Die hoeft morgen pas.quote:Op maandag 26 juni 2006 17:13 schreef jorienvdherik het volgende:
26 Juni : Izzypizzy, Rotterdam - 08.00 (Auto)
je moet blokmarkering zien als een scheiding tussen de banen.. je mag dus rechts langs de auto (maar niet als inhaalmanoeuvre..) rijden...quote:Op maandag 26 juni 2006 17:13 schreef jorienvdherik het volgende:
26 Juni : Izzypizzy, Rotterdam - 08.00 (Auto)
26 Juni : Ms_Furious, Rotterdam Zuid - 9.50 (Auto)
hoe is het met hun afgelopen ?
en als er geen blokmarkering ligt en je wilt toch voorbij die autos ze toch links inhalen ? of is het verstandiger op je examen dan maar net zo hard te gaan rijden dat je achter ze blijft
So dat is zeker kut!quote:Op maandag 26 juni 2006 17:20 schreef alwaysthebest het volgende:
Hm, morgen zit ik met twee onbekenden in de auto..
Mijn gewone instructeur kan niet (details even weggelaten), en nu komt er een vrouwtje mee die er pas werkt, heb ik zelf ook nog nooit gezien. Vond het meestal toch wel fijn een vertrouwd persoon erbij te hebben....
beetje zelfvertrouwen is nooit wegquote:Op maandag 26 juni 2006 17:24 schreef Robin__ het volgende:
Deel 58.. het deel van de waarheid voor mij
Heb me vanochtend toch niet kunnen bedwingen en heb naast het geld voor de les van vandaag ook geld opgenomen om mn rijbewijs eventueel op te kunnen gaan halen (kost 50,25 hier)
kon het stiekem toch niet laten
aangepastquote:Op maandag 26 juni 2006 17:25 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
So dat is zeker kut!![]()
Ik neem dit keer ook mn instructeur maar mee...als ik het niet mocht halen weet hij tenminste waar ik nog extra aan moet werken, want ik heb toch het idee dat ik anders rij tijdens het lessen op 1 of andere manier![]()
En ik kan het zelf niet aanpassen in de OP dat ik morgen pas op moet vandaar dat er nog de 26e staat maar ik ga dus morgen, de 27e op om 11.40u....
K wil nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttt![]()
Schijn bedriegt.. krijg met iedere les die ik had tussen ttt en examen meer en meer het idee dat ik een hoop mazzel nodig ga hebbenquote:
hahahahaha niet echt...ik dacht gewoon als iemand zin heeft om het te veranderen is t mooi meegenomenquote:
ik ben ook superliefquote:Op maandag 26 juni 2006 18:43 schreef izzypizzy het volgende:
[..]
hahahahaha niet echt...ik dacht gewoon als iemand zin heeft om het te veranderen is t mooi meegenomenT staat er toch nog maar 1 dag
Maar wel lief dat je t ff hebt aangepast...
Iedereen bedankt voor de succeswensen...en Robin ook vast succes voor woensdag!!!!!![]()
Dat zou zeker mooi wezen jaquote:Op maandag 26 juni 2006 19:04 schreef mirelia het volgende:
Allemaal heel veel succes morgen !!!!
Zou gaaf wezen als weer eens iedereen slaagt op dezelfde dag
oe, dan mag je al snel weer zegquote:Op maandag 26 juni 2006 19:18 schreef Shirley het volgende:
Ah shit...wil iemand mij even in deze OP zetten???Kleine kans dat ik deel 59 niet haal namelijk.
Dusjuli: Shirley, Rotterdam - 08.55 (Auto)
maar ben je geslaagd dan? geloof niet dat je dat al gezegd hebtquote:Op maandag 26 juni 2006 19:20 schreef Ms_Furious het volgende:
De propanolol heeft trouwens wel echt goed gewerkt. Had wel zenuwen in mijn buik, maar verder was ik de rust zelve. Aangezien het nu uit begint te werken, ben ik nu pas opgefokt aan het worden.
ja, maar als je deel 59 misschien niet eens meer haalt dan zal het wel ergens begin juli zijn, of we moeten heel weinig gaan posten opeensquote:
OMG, balen zegquote:Op maandag 26 juni 2006 19:17 schreef Ms_Furious het volgende:
Nou ik mocht dus stiekem vandaag ineens, niemand wist ervan. Maar ik ben dus gewoon gezakt en daar ben ik ontzettend boos over.
Aaaah...verdomme! Echt van die kutredenen!quote:Op maandag 26 juni 2006 19:17 schreef Ms_Furious het volgende:
Nou ik mocht dus stiekem vandaag ineens, niemand wist ervan. Maar ik ben dus gewoon gezakt en daar ben ik ontzettend boos over.
Andere 2 keer was het mijn eigen fout, maar nu was het gewoon een tieves-examinator. Mijn invoegen op de snelweg was niet snel genoeg want ik reed door tot het einde van de invoegstrook. Dat kwam omdat er een auto geen ruimte wilde geven, sorry dat ik dat onverantwoordelijk invoegen vind als ik gelijk de baan op schiet. Ik moest fileparkeren maar dat ging scheef maar kijken was wel goed. Echter, die hondenlul besluit dat scheef inparkeren ook een reden is om me niet te laten slagen.
Vanaf het moment dat ik hem een hand geef is hij chagerijnig. "Ja, heb je je papieren" Op mn gemak stellen deed ie niet. Tijdens de rit wel een normaal gesprek gehad, maar ik bleef het een rare vent vinden.
Ik zal niet zeggen dat ik een perfecte rit heb gereden, maar het ging wel goed. Die vent stapt zelfs zingend uit de auto. Dus ik dacht, nou dan heb ik m wel zou wel erg brutaal zijn als ie gaat lopen zingen terwijl ik gezakt ben. Nou ja zo brutaal was hij dus ook. Mijn reactie toen hij zei dat ik gezakt was, was dus ook: "Meen je dat nou?!" Toen was het zijn beurt om verbaasd te kijken. Sukkel, gadver ik ben echt boos. Eindelijk rij ik goed, heb ik weer zo'n rotvent als examinator. Bij mijn andere examinators had ik zeker geslaagd geweest.... sukkel
Ditzelfde geintje heeft ie trouwens laatst ook al bij een andere leerling van mijn rij-instructrise geflikt. Zij rijdt een goede rit en toen kwam die ook met zo'n poep-in-je-neus-reden om haar maar te laten zakken.
Nou, ervan uitgaande van het tempo van de vorige topics is het tegen het einde van dit topic of het begin van de volgende.quote:Op maandag 26 juni 2006 19:22 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ja, maar als je deel 59 misschien niet eens meer haalt dan zal het wel ergens begin juli zijn, of we moeten heel weinig gaan posten opeens
Nee dus. Al verdient die Hoek wel een hoek. Op z'n ogen.quote:Op maandag 26 juni 2006 19:25 schreef Ms_Furious het volgende:
Hoek
nope, heb nog niks gehad, maar zal wel lange termijn plan wordenquote:Op maandag 26 juni 2006 19:25 schreef Shirley het volgende:
[..]
Nou, ervan uitgaande van het tempo van de vorige topics is het tegen het einde van dit topic of het begin van de volgende.
Weet jij al meer over die onderzoeken enzo?
Ja...goeie vraag. De eerste keer Mudde, tweede keer Kromjong, derde keer uh.....quote:Op maandag 26 juni 2006 19:28 schreef Ms_Furious het volgende:
wie had jij vorige keer?
quote:Op maandag 26 juni 2006 19:25 schreef Shirley het volgende:
[..]
Nee dus. Al verdient die Hoek wel een hoek. Op z'n ogen.Examinators
gefelicitieerd!!!!quote:Op maandag 26 juni 2006 20:17 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Ik moest vanochtend om 10.45 uur en ben geslaagd, in een keerZelf vond ik het niet super gaan, maar m'n examinator dacht er anders over, hij vond het goed. Het grappige was toen we terug kwamen bij het CBR, dat ik m'n auto zo dicht naast een andere auto parkeerde dat hij er niet uit kon
![]()
gefeliciteerdquote:Op maandag 26 juni 2006 20:17 schreef CrazyDaisy85 het volgende:
Ik moest vanochtend om 10.45 uur en ben geslaagd, in een keerZelf vond ik het niet super gaan, maar m'n examinator dacht er anders over, hij vond het goed. Het grappige was toen we terug kwamen bij het CBR, dat ik m'n auto zo dicht naast een andere auto parkeerde dat hij er niet uit kon
![]()
Die heb je er inderdaad tussen zitten, m'n rijinstructrice had het er pas over, gaf een voorbeeld over zo'n instructeur in Utrecht. Ze stelde me gelukkig vanochtend gerust dat ik die man niet had, ik had een hele toffe peer. Ik had op een gegeven moment zo'n rijke patser achter me voor een stoplicht. Op het moment dat ik wil optrekken omdat t groen wordt, slaat m'n motor af, waardoor ik het groene licht niet haal. En die man kwaad, gevolg examinator kwaad op die man.quote:Op maandag 26 juni 2006 19:17 schreef Ms_Furious het volgende:
Ditzelfde geintje heeft ie trouwens laatst ook al bij een andere leerling van mijn rij-instructrise geflikt. Zij rijdt een goede rit en toen kwam die ook met zo'n poep-in-je-neus-reden om haar maar te laten zakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |