Ja, dit is gewoon in veel winkels verkrijgbaar.quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:18 schreef linebear het volgende:
is die usb-data kabel gewoon in de winkel te koop !? die zat niet in mijn value pack....
Maar geen Gradius.quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:54 schreef Notorious_Roy het volgende:
(oa Socom en Lemmings)
Splinter Cell PSP zag er goed uitquote:Op donderdag 12 januari 2006 14:36 schreef linebear het volgende:
ooit zullen er goede games uitkomen
Dat zal zwaar studeren worden hoor. Kabeltje erin, kabeltje in de pc, en plop, daar is een explorer window waarmee je op de memorycard van de PSP browsed. Gaat dat lukken denk je?quote:Op donderdag 12 januari 2006 13:12 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Briljant! Dank je wel! Ik ga sowieso eens de handleiding van de PSP uit mn hoofd leren om te ontdekken hoe dat USB-koppelen in z'n werk gaat
2.0 heeft anders ook nog wel veel leuke homebrew hoor! Maar 1.5 blijft de beste firmware.quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:07 schreef nlboy het volgende:
[TK] Burnout: Legends (PSP)
Zo stom ik kan gewoon niet kiezen tussen firmware 2.0 en 1.5
Want 1.5 heeft leuke homebrew programma's/spelletjes, maar dan kan ik weer geen GTA & Sims 2 spelen.
Vet met je eigen MP3'tjes? Waar is ie te downloaden?quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:27 schreef __Saviour__ het volgende:
Sudoku heb ik ook, de versie van Chau Lee of iets dergelijks. Met MP3-playback. Echt tofDie draait op op 2.00. PSPRadio denk ik niet, maar ik heb die ook nog niet uitgeprobeerd.
Er is alleen al héél lang geen nieuws meer over geweest.quote:Op donderdag 12 januari 2006 20:14 schreef __Saviour__ het volgende:
Uiteraard: http://www.gamespot.com/psp/driving/granturismo/index.html
Duke Nukem Foreverquote:Op vrijdag 13 januari 2006 00:04 schreef __Saviour__ het volgende:
'geen nieuws is goed nieuws', zoals ze dan zeggen
Eindelijk een RPG voor de PSP!!! Ik wil hem!quote:Ubisoft has signed a worldwide deal to publish PSP RPG Astonishia Story, made by Korean outfit Sonnori. The game will be released in North American in March.
Astonishia Story puts players in the role of a royal knight on a quest to recover a sacred relic, which apparently symbolises prosperity and fortune. Players have to seek the help of wizard and other allies to do so.
So er, hopefully it's a bit more interesting than that, then. The screenshots look like a really sharp, widescreen 16-bit RPG - something we can quite happily abide - and the combat system appears to be turn-based, with some evidence of a grid approach.
We'll let you know when the game's due for release in Europe soon as poss.
Dat spel is gewoon de grootste hoax uit de gamesgeschiedenisquote:
WTF?! Komt er eindelijk een RPG, zijn de gfx zodanig dat ik net zo goed een DS had kunnen kopen. Ik dacht toch niet dat dit m gaat worden voor mij. Ik wacht nog wel even.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Eindelijk een RPG voor de PSP!!! Ik wil hem!
screenshots
Wat maken de graphics nou weer uit? Zo heb je tenminste nog een beetje battery-life. En die oude 16-bit stijl is ook nostalgie, natuurlijk.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 13:53 schreef McDBigMac het volgende:
[..]
WTF?! Komt er eindelijk een RPG, zijn de gfx zodanig dat ik net zo goed een DS had kunnen kopen. Ik dacht toch niet dat dit m gaat worden voor mij. Ik wacht nog wel even.
Nee, dat is niet mogelijk.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 16:06 schreef Woutey het volgende:
Is GTA al vanuit backup iso te spelen? Want ik wil mijn schijfje niet overal meenemen.
Je bent er ook altijd voor mequote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:56 schreef peristilius het volgende:
Volgens mij zijn het gewone memory stick duo's die ook te gebruiken zijn in andere apparaten.
Wowquote:Op vrijdag 13 januari 2006 12:40 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Eindelijk een RPG voor de PSP!!! Ik wil hem!
screenshots
Dankje. Maakt het weer stukken makkelijker te kiezen voor de 1 GBquote:Op vrijdag 13 januari 2006 18:58 schreef gamecube_master het volgende:
Inderdaad, zoals mobiele telefoons en camera's. Bij memorystick duo's kan je ook een verlengstuk halen waardoor het een Memorystick pro wordt wat ook nog wel vaak wordt gebruikt bij camera's.
Ik dacht dat jij dit soort games niet indrukwekkend vond.quote:
jeej.. weer een racegamequote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:08 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Anyway, binnenkort ook met Outrun 2 sp !!
[afbeelding]
Yeah weer Tekken, Timesplitters en Daxterquote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:26 schreef JK het volgende:
[..]
jeej.. weer een racegame![]()
Waar blijft Ace Combat PSP, Tekken PSP, Timesplitters PSP en Daxter?
Touché!quote:Op vrijdag 13 januari 2006 19:29 schreef piet_pelle het volgende:
[..]
Yeah weer Tekken, Timesplitters en Daxter![]()
Tja ach, als ik zo'n mooie nick voorbij zie komen moet ik toch even reageren.quote:
Ik zou er niet te veel van verwachten als ik jou was.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 20:55 schreef Syd het volgende:
Ik heb een vraag:
Wie heeft zulke speakers?
[afbeelding]
En zijn deze nog wat? Qua geluid.
Met welke EBOOT loader heb je dat aan de gang gekregen (versie 2.0 van sudoku bedoel ik dan). Met de nieuwste krijg ik een waarschuwing dat het een kernel mode application is of iets dergelijks...quote:Op donderdag 12 januari 2006 19:34 schreef __Saviour__ het volgende:
hier: http://files.pspupdates.qj.net/cgi-bin/cfiles.cgi?0,0,0,0,12,1662
echt een fijn programma. de puzzels beginnen supermakkelijk en worden steeds pittiger. Ook ondersteunt het save/load. En MP3's dus
Welke versie had jij dan?
edit: en er een nieuwe v2 van het spel, dat wist ik zelf nog niet eens:
http://dl.qj.net/Sudoku-v(...)12/fid/500/catid/195
Met de meest recente, 0.9quote:Op vrijdag 13 januari 2006 22:08 schreef User_Name het volgende:
Met welke EBOOT loader heb je dat aan de gang gekregen (versie 2.0 van sudoku bedoel ik dan). Met de nieuwste krijg ik een waarschuwing dat het een kernel mode application is of iets dergelijks.
Daar dacht ik ook al aanquote:Op vrijdag 13 januari 2006 21:12 schreef P-Style het volgende:
[..]
Ik zou er niet te veel van verwachten als ik jou was.
Bij versie 1 van sudoku krijg ik de melding niet dus gebruik ik die.quote:Op vrijdag 13 januari 2006 23:08 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Met de meest recente, 0.9
Sommige applicaties lijken Kernel mode te zijn (die draaien op dit moment nog niet), maar de ebootloader heeft een aantal trucjes om dat op te vangen en probeert het toch te draaien. Vaak kun je de kernelmode waarschuwing negeren en proberen door te gaan. Voor sudoku zou dat dus moeten werken.
Nee hij blijft vastlopen als ik even wacht. Af en toe loopt ie ook vast als ik dan in de EBOOT loader zit en sudoku probeer te openen....quote:Op vrijdag 13 januari 2006 23:50 schreef __Saviour__ het volgende:
staat er niet iets als '...suggest kernel mode app...Press X to try anyway'?
Bij het starten v/d loader moet je eventjes wachten tot het preview icoontje is geladen, dan zou het altijd moeten werken.
Om spellen op te zetten?quote:Op zaterdag 14 januari 2006 16:16 schreef SEMTEX het volgende:
We zitten hier trouwens te denken over de aanschaf van een Sandisk 2GB Memstick. 150 euro. Ben je wel in 1 keer klaar.
Spellen, filmpjes, andere blije zut. Ik vermaak me wel.quote:
Dat probleem had ik in het begin ook, hij maakte niet automatisch een naam bij mij aan.quote:Op zaterdag 14 januari 2006 23:30 schreef DaMook het volgende:
Heb net met pspvideo 9 een film erop gezet en hij geeft nu aan als ik naar video ga dat er geen video's zijn
Ja dat kan inderdaad. Infrastructuur connectie met internet.quote:Op zondag 15 januari 2006 13:56 schreef JK het volgende:
Is Twisted Metal : Head-On nu een spel wat je via internet tegen anderen kan spelen? Zat gister met de PSP op de PSP website en toen las ik zoiets.. dus niet ad-hoc, maar infrastructure verbinding via het spel..... weet iemand hier meer van ?
Dat is dus voor de mp4 codec. is het mpeg4-avc, dan moeten het weer andere bestandsnamen zijn, Maar PSPVideo9 hoort dat allemaal zelf te regelen.quote:Op zondag 15 januari 2006 12:26 schreef Syd het volgende:
[..]
Dat probleem had ik in het begin ook, hij maakte niet automatisch een naam bij mij aan.
Dus heb ik alle files handmatig naam gwijzigd door :
M4V10001.mpeg4 en M4V10001.THM
en als je er nog een video of film op wilt moet je het M4V10002 en M4V10002.thm noemen
en toen werkte het bij mij.
Ok, dus nu is de PSP echt onlinequote:Op zondag 15 januari 2006 14:01 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja dat kan inderdaad. Infrastructuur connectie met internet.
Socom kan dit ook.
Ik heb hem met dat progje zelf er meteen op laten zetten. Maarja probeer het straks nog wel een keerquote:Op zondag 15 januari 2006 14:12 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat is dus voor de mp4 codec. is het mpeg4-avc, dan moeten het weer andere bestandsnamen zijn, Maar PSPVideo9 hoort dat allemaal zelf te regelen.
Je had trouwens nog steeds niet mijn vraag beantwoordquote:Op zondag 15 januari 2006 14:01 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja dat kan inderdaad. Infrastructuur connectie met internet.
Socom kan dit ook.
oke thnx, dan ga ik daar ff kijkenquote:Op zondag 15 januari 2006 22:00 schreef koei het volgende:
Is die x2 niet zo'n lelijke uitstekende batterij (net zoals de batterij bij de 4 gig hd)?
Ik heb vorige week bij de Bart Smit een UMD doosje gekocht waar 8 UMD's inpassen voor 4 euro. Met die losse doosjes gaat alles alsnog in een tas rondslingeren op vakantie en een zo'n doosje is dan een stuk makkelijker. Alleen een beetje jammer dat hij nu alweer vol zit..
Hij heeft mijn PSP heel wat krasjes bespaart.quote:Op zondag 15 januari 2006 22:02 schreef __Saviour__ het volgende:
die playgear is echt superfijn. Zo goed als onverwoestbaar, de psp is speelbaar terwijl hij erin zit, en de afstandbedieningkoptelefoon is ook in gesloten stand aan te sluiten. Ideaal voor gebruik van de psp als mp3-speler.
En je kunt er ook nog eens je eigen skin op zetten.
Als ie dan toch uitsteekt en niet meer in mn playgear past dan ga ik wel direct voor een externe accu (sluit je gewoon aan op de adapter ingang). Ik zag een mooie op LikSang van 6000 mAh, kijk dan kan je nog s lang in de lucht blijven (letterlijk) zonder gezeur.quote:Op zondag 15 januari 2006 21:12 schreef __Saviour__ het volgende:
die batterij is gewoon geschikt voor de psp.
hij is wel dikker dan de standaard batterij en zal een stukje uitsteken. heb je bijvoorbeeld een logitech playgear pocket/street beschermdoos voor je PSP, dan zal deze er niet meer in passen
hij is alleen op het internet zo goedkoop en ik moet reserveren dus ik kan hem nog niet kopen.quote:Op zondag 15 januari 2006 22:00 schreef koei het volgende:
Is die x2 niet zo'n lelijke uitstekende batterij (net zoals de batterij bij de 4 gig hd)?
Ik heb vorige week bij de Bart Smit een UMD doosje gekocht waar 8 UMD's inpassen voor 4 euro. Met die losse doosjes gaat alles alsnog in een tas rondslingeren op vakantie en een zo'n doosje is dan een stuk makkelijker. Alleen een beetje jammer dat hij nu alweer vol zit..
Ik weet niet of je het nu over de batterij of het doosje hebt, maar de batterij heb ik zelf niet gekocht omdat het ding zo uitsteekt. Dat doosje heb ik vorige week gewoon bij een Bart Smit in de buurt gekochtquote:Op maandag 16 januari 2006 15:17 schreef brtausi het volgende:
[..]
hij is alleen op het internet zo goedkoop en ik moet reserveren dus ik kan hem nog niet kopen.
Waar had jij hem dan gekocht en wanneer?
De PSP was eerder online dan de DS hoor.quote:Op zondag 15 januari 2006 14:28 schreef JK het volgende:
[..]
Ok, dus nu is de PSP echt onlineNet als Mario Kart DS.... vraag me alleen af hoeveel online gamers er zullen zijn. Socom vast heel veel, net als op de PS2, maar de rest van de spellen hebben maar mondjesmaat mensen online....
Bart Smit heeft er eentje van 8 UMD'squote:Op maandag 16 januari 2006 22:16 schreef Little_Meanie het volgende:
Welke zijn de beste UMD cases? Ik ben op zoek naar iets waar meerdere UMDs inkunnen en dus niet voor elke UMD een aparte case.
quote:Op dinsdag 17 januari 2006 12:00 schreef renz0r het volgende:
Één jammerlijk detail aan, je kan niet met het ding buitenoverdag spelen als de zon schijnt, zie je het beeld niet meer. Is daar al iets voor?
nerdquote:Op dinsdag 17 januari 2006 13:35 schreef nlboy het volgende:
[..]
[afbeelding]
Dit was mijn oplossing op vakantie.![]()
Hier is een link naar Lik-Sang. Het is geen beschermdoos, alleen extern battery pack, maar dan wel 1tje van 6000 mAh.quote:Op maandag 16 januari 2006 14:01 schreef __Saviour__ het volgende:
is dat zo'n externe accu die gelijk ook een beschermdoos is? zo ja, wil je even de link geven?
dan ga je toch lekker in de zon zitten bleekscheetquote:Op dinsdag 17 januari 2006 20:53 schreef nlboy het volgende:
[..]
Uhh anders zag ik niks?!Daar was een velle zon.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |