abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_66287490


Handige links SimCity 4

  • Officiele SimCity 4 website
  • Officiele SimCity 4 Rush Hour website
  • Simtropolis.com (voor al je plugins)
  • SC4 Devotion (plugins van onder andere jeronij, BSC en anderen)
  • SimCityCentral.net
  • Officiele Pegasus Productions (PEG) website
  • SOMY site (Japanse BATS)
  • Meer Japanse BATS
  • Japanse BATS
  • Japanse BATS
  • Meer BATS
  • Volledige Strategy Gids


    Vorige delen:
    01 | 02 | 03 | 04 |05 | 06 |07 | 08 |09 | 10 |11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |

    Tips/Hints:

    - Als je het introfilmpje weg wil hebben moet je dit doen:
  • Ga naar de snelkoppeling waarmee je het spel opstart;
  • Rechtermuisklik, eigenschappen;
  • Bij doel het volgende neerzetten:
    "C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off""

    Aangepaste Resolutie

  • Ga naar de snelkoppeling waarmee je het spel opstart;
  • Rechtermuisklik, eigenschappen;
  • Bij doel het volgende neerzetten:
    "C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off -CustomResolution:enabled -r1680x1050"

    Natuurlijk kun je hier zelf ook een andere resolutie invullen.

    Backing Store

    Veel grafische kaarten hebben geen ondersteuning voor een 'backing store', waardoor gebouwen en andere dingen, zoals wegen en golven, raar gaan doen tijdens het scrollen. Een oplossing voor dit probleem is een kleine wijziging in het bestand "Graphic Rules.sgr". Open dit bestand met een tekstverwerker (bijvoorbeeld kladblok), zoek deze regel op en verander false in true.
    quote:
    property noPartialBackingStoreCopies false
    Het enige nadeel hieraan is dat de scrollsnelheid flink daalt.

    Dual Core processors:

    Uit eigen ervaring is gebleken dat Simcity 4 niet helemaal lekker werkt met Dual Core processors. Het spel wil dan nog weleens last hebben van plotselinge versnellingen.

    Om dit probleem te kunnen omzeilen moet je als het spel eenmaal is opgestart via Ctrl+Alt+Del naar Windows Taakbeheer gaan. Dan ga je naar processen en klik je met de rechtermuisknop op 'Simcity4.exe'. Dan ga je naar 'affiniteit instellen' en vink je bijvoorbeeld 'CPU 1' uit en klik je op 'OK'. Nu zou je geen last meer moeten hebben van plotselingen versnellingen.
    quote:
    Op zaterdag 28 mei 2005 00:29 schreef Falco het volgende:
    Mijn guide om keer in een heule hoop stappen een stad uiteindelijk winstgevend te laten worden:

    - Begin met de goedkoopste elektriciteitscentrale: de kolencentrale. Deze wordt aan de rand van de map geplaatst, zodat bijna de helft van de vervuiling niet in jouw stad zit .
    - Bouw daarom een industriewijk met de dense industrie het dichtst in de buurt van de kolencentrale. Het is dan meestal mijn bedoeling dat de industriewijk zich langs de rand gaat ontwikkelen.
    - Vaak gooi ik ook een treinlijn met ene paar stations recht er door heen en ook een stuk of 4 a 5 busstops her en der verspreid.
    - Overigens houd ik naast de kolencentrale een redelijk groot vlak open voor de landfill en de zogenaamde 'vervelende dingen' later.
    - Vervolgens maak ik de residential areas (medium en high), die vaak aan het water liggen en redelijk dicht in de buurt van industrie zitten. In die residential zones zet ik twee waterpompen (bij het water natuurlijk) neer dan.
    - Ook in dit gebied gooi ik ook wat busstops hier neer en trek ik de treinlijn door de woonwijk met 2 stations ofzo. Voor de gein wil ik de treinlijn dan soms wel eens splitsen in twee richtingen .
    - Middenin de residential zone zet ik dan een hospitaal en een school neer. Deze krijgen in het begin van 20% van de funding. Ze gaan maar zeuren als ze meer nodig hebben ;'). Verder krijgen de sims wat vertier natuurlijk met parken en skaterinks en dat soort dingen .
    - Ik cre�er vaak op de een of andere manier toch wel een plek (of het is wat zijdelings) tussen industrie en residential, waar dan de commercial zone (high, medium en light) begint. Deze houd ik redelijk klein, omdat de vraag in het begin toch niet groot is.
    - Verder gooi ik in de 'beginstad' een Fire Departement en Politiestation neer die zo centraal mogelijk liggen en dus alle zones bestrijken. Eventueel gaat hier de funding omlaag en dan wel naar ongeveer 50%.
    - Dan leg ik waterpijplijnen zo economisch mogelijk neer, namelijk via een raster. Er is een grote lijn die als het ware verticaal gaat lopen over de hele map. En die heeft dan horizontale ribben die telkens 14 tiles uit elkaar zitten. Hierdoor krijgt net elk gedeelte van de stad genoeg water en is het aantal pijplijnen tot een minimum gereduceerd. Die krengen zijn namelijk vrij prijzig en ook in onderhoud geloof ik. Met zo'n raster hoef je ook niet zo lang na te denken over dat trekken van die vervelende waterpijpleidingen.
    - Meestal heb ik op dit punt ongeveer 25% van mijn oorspronkelijke budget over. Ik laat de stad dan lopen en na een jaar of twee zit ie redelijk vol en heb je nog minder geld over. Die nare mevrouw die over je financien gaat, loopt flink te zeuren en uiteindelijk biedt ze je dan een toxic waste dump, armybase, missile dinges en een of andere gevangenis aan. Die zogenaamd 'vervelende dingen' stop je weg in die hoek naast de kolencentrale, zodat men in je stad er zo min mogelijk last van heeft. Meestal ga je dan breakeven draaien.
    - Verder kan je in RH ook snel een casino krijgen, die $ 300,- oplevert, ook niet gek .
    - Ik ga trouwens toch (als het moet) redelijk grote leningen aan en die gebruik ik dan zoveel mogelijk om extra zones te maken.
    - Als het goed is, moet je stad dan uiteindelijk toch redelijk gaan lopen en stroomt het geld met bakken binnen .
    Meest gevraagde Plugins

    Hole Diggin Lot + Uitleg

    Voordat je dit gaat doen, egaliseer je grond, dit doe je met losse stukjes weg Als jullie denken van: Wat lullen die mafkezen nou met stukjes weg Nou, kijk dan maar hier.Zoals je hieronder op het plaatje kan zien, moet je een aantal van die 'lots' aanleggen (om-en-om). Daarna leg je in de richting van de pijltjes een weg aan. Je ziet daarna de grond inzakken/verhogen. Daarna verwijder je alles (inclusief weg), en leg je het nogmaals aan. Wil je dieper/hoger, dan doe je het precies zoals hierboven gemeldt is. Download hier

    Pond & Stream Kit


    PEG Pond Kit Deluxe Edition
    PEG Stream Kit Deluxe Edition

    Onderstaande patch voor de Pond & Stream Kit is eigenlijk alleen nodig als je een Terrain Mod gebruikt.

    PEG Pond Kit Transparent Patch

    Meer Pegasus

    Network Addon Mod

    Via deze link kan je de Network Addon Mod downloaden.

    Jeronji Slope & Tunnel Mod

    Slope en Tunnel Mod

    SC4 Datapacker

    Zeker aan te raden als je last hebt van crashes. Maakt het spel ook sneller als je met veel plugins speelt.
    Download

    Cleanitol

    Ook aan te raden bij het gebruik van vele plugins. Hiermee voorkom je dubbele dependencies.
    Download

    Creëren van eigen mappen

    Voor het maken van maps zijn SC4mapper en SC4terraformer aan te raden.

    Tutorials

    Gameplay Tutorials
    Overige Tutorials
    LOT Tutorials
    BAT Tutorials

    Image Hosting

    Aangezien Imageshack weer eens de leukste thuis is, zijn hier twee alternatieven om je plaatjes te kunnen hosten.
  • XS.to
  • Imagethrust

    Deze OP is hier te vinden
  • Er gaat niets boven Groningen
      vrijdag 20 februari 2009 @ 19:19:39 #2
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_66287950
    TVP. Wil binnenkort de PC formateren en deze er opnieuw opzetten Briljante game, en wil dit keer eindelijk eens meteen vanaf het begin met extra spul aan de gang
    pi_66288421
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 19:19 schreef Yi-Long het volgende:
    TVP. Wil binnenkort de PC formateren en deze er opnieuw opzetten Briljante game, en wil dit keer eindelijk eens meteen vanaf het begin met extra spul aan de gang
    Zonder enige custom content wordt de game vrij snel eentonig
    okeokeoke
    pi_66288461
    tvp.
    I HATE MUSIC
      vrijdag 20 februari 2009 @ 21:17:31 #5
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_66293202
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 19:31 schreef Verlengmijnsnoer het volgende:

    [..]

    Zonder enige custom content wordt de game vrij snel eentonig
    Yeah, wanneer je het eenmaal doorhebt, heb je al redelijk snel een goedlopende stad zonder grote problemen staan.

    Ik zou graag aziatische steden willen bouwen, dus japanse wegen, parken en gebouwen etc etc...
      Lieve Belg vrijdag 20 februari 2009 @ 21:24:17 #6
    86282 Jump
    [Belg.] Jump (de ~ (m.))
    pi_66293552
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 19:19 schreef Yi-Long het volgende:
    TVP. Wil binnenkort de PC formateren en deze er opnieuw opzetten Briljante game, en wil dit keer eindelijk eens meteen vanaf het begin met extra spul aan de gang
    Dat wil ik ook wel eens doen, maar het probleem is dat ik er meestal denk veel tijd ga in te steken, en na half uur spelen ben ik het spel al beu. Soms al tijdens de installatie, dus ik begin er niet meer aan
    Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
    Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
              «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
    pi_66294626
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 21:24 schreef Jump het volgende:

    [..]

    Dat wil ik ook wel eens doen, maar het probleem is dat ik er meestal denk veel tijd ga in te steken, en na half uur spelen ben ik het spel al beu. Soms al tijdens de installatie, dus ik begin er niet meer aan
    Inderdaad.. dat heb ik ook meestal met spellen. En dan ben ik het zat, en dan gooi ik het weer van mijn computer af.. en dan een paar dagen later heb ik weer zin om te spelen, maar dan is het al geuninstalleerd
    Er gaat niets boven Groningen
    pi_66296099
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 21:17 schreef Yi-Long het volgende:

    [..]

    Yeah, wanneer je het eenmaal doorhebt, heb je al redelijk snel een goedlopende stad zonder grote problemen staan.

    Ik zou graag aziatische steden willen bouwen, dus japanse wegen, parken en gebouwen etc etc...
    Genoeg building etc van te vinden als je wat cityjournals @ simtropolis.com afgaat, heb er zelf ook een gehad, niet in Aziatische stijl dan..
    okeokeoke
    pi_66309684
    tvp
    Hoi mam..
    pi_66328172
    Effe wat anders; Weet iemand wie deze tekening heeft gemaakt?

    Of dat dat van een site komt ofzo.. of dat daar meer van te vinden is enzo? Die potloodtekeningen dus he..
    Er gaat niets boven Groningen
    pi_66336267
    geen idee, maar het is mooi
    Playin is for someone a torcher
    pi_66364333
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 19:31 schreef Verlengmijnsnoer het volgende:

    [..]

    Zonder enige custom content wordt de game vrij snel eentonig
    Ik ben nu weer een weekje bezig met alleen de NAM en alles gaat er idd wel een beetje hetzelfde uitzien. Na een paar steden heb je alle variaties wel gehad.

    Wat zijn aanraders om erbij te doen?
    pi_66371307
    quote:
    Op zaterdag 21 februari 2009 12:10 schreef Gallorini het volgende:
    tvp
    It Never Hurts To Help!
    pi_66468911
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 19:07 schreef sander-3 het volgende:
    [ afbeelding ]

    Handige links SimCity 4

    Vorige delen:
    01 | 02 | 03 | 04 |05 | 06 |07 | 08 |09 | 10 |11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
    Ik mis nog wat delen..?
    pi_66480138
    CAM Megapack gedownload, kijken of daar nog wat moois tussen zit.
    It Never Hurts To Help!
    pi_66482136
    quote:
    Op maandag 23 februari 2009 08:55 schreef VeerMans het volgende:

    [..]

    Ik ben nu weer een weekje bezig met alleen de NAM en alles gaat er idd wel een beetje hetzelfde uitzien. Na een paar steden heb je alle variaties wel gehad.

    Wat zijn aanraders om erbij te doen?
    Je kan bijvoorbeeld andere soort steden maken dan normaal. Als je normaal een stad maakt vol met wolkenkrabbers, kan je voor wat kleinschaligers gaan. Ook je kan voor een groen Utopia gaan of een bergdorp. Voor het laatste is de Mountain Theme Pack van Pegasus wel handig.
    pi_66511625
    quote:
    Op donderdag 26 februari 2009 15:14 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Je kan bijvoorbeeld andere soort steden maken dan normaal. Als je normaal een stad maakt vol met wolkenkrabbers, kan je voor wat kleinschaligers gaan. Ook je kan voor een groen Utopia gaan of een bergdorp. Voor het laatste is de Mountain Theme Pack van Pegasus wel handig.

    Tnx dat ziet dr idd wel leuk uit
    pi_66797445
    Hallo,
    net begonnen met sc4 ook + rush hour. Toch maar ff besteld bij bol.com (15 euro's)
    Nu al verslavend, maar heb toch wel wat vragen die ik niet 1,2,3 zelf kan beantwoorden...

    Is er een hotkey voor de bulldozer en de vraagteken? (in sc3k was dat ctrl ena alt)

    Kan ik automatisch wegen en wijken maken uitzetten? Als je een stadgebied toewijst, komt ie automatisch met wegen eraan, waardoor alles zo vierkanterig amerikaans de stad wordt opgesteld. Dit gaat ten koste van de creativiteit en vrijheid. Is daar misschien een mod voor?

    Is er een patch voor rush hour. Ik vind hem soms wat buggy...

    Verder erg leuk spel
    Thanks alvast..
    pi_66797996
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 14:15 schreef Fokkedop het volgende:
    Hallo,
    net begonnen met sc4 ook + rush hour. Toch maar ff besteld bij bol.com (15 euro's)
    Nu al verslavend, maar heb toch wel wat vragen die ik niet 1,2,3 zelf kan beantwoorden...

    Is er een hotkey voor de bulldozer en de vraagteken? (in sc3k was dat ctrl ena alt)
    Geen idee wat je bedoelt.
    quote:
    Kan ik automatisch wegen en wijken maken uitzetten? Als je een stadgebied toewijst, komt ie automatisch met wegen eraan, waardoor alles zo vierkanterig amerikaans de stad wordt opgesteld. Dit gaat ten koste van de creativiteit en vrijheid. Is daar misschien een mod voor?
    Ja, kan. Hou CTRL ingedrukt. Ook kan je met SHIFT en ALT spelen voor variaties.
    quote:
    Is er een patch voor rush hour. Ik vind hem soms wat buggy...
    ja, is er. Kan je downloaden van de SC4-website (al heb ik het idee dat veel bugs niet verholpen zijn).

    http://simcity.ea.com/update/index_update.php
    pi_66798001
    quote:
    Op vrijdag 20 februari 2009 21:17 schreef Yi-Long het volgende:

    [..]

    Yeah, wanneer je het eenmaal doorhebt, heb je al redelijk snel een goedlopende stad zonder grote problemen staan.

    Ik zou graag aziatische steden willen bouwen, dus japanse wegen, parken en gebouwen etc etc...
    Er is enorm veel custom content voor Hong Kong op de STEX.
    pi_66798585
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 14:39 schreef Athlon_2o0o het volgende:

    [..]

    Geen idee wat je bedoelt.
    [..]

    Ja, kan. Hou CTRL ingedrukt. Ook kan je met SHIFT en ALT spelen voor variaties.
    [..]

    ja, is er. Kan je downloaden van de SC4-website (al heb ik het idee dat veel bugs niet verholpen zijn).

    http://simcity.ea.com/update/index_update.php
    Thanks!!
    Met die hotkey bedoel ik een toets waarbij je meteen iets kan slopen in je stad. In simcity 3000 was het de alt-toets die je moest indrukken, en dan kon je iets verwijderen..
    pi_66801126
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 15:04 schreef Fokkedop het volgende:

    [..]

    Thanks!!
    Met die hotkey bedoel ik een toets waarbij je meteen iets kan slopen in je stad. In simcity 3000 was het de alt-toets die je moest indrukken, en dan kon je iets verwijderen..
    Ah, misschien dat iemand anders dat weet Ik gebruik altijd gewoon het bulldozer-icoontje.
    pi_66806027
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 15:04 schreef Fokkedop het volgende:

    [..]

    Thanks!!
    Met die hotkey bedoel ik een toets waarbij je meteen iets kan slopen in je stad. In simcity 3000 was het de alt-toets die je moest indrukken, en dan kon je iets verwijderen..
    Als je op B drukt krijg je de bulldozer.
    pi_66865712
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 19:31 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Als je op B drukt krijg je de bulldozer.
    Thanks, dacht dat ik alle knopjes al een keer ingedrukt had, maar hey, de B van bulldozer, ....

    Meteen maar nog een vraag.. ik probeer wat plugins te installeren. Hij installeert het in documenten/simcity4/plgins/[mapnaam]/[bestanden]
    Daarin zitten dat files. ik dacht, nou het is gelukt, maar ik zie niks terug in het spel. Wat moet ik met die dat files op die locatie? Hoe werken die plugins? kan niet zo snel het antwoord vinden, ook niet in de OP..

      maandag 9 maart 2009 @ 17:22:00 #25
    108367 Gallorini
    über alles..
    pi_66865922
    quote:
    Op maandag 9 maart 2009 17:16 schreef Fokkedop het volgende:

    [..]

    Thanks, dacht dat ik alle knopjes al een keer ingedrukt had, maar hey, de B van bulldozer, ....

    Meteen maar nog een vraag.. ik probeer wat plugins te installeren. Hij installeert het in documenten/simcity4/plgins/[mapnaam]/[bestanden]
    Daarin zitten dat files. ik dacht, nou het is gelukt, maar ik zie niks terug in het spel. Wat moet ik met die dat files op die locatie? Hoe werken die plugins? kan niet zo snel het antwoord vinden, ook niet in de OP..


    De meeste plugins hebben weer dependencies nodig. Lees daarom altijd de readme file die erbij zit. Zoek ook eens naar cleanitol. Kan een handig programma voor je zijn als je met meerdere plugins gaat werken.
    Hoi mam..
      maandag 9 maart 2009 @ 17:26:13 #26
    15967 Frollo
    You know I am a righteous man
    pi_66866079
    quote:
    Op zaterdag 7 maart 2009 14:15 schreef Fokkedop het volgende:

    Is er een hotkey voor de bulldozer en de vraagteken? (in sc3k was dat ctrl ena alt)
    B voor bulldozer (maar dat was al gezegd), / voor vraagteken (of Shift+/, dat weet ik niet uit m'n hoofd meer).
    Ook altijd handig: R voor Road, Q, W of E voor Low, Medium respectievelijk High Density woningen, A, S of D voor commercial en Z, X of C voor industrial. Lijkt heel ingewikkeld, maar het is gewoon een blokje van 3x3 toetsen links op je toetsenbord.
      vrijdag 13 maart 2009 @ 10:41:49 #27
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67000762
    Ik heb het spel ook maar weer eens geïnstalleerd!
    Zo'n 3 jaar geleden heb ik het eens gespeeld, maar toen crashte het zo af en toe zonder reden. Echter, nu lijkt het goed te gaan en heb ik m'n eerste stad op zo'n 40.000 inwoners. Rating is wel hoog, education is hoog, health is hoog, crime is laag, etcetera.

    Maar ik heb de neiging om deze achter me te laten en opnieuw te beginnen met de volgende dingen anders, wat tot nu toe 'fout' ging:

  • Transport. M'n huidige stad heeft maar weinig boulevards, wel één "ring" om de stad heen, en veel roads+streets. Hierdoor was de reistijd voor veel sims te hoog, en was er snel wat werkloosheid. Straten waren snel overvol. Een metro hielp iets, en bussen ook, maar het is eigenlijk al te laat. Met het bouwen van de stad heb ik te weinig rekening gehouden met de toekomstige drukte.
    Ik denk aan boulevards als hoofdroutes door de stad, een trein plus stationen, éénrichtingswegen naast elkaar (als soort kleine boulevards) met zo'n verhoogde metro tussendoor als side-routes, roads in commercial+industry gebieden en streets in de rest van woonwijken. Rekening houdend met het plaatsen van toekomstige bushaltes en metrostationen.
  • Upgrading van zones. Ik las pas later op internet dat zones ge-upgrade kunnen worden door er simpelweg een betere zone overheen te leggen. Dit had een positief effect, maar ik begon er wat te laat mee.
  • Industry. Ik had heel veel farms. Te veel. Betere ligging van industrie is wel benodigd voor een betere stad.
  • Traffic noise is hoog. Alles staat dicht op elkaar. Elk vakje is volgebouwd. Dit wil ik toch beter maken, vooral in de woonwijken, door meer parken en gras+bomen te plaatsen. Een betere scheiding van grote wegen en duidelijke woonwijken zal dit ook beter maken denk ik. Meer bomen, vooral tussen grote wegen en huizen. Dit hangt samen met een beter transportsysteem.
  • Taxes. Ik begon met veel te hoge taxes om het verlies te verminderen. Hierdoor bleef de ontwikkelingen van m'n stad steken, al maakte ik wel minimaal winst. Pas later ontdekte ik dat hoge kwaliteit gebouwen minder tax moeten betalen, om zo te stimuleren dat ze gebouwd worden. Uiteindelijk heeft je balans hetzelfde resultaat. M'n stad staat nu op ongeveer 22k inkomsten en 20k uitgaven per maand.

    M'n huidige stad heeft veel downranked gebouwen, al staan er wel al de nodige hoge gebouwen (al richting wolkenkrabbers, rond de 20-25 verdiepingen hoog).

    Dat kan dus beter!

    Hebben jullie nog meer tips?
  • Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67000937
    Ik gebruik alleen maar hoge zones...

    Tax weinig gebruiken, tenzij je iets niet goed heb gedaan en daardoor veel inwoners/commercie verliest..

    Goede wegen mee beginnen (uitgaven wegen op 100 procent, altijd!), niet achteraf! met later meer geld in ov investeren...



    [ Bericht 42% gewijzigd door JoeThePlumber op 13-03-2009 10:53:50 ]
      vrijdag 13 maart 2009 @ 11:00:37 #29
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67001391
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 10:46 schreef JoeThePlumber het volgende:
    Ik gebruik alleen maar hoge zones...

    Tax weinig gebruiken, tenzij je iets niet goed heb gedaan en daardoor veel inwoners/commercie verliest..

    Goede wegen mee beginnen (uitgaven wegen op 100 procent, altijd!), niet achteraf! met later meer geld in ov investeren...


    Yeps, hoge zones ga ik ook gebruiken. Heel misschien een wijkje ergens waar het gelimiteerd wordt tot de laagste (voor de villa's).

    Taxes heb ik in m'n huidige stad op R:9,8,7 staan bv. Alleen dirty industry is hoger dan 9. En winst maak ik wel.

    De wegen zijn het grootste probleem van m'n huidige stad, en ik heb meer zin om een nieuwe te beginnen met een goed plan, dan de huidige deels plat te leggen om voor betere doorstroming van het verkeer te zorgen.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67001553
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 11:00 schreef Draz het volgende:

    [..]

    Yeps, hoge zones ga ik ook gebruiken. Heel misschien een wijkje ergens waar het gelimiteerd wordt tot de laagste (voor de villa's).

    Taxes heb ik in m'n huidige stad op R:9,8,7 staan bv. Alleen dirty industry is hoger dan 9. En winst maak ik wel.

    De wegen zijn het grootste probleem van m'n huidige stad, en ik heb meer zin om een nieuwe te beginnen met een goed plan, dan de huidige deels plat te leggen om voor betere doorstroming van het verkeer te zorgen.
    Industry kan je later op 15 zetten (NIET IN BEGIN!), werkt erg goed! Let wel, investeer dan ook goed in scholen, universiteit!
      vrijdag 13 maart 2009 @ 11:23:41 #31
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67002231
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 11:05 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Industry kan je later op 15 zetten (NIET IN BEGIN!), werkt erg goed! Let wel, investeer dan ook goed in scholen, universiteit!
    Bedankt voor de goede tip

    Farms willen ze erg veel in het begin, maar dat upgrade vanzelf. Scholen e.d. doe ik altijd al zodat alle woonwijken bedekt worden door elke leer-level. Sowieso vind ik dat de sleutel tot grotere en duurdere gebouwen.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67004308
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 11:23 schreef Draz het volgende:

    [..]

    Bedankt voor de goede tip

    Farms willen ze erg veel in het begin, maar dat upgrade vanzelf. Scholen e.d. doe ik altijd al zodat alle woonwijken bedekt worden door elke leer-level. Sowieso vind ik dat de sleutel tot grotere en duurdere gebouwen.
    Zinloos, gebruik in begin maar een klein basisschool, maar pas later normaal basisschool! ja, hoor je ergernis, maar dat kost veel geld!
      vrijdag 13 maart 2009 @ 12:51:32 #33
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67005298
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 12:21 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Zinloos, gebruik in begin maar een klein basisschool, maar pas later normaal basisschool! ja, hoor je ergernis, maar dat kost veel geld!
    Dat doe ik ook
    Hetzelfde met de High School(s)

    Ergenis is het niet echt, gewoon even rekening houden met een groter gebouw in de toekomst, en je bent er klaar voor.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67005351
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 12:51 schreef Draz het volgende:

    [..]

    Dat doe ik ook
    Hetzelfde met de High School(s)

    Ergenis is het niet echt, gewoon even rekening houden met een groter gebouw in de toekomst, en je bent er klaar voor.
    pi_67015882
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 10:46 schreef JoeThePlumber het volgende:
    Ik gebruik alleen maar hoge zones...

    Tax weinig gebruiken, tenzij je iets niet goed heb gedaan en daardoor veel inwoners/commercie verliest..

    Goede wegen mee beginnen (uitgaven wegen op 100 procent, altijd!), niet achteraf! met later meer geld in ov investeren...


    In het begin kan je makkelijk medium gebruiken. Is goedkoper dan high en op medium kunnen er ook flats komen. Het zijn weliswaar niet de allergrootste flats die je op medium krijgt, maar ruim voldoende. Helemaal in het begin. En later kan je ze altijd nog overzonen.

    Tevens is het op deze manier ook makkelijk om het aantal inwoners in een wijk op een bepaald niveau te houden. Zo krijg je niet al te snel last van overbevolkte scholen/ziekenhuizen etc.
    pi_67018253
    Er is helemaal geen vraag in mijn gebied terwijl ik alleen maar complimenten te horen krijg...
    Wat kan het dan zijn? Net begonnen stadje met 1000 inwoners..alles is aanwezig, politie, school, ziekenhuis, werk, ....
    pi_67019457
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 19:32 schreef Fokkedop het volgende:
    Er is helemaal geen vraag in mijn gebied terwijl ik alleen maar complimenten te horen krijg...
    Wat kan het dan zijn? Net begonnen stadje met 1000 inwoners..alles is aanwezig, politie, school, ziekenhuis, werk, ....
    Te hoge belasting?
    Er gaat niets boven Groningen
    pi_67020672
    quote:
    Op vrijdag 13 maart 2009 19:32 schreef Fokkedop het volgende:
    Er is helemaal geen vraag in mijn gebied terwijl ik alleen maar complimenten te horen krijg...
    Wat kan het dan zijn? Net begonnen stadje met 1000 inwoners..alles is aanwezig, politie, school, ziekenhuis, werk, ....
    Mijn ervaring is dat als je geen buursteden hebt de boel een tijdje blijft hangen. Bouw voldoende industrie/commercie en dan ineens boem, gaat alles als een zonnetje.
      maandag 16 maart 2009 @ 09:32:56 #39
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67093297
    Nou, ik heb in het weekend dus een nieuwe stad gemaakt. Het staat nu net over de 150.000 inwoners, en het gaat prima, op een paar kleine dingen na:

    Toch nog (naar mijn mening) teveel gebouwen die downranken doordat ze geen werk hebben. Soms haal ik een R-gebouw neer om er C-zone van te maken voor extra werk.
    Transport is goed geregeld, maar toch is er nog hoge commute-time hier en daar.

    Zijn de bovenstaande dingen onvermijdelijk? Daar lijkt het namelijk wel op...

    Deze nieuwe stad ligt naast m'n oude, en ik heb nog een kleine stad met verbinding naar deze 2 gemaakt.

    Toch blijven de meeste gebouwen in de Medium wealth steken. Is dit een kwestie van tijd dat ze vervangen worden? Ik heb alleen maar Manufacturing en High-Tech Industry, en de laatste blijven ze maar willen.
    Taxes voor de hoogste wealth staan het laagst natuurlijk.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67093776
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 09:32 schreef Draz het volgende:
    Nou, ik heb in het weekend dus een nieuwe stad gemaakt. Het staat nu net over de 150.000 inwoners, en het gaat prima, op een paar kleine dingen na:

    Toch nog (naar mijn mening) teveel gebouwen die downranken doordat ze geen werk hebben. Soms haal ik een R-gebouw neer om er C-zone van te maken voor extra werk.
    Transport is goed geregeld, maar toch is er nog hoge commute-time hier en daar.

    Zijn de bovenstaande dingen onvermijdelijk? Daar lijkt het namelijk wel op...

    Deze nieuwe stad ligt naast m'n oude, en ik heb nog een kleine stad met verbinding naar deze 2 gemaakt.

    Toch blijven de meeste gebouwen in de Medium wealth steken. Is dit een kwestie van tijd dat ze vervangen worden? Ik heb alleen maar Manufacturing en High-Tech Industry, en de laatste blijven ze maar willen.
    Taxes voor de hoogste wealth staan het laagst natuurlijk.
    Niet alles wordt high-wealth, je hebt uit alle klassen inwoners nodig. Dus dat moet wel in evenwicht zijn.
    pi_67096389
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 09:53 schreef VeerMans het volgende:

    [..]

    Niet alles wordt high-wealth, je hebt uit alle klassen inwoners nodig. Dus dat moet wel in evenwicht zijn.
    Niet nodig gehad, nu 250.000 inwoners

    Zorg voor werk, dus industrie en commercie. Een vliegveld wil best helpen...

    let wel op onderwijs en parken hier en daar!..
      maandag 16 maart 2009 @ 11:52:22 #42
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67097205
    Vliegveld heb ik, grootste mogelijk
    Commercie is bijna geen vraag (meer) naar, en de belasting ervoor staat tussen de 6-7%.
    Industrie wel, en dan High-Tech, dus dat moet ik maar meer gaan bouwen, ook al staat er al een enorm gebied... allemaal laagbouw he. Alleen de reistijd is een stuk hoger hiernaar toe... en dat met een snelweg, metro, trein en bussen (en tolpoorten!), daar kan ik gewoon weinig in verbeteren volgens mij.

    Onderwijs is best mogelijk, en health ook. Parken of bloemparken/speeltuinen staan bijna in elke wijk, plaza's bij commercie.

    Als ik eraan denk, zal ik wat screenshots maken vanavond.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67098199
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 11:52 schreef Draz het volgende:
    Vliegveld heb ik, grootste mogelijk
    Commercie is bijna geen vraag (meer) naar, en de belasting ervoor staat tussen de 6-7%.
    Industrie wel, en dan High-Tech, dus dat moet ik maar meer gaan bouwen, ook al staat er al een enorm gebied... allemaal laagbouw he. Alleen de reistijd is een stuk hoger hiernaar toe... en dat met een snelweg, metro, trein en bussen (en tolpoorten!), daar kan ik gewoon weinig in verbeteren volgens mij.

    Onderwijs is best mogelijk, en health ook. Parken of bloemparken/speeltuinen staan bijna in elke wijk, plaza's bij commercie.

    Als ik eraan denk, zal ik wat screenshots maken vanavond.
    Hmmm is natuurlijk moeilijk te voorspellen, industrie klinkt goed! maar commercie klinkt niet lekker! ben benieuwd naar je screenshots...
    pi_67098676
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 11:26 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Niet nodig gehad, nu 250.000 inwoners

    Zorg voor werk, dus industrie en commercie. Een vliegveld wil best helpen...

    let wel op onderwijs en parken hier en daar!..
    Er is geen oneindige vraag naar R-$$$
    Als je er daar genoeg van hebt is gewoon de vraag ernaar weg en dan bouwen ze bij mij echt R-$$
    pi_67098857
    quote:
    Op maandag 16 maart 2009 12:50 schreef VeerMans het volgende:

    [..]

    Er is geen oneindige vraag naar R-$$$
    Als je er daar genoeg van hebt is gewoon de vraag ernaar weg en dan bouwen ze bij mij echt R-$$
    Wel een id! zal vanavond ook was shots plaatsen!...
      dinsdag 17 maart 2009 @ 09:19:43 #46
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67127184
    Ik heb vanochtend nog even snel 3 shots gemaakt, allemaal nachtshots, en niet echt ingezoomed, maar ik had haast

    Industrie + vliegveld:
    http://tinyurl.com/dfenbu

    Centrum:
    http://tinyurl.com/cgx7ng

    Iets ingezoomed op mooiste stuk (vind ik):
    http://tinyurl.com/cwhyft
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67133727
    quote:
    Op dinsdag 17 maart 2009 09:19 schreef Draz het volgende:
    Ik heb vanochtend nog even snel 3 shots gemaakt, allemaal nachtshots, en niet echt ingezoomed, maar ik had haast

    Industrie + vliegveld:
    http://tinyurl.com/dfenbu

    Centrum:
    http://tinyurl.com/cgx7ng

    Iets ingezoomed op mooiste stuk (vind ik):
    http://tinyurl.com/cwhyft
    Ziet er goed ontwikkeld uit. Maar begraafplaats midden in de stad? Gun de doden wat rust, zet hem aan de rand joh.. Ik zou ook niet ernaast willen wonen. Maar ja, das bijzaak.
      dinsdag 17 maart 2009 @ 13:04:29 #48
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67133872
    quote:
    Op dinsdag 17 maart 2009 12:58 schreef Fokkedop het volgende:

    [..]

    Ziet er goed ontwikkeld uit. Maar begraafplaats midden in de stad? Gun de doden wat rust, zet hem aan de rand joh.. Ik zou ook niet ernaast willen wonen. Maar ja, das bijzaak.
    Haha, niet echt vooruitgedacht bij die inderdaad. Andere 2 liggen wel dichtbij het water en de rand van de stad. Maar als ik nadenk over echte steden, ligt er vaak wel een begraafplaats ergens in het centrum hoor alleen dan meestal omgeven met parken en bomen...

    Ik heb gisteren trouwens nog een zooitje modules/addons gedownload, waaronder Network Addon Mod (NAM), maar volgens mij mis ik nog rotondes voor normale roads... voor avenue's zit ie er wel in.
    Daarnaast vele gebouwen, parken en bomen gedownload, maar helaas werken ze niet allemaal. Als ik ze wil bouwen, zie je geen gebouw, maar alleen het gebied dat bebouwd zal worden (meeste zijn landmarks).
    Geen ramp, maar als iemand een snelle oplossing weet: shoot

    [ Bericht 11% gewijzigd door Draz op 17-03-2009 13:10:35 ]
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67158580
    quote:
    Op dinsdag 17 maart 2009 09:19 schreef Draz het volgende:
    Ik heb vanochtend nog even snel 3 shots gemaakt, allemaal nachtshots, en niet echt ingezoomed, maar ik had haast

    Industrie + vliegveld:
    http://tinyurl.com/dfenbu

    Centrum:
    http://tinyurl.com/cgx7ng

    Iets ingezoomed op mooiste stuk (vind ik):
    http://tinyurl.com/cwhyft
    Heb zelf de vliegveld wat verderweg gezet en de industrie, dan hebben de inwoners wat minder last van...maar moet zeggen, ziet er goed uit
      woensdag 18 maart 2009 @ 11:43:49 #50
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67164897
    quote:
    Op woensdag 18 maart 2009 03:09 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Heb zelf de vliegveld wat verderweg gezet en de industrie, dan hebben de inwoners wat minder last van...maar moet zeggen, ziet er goed uit
    Thanks

    Ik heb een mod geïnstalleerd die de banen voor industrie zou moeten verhogen. Ik vond het aantal industrie dat je neer moest zetten als niet echt realistisch, en het zou m'n stad wel helpen op het moment.
    Maar ik heb nog niet genoeg gespeeld om een daadwerkelijk positief effect te zien.
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67214842
    Heb het spel dinsdag weer eens uit de kast getrokken. Blijft mooi!
    pi_67400989
    quote:
    Op woensdag 18 maart 2009 11:43 schreef Draz het volgende:

    [..]

    Thanks

    Ik heb een mod geïnstalleerd die de banen voor industrie zou moeten verhogen. Ik vond het aantal industrie dat je neer moest zetten als niet echt realistisch, en het zou m'n stad wel helpen op het moment.
    Maar ik heb nog niet genoeg gespeeld om een daadwerkelijk positief effect te zien.
    En weet je nu of het een beetje werkt?
    Zoja, hoe heet die moet? ik word er zelf ook een beetje moe van zoveel industrie te moeten bouwen om andere shit te laten ontwikkelen, bijna het hele veld staat vol met industrie, vind dit erg onrealistisch... so, what's the name?
    pi_67457628
    Zow, tijd geleden dat ik hier wat heb gezegd..

    Ik ben nu zelf wat minder met het 'echte' spel bezig en heb mij, zoals eerder vermeld, meer gestort op de Lot Editor. Een vermakelijk 'speeltje', je kan alles inrichten compleet naar eigen gelang. Goed, er zit de nodige tijd in, maar des te meer eer heb je van je werk als je klaar bent!

    Hier iig een aantal screens van mij eerste creatie:







    Zo.... nu de rest van de stad
      zondag 29 maart 2009 @ 14:13:53 #54
    15221 Falco
    Afleidingsmanoeuvre
    pi_67517520
    Ik heb het spel maar weer eens opgesnord .

    Hoe kon je maps ook alweer inladen? Hier waren een paar hippe maps te vinden die beter zijn dan de standaardmaps. Je had dan een soort van bmp-filetje die je moest laden ofzo
    <a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
      zondag 29 maart 2009 @ 14:14:56 #55
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_67517544
    De game is nu trouwens 6-7 euro bij de Intertoys (deluxe).
      maandag 30 maart 2009 @ 14:36:49 #56
    26193 Draz
    Mortui / Salena
    pi_67546848
    quote:
    Op woensdag 25 maart 2009 18:04 schreef Fokkedop het volgende:

    [..]

    En weet je nu of het een beetje werkt?
    Zoja, hoe heet die moet? ik word er zelf ook een beetje moe van zoveel industrie te moeten bouwen om andere shit te laten ontwikkelen, bijna het hele veld staat vol met industrie, vind dit erg onrealistisch... so, what's the name?
    Yep, werkte.
    Er zijn verschillende mods, sommige maken het 40x meer zelfs...
    http://www.simtropolis.com/

    Kijk op die site eventjes.. ik weet de naam niet meer, en kan 'm zo snel niet terugvinden. Ik speel het spel ondertussen niet meer trouwens. Ben m'n creativiteit even kwijt
    Woonachtig in: Rødovre - København - Danmark
    pi_67562338
    Hey iedereen,

    als ik simcity opstart en de actieve regio komt in beeld, dan ziet dat er ongeveer zo uit als op de screenshot. Op internet heb ik maar 1 klein topic ergens kunnen vinden, waar niemand iets over een mogelijke oorzaak wist. Iemand hier een idee?

    Thanks

    http://img12.imageshack.us/img12/240/regionview.jpg
    pi_67563728
    kon SC4 niet meer opstarten (mijn CD-ROM werd niet herkent) ..

    Maar heb het opnieuw geïnstalleerd en werkt weer (gelukkig heb ik mijn opgeslagen steden nog)
      maandag 30 maart 2009 @ 23:33:44 #59
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_67563992
    quote:
    Op maandag 30 maart 2009 23:23 schreef JoeThePlumber het volgende:
    kon SC4 niet meer opstarten (mijn CD-ROM werd niet herkent) ..

    Maar heb het opnieuw geïnstalleerd en werkt weer (gelukkig heb ik mijn opgeslagen steden nog)
    No-CD crack!?
    pi_67564963
    quote:
    Op maandag 30 maart 2009 23:33 schreef Yi-Long het volgende:

    [..]

    No-CD crack!?
    Probeer mijn laptop nog een beetje 'schoon' te houden, maar is dat echt nodig?
      dinsdag 31 maart 2009 @ 00:47:45 #61
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_67565397
    quote:
    Op dinsdag 31 maart 2009 00:18 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Probeer mijn laptop nog een beetje 'schoon' te houden, maar is dat echt nodig?
    Tja... wil je wel telkens die DVD in je laptop doen wanneer je even wilt spelen!? Het is echt ene verschrikkelijk klein 'crackje', die verder geen last kan of invloed heeft op je prestaties, dus waarom zou je dat niet doen!?
    pi_67565444
    quote:
    Op zondag 29 maart 2009 14:14 schreef Yi-Long het volgende:
    De game is nu trouwens 6-7 euro bij de Intertoys (deluxe).
    De onlinewinkel of retail? Ik kan het niet vinden en wil het wel kopen
      dinsdag 31 maart 2009 @ 01:00:19 #63
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_67565591
    quote:
    Op dinsdag 31 maart 2009 00:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:

    [..]

    De onlinewinkel of retail? Ik kan het niet vinden en wil het wel kopen
    Ik zag hem gewoon in de winkel liggen. geen idee of hij online te koop is bij intertoys.nl.
      donderdag 2 april 2009 @ 16:39:11 #64
    103219 OpenYourMind
    Question Everything
    pi_67649505
    Welke verkeersinstellingen gebruiken jullie bij de Network Addon Mod?

    Standaard, met beter pathfinding, meer capaciteit van de wegen, hogere commute tijd?
    "And if all others accepted the lie which the Party imposed - if all records told the same tale - then the lie passed into history and became truth. Who controls the past controls the future, who controls the present controls the past."
    pi_68238667
    quote:
    Op donderdag 2 april 2009 16:39 schreef OpenYourMind het volgende:
    Welke verkeersinstellingen gebruiken jullie bij de Network Addon Mod?

    Standaard, met beter pathfinding, meer capaciteit van de wegen, hogere commute tijd?
    Ik gebruik "capaciteit x2 met better pathfinding".

    ---

    Daarnaast maak ik nu ook gebruik van de CAM Colossus Addon Mod naast de Network Addon Mod. Het is allemaal wat realistischer omdat de stad pas groeit nadat die een bepaalde grootte/aantal inwoners heeft bereikt.
    Wanneer is dat precies? Ik heb nu ruim 1/4 van de grootst mogelijke gridgrootte volgebouwd, en toch blijft het allemaal laagbouw en ik heb 40.000 inwoners. Dat terwijl ik zeker weet dat ik zonder de Colossus Addon Mod voor dat gebied wat ik nu heb volgebouwd al 200.000 inwoners zou hebben... moet ik nog meer commercial/residential shit bouwen of gewoon wachten totdat er wolkenkrabbers uit de grond schieten? Burgemeesterwaardering is trouwens vrij aardig, tot 2 streepjes van het maximaal haalbare groen.
    Ook is het zo dat er geen tot nauwelijks verkeer naar industriegebieden toegaat, terwijl ik daar de infrastructuur (treinnennet) prima op heb aangepast, allemaal waardeloos geweest achteraf ofzo?
    The distance between insanity and genius is measured only by success.
      dinsdag 21 april 2009 @ 17:36:50 #66
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_68244037
    Vaag, zojuist probeerde ik het opnieuw te installeren, maar de game geeft nu een foutmelding. je ziet even een plaatje van de brug, en vevrolgens komt Vista met de foutmelding

    Jammer. Had wel weer zin om een paar leuke stadjes te bouwen.
    pi_68275460
    Verdomde vista.

    Kheb dit spel maar weer uit het stof gehaald.
    Kheb ook dat LOT editor gedownload, ik snap er geen bal van, dus ff uitpuzzelen
    Playin is for someone a torcher
      woensdag 22 april 2009 @ 17:00:13 #68
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_68275923
    Hij deed het voorheen wel gewoon prima op Vista bij bij. Geen idee dus waarom hij nu bij een plaatje van een brug blijft hangen
      dinsdag 28 april 2009 @ 16:22:31 #69
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_68464258
    Sim City doet het inmiddels weer (moest er een CD-crack overheen gooien).

    Nu wou ik net verder gaan met mijn stad, maar zodra ik begon kreeg ik een melding dat de zijkantn niet goed aansloten qua hoogte met de 'neighbours', wat sowieso raar is want ik heb geen zaken veranderd wat betreft hoogte enzo, en ik heb geen 'neighbouring cities' gemaakt.

    Anyway, ik dus even op 'aanpassen' gedrukt, en toen storte de helft van mijn stad in, waren de 'zones' weg(!), etc. Uiteraard gequit zonder te saven, maar is toch een vreemde gebeurtenis.
    Is dit een bekende 'bug'?
    pi_68467342
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 16:22 schreef Yi-Long het volgende:
    Sim City doet het inmiddels weer (moest er een CD-crack overheen gooien).

    Nu wou ik net verder gaan met mijn stad, maar zodra ik begon kreeg ik een melding dat de zijkantn niet goed aansloten qua hoogte met de 'neighbours', wat sowieso raar is want ik heb geen zaken veranderd wat betreft hoogte enzo, en ik heb geen 'neighbouring cities' gemaakt.

    Anyway, ik dus even op 'aanpassen' gedrukt, en toen storte de helft van mijn stad in, waren de 'zones' weg(!), etc. Uiteraard gequit zonder te saven, maar is toch een vreemde gebeurtenis.
    Is dit een bekende 'bug'?
    Is geen bug. Is een functie. Alleen moet je die dus nooit gebruiken als je langs de randen hebt gebouwd.
    pi_68467420
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 16:22 schreef Yi-Long het volgende:
    Sim City doet het inmiddels weer (moest er een CD-crack overheen gooien).

    Nu wou ik net verder gaan met mijn stad, maar zodra ik begon kreeg ik een melding dat de zijkantn niet goed aansloten qua hoogte met de 'neighbours', wat sowieso raar is want ik heb geen zaken veranderd wat betreft hoogte enzo, en ik heb geen 'neighbouring cities' gemaakt.

    Anyway, ik dus even op 'aanpassen' gedrukt, en toen storte de helft van mijn stad in, waren de 'zones' weg(!), etc. Uiteraard gequit zonder te saven, maar is toch een vreemde gebeurtenis.
    Is dit een bekende 'bug'?
    Heb ik ook vaak gehad. Buitengewoon frustrerend.
    pi_68485577
    quote:
    Op dinsdag 28 april 2009 17:44 schreef Athlon_2o0o het volgende:

    [..]

    Heb ik ook vaak gehad. Buitengewoon frustrerend.
    Geen problemen mee gehad...

    als je nieuw stad wil beginnen, druk dan eerst 'aanpassen' en daarmee (via die grenzen) je basis van stad bouwen...
    pi_68613588
    maar weer geinstalleerd..

    nog steeds loop ik te kutten met een slecht ingedeelde plugin folder..
    waarom is niet alles van simtropolis in 1 bestand, netjes geordend, te downloaden zodat je die in 1x kan extracten en direct klaar bent
    pi_69052300
    quote:
    Op zondag 3 mei 2009 11:41 schreef mschol het volgende:
    maar weer geinstalleerd..

    nog steeds loop ik te kutten met een slecht ingedeelde plugin folder..
    waarom is niet alles van simtropolis in 1 bestand, netjes geordend, te downloaden zodat je die in 1x kan extracten en direct klaar bent
    Omdat je niet alles wilt hebben wat op simtropolis staat, de bestanden zijn gemaakt door diverse gebruikers, het toch echt wel tientallen gigabytes aan data is (heel Simtropolis), het toch eigenlijk wel aardig is dat je kan zoeken en kiezen wat je wel en niet wilt installeren...
    pi_69053038
    quote:
    Op vrijdag 15 mei 2009 12:31 schreef lof102 het volgende:

    [..]

    Omdat je niet alles wilt hebben wat op simtropolis staat, de bestanden zijn gemaakt door diverse gebruikers, het toch echt wel tientallen gigabytes aan data is (heel Simtropolis), het toch eigenlijk wel aardig is dat je kan zoeken en kiezen wat je wel en niet wilt installeren...
    je bent bekend met b.v. PEG?
    die hebben meerdere texturepacks en model packs..

    een ramp, zeker omdat ze regelmatig geupdate worden, er brakke installers omheen zitten...
      vrijdag 15 mei 2009 @ 20:11:36 #76
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_69067793
    *Zucht*

    Had mijn mooie dorpje net helemaal uitgebreid met een mooie randweg, en nieuwe zones, en nieuwe toevoerwegen etc...

    ...1 crash later, en ik zat weer in windows...

    Ik word echt schijtziek van die random crashes. Vorige keer dat ik SC4 op mijn PC had staan, had ik er ook geen last van, dus geen idee waarom nu opeens wel
    pi_69070203
    quote:
    Op vrijdag 15 mei 2009 12:55 schreef mschol het volgende:

    [..]

    je bent bekend met b.v. PEG?
    die hebben meerdere texturepacks en model packs..

    een ramp, zeker omdat ze regelmatig geupdate worden, er brakke installers omheen zitten...
    Ja, het zuigt gewoon. Ze weigeren het is fatsoenlijke packs te stoppen wegens "copyright". Is gewoon zielig gedoe, want het maakt het erg ingewikkeld.
    pi_69071027
    quote:
    Op vrijdag 15 mei 2009 20:11 schreef Yi-Long het volgende:
    *Zucht*

    Had mijn mooie dorpje net helemaal uitgebreid met een mooie randweg, en nieuwe zones, en nieuwe toevoerwegen etc...

    ...1 crash later, en ik zat weer in windows...

    Ik word echt schijtziek van die random crashes. Vorige keer dat ik SC4 op mijn PC had staan, had ik er ook geen last van, dus geen idee waarom nu opeens wel
    SC4 schijnt dual cores niet aardig te vinden?
    pi_69071151
    quote:
    Op vrijdag 15 mei 2009 21:41 schreef mschol het volgende:

    [..]

    SC4 schijnt dual cores niet aardig te vinden?
    Had ik inderdaad problemen mee. Affiniteit op 1 core zetten loste het bij mij toen op. Dus misschien is dat voor Yi-Long ook de oplossing.
    pi_69346494
    Wat pics van mijn vorderingen op het moment. Wonen nu zo rond de 90.000 sims.







    pi_69728227
    Hehe, eindelijk doet 'ie' het op vista, kheb het aan mijn vader overgelaten, en heeft er wat mee geknutseld.
    Mijn vader is ook geïntresseerd in Simcity 4 en heeft het ook op zijn computer gezet, en die heeft zojuist Windows 7 Gekocht.
    Playin is for someone a torcher
    pi_69728270
    quote:
    Op vrijdag 5 juni 2009 07:38 schreef Tomidevil het volgende:
    Hehe, eindelijk doet 'ie' het op vista, kheb het aan mijn vader overgelaten, en heeft er wat mee geknutseld.
    Mijn vader is ook geïntresseerd in Simcity 4 en heeft het ook op zijn computer gezet, en die heeft zojuist Windows 7 Gekocht.
    windows 7 kan je nog niet kopen

    je kan wel de release candidate downloaden en installeren
    definitive versie komt pas op 22 oktober op de markt
    pi_69730686
    Misschien voor yi-long een oplossing. Althans het is het proberen waard. Ik dacht zelf altijd dat het aan het aantal plugins lag dat ik in de pluginmap had gegooid. Dat mocht allemaal niet baten. Ook zonder plugins kreeg ik crashes binnen 2 minuten als ik de tijd liet lopen. Het rare was, dat zich dat alleen voordeed bij de grootste (4x4) bouwgrond. Bij kleinere steden (2x2 en 1x1) had ik er nooit last van hoe volgebouwd het ook was. Maar, ik wilde grote steden bouwen.

    Afin. Ik had dus simcity op de D:\ schijf geïnstalleerd, in ieder geval een plek waar het niet "standaard" door maxis wordt geïnstalleerd. Het spel crashte nog steeds dus ik ben het gaan herinstalleren. Bij die herinstallatie heb ik de standaard installatiemap ongewijzigd gehouden C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe. Dat houdt dus in dat de twee simcity maps nu zich op 1 harde schijf bevinden (want in documenten op de C schijf staat standaard de andere zooi van simcity4 deluxe + die belangrijke plugin map). Ik heb nu nog nauwelijks crashes gehad, ja wel eens maar niet continu, zo 1x in de 12 uur gamen, en dan alleen in de stad met 540:000 inwoners op 4x4.
    The distance between insanity and genius is measured only by success.
    pi_69781006
    quote:
    Op vrijdag 5 juni 2009 07:46 schreef mschol het volgende:

    [..]

    windows 7 kan je nog niet kopen

    je kan wel de release candidate downloaden en installeren
    definitive versie komt pas op 22 oktober op de markt
    In nederland nee, maar in Amerika heeft de realease al plaatsgevonden, en mijn vader werkt bij microsoft.
    Playin is for someone a torcher
    pi_69785218
    quote:
    Op zaterdag 6 juni 2009 22:06 schreef Tomidevil het volgende:

    [..]

    In nederland nee, maar in Amerika heeft de realease al plaatsgevonden, en mijn vader werkt bij microsoft.
    er is een RTM uit... geen retail of OEM....
    en RTM mag , officieel, niet door consumenten worden gebruikt..
    maarja je pa zal wel een RTM meekrijgen om mee te klooien...
      zondag 7 juni 2009 @ 16:32:36 #86
    116532 The_Verve
    Midfield Maestro
    pi_69797997
    Vandaag besteld bij Bol.

    (tvp)
    De Nostradamus van FOK! 6 mei 2009: Iniesta 90 + 3.
      zondag 7 juni 2009 @ 19:25:00 #87
    182073 invine
    blablabla etc.
    pi_69803264
    is er mogelijkheid om je resolutie op 1680*1050 te zetten?
    Ik drink nooit meer! maar ook niet minder.
    pi_69815635
    quote:
    Op zondag 7 juni 2009 19:25 schreef invine het volgende:
    is er mogelijkheid om je resolutie op 1680*1050 te zetten?
    Jazekers, kijk bij begin van dit topic...

    Laat maar, heb het al voor je opgezocht
    quote:
    # Aangepaste Resolutie

    # Ga naar de snelkoppeling waarmee je het spel opstart;
    # Rechtermuisklik, eigenschappen;
    # Bij doel het volgende neerzetten:
    "C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off -CustomResolution:enabled -r1680x1050"

    Natuurlijk kun je hier zelf ook een andere resolutie invullen.
    Succes..
    pi_69815810
    quote:
    Op vrijdag 15 mei 2009 21:45 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Had ik inderdaad problemen mee. Affiniteit op 1 core zetten loste het bij mij toen op. Dus misschien is dat voor Yi-Long ook de oplossing.
    Idd een probleem, manual saven om de aantal turns, is de oplossing helaas!
      maandag 8 juni 2009 @ 19:21:06 #90
    182073 invine
    blablabla etc.
    pi_69835337
    quote:
    Op maandag 8 juni 2009 02:28 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Jazekers, kijk bij begin van dit topic...

    Laat maar, heb het al voor je opgezocht
    [..]

    Succes..
    Thanks! Ik kijk natuurlijk weer is niet verder dan mijn neus lang is
    Ik drink nooit meer! maar ook niet minder.
    pi_70185470
    Heb een nieuwe pc dus wil simcity 4 weer even gaan spelen met de resolutie voluit!

    Probleem is alleen dat ik mn oude regions niet kan vinden in het nieuw geinstalleerde spel. \

    Voorheen had ik eerst de gewone simcity 4 en ben hierin begonnen met een grote regio. Daarna ben ik overgestapt op simcity deluxe 4 en kon ik nog steeds mn regio spelen. Alleen als ik nu dus Deluxe installeer zou ik niet weten hoe ik die oude regio kan spelen.

    Kan iemand me verder helpen?
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
    pi_70186332
    als jij je vorige "mijn documenten" behouden hebt dan kan je de boel terug zetten door de map simcity 4 terug te kopieeren naar je mijn documenten map
    (regio's staan in: My Documents\SimCity 4\Regions
      zaterdag 20 juni 2009 @ 01:10:49 #93
    252240 Duderella
    Snobs have more fun
    pi_70186459
    TVP!
    Net weer eens begonnen met dit spel.
    Ik ga consequent ten onder aan mijn ongeduld en hebzucht.
    Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
    pi_70187643
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 01:03 schreef mschol het volgende:
    als jij je vorige "mijn documenten" behouden hebt dan kan je de boel terug zetten door de map simcity 4 terug te kopieeren naar je mijn documenten map
    (regio's staan in: My Documents\SimCity 4\Regions
    Dat werkt vreemd genoeg niet....
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
    pi_70187808
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 01:10 schreef Duderella het volgende:
    TVP!
    Net weer eens begonnen met dit spel.
    Ik ga consequent ten onder aan mijn ongeduld en hebzucht.
    Middels 800.000 inwoners ! en nog niet eens een kwart vol...

    Wel een half jaar mee bezig...
    pi_70189763
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 03:01 schreef Probably_on_pcp het volgende:

    [..]

    Dat werkt vreemd genoeg niet....
    Soms moet je die steden om de één of andere reden weer importeren. Kijk eens of ze onder gedownloade steden staan.
      zaterdag 20 juni 2009 @ 11:09:39 #97
    252240 Duderella
    Snobs have more fun
    pi_70189945
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 03:42 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Middels 800.000 inwoners ! en nog niet eens een kwart vol...

    Wel een half jaar mee bezig...
    Jemig!

    Kijk, daar heb ik absoluut geen geduld voor.
    Ik ga mijn kas maar eens illegaal spekken denk ik. Ik wil zo graag een mooi stadje.
    Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
    pi_70190146
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 11:09 schreef Duderella het volgende:

    [..]

    Jemig!

    Kijk, daar heb ik absoluut geen geduld voor.
    Ik ga mijn kas maar eens illegaal spekken denk ik. Ik wil zo graag een mooi stadje.
    Weet niet of je onderstaande plugin al kende, maar die is wel handig om lekker snel veel geld te krijgen.

    BSC Ultimate Budget Tool Suburbs Bank

    Komt in het menu voor je monumenten te staan. Bank neerzetten en er komt een menu tevoorschijn in je nieuwsticker. En na afloop kan je bank weer verwijderen.

    Ook nog een handige is Lottery Program RELOADED. Aanvinken en je hebt een leuk extraatje bij je maandelijkse inkomen.
      zaterdag 20 juni 2009 @ 11:44:44 #99
    252240 Duderella
    Snobs have more fun
    pi_70190621
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 11:19 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Weet niet of je onderstaande plugin al kende, maar die is wel handig om lekker snel veel geld te krijgen.

    BSC Ultimate Budget Tool Suburbs Bank

    Komt in het menu voor je monumenten te staan. Bank neerzetten en er komt een menu tevoorschijn in je nieuwsticker. En na afloop kan je bank weer verwijderen.

    Ook nog een handige is Lottery Program RELOADED. Aanvinken en je hebt een leuk extraatje bij je maandelijkse inkomen.
    Dank je!

    En excuses aan de puriteinen, want ik ben natuurlijk een watje.
    Freudian slips: when you say one thing, but mean your mother.
    pi_70191436
    Sowieso gebruikte ik altijd een geld-plugin, anders kan je nooit precies bouwen wat je wilt. Click for cash vind ik erg handig, het is een parkje, en als je hem aanklikt wordt je geld gereset naar 1,000,000.

    Ik ga het spel ook weer eens installeren, hopelijk nu met minder crashes Maar eerst natuurlijk weer 2-3 uur lang alle plugins opzoeken
    pi_70193279
    Ik heb als muisaanwijzer alleen zo'n rondje, is dat normaal of kan je ook op gebouwen klikken?
    De fondsen van een enkel ziekenhuis zou ik bijvoorbeeld zo niet kunnen vervangen.. kan ik die muisaanwijzer ergens veranderen ofzo?
    'Expand my brain, learning juice!'
    <a href="http://www.last.fm/user/crossover1" rel="nofollow" target="_blank">Last.fm</a>
    pi_70208221
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 01:03 schreef mschol het volgende:
    als jij je vorige "mijn documenten" behouden hebt dan kan je de boel terug zetten door de map simcity 4 terug te kopieeren naar je mijn documenten map
    (regio's staan in: My Documents\SimCity 4\Regions
    Heb t al. In programfiles staat ook een regions map. Daar kopieerde ik m heen en dat werkt niet.
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
      zaterdag 4 juli 2009 @ 12:15:06 #103
    169377 Syb-rund.
    Music connects us all
    pi_70638274
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 12:23 schreef ufopiloot het volgende:
    Sowieso gebruikte ik altijd een geld-plugin, anders kan je nooit precies bouwen wat je wilt. Click for cash vind ik erg handig, het is een parkje, en als je hem aanklikt wordt je geld gereset naar 1,000,000.

    Ik ga het spel ook weer eens installeren, hopelijk nu met minder crashes Maar eerst natuurlijk weer 2-3 uur lang alle plugins opzoeken
    maar dat is juist het leuke aan sim city, langzaam maak je een enorme stad en moet je uiteindelijk net zoals in het echt die belangrijke beslissing maken of je toch een halve wijk moet slopen voor die nieuwe snelweg, of niet.
    fire, fire, your thieving spark stopped this fire.
    pi_70639917
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 12:23 schreef ufopiloot het volgende:
    Sowieso gebruikte ik altijd een geld-plugin, anders kan je nooit precies bouwen wat je wilt. Click for cash vind ik erg handig, het is een parkje, en als je hem aanklikt wordt je geld gereset naar 1,000,000.

    Gewoon zorgen dat je in de plus staat en dan de tijd op zn snelst zetten. In de tussentijd kun je dan een beetje micromanagen of nadenken over de toekomst van je stad. Voor je het weet heb je weer een hele berg geld.
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
      dinsdag 25 augustus 2009 @ 14:01:50 #105
    186157 reetveter
    Sex is my workout
    pi_72139722
    Edit, heb het al.
    I never workout
    pi_72164653
    SimCity werkt ineens niet meer op mijn pc..
    Heeft het wel gedaan, maar nu nekt ie bij opstarten (zwart scherm en terugklappen naar desktop).

    Vista 64bit draai ik bij-de-weg. Iemand tips?
    Op zondag 1 maart 2009 16:07 schreef RonaldV het volgende: Jij bent nog niet verzuurd genoeg :{w
    Canon 500n | 300D | 30D | 1DmkIII | 24-105mm F/4 L | 70-200mm F/2.8 L | 50mm F/1.8 | 8mm Peleng Fish | 580EX-II | Metz44 | + de rest van de kitlensjes
    pi_72164964
    quote:
    Op woensdag 26 augustus 2009 10:24 schreef HMaster-II het volgende:
    SimCity werkt ineens niet meer op mijn pc..
    Heeft het wel gedaan, maar nu nekt ie bij opstarten (zwart scherm en terugklappen naar desktop).

    Vista 64bit draai ik bij-de-weg. Iemand tips?
    -Compatibility mode WinXP
    -Run as Administrator
    -Als je een multicore proc heb, SC4 toewijzen aan slechts 1 core.

    Probeer een van deze oplossingen..
    Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
    mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
      dinsdag 1 september 2009 @ 15:03:37 #108
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_72342088
    tvp
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
    pi_72576177
    quote:
    Op dinsdag 1 september 2009 15:03 schreef Graseter het volgende:
    tvp
    Dankzij mijn topic eerst he
      vrijdag 18 september 2009 @ 16:20:44 #110
    270740 leontjuuh
    Wij gaan.......
    pi_72878569
    Ik ben pas geleden achter gekomen is dat er NAM is.

    Maar daar had ik nog een paar vraagjes over..

    1. Heb je voor nam een speciaal programma nodig?
    2. Is nam een download bestand of zijn er vele delen van?
    3. Zo ja, wat voor delen?

    Alvast bedankt
    pi_72878995
    er is 1 download van (een installer) en die doet al het werk voor je
      vrijdag 18 september 2009 @ 19:21:18 #112
    270740 leontjuuh
    Wij gaan.......
    pi_72883961
    en waar kan ik die downloaden?

    Of moet ik die link op die op de eerst pagina staat downloaden?
    pi_72886799
    quote:
    Op vrijdag 18 september 2009 19:21 schreef leontjuuh het volgende:
    en waar kan ik die downloaden?

    Of moet ik die link op die op de eerst pagina staat downloaden?
    neem hier eens een kijkje:
    http://www.simtropolis.com/stex/
    daar staat 100% zeker de laatste versie en kan je nog veel meer leuk/handige gebouwen e.d. vinden
    pi_73414560
    Mijn plaatjse tot dusver..



    pi_73858365
    zijn er eigenlijk ook mods ofzo waarbij je aan andere dingen (fietspaden, pleinen ofzo) dan wegen kan zonen? ik kan zelf niet echt iets vinden, maar er zijn zoveel dingen te downloaden, misschien mis ik het
      vrijdag 30 oktober 2009 @ 10:07:23 #116
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_74215193
    vraagje ik heb een ding gedownload in plugins gezet het werkt maar ik zie een doos als gebouw
    en het gebouw is 8 kleinere en 8 dozen zijn lelijk help me plz!
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_74215591
    quote:
    Op maandag 19 oktober 2009 20:56 schreef Bluurgh het volgende:
    zijn er eigenlijk ook mods ofzo waarbij je aan andere dingen (fietspaden, pleinen ofzo) dan wegen kan zonen? ik kan zelf niet echt iets vinden, maar er zijn zoveel dingen te downloaden, misschien mis ik het
    Kan wel, maar deze zijn vaak niet functioneel. Op de STEX/LEX/BEX/whatever zijn wel van dit soort add-ons te vinden, vaak onder 'parks/recreation'. Wel is er een GLR mod waarmee je trams kan plaatsen, erg leuk om te doen, maar heel erg ingewikkeld en tijdrovend als je een flink systeem aan het aanleggen bent
    pi_74263508
    Er was toch zo'n 'bug' dat die mensen niet verder dan 12 tiles van hun huis wilden reizen? Had gezien dat er een fix voor was, maar kon die nergens downloaden. Heb het al een tijd niet meer gespeeld, mede daardoor.
    Feyenoord Rotterdam
      zaterdag 31 oktober 2009 @ 23:16:15 #119
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_74265387
    Werkt Sim City 4 trouwens met 64 bits Vista!?
    pi_74265795
    quote:
    Op zaterdag 31 oktober 2009 23:16 schreef Yi-Long het volgende:
    Werkt Sim City 4 trouwens met 64 bits Vista!?
    Ja werkt prima hier
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
      zaterdag 31 oktober 2009 @ 23:51:33 #121
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_74266255
    quote:
    Op zaterdag 31 oktober 2009 23:33 schreef Probably_on_pcp het volgende:

    [..]

    Ja werkt prima hier
    Mooi... Dan probeer ik hem er deze week weer op te gooien, en hopelijk is hij dit keer wat stabieler dan de laatste keer dat het erop stond

    Thanks
      zondag 1 november 2009 @ 09:55:48 #122
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_74270718
    help wat moet ik doen !!!!!!!
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_74271219
    quote:
    Op vrijdag 30 oktober 2009 10:07 schreef gtalikker het volgende:
    vraagje ik heb een ding gedownload in plugins gezet het werkt maar ik zie een doos als gebouw
    en het gebouw is 8 kleinere en 8 dozen zijn lelijk help me plz!
    als je dozen ziet heb je niet de bijbehorende texture packs gedownload (een doos is de vervanging van een missende texture)
    pi_74306854
    quote:
    Op zaterdag 31 oktober 2009 23:33 schreef Probably_on_pcp het volgende:

    [..]

    Ja werkt prima hier
    Krijg het nog niet werkend Ook niet met XP compatibiliteit
    Denk dat ik het er maar afveeg en opnieuw een install poog.
    Op zondag 1 maart 2009 16:07 schreef RonaldV het volgende: Jij bent nog niet verzuurd genoeg :{w
    Canon 500n | 300D | 30D | 1DmkIII | 24-105mm F/4 L | 70-200mm F/2.8 L | 50mm F/1.8 | 8mm Peleng Fish | 580EX-II | Metz44 | + de rest van de kitlensjes
    pi_74320058
    quote:
    Op maandag 2 november 2009 09:36 schreef HMaster-II het volgende:

    [..]

    Krijg het nog niet werkend Ook niet met XP compatibiliteit
    Denk dat ik het er maar afveeg en opnieuw een install poog.
    Ik heb de deluxe versie en maak verder geen gebruik van add-ons
    "An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
    pi_74320830
    Ik vind die add-ons altijd zo vervelend. Ik speel het spel niet vaak, maar als ik het speel moet ik het bijna altijd weer opnieuw installeren en dan weet je niet precies meer wat je hebt geïnstalleerd en voor mijn gevoel beïnvloeden die add-ons het verloop van het spel negatief.
    "This madness ends now!"
    pi_74323115
    quote:
    Op maandag 2 november 2009 17:11 schreef .skipper. het volgende:
    Ik vind die add-ons altijd zo vervelend. Ik speel het spel niet vaak, maar als ik het speel moet ik het bijna altijd weer opnieuw installeren en dan weet je niet precies meer wat je hebt geïnstalleerd en voor mijn gevoel beïnvloeden die add-ons het verloop van het spel negatief.
    Zorg er daarom voor dat je nooit de SimCity 4-map in My Documents weghaalt. De game kan je gewoon deïnstalleren, maar nooit die map. Dan kan je na een herinstallatie weer gewoon verder spelen.

    Ik vind die add-ons briljant, maar ben het helemaal met je eens dat het zo mega-ingewikkeld is dat de meeste mensen gewoon afhaken.
    pi_74333710
    Zijn er de laatste maanden nog wat leuke add ons uitgekomen die de moeite waard zijn om te downloaden? Speel af en toe weer eens.
    pi_74339371
    quote:
    Op maandag 2 november 2009 22:35 schreef Chaos-Zero het volgende:
    Zijn er de laatste maanden nog wat leuke add ons uitgekomen die de moeite waard zijn om te downloaden? Speel af en toe weer eens.
    nee..niet echt!

    Word tijd voor nieuw simcity..
    pi_74339510
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 07:29 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    nee..niet echt!

    Word tijd voor nieuw simcity..
    Een waardige opvolger ja en niet dat SimGeo of wat was die laatste versie die uitkwam
    "This madness ends now!"
    pi_74344227
    Word zeker tijd voor een nieuw deel. Ben benieuwd of deze ooit nog gaat komen. Ik ga weer even verder!
    pi_74345917
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 07:51 schreef .skipper. het volgende:

    [..]

    Een waardige opvolger ja en niet dat SimGeo of wat was die laatste versie die uitkwam
    simcity societies was idd niks..

    Cities XL leek heel erg intressant, helaas helemaal verpest door het nagenoeg geheel toeleggen op MMO
    pi_74350100
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 11:39 schreef Chaos-Zero het volgende:
    Word zeker tijd voor een nieuw deel. Ben benieuwd of deze ooit nog gaat komen. Ik ga weer even verder!
    SimCity is te ingewikkeld voor de massa. De recent uitgekomen delen (Societies, Creator) geven de nieuwe weg van EA aan: makkelijkere games voor casuals met minder mogelijkheden. Ik denk dat het dus wel even wachten wordt voor er een volwaardige nieuwe SimCity komt.
      dinsdag 3 november 2009 @ 15:43:45 #134
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_74352318
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 14:42 schreef Athlon_2o0o het volgende:

    [..]

    SimCity is te ingewikkeld voor de massa. De recent uitgekomen delen (Societies, Creator) geven de nieuwe weg van EA aan: makkelijkere games voor casuals met minder mogelijkheden. Ik denk dat het dus wel even wachten wordt voor er een volwaardige nieuwe SimCity komt.
    Ik vind SC juist ideaal qua 'moeilijkheid'. En wanneer je het eenmaal doorhebt (gewoon niet te snel teveel willen), dan is het allemaal redelijk simpel eerlijk gezegd.

    Maar goed, als er een opvolger komt, dan mag het van mij best wat 'makkelijker', als daar maar meer opties (qua stijlen enzo) tegenover staan, dus ipv 1 'look' voor een weg, dat je uit meerdere designs kunt kiezen, dus dat je ook echt aziatische type steden kunt bouwen...
    pi_74352672
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 15:43 schreef Yi-Long het volgende:

    [..]

    Ik vind SC juist ideaal qua 'moeilijkheid'. En wanneer je het eenmaal doorhebt (gewoon niet te snel teveel willen), dan is het allemaal redelijk simpel eerlijk gezegd.

    Maar goed, als er een opvolger komt, dan mag het van mij best wat 'makkelijker', als daar maar meer opties (qua stijlen enzo) tegenover staan, dus ipv 1 'look' voor een weg, dat je uit meerdere designs kunt kiezen, dus dat je ook echt aziatische type steden kunt bouwen...
    Nouja, het punt is meer welke weg SC opgaat. Het kan nog uitgebreider met nog meer fanmade content die heel lastig gedownload moeten worden met allemaal packs enzo.. Of inderdaad meer dat er bijvoorbeeld 8 soorten stijlen inzitten waaruit gekozen kan worden. Dat customization past veel meer bij het grote publiek, dat ook The Sims en Spore enzo koopt. Ze hebben dat geprobeerd met Societies, al viel die game erg tegen, maar ik denk dat ze hier wel mee door zullen gaan.

    Zelf zit ik juist meer te wachten op een SC die meer LBP-stijl wordt: een game die door de community opgepakt gaat worden, maar dan op een makkelijkere manier dan bij SC4.

    Een derde manier is door er een MMO van te maken, zoals Cities XL nu doet, maar ook dat is meer voor hardcorelui die echt maandenlang zo'n spel blijven spelen.
      dinsdag 3 november 2009 @ 16:04:33 #136
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_74353068
    Ik zit persoonlijk absoluut niet te wachten op een MMO-Sim City. Ik vind dit juist een game die ik heerlijk uren lang in mijn eentje kan en wil spelen...
    pi_74353151
    Over Cities XL gesproken.. Wilde ik die laatst kopen op internet. Zag ik dat die 39$ was, en 39¤. Stelletje oplichters
    Er gaat niets boven Groningen
    pi_74353409
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 16:04 schreef Yi-Long het volgende:
    Ik zit persoonlijk absoluut niet te wachten op een MMO-Sim City. Ik vind dit juist een game die ik heerlijk uren lang in mijn eentje kan en wil spelen...
    Nee, ik ook niet. Ik hoop dat het een soort voortzetting van SC4 wordt, maar dat de downloadable content veel makkelijker in de game verwerkt zit. Nu is het echt veel te ingewikkeld en frustrerend.
    pi_74353739
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 16:04 schreef Yi-Long het volgende:
    Ik zit persoonlijk absoluut niet te wachten op een MMO-Sim City. Ik vind dit juist een game die ik heerlijk uren lang in mijn eentje kan en wil spelen...
    Persoonlijk denk ik, dat het spelen met 1 tot 3 extra personen in één world-map best zou werken... Om op die manier één groot geheel te maken. Net als wat ze nu met die mega MMO willen doen, maar dan klein op LAN niveau zeg maar. Bepaalde zaken die de één wel in de vingers heeft en de andere niet, kan je dan gaan combineren.
    Maar die mega MMO is me dan weer veel te veel van het goede.. LOG en te groot
    Op zondag 1 maart 2009 16:07 schreef RonaldV het volgende: Jij bent nog niet verzuurd genoeg :{w
    Canon 500n | 300D | 30D | 1DmkIII | 24-105mm F/4 L | 70-200mm F/2.8 L | 50mm F/1.8 | 8mm Peleng Fish | 580EX-II | Metz44 | + de rest van de kitlensjes
    pi_74353870
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 16:23 schreef HMaster-II het volgende:

    [..]

    Persoonlijk denk ik, dat het spelen met 1 tot 3 extra personen in één world-map best zou werken... Om op die manier één groot geheel te maken. Net als wat ze nu met die mega MMO willen doen, maar dan klein op LAN niveau zeg maar. Bepaalde zaken die de één wel in de vingers heeft en de andere niet, kan je dan gaan combineren.
    Maar die mega MMO is me dan weer veel te veel van het goede.. LOG en te groot
    Ik denk dat groot ook wel tof kan zijn, alleen maandelijks betalen bevalt me niet, en bij Cities XL kan je alleen een beetje heel schraal handelen. Echt goed uitgewerkt is het niet.
    pi_74354463
    nvm, ik ben blind
    Feyenoord Rotterdam
    pi_74358727
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 15:43 schreef Yi-Long het volgende:
    Maar goed, als er een opvolger komt, dan mag het van mij best wat 'makkelijker', als daar maar meer opties (qua stijlen enzo) tegenover staan, dus ipv 1 'look' voor een weg, dat je uit meerdere designs kunt kiezen, dus dat je ook echt aziatische type steden kunt bouwen...
    Tevens zou ook dat gehele grid-based bouwen overboord moeten. Nu kan je eigenlijk amper schuin bouwen. Wat ik persoonlijk ook leuk zou vinden is dat je meer per buurt kan aangeven welke bouwstijl je wilt hebben. Zo kan je makkelijker variëren en verschillende soorten wijken creëren.
    pi_74367105
    quote:
    Op dinsdag 3 november 2009 16:27 schreef Athlon_2o0o het volgende:

    [..]

    Ik denk dat groot ook wel tof kan zijn, alleen maandelijks betalen bevalt me niet, en bij Cities XL kan je alleen een beetje heel schraal handelen. Echt goed uitgewerkt is het niet.
    maar op de wegenbouw functie (o.a.) ben ik wel HEEEL erg jaloers..
    die is gewoon nagenoeg subliem
    pi_74368863
    tvp
    pi_74434311
    SC is echt verslavend.
    Bestaan alle gebouwen nu ook in het echt, of zijn ze gewoon bedacht?
    Life is Music
      vrijdag 6 november 2009 @ 23:22:35 #146
    119507 Demarest
    Mission Phailed
    pi_74472106
    Ach, ik heb SC4 ook maar eens afgestoft. Mijn regio heeft momenteel welgeteld één stad: Jackerath. Circa 9.500 inwoners, IQ 120, levensverwachting rondom 82 jaar, Europese bouwstijl.
    Onopvallend doch zeer scherpzinnig...
    pi_74472370
    quote:
    Op donderdag 5 november 2009 21:18 schreef Fredo55 het volgende:
    SC is echt verslavend.
    Bestaan alle gebouwen nu ook in het echt, of zijn ze gewoon bedacht?
    http://en.wikipedia.org/wiki/SimCity_4#Building_designs
    pi_74472397
    er moet een nieuwe SC komen, want ik ging deze weer een s spelen, maar graphisch is hij gewoon jammer
    pi_74472472
    quote:
    Op vrijdag 6 november 2009 23:34 schreef Markster het volgende:
    er moet een nieuwe SC komen, want ik ging deze weer een s spelen, maar graphisch is hij gewoon jammer
    grafisch is het nog prima te pruimen... zelfs op 1920x1200
    pi_74473098
    quote:
    Op vrijdag 6 november 2009 23:37 schreef mschol het volgende:

    [..]

    grafisch is het nog prima te pruimen... zelfs op 1920x1200
    als je niets beters gewend bent misschien.
    pi_74473697
    quote:
    Op zaterdag 7 november 2009 00:00 schreef Markster het volgende:

    [..]

    als je niets beters gewend bent misschien.
    ga je een spel van 6 jaar oud ook echt vergelijken met spellen van tegenwoordig? ik mag toch hopen van niet (iets met appels en peren)
    daarnaast is het, juist voor een spel van 6 jaar oud, 1 van de weinige die nog mee kan komen..90% is echt veel lelijker
    pi_74474156
    quote:
    Op vrijdag 6 november 2009 23:34 schreef Markster het volgende:
    er moet een nieuwe SC komen, want ik ging deze weer een s spelen, maar graphisch is hij gewoon jammer
    Ik vind het nog steeds erg goed speelbaar. Sterker nog, eigenlijk zijn veel van die 3D-achtige simulatieprogramma's minder mooi, omdat ze zich door de grootte van de stad niet kunnen meten met andere nextgen graphics.
    pi_74477185
    Hij moet gewoon in hogere resolutie, hogere textures / polygonen etc etc komen. Hoeft niet perse (liever niet denk ik) in 3D te komen.
    pi_74499348
    quote:
    Op zaterdag 7 november 2009 10:17 schreef Markster het volgende:
    Hij moet gewoon in hogere resolutie, hogere textures / polygonen etc etc komen. Hoeft niet perse (liever niet denk ik) in 3D te komen.
    Dat kan je al zelf doen...

    # Aangepaste Resolutie

    # Ga naar de snelkoppeling waarmee je het spel opstart;
    # Rechtermuisklik, eigenschappen;
    # Bij doel het volgende neerzetten:
    "C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off -CustomResolution:enabled -r1680x1050"

    Natuurlijk kun je hier zelf ook een andere resolutie invullen.
    pi_74556508
    Ik zoek een aantal dingen:

    Ondergrondse stroom voorziening (dus net als de hoogspanningsmasten, maar dan voor onder de grond)
    Ondergrondse high speed rail.
    Ik heb namelijk vaak het probleem dat ik geen plek heb voor high speed rail en om het in het begin te bouwen vind ik zonde van mijn geld.

    Iemand goede tips of andere tips om infrastructuur beter te laten lopen? NAM heb ik al
    pi_74558344
    quote:
    Op maandag 9 november 2009 22:09 schreef Chaos-Zero het volgende:
    Ondergrondse stroom voorziening (dus net als de hoogspanningsmasten, maar dan voor onder de grond)
    Is er niet. Download een modd/plugin waardoor de tiles met 1000x worden vergroot. Zo heb je helemaal geen voorziening nodig voor waterleiding/masten omdat vanaf je centrale gelijk de hele stad wordt bedekt. Staat volgens mij op simtropolis.
    quote:
    Ondergrondse high speed rail.
    Gewoon de subway gebruiken, met transitions naar normale rail/monorail/elevated rail. Subway is sowieso de beste manier van transport (alleen erg duur).
    quote:
    Ik heb namelijk vaak het probleem dat ik geen plek heb voor high speed rail en om het in het begin te bouwen vind ik zonde van mijn geld.
    Heel erg ruim bouwen. Veel ruimte open laten etc. Vaak wilde ik echte skyscrapersteden maken, maar alles staat zo op elkaar dat er geen ruimte meer is voor overige zaken. Een echte stad met wolkenkrabbers heeft ook veel open ruimten/pleinen/parkeerplaatsen etc. Dus je kan makkelijk af en toe een flinke strook of zone open laten. Bijvoorbeeld door een eenrichtingsstraat in beide richtingen te plaatsen en er 1 strookje lege ruimte tussen te houden voor je rail, of meerdere stroken ruimte zodat je ook parken/busstations/pleinen kan plaatsen.

    Voor je infrastrcutuur vooral de layout van je stad van tevoren goed vastleggen. Waar kom je industrie? Waar moeten de treinen dus naartoe? Waar kom je downtown? Waar leg je je suburbs allemaal neer? Etc. Vaak leg ik eerst een heel snelwegennet aan met hoofdwegen, om zo de zones een beetje op te delen en al een indruk te krijgen hoe je regio wordt. Het is erg duur, in plaats daarvan kan je ook een goedkope weg gebruiken, of gewoon een rij bomen planten zodat je weet waar je snelweg komt.

    En anders een geld-plugin gebruiken Clickforcash bijvoorbeeld is een leuke. Zonder oneindig veel geld kan je sowieso nooit de mooiste steden maken vind ik.
    pi_74560248
    Thanks voor de tips!
    Zeker dat stukje over de snelweg van te voren aan leggen is misschien wel handig. Heb namelijk ook altijd problemen dat mijn wegen vol raken en ik ze zonder te slopen niet kan verbreden.
    Nu heb ik nog een klein probleempje, onder de sectie van havens heb ik ooit eens wat plug-ins geinstalleerd. Echter zie ik nu dat ze niet compleet zijn en dat de dependencies dus missen. Kan ik hier nog makkelijk achter komen welke dat zijn?
    Is er trouwens ook een MOD die het verdwijnen van vervoer uitzet? Nogal vreemd om auto's en treinen in het niets zien te verdwijnen

    Misschien dat iemand ze herkent, het gaat om deze havens:

    pi_74560509
    Ik zie niks op die plaatjes.

    Voor de auto's, check deze link: http://www.simtropolis.com/forum/messageview.cfm?catid=22&threadid=102779
    pi_74560943
    quote:
    Op dinsdag 10 november 2009 00:10 schreef Athlon_2o0o het volgende:
    Ik zie niks op die plaatjes.

    Voor de auto's, check deze link: http://www.simtropolis.com/forum/messageview.cfm?catid=22&threadid=102779
    Thanks again!
    pi_74562369
    quote:
    Op maandag 9 november 2009 22:09 schreef Chaos-Zero het volgende:
    Ik zoek een aantal dingen:

    Ondergrondse stroom voorziening (dus net als de hoogspanningsmasten, maar dan voor onder de grond)
    Ondergrondse high speed rail.
    Ik heb namelijk vaak het probleem dat ik geen plek heb voor high speed rail en om het in het begin te bouwen vind ik zonde van mijn geld.

    Iemand goede tips of andere tips om infrastructuur beter te laten lopen? NAM heb ik al
    Tip: bovengronds rails is goed combineerbaar met metro..
    pi_74562395
    .
    quote:
    Op maandag 9 november 2009 22:09 schreef Chaos-Zero het volgende:
    Ik zoek een aantal dingen:

    Ondergrondse stroom voorziening (dus net als de hoogspanningsmasten, maar dan voor onder de grond)
    Ondergrondse high speed rail.
    Ik heb namelijk vaak het probleem dat ik geen plek heb voor high speed rail en om het in het begin te bouwen vind ik zonde van mijn geld.


    Iemand goede tips of andere tips om infrastructuur beter te laten lopen? NAM heb ik al
    Ik weet niet precies wat je bedoelt, je kan gewoon bovengronds rail gebruiken met metro, helaas telt dat niet voor stroom.

    Op zich niet erg, als je een eilandje wil bereiken met stroom, kan dat (boten kan erdoor). Later als je wat meer geld hebt, kan je een milieuvriendelijk stroomfabriek kopen op dat eiland.

    Maar ik kwam vandaag pas achter, als je met alleen bovengronds rail een eiland wil bereiken, dan kan er geen boten door, met metro was dat opgelost...

    [ Bericht 5% gewijzigd door JoeThePlumber op 10-11-2009 03:55:52 ]
      woensdag 18 november 2009 @ 12:41:12 #162
    280373 Donkey-Power
    Grtz Donkey Power
    pi_74812534
    Iemand die mji kan helpen met het laden van custom mappen?
    Terraformer?
    Iets met een bmp file inladen?

    Ik snap er geen reet van, op simtropolis genoeg leuke mappen gezien maar niemand die mij ff stapsgewijs uit kan leggen hoe ik die aan de praat krijg.

    Anyone please?

    Alvast bedankt!~
    Donkey Power
    Donkey Rollers! Hardstyle Rockers!
    We gonna put the bass,
    In you motherf*cking face!
    Dance to the f*cking beat!
    pi_74812938
    sorry, te lang geleden (tenzij je wat linkjes hebt naar mappen @ simtropolis, kan ik misschien eff kijken)
      woensdag 18 november 2009 @ 13:44:10 #164
    280373 Donkey-Power
    Grtz Donkey Power
    pi_74814744
    Het kan aan mij liggen maar ik kan al heel de dag niet op die site komen.
    Hij laad simpelweg niet.
    Donkey Rollers! Hardstyle Rockers!
    We gonna put the bass,
    In you motherf*cking face!
    Dance to the f*cking beat!
    pi_75327326
    Weet iemand hoe het komt dat m'n gebouwen meteen krotten worden?
    Heb nu een stad van 200.000 inwoners, en ik heb niets anders te doen dan krotten weg te halen! Best irritant!
    ^^
    pi_75360480
    quote:
    Op zaterdag 5 december 2009 23:48 schreef Coolkenneth het volgende:
    Weet iemand hoe het komt dat m'n gebouwen meteen krotten worden?
    Heb nu een stad van 200.000 inwoners, en ik heb niets anders te doen dan krotten weg te halen! Best irritant!
    De stad weer aantrekkelijk maken.. (meer politie, parken,etc)
    pi_75642236
    Owja, heb nu in een nieuwe stad veel tuinhuisjes, parkjes, .. geplaatst in 'zwarte' gebieden, en het werkt goed !
    ^^
    pi_75666386
    quote:
    Op dinsdag 15 december 2009 10:17 schreef Coolkenneth het volgende:
    Owja, heb nu in een nieuwe stad veel tuinhuisjes, parkjes, .. geplaatst in 'zwarte' gebieden, en het werkt goed !
    Niet te veel parken plaatsen, anders kan je niet meer huizen etc bouwen...je kan ook wat bomen planten hier en daar bijv binnen de ring van een afslag snelweg..worden ze ook blij van
    pi_75823392
    Dit spel blijft leuk.
      zondag 27 december 2009 @ 15:30:49 #170
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_76105435
    ik had eerst een stad van 2miljoen , gaat de telefoon (ik was vergeten om te safen )
    kom ik terug had één brand de hele stad weggevaagd
    ik wou vandaag pics maken voor FOK!
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
      maandag 28 december 2009 @ 15:06:39 #171
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_76142050
    LEVEN
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_76142118
    quote:
    Op zondag 27 december 2009 15:30 schreef gtalikker het volgende:
    ik had eerst een stad van 2miljoen , gaat de telefoon (ik was vergeten om te safen )
    kom ik terug had één brand de hele stad weggevaagd
    ik wou vandaag pics maken voor FOK!
    Sterkte..

    Ik was bang na herinstallatie van vista dat mijn savings kwijt was, maar gelukkig terug gevonden...pfff !
      maandag 28 december 2009 @ 22:43:03 #173
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_76161663
    mazelaar
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
      zaterdag 9 januari 2010 @ 12:38:50 #174
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_76595428
    Ik wil eigenlijk wel eens een (deels) voorgebouwde regio downloaden, en die verder uitbouwen. Maar ik vind alleen maar lege regio's .

    Iemand een goeie bron om wat voorgebouwde steden vandaan te halen?
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      zondag 10 januari 2010 @ 14:15:31 #175
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_76632266
    goh.., al op simtropolis gekeken
    ik vand dat zo'n goede site ik wil er meet trouwen
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_76635901
    quote:
    Op zondag 10 januari 2010 14:15 schreef gtalikker het volgende:
    goh.., al op simtropolis gekeken
    ik vand dat zo'n goede site ik wil er meet trouwen
    Met Meet trouwen op een goede site..?
      zondag 10 januari 2010 @ 16:32:57 #177
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_76638731
    quote:
    Op zondag 10 januari 2010 14:15 schreef gtalikker het volgende:
    goh.., al op simtropolis gekeken
    ik vand dat zo'n goede site ik wil er meet trouwen
    Daar hebben ze idd heel veel, behalve dan complete steden .
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_76789431
    Hey,
    Net weer begonnen met SC4 delux. Game draaide altijd goed, nu zit het er niet uit. Als ik de wegen neer leg zie ik ze niet. Vervolgens zijn de auto's die er op rijden voor de helft zichtbaar.
    Heb het spel net opnieuw geinstalleerd. Mocht niet baten.

    Weten jullie wat het zou kunnen zijn?

    grz
    pi_77040287
    De tering, wist niet dat het al zo laat was...maar goed, gelukkig weer mijn stadje gesaved! een of ander manier gingen mijn peasants weg, maar komen nu weer terug..pfff!



    pi_77041464
    Gek hè met 10 vliegvelden in zo'n kleine regio Lekker vierkant trouwens
    pi_77070726
    vraagje.

    Ik heb simcity 4 en heb best een leuke regio met 400.000 inwoners. Heeft best wel wat werk ingezeten(ja met cheats afentoe:P) maar nu wil ik eventueel rush hour erbij 'kopen'. Kun je dan verder met de oude regio en dan de nieuwe opties van rush hour?
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      donderdag 21 januari 2010 @ 08:05:41 #182
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_77084465
    quote:
    Op woensdag 20 januari 2010 21:21 schreef MichelWuyts het volgende:
    'kopen'.
    Zeg dan gewoon meteen downloaden . Voor vijf euro haal je overigens een origineel uit de budgetbak van iedere willekeurige speelgoedwinkel, gamestore, Freerecordshop, etc.

    Je kunt gewoon verder met die regio . Tip: installeer ook even de Network Addon Mod (NAM) van simtropolis.com, heb je nog meer toffe opties.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_77089711
    quote:
    Op donderdag 21 januari 2010 08:05 schreef JDude het volgende:

    [..]

    Zeg dan gewoon meteen downloaden . Voor vijf euro haal je overigens een origineel uit de budgetbak van iedere willekeurige speelgoedwinkel, gamestore, Freerecordshop, etc.

    Je kunt gewoon verder met die regio . Tip: installeer ook even de Network Addon Mod (NAM) van simtropolis.com, heb je nog meer toffe opties.
    voor 5 euro heb je de deluxe versie
    pi_77104294
    quote:
    Op donderdag 21 januari 2010 08:05 schreef JDude het volgende:

    [..]

    Zeg dan gewoon meteen downloaden . Voor vijf euro haal je overigens een origineel uit de budgetbak van iedere willekeurige speelgoedwinkel, gamestore, Freerecordshop, etc.

    Je kunt gewoon verder met die regio . Tip: installeer ook even de Network Addon Mod (NAM) van simtropolis.com, heb je nog meer toffe opties.
    destijds heb ik 40 euro betaald voor sim city 4 , mja bedankt.
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      vrijdag 22 januari 2010 @ 17:39:33 #185
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_77148212
    de prijs van die dingen daalt snel
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
      vrijdag 22 januari 2010 @ 18:35:19 #186
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_77150178
    Nou ja, snel... SC4 is alweer van 2003.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_77164031
    quote:
    Op donderdag 21 januari 2010 08:05 schreef JDude het volgende:

    [..]

    Zeg dan gewoon meteen downloaden . Voor vijf euro haal je overigens een origineel uit de budgetbak van iedere willekeurige speelgoedwinkel, gamestore, Freerecordshop, etc.

    Je kunt gewoon verder met die regio . Tip: installeer ook even de Network Addon Mod (NAM) van simtropolis.com, heb je nog meer toffe opties.
    heb die Nam geinstalleerd, maar wat zat daar dan zoal in? Want ik heb het idee dat er niks speciaals bij is gekomen? Bij plugins staan er wel bestanden etc(was installer uiteraard).
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      zaterdag 23 januari 2010 @ 12:10:53 #188
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_77172711
    Ehm, dit soort spul bijvoorbeeld? (avenue under avenue)

    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_77180592
    hmm dat heb ik er niet inzitten geloof ik. Misschien toch fout geinstalleert ofzo.
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      zaterdag 23 januari 2010 @ 17:47:19 #190
    280298 Hameren_Yzer
    mept moraalridders
    pi_77182040
    quote:
    Op zaterdag 23 januari 2010 12:10 schreef JDude het volgende:
    Ehm, dit soort spul bijvoorbeeld? (avenue under avenue)

    [ afbeelding ]
    cool, hoe doe je dat?
      zaterdag 23 januari 2010 @ 19:41:19 #191
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_77185364
    quote:
    Op zaterdag 23 januari 2010 17:47 schreef Hameren_Yzer het volgende:

    cool, hoe doe je dat?
    quote:
    Op donderdag 21 januari 2010 08:05 schreef JDude het volgende:

    Je kunt gewoon verder met die regio . Tip: installeer ook even de Network Addon Mod (NAM) van simtropolis.com, heb je nog meer toffe opties.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_77196274
    quote:
    Op zaterdag 23 januari 2010 12:10 schreef JDude het volgende:
    Ehm, dit soort spul bijvoorbeeld? (avenue under avenue)

    [ afbeelding ]
    Ziet er wel mooi uit, maar wat heeft dat voor nut?..
    pi_77196501
    quote:
    Op woensdag 20 januari 2010 08:54 schreef ufopiloot het volgende:
    Gek hè met 10 vliegvelden in zo'n kleine regio
    Idd best raar, maar toch scheelt dat veel inwoners een of ander manier (meer commercial buildings, meer werk, meer blije mensen)...
    quote:
    Lekker vierkant trouwens
    Heb jij een ronde stad dan?...
      zondag 24 januari 2010 @ 10:34:14 #194
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_77202538
    quote:
    Op zondag 24 januari 2010 00:36 schreef JoeThePlumber het volgende:

    Ziet er wel mooi uit, maar wat heeft dat voor nut?..
    Vooral eyecandy denk ik . Fatsoenlijke aansluitingen zitten er helaas niet bij.
    Zullen de Amerikaanse roots van het spel wel zijn. Een rotonde vinden ze daar al ingewikkeld.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_77208671
    Hefet het eigenlijk nut om de stad die je wilt ontwikkelen een vliegveld te bouwen? Of kun je netzogoed in de buurtsteden vliegvelden bouwen? Scheelt namelijk weer kosten, criminaltiteit, plaats en vervuiling
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      zondag 24 januari 2010 @ 21:38:41 #196
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_77226650
    ik zou wil in iederen stad een vlieghaven neer zetten dan krijg je een stabiele economie en goed transport
    van a naar b
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_77253725
    quote:
    Op zondag 24 januari 2010 21:38 schreef gtalikker het volgende:
    ik zou wil in iederen stad een vlieghaven neer zetten dan krijg je een stabiele economie en goed transport
    van a naar b
    Ik heb een stabiele economie opzich, maar ik heb nu 250.000 inwoners. heb een andere stad van 350.000 die ook geen eigen vliegveld had, maar is het om echt door te groeien tot bijvoorbeeld een miljoen inwoners per se nodig om een vliegveld binnen je stad te hebben?
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
      maandag 25 januari 2010 @ 19:45:39 #198
    272979 gtalikker
    hup hup hup, barbatruc!
    pi_77261736
    quote:
    Op maandag 25 januari 2010 16:35 schreef MichelWuyts het volgende:

    [..]

    Ik heb een stabiele economie opzich, maar ik heb nu 250.000 inwoners. heb een andere stad van 350.000 die ook geen eigen vliegveld had, maar is het om echt door te groeien tot bijvoorbeeld een miljoen inwoners per se nodig om een vliegveld binnen je stad te hebben?
    ja ik had een stad van 500.000 inwoners en toen het klein internationaal vlieg veld kwam
    kreeg in in eens 1000000 inwoners(Wel veel Y.I.M.B.Y* dingen plaatsen)*Yes In My BackYard)
    --------------------------ED VETERAAN TROLL!------------------------
    pi_77392686
    quote:
    Op maandag 25 januari 2010 19:45 schreef gtalikker het volgende:

    [..]

    ja ik had een stad van 500.000 inwoners en toen het klein internationaal vlieg veld kwam
    kreeg in in eens 1000000 inwoners(Wel veel Y.I.M.B.Y* dingen plaatsen)*Yes In My BackYard)
    ik heb het middelgrote vliegveld gekocht en vraagt ie steeds of hij mag uitbreiden binnen dat terrein
    Als ik dat had geweten had ik het veel eerder gedaan. Binnen een jaar is hij nu al 2 keer vergroot. ben benieuwd of dit nog verder gaat na verloop van tijd
    De Tour is net als de gevangenis van Dendermonde, er zijn er 20 ontsnapt en weeral is er geen enkele Belg bij.
    pi_77398294
    quote:
    Op zondag 24 januari 2010 00:42 schreef JoeThePlumber het volgende:

    Heb jij een ronde stad dan?...
    Ga eens kijken op een google maps in een willekeurige Europese stad. Als jij er een stad kan vinden die op die manier opgebouwd is uit alleen maar vierkantjes krijg je van mij een pluim
    pi_77398655














    pi_77402785
    quote:
    Op donderdag 28 januari 2010 23:04 schreef ufopiloot het volgende:

    [..]

    Ga eens kijken op een google maps in een willekeurige Europese stad. Als jij er een stad kan vinden die op die manier opgebouwd is uit alleen maar vierkantjes krijg je van mij een pluim
    Mwa..het punt is dat ik dan weken bezig ben met het terrein verbouwen van mijn stad ipv het spelen zelf! Het verbouwen van mijn terrein is ook nog niet af ..dat zie je dan volgend jaar wel wanneer dat af is
    pi_77402801
    quote:
    Ziet er cool uit, ufopiloot!!.. (wel jammer dat het een boston template is en niet home made )

    [ Bericht 5% gewijzigd door JoeThePlumber op 29-01-2010 01:52:10 ]
      zondag 14 februari 2010 @ 04:42:30 #204
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_77975932
    misschien kan iemand van hier mij helpen met het probleem?? simcity 4, problemen windows 7

    Of kan ik beter gewoon windows XP installeren om simcity 4 te gaan spelen?
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
      zondag 14 februari 2010 @ 13:19:59 #205
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_77981360
    nog een vraag, is het mogelijk ook al in een compleet bebouwde regio te spelen, te downloaden ofzo?
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
    pi_77981453
    quote:
    Op zondag 14 februari 2010 13:19 schreef hierissieweer het volgende:
    nog een vraag, is het mogelijk ook al in een compleet bebouwde regio te spelen, te downloaden ofzo?
    Jazekers, zit al in de game zelf of je kan dat downloaden...

    Maar waarom wil je dat? Het is toch leuk om je eigen stad te bouwen?
      zondag 14 februari 2010 @ 13:27:03 #207
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_77981573
    quote:
    Op zondag 14 februari 2010 13:22 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Jazekers, zit al in de game zelf of je kan dat downloaden...

    Maar waarom wil je dat? Het is toch leuk om je eigen stad te bouwen?
    In de game kan ik ze niet vinden, alleen regions die nog niet bebouwd zijn.

    Ik vind het gewoon leuker om een stad te beheren die al groot is, hou niet zo van het voortraject
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
    pi_77981809
    quote:
    Op zondag 14 februari 2010 13:27 schreef hierissieweer het volgende:

    [..]

    In de game kan ik ze niet vinden, alleen regions die nog niet bebouwd zijn.

    Ik vind het gewoon leuker om een stad te beheren die al groot is, hou niet zo van het voortraject
    Dat kan natuurlijk ..

    Er staan in begin van dit topic wat sites waar je dat kan downloaden, wel even zoeken...!

    Veel plezier en als je meer vragen hebt...
      zondag 14 februari 2010 @ 14:15:23 #209
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_77983071
    quote:
    Op zondag 14 februari 2010 13:34 schreef JoeThePlumber het volgende:

    [..]

    Dat kan natuurlijk ..

    Er staan in begin van dit topic wat sites waar je dat kan downloaden, wel even zoeken...!

    Veel plezier en als je meer vragen hebt...
    Ik heb zitten zoeken, maar het mocht niet baten...
    In elk geval bedankt voor je antwoord!
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
      zondag 14 februari 2010 @ 16:49:11 #210
    190186 hierissieweer
    Ik val liever op, dan af!
    pi_77987389
    quote:
    Op zaterdag 20 juni 2009 12:23 schreef ufopiloot het volgende:
    Sowieso gebruikte ik altijd een geld-plugin, anders kan je nooit precies bouwen wat je wilt. Click for cash vind ik erg handig, het is een parkje, en als je hem aanklikt wordt je geld gereset naar 1,000,000.

    Ik ga het spel ook weer eens installeren, hopelijk nu met minder crashes Maar eerst natuurlijk weer 2-3 uur lang alle plugins opzoeken
    heb dat parkje geprobeerd te googlen, maar kan het niet vinden. Waar kan ik het downloaden?
    "Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan."
    Hierissiedan, hierissieweers huisje!
      zaterdag 20 februari 2010 @ 01:02:20 #211
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_78213208
    Wanneer ik de resolutie probeer aan te passen bij de bureaublad snelkoppeling, door die regel zoals in de startpost staat aan te passen, dan geeft ie aan dat het doel ongeldig is.

    Iemand enig idee hoe ik het kan oplossen?

    EDIT: NVM, moest een spatie tussen, en de haakjes op het eind moesten weg, en x32 moest erachter.
      donderdag 22 april 2010 @ 23:43:21 #212
    -1 #ANONIEM
    Integere Lul
    pi_80617702
    tvp, heb Simcity 3000. Van SimCity 4 snap ik geen bal van
    Feyenoord Rotterdam
      vrijdag 23 april 2010 @ 07:19:21 #213
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_80621802
    quote:
    Op donderdag 22 april 2010 23:43 schreef o.us het volgende:
    tvp, heb Simcity 3000. Van SimCity 4 snap ik geen bal van
    Zoveel moeilijker is'ie anders niet. Laatst Cities XL zitten proberen, dat is pas een vaag spel.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_80636897
    quote:
    Op donderdag 22 april 2010 23:43 schreef o.us het volgende:
    tvp, heb Simcity 3000. Van SimCity 4 snap ik geen bal van
    Ik zou echt 4 installeren, het is zoveel uitgenbreider en beter
    pi_80968384
    ik heb een vraagje over de snelheid van simcity 4 want ik zit met het volgende probleem. de snelheid van de tijd staat bij mij ingesteld op ''cheetah speed'' maar de ene keer is ie snel, daarna staat ie ff een 30 sec stil om daarna weer snel verder te gaan... is hier een mod oid voor?

    ik denk niet dat het aan mijn pc ligt want ik heb de volgende specs:

    2,2 ghz dual core turion
    4 gb geheugen
    512 mb grafische kaart
    pi_80975575
    sc4 heeft problemen met meer dan 1 core, dus eff instellen dattie maar 1 core mag gebruiken
      † In Memoriam † woensdag 5 mei 2010 @ 17:23:50 #217
    88815 The_Emotion
    98.3
    pi_81054462
    Na al die jaren heb ik SC4 weer eens onder het stof vandaan gehaald en geinstalleerd.
    Eerst nog even de belangrijkste mods downloaden en dan weer tot in de late uurtjes gaan spelen.
    "Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
    - Ian Malcolm
      vrijdag 7 mei 2010 @ 15:36:34 #218
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_81136473
    Mijn Sim City 4 lijkt een beetje vreemd te doen. Gisteren een dorpje gemaakt, en wanneer ik vandaag kijk, ziet het er allemaal een beetje 'ongelijk' uit...



    Volgens mij was het gisteren toch een stuk 'rechter', die snelweg en de rest van de wegen/velden.
    pi_81137141
    quote:
    Op vrijdag 7 mei 2010 15:36 schreef Yi-Long het volgende:
    Mijn Sim City 4 lijkt een beetje vreemd te doen. Gisteren een dorpje gemaakt, en wanneer ik vandaag kijk, ziet het er allemaal een beetje 'ongelijk' uit...

    [ afbeelding ]

    Volgens mij was het gisteren toch een stuk 'rechter', die snelweg en de rest van de wegen/velden.
    aardbeving?
      vrijdag 7 mei 2010 @ 16:38:29 #220
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_81139562
    quote:
    Op vrijdag 7 mei 2010 15:49 schreef mschol het volgende:

    [..]

    aardbeving?
    Nee, alles is nog gewoon heel enzo. Volgens mij staan natuurrampen ook helemaal niet aan ofzo...

    Zojuist nieuwe stad ernaast gebouwd, meteen 60.000 inwoners en dikke winst en metro etc etc
      dinsdag 11 mei 2010 @ 15:31:54 #221
    26374 made
    ..made by made..
    pi_81299115
    tvp
    Lurkt !
    pi_81300676
    Weet iemand waar ik de systeemeisen van dit spel kan vinden?
    Het lijkt me wel leuk alleen kan ik het nergens vinden...
      dinsdag 11 mei 2010 @ 16:11:49 #223
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_81301031
    Dat ik hier geen tvp heb D:
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_81301948
    Heeft iemand tips voor me??
    Ik heb nu een stad met 70.000 inwoners maar ik heb steeds werklozen?
    Alle tips zijn welkom
    pi_81302259
    kijk naar de commute tijden (dus de reistijden)
    bekijk de routes en oordeel of deze korter kunnen

    is er voldoende low/medium/high density industrie en/of commercie?
      dinsdag 11 mei 2010 @ 16:45:50 #226
    37950 JAM
    Sic transit gloria mundi.
    pi_81302899
    Hey, ik ben op zoek naar een goede plugin om de kust wat mooier af te werken. Dijkjes, muren, dat idee. Iemand een goede tip?
    "The world will note that the first atomic bomb was dropped on Hiroshima, a military base."
      † In Memoriam † dinsdag 11 mei 2010 @ 17:26:42 #228
    88815 The_Emotion
    98.3
    pi_81304645
    SC4 sluit bij mij ineens af als ik rond de 15000 inwoners zit, toch denk ik dat ik de nodige updates geinstalleerd heb zodat ie op Vista ook speelbaar is, maar helaas.
    Weet iemand een oplossing?
    "Scientists are actually preoccupied with accomplishment. So they are focused on whether they can do something. They never stop to ask if they should do something."
    - Ian Malcolm
      dinsdag 11 mei 2010 @ 17:31:15 #229
    137377 Gamer_V
    Zie signature
    pi_81304826
    http://sc4devotion.com/csxlex/lex_filedesc.php?lotGET=851

    Kan iemand me vertellen waar hier de downloadknop zit
    Zie ondertitel ||| Developers, developers, developers, developers. ||| Usernotes van Gamer_V
    *O* Winnaar slechtste nieuwsposter FOK!games 2009 *O*
    pi_81306873
    quote:
    Op dinsdag 11 mei 2010 17:31 schreef Gamer_V het volgende:
    http://sc4devotion.com/csxlex/lex_filedesc.php?lotGET=851

    Kan iemand me vertellen waar hier de downloadknop zit
    http://www.simtropolis.com/stex/?p=files&type=Modd&page=1
    pi_81481967
    Weet iemand hoe het kan dat het spel na zo'n tien minuten zomaar afsluit en terug naar windows gaat?
    Ik zit rond de 40.000 inwoners.
    pi_81505399
    Dat dit topic nog steeds leeft! Het begint meteen weer te kriebelen, maar ik heb alleen mijn stad nog, niet de plugins.. Als het vakantie is ga ik er eens goed voor zitten, Simcity is leuk
    Op zondag 6 mei 2012 16:24 schreef Tamashii het volgende:
    Dat kan niet. Dit stond in de Volkskrant. :'(
      donderdag 20 mei 2010 @ 10:41:51 #233
    272171 chewbacca_maatschappij
    's gewoon goeien handel
    pi_81664642
    quote:
    Op dinsdag 11 mei 2010 16:45 schreef JAM het volgende:
    Hey, ik ben op zoek naar een goede plugin om de kust wat mooier af te werken. Dijkjes, muren, dat idee. Iemand een goede tip?
    Ik bouw een polderlandschap na, dus ik kan eigenlijk ook wel wat dijkjes gebruiken
    boem bats luchtdicht me vrète is nog nooit zo fris gewist
    Op zaterdag 10 juli 2010 15:33 schreef Rectum het volgende:
    Jij bent vele malen irritanter dan AP
      donderdag 20 mei 2010 @ 10:43:08 #234
    272171 chewbacca_maatschappij
    's gewoon goeien handel
    pi_81664677
    quote:
    Op zondag 16 mei 2010 20:48 schreef Cerbie het volgende:
    Dat dit topic nog steeds leeft!
    Dit is echt een onsterfelijk spel. Waarschijnlijk doordat Simcity 5 ontzettend faalde
    quote:
    Op zondag 16 mei 2010 11:16 schreef j95 het volgende:
    Weet iemand hoe het kan dat het spel na zo'n tien minuten zomaar afsluit en terug naar windows gaat?
    Ik zit rond de 40.000 inwoners.
    Da's normaal. Heb ik ook. Gewoon veel saven
    boem bats luchtdicht me vrète is nog nooit zo fris gewist
    Op zaterdag 10 juli 2010 15:33 schreef Rectum het volgende:
    Jij bent vele malen irritanter dan AP
    pi_81669447
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 10:43 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:

    [..]

    Dit is echt een onsterfelijk spel. Waarschijnlijk doordat Simcity 5 ontzettend faalde
    en er ook geen degelijke opvolgers zijn..

    cities XL is aardig maar is het niet..
    quote:
    Da's normaal. Heb ik ook. Gewoon veel saven
    het was iig helemaal niet normaal.. misschien binnenkort ook eens installeren

    (misschien heb je SC4 ingesteld op meer cores? dan kan dat de oorzaak zijn)
      donderdag 20 mei 2010 @ 12:59:59 #236
    15967 Frollo
    You know I am a righteous man
    pi_81669657
    Eh, er is geen Simcity 5.
    pi_81670047
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 10:43 schreef chewbacca_maatschappij het volgende:

    [..]

    Dit is echt een onsterfelijk spel. Waarschijnlijk doordat Simcity 5 ontzettend faalde
    [..]

    Da's normaal. Heb ik ook. Gewoon veel saven
    Het is niet normaal dat je spel afsluit als je een treinspoor bouwt.
    Kan je nog zoveel saven, maar eerst had ik het niet.
    Spelen is nu onmogelijk.
      donderdag 20 mei 2010 @ 13:50:52 #238
    54884 Yi-Long
    Snorloze Zeiksnor
    pi_81671704
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 13:09 schreef j95 het volgende:

    [..]

    Het is niet normaal dat je spel afsluit als je een treinspoor bouwt.
    Kan je nog zoveel saven, maar eerst had ik het niet.
    Spelen is nu onmogelijk.
    Heb je de game al ingesteld zodat hij op 1 core speelt, ipv op 2/4 cores? Heb je de nieuwste patches gedownload?

    Bij mij loopt de game trouwens ook wel regelmatig vast, maar goed, idd gewoon vaak saven en hopen dat het goed gaat. Soms heb je dagen dat ie er uren achter elkaar niets uitklapt, en op andere dagen gebeurt het een paar keer. Blijft uiteraard vervelend en zou niet mogen, zeker niet bij zo'n oude game.
    pi_81671903
    Heeft iemand hier ook Simcity 4 voor OSX?
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 12:59 schreef Frollo het volgende:
    Eh, er is geen Simcity 5.
    Nee idd alleen maar Simcity Societies maar dat is de titel "Simcity" niet eens waardig..
      donderdag 20 mei 2010 @ 14:51:20 #240
    272171 chewbacca_maatschappij
    's gewoon goeien handel
    pi_81674575
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 13:54 schreef Washdown het volgende:


    Nee idd alleen maar Simcity Societies maar dat is de titel "Simcity" niet eens waardig..
    Lijkt erop dat alleen Maxis een goede opvolger voor Simcity4 zal kunnen maken..
    boem bats luchtdicht me vrète is nog nooit zo fris gewist
    Op zaterdag 10 juli 2010 15:33 schreef Rectum het volgende:
    Jij bent vele malen irritanter dan AP
    pi_82720105
    En Maxis is nu van EA

    *Kickt topic omhoog*

    Ben de laatste tijd bezig met een City Journal op Simtropolis: http://www.simtropolis.com/cityjournals/?p=view&id=971&page=1

    Nog andere hier die soort gelijke dingen doen?
    No amount of money ever bought a second of time.
      zaterdag 12 juni 2010 @ 20:56:02 #242
    272171 chewbacca_maatschappij
    's gewoon goeien handel
    pi_82720158
    quote:
    Op zaterdag 12 juni 2010 20:54 schreef TigerXtrm het volgende:
    En Maxis is nu van EA

    *Kickt topic omhoog*

    Ben de laatste tijd bezig met een City Journal op Simtropolis: http://www.simtropolis.com/cityjournals/?p=view&id=971&page=1

    Nog andere hier die soort gelijke dingen doen?
    Eindelijk doet Simtropolis het weer.
    Ik bouw in een regio allerlei Nederlandse landschappen na, polders, Brabant, rivierengebied. Zelfs Curaçao
    boem bats luchtdicht me vrète is nog nooit zo fris gewist
    Op zaterdag 10 juli 2010 15:33 schreef Rectum het volgende:
    Jij bent vele malen irritanter dan AP
    pi_82720280
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 13:50 schreef Yi-Long het volgende:

    [..]

    Heb je de game al ingesteld zodat hij op 1 core speelt, ipv op 2/4 cores? Heb je de nieuwste patches gedownload?

    Bij mij loopt de game trouwens ook wel regelmatig vast, maar goed, idd gewoon vaak saven en hopen dat het goed gaat. Soms heb je dagen dat ie er uren achter elkaar niets uitklapt, en op andere dagen gebeurt het een paar keer. Blijft uiteraard vervelend en zou niet mogen, zeker niet bij zo'n oude game.

    Weet iemand hoe je dat instelt?
    pi_82720562
    Simcity 4 opstarted > ctrl-alt-del > processen > zoek Simcity4 in de lijst > rechts klikken > Affiniteit instellen > maar 1 of 2 cores selecteren afhankelijk van wat voor processor je hebt.

    Sommige processors splitsen 1 core volgens mij in 2en zodat het kan zijn dat je bij een quadcore ineens 8 cores ziet.
    No amount of money ever bought a second of time.
    pi_82721059
    bij mij staat er nergens affiniteit?
    pi_82722407
    oh wacht, ik speel op een pentium 4 Zijn er dan nog andere oplossingen?
    pi_82725074
    Zorgen dat ie als administrator wordt uitgevoerd wil nog wel eens helpen, maar voor de rest is het gewoon een oud spel en op sommige systemen trekt ie het en sommige niet. Bij mij moet ik niet uit het spel alt-tabben want dan crasht ie ook. Vroeger zelfs al als iemand op MSN tegen me prate.
    No amount of money ever bought a second of time.
    pi_82726862
    quote:
    Op zaterdag 12 juni 2010 21:46 schreef j95 het volgende:
    oh wacht, ik speel op een pentium 4 Zijn er dan nog andere oplossingen?
    p4 met hyperthreading?
    misschien levert dat problemen op?
    pi_82733113
    quote:
    Op zaterdag 12 juni 2010 23:42 schreef mschol het volgende:

    [..]

    p4 met hyperthreading?
    misschien levert dat problemen op?

    Ben niet zo'n computer expert en zou dus niet weten waar je het over hebt
      maandag 19 juli 2010 @ 22:56:13 #250
    56633 JimmyJames
    Unspeakable powers
    pi_84254941
    Iemand tips om het milieu te verbeteren? Ik heb SC4 deluxe.

    Het staat helemaal in het rood terwijl: ik alleen maar schone energie gebruik, al de groene maatregelen heb ingevoerd, alle vervuilende industrie weg heb gestuurd met hoge belastingen, weinig industrie heb, al mijn afval exporteer naar armere streken etc.

    @ufopiloot wat een indrukwekkende stad heb jij gebouwd zeg
    Please Move The Deer Crossing Sign
    pi_84255847
    meer bomen plaatsen?
    iets doen aan je verkeer?
      dinsdag 20 juli 2010 @ 01:26:40 #252
    56633 JimmyJames
    Unspeakable powers
    pi_84260006
    Meer bomen zal ik proberen. Dacht dat ze alleen voor de sier waren.

    Het verkeer probeer ik aan te pakken met een metro, bussen en hoofdstarten. Maar dat schiet niet echt op.
    Please Move The Deer Crossing Sign
    pi_84280779
    Ik heb een probleem.
    Ik probeer op de laptop sim city 4 te spelen.
    Als ik de CD erin doe komt het scherm dat hij opent.
    Ik druk op het icoontje voor openen-installeren maar dat werkt vervolgens niet want er gebeurt niets.
    Dan probeer ik het via C: waar alle spellen worden opgeslagen.
    Maar ook daar kan ik hem niet openen.
    Er staat geen foutmelding of wat dan ook.
    Heeft iemand een oplossing.
      dinsdag 20 juli 2010 @ 17:16:03 #254
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84281013
    Laat ik maar weer eens SC gaan installeren
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
    pi_84281081
    Laat maar ik had per ongeluk CD 2 erin gestopt haha.
    Maar goed.
      dinsdag 20 juli 2010 @ 18:36:40 #256
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84283859
    Heh
    Ik mount CD1 van Sim City 4 Deluxe, na 5 seconden krijg ik een msgbox met Insert Disc 2, doe ik dat. Is die installatie klaar. Ik heb SimCity 4 Deluxe in 7 seconden ongeveer geinstalleerd..
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
    pi_84297260
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 18:36 schreef Graseter het volgende:
    Heh
    Ik mount CD1 van Sim City 4 Deluxe, na 5 seconden krijg ik een msgbox met Insert Disc 2, doe ik dat. Is die installatie klaar. Ik heb SimCity 4 Deluxe in 7 seconden ongeveer geinstalleerd..
    dat lijkt me sterk..

    http://store.steampowered.com/app/24780/

    nu ook op steam te krijgen
    pi_84303705
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 23:26 schreef mschol het volgende:

    [..]

    dat lijkt me sterk..

    http://store.steampowered.com/app/24780/

    nu ook op steam te krijgen
    Alleen heb ik hem volgens mij wel eens goedkoper gezien bij de FRS. Maar goed, toch leuk dat het nu ook op Steam staat.
    pi_84304899
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 09:03 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Alleen heb ik hem volgens mij wel eens goedkoper gezien bij de FRS. Maar goed, toch leuk dat het nu ook op Steam staat.
    steam is vaak duurder dan de retail kanalen, maar als ik het via steam kan krijgen en het scheelt niet te veel (of ze hebben weer eens sale) dan wordt ie tegenwoordig aangeschaft via steam..
      woensdag 21 juli 2010 @ 10:51:55 #260
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84306439
    quote:
    Op dinsdag 20 juli 2010 23:26 schreef mschol het volgende:

    [..]

    dat lijkt me sterk..

    http://store.steampowered.com/app/24780/

    nu ook op steam te krijgen
    Het is toch echt zo.

    Op andere plekken op internet is ie gratis
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
      woensdag 21 juli 2010 @ 13:40:54 #261
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84312988
    Mijn police fund gaat heel de tijd op 0
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
    pi_84324078
    Vandaag SimCity 4 voor 1 euro gekocht!
    Eindelijk origineel!
    pi_84328895
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 13:40 schreef Graseter het volgende:
    Mijn police fund gaat heel de tijd op 0
    dat heeft misschien met die installatie van 7 seconden te maken
      woensdag 21 juli 2010 @ 23:09:12 #264
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84335847
    quote:
    Op woensdag 21 juli 2010 20:51 schreef mschol het volgende:

    [..]

    dat heeft misschien met die installatie van 7 seconden te maken
    Waarschijnlijk niet
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
      donderdag 22 juli 2010 @ 09:15:28 #265
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84345241
    Ik ben SimCity 4 nu ook even aan het downloaden.
    SimCity 3 vond ik al meesterlijk. Maar volgens mij overtreft deze hem zeker.

    ZIjn er trouwens nog dingen die mij worden aangeraden om ook nog in het spel te installeren?
      donderdag 22 juli 2010 @ 11:28:20 #266
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84348966
    quote:
    Op donderdag 22 juli 2010 09:15 schreef Splobber het volgende:
    Ik ben SimCity 4 nu ook even aan het downloaden.
    SimCity 3 vond ik al meesterlijk. Maar volgens mij overtreft deze hem zeker.

    ZIjn er trouwens nog dingen die mij worden aangeraden om ook nog in het spel te installeren?
    Geld gebouwen
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
      donderdag 22 juli 2010 @ 11:30:58 #267
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_84349060
    quote:
    Op donderdag 22 juli 2010 09:15 schreef Splobber het volgende:

    ZIjn er trouwens nog dingen die mij worden aangeraden om ook nog in het spel te installeren?
    De NAM (Network Addon Mod). Je hebt dan veel meer mogelijkheden om allerlei kruispunten/knooppunten etc. te bouwen.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      donderdag 22 juli 2010 @ 11:31:13 #268
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_84349075
    quote:
    Op donderdag 22 juli 2010 11:28 schreef Graseter het volgende:

    Geld gebouwen
    En die ja.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
      vrijdag 23 juli 2010 @ 10:31:11 #269
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84389616
    quote:
    Op donderdag 22 juli 2010 11:30 schreef JDude het volgende:

    [..]

    De NAM (Network Addon Mod). Je hebt dan veel meer mogelijkheden om allerlei kruispunten/knooppunten etc. te bouwen.
    Mijn dank is groot


    Overigens, ik probeer nu Simcity te mounten, maar dan krijg ik zo'n foutmelding iets van This application is not associated with blablablablabla. Terwijl ik volgens mij toch alles goed doe?
      vrijdag 23 juli 2010 @ 20:10:31 #271
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84411177
    quote:
    Op vrijdag 23 juli 2010 10:47 schreef mschol het volgende:
    www.simtropolis.com

    Als jij mijn redder in nood bent ben je een held, maar waar moet ik nu gaan zoeken?
    pi_84411424
    quote:
    Op vrijdag 23 juli 2010 20:10 schreef Splobber het volgende:

    [..]

    Als jij mijn redder in nood bent ben je een held, maar waar moet ik nu gaan zoeken?
    Eén van de users op wie je daar moet zoeken is Pegasus. Heeft zeer interessant spul gemaakt. En vergeet ook zeker niet te kijken op http://sc4devotion.com/
    pi_84422167
    mooi spel.. alleen ik ben er zooo slecht in :')
    Simcity 2000 ging me altijd wel redelijk af
    pi_84422263
    SimCity is fel geëvolueerd doorheen de tijden. Mooi.
      zaterdag 24 juli 2010 @ 11:38:24 #275
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84430630
    quote:
    Op vrijdag 23 juli 2010 20:17 schreef ElmarO het volgende:

    [..]

    Eén van de users op wie je daar moet zoeken is Pegasus. Heeft zeer interessant spul gemaakt. En vergeet ook zeker niet te kijken op http://sc4devotion.com/[/url]

    Bedankt. :)

    Weet iemand nog hoe ik dat probleem met het mounten van Iso oplos?
    pi_84430934
    unlocker op de image gebruiken?

    maar is hij misschien nog actief in je torrent programma?


    en wie kan er op de simtropolis site komen.. hij gaat hier laden maar blijft dat doen zonder een site te tonen, kan wel pingen; zowel IE8 als FF3
      zaterdag 24 juli 2010 @ 12:03:14 #277
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84431236
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 11:50 schreef mschol het volgende:
    unlocker op de image gebruiken?

    maar is hij misschien nog actief in je torrent programma?


    en wie kan er op de simtropolis site komen.. hij gaat hier laden maar blijft dat doen zonder een site te tonen, kan wel pingen; zowel IE8 als FF3

    Site doet het bij mij ook niet :{
    pi_84431427
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 12:03 schreef Splobber het volgende:

    [..]

    Site doet het bij mij ook niet :{


    gisteren had ik ook al problemen, vandaag heb ik het ook nog een dedicated server van mij geprobeerd en ook daar laad de site niet..
      zaterdag 24 juli 2010 @ 12:20:38 #279
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84431713
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 11:50 schreef mschol het volgende:
    unlocker op de image gebruiken?

    maar is hij misschien nog actief in je torrent programma?


    en wie kan er op de simtropolis site komen.. hij gaat hier laden maar blijft dat doen zonder een site te tonen, kan wel pingen; zowel IE8 als FF3

    Hij is niet meer actief voor zover ik weet.
    En een unlocker op de image, hoe doe ik dat? :)

    Dit staat er trouwens wanneer ik de image invoer:
    'there is no application associated with the given file name extension. This error will also be returned if you attempt to print a file that is not printable'

    Het gekke is nou dat ik 2x Simcity heb gedownload van verschillende torrents maar steeds dezelfde melding krijg?
    pi_84431761
    :S foutje van mij, ik dacht dat het bestand in gebruik was..


    je mount hem in daemon tools of een ander programma?

    wat voor soort image is het (*.img/*.mds/*.bin etc)
    pi_84431772
    quote:
    Schitterend man! Hoeveel tijd zit hierin?
    Op donderdag 22 juli 2010 01:22 schreef xmamacitax het volgende:
    mijn nederlands is 1000 x beter dan de joune
      zaterdag 24 juli 2010 @ 12:26:36 #282
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84431923
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 12:22 schreef mschol het volgende:
    :S foutje van mij, ik dacht dat het bestand in gebruik was..


    je mount hem in daemon tools of een ander programma?

    wat voor soort image is het (*.img/*.mds/*.bin etc)

    Ik mount hem met Alcohol 120%, aangezien Daemon Tools op een of andere manier niet meer werkt.
    Ik denk dat het een .img bestand is. Er staat voor de rest ook weinig bij wat voor bestand het zou kunnen zijn, alleen 'Image-bestand'.
    pi_84432258
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 12:26 schreef Splobber het volgende:

    [..]

    Ik mount hem met Alcohol 120%, aangezien Daemon Tools op een of andere manier niet meer werkt.
    Ik denk dat het een .img bestand is. Er staat voor de rest ook weinig bij wat voor bestand het zou kunnen zijn, alleen 'Image-bestand'.



    kijk eens of je in alchohol 120% hem kan associeren met image files? (e.v.t. uitzetten, apply, en weer aanzetten)

    en enig idee waarom daemon tools niet meer werkt? die doet het hier namelijk prima :P
      zaterdag 24 juli 2010 @ 12:43:06 #284
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84432489
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 12:36 schreef mschol het volgende:

    [..]

    kijk eens of je in alchohol 120% hem kan associeren met image files? (e.v.t. uitzetten, apply, en weer aanzetten)

    en enig idee waarom daemon tools niet meer werkt? die doet het hier namelijk prima :P

    Oh wacht, het is gewoon een Iso file, kom ik nu achter. :+
    En ja, het programma ondersteunt hem.

    Ik had Daemon Tools ergens een jaar terug gedownload (trial versie), maar die is nu al lang verlopen, dus die deed het niet meer. Heb ik op Youtube een crack opgezocht, gedownload etc, maar wanneer ik het programma opstart zie ik heel even dat opstartscherm maar die gaat dan ook meteen weer weg, en er gebeurt niks. Aan de reacties te zien van dat Youtube filmpje waar alles werd uitgelegd etc. zou ie moeten werken. :?
    pi_84432858
    http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
    en dan eff de daemon tools lite versie downloaden, heb je geen gare cracks nodig (en cracks zoeken via YT :')!)
      zaterdag 24 juli 2010 @ 13:19:38 #286
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84433527
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 12:53 schreef mschol het volgende:
    http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
    en dan eff de daemon tools lite versie downloaden, heb je geen gare cracks nodig (en cracks zoeken via YT :')!)

    Ik wou je bijna tot held uitroepen, totdat ik weer dezelfde melding kreeg. :r :r :r
      zaterdag 24 juli 2010 @ 13:22:14 #287
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84433598
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 13:19 schreef Splobber het volgende:

    [..]

    Ik wou je bijna tot held uitroepen, totdat ik weer dezelfde melding kreeg. :r :r :r
    Lukt het niet met installeren? PM me maar even.
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
      zaterdag 24 juli 2010 @ 13:25:45 #288
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84433686
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 13:22 schreef Graseter het volgende:

    [..]

    Lukt het niet met installeren? PM me maar even.

    Ik kom nog niet eens toe aan het installeren. Wanneer een image wil openen in Daemon Tools of Alcohol 120% krijg ik deze melding: 'there is no application associated with the given file name extension. This error will also be returned if you attempt to print a file that is not printable'

    En het mounten lukt dan niet
      zaterdag 24 juli 2010 @ 15:33:16 #289
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84437135
    JAAAAAAAAAA HET IS GELUKT!

    Beetje op een andere manier gedaan, met Winrar wat gekloot, maar hij doet het!

    Ik kan lekker aan de slag! :D :D :D
      zaterdag 24 juli 2010 @ 16:46:21 #290
    74976 JDude
    groetjes, veldmuis
    pi_84439407
    Het spel is overal voor vijf euro te vinden, had je een hoop gezeik gescheeld :P.
    It's always around me, all this noise
    But not nearly as loud as the voice saying
    "Let it happen, let it happen (It's gonna feel so good)
    Just let it happen, let it happen"
    pi_84439682
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 16:46 schreef JDude het volgende:
    Het spel is overal voor vijf euro te vinden, had je een hoop gezeik gescheeld :P.
    en voor 15 op steam, had je niet eens de deur uitgehoeven :+
      zaterdag 24 juli 2010 @ 17:08:55 #292
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84440260
    Damn, ik heb al een aardig dorpje maar ik kom al wat in financiële problemen te zitten. Hoe los ik het op? :{
    pi_84440731
    kijk waar je de meeste kosten aan hebt en of je die kan reduceren?
    extra belasting heffen?

    speciale banken neerzetten (zijn add-ons, dus moet je wel eerst downloaden), dan kan je er geld bij krijgen)
      zaterdag 24 juli 2010 @ 17:25:18 #294
    262674 Graseter
    Graseter als dorpsgek 2011.
    pi_84440902
    quote:
    Op zaterdag 24 juli 2010 17:08 schreef Splobber het volgende:
    Damn, ik heb al een aardig dorpje maar ik kom al wat in financiële problemen te zitten. Hoe los ik het op? :{
    Geldgebouwen, gebruik ik altijd :')
    http://www.evationstudios.com
    Bart Beentjes
    Bart@evationstudios.com
    pi_84440991
    ik probeer het altijd zonder, maar dat lukt me uiteindelijk nooit..
    overigens lukt het me ook nooit zulke mooie steden als die je op internet vind te maken..
      zaterdag 24 juli 2010 @ 18:50:09 #296
    56633 JimmyJames
    Unspeakable powers
    pi_84443829
    Ik heb nu NAM geïnstalleerd alleen lukt het ondergronds bouwen van hoofdstraten voor geen meter.
    Please Move The Deer Crossing Sign
      zondag 25 juli 2010 @ 10:30:59 #297
    260227 Splobber
    PSN: MacKroket
    pi_84460904
    Maar weer opnieuw beginnen met een stad. Was aardig onderweg met 4.500 inwoners, totdat het geld opraakte...

    Het lukt maar niet om winst te maken op een of andere manier. Dus heb ik nu de money tree, alleen ik snap niet hoe ik hem moet installeren? :?

    Bij instructions staat er dit:
    THIS ISALREADY COMPRESSED JUST PUT IN PLUGINS FOLDER
    IF YOU USE DATA PACKER AFTER YOU WILL NEED TO COPY THIS
    FILE SEPERATLY TO YOUR NEW PLUGINS FOLDER AS DATA PACKER
    IGNORES THIS FILE

    En er zit nog een zogenaamde VideoCD-film bestandje bij. Wat moet ik nu doen? Want ik heb dat bestandje al in de plugins folder gedaan maar niks gebeurde
    pi_84509837
    Zag het topic weer staan en handen beginnen weer te jeuken.. Geen idee of het wel werkt op 64bit W7, maar ga het vanavond proberen :P Met weemoed denk ik terug aan mijn superregion die ik na een herinstall van windows nooit meer werkend heb gekregen..

    Geld verdienen is trouwens niet zo moeilijk zonder cheats, maar dan moet je wel op hoge snelheid spelen een groot deel van de game.. Op normale snelheid maak je meer geld op dan je binnenkrijgt nl, zeker in het begin.
    Where facts are few, experts are many.
      maandag 26 juli 2010 @ 18:01:35 #299
    207382 ImMaxa
    Never stay dead
    pi_84512992
    Winst maken lukt me wel, mits ik rustig ga opbouwen en goed oplet. Geen onnodige dingen bouwen, de kosten goed in de gaten houden, en enkel noodzakelijke "diensten" neerzetten, en hun geldkraan precies goed open zetten. Al kom ik vroeg of laat altijd in de problemen met het verkeer. En het OV dat ik neerzet wordt vaak door geen hond gebruikt...
    You know, I've learned something today
    pi_84513229
    quote:
    Op maandag 26 juli 2010 16:42 schreef Atreidez het volgende:
    Zag het topic weer staan en handen beginnen weer te jeuken.. Geen idee of het wel werkt op 64bit W7, maar ga het vanavond proberen :P Met weemoed denk ik terug aan mijn superregion die ik na een herinstall van windows nooit meer werkend heb gekregen..

    Geld verdienen is trouwens niet zo moeilijk zonder cheats, maar dan moet je wel op hoge snelheid spelen een groot deel van de game.. Op normale snelheid maak je meer geld op dan je binnenkrijgt nl, zeker in het begin.
    hij werkt zeker op w7 x64, totdattie net crashte werkte hij prima :+

    waarom hij crasht is me overigens een raadsel..
    pi_84513828
    quote:
    Op maandag 26 juli 2010 18:01 schreef ImMaxa het volgende:
    Winst maken lukt me wel, mits ik rustig ga opbouwen en goed oplet. Geen onnodige dingen bouwen, de kosten goed in de gaten houden, en enkel noodzakelijke "diensten" neerzetten, en hun geldkraan precies goed open zetten. Al kom ik vroeg of laat altijd in de problemen met het verkeer. En het OV dat ik neerzet wordt vaak door geen hond gebruikt...
    Gebruik je de NAM ? Heb alleen ff deze pagina gelezen, dus misschien heb je t er al eerder over gehad
    Where facts are few, experts are many.
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')