abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_62657974

Welkom in hét centrale topic voor alle productinformatie, aanbiedingen, Zweden, nieuws enz... Ook zijn er meerdere medewerkers aanwezig die je graag verder helpen.
quote:
Voorgaande topics:
XLII - XLI - XXXVII - XXXVI - XXXV - XXXIV - XXXIII - XXXII - XXXI - XXX - XXIX - XXVIII - XXVII - XXVI - XXV - XXIV - XXIII - XXII - XXI - XX - XIX - XVIII - XVII - XVI - XV - XIV - XIII - XII - XI - X - IX - VIII - VII - VI - V - IV - III - II - I.

Er is ook een topic beschikbaar in CUL
Culinaire toppers van IKEA
quote:
TRANSPORTSERVICE
Als niet alles in je auto past, kan je bij IKEA het transport naar huis regelen of een aanhangwagen huren. In deze folder vind je alle informatie over de verschillende transportmogelijkheden die IKEA je te bieden heeft.

Tarieven voor normaal transport:
¤15,- | < 25 kg / afmeting max 58x78x175 cm
¤29,- | 0 - 100 kg
¤59,- | 100 - 300 kg
¤89,- | > 300 kg
¤10,- | etagetoeslag

Hier kan je kijken wanneer je bezorging gepland staat.

Heb je verder nog vragen, ga dan naar de Transportbalie of Klantenservice.
quote:
Wat maak jij van IKEA?
Elke dag = anders
Je houdt van aanpakken maar vooral ook van afwisseling, en leuke collega's. Zo kan je gedreven je werk blijven doen. En uiteindelijk kan je doorgroeien naar een andere afdeling. Of - als je de ambitie hebt - naar een leidinggevende baan.

www.watmaakjijvanikea.nl
quote:
Zondags- en speciale openingstijden
Bij een zondagsopening is IKEA open van 10-17 uur.
Dit zijn de zondagsopeningen van de komende tijd:

26 | oktober: IKEA Amersfoort, Amsterdam, Eindhoven en Heerlen
02 | november: IKEA Amsterdam, Breda, Groningen en Utrecht
09 | november: IKEA Amsterdam
16 | november: IKEA Amsterdam
23 | november: IKEA Amersfoort, Amsterdam en Hengelo
30 | november: IKEA Amsterdam, Breda, Delft, Duiven, Eindhoven, Groningen en Heerlen
quote:
Vragen?

Anna staat iedere dag voor je klaar!

En als Anna het niet weet, vraag je het aan één van de medewerkers!
  • IKEA Amersfoort: jakkop
  • IKEA Amsterdam: JC-Rags
  • IKEA Barendrecht: kalinho
  • IKEA Breda:
  • IKEA Delft: Snarf
  • IKEA Duiven: WebForce
  • IKEA Eindhoven:
  • IKEA Haarlem: GenderQ - Sebastiaan2003
  • IKEA Heerlen: TimC
  • IKEA Hengelo: Bartjebart - MeNicole - Ke2v2in
  • IKEA Utrecht: Memento-Mori
    Hoor jij hier ook bij te staan, laat het dan even weten
  • Klik hierrrrr voor de openingspost, alleen even 'eerdere topics'
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62658050
    Wat is/was er met BCC?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62658225
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 00:37 schreef Bartjebart het volgende:
    Wat is/was er met BCC?

    Stond vandaag ion ons vestigingsblad, dus is het officieel (al gingen de geruchten al 3-4 dagen)

    Omdat IKEA Nederland een bep. omzet heeft gedraaid afgelopen jaar krijgen alle medewerkers een cadeaubon van de BCC, twv ¤ 225
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_62658300
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 00:46 schreef kalinho het volgende:

    [..]


    Stond vandaag ion ons vestigingsblad, dus is het officieel (al gingen de geruchten al 3-4 dagen)

    Omdat IKEA Nederland een bep. omzet heeft gedraaid afgelopen jaar krijgen alle medewerkers een cadeaubon van de BCC, twv ¤ 225
    NIET!

    damn das nie verkeerd! In Hengelo nog niks van gehoord...

    (vond het eigenlijk al belachelijk dat er niks met dat mijlpaal gedaan werd :$)
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62661312
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 00:46 schreef kalinho het volgende:

    [..]


    Stond vandaag ion ons vestigingsblad, dus is het officieel (al gingen de geruchten al 3-4 dagen)

    Omdat IKEA Nederland een bep. omzet heeft gedraaid afgelopen jaar krijgen alle medewerkers een cadeaubon van de BCC, twv ¤ 225
    In Eindhoven keken ze me allemaal aan van . Maar goed mooi afscheidscadeautje aangezien ik het kerstpakket net misloop!
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62661503
    Wij zitten nu met een groot probleem bij onze IKEA keuken. Het gaat om een keuken met een stenen blad, waarbij wij de inmeetservice willen gebruiken. Toen we dit vertelden tijdens het ontwerpen en bestellen van de keuken, vroeg de medewerkster aan ons of wij ook wilden laten monteren. Afhankelijk van de kosten hadden wij daar zeker interesse in, dus we lieten zo'n voorlopige offerte maken (kwam uit op 1450 euro).

    Vervolgens, na het bezorgen van de keuken, lieten we iemand langskomen van het montagebedrijf. Deze man rook denk ik geld, want de daadwerkelijke offerte kwam ver boven de 2000 euro uit. Bovendien liet de man (we hebben het nu over de eerste week van oktober) weten dat de keuken er 'waarschijnlijk wel voor de kerst' in zou zitten.

    Kort daarna ontvingen we een envelop van het montagebedrijf met daarin twee offertes (ieder een apart boekje met apart onze gegevens er op, aparte prijs, aparte ruimte voor handtekening). De ene voor de inmeetservice (365 euro) en de andere voor alle overige werkzaamheden.

    Wij hebben besloten de keuken zelf op te bouwen, omdat we het geld niet hadden voor deze montage die veel en veel duurder uitviel dan gebudgetteerd, en omdat we geen zin hadden in 6 weken wonen in een huis waarvan de woonkamer volstaat met IKEA-dozen. En wellicht dat als we alleen de inmeetservice wilden, ze wel wat sneller zouden komen met het tijdelijke blad.

    Dus wij hebben de offerte van de inmeetservice opgestuurd, waarna we belden met het montagebedrijf voor een afspraak. Daar werden we zowat uitgelachen, wisten we dan niet dat IKEA het verbiedt om op zelf gemonteerde keukens de inmeetservice te doen?

    Nee, daar hadden wij nog nooit van gehoord. Dat is niet gemeld bij het ontwerpen van de keuken, niet bij het bestellen, niet toen de montageman kwam kijken, het staat niet in de voorwaarden, het staat niet in de folders. Er staat alleen dat je de inmeetservice moet gebruiken bij stenen bladen - er staat nergens dat je de montageservice moet gebruiken om de inmeetservice te kunnen gebruiken.

    Het ergste is nog wel dat ik zelf ook een paar maanden op de IKEA keukenafdeling heb gewerkt en toen mij ook geleerd is dat die inmeetservice los staat van de rest en dat dus ook aan tig klanten heb vertelt. En nu ineens kunnen wij geen stenen blad meer nemen tenzij we het zelf gaan plaatsen, wat we niet doen. Kastjes plaatsen is één ding, maar zo'n stenen blad is wel even wat anders. Bovendien willen we qua garantie veilig zitten, dat is niet zo als je zelf meet en plaatst.

    De enige optie schijnt te zijn dat we de zelfopgebouwde keuken uit elkaar halen en door een monteur voor 2000 euro weer in elkaar laten zetten

    De reden hiervoor schijnt te zijn dat ze er niet op kunnen vertrouwen dat mensen hun keuken zelf waterpas kunnen zetten. Wij hebben al aangeboden, best 100 euro te willen betalen en dat die montagemensen dan komen nameten dat ie toch écht waterpas staat. Maar dat is 'onmogelijk'.

    We hebben inmiddels een 'dossier' gekregen van de klantenservice, en worden volgende week gebelt. Maar wat maken jullie nou van dit verhaal? Ik ben er echt overstuur door en baal ontzettend. Mijn moeder trouwens ook, zij heeft haar IKEA keuken destijds met goedkoop laminaatblad genomen omdat ze niet zeker was van de opstelling. Ze was van plan over een paar weken het definitieve stenen blad te laten inmeten. Maar ook zij heeft de keuken zelf opgebouwd, en kan dus ook geen inmeetservice laten komen
    pi_62661752
    Hallo!

    Vriendje en ik gaan binnenkort verhuizen, en nu willen we van de Ikea lack planken serie graag heel wat aan de muur hangen en die gebruiken als boekenplanken.

    Deze planken:


    Op de site van de Ikea staat dat er 5 tot 15 kilo op een plank van 105cm kan.
    Hier kom je al snel aan als we er boeken op willen zetten. Weet iemand hoe je deze planken extra kan verstevigen? Iemand die deze planken ook voor boeken gebruikt?
    Of hebben we gewoon pech gehad?
    Heb wel deze dingen gezien:



    Die zouden we eronder kunnen doen, maar dan is het effect van de zwevende plank een beetje weg....
    I might be wrong, but I doubt it!!
    Dvd'tjes
    Cd'tjes
      Moderator zaterdag 25 oktober 2008 @ 10:53:48 #8
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62661912
    Terug Vind IKEA!
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 11:11:14 #9
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62662257
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 10:44 schreef newyorkcity het volgende:
    Hallo!

    Vriendje en ik gaan binnenkort verhuizen, en nu willen we van de Ikea lack planken serie graag heel wat aan de muur hangen en die gebruiken als boekenplanken.

    Deze planken:
    [ afbeelding ]

    Op de site van de Ikea staat dat er 5 tot 15 kilo op een plank van 105cm kan.
    Hier kom je al snel aan als we er boeken op willen zetten. Weet iemand hoe je deze planken extra kan verstevigen? Iemand die deze planken ook voor boeken gebruikt?
    Of hebben we gewoon pech gehad?
    Heb wel deze dingen gezien:

    [ afbeelding ]

    Die zouden we eronder kunnen doen, maar dan is het effect van de zwevende plank een beetje weg....
    Wat ik zou doen is het ophanggedeelte verstevigen. Als ik het goed heb hangt het achterste stuk met een paar schroefjes aan de muur?

    Ik zou er nog wat extra gaten in boren en daar draadeindes (met chemisch anker maar dat krijg je nooit meer los) of keilbouten door steken. Ik zou er een stuk of 4 gebruiken, dan weet je zeker dat het blijft hangen.
    Dus zorgen dat het geheel beter aan de muur verankert zit.
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62663220
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 11:11 schreef maok het volgende:

    [..]

    Wat ik zou doen is het ophanggedeelte verstevigen. Als ik het goed heb hangt het achterste stuk met een paar schroefjes aan de muur?
    [ afbeelding ]
    Ik zou er nog wat extra gaten in boren en daar draadeindes (met chemisch anker maar dat krijg je nooit meer los) of keilbouten door steken. Ik zou er een stuk of 4 gebruiken, dan weet je zeker dat het blijft hangen.
    Dus zorgen dat het geheel beter aan de muur verankert zit.
    Super bedankt voor de tip.
    Dat klinkt in ieder geval goed. En dat is te doen gaten boren in zo'n stukje metaal?
    I might be wrong, but I doubt it!!
    Dvd'tjes
    Cd'tjes
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 12:39:11 #11
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62663850
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 12:02 schreef newyorkcity het volgende:

    [..]

    Super bedankt voor de tip.
    Dat klinkt in ieder geval goed. En dat is te doen gaten boren in zo'n stukje metaal?
    Ik heb zelf geen ervaring met boren in metaal. Iig een metaalboortje gebruiken en misschien koelen door het in een laagje water te leggen ofzo?
    Ken je niet toevallig iemand die zoiets voor je op zijn werk kan doen? Met goede apparatuur gaat het een stuk makkelijker.
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62664276
    Ik geloof dat mn vriend als ie zo gaatjes maakt eerst iets doet om er een putje in te maken, zodat het boortje niet wegglipt. Hij koelt het niet. Je bent er zo doorheen als je een goed boortje hebt en zo'n beginputje hebt.
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 13:08:12 #13
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62664389
    Owja en beginnen met een klein gaatje en dan steeds een groter boortje pakken tot je de juiste diameter hebt kan ook helpen.
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62664601
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 10:32 schreef Dipkip het volgende:
    [...]
    Wat een belachelijk verhaal! Ik ben blij met mijn IKEA keuken, maar het hele gedoe er om heen vond ik niets!
    Slecht geinformeerd, tegenstrijdige en verwarrende verhalen... Ik ben blij dat ie nu staat.
    Vond die montage service ook erg prijzig, aanvankelijk viel het me mee maar er kwamen nog allerlei kosten bij, en de prijzen waren exclusief btw, wat ze doodleuk niet vertelde toen ik informeerde naar de prijs.
    Ik dacht ook dat er een afspraak voor mij werd gemaakt in IKEA voor het monteren, maar ik bleek nog helemaal een offerte aan te moeten vragen (die had ik al van IKEA, maar nu 1 van het bedrijf zelf), waardoor het plaatsen nog 2 weken werd vertraagd (gelukkig kon ik meteen een afspraak maken toen de offerte voor me werd gemaakt, als hoge uitzondering, omdat ik zo zielig was zonder keuken).
    Maar budget voor plaatsen van de keuken viel bij mij ook hoger uit dan verwacht, ik was er namelijk aanvankelijk van uitgegaan dat de "we doen het samen" service nog bestond, omdat dit in de gids 2009 staat vermeld.
    Ik zou er als ik jou was wel echt werk van maken hoor, als het nergens staat vermeld hebben ze toch geen poot om op te staan?
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 13:23:43 #15
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62664671
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 12:02 schreef newyorkcity het volgende:

    [..]

    Super bedankt voor de tip.
    Dat klinkt in ieder geval goed. En dat is te doen gaten boren in zo'n stukje metaal?
    houdt er wel rekening mee dat het laswerk van de stangen aan het achterframe ook maar een bepaald gewicht kan dragen.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
      Moderator zaterdag 25 oktober 2008 @ 13:29:08 #16
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62664764
    Het is inderdaad een beetje een raar verhaal Dipkip. Ik zou inderdaad het onderste uit de kan boven halen, het is belachelijk dat dit nergens vermeld wordt.
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 13:30:49 #17
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62664790
    Naar aanleiding hiervan.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 13:23 schreef Adelante het volgende:

    [..]

    houdt er wel rekening mee dat het laswerk van de stangen aan het achterframe ook maar een bepaald gewicht kan dragen.
    Je zou de draadeindels natuurlijk ook direct in de muur kunnen steken en daar de plank oveheen kunnen schuiven. Dan is veel makkelijk en nog sterker ook.
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62665607
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 13:29 schreef Guppyfriend het volgende:
    Het is inderdaad een beetje een raar verhaal Dipkip. Ik zou inderdaad het onderste uit de kan boven halen, het is belachelijk dat dit nergens vermeld wordt.
    Dat ga ik ook zeker doen, maar ik hoop ook dat ze snel uitsluitsel geven over of het stenen blad er nou kan komen of niet. Aan een keuken zonder blad heb je weinig.

    Wij hebben dus aangegeven akkoord te gaan met nameten door een monteur tegen een redelijke prijs, en vervolgens de inmeetservice voor de normale prijs met het stenen blad.

    Als ze dit niet doen zullen wij dus een ander blad moeten kiezen we hebben juist de hele keuken gekozen vanwege dit blad. Mn vriend is in staat de keuken uit mekaar te trekken en alles retour te brengen bij IKEA - maar dan zitten we helemaal enorm lang zonder keuken natuurlijk.

    Ik denk dat een stenen blad van een andere zaak ook veel gedoe op zal leveren en duurder zal zijn. Laminaat vinden we verschrikkelijk, bij een houten blad kun je niet op maat laten maken en hebben we dan dus niet de spoelbak ingefreesd. Het is echt kut. Hadden we dit van te voren geweten was het allemaal wel op te lossen geweest, maar nu...

    Ik begrijp ook niet dat IKEA dit doet, verzin dan een duurdere inmeetservice die ook meet of de keuken goed staat. Het scheelt hun ook nogal wat geld namelijk, het stenen blad had 1650 euro gekost, onze tweede keus 260 euro. Mn moeder blijft nu met dr lelijke laminaat zitten ipv een nieuw stenen blad te bestellen a 2300 euro. En we zijn vast niet de enige.
    pi_62667245
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 13:30 schreef maok het volgende:
    Naar aanleiding hiervan.
    [..]

    Je zou de draadeindels natuurlijk ook direct in de muur kunnen steken en daar de plank oveheen kunnen schuiven. Dan is veel makkelijk en nog sterker ook.
    Deze begrijp ik niet helemaal...
    I might be wrong, but I doubt it!!
    Dvd'tjes
    Cd'tjes
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 15:42:30 #20
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62667456
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 15:33 schreef newyorkcity het volgende:

    [..]

    Deze begrijp ik niet helemaal...
    Door de typfout (draadeindels= draadeinden)? of in het algemeen?

    Ik bedoel, dus niet het systeem gebruiken wat bij de plank zit maar 2 draadeinden (van de bouwmarkt) in de muur vast zetten en daar de plank op zetten. Dat moet makkelijk kunnen aangezien de plank nu ook over 2 pinnen schuift, in plaats daarvan dan dus over draadeinden. De draadeinden zet je dan vast met chemisch anker. (De draadeinden krijg je dan nooit meer los, hou daar rekening mee.)

    Zo dus, het blauwe zijn de draadeinden, het rode de plank en de zwarte lijn de muur (bovenaanzicht)
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62667782
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 00:46 schreef kalinho het volgende:

    [..]


    Stond vandaag ion ons vestigingsblad, dus is het officieel (al gingen de geruchten al 3-4 dagen)

    Omdat IKEA Nederland een bep. omzet heeft gedraaid afgelopen jaar krijgen alle medewerkers een cadeaubon van de BCC, twv ¤ 225
    Ga weg!
    Enne, als je tot 1 september in dienst bent geweest? Dan ook??
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 16:03:45 #22
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_62667906
    Waarom zijn de rakke kasten uit het assortiment?
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
    pi_62667948
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 15:42 schreef maok het volgende:

    [..]

    Door de typfout (draadeindels= draadeinden)? of in het algemeen?

    Ik bedoel, dus niet het systeem gebruiken wat bij de plank zit maar 2 draadeinden (van de bouwmarkt) in de muur vast zetten en daar de plank op zetten. Dat moet makkelijk kunnen aangezien de plank nu ook over 2 pinnen schuift, in plaats daarvan dan dus over draadeinden. De draadeinden zet je dan vast met chemisch anker. (De draadeinden krijg je dan nooit meer los, hou daar rekening mee.)

    Zo dus, het blauwe zijn de draadeinden, het rode de plank en de zwarte lijn de muur (bovenaanzicht)
    [ afbeelding ]
    ik geloof alleen dat de planken van binnen hol zijn, dat er alleen wat hout aan de zijkanten zit...
    Dit dacht mijn pa tenminste..
    I might be wrong, but I doubt it!!
    Dvd'tjes
    Cd'tjes
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 16:10:53 #24
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62668077
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 16:05 schreef newyorkcity het volgende:

    [..]

    ik geloof alleen dat de planken van binnen hol zijn, dat er alleen wat hout aan de zijkanten zit...
    Dit dacht mijn pa tenminste..
    Zit het klem op die uitsteeksels? Misschien dan toch maar massiefe planken kopen en er gaten in boren waar je de draadeinden in kan steken. Dan heb je het zelfde uiterlijk.
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62670152
    Argh, zal je net zien idd Allan24..ben je net weg bij IKEA, komen ze met zoiets aanzetten
    gewoon omdat het kan
    pi_62672285
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 17:54 schreef Cherrytomaatje het volgende:
    Argh, zal je net zien idd Allan24..ben je net weg bij IKEA, komen ze met zoiets aanzetten
    '

    Nou, als het erom gaat dat je het hele (fiscale) jaar in dienst moet zijn geweest, dan kwalificeer ik me alsnog want ik ben per 1 september elders gaan werken (= IKEA-nieuwjaar)
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_62672649
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 15:58 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    Ga weg!
    Enne, als je tot 1 september in dienst bent geweest? Dan ook??
    Nee
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 19:45:44 #28
    195606 ikweethetookniet
    Weet jij het wel ?
    pi_62672716
    Wat maak ik van IKEA

    Idioten
    Kopen
    Echt
    Alles

    Of bedoelde je dat niet
    pi_62672761
    Terug Vind Ikea!
    Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 19:51:32 #30
    12821 gateway
    @ [DPC]Fokschaap
    pi_62672852
    om die plank op te hangen zijn de gaten die erin zitten echt wel sterk zat! boor 6mm gaatjes, schroeven 5x40 of 5x45 erin, en die valt echt niet hoor. eerder breken die buizen af!
    pi_62673012
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 10:32 schreef Dipkip het volgende:
    verhaal
    Hmm das wel heel vervelend allemaal. Ben benieuwd wat er nu verder gebeurd.

    Wat ik wel even mee wil geven:
    In de keukenmontage & installatieservice staat de volgende info:
    quote:
    INMEETSERV ICE (stenen en acrylaat werkbladen)
    Het tarief inmeetservice stenen en acryl werkbladen is 365.-
    Let op: Deze service wordt alleen aangeboden in combinatie met de montage
    van een IKEA keuken.
    De afmetingen van stenen en acryl maatwerkbladen zijn
    na productie niet meer op locatie aan te passen. Om de installatie van deze
    maatwerkbladen goed te laten verlopen, dien je voor de bestelling de juiste
    maten op locatie te laten inmeten door één van de montagebedrijven waarmee
    IKEA samenwerkt.
    De prijzen hierin vermeld zijn inclusief btw. Dus dat zou het montagebedrijf niet apart mogen berekenen.

    Verder is de reden dat wij de inmeetservice alleen aanbieden met een montagepakket dat wij zeker weten dat de keuken goed staat. Wanneer wij dit apart zouden aanbieden en het montagebedrijf komt bij je langs en ziet dat het niet goed staat. Wat dan? Wanneer zij dit voor je moeten oplossen dan komt er een lading extra kosten overheen en daar ben jij als klant niet mee akkoord gegaan, dus dat is lang niet voor iedereen acceptabel. Verder kost dit tijd die waar het montagebedrijf in hun planning geen rekening mee gehouden heeft. En dat werkt ook niet.

    Je kunt een stenen blad nog steeds wel bestellen. Dan zul je alleen zelf de maten moeten opnemen en in de winkel bij het bestellen van het blad teken voor het afzien van bepaalde garanties.

    De inmeetservice waar jij het over hebt is het algemene pakket van 75.- De inhoud van dit pakket is anders en ook niet van toepassing op stenen bladen. (staat ook in het montagefoldertje)

    Wanneer heb jij op de keukenafdeling gewerkt dan?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62673984
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:43 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Nee
    ! !
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_62674408
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 20:35 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    ! !
    Haha nee gun het je wel hoor

    Ben benieuwd trouwens. We hebben 4 collega's die sinds 31 aug uit dienst zijn. Ben benieuwd voor hen...

    225.- is wel onwijs veel geld
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62674852
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    Wat ik wel even mee wil geven:
    In de keukenmontage & installatieservice staat de volgende info:
    Dat is de folder per 1 september 2008. Wij hebben daarvoor de bestelling geplaatst. We zijn hier niet over geinformeerd en hebben een oude folder meegehad waar het niet in staat.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    De prijzen hierin vermeld zijn inclusief btw. Dus dat zou het montagebedrijf niet apart mogen berekenen.
    Dat is bij ons ook niet gebeurd, dat was iemand anders in dit topic.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    Verder is de reden dat wij de inmeetservice alleen aanbieden met een montagepakket dat wij zeker weten dat de keuken goed staat. Wanneer wij dit apart zouden aanbieden en het montagebedrijf komt bij je langs en ziet dat het niet goed staat. Wat dan?
    Dan is het aan mij om dat te corrigeren, lijkt me.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    Je kunt een stenen blad nog steeds wel bestellen. Dan zul je alleen zelf de maten moeten opnemen en in de winkel bij het bestellen van het blad teken voor het afzien van bepaalde garanties.
    Dat weet ik, en dat weiger ik. Met garantie of anders niet. Dan hadden ze me daarover in de winkel moeten informeren toen we de optie bespraken zelf de kastjes te plaatsen. We hebben uitdrukkelijk gezegd het blad zeker niet zelf te willen gaan plaatsen.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    De inmeetservice waar jij het over hebt is het algemene pakket van 75.- De inhoud van dit pakket is anders en ook niet van toepassing op stenen bladen. (staat ook in het montagefoldertje)
    Nee.

    Ik weet het verschil tussen die twee diensten en dat is niet waar ik het over heb.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 19:58 schreef Bartjebart het volgende:
    Wanneer heb jij op de keukenafdeling gewerkt dan?
    Afgelopen jaar.
    pi_62675116
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 21:11 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Dat is de folder per 1 september 2008. Wij hebben daarvoor de bestelling geplaatst. We zijn hier niet over geinformeerd en hebben een oude folder meegehad waar het niet in staat.
    Hmm... voor zover ik weet is de folder qua tekstuele inhoud niet geweizigd ten aanzien van de oude versie. Wel zijn een paar prijzen aangepast. Maar goed, het zou kunnen.
    quote:
    [..]

    Dat is bij ons ook niet gebeurd, dat was iemand anders in dit topic.
    Dat was ook puur om even aan te geven.
    quote:
    [..]

    Dan is het aan mij om dat te corrigeren, lijkt me.
    En dan mag het montagebedrijf dus op een ander moment weer komen kijken of het nu wel goed is? En als het dan niet goed is, weer terug komen?
    De ervaring was dat klanten dan verwachten dat het montagebedrijf dat dan maar even doet...
    quote:
    [..]

    Dat weet ik, en dat weiger ik. Met garantie of anders niet. Dan hadden ze me daarover in de winkel moeten informeren toen we de optie bespraken zelf de kastjes te plaatsen. We hebben uitdrukkelijk gezegd het blad zeker niet zelf te willen gaan plaatsen.
    [..]

    Afgelopen jaar.
    Maar als je zelf op de keukenafdeling hebt gewerkt mag ik toch aannemen dat je weet hoe het werkt
    Het is immers al zeker een jaar zo dat steen alleen in combinatie met montage verkocht wordt. En al net zo lang bestaat het pakket 'we doen het samen' niet meer.

    Ik wil wel even aangeven dat ik het echt vervelend voor je vind hoor. En dat dit ook zeker niet bedoeld is als aanval of what ever. En ik hoop ook absoluut dat je het weet te regelen. Al ben ik er bang voor
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62675637
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 21:21 schreef Bartjebart het volgende:
    Maar als je zelf op de keukenafdeling hebt gewerkt mag ik toch aannemen dat je weet hoe het werkt
    Het is immers al zeker een jaar zo dat steen alleen in combinatie met montage verkocht wordt. En al net zo lang bestaat het pakket 'we doen het samen' niet meer.
    Ja dat is ook waarom ik zeg dat het ergste nog wel is dat ik dus toen ik op die afdeling werkte óók heb geleerd dat de inmeetservice voor steen en acryl een los iets is wat niet in combinatie met montage hoeft

    Dat van dat we doen het samen niet meer bestaat, is me wel vertelt toen dat bestond al niet meer toen ik er kwam werken.
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 21:21 schreef Bartjebart het volgende:
    Ik wil wel even aangeven dat ik het echt vervelend voor je vind hoor. En dat dit ook zeker niet bedoeld is als aanval of what ever. En ik hoop ook absoluut dat je het weet te regelen. Al ben ik er bang voor
    Ik snap het, ik bedoel ook niet fel tegen jou te doen. Ik baal gewoon ontzettend. Ik geloof absoluut dat die regel is ingestelt, maar blijkbaar is ie nog niet bij iedereen duidelijk. Het is tijdens geen enkel gesprek gecommuniceerd en staat ook niet in de offerte van de montagemensen. Er is zelfs het tegenovergestelde beweerd - we hebben de optie besproken zelf de kastjes te doen en de inmeetservice voor het blad te laten doen. Als ik het dan bij mijn training verkeerd heb geleerd, ok, maar dan had de medewerker waar ik bij bestelde moeten ingrijpen. Ik ben ook expres naar een andere IKEA gegaan dan 'mijn' IKEA en heb niet laten merken dat ik op keukens gewerkt heb. Juist om alle info te krijgen aangezien ik er niet lang gewerkt heb en niet tevreden was over de training.

    Ik ben er ook bang voor, bewijs het maar eens... Zal dus wel een houten blad worden dan. Ben aan het rondkijken of het mogelijk is daarin zelf een wasbak in te frezen.
    pi_62675810
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 21:45 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Ja dat is ook waarom ik zeg dat het ergste nog wel is dat ik dus toen ik op die afdeling werkte óók heb geleerd dat de inmeetservice voor steen en acryl een los iets is wat niet in combinatie met montage hoeft

    Dat van dat we doen het samen niet meer bestaat, is me wel vertelt toen dat bestond al niet meer toen ik er kwam werken.
    [..]

    Ik snap het, ik bedoel ook niet fel tegen jou te doen. Ik baal gewoon ontzettend. Ik geloof absoluut dat die regel is ingestelt, maar blijkbaar is ie nog niet bij iedereen duidelijk. Het is tijdens geen enkel gesprek gecommuniceerd en staat ook niet in de offerte van de montagemensen. Er is zelfs het tegenovergestelde beweerd - we hebben de optie besproken zelf de kastjes te doen en de inmeetservice voor het blad te laten doen. Als ik het dan bij mijn training verkeerd heb geleerd, ok, maar dan had de medewerker waar ik bij bestelde moeten ingrijpen. Ik ben ook expres naar een andere IKEA gegaan dan 'mijn' IKEA en heb niet laten merken dat ik op keukens gewerkt heb. Juist om alle info te krijgen aangezien ik er niet lang gewerkt heb en niet tevreden was over de training.

    Ik ben er ook bang voor, bewijs het maar eens... Zal dus wel een houten blad worden dan. Ben aan het rondkijken of het mogelijk is daarin zelf een wasbak in te frezen.
    Wij kunnen tegenwoordig ook hout op maat bestellen! En daar dus ook een spoelbak in laten frezen
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62677042
    Is er niet een mogelijkheid om naar een andere leverancier te gaan voor een stenen blad?
    Er zijn genoeg natuursteen leveranciers die graag ff komen inmeten en zou best eens kunnen dat de prijs dan meevalt, een offerte aanvragen is altijd gratis

    Overigens vind ik het monteren van een keuken wel erg duur, leggen ze dan meteen ook de leidingen en de elektra want verder is het toch niets anders als de pootjes waterpas zetten en dat kan praktisch iedereen.
    Wij gaan trouwens binnenkort ook een keuke bij Ikea bestellen maar van dit soort verhalen ward ik niet vrolijk.

    Verder vind ik de ontwerp software een beetje vreemd.
    Als ik mijn gasfornuis is het kastje tegen de muur wil plaatsen pikt hij het niet..... tja eeeh maar dat wil ik wel zo, dus moet weer naar de vestiging om te vragen hoe ik dat kan omzeilen denk ik.
    Mama van Isa en Ties
    pi_62677260
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 22:41 schreef marlieske het volgende:
    Is er niet een mogelijkheid om naar een andere leverancier te gaan voor een stenen blad?
    Er zijn genoeg natuursteen leveranciers die graag ff komen inmeten en zou best eens kunnen dat de prijs dan meevalt, een offerte aanvragen is altijd gratis

    Overigens vind ik het monteren van een keuken wel erg duur, leggen ze dan meteen ook de leidingen en de elektra want verder is het toch niets anders als de pootjes waterpas zetten en dat kan praktisch iedereen.
    Wij gaan trouwens binnenkort ook een keuke bij Ikea bestellen maar van dit soort verhalen ward ik niet vrolijk.

    Verder vind ik de ontwerp software een beetje vreemd.
    Als ik mijn gasfornuis is het kastje tegen de muur wil plaatsen pikt hij het niet..... tja eeeh maar dat wil ik wel zo, dus moet weer naar de vestiging om te vragen hoe ik dat kan omzeilen denk ik.
    Welke kookplaat wil je dan? De FRAMTID G30 5-pits? Het kan zijn dat het eraan ligt dat ie niet in dat kastje wil omdat de de kookplaat breder dan het kastje is ...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62677520
    Dipkip, ik zou inderdaad eens rondkijken bij wat lokale steenboeren, wellicht dat zij ook voor montage kunnen zorgen. Een IKEA blad is niet heilig.
    Overigens zijn de laminaat werkbladen ook best mooi, ik heb de spoelbak laten invresen (koste de helft van de totaalprijs, af en toe zijn de prijzen bij IKEA niet te volgen!). Foto's staan in een topic van mij. Je hoeft je daarmee ook totaal geen zorgen te maken als de maten niet helemaal correct zijn (tenzij het te kort is) want het is gemakkelijk verzaagbaar.
    Maar het is absoluut niet hetzelfde als een stenen werkblad, daar geef ik je groot gelijk in als je zo'n gelamineerd werkblad niet wilt. (had ook wel steen genomen als ik het budget ervoor had)

    @marlieske: nee, de prijzen zijn puur en alleen het installeren van de keuken in een kant-en-klare ruimte, mochten ze extra dingen moeten doen zoals elektra en leidingen verleggen, dan betaal je hier extra voor (ik meen ongeveer 45 euro per uur). Ik vond de montage ook wel duur, zeker omdat ik had verwacht dat ze met zijn tweeen kwamen, maar het was maar 1 jongen.
    pi_62677543
    Nou we hebben aan apparatuur maar wat ingevuld dat wil ik namelijk eerst eens op mijn gemak gaan bekijken.

    Maar het kastje is 80cm en de kookplaat die er nu ingezet is Eldig HB 402, erlangs hebben we nu dus uit noodzaak een kastje van 30cm (aan de linkerkant (= muurkant) moeten plaatsen) maar zo willen we het dus niet, ik wil dat kastje van 30cm namelijk rechts zodat ik meer werkruimte heb nu is het loze ruimte.

    he wat verwarrend om het zo uit te leggen
    Mama van Isa en Ties
    pi_62677591
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:04 schreef Syytön het volgende:

    @marlieske: nee, de prijzen zijn puur en alleen het installeren van de keuken in een kant-en-klare ruimte, mochten ze extra dingen moeten doen zoals elektra en leidingen verleggen, dan betaal je hier extra voor (ik meen ongeveer 45 euro per uur). Ik vond de montage ook wel duur, zeker omdat ik had verwacht dat ze met zijn tweeen kwamen, maar het was maar 1 jongen.
    Ja ik wed dat iedereen die een beetje een lange waterpas thuis heeft liggen dit best zelf kan..... denk dat ik het nog wel kan
    Mama van Isa en Ties
    pi_62677604
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:05 schreef marlieske het volgende:
    Nou we hebben aan apparatuur maar wat ingevuld dat wil ik namelijk eerst eens op mijn gemak gaan bekijken.

    Maar het kastje is 80cm en de kookplaat die er nu ingezet is Eldig HB 402, erlangs hebben we nu dus uit noodzaak een kastje van 30cm (aan de linkerkant (= muurkant) moeten plaatsen) maar zo willen we het dus niet, ik wil dat kastje van 30cm namelijk rechts zodat ik meer werkruimte heb nu is het loze ruimte.

    he wat verwarrend om het zo uit te leggen
    Op zich moet je een standaard 80cm brede kast gewoon op die plek moeten kunnen zetten. Wat gebeurd er als je 'later' de kookplaat eraan toevoegd?

    Wat gaat de opstelling zijn? Strak in de hoek koken? en dan?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62677620
    in ons vestigingsblad stond ook dat we iets kregen, iets elektronisch verkrijgbaar bij winkels als mediamrkt, bcc etc. Maar wat t was lieten ze in t midden, nu is de verrassing weg
    pi_62677751
    voor het gemak maar ff een printscreen van wat we nu getekend hebben.



    het gaat dus om 1 ruimte waarin het kookgebeuren en de spoelbak enz komt.
    De andere ruimte (onze nieuwe aanbouw) daar komt de rest in oven/magnetron/koelkast enz.
    Hier zit trouwens geen deur ofzo in maar tja dat stukje dragende muur weghalen doen we niet daar bouwen we de keuken gewoon omheen, dat is namelijk goedkoper en voor het oog maakt het niet veel uit.
    Alleen ook die kast krijg ik niet tegen de muur geplaatst, reden is me echt niet duidelijk muur is zeker hoog genoeg.
    Mama van Isa en Ties
    pi_62677820
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:07 schreef marlieske het volgende:

    [..]

    Ja ik wed dat iedereen die een beetje een lange waterpas thuis heeft liggen dit best zelf kan..... denk dat ik het nog wel kan
    Vast wel, er zijn genoeg handige mensen die dat doen!
    Maar ik ben erg blij dat ik het heb laten doen, ik heb er zelf de tijd/kennis/precisie/gereedschap/geduld voor.
    Het is niet te vergelijken met een PAX kast in elkaar schroeven, dat kan iedereen.
    pi_62677865
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:17 schreef marlieske het volgende:
    voor het gemak maar ff een printscreen van wat we nu getekend hebben.

    [ afbeelding ]

    het gaat dus om 1 ruimte waarin het kookgebeuren en de spoelbak enz komt.
    De andere ruimte (onze nieuwe aanbouw) daar komt de rest in oven/magnetron/koelkast enz.
    Hier zit trouwens geen deur ofzo in maar tja dat stukje dragende muur weghalen doen we niet daar bouwen we de keuken gewoon omheen, dat is namelijk goedkoper en voor het oog maakt het niet veel uit.
    Alleen ook die kast krijg ik niet tegen de muur geplaatst, reden is me echt niet duidelijk muur is zeker hoog genoeg.
    Ooow je wilt een kast tegen een "nep" wand geplaatst? Zo'n wand die je in het planprogramma zelf als tussenwand hebt geplaatst? Dan klopt dat
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62677867
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:17 schreef marlieske het volgende:
    voor het gemak maar ff een printscreen van wat we nu getekend hebben.

    [ afbeelding ]

    het gaat dus om 1 ruimte waarin het kookgebeuren en de spoelbak enz komt.
    De andere ruimte (onze nieuwe aanbouw) daar komt de rest in oven/magnetron/koelkast enz.
    Hier zit trouwens geen deur ofzo in maar tja dat stukje dragende muur weghalen doen we niet daar bouwen we de keuken gewoon omheen, dat is namelijk goedkoper en voor het oog maakt het niet veel uit.
    Alleen ook die kast krijg ik niet tegen de muur geplaatst, reden is me echt niet duidelijk muur is zeker hoog genoeg.
    Ze willen dat je daar bij de hoge kasten een passtuk (gewoon een schotje dus) plaatst, daar aan de linkerkant. Anders draait de deur niet goed, volgens mij is dat de reden.
    En volgens mij moet het gasfornuis minimaal 30 cm van de muur, misschien is dat de reden?
    pi_62677877
    Tja @Syytön ik heb mazzel met een uitvoerder in huis die een aantal jaren terug zelf nog timmerman was
    die maakt en klust dus alles met het grootste gemak in elkaar en moedigt mij aan mee te helpen.
    Ben dus echt een stuk handiger geworden in de loop der jaren. Maar denk ook wel dat als je zelf niet al te handig bent je een keuken niet moet verpesten met het verkeerd monteren, dan is een vakman echt iedere cent waard.
    Mama van Isa en Ties
    pi_62677917
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:23 schreef Syytön het volgende:

    [..]

    Ze willen dat je daar bij de hoge kasten een passtuk (gewoon een schotje dus) plaatst, daar aan de linkerkant. Anders draait de deur niet goed, volgens mij is dat de reden.
    En volgens mij moet het gasfornuis minimaal 30 cm van de muur, misschien is dat de reden?
    Hmmmz die wand loopt niet voorbij de kastdeur zeg maar dus voor het draaien hebben we de ruimte niet nodig, de kast loopt namelijk gelijk met de wand (geen uitsteek zeg maar)
    En ons huidige gasfornuis zit nu ook krap 3cm van de muur af..... dus ga dit toch eens vragen bij de Ikea want moet gewoon kunnen toch?
    Mama van Isa en Ties
      zaterdag 25 oktober 2008 @ 23:30:31 #51
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_62677998
    Dat van dat gasfornuis is hier toch al eens vaker voorbij gekomen? Ik meende dat het vooral een advies was en als je echt wilt wel kan, of heb ik het mis? Ik weet niet meer wie dat toen was maar het was nog niet zo lang geleden.

    EDIT:
    hier dus: IKEA - Part XLI - Heb jij de gids al?
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_62678129
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:26 schreef marlieske het volgende:

    [..]

    Hmmmz die wand loopt niet voorbij de kastdeur zeg maar dus voor het draaien hebben we de ruimte niet nodig, de kast loopt namelijk gelijk met de wand (geen uitsteek zeg maar)
    En ons huidige gasfornuis zit nu ook krap 3cm van de muur af..... dus ga dit toch eens vragen bij de Ikea want moet gewoon kunnen toch?
    Volgens mij is het ook niet echt een vereiste... wellicht zegt IKEA dat dit zo hoort maar ik ken ook keukenopstellingen met een gaskookplaat op zo'n 5-10 cm van de muur.... Technisch gezien is het zeker mogenlijk!

    En als ik jou was zou ik dan zeker de keuken zelf in elkaar zetten hoor! Het scheelt je erg veel geld, als je het zelf kan. Ik kan je opstelling niet zo goed zien, weet niet wat voor onderkastjes je hebt, maar ik denk dat je toch al zo aan 1000 euro zit voor alleen monteren.
    pi_62678237
    Thnx het kan dus wel maar ga er dan echt wel voor naar de vestiging want krijg het niet getekend en ik wil toch echt wel dat het gaat passen allemaal
    naja van de week gaat de deurstijl eruit en gaan we kijken wat er onder de eikenvloer zit aan antieke tegels want er moet eerst vloerverwarming in, dan pas ga ik de keuken bestellen.

    Wat is trouwens de levertijd van keukens (gemiddeld dan hé)
    Mama van Isa en Ties
    pi_62678361
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 23:36 schreef Syytön het volgende:

    [..]

    Volgens mij is het ook niet echt een vereiste... wellicht zegt IKEA dat dit zo hoort maar ik ken ook keukenopstellingen met een gaskookplaat op zo'n 5-10 cm van de muur.... Technisch gezien is het zeker mogenlijk!

    En als ik jou was zou ik dan zeker de keuken zelf in elkaar zetten hoor! Het scheelt je erg veel geld, als je het zelf kan. Ik kan je opstelling niet zo goed zien, weet niet wat voor onderkastjes je hebt, maar ik denk dat je toch al zo aan 1000 euro zit voor alleen monteren.
    Het is een advies. Net zoals dat elke andere keukenzaak je dit niet zou adviseren. Maar als jij het zo wilt hebben, kun je het zo krijgen hoor... Ook op 5cm vanuit de wand...

    Maar als je de ruimte hebt, zou ik het niet doen...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62678720
    Alle onderkasten zijn lades, door het chronisch gebrek aan lades in de laatste 2 keukens (in 2 verschillende huizen) heb IK nu besloten dat bijna alles lades word op de hoge en boven kasten na
    Moet nu namelijk eerst een lading pannen uit de kast trekken eer ik de ovenschalen aan kan.

    Tja eerste huis dat we kochten had een nieuwe keuken van 6 weken oud maar helaas het was een showroom-model, deuren draaiden de verkeerde kant in, en wel geteld 1 lade!
    De mensen waarvan we kochten hadden de keuken in 6 weken tijd zo smerig weten te krijgen dat ik de oven al niet meer schoon kreeg. En de koelkast stonk een uur tegen de wind in.
    Verder was de meeste bruikbare ruimte op hoogtes waar ik niet bij kon met mijn 1.63 meter er stond dus altijd een opstapje in de keuken waarover ik regelmatig mijn nek bijna brak.
    verder wel super apparatuur alles Miele, maar gewoon zonde van het geld om zo een nieuwe keuken te nemen, had liever een oude keuken gehad die sloop je namelijk zonder blikken of blozen eruit.


    De keuken die in dit huis staat is denk ik bijna net zo oud als ik en ja hoor 2 lades! dat noemde ik meteen vooruitgang
    Andere vooruitgang is dan ook meteen dat deze keuken zo lelijk is dat je wel MOET vervangen en dat was in het vorige huis dan weer zonde van het geld.

    Ons huidige huis hebben we dus echt gekocht met de insteek van: de badkamer en keuken moeten zo oud en lelijk zijn dat het niet zonde of onnodig is om te vervangen.
    zal om het duidelijk te maken eens een voor en na foto plaatsen van de aanbouw, dat illustreert een beetje beter wat de staat van het stukje keuken hier was
    Erge is dan wel om in gedachten te houden dat de rest van het huis er redelijk goed uitziet, op wat afwerking na dan, we zijn nu 2 jaar aan het verbouwen en nu komt het einde redelijk in zicht van de grote klussen. Tijdgebrek is hier een groot probleem manlief is 's avonds pas laat thuis en we hebben een kleine van 1,5 rondkruipen en de 2de is onderweg dus tussen de baby's door klussen we ook stevig aan het huis door
    Als dit gedaan is gaan we boven onze slaapkamer opnieuw veranderen en een andere kamer opknappen voor mijn dochter, we gaan dus vrolijk door tot we het hele huis gedaan hebben.
    Als dat allemaal gedaan is dan is de tuin aan de beurt. En de kozijnen en het glaswerk willen we spoedig vervangen enkele ramen zijn namelijk nog geen dubbelglas we pakken nu dus alles voor de hand weg, en vervangen de rest straks in 1 keer als het huis geschilderd moet worden.


    Oude aanbouw


    Nieuwe aanbouw waar inmiddels de ramen en deuren water/elektra en buiten-led-verlichting inzit, ook een betonbandje onder de vensters enz moet alleen nog een vloer met vloerverwarming in.
    heb alleen even geen betere foto voor handen.
    Maar alles met manlief eigenhandig opgebouwd, behalve het dak dat hebben we een dakdekker dicht laten branden
    Mama van Isa en Ties
    pi_62682219
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 21:53 schreef Bartjebart het volgende:
    Wij kunnen tegenwoordig ook hout op maat bestellen! En daar dus ook een spoelbak in laten frezen
    Oh dat is wel tof, alleen zitten we dan wel weer met een lange levertijd en ondertussen geen keuken omdat we dus die inmeetservice niet kunnen krijgen en dus geen tijdelijk blad. Dus ik denk dat dat hem niet gaat worden. We zijn nu aan het kijken of een vriend van ons de wasbak in het hout kan frezen. Die is meubelmaker.

    Ik denk trouwens dat degene met de modeltekening veel meer kwijt gaat zijn dan 1000 euro voor de installatie door de monteur, onze keuken is namelijk veel kleiner dan die op de tekening. Wij hebben 5 onderkastjes, 3 bovenkastjes en een koelkast. Over de 2000 euro uiteindelijk qua installeren. Een heleboel dingen staan niet in de folder. OK je kan zelf bedenken ik wil de ovenkast laten monteren: ovenkast a 45 euro, oven er in zetten voor 45 euro, kookplaat er in zetten voor 45 euro. Zit je rond de 150, so far so good. Wat ze je in de winkel niet voorrekenen: 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Dat hoort namelijk niet bij het 'installeren van de kookplaat'. Lijers. 350 euro voor anderhalf uur werk
    pi_62682683
    TVP. Binnenkort verhuizen dus er zal wel weer het een en ander aangeschaft worden.

    Heb nog kruidenrekjes nodig en onderzetters en een nieuw 2persoonsbed.
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
      Moderator zondag 26 oktober 2008 @ 11:41:07 #58
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62684124
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 10:15 schreef Ewelina het volgende:
    TVP. Binnenkort verhuizen dus er zal wel weer het een en ander aangeschaft worden.

    Heb nog kruidenrekjes nodig en onderzetters en een nieuw 2persoonsbed.
    daarom lees ik ook mee ik wil ook een nieuw tweepersoonsbed. ik wil heel graag de MALM, maar moet mn vriend nog even overtuigen. hij vindt m te laag volgens mij valt dat heul wel mee
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
    pi_62684170
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 11:41 schreef Guppyfriend het volgende:

    [..]

    daarom lees ik ook mee ik wil ook een nieuw tweepersoonsbed. ik wil heel graag de MALM, maar moet mn vriend nog even overtuigen. hij vindt m te laag volgens mij valt dat heul wel mee
    Haha, ik ga ook voor de Malm 180 x 200. Kleur zwartbruin

    Ik wil mijn bed juist zo laag mogelijk, de Expedit komt tegen het uiteinde aan en daarachter weer een bank, en ik wil wel nog bij mijn boeken kunnen. Al kan ik niet meer bij de onderste laag, maar daar zet ik gewoon zooi in die ik toch nooit meer gebruik.
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
      Moderator zondag 26 oktober 2008 @ 12:39:11 #60
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62685267
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 11:43 schreef Ewelina het volgende:

    [..]

    Haha, ik ga ook voor de Malm 180 x 200. Kleur zwartbruin

    Ik wil mijn bed juist zo laag mogelijk, de Expedit komt tegen het uiteinde aan en daarachter weer een bank, en ik wil wel nog bij mijn boeken kunnen. Al kan ik niet meer bij de onderste laag, maar daar zet ik gewoon zooi in die ik toch nooit meer gebruik.
    wij gaan voor de 160x200. hoewel ik wel groter zou willen, zouden we dan ook nieuwe matrassen moeten nemen, maar die dingen zijn nog LANG niet aan vervanging toe. dus das zonde. en 160 is ook mooi

    wij willen ook de kleur zwartbruin, die is mooi. en ik wil er aan beide kanten nachtkastjes aan

    wij, dat is dus eigenlijk ik, want vriendlief moet nog overtuigt worden
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
    pi_62685474
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 12:39 schreef Guppyfriend het volgende:

    [..]

    wij gaan voor de 160x200. hoewel ik wel groter zou willen, zouden we dan ook nieuwe matrassen moeten nemen, maar die dingen zijn nog LANG niet aan vervanging toe. dus das zonde. en 160 is ook mooi

    wij willen ook de kleur zwartbruin, die is mooi. en ik wil er aan beide kanten nachtkastjes aan

    wij, dat is dus eigenlijk ik, want vriendlief moet nog overtuigt worden
    Ik moet sowieso een nieuw matras, of een 2e matras erbij kopen (ik heb nu een 1-persoons bed van 90 bij 200). Nachtkastjes komen er niet, dat past niet.
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_62695701
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 09:35 schreef Dipkip het volgende:

    [..]
    Ik denk trouwens dat degene met de modeltekening veel meer kwijt gaat zijn dan 1000 euro voor de installatie door de monteur, onze keuken is namelijk veel kleiner dan die op de tekening. Wij hebben 5 onderkastjes, 3 bovenkastjes en een koelkast. Over de 2000 euro uiteindelijk qua installeren. Een heleboel dingen staan niet in de folder. OK je kan zelf bedenken ik wil de ovenkast laten monteren: ovenkast a 45 euro, oven er in zetten voor 45 euro, kookplaat er in zetten voor 45 euro. Zit je rond de 150, so far so good. Wat ze je in de winkel niet voorrekenen: 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Dat hoort namelijk niet bij het 'installeren van de kookplaat'. Lijers. 350 euro voor anderhalf uur werk
    Ik weet niet hoe je aan dat excessief hoge bedrag komt, maar voor mijn keuken betaalde ik 840 euro... Ik vraag me af waar bij jullie keuken dan dat verschil van meer dan 1000 euro in is gaan zitten? Het kost toch geen 1000 euro om een stenen blad te monteren? En bij mij rekende ze echt geen 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Verzint dat montagebedrijf van je offerte zelf allerlei dingen om extra te vangen?
    Voor 840 euro werd het volgende bij mij gedaan:: 5 onderkastjes; 1 hoge kast welke op maat moest worden gemaakt voor de CV, 3 bovenkastjes, monteren van kraan, vaatwasmachine, oven, gaskookplaat en eigen afzuigkap. Tevens is het maatwerkblad op maat gezaagd. Zie tekening.
    pi_62696622
    dacht dat ik gepost had maar zie mijn post nergens. nog maar keer dan.

    ik zag bij de ikea de hemnes bedbank staan. dit lijkt me ideaal als student zijnde. (1persoon, uitschuifbaar naar 2persoons, als bank te gebruiken en extra opbergruimte)
    nu las ik in advertentie op marktplaats dat dit bed in november van 299 naar 199gaat. klopt dit? ik kan dit niet terug vinden op de site en boek ligt bij me ouders.

    verder lijkt het bed me ideaal, maar vind hem niet mooi. is er misschien nog ergens(mag andere winkel) zelfde soort systeem alleen dan mooier?

    groetjes,
      zondag 26 oktober 2008 @ 19:03:59 #64
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62696710
    van 24 tot 29 november, je kunt de gids ook online bekijken
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62698612
    kan dat? kon ik nergens vinden, maar zal wel aan mij liggen.
    ty voor kijken iig

    nog iemand die zo'n soort bed ergens anders heeft gezien?
      Moderator zondag 26 oktober 2008 @ 20:05:57 #66
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62698686
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 12:49 schreef Ewelina het volgende:

    [..]

    Ik moet sowieso een nieuw matras, of een 2e matras erbij kopen (ik heb nu een 1-persoons bed van 90 bij 200). Nachtkastjes komen er niet, dat past niet.
    als je toch een nieuw matras moet, dan moet je je kans ook grijpen doe je goed
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
    pi_62700832
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 20:05 schreef Guppyfriend het volgende:

    [..]

    als je toch een nieuw matras moet, dan moet je je kans ook grijpen doe je goed
    Ja, als het dan toch moet, dan maar meteen goed

    Ik vind matrassen wel duur trouwens (het wordt de 1e keer dat ik er eentje zelf koop ) dat valt me wel vies tegen
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_62704580
    matrassen zijn duur ja als je goede wil. daarom ga ik dus ook niet voor een 2persoons bed.
    ik heb momenteel een tromso hoogslaper. maar deze bevalt niet zo super (te laag plafon) bureau eronder bevalt daarentegen erg goed. maarja je moet keuzes maken. dus ding staat te koop op marktplaats nu.

    heb toen bij hoogslaper een nieuw matras van me ouders gekregen, en heb bij me ouders nog een matras liggen(was van logeerbed, maar mijn oude bed daar is nu logeerbed geworden). deze komt dan erbij als 2e matras voor loge ofzo. voor die paar keer dat daar iemand slaapt kan er ook wel een wat minder matras liggen.
      zondag 26 oktober 2008 @ 22:47:49 #69
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62704706
    Bedenk wel dat je vaak 10 jaar met een matras doet en dan vind ik 100 euro per jaar gemiddeld niet duur voor goed slaapcomfort en uitgerust wakker worden.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62706603
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 22:47 schreef Adelante het volgende:
    Bedenk wel dat je vaak 10 jaar met een matras doet en dan vind ik 100 euro per jaar gemiddeld niet duur voor goed slaapcomfort en uitgerust wakker worden.
    Nee, dat niet, maar het viel me wel enorm tegen.

    Over IKEA gesproken, mijn toekomstige studio indeling:








    Helaas konden de ladekast en de kledingkast niet omgewisseld ivm een telefoon die daar hangt. En die bedbank is gewoon een slaapbankje.

    Indeling is gemaakt met de IKEA homeplanner
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
      Moderator maandag 27 oktober 2008 @ 06:18:07 #71
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62708859
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 21:09 schreef Ewelina het volgende:

    [..]

    Ja, als het dan toch moet, dan maar meteen goed

    Ik vind matrassen wel duur trouwens (het wordt de 1e keer dat ik er eentje zelf koop ) dat valt me wel vies tegen
    het is inderdaad prijzig. maar goed, je slaapt een hoop uren per jaar, dus daar wil ik dan altijd best wel wat in investeren. ik kan het je in ieder geval alleen maar aanraden, om er wat meer aan uit te geven.
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
    pi_62714460
    Naar aanleiding van TT: ben eigenlijk wel benieuwd op wat voor afdeling de IKEA-ers hier werken

    ik eerst: ik ben begonnen op opbergen+verlichting, maar zit nu bij koken&eten.
    Eins, zwei, hoeplakai.
    pi_62717137
    Service

    Nja voornamelijk karren pakken en transport/goederen uitgifte
    bij hoge nood Kassa
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_62717480
    ook service.

    En doe alles:
    klantenservicebalie, kinderparadijs, ingang, kassa, goederenuitgifte en ook de karrenbaan vullen
    pi_62717551
    heb je die hemnes bedbank al ewelina?
    pi_62717775
    quote:
    Op maandag 27 oktober 2008 13:54 schreef Memento-Mori het volgende:
    heb je die hemnes bedbank al ewelina?
    Nee, en die ga ik ook niet kopen, ik heb een exarby slaapbankje wat op die plek komt. Maar even voor het idee Banken staan niet in dat programma.
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_62737148
    Eerst service, toen banken & groot opbergen, toen kantoormeubelen met IKEA zakelijk nu keukens
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62738171
    quote:
    Op maandag 27 oktober 2008 14:01 schreef Ewelina het volgende:

    [..]

    Nee, en die ga ik ook niet kopen, ik heb een exarby slaapbankje wat op die plek komt. Maar even voor het idee Banken staan niet in dat programma.
    ah ok, ik wilde datding ook al afraden het zit namelijk voor geen meter het is echt meer een bed, en teringduur
      dinsdag 28 oktober 2008 @ 08:06:49 #79
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62740975
    Tot 15 november op de afdeling Recovery (Koopjeshoek/Retourgoederen van Service verwerken/Zooi opruimen/Quality verantwoordelijke)
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62743386
    quote:
    Op zondag 26 oktober 2008 18:34 schreef Syytön het volgende:
    Ik weet niet hoe je aan dat excessief hoge bedrag komt, maar voor mijn keuken betaalde ik 840 euro... Ik vraag me af waar bij jullie keuken dan dat verschil van meer dan 1000 euro in is gaan zitten? Het kost toch geen 1000 euro om een stenen blad te monteren? En bij mij rekende ze echt geen 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Verzint dat montagebedrijf van je offerte zelf allerlei dingen om extra te vangen?
    Voor 840 euro werd het volgende bij mij gedaan:: 5 onderkastjes; 1 hoge kast welke op maat moest worden gemaakt voor de CV, 3 bovenkastjes, monteren van kraan, vaatwasmachine, oven, gaskookplaat en eigen afzuigkap. Tevens is het maatwerkblad op maat gezaagd. Zie tekening.
    Nou ja dat is eigenlijk precies wat bij ons werd gedaan alleen hebben wij dan ook nog zo'n koffie apparaat in een van de bovenkastjes en is bij ons het maatwerk niet voor een CV maar voor een passtuk tussen koelkast en kookplaat.

    De service van het stenen blad kost 365 euro dus zo te zien was jouw monteur de helft goedkoper dan de onze... We hebben inmiddels van IKEA aangeboden gekregen dat het stenen blad wel gemonteert kan worden maar dan door een monteur die niet bij het IKEA montage huppeldepup hoort maar wel veel voor hun doet (?) toen ik vroeg wat dat voor de garantie betekende begon die mevrouw over dat die monteur heel integer was hoor.

    Ja doei het wordt een houten blad, ik vertrouw dit niet.
    pi_62749357
    Is het mogelijk om kasten van BESTA in middenbruin te krijgen, zodat deze goed passen bij de billy en benno ?
      dinsdag 28 oktober 2008 @ 19:04:02 #82
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62759427
    quote:
    Op dinsdag 28 oktober 2008 13:27 schreef PimBorne het volgende:
    Is het mogelijk om kasten van BESTA in middenbruin te krijgen, zodat deze goed passen bij de billy en benno ?
    Niet in Nederland, je zou eens op www.ikea.be kunnen kijken, misschien bestaat het daar wel?
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62762834
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70103090

    tot hoeveel inch past de tv in de daarvoor bestemde ruimte bij dit model?
    pi_62762932
    quote:
    Op dinsdag 28 oktober 2008 20:33 schreef Janteh het volgende:
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70103090

    tot hoeveel inch past de tv in de daarvoor bestemde ruimte bij dit model?
    In de titelbalk van die pagina staat "Tv-meubels voor flatscreen-tv's tot max. 37" "
    Dus ik denk dat het maximaal 37 inch is
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_62764588
    quote:
    Op dinsdag 28 oktober 2008 20:36 schreef Allan24 het volgende:

    [..]

    In de titelbalk van die pagina staat "Tv-meubels voor flatscreen-tv's tot max. 37" "
    Dus ik denk dat het maximaal 37 inch is
    ah ik gebruik chrome en dan zie je de titel van pagina's niet helemaal, maar dan weet ik dat in ieder geval. bedankt!
    pi_62792367
    Zijn de faktum applad deuren van nu dezelfde als die van juli 2007? M.a.w. als ik zo'n extra deurtje haal is het dezelfde deur zoals ik die al in de keuken heb zitten. Of is deze in de afgelopen tijd aangepast?
    pi_62798865
    quote:
    Op woensdag 29 oktober 2008 20:32 schreef Onze_Zanie het volgende:
    Zijn de faktum applad deuren van nu dezelfde als die van juli 2007? M.a.w. als ik zo'n extra deurtje haal is het dezelfde deur zoals ik die al in de keuken heb zitten. Of is deze in de afgelopen tijd aangepast?
    FAKTUM APPLAD wit is afgelopen zomer vervangen voor een lichtere versie. Helaas...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62799225
    Het is echt heul wit geworden idd, best jammer vind ik. Het is nu eigenlijk de kleur van de kastelementen, maar dan gelakt ipv befolied zeg maar.
    pi_62799865
    quote:
    Op woensdag 29 oktober 2008 23:42 schreef Dipkip het volgende:
    Het is echt heul wit geworden idd, best jammer vind ik. Het is nu eigenlijk de kleur van de kastelementen, maar dan gelakt ipv befolied zeg maar.
    Nou daar zit het nog wel een tint vanaf hoor...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      donderdag 30 oktober 2008 @ 00:59:43 #90
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_62800696
    Zijn er trappetjes die op een Billy gebruikt kunnen worden? We willen namelijk een soort bibliotheekkamer maken en het zou leuk bij mijn oude donkerbruine Billy passen om het plaatje compleet te maken
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
      Moderator donderdag 30 oktober 2008 @ 06:15:02 #91
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62801711


    INREDA
    Voor de boekenkasten BESTÅ en BILLY.

    klik
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
      donderdag 30 oktober 2008 @ 12:37:36 #92
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_62807983
    Ah, super, dank je!
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
    pi_62821510
    Als Sinterklaas actie had ik bedacht twee van deze kastjes te kopen en te schilderen.



    Dat kopen is gelukt.
    Inmiddels zitten de laatjes allemaal in de verf, dus ik wilde ze in elkaar timmeren. Alleen van de 8 spijkertjes die er in het 1e laatje zitten, heb ik er twee recht ingekregen. Ik weet dat ik best onhandig ben, maar normaal gesproken kan ik wel een spijker in een plankje meppen. Daarnaast komen de spijkertjes die er wel inzitten, een stukje uit het hout. Dat vind ik niet mooi, dus ik had bedacht ze te gaan lijmen met houtlijm. Maar ja, voor 18 laatjes heb ik natuurlijk niet genoeg lijmklemmen. Het tweede laatje ligt nu dus in de schuur met een lading houtlijm en afplaktape eromheen.

    Ben ik de enige met dit probleem of is het een vaker voorkomend iets?
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      donderdag 30 oktober 2008 @ 21:42:23 #94
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_62822782
    quote:
    Op donderdag 30 oktober 2008 20:51 schreef YPPY het volgende:
    Als Sinterklaas actie
    ? Vertel
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
    pi_62822839
    Voor mijn dochter, niks bijzonders verder.
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      donderdag 30 oktober 2008 @ 21:51:19 #96
    82814 BBQ-kip
    never say no to panda!
    pi_62822990
    Zozo, da's een vroege voorbereiding! Leuk! Ik ben gek op sinterklaas
    Kip, het meest veelzijjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjdige stukje kaas, panda!
      vrijdag 31 oktober 2008 @ 11:09:41 #97
    18933 Krush
    Altijd newbie gebleven
    pi_62832671
    Weet iemand hier toevallig het adres van de centrale klachtenafdeling van IKEA?

    Ik heb een DIMMA vloerdimmer gekocht en die heeft mijn leeslamp gesloopt. IKEA Hengelo wilde mij niet tegemoet komen, dus wil ik nu per brief mijn beklag doen en IKEA aansprakelijk stellen. Alleen waar moet die brief heen
      vrijdag 31 oktober 2008 @ 11:17:30 #98
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62832907
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 11:09 schreef Krush het volgende:
    Weet iemand hier toevallig het adres van de centrale klachtenafdeling van IKEA?

    Ik heb een DIMMA vloerdimmer gekocht en die heeft mijn leeslamp gesloopt. IKEA Hengelo wilde mij niet tegemoet komen, dus wil ik nu per brief mijn beklag doen en IKEA aansprakelijk stellen. Alleen waar moet die brief heen
    http://www.ikea.com/ms/nl(...)s/contact_us_02.html

    scheelt je een postzegel
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
      vrijdag 31 oktober 2008 @ 11:21:45 #99
    18933 Krush
    Altijd newbie gebleven
    pi_62833046
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 11:17 schreef Adelante het volgende:

    [..]

    http://www.ikea.com/ms/nl(...)s/contact_us_02.html

    scheelt je een postzegel
    Daar was ik mee begonnen, en die verwezen me naar de vestiging in Hengelo. Waar ik dus niet geholpen ben. Vandaar dat ik het nu gewoon formeel ga spelen, en dan is schriftelijke correspodentie het beste middel.
    pi_62837457
    Maar ik heb dus nog steeds een vraag. Krijgen jullie wel gewoon de spijkertjes in die laatjes en zitten de koppen er dan ook in?
    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
      vrijdag 31 oktober 2008 @ 14:13:18 #101
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62837484
    sorry kan je niet helpen, ik kocht die kastjes alleen toen ze nog MOPPE heetten en kant-en-klaar waren
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62841167
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 10:32 schreef Dipkip het volgende:
    Een heel verhaal
    Geen correcte afwikkeling van IKEA. Ik kreeg in de winkel wel te horen dat ik alleen een stenen blad kon nemen als IKEA de montage deed. Daarop heb ik de keuken besteld zonder blad, en bij een bladenspecialist een blad laten inmeten, transporteren en monteren. Uiteindelijk was dit blad (graniet 30mm) nog goedkoper ook dan het IKEA blad... ( www.diapol.com )

    Verder heb ik ook kleine issues met de IKEA keuken:

    -warmhoudlade. Deze wordt ingebouwd in een hoge kast tbv oven/magnetron. De lade komt dan gelijk te liggen met de besteklades van de kasten onder het werkblad. Niet dus... Bij montage blijkt dat de lade ongeveer 1 cm hoger komt. Fout gemonteerd? Nee. Zou ik de lade 1 cm lager monteren (dat is op zich prima te doen) dan komen de ladegeleiders van de warmhoudlade tegen het frontje onder de lade. Enige mogelijkheid die ik nu zie is het front van de lade te verwijderen, een nieuw front te laten maken (dan kan ik direct een andere greep monteren), en dit 1 cm lager te monteren...

    -kruidenpotjes. Ikea verkoopt een heel systeem voor het inrichten van de lades. Hierbij dus ook houders voor kruidenpotjes gekocht. De kruidenpotjes zelf? Helaas, die zijn uit het assortiment. Er zijn wel andere potjes, maar die passen niet mooi...

    Ik heb nu potjes gevonden bij een reformzaak, helaas passen er alleen 3,8 potjes in de houders... Veel loze ruimte dus.

    2 zaken die voor mij onbegrijpelijk zijn...
      vrijdag 31 oktober 2008 @ 17:49:45 #103
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_62843583
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 16:19 schreef skiff het volgende:

    [..]

    Geen correcte afwikkeling van IKEA. Ik kreeg in de winkel wel te horen dat ik alleen een stenen blad kon nemen als IKEA de montage deed. Daarop heb ik de keuken besteld zonder blad, en bij een bladenspecialist een blad laten inmeten, transporteren en monteren. Uiteindelijk was dit blad (graniet 30mm) nog goedkoper ook dan het IKEA blad... ( www.diapol.com )

    Verder heb ik ook kleine issues met de IKEA keuken:

    -warmhoudlade. Deze wordt ingebouwd in een hoge kast tbv oven/magnetron. De lade komt dan gelijk te liggen met de besteklades van de kasten onder het werkblad. Niet dus... Bij montage blijkt dat de lade ongeveer 1 cm hoger komt. Fout gemonteerd? Nee. Zou ik de lade 1 cm lager monteren (dat is op zich prima te doen) dan komen de ladegeleiders van de warmhoudlade tegen het frontje onder de lade. Enige mogelijkheid die ik nu zie is het front van de lade te verwijderen, een nieuw front te laten maken (dan kan ik direct een andere greep monteren), en dit 1 cm lager te monteren...

    -kruidenpotjes. Ikea verkoopt een heel systeem voor het inrichten van de lades. Hierbij dus ook houders voor kruidenpotjes gekocht. De kruidenpotjes zelf? Helaas, die zijn uit het assortiment. Er zijn wel andere potjes, maar die passen niet mooi...

    Ik heb nu potjes gevonden bij een reformzaak, helaas passen er alleen 3,8 potjes in de houders... Veel loze ruimte dus.

    2 zaken die voor mij onbegrijpelijk zijn...
    Warmhoudlade is 14cm hoog, de bovenste lade is 13cm, deze kan nooit gelijk gemonteerd worden... Over het kruidepotjes systeem, sja.. Dat kan gebeuren. Zal het systeem om de potjes te verdelen er ook wel uit gaan, maar daar zal nog vooraad van zijn...
    pi_62851487
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 11:21 schreef Krush het volgende:

    [..]

    Daar was ik mee begonnen, en die verwezen me naar de vestiging in Hengelo. Waar ik dus niet geholpen ben. Vandaar dat ik het nu gewoon formeel ga spelen, en dan is schriftelijke correspodentie het beste middel.
    Je kunt het adres van IKEA Groningen daarvoor gebruiken.
    Wel even t.a.v. de landelijke klantenservice versturen.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      zaterdag 1 november 2008 @ 10:35:56 #105
    18933 Krush
    Altijd newbie gebleven
    pi_62857256
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 22:43 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Je kunt het adres van IKEA Groningen daarvoor gebruiken.
    Wel even t.a.v. de landelijke klantenservice versturen.
    Dank je.
    pi_62866684
    Ik heb men cadeau

    Nu nog wat leuks uitzoeken bij de BCC
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62873116
    Hoe werkt het? Gewoon een pas ofzo?
    Eins, zwei, hoeplakai.
    pi_62874969
    quote:
    Op zaterdag 1 november 2008 23:52 schreef jakkop het volgende:
    Hoe werkt het? Gewoon een pas ofzo?
    2 cadeaupassen inderdaad...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62877014
    quote:
    Op vrijdag 31 oktober 2008 14:11 schreef YPPY het volgende:
    Maar ik heb dus nog steeds een vraag. Krijgen jullie wel gewoon de spijkertjes in die laatjes en zitten de koppen er dan ook in?
    TOevallig heb ik ook pas zo'n kastje in elkaar gezet. Ik kreeg ook niet alle spijkertjes er goed in. Vaak sloegen ze halverwege krom. Ik heb die er nu gewoon flink in geslagen waardoor de laadjes wel gewoon open en dicht gaan, maar het loopt wel minder soepel.
    -If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
      zondag 2 november 2008 @ 11:33:08 #110
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62878248
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 01:29 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    2 cadeaupassen inderdaad...
    Je moet het volledige bedrag in 1x besteden en daarom hebben ze het op 2 passen gezet? Ik moet 'm nog krijgen, gelukkig denken m'n collega's uit Eindhoven in ieder geval niet meer dat ik lieg .
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
      zondag 2 november 2008 @ 11:47:26 #111
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_62878490
    Verkleurt de de hoes van de fagelbo slaapbank nog steeds zo snel, met andere woorden, is er al wat verandert aan de stof? Of is het nog steeds zo dat je binnen de kortste keren een lelijke bank hebt?



    Ik zie nu net dat er ook een manstad slaapbank is... Hij ziet er bijna identiek eruit.



    Ik weet nou niet welke nou zo snel verkleurd?

    En wat is het verdere verschil tussen de beiden slaapbanken?
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
    pi_62879062
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 11:33 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Je moet het volledige bedrag in 1x besteden en daarom hebben ze het op 2 passen gezet? Ik moet 'm nog krijgen, gelukkig denken m'n collega's uit Eindhoven in ieder geval niet meer dat ik lieg .
    Ik weet het eigenlijk niet... Volgens mij is het gewoon zo'n passen systeem zoals bij ons...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62879085
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 11:47 schreef hierissieweer het volgende:
    Verkleurt de de hoes van de fagelbo slaapbank nog steeds zo snel, met andere woorden, is er al wat verandert aan de stof? Of is het nog steeds zo dat je binnen de kortste keren een lelijke bank hebt?

    [ afbeelding ]

    Ik zie nu net dat er ook een manstad slaapbank is... Hij ziet er bijna identiek eruit.

    [ afbeelding ]

    Ik weet nou niet welke nou zo snel verkleurd?

    En wat is het verdere verschil tussen de beiden slaapbanken?
    Volgens mij is het grote verschil tussen beide slaapbanken dat de eerste uit het assortiment is
    Wel vreemd overigens dat die nog wel op internet staat...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62882485
    We waren bijna klaar met het in elkaar zetten van onze Pax-kast, toen we merkten dat er iets miste: nl. de spullen om de deur aan de kast op te hangen!
    Moet je dat los kopen? Of zijn we iets vergeten te pakken uit de stellingen?
      zondag 2 november 2008 @ 14:46:55 #115
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62882525
    scharnieren bedoel je? ja die gaan los
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62882555
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 14:46 schreef Adelante het volgende:
    scharnieren bedoel je? ja die gaan los


    Niet over nagedacht, ging ervanuit dat dit bij de deur zat

    Thanks!
      Moderator zondag 2 november 2008 @ 14:49:36 #117
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62882590
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 14:46 schreef Adelante het volgende:
    scharnieren bedoel je? ja die gaan los
    goed dat ik dit weet! zou ook echt iets voor mij zijn.
    toch wel gek trouwens? scharnieren zijn toch een essentieel onderdeel van een kast?
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
      zondag 2 november 2008 @ 14:53:15 #118
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62882685
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 14:49 schreef Guppyfriend het volgende:

    [..]

    goed dat ik dit weet! zou ook echt iets voor mij zijn.
    toch wel gek trouwens? scharnieren zijn toch een essentieel onderdeel van een kast?
    PAX kan ook met schuifdeuren en dan heb je geen scharnieren nodig en je hebt lange en minder lange deuren en die vergen meer of minder scharnieren. Dus daarom gaan ze los.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
      zondag 2 november 2008 @ 15:37:02 #119
    1762 YPPY
    Yppiaans
    pi_62883565
    quote:
    Op zondag 2 november 2008 09:38 schreef Igraine het volgende:

    [..]

    TOevallig heb ik ook pas zo'n kastje in elkaar gezet. Ik kreeg ook niet alle spijkertjes er goed in. Vaak sloegen ze halverwege krom. Ik heb die er nu gewoon flink in geslagen waardoor de laadjes wel gewoon open en dicht gaan, maar het loopt wel minder soepel.
    Bedankt, weet ik tenminste dat ik niet de enige ben.

    Met houtlijm gaat het goed. De helft van de laatjes is klaar, met de afplaktape blijft het goed aan elkaar zitten zodat het kan drogen.

    "wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
    Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
    *OUD heilige*
    pi_62883588
    Dat ziet er echt heel leuk uit!
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_62884324
    Waarom is er geen home planner voor de woonkamer?
    pi_62907190
    quote:
    Op zaterdag 1 november 2008 19:09 schreef Bartjebart het volgende:
    Ik heb men cadeau

    Nu nog wat leuks uitzoeken bij de BCC
    Ik zal 'm deze week wel krijgen

    Maar toen kwam ik dit tegen
    http://www.anwb.nl/azf/detail.html?azfid=syc&_azfindex=0&id=11026

    Kortom, op een bepaalde avond 25% korting. Dan wordt mn bon van 225 al gauw 300 waard
    Al weet ik niet of het geldig is in combinatie met een cadeaupas maar ik dénk van wel. Immers tis een cadeaupas en geen kortingspas toch?
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
      maandag 3 november 2008 @ 14:49:14 #123
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_62908232
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 14:04 schreef kalinho het volgende:

    [..]

    Ik zal 'm deze week wel krijgen

    Maar toen kwam ik dit tegen
    http://www.anwb.nl/azf/detail.html?azfid=syc&_azfindex=0&id=11026

    Kortom, op een bepaalde avond 25% korting. Dan wordt mn bon van 225 al gauw 300 waard
    Al weet ik niet of het geldig is in combinatie met een cadeaupas maar ik dénk van wel. Immers tis een cadeaupas en geen kortingspas toch?
    quote:
    # Op deze avond kunt u met de volgende betalingsmiddelen afrekenen:
    Contant
    Pin
    Visa Card

    Overige betalingsmethoden worden op deze avond niet geaccepteerd!
    Zorg gewoon dat je de bestellingen van 20/30 collega's in een keer doet = flinke korting
    pi_62909919
    Die IKEA Family aanbiedingen zijn de laatste tijd wel heel erg lame! Nu ook hebben ze alleen maar wat kaarsen en servetten (10 cent korting, jeeej...! ) en andere kleine dingetjes in de aanbieding.

    Komt de IMPERATIV muurtegel RVS 60x70 trouwens nog eens in de winkel? Leverproblemen of uit het assortiment?
    pi_62920371
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 14:49 schreef WebForce het volgende:

    [..]


    [..]

    Zorg gewoon dat je de bestellingen van 20/30 collega's in een keer doet = flinke korting
    Dat is toch vreemd

    Dat je die avond niet met een cadeaupas mag/kunt betalen...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62920470
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 15:52 schreef Syytön het volgende:
    Die IKEA Family aanbiedingen zijn de laatste tijd wel heel erg lame! Nu ook hebben ze alleen maar wat kaarsen en servetten (10 cent korting, jeeej...! ) en andere kleine dingetjes in de aanbieding.

    Komt de IMPERATIV muurtegel RVS 60x70 trouwens nog eens in de winkel? Leverproblemen of uit het assortiment?
    Nah zo lame is het niet hoor...

    De SKRUVSTA stoelen zijn afgeprijsd van 69.- voor 49.- en er is nog een aanbieding. Alleen moet internet nog bij gewerkt worden waarschijnlijk

    Die servetten, batterijen, spaarlamp, vloerviltjes en de scharenset zijn het hele jaar door standaard voor IKEA Family leden 10% goedkoper.

    IMPERATIV tegels zijn uitgaand. Ik weet dat we er in ieder geval 1 nog blijft, maar of dat de 60x70 versie is weet ik niet zeker. Dat moet ik voor je nakijken. In Hengelo hebben we die tegel in ieder geval nog op voorraad!
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      maandag 3 november 2008 @ 22:14:42 #127
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62920518
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:11 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Dat is toch vreemd

    Dat je die avond niet met een cadeaupas mag/kunt betalen...
    wettelijk gezien mogen ze dat niet verbieden, het is een geldig betaalmiddel en zal geaccepteerd moeten worden
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62920727
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:14 schreef Adelante het volgende:

    [..]

    wettelijk gezien mogen ze dat niet verbieden, het is een geldig betaalmiddel en zal geaccepteerd moeten worden
    Jah je hebt gelijk!
    Maar dit valt wel heel duidelijk onder 'overige betaalwijzen'
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      maandag 3 november 2008 @ 22:26:17 #129
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_62920952
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:20 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Jah je hebt gelijk!
    Maar dit valt wel heel duidelijk onder 'overige betaalwijzen'
    Ja, maar net zo min als ze mogen zeggen "pinnen uitgesloten of contant geld nemen we niet aan", mogen ze die beperking ook niet voor cadeaupassen opleggen.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_62921891
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:26 schreef Adelante het volgende:

    [..]

    Ja, maar net zo min als ze mogen zeggen "pinnen uitgesloten of contant geld nemen we niet aan", mogen ze die beperking ook niet voor cadeaupassen opleggen.
    Naja het niet mogen is wat anders dan het gewoon weg niet accepteren...

    Maar lees dat je bij BCC standaard 5% korting krijgt met je ANWB pas... jeej
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62927643
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:13 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Nah zo lame is het niet hoor...

    De SKRUVSTA stoelen zijn afgeprijsd van 69.- voor 49.- en er is nog een aanbieding. Alleen moet internet nog bij gewerkt worden waarschijnlijk

    Die servetten, batterijen, spaarlamp, vloerviltjes en de scharenset zijn het hele jaar door standaard voor IKEA Family leden 10% goedkoper.

    IMPERATIV tegels zijn uitgaand. Ik weet dat we er in ieder geval 1 nog blijft, maar of dat de 60x70 versie is weet ik niet zeker. Dat moet ik voor je nakijken. In Hengelo hebben we die tegel in ieder geval nog op voorraad!
    Hmm, dan moeten ze de site inderdaad even bijwerken, want eerst zetten ze de maandelijkse aanbiedingen er wel altijd op, dan hield ik altijd bij of er interessante aanbiedingen waren. Ben wel benieuwd wat ze nog meer hebben. Beetje jammer.

    Hngelo is helaas iets uit richting, dan kan ik beter naar de lokale keukenboer.
    pi_62942083
    De Drama!!
    Ik zag in het interieurgedeelte in Delft supermooie gordijnen hangen, de Andrea, bruin met purper.



    Maar ze bleken uitverkocht.....en ook in Amsterdam, Haarlem in Utrecht!! Medewerkers, hebben jullie misschien inside-info over of ze misschien nog bijbesteld worden?
    Zou ze dolgraag willen hebben!
    pi_62942475
    die zijn uit het assortiment... ze waren in de laatste op=op, ik werk bij klantenservice mocht er een setje terug komen dan zal ik aan je denken
    pi_62942994
    quote:
    Op dinsdag 4 november 2008 19:13 schreef Memento-Mori het volgende:
    die zijn uit het assortiment... ze waren in de laatste op=op, ik werk bij klantenservice mocht er een setje terug komen dan zal ik aan je denken
    O dat is jammer!! Dank je wel!!!
      woensdag 5 november 2008 @ 00:14:24 #135
    232720 boekenwurmpje
    Nou, nog één Billy dan...
    pi_62953039
    Op de website staat dat we er in Barendrecht nog twee hebben... 2, die er natuurlijk niet zijn als jij daar komt
    Aardig zijn is overrated.
      woensdag 5 november 2008 @ 10:20:43 #136
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62962814
    quote:
    Op dinsdag 4 november 2008 19:00 schreef cinnamongirl het volgende:
    De Drama!!
    Ik zag in het interieurgedeelte in Delft supermooie gordijnen hangen, de Andrea, bruin met purper.

    [ afbeelding ]

    Maar ze bleken uitverkocht.....en ook in Amsterdam, Haarlem in Utrecht!! Medewerkers, hebben jullie misschien inside-info over of ze misschien nog bijbesteld worden?
    Zou ze dolgraag willen hebben!
    Ik heb een setje apart liggen voor mezelf om vandaag af te rekenen, maar ik twijfelde al of ik deze toch wel echt wilde hebben. Kan ze wel opsturen naar je als je ze heel graag wilt?
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62963243
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 10:20 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Ik heb een setje apart liggen voor mezelf om vandaag af te rekenen, maar ik twijfelde al of ik deze toch wel echt wilde hebben. Kan ze wel opsturen naar je als je ze heel graag wilt?
    Dat is lief!! Maar...ik heb 5 pakken nodig om mijn hele kamerkant te bedekken
      woensdag 5 november 2008 @ 10:39:49 #138
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62963282
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 10:38 schreef cinnamongirl het volgende:

    [..]

    Dat is lief!! Maar...ik heb 5 pakken nodig om mijn hele kamerkant te bedekken
    Dan ga je het met twee niet redden nee .
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62967671
    Iemand enig idee wanneer de hoge 80cm breede Billy in middenbruin weer beschikbaar is in Hengelo?
    pi_62974770
    Hallo,
    Heb ook mn passen van de BCC binnen!! Is het niet verstandig te w8en op het kerstkado ??!!?? Misschien is het wel iets wat je kan combineren met je pas(sen)..... tenslotte krijgen we dit jaar iets met n stekker..... gerucht gaat bij ons (Amersfoort) dat ze zelfs 100 Euri's pp extra mogen besteden ivm 50 jr Ikea...
      woensdag 5 november 2008 @ 17:03:35 #141
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_62974809
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 17:02 schreef Anne-Marie1972 het volgende:
    Hallo,
    Heb ook mn passen van de BCC binnen!! Is het niet verstandig te w8en op het kerstkado ??!!?? Misschien is het wel iets wat je kan combineren met je pas(sen)..... tenslotte krijgen we dit jaar iets met n stekker..... gerucht gaat bij ons (Amersfoort) dat ze zelfs 100 Euri's pp extra mogen besteden ivm 50 jr Ikea...
    Dan wordt het dus toch die Wii met balanceboard.. Fit for the Future huh
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_62975205
    was ook mijn gedachte!! haha!! helemaal fit for the future!!!
    pi_62983221
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 17:03 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Dan wordt het dus toch die Wii met balanceboard.. Fit for the Future huh
    Dat gerucht van de WII is al redelijk hardnekkig...
    En dit zou inderdaad goed bij de huidige ontwikkelingen passen...
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      woensdag 5 november 2008 @ 21:51:06 #144
    62210 Double-U
    Yeah I'm a girl
    pi_62983462
    Zojuist gehoord dat Ikea Zwolle pas het eerste kwartaal van 2011 open gaat!
    Dat duurt nog veeeeeel te lang! Ik wil NU hotdogs voor m'n lunch!!!
    Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
      woensdag 5 november 2008 @ 22:26:50 #145
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_62984782
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 21:45 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Dat gerucht van de WII is al redelijk hardnekkig...
    En dit zou inderdaad goed bij de huidige ontwikkelingen passen...
    Dan hebben we dat gerucht goed de wereld in geholpen . Dat het nu al bij andere vestigingen is . Een kerstcadeau wat je bij de BCC kan kopen lijkt me niet waarschijnlijk . Sowieso zal het wel 'tegenvallen', net als een aantal jaren geleden met de tv of stereo ergens in november en als kerstcadeau een of ander schaaltje... Remember?
    pi_62987156
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 22:26 schreef WebForce het volgende:

    [..]

    Dan hebben we dat gerucht goed de wereld in geholpen . Dat het nu al bij andere vestigingen is . Een kerstcadeau wat je bij de BCC kan kopen lijkt me niet waarschijnlijk . Sowieso zal het wel 'tegenvallen', net als een aantal jaren geleden met de tv of stereo ergens in november en als kerstcadeau een of ander schaaltje... Remember?
    Welke tv of stereo?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_62987764
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 21:45 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Dat gerucht van de WII is al redelijk hardnekkig...
    En dit zou inderdaad goed bij de huidige ontwikkelingen passen...
    Ja dat gerucht gaat al sinds dat de wII ontwikkeld is

    IEts anders:

    Hoeveel lack planken zal ik nodig hebben voor ca 150 dvd's? Mijn kast wordt te klein en verder de hoogte in bouwen heef geen zin
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_62987829
    quote:
    Op donderdag 6 november 2008 00:09 schreef kalinho het volgende:

    [..]

    Ja dat gerucht gaat al sinds dat de wII ontwikkeld is

    IEts anders:

    Hoeveel lack planken zal ik nodig hebben voor ca 150 dvd's? Mijn kast wordt te klein en verder de hoogte in bouwen heef geen zin
    Jah das ook weer zo...
    Maar nu is er natuurlijk WII fit...

    Hoe lang wil je de LACK planken hebben?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      Moderator donderdag 6 november 2008 @ 06:24:45 #149
    155227 crew  Guppy
    dus
    pi_62989585
    quote:
    Op donderdag 6 november 2008 00:13 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Jah das ook weer zo...
    Maar nu is er natuurlijk WII fit...

    Hoe lang wil je de LACK planken hebben?
    meet 15 dvd's op en dat x10. dan weet je hoeveel cm plank je nodig hebt. daarna ga je kijken naar de LACK planken
    [b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
    pi_62996454
    quote:
    Op woensdag 5 november 2008 13:29 schreef PimBorne het volgende:
    Iemand enig idee wanneer de hoge 80cm breede Billy in middenbruin weer beschikbaar is in Hengelo?
    Heb deze toch maar voor het gemak uit Duiven gehaald, omdat het volgens de site van IKEA nog onbekend was wanneer ze terug zouden zijn in Hengelo.

    Nog een vraagje:

    Is het mogelijk om een BILLY kast met BYOM deuren te complementeren met BESTA openingsbeslag?
    pi_63000395
    Ik heb een beetje dom probleem. Hoe krijg je een la uit een Ikea kastje? Gewoon uittrekken en optillen lukt niet. Moet ik nog ergens op drukken of zo? Kon eigenlijk niks ontdekken waar je uberhaupt op kunt drukken.

    Het is een la met van die dempers achterin. Weet niet of dat nog iets uitmaakt?
    pi_63001119
    Wat voor een kastje is het?
    pi_63001210
    Een Faktum keukenkastje. Sorry, even vergeten te vermelden.
      donderdag 6 november 2008 @ 18:48:42 #154
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_63007548
    quote:
    Op donderdag 6 november 2008 14:56 schreef rvdm het volgende:
    Een Faktum keukenkastje. Sorry, even vergeten te vermelden.
    1. Aan de onderkant zitten aan beide zijden een pinnetje oid waar je met een schroevendraaier in moet dan kan je hem losmaken.
    2. Gewoon de lade uittrekken en aan de voorzijde van de lade pakken (onderkant) en dan met kracht naar boven trekken.
      donderdag 6 november 2008 @ 19:09:52 #155
    107407 maok
    Lizdekd (v)
    pi_63008133
    Ik heb een fok!ker gespot in het IKEA family magazine : http://fotoboek.fok.nl/zoeperzazke
    (het artikel 'Mijn cavia's en ik')
    Niet storen, ik ben al gestoord genoeg!
    pi_63013716
    quote:
    Op maandag 3 november 2008 22:14 schreef Adelante het volgende:

    [..]

    wettelijk gezien mogen ze dat niet verbieden, het is een geldig betaalmiddel en zal geaccepteerd moeten worden
    Ik heb het nagevraagd via de mail. En ze hebben aangegeven dat ze die cadeaupas gewoon accepteren!
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63026943
    Probleem: het ontbreken van een doos bij de bezorging via de transport service (IKEA Utrecht).

    Na het ontdekken hiervan (een half uur na de bezorging) bel ik dus meteen met de Ikea:
    Eerst verklaarde iemand me dat ik binnen twee uur zou worden terug gebeld. Ik word niet binnen twee uur gebeld en bel de volgende dag dus maar weer op. "Nee meneer ik weet niet waarom u dat verteld is aangezien het ongeveer vijf werkdagen duurt voordat het is opgelost". Dus ik dacht nou lekker is dat maar ben maar vriendelijk gebleven en heb vijf dagen gewacht. Uiteindelijk na vijf dagen wordt ik weer opgebeld met de vraag of het probleem al is opgelost. Ik leg haar dus maar uit dat de kaboutertjes die s'avonds Ikea's transport problemen oplossen mij kennelijk zijn vergeten. Na een kort gesprek deelt ze me mee dat de klacht geregistreerd staat en dat ik binnen twee dagen zal worden terug gebeld. Na drie dagen geen gehoor te krijgen bel ik dus maar weer op, nu wordt me verklaart dat ik dezelfde dag terug zal worden gebeld waarna een afspraak voor nabezorging zal worden gemaakt. Nou belt er dus net iemand op die me verklaart dat het weer minstens een week zal gaan duren.

    Ik heb de laatste persoon dus duidelijk gemaakt dat dit absurd is, ik betaal gewoon voor die transport service en verwacht dus ook dat ik alle spullen op tijd krijg. Nou snap ik dat er soms dingen kunnen misgaan, maar dat het minstens 2-3 weken duurt voordat het wordt opgelost slaat helemaal nergens op. Als ik normaal iets bij de IKEA bestel kan het de volgende dag bij mij op te stoep staan, maar als er wat ontbreekt bij die bezorging moet ik ineens 2-3 weken wachten? Daarnaast worden er keer op keer dingen beloftes gemaakt die simpelweg niet worden nagekomen.

    Is dit nou de normale gang van zaken bij de transport service? Ik zou eigenlijk gewoon me geld terug moeten krijgen voor dit soort belabberde service. En waarom is het niet mogelijk die doos gewoon op het eerste de beste transport te zetten?
    pi_63032918
    Je had ook zelf ff kunnen controleren of alles bezorgd is alvorens je tekende he
    Als je tekent en later erachter komt dat niet alles er bij zit is dit je eigen verantwoordelijkheid geworden. Dat het zo lang duurt komt omdat het systeem redelijk fraudebestendig is gemaakt en het transportverzoek dus door verschillende afdelingen behandeld zal worden (bv. ook om na te gaan waar het pakketje dan gebleven is).
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_63035002
    KEUKEN VRAAG:

    Ik wil rechts naast een hoge kast (zeg maar,uiterst links) direct een vaatwasser plaatsen. Is dit mogelijk? Hoe wordt dat dan gedaan met het werkblad. Aangezien mij lijkt dat een kastje op de "kopse kanten" meer steun zou geven.
      vrijdag 7 november 2008 @ 18:58:38 #160
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_63036991
    quote:
    Op vrijdag 7 november 2008 17:28 schreef JohDan het volgende:
    KEUKEN VRAAG:

    Ik wil rechts naast een hoge kast (zeg maar,uiterst links) direct een vaatwasser plaatsen. Is dit mogelijk? Hoe wordt dat dan gedaan met het werkblad. Aangezien mij lijkt dat een kastje op de "kopse kanten" meer steun zou geven.
    Zou je een steun zelf moeten maken waarop het werblad aan de achterzijde en tegen de hoge kast leunt.
      vrijdag 7 november 2008 @ 22:45:19 #161
    4177 Jojogirl
    Curves in all the right places
    pi_63043097
    Weet iemand of de blauwe versie van de Pax Årdal schuifdeuren ergens in een filiaal (in de Randstad) te bewonderen is? In Delft hebben ze namelijk niet opgesteld staan en ik wil ze graag in het echt zien.
      zaterdag 8 november 2008 @ 10:09:27 #162
    107521 Furia
    snoopy weer
    pi_63048806
    Iemand nog een leuke suggestie als stoeltje voor de Hemnes kaptafel? Sowieso vreemd dat er niet standaard eentje is die erbij past!
    pi_63061104
    quote:
    Op zaterdag 8 november 2008 10:09 schreef Furia het volgende:
    Iemand nog een leuke suggestie als stoeltje voor de Hemnes kaptafel? Sowieso vreemd dat er niet standaard eentje is die erbij past!
    LANNI?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      zaterdag 8 november 2008 @ 23:19:15 #164
    62210 Double-U
    Yeah I'm a girl
    pi_63064660
    Ik wil graag deze:



    maar ik heb deze:



    Hoe kom ik hier vanaf? Iemand interesse?
    Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
      zondag 9 november 2008 @ 10:59:07 #165
    4177 Jojogirl
    Curves in all the right places
    pi_63069959
    Ik zou hem gewoon in V&A aanbieden, denk dat je daar meer aandacht trekt.
    pi_63069995
    Marktplaats?
    Ik2a.nl?
    Grof vuil?
    Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
    pi_63070171
    Hoi,

    Gisteren in Ikea Utrecht een ondervloer gezien voor parket.
    Het is een soort van folie, goudkleurig.

    Dit is echter niet terug te vinden op de website, weet iemand waarom?
      zondag 9 november 2008 @ 11:33:45 #168
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63070352
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 11:01 schreef Cyan het volgende:
    Marktplaats?
    Ik2a.nl?
    Grof vuil?
    grof vuil is toch zonde van iets dat nog in perfecte staat is Geef het dan aan een kringloopwinkel
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63070949
    quote:
    Op zaterdag 8 november 2008 23:19 schreef Double-U het volgende:
    Ik wil graag deze:

    [ afbeelding ]

    maar ik heb deze:

    [ afbeelding ]

    Hoe kom ik hier vanaf? Iemand interesse?
    Volgens mij kun je em goed verkopen als je em op marktplaats zet. Er is nog steeds veel vraag naar de MAGIKER serie
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63071000
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 11:17 schreef new_guy1 het volgende:
    Hoi,

    Gisteren in Ikea Utrecht een ondervloer gezien voor parket.
    Het is een soort van folie, goudkleurig.

    Dit is echter niet terug te vinden op de website, weet iemand waarom?
    Dit artikel is vooralsnog alleen in Nederland in het assortiment en dan ook nog onder een tijdelijk artikelnummer. Het maakt dus officieel geen vast onderdeel uit van het assortiment en kan daarom niet op internet gezet worden.

    De rol ondervloer is gecertificeerd door TNO (certificaat verkrijgbaar via de landelijke klantenservice), is 15m lang, heeft een oppervlakte van 15m2, kost 44,85 per rol.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      zondag 9 november 2008 @ 14:48:27 #171
    62210 Double-U
    Yeah I'm a girl
    pi_63074094
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 11:01 schreef Cyan het volgende:
    Marktplaats?
    Ik2a.nl?
    Grof vuil?

    Ik kan het proberen, maar er staan er al aardig wat op marktplaats. Grof vuil is idd wel een beetje zonde ... Enne, Ik2a.nl? Nooit van gehoord maar ik ga es kijken!

    [ Bericht 0% gewijzigd door Double-U op 09-11-2008 15:52:21 ]
    Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
    pi_63081809
    Vraagje: wij waren gisteren op de keukenafdeling en hebben een definitieve keuken samengesteld. Maar de medewerkster kon 1 vraag van ons niet beantwoorden. We willen namelijk een Quooker en vragen ons af of die in een gootsteenkast (de apothekerskast-versie) past. Is er iemand hier die daar antwoord op weet?
      maandag 10 november 2008 @ 11:47:46 #173
    52753 Sjowhan
    ex-mod DIG. Watskebeurt?
    pi_63098142
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 12:13 schreef Bartjebart het volgende:

    De rol ondervloer is gecertificeerd door TNO (certificaat verkrijgbaar via de landelijke klantenservice), is 15m lang, heeft een oppervlakte van 15m2, kost 44,85 per rol.
    Da's nogal een hogere prijs dan dat ik betaald heb voor die witte ondervloer-rol . Is de gouden ondervloer dikker? Of komt 't door de certificering?
    pi_63114617
    quote:
    Op maandag 10 november 2008 11:47 schreef Sjowhan het volgende:

    [..]

    Da's nogal een hogere prijs dan dat ik betaald heb voor die witte ondervloer-rol . Is de gouden ondervloer dikker? Of komt 't door de certificering?
    Het zit em vooral in de kwaliteit en het resultaat van de ondervloer inderdaad
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      maandag 10 november 2008 @ 22:04:55 #175
    107521 Furia
    snoopy weer
    pi_63115239
    quote:
    Op zaterdag 8 november 2008 20:45 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    LANNI?
    Dat is wel een lieve ja!
      dinsdag 11 november 2008 @ 01:43:01 #176
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63120358
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 19:33 schreef PiperMaru het volgende:
    Vraagje: wij waren gisteren op de keukenafdeling en hebben een definitieve keuken samengesteld. Maar de medewerkster kon 1 vraag van ons niet beantwoorden. We willen namelijk een Quooker en vragen ons af of die in een gootsteenkast (de apothekerskast-versie) past. Is er iemand hier die daar antwoord op weet?
    De lades in zo'n kast zijn korter dan normaal om ruimte te maken voor de afvoer. Je moet nagaan of de sifon (spelling? iig die peer die onder de spoelbak hangt) niet in de weg gaat zitten van de bovenste van de twee lades. Mocht dit wel zo zijn, dan kun je ook nog kiezen voor slechts 1 lade (de onderste) en dan het ladefront bevestigen aan het onderste front. Dan zitten er dus twee fronten aan de onderste lade vast.
      dinsdag 11 november 2008 @ 01:50:13 #177
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63120409
    quote:
    Op donderdag 6 november 2008 18:48 schreef WebForce het volgende:

    [..]

    1. Aan de onderkant zitten aan beide zijden een pinnetje oid waar je met een schroevendraaier in moet dan kan je hem losmaken.
    2. Gewoon de lade uittrekken en aan de voorzijde van de lade pakken (onderkant) en dan met kracht naar boven trekken.
    Optie 2 was hoe het voorheen ging. Dit werkt nog steeds (op recente lades) maar op den duur gaat-ie kapot.

    Oplossing nieuwe lades: plastic rechthoekjes aan de zijkanten van de lade een kwartslag draaien (omhoog bvb), en dan eruit trekken. Het front is dan makkelijk uit de voorkant te trekken. Als je dan naar de open voorkant kijkt, zul je links en rechts een wit blokje zien zitten. Als je daar een (platte) schroevedraaier onder steekt kun je de la van zijn geleiders wippen. Terugzetten is gewoon een kwestie van de losse la op de (uitgetrokken) geleiders te leggen en dan de boel de kast in te duwen.
    pi_63121313
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 01:50 schreef Blood_Money het volgende:
    Optie 2 was hoe het voorheen ging. Dit werkt nog steeds (op recente lades) maar op den duur gaat-ie kapot.

    Oplossing nieuwe lades: plastic rechthoekjes aan de zijkanten van de lade een kwartslag draaien (omhoog bvb), en dan eruit trekken. Het front is dan makkelijk uit de voorkant te trekken. Als je dan naar de open voorkant kijkt, zul je links en rechts een wit blokje zien zitten. Als je daar een (platte) schroevedraaier onder steekt kun je de la van zijn geleiders wippen. Terugzetten is gewoon een kwestie van de losse la op de (uitgetrokken) geleiders te leggen en dan de boel de kast in te duwen.
    Ik vind het eigenlijk vrij stom dat dit nergens vermeld staat. Wij hebben 1 lade er 8 keer uit moeten halen bij het installeren van de keuken en daarvan is nu de achterkant verbogen omdat we hem er steeds uittrokken.
      dinsdag 11 november 2008 @ 10:42:24 #179
    134304 dnn-
    Ping to de wing
    pi_63123695
    Pff typisch koop je een wit malm bed. Kun je nergens in nederland meer de ladekastjes krijgen. Let wel de ladekastjes met een la... Iemand een idee?
    I'm prepared to scour the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.
    pi_63123801
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 10:42 schreef dnn- het volgende:
    Pff typisch koop je een wit malm bed. Kun je nergens in nederland meer de ladekastjes krijgen. Let wel de ladekastjes met een la... Iemand een idee?
    Voor de hand liggend antwoord: Marktplaats
      dinsdag 11 november 2008 @ 11:55:27 #181
    62210 Double-U
    Yeah I'm a girl
    pi_63125395
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 10:42 schreef dnn- het volgende:
    Pff typisch koop je een wit malm bed. Kun je nergens in nederland meer de ladekastjes krijgen. Let wel de ladekastjes met een la... Iemand een idee?
    Of Ik2a.nl
    Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
      dinsdag 11 november 2008 @ 18:56:26 #182
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63136275
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 07:54 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Ik vind het eigenlijk vrij stom dat dit nergens vermeld staat. Wij hebben 1 lade er 8 keer uit moeten halen bij het installeren van de keuken en daarvan is nu de achterkant verbogen omdat we hem er steeds uittrokken.
    Dat, maar ik vind het eigenlijk ook vrij stom dat je dat niet navraagt voordat je 'm der met grof geweld uit haalt.
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_63141064
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 18:56 schreef Debsterr het volgende:
    Dat, maar ik vind het eigenlijk ook vrij stom dat je dat niet navraagt voordat je 'm der met grof geweld uit haalt.
    Ik heb een tijdje bij IKEA keukenafdeling gewerkt zoals je al kon lezen en 'grof geweld' is wat ik aan de klanten moest vertellen. Weet ik veel dat ze dat het afgelopen half jaar hebben aangepast of dat het verkeerd in de opleidingsmap staat.

    Zoiets zet je gewoon in de handleiding. Iedereen zal er ooit wel eens een lade uit moeten halen, dat is toch ontzettend onlogisch om er dan van uit te gaan dat iedereen met een IKEA keuken maar bij IKEA langs moet gaan om te vragen hoe dat moet?
    pi_63143278
    Nah het staat toch echt gewoon in de handleiding hoe je de la eruit haalt (het grof geweld dan niet)
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      dinsdag 11 november 2008 @ 22:36:15 #185
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63143933
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 21:20 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Ik heb een tijdje bij IKEA keukenafdeling gewerkt zoals je al kon lezen en 'grof geweld' is wat ik aan de klanten moest vertellen. Weet ik veel dat ze dat het afgelopen half jaar hebben aangepast of dat het verkeerd in de opleidingsmap staat.

    Zoiets zet je gewoon in de handleiding. Iedereen zal er ooit wel eens een lade uit moeten halen, dat is toch ontzettend onlogisch om er dan van uit te gaan dat iedereen met een IKEA keuken maar bij IKEA langs moet gaan om te vragen hoe dat moet?
    Als je ergens werkt en je weet het niet, dan had je het toch echt wel bij je leidinggevende kunnen navragen. Of de verkoopcoordinator. Of een melding kunnen maken bij de quality verantwoordelijke als die informatie echt niet beschikbaar was in de handleiding, want dat moet natuurlijk wel.

    En het 0900 nummer is ook niet voor de sier uitgevonden.
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
      dinsdag 11 november 2008 @ 23:59:47 #186
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63146535
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 22:16 schreef Bartjebart het volgende:
    Nah het staat toch echt gewoon in de handleiding hoe je de la eruit haalt (het grof geweld dan niet)
    En die handleiding is niet correct in dit geval.
      woensdag 12 november 2008 @ 00:01:28 #187
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63146576
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 22:36 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Als je ergens werkt en je weet het niet, dan had je het toch echt wel bij je leidinggevende kunnen navragen. Of de verkoopcoordinator. Of een melding kunnen maken bij de quality verantwoordelijke als die informatie echt niet beschikbaar was in de handleiding, want dat moet natuurlijk wel.

    En het 0900 nummer is ook niet voor de sier uitgevonden.
    0900 nummer? Die zeggen "kijk in de handleiding". Als je denkt dat die overal verstand van hebben, zit je er flink naast.

    En hij kon niet weten dat het is veranderd, hoor. Dat 'grof geweld' was voorheen de juiste manier.
    pi_63147424
    In welke winkel werk jij eigenlijk?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      woensdag 12 november 2008 @ 00:43:43 #189
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63147531
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 00:37 schreef Bartjebart het volgende:
    In welke winkel werk jij eigenlijk?
    Doe eens een gok...

    (Ik ga natuurlijk geen vestiging noemen ofzo, mocht dat je vraag zijn)
    pi_63147609


    Je kunt het ook gewoon zeggen
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      woensdag 12 november 2008 @ 00:53:19 #191
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63147758
    Liever niet. Ik blijf liever 'low-profile' op internet.
      woensdag 12 november 2008 @ 01:01:54 #192
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63147963
    Wel een goeie thread voor mij om eens door te lezen, dit. Krijg ik eens wat feedback van klanten. Zo te zien word je lang niet overal even goed geinformeerd. Die klacht heb ik gelukkig nog nooit naar mijn hoofd gekregen.
      woensdag 12 november 2008 @ 01:12:41 #193
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63148218
    quote:
    Op zaterdag 25 oktober 2008 14:14 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    Dat ga ik ook zeker doen, maar ik hoop ook dat ze snel uitsluitsel geven over of het stenen blad er nou kan komen of niet. Aan een keuken zonder blad heb je weinig.

    Wij hebben dus aangegeven akkoord te gaan met nameten door een monteur tegen een redelijke prijs, en vervolgens de inmeetservice voor de normale prijs met het stenen blad.

    Als ze dit niet doen zullen wij dus een ander blad moeten kiezen we hebben juist de hele keuken gekozen vanwege dit blad. Mn vriend is in staat de keuken uit mekaar te trekken en alles retour te brengen bij IKEA - maar dan zitten we helemaal enorm lang zonder keuken natuurlijk.

    Ik denk dat een stenen blad van een andere zaak ook veel gedoe op zal leveren en duurder zal zijn. Laminaat vinden we verschrikkelijk, bij een houten blad kun je niet op maat laten maken en hebben we dan dus niet de spoelbak ingefreesd. Het is echt kut. Hadden we dit van te voren geweten was het allemaal wel op te lossen geweest, maar nu...

    Ik begrijp ook niet dat IKEA dit doet, verzin dan een duurdere inmeetservice die ook meet of de keuken goed staat. Het scheelt hun ook nogal wat geld namelijk, het stenen blad had 1650 euro gekost, onze tweede keus 260 euro. Mn moeder blijft nu met dr lelijke laminaat zitten ipv een nieuw stenen blad te bestellen a 2300 euro. En we zijn vast niet de enige.

    Ik weet niet wanneer je die keuken hebt besteld, maar hout op maat kan volgens mij sinds september (+ infrezen spb). Steen inmeten zonder montage kon voorheen, maar leverde teveel problemen op (klant kastjes niet goed uitgelijnd -> stenen blad aandraaien -> *KRAK*).
    De montagekosten die ze berekenen bij je aanvraag bij ikea zijn een schatting, en dat horen ze ook te melden wanneer ze hem invoeren.
    Als je die steen-inmeet-regeling gebruikt, zetten de monteurs een tijdelijk blad op je keuken (incl. spoelbak), zodat je je keuken wel kunt gebruiken terwijl je op het definitieve blad wacht.
    pi_63151454
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 22:16 schreef Bartjebart het volgende:
    Nah het staat toch echt gewoon in de handleiding hoe je de la eruit haalt (het grof geweld dan niet)
    De la is er inmiddels uit hoor. En helemaal zonder geweld. Het waren inderdaad twee witte dingetjes onder de la die je met een schroevendraaien moet indrukken.

    Leuk dat het in de handleiding staat van Ikea medewerkers maar daar heb ik als klant weinig aan. In de montagehandleiding die er bij zit staat het in ieder geval niet.
    pi_63153282
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 22:16 schreef Bartjebart het volgende:
    Nah het staat toch echt gewoon in de handleiding hoe je de la eruit haalt (het grof geweld dan niet)
    In mijn handleiding staat niks over plastic dingetjes draaien en iets met een schroevendraaier omhoog wippen er staat trekken in die richting. Om met trekken die la er uit te halen moet je zo hard trekken dat ik het grof geweld noem.
    quote:
    Op dinsdag 11 november 2008 22:36 schreef Debsterr het volgende:
    Als je ergens werkt en je weet het niet, dan had je het toch echt wel bij je leidinggevende kunnen navragen. Of de verkoopcoordinator. Of een melding kunnen maken bij de quality verantwoordelijke als die informatie echt niet beschikbaar was in de handleiding, want dat moet natuurlijk wel.

    En het 0900 nummer is ook niet voor de sier uitgevonden.
    Welk gedeelte van 'het stond zo in de opleidingsmap' begrijp je nou niet?

    Ik weet nu pas achteraf, nu ik zelf mn keuken heb geinstalleerd, dat er ontzettend veel van die info in die map totaal niet klopt. Als je in de winkel die map staat na te blaten kom je daar niet achter he, ik heb op werk nooit een la mogen uitnemen.

    En waarom zou je het 0900 nummer bellen om te vragen over een alternatieve methode van lade uithalen dan wat er in de handleiding staat? Tenzij je helderziend bent dan
    pi_63153497
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:08 schreef Dipkip het volgende:
    ik heb op werk nooit een la mogen uitnemen.


    Aaaah goshie... zieltje...
    Waarom niet? Bij ons in de winkel gebeurt dat wel vaker hoor.

    Je kunt het ook overdrijven zeg...
    Heb je het niet zo naar je zin gehad bij IKEA of zo?
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63153772
    Ik was niet tevreden over de opleiding. Die bestond er in mijn geval uit enkel de opleidingmap te lezen, die duidelijk heel oud was. Daarna de vloer op en meteen in je eentje klanten helpen. Doordat klanten zeggen dat ze van een andere verkoper wat anders hebben gehoord er achter komen dat dingen in de map niet kloppen, en die dan navragen bij de anderen. Er was geen tijd om wat dan ook zelf te doen qua lades uitnemen, eens een kastje in elkaar zetten, whatever. Ook voor de cursus over inbouwapparatuur was geen tijd. Ik was heel tevreden over mn collega's enzo, alleen doordat de opleiding zo ruk was zat ik ontzettend te stressen op werk omdat ik het gewoon goed wilde doen maar eigenlijk niet goed kón doen op die manier. Daarom ben ik gestopt.
      woensdag 12 november 2008 @ 11:36:04 #198
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63154060
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:08 schreef Dipkip het volgende:

    [..]

    In mijn handleiding staat niks over plastic dingetjes draaien en iets met een schroevendraaier omhoog wippen er staat trekken in die richting. Om met trekken die la er uit te halen moet je zo hard trekken dat ik het grof geweld noem.
    [..]

    Welk gedeelte van 'het stond zo in de opleidingsmap' begrijp je nou niet?

    Ik weet nu pas achteraf, nu ik zelf mn keuken heb geinstalleerd, dat er ontzettend veel van die info in die map totaal niet klopt. Als je in de winkel die map staat na te blaten kom je daar niet achter he, ik heb op werk nooit een la mogen uitnemen.

    En waarom zou je het 0900 nummer bellen om te vragen over een alternatieve methode van lade uithalen dan wat er in de handleiding staat? Tenzij je helderziend bent dan
    Ik snap dat stukje heel goed, maar daar zou het voor mij niet opgehouden zijn als ik er m'n twijfels bij had. Als je altijd alles klakkeloos aanneemt of overneemt uit de map, dan ben je toch niet zo handig bezig? En ja, het is soms druk waardoor er wel eens wat bij wil inschieten qua opleiding, maar dan heb je 2 keuzes: weggaan en de situatie blijft hetzelfde, of gewoon net zo lang doorgaan totdat iemand snapt dat het zo niet werkt. En welke persoon je daar dan ook voor nodig hebt, zou niet moeten uitmaken. Keukens is/was een leadership business. Dan mogen ze er ook aandacht aan besteden dat deze goed verkocht kunnen worden.

    Oh, en geen la uit "mogen" nemen? Knap iemand die mij tegenhoudt als ik om 5 voor 9 i.p.v. 9 uur op de afdeling kom. Je laat je toch niet zo afschepen?
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
      woensdag 12 november 2008 @ 11:37:07 #199
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63154090
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 10:00 schreef rvdm het volgende:

    [..]

    De la is er inmiddels uit hoor. En helemaal zonder geweld. Het waren inderdaad twee witte dingetjes onder de la die je met een schroevendraaien moet indrukken.

    Leuk dat het in de handleiding staat van Ikea medewerkers maar daar heb ik als klant weinig aan. In de montagehandleiding die er bij zit staat het in ieder geval niet.
    Kijk, dat soort info is belangrijk. Ik zal dit morgen direct nazoeken op het werk, en er eventueel een melding van maken zodat dit in de toekomst misschien wordt aangepast.
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_63154494
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:36 schreef Debsterr het volgende:
    Ik snap dat stukje heel goed, maar daar zou het voor mij niet opgehouden zijn als ik er m'n twijfels bij had. Als je altijd alles klakkeloos aanneemt of overneemt uit de map, dan ben je toch niet zo handig bezig? En ja, het is soms druk waardoor er wel eens wat bij wil inschieten qua opleiding, maar dan heb je 2 keuzes: weggaan en de situatie blijft hetzelfde, of gewoon net zo lang doorgaan totdat iemand snapt dat het zo niet werkt. En welke persoon je daar dan ook voor nodig hebt, zou niet moeten uitmaken. Keukens is/was een leadership business. Dan mogen ze er ook aandacht aan besteden dat deze goed verkocht kunnen worden.
    Ik had geen twijfels. Waarom zou ik twijfels hebben. Het stond zo in de map, ik hoorde collega's die er al jaren werkten het op die manier vertellen, de leidinggevende heeft het me zo uitgelegd, en het staat zo in de handleiding die je bij de la krijgt.

    En dan is het mijn fout dat ik dat geloof ofzo?
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:36 schreef Debsterr het volgende:
    Oh, en geen la uit "mogen" nemen? Knap iemand die mij tegenhoudt als ik om 5 voor 9 i.p.v. 9 uur op de afdeling kom. Je laat je toch niet zo afschepen?
    Eehm, ik was er sowieso altijd een kwartier te vroeg, iedereen trouwens, maar dan moesten we gewoon werken hoor, kon je geen dingen voor jezelf gaan doen en dat vind ik dan genoeg, uitloop had je ook altijd en kom op, zoveel verdien je nou ook weer niet dat je dan nóg langer onbetaalt daar gaat werken.

    Kijk ik snap dat jullie IKEA allemaal geweldig vinden, dat vind ik óók. Maar op dit punt ben ik ontevreden en daar heb ik goede redenen voor. Misschien moeten jullie je blinde vlek een beetje oppoetsen en inzien dat óók IKEA dingen verkeerd doet, net zoals ieder bedrijf.
      woensdag 12 november 2008 @ 12:02:01 #201
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63154740
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:51 schreef Dipkip het volgende:

    Ik had geen twijfels. Waarom zou ik twijfels hebben. Het stond zo in de map, ik hoorde collega's die er al jaren werkten het op die manier vertellen, de leidinggevende heeft het me zo uitgelegd, en het staat zo in de handleiding die je bij de la krijgt.

    En dan is het mijn fout dat ik dat geloof ofzo?
    Okay, zo lang je ook maar niet een beetje twijfelt, is het lastig om er achter te komen dat het niet klopt. Dat geef ik toe, maar dan kom je nog altijd op het punt van die la er toch gewoon uithalen en er dan achterkomen.
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:51 schreef Dipkip het volgende:

    Eehm, ik was er sowieso altijd een kwartier te vroeg, iedereen trouwens, maar dan moesten we gewoon werken hoor, kon je geen dingen voor jezelf gaan doen en dat vind ik dan genoeg, uitloop had je ook altijd en kom op, zoveel verdien je nou ook weer niet dat je dan nóg langer onbetaalt daar gaat werken.
    Dan is dat toch echt verschil in mentaliteit tussen "jouw" en 2 van "mijn" IKEA's. Daar waren ze zelfs dolgelukkig als je vroeg of ze iets daadwerkelijk wilden laten zien van wat ze net hadden uitgelegd. En, als ik voor werktijd op de vloer ben, doe ik wat ik wil. Ook daarin zal niemand mij iets kunnen verplichten.
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 11:51 schreef Dipkip het volgende:

    Kijk ik snap dat jullie IKEA allemaal geweldig vinden, dat vind ik óók. Maar op dit punt ben ik ontevreden en daar heb ik goede redenen voor. Misschien moeten jullie je blinde vlek een beetje oppoetsen en inzien dat óók IKEA dingen verkeerd doet, net zoals ieder bedrijf.
    Ik vind IKEA helemaal niet alleen maar geweldig, om nog duidelijker te zijn, zaterdag a.s. is mijn laatste werkdag en per 1 december werk ik na 5 jaar ergens anders.

    In die 5 jaar heb ik op zo'n 4/5 verschillende afdelingen gewerkt, ik weet echt wel waar IKEA z'n steekjes laat vallen. En ieder bedrijf laat steekjes vallen, dat weet ik ook. Maar de verantwoording ligt in mijn ogen altijd bij jezelf, dus geen "ik mocht niet" gezeur. Bullshit, dan heb je niet goed genoeg je best gedaan om iets voor elkaar te krijgen.
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_63156664
    Ik als klant heb het ook ervaren, dat de informatie tegenstrijdig was, ik kreeg die de indruk dat de medewerkers goed op de hoogte waren, al met al kwam het over alsof ik een PAX kast kocht, en niet een keuken (wat naar mijn idee toch een stuk nauwer luistert).
    Krijg soms ook sterk de indruk dat een aantal IKEA-medewerkers in dit topic door het vuur gaan voor IKEA en alle negatieve berichten direct ontkrachten.
      woensdag 12 november 2008 @ 13:28:48 #203
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63157032
    quote:
    Op woensdag 12 november 2008 13:17 schreef Syytön het volgende:
    Ik als klant heb het ook ervaren, dat de informatie tegenstrijdig was, ik kreeg die de indruk dat de medewerkers goed op de hoogte waren, al met al kwam het over alsof ik een PAX kast kocht, en niet een keuken (wat naar mijn idee toch een stuk nauwer luistert).
    Krijg soms ook sterk de indruk dat een aantal IKEA-medewerkers in dit topic door het vuur gaan voor IKEA en alle negatieve berichten direct ontkrachten.
    Het gebeurd vaak dat er tegenstrijdige info gegeven wordt. Dit door de verschillende informatiekanalen die je kunt bereiken (verkopende afdeling, klantenservice, 0900 nummer, en the good ol' vriend van een vriendin die iemand kent en die had ook precies zo'n probleem!).

    En nee, dat is geen excuus om het recht te praten. IKEA is een goede werkgever maar in de communicatie naar de klant kan er nog een hoop verbeterd worden. Jammer is wel dat klanten soms te veel van IKEA verwachten. Lage prijzen, grote productie aantallen.. daar staat normaal gesproken de behandeling van een Lidl medewerker tegenpver. Dan doet IKEA het, ondanks die lage prijs uitstraling, toch niet zo slecht.

    Verder denk ik dat ik wel genoeg in dit topic gespuid heb , ben tenslotte vanaf zaterdag niet meer werkzaam bij de blauwe blokkendoos .
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_63160861
    Ik heb het over de mensen op de afdeling zelf, helaas. Klantenservice, 0900, website en via via heb ik geen ervaring mee.
    pi_63188160
    Weet iemand toevallig hoeveel db deze ondervloer dempt?



    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/80018082
      donderdag 13 november 2008 @ 15:38:03 #206
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63192666
    Ok. Vraagje.

    Vorige week heb ik keukendeurtjes besteld bij de IKEA. Ik zou twee weken later gebeld worden om afspraken te maken over de aflevering en zou ook dan betalen.

    Staat er vandaag dus iemand van TNT voor de deur met mijn keukendeurtjes, of ik maar even wil afrekenen. Ik heb nog geen belletje gehad van de IKEA, geen geld in huis, noem maar op.

    Ik dacht begrepen te hebben van het keukenbestelmiepje dat IKEA zelf de deurtjes zou bezorgen en dat ik dan gewoon af kon rekenen (met pin!).

    Hoe zit dit nou precies?


    Ben het eigenlijk helemaal zat na tig beschadigde deurtjes en lades die echt passen maar toch niet blijken te passen en ophangvuilnisbakjes die echt moeten passen, maar waardoor de deur dan niet meer open kan, terwijl toch echt zo'n miepje geholpen heeft met intekenen
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63198961
    stel he.. stel..

    dat ik me zaterdag of zondagmiddag naar ikea heerlen of eindhoven begeef..

    is het dan zelfmoord met voorbedachte rade, of zal de drukte wel meevallen?

    eerste plan was maandagmiddag, alleen de baas helpt niet zo mee

    edit: zondag word m al niet zie ik..
    pi_63204369
    In Heerlen is het op zaterdagmorgen en zaterdagavond redelijk rustig.
    's Middags kun je beter niet komen...
    pi_63204649
    dus zaterdag avond kan ik wel overleven..
    bedankt voor de tip
      donderdag 13 november 2008 @ 22:25:18 #210
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63205092
    a.s. zaterdagmorgen is de intocht van sinterklaas en kun je een kanon afschieten bij IKEA, zaterdagmiddag daarentegen zal wel weer druk worden
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63205174
    das dan ook weer een goede tip, vroeg uit bed dus...
    pi_63206298
    quote:
    Op donderdag 13 november 2008 13:06 schreef nmrz het volgende:
    Weet iemand toevallig hoeveel db deze ondervloer dempt?

    [ afbeelding ]

    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/80018082
    Volgens mij 11db
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63206459
    quote:
    Op donderdag 13 november 2008 15:38 schreef Troel het volgende:
    Ok. Vraagje.

    Vorige week heb ik keukendeurtjes besteld bij de IKEA. Ik zou twee weken later gebeld worden om afspraken te maken over de aflevering en zou ook dan betalen.

    Staat er vandaag dus iemand van TNT voor de deur met mijn keukendeurtjes, of ik maar even wil afrekenen. Ik heb nog geen belletje gehad van de IKEA, geen geld in huis, noem maar op.

    Ik dacht begrepen te hebben van het keukenbestelmiepje dat IKEA zelf de deurtjes zou bezorgen en dat ik dan gewoon af kon rekenen (met pin!).

    Hoe zit dit nou precies?


    Ben het eigenlijk helemaal zat na tig beschadigde deurtjes en lades die echt passen maar toch niet blijken te passen en ophangvuilnisbakjes die echt moeten passen, maar waardoor de deur dan niet meer open kan, terwijl toch echt zo'n miepje geholpen heeft met intekenen
    Wat heb je nu met die TNT knuppel afgesproken dan?
    Wel vervelend allemaal!

    IKEA heeft sinds een tijd de mogelijkheid om artikelen via pakketpost te versturen. Wanneer het systeem vind dat artikelen via de post kunnen, dan stelt hij dit als zodoende in. Het is niet erg handig dat de medewerker niet even keek hoe de artikelen uitgeleverd zouden worden zodat ze je juist had kunnen voorlichten.

    (je hebt de deurtjes wel erg snel trouwens! Alleen is de manier waarom erg onhandig...)
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      vrijdag 14 november 2008 @ 00:58:03 #214
    114005 Blood_Money
    where is the money?
    pi_63209939
    quote:
    Op donderdag 13 november 2008 15:38 schreef Troel het volgende:
    Ok. Vraagje.

    Vorige week heb ik keukendeurtjes besteld bij de IKEA. Ik zou twee weken later gebeld worden om afspraken te maken over de aflevering en zou ook dan betalen.

    Staat er vandaag dus iemand van TNT voor de deur met mijn keukendeurtjes, of ik maar even wil afrekenen. Ik heb nog geen belletje gehad van de IKEA, geen geld in huis, noem maar op.

    Ik dacht begrepen te hebben van het keukenbestelmiepje dat IKEA zelf de deurtjes zou bezorgen en dat ik dan gewoon af kon rekenen (met pin!).

    Hoe zit dit nou precies?


    Ben het eigenlijk helemaal zat na tig beschadigde deurtjes en lades die echt passen maar toch niet blijken te passen en ophangvuilnisbakjes die echt moeten passen, maar waardoor de deur dan niet meer open kan, terwijl toch echt zo'n miepje geholpen heeft met intekenen
    Geen ervaring met TNT leveringen. Bij welke vestiging ben je geweest? Sommige winkels hebben de deurtjes op voorraad; Kun je de verpakking openen voordat je ze in de auto stopt om te kijken of ze goed zijn.
    Er bestaan helaas grote verschillen tussen medewerkers wat betreft ervaring en kennis. Ik ben zelf slechts part-timer, maar durf te claimen dat ik over veel kennis beschik. Van tijd tot tijd gooi ik de helft van iemands planning (keuken) om, met een tevreden klant als resultaat. Dat plan-programma is dan ook niet echt volledig.
    Ik zou die keukenprullenbakken van de ikea echt laten staan (het enige ding dat ik afraad als verkoper). Die dingen kun je in zo veel andere winkels kopen.
    Mocht er iets kapotgaan/zijn in je keuken: Maak een foto en ga naar de klantenservice in de winkel, i.t.t. het bellen van dat 0900 nummer. De moeite van het bezoek is de minste van de twee kwaden. Dit TNT-drama zou ik overigens ook gewoon daar melden. "When in doubt -> service"
    pi_63210363
    wacht even blood money. wij doen eigenlijk niets met foto's dus die hoeven echt niet mee genomen te worden, we geleoven de klant wel op hun woord en vervangen het kapotte onderdeel probleemloos en anders komt er een expertisebedrijf bij kijken.
    TNT leveringen werken we inderdaad soms mee maar dat krijg je bij het aanmaken van de order meteen te zien dus daar heeft een medewerker niet op staan te letten, (dat gebeurt helaas vaak, dat medewerkers op de afdeling niet opletten, een order wordt aangemaakt voor een 160 bed en er onder worden 2 lattenbodems van 70cm besteld)
    En klantenservice is geen kwade
      vrijdag 14 november 2008 @ 08:24:10 #216
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63211888
    Klopt MM, zeker in Utrecht heb ik echt geen klachten over de klantenservice. Het is alleen zo jammer dat ik er zoveel gebruik van moet maken.

    Ik heb afgesproken met de TNT knuppel dat hij ze meteen naar het postkantoor zou brengen en dat ik ze daar oppik, want dan kan ik tenminste pinnen.

    En het is dat ik toch nog wat dingen moet terugbrengen (wisten jullie dat het helemaal niet nodig is om alle scharnieren te dempen, bij 1 is de kast ook al stil, scheelt toch weer euro's ), maar anders zou ik gewoon IKEA bellen hoor, ik blijft niet heen en weer rijden en al die hotdogs zijn ook niet goed voor me

    -

    De Matilla kastjes zijn er helemaal uit he? Zijn daar nog wel onderdelen van te krijgen? Ik ben nog op zoek naar het kast-open-maak-mechaniekje (We hebben er nu twee boven elkaar hangen, maar manlief heeft bij de bovenste dat ding bovenin bevestigd en je raadt het al: daar kan ik niet bij, dus ik krijg de deurtjes niet open).
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63211933
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 08:24 schreef Troel het volgende:
    Klopt MM, zeker in Utrecht heb ik echt geen klachten over de klantenservice. Het is alleen zo jammer dat ik er zoveel gebruik van moet maken.

    Ik heb afgesproken met de TNT knuppel dat hij ze meteen naar het postkantoor zou brengen en dat ik ze daar oppik, want dan kan ik tenminste pinnen.

    En het is dat ik toch nog wat dingen moet terugbrengen (wisten jullie dat het helemaal niet nodig is om alle scharnieren te dempen, bij 1 is de kast ook al stil, scheelt toch weer euro's ), maar anders zou ik gewoon IKEA bellen hoor, ik blijft niet heen en weer rijden en al die hotdogs zijn ook niet goed voor me

    -

    De Matilla kastjes zijn er helemaal uit he? Zijn daar nog wel onderdelen van te krijgen? Ik ben nog op zoek naar het kast-open-maak-mechaniekje (We hebben er nu twee boven elkaar hangen, maar manlief heeft bij de bovenste dat ding bovenin bevestigd en je raadt het al: daar kan ik niet bij, dus ik krijg de deurtjes niet open).
    de naam zegt me niets maar er kan altijd gekeken worden of t nog na te bestellen is
      vrijdag 14 november 2008 @ 08:34:34 #218
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63211986
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 08:29 schreef Memento-Mori het volgende:

    [..]

    de naam zegt me niets maar er kan altijd gekeken worden of t nog na te bestellen is
    Dan vraag ik het gewoon bij jullie Ben toch altijd wel weer benieuwd wie van de dames jij bent hoor
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63212026
    ik ben dr vandaag van 10-18 aaan de balie morgen 12-20.30 (op andere plekken in de avond balie) en als er Astrid op t naambordje staat, that's me
    pi_63212290
    Dat ophang afvalbakje voor zo'n keukenkastje is dus niets? Die wilde ik namelijk binnenkort halen, omdat mijn keuken te smal is om een losse prullebak neer te zetten.
    Ik had de uitrekbare afvalsorteerbak gekocht, echt een geweldig ding. Alleen door alle afvoerslangen onderin mijn gootsteenkastje past die grote afvalbak er niet in. als iemand interesse heeft, voor 5 euro op te halen bij mij, ongebruikt dus...

    Nog een vraag, ik wil de LINDMON jaloezieën in de slaapkamer hangen. Kozijn is 1,30 meter breed. Ik wil de jaloezieën in de dag hangen. Ik zou de variant van 1,40 moeten kopen aangezien ze niet te koop zijn in de variant 1,30m breed. Zijn ze op maat te maken in de breedte? Dat hout moet nog wel lukken, maar het bovenste gedeelte misschien niet.
    Heb al gekeken bij HEMA, maar daar gaat het me minstens 250 euro kosten, dat is het me echt niet waard.
    pi_63212743
    Ze kunnen sowieso maar aan één kant ingekort worden vanwege het optrekmechanisme, dus het zal er niet meer mooi symmetrisch uitzien. Daarnaast bestaat er nog een kans dat het hout gaat splijten als je het zaagt, aangezien het maar dunne latjes zijn.
    Je kunt denk ik het beste een andere oplossing zoeken.
      vrijdag 14 november 2008 @ 18:09:46 #222
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63226455
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 08:38 schreef Memento-Mori het volgende:
    ik ben dr vandaag van 10-18 aaan de balie morgen 12-20.30 (op andere plekken in de avond balie) en als er Astrid op t naambordje staat, that's me
    Ik had Bettina
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63226838
    quote:
    Op zondag 9 november 2008 12:13 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Dit artikel is vooralsnog alleen in Nederland in het assortiment en dan ook nog onder een tijdelijk artikelnummer. Het maakt dus officieel geen vast onderdeel uit van het assortiment en kan daarom niet op internet gezet worden.

    De rol ondervloer is gecertificeerd door TNO (certificaat verkrijgbaar via de landelijke klantenservice), is 15m lang, heeft een oppervlakte van 15m2, kost 44,85 per rol.
    Thx voor je reactie. Ziet er naar uit dat ik deze moet gaan nemen. Wegens de demping. Morgen maar even in Utrecht een foto maken van het etiket ofzo.
      vrijdag 14 november 2008 @ 18:37:45 #224
    134304 dnn-
    Ping to de wing
    pi_63227031
    Weet iemand hier of een kleine expedit kast makkelijk aan de muur te hangen is en hoe dit dan het makkelijkste te doen is?
    I'm prepared to scour the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.
    pi_63227876
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 18:37 schreef dnn- het volgende:
    Weet iemand hier of een kleine expedit kast makkelijk aan de muur te hangen is en hoe dit dan het makkelijkste te doen is?
    Ja, dat is vrij makkelijk te doen.
    Met pluggen en schroeven en in de handleiding staat hoe je zo'n ding ophangt/bevestigt. Zie http://www.ikea.com/ms/nl(...)dleidingen_az.html#2 en dan de EXPEDIT 149x149, plaatje 16 in de PDF.

    Hou er wel rekening mee dat de draagkracht beperkt is, de ombouw is board-on-frame dus het kan niet heel veel gewicht hebben.
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
      vrijdag 14 november 2008 @ 19:36:40 #226
    134304 dnn-
    Ping to de wing
    pi_63228562
    Het is voor handdoeken + wat gel.shampoo ed
    I'm prepared to scour the Earth for that motherfucker. If Butch goes to Indochina, I want a nigger waiting in a bowl of rice ready to pop a cap in his ass.
    pi_63229478
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 18:09 schreef Troel het volgende:

    [..]

    Ik had Bettina
    Heb je me uberhaupt nog gespot?
    Bettina is tof en lief maar dat zijn bijna al mn collega's
      vrijdag 14 november 2008 @ 21:36:47 #228
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63232018
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 20:06 schreef Memento-Mori het volgende:

    [..]

    Heb je me uberhaupt nog gespot?
    Bettina is tof en lief maar dat zijn bijna al mn collega's
    Alleen als je vandaag Transport deed en ongeveer 1 meter 60 bent gok ik

    Of je moet bij de balie naast Transport hebben gestaan. Voor de rest heb ik alleen maar "oudere" dames en Bettina gezien

    Bettina is inderdaad erg tof, die hielp me toen ook toen er zoveel van het kinderkamertje niet goed was
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63232337
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 21:36 schreef Troel het volgende:

    [..]

    Alleen als je vandaag Transport deed en ongeveer 1 meter 60 bent gok ik

    Of je moet bij de balie naast Transport hebben gestaan. Voor de rest heb ik alleen maar "oudere" dames en Bettina gezien

    Bettina is inderdaad erg tof, die hielp me toen ook toen er zoveel van het kinderkamertje niet goed was
    Oja ik heb een naamgenootje bij Transport
    en ik stond inderdaad aan de balie naast transport (2 transportbalies, tussenpad, lege balie, balie waar ik stond)
      vrijdag 14 november 2008 @ 22:51:26 #230
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63234043
    Geen idee of dat meisje ook zo heette, er liep daar ook een jongen rond

    En ik vond het ook zo raar om naar jou te vragen

    Maarja, ik heb weer wat om terug te brengen, dus ik kom binnenkort nog wel een keertje langs.
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63234307
    Dat meisje heet ook Astrid, maar de transportmedewerkers zijn van tsn niet van ikea zelf. (alleen opp zonm- en feestdagen staan ikeamedewerkers daaar omdat de eigenaar vamn tsn gelovig is en niet wil dat zijn bedrijf dan werkt)
      vrijdag 14 november 2008 @ 23:08:28 #232
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63234514
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 23:01 schreef Memento-Mori het volgende:
    Dat meisje heet ook Astrid, maar de transportmedewerkers zijn van tsn niet van ikea zelf. (alleen opp zonm- en feestdagen staan ikeamedewerkers daaar omdat de eigenaar vamn tsn gelovig is en niet wil dat zijn bedrijf dan werkt)
    Ah ok En dat laatste mag ik wel
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63241816
    mmm, ikea site doet het niet meer en ik moet aan mijn schoonouders doorbellen hoe een lamp heet om mee te nemen... handig... wie haalt een website nu zaterdag overdag uit de lucht ivm onderhoud???
      zaterdag 15 november 2008 @ 12:42:37 #234
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63241872
    www.ikea.nl doet het gewoon hoor
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
      zondag 16 november 2008 @ 01:12:41 #235
    23170 WebForce
    Kijk mij nou!
    pi_63254125
    quote:
    Op vrijdag 14 november 2008 08:24 schreef Troel het volgende:
    En het is dat ik toch nog wat dingen moet terugbrengen (wisten jullie dat het helemaal niet nodig is om alle scharnieren te dempen, bij 1 is de kast ook al stil, scheelt toch weer euro's ), maar anders zou ik gewoon IKEA bellen hoor, ik blijft niet heen en weer rijden en al die hotdogs zijn ook niet goed voor me
    Het dempt ook wel, maar naar verloop van tijd gaan de deurtjes scheef in de scharnieren zitten als deze steeds scheef opgevangen worden... Ik zou ze er maar allemaal op doen!
    pi_63254169
    Klopt het dat de kant-en-klaar gordijnen van IKEA ongeschikt zijn voor een U rails systeem? Op de ikea site zie ik alleen andere ophangsystemen.
      zondag 16 november 2008 @ 10:09:11 #237
    35189 Troel
    scherp en bot
    pi_63257124
    quote:
    Op zondag 16 november 2008 01:12 schreef WebForce het volgende:

    [..]

    Het dempt ook wel, maar naar verloop van tijd gaan de deurtjes scheef in de scharnieren zitten als deze steeds scheef opgevangen worden... Ik zou ze er maar allemaal op doen!
    Hmmm, maar als ik het in de middelste van de drie doe, zal dat dus wel weer loslopen toch? Maar misschien maar wel allemaal doen ja
    troel (de ~ (v.), ~en)
    1 [inf.] vrouw of meisje
    2 trut
    pi_63344325
    Zeg, IKEA had toch ook altijd washandjes? Ik probeer ze te spotten op de site maar ik kan alleen de badhanddoeken vinden etc. Ben ik nou blind of zijn ze uit de collectie?
      woensdag 19 november 2008 @ 14:00:48 #239
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63344647
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70125803

    bij baddoeken moet je even de grootte veranderen
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63344685
    quote:
    Op woensdag 19 november 2008 14:00 schreef Adelante het volgende:
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70125803

    bij baddoeken moet je even de grootte veranderen
    !

    Thanks.
    pi_63350725
    Nou, kon uiteindelijk in IKEA Breda niet de juiste washandjes vinden. Maar ik heb nu wel de volgende dingen:

    5x Saxan handdoek (50 x 100cm) groen:


    5x Saxan handdoek (50 x 100cm) naturel:


    Molger stellingkast walnoot:


    En dat allemaal maar voor 2,25 euro. Zou eigenlijk 55 euro kosten maar ik had nog wat cadeaupasjes... Kan mijn badkamertje er weer even mee door.

      woensdag 19 november 2008 @ 20:37:28 #242
    62210 Double-U
    Yeah I'm a girl
    pi_63355824
    Weet iemand of je de tafelbladen van Vika Amon ook over kan schilderen?
    Ben de kleur zat ...
    Nee hoor, mijn hond bijt niet .... hij knuffelt je dood!
    pi_63367673
    Hee dat kastje heb ik ook!
    Ik vind hem mooi. En hij paste precies in een hoekje.
    pi_63379527
    Vraag je he
    Ik heb een oude ikea stoel gejat bij mn papa
    En ik vroeg me af of het mogelijk is uit te zoeken of deze nog gemaakt worden zodat ik misschien een nieuwe hoes kan kopen?
    Ik bedoel dus zo'n tv hang stoel he niet een eetkamer stoel
    He said how many sugars do you like in your tea?
    I said forget about the sugar have a spoon full of me,
    [Rhu SC]Deel 1 dus? O+
    Your job is to feed me, do me and die
    pi_63381138
    quote:
    Op donderdag 20 november 2008 17:46 schreef rhubarbje het volgende:
    Vraag je he
    Ik heb een oude ikea stoel gejat bij mn papa
    En ik vroeg me af of het mogelijk is uit te zoeken of deze nog gemaakt worden zodat ik misschien een nieuwe hoes kan kopen?
    Ik bedoel dus zo'n tv hang stoel he niet een eetkamer stoel
    Doe eens een foto posten, of een beschrijving geven? Of misschien zit er zelfs nog wel een stickertje op de onderkant waar de naam op staat?
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
    pi_63381222
    God, wat een LELIJK ding is dit!



    TROLLSTA, 't is ook echt een goede naam ervoor
    Verjaardagen zijn gezond -
    hoe meer je er hebt, des te langer je leeft
      donderdag 20 november 2008 @ 19:07:04 #247
    232720 boekenwurmpje
    Nou, nog één Billy dan...
    pi_63381491
    Get it awaaaay!! It burns!!

    Dat is toch wel een van de lelijkste IKEA-producten ooit, ben benieuwd wie er zo gek origineel zal zijn om het te kopen
    Aardig zijn is overrated.
      donderdag 20 november 2008 @ 19:07:57 #248
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63381522
    Geldt wat mij betreft voor die hele TROLLSTA serie, ook het gele dressoir
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63382865
    quote:
    Op donderdag 20 november 2008 19:07 schreef Adelante het volgende:
    Geldt wat mij betreft voor die hele TROLLSTA serie, ook het gele dressoir
    Vandaar ook de naam

    Vandaag bij de IKEA geweest, en beslist wat ik nog ga kopen voor mijn nieuwe huis:

    MALM bed, zwartbruin, 180x200 + matras


    Ik wilde eigenlijk nog zo'n Expedit, maar als je die rechtop zet dan vrees ik dat 't wel erg onstabiel wordt, dus ik laat 'm voor wat ie is denk ik.


    Tafeltje Hemnes:
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
      donderdag 20 november 2008 @ 19:51:27 #250
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63382904
    180x220

    toe maar ruim, dan kunnen lange mannen ( ) ook blijven slapen.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63382926
    Tikfoutje, 't moet 200 zijn. Ik ben klein en mijn vriend is dat ook, dus da's genoeg.
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_63390106
    quote:
    Op donderdag 20 november 2008 19:07 schreef Adelante het volgende:
    Geldt wat mij betreft voor die hele TROLLSTA serie, ook het gele dressoir


    NIET!
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63392710
    quote:
    Op donderdag 20 november 2008 19:51 schreef Adelante het volgende:
    180x220

    toe maar ruim, dan kunnen lange mannen ( ) ook blijven slapen.
    Dat is echt provocerend! Waar kun je via de officiele weg bij IKEA het best de vraag stellen wanneer die MALM 220 bedden weer komen? De laatste weken heeft er meerdere malen op de site een verwachte levering gestaan in sommige vestigingen, maar ook is die uitvoering meerdere malen totaal geschrapt. Nu ook weer.

    Als jij het antwoord weet is het natuurlijk ook goed!
    pi_63400550
    Weet iemand hoe ik aan uitleg kan komen over de bediening van mijn oven? Het is die uit de NUTID serie van 649 euro.

    Bij de oven zit een boekje maar daar staan alleen dingen in zoals hoe je het lampje moet vervangen en dat je kinderen er niet mee moet laten spelen enzo. Op de IKEA site kan ik alleen montagehandleidingen vinden en via de whirlpool site alleen eerder genoemd boekje.

    Het lijkt me dat er ook info moet zijn over welke functie wat doet en hoe je een en ander moet instellen.
    pi_63428027
    Wisten jullie trouwens al dat IKEA een nieuwe collectie badkamermeubelen heeft? Ik kwam er gisteren achter en ben er reuze blij mee! Bij andere badkamerzaken zijn die dingen echt belachelijk duur! Nu kunnen we alles wat we wilden hebben bestellen en houden we zelfs geld over! hurray!

    * esjuh is lyrisch
    pi_63444837
    Wie o wie kan mij helpen! De Ikea website doet het niet meer op mijn laptop. Wel op de pc van mijn vriend die op hetzelfde netwerk zit maar dus niet op mijn laptop. rara hoe kan dit?

    Ik wil ook leuke Ikea dingen bekijken
    pi_63445342
    Waarschijnlijk moet je een nieuwe laptop
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_63450848
    Zo, dit wordt een vraag

    Wij hebben een leuke Besta kast bedacht. Maar zijn er haken en ogen aan dit systeem? Oftewel, is het mogelijk dat je op internet van alles bij elkaar neust en dat het dan helemaal niet samen blijkt te gaan?

    Ik hoop dat er een Bestafanaat aanwezig is die ons dit kan vertellen! Ik verwacht niet dat iemand hier buiten werktijd met folder op schoot alles gaat berekenen namelijk.

    Ons idee is dit:

    Midden:
    Besta Enon tv meubel 1280 hoog, 1200 breed

    links en rechts daarvan:
    Besta open kast 1280 hoog, 600 breed

    met schuifdeuren die dus voor de tv schuiven of voor de kastjes links en rechts:
    Besta Tofta 1280 hoog, 600 breed

    dan heb je ook nodig twee stuks:
    Besta rail voor schuifdeuren 1200 breed


    Dan komen boven dit geheel twee bovenkastjes:
    Besta open kastje/bovendeel 380 hoog, 1200 breed

    Met deurtjes (die naar boven kantelen als dat kan):
    Besta Tofta 380 hoog, 600 breed

    Nodig heb je dan twee keer:
    Besta openingsbeslag



    Lijkt dit mogelijk? Ik vind het een logische indeling, maar de kast staat niet in deze uitvoering op de website.
    pi_63455665
    quote:
    Op zondag 23 november 2008 15:10 schreef Guppi het volgende:
    Zo, dit wordt een vraag

    Wij hebben een leuke Besta kast bedacht. Maar zijn er haken en ogen aan dit systeem? Oftewel, is het mogelijk dat je op internet van alles bij elkaar neust en dat het dan helemaal niet samen blijkt te gaan?

    Ik hoop dat er een Bestafanaat aanwezig is die ons dit kan vertellen! Ik verwacht niet dat iemand hier buiten werktijd met folder op schoot alles gaat berekenen namelijk.

    Ons idee is dit:

    Midden:
    Besta Enon tv meubel 1280 hoog, 1200 breed

    links en rechts daarvan:
    Besta open kast 1280 hoog, 600 breed

    met schuifdeuren die dus voor de tv schuiven of voor de kastjes links en rechts:
    Besta Tofta 1280 hoog, 600 breed

    dan heb je ook nodig twee stuks:
    Besta rail voor schuifdeuren 1200 breed


    Dan komen boven dit geheel twee bovenkastjes:
    Besta open kastje/bovendeel 380 hoog, 1200 breed

    Met deurtjes (die naar boven kantelen als dat kan):
    Besta Tofta 380 hoog, 600 breed

    Nodig heb je dan twee keer:
    Besta openingsbeslag



    Lijkt dit mogelijk? Ik vind het een logische indeling, maar de kast staat niet in deze uitvoering op de website.
    Ja dit kan!
    Alleen... de naar boven kantelende deurtjes zijn niet mogelijk helaas. Deuren kunnen alleen vertikaal geopend worden.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63457592
    Hmm. We willen eigenlijk dat 'openingsbeslag', dat je erop drukt en dat het deurtje dan open gaat. Dan hebben we nergens handgreepjes op de kast. Ik dacht, dan doen we dat 'openingsbeslag' gewoon aan de bovenkant van het deurtje.

    Maar dat was dus te makkelijk gedacht

    Ach, hij wordt toch niet zo hoog. Daar kan ik wel bij
    pi_63458585
    quote:
    Op zondag 23 november 2008 19:40 schreef Guppi het volgende:
    Hmm. We willen eigenlijk dat 'openingsbeslag', dat je erop drukt en dat het deurtje dan open gaat. Dan hebben we nergens handgreepjes op de kast. Ik dacht, dan doen we dat 'openingsbeslag' gewoon aan de bovenkant van het deurtje.

    Maar dat was dus te makkelijk gedacht

    Ach, hij wordt toch niet zo hoog. Daar kan ik wel bij
    Het openingsbeslag kun je nog steeds wel gebruiken hoor. Juist nu wel!
    Het is namelijk een onderdeel dat je naast je schanieren gebruikt
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63458704
    De scharnieren zitten bij de deurtjes in het pakket, als ik goed heb onthouden wat ik heb gelezen.

    Nou ik ben benieuwd. We hebben een soort kantoor in de woonkamer, datwe nu naar boven verhuizen (verdieping met entresol). Boven ligt nu voornamelijk veel zooi. Bureaus naar boven, betekent zooi over. Maar ook, ruimte in de woonkamer! Dus, weg tv meubel, hoera nieuw wandmeubel waar de tv in kan! En dan eindelijk alle boeken enzo naar beneden!

    Is nogal wat werk allemaal, maar áls we het afkrijgen post ik wel een foto!

    Bedankt in elk geval
    pi_63459115
    quote:
    Op zondag 23 november 2008 20:22 schreef Guppi het volgende:
    De scharnieren zitten bij de deurtjes in het pakket, als ik goed heb onthouden wat ik heb gelezen.

    Nou ik ben benieuwd. We hebben een soort kantoor in de woonkamer, datwe nu naar boven verhuizen (verdieping met entresol). Boven ligt nu voornamelijk veel zooi. Bureaus naar boven, betekent zooi over. Maar ook, ruimte in de woonkamer! Dus, weg tv meubel, hoera nieuw wandmeubel waar de tv in kan! En dan eindelijk alle boeken enzo naar beneden!

    Is nogal wat werk allemaal, maar áls we het afkrijgen post ik wel een foto!

    Bedankt in elk geval
    Ik ben benieuwd
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63479100
    Vraagje:

    Kan ik gewoon bij Ikea binnenkopen en 2 wielen krjigen voor het besta tv meubel? Ik wil die willen in het midden van het meubel monteren (als extra). Het meubel heb ik al en ik heb de bon niet meer.

    En wanneer komen er nieuwe babykamers bij Ikea? Dit jaar was er geen vernieuwing van het assortiment?
    pi_63481940
    Ik zit erover te denken om een boxspring combinatie te kopen bij de IKEA. Daarbij zit ik te denken aan de volgende combinatie te denken:

    2x IKEA ALEKULL matrasbodem 90x200 cm
    2x IKEA HAMNO binnenveringsmatras 90x200 cm
    1x IKEA TIMAN dekmatras 180x200 cm

    Daarover heb ik nog twee vragen: Is er een mogelijkheid om de matrasbodems aan elkaar vast te zetten? Ik kan namelijk wel verbindingsstukken vinden voor binnenveringsbedden maar niet voor matrasbodems. Gerelateerd hieraan: Wat is het voornaamste verschil tussen de matrasbodems en de binnenveringsbedden? Is dat alleen dat een binnenveringsbed eigenlijk twee matrassen combineert (bonell + pocket) en er dus geen extra matras nodig is? Of zijn er ook nog andere verschillen?
      maandag 24 november 2008 @ 19:23:40 #266
    73107 Sjabba
    Cinderella man
    pi_63486150
    Ik heb net een ander topic geopend maar misschien kan iemand me hier wel helpen (IKEA-medewerkers?);


    Ik heb een kast uit elkaar gehaald en net in elkaar gezet maar as usual mis ik een aantal schroefachtige dingen.

    Ik kan wel een foto mailen of kijk of ik hem straks kan plaatsen.

    Bij de klantenservice zouden ze die moeten hebben. Waarom ik zelf niet ga? IK moet er dan 2 uur voor rijden...

    Dus iemand die mij een handje wil helpen? Uiteraard vergoed ik de kosten en ik wil je ook nog wel op gehaktballetjes trakteren!
    Fuck catching lightning, he struck it
    screamed shut up at thunder, then flipped the world upside down
    and made it rain upward
    pi_63493337
    quote:
    Op maandag 24 november 2008 15:13 schreef Darkenrahl het volgende:
    Vraagje:

    Kan ik gewoon bij Ikea binnenkopen en 2 wielen krjigen voor het besta tv meubel? Ik wil die willen in het midden van het meubel monteren (als extra). Het meubel heb ik al en ik heb de bon niet meer.

    En wanneer komen er nieuwe babykamers bij Ikea? Dit jaar was er geen vernieuwing van het assortiment?
    JE zou er bij de klantenservice naar kunnen vragen. De kans is aannemlijk dat ze er dan een bepaald bedrag voor vragen.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63493580
    quote:
    Op maandag 24 november 2008 19:23 schreef Sjabba het volgende:
    Ik heb net een ander topic geopend maar misschien kan iemand me hier wel helpen (IKEA-medewerkers?);


    Ik heb een kast uit elkaar gehaald en net in elkaar gezet maar as usual mis ik een aantal schroefachtige dingen.

    Ik kan wel een foto mailen of kijk of ik hem straks kan plaatsen.

    Bij de klantenservice zouden ze die moeten hebben. Waarom ik zelf niet ga? IK moet er dan 2 uur voor rijden...

    Dus iemand die mij een handje wil helpen? Uiteraard vergoed ik de kosten en ik wil je ook nog wel op gehaktballetjes trakteren!
    Als je tussen de montagehandleidingen de kast opzoekt die jij hebt (of van dezelfde serie) dan staan daar alle onderdelen (schroeven ed) afgebeeld met een 6 cijferig nummer. Dit nummer vermeld je in het contactformulier en als het goed is krijg je het onderdeel dan binnen een week toegestuurd!
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63522508
    Wij hebben juist een Pax kast gekocht.

    Er staat dat we deze moeten verankeren aan de muur. Is dit echt noodzakelijk? Is er gevaar dat de kast zou vallen als we dit niet doen.

    Er zijn ook plinten die ervoor zorgen dat de kast niet helemaal tegen de muur kunnen. Moet ik hiervoor dan slagpinnen gebruiken of zo als ik de kast zou moeten verankeren?

    Thanks voor de hulp bij voorbaat!
    pi_63522824
    quote:
    Op dinsdag 25 november 2008 22:42 schreef systech het volgende:
    Wij hebben juist een Pax kast gekocht.

    Er staat dat we deze moeten verankeren aan de muur. Is dit echt noodzakelijk? Is er gevaar dat de kast zou vallen als we dit niet doen.

    Er zijn ook plinten die ervoor zorgen dat de kast niet helemaal tegen de muur kunnen. Moet ik hiervoor dan slagpinnen gebruiken of zo als ik de kast zou moeten verankeren?

    Thanks voor de hulp bij voorbaat!
    Ik heb een PAX opstelling van 1,50m breed x 2,36m hoog. Deze heb ik ook niet vast aan de wand gezet. En hij staat nog steeds rechtop! Ik heb wel beide kasten aan elkaar gekoppeld.

    (nu kan hij bij mij ook niet naar beneden stuiteren omdat ie simpelweg dan tegen het plafond aan knalt)
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63522889
    Ik heb zo'n gigantische met spiegeldeuren. Hij staat vrijwel naast het trapgat. Ik vind het doodeng, want ik blijf altijd aan het deurknopje hangen (inderdaad, ik ben niet altijd de handigste). Maar hij staat nog steeds. Gisteren hebben we hem zelfs verplaatst, gewoon verschoven met alles erin. Nog steeds niet omgevallen! (maar ik vond het nog steeds doodeng!)
      dinsdag 25 november 2008 @ 22:56:55 #272
    3185 Adelante
    To let it go now
    pi_63522997
    quote:
    Op dinsdag 25 november 2008 22:42 schreef systech het volgende:
    Wij hebben juist een Pax kast gekocht.

    Er staat dat we deze moeten verankeren aan de muur. Is dit echt noodzakelijk? Is er gevaar dat de kast zou vallen als we dit niet doen.

    Er zijn ook plinten die ervoor zorgen dat de kast niet helemaal tegen de muur kunnen. Moet ik hiervoor dan slagpinnen gebruiken of zo als ik de kast zou moeten verankeren?

    Thanks voor de hulp bij voorbaat!
    als ie niet om kan vallen (omdat je hem staand moet monteren ivm plafondhoogte) lijkt het me zinloos.
    als je alleen planken gebruikt en geen uittrekbare lades is het ook zinloos.
    als je meerdere elementen aan elkaar monteert is het ook zinloos.
    "We meet every day at the same cafe, six-thirty and no one knows she'll be there."
    pi_63523905
    Ik heb wel enkele lades, maar dat zijn slechts kleine en we gaan ze bevestigen aan de onderkant.
    De kamer is wel hoger dan 2,44m dus ze zouden wel kunnen vallen.

    Ik vraag me gewoon af of die muurverankering niet noodzakelijk is wegens het gewicht van de glazen schuifdeuren. Als je dit niet doet, zal het dan naar voren hellen of zo?

    @Bartjebart: wat moet je eigenlijk gebruiken om de kasten met elkaar te bevestigen? Dit zit niet bij het pakket dacht ik, nietwaar?

    Thanks alvast voor al de snelle antwoorden
    pi_63531426
    Ik heb ook een pax kast en die is toch redelijk instabiel geworden door allerlei verschuivingen en is nooit aan de muur verankerd geweest. Dus is misschien toch wel verstandig om het wel te doen!
      woensdag 26 november 2008 @ 12:13:04 #275
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_63532976
    Wat zijn garderobekasten trouwens ontzettend duur, zelfs bij de Ikea ben je al snel 600 euro of meer kwijt voor een garderobekast
    pi_63534294
    ^^ Ik vind het wel meevallen hoor, hangt helemaal van je wensen af.

    Ik heb deze kast:

    Inclusief inrichting kostte deze iets van 375 euro.
      woensdag 26 november 2008 @ 13:20:18 #277
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_63534487
    ligt natuurlijk ook aan mijn perceptie, ik vind 300 euro voor een relatief simpele kast al duur. Maar het moet haast wel ikea worden, want andere opties zijn nog duurder
    pi_63540601
    ja ik ben ook opzoek naar een kast maar zover ik weet heeft de ikea geen garderobekast van 3meter breed in het wit met 2 schuifdeuren .

    zoiets moet ik hebben:


    maar die is van de otto en voor 1200 euro met een paar planken en 2/3 stangetjes vind ik het net te duur
    pi_63540900
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S49850706

    ? je kan verschillende maten selecteren
    pi_63542472
    de afmetingen zijn goed, maar die deuren niet =[. ik heb ze het liefst strak en hoogglans wit

    dit is wel mooi maar weer niet groot genoeg =[
    http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/S29843175

    [ Bericht 61% gewijzigd door dnmfntsm op 26-11-2008 18:37:40 ]
    pi_63542546
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 18:32 schreef dnmfntsm het volgende:
    de afmetingen zijn goed, maar die deuren niet . ik heb ze het liefst strak en hoogglans wit
    ja die zijn er niet in 3 meter nee
    pi_63548197
    Ik heb een leuke site gevonden! www.partsofsweden.com
    Daar kun je bijvoorbeeld pootjes kopen voor onder je Ikea Sultan bed. Zoals bijvoorbeeld deze:



    Of deurtjes voor je Besta kast. Of wat dacht je van een wijnrek voor in je Expeditkast?

    Site is nog wel under construction dus een aantal dingetjes werken nog niet.
    Alleen mensen zonder fantasie vluchten in de realiteit
    pi_63549474
    Dat is inderdaad een leuke site!

    Er zitten best wat producten tussen die binnen het IKEA assortiment zouden passen
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
      woensdag 26 november 2008 @ 22:37:37 #284
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_63550083
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 22:21 schreef Bartjebart het volgende:
    Dat is inderdaad een leuke site!

    Er zitten best wat producten tussen die binnen het IKEA assortiment zouden passen
    Van die typische producten dat je denkt: "Waarom voeren ze het zelf niet in!".

    Vind vooral de wijninzet voor de Expedit wel tof. Als je een echte wijnliefhebber bent kun je een 4x4 vaks leuk combineren zo.
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_63550563
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 22:37 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Van die typische producten dat je denkt: "Waarom voeren ze het zelf niet in!".

    Vind vooral de wijninzet voor de Expedit wel tof. Als je een echte wijnliefhebber bent kun je een 4x4 vaks leuk combineren zo.
    Ja inderdaad! Die is ook erg leuk! Net als de dvd-inzet voor BILLY
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63550858
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 22:37 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Van die typische producten dat je denkt: "Waarom voeren ze het zelf niet in!".

    Vind vooral de wijninzet voor de Expedit wel tof. Als je een echte wijnliefhebber bent kun je een 4x4 vaks leuk combineren zo.
    Ja, die is echt tof!

    Ze accepteren zeker alleen creditcard?
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_63551778
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 22:57 schreef Ewelina het volgende:

    [..]

    Ja, die is echt tof!

    Ze accepteren zeker alleen creditcard?
    Op dit moment zou ik er nog niet bestellen. Aangezien de site nog niet helemaal up-to-date is.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63560045
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 23:25 schreef Bartjebart het volgende:

    [..]

    Op dit moment zou ik er nog niet bestellen. Aangezien de site nog niet helemaal up-to-date is.
    Wees gerust, momenteel heb ik geen geld

    Maar in een later stadium zou ik er zeker willen bestellen
    [b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
    We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
    pi_63563582
    Hoi allemaal,

    Ik weet niet of ik dit in het juiste forum post, maar ik zit met het volgende.

    Gisteravond heb ik een vloerkleed bij de Ikea in Breda gekocht. Nadat ik dit heb afgerekend en in de auto heb gelegd, ben ik nog ff gaan eten in het restaurant. Het kan niet anders dan dat ik daar mijn kassabon ben verloren...heb mijn portemonnaie nergens anders gehad.

    Nu bleek bij thuiskomst het vloerkleed veel te klein te zijn. Dus ik dacht mooi, ff terugbrengen met de kassabon. Maar die kan ik nergens meer vinden. Ik heb wel het bedrag staan op een rekeningafschrift met de naam van de ikea en kan mijn legitmatiebewijs laten zien. Bestaat er een mogelijkheid dat ik mijn geld terugkan krijgen of waardebonnen daarvoor? Ik hoorde van de klantenservice telefoon dat ik maar moest hopen op coulance van de vestiging zelf..maar is er een kansje dat het goed komt? Ik heb het vloerkleed meteen weer in zijn orginele verpakking opgerold. Ik weet dat het stom is dat ik de kassabon ben verloren...maar niets is onmenselijk!

    Kan iemand mij helpen...i am desperate!!

    Groeten Bassie
    pi_63579002
    Als ik nou : "Nee, dat kan niet" , dan ga je het toch alsnog proberen? onder het mom van: Wie weet.
    Volgens mij kan het wel, als je rekeningafchrift e.d. heb.
    Het is...kiezen of delen; spelen, winnen, verliezen of vervelen en helemaal niets ondernemen
    pi_63640367
    quote:
    Op maandag 24 november 2008 16:47 schreef jarod.nl het volgende:
    Ik zit erover te denken om een boxspring combinatie te kopen bij de IKEA. Daarbij zit ik te denken aan de volgende combinatie te denken:

    2x IKEA ALEKULL matrasbodem 90x200 cm
    2x IKEA HAMNO binnenveringsmatras 90x200 cm
    1x IKEA TIMAN dekmatras 180x200 cm

    Daarover heb ik nog twee vragen: Is er een mogelijkheid om de matrasbodems aan elkaar vast te zetten? Ik kan namelijk wel verbindingsstukken vinden voor binnenveringsbedden maar niet voor matrasbodems. Gerelateerd hieraan: Wat is het voornaamste verschil tussen de matrasbodems en de binnenveringsbedden? Is dat alleen dat een binnenveringsbed eigenlijk twee matrassen combineert (bonell + pocket) en er dus geen extra matras nodig is? Of zijn er ook nog andere verschillen?
    Ben ik ook benieuwd naar... Binnenkort van plan om 140x200 boxspring oid aan te schaffen.
    Klussen deel 1 en 2
      zondag 30 november 2008 @ 17:51:04 #292
    62913 Blik
    The one and Only!
    pi_63647779
    Ik wil die Lack-kast gebruiken om horizontaal op te hangen en als TV-meubel te gebruiken (LCD-TV aan de muur). Alleen past de DVD-speler net niet in de openingen De opening is 41 cm breed en de DVD-speler is 43 cm breed
    pi_63648766
    Ik ga morgen laminaat halen, heeft de IKEA 70 m2 op voorraad liggen??
    pi_63649034
    quote:
    Op zondag 30 november 2008 18:37 schreef Freak187 het volgende:
    Ik ga morgen laminaat halen, heeft de IKEA 70 m2 op voorraad liggen??
    Dat kun je zelf op de site nakijken.

    Welke vloer gaat het om?
    Van de TUNDRA vloer in antiekbeits is bijvoorbeeld de voorraad in Hengelo op dit moment:
    http://www.ikea.com/nl/nl(...)eamsStockAvailSearch
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63649115
    Haha vet. DAt wist ik helemaal niet. Ik wil inderdaad de Tundra hebben, maar ik ga het halen in Amsterdam. Daar hebben ze nog 156 stuks. Dat komt wel goed dus.
    pi_63651422
    Balen... Deze week (van 24 tm 29.11) was de Hemnes bedbank in de aanbieding van 299,00 voor 199,00 (zie achterin de catalogus).

    3x Ben ik deze week (vanmiddag de laatste keer) langsgeweest en bleek het bed niet op voorraad. Volgens de site zou er gisteren een levering zijn, die is echter niet geweest. Vandaag dus wel, maar helaas, ik was te laat.
    Geen van de keren ben ik geinformeerd of is mij een 'prijsgarantie coupon' of iets dergelijks aangeboden. Ik wist ook niet dat zoiets dergelijks bestond/bestaat.

    Nu zit ik vanavond op Marktplaats te zoeken en wat wordt daar aangeboden???? Ja hoor, een 'prijsgarantie coupon'. Een paar slimmeriken dus die de coupons hebben opgehaald, zonder ook maar geinteresseerd te zijn in het bed. De coupons zijn voor de handel op Marktplaats.

    Let wel, ik ben niet vies van handel of slimme mensen. Maar waarom is mij geen coupon aangeboden door Ikea? Hoe moet ik nu handelen, iemand die een tip heeft? Behalve de coupon via Marktplaats te kopen...
    pi_63653843
    quote:
    Op zondag 30 november 2008 20:40 schreef Rolex18038 het volgende:
    Balen... Deze week (van 24 tm 29.11) was de Hemnes bedbank in de aanbieding van 299,00 voor 199,00 (zie achterin de catalogus).

    3x Ben ik deze week (vanmiddag de laatste keer) langsgeweest en bleek het bed niet op voorraad. Volgens de site zou er gisteren een levering zijn, die is echter niet geweest. Vandaag dus wel, maar helaas, ik was te laat.
    Geen van de keren ben ik geinformeerd of is mij een 'prijsgarantie coupon' of iets dergelijks aangeboden. Ik wist ook niet dat zoiets dergelijks bestond/bestaat.

    Nu zit ik vanavond op Marktplaats te zoeken en wat wordt daar aangeboden???? Ja hoor, een 'prijsgarantie coupon'. Een paar slimmeriken dus die de coupons hebben opgehaald, zonder ook maar geinteresseerd te zijn in het bed. De coupons zijn voor de handel op Marktplaats.

    Let wel, ik ben niet vies van handel of slimme mensen. Maar waarom is mij geen coupon aangeboden door Ikea? Hoe moet ik nu handelen, iemand die een tip heeft? Behalve de coupon via Marktplaats te kopen...
    Het kan een keuze van de winkel zijn om wel of niet prijsgarantieformulieren aan te bieden. De actie is in principe overal gecommuniceerd als OP=OP.

    Hoe vervelend ik het ook voor je vind, maar in principe heb je geen poot om op te staan verder.
    Ik keek naar jou, jij naar je brommertje; ik houd van jou, jij van je brommertje; jij brak mijn hart, ik jouw brommertje...
    pi_63667730
    quote:
    Op woensdag 26 november 2008 12:13 schreef Blik het volgende:
    Wat zijn garderobekasten trouwens ontzettend duur, zelfs bij de Ikea ben je al snel 600 euro of meer kwijt voor een garderobekast
    vind ik ook. Ik heb uiteindelijk na meer dan 10 winkels en ikea bekeken te hebben kasten gekocht op www.neck.nl (neckermann), lijken heel erg op ikea kasten, maar wel in onze maat (240 breed) en bezorgkosten maar 30 euro, bij elkaar 410 euro kwijt en bij ikea zou ik meer dan 800 kwijt zijn. Heb er zelf wel wat extra planken in gemaakt, maar dat doe ik ook weleens voor de billy boekenkasten (is goedkoper dan planken kopen bij ikea zelf).
    pi_63670267
    Zo... net even langs de IKEA geweest en ik heb het Tundra klassiek gebeitst laminaat opgemaakt.

    Daarna even door naar de klantenservice om 215 eurotjes contant terug te vragen omdat de IKEA in Delft goedkoper was met hetzelfde laminaat. Bedankt voor de tips mensen!!!!
    pi_63671159
    Jeej we gaan vanavond de Besta combi ophalen! En dan goed opletten dat we de goede dozen meenemen
    pi_63671715
    Binnekort maar weer eens naar de ikea
    Back to the 70's
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')