quote:Op donderdag 21 augustus 2008 19:58 schreef McFearless het volgende:
Ik ben even n00bs aan het ownen op CoD4 terwijl er een vijftienjarig breezersletje aan mijn penis zuigt.
quote:
quote:
Ik had in de kroeg nog ruzie met een kakkerlakquote:Op zondag 21 september 2008 15:27 schreef reetveter het volgende:
Feyenoorders die toegeven dat ze braamhaar nodig hebben om te winnen@ TS
Ga es deaud jij.quote:Op zondag 21 september 2008 15:28 schreef Rhythm het volgende:
Ik heb al 2x kanker in de foute context gezien!
[ afbeelding ]
Nee, voor deze ene keer omdat Ajax gepwnd + een ban teveel van het goede is.
Denken dat TS voor Feyenoord is terwijl hij voor PSV is en het prachtig vind als Ajax ook punten laat liggen als PSV dit ook heeft gedaanquote:Op zondag 21 september 2008 15:27 schreef reetveter het volgende:
Feyenoorders die toegeven dat ze braamhaar nodig hebben om te winnen@ TS
Toch een puntje ingelopen!quote:Op zondag 21 september 2008 15:29 schreef Rhythm het volgende:
[..]
Denken dat TS voor Feyenoord is terwijl hij voor PSV is en het prachtig vind als Ajax ook punten laat liggen als PSV dit heeft gedaan.
jweettoch!quote:
Nog erger --> psvquote:Op zondag 21 september 2008 15:29 schreef Rhythm het volgende:
[..]
Denken dat TS voor Feyenoord is terwijl hij voor PSV is en het prachtig vind als Ajax ook punten laat liggen als PSV dit ook heeft gedaan.
Nog niet begonnenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |