WTF, hoe kon ik je reactie over hoofd zien??! Argh, i'm blind. Als ik schizofreen was, had ik mezelf in de rolstoel getrapt. Topic had ik al 2x doorgelezen, toch je reachtie niet gelezen.quote:Op zondag 10 oktober 2004 23:02 schreef Rag het volgende:
M'n reactie terug was dus waardeloos neem ik aan
De spul is legaal, ik heb gekeken op websteks van nVidia en Simcity, en allerlei 'patches' binnengehaald, toch draait het spel nog steeds niet. Je bedoelde wellicht deze?: http://simcity.ea.com/update/index_update.php. Dat treft, daar heb ik ook gekeken, de patch versie was exact als die door mij aangeschafte Simcity 4 (in EA Classics verpakte ceedee).quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 @ 14:22 schreef Rag het volgende
* Zwaait!
Ik ken 't probleem, het is uiteindelijk opgelost toen ik een hele zooi drivers heb geinstalleerd en gedeinstalleerd, oppeens werkte 't.... 'T spel werkt hier op een crappy ATI radeon IGP 320 ('t schijnt dat ATI videokaarten een hoop problemen opleveren bij SC4). Maar 't blijft vreemd, patch heb je btw geprobeerd? (paar pagina's terug kan je de link vinden ervoor)
(
quote:Op maandag 11 oktober 2004 18:59 schreef DaMascot het volgende:
Ik heb alleen Simcity 3000, mag ik daar hier ook een paar vragen over stellen?
Want kan geen SimCity 3000 topics meer vinden
hahaquote:Op maandag 11 oktober 2004 20:08 schreef Rag het volgende:
@ Cerbie
[afbeelding]
Veeeeeeeeeeeel effectiever, gewoon even over de rand storten en klaar
(is jammergenoeg niet meer te verkrijgen (PEG enzo))
of zoek op de STEX naar 'blackhole'
[..]
![]()
WOWquote:Op maandag 11 oktober 2004 20:08 schreef Rag het volgende:
@operator82: Al eens geprobeert om SC4 onder software te laten renderen? 'T kan wel iets langzamer gaan, en de graphix zijn wat waziger, maar 't kan helpen..
@ Cerbie:
[afbeelding]
Véél effectiever, gewoon even over de rand storten en klaar
Waar kan ik dan de oudere versies van de drivers vinden?quote:Op maandag 11 oktober 2004 12:09 schreef Brasco125 het volgende:
Ik heb een nVidia GForce4 kaart.. ik had ook problemen. Bij mij werkte Simcity4 goed, tot ik detinonator of zo iets had geupgrade. Ging het dus niet meer werken.. Ik heb nu de oudste versie van mijn drivers draaien, die nog wel werkte en de simcity update ook niet geinstalleerd.
Stofware renderen? Hoebedoeltu?quote:Op maandag 11 oktober 2004 20:08 schreef Rag het volgende:
@operator82: Al eens geprobeert om SC4 onder software te laten renderen? 'T kan wel iets langzamer gaan, en de graphix zijn wat waziger, maar 't kan helpen..
Staat ergens in de opties van het spelquote:Op maandag 11 oktober 2004 21:35 schreef operator82 het volgende:
[..]
Stofware renderen? Hoebedoeltu?Ik ben een fucking pc-n00b, leg eens uit. .
![]()
Had je het tegen mij... ??quote:Op maandag 11 oktober 2004 21:55 schreef Brasco125 het volgende:
Dude, ik zal eens even kijken of ik hier nog een oude versie heb liggen (zit nu op mijn iBook, driver moet ergens op mijn servers staan maar daar kan ik nu niet bij.. als je me op een of andere manier je email geeft dan mail ik hem naar je.. doen ze hier ook aan PM's?![]()
Als jij een oude-nvidia-driver nodig hebt voor je SC3000quote:Op maandag 11 oktober 2004 22:00 schreef DaMascot het volgende:
[..]
Had je het tegen mij... ??![]()
Edit: mn mail is damascot[apenstaaaaaaaaart]gmail[puntt].com
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |