Volgens mij is het ook niet echt een vereiste... wellicht zegt IKEA dat dit zo hoort maar ik ken ook keukenopstellingen met een gaskookplaat op zo'n 5-10 cm van de muur.... Technisch gezien is het zeker mogenlijk!quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 23:26 schreef marlieske het volgende:
[..]
Hmmmz die wand loopt niet voorbij de kastdeur zeg maar dus voor het draaien hebben we de ruimte niet nodig, de kast loopt namelijk gelijk met de wand (geen uitsteek zeg maar)
En ons huidige gasfornuis zit nu ook krap 3cm van de muur af..... dus ga dit toch eens vragen bij de Ikea want moet gewoon kunnen toch?
Het is een advies. Net zoals dat elke andere keukenzaak je dit niet zou adviseren. Maar als jij het zo wilt hebben, kun je het zo krijgen hoor... Ook op 5cm vanuit de wand...quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 23:36 schreef Syytön het volgende:
[..]
Volgens mij is het ook niet echt een vereiste... wellicht zegt IKEA dat dit zo hoort maar ik ken ook keukenopstellingen met een gaskookplaat op zo'n 5-10 cm van de muur.... Technisch gezien is het zeker mogenlijk!
En als ik jou was zou ik dan zeker de keuken zelf in elkaar zetten hoor! Het scheelt je erg veel geld, als je het zelf kan. Ik kan je opstelling niet zo goed zien, weet niet wat voor onderkastjes je hebt, maar ik denk dat je toch al zo aan 1000 euro zit voor alleen monteren.
Oh dat is wel tof, alleen zitten we dan wel weer met een lange levertijd en ondertussen geen keuken omdat we dus die inmeetservice niet kunnen krijgen en dus geen tijdelijk blad. Dus ik denk dat dat hem niet gaat worden. We zijn nu aan het kijken of een vriend van ons de wasbak in het hout kan frezen. Die is meubelmaker.quote:Op zaterdag 25 oktober 2008 21:53 schreef Bartjebart het volgende:
Wij kunnen tegenwoordig ook hout op maat bestellen! En daar dus ook een spoelbak in laten frezen
daarom lees ik ook meequote:Op zondag 26 oktober 2008 10:15 schreef Ewelina het volgende:
TVP. Binnenkort verhuizen dus er zal wel weer het een en ander aangeschaft worden.
Heb nog kruidenrekjes nodig en onderzetters en een nieuw 2persoonsbed.
Haha, ik ga ook voor de Malm 180 x 200. Kleur zwartbruinquote:Op zondag 26 oktober 2008 11:41 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
daarom lees ik ook meeik wil ook een nieuw tweepersoonsbed. ik wil heel graag de MALM, maar moet mn vriend nog even overtuigen. hij vindt m te laag
volgens mij valt dat heul wel mee
wij gaan voor de 160x200. hoewel ik wel groter zou willen, zouden we dan ook nieuwe matrassen moeten nemen, maar die dingen zijn nog LANG niet aan vervanging toe. dus das zonde. en 160 is ook mooiquote:Op zondag 26 oktober 2008 11:43 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Haha, ik ga ook voor de Malm 180 x 200. Kleur zwartbruin![]()
Ik wil mijn bed juist zo laag mogelijk, de Expedit komt tegen het uiteinde aan en daarachter weer een bank, en ik wil wel nog bij mijn boeken kunnen. Al kan ik niet meer bij de onderste laag, maar daar zet ik gewoon zooi in die ik toch nooit meer gebruik.
Ik moet sowieso een nieuw matras, of een 2e matras erbij kopen (ik heb nu een 1-persoons bed van 90 bij 200). Nachtkastjes komen er niet, dat past niet.quote:Op zondag 26 oktober 2008 12:39 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
wij gaan voor de 160x200. hoewel ik wel groter zou willen, zouden we dan ook nieuwe matrassen moeten nemen, maar die dingen zijn nog LANG niet aan vervanging toe. dus das zonde. en 160 is ook mooi![]()
wij willen ook de kleur zwartbruin, die is mooi. en ik wil er aan beide kanten nachtkastjes aan
wij, dat is dus eigenlijk ik, want vriendlief moet nog overtuigt worden
Ik weet niet hoe je aan dat excessief hoge bedrag komt, maar voor mijn keuken betaalde ik 840 euro...quote:Op zondag 26 oktober 2008 09:35 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ik denk trouwens dat degene met de modeltekening veel meer kwijt gaat zijn dan 1000 euro voor de installatie door de monteur, onze keuken is namelijk veel kleiner dan die op de tekening. Wij hebben 5 onderkastjes, 3 bovenkastjes en een koelkast. Over de 2000 euro uiteindelijk qua installeren. Een heleboel dingen staan niet in de folder. OK je kan zelf bedenken ik wil de ovenkast laten monteren: ovenkast a 45 euro, oven er in zetten voor 45 euro, kookplaat er in zetten voor 45 euro. Zit je rond de 150, so far so good. Wat ze je in de winkel niet voorrekenen: 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Dat hoort namelijk niet bij het 'installeren van de kookplaat'. Lijers. 350 euro voor anderhalf uur werk
als je toch een nieuw matras moet, dan moet je je kans ook grijpenquote:Op zondag 26 oktober 2008 12:49 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik moet sowieso een nieuw matras, of een 2e matras erbij kopen (ik heb nu een 1-persoons bed van 90 bij 200). Nachtkastjes komen er niet, dat past niet.
Ja, als het dan toch moet, dan maar meteen goedquote:Op zondag 26 oktober 2008 20:05 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
als je toch een nieuw matras moet, dan moet je je kans ook grijpendoe je goed
Nee, dat niet, maar het viel me wel enorm tegen.quote:Op zondag 26 oktober 2008 22:47 schreef Adelante het volgende:
Bedenk wel dat je vaak 10 jaar met een matras doet en dan vind ik 100 euro per jaar gemiddeld niet duur voor goed slaapcomfort en uitgerust wakker worden.
het is inderdaad prijzig. maar goed, je slaapt een hoop uren per jaar, dus daar wil ik dan altijd best wel wat in investeren. ik kan het je in ieder geval alleen maar aanraden, om er wat meer aan uit te geven.quote:Op zondag 26 oktober 2008 21:09 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ja, als het dan toch moet, dan maar meteen goed
Ik vind matrassen wel duur trouwens (het wordt de 1e keer dat ik er eentje zelf koop) dat valt me wel vies tegen
Nee, en die ga ik ook niet kopen, ik heb een exarby slaapbankje wat op die plek komt. Maar even voor het ideequote:Op maandag 27 oktober 2008 13:54 schreef Memento-Mori het volgende:
heb je die hemnes bedbank al ewelina?
ah ok, ik wilde datding ook al afradenquote:Op maandag 27 oktober 2008 14:01 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Nee, en die ga ik ook niet kopen, ik heb een exarby slaapbankje wat op die plek komt. Maar even voor het ideeBanken staan niet in dat programma.
Nou ja dat is eigenlijk precies wat bij ons werd gedaan alleen hebben wij dan ook nog zo'n koffie apparaat in een van de bovenkastjes en is bij ons het maatwerk niet voor een CV maar voor een passtuk tussen koelkast en kookplaat.quote:Op zondag 26 oktober 2008 18:34 schreef Syytön het volgende:
Ik weet niet hoe je aan dat excessief hoge bedrag komt, maar voor mijn keuken betaalde ik 840 euro...Ik vraag me af waar bij jullie keuken dan dat verschil van meer dan 1000 euro in is gaan zitten? Het kost toch geen 1000 euro om een stenen blad te monteren? En bij mij rekende ze echt geen 200 euro om de gasslang van de kookplaat aan te sluiten. Verzint dat montagebedrijf van je offerte zelf allerlei dingen om extra te vangen?
Voor 840 euro werd het volgende bij mij gedaan:: 5 onderkastjes; 1 hoge kast welke op maat moest worden gemaakt voor de CV, 3 bovenkastjes, monteren van kraan, vaatwasmachine, oven, gaskookplaat en eigen afzuigkap. Tevens is het maatwerkblad op maat gezaagd. Zie tekening.
Niet in Nederland, je zou eens op www.ikea.be kunnen kijken, misschien bestaat het daar wel?quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 13:27 schreef PimBorne het volgende:
Is het mogelijk om kasten van BESTA in middenbruin te krijgen, zodat deze goed passen bij de billy en benno ?
In de titelbalk van die pagina staat "Tv-meubels voor flatscreen-tv's tot max. 37" "quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:33 schreef Janteh het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70103090
tot hoeveel inch past de tv in de daarvoor bestemde ruimte bij dit model?
ah ik gebruik chrome en dan zie je de titel van pagina's niet helemaal, maar dan weet ik dat in ieder geval. bedankt!quote:Op dinsdag 28 oktober 2008 20:36 schreef Allan24 het volgende:
[..]
In de titelbalk van die pagina staat "Tv-meubels voor flatscreen-tv's tot max. 37" "
Dus ik denk dat het maximaal 37 inch is
FAKTUM APPLAD wit is afgelopen zomer vervangen voor een lichtere versie. Helaas...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 20:32 schreef Onze_Zanie het volgende:
Zijn de faktum applad deuren van nu dezelfde als die van juli 2007? M.a.w. als ik zo'n extra deurtje haal is het dezelfde deur zoals ik die al in de keuken heb zitten. Of is deze in de afgelopen tijd aangepast?
Nou daar zit het nog wel een tint vanaf hoor...quote:Op woensdag 29 oktober 2008 23:42 schreef Dipkip het volgende:
Het is echt heul wit geworden idd, best jammer vind ik. Het is nu eigenlijk de kleur van de kastelementen, maar dan gelakt ipv befolied zeg maar.
? Vertelquote:
http://www.ikea.com/ms/nl(...)s/contact_us_02.htmlquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:09 schreef Krush het volgende:
Weet iemand hier toevallig het adres van de centrale klachtenafdeling van IKEA?
Ik heb een DIMMA vloerdimmer gekocht en die heeft mijn leeslamp gesloopt. IKEA Hengelo wilde mij niet tegemoet komen, dus wil ik nu per brief mijn beklag doen en IKEA aansprakelijk stellen. Alleen waar moet die brief heen
Daar was ik mee begonnen, en die verwezen me naar de vestiging in Hengelo. Waar ik dus niet geholpen ben. Vandaar dat ik het nu gewoon formeel ga spelen, en dan is schriftelijke correspodentie het beste middel.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 11:17 schreef Adelante het volgende:
[..]
http://www.ikea.com/ms/nl(...)s/contact_us_02.html
scheelt je een postzegel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |