FOK!forum / Politiek / [Feedback] Moderatie in POL
sizzlerdinsdag 6 juli 2004 @ 10:15
Plaats hier uw kritische blik op modereeracties van de moderatoren, of kaart aan waar een mod zou moeten ingrijpen.

Achtergrondinfo: Normen & Waarden van het Politieke Forum

Klachten over de moderatie of dubbele topics kan je hier kwijt. Mailen mag ook, naar sizzler@fok.nl Of sidekick@home.nl.

Klachten over actie van users graag via het uitroepteken () van dit topic of van het topic welke het betreft. Graag ook met link en quote. Dit om een FB-topic vol over en weer verwijt tegen te gaan.

Denk je dat de discussie een persoonlijke wordt dan kan je hem of haar mailen / msn\'en of in #pol aanspreken. Of irl een biertje met hem of haar drinken natuurlijk.
sizzlerdinsdag 6 juli 2004 @ 10:21
feedback dus.
Crabtreedinsdag 6 juli 2004 @ 10:25
quote:
Op dinsdag 6 juli 2004 10:21 schreef sizzler het volgende:
feedback dus.
Het was feedback over dit topic.
RichardQuestdinsdag 6 juli 2004 @ 10:48
robhdinsdag 6 juli 2004 @ 10:48
Ik wou even zeggen dat dit mijn favoriete reeks is, Sizzler. Bedankt!
Eightballdinsdag 6 juli 2004 @ 10:50
Ik kijk bijna altijd!
Uitstekende reeks!
pberendsdinsdag 6 juli 2004 @ 11:51
quote:
Op dinsdag 6 juli 2004 10:25 schreef Crabtree het volgende:

[..]

Het was feedback over dit topic.
Geniaal!

Idd, een goed topic.
du_kedinsdag 6 juli 2004 @ 12:47
.
sjundinsdag 6 juli 2004 @ 15:48
quote:
Op dinsdag 6 juni 2004 @ 08:48 schreef SCH in [Feedback] Moderatie in POL

Nog argumenten sjun?
Bluesdude reageert op de lijn van een discussie, als je het niet met hem eens bent dan zou je daar wellicht argumenten voor aan kunnen dragen (je weet wel, in de traditie van de VN en de Volkskrant) in plaats van een paar loze smileys te plaatsen.

De conclusie dat Dora een islamietenhater is, komt toch niet uit de lucht vallen???
Toeschrijvingen komen wel vaker uit de lucht vallen SCH. Bluesdude is er nogal bedreven in gebleken anderen tot fascist of racist te verklaren. Ik heb etiketje ook al enkele malen van hem mogen ontvangen. In dit geval viel er aan de gebruikte smileys voldoende te zien dat het om een schertsende nauwelijks serieus te nemen uitspraak ging. Wie echter op zoek is naar toeschrijvingen kan dit natuurlijk desondanks gewoon gaan gebruiken om zjin politiek correcte puntjes te scoren.

De weg naar de hel wordt geplaveid door goede bedoelingen
Bluesdudedinsdag 6 juli 2004 @ 20:35
quote:
Op dinsdag 6 juli 2004 15:48 schreef sjun het volgende:

[..]

Toeschrijvingen komen wel vaker uit de lucht vallen SCH. Bluesdude is er nogal bedreven in gebleken anderen tot fascist of racist te verklaren.
Sjun...je kletst ....
Geef mij de quotes waar ik iemand voor racist of fascist uitmaakt..en dan praten we verder...
Die quotes zijn er nauwelijks en waar ze er wel duidelijk aanwezig zijn kan ik ze beargumenteren.
Ik vraag om duidelijke quotes en niet quotes waar jij aankoppelt : hier is de associatie met racisme..
Ik ben altijd voorzichtig met deze termen

Wederom ben jij degene die etiketteert..
tong80woensdag 7 juli 2004 @ 00:31
Vanwaar dit slotje ?

Gooi hem dan naar GC.

Gefeliciteerd president Bush.


sizzlerwoensdag 7 juli 2004 @ 10:38
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 00:31 schreef tong80 het volgende:
Vanwaar dit slotje ?

Gooi hem dan naar GC.

Gefeliciteerd president Bush.


Misschien leer je dan zelf eens wat wel en wat niet in POL past.
DeGroeneRidderwoensdag 7 juli 2004 @ 15:29
quote:
Op dinsdag 6 juli 2004 15:48 schreef sjun het volgende:

[..]

Toeschrijvingen komen wel vaker uit de lucht vallen SCH. Bluesdude is er nogal bedreven in gebleken anderen tot fascist of racist te verklaren.
NIets over DeGroeneRidder te melden?
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 16:51
quote:
Op dinsdag 6 juli 2004 20:35 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Sjun...je kletst ....
Geef mij de quotes waar ik iemand voor racist of fascist uitmaakt..en dan praten we verder...
Die quotes zijn er nauwelijks en waar ze er wel duidelijk aanwezig zijn kan ik ze beargumenteren.
Ik vraag om duidelijke quotes en niet quotes waar jij aankoppelt : hier is de associatie met racisme..
Ik ben altijd voorzichtig met deze termen

Wederom ben jij degene die etiketteert..
Afgezien van het merendeel waar je slechts handig de suggestie wekt middels associatie trof ik toch ook nog wel enkele beschuldigingen waar ook jij niet omgeen kunt.

Een overzichtje van associaties en beschuldigingen. Je moet er maar een dagtaak aan willen hebben... De vetgedrukte zijn overduidelijk. De andere zijn zoals jij terecht stelt slechts suggestief. Voor de volledigheid vermeld ik maar even dat ik op eenvijfde van je postgeschiedenis al geen zin meer had om verder te speuren. Je kunt dus verder vollig schoon zijn, er zou nog iets aan het licht kunnen komen...
quote:
Op zondag 4 juli 2004 19:53 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

haha..ja hoor het smoesje als je met quote betrapt wordt : het was maar een grapje ....
Als het bv Sidekick was die het schreef..dan is het duidelijk dat hij een cynische grap maakt al dan niet geslaagd.
Kom uit die stinkende closet..[b]je bent een islamietenhater..achter een vernisje burgermansfatsoen.
‘Theo van Gogh moet stoppen met columns’ haatkweken

Weak Relativism III eng chauvinisme
gekoppeld aan Weak Relativism III

"Het is niet erg om Moslim te zijn" Nu we het toch over nazi's hebben... die konden ook zo lekker een vreemde godsdienst verketteren.

"Het is niet erg om Moslim te zijn" Je hebt niks serieus meer te vertellen over het moslimgeloof dus..schakel je maar over op de nazimodus..
Naturlijk ben je geen islamietenhater.....tuurlijk niet.....

[Deel 354] Ruk titel. let op de ondertoon
gekoppeld aan [Deel 354] Ruk titel. maar ja..ook jij zit vast in het zwartwit denken : zij zijn tuig, wij zijn verlichte wezens

[Deel 354] Ruk titel. Discriminerende uitingen, het opfokken van ethnische haat vinden ze passen in het kader van de vrijheid van meningsuiting.
Er staat wel in Fokfaq: wij willen geen discriminatie..maar dat is allang een lachertje.
Een vlag die men ophoudt.

Turkije bij de EU? [deel 6] KB kan beter spreken over islamietenhaters.
Waarvan een groot aantal vermoedelijk verborgen racistische sentimenten meesjouwen.

http://forum.fok.nl/topic/560771/1/50#19926370 Hoe omschrijf jij jezelf nu ? Racist of vreemdelingenhater ?

Racisme? (jah weer 1) En daarom hebben jullie nazi's besloten Joden uit te roeien , toch ?

Racisme? (jah weer 1) Klopt..het zijn vragen aan de nazi BioBastard die weigert de holocaust te veroordelen.

Racisme? (jah weer 1) Waarom is het mogelijk terecht dat jullie nazi's alle Joden wilden afslachten?

Racisme? (jah weer 1) Je bent nazi ..dat is genoeg en je weigert de holocaust te veroordelen dat zegt nog meer.


De Nederlander Er is wel veel mis met het eenheidsidee van een land, een volk een führer.
volkomen irrelevant toegevoegde zinsnede aan de draad

Gezien er zo'n vijf postgeschiedenispagina's van bluesdude door te werken zijn en ik nu al iets anders wil doen zal ik afsluiten met izjn persoonlijke verwijten aan mijn adres:

De obade's aan mijn adres van bluesdude

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Liever wil je niet weten hoezeer jij zelf op bent geschoven naar fout rechts..
Bijv je roep om artikel 1 te wijzigen... komt voort uit je behoefte allochtonenhaat "fatsoenlijk" te maken.

Je demoniseert veel en veel meer dan wat jij toedicht aan een willekeurig kopstukopponent van Pim in 2002.
Je spam van onleesbare ellenlange artikelen....het lijkt wel alsof je de users je mening wilt opdringen...Het dogma van het Martelaarschap.? Of de Leugen van ....ik ben geen allochtonenhater?


Het zijn dit soort etiketjes en insinuaties van bijvoorbeeld bluesdude waarvan ik wat ziek word. Ze komen ongetwijfeld voort uit de beste bedoelingen maar dergelijke zelfbenoemde bevoogding werkt naar mijn idee averechts. Ik bemerk een neiging tot recalcitrantie als er weer eens een zelfbenoemd bevoogder optreedt die zonodig zijn insinuaties aan het adres van anderen kwijt moet, ook als dit vanuit de beste bedoelingen gebeurt. Ik kan mij voorstellen dat andere (impliciet) beschuldigden evenzeer een recalcitrantie voelen opkomen.

Intusen vindt bluesdude waarschijnlijk dat ik allochtonenhaat fatsoenlijk wens te maken. In een vrij land is dit zijn goed recht zoals het mijn goed recht is om zijn subjectieve 'bevinding' te weerleggen. Een blik in ons beider postgeschiedenis helpt mensen op weg zich een onafhankelijk oordeel over dit geschil te vormen. Is sjun een alllochtonenhaatbevorderaar of draaft bluesdude misschien wat door?
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 16:55
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 15:29 schreef DeGroeneRidder het volgende:

[..]

NIets over DeGroeneRidder te melden?
Neuh, die heeft mij nog niet beschuldigd van buitenlanderhaat of bevordering ervan.
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 17:20
Vergat ik bijna nog wat impliciete verwijten aan mijn adres van Bluesdude:

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Waar anderen op FOK botweg allochtonen afzeiken verpak jij je discriminerend streven in een brij van vaagheden, lyriek en veel woorden

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Oei, wat verraad jij je ......een zekere moraalcrisis.
Geef die subjectieve groep een naam en wat zijn die vermeende voordelen? Spit it out.....
Zolang jij zwijgt ben je zelf de schepper van die 'morele zwijgdoctrine' niet links, niet artikel 1...maar Sjun..

Enfin, een mens kiest er zelf voor zijn dagen zinvol te vullen.
SCHwoensdag 7 juli 2004 @ 17:43
Sjun, gaat het verder wel goed met je?
ExtraWaskrachtwoensdag 7 juli 2004 @ 18:41
Overigens is de uitspraak van Bluesdude: "Klopt..het zijn vragen aan de nazi BioBastard die weigert de holocaust te veroordelen," niet uit de lucht komen vallen, die zegt zelf een nationaal-socialist te zijn. Tsjah, dan kan je zoiets verwachten. Maar goed, dit terzijde.
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 19:56
‘Theo van Gogh moet stoppen met columns’
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

Weak Relativism III
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?
Weak Relativism III
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

"Het is niet erg om Moslim te zijn"
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

"Het is niet erg om Moslim te zijn"
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

[Deel 354] Ruk titel.
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem?
En dit is een slowchattopic.....ik zuig lekker mee met iedereen..


Turkije bij de EU? [deel 6]
Waar staat dat ik iemand een racist of fascist noem.?


Allochtonen in te dure auto's
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?


Racisme? (jah weer 1)
Bio Bastard schreef zelf in dat topic al dat hij nationaalsocialist is.
Zijn wannabenazi gedoe blijkt uit dat hij de holocaust weigerde te veroordelen.


De Nederlander
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?

Fortuyn dood, 2e bevrijdings dag?
Waar staat dat ik iemand racist of fascist noem ?


Sjun....je moet dus toegeven dat je de bewering in dit topic 15.48 van 6 juli niet waar kan maken.
Doei......
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 21:04
Bluesdude,

ik schreef reeds enkele berichtjes hierboven:
Afgezien van het merendeel waar je slechts handig de suggestie wekt middels associatie trof ik toch ook nog wel enkele beschuldigingen waar ook jij niet omgeen kunt.

Een overzichtje van associaties en beschuldigingen. Je moet er maar een dagtaak aan willen hebben... De vetgedrukte zijn overduidelijk. De andere zijn zoals jij terecht stelt slechts suggestief.



Let vooral even op de andere zijn zoals jij het stelt slechts suggestief Daarmee geef ik je dus gelijk dat jij iemand niet fascist of racist noemt. Je doet slechts de suggestie waarbij je een gebruiker verbindt met bedenkelijk gedachtengoed maar laat de uitdrukking zelf wijselijk achterwege. Ik vermoed dat ik een soortgelijke kruistocht van een ander onbewust aan jou toeschreef vanwege jouw suggestieve beschuldigingen mijn kant uit. Daarmee doe ik jou dan tekort.

Voor mij kom je echter nog steeds in aanmerking voor de Rick Mayall trofee wegens je inzet voor associatie van gebruikers die een andere mening dan jij zijn toegedaan met discutabel gedachtengoed. Je bent echter niet de enige die hierin hoge ogen gooit.
Sidekickwoensdag 7 juli 2004 @ 21:18
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 19:56 schreef Bluesdude het volgende:

-knip-
Je noemt niemand direct een racist of fascist, maar je drukt andere users wel vaak en snel in een extreem-rechts hoekje. Natuurlijk mag je de mening van een ander beoordelen en je mening geven wat jij ervan vind; dat is discussieren. Maar beoordeel aub dan wel de inhoud, en ga de betreffende user niet gelijk aanvallen. Dat soort zaken kan nog wel eens voor wat irritatie zorgen, en bevorderd de discussie geenszinds.
Samsonwoensdag 7 juli 2004 @ 22:09
kan misschien die ketchup onzin uit mn topic over minister sybilla dekker verwijderd worden. Onze vriend capone verveelt zich zeker...
Sidekickwoensdag 7 juli 2004 @ 22:21
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 22:09 schreef Samson het volgende:
kan misschien die ketchup onzin uit mn topic over minister sybilla dekker verwijderd worden. Onze vriend capone verveelt zich zeker...
Done.
Samsonwoensdag 7 juli 2004 @ 22:23
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 22:21 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Done.
THX
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 22:47
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 21:18 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Je noemt niemand direct een racist of fascist, maar je drukt andere users wel vaak en snel in een extreem-rechts hoekje. Natuurlijk mag je de mening van een ander beoordelen en je mening geven wat jij ervan vind; dat is discussieren. Maar beoordeel aub dan wel de inhoud, en ga de betreffende user niet gelijk aanvallen. Dat soort zaken kan nog wel eens voor wat irritatie zorgen, en bevorderd de discussie geenszinds.
Zeker beoordeel ik de inhoud van iemands standpunt.
Als ik vreemdelingenhaat zie dan mag ik dat benoemen.
En dat is wat ik wel doe en waar jij voor terugschrikt.
Vreemdelingenhaat is niet exclusief extreemrechts....
Je ziet het in alle schakeringen van links naar rechts.
Wat bedoel je nu:....ik verwijt Sjun buitenlanderhaat en dat vind je 'hem in een extreemrechts hoekje zetten '?

Ander voorbeeldje:
Anti-islamitisme en anti-semitisme hebben een aantal dingen gemeenschappelijk.
Dat mag ik als argument inbrengen in een diskussie, maar dit wordt door mensen ervaren als 'drukken in een extreemrechts hoekje' .
Is dit wat je bedoelde ?
SCHwoensdag 7 juli 2004 @ 22:54
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 21:18 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Je noemt niemand direct een racist of fascist, maar je drukt andere users wel vaak en snel in een extreem-rechts hoekje. Natuurlijk mag je de mening van een ander beoordelen en je mening geven wat jij ervan vind; dat is discussieren. Maar beoordeel aub dan wel de inhoud, en ga de betreffende user niet gelijk aanvallen. Dat soort zaken kan nog wel eens voor wat irritatie zorgen, en bevorderd de discussie geenszinds.
Zou je in dit verband misschien user sjun ook eens aan kunnen spreken op zijn verregaande campagnes. Eerst tegen de VARA, Volkskrant en Vrij Nederland en nu ook al tegen user Bluesdude. Ik heb al eerder aangegeven dat user sjun zich steeds meer buitenspel zet met zijn oeverloze herhalingen omtrent media van linkse signatuur. Het is prima dat hij daar een afkeer van heeft maar soms zou een user wellicht tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden voordat hij een karikatuur van zichzelf geworden is die alle perken van het betamelijke te buiten gaat. Het is deels uit ergernis en deels uit zorg dat ik deze oproep plaats.
Sidekickwoensdag 7 juli 2004 @ 23:05
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 22:54 schreef SCH het volgende:

[..]

Zou je in dit verband misschien user sjun ook eens aan kunnen spreken op zijn verregaande campagnes. Eerst tegen de VARA, Volkskrant en Vrij Nederland en nu ook al tegen user Bluesdude. Ik heb al eerder aangegeven dat user sjun zich steeds meer buitenspel zet met zijn oeverloze herhalingen omtrent media van linkse signatuur. Het is prima dat hij daar een afkeer van heeft maar soms zou een user wellicht tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden voordat hij een karikatuur van zichzelf geworden is die alle perken van het betamelijke te buiten gaat. Het is deels uit ergernis en deels uit zorg dat ik deze oproep plaats.
Ik vind stokpaardjes mbt de media niet zo erg als stokpaardjes mbt het op de man spelen door telkens anderen te bestempelen als islamietenhater/whatever.
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 23:13
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:05 schreef Sidekick het volgende:


Ik vind stokpaardjes mbt de media niet zo erg als stokpaardjes mbt het op de man spelen door telkens anderen te bestempelen als islamietenhater/whatever.
Jij vindt dat Dora geen islamietenhater is ?
En dat ik zwaar fout zit als ik hem zo noem ?
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 23:21
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 22:54 schreef SCH het volgende:

[..]

Zou je in dit verband misschien user sjun ook eens aan kunnen spreken op zijn verregaande campagnes. Eerst tegen de VARA, Volkskrant en Vrij Nederland en nu ook al tegen user Bluesdude. Ik heb al eerder aangegeven dat user sjun zich steeds meer buitenspel zet met zijn oeverloze herhalingen omtrent media van linkse signatuur. Het is prima dat hij daar een afkeer van heeft maar soms zou een user wellicht tegen zichzelf in bescherming genomen moeten worden voordat hij een karikatuur van zichzelf geworden is die alle perken van het betamelijke te buiten gaat. Het is deels uit ergernis en deels uit zorg dat ik deze oproep plaats.
SCH,

Ik waardeer je bezorgdheid om de digitale entiteit sjun. Als hij zich echter daadwerkelijk buitenspel zet, zoals jij verkondigt, dan wordt hij vanzelf niet langer serieus genomen. Iets soortgelijks overkomt mensen nu eenmaal als zij zich overschreeuwen. Je zou dit een zelfcorrigerend vermogen van een forum kunnen noemen.

Het is deels uit inzicht, deels uit recalcitrantie vanwege een in mijn ogen wat bevoogdende oprisping dat ik deze correctie plaats. Het zal u vast niet ontgaan zijn dat de gebruiker Bluesdude zelf begonnen was met zijn beschuldigingen aan mijn adres. Wat mij betreft staat er gen rekening open. We hebben beiden onze ergernissen verwoord ter lering en vermaak. Dit blijft tenslotte slechts een digitaal forum waarop wij zonder daadwerkelijk beschadigd te raken menig levensles krijgen aangereikt.

Zo'n forum biedt echter niet slechts lering, het biedt ook ergernissen, emotie, uitwisseling en vooral vermaak. Wat aandacht voor het laatste voorkomt dat zaken dermate persoonlijk en serieus genomen worden dat mensen IRL beschadigd zouden kunnen raken.
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 23:27
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:21 schreef sjun het volgende:


Het zal u vast niet ontgaan zijn dat de gebruiker Bluesdude zelf begonnen was met zijn beschuldigingen aan mijn adres. Wat mij betreft staat er gen rekening open.
Bedoel je die duels dat we weken en weken terug hadden ?
Als ik een denkpatroon jouwerzijds foutief vind dan mag ik dat benoemen..dat hoort bij een diskussie.
Dat ook ik te fel ben...kan gebeuren...maar dat ligt aan de hele Foksfeer..
If you can't stand the heat stay out of the kitchen.

Wat mij betreft heb ik niks persoonlijks tegen je....
Sterker nog...als ik je stijl vergelijk met andere users verdien je waardering.
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 23:30
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:13 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Jij vindt dat Dora geen islamietenhater is ?
En dat ik zwaar fout zit als ik hem zo noem ?
Ik vind dat Dora zich soms overschreeuwt. Zelf geeft hij over het betreffende onderwerp aan dat hij fanatiek islamisme haat. UIt recalcitrantie plaatst hij vervolgens berichten. Daar waar hij wat ver gaat zijn er mensen als bijvoorbeeld Krimizibeyaz die zich mogelijk persoonlijk een onterecht verwijt voelen worden gedaan die hem uitstekend van repliek dienen. Iemand die zich en graadje erger star anti-moslim uitliet is intussen geruime tijd gebanned geweest van FOK!

Dora tot moslimhater bombarderen zie ik als het met en kanon op en mug schieten. Ik vind het terecht dat je stil staat bij wat redeloze haat teweeg kan brengen. Tenslotte kunnen we elkaar ook wat opvoeden op een forum al FOK! Ik vind het onterecht dat je een duidelijk wat recalcitrante gebruiker van een etiketje voorziet. Hoe aardig of dit overkomt zul je intussen zelf al wel gevoeld hebben. Hiervoor dan mijn excuses.

Door middel van deze reactie roep ik niet op om de ogen maar te sluiten voor misstanden. Helaas komen er ook zaken op óns' mooie forum voor die weinig recht doen aan een verdraagzaam samenlevingsklimaat. Ik waardeer het als er licht komt op een uitspraak en dat mensen die zich uitspreken bevraagd worden op hun bedoelingen zonder dat hen meteen weer toeschrijvingen worden aangerekend. Volgens mij ben jij uitstekend in staat om mensen zonder dergelijke toeschrijvingen te bevragen. Waarom zou je die uitdaging niet aangaan?
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 23:32
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:27 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Bedoel je die duels dat we weken en weken terug hadden ?
Als ik een denkpatroon jouwerzijds foutief vind dan mag ik dat benoemen..dat hoort bij een diskussie.
Dat ook ik te fel ben...kan gebeuren...maar dat ligt aan de hele Foksfeer..
If you can't stand the heat stay out of the kitchen.

Wat mij betreft heb ik niks persoonlijks tegen je....
Sterker nog...als ik je stijl vergelijk met andere users verdien je waardering.
Die waardering is wederzijds voor de diverse posts die ik intussen van je doorgenomen heb.
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 23:35
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:30 schreef sjun het volgende:

Volgens mij ben jij uitstekend in staat om mensen zonder dergelijke toeschrijvingen te bevragen. Waarom zou je die uitdaging niet aangaan?
Je bedoelt islamietenhaat en intolerantie tov buitenlanders met de mantel der liefde bedekken..
Of met de mantels : islamkritiek, vrije meningsuiting, integratiedebat.
Ik denk dat we met deze doofpotten op de verkeerde weg zijn in Nederland.

[ Bericht 0% gewijzigd door Bluesdude op 07-07-2004 23:46:21 ]
Bluesdudewoensdag 7 juli 2004 @ 23:36
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:32 schreef sjun het volgende:

[..]

Die waardering is wederzijds voor de diverse posts die ik intussen van je doorgenomen heb.
Kusje ?
sjunwoensdag 7 juli 2004 @ 23:58
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:35 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Je bedoelt islamietenhaat en intolerantie tov buitenlanders met de mantel der liefde bedekken..
Of met de mantels: islamkritiek, vrije meningsuiting, integratiedebat.
Ik denk dat we met deze doofpotten op de verkeerde weg zijn in Nederland.
Ik prefereer ook geen doofpotten. Ik zie liefst een andere manier van belichting ingevoerd die mensen uitnodigt tot een andere retoriek. Als het om dergelijke serieuze zaken gaat zijn met stroop meer vliegen te vangen dan met azijn... valt met doorvragen meer te verduidelijken dan met etiketteren.

Even in een aforisme: een jengelend autoalarm begint na verloop van tijd te irriteren. Naarmate het vaker afgaat wordt het minder geloofwaardig. Neem als voorbeeld Sjuns ageren tegen het socialistische geloof, Dora's ageren tegen islam en christendom, Harry Sack's ageren tegen Balkenende... Iets dergelijks zou ik niet willen als het gaat om bewustmaking van maatschappelijk rot dat ons samenleven serieus bedreigt.

Tegelijkertijd vind ik dat er op een forum als FOK! wat gereld moet kunnen worden zonder dat er direct een doodmoderering plaatsvindt of taboes worden geschapen. Liefst zie ik gewoon dat gebruikers elkaar op een uitnodigende humoristische manier aanspreken waarbij ruimte is voor een mate van cynisme, plat vermaak, en.. ter voorkoming van ontsporing, gebruik van regels in de geest van een discussie. Gebruik van forumregels op een manier dat deze de gebruikers dienen in plaats van andersom. Ik vind dat onze POLmodjes dit behoorlijk goed doen.
sizzlerdonderdag 8 juli 2004 @ 14:16
quote:
Op woensdag 7 juli 2004 23:58 schreef sjun het volgende:

[..]

Ik vind dat onze POLmodjes dit behoorlijk goed doen.
du_kedonderdag 8 juli 2004 @ 23:15
He modjes trek dit topic eens naar Pol toe :0. Ok het is een vrij bagger OP. Maar de inhoud is voor Pol de plannen van de heer jp in 2006
sizzlervrijdag 9 juli 2004 @ 00:31
Done
SCHvrijdag 9 juli 2004 @ 09:38
Modjes, de discussie over de bezuinigingsplannen (collegegeld vs. ww, vvd vs d66) zou ik graag ergens gevoerd hebben. Zou kunnen in de plannen van de heer jp in 2006 maar die titel nodigt er niet erg toe uit. Titel aanpassen of nieuw topic openen?
Sidekickvrijdag 9 juli 2004 @ 10:00
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 09:38 schreef SCH het volgende:
Modjes, de discussie over de bezuinigingsplannen (collegegeld vs. ww, vvd vs d66) zou ik graag ergens gevoerd hebben. Zou kunnen in Bezuinigingen onderwijs in 2006 maar die titel nodigt er niet erg toe uit. Titel aanpassen of nieuw topic openen?
Het topic gaat eigenlijk alleen over de bezuinigingen in het onderwijs, dus heb ik de titel alleen verduidelijkt voor dat onderwerp.

Voor de rest van de bezuinigingen is een nieuw topic wel handig.
KirmiziBeyazvrijdag 9 juli 2004 @ 13:32
Nee, sorry Sizzler. Dat kan ik niet achterwege laten. Zolang ik constant tegen dezelfde valse beweringen moet aankijken, ben ik mijzelf verplicht om deze op hetzelfde niveau (blaat) aan te pakken.

Er zijn dus een paar dingen die je kunt doen.

1. Je kunt me bannen voor een lange tijd, want ik ben niet van plan dit anders te gaan doen, zolang men op deze manier wenst door te discussieren over een vermeende pedofiliteit dat nooit bewezen is met harde feiten.
2. Je kunt anderen verplichten te kappen met de insiniuaties, zolang ze niet met harde bewijzen komen
3. Je kunt het zo laten zoals het nu is.

Optie 1 zou natuurlijk een aantrekkelijke optie kunnen zijn, al ben ik eerder voor een 2 of een 3. Ik wens namelijk niet normaal te discussieren met mensen die mij en mijn geloof belachelijk willen maken voor eigen gewin.
SCHvrijdag 9 juli 2004 @ 13:35
KB - is het geen optie om eens niet in te gaan op die Mohammed-achtige posts. Je kunt toch ook zelf de wijste zijn? Het voorkomt veel off-topic gedoe en veel ergernis. En ik weet jouw mening daarover wel. Laat anderen toch in hun sop gaar koken als het daar om gaat.

Maar iedere discussie die ook maar eenhonderdste procent over moslims of de islam gaat, verzandt heel vaak in een mohammed is pedofiel gesprek. Ik reken jou dat niet alleen aan, maar het zou wel schelen als je het negeert.
SCHvrijdag 9 juli 2004 @ 13:39
2 Kermisklant (kirmiz... nog wat)
sizzlervrijdag 9 juli 2004 @ 13:42
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 13:32 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[...]

Ik wens namelijk niet normaal te discussieren met mensen die mij en mijn geloof belachelijk willen maken voor eigen gewin.
Dan zijn er een paar dingen die je kan doen.

1) Reageer inhoudelijk
2) Reageer niet.

Maar door anderen dan maar belachelijk te maken heeft weinig zin. In dit geval was het hele geloof-gebeuren offtopic dus daar heb ik ook wat aan gedaan, maar dat soort kleine schopjes is gewoon vervelend en het lijkt er zo op dat je het anders niet kan winnen. Terwijl je inhoudelijk capabel genoeg bent om de discussie inhoudelijk te 'winnen'.
KirmiziBeyazvrijdag 9 juli 2004 @ 13:43
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 13:35 schreef SCH het volgende:
KB - is het geen optie om eens niet in te gaan op die Mohammed-achtige posts. Je kunt toch ook zelf de wijste zijn? Het voorkomt veel off-topic gedoe en veel ergernis. En ik weet jouw mening daarover wel. Laat anderen toch in hun sop gaar koken als het daar om gaat.

Maar iedere discussie die ook maar eenhonderdste procent over moslims of de islam gaat, verzandt heel vaak in een mohammed is pedofiel gesprek. Ik reken jou dat niet alleen aan, maar het zou wel schelen als je het negeert.
Tuurlijk kan dat, maar ik wil graag op een normale manier kunnen discussieren hier. Ik ga ook niet zomaar uit een discussie stappen omdat er toevallig een aantal trollers tussen zit. Een oplossing zou ook zijn om deze hardcore trollers eens te wijzen op hun getroll, desnoods met maatregelen.
KirmiziBeyazvrijdag 9 juli 2004 @ 13:46
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 13:42 schreef sizzler het volgende:

[..]

Dan zijn er een paar dingen die je kan doen.

1) Reageer inhoudelijk
2) Reageer niet.

Maar door anderen dan maar belachelijk te maken heeft weinig zin. In dit geval was het hele geloof-gebeuren offtopic dus daar heb ik ook wat aan gedaan, maar dat soort kleine schopjes is gewoon vervelend en het lijkt er zo op dat je het anders niet kan winnen. Terwijl je inhoudelijk capabel genoeg bent om de discussie inhoudelijk te 'winnen'.
Ik weet dat je niet naïef bent. Gasten als JohnDope ken ik ook wat langer dan vandaag. Hij past prima in het rijtje van Dora, X-Ray, Akkersloot en nog een aantal hardcore islamhaters. Er is geen enkele mogelijkheid om met deze mensen op een normale manier te discussieren.

Ik zal er wel beter op letten en misschien is het gewoon een goed idee om niet in te gaan op deze megatrollers. Geen zin om mijn tijd ook nog eens te verspillen aan dergelijke nono's
RichardQuestvrijdag 9 juli 2004 @ 14:02
[Deel 378]Nieuwe bezuinigingsronde, nieuwe kansen

Sidekick, deze was later dan de mijne...
Sidekickvrijdag 9 juli 2004 @ 14:13
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 14:02 schreef RichardQuest het volgende:
[Deel 378]Nieuwe bezuinigingsronde, nieuwe kansen

Sidekick, deze was later dan de mijne...
Ja, maar ik koos meer qua titel.
RichardQuestvrijdag 9 juli 2004 @ 14:55
Harry_Sackvrijdag 9 juli 2004 @ 15:00
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 14:13 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ja, maar ik koos meer qua titel.
en dat siert je
Belavrijdag 9 juli 2004 @ 15:13
quote:
Op vrijdag 9 juli 2004 13:43 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Tuurlijk kan dat, maar ik wil graag op een normale manier kunnen discussieren hier. Ik ga ook niet zomaar uit een discussie stappen omdat er toevallig een aantal trollers tussen zit. Een oplossing zou ook zijn om deze hardcore trollers eens te wijzen op hun getroll, desnoods met maatregelen.
Soms is ordehandhaving inderdaad noodzakelijk ter bevordering van de leefbaarheid voor ieder. Het beledigende Mohammed pederast en verwante opmerkingen lijken me nu inderdaad wel genoeg uitgemolken. Hoewel ons land en ook dit forum gelukkig de vrijheid van meningsuiting kent zouden we best eens kunnen gaan werken aan een nuttige of ontspannen uitwisseling van informatie. Dergelijke oprispingen dragen daar niet aan bij. Niet alles dat geoorloofd is bouwt op. Sommige mensen kunnen misschien de vrijheid niet helemaal aan om zich in opbouwende zin met elkaar te verstaan. Een modererende hand wil dan nog wel eens wonderen doen om het gesprek in goede banen te houden.

Het leren verstaan van een ander gaat nu eenmaal moeilijk aan de hand van beledigingen.
Bluesdudezondag 11 juli 2004 @ 23:40
[Deel 380]Ach mens, ga toch naar de Noordpool

Schelden van Dora...
En nog meer discriminerende postings in dit sc-topic.
Editten heeft geen zin meer.
Maar stond er niet in FAQ-Fok iets over ingrijpen tegen schelden en discriminatie ?
Hoe willen jullie dat tegengaan bij users ...die keer op keer hetzelfde doen.?
Dora_van_Crizadakzondag 11 juli 2004 @ 23:43
quote:
Op zondag 11 juli 2004 23:40 schreef Bluesdude het volgende:
[Deel 380]Ach mens, ga toch naar de Noordpool

Schelden van Dora...
En nog meer discriminerende postings in dit sc-topic.
Editten heeft geen zin meer.
Maar stond er niet in FAQ-Fok iets over ingrijpen tegen schelden en discriminatie ?
Hoe willen jullie dat tegengaan bij users ...die keer op keer hetzelfde doen.?
Moet je het SC-topic maar niet verpesten met je gezeik.
Bluesdudezondag 11 juli 2004 @ 23:45
quote:
Op zondag 11 juli 2004 23:43 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Moet je het SC-topic maar niet verpesten met je gezeik.
is schelden een gewoonte van je vanavond..?
ik reageer op jou discriminerende uitlatingen.
debat..maatschappelijk debat over waarden en normen...hoort in pol-sc
Ik kom redelijk weinig in sc omdat jij de sfeer verpest met je afzeiken van bepaalde groepen.
Dora_van_Crizadakmaandag 12 juli 2004 @ 00:00
quote:
Op zondag 11 juli 2004 23:45 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

is schelden een gewoonte van je vanavond..?
ik reageer op jou discriminerende uitlatingen.
debat..maatschappelijk debat over waarden en normen...hoort in pol-sc
Ik kom redelijk weinig in sc omdat jij de sfeer verpest met je afzeiken van bepaalde groepen.
.
Koos Voosmaandag 12 juli 2004 @ 00:31
quote:
Op zondag 11 juli 2004 23:45 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

-knip- Ik kom redelijk weinig in sc omdat jij de sfeer verpest met je afzeiken van bepaalde groepen.
mooi .. islamitische zeikstralen zijn er al genoeg hier
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 00:33
Het gedrag van Dora in het joegoslavie tribunaal topic is erg vreemd en van een gezonde discussie kan geen sprake meer zijn helaas.
Koos Voosmaandag 12 juli 2004 @ 00:34
quote:
Op maandag 12 juli 2004 00:33 schreef SCH het volgende:
Het gedrag van Dora in het joegoslavie tribunaal topic is erg vreemd en van een gezonde discussie kan geen sprake meer zijn helaas.
met jou en nog wat andere randgroep figuren is er inderdad geen discussie mogenlijk...
Bluesdudemaandag 12 juli 2004 @ 00:35
quote:
Op maandag 12 juli 2004 00:31 schreef Koos Voos het volgende:


mooi .. islamitische zeikstralen zijn er al genoeg hier
Ik ben niet islamitisch..maar voor de gehele feitelijkheid...het aantal niet-islamitische zeikstralen is verontrustend hoog op Fok.
Koos Voosmaandag 12 juli 2004 @ 00:38
quote:
Op maandag 12 juli 2004 00:35 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Ik ben niet islamitisch..maar voor de gehele feitelijkheid...het aantal niet-islamitische zeikstralen is verontrustend hoog op Fok.
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 00:39
quote:
Op maandag 12 juli 2004 00:34 schreef Koos Voos het volgende:

[..]

met jou en nog wat andere randgroep figuren is er inderdad geen discussie mogenlijk...
Jij wil alleen maar met gelijkgestemden praten, dan ga je toch naar een doelgroepforum
Dora_van_Crizadakmaandag 12 juli 2004 @ 01:03
quote:
Op maandag 12 juli 2004 00:33 schreef SCH het volgende:
Het gedrag van Dora in het joegoslavie tribunaal topic is erg vreemd en van een gezonde discussie kan geen sprake meer zijn helaas.
Dat jij een hekel aan me hebt is me onderhand wel duidelijk hoor SCH, dat hoef je niet in elk feedback-topic te itereren.
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 13:50
quote:
Op maandag 12 juli 2004 01:03 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Dat jij een hekel aan me hebt is me onderhand wel duidelijk hoor SCH, dat hoef je niet in elk feedback-topic te itereren.
Ik heb geen hekel aan mensen die ik niet ken, wel aan hun gedrag en de manier waarop je je islam-obsessie aan anderen opdringt, vind ik steeds onprettiger worden inderdaad. En in dat tribunaal-topic schrik ik echt van je.
Matamorosmaandag 12 juli 2004 @ 14:00
quote:
Op maandag 12 juli 2004 13:50 schreef SCH het volgende:

En in dat tribunaal-topic schrik ik echt van je.
Dat is kunst. Een manier om je te uiten. Kan heel therapeutisch werken. Hij voelt zich bedreigd door moslims en dit is zijn manier om een discussie daar over op te starten.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:05
quote:
Op maandag 12 juli 2004 13:50 schreef SCH het volgende:

[..]

Ik heb geen hekel aan mensen die ik niet ken, wel aan hun gedrag en de manier waarop je je islam-obsessie aan anderen opdringt, vind ik steeds onprettiger worden inderdaad. En in dat tribunaal-topic schrik ik echt van je.
volgens mij is dit een discussie forum en derhalve moet het mogelijk zijn voor mensen om hun mening te geven,
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 14:07
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:05 schreef Acient het volgende:

[..]

volgens mij is dit een discussie forum en derhalve moet het mogelijk zijn voor mensen om hun mening te geven,
Lees de FAQ en de spelregels, er zijn toch wel bepaalde grenzen.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:12
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:07 schreef SCH het volgende:

[..]

Lees de FAQ en de spelregels, er zijn toch wel bepaalde grenzen.
Klopt, maar het is niet aan jouw om te bepalen of de grenzen zijn overschreden. Daar voor hebben we moderators
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:12
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:05 schreef Acient het volgende:

[..]

volgens mij is dit een discussie forum en derhalve moet het mogelijk zijn voor mensen om hun mening te geven,
Niet als die mening discriminerend of zwaar beledigend is, lijkt me.
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 14:13
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:12 schreef Acient het volgende:

[..]

Klopt, maar het is niet aan jouw om te bepalen of de grenzen zijn overschreden. Daar voor hebben we moderators
Ja ja, daar is Feedback voor en daar maak ik hier gebruik van. Dank je wel.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:14
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:12 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Niet als die mening discriminerend of zwaar beledigend is, lijkt me.
Als je een mening hebt en zeker als het een uitgesproken mening betrefd dan beledig je altijd iemand.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:15
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:13 schreef SCH het volgende:

[..]

Ja ja, daar is Feedback voor en daar maak ik hier gebruik van. Dank je wel.
Ja maar het is een beetje zielig om steeds de zelfde persoon aan te vallen
RichardQuestmaandag 12 juli 2004 @ 14:15
Als je de grenzen niet kent, hoor je hier niet Acient. Je kunt niet zomaar alles zeggen.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:16
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:14 schreef Acient het volgende:

[..]

Als je een mening hebt en zeker als het een uitgesproken mening betrefd dan beledig je altijd iemand.
Dat is geen vrijbrief om dan maar te zeggen wat je wilt. Dan wordt het tijd dat die persoon eens bij zichzelf te rade gaat.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:17
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:15 schreef Acient het volgende:

[..]

Ja maar het is een beetje zielig om steeds de zelfde persoon aan te vallen
Nog zieliger dan dat diezelfde persoon steeds dezelfde groep aanvalt?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:19
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:15 schreef RichardQuest het volgende:
Als je de grenzen niet kent, hoor je hier niet Acient. Je kunt niet zomaar alles zeggen.
Ik weet inderdaad niet precies wat de grenzen hier zijn, ik kijk ook hoe ver ik kan gaan en er zijn ook bepaalde dingen die ik hier niet zal zeggen, daar zijn andere fora voor.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:19
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:16 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Dat is geen vrijbrief om dan maar te zeggen wat je wilt. Dan wordt het tijd dat die persoon eens bij zichzelf te rade gaat.
Je kunt in prenciepe wel alles zeggen, maar niet hier, dat ben ik met je eens.
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 14:20
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:15 schreef Acient het volgende:

[..]

Ja maar het is een beetje zielig om steeds de zelfde persoon aan te vallen
aaaaaaaaaaaaah......zielig hoor.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:21
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:17 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Nog zieliger dan dat diezelfde persoon steeds dezelfde groep aanvalt?
Ik vermoed dat die beste jongen echt bang is voor een moslim meerderheid in Nederland, dat zou wel eens de reden kunnen zijn voor zijn constante aanvallen op de Islam
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:21
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:19 schreef Acient het volgende:

[..]

Ik weet inderdaad niet precies wat de grenzen hier zijn, ik kijk ook hoe ver ik kan gaan en er zijn ook bepaalde dingen die ik hier niet zal zeggen, daar zijn andere fora voor.
Ik daarentegen kan hier werkelijk alles zeggen zonder geband te worden. Dat jij dat niet kan, zegt veel over jou. Heb je dan zoveel haat in je dat je je toevlucht zou moeten zoeken in andere fora?
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:21
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:19 schreef Acient het volgende:

[..]

Je kunt in prenciepe wel alles zeggen, maar niet hier, dat ben ik met je eens.
Daar heb ik hier anders geen last van. Ik kan wel alles zeggen hier.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:23
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:21 schreef Acient het volgende:

[..]

Ik vermoed dat die beste jongen echt bang is voor een moslim meerderheid in Nederland, dat zou wel eens de reden kunnen zijn voor zijn constante aanvallen op de Islam
Ik vermoed dat die jongen al bang is voor zijn eigen schaduw, omdat deze 'zwart' is. Als ik bang ben voor iets, ga ik niet op een dergelijke psychotische manier die groep constant aanvallen.
Matamorosmaandag 12 juli 2004 @ 14:24
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:12 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Niet als die mening discriminerend of zwaar beledigend is, lijkt me.
http://forum.fok.nl/topic/568240/3/50

leuke teksten toch? onschuldig vond je ze toch?
Matamorosmaandag 12 juli 2004 @ 14:24
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:23 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik vermoed dat die jongen al bang is voor zijn eigen schaduw, omdat deze 'zwart' is. Als ik bang ben voor iets, ga ik niet op een dergelijke psychotische manier die groep constant aanvallen.
je beledigd ze gewoon racistisch dan?

Hirsi Ali doet aangifte van bedreiging

Turkije bij de EU? [deel 6]
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 14:25
Wat is dit nou weer voor kloon?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:28
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:21 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik daarentegen kan hier werkelijk alles zeggen zonder geband te worden. Dat jij dat niet kan, zegt veel over jou. Heb je dan zoveel haat in je dat je je toevlucht zou moeten zoeken in andere fora?
Geen haat, ik haat allochtonen en asielzoekers niet, ik denk dat dat ook wel duidelijk moge zijn, zo niet dan bij deze.
Ik ben gewoon overtuigt Nationalist en ja dan kan je niet alles hier zeggen.
Voor de duidelijk dan, ik ben geen xenofoob, Islamofoob, Anti-semitist of iets dergelijks.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:29
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:25 schreef SCH het volgende:
Wat is dit nou weer voor kloon?
Geen idee. Het zou Aaah kunnen zijn, maar hij zou weer geen niet-arische naam kiezen. Dus nee, ik weet het ook niet.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:30
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:28 schreef Acient het volgende:

[..]

Geen haat, ik haat allochtonen en asielzoekers niet, ik denk dat dat ook wel duidelijk moge zijn, zo niet dan bij deze.
Ik ben gewoon overtuigt Nationalist en ja dan kan je niet alles hier zeggen.
Voor de duidelijk dan, ik ben geen xenofoob, Islamofoob, Anti-semitist of iets dergelijks.
Welke nationalistische uitingen kun je niet maken dan? Volgens mij mag je gewoon zeggen dat je van je land houdt en dat je er trots op bent hoor? Kun je concreter zijn? Welke nationalistische uitspraken kun jij volgens jou niet zomaar doen?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:33
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:25 schreef SCH het volgende:
Wat is dit nou weer voor kloon?
Ik ben gewoon nieuw, geen kloon van wie dan ook.
Ik ben van af de FP hierheen overgewaait.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:34
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:30 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Welke nationalistische uitingen kun je niet maken dan? Volgens mij mag je gewoon zeggen dat je van je land houdt en dat je er trots op bent hoor? Kun je concreter zijn? Welke nationalistische uitspraken kun jij volgens jou niet zomaar doen?
Laten we het zo stellen dat ik wat creatieve oplossingen heb voor problemen als halfbloedjes...
(Hun ouders trouwens ook)
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:35
Sinds hoelang ben je al lid van NR, als ik vragen mag? Of ben je slechts een sympathisant?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:36
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:35 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Sinds hoelang ben je al lid van NR, als ik vragen mag? Of ben je slechts een sympathisant?
Ik ben geen lid van NR, op bepaalde punten ben ik het zelfs pertinent niet eens met hen.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:36
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:34 schreef Acient het volgende:

[..]

Laten we het zo stellen dat ik wat creatieve oplossingen heb voor problemen als halfbloedjes...
(Hun ouders trouwens ook)
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:37
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:36 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

zoals ik al zei, ik kan niet alles zeggen.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:38
quote:
Op maandag 12 juli 2004 schreef Acient het volgende:

[..]

zoals ik al zei, ik kan niet alles zeggen.
Beetje zwak hoor. Ik ben gewoon benieuwd waar ik aan moet denken als je zegt dat je niet alles kunt zeggen op dit forum. Je wordt echt niet zomaar geband hier hoor, zie de andere users.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:39
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:38 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Beetje zwak hoor. Ik ben gewoon benieuwd waar ik aan moet denken als je zegt dat je niet alles kunt zeggen op dit forum. Je wordt echt niet zomaar geband hier hoor, zie de andere users.
Nee, maar ik hoef het CDI ook niet op m'n dak.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 14:43
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:39 schreef Acient het volgende:

[..]

Nee, maar ik hoef het CDI ook niet op m'n dak.
Kortom, het is een discriminerende mening
du_kemaandag 12 juli 2004 @ 14:46
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:39 schreef Acient het volgende:

[..]

Nee, maar ik hoef het CDI ook niet op m'n dak.
Als je daar al bang voor bent dan heb je blijkbaar een dusdanig extremistische visie dat het inderdaad misschien beter is je stil te houden .
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:48
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:43 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Kortom, het is een discriminerende mening
Wat halfbloedjes betrefd ja, dat is ook gelijk het enige punt waarop ik mezelf als echt extreem beschouw.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 14:49
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:46 schreef du_ke het volgende:

[..]

Als je daar al bang voor bent dan heb je blijkbaar een dusdanig extremistische visie dat het inderdaad misschien beter is je stil te houden .
Op een punt ja.
du_kemaandag 12 juli 2004 @ 14:52
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:48 schreef Acient het volgende:

[..]

Wat halfbloedjes betrefd ja, dat is ook gelijk het enige punt waarop ik mezelf als echt extreem beschouw.
Je bent tegen de vermenging van rassen?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:01
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:52 schreef du_ke het volgende:

[..]

Je bent tegen de vermenging van rassen?
Bijna goed, tegen vermenging van mensen uit verschillende cultuur gebieden. Dat dit als resultaat geeft dat ik er bijvoorbeeld niet achter sta dat een Nederlander met een Turk een relatie begint, betekend niet gelijk dat ik in het bestaan van menselijke rassen geloof.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 15:10
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:01 schreef Acient het volgende:

[..]

Bijna goed, tegen vermenging van mensen uit verschillende cultuur gebieden. Dat dit als resultaat geeft dat ik er bijvoorbeeld niet achter sta dat een Nederlander met een Turk een relatie begint, betekend niet gelijk dat ik in het bestaan van menselijke rassen geloof.
Wat je dus zegt is dat het arische ras, cultuur, superieur is aan andere culturen? Dan heb je gelijk en kun je beter maar niets meer zeggen en je heil zoeken op fora waar ze je wel graag zien komen.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:15
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:10 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Wat je dus zegt is dat het arische ras, cultuur, superieur is aan andere culturen? Dan heb je gelijk en kun je beter maar niets meer zeggen en je heil zoeken op fora waar ze je wel graag zien komen.
IK GELOOF NIET IN HET BESTAAN VAN RASSEN, snap je me nu? Of moet ik het nog een paar keer herhalen.

IK ben tegen het mengen van culturen op grote schaal.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 15:26
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:15 schreef Acient het volgende:

[..]

IK ben tegen het mengen van culturen op grote schaal.
Want? Omdat het arische ras superieur is aan andere culturen en dat dat dus niet met elkaar vermengd mag worden
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:28
Nogmaals, ik geloof niet in het bestaan van rassen en ik ben tegen cultuurvermening op grote schaal omdat ik van mijn cultuur houd, ik houd van mijn land. Tegenwoordig worden op grote schaal (ok het is erger geweest) mensen uit andere cultuurgebieden hierheen gehaalt met wat voor een excuus dan ook, ik beschouw dat als bedreiging van mijn cultuur.
Voor de duidelijkheid, dat heeft niets met rassen te maken!

Even tussen twee haakjes ik bechouw mijn cultuur ook niet als superieur, ik wil haar alleen graag behouden.

[ Bericht 12% gewijzigd door Acient op 12-07-2004 15:29:31 (Toevoeging) ]
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 15:32
Oke. Misschien weet je mij dan te vertellen wat jouw cultuur precies inhoudt, aangezien je het graag wilt behouden. Dan kan ik voor mezelf bekijken welke onderdelen nou botsen met andere culturen.
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:44
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:32 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Oke. Misschien weet je mij dan te vertellen wat jouw cultuur precies inhoudt, aangezien je het graag wilt behouden. Dan kan ik voor mezelf bekijken welke onderdelen nou botsen met andere culturen.
Oei, da's lastig zoiets als cultuur omschrijven. Ik moet zo weg maar ik ga hier zeker op terugkomen.
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 15:48
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:15 schreef Acient het volgende:

IK GELOOF NIET IN HET BESTAAN VAN RASSEN
En wel van marsmannetjes? Rassen bestaan, dat heeft niks met geloof te maken. Of geloof je ook niet in het bestaan van stroopwafels?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:50
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:48 schreef SCH het volgende:

[..]

En wel van marsmannetjes? Rassen bestaan, dat heeft niks met geloof te maken. Of geloof je ook niet in het bestaan van stroopwafels?
Ik had het over menselijk rassen, in mijn optiek bestaat er een ras, het menselijke.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 15:51
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:44 schreef Acient het volgende:

[..]

Oei, da's lastig zoiets als cultuur omschrijven. Ik moet zo weg maar ik ga hier zeker op terugkomen.
Ik wacht met smart. Al denk ik dat het niet meer zal lukken in FB en zul je er een topic over moeten openen. "Dit is de nederlandse cultuur" Zou dit een goede titel zijn?
Acientmaandag 12 juli 2004 @ 15:53
* Acient gaat 'm nu echt pleiten, maar dat topic gaat er komen


(een klein probleem ik kom alleen in Pol en Nws ik heb dus ook geen flauw idee welk deel FB is maar dat kun je me geheid vertellen)
SCHmaandag 12 juli 2004 @ 15:53
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:50 schreef Acient het volgende:

[..]

Ik had het over menselijk rassen, in mijn optiek bestaat er een ras, het menselijke.
Ja, dat kan wel zijn. Maar het heeft niks met geloof of jouw optiek te maken. Er bestaan gewoon meerdere rassen.

Maar dit allemaal ontzettend off-topic hier, dus open er een topic over.
Lord_Vetinarimaandag 12 juli 2004 @ 16:00
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:33 schreef Acient het volgende:

[..]

Ik ben gewoon nieuw, geen kloon van wie dan ook.
Ik ben van af de FP hierheen overgewaait.
De FP van welk forum? Zo tussen de regels doorlezend vermoed ik Stormfront. Wees dan een vent en zeg gewoon wat je bedoelt, in plaats van te gaan lopen hinten en het vervolgde slachtoffer te spelen vanwege je overtuigingen mbt bepaalde groepen in de samenleving. Als die mening dusdanig is dat je vreest voor het CDI (en dus artikel 137 WvS) dan lijkt me dat je hier sowieso niet thuishoort.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 16:04
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

De FP van welk forum? Zo tussen de regels doorlezend vermoed ik Stormfront. Wees dan een vent en zeg gewoon wat je bedoelt, in plaats van te gaan lopen hinten en het vervolgde slachtoffer te spelen vanwege je overtuigingen mbt bepaalde groepen in de samenleving. Als die mening dusdanig is dat je vreest voor het CDI (en dus artikel 137 WvS) dan lijkt me dat je hier sowieso niet thuishoort.
Voor Ancient. FP? Ik bedoelde FB, Feedback dus. En LV, Ancient is een vrouw, dus een vent zal ze moeilijk worden.

Voor de rest heb je helaas gelijk.
Lord_Vetinarimaandag 12 juli 2004 @ 16:09
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:04 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Voor Ancient. FP? Ik bedoelde FB, Feedback dus. En LV, Ancient is een vrouw, dus een vent zal ze moeilijk worden.

Voor de rest heb je helaas gelijk.
Acient is echt geen vrouw. Heus niet. Misschien volgens het profiel, maar het is gewoon een relkloon.
Lord_Vetinarimaandag 12 juli 2004 @ 16:10
quote:
Op maandag 12 juli 2004 15:53 schreef SCH het volgende:

[..]

Ja, dat kan wel zijn. Maar het heeft niks met geloof of jouw optiek te maken. Er bestaan gewoon meerdere rassen.
Er bestaat maar één ras: Het menselijk ras. We hebben andere pigmentjes en oogvormpjes, maar van binnen zijn we verder allemaal hetzelfde.
KirmiziBeyazmaandag 12 juli 2004 @ 16:11
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Acient is echt geen vrouw. Heus niet. Misschien volgens het profiel, maar het is gewoon een relkloon.
Waarom denk je dat hij/zij geen vrouw is of kan zijn? Omdat ze semi-racistische denkbeelden heeft? Daar zijn er wel meer van hoor, ook op dit forum.
Lord_Vetinarimaandag 12 juli 2004 @ 16:13
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:11 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Waarom denk je dat hij/zij geen vrouw is of kan zijn? Omdat ze semi-racistische denkbeelden heeft? Daar zijn er wel meer van hoor, ook op dit forum.
Neuh, meer de manier van schrijven, zinsbouw, woordgebruik en zo. Moeilijk uit te leggen. Dat is iets wat je oppikt als je heel veel werkstukken en zo leest
Bluesdudemaandag 12 juli 2004 @ 16:19
quote:
Op maandag 12 juli 2004 14:34 schreef Acient het volgende:

Laten we het zo stellen dat ik wat creatieve oplossingen heb voor problemen als halfbloedjes...
(Hun ouders trouwens ook)
reuze interessant allemaal.
waar dacht je aan ?
kieteldood?
tegen de muur ?
lobotomie ?
steriliseren?
Lord_Vetinarimaandag 12 juli 2004 @ 16:23
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:19 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

reuze interessant allemaal.
waar dacht je aan ?
kieteldood?
tegen de muur ?
lobotomie ?
steriliseren?
Ik denk dat het eerlijke antwoord iets van 'deporteren' of 'de gaskamer' zal zijn, maar de persoon is te schijterig om dat eerlijk te zeggen.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 11:44
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:04 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Voor Ancient. FP? Ik bedoelde FB, Feedback dus. En LV, Ancient is een vrouw, dus een vent zal ze moeilijk worden.

Voor de rest heb je helaas gelijk.
Frontpage.
En ik ben niet gekomen om te rellen maar om te discusieren. Ik ben nog steeds onder de indruk dat dit forum is bedoelt om over je politieke standpunten discusieren.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 11:45
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:09 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Acient is echt geen vrouw. Heus niet. Misschien volgens het profiel, maar het is gewoon een relkloon.
Acient is wel een vrouw.
Over het relkloon gedeelte, dat ben ik zat, kan iemand van de mods hen vertellen dat het IP van waar ik post geen andere gebruikers word gebruikt
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 11:49
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:00 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

De FP van welk forum? Zo tussen de regels doorlezend vermoed ik Stormfront. Wees dan een vent en zeg gewoon wat je bedoelt, in plaats van te gaan lopen hinten en het vervolgde slachtoffer te spelen vanwege je overtuigingen mbt bepaalde groepen in de samenleving. Als die mening dusdanig is dat je vreest voor het CDI (en dus artikel 137 WvS) dan lijkt me dat je hier sowieso niet thuishoort.
Slachtofferrol zit niet in mijn aard en ik zeg ook wat ik bedoel, ik ben gewoon nationalist, als je daar een probleem mee hebt dan mag je het melden, ik ga gaarne de discussie aan. Over het Stormfront gedeelte, ik lees het wel, ik post er niet.
Dat deel van mijn mening waar het CDI een probleem mee zou kunnen hebben (ik ga het in ieder geval niet testen) houd ik hier ook gewoon voor me en zolang ik daar in slaag kan ik hier net als ieder ander gewoon mee discusieren.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 11:50
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Neuh, meer de manier van schrijven, zinsbouw, woordgebruik en zo. Moeilijk uit te leggen. Dat is iets wat je oppikt als je heel veel werkstukken en zo leest
Dus vrouwen kunnen volgens jouw niet veel werkstukken lezen. IK moet je teleurstellen vriend, ik doe bijna niet anders in mijn vrije tijd.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 11:51
quote:
Op maandag 12 juli 2004 16:23 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Ik denk dat het eerlijke antwoord iets van 'deporteren' of 'de gaskamer' zal zijn, maar de persoon is te schijterig om dat eerlijk te zeggen.
Misgegokt, ik ben tegen de doodstraf en als je ze wil deporteren, waarheen? Beide zijn geen optie.


(* Acient vraagt of een of andere mod deze draad even kan splitsen.)
KirmiziBeyazdinsdag 13 juli 2004 @ 11:55
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 11:51 schreef Acient het volgende:

[..]

Misgegokt, ik ben tegen de doodstraf en als je ze wil deporteren, waarheen? Beide zijn geen optie.


(Ancient vraagt of een of andere mod deze draad even kan splitsen.)
Daarbuiten blijven weinig andere opties meer over waar je voor geband zou kunnen worden. Ik zou het in ieder geval niet weten. Maar denk je niet dat er iets aan je schort als je er dergelijke meningen op nahoudt dat je bang bent ervoor geband te worden? Een beetje nationalist zegt waar het op staat. Als je een echte nationalist ben, zeg je gewoon wat je wilt. Niet dat schijnheilige. Waarom zou je namelijk op een forum willen blijven waar je ideëen toch niet worden geaccepteerd?

[ Bericht 2% gewijzigd door KirmiziBeyaz op 13-07-2004 12:05:55 ]
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 12:04
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 11:50 schreef Acient het volgende:

[..]

Dus vrouwen kunnen volgens jouw niet veel werkstukken lezen. IK moet je teleurstellen vriend, ik doe bijna niet anders in mijn vrije tijd.
Dan heb ik medelijden met degenen wiens werkstukken je lest als je die net zo begrijpend leest als mijn post hierover, want wat jij hier concludeert zeg ik dus duidelijk helemaal niet.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 11:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Daarbuiten blijven weinig andere opties meer over waar je voor geband zou kunnen worden. Ik zou het in ieder geval niet weten. Maar denk je niet dat er iets aan je schort als je er dergelijke meningen op nahoudt dat je bang bent ervoor geband te worden? Een beetje nationalist zegt waar het op staat. Als je een echte nationalist ben, zeg je gewoon wat je wilt. Niet dat schijnheilige. Waarom zou je namelijk op een forum willen blijven waar je ideëen toch niet worden geaccepteerd?
Jij je zin, castratie.
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 12:05
Ehm, kan deze discussie ergens anders plaatsvinden? Dit topic is voor feedback.

Ancient, een mod kan je IP niet bekijken, dus ik weet dus ook niet of je een kloon bent. Maar goed, dat doet er ook niet toe. Ik hoop dat anderen, en in het bijzonder Lord_Vetinari, dat soort kloonhunting achterwege laten.
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 12:05
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 11:49 schreef Acient het volgende:

[..]

Slachtofferrol zit niet in mijn aard en ik zeg ook wat ik bedoel, ik ben gewoon nationalist, als je daar een probleem mee hebt dan mag je het melden, ik ga gaarne de discussie aan. Over het Stormfront gedeelte, ik lees het wel, ik post er niet.
Dan moet je ook geen problemen hebben met posten wat je gelooft. Je kunt niet verwachten een volwaardige discussie te krijgen als je bepaalde elementen van je overtuiging niet bij de discussie betrekt.
quote:
Dat deel van mijn mening waar het CDI een probleem mee zou kunnen hebben (ik ga het in ieder geval niet testen) houd ik hier ook gewoon voor me en zolang ik daar in slaag kan ik hier net als ieder ander gewoon mee discusieren.
Tuurlijk. Maar ga dan niet zielig lopen doen dat je eigenlijk niet je HELE mening kunt geven, want dan maak je jezelf volkomen ongeloofwaardig.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 12:06
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 12:05 schreef Sidekick het volgende:
Ehm, kan deze discussie ergens anders plaatsvinden? Dit topic is voor feedback.

Ancient, een mod kan je IP niet bekijken, dus ik weet dus ook niet of je een kloon bent. Maar goed, dat doet er ook niet toe. Ik hoop dat anderen, en in het bijzonder Lord_Vetinari, dat soort kloonhunting achterwege laten.
Hmm, da's jammer, dan zullen ze maar op m'n woord moeten geloven.
KirmiziBeyazdinsdag 13 juli 2004 @ 12:07
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 12:05 schreef Acient het volgende:

[..]

Jij je zin, castratie.
Castratie voor wie? Alle allochtonen? Alle moslims? Alle criminele moslims? Alle criminele allochtonen? Kun je wat concreter zijn?
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 12:08
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 12:07 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Castratie voor wie? Alle allochtonen? Alle moslims? Alle criminele moslims? Alle criminele allochtonen? Kun je wat concreter zijn?
Gaat even een topic openen, antwoord aldaar.
KirmiziBeyazdinsdag 13 juli 2004 @ 12:09
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 12:08 schreef Acient het volgende:

[..]

Gaat even een topic openen, antwoord aldaar.
Oke, daar wacht ik dan wel op.
Acientdinsdag 13 juli 2004 @ 12:22
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 12:09 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Oke, daar wacht ik dan wel op.
Bij deze
SCHdinsdag 13 juli 2004 @ 14:54
Nationalisme

Ik zeg niet dat het dicht moet maar wil jullie er wel op wijzen.
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 15:01
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 14:54 schreef SCH het volgende:
Nationalisme

Ik zeg niet dat het dicht moet maar wil jullie er wel op wijzen.
Nou, dan zeg ik het wel. Tenzij we de naam hier willen veranderen in StormFok, uiteraard...

De OP komt bijna 1:1 uit Mein Kampf en andere 'frischen' lectuur uit de jaren 20 en 30....
SCHdinsdag 13 juli 2004 @ 15:02
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Tenzij we de naam hier willen veranderen in StormFok,
Heeft beide iets met zeilen, te maken ---> misschien wel een leuke rechtse afsplitsing, kunnen wij hier weer verder
Matamorosdinsdag 13 juli 2004 @ 15:53
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 14:54 schreef SCH het volgende:
Nationalisme

Ik zeg niet dat het dicht moet maar wil jullie er wel op wijzen.
[Feedback] Moderatie in POL
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 15:54
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:53 schreef Matamoros het volgende:

[..]

[Feedback] Moderatie in POL
Tyrhrausturdinsdag 13 juli 2004 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:01 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Nou, dan zeg ik het wel. Tenzij we de naam hier willen veranderen in StormFok, uiteraard...

De OP komt bijna 1:1 uit Mein Kampf en andere 'frischen' lectuur uit de jaren 20 en 30....
Lees Mein Kampf eens je zal blijkbaar prettig verrast zijn.
SCHdinsdag 13 juli 2004 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:53 schreef Matamoros het volgende:

[..]

[Feedback] Moderatie in POL
Ben je het zo snel verleerd, aaaahikwordgek?
Matamorosdinsdag 13 juli 2004 @ 16:17
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:54 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

als hij even 2 seconden 1 post omhoog had gekeken had hij gezien dat de persoon zelf al had gemeld dat hij dat topic had aangemaakt
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 16:20
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:04 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Lees Mein Kampf eens je zal blijkbaar prettig verrast zijn.
Helaas voor jou heb ik Mein Kampf (en andere lectuur uit die tijd gelezen). Niet door te komen, maar erg gelijksoortig aan de OP van dat topic en aan jouw beweringen tussen diverse regels door, als ik zo vrij mag zijn.
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 16:21
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:17 schreef Matamoros het volgende:

[..]

als hij even 2 seconden 1 post omhoog had gekeken had hij gezien dat de persoon zelf al had gemeld dat hij dat topic had aangemaakt
Ja, en? Mag hij de mods dan niet op dat onsmakelijke topic wijzen of zo?
Matamorosdinsdag 13 juli 2004 @ 16:31
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:21 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Ja, en? Mag hij de mods dan niet op dat onsmakelijke topic wijzen of zo?
lijkt me vrij overbodig als dat er 1 post boven al staat, maar goed
SCHdinsdag 13 juli 2004 @ 16:38
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:31 schreef Matamoros het volgende:

[..]

lijkt me vrij overbodig als dat er 1 post boven al staat, maar goed
Daar stond de naam van dat topicje niet vermeld, leek me wel handig maar sorry voor de overlast hoor
#ANONIEMdinsdag 13 juli 2004 @ 17:28
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 15:55 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:


Want? Heb je ook nog argumenten, of zit je maar wat te blaten, zoals je dat zo vaak doet in het Feedback-topic?
[..]
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:01 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Houd je mond toch blaag, als je zelf niet eens weet waarom.
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:41 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Ik zou maar teruggaan naar de basisschool om enkele lessen logica te nemen, je snapt er zoals gewoonlijk weer geen barst van. Nee, huichelaar, niet gecharmeerd zijn van is iets anders dan een hekel hebben aan.
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:13 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Houd je mond dan, want iets goed doen kun je toch niet.
Uit 1 topic.
Persoonlijke aanval keer op keer. Kan hier wat tegen gedaan worden?
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 17:30
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:28 schreef ..-._---_-.- het volgende:

[..]


[..]


[..]


[..]

Uit 1 topic.
Persoonlijke aanval keer op keer. Kan hier wat tegen gedaan worden?
Ik zal er even naar kijken.
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 17:31
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:28 schreef ..-._---_-.- het volgende:

[..]


[..]


[..]


[..]

Uit 1 topic.
Persoonlijke aanval keer op keer. Kan hier wat tegen gedaan worden?
Quote je ook je eigen posts waar ik op reageerde, of laat je dat weer, zoals gewoonlijk? Het woordje huichelaar had ik bijvoorbeeld gewoon uit jouw post overgenomen. Maar als het aankomt op argumenten kun je niet winnen, dus probeer je me maar hier te naaien. Veel succes.
UnderWorld_dinsdag 13 juli 2004 @ 17:31
Dora, kappen nou!
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 17:32
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:31 schreef UnderWorld_ het volgende:
Dora, kappen nou!
Nee.
UnderWorld_dinsdag 13 juli 2004 @ 17:33
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:32 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Nee.
Ik wist het wel, jij geile homo!
#ANONIEMdinsdag 13 juli 2004 @ 17:34
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:30 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik zal er even naar kijken.
Dank, Mohammedanisme en integratie is het topic
#ANONIEMdinsdag 13 juli 2004 @ 17:36
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:31 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Quote je ook je eigen posts waar ik op reageerde, of laat je dat weer, zoals gewoonlijk? Het woordje huichelaar had ik bijvoorbeeld gewoon uit jouw post overgenomen. Maar als het aankomt op argumenten kun je niet winnen, dus probeer je me maar hier te naaien. Veel succes.
Over het woordje huichelaar val ik nou net niet. Wel over al het andere.
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 17:37
Moderator, waarom gaat dit topic dicht met het argument dat het over de islam gaat??? De discussie werd verziekt door mensen die verwezen naar nazisme en gingen trollen om het woord castratie...
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 17:39
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:31 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Quote je ook je eigen posts waar ik op reageerde, of laat je dat weer, zoals gewoonlijk? Het woordje huichelaar had ik bijvoorbeeld gewoon uit jouw post overgenomen. Maar als het aankomt op argumenten kun je niet winnen, dus probeer je me maar hier te naaien. Veel succes.
Jij mag sowieso stoppen met je muzelmannen.

Ik zal nog even wat doorlezen om een beter beeld te krijgen van het geheel.
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 17:40
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:39 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Jij mag sowieso stoppen met je muzelmannen.
Wat is er precies mis met dat woord? .
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 17:42
Moderator, mag het fok-castratie-topic ook dicht, het is een troll op het nationalisme-topic.
Discussies worden gesloten, omdat iemand het er niet mee eens is en het dan kapotmaakt met trollen. Erg zwak.
Bluesdudedinsdag 13 juli 2004 @ 17:43
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:37 schreef Klompendanser het volgende:
Moderator, waarom gaat dit topic dicht met het argument dat het over de islam gaat??? De discussie werd verziekt door mensen die verwezen naar nazisme en gingen trollen om het woord castratie...
Het is je recht het nazisme niet in de diskussie te brengen.
En het is mijn recht dat wel te doen...
Ik deed het op een verantwoorde wijze...
Ik vind het stuitend dat jij dergelijke denkwijzes wilt toedekken...
en fout om het nazisme tot taboe te verklaren in deze diskussie.

Ik bleef terugkomen op castratie om haar te dwingen tot duidelijke uitspraken.
En dat was zeeeeeeeeer ontopic....
Ik zat niet te trollen dus...
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 17:47
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:40 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Wat is er precies mis met dat woord? .
Gewoon kappe daarmee, ok?
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 17:48
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:43 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Het is je recht het nazisme niet in de diskussie te brengen.
En het is mijn recht dat wel te doen...
Ik deed het op een verantwoorde wijze...
Ik vind het stuitend dat jij dergelijke denkwijzes wilt toedekken...
en fout om het nazisme tot taboe te verklaren in deze diskussie.

Ik bleef terugkomen op castratie om haar te dwingen tot duidelijke uitspraken.
En dat was zeeeeeeeeer ontopic....
Ik zat niet te trollen dus...
Jij voelt je nu schijnbaar aangesproken. Ik dek overigens niks toe, dat praat je mij aan. Lees het topic nog maar eens, ik blijf diplomatiek en wil er geen extreem-etiketje aanhangen, jij wel, dat is jouw keuze.
Ik vind het echter onbegrijpelijk dat het topic gesloten is wegens Islam #zoveel. Dat moet haast wel een vergissing zijn, terwijl er wel een topic over Mohammedanisme en integratie openblijft, dat volgens mij n.a.v. het nationalisme-topic werd geopend.
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 17:49
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:47 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Gewoon kappe daarmee, ok?
.
Je weet dat ik het niet kan weigeren als je het zo vraagt. Mag mohammedanen wel? En islamieten? En moslims?
Bluesdudedinsdag 13 juli 2004 @ 17:50
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:42 schreef Klompendanser het volgende:
Moderator, mag het fok-castratie-topic ook dicht, het is een troll op het nationalisme-topic.
Discussies worden gesloten, omdat iemand het er niet mee eens is en het dan kapotmaakt met trollen. Erg zwak.
heb je het over mij in topic nationalisme?
Als je mijn postings goed leest ...zat ik juist de diskussie te bevorderen met mijn vragen en stellingen.
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 17:50
Aan Sidekick:
Waarom mag racisme wel en parodiërend antiracisme niet in POL???
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 17:51
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:42 schreef Klompendanser het volgende:
Moderator, mag het fok-castratie-topic ook dicht, het is een troll op het nationalisme-topic.
Tja, het is een spin-off, maar het is ludiek. Ik heb het verplaatst, want het is iig geen serieuze discussie.
Bluesdudedinsdag 13 juli 2004 @ 17:54
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:48 schreef Klompendanser het volgende:


Jij voelt je nu schijnbaar aangesproken. Ik dek overigens niks toe, dat praat je mij aan. Lees het topic nog maar eens, ik blijf diplomatiek en wil er geen extreem-etiketje aanhangen, jij wel, dat is jouw keuze.
Ik vind het echter onbegrijpelijk dat het topic gesloten is wegens Islam #zoveel. Dat moet haast wel een vergissing zijn, terwijl er wel een topic over Mohammedanisme en integratie openblijft, dat volgens mij n.a.v. het nationalisme-topic werd geopend.
Ik heb geen extreem etiketje gehangen aan jou...
Ik deel niet je meningen om de verschrikkingen van het verleden taboe te verklaren.
Ik heb Acient ook niet uitgemaakt voor nazi, fascist e.d. en ook met woord racist naar haar was ik voorzichtig.
Wel heb ik mijn vermoeden uitgesproken dat haar cultuurzuiverheidgedoe kan vooortvloeien uit racistisch sentiment...wat ik waarschijnlijk acht...
Maar misschien wil jij ook de kwestie racisme taboe verklaren ?
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 17:54
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:50 schreef Ryan3 het volgende:
Aan Sidekick:
Waarom mag racisme wel en parodiërend antiracisme niet in POL???
Het is geen politieke castratiediscussie zoals in het begin van nationalisme, maar een gewoon castratietopic. Dat heeft heel erg weinig met POL te maken, eigenlijk helemaal niets.

Overigens heb ik het nationalisme topic nog niet eens bekeken, want ik was een paar uurtjes weg.
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 17:55
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:49 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
Mag mohammedanen wel? En islamieten? En moslims?
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 17:56
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:50 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

heb je het over mij in topic nationalisme?
Als je mijn postings goed leest ...zat ik juist de diskussie te bevorderen met mijn vragen en stellingen.
De troll werd opgezet door Ryan3. Ziedaar mijn antwoord.
Ik vind de vergelijkingen met nazisme prima, zolang ze maar beargumenteerd zijn. Voor een compleet verhaal had je er ook nog andere stromingen dan nazisme bij kunnen gebruiken...
Ryan3 staat niet achter zijn eigen topic, het is puur om te bashen en iemand volledig belachelijk te maken. Dat is wat mij irriteert, discussies verzieken met getroll, omdat je er het niet mee eens bent en dan vervolgens over het Amerikaanse rechtssyteem gaan hebben. Dat slaat nergens op. De reden om het topic nationalisme te sluiten ook niet, de moderator heeft het te druk met het woord muzelman. Kortom, echt serieus kan ik het hier niet noemen, hetgeen eigenlijk Ryan3 weer vrijpleit. Ik ben dan ook jurist van huis uit.
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 17:58
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:54 schreef Sidekick het volgende:
Het is geen politieke castratiediscussie zoals in het begin van nationalisme, maar een gewoon castratietopic. Dat heeft heel erg weinig met POL te maken, eigenlijk helemaal niets.
Een goede beslissing.
quote:
Overigens heb ik het nationalisme topic nog niet eens bekeken, want ik was een paar uurtjes weg.
Ben je echt niet in de war met een ander topic? (bijv. Mohammedanisme en integratie? *hint* )
Waarom sluit je topics zonder er in te lezen/kijken? Dat snap ik niet.
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 18:00
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:54 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Het is geen politieke castratiediscussie zoals in het begin van nationalisme, maar een gewoon castratietopic. Dat heeft heel erg weinig met POL te maken, eigenlijk helemaal niets.

Overigens heb ik het nationalisme topic nog niet eens bekeken, want ik was een paar uurtjes weg.
dan zou ik die topic eerst even bekijken. Mijn topic is een doodserieustopic verpakt in parodie. Het hoort in POL thuis als tegenwicht tegen het nationalismetopic, of heb ik ineens geen vrijheid van meningsuiting in POL. Het is parodiërend bedoeld, omdat dat altijd het beste aankomt. Het is binnen 300 posts vol en daarna stiopt het en het is dus een statement.
#ANONIEMdinsdag 13 juli 2004 @ 18:01
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:55 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]
Mohammedaan, Moslim en Islamiet zijn in tegenstelling to Muzelman geen archaïsche woorden. Je klaagt steen en been over dat je verkeerd zou worden begrepen. Dat komt onder andere omdat je dat soort woorden gebruikt. Omdat Muzelman een archaisch woord is wordt het tegenwoordig vooral gebruikt als spottende benaming voor Moslim. Klaar, ik ga hier geen discussie meer over houden.
Dora_van_Crizadakdinsdag 13 juli 2004 @ 18:02
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:01 schreef ..-._---_-.- het volgende:

[..]

Mohammedaan, Moslim en Islamiet zijn in tegenstelling to Muzelman geen archaïsche woorden.
.

Niet?

mohammedaan (de ~ (m.), -danen)
1 oude benaming voor moslims
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 18:03
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:55 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]
Islamieten en moslims is totaal niets mis mee. Met Mohammedanen ook weinig, maar maak er aub geen stokpaardje van.
#ANONIEMdinsdag 13 juli 2004 @ 18:06
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:02 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

.

Niet?

mohammedaan (de ~ (m.), -danen)
1 oude benaming voor moslims
Niet helemaal hetzelfde als archaisch :

mu·zel·man (de ~ (m.))
1 [archa.] islamiet => moslim


Maar goed, ik heb een voorkeur voor het gebruik van het woord Moslim. Dan weet iedereen meteen waar je het over hebt. Ik hoef jou dat echt niet uit te leggen, je bent slim genoeg om dat te begrijpen. Ik ben ook slim genoeg om te begrijpen dat je graag provoceert, en daarom woorden als 'Muzelman' gebruikt. Jij weet hoe het zit, ik weet hoe het zit, zeur er niet zo over.
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:00 schreef Ryan3 het volgende:

[..]

dan zou ik die topic eerst even bekijken. Mijn topic is een doodserieustopic verpakt in parodie. Het hoort in POL thuis als tegenwicht tegen het nationalismetopic, of heb ik ineens geen vrijheid van meningsuiting in POL. Het is parodiërend bedoeld, omdat dat altijd het beste aankomt. Het is binnen 300 posts vol en daarna stiopt het en het is dus een statement.
Goed, het was een serieus topic verpakt in parodie. Maar geen politiek topic. Je topic hoeft geen tegenwicht (meer) te bieden aan het nationalisme-topic, want dat ging nergens meer over en is gesloten.

Ook in GC maak je een statement hoor, en daar bereik je wrs ook nog meer users.

Ik hoop wel dat je je vrijheid van meningsuiting in POL nog vaak gaat gebruiken. Tenminste, de politieke meningen.
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 18:13
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 17:56 schreef Klompendanser het volgende:

[..]

De troll werd opgezet door Ryan3. Ziedaar mijn antwoord.
Ik vind de vergelijkingen met nazisme prima, zolang ze maar beargumenteerd zijn. Voor een compleet verhaal had je er ook nog andere stromingen dan nazisme bij kunnen gebruiken...
Ryan3 staat niet achter zijn eigen topic, het is puur om te bashen en iemand volledig belachelijk te maken. Dat is wat mij irriteert, discussies verzieken met getroll, omdat je er het niet mee eens bent en dan vervolgens over het Amerikaanse rechtssyteem gaan hebben. Dat slaat nergens op. De reden om het topic nationalisme te sluiten ook niet, de moderator heeft het te druk met het woord muzelman. Kortom, echt serieus kan ik het hier niet noemen, hetgeen eigenlijk Ryan3 weer vrijpleit. Ik ben dan ook jurist van huis uit.
Ja, en er zijn ook juristen die hun vak niet meester zijn natuurlijk. Zoals gezegd: ik troll nergens in topics over nationalisme. Heb alleen een parodiërend tegen-topic geopend. We maken hier allemaal gebruik van het recht op vrije meningsuiting en als je dus mag argumenteren dat halfbloedjes maar gecastreerd dienen te worden dan mag je daar in een ander topic ook iets tegenover zetten. Verder ís het dus mijn mening dat Acient weliswaar naïef-racistisch overkomt, maar wrs gewoon weasel words gebruikt om het ouderwetse racisme dat de mensheid al eeuwen geplaagd heeft in een nieuw daglicht te zertten. Idem zoals op Fok! andere conservatieve en autoritair-conservatieve ideeën van nieuwe slogans worden voorzien om te verkopen als nieuwe wijn in oude zakken. Ook die parodiërende topic is dus geen troll, maar doodserieus en bedoeld om mijn doodserieuze mening over verwerpelijke ideeën te ventileren.
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 18:17
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:10 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Goed, het was een serieus topic verpakt in parodie. Maar geen politiek topic. Je topic hoeft geen tegenwicht (meer) te bieden aan het nationalisme-topic, want dat ging nergens meer over en is gesloten.

Ook in GC maak je een statement hoor, en daar bereik je wrs ook nog meer users.

Ik hoop wel dat je je vrijheid van meningsuiting in POL nog vaak gaat gebruiken. Tenminste, de politieke meningen.
Het was toch echt een politieke mening en alleen op POL komt die tot zijn recht imho. In GC heeft de topic geen verleden en actualiteit, bovendien bemoeien zich er usertjes mee die niet weten waarover het gaat aangezien ze nooit in POL komen. De pointe wordt daar niet begrepen.

Overigens is het überhaupt een protest ook tegen het extremisme dat steeds weelderiger tiert in POL. Ik ben niet voor politieke correctheid, maar er wordt hier regelmatig iedere grens van het betamelijke overschreden.
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 18:23
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:13 schreef Ryan3 het volgende:
Ja, en er zijn ook juristen die hun vak niet meester zijn natuurlijk.
Ik adviseer je dan ook om niet jurist te worden...
quote:
Zoals gezegd: ik troll nergens in topics over nationalisme.
Wel over castratie en het topic over Nationalisme.
quote:
Heb alleen een parodiërend tegen-topic geopend. We maken hier allemaal gebruik van het recht op vrije meningsuiting en als je dus mag argumenteren dat halfbloedjes maar gecastreerd dienen te worden dan mag je daar in een ander topic ook iets tegenover zetten. Verder ís het dus mijn mening dat Acient weliswaar naïef-racistisch overkomt, maar wrs gewoon weasel words gebruikt om het ouderwetse racisme dat de mensheid al eeuwen geplaagd heeft in een nieuw daglicht te zertten. Idem zoals op Fok! andere conservatieve en autoritair-conservatieve ideeën van nieuwe slogans worden voorzien om te verkopen als nieuwe wijn in oude zakken. Ook die parodiërende topic is dus geen troll, maar doodserieus en bedoeld om mijn doodserieuze mening over verwerpelijke ideeën te ventileren.
Dat had je ook in het topic van Nationalisme kunnen zeggen, maar jij koos er voor om eerst het topic te slopen met offtopic reakties en daarna een eigen topic op te zetten. Vervolgens klaag je dat dat weggezet wordt, wees blij dat het niet eerst gesloopt werd zoals jij dat zelf deed met het Nationalisme-topic. Wat een scheve doch humorvolle redenatie.
Jij kiest voor het monddood maken door er een troll tegenover te zetten. Alles wat niet strookt met jouw mening moet dicht (kijk maar in het topic), maar je eist wel je eigen vrijheid van meningsuiting, tegenstrijdig, op zijn minst.
Ik ben overigens nog steeds niet tevreden met de moderator, hij geeft zelf aan het topic niet eens gelezen te hebben, maar hij sluit het wel met het argument dat het over de Islam gaat en stokpaardjes. Volgens mij hanteert hij dat woord als stokpaardje om topics te sluiiten, wat jij Ryan3?
Lord_Vetinaridinsdag 13 juli 2004 @ 18:33
Zeg SK, heb je uberhaupt het topic Nationalisme deel 2 wel gelezen? Volgens mij namelijk niet. De discussie ging helemaal niet over de islam en ging wel degelijk ergens over. "Mevrouw" Acient was namelijk net bezig te verklaren dat mensen, die al 1 andere cultuur voorouder hebben, het land uitgeschopt moeten worden en dat dat geen xenofobie is.. Ik ben wel benieuwd naar de rest van de discussie.
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 18:35
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:23 schreef Klompendanser het volgende:

[..]

Ik adviseer je dan ook om niet jurist te worden...
Ik heb het geprobeerd, vond het geen leuk vak.
quote:
Wel over castratie en het topic over Nationalisme.
Ik heb steeds met argumentatie geantwoord. Ik heb wel gezegd dat ze racist was, maar dat is ze volgens mij ook en ook gemotiveerd. Verder heb ik gezegd dat zij met geen echte argumentatie komt. Waarom zijn halfbloedjes zo kwalijk? Wat doen ze? Waarom zorgen ze voor de teloorgang van onze cultuur? Daarnaast heb ik zelfs nog gezegd dat er op dit moment sowieso convergentie van culturen plaatsvindt, maar niet door halfbloedjes maar door massamedia en globalisatie. De vrije handel is daar ook op uit, die kent nauwelijks culturele grenzen. Enkel culturele smaakverschillen alleen. Kortom geen gebash. Mijn tegen-topic is daarbij self-evident, het bewijst zijn bedoeling niet door het uit te leggen, maar te tonen dat 1. veel mensen toch anders denken en 2. dat het sowieso geen realistisch plan is (want hoe voer je het uit, wie is precies halfbloed, enfin alle nazi-grappemakerij van Endlösung dus...)
quote:
Dat had je ook in het topic van Nationalisme kunnen zeggen, maar jij koos er voor om eerst het topic te slopen met offtopic reakties en daarna een eigen topic op te zetten. Vervolgens klaag je dat dat weggezet wordt, wees blij dat het niet eerst gesloopt werd zoals jij dat zelf deed met het Nationalisme-topic.
Ik zie niet in hoe mijn topic gesloopt zou kunnen worden hoor.
quote:
Wat een scheve doch humorvolle redenatie.
Ja, bij jou ja.
quote:
Jij kiest voor het monddood maken door er een troll tegenover te zetten.
Fout gezien, ik maak niemand mondood. Acient mag argumenteren wat ze wil, waar ze ook maar wil. Die specifieke topic gaat op parodiërende wijze alleen tegen haar ideeën in. Moet ze tegen kunnen als ze extreme standpunten verdedigt.
quote:
Alles wat niet strookt met jouw mening moet dicht (kijk maar in het topic), maar je eist wel je eigen vrijheid van meningsuiting, tegenstrijdig, op zijn minst.
Nee, hoor, dat zou een onbegonnen zaak zijn. Ik behoud wel het recht om als er in mijn ogen eclatant racisme oid opduikt om een slotje te vragen. Dat recht heeft iedereen als dat vergezeld gaat van argumentatie. Dat mijn topic dicht gaat in POL is een onheuse beslissing, alleen gebaseerd op formele redenen. Er wordt niet gekeken naar de bedoeling van de topic.
quote:
Ik ben overigens nog steeds niet tevreden met de moderator, hij geeft zelf aan het topic niet eens gelezen te hebben, maar hij sluit het wel met het argument dat het over de Islam gaat en stokpaardjes. Volgens mij hanteert hij dat woord als stokpaardje om topics te sluiiten, wat jij Ryan3?
Ik denk dat Sidekick idd ook met het sluiten van de tweede nationalisme topic overhaast reageert.

[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 13-07-2004 18:46:54 ]
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 18:47
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:23 schreef Klompendanser het volgende:

Ik ben overigens nog steeds niet tevreden met de moderator, hij geeft zelf aan het topic niet eens gelezen te hebben.
Ik heb het niet helemaal doorgelezen nee, maar wat ik las, was voldoende voor een slotje. Dat topic was reddeloos verloren door de standaard Islam-discussie ed. De manier waarop het tweede deel al begon zegt genoeg.

Voor een serieuze discussie over de legaliteit van castratie, kan eventueel een nieuw topic worden geopend.
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 18:56
Ik moet eerlijk bekennen dat mijn eerste indruk van het topic vrij eenzijdig was. De discussie ging behoorlijk ontopic na een matig begin. Foutje van mijn kant dus.

Ik zal ff zien of ik het topic (lichtelijk opgeschoond) weer zal heropenen.

Edit:
Ik zie dat er alweer een nieuw topic is gestart. Sterilisatie tegen cultuurvermenging
Ok.
Klompendanserdinsdag 13 juli 2004 @ 18:58
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:56 schreef Sidekick het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat mijn eerste indruk van het topic vrij eenzijdig was. De discussie ging behoorlijk ontopic. Foutje van mijn kant dus.

Ik zal ff zien of ik het topic (lichtelijk opgeschoond) weer zal heropenen.
Ik ben blij dat je van mening bent veranderd, ik heb al een nieuw topic geopend en castratie afgezwakt tot sterilisatie. Sterilisatie tegen cultuurvermenging
Ryan3dinsdag 13 juli 2004 @ 19:02
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:56 schreef Sidekick het volgende:
Ik moet eerlijk bekennen dat mijn eerste indruk van het topic vrij eenzijdig was. De discussie ging behoorlijk ontopic na een matig begin. Foutje van mijn kant dus.

Ik zal ff zien of ik het topic (lichtelijk opgeschoond) weer zal heropenen.

Edit:
Ik zie dat er alweer een nieuw topic is gestart. Sterilisatie tegen cultuurvermenging
Ok.
En mijn topic???

Zeg en btw, ben jij bang voor de rechtse usertjes, Sidekick?
du_kedinsdag 13 juli 2004 @ 21:29
Het was weer gezellig hier vanmiddag zo te zien .
Zanderdinsdag 13 juli 2004 @ 21:29
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 18:56 schreef Sidekick het volgende:

Ik zie dat er alweer een nieuw topic is gestart. Sterilisatie tegen cultuurvermenging
Ok.
Wat heeft dit topic met politiek te maken, Sidekick? Er is toch geen politieke partij in Nederland die dat in zijn programma durft te zetten, en anders zou deze, zeer terecht, verboden worden. Ik zie niet echt hoe dit een serieus discussie-onderwerp kan zijn..

Binnenkort in dit theater: 'serieuze' discussies als "Alle werklozen in kampen" of "Geestelijk gehandicapten naar de gaskamer"?

[ Bericht 4% gewijzigd door Zander op 13-07-2004 21:42:56 ]
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 21:42
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 21:29 schreef Zander het volgende:

[..]

Wat heeft dit topic met politiek te maken, Sidekick? Er is toch geen politieke partij in Nederland die dat in zijn programma durft te zetten, en anders zou deze, zeer terecht, verboden worden. Ik zie niet echt hoe dit een serieus discussie-onderwerp kan zijn..
Er is inderdaad geen politieke partij die zich hiervoor inzet, maar het is imho wel een politieke discussie, zoals abortus en euthenasie dat ook zijn.

Castratie op basis van cultuur is een zeer absurd voorstel, maar ten eerste betwijfel ik of dat genoeg zou zijn voor een verbod van een politieke partij, daarnaast vind ik dat er wel enige ruimte voor is.
Sidekickdinsdag 13 juli 2004 @ 21:44
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 21:29 schreef Zander het volgende:

Binnenkort in dit theater: 'serieuze' discussies als "Alle werklozen in kampen" of "Geestelijk gehandicapten naar de gaskamer"
Been there, done that.
Nou ja, soortgelijke discussies zijn hier wel voorbij gekomen.

Natuurlijk hoop ik dat dit soort topics zich tot een minimum beperkt, maar 1 topic is goed te negeren als het iemand het totaal niet discussiewaardig is.
Bluesdudedinsdag 13 juli 2004 @ 21:54
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 21:42 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Er is inderdaad geen politieke partij die zich hiervoor inzet, maar het is imho wel een politieke discussie, zoals abortus en euthenasie dat ook zijn.

Castratie op basis van cultuur is een zeer absurd voorstel, maar ten eerste betwijfel ik of dat genoeg zou zijn voor een verbod van een politieke partij, daarnaast vind ik dat er wel enige ruimte voor is.
Nee.... het is niet te vergelijken met euthanasie en abortus..
Dit sterilisatie-idee gaat uit van de minderwaardigheid van buitenlandse mensen.
Dus minder rechten als mens en je mag ze een beetje als dieren behandelen.
Niet genetisch als üntermensch, maar wel cultureel als üntermensch..
De euthanasie-diskussie gaat over de vrijwillige levensbeeindiging van iemand: zelfmoord .
Of een terminaal iemand nog meer lijden besparen..
Het beeindigen van een zwangerschap is het doden van een foetus waarvan men aanneemt dat er geen eigenzielen is....
Tyrhrausturdinsdag 13 juli 2004 @ 23:30
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 16:20 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Helaas voor jou heb ik Mein Kampf (en andere lectuur uit die tijd gelezen). Niet door te komen, maar erg gelijksoortig aan de OP van dat topic en aan jouw beweringen tussen diverse regels door, als ik zo vrij mag zijn.
Zo vrij mag je natuurlijk zijn, ik ben er niet door beledigd hoor Ik ben echter wel van mening dat zulke harde simplistische zaken niet in mein kampf worden beschreven. Daarom vroeg ik me af, of je dit boek wel werkelijk hebt gelezen. Ik heb namelijk geleerd dat de meeste mensen die het als argument gebruiken er geen enkele passage uit gelezen hebben, en wanneer ze er één aan halen is het vaak de eerste (in het Engels ook nog)
Dora_van_Crizadakwoensdag 14 juli 2004 @ 21:38
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:23 schreef Sidekick het volgende:
KirmiziBeyaz: je reactie daarop is ook verwijderd. (dat was overigens geen mooi stukje)
.
KirmiziBeyazwoensdag 14 juli 2004 @ 21:42
Akkerslootwoensdag 14 juli 2004 @ 21:51
quote:
Op dinsdag 13 juli 2004 @ 17:34 schreef Sidekick het volgende:
Vermoeiende Islam-discussie #234423 en andere stokpaardjes.
"Stokpaardjes". Wat een dooddoener.
robhwoensdag 14 juli 2004 @ 21:54
Praat jij wel eens over het weer Akkersloot? En dan niet in de vorm van "weer die moslims" uiteraard.
Sidekickwoensdag 14 juli 2004 @ 21:54
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:51 schreef Akkersloot het volgende:

[..]

"Stokpaardjes". Wat een dooddoener.
En....?
KirmiziBeyazwoensdag 14 juli 2004 @ 21:55
3 Maanden hebben je niet veel goed gedaan he? De eerste week was je nog redelijk bescheiden. Na deze korte aanloop begin je gewoon weer waar je was opgehouden.

Jammer.
RichardQuestwoensdag 14 juli 2004 @ 21:56
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:54 schreef robh het volgende:
Praat jij wel eens over het weer Akkersloot? En dan niet in de vorm van "weer die moslims" uiteraard.
http://forum.fok.nl/user/history/60090
Helaas...
KirmiziBeyazwoensdag 14 juli 2004 @ 21:56
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:54 schreef robh het volgende:
Praat jij wel eens over het weer Akkersloot? En dan niet in de vorm van "weer die moslims" uiteraard.
Wie denk jij dat er schuldig zijn aan het slechte weer dan
Lord_Vetinariwoensdag 14 juli 2004 @ 21:57
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Wie denk jij dat er schuldig zijn aan het slechte weer dan
Oe, oe, ik weet het.

Paars!
RichardQuestwoensdag 14 juli 2004 @ 21:58
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Wie denk jij dat er schuldig zijn aan het slechte weer dan
Volgende week wordt het lekker weer, zouden de Muzelmannen terug naar het thuisfront gaan dan
KirmiziBeyazwoensdag 14 juli 2004 @ 21:59
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:57 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Oe, oe, ik weet het.

Paars!
Flauw Paars-bashen is zooo pre 2004.
Lord_Vetinariwoensdag 14 juli 2004 @ 22:02
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:59 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Flauw Paars-bashen is zooo pre 2004.
Oke, dan is het de schuld van Amerika. Of van de Bilderberg groep. Of van de Reptilians. Of van één van MÁlta's andere stokpaad-schuldigen..
Akkerslootwoensdag 14 juli 2004 @ 22:04
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Wie denk jij dat er schuldig zijn aan het slechte weer dan
Bij het Koninklijk Meteorologisch Instituut (KMI) in Ukkel (B) hebben ze daar onderzoek naar gedaan.

:mrgreen:[/quote]
KirmiziBeyazwoensdag 14 juli 2004 @ 22:04
Maar de moslims dan Of mogen zijn een weekje of wat uitrusten?
Akkerslootwoensdag 14 juli 2004 @ 22:13
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 21:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
3 Maanden hebben je niet veel goed gedaan he? De eerste week was je nog redelijk bescheiden. Na deze korte aanloop begin je gewoon weer waar je was opgehouden.

Jammer.
Rustig. Wat doe ik verkeerd dan in een discussie forum ?
Lord_Vetinariwoensdag 14 juli 2004 @ 22:13
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 22:04 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Maar de moslims dan Of mogen zijn een weekje of wat uitrusten?
Ik heet geen Akkersloot. Of Dora. Ik heb mijn ogen ook open voor andere schuldigen.

Ik vind eigenlijk dat het de schuld is van Akkersloot en Dora. Door dat verketteren van de islam is Allah boos geworden en hebben wij een kutzomer...
Akkerslootwoensdag 14 juli 2004 @ 22:15
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 22:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik vind eigenlijk dat het de schuld is van Akkersloot en Dora. Door dat verketteren van de islam is Allah boos geworden en hebben wij een kutzomer...
Nog een geluk dat die de zon nog op laat komen.

Het ligt aan de Belgen. Als ze voor Dewinter hebben gekozen, zullen ze ook de winter krijgen
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 00:17
Nu weer ontopic aub.

voordat mensen een "u heeft het klimaat geschapen"-grappen gaan maken.
Dora_van_Crizadakdonderdag 15 juli 2004 @ 00:18
quote:
Op woensdag 14 juli 2004 22:13 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Ik heet geen Akkersloot. Of Dora. Ik heb mijn ogen ook open voor andere schuldigen.

Ik vind eigenlijk dat het de schuld is van Akkersloot en Dora. Door dat verketteren van de islam is Allah boos geworden en hebben wij een kutzomer...
:'(.

Sorry, oh Barmharige Allah, vergeef onze onreine intenties, oh Vergevensgezinde Almacht, dat wij infidels verderfelijke kritiek op het ware geloof leveren betekent nog niet dat U heel Nederland moet straffen. In naam van Mohammed (vzmh), zorg voor een betere zomber .

Edit: sizzie, laat deze svp staan. Ik had je reactie nog niet gelezen.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 09:45
Wat is racisme?
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 10:54
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 09:45 schreef Tyrhraustur het volgende:
Wat is racisme?
Noted. Erg vervelend als users te pas en te onpas voor racist worden uitgemaakt.
KirmiziBeyazdonderdag 15 juli 2004 @ 11:00
*kuch*schijnheil*kuch*
robhdonderdag 15 juli 2004 @ 11:02
Het is kut. Weer. Of nogsteeds.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:05
Wat is racisme?

Nou wordt ik ook als een moslim hater bestempeld, en dat terwijl dit volgens mij dit de eerste keer is dat ik het woordje Moslim schrijf op dit forum.
Julius_Vanderdeckerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:07
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:05 schreef Tyrhraustur het volgende:
Wat is racisme?

Nou wordt ik ook als een moslim hater bestempeld, en dat terwijl dit volgens mij dit de eerste keer is dat ik het woordje Moslim schrijf op dit forum.
Er is nog zoiets als 'tussen de regels door lezen'....
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:10
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:00 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
*kuch*schijnheil*kuch*
*dropje geeft

Waarom?
Julius_Vanderdeckerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:12
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:10 schreef sizzler het volgende:

[..]

*dropje geeft

Waarom?
Vrijwillige belasting en openbare uitgaven
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:14
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:07 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:

[..]

Er is nog zoiets als 'tussen de regels door lezen'....
Nou wil ik niet geïrriteerd worden maar jouw bericht werkt mij wel zeer op mijn zenuwen, je suggereert dat ik een haat dragend persoon ben. Dit zonder enige motivatie, iets waar lampje ook niet vies van is.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:15
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:12 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:

[..]

Vrijwillige belasting en openbare uitgaven
Het verband met scheinheilig is?
SCHdonderdag 15 juli 2004 @ 11:17
Sizzler, waarom mag een neo-nazi als tyrhrauster niet gewoon voor neo-nazi en racist worden uitgemaakt? Heb je er sympathie voor?
Julius_Vanderdeckerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:18
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:14 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Nou wil ik niet geïrriteerd worden maar jouw bericht werkt mij wel zeer op mijn zenuwen, je suggereert dat ik een haat dragend persoon ben. Zonder enige motivatie, iets waar lampje ook niet vies van is.
Nogmaals: Vrijwillige belasting en openbare uitgaven

Daar lees ik tussen de regels toch duidelijk, dat jij van mening bent, dat geld alleen aan Nederlandse doelen mag worden besteed en dat al die derde wereld barbaren maar lekker in elkaar kunnen zakken.
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:20
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:17 schreef SCH het volgende:
Sizzler, waarom mag een neo-nazi als tyrhrauster niet gewoon voor neo-nazi en racist worden uitgemaakt?
In de eerste plaats blijkt nergens uit dat klompendanser en tyrhrauster racistisch zijn en ten tweede is het niet wenselijk als je in een discussie elkaar aanspreekt naar het hokje waarin je iemand plaatst. Jij vond het toch ook niet leuk dat je journalistische achtergrond er steeds bij betrokken werd?
quote:
Heb je er sympathie voor?
Laag. Erg laag.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:20
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:17 schreef SCH het volgende:
Sizzler, waarom mag een neo-nazi als tyrhrauster niet gewoon voor neo-nazi en racist worden uitgemaakt? Heb je er sympathie voor?
Wat gebeurt hier nou allemaal?
Een bestempeling als Nationaal socialst kan wel op mijn schouders dragen, echter de stempel van nazi is een pure ongefundeerde belediging. Om maar niet te spreken over verwijzingen naar racist.

Drie ongefundeerde verwijten op rij van drie verschillende personen. Maar goed dat 2 hiervan al in dit topic staan, dan scheelt het mij wat copy/paste werk.
KirmiziBeyazdonderdag 15 juli 2004 @ 11:22
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]
....

Drie ongefundeerde verwijten op rij van drie verschillende personen. Maar goed dat 2 hiervan al in dit topic staan, dan scheelt het mij wat copy/paste werk.
Zou je dan niet eens denken dat er misschien een kern van waarheid in zit
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 11:24
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Een bestempeling als Nationaal socialst kan wel op mijn schouders dragen, echter de stempel van nazi is een pure ongefundeerde belediging.
Wat is dan het verschil?
SCHdonderdag 15 juli 2004 @ 11:24
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef sizzler het volgende:

[..]

In de eerste plaats blijkt nergens uit dat klompendanser en tyrhrauster racistisch zijn en ten tweede is het niet wenselijk als je in een discussie elkaar aanspreekt naar het hokje waarin je iemand plaatst. Jij vond het toch ook niet leuk dat je journalistische achtergrond er steeds bij betrokken werd?
[..]

Laag. Erg laag.
Kijk naar je zelf, je neemt het al dagen voor dit soort types op, en gaat steeds tekeer tegen KB. Dus het is moeilijk tot een andere conclusie te komen. Je zou eens wat meer aan zelfreflectie moeten doen sizzler. Als jij vindt dat nergens blijkt dat die twee racistisch zijn dan ben je echt niet geschikt als moderator of je hebt er sympathie voor. Jammer dat ik het moet zeggen maar het kan toch zo zijn???
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:24
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:18 schreef Julius_Vanderdecker het volgende:

[..]

Nogmaals: Vrijwillige belasting en openbare uitgaven

Daar lees ik tussen de regels toch duidelijk, dat jij van mening bent, dat geld alleen aan Nederlandse doelen mag worden besteed en dat al die derde wereld barbaren maar lekker in elkaar kunnen zakken.
Alhoewel ik van mening ben dat deze discussie beter op zijn plek is in dat topic. Wil je toch vertellen dat jij mij hierin niet compleet begrijpt. Ik gaf maar enkele voorbeelden van secundaire posten waar de regering een deel van de belasting van elke burger aan besteed. Dit is niks meer dan een overheersing over deze burgers door de overheid, ik gaf de suggestie dat het wellicht beter is voor het land om zulke secundaire posten alleen te belasten op de mensen die graag deze posten willen zien als een taak van de overheid.
KirmiziBeyazdonderdag 15 juli 2004 @ 11:25
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Wat is dan het verschil?
Ik moest het ook 4 maal opnieuw lezen of ik niet ergens iets over het hoofd zag, maar ik ga ervanuit dat hij het zelf komt uitleggen.
Koos Voosdonderdag 15 juli 2004 @ 11:25
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef sizzler het volgende:

[..]

In de eerste plaats blijkt nergens uit dat klompendanser en tyrhrauster racistisch zijn en ten tweede is het niet wenselijk als je in een discussie elkaar aanspreekt naar het hokje waarin je iemand plaatst. Jij vond het toch ook niet leuk dat je journalistische achtergrond er steeds bij betrokken werd?
[..]

Laag. Erg laag.
en ook erg opvallend dat SCH er wederom mee wegkomt.. toch een kloon van een (ex)mod ?
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:26
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Wat is dan het verschil?
Het verschil is dat een Nationaal Socialist enkel en alleen een nationale socialist is. Een nazi staat echter voor een reeks aan ideologieën en misdaden, zoals Nationaal socialisme maar ook antisemitische, racisme etc.
Koos Voosdonderdag 15 juli 2004 @ 11:26
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:25 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Ik moest het ook 4 maal opnieuw lezen -
moeilijk dat Nederlands ..
Sidekickdonderdag 15 juli 2004 @ 11:27
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:22 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Zou je dan niet eens denken dat er misschien een kern van waarheid in zit
Kan je niet gewoon eens stoppen met dat irritante gedoe, en normaal doen? Na talloze waarschuwingen zou je nu wel eens moeten weten wat wel en niet gewenst is.
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 11:28
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:24 schreef SCH het volgende:

[..]

Kijk naar je zelf, je neemt het al dagen voor dit soort types op, en gaat steeds tekeer tegen KB. Dus het is moeilijk tot een andere conclusie te komen. Je zou eens wat meer aan zelfreflectie moeten doen sizzler. Als jij vindt dat nergens blijkt dat die twee racistisch zijn dan ben je echt niet geschikt als moderator of je hebt er sympathie voor. Jammer dat ik het moet zeggen maar het kan toch zo zijn???
Jij vind dat mensen jou elke keer een journalist mogen noemen en een homo in verschillende discussies? Zullen we Kimi dan steeds een fundamentalistische moslim noemen? Want dan noemen we het beestje toch alleen bij de naam?

Lijkt me niet wenselijk of bevordelijk voor een discussie. Jou wel?
Klompendanserdonderdag 15 juli 2004 @ 11:30
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:24 schreef SCH het volgende:

[..]

Kijk naar je zelf, je neemt het al dagen voor dit soort types op, en gaat steeds tekeer tegen KB. Dus het is moeilijk tot een andere conclusie te komen. Je zou eens wat meer aan zelfreflectie moeten doen sizzler. Als jij vindt dat nergens blijkt dat die twee racistisch zijn dan ben je echt niet geschikt als moderator of je hebt er sympathie voor. Jammer dat ik het moet zeggen maar het kan toch zo zijn???
Als ik ook bedoeld word...

Wat is dit voor een schandelijke aantijging? Kun je laten zien waar ik racisme of moslimhaat aanmoedig? Schijnbaar mag een persoon al niet iets over racisme of moslimhaat zeggen of je wordt al versleten voor racist en nazi. Wat een schandelijke manier van intimideren en iemand een hoekje indrijven. Ik hoop dat de moderatoren hier goed op letten, want de discussie wordt anders wel heel erg vermoeiend.
KirmiziBeyazdonderdag 15 juli 2004 @ 11:32
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:27 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Kan je niet gewoon eens stoppen met dat irritante gedoe, en normaal doen? Na talloze waarschuwingen zou je nu wel eens moeten weten wat wel en niet gewenst is.
Schijnheil nummer 1. Als het benoemen van dingen bij hun naam niet past in het huidige klimaat dat heerst op Fok!, dan zou je kunnen besluiten om een ban aan te vragen. Je zult er vast genoeg redenen voor kunnen vinden.

Als jij eens wat concreter optradt tegen semi-racistische trollen, dan was het niet nodig geweest dat ik tegen deze gasten inging. Nu hebben ze vrij spel, dankzij jou.
KirmiziBeyazdonderdag 15 juli 2004 @ 11:33
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:28 schreef sizzler het volgende:

[..]

Zullen we Kimi dan steeds een fundamentalistische moslim noemen? Want dan noemen we het beestje toch alleen bij de naam?

Lijkt me niet wenselijk of bevordelijk voor een discussie. Jou wel?
Graag zelfs.
du_kedonderdag 15 juli 2004 @ 11:34
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef sizzler het volgende:

[..]

In de eerste plaats blijkt nergens uit dat klompendanser en tyrhrauster racistisch zijn
.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:36
Dan kunnen we lampje dus vanaf betitelen als:
fundamentalistische Turks volks-nationale moslim.
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 11:37
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:26 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Het verschil is dat een Nationaal Socialist enkel en alleen een nationale socialist is. Een nazi staat echter voor een reeks aan ideologieën en misdaden, zoals Nationaal socialisme maar ook antisemitische, racisme etc.
Gelul. Nazi is niks anders dan de afkorting voor 'NAzional SoZIalist'. Een nazi is dus precies hetzelfde als een nationaal socialist.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:39
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:34 schreef du_ke het volgende:

[..]

.
Hoe toch eens op om zo ongefundeerd irritant te zijn, we zijn hier alle volwassen mensen, waarom faal jij er keer op keer in om je beschuldiging (want dit zijn niet zomaar onschuldige persoonlijke gedachtes) to funderen. Jij wil mij en anderen ongemotiveerd in hokjes duwen van de door gemiddeld Nederland meest gehate mensen.

Ik heb niet voor niks al een tijdje gelden mij email adres weg moeten editten omdat ik bedreigd werd. Wees nou eens lief.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:42
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:37 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Gelul. Nazi is niks anders dan de afkorting voor 'NAzional SoZIalist'. Een nazi is dus precies hetzelfde als een nationaal socialist.
Gelul is een onvriendelijk woord.
NAzional SoZIalist zijn geen Nederlandse woorden.

De afkorting nazi heeft tegenwoordig meerdere betekenissen dan enkel en alleen Nationaal Socialistisch. Jij stelt nazi gelijk aan de beginselen van de NSDAP. Iets wat op meerdere ideologienen betrekening heeft.
du_kedonderdag 15 juli 2004 @ 11:42
Ehm jouw posts en die van klompendanser lopen nou niet bepaald over van respect .
Mylenedonderdag 15 juli 2004 @ 11:42
Kan er geen kloon verwelkom topic komen??
du_kedonderdag 15 juli 2004 @ 11:43
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:42 schreef schatje het volgende:
Kan er geen kloon verwelkom topic komen??
Ben ik ook wel voor eigenlijk het is erg onoverzichtelijk tegenwoordig .
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:44
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:42 schreef du_ke het volgende:
Ehm jouw posts en die van klompendanser lopen nou niet bepaald over van respect .
motivatie?

Ps ik ben ook zeker geen kloon.
Harry_Sackdonderdag 15 juli 2004 @ 11:46
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:42 schreef schatje het volgende:
Kan er geen kloon verwelkom topic komen??
ik stel het oprichten van een ballotagecommissie voor en bij twijfel een extra toelatingstest
Sidekickdonderdag 15 juli 2004 @ 11:47
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:42 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Gelul is onvriendelijk woord.
NAzional SoZIalist zijn geen Nederlandse woorden.

De afkorting nazi heeft tegenwoordig meerdere betekenissen dan enkel en alleen Nationaal Socialistisch. Jij stelt nazi gelijk aan de beginselen van de NSDAP. Iets wat op meerdere ideologienen betrekening heeft.
Ik vind dat je gelik hebt dat er een (groot) verschil is tussen nationaal socialistisch en nazi's. nazi's staan voor het uitmoorden van Joden en verering van Hitler. Nationaal socialisme is een combinatie van nationalisme en socialisme, wat an sich niet verkeerd is.

Trouwens, ben jij de NationaalSocialist die in #POL kwam?
Klompendanserdonderdag 15 juli 2004 @ 11:47
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:42 schreef du_ke het volgende:
Ehm jouw posts en die van klompendanser lopen nou niet bepaald over van respect .
?

Ik tip problematiek aan en discussieer er over, wat heeft dat met respect te maken? Wat vind jij van de aantijgingen van SCH en Kirmizibeyaz? Dat getuigt van respect? Wil je ook aangeven waar ik geen respect toon?

Als jij het aantippen van problematiek inzake racisme en moslimhaat al racisme vindt, dan heb je gelijk, maar ik leg daar niet de grens, ik voer er discussie over, dat is niet verboden en zelfs wenselijk voor een oplossing (in het echte leven). Door mensen steevast en bij voorbaat een hoek in te drukken, zal de discussie nooit plaatsvinden en blijft het probleem bestaan en wordt de polarisatie alleen maar sterker.
Nogmaals, toon aan waar ik geen respect toon.
du_kedonderdag 15 juli 2004 @ 11:49
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:46 schreef Harry_Sack het volgende:

[..]

ik stel het oprichten van een ballotagecommissie voor en bij twijfel een extra toelatingstest
Goed idee .

Zullen we samen die commissie vormen ?

Maar ik ga lekker naar buiten zou meer mensen hier goed doen .
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:49
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:47 schreef Sidekick het volgende:
...
Trouwens, ben jij de NationaalSocialist die in #POL kwam?
neen ik mag geen MIRC op mn werk aan
Harry_Sackdonderdag 15 juli 2004 @ 11:50
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:47 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik vind dat je gelik hebt dat er een (groot) verschil is tussen nationaal socialistisch en nazi's. nazi's staan voor het uitmoorden van Joden en verering van Hitler. Nationaal socialisme is een combinatie van nationalisme en socialisme, wat an sich niet verkeerd is.

Trouwens, ben jij de NationaalSocialist die in #POL kwam?
Sidekick...


Het Nationaal Socialisme of Nazisme is de ideologie waaronder de Duitse dictatuur van 1933 tot 1945 werd uitgevoerd.

Het kwam er bij deze ideologie op neer dat het Duitse Nationale ras van mensen, het Arische ras, superieur is aan alle andere rassen. Die superioriteit uitte zich in de ideeën dat de andere rassen mochten worden uitgebuit, gemarteld en gedood. Vooral joden en zigeuners werden hiervan het slachtoffer gedurende de Tweede Wereldoorlog en gedurende de Holocaust. Aanhangers van het Nationaal Socialisme worden wel nazi's genoemd.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Nationaal_Socialisme
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:51
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:49 schreef du_ke het volgende:
Maar ik ga lekker naar buiten zou meer mensen hier goed doen .
Ik moet werken, daarom heb ik ook wel intresse in de besteding van belastinggeld.
Harry_Sackdonderdag 15 juli 2004 @ 11:51
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:49 schreef du_ke het volgende:

[..]

Goed idee .

Zullen we samen die commissie vormen ?

Maar ik ga lekker naar buiten zou meer mensen hier goed doen .
we zetten gewoon een tafeltje in het grasveld en we gaan zitten strepen
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 11:52
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:47 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Ik vind dat je gelik hebt dat er een (groot) verschil is tussen nationaal socialistisch en nazi's. nazi's staan voor het uitmoorden van Joden en verering van Hitler. Nationaal socialisme is een combinatie van nationalisme en socialisme, wat an sich niet verkeerd is.
Grote God... Het is nog verder afgegleden dan ik al dacht. En dat zeg je met droge ogen en gewoon op een publiek forum en dan nog op een aan politiek gewijd subforum? Het is niet te geloven. Als er een impeachment procedure was voor modjes stond je nu met stip bovenaan..... Als je politiek besef net zo groot is als je historisch besef is dit forum in big trouble...
Klompendanserdonderdag 15 juli 2004 @ 11:53
Ah zo, ik begin het systeem hier te snappen. Je intimdeert en beschuldigt iemand en haakt af als je te kritische vragen krijgt als je met de billen bloot moet. Dus we werken hier met hokjes? Ik denk dat ik ook maar wat mensen in een hokje ga stoppen en op basis daarvan nog verdere discussie voer...
Zeer jammer dat dat zo gaat, ik had hoge verwachtingen van dit forum. Moderatoren, let er alsjeblieft op, want ik kan niet bij iedere discussie hier terugkomen om te klagen, dat is te vermoeiend.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:53
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Grote God... Het is nog verder afgegleden dan ik al dacht. En dat zeg je met droge ogen en gewoon op een publiek forum en dan nog op een aan politiek gewijd subforum? Het is niet te geloven. Als er een impeachment procedure was voor modjes stond je nu met stip bovenaan..... Als je politiek besef net zo groot is als je historisch besef is dit forum in big trouble...
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:50 schreef Harry_Sack het volgende:

[..]

Sidekick...


Het Nationaal Socialisme of Nazisme is de ideologie waaronder de Duitse dictatuur van 1933 tot 1945 werd uitgevoerd.

Het kwam er bij deze ideologie op neer dat het Duitse Nationale ras van mensen, het Arische ras, superieur is aan alle andere rassen. Die superioriteit uitte zich in de ideeën dat de andere rassen mochten worden uitgebuit, gemarteld en gedood. Vooral joden en zigeuners werden hiervan het slachtoffer gedurende de Tweede Wereldoorlog en gedurende de Holocaust. Aanhangers van het Nationaal Socialisme worden wel nazi's genoemd.

http://nl.wikipedia.org/wiki/Nationaal_Socialisme
Wat is dit nou? Je ziet toch duidelijk waar ik een logish onderscheid op maak? Je kent de ideoligien socialsime en nationalsime en toch verbind je aan een combinatie van deze termen ook gelijk maar racisme, anti Semitische en al het vuil wat een bewind in buitenland aan zijn Arbeiders partij verbond?
Harry_Sackdonderdag 15 juli 2004 @ 11:56
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:53 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]


[..]

Wat is dit nou? Je ziet toch duidelijk waar ik een logish onderscheid op maak? Je kent de ideoligien socialsime en nationalsime en toch verbind je aan een combinatie van deze termen ook gelijk maar racisme, anti Semitische en al het vuil wat een bewind in buitenland aan zijn Arbeiders partij verbond?
Mylenedonderdag 15 juli 2004 @ 11:59
Misschien is het handig om er een topic over te openen .
Sidekickdonderdag 15 juli 2004 @ 11:59
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:52 schreef Lord_Vetinari het volgende:

Als er een impeachment procedure was voor modjes stond je nu met stip bovenaan.....
Die procedure is er. Dat weet jij maar al te goed.

Een nationaal socialist is wel "verdacht", en ik houd het goed in de gaten hoor. Maar zonder echt racistische posts, dan kan ik er weinig tegen doen
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 11:59
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:56 schreef Harry_Sack het volgende:

[..]

Ik ga maar even pauze houden, de gedachten gang van jou is voor mij totaal onbegrijpbaar. Er worden twee ingrediënten samen gevoegd en als een wonder ontstaan er opeens extra ingrediënten?
Neen natuurlijk niet, de Duitse variant van de vooroorlogse PVDA heeft het Nationaal Socialisme misbruikt voor zijn rastische en anti semitistische ideologieën.
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 12:00
Goed, als er racistische wordt gepost dan kan dat via de bekende wegen gemeld worden. Tot dusver is daar blijkbaar bij de beschuldigingen geen sprake van geweest omdat het bewijs achterwegen blijft. Mensen in een hokje drukken, het extreem-rechtse hoekje of het fundamentalistische hoekje, is in een discussie niet wenselijk. Als je wel de behoefte hebt de achterliggende gedachte van mensen te verkennen dan kan je er inhoudelijk over doordiscussiëren of elkaars e-mailadres vragen.
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 12:16
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:59 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

de Duitse variant van de vooroorlogse PVDA heeft het Nationaal Socialisme misbruikt voor zijn rastische en anti semitistische ideologieën.
Oh, dat geeft al hel duidelijk aan hoeveel verstand je ervan hebt. Lees eens een boek over het onderwerp, zou ik zeggen...

(Voor jouw info: De vooroorlogse Duitse variant van de PvdA was de SPD, na 1933 in ballingschap als de SoPaDe. De (NS)DAP was net zo socialistisch als George Bush... Daarnaast voerde de SDAP in Nederland geen enkel programmapunt op wat nationalistisch was en was dus geen Nationaal Socialistische partij)
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 12:17
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Oh, dat geeft al hel duidelijk aan hoeveel verstand je ervan hebt. Lees eens een boek over het onderwerp, zou ik zeggen...

(Voor jouw info: De vooroorlogse Duitse variant van de PvdA was de SPD, na 1933 in ballingschap als de SoPaDe. De (NS)DAP was net zo socialistisch als George Bush... Daarnaast voerde de SDAP in Nederland geen enkel programmapunt op wat nationalistisch was en was dus geen Nationaal Socialistische partij)
Open er een topic over.
Bluesdudedonderdag 15 juli 2004 @ 12:19
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:59 schreef Tyrhraustur het volgende:


Ik ga maar even pauze houden, de gedachten gang van jou is voor mij totaal onbegrijpbaar. Er worden twee ingrediënten samen gevoegd en als een wonder ontstaan er opeens extra ingrediënten?
Neen natuurlijk niet, de Duitse variant van de vooroorlogse PVDA heeft het Nationaal Socialisme misbruikt voor zijn rastische en anti semitistische ideologieën.
Duhhhh dat is net zo etiketjes plakken.
De pvda wordt hier als nazistisch bestempeld..
Pot verwijt de ketel..
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 12:29
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:19 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Duhhhh dat is net zo etiketjes plakken.
De pvda wordt hier als nazistisch bestempeld..
Pot verwijt de ketel..
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:16 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Oh, dat geeft al hel duidelijk aan hoeveel verstand je ervan hebt. Lees eens een boek over het onderwerp, zou ik zeggen...

(Voor jouw info: De vooroorlogse Duitse variant van de PvdA was de SPD, na 1933 in ballingschap als de SoPaDe. De (NS)DAP was net zo socialistisch als George Bush... Daarnaast voerde de SDAP in Nederland geen enkel programmapunt op wat nationalistisch was en was dus geen Nationaal Socialistische partij)
Zoals je zelf aan geeft was de vooroorlogse naam van PVDA SDAP.
Ik had gehoopt dat doormiddel dit feitje te gebruiken als een koppeling aan de N-SDAP in Duitland, aan te geven hoe belachelijk het is om Nationaal Socialisme te verbinden met het compleete gedachtengoed van de NSDAP. Zie het als een spiegel die ik wou neer zetten voor de mensen die de laatst genoemde koppeling als vanzelfsprekend beschouwen.
Mylenedonderdag 15 juli 2004 @ 12:32
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:17 schreef sizzler het volgende:

[..]

Open er een topic over.
Dat zei ik al meneertje .
Bluesdudedonderdag 15 juli 2004 @ 12:35
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:29 schreef Tyrhraustur het volgende:


Zoals je zelf aan geeft was de voor oorlogse naam van PVDA SDAP. Ik had gehoopt dat doormiddel dit feitje te gebruiken als een koppeling aan de N-SDAP in Duitland aan te geven hoe belachelijk het is, om Nationaal Socialisme te verbinden met het compleete gedachtengoed van de NSDAP.
Dat moet je dus niet doen....en uitgerekend niet in deze discussie.
Zo laat je toch de indruk achter dat je zelf etiketteert mn de pvda in het nazistisch hokje zet.
Ook al kom je met een mooie verklaring om aan te tonen dat het maar een stijltje was...
Je blijft ongeloofwaardig ..Voor mij wel dus.
Iedere beweging die zich profileert met de naam nationaal socialisme of nationaalsocialisme roept reacties op. En terecht..
Die naam is voorgoed verbonden aan Nazi's.
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 12:41
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:32 schreef schatje het volgende:

[..]

Dat zei ik al meneertje .
Open er een topic over.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 12:42
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:35 schreef Bluesdude het volgende:

[..]

Dat moet je dus niet doen....en uitgerekend niet in deze discussie.
Zo laat je toch de indruk achter dat je zelf etiketteert mn de pvda in het nazistisch hokje zet.
Ook al kom je met een mooie verklaring om aan te tonen dat het maar een stijltje was...
Je blijft ongeloofwaardig ..Voor mij wel dus.
Iedere beweging die zich profileert met de naam nationaal socialisme of nationaalsocialisme roept reacties op. En terecht..
Die naam is voorgoed verbonden aan Nazi's.
Stel je de wanhoop eens voor wanneer je niet Nationalistisch en Liberaal bent maar Nationalistisch en Socialistisch. En bedenk hoe fout de gedachtegang van jezelf aangaande dit dan wel niet is.
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 12:45
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:42 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Nationalistisch en Socialistisch.
Dat kan dus niet. Socialisme is per definitie Internationaal en niet Nationalistisch. Niet voor niets is het strijdlied de Internationale, en roept dat op tot het opstaan van ALLE verworpenen der aarde, ongeacht land of nationaliteit.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 12:46
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Dat kan dus niet. Socialisme is per definitie Internationaal en niet Nationalistisch. Niet voor niets is het strijdlied de Internationale, en roept dat op tot bla bla.
Marxisme is per definitie internationaal. Socialisme is dit niet wanneer het op nationaal niveau wordt betrokken. Het strijdlied de Internationale is dan ook meer dan enkel een socialistisch lied, het is marxistisch.

Ps. Liberalisme is volgens jouw redenering dan ook per definitie internationaal

[ Bericht 2% gewijzigd door Tyrhraustur op 15-07-2004 12:59:19 ]
Lord_Vetinaridonderdag 15 juli 2004 @ 12:50
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:46 schreef Tyrhraustur het volgende:

[..]

Marxisme is per definitie internationaal. Socialisme is dit niet wanneer het op nationaal niveau wordt betrokken.
Kletsika nonsens.

Er bestaat geen nationaal socialisme. Er bestaat wel Nationaal-Socialisme. Als je het verschil niet kent, hoor je niet thuis in deze discussie.
Tyrhrausturdonderdag 15 juli 2004 @ 12:53
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 12:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Kletsika nonsens.
(...)
Socialisme kent verschillende uitlopers twee hiervan zijn het marxisme en het nationale socialisme.

Ik heb geprobeerd om mensen te overtuigen, dit was een fout aangezien dit onmogelijk blijkt. Ik heb maar één verzoek: laat mij in m’n waarde.
sizzlerdonderdag 15 juli 2004 @ 12:58
Dit is feedback, geen topic over de NSDAP etc.

Die discussie ergens anders voortzetten aub en hier weer ontopic.
du_kedonderdag 15 juli 2004 @ 20:51
Waarom is Krimnizinogwat wel gebanned?
UnderWorld_donderdag 15 juli 2004 @ 20:59
hoi
Belavrijdag 16 juli 2004 @ 07:41
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 20:51 schreef du_ke het volgende:
Waarom is Krimnizinogwat wel gebanned?
Etiketjes blijven plakken op gebruikers lijkt me een aannemelijke verklaring.
Monuszaterdag 17 juli 2004 @ 15:32
quote:
Op donderdag 15 juli 2004 11:20 schreef sizzler het volgende:

[..]

In de eerste plaats blijkt nergens uit dat klompendanser en tyrhrauster racistisch zijn en ten tweede is het niet wenselijk als je in een discussie elkaar aanspreekt naar het hokje waarin je iemand plaatst. Jij vond het toch ook niet leuk dat je journalistische achtergrond er steeds bij betrokken werd?
[..]

Laag. Erg laag.
Het valt wel erg op dat je een heel eenzijdig mod bent, special in tropics waar je zelf veel post. En bij deze, waarom heb je mijn post verwijderd in Mohammedanisme en integratie.
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 15:50
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 15:32 schreef Monus het volgende:

[..]

En bij deze, waarom heb je mijn post verwijderd in Mohammedanisme en integratie.
Zie de post boven je post.
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 16:00
Je zat er gewoon op te wachten he, Sidekick?

Heb je niet de post waar ik op reageerde gelezen, de islamiet loke mijn laatste opmerking uit.
Monidiquezaterdag 17 juli 2004 @ 16:01
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 16:00 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
Heb je niet de post waar ik op reageerde gelezen, de islamiet loke mijn laatste opmerking uit.
De muzelman bedoel je?

.
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 16:02
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 16:01 schreef Monidique het volgende:

[..]

De muzelman bedoel je?

.
Magnie meer .
Klompendanserzaterdag 17 juli 2004 @ 16:04
Raar, waarom werd mijn post in het racisme-topic verwijderd?
Er stond een reactie op Provo, waarin ik vermeldde dat het winnen van zieltjes net zo fout is als het afkraken van een religie en de opmerking dat ik verder geen link met racisme zag. Wat was er fout aan?
Monuszaterdag 17 juli 2004 @ 16:14
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 15:50 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Zie de post boven je post.
Zie dat de vraag is gesteld voor sizzler.
sizzlerzaterdag 17 juli 2004 @ 16:42
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 15:32 schreef Monus het volgende:

[..]

Het valt wel erg op dat je een heel eenzijdig mod bent, special in tropics waar je zelf veel post. En bij deze, waarom heb je mijn post verwijderd in Mohammedanisme en integratie.
Omdat het niet wenselijk is in een discussie persoonlijk te worden. Soms doen users dat in een grijs gebied van het toelaatbare, maar simpelweg gaan schelden zoals jij daar deed (zieke kut-nederlander en gore neo-nazi) is makkelijk te beoordelen en heeft niets met eenzijdigheid te maken maar valt gewoon onder de policy. Zie ook Normen & Waarden van het Politieke Forum
Sidekickzaterdag 17 juli 2004 @ 17:19
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 16:00 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
Je zat er gewoon op te wachten he, Sidekick?
Nee, zeker niet.

Ik heb 5 meldingen gemaakt of het ontopic kon verdergaan. Ik heb 120 offtopic posts verwijderd in de hoop dat het toch ontopic door kon gaan. Ik heb zelf ook nog actief inhoudelijk meegepost om de discussie op de rails te houden.

Maar helaas.
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 17:24
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 17:19 schreef Sidekick het volgende:

[..]

Nee, zeker niet.

Ik heb 5 meldingen gemaakt of het ontopic kon verdergaan. Ik heb 120 offtopic posts verwijderd in de hoop dat het toch ontopic door kon gaan. Ik heb zelf ook nog actief inhoudelijk meegepost om de discussie op de rails te houden.

Maar helaas.
Oke, je zat er niet op te wachten.
Monuszaterdag 17 juli 2004 @ 17:43
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 16:42 schreef sizzler het volgende:

[..]

Omdat het niet wenselijk is in een discussie persoonlijk te worden. Soms doen users dat in een grijs gebied van het toelaatbare, maar simpelweg gaan schelden zoals jij daar deed (zieke kut-nederlander en gore neo-nazi) is makkelijk te beoordelen en heeft niets met eenzijdigheid te maken maar valt gewoon onder de policy. Zie ook Normen & Waarden van het Politieke Forum
Bij een persoonlijke stelling

Goed. Als ik het voortaan heb over fundamentalistische muzelmannen en niet-geintegreerde en criminele allochtonen weet je dat ik het heb over 10procent vd allochtonen. Beticht me dan ook nooit meer van Turken- of moslimhaat.

Kan een persoonlijke antwoord verwachten.

Gezien zijn posts in het verleden kan ik hem betichten van moslim-haat. Ik heb de woord kut-nederlander gebruikt zoals men de woord kut-marokaan gebruikt (wat is het verschil). Ik zei dat ik hem een aantal jaren geleden een neo-nazi zou vinden. Ik heb hem niet verteld dat hij een neo-nazi is. En de woorden zieke en gore heb ik niet gebruikt.


Over eenzijdigheid in de zelfde tropic.

quote:Op woensdag 14 juli 2004 15:19 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]
Is nog geen reden om deze mensen dan maar als een stel achterlijke bergbewoners te schetsen, zoals we van onze potentieel KoosVoos veelal gewend zijn.

sizzler: Waar doet hij dat dan?

Wel sizzler als je dat niet weet moet je als mod toch een keer zijn posts lezen.
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 17:45
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 17:43 schreef Monus het volgende:
de woord
.
Monuszaterdag 17 juli 2004 @ 19:14
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 17:45 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

.
snif... snif... nederlanse taal.
Soy de España, coño!
¡Viva España, coño!
Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 19:36
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:14 schreef Monus het volgende:

[..]

snif... snif... nederlanse taal.
Soy de España, coño!
¡Viva España, coño!
De Moorse occupatie heeft duidelijke sporen achtergelaten.
Akkerslootzaterdag 17 juli 2004 @ 19:37
Moderator Sidekick sluit de topic Wat is racisme?

Sidekick het is gewoon onzin dat je dit topic hebt gesloten omdat "afgedwaald wordt naar een islam discussie". Als je de startpost had gelezen had je wel geweten dat de discussie "wat is racisme" werd ingegeven omdat tegenstanders van de islam héél erg snel zo wie zo al voor racisten worden uitgemaakt.

Zelf had je mij toch ook eens "racistisch en xenofoob" genoemd omdat ik de islam (de ideologie) bestrijdt.?

NorthernStarzaterdag 17 juli 2004 @ 19:45
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:37 schreef Akkersloot het volgende:

Zelf had je mij toch ook eens "racistisch en xenofoob" genoemd omdat ik de islam (de ideologie) bestrijdt.?
Dat is je hele probleem akkersloot. Je bent hier niet om gezellig te discussieren of gewoon wat tijd te verdrijven, je komt hier met een missie. Nu moet je al als een ouwe marskramer met je islam-topics de verschillende sub-fora af en je hebt nog niet in de gaten waar het mank loopt.

Richt een stichting of actiegroep op, schrijf brieven aan politici, zend stukken in aan de kranten of verzin iets anders maar zet het van je af als je gaat Fok!ken.
Dan wordt het een stuk leuker. Nu irriteer je alleen andere users.

Dora_van_Crizadakzaterdag 17 juli 2004 @ 19:46
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:45 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Dat is je hele probleem akkersloot. Je bent hier niet om gezellig te discussieren
Wie wel? KirmibiBeyaz?
NorthernStarzaterdag 17 juli 2004 @ 19:55
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:46 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:

[..]

Wie wel? KirmibiBeyaz?
En gelijk weer wijzen. Akkersloot zegt notabene zelf dat hij de islam wil bestrijden. Nou fijn, maar daar is Fok! niet voor.

Het is maar een tip hoor, wat hij (of jij) er mee wil doen moet hij zelf weten.
Klompendanserzaterdag 17 juli 2004 @ 20:04
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:55 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

En gelijk weer wijzen. Akkersloot zegt notabene zelf dat hij de islam wil bestrijden. Nou fijn, maar daar is Fok! niet voor.

Het is maar een tip hoor, wat hij (of jij) er mee wil doen moet hij zelf weten.
Moderatoren, pas geleden werd al het topic over Nationalisme (deel2) per abuis afgesloten met als reden dat er over de islam gesproken werd. Nu weer een topic dicht met weer dezelfde reden. Waarom wordt een topic gesloten voor iedereen als er een paar offtopic gaan? Waarom worden dan niet de offtopicgangers de toegang geweigerd tot het betreffende topic? Ik vind het maar een vreemde gang van zaken, een paar mensen verknoeien het en vervolgens wordt iedereen gestraft. Of is het beleid om alles wat over de islam gaat, dicht te gooien?
NorthernStarzaterdag 17 juli 2004 @ 20:14
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 20:04 schreef Klompendanser het volgende:

Waarom wordt een topic gesloten voor iedereen als er een paar offtopic gaan? Waarom worden dan niet de offtopicgangers de toegang geweigerd tot het betreffende topic?
Dat is er langzaam ingeslopen denk ik. En het ligt natuurlijk ook aan de bezetting, niet ieder topic kan continue in de gaten gehouden worden en dan heeft het na 5 pagina's off-topic niet zoveel zin meer om het proberen naar het oorsprokelijke onderwerp terug te brengen.

Maar je hebt een punt en er wordt binnen de mogelijkheden en tijd die we hebben aan gewerkt. Het zal alleen wel even duren iets terug te dringen wat er over langere tijd is ingeslopen. Enig geduld dus. De toegang ontzeggen is een laatste oplossing trouwens, als users er bewust mee door blijven gaan.
Akkerslootzaterdag 17 juli 2004 @ 20:15
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 19:55 schreef NorthernStar het volgende:
Akkersloot zegt notabene zelf dat hij de islam wil bestrijden. Nou fijn, maar daar is Fok! niet voor.
Een forum is een forum. Daar draait het om discussie. Is forummen volgens jou een theekransje of zo.

Gaat het jou er om dat het hier "gezellig moet blijven" (waar was jij toen ik wekenlang voor fascist werd uitgemaakt en dat zelfs ik voor een maand werd geband ? ) of heb jij iets tegen islam- bestrijden ?

En ja. Ook ik kan hier weleens lachen.
Akkerslootzaterdag 17 juli 2004 @ 20:21
quote:
Op zaterdag 17 juli 2004 20:14 schreef NorthernStar het volgende:
Dat is er langzaam ingeslopen denk ik. En het ligt natuurlijk ook aan de bezetting, niet ieder topic kan continue in de gaten gehouden worden en dan heeft het na 5 pagina's off-topic niet zoveel zin meer om het proberen naar het oorsprokelijke onderwerp terug te brengen.

Maar je hebt een punt en er wordt binnen de mogelijkheden en tijd die we hebben aan gewerkt. Het zal alleen wel even duren iets terug te dringen wat er over langere tijd is ingeslopen. Enig geduld dus. De toegang ontzeggen is een laatste oplossing trouwens, als users er bewust mee door blijven gaan.
En dan was dit keer zelfs het topic gesloten omdat de topicstarter zelf off topic ging. Hij zou dus zelf zijn eigen topic om zeep willen helpen . Maar Dora ging niet off-topic. Als Sidekick maar eens de startpost had willen lezen. (Hij voelt zich zeker niet aansproken als we het hebben over mensen die islam-critici "racisten" noemen )