Al is er natuurlijk ook wel een beetje verband tussen intelligentie en inschattingsvermogen enzo.. maar dat gaat natuurlijk lang niet altijd op. (big brother kelly is een typisch voorbeeldquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:39 schreef alwaysthebest het volgende:
En wat Robin__ zei, kunnen rijden heeft niks met domheid te maken, meer met gevoel, inschattingsvermogen e.d.
GAAAFFFFFF!!!!!! en in mijn woonplaats !!quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:26 schreef GotC het volgende:
Geslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagd!![]()
Onwijs leuke examinator, lekker mee gekletst, we gingen door een onbekend terrein voor mij (Delft, centrum, door al die steegjes enzo!), 1 ingreep omdat ik IETS te hard langs een auto reed, maar niks serieus
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 15:26 schreef GotC het volgende:
Geslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagd!![]()
Onwijs leuke examinator, lekker mee gekletst, we gingen door een onbekend terrein voor mij (Delft, centrum, door al die steegjes enzo!), 1 ingreep omdat ik IETS te hard langs een auto reed, maar niks serieus
We gingen zo zitten na het rijden, en zo'n meisje naast me was geslaagd, en mijn examinator:' Zij kan niet geloven dat ze is geslaagd..jij wel?' Ik: Euh, ben ik geslaagd?!!
Iig, ik ga naar het gemeentehuis!
Bij mij ging het ook niet echt lekker. Ik kijk nog steeds niet ver genoeg vooruit, waardoor ik alle handelingen pas te laat doe, en daardoor in tijdnood kom, waardoor de handelingen worden afgeraffeld. En inderdaad 'al 20 lessen' slaat echt nergens op. Dat zijn gewoon van die types die het stoer vinden dat ze weinig lessen nodig hebben. Ik heb nu ook al 35 lessen gehad, en nog steedsh eb ik af en toe echt een slechte les er tussen zitten. Gemiddeld aantal lessen voor eerste keer afrijden is rond de 40, dus als je bij 20 lessen nog veel foutjes maakt is er niks aan de handquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:01 schreef rena het volgende:
[..]
Bij mij ging het bagger, en bij jou? Ik was er niet helemaal bij met mijn gedachten, en weer wat onzeker, beetje chagrijnig...
Had ook een beetje te maken met dat ik vandaag met iemand praatte die bijna van verbazing van zijn stoel viel toen ik zei dat ik 'al' 20 lessen gehad had, is kennelijk erg veel, maar volgens mij valt dat wel mee. Maar toch blijft het een beetje in je hoofd spelen als iemand zoiets zegt. Ook al slaat het helemaal nergens op.
Schemering is op zich wel lekker, want je ziet daardoor in zijstraten andere auto's beter aankomen door hun lichtbundelsquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:58 schreef Alexxxxx het volgende:
Donderdag om 17:00 tweede rijles, en meteen de eerste in de schemering![]()
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:39 schreef alwaysthebest het volgende:
Het leukste is als die mensen die zeggen dat jij veel lessen hebt er zelf nog meer nodig hebben.![]()
En 10-15 lessen, volgens mij haalt (bijna) niemand het meer binnen die tijd, er wordt standaard 20 lessen ofzo gegeven?
Kan mij zelf trouwens ook totaal niet boeien hoeveel lessen ik gehad heb en wat anderen daarop aan te merken hebben, als ik uiteindelijk maar fatsoenlijk kan rijden.![]()
En wat Robin__ zei, kunnen rijden heeft niks met domheid te maken, meer met gevoel, inschattingsvermogen e.d.
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 19:31 schreef Minisuisse het volgende:
[..]
Bij mij ging het ook niet echt lekker. Ik kijk nog steeds niet ver genoeg vooruit, waardoor ik alle handelingen pas te laat doe, en daardoor in tijdnood kom, waardoor de handelingen worden afgeraffeld.
Tja, alleen fietsers zonder licht zie je dan weer nauwelijksquote:Op dinsdag 24 januari 2006 19:31 schreef Minisuisse het volgende:
[..]
Schemering is op zich wel lekker, want je ziet daardoor in zijstraten andere auto's beter aankomen door hun lichtbundels
Als je die aanrijdt, wiens schuld is het dan? Mijn schuld, de instructrice haar schuld, of de fietser zijn of haar schuld?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 20:53 schreef Wezli het volgende:
[..]
Tja, alleen fietsers zonder licht zie je dan weer nauwelijks![]()
Sowieso niet de jouwe, je instructeur/instructrice is juridisch aansprakelijk.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 20:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Als je die aanrijdt, wiens schuld is het dan? Mijn schuld, de instructrice haar schuld, of de fietser zijn of haar schuld?
zolang je lest is niks jou schuld (altijd die van de instructeur).. iig dat vertelde mijn instructeur toenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 20:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Als je die aanrijdt, wiens schuld is het dan? Mijn schuld, de instructrice haar schuld, of de fietser zijn of haar schuld?
Ja, heb er nu 38 gehad en heb op 2 februari mijn 42e les staan... En ik neem aan dat ik tussen 2 februari en 13 maart ook nog wel wat lessen kan gebruiken.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 10:37 schreef Metalman het volgende:
[..]
Alvast succes gewenst, hoewel het nog wel eventjes duurt
Je gaat in de tussentijd nog wel een beetje lessen neem ik aan?
Idd, dat staat boven jouw post dus ook al hé!quote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:04 schreef Devilnl het volgende:
[..]
zolang je lest is niks jou schuld (altijd die van de instructeur).. iig dat vertelde mijn instructeur toen
ik klikte al op "quote" ben toen drinken gaan halen.. toen bericht getypt.. en toen bericht verzondenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:15 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Idd, dat staat boven jouw post dus ook al hé!
Wim de Jong (sint annaparochie).quote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:18 schreef Alexxxxx het volgende:
waar had jij trouwens les, devilnl? aangezien je uit een buurdorp komt
mijn pa ook.. alleen voor de motor maargoedquote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:20 schreef Alexxxxx het volgende:
Daar heeft mn zus ook les van gehad15 jaar geleden, toen reed pa de Jong ook nog
klopt, dat komt pas bij het volgende deel.. De variabele OP is helaas nog niet uitgevondenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:48 schreef GrupoBalanca het volgende:
btje offtopic
Ik heb mijn naam neergezet bij Fok!wiki en opgeslagen bij geslaagden, alleen ik zie die hier niet tussen staan
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:48 schreef GrupoBalanca het volgende:
btje offtopic
Ik heb mijn naam neergezet bij Fok!wiki en opgeslagen bij geslaagden, alleen ik zie die hier niet tussen staan
gefeliciteerdquote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:08 schreef dribbel79 het volgende:
Yesssss, "PIMP MY DRIVERS LICENSE"
Dribbel mag er ook bij, categorie A, op 24-01-2006 gehaald....
HOPPAAAAA ! ! ! ! !
Heinemaquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:58 schreef mirelia het volgende:
[..]
GAAAFFFFFF!!!!!! en in mijn woonplaats !!
Gefeliciteerd!!
Ik ken de route en die is niet echt makkelijk idd..wie was je examinator??
Zolang ik de op nog kan editen ben ik de kwaadste niet, daarna helaas pindakaasquote:Op dinsdag 24 januari 2006 21:52 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
klopt, dat komt pas bij het volgende deel.. De variabele OP is helaas nog niet uitgevonden
quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:56 schreef GotC het volgende:
[..]
Heb net effe in de auto gereden, heeeeerlijk!
binnenstad delft is wel goed te doen toch, rij daar ook wel met mn les. Kom er niet echt moeilijke dingen tegen, je hebt daar wel van die ziek smalle straatjes, achter huizen etc, waar je naast beide spiegels echt 10 cm hebt aan elke kant ofzoquote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:04 schreef mirelia het volgende:
Heinema....daar had ik wel wat van gehoord ja
Schijnt wel een fijne vent te zijn
Ik heb met mijn instructeur veel examinatoren besproken en ook al hun routes gereden
Vandaar dat ik het vroeg
Er zijn er namelijk maar weinig die de binnenstad van Delft nemen
Welgeteld 3 examinators bij Rijswijk die naar Delft rijdenquote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:04 schreef mirelia het volgende:
Heinema....daar had ik wel wat van gehoord ja
Schijnt wel een fijne vent te zijn
Ik heb met mijn instructeur veel examinatoren besproken en ook al hun routes gereden
Vandaar dat ik het vroeg
Er zijn er namelijk maar weinig die de binnenstad van Delft nemen
Mja ik had m'n ouders er effe bij, aangezien het een TOTAAL andere auto is (lesauto = klein muisje in vergelijking met dit bakbeest hahaquote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:08 schreef rena het volgende:
[..]
Lijkt me echt heerlijk, de eerste keer alleen in die auto![]()
![]()
jij ook zoeken om de koppeling neem ik aan?quote:Op dinsdag 24 januari 2006 23:17 schreef GotC het volgende:
[..]
Mja ik had m'n ouders er effe bij, aangezien het een TOTAAL andere auto is (lesauto = klein muisje in vergelijking met dit bakbeest haha), zo konden zij me alles leren over automaat, en bijzondere dingen van de auto
Had wel gelijk door dat mensen je niet meer zo veel ruimte/geduld geven als wanneer je een lesser bent
volgens mij gaat dat hier ook een probleem worden.quote:Op woensdag 25 januari 2006 00:29 schreef Robin__ het volgende:
Alleen mag dat bijna nergens als je nog geen jaar je rijbewijs hebt (in italie afgelopen zomer was voor iemand onder de 21 nergens een huur vehikkel te vinden) of is dat hier geen probleem?
Check gedaan, een aangezien TS zo vriendelijk was om de TT aan te passen sta ik er nu al bij...staat goed moet ik bekennen...quote:Op dinsdag 24 januari 2006 22:32 schreef Sylvana het volgende:
[..]
gefeliciteerd
je moet jezelf toevoegen op de wiki ( zie OP) dan sta je er vanaf het volgende deel bij
Staat helemaal niet goed! je verpest de hele op!!!quote:Op woensdag 25 januari 2006 08:31 schreef dribbel79 het volgende:
[..]
Check gedaan, een aangezien TS zo vriendelijk was om de TT aan te passen sta ik er nu al bij...staat goed moet ik bekennen...
Ik (vwo, nu uni) heb absoluut geen moeite met theorie, theorie ook gehaald in 1X maar heb de praktijk nooit meer afgemaakt, ging niet zo best (qua inzicht), misschien wel stom om dat niet te doen maarja. Maar om ff op je vraag terug te komen denk ik niet dat het over het algemeen zo heel veel uit maakt (uitzonderingen als mij daargelaten, maar er zullen ook wel vmbo'ers zijn met hetzelfde waardeloze inzicht als ikquote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:46 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Al is er natuurlijk ook wel een beetje verband tussen intelligentie en inschattingsvermogen enzo.. maar dat gaat natuurlijk lang niet altijd op. (big brother kelly is een typisch voorbeeld)
Maar ik dacht toch echt ergens gelezen te hebben dat vwo'ers gemiddelt meer lessen nodig hadden als vmbo'ers (en havisten zaten daar dan weer tussen in) maar ik zou echt niet meer weten waar (en of het klopt)
WTF??? ik verpest helemaal niks man...quote:Op woensdag 25 januari 2006 11:01 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Staat helemaal niet goed! je verpest de hele op!!!![]()
ja hier in nederland doen ze ook moeilijk hoor. en volgens mij is het ook nog zo dat het duurder is als je onder 24 (?) bent..quote:Op woensdag 25 januari 2006 05:50 schreef Devilnl het volgende:
[..]
volgens mij gaat dat hier ook een probleem worden.
maar.. nee heb je. ja kun je krijgen
Of ik moet het sarcasme er nog meer bovenop leggen.. of jijquote:Op woensdag 25 januari 2006 11:41 schreef dribbel79 het volgende:
[..]
WTF??? ik verpest helemaal niks man...
quote:Op woensdag 25 januari 2006 13:34 schreef dribbel79 het volgende:
whatever, jij kan de TT nog aanpassen, als je dat nou es doet ipv te lopen mauwen dat er iets niet goed is...
meestal komt sarcasme toch wel over met de juiste smileys.. maar goed, zie je hem nu dribbel?quote:Op woensdag 25 januari 2006 11:01 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Staat helemaal niet goed! je verpest de hele op!!!![]()
---------------><-------------- gefeliciteerd nog
Dank uquote:Op woensdag 25 januari 2006 14:59 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
meestal komt sarcasme toch wel over met de juiste smileys.. maar goed, zie je hem nu dribbel?![]()
en gefeliciteerd natuurlijk! heb je al een motor thuis?
ik d8 ff, wat ga je bij het cbr doen, maar na google begrijp ik dat een motortype van honda isquote:Op woensdag 25 januari 2006 15:02 schreef dribbel79 het volgende:
Yes, i can see now...
Dank je, nog geen motor, ga zondag ff bij een CBR kijken...
volgens mij juist niet..quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:08 schreef Robin__ het volgende:
Motors zijn cool!
Hoeveel ben je nou gemiddelt kwijt voor je a rijbewijs? Ik zou mn a er graag bij willen, al ken ik niemand met motor.. maar zo'n ding is iig betaalbaarder dan een auto heb ik het idee? (iemand meer info? links naar sites/fora?)
ja de lessen zijn misschien wel duurder, maar een motor is goedkoper dan een auto. als je kijkt naar normale auto <-> normale motor.quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:12 schreef Devilnl het volgende:
[..]
volgens mij juist niet..
kheb verhalen gehoort van "kennis" dat zij iets van 55euro moest betalen (per uur les???).. en examen iets van 190euro??
iets in die richting
Nog gefeliciteerdquote:Op woensdag 25 januari 2006 15:06 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik ben in 2005 op 28 november geslaagd
40 euri per uur, 2 uur per les.quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:08 schreef Robin__ het volgende:
Motors zijn cool!
Hoeveel ben je nou gemiddelt kwijt voor je a rijbewijs? Ik zou mn a er graag bij willen, al ken ik niemand met motor.. maar zo'n ding is iig betaalbaarder dan een auto heb ik het idee? (iemand meer info? links naar sites/fora?)
quote:Op woensdag 25 januari 2006 15:54 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
ik d8 ff, wat ga je bij het cbr doen, maar na google begrijp ik dat een motortype van honda is
is het er ook zo eentje? of heb je zelf een plaatje?
[afbeelding]
moet je ook opnieuw theorie doen als je bv..quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:43 schreef dribbel79 het volgende:
[..]
40 euri per uur, 2 uur per les.
ik had 20 lessen nodig (incl. AVB is voertuigbeheersing)
theorie 35 euri
AVB examen 85 euro
afrijden 195 euro
ik ben voor A 2000,- kwijt ofzo... (ruim genomen)
nee, maar er zweft hier iemand rond die het verschil tussen TT en OP niet kentquote:Op woensdag 25 januari 2006 15:25 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Dank u
Is er nou wat mis met de tt of niet
quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:53 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee, maar er zweft hier iemand rond die het verschil tussen TT en OP niet kent
verdomd ja...gelijk ff geregeld...quote:Op woensdag 25 januari 2006 16:53 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee, maar er zweft hier iemand rond die het verschil tussen TT en OP niet kent
theorie voor motor is altijd apart, enige voordeel bij motorrijles is dat als je autorijbewijs hebt, je de weg op kan om te lessen zonder theoriecertificaatquote:Op woensdag 25 januari 2006 16:51 schreef Devilnl het volgende:
[..]
moet je ook opnieuw theorie doen als je bv..
binnen 1jaar auto & motor doet?.. of hoeft dat alleen niet bij auto-vrachtauto binnen 1 jaar?
nicequote:
Yep...eerst ff technische staat bekijken, dan proefrit maken, dan besluit nemen...is op een zondag, dus kan 'm niet gelijk meenemen...quote:Op woensdag 25 januari 2006 17:17 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
nicedie ga je misschien zondag kopen? ook proefritje maken enzo?
![]()
Yep, net als bij de auto...scheelt niet zo heel veel, alleen specifieke dingen voor de motor (plaats op de weg, technische dingetjes, kleding etc.)quote:ik had gelezen dat je geen theorie hoefde te halen voor je begon, dus ik dacht dat het helemaal niet moestmaar je hoeft t alleen niet vantevoren te doen. is die theorie ook een jaar geldig?
Yep, zowel nabespreken en bijwerken leskaart als tussendoor ff rookpauze / bespreken...quote:ik zag op site van mn oude rijschool pakket van 1200 euro voor 18 lessen van 1,5 uur.. incl examens. (bij die rijschool is motorles 1,5 uur incl 15 min nabesprekenhad jij dat ook binnen die 2 uur?)
Yep...alles met nee beantwoorden, knijp met je ogen en tekenenquote:moet je eigenlijk opnieuw eigen verklaring hebben?
quote:Op woensdag 25 januari 2006 17:44 schreef dribbel79 het volgende:
Yep...eerst ff technische staat bekijken, dan proefrit maken, dan besluit nemen...is op een zondag, dus kan 'm niet gelijk meenemen...
maar waarom hoef je dan die extra motor dingen niet te leren als je al B rijbewijs hebt? (ik bedoel, plaats op de weg, technische dingen, lijkt me allemaal wel handig om dat vantevoren te weten)quote:Yep, net als bij de auto...scheelt niet zo heel veel, alleen specifieke dingen voor de motor (plaats op de weg, technische dingetjes, kleding etc.)
ja er staat op hun site enige rijschool in den haag daar erkend.quote:Yep, zowel nabespreken en bijwerken leskaart als tussendoor ff rookpauze / bespreken...
1200 euro minus examens (35, 85 en 195 euro) = 885 euro, delen door 27 (18 keer 1,5 uur les) = 32,8 euro/ uur...goeie deal...hopen dat je daar genoeg aan hebt, dan is t een werelddeal, voor 1200 euro je rijbewijs A...is die rijschool erkend door 't KNMV??
hmm ok maar waarom moet je dat nog een keer doen dan? als je rijbewijs al hebt. als je ineens een of andere ziekte krijgt, hoef je dat toch ook niet op te geven bij verlengen rijbewijs oid?quote:Yep...alles met nee beantwoorden, knijp met je ogen en tekenen
ja maar heb er nu geen geld voor helaas. maar zo ben ik ook geinteresseerd in C. dat lijkt me ook gaaf om te hebben. maar dan kijk je zo eens naar de prijzen..(dat is geloof ik 2000 euro ofzo voor een pakket, weet niet meer zeker) eerst maar eens afstuderen voor ik eraan ga denkenquote:Op woensdag 25 januari 2006 18:37 schreef Robin__ het volgende:
Jij hebt ook interesse Ferryfan4ever?Maargoed, eerst maar eens kijken hoe ik financieel uit mn autorijlessen kom, dan zien we wel verder. Ik had eerlijk gezegt gedacht dat het goedkoper zou zijn, met autorijles ben je toch het grootste deel van al je lessen bezig met inzicht en kijkgedrag.. wat doe je dan in de praktijk lessen (na je voortuigbeheersing)?
nuttig bij verhuizenquote:Op woensdag 25 januari 2006 19:05 schreef Robin__ het volgende:
Ik weet niet precies wat C inhoud, kleine vrachtwagens toch? Kan me niet voorstellen dat dat nuttig is tenzij je chauffeur wilt worden natuurlijk (al hoef je daar niet voor te studeren..)
volgens mij heb je daar geen theoriecertificaat voor nodig. als je B hebt dan kun je gewoon E erbij halen.quote:Op woensdag 25 januari 2006 20:17 schreef Maikalo het volgende:
Weet iemand trouwens of je dezelfde theorie kan gebruiken voor je EB als voor je gewone B rijbewijs?
Inderdaad, en dan is het nog maar te hopen dat moeder natuur het toelaat (vriest het niet, dan regent het wel)...anders is het met al die pekelzooi die van straat komt bij regen ook nog effe wachten (of je moet je fiets helemaal laten behandelen)quote:Op woensdag 25 januari 2006 18:09 schreef Ferryfan4ever het volgende:
spannendwe horen wel hoe t was
ik hoop dat alles beetje okay is, dan kan je lekker gaan toeren.
Dat moet je wel leren met je theorie, alleen heb je tijdens je AVB (op een parkeerplaats je voertuigbeheersing doen) die info niet echt nodig en wordt het (als je de weg opgaat) door de instructeur verteld...quote:maar waarom hoef je dan die extra motor dingen niet te leren als je al B rijbewijs hebt? (ik bedoel, plaats op de weg, technische dingen, lijkt me allemaal wel handig om dat vantevoren te weten)
Hier klopt sowieso weinig van denk ikquote:ja er staat op hun site enige rijschool in den haag daar erkend.
De prijzen zijn iig goed, als je ook les krijgt door erkende instructeurs dan zit je helemaal goed.quote:en er staat op de site: - Lesprijs ¤ 54,00 per 90 minuten
- Inschrijfgeld praktijkexamen deel 1: ¤ 71.25
- Inschrijfgeld praktijkexamen deel 2: ¤ 136.95
theorie btw niet in dit pakket. pakket met theorie had ook lessen, maar die lijken me niet nodig
ik had daar een pakket voor B, 1000 euro, 20 lessen, TTT en examen. maar uiteindelijk is t 40 lessen + 2 examens geworden, en kostte het in totaal 1000 euro meer..
volgens mij kosten die motorrijlessen evenveel als autorijlessen. (want ik herinner me dat ik ook 54 moest betalen voor 1,5 uur)
Het gaat om je fysieke gesteldheid tijdens lessen, de rijschool is verantwoordelijk voor je. Waarom je bij een examen zo'n ding nog es in moete vullen/ tekenen, geen idee...quote:hmm ok maar waarom moet je dat nog een keer doen dan? als je rijbewijs al hebt. als je ineens een of andere ziekte krijgt, hoef je dat toch ook niet op te geven bij verlengen rijbewijs oid?
op de snelweg nooit tussen 2 vrachtauto's in rijden (noujah op alle wegen eigenlijk, als je het kan vermijden)quote:Op donderdag 26 januari 2006 01:59 schreef Shirley het volgende:
Stond vandaag een stuk in de krant dat hier in de stad (Rotterdam) een leswagen in botsing was gekomen met een vrachtwagen. Schuld van de vrachtwagenchauffeur omdat ie te weinig afstand had genomen.. Er zat in de lesauto achterin een meisje die bekneld raakte en uit de auto gezaagd moest worden. Niet normaal..
En daarom vind ik het eng om in de buurt van vrachtwagens te rijden!
Hier in het noorden is tijd geleden een rij-instructeur buiten les omverongelukt en overleden omdat hij aan iemand van rechts geen voorrang verleende !quote:Op donderdag 26 januari 2006 01:59 schreef Shirley het volgende:
Stond vandaag een stuk in de krant dat hier in de stad (Rotterdam) een leswagen in botsing was gekomen met een vrachtwagen. Schuld van de vrachtwagenchauffeur omdat ie te weinig afstand had genomen.. Er zat in de lesauto achterin een meisje die bekneld raakte en uit de auto gezaagd moest worden. Niet normaal..
En daarom vind ik het eng om in de buurt van vrachtwagens te rijden!
Kan wel, als je Neo heet en kan vliegenquote:Op donderdag 26 januari 2006 09:20 schreef dribbel79 het volgende:
Moest ik es proberen, tijdens invoegen op de snelweg met de motor tussen 2 vrachtwagens in, kreeg echt fiks op mijn kop...
"als je dood wil, doe dat dan thuis ofzo"
Als die dingen remmen en je zit er tussen, ben je er geweest, klaar...met de auto heb je nog een kleine kans, maar met den motorfietsch
Zonde zeg, alleen maar gezakt op kruisingen. Knap lulligquote:Op donderdag 26 januari 2006 15:38 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Hulde, ben vanmiddag voor de derde keer gezakt!
Examinator: 'Zonde dat je zo hard rijdt op kruisingen binnen de bebouwde kom, verder rijdt je perfect."
Instructeur later, buiten: 'Het jammere is dat ik mezelf net hoorde praten, boven (bij CBR). Het is namelijk écht niet zo dat je onaardig rijdt'.
Ja, over drie weekjes ongeveeer.quote:
das kl...quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:45 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Ja, over drie weekjes ongeveeer.
Heb er alleen nog bitter weinig vertrouwen in.. Het lijkt wel of het me niet gegund is, ofzo.![]()
echt balenquote:Op donderdag 26 januari 2006 15:45 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Ja, over drie weekjes ongeveeer.
Heb er alleen nog bitter weinig vertrouwen in.. Het lijkt wel of het me niet gegund is, ofzo.![]()
dat zijn meer dingen als: motor aflaten slaan.. file parkeren.. keren op de weg/bochtje achteruit etc.. daarbij boeit het niet of het niet in 1x lukt.quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:56 schreef Repeat het volgende:
Wel heel vreemde dingen hoor ik hier trouwens hoor, mensen die volgens de examinator gewoon goed rijden en dan op 1 puntje zakken.... Terwijl ik van mn instructeur en ook andere mensen hoor dat het helemaal niet erg is als er 1 ding misgaat, dan kan je nog makkelijk slagen...
damn, balen zegquote:Op donderdag 26 januari 2006 15:38 schreef Zonnestraaltje het volgende:
Hulde, ben vanmiddag voor de derde keer gezakt!
Examinator: 'Zonde dat je zo hard rijdt op kruisingen binnen de bebouwde kom, verder rijdt je perfect."
Instructeur later, buiten: 'Het jammere is dat ik mezelf net hoorde praten, boven (bij CBR). Het is namelijk écht niet zo dat je onaardig rijdt'.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ah ok.quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:56 schreef Devilnl het volgende:
[..]
echt balen![]()
nu moet je het volgende keer halen van me.. anders!!:![]()
voorstraf met blote voeten op bed vanavond!![]()
[..]
dat zijn meer dingen als: motor aflaten slaan.. file parkeren.. keren op de weg/bochtje achteruit etc.. daarbij boeit het niet of het niet in 1x lukt
't Is wel m'n kwetsbare punt ja, of hoe je dat mag zeggen. Zei m'n instructeur ook wel, en dat weet ik zelf ook wel.quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:54 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
das kl...heeft je instructeur deze opmerking ook wel tijdens les gemaakt?
dat is waar, maar er is meestal toch wel een lekker dagje bij, en zeker straks als we weer richting zomer gaanquote:Op donderdag 26 januari 2006 08:47 schreef dribbel79 het volgende:
Inderdaad, en dan is het nog maar te hopen dat moeder natuur het toelaat (vriest het niet, dan regent het wel)...anders is het met al die pekelzooi die van straat komt bij regen ook nog effe wachten (of je moet je fiets helemaal laten behandelen)
ok op die manier. moet je eerst die voertuigbeheersing halen op zo'n parkeerplaats voor je de weg op mag?quote:Dat moet je wel leren met je theorie, alleen heb je tijdens je AVB (op een parkeerplaats je voertuigbeheersing doen) die info niet echt nodig en wordt het (als je de weg opgaat) door de instructeur verteld...
ja waarschijnlijkquote:Hier klopt sowieso weinig van denk ik
hmm is de theorie moeilijker dan voor B? allemaal sneaky motordingen die je moet weten?quote:De prijzen zijn iig goed, als je ook les krijgt door erkende instructeurs dan zit je helemaal goed.
Ik heb wel 1 theorie avond meegedaan, om de puntjes op de i te zetten zeg maar...er blijven wat valkuilen etc. maar je kan ook online examen doen, heb ik een paar keer gedaan en dat heeft wel geholpen
hmm ok, en op de motor zal t wel nog belangrijker zijn, want je leraar kan niet zo goed ingrijpen, maar toch zijn het vast dezelfde vragen als bij rijbewijs B.. ik vraag me ook af wat er gebeurt als je na je examen een ongeluk krijgt en er blijkt dat je een of andere ziekte hebt (wel pas ontdekt). is dat dan strafbaar dat je dat niet hebt doorgegeven? (bij je examen wist je er dus nog niet van, maar de vraag is dus, had je het achteraf moeten doorgeven?)quote:Het gaat om je fysieke gesteldheid tijdens lessen, de rijschool is verantwoordelijk voor je. Waarom je bij een examen zo'n ding nog es in moete vullen/ tekenen, geen idee...
herkenbaar ja. van de zenuwen komen oudere foutjes weer naar boven. maar volgende keer gewoon extra opletten. wel jammer idd, zoals eerder was opgemerkt, dat die man niet een keertje tegen je zei.. ook al kan dat ook extra stress met zich meebrengen. misschien was ie aan het kijken of je het zelf zou veranderen.. maar stress is nou eenmaal vervelend.quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:22 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
't Is wel m'n kwetsbare punt ja, of hoe je dat mag zeggen. Zei m'n instructeur ook wel, en dat weet ik zelf ook wel.
Maar ging de laatste tijd wel goed!![]()
Maarja als ik dan bij het examen met zwetende handjes achter het stuur zit lijkt het of iemand anders 't weer van me overneemt.
ja doe mij ook maar wat koffiequote:Op donderdag 26 januari 2006 16:04 schreef Devilnl het volgende:
mijn instructeur zei eens van: ik kan zowel in slaapvallen als jij rijd, hoef nooit in tegrijpen. en je hebt goed inzicht..
ik: oh ik dacht dat je bedoelde dat ik telangzaam rij. haha..... (ben/was volgens hem te voorzichtig)
hij: ja dat ook.
ik:![]()
Profiel van Zonnestraaltje
Woonplaats: Leeuwarden
zie ik nu ook voor het eerst. Doe je het examen ook in Leeuwarden?
zoja. Wie had je dit keer als examinator??
(ja ik let wel vaker niet goed op)
--
anyways. Koffie any1?
quote:
Dus iedereen die binnenkort moet afrijden ( inclusief ikzelf) je weet wat je te doen staatquote:Als je morgen een stressituatie induikt, is het wellicht een goed plan om vannacht eerst nog even tussen de lakens te duiken. Uit onderzoek van de Britse psycholoog Stuart Brody is namelijk gebleken dat het hebben van seks zo'n goed gevoel geeft dat het je prestaties tijdens bijvoorbeeld een examen positief beïnvloedt.
De resultaten van het onderzoek worden deze week gepubliceerd in het Britse wetenschappelijke tijdschrift New Scientist. Brody vergeleek gedurende twee weken de resultaten van 22 mannen en 24 vrouwen bij allerlei soorten tests. Ze moesten bijvoorbeeld in het openbaar spreken of hardop hoofdrekenen. Tijdens de twee weken hielden ze allen een dagboek bij waarin ze hun seksleven bijhielden.
En wat bleek... de mannen en vrouwen die stevig (of minder stevig) gepenetreerd hadden of werden, scoorden opmerkelijk beter dan de andere testpersonen. Ze vertoonden, ook na een langere periode, duidelijk minder stress. Hun bloeddruk ging tevens stukken sneller terug naar normaal dan degenen die alleen orale seks hadden gehad of de testpersonen die af en toe met de hand de eigen geslachtszone waren binnengedrongen. Mensen die twee weken totaal geen seksuele handelingen verrichtten, kenden de meeste stress.
Volgens Brody heeft de stressvermindering vooral te maken met de aanmaak van oxytocine, het hormoon dat een rol speelt bij het gevoel van verbondenheid in relaties, het orgasme en voortplanting. Vermoed wordt dat dit hormoon wordt aangemaakt als geliefden elkaar veel aanraken.
Dus: maak kinderen om de stress te verminderen.
Bron: FOK! Frontpage
je wilt toch niet zeggen dat hij gewoon zat te roken onder het lessen tochquote:Op donderdag 26 januari 2006 16:33 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
ja doe mij ook maar wat koffie![]()
mijn leraar liet een keer op de snelweg (ik zat achterin) zijn aansteker vallen tussen stoel en deur. op een gegeven moment zat hij dus (zonder gordel) achterste voren op zn stoel op zn knieen om dat stomme ding te zoeken. ik zag m ook niet nl.. pff.. en toen kwamen we bij een oprit/afrit van de snelweg en er kwamen stuk of 20 auto's aan. pfff ik dacht als dit maar goed gaat. en toen schoven we ook geen baantje op om plaats te maken. maar het ging gelukkig goed! leerling zal al wel wat lessen hebben gehad (en auto's hielden vast rekening met dat bord op t dak)![]()
hehequote:Op donderdag 26 januari 2006 16:34 schreef Sylvana het volgende:
Als je morgen een stressituatie induikt, is het wellicht een goed plan om vannacht eerst nog even tussen de lakens te duiken. Uit onderzoek van de Britse psycholoog Stuart Brody is namelijk gebleken dat het hebben van seks zo'n goed gevoel geeft dat het je prestaties tijdens bijvoorbeeld een examen positief beïnvloedt.
De resultaten van het onderzoek worden deze week gepubliceerd in het Britse wetenschappelijke tijdschrift New Scientist. Brody vergeleek gedurende twee weken de resultaten van 22 mannen en 24 vrouwen bij allerlei soorten tests. Ze moesten bijvoorbeeld in het openbaar spreken of hardop hoofdrekenen. Tijdens de twee weken hielden ze allen een dagboek bij waarin ze hun seksleven bijhielden.
En wat bleek... de mannen en vrouwen die stevig (of minder stevig) gepenetreerd hadden of werden, scoorden opmerkelijk beter dan de andere testpersonen. Ze vertoonden, ook na een langere periode, duidelijk minder stress. Hun bloeddruk ging tevens stukken sneller terug naar normaal dan degenen die alleen orale seks hadden gehad of de testpersonen die af en toe met de hand de eigen geslachtszone waren binnengedrongen. Mensen die twee weken totaal geen seksuele handelingen verrichtten, kenden de meeste stress.
Volgens Brody heeft de stressvermindering vooral te maken met de aanmaak van oxytocine, het hormoon dat een rol speelt bij het gevoel van verbondenheid in relaties, het orgasme en voortplanting. Vermoed wordt dat dit hormoon wordt aangemaakt als geliefden elkaar veel aanraken.
Dus: maak kinderen om de stress te verminderen.
Bron: FOK! Frontpage
Dus iedereen die binnenkort moet afrijden ( inclusief ikzelf) je weet wat je te doen staat
sttt niet verder vertellen.. wel met raampje open, en niet als iemand bezwaar had (hij vroeg altijd vind je t erg?). sommige leerlingen rookten (na de les) een sigaretje mee.. maar ik rookte niet, dus ging voor mij niet opquote:Op donderdag 26 januari 2006 16:42 schreef Devilnl het volgende:
[..]
je wilt toch niet zeggen dat hij gewoon zat te roken onder het lessen toch
Waarschijnlijk heeft ze niet 1 keer hard gereden op een kruising.. Als je dat 1 keer doet willen ze het nog wel door de vingers zien (als je voor de rest goed rijdt) maar als je het gewoon consequent doet is het natuurlijk ook gevaarlijk..quote:Op donderdag 26 januari 2006 15:56 schreef Repeat het volgende:
Wel heel vreemde dingen hoor ik hier trouwens hoor, mensen die volgens de examinator gewoon goed rijden en dan op 1 puntje zakken.... Terwijl ik van mn instructeur en ook andere mensen hoor dat het helemaal niet erg is als er 1 ding misgaat, dan kan je nog makkelijk slagen...
ik weet trouwens ook niet wat ik me moet voorstellen bij te hard over een kruising rijden. Ik rij binnen de bebouwde kom (als er niemand aankomt uiteraardquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:00 schreef Raissa het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft ze niet 1 keer hard gereden op een kruising.. Als je dat 1 keer doet willen ze het nog wel door de vingers zien (als je voor de rest goed rijdt) maar als je het gewoon consequent doet is het natuurlijk ook gevaarlijk..
bellen deed hij ook..quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:54 schreef Sylvana het volgende:
ik heb liever dat mijn rij-instructeur rookt dan dat hij de hele tijd zit te bellen, zoals die van mij, dat vind ik veel meer afleiden
ik d8 dat er bedoeld werd naar een kruising. dat kan best gevaarlijk zijn omdat je te weinig tijd hebt om het kruispunt volledig te overzien. maar als je eenmaal op de kruising rijdt kan je beter zo snel mogelijk gaan, want des te eerder ben je daar dan weer weg. net als met die zijstraten van rechts, goed afremmen, als er niemand is weer gas geven ..quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:01 schreef Repeat het volgende:
[..]
ik weet trouwens ook niet wat ik me moet voorstellen bij te hard over een kruising rijden. Ik rij binnen de bebouwde kom (als er niemand aankomt uiteraard) ook gewoon met 50 over de kruising heen, ik heb nog nooit gehoord dat ik te hard reed dus...
ik moet me rij-instructeur ook zo vaak naar mensen brengen waar hij nog spullen moet ophalen of afleveren en hij moet ook wel es tussendoor ff snel naar huis om een broodje te eten enzo, of bakje koffie te halen bij tankstationquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:02 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
bellen deed hij ook..of een broodje halen.. 1x ging ie zelfs naar de bakker, was ie vergeten en anders zou zn vriendin boos worden
maar ik heb t gehaald, dus je hoort mij niet (meer
) klagen.
![]()
Als je goed overzicht over de kruising hebt kun je ook gewoon je gangetje blijven houden.. Maar als je weinig ziet en dan plots moet gaan remmen voor een auto die van rechts komt is dat niet zo comfortabelquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:01 schreef Repeat het volgende:
[..]
ik weet trouwens ook niet wat ik me moet voorstellen bij te hard over een kruising rijden. Ik rij binnen de bebouwde kom (als er niemand aankomt uiteraard) ook gewoon met 50 over de kruising heen, ik heb nog nooit gehoord dat ik te hard reed dus...
Kan overigens dat het in het geval van Zonnestraaltje anders zat maar dat weet ze zelf het beste natuurlijkquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:07 schreef Raissa het volgende:
[..]
Als je goed overzicht over de kruising hebt kun je ook gewoon je gangetje blijven houden.. Maar als je weinig ziet en dan plots moet gaan remmen voor een auto die van rechts komt is dat niet zo comfortabel
de man bij wie ik leste is zelfstandig ondernemer.. had z'n mobiel altijd mee.quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:54 schreef Sylvana het volgende:
ik heb liever dat mijn rij-instructeur rookt dan dat hij de hele tijd zit te bellen, zoals die van mij, dat vind ik veel meer afleiden
jawel, maar ik denk dat ze dat op je examen niet willen zien. ook niet als je goed overzicht hebt.. weet niet zeker hoor.. maar je moet ook over je schouder kijken als je opschuift terwijl het gewoon niet mogelijk is dat er daar iemand zou rijden.. dus..quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:07 schreef Raissa het volgende:
[..]
Als je goed overzicht over de kruising hebt kun je ook gewoon je gangetje blijven houden.. Maar als je weinig ziet en dan plots moet gaan remmen voor een auto die van rechts komt is dat niet zo comfortabel
die van mij is ook zelfstandig en heeft ook een vriendin, maar je moet dus gewoon naar zijn mobiel bellen als je niet kunt en hij wordt ook door allemaal andere mensen gebeld en belt ook de hele tijd met zijn vriendin enzoquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:10 schreef Devilnl het volgende:
[..]
de man bij wie ik leste is zelfstandig ondernemer.. had z'n mobiel altijd mee.
als je 'n keer niet kon dan belde je z'n thuis nummer op.. dan nam zijn vrouw op.
en als het nodig was dan sms-tje zij het door. en anders kreeg ie het wel tehoren als ie thuis kwam om eten/koffie what ever
nooit een piepje gehoord onder het lessen
jep herkenbaar dus.. maar je betaalt wel voor het uur.. maar ja ben niet zo assertief, dacht laat maar. en in het begin maakte het me niet uit, ik vond t rijden zo spannend dat ik het echt niet erg vond om ff stil te staan..quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:05 schreef Sylvana het volgende:
[..]
ik moet me rij-instructeur ook zo vaak naar mensen brengen waar hij nog spullen moet ophalen of afleveren en hij moet ook wel es tussendoor ff snel naar huis om een broodje te eten enzo, of bakje koffie te halen bij tankstation
Nee, in Meppel. Ben daar begonnen met rijlessen toen ik achttien werd, en ga nu daar door (ivm onder de knie hebben van de lesauto [Mercedesquote:Op donderdag 26 januari 2006 16:04 schreef Devilnl het volgende:
Profiel van Zonnestraaltje
Woonplaats: Leeuwarden
zie ik nu ook voor het eerst. Doe je het examen ook in Leeuwarden?
zoja. Wie had je dit keer als examinator??
(ja ik let wel vaker niet goed op)
quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:17 schreef Devilnl het volgende:
whehe idd.
maar niet alleen dat.. stel.. je rijd al gewoon helemaal rechts op een kruispunt af (fietsers op de rijbaan).. en je gaat rechts af.. Dan moet je NOG over je schouder kijken (voetgangers kunnen je normaal niet echt inhalen.. en fietsers.. ja zou kunnen (30km zone)
in het begin deed ik dat niet. en zei m'n instructeur.. ook over het schouder kijken.. want, wat als er een fietser tussen zit? (erm.. auto <- 30cm -> stoeprand)...
in gedachten had ik iets van. Dan zou ie het verdienen om op z'n bek te gaan
Nee. Het hielp hierdoor dus ook niet.quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:31 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
gebruikte je eigenlijk iets tegen stress? en zo ja, hielp dat?
Héééél strak plan!quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:34 schreef Sylvana het volgende:
[..]
[..]
Dus iedereen die binnenkort moet afrijden ( inclusief ikzelf) je weet wat je te doen staat
in die mpv van mijn pa zitten geen achter ramen (zeg maar gewoon een bestelbus).quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:23 schreef Ferryfan4ever het volgende:
[..]
idd.. of van die situaties dat er struiken naast je zijn.. dan moet iemand zich dus in de struiken verbergen om eruit te springen, want anders kan er echt niemand zijn.. maar ok, ze willen het zien he, en daarna vergeet je het lekker
(alhoewel, soms doe ik t nog en zegt mn vriend waarom kijk je? en dan zeg ik: "ja dat weet ik eigenlijk ook niet"
)
zeker het belang is me wel duidelijk, maar soms is het gewoon onzinnig om te kijken.. bij inhalen is het erg belangrijk. in de stad ook. maar soms kan er gewoon niemand rijden..(of die moet dus uit de lucht komen vallen ofzoquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:39 schreef Repeat het volgende:
ik heb wel eens een fietser in mn dode hoek gehad toen ik rechtsaf wilde slaan, was in 1 van mn eerste lessen, maar goed dat mn instructeur hem wel zag
Dus het is best belangrijk de dode hoek goed te checken, in de stad voor fietsers en voetgangers en idd op de snelweg als je gaat inhalen.
quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:00 schreef Raissa het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft ze niet 1 keer hard gereden op een kruising.. Als je dat 1 keer doet willen ze het nog wel door de vingers zien (als je voor de rest goed rijdt) maar als je het gewoon consequent doet is het natuurlijk ook gevaarlijk..
Da's helemaal waar.. Het was voornamelijk één kruising in de binnenstad, 30-zone, vlakbij de winkelstraat... Reed 30, maar had 10 a 20 moeten rijden (twee VOP's, veel winkelende mensen ed).. Ging te rommelig daardoor.quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:08 schreef Raissa het volgende:
[..]
Kan overigens dat het in het geval van Zonnestraaltje anders zat maar dat weet ze zelf het beste natuurlijk
Verkijk je er alsjeblieft niet opquote:Op donderdag 26 januari 2006 17:35 schreef Repeat het volgende:
Als daar een ambulance zat ofzo had ik dat echt wel gemerkt
Ik had ook last van redelijke zenuwen. De eerste twee keer, en zeker de tweede keer, zat ik met trillende handjes de eerste vijf minuten achter het stuur. Nu bij de derde keer heb ik speciale pilletjes gebruikt, waarvan je er 10 van te voren moest innemen. En ik was bijna niet meer zenuwachtig! Ik weet niet zeker of het nou door die pillen kwam, of gewoon omdat ik dacht dat het zou werken, maar het werktequote:Op donderdag 26 januari 2006 16:22 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
't Is wel m'n kwetsbare punt ja, of hoe je dat mag zeggen. Zei m'n instructeur ook wel, en dat weet ik zelf ook wel.
Maar ging de laatste tijd wel goed!![]()
Maarja als ik dan bij het examen met zwetende handjes achter het stuur zit lijkt het of iemand anders 't weer van me overneemt.
Verband tussen opleidingsniveau en snel slagen is er niet. Ben post-HBO opgeleid en amai morgen dus mijn derde poging. Bij ons woonde er vroeger een man in de straat (type: niet al te intelligent...)hij heeft een keer of 10 erover gedaan voordat hij zijn papiertje had. Zijn zoon (ook niet al te slim) had zijn rijbewijs heel snel.quote:Op dinsdag 24 januari 2006 18:46 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Al is er natuurlijk ook wel een beetje verband tussen intelligentie en inschattingsvermogen enzo.. maar dat gaat natuurlijk lang niet altijd op. (big brother kelly is een typisch voorbeeld)
Maar ik dacht toch echt ergens gelezen te hebben dat vwo'ers gemiddelt meer lessen nodig hadden als vmbo'ers (en havisten zaten daar dan weer tussen in) maar ik zou echt niet meer weten waar (en of het klopt)
he goh heb m'n vent de deur uitgedonderd vorige week....quote:Op donderdag 26 januari 2006 16:34 schreef Sylvana het volgende:
[..]
[..]
Dus iedereen die binnenkort moet afrijden ( inclusief ikzelf) je weet wat je te doen staat
Ja nieuws, maar geen goed nieuws helaas. Ik heb inmiddels een rij-ontzegging gekregen van 6 maanden voor rijden onder invloedquote:
Frasier met drank op gereden??? man man man hoe krijg je dat voor elkaar, dacht dat jij wel van de principes was. Damn maar hey wel je lesje geleerd denk ik. Hoop dat je je rijbewijs terugkrijgt en een stuk veiliger aan gaat doen. Good luck.quote:Op donderdag 26 januari 2006 19:15 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ja nieuws, maar geen goed nieuws helaas. Ik heb inmiddels een rij-ontzegging gekregen van 6 maanden voor rijden onder invloed.
Ik moet binnenkort voorkomen en dan bepaalt de rechter wat voor boete ik krijg en of het een voorwaardelijke of een onvoorwaardelijke rij-ontzegging wordt.
Lesje zeker geleerd. Al was het alleen al om het geld wa ik er aan kwijt ben (verplichte cursus 750 en boete die misschien kan oplopen tot 1000 euro) ben dus bijna 1800 euro armer door dit "incidentje".quote:Op donderdag 26 januari 2006 19:29 schreef lambrusco_bianco het volgende:
[..]
Frasier met drank op gereden??? man man man hoe krijg je dat voor elkaar, dacht dat jij wel van de principes was. Damn maar hey wel je lesje geleerd denk ik. Hoop dat je je rijbewijs terugkrijgt en een stuk veiliger aan gaat doen. Good luck.
nee ik dacht dat je woensdag zelf het goede nieuws hier kon vertellen, maar toen ging het helaas niet door. nu vrijdag dusquote:Op donderdag 26 januari 2006 19:02 schreef lambrusco_bianco het volgende:
Hai schatten,
Hoe gaat het hier... ben erg lang nie top het forum geweest.... Misschien heeft Ferryfan het laatste nieuws hier nog doorgegeven.
Ik mocht voor de derde keer op... gisteren en het ging niet door vanwege de ijzel. ha, heb ik weer ;-) Kon er wel om lachen.
In de les ervoor reed ik de wieldop er bijna af. Reed te snel weg langs de stoeprand bij straatje keren en oops ik schuurde met het wiel langs de stoep.
Vroeg meteen aan de instructeur (nr. 3) of hij niet moest kijken naar de schade. Slik. Welnee zei hij, dan had die auto maar geen lesauto moeten worden zei hij.
:-)
Morgenochtend om 8:00 moet ik op. Zonder les van te voren, zou erg vroeg worden. 7:15 is toch al vroeg. Vanavond op tijd naar bed.
Hey ik wil niet op de zaken vooruit lopen, maar wat kost een rijbewijs eigenlijk als je dat ophaalt? Hopelijk is het morgen zover.
Hoe is het frasier?
Nog nieuws?
quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:43 schreef Nuna het volgende:
Ik hoorde net dat een vriendin van me de sloot is ingereden met haar lesautoZe heeft niks, maar toch wel schrikken natuurlijk. Kwam door de sneeuw ofzo, maar meer weet ik er nog niet van.
Zow duur geintje dan, van dat geld van die boete kun je zowat een rijbewijs halen manquote:Op donderdag 26 januari 2006 19:15 schreef Frasier het volgende:
[..]
Ja nieuws, maar geen goed nieuws helaas. Ik heb inmiddels een rij-ontzegging gekregen van 6 maanden voor rijden onder invloed.
Ik moet binnenkort voorkomen en dan bepaalt de rechter wat voor boete ik krijg en of het een voorwaardelijke of een onvoorwaardelijke rij-ontzegging wordt.
Ik heb het pas 1 keer gedaan en heb er wel een trucje voor die me instructeur zei, maar heb geen idee meer wat dat wasquote:Op donderdag 26 januari 2006 20:47 schreef Repeat het volgende:
zo net weer terug. Alles ging goed, behalve haaks inparkeren achteruit zegmaar, toen kwam ik nét naast het vak terecht
moeten jullie dan trouwens op gevoel doen?
Zo hey, das wel schrikken jaquote:Op donderdag 26 januari 2006 21:43 schreef Nuna het volgende:
Ik hoorde net dat een vriendin van me de sloot is ingereden met haar lesautoZe heeft niks, maar toch wel schrikken natuurlijk. Kwam door de sneeuw ofzo, maar meer weet ik er nog niet van.
Lekker, morgen heb ik mijn tweede deeltoets ook mét sneeuw. Maar goed, gelukkig is het nog niet mijn TTT.
op les had ik ook een regeltje ja. maar nu (als het moet dan hequote:Op donderdag 26 januari 2006 20:47 schreef Repeat het volgende:
zo net weer terug. Alles ging goed, behalve haaks inparkeren achteruit zegmaar, toen kwam ik nét naast het vak terecht
moeten jullie dan trouwens op gevoel doen? Of met een trucje? Ik moet dan nl 2 vakker verder rijden, met mn middenstijl op de rand van het 2e vak gaan staan, dan een half vak achteruit rijden en dan vol indraaien en achteruit rijden. Dan kom je precies goed uit.
Zo oefen ik het met mn instructeur, maar ik vind het maar een kut manier, ik leer het veel liever om op gevoel te doen... Maarja dat ga ik dan wel zelf oefenen na mn examen
10 uur lang?quote:Op donderdag 26 januari 2006 22:38 schreef GotC het volgende:
Damn ik heb net 10 uur lang gereden in de normale auto, was echt wel beter! Je leert nog wel het meeste van zelf rijden, dat is zeker
Jemig, de sloot in gereden?Hoe doet ze dat?
Ik zou het inderdaad graag willen weten ja!quote:Op donderdag 26 januari 2006 17:55 schreef XxxPimxxX het volgende:
[..]
Nu bij de derde keer heb ik speciale pilletjes gebruikt, waarvan je er 10 van te voren moest innemen. En ik was bijna niet meer zenuwachtig! Ik weet niet zeker of het nou door die pillen kwam, of gewoon omdat ik dacht dat het zou werken, maar het werkteAls je wilt weten hoe die pillen heette moet je het me even vragen, dan zoek ik het op.
Ik zou zeggen, kies voor de middenweg!quote:Op donderdag 26 januari 2006 19:09 schreef De_Warme_bakker het volgende:
Dilemma:
Heb nu 15 lessen gehad, en m'n instructrice zit met een dilemma (zegt ze). Ze denkt dat als ik nu (over... 3 weken/5,6 lessen) afrijd, dat ik het wel kan halen, maar als ik dan zak - en dus weer meer lessen moet in de overbruggende tijd - denkt ze dat ik dan teveel lessen neem, wat weer te duur is (eerlijke rijschool is). Dus twijfelt ze, en laat mij dus kiezen. Of nu (maandje) afrijden, met een risico van zakken, of nog meer lessen en dan langzaam afrijden...
Persoonlijk denk ik het eerste. Afrijden, daar is altijd risico bij.. Het ligt er altijd aan hoe anderen je net de ruimte geven (of niet). Dus ja. Wat zouden jullie doen?
quote:Op donderdag 26 januari 2006 21:43 schreef Nuna het volgende:
Ik hoorde net dat een vriendin van me de sloot is ingereden met haar lesautoZe heeft niks, maar toch wel schrikken natuurlijk. Kwam door de sneeuw ofzo, maar meer weet ik er nog niet van.
Dan ben je best wel een poosje bezig alquote:Op vrijdag 27 januari 2006 10:35 schreef Devilnl het volgende:
ik had altijd 1uur per week.
en in de zomer 1uur per 2maanden
dus dat schoot niet echt op
heb het papiertje nu al hoorquote:Op vrijdag 27 januari 2006 10:50 schreef Maikalo het volgende:
[..]
Dan ben je best wel een poosje bezig al![]()
quote:ik had altijd 1uur per week.
Sorry, leesfoutjequote:heb het papiertje nu al hoor
Nou, ze wilde een bocht naar rechts maken. Ze ging remmen, waardoor ze de bocht beter doorkwam. (Ze reden wel langzaam, dat scheelt.) Instructrice zat te bellen ofzo, weet niet precies maar toen lagen ze dus in de slootquote:Op vrijdag 27 januari 2006 00:01 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Hoe kan zoiets nou gebeuren?
![]()
Instructeur greep niet in, ofzo?![]()
Daar ben ik dus ook bang voor met mijn instructeur dat er wat gebeurt als hij zit te bellen en niet opletquote:Op vrijdag 27 januari 2006 14:14 schreef Nuna het volgende:
[..]
Nou, ze wilde een bocht naar rechts maken. Ze ging remmen, waardoor ze de bocht beter doorkwam. (Ze reden wel langzaam, dat scheelt.) Instructrice zat te bellen ofzo, weet niet precies maar toen lagen ze dus in de slootAuto was ook nog gewoon heel, alleen moest wel met een takelwagen eruit worden gehaald.
Wel vet lachen, daarna had ze dus wel haar TTT. Heeft ze die ook nog gewoon gehaald![]()
Gefeliciteerd!!!quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:51 schreef lambrusco_bianco het volgende:
Goedemiddag allemaal,
Gisteren wilde ik nog vragen aan de admin op dit topic om mij ook even bij de lessers te zetten met mijn lambrusco-plaatje. Maarre IK hoor NU bij de GESLAAGDEN!!!!
Idd, wel voor jou, niet voor iedereen...quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:51 schreef lambrusco_bianco het volgende:Drie maal is scheepsrecht, althans voor mij wel....
Joepie, ik qoute mezelf om jullie me te delen dat ik geslaagd benquote:Op vrijdag 27 januari 2006 13:01 schreef YellowLedbetter het volgende:
Over 2 uurtjes theorie-examenSpannend hoor
Ik bibber nu al als een gek
Nee grapje
zo hoort 'tquote:Op vrijdag 27 januari 2006 16:54 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Joepie, ik qoute mezelf om jullie me te delen dat ik geslaagd ben![]()
Kom op beetje meer vertrouwen in jezelfquote:Op vrijdag 27 januari 2006 14:43 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Daar ben ik dus ook bang voor met mijn instructeur dat er wat gebeurt als hij zit te bellen en niet oplet
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:51 schreef lambrusco_bianco het volgende:
Goedemiddag allemaal,
Gisteren wilde ik nog vragen aan de admin op dit topic om mij ook even bij de lessers te zetten met mijn lambrusco-plaatje. Maarre IK hoor NU bij de GESLAAGDEN!!!!
Drie maal is scheepsrecht, althans voor mij wel....
Ik moest bij dezelfde examinator als bij mijn tweede examen. Niet echt een man waardoor je jezelf op je gemak voelt. Voor het examen heeft mijn instructeur nog even tegen de examinator gezegd: "Ze is snel afgeleid als je teveel tegen haar praat". ik wist al dat hij dat zou zeggen, we hadden dat min of meer afgesproken; het was tenslotte mijn feestje. En invloed op het halen van je rijbewijs heeft het niet werd me verteld. Vorige keren was ik geregeld de kluts kwijt als er teveel werd gevraagd (waar woon je? wat voor werk doe je? bladibladibla.....).
Onder het rijden kreeg ik echt nog wel opmerkingen van de examinator: let op je bochten, hou ze kort. Op de snelweg zei hij zelfs een keer dat ik harder moest rijden en trok even aan mijn stuur.
Ik parkeerde dusdanig bij het CBR dat meneer de examinator niet megaveel ruimte had om uit te stappen. LOL... Ik stapte uit en zag mijn instructeur staan... zonder dat de examinator het zag gebaarde ik al naar de instructeur dat ik dacht het niet gehaald te hebben.
Zegt de examinator dat ik geslaagd ben met mijn hakken over de sloot.... Heb een beetje het gevoel dat ik een ietsiepietsie gematst ben. Maarja hij zal genoeg positieve dingen gezien hebben waardoor hij dacht dat ik het rijbewijs wel waard ben.
Joehoeeeeee! Oh rijbewijs heb ik al opgehaald.
Morgen gaan we al kijken voor een autootje, want dat hoort er wel bij.... liefst zo snel mogelijk; wil ervaring op gaan doen.
Ik lees van onder naar boven vaakquote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:26 schreef lambrusco_bianco het volgende:
@ Robin: zit je weer te slapen?? groot nieuws vandaag!!@@
:-)
Ey, jat jij mijn opmerkingen? Straks gebruik je ook nog 'lap zeg'quote:
'lap zeg' is niet echt gaaf... Maar 'off-topic tetsen verkopen wel'quote:Op vrijdag 27 januari 2006 18:52 schreef YellowLedbetter het volgende:
[..]
Ey, jat jij mijn opmerkingen? Straks gebruik je ook nog 'lap zeg'
danke schon, zo moeilijk was het nietquote:Op vrijdag 27 januari 2006 19:20 schreef mirelia het volgende:
Gefeliciteerd YellowLedbetter en lambrusco_bianco !!!!!!!!!!!!!!!!!
gefeliciteerdquote:Op vrijdag 27 januari 2006 15:51 schreef lambrusco_bianco het volgende:
Goedemiddag allemaal,
Gisteren wilde ik nog vragen aan de admin op dit topic om mij ook even bij de lessers te zetten met mijn lambrusco-plaatje. Maarre IK hoor NU bij de GESLAAGDEN!!!!
Niet je instructeur mee nemen als je snel bent afgeleid.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:01 schreef Thomas B. het volgende:
7 februari afrijdeneindelijk...
iemand die nog goeie tips heeft??
Niet je instructeur meenemen als je snel bent afgeleid? Mwah daar zijn twee dingen voor te zeggen. Tijdens mijn ttt ging de instructeur mee en hij hield het gesprek gaande met de examinator, ik reed en deed mijn ding.quote:Op vrijdag 27 januari 2006 21:07 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Niet je instructeur mee nemen als je snel bent afgeleid.
Niet inhalen als je het niet vertrouwt. (beetje luid op denken kan helpen.. "als er nou een auto snel om de bocht komt hier... blah blah)
goed kijken op kruispunten/rotonden.
in een woonerf (iig gelijkwaardige kruispunten).. als je geen goed zicht hebt. rem dan optijd af. en er weer vlot bij zijn (niet TE vlot).
noujah. zoiets
kan natuurlijk ook omgekeerd werkenquote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:08 schreef Thomas B. het volgende:
Mja had dat pas ook bijna. Zo'n klein kindje van 4 dat ineens achter een auto vandaan de weg op rende. Scheelde echt niks... was wel eerder bij de rem dan mn instructrice
Maar ik schrok me de tyfus
Ik hoorde trouwens van de week een verhaal van een klasgenootje van me. Zij vertelde dat het onderzocht was ofzo dat je veel meer kans hebt om te slagen als je aan het begin van de maand 's ochtends rijdt dan aan het eind van de maand 's middags. Iemand die dat verhaal kent? Opzich kan ik het me wel voorstellen want aan het eind van de maand moeten ze natuurlijk nog hun quotum halen. Ik moet de 7e om 13.00 uur afrijden dus das denk ik wel gunstig dan
volgens mij werkt hun quotum andersom het CBR een beetje kennendequote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:10 schreef Repeat het volgende:
[..]
kan natuurlijk ook omgekeerd werkenAls er die maand nog maar heel weinig mensen geslaagd zijn heb je aan het einde van de maand meer kans om te slagen omdat zij dan nog hun quotum moeten halen
Damn, heb ik weer. Ik moet de 24stequote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:12 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
volgens mij werkt hun quotum andersom het CBR een beetje kennende
Weet je je afrijddatum al, Sylvana?quote:Op zaterdag 28 januari 2006 22:07 schreef Sylvana het volgende:
idd, ik wil hem ook wel graag in 1 keer halen hoor
nee, krijg ik donderdag te horen als ik weer rijles hebquote:Op zaterdag 28 januari 2006 22:38 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Weet je je afrijddatum al, Sylvana?
mja het is maar een theoriequote:Op zaterdag 28 januari 2006 21:30 schreef Robin__ het volgende:
Waarom hebben die eikels een quotumals er de ene maand meer goede zijn dan de andere.. who fucking cares!
Ik had de 31e examen, en ik had mezelf niet laten slagen (bij wijze van, ik reed gewoon bagger), en ik kon de volgende dag toch mn rijbewijs gaan ophalen!quote:Op zondag 29 januari 2006 12:55 schreef Jim.Beam het volgende:
Tering ik moet morgen, de 30ste dus, ik hoop dus niet dat dat over die quota waar is.![]()
Ik heb al 3 lessen foutloos gereden (Ja er konden dingen beter, maar geen ingrepen enzo) dus ik sta raar te kijken als ik het morgen niet haal, en dan ga ik dat quota verhaal toch wel geloven.![]()
Ach, in 90% van de gevallen slaag je gewoon als je goed rijdt. Je hebt het echt wel zelf in de hand!quote:Op zondag 29 januari 2006 12:55 schreef Jim.Beam het volgende:
Tering ik moet morgen, de 30ste dus, ik hoop dus niet dat dat over die quota waar is.![]()
Ik heb al 3 lessen foutloos gereden (Ja er konden dingen beter, maar geen ingrepen enzo) dus ik sta raar te kijken als ik het morgen niet haal, en dan ga ik dat quota verhaal toch wel geloven.![]()
Maakt niet zozeer uit of je foutloos rijdt in de lessen, maar ik zou hopen dat je geen ingrepen meer krijgtquote:Op zondag 29 januari 2006 12:55 schreef Jim.Beam het volgende:
Tering ik moet morgen, de 30ste dus, ik hoop dus niet dat dat over die quota waar is.![]()
Ik heb al 3 lessen foutloos gereden (Ja er konden dingen beter, maar geen ingrepen enzo) dus ik sta raar te kijken als ik het morgen niet haal, en dan ga ik dat quota verhaal toch wel geloven.![]()
hehe moest afrijden ergens eind (29 of 30 denk ik) mei om 14.00. gezakt.. daarna 5 juli om 9.50. geslaagdquote:Op zaterdag 28 januari 2006 15:08 schreef Thomas B. het volgende:
Ik hoorde trouwens van de week een verhaal van een klasgenootje van me. Zij vertelde dat het onderzocht was ofzo dat je veel meer kans hebt om te slagen als je aan het begin van de maand 's ochtends rijdt dan aan het eind van de maand 's middags. Iemand die dat verhaal kent? Opzich kan ik het me wel voorstellen want aan het eind van de maand moeten ze natuurlijk nog hun quotum halen. Ik moet de 7e om 13.00 uur afrijden dus das denk ik wel gunstig dan
succes morgen!quote:Op zondag 29 januari 2006 17:33 schreef Jim.Beam het volgende:
Nou laat ik er maar 't beste van hopen dan![]()
Vanavond goed slapen, vroeg uit de veren, goed ontbijt, nog even theorie doornemen, en karren maar![]()
PS Duim voor me!![]()
Ik zou persoonlijk niet er voor kiezen 's ochtends nog een keer m'n theorie door te nemen..quote:Op zondag 29 januari 2006 17:33 schreef Jim.Beam het volgende:
Nou laat ik er maar 't beste van hopen dan![]()
Vanavond goed slapen, vroeg uit de veren, goed ontbijt, nog even theorie doornemen, en karren maar![]()
PS Duim voor me!![]()
en hoe gaat ht? hoeveel lessen heb je al gehad? theorie al? TTT al gedaan? vertelquote:Op zondag 29 januari 2006 18:08 schreef Meki het volgende:
ik ben ook bezig met auto leren rijden
heel goed , ik kan onder de kniequote:Op zondag 29 januari 2006 18:09 schreef Sylvana het volgende:
[..]
en hoe gaat ht? hoeveel lessen heb je al gehad? theorie al? TTT al gedaan? vertel
TussenTijdseToets, is niet verplicht, maar meesten doen hem welquote:Op zondag 29 januari 2006 18:17 schreef Meki het volgende:
[..]
heel goed , ik kan onder de knie
28 lessen
theorie over 3 weken
TTT wat is dat
![]()
aha ik zal dat ff aan me rij-instucteur doorgevenquote:Op zondag 29 januari 2006 18:24 schreef Sylvana het volgende:
[..]
TussenTijdseToets, is niet verplicht, maar meesten doen hem wel
quote:Op zondag 29 januari 2006 18:25 schreef Meki het volgende:
[..]
aha ik zal dat ff aan me rij-instucteur doorgeven
maar hij doet express langzaam hij wilt enkel alleen geld
![]()
En erg irritant als je zo'n rij-instructeur hebtquote:tussentijdse toets
Bij je opleiding voor het praktijkexamen kun je je vorderingen testen met een tussentijdse toets. De toets is een rijtest die verloopt als een echt examen. Het is een goede gelegenheid om alvast te wennen aan het rijexamen en om eventuele nervositeit weg te nemen.
Onderzoek van de SWOV (Stichting Wetenschappelijk Onderzoek Verkeersveiligheid) heeft uitgewezen, dat de slaagkans door een tussentijdse toets met twintig procent kan toenemen.
Bron: CBR
dat is idd wel erg triest jaquote:Op zondag 29 januari 2006 18:30 schreef alwaysthebest het volgende:
Whehe. Een jongen die tegenover mij woont verteld dat 'ie toen hij voor de eerste keer op rijexamen ging 18 lessen had, en bij de tweede keer 20. Dat is echt bullshit, hij heeft een jaar lang elke week gelesd. Zo sneu om daarover te liegen.
een mafkees als ik het niet haal met deze ezel ga ik naar ANWBquote:Op zondag 29 januari 2006 18:27 schreef Sylvana het volgende:
[..]
[..]
En erg irritant als je zo'n rij-instructeur hebt
Met TTT kun je ook vrijstelling krijgen voor bijzondere verrichtingenop examen btwquote:Op zondag 29 januari 2006 18:32 schreef Meki het volgende:
[..]
een mafkees als ik het niet haal met deze ezel ga ik naar ANWB![]()
![]()
Mijn lesauto heeft idd stuurbekrachtiging, zou niet weten wat ik zonder moetquote:Op zondag 29 januari 2006 21:07 schreef lambrusco_bianco het volgende:
Hi allemaal,
Gisteren gaan kijken voor een autootje... en dat is niet zo makkelijk als ik dacht. Heb een daewoo matiz (knalblauwe) op het oog, maar de prijs is aan de hoge kant. het is niet eens de luxe uitvoering met stuurbekrachtiging.
Lest iedereen in een wagen met stuurbekrachtiging?? Ik had dat dus in alledrie de lesauto's... en heb geen idee hoe het stuurt zonder stuurbekrachtiging. normaal gaat je stuur na de bocht vanzelf terug... dat mis je dan natuurlijk, hard werken. Maarja ze zeggen dat je het bij kleine auto's niet zo nodig hebt.
He ik vond iets leuks/handigs voor iedereen die examen gaat doet:
examenfabels... check deze link: http://www.rijexamendoejezo.nl/fabels.htm
Good luck allemaal
trusten alvast
bye
bianco
dat mag ik ook niet van me instructeur hoorquote:Op zondag 29 januari 2006 23:05 schreef Repeat het volgende:
Ik neem aan dat alle lesauto's wel stuurbekrachtiging hebben, anders rij je wel in een hele oude wagen....
Wat ik wel irritant vind is dat ik van mn instructeur niet aan het stuur mag draaien als de auto nog stilstaat, ik moet dus eerst een klein beetje rijden voordat ik mag gaan draaien. Dat scheelt zoveel, keren en parkeren duurt dan zoveel langer omdat je bochten dan niet zo scherp zijn
ja waarom niet. Kijk maar eens rond naar andere mensen, iedereen doet datquote:Op zondag 29 januari 2006 23:17 schreef Sylvana het volgende:
[..]
dat mag ik ook niet van me instructeur hoor
quote:Op zondag 29 januari 2006 22:45 schreef mirelia het volgende:
Ik rij in een Volvo zonder stuurbekrachtiging en dat is idd erg zwaar
Vooral met in en uitparkeren
Maar alles went hoor
quote:Op zondag 29 januari 2006 23:21 schreef Thomas B. het volgende:
zijn er uberhaupt nog lesauto's zónder stuurbekrachtiging dan?
Als je stilstaat en je draait aan het stuur dan mol je de autoquote:Op zondag 29 januari 2006 23:05 schreef Repeat het volgende:
Wat ik wel irritant vind is dat ik van mn instructeur niet aan het stuur mag draaien als de auto nog stilstaat, ik moet dus eerst een klein beetje rijden voordat ik mag gaan draaien. Dat scheelt zoveel, keren en parkeren duurt dan zoveel langer omdat je bochten dan niet zo scherp zijn
Zonder,.. dan moet je gewoon wat harder draaien.quote:Op zondag 29 januari 2006 21:25 schreef Sylvana het volgende:
[..]
Mijn lesauto heeft idd stuurbekrachtiging, zou niet weten wat ik zonder moet
Handige site trouwensVooral die "fouten en tips' pagina
Ja dat vinden ze niet leuk,...quote:Op maandag 30 januari 2006 00:03 schreef Knoekie het volgende:
[..]
Als je stilstaat en je draait aan het stuur dan mol je de auto![]()
Althans mijn les instructeur werd nogal boos toen ik wilde sturen en de auto stilstond![]()
jep en aangezien les auto's dat minimaal 10x per dag doen word het er idd niet beter vanquote:Op maandag 30 januari 2006 00:20 schreef I_PANDA_I het volgende:
[..]
Ja dat vinden ze niet leuk,...
Mijn moeder doet dat ook regelmatig. En dat merk je toch wel, er zit nou een ruime speling op het wiel. Dat is best irritant.
Succes vent! Gewoon lekker rustig een stukje rijden, goed blijven kijken enzo! Ga drvoorquote:Op maandag 30 januari 2006 11:07 schreef Jim.Beam het volgende:
Jongens over 2 uurtjes is het zover!![]()
Duim voor me, wens me geluk, steek kaarsjes in de fik, whatever!
Judgement day![]()
gefeliciteerdquote:Op maandag 30 januari 2006 13:26 schreef lokkie het volgende:
Owowo, lokkie is vorige week dinsdag de 24ste januari eindelijk ook geslaagd!
Lol, zoiets heb ik ook wel een keer gehad jaquote:Op maandag 30 januari 2006 12:04 schreef Nuna het volgende:
Vorige week vrijdag met deeltoets 2 gebeurde er iets heel grappigs![]()
Examinator zo: Ja, stop maar even naast dat busje en ga maar fileparkeren. Ik dus naast dat busje gestopt, komt de eigenaar van het busje naar buiten rennen en stapt snel het busje in.
Examinator zo van, ja dat kan nog wel. Hij rijdt nog niet weg.
Nou mooi niet dusIk heb nog nooit iemand zó snel weg zien rijden! Ik was dus al half gedraaid, busje weg
Mijn instructrice kreeg de slappe lach en ik ook.
Daarna maar weer opnieuw gedaan bij een andere![]()
Rotzakken... 2 Foutjes kunnen ze toch wel doorheen kijken??quote:Op maandag 30 januari 2006 16:10 schreef Jim.Beam het volgende:
.......
..
..
.
Gezakt........
Plaats op de weg verkeerd, paar bochten te ruim genomen
Instructeur vond dat ik prima reedt, examinator ook, dus ik snap niet wat die lijer nou lult![]()
wazig... moet wel een oude bak zijn dan die volvo. Auto's zonder stuurbekrachtiging zie je eik nooit meer.quote:
Schooiersquote:Op maandag 30 januari 2006 16:10 schreef Jim.Beam het volgende:
.......
..
..
.
Gezakt........
Plaats op de weg verkeerd, paar bochten te ruim genomen
Instructeur vond dat ik prima reedt, examinator ook, dus ik snap niet wat die lijer nou lult![]()
Het waren nogal belangrijke fouten volgens hem.quote:Op maandag 30 januari 2006 16:14 schreef WesHell het volgende:
[..]
Rotzakken... 2 Foutjes kunnen ze toch wel doorheen kijken??
Klote joh!quote:Op maandag 30 januari 2006 16:10 schreef Jim.Beam het volgende:
.......
..
..
.
Gezakt........
Plaats op de weg verkeerd, paar bochten te ruim genomen
Instructeur vond dat ik prima reedt, examinator ook, dus ik snap niet wat die lijer nou lult![]()
Inderdaad....quote:
Over 2 maandenquote:Op maandag 30 januari 2006 16:24 schreef GotC het volgende:
[..]
Klote joh!Weet je al wanneer je weer opmag?
Ik ken het wel jaquote:Op maandag 30 januari 2006 16:30 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Over 2 maanden![]()
Jezus dat is toch niet te geloven he, dat CBR spoort echt niet. Er staat al 2 maanden een auto voor m'n deur die voor mij bestemt is, ik ben anderhalf maand bezig geweest met lessen, en die tijd dat leek al jaren. Ik werd gewoon helemaal gek toen ik hoorde dat ik gezakt was, ben ik ook gewoon weggelopen en m'n instructeur kwam me achterna om alles uit te leggen en me te kalmeren.
MIsschien overdreven maar hier wachtte ik gewoon al zo lang op![]()
Ja m'n instructeur vond dat ik er gewoon helemaal klaar voor was. Senna noemt hij me telkensquote:Op maandag 30 januari 2006 16:38 schreef GotC het volgende:
[..]
Ik ken het wel jaMaar anderhalve maand is nog harstikke kort, ik heb er in totaal 3 maanden over gedaan, mocht binnen 20 dagen weer op
. Scheelt wel
jezusquote:Op maandag 30 januari 2006 16:46 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Druk druk druk.
De woorden van die trut achter de balie.
Wat jammer! Maarre, ik ben al 11 maanden bezig, hoor. En moet over twee weken voor de vierde (!quote:Op maandag 30 januari 2006 16:30 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Over 2 maanden![]()
Jezus dat is toch niet te geloven he, dat CBR spoort echt niet. Er staat al 2 maanden een auto voor m'n deur die voor mij bestemt is, ik ben anderhalf maand bezig geweest met lessen, en die tijd dat leek al jaren. Ik werd gewoon helemaal gek toen ik hoorde dat ik gezakt was, ben ik ook gewoon weggelopen en m'n instructeur kwam me achterna om alles uit te leggen en me te kalmeren.
MIsschien overdreven maar hier wachtte ik gewoon al zo lang op![]()
Gekregenquote:Op maandag 30 januari 2006 17:16 schreef Repeat het volgende:
wie koopt er dan ook al een auto voordat je je rijbewijs hebt
alleen maar zonde van je geld, wegenbelasting en verzekering allemaal voor niks....
Dat maakt hij zelf wel uit.quote:Op maandag 30 januari 2006 17:18 schreef Repeat het volgende:
[..]
dan is het alsnog zonde van het geld van diegene die hem gegeven heeft
Gefeliciteerd ...quote:Op maandag 30 januari 2006 17:52 schreef Knoekie het volgende:
Zo ik heb me theorie.slechts 2 fouten. Nu snel examen aanvragen
Was wel geinig. Ze ging nummers opnoemen die niet geslaagd waren. Ik zat op 10. Dus ze zegt zo: 8, 9 éuhhhhhhhhhhhhhh 14. Meteen 4 mensen blij![]()
Mijn mamaaaa!quote:Op maandag 30 januari 2006 17:16 schreef Repeat het volgende:
wie koopt er dan ook al een auto voordat je je rijbewijs hebt
alleen maar zonde van je geld, wegenbelasting en verzekering allemaal voor niks....
Gefeliciteerd!quote:Op maandag 30 januari 2006 17:52 schreef Knoekie het volgende:
Zo ik heb me theorie.slechts 2 fouten. Nu snel examen aanvragen
Was wel geinig. Ze ging nummers opnoemen die niet geslaagd waren. Ik zat op 10. Dus ze zegt zo: 8, 9 éuhhhhhhhhhhhhhh 14. Meteen 4 mensen blij![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |