Heb je de stempel al lichtjes opgeruwd? En de schraper moet je iets schuin houden, al kan je ook een oud pasje gebruiken (krijg je geen krassen op de plates). Welke lak gebruik je?quote:Op zondag 31 januari 2010 11:46 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik krijg geen nagellak op de stempel van de essence-stempelsetjes.....Alles gaat eruit als ik er langs schraap (ja, ook als ik de schraper volledig recht houd). Tips?
en heb je het folietje van de plate gehaald?quote:Op zondag 31 januari 2010 11:46 schreef zoeperzazke het volgende:
Ik krijg geen nagellak op de stempel van de essence-stempelsetjes.....Alles gaat eruit als ik er langs schraap (ja, ook als ik de schraper volledig recht houd). Tips?
6.95quote:Op zondag 31 januari 2010 10:06 schreef PeRi het volgende:
Wat kosten de Herome lakjes bij de Douglas?
Oh dat is ook niet zo veel!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
quote:Op zondag 31 januari 2010 @ 12:51 schreef Puckzzz het volgende:
TerugVindPolish
[afbeelding]
Ongekuisde versie, kijken op eigen risicoLord, mijn layout heeft geen uitklapspoilersSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Waarschuw even voor die hechtingen
![]()
Ziet er wel uit alsof het goed herstelt.
Stond er in de gebruiksaanwijzing dat je de primer moest drogen onder de lamp?quote:Op zondag 31 januari 2010 12:07 schreef ZoeteHoningDrop het volgende:
Argh! Gister úúren bezig geweest om die gel op mn nagels te krijgen... gaat het binnen 4 uur (!!) chippen!!!
Hoe kan dat nou? Kan iemand mij vertellen wat ik anders had moeten doen?
Heb een setje gekocht bij naildesigneurodiscount (deze: http://www.naildesigneuro(...)c-voor-beginners-wit::::a0025.html), dit is wat ik heb gedaan: eerst mn nagels even laken weken in pure aceton om alle nagellakrestjes (glitters), nagellijm en theezakjes te verwijderen. Toen plekjes opgewreven met vijl, daarna primer erop en met bijgeleverde nagellijm mn scheuren met theezakjes geplakt.
Daarna alles opgeruwd (nagels), nail cleanser erover, primer (30 sec onder lamp), 2x laagje base gel (3 minuten onder lamp) daarna 2 laagjes roze gel (3 minuten onder lamp) afgenomen, buffer erover om oneffenheden eruit te halen, weer afgenomen met nail cleanser en toen nog laagje seal gel (ook 3 minuten onder lamp)...die ik er meteen weer afhaalde toen ik mijn nagels voor de laatste keer met nail cleanser ging schoon maken. Al met al heeft het me vier uur geduurd en was het binnen 4 uur al gechipt![]()
Heb de laagjes er heel dun opgesmeerd, net als nagellak (was misschien wel té dun).
Kan iemand mij vertellen wat ik niet goed heb gedaan?
Baal er echt van, heb het nu bij 4 nagels al
Sorryquote:Op zondag 31 januari 2010 12:53 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Lord, mijn layout heeft geen uitklapspoilersWaarschuw even voor die hechtingen
![]()
Ziet er wel uit alsof het goed herstelt.
Oei dat ziet er pijnlijk uit, beterschap!quote:Op zondag 31 januari 2010 12:51 schreef Puckzzz het volgende:
TerugVindPolish
[ afbeelding ]
Ongekuisde versie, kijken op eigen risico
[afbeelding ]
Hmmm heb je een nummer voor me? ik krijg hem hier niet gevonden, of hij lijkt in het potje zo vaag dat ik hem niet als zodanig herkenquote:Op zondag 31 januari 2010 12:01 schreef Daph_ het volgende:
Evenstar: bij de Kruidvat!
Oh en die ongebruiken dan Sjeen vallen écht nog wel mee hoor*straks weer met untrieds uit de Helmer gaat spelen*
quote:Op zondag 31 januari 2010 12:51 schreef Puckzzz het volgende:
TerugVindPolish
[ afbeelding ]
Ongekuisde versie, kijken op eigen risicoOei!! Hopen dat het snel en mooi geneest!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En: toffe konadWel mooi!!quote:Op zondag 31 januari 2010 13:42 schreef Guess. het volgende:
Oei Puckzzz dat ziet er uit of het echt heel pijn heeft gedaan ,gelukkig geneest het goed
Ik heb een heel oud kleurtje op,op het potje is niet meer terug te lezen welke het was![]()
[ afbeelding ]
Cute, die sneeuwpopquote:Op zondag 31 januari 2010 13:55 schreef AmNaBa het volgende:
@ Puckzz, gave nagels, balen van je duim zeg! Hoop dat het mooi geneest!
Geinspireerd door de winter maakte ik vorige sneeuwbui deze:
[ afbeelding ]
Wachtend op mijn bestelde 2-way stripers heb ik nu maar deze gestempeld
[ afbeelding ]
Alleen was ik iets te vroeg met andere dingen doen en toen was gelijk de lak aan de linkerhand beschadigd. Dus vandaag weer iets nieuws bouwen...
@Zoeper, balen dat het je niet wilt lukken met stempelen.
Mooie bestellingen zijn er weer binnen. Ik wacht met smart tot de tnt eens niet mijn huis voorbij rijdt....
Don't come closer, I might hurt you
Voor zover ik er wat uit wijs kan worden.. volgens mij is de handleiding uit het duits met babelfish in het engels vertaald..allemaal vrij knullig en geen touw aan vast te knopen. Er zat wel een klein los papiertje bij waarop stond dat de primer 30 seconden onder de lamp moet terwijl dat in de handleiding niet staat.quote:Op zondag 31 januari 2010 12:55 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Stond er in de gebruiksaanwijzing dat je de primer moest drogen onder de lamp?
De cleanser gebruik ik pas op het allerlaatst als ik klaar ben met de gel aanbrengen. Tussen de lagen gel door doe ik dat niet, misschien ligt het daar aan? De cleanser komt bij mij altijd wat vettig over.
549 Holographic . Niet iedere Kruidvat verkoopt ze helaas.. In het flesje ziet ze eruit als een klonterige zilveren lakquote:Op zondag 31 januari 2010 13:37 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Hmmm heb je een nummer voor me? ik krijg hem hier niet gevonden, of hij lijkt in het potje zo vaag dat ik hem niet als zodanig herken
Omdat ik meestal dekkende lak draag repareer ik mijn gechipte gel altijd gewoon. Dus de gaten opvullen en weer egaal met de rest vijlen.quote:Op zondag 31 januari 2010 14:01 schreef ZoeteHoningDrop het volgende:
[..]
Voor zover ik er wat uit wijs kan worden.. volgens mij is de handleiding uit het duits met babelfish in het engels vertaald..allemaal vrij knullig en geen touw aan vast te knopen. Er zat wel een klein los papiertje bij waarop stond dat de primer 30 seconden onder de lamp moet terwijl dat in de handleiding niet staat.
De cleanser is volgens mij alcohol maar misschien ligt het daar ook wel aan.. Tussen de lagen gel heb ik het niet gebruikt, alleen tussen de laaste laag omdat dat zo in de handleiding stond. Althans..dat is wat ik er uit op maakte. Dat is denk ik wel de reden waarom die laatste laag er zo af poetste.
Hoe kan ik het nu het beste doen, alles er afvijlen en dan opnieuw aanbrengen? *zucht*
Leuk hoorquote:Op zondag 31 januari 2010 12:50 schreef -Nienna- het volgende:
Afgelopen week binnengekregen:
Van links naar rechts:
China Glaze Cords, Harmony, OMG, Robotika en Matte Magic.
En Enchantra deed er een gratis lakje bij: Konad Shining Blue.
[ afbeelding ]
Ik moet zo even de deur uit voor een bezoekje, maar vanavond lekker lakken.
quote:Op zondag 31 januari 2010 12:51 schreef Puckzzz het volgende:
TerugVindPolish
[ afbeelding ]
Ongekuisde versie, kijken op eigen risicoTof gedaanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Wat een schattig sneeuwpopjequote:Op zondag 31 januari 2010 13:55 schreef AmNaBa het volgende:
@ Puckzz, gave nagels, balen van je duim zeg! Hoop dat het mooi geneest!
Geinspireerd door de winter maakte ik vorige sneeuwbui deze:
[ afbeelding ]
Wachtend op mijn bestelde 2-way stripers heb ik nu maar deze gestempeld
[ afbeelding ]
Alleen was ik iets te vroeg met andere dingen doen en toen was gelijk de lak aan de linkerhand beschadigd. Dus vandaag weer iets nieuws bouwen...
@Zoeper, balen dat het je niet wilt lukken met stempelen.
Mooie bestellingen zijn er weer binnen. Ik wacht met smart tot de tnt eens niet mijn huis voorbij rijdt.....
Once in a while, I just wanna dance and feel good
Jezelf quoten is zóó not donequote:Op zondag 31 januari 2010 14:09 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Omdat ik meestal dekkende lak draag repareer ik mijn gechipte gel altijd gewoon. Dus de gaten opvullen en weer egaal met de rest vijlen.
Die gebruiksaanwijzingen zijn vaak wel een crime jahHeb je toevallig nog gekeken naar de tutorial op mijn site(je). (is wel met tips maar dezelfde werkwijze geldt voor je eigen nagels.) Ik ben daar alleen vergeten te zeggen dat je vooraf primer op je nagels moet doen maar verder klopt ie wel redelijk. Ik zou wel vrij dikke lagen gel aanbrengen en naderhand in model vijlen. Of meerdere dunne lagen, dat kan ook. Op zich lees ik aan je verhaal niet iets wat je echt 'verkeerd' hebt gedaan...
Ik zag het ookquote:Op zondag 31 januari 2010 14:16 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Jezelf quoten is zóó not done![]()
Maar ik zie net dat de tutorial nog niet eens op die site staat
Ik moet even kijken hoe ik 'm genoemd heb...
quote:Op zondag 31 januari 2010 14:10 schreef Daph_ het volgende:
Ik had geen tijd om op te ruimen voordat ik weggingDus toen ik thuis kwam zag mijn bureau er zo uit:
Links:
[ afbeelding ]
(het glas had ik er uiteraard net pas neergezet)
Rechts:
[ afbeelding ]
Nu ga ik foto's maken van het nieuwste lid van de nagellakfamilie
Lolquote:Op zondag 31 januari 2010 14:26 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Zo ziet mijn salontafel er ook regelmatig uit...
Is jouw zusje stiekem je broertje, ofzoquote:Op zondag 31 januari 2010 14:30 schreef Daph_ het volgende:
[..]
LolMijn Helmer staat ook helemaal vol aan de bovenkant en er slingeren hier ook overal nailwheels rond
Mijn zusje zag er net een en vond het vreeeeeselijk. Er was één lak die ze wel leuk vond en dat was Zoya Bebe (lichtroze met shimmer). Ze vond de nailwheels walgelijk en toen ze voelde dat het gewoon plastic was verklaarde ze me voor gek dat ik die dingen lakte
![]()
Nee, ze haat nagellak dus ik maar iedere dag weer opnieuw vriendjesquote:Op zondag 31 januari 2010 14:35 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Is jouw zusje stiekem je broertje, ofzo? Of vind ze het expres stom omdat jullie zussen zijn?
Dat is juist briljant!! Ik vind het keihandig, zie je meteen wat je allemaal hebt en kun je daarvan kiezen wat je op wilt doen, want vanuit mijn helmer kan ik niet kiezen...quote:Op zondag 31 januari 2010 14:30 schreef Daph_ het volgende:
[..]
LolMijn Helmer staat ook helemaal vol aan de bovenkant en er slingeren hier ook overal nailwheels rond
Mijn zusje zag er net een en vond het vreeeeeselijk. Er was één lak die ze wel leuk vond en dat was Zoya Bebe (lichtroze met shimmer). Ze vond de nailwheels walgelijk en toen ze voelde dat het gewoon plastic was verklaarde ze me voor gek dat ik die dingen lakte
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |