gaat dat geen pijn doen?quote:De finale van het WK Voetbal komende zomer in Duitsland zal gespeeld worden met een gouden bal. De Engelse krant Times meldt dit vandaag. De bal is ontworpen door Adidas.
De winnaar van de finale, en dus de uiteindelijke wereldkampioen, mag de vier opvolgende jaren alle eventuele kwalificatiewedstrijden voor zowel het continentale kampioenschap als de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2010 in Zuid-Afrika met een gouden bal spelen. Of dat ook zal gebeuren is overigens de vraag, want sponsoren van de nationale voetbalbonden zouden kunnen protesteren tegen het gebruik van een door een concurrent geproduceerde bal.
De andere wedstrijden tijdens het kampioenschap zullen gespeeld worden met een zwart-witte bal. Een zwart-witte bal werd voor het laatst tijdens het WK in 1994 gebruikt. Specialer aan de zogenaamde 'Zeitgeist'-bal is echter misschien wel dat er voor het eerst sinds 1966 een logoloze bal wordt gebruikt op een wereldkampioenschap; in 1970 was Adidas zelf de eerste producent die een logo op de WK-bal plaatste.
quote:Op dinsdag 11 april 2006 14:01 schreef staticdata het volgende:
je moet eerst een zuip wedstrijd tegen sickert(de clannar) houden als hij eerder boven de toiletpot hangt dan jij ben je toegelaten.
jep, en check ff onze sitequote:Op dinsdag 11 april 2006 14:00 schreef MutedFaith het volgende:
Kan iedereen gewoon lid worden van BoF?
Ik ga namelijk waarschijnlijk vanmiddag of overmorgenavond BF2 halen.. En dan is een (fun)clan altijd wel makkelijk. Heb ik iets te doen onder het "gefraggedworden".
Waarschijnlijk vanwege m'n KLB reactie van netquote:
Oftewel iedereen wordt toegelaten.quote:Op dinsdag 11 april 2006 14:01 schreef staticdata het volgende:
je moet eerst een zuip wedstrijd tegen sickert(de clannar) houden als hij eerder boven de toiletpot hangt dan jij ben je toegelaten.
Ik weet het wel zekerquote:Op dinsdag 11 april 2006 14:09 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Waarschijnlijk vanwege m'n KLB reactie van netVolgende 1 april grap wordt vast "Fok! overgenomen door Tweakers"
Je kunt zelf natuurlijk ook even de OP in Wiki aanpassen, zodat het volgende topic weer kloptquote:Op dinsdag 11 april 2006 13:58 schreef staticdata het volgende:
ik sta ondertussen 16e op de ranglijst. iemand interesse omdat te veranderen?
Ik score nu wel veel sneller punten dan met me FoD account, maar ik zal Gans onderaan zetten.quote:Op dinsdag 11 april 2006 14:48 schreef staticdata het volgende:
whehehe postman hebbie jezelf maar op plek 12 gezet. daar stond natuurlijk je FOD tracker. wel onderaan beginnen he
Servernaam is inderdaad wel goed, maar wij hebben wel een ruim begrip als het komt op city maps onlyquote:Op dinsdag 11 april 2006 15:05 schreef staticdata het volgende:
jongens is de server gerest? er zit nu 10 man op en hopelijk doet de server het normaal! zou wel cool zijn dat er vanaf 15:00 gespeeld wordt
edit: inco zit erop dus zal het wel goedkomen.
wel cool dat er overdag meer mensen komen. de servernaam is toch goed gevallen dan!![]()
als je gaat commanderen kan je heel snel in rang stijgenquote:Op dinsdag 11 april 2006 16:16 schreef JumperJack het volgende:
nouja, ik ben op dit moment nogal met TrackMania Nations bezig![]()
![]()
maar ergens rond pasen zal ik wel weer eens kijken of ik iets aan BF2 kan doen zodat ik weer een rankje omhoog ga![]()
ik reset em elke ochtend rond 12 uur, dus dat komt we lgoedquote:Op dinsdag 11 april 2006 15:05 schreef staticdata het volgende:
jongens is de server gerest? er zit nu 10 man op en hopelijk doet de server het normaal! zou wel cool zijn dat er vanaf 15:00 gespeeld wordt
edit: inco zit erop dus zal het wel goedkomen.
wel cool dat er overdag meer mensen komen. de servernaam is toch goed gevallen dan!![]()
quote:With a game like BF2 it is not uncommon for our release dates to change. I would like to list our tentative release dates here for your reference.
* May: Armored Fury Booster Pack
* May: Patch 1.3
* March 28th: Patch 1.22
* March 14th: Euro Force Booster Pack
* March 10th: Patch 1.21
* February 16th: Patch 1.2
Kom'er maar lekker bijquote:Op dinsdag 11 april 2006 14:00 schreef MutedFaith het volgende:
Kan iedereen gewoon lid worden van BoF?
Ik ga namelijk waarschijnlijk vanmiddag of overmorgenavond BF2 halen.. En dan is een (fun)clan altijd wel makkelijk. Heb ik iets te doen onder het "gefraggedworden".
Ja die hoerige patches ik moet iedere keer bidden.dat hij hem paktquote:Op dinsdag 11 april 2006 17:42 schreef Sickert het volgende:
[..]
als ie slim is download ie eerst de patches
L....quote:
... had ...quote:Op dinsdag 11 april 2006 13:30 schreef staticdata het volgende:
aanvulling op lijst van escape: - Lies heeft een vriend
Ik doe ook meequote:Op zondag 9 april 2006 19:53 schreef Razorback het volgende:
[..]
We kunnen je wel wat herkenbaarder maken op fok als je dat wilt
Doen we allemaal zo leuke foto van sickert als avater![]()
Alleen Karkand & Sharqiquote:Op dinsdag 11 april 2006 21:52 schreef Sickert het volgende:
opzich is een 2e server altijd leuk... als we m vol krijgen...
we krijgen deze nieteens vol afentoe
wat is precies je bedoeling dan?
intresse om een eigen server te gaan hurenquote:Op dinsdag 11 april 2006 21:53 schreef escape_nl het volgende:
[..]
Alleen Karkand & Sharqi
De prijzen zijn erg laag op het moment
een city map server heb je zo vol als er staat 24/7 karkandquote:Op dinsdag 11 april 2006 21:59 schreef Sickert het volgende:
[..]
intresse om een eigen server te gaan huren
als we het met zn allen halen mogen er van mij best 2 servers zijn...
alleen hoe wil je ze vol gaan krijgen
Sja .. we krijgen dan misschien een verdeling van de boffers over de twee servers .. leuke is nu juist dat we met z'n allen spelen ..quote:Op dinsdag 11 april 2006 21:35 schreef escape_nl het volgende:
Is er animo voor een tweede BoF server?
Een server die alleen City maps draait zonder Dalian Plant of Wake of andere mappen?
Niet allemaal gelijk in de verdediging of aangevallen voelen, het is alleen maar een vraag.
dan draaien we een tijdje karkand only overdag?quote:Op dinsdag 11 april 2006 22:06 schreef escape_nl het volgende:
[..]
een city map server heb je zo vol als er staat 24/7 karkand
een Lies only server zo wel handig zijnquote:Op dinsdag 11 april 2006 22:09 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Sja .. we krijgen dan misschien een verdeling van de boffers over de twee servers .. leuke is nu juist dat we met z'n allen spelen ..
Volgens mij gebeurd dat al vaak genoeg...quote:Op dinsdag 11 april 2006 22:16 schreef Sickert het volgende:
[..]
dan draaien we een tijdje karkand only overdag?
is dat geen optie?
weleens op vrijdag of zaterdag avond maar de laatste maanden een vaste roulatiequote:Op dinsdag 11 april 2006 22:18 schreef Suikermais het volgende:
[..]
Volgens mij gebeurd dat al vaak genoeg...
Wake is ook 3xruk en mashtuur ookquote:Op dinsdag 11 april 2006 23:20 schreef -Raffie- het volgende:
kan je net zo goed wake ook weg halen. Na twee rondes wake is de server al weer voor de helft leeg.
quote:GIRO ***** J M POSTMA
**************
GEFELICITEERD MET DE 1STE PRIJS
IN HET TRAVESTIETEN SONGFESTIVAL
TRANSACTIEDATUM* 13-03-2006
40,00 EUR
13-03-2006 39.54.83.344 stichting regroup
XIRES-1665-5962
-520,00 EUR
13-03-2006 GIRO 8340178
K Smaal en M J Smaal-van
************
DORDRECHT
SICKERT EN WALLIE **
TRANSACTIEDATUM* 11-03-2006
80,00 EUR
13-03-2006 ************ R. HOFMAN
***************
********ALBLASSERDAM
REGROUP 15
40,00 EUR
13-03-2006 ***********T.J.M. VAN HULST
*****************
*********** PRINSENBEEK
JPJEDI IS EEN N00B EN BF2 LOSER
MASSEL VAN JEDIKILLER TIMMINATER
40,00 EUR
13-03-2006 *****************J.P.C. KRUIS
*************
*********OOSTERHOUT NB
REGROUP BIJDRAGE JP KRUIS
AKA VOSKE
40,00 EUR
13-03-2006 ************* YA VAN DER VAART
***************
*************** ALKMAAR
Geld raffie voor Regroup
40,00 EUR
10-03-2006 ************** C L M DIEKMEIJER
****************
************ HENGELO OV
Ping Pong B.v
Voor al Uw illegale Software
:-)
IK GA OOK MEE!!!!!!quote:Op dinsdag 11 april 2006 23:41 schreef jpjedi het volgende:
Je checkt je rekening en kijk eens wat een spam op je afschriften..
[..]
Nu hoort ze er helemaal bij, aangezien ze ook al met HOMO begintquote:Op dinsdag 11 april 2006 23:47 schreef BattleLies het volgende:
[..]
Heb 'ik' net gedaan HOMO!!!!!!!!!!
dat ben ik geweest, ik heb enkel de pingkick weer aangezet... ik zat in de chat en er waren mensen met lag... en ik zag dat er niet werd gekickt op ping, die heb ik op 200 gezet...quote:Op woensdag 12 april 2006 10:26 schreef escape_nl het volgende:
Ik heb altijd al oplossingen naar voren gedragen wat de maproulatie betreft, maar telkens komt er niets uit.
Kunnen we niet een proef starten dat we een week karkand & Sharqi draaien en de weekend avonden karkand only en dan de week erna een conclusie trekken.
Wat nu elke keer het geval is als Wake en Dalian Plant aan de beurt zijn, boem 16 mensen weg. Volgende map wordt karkand, boem server vol.
Gisteren ook heel apart, ik verander de server settings, ronde later weer de oude settings.
Weet niet welke admin dat deed, maar meldt het even als het kan.
Een kleine aanvulling op hierboven.quote:Op woensdag 12 april 2006 11:06 schreef jpjedi het volgende:
Na overleg is er besloten dat we een test gaan draaien en de server bezetting gaan monitoren. Escape zal dit projectje leiden.
Roulatie wordt dus voor de periode van 1 week: Karkand, Sharqi en Masthuur
Verdere details volgen door escape.. Nu maar hopen dat het lukt!![]()
En een TM server natuurlijk maar inderdaad Postman.. Dit is echt ideaal en ook ons streven.quote:Op woensdag 12 april 2006 11:17 schreef JMPoSTMaN het volgende:
Als ik even kijk naar de ideale situatie:
Er is een mooie overzichtelijke site, met nuttige info over de clan en servers.
Er is een server welke 24/7 city maps draait.
Er is een server welke de rest draait, dus BF2/SF/EF/AF.
Als er dan nog meer actieve leden komen die ook een zakcentje bij willen dragen dan heb je toch een hele professionele funclan.
quote:Op dinsdag 11 april 2006 22:17 schreef Sickert het volgende:
[..]
een Lies only server zo wel handig zijn
kun jij daar mooi met je claymores gaan klooien
Escape zn idee is zo gek nog niet
en nog een aanvulling, Ik zeg het maar zo, Benny Neyman heeft er een mooi nummer over:quote:
Ik kan het niet aanraden, ik heb het wel eens geprobeerd, maar ik kan je vertellen... Er zijn heel veel sterrenquote:Op woensdag 12 april 2006 12:58 schreef RudyCarell het volgende:
[..]
en nog een aanvulling, Ik zeg het maar zo, Benny Neyman heeft er een mooi nummer over:
[zingmodus]"Een vrijgezel die gaat pas slapen...."[/zingmodus]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |