quote:Op zaterdag 24 juli 2010 11:50 schreef mschol het volgende:
unlocker op de image gebruiken?
maar is hij misschien nog actief in je torrent programma?
en wie kan er op de simtropolis site komen.. hij gaat hier laden maar blijft dat doen zonder een site te tonen, kan wel pingen; zowel IE8 als FF3
quote:
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 11:50 schreef mschol het volgende:
unlocker op de image gebruiken?
maar is hij misschien nog actief in je torrent programma?
en wie kan er op de simtropolis site komen.. hij gaat hier laden maar blijft dat doen zonder een site te tonen, kan wel pingen; zowel IE8 als FF3
Schitterend man! Hoeveel tijd zit hierin?quote:Op donderdag 28 januari 2010 23:12 schreef ufopiloot het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:22 schreef mschol het volgende:
:S foutje van mij, ik dacht dat het bestand in gebruik was..
je mount hem in daemon tools of een ander programma?
wat voor soort image is het (*.img/*.mds/*.bin etc)
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:26 schreef Splobber het volgende:
[..]
Ik mount hem met Alcohol 120%, aangezien Daemon Tools op een of andere manier niet meer werkt.
Ik denk dat het een .img bestand is. Er staat voor de rest ook weinig bij wat voor bestand het zou kunnen zijn, alleen 'Image-bestand'.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:36 schreef mschol het volgende:
[..]
kijk eens of je in alchohol 120% hem kan associeren met image files? (e.v.t. uitzetten, apply, en weer aanzetten)
en enig idee waarom daemon tools niet meer werkt? die doet het hier namelijk prima
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:53 schreef mschol het volgende:
http://www.daemon-tools.cc/eng/downloads
en dan eff de daemon tools lite versie downloaden, heb je geen gare cracks nodig (en cracks zoeken via YT!)
Lukt het niet met installeren? PM me maar even.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:19 schreef Splobber het volgende:
[..]
Ik wou je bijna tot held uitroepen, totdat ik weer dezelfde melding kreeg.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 13:22 schreef Graseter het volgende:
[..]
Lukt het niet met installeren? PM me maar even.
en voor 15 op steam, had je niet eens de deur uitgehoevenquote:Op zaterdag 24 juli 2010 16:46 schreef JDude het volgende:
Het spel is overal voor vijf euro te vinden, had je een hoop gezeik gescheeld.
Geldgebouwen, gebruik ik altijdquote:Op zaterdag 24 juli 2010 17:08 schreef Splobber het volgende:
Damn, ik heb al een aardig dorpje maar ik kom al wat in financiële problemen te zitten. Hoe los ik het op?
hij werkt zeker op w7 x64, totdattie net crashte werkte hij primaquote:Op maandag 26 juli 2010 16:42 schreef Atreidez het volgende:
Zag het topic weer staan en handen beginnen weer te jeuken.. Geen idee of het wel werkt op 64bit W7, maar ga het vanavond proberenMet weemoed denk ik terug aan mijn superregion die ik na een herinstall van windows nooit meer werkend heb gekregen..
Geld verdienen is trouwens niet zo moeilijk zonder cheats, maar dan moet je wel op hoge snelheid spelen een groot deel van de game.. Op normale snelheid maak je meer geld op dan je binnenkrijgt nl, zeker in het begin.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |