quote:
Dat hoor je zo wel.quote:
Vervelend Nes!quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:12 schreef Nesle het volgende:
Nou economie was een ramp![]()
En nu moet ik nog aan de slag voor Aardrijkskunde ook, gatverdamme![]()
Die mensen die altijd zeiden, 'Joh, de CE's zijn veel makkelijker dan de SE's' mogen allemaal opdonderen, het is in 2009 NIET waar![]()
Ik ga aan de aardrijkskunde.
Joh je moet ook ontspannen. Welke film ga je kijken?quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:31 schreef MaJo het volgende:
maar vanavond lekker naar de filmheb ik ook helemaal geen tijd voor maar fuck it
Een buurtbewoner heeft een getunede auto met andere uitlaat... als die zijn motor heeft draaien trillen bij mij de ramen (en de kachel)quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:46 schreef LadyBlack het volgende:
Sjezus, aan de overkant van de straat hebben ze mensen op bezoek: die kwamen met een motor, eerst vet lawaai lopen maken met dat ding, vonden de jongetjes stoer denk ik, en nu zit er een in het open raam en zijn ze vet geagiteerd naar elkaar aan het schreeuwen![]()
![]()
![]()
Maak alleen de bronvermelding. 4 boeken, eitje dus.quote:Op woensdag 27 mei 2009 17:31 schreef MaJo het volgende:
LOL @ TT![]()
ik ben nu de draaiboeken aan het maken voor de vrijwilligers en er zitten allemaal gaten in die opgevuld moeten worden en ik kan mensen niet bereiken. En het moet gewoon snel af want het is volgende week al
en ik zit in over mijn vader en mijn tentamen, ben bang dat ik het niet haal. Al met al dus weer veel teveel aan mijn kopen bedacht net dat ik nog snel een stukje paper moet schrijven voor morgen omdat ik zou inleveren wat ik tot nu toe had. Maar heb nog niks op papier
WHAAAA dus
maar vanavond lekker naar de filmheb ik ook helemaal geen tijd voor maar fuck it
Ik heb een hekel aan dat soort mensenquote:Op woensdag 27 mei 2009 17:54 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Een buurtbewoner heeft een getunede auto met andere uitlaat... als die zijn motor heeft draaien trillen bij mij de ramen (en de kachel)
Het laatste album heb ik gekocht, maar dat heb ik snel achter in de kast gelegd, het is het gewoon niet voor mijquote:Op woensdag 27 mei 2009 15:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Nice
hoe kun je radiohead niet meer tof vinden![]()
![]()
Deze is steeds binnen vrij korte tijd weer weg en ik denk niet dat hij zijn uitlaat weer terug ombouwt omdat ik dat vraagquote:Op woensdag 27 mei 2009 17:57 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Ik heb een hekel aan dat soort mensenmaar ik durf er ook niet altijd wat van te zeggen
quote:Op woensdag 27 mei 2009 18:11 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Deze is steeds binnen vrij korte tijd weer weg en ik denk niet dat hij zijn uitlaat weer terug ombouwt omdat ik dat vraag
OK computer is mooiquote:Op woensdag 27 mei 2009 18:09 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Het laatste album heb ik gekocht, maar dat heb ik snel achter in de kast gelegd, het is het gewoon niet voor mij
Dat heb ik dus ookquote:Op woensdag 27 mei 2009 18:13 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
OK computer is mooi
Het nieuwe album heb ik nooit zo goed beluisterd want dat sprak me ook niet zo aan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |