quote:Klopt
Op dinsdag 4 februari 2003 12:33 schreef DJKoster het volgende:
IIII moet IV zijn....
Veel te simpel en het duurt véél te lang voordat er toffe gebouwen verschijnen. Dan heb ik héél m'n veld al vol gebouwd en moet ik stukken gaan slopen en nieuw laten bouwen ofzo, zodat er meer bewoners kunnen komen en hoge gebouwen komen.
Daarnaast STIKT het van de bugs. Vooral dat gezeur over brandweer, ziekenhuis en politie dat er underfunded wordt. De slider staat bijna op max maar de cirkel is zó vreselijk klein. Terwijl andere gebouwen van hetzelfde type wél een grote cirkel hebben.
Daarnaast had ik ook een map waar zo vreselijk veel eis was naar industrie, alle soorten. En ik had hele grote lappen industrie liggen, maar niemand wilde daar bouwen. En wát er stond werd zo zwart als roet.
M.a.w. niet leuk dus!
Maar goed, on topic maar weer.
Het vorige deel is hier te vinden:
Het grote [SimCity 4] topic deeltje III
O ja, en we waren aan het klagen over de nieuwe news ticker
quote:Ja, daar had ik ook last van toen ik een sim had aangewezen enzo
O ja, en we waren aan het klagen over de nieuwe news ticker
"Bob is happy ..."
"Bob dit"
"Bob dat"
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 12:33 schreef DJKoster het volgende:
IIII moet IV zijn....
quote:
Op dinsdag 4 februari 2003 12:37 schreef dvdstelt het volgende:
Ik heb die andere threads niet gelezen, maar ik vind SC4 maar niets.Veel te simpel en het duurt véél te lang voordat er toffe gebouwen verschijnen. Dan heb ik héél m'n veld al vol gebouwd en moet ik stukken gaan slopen en nieuw laten bouwen ofzo, zodat er meer bewoners kunnen komen en hoge gebouwen komen.
Zo gaat het in het echt toch ook soms? Bovendien moet je vanaf het begin al Medium zonen, nooit Light. Dan kun je althans de eerste paar decennia al de hoogte inbouwen.Daarnaast STIKT het van de bugs. Vooral dat gezeur over brandweer, ziekenhuis en politie dat er underfunded wordt. De slider staat bijna op max maar de cirkel is zó vreselijk klein. Terwijl andere gebouwen van hetzelfde type wél een grote cirkel hebben.
Da's geen bug. Als je b.v. een ziekhuis underfundt, gaan ze staken. Daardoor wordt de actieradius kleiner (ze draaien alleen nooddiensten, stel ik me dan voor). Om dat op te lossen, moet je eerst de funding weer omhoog zetten. Daarna een paar dagen wachten totdat de staking over is en het ziekenhuis weer volledig bezet is. Als je vervolgens terug naar je ziekenhuis gaat, zul je zien dat de slider weer normaal werkt. Geen bug dus, meer een realistische touch.Daarnaast had ik ook een map waar zo vreselijk veel eis was naar industrie, alle soorten. En ik had hele grote lappen industrie liggen, maar niemand wilde daar bouwen. En wát er stond werd zo zwart als roet.
Deze weet ik ook niet zonder meer info.M.a.w. niet leuk dus!
![]()
![]()
![]()
Wél leuk dus! Het werkt gewoon iets anders dan de vorige delen.
quote:SimCity 4 is hartstikke leuk, als je tenminste van het genre houdt. En als ik zo jouw problemen lees, denk ik dat je je er nog niet echt in verdiept heb. Dat is denk ik wel de moeite waard om even te doen, want het spel is echt wel goed.
Op dinsdag 4 februari 2003 12:37 schreef dvdstelt het volgende:
M.a.w. niet leuk dus!![]()
![]()
![]()
quote:Natuurlijk, maar in SC4 zijn de velden zo klein waar je kunt bouwen! En als je veld eenmaal vol is, kan er op een gegeven moment niets meer bij gebouwd worden. Dus dan kun je wel meer mensen willen, maar die komen niet omdat er niet genoeg industrie is.
Zo gaat het in het echt toch ook soms? Bovendien moet je vanaf het begin al Medium zonen, nooit Light. Dan kun je althans de eerste paar decennia al de hoogte inbouwen.
quote:Jawel!
Da's geen bug.
quote:Nee, niet dus!
Wél leuk dus! Het werkt gewoon iets anders dan de vorige delen.
quote:Zoals je kunt lezen in mijn post hierboven heb ik SC2000 maanden gespeeld en vond het fantastisch! Ik kick echt op dit soort games. Maar SC4 is gewoon niet leuk! Sorry!
Op dinsdag 4 februari 2003 12:52 schreef SuperSiem het volgende:[..]
SimCity 4 is hartstikke leuk, als je tenminste van het genre houdt. En als ik zo jouw problemen lees, denk ik dat je je er nog niet echt in verdiept heb. Dat is denk ik wel de moeite waard om even te doen, want het spel is echt wel goed.
quote:Ik weet niet of je de vorige post gelezen hebt waar ik het extra uitleg... maar nogmaals: ALLES MAX FUNDING en tóch staken!
Op dinsdag 4 februari 2003 12:56 schreef Atrimar het volgende:
Die slider is idd geen bug. Als het personeel staakt, dan is de actieradius kleiner, en zul je de funding omhoog moeten gooien. Dit resulteert niet meteen, omdat ze nog aan het staken zijn. Als ze allemaal weer werken zul je zien dat de actieradius weer normaal is, en kun je het weer terug aanpassen naar je wensen.
quote:Als je kijkt nadat je de funding tijdens de staking omhoog hebt gegooid zie je dat het nog niet helpt. Als ze klaar zijn met staken, dán pas heeft het weer het oude effect.
Op dinsdag 4 februari 2003 12:58 schreef dvdstelt het volgende:[..]
Ik weet niet of je de vorige post gelezen hebt waar ik het extra uitleg... maar nogmaals: ALLES MAX FUNDING en tóch staken!
Nu ik het me herinner, de getallen zijn ook héél raar. Bijvoorbeeld patienten staat op enkele honderden bij een ziekenhuis, wat normaal is. Maar bij max funding is het patienten wat hij aan kan toch maar enkele tientallen. Nou, als dát geen bug is...
quote:Ik probeer het nog duidelijker te maken.
Op dinsdag 4 februari 2003 13:01 schreef dvdstelt het volgende:
Zal ik doen, alleen ...Ik kán de funding niet omhoog gooien.
Tijdens de staking zet je de funding op max. (dit is minder als normaal.)
Ná de staking ga je terug en vergelijk je de funding met de vorige, dan zul je zien dat de funding wél op max staat. Nu kun je deze weer terugzetten naar het gewenste niveau.
Ik heb geen screens voorhanden, anders had het misschien wat duidelijker geweest
Normaal is bijv. je max funding §300, tijdens een staking is dit §150, na de staking is het gewoon weer §300
Maar de slider staat hélemaal naar rechts. Dus als ze gaan staken, kan ik de slider niet nog meer naar rechts gooien. Ik kan de funding niet hoger zetten dan max, maar je vraagt het me toch te doen. Ik heb het dan over de funding van de kazerne of het ziekenhuis zélf. Ik weet dat er nog een globale funding is waar je de funding voor álle gebouwen tegelijk zet. Maar je kan toch niet menen dat ik die omhoog moet gooien? Want dan moet ik daarna élk ziekenuis apart weer gaan aanpassen.
quote:Dan heb je gewoon te weinig klinieken in die buurt, en zul je er een bij moeten plaatsen om de eerste te ontlasten
Op dinsdag 4 februari 2003 13:07 schreef dvdstelt het volgende:
Hehehehe, dit begint een beetje een welles-nietus spelletje te worden. Maar misschien mis ik wat, omdat je zelf schrijft "(dit is minder dan normaal)"Maar de slider staat hélemaal naar rechts. Dus als ze gaan staken, kan ik de slider niet nog meer naar rechts gooien. Ik kan de funding niet hoger zetten dan max, maar je vraagt het me toch te doen. Ik heb het dan over de funding van de kazerne of het ziekenhuis zélf. Ik weet dat er nog een globale funding is waar je de funding voor álle gebouwen tegelijk zet. Maar je kan toch niet menen dat ik die omhoog moet gooien? Want dan moet ik daarna élk ziekenuis apart weer gaan aanpassen.
quote:Domme vraag: Heb je genoeg geld?
Op dinsdag 4 februari 2003 13:16 schreef Vanquish het volgende:
Waarom kan ik geen cloverleafs maken?
Wat ik ook probeer, dat ding blijft rood...
Heb die kruisende wegen al gebouwd tot ze tegen elkaar aan komen, heb ze wat verder weg gezet, heb er 1 laten doorlopen en de ander er naar toe laten naderen, maar dat lompe klaverblad blijft rood!
Iemand?
quote:Nope, ook niet... vóór ze beginnen te staken, overlappen de cirkels elkaar.
Op dinsdag 4 februari 2003 13:08 schreef Atrimar het volgende:[..]
Dan heb je gewoon te weinig klinieken in die buurt, en zul je er een bij moeten plaatsen om de eerste te ontlasten
Ander verhaal...
Ik heb ook één map wat gecheat om wat dingen te proberen met steden die tegen elkaar liggen. Daar heb ik de boel ook helemaal vol gegooid en alle wegen waren zwart geasfalteerd. M.a.w praktisch overal was het wegendek groen, behalve enkele delen bij industrie, waar het oranje was. Toen heb ik voor de gein eens een metro gebouwd onder de grond over een heel stuk van de residential area's. Daarna begon de ticker continue te zeuren over stations die afgebroken moesten worden omdat mensen erover aan het zeuren waren dat deze niet goed lag. Hij kon maar beter ergens anders geplaatst worden waar wél een station nodig was, dit was onzin.
Is dat omdat ze stations in hun wijk niet leuk vinden? Of gewoon een formule binnen SC4 die dacht dat het ergens anders beter gebruikt kon worden? Want het bericht blééf maar terugkomen en het irriteerde me weer mateloos.
Daarnaast wilde ik in die stad ook eens een vliegveld neerleggen om te zien hoe dat eruit zag. Mensen kinderen, voor het grootste vliegveld moest ik mijn halve stad afbreken omdat deze zoveel grond in neemt. Ik heb daarom maar de medium airfield neergelegd. Maar beetje sip spel hoor, zulke kleine maps en zulke enórme vliegvelden enzo.
Laten we twee dingen even goed uit elkaar houden. Ziekenhuizen, scholen en politiebureaus hebben twee sliders.
De bovenste is de lokale funding: hoeveel mensen werken er? Oftewel: hoeveel patiënten, leerlingen en arrestanten kunnen ze kwijt?
De tweede slider is de actieradius: hoe groot is het gebied dat het gebouw bestrijkt?
Beide sliders hebben effect op het functioneren.
In b.v. een dunbevolkt gebied (akkerlanden) kun je de actieradius van een school groot maken (groter gebied voor de schoolbus), maar kan de funding een stuk lager (minder leraren). Er zijn weinig leerlingen, maar die moeten wel van ver komen.
Wanneer je nu de funding te laag maakt, gaan ze waarschijnlijk staken. Tijdens een staking kun je de funding wel gelijk omhoog gooien, maar dat heeft geen zin. De meeste werknemers lopen immers op straat te schreeuwen. Pas als de stakers weer binnen zijn, heeft het verhogen van de funding effect.
Ik moet toegeven dat ik nog geen grote stad heb gespeeld, dus het zou toch best kunnen dat dvdstelt terecht een bug rapporteert.
quote:Zó dom ben ik ook weer niet hoor
Op dinsdag 4 februari 2003 13:16 schreef Atrimar het volgende:[..]
Domme vraag: Heb je genoeg geld?
Die bushaltes ben ik ook nog niet helemaal uit.
(I know, ik ben een betweter)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |