En weet je nu of het een beetje werkt?quote:Op woensdag 18 maart 2009 11:43 schreef Draz het volgende:
[..]
Thanks
Ik heb een mod geïnstalleerd die de banen voor industrie zou moeten verhogen. Ik vond het aantal industrie dat je neer moest zetten als niet echt realistisch, en het zou m'n stad wel helpen op het moment.
Maar ik heb nog niet genoeg gespeeld om een daadwerkelijk positief effect te zien.
Yep, werkte.quote:Op woensdag 25 maart 2009 18:04 schreef Fokkedop het volgende:
[..]
En weet je nu of het een beetje werkt?
Zoja, hoe heet die moet? ik word er zelf ook een beetje moe van zoveel industrie te moeten bouwen om andere shit te laten ontwikkelen, bijna het hele veld staat vol met industrie, vind dit erg onrealistisch... so, what's the name?
No-CD crack!?quote:Op maandag 30 maart 2009 23:23 schreef JoeThePlumber het volgende:
kon SC4 niet meer opstarten (mijn CD-ROM werd niet herkent)..
Maar heb het opnieuw geïnstalleerd en werkt weer (gelukkig heb ik mijn opgeslagen steden nog)
Tja... wil je wel telkens die DVD in je laptop doen wanneer je even wilt spelen!? Het is echt ene verschrikkelijk klein 'crackje', die verder geen last kan of invloed heeft op je prestaties, dus waarom zou je dat niet doen!?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 00:18 schreef JoeThePlumber het volgende:
[..]
Probeer mijn laptop nog een beetje 'schoon' te houden, maar is dat echt nodig?
De onlinewinkel of retail? Ik kan het niet vinden en wil het wel kopenquote:Op zondag 29 maart 2009 14:14 schreef Yi-Long het volgende:
De game is nu trouwens 6-7 euro bij de Intertoys (deluxe).
Ik zag hem gewoon in de winkel liggen. geen idee of hij online te koop is bij intertoys.nl.quote:Op dinsdag 31 maart 2009 00:50 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
De onlinewinkel of retail? Ik kan het niet vinden en wil het wel kopen
Ik gebruik "capaciteit x2 met better pathfinding".quote:Op donderdag 2 april 2009 16:39 schreef OpenYourMind het volgende:
Welke verkeersinstellingen gebruiken jullie bij de Network Addon Mod?
Standaard, met beter pathfinding, meer capaciteit van de wegen, hogere commute tijd?
Is geen bug. Is een functie.quote:Op dinsdag 28 april 2009 16:22 schreef Yi-Long het volgende:
Sim City doet het inmiddels weer (moest er een CD-crack overheen gooien).
Nu wou ik net verder gaan met mijn stad, maar zodra ik begon kreeg ik een melding dat de zijkantn niet goed aansloten qua hoogte met de 'neighbours', wat sowieso raar is want ik heb geen zaken veranderd wat betreft hoogte enzo, en ik heb geen 'neighbouring cities' gemaakt.
Anyway, ik dus even op 'aanpassen' gedrukt, en toen storte de helft van mijn stad in, waren de 'zones' weg(!), etc. Uiteraard gequit zonder te saven, maar is toch een vreemde gebeurtenis.
Is dit een bekende 'bug'?
Heb ik ook vaak gehad. Buitengewoon frustrerend.quote:Op dinsdag 28 april 2009 16:22 schreef Yi-Long het volgende:
Sim City doet het inmiddels weer (moest er een CD-crack overheen gooien).
Nu wou ik net verder gaan met mijn stad, maar zodra ik begon kreeg ik een melding dat de zijkantn niet goed aansloten qua hoogte met de 'neighbours', wat sowieso raar is want ik heb geen zaken veranderd wat betreft hoogte enzo, en ik heb geen 'neighbouring cities' gemaakt.
Anyway, ik dus even op 'aanpassen' gedrukt, en toen storte de helft van mijn stad in, waren de 'zones' weg(!), etc. Uiteraard gequit zonder te saven, maar is toch een vreemde gebeurtenis.
Is dit een bekende 'bug'?
Geen problemen mee gehad...quote:Op dinsdag 28 april 2009 17:44 schreef Athlon_2o0o het volgende:
[..]
Heb ik ook vaak gehad. Buitengewoon frustrerend.
Omdat je niet alles wilt hebben wat op simtropolis staat, de bestanden zijn gemaakt door diverse gebruikers, het toch echt wel tientallen gigabytes aan data is (heel Simtropolis), het toch eigenlijk wel aardig is dat je kan zoeken en kiezen wat je wel en niet wilt installeren...quote:Op zondag 3 mei 2009 11:41 schreef mschol het volgende:
maar weer geinstalleerd..
nog steeds loop ik te kutten met een slecht ingedeelde plugin folder..
waarom is niet alles van simtropolis in 1 bestand, netjes geordend, te downloaden zodat je die in 1x kan extracten en direct klaar bent
je bent bekend met b.v. PEG?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:31 schreef lof102 het volgende:
[..]
Omdat je niet alles wilt hebben wat op simtropolis staat, de bestanden zijn gemaakt door diverse gebruikers, het toch echt wel tientallen gigabytes aan data is (heel Simtropolis), het toch eigenlijk wel aardig is dat je kan zoeken en kiezen wat je wel en niet wilt installeren...
Ja, het zuigt gewoon. Ze weigeren het is fatsoenlijke packs te stoppen wegens "copyright". Is gewoon zielig gedoe, want het maakt het erg ingewikkeld.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 12:55 schreef mschol het volgende:
[..]
je bent bekend met b.v. PEG?
die hebben meerdere texturepacks en model packs..
een ramp, zeker omdat ze regelmatig geupdate worden, er brakke installers omheen zitten...
SC4 schijnt dual cores niet aardig te vinden?quote:Op vrijdag 15 mei 2009 20:11 schreef Yi-Long het volgende:
*Zucht*
Had mijn mooie dorpje net helemaal uitgebreid met een mooie randweg, en nieuwe zones, en nieuwe toevoerwegen etc...
...1 crash later, en ik zat weer in windows...
Ik word echt schijtziek van die random crashes. Vorige keer dat ik SC4 op mijn PC had staan, had ik er ook geen last van, dus geen idee waarom nu opeens wel
Had ik inderdaad problemen mee. Affiniteit op 1 core zetten loste het bij mij toen op. Dus misschien is dat voor Yi-Long ook de oplossing.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:41 schreef mschol het volgende:
[..]
SC4 schijnt dual cores niet aardig te vinden?
windows 7 kan je nog niet kopenquote:Op vrijdag 5 juni 2009 07:38 schreef Tomidevil het volgende:
Hehe, eindelijk doet 'ie' het op vista, kheb het aan mijn vader overgelaten, en heeft er wat mee geknutseld.
Mijn vader is ook geïntresseerd in Simcity 4 en heeft het ook op zijn computer gezet, en die heeft zojuist Windows 7 Gekocht.
In nederland nee, maar in Amerika heeft de realease al plaatsgevonden, en mijn vader werkt bij microsoft.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 07:46 schreef mschol het volgende:
[..]
windows 7 kan je nog niet kopen
je kan wel de release candidate downloaden en installeren
definitive versie komt pas op 22 oktober op de markt
er is een RTM uit... geen retail of OEM....quote:Op zaterdag 6 juni 2009 22:06 schreef Tomidevil het volgende:
[..]
In nederland nee, maar in Amerika heeft de realease al plaatsgevonden, en mijn vader werkt bij microsoft.
Jazekers, kijk bij begin van dit topic...quote:Op zondag 7 juni 2009 19:25 schreef invine het volgende:
is er mogelijkheid om je resolutie op 1680*1050 te zetten?
Succes..quote:# Aangepaste Resolutie
# Ga naar de snelkoppeling waarmee je het spel opstart;
# Rechtermuisklik, eigenschappen;
# Bij doel het volgende neerzetten:
"C:\Program Files\Maxis\SimCity 4 Deluxe\Apps\SimCity 4.exe" -intro:off -CustomResolution:enabled -r1680x1050"
Natuurlijk kun je hier zelf ook een andere resolutie invullen.
Idd een probleem, manual saven om de aantal turns, is de oplossing helaas!quote:Op vrijdag 15 mei 2009 21:45 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Had ik inderdaad problemen mee. Affiniteit op 1 core zetten loste het bij mij toen op. Dus misschien is dat voor Yi-Long ook de oplossing.
Thanks! Ik kijk natuurlijk weer is niet verder dan mijn neus lang isquote:Op maandag 8 juni 2009 02:28 schreef JoeThePlumber het volgende:
[..]
Jazekers, kijk bij begin van dit topic...
Laat maar, heb het al voor je opgezocht![]()
[..]
Succes..
Dat werkt vreemd genoeg niet....quote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:03 schreef mschol het volgende:
als jij je vorige "mijn documenten" behouden hebt dan kan je de boel terug zetten door de map simcity 4 terug te kopieeren naar je mijn documenten map
(regio's staan in: My Documents\SimCity 4\Regions
Middels 800.000 inwonersquote:Op zaterdag 20 juni 2009 01:10 schreef Duderella het volgende:
TVP!
Net weer eens begonnen met dit spel.
Ik ga consequent ten onder aan mijn ongeduld en hebzucht.
Soms moet je die steden om de één of andere reden weer importeren. Kijk eens of ze onder gedownloade steden staan.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 03:01 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Dat werkt vreemd genoeg niet....
Jemig!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 03:42 schreef JoeThePlumber het volgende:
[..]
Middels 800.000 inwoners! en nog niet eens een kwart vol...
Wel een half jaar mee bezig...
Weet niet of je onderstaande plugin al kende, maar die is wel handig om lekker snel veel geld te krijgen.quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:09 schreef Duderella het volgende:
[..]
Jemig!
Kijk, daar heb ik absoluut geen geduld voor.![]()
Ik ga mijn kas maar eens illegaal spekken denk ik. Ik wil zo graag een mooi stadje.
Dank je!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 11:19 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Weet niet of je onderstaande plugin al kende, maar die is wel handig om lekker snel veel geld te krijgen.
BSC Ultimate Budget Tool Suburbs Bank
Komt in het menu voor je monumenten te staan. Bank neerzetten en er komt een menu tevoorschijn in je nieuwsticker. En na afloop kan je bank weer verwijderen.
Ook nog een handige is Lottery Program RELOADED. Aanvinken en je hebt een leuk extraatje bij je maandelijkse inkomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |