abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_98201928




No words necessary:



1 van de grootste en mooiste supportershomes van Europa:



Welkom in het centrale FC Utrecht topic!

Het eerste elftal:


Het dames elftal voor het opgeheven werd:


Onze topkeeper en international:



1 van de beste middenvelders van De Eredivisie en international:



Driesjeeeeeeeeeeeee Mertens!!



De trainers van 2010-2011:


De trainer van aankomend seizoen:



Memorabele FCU-wedstrijden:




Waar zitten de Fok! FC Utrecht supporters?
Een overzicht van het stadion:


• KansloosForEver - Vak K
• Tha_Duck - Vak P
• PBateman1978 - Vak U
• _Vulcanus_ - Vak T
• Dribbel79 - Vak X
• Eilanden - Vak X
• Druppel - Vak L
• Joesse - Vak J
• paultjuhhh - Vak K (naast de vervelende trommelaar)
• zatoichi - Vak J
• DiMacho - Vak P
• ImHungryLetsGetATaco - Vak Y
• Rave_NL - Vak P
• Kos_met_de_snor - Vak K (achter de vervelende trommelaar)
• Reanimation - Vak K
• Jojohopjes - Vak L
• RoodWitBlauw - Vak L
• wortel1981 - Vak M
• WD.40 - Vak Y
• StringsOfLife - Vak M
• Oidipous - Vak O
• Absurditeit - Vak M

Vorige delen:
Centraal FC Utrecht Topic #45 Overwinteren in Europa!!!
Centraal FC Utrecht topic #44: Op naar de top-5
Centraal FC Utrecht topic #43: Liverpool we komen eraan!
Centraal FC Utrecht topic #42: Who the fuck is Celtic?!
Centraal FC Utrecht topic #41: We pakken die Schotten in.
Centraal FC Utrecht topic #40: Voetballen in europa
Centraal FC Utrecht topic #39: Met een beest in de spits
http://forum.fok.nl/topic/1340057
Centraal FC Utrecht topic # 37: Let the game start!
Centraal FC Utrecht topic # 36 : Challenger II
Centraal FC Utrecht topic # 35 : Met een knallend FCU
Centraal FC Utrecht topic # 34 : Opgeruimd staat netjes
Centraal FC Utrecht topic #33: Waar de kale knarren heersen
Centraal FC Utrecht topic #32: Dit seizoen weer geen beker
Centraal FC Utrecht topic #31: 4-6-0
[Centraal] FC Utrecht topic #30: Met overnames en De Kromme
[Centraal] FC Utrecht topic #29 : Nelisse in Oranje!
[Centraal] FC Utrecht topic #28 : Waar we graag uit spelen
[Centraal] FC Utrecht topic #27: Sanmartean, de parel!
[Centraal] FC Utrecht topic #26: Keepersproblemen
[Centraal] FC Utrecht topic #25 : Foeke Booy weg ?!!?
[Centraal] FC Utrecht topic #24 : Gezocht : Scorende spits
[Centraal FC Utrecht deel 23 ] op naar de playoffs !
Centraal FC Utreg - deel 22, Wij zwaaien Braafheid uit
Centraal FC Utreg - deel 21, Fortuneeeeeeeeee
Centraal FC Utreg - deel 20, Braafheid ga je schamen!
Centraal FC Utreg - deel 19, Fortuné Fortunéee!
Centraal FC Utreg - deel 18, op naar de eerste zege!
Centraal FC Utreg - deel 17, we zien uit naar nieuwe spelers
Centraal FC Utreg - deel 16 , op naar de play offs !
Centraal FC Utrecht deel 15 - we staan 4e !
Centraal FC Utrecht topic deel 14
Centraal FC Utrecht topic deel 13
Centraal FC Utrecht topic deel 12
Centraal FC Utrecht topic deel 11
Centraal FC Utrecht topic deel 10
[Centraal] FC Utrecht Topic deel 9
[Centraal] FC Utrecht Topic deel 8
[Centraal] FC Utrecht Topic deel 7
[Centraal] FC Utrecht Topic Deel 6
[Centraal] FC Utrecht topic Deel 5
[Centraal] FC Utrecht topic #4
[Centraal] FC Utreg Topic #3
[Centraal] FC Utrecht Topic Deel 2
Centraal FC Utrecht topic deel 1

OpeningsPost: http://wiki.fok.nl/index.php/OP/FC_Utrecht

[ Bericht 0% gewijzigd door Absurditeit op 15-06-2011 22:22:24 ]
pi_98201993
quote:
De jonge Japanse aanvaller Yoshiaki Takagi ( 18 ) heeft zich voor vijf seizoenen verbonden aan FC Utrecht. Dat meldt Voetbal International woensdag. Technisch directeur Foeke Booy laat vanaf zijn vakantieadres aan het medium weten dat hij hoge verwachtingen koestert van de Aziatische spits. Die wordt in de Domstad opvolger van Ricky van Wolfswinkel.

Van Wolfswinkel completeerde deze maand verrassend een transfer naar Sporting Portugal; FC Utrecht hield meer dan vijf miljoen euro over aan zijn overgang en lijkt in Takagi een waardevolle opvolger te zien van de Woudenberger. Begin dit jaar maakte de Japanner reeds een goede indruk op de club; nu is hij voor vijf seizoenen vastgelegd. Utrecht moet zijn komst nog bevestigen. In het verleden had de Eredivisieclub al eens een Japanner te gast: Toshiya Fujita werd in het seizoen 2003/04 geleend van Jubilo Iwata.

In Japanse media laat Takagi optekenen dat hij verheugd is met zijn overstap. "De manier van spelen in Nederland ligt me", zegt hij onder meer. De aanvaller komt over van Tokyo Verdy, dat actief is op het tweede niveau in Japan. Ook broers Daisuke (15) en Toshiyuki (20) wordt een veelbelovende toekomst voorspeld.
pi_98202050
Oh en Van Seumeren heeft de vraagprijs voor Strootman vastgesteld op....

9 miljoen euro.

_O_

quote:
Van Seumeren: 'Vier miljoen, vijf miljoen, dat is een beetje weinig, hè?'
Woensdag, 15 juni 2011 om 13:41
FC Utrecht is bepaald niet van plan om middenvelder Kevin Strootman voor een appel en een ei te laten vertrekken bij de club. Strootman arriveerde in de winterstop in De Galgenwaard, nadat FC Utrecht zo'n 700.000 euro voor hem uittelde aan Sparta Rotterdam. Vervolgens werd Strootman basisspeler en Oranje-klant. FC Utrecht wil bij verkoop dan ook het volle pond ontvangen.

Naar informatie van Voetbal International stelt FC Utrecht de vraagprijs voor de viervoudig international op niet minder dan negen miljoen euro. Diverse andere media meldden nog dat Strootman (21) zo rond de vier miljoen euro zou moeten opbrengen. Clubeigenaar Frans van Seumeren neemt dat bedrag echter niet serieus. “Dat komt niet uit onze koker, want het is onzin. Vier miljoen, vijf miljoen, dat is een beetje weinig, hè? Ik word daar niet enthousiast van.”Strootman debuteerde in februari 2008 in de Eredivisie tegen Ajax. Na een paar wedstrijden volgden twee seizoenen met meer speeltijd. Vervolgens zakte de Kasteelclub een niveau en speelde Strootman nog een halfjaar mee in de Jupiler League, totdat FC Utrecht zich meldde.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98202183
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 14:43 schreef PBateman1978 het volgende:
Oh en Van Seumeren heeft de vraagprijs voor Strootman vastgesteld op....

9 miljoen euro.

_O_

[..]

Op Fransie kun je altijd rekenen. Uiteraard een echte zakenman, maar bovenal een FCU-man.
pi_98202258
quote:
14s.gif Op woensdag 15 juni 2011 14:46 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Op Fransie kun je altijd rekenen. Uiteraard een echte zakenman, maar bovenal een FCU-man.
Die man verdient ooit een standbeeld!

Heerlijk ook om alle verbaasde reacties van veelal Ajax- en Twentesupporters te lezen op de verschillende sites.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98202592
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 14:48 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Die man verdient ooit een standbeeld!

Heerlijk ook om alle verbaasde reacties van veelal Ajax- en Twentesupporters te lezen op de verschillende sites.
Dat zeker. Frans is ook geen man die over een paar jaar weer opstapt. Dankzij goede aankopen zie je ook dat er belachelijk veel geld valt te verdienen. Maak over een paar jaar de balans maar eens op als je Ricky, Mertens en Strootman hebt verkocht. Ook voor Frans was het heel zuur dat je zelfs de playoffs niet haalde, maar binnen enkele seizoenen gaan we zeker weer Europa in.
pi_98203101
OP ook maar wat aangepast. Nog toevoegingen?
  woensdag 15 juni 2011 @ 15:17:47 #8
305104 Rickazio
Stad en Lande
pi_98203545
@eerste foto, lijkt die lelijke UFO uit 020 wel
♔ KoningenUitGroningen ♔
pi_98225867
Die Japanner klinkt wel ok! Al moeten we wel opletten dat hij niet de vorige achterna gaat (Fujita).

Las net ook dat het weer beter ging met Nesu. Rechterarm bewegen, gevoel in rechtervoet en borst. Het is GEEN dwarsleasie (dan had er niks meer teruggekomen) en de hoop/verwachting is dat hij weer kan gaan lopen. Lekker nieuws!

En Strootman op 9 miljoen gezet, slim van Fransie! Het getal in de media noemen is ook slim, clubs weten nu waarmee ze aan moeten komen. Denk dat hij nog wel even blijft, gelijk goed voor zijn waarde!
pi_98226094
Ik heb Fransie maar even aan de OP toegevoegd.
pi_98239906
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 22:17 schreef Tha_Duck het volgende:
Die Japanner klinkt wel ok! Al moeten we wel opletten dat hij niet de vorige achterna gaat (Fujita).
Die was ZO goed, dat zijn meeste passes niet aankwamen omdat de rest het niet begreep. :D
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98244978
ik ben voor een japanner.
pi_98417613
quote:
PSV praat vandaag met FC Utrecht over een transfer van Kevin Strootman. In tegenstelling tot FC Twente, dat onlangs 2,5 miljoen euro bood voor de 21-jarige middenvelder, is PSV bereid om ver te gaan voor de diensten van de neo-international.

De Brabanders hebben vijf miljoen euro exclusief prestatiebonussen over voor de door Sparta Rotterdam opgeleide Strootman. De club uit de Domstad is bereid te praten over een transfer als PSV snel zaken wil doen.

In dat geval heeft de club van trainer Erwin Koeman ruimschoots de tijd om de spelbepalende linkspoot te vervangen. Strootman zelf heeft FC Utrecht laten weten dat hij open staat voor de sportieve promotie.
Die gaat weg dus..... ;(
  maandag 20 juni 2011 @ 16:46:22 #14
302138 HuffTheTalbot
Checking the Basement for Bugs
pi_98417764
quote:
0s.gif Op woensdag 15 juni 2011 14:48 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Die man verdient ooit een standbeeld!

Heerlijk ook om alle verbaasde reacties van veelal Ajax- en Twentesupporters te lezen op de verschillende sites.
Het blijft een apart verhaal. Van alle talenten van Sparta komt het grootste niet weg voor een miljoen. Een half jaar later kan het voor een half miljoen wel, en nog een half jaar later willen Real Madrid en FC Brasov hem kopen voor tien miljoen.

Er klopt iets niet. Er wordt hier wat verzwegen... :?
Look behind you! It's your ass!
pi_98418754
Kevin gaat dus weg. Is niet erg, kunnen we Toornstra + nog een middenvelder + een goede spits halen. Daar kan het elftal alleen maar beter van worden want Strootman was goed alleen niet het hele elftal draaide om Strootman (i.t.t. Mertens) .
pi_98419519
Ik zou het oprecht heel jammer vinden, de mentaliteit van Strootman past goed bij Utreg. Niet zeiken maar ballen. En ik vind het heel knap hoe hij zich ontwikkeld heeft van een 1e divisie club naar het Nederlands elftal. En daar niet afgaan maar goed doorgaan!

Aan de ene kant is het dus zonde, maar hij is wel op een mooie piek nu. Stel dat hij een terugval krijgt over 3 maanden dan ben je spekkoper. Aan de andere kant is de kans dat hij nog veel beter wordt aanwezig.

Ik gun het hem wel overigens, en als we 9 miljoen aftikken dan hebben we 9 miljoen te besteden voor alle linies! Dat komt helemaal niet verkeerd uit!
pi_98419906
tja, zoveel waardevermeerdering, dan kan je haast niet negatief zijn..
maar wel jammer, laat hem liever nog een seizoen blijven.
pi_98421045
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 17:06 schreef Oidipous het volgende:
Kevin gaat dus weg. Is niet erg, kunnen we Toornstra + nog een middenvelder + een goede spits halen. Daar kan het elftal alleen maar beter van worden want Strootman was goed alleen niet het hele elftal draaide om Strootman (i.t.t. Mertens) .
Erg voorbarig hoor. Uiteindelijk zal Psv ook niet in de positie blijken om het gewenste bedrag te betalen en daarnaast zou het erg dom zijn om hem nu van de hand te doen. Na een goed volgend seizoen + mogelijk een optreden op het EK zal hij veel meer waard zijn dan Psv nu ooit kan bieden. Bovendien zie ik hem alsnog veel eerder naar een Engelse club gaan. Geen enkele reden tot "paniek" na de berichtgeving van vandaag.
pi_98421218
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 17:56 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Erg voorbarig hoor. Uiteindelijk zal Psv ook niet in de positie blijken om het gewenste bedrag te betalen en daarnaast zou het erg dom zijn om hem nu van de hand te doen. Na een goed volgend seizoen + mogelijk een optreden op het EK zal hij veel meer waard zijn dan Psv nu ooit kan bieden. Bovendien zie ik hem alsnog veel eerder naar een Engelse club gaan. Geen enkele reden tot "paniek" na de berichtgeving van vandaag.
Ze hadden naar verluid 5 miljoen over voor Strootman (zie bericht vi.nl eerder vandaag) en nu bieden ze 10 miljoen op Strootman én Mertens. Ik zie zeker voor wat betreft Strootman genoeg mogelijkheden om de deal rond te maken. Ik denk overigens niet dat er een speler van FC Utrecht voor meer dan 9 miljoen de deur uitgaat, tenminste, niet binnen enkele jaren.
pi_98421646
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 17:59 schreef Oidipous het volgende:

[..]

Ze hadden naar verluid 5 miljoen over voor Strootman (zie bericht vi.nl eerder vandaag) en nu bieden ze 10 miljoen op Strootman én Mertens. Ik zie zeker voor wat betreft Strootman genoeg mogelijkheden om de deal rond te maken. Ik denk overigens niet dat er een speler van FC Utrecht voor meer dan 9 miljoen de deur uitgaat, tenminste, niet binnen enkele jaren.
Die dubbele deal weet ik niet, maar Frans laat Strootman zeker niet voor 5 miljoen oid naar Psv gaan. Als het een beetje meezit, kun je ook deze zomer al beduidend meer vangen en zeker de volgende zomer. Zie het niet gebeuren momenteel iig.

Als Strootman zich doorontwikkelt, zou het helemaal niet zo vreemd zijn als bijv. een Engelse club 8/9 miljoen zou uitgeven. Als je al ziet wat zelfs modale clubs daar per seizoen uitgeven, zou dat best meevallen. Oranje-internationals staan zeer hoog aangeschreven; zeker in Engeland.
pi_98422150
Een club als Utrecht krijgt niet elke dag een bod van 10 miljoen...
pi_98422218
Dat heet een spel van vraag en aanbod. Nu bieden ze 10 miljoen euro voor beiden, dan kan de uiteindelijke verkoopprijs op 15 miljoen liggen. De ruimte om tot een acceptabel bedrag te komen is er denk ik wel. PSV heeft overigens nu ook het geld, zie de steun van ASML en VDL aan PSV en de Dzudszsak-deal. Daar zal het probleem niet liggen.

De kans dat Strootman zich doorontwikkelt is aanwezig net zoals een mogelijke terugval zoals hij bij Sparta heeft gekend. De vraag is of je dat risico moet willen lopen, daarnaast zal hij niet veel meer dan 7 miljoen opbrengen (hoogstens 9/10?). Wat dat betreft kan je misschien nu beter toeslaan in plaats van het seizoen te beginnen met gedemotiveerde spelers zoals begin 2011 en met de kans dat de vraag naar deze twee geweldenaren afneemt

Dankjewel voor je constructieve bijdrage Dj_Day-V.
pi_98422241
np
pi_98422402
Ben benieuwd wat Johan hier straks over te zeggen heeft.
pi_98422590
Utrecht blijft de enige club die slim genoeg handelde door Strootman en Duplan bij ons weg te halen. Goed gehandeld van Utrecht!

Ik hoop eerlijk gezegd wel dat Strootman vertrekt, wellicht zit er nog wat in voor Sparta :@
pi_98422740
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 18:23 schreef Oidipous het volgende:
Dat heet een spel van vraag en aanbod. Nu bieden ze 10 miljoen euro voor beiden, dan kan de uiteindelijke verkoopprijs op 15 miljoen liggen. De ruimte om tot een acceptabel bedrag te komen is er denk ik wel. PSV heeft overigens nu ook het geld, zie de steun van ASML en VDL aan PSV en de Dzudszsak-deal. Daar zal het probleem niet liggen.

De kans dat Strootman zich doorontwikkelt is aanwezig net zoals een mogelijke terugval zoals hij bij Sparta heeft gekend. De vraag is of je dat risico moet willen lopen, daarnaast zal hij niet veel meer dan 7 miljoen opbrengen (hoogstens 9/10?). Wat dat betreft kan je misschien nu beter toeslaan in plaats van het seizoen te beginnen met gedemotiveerde spelers zoals begin 2011 en met de kans dat de vraag naar deze twee geweldenaren afneemt

Dankjewel voor je constructieve bijdrage Dj_Day-V.
15 miljoen voor die 2 is al weer een heel ander verhaal. Maar ook daar zie ik Psv momenteel niet mee over de brug komen. Ik zou er wel mee kunnen leven. Het punt is dat 5 miljoen belachelijk weinig is voor Strootman momenteel. Je hebt het over een jonge speler met een zeer goede mentaliteit die zich stormachtig aan het ontwikkelen is. Geselecteerd wordt voor Oranje en door mooie clubs wordt gevolgd. In deze omgeving en in deze omstandigheden is een terugval een stuk onwaarschijnlijker dan destijds in de JL op vrijdagavond.

Momenteel zou 7 miljoen een redelijke deal zijn, maar zoals ik al zei: over een jaar zal hij meer waard zijn en zeker niet meer naar Psv gaan, maar 'gewoon' naar een Engelse subtopper oid.

[ Bericht 0% gewijzigd door Absurditeit op 20-06-2011 18:41:01 ]
pi_98422940
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 18:35 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

15 miljoen voor die 2 is al weer een heel ander verhaal. Maar ook daar zie Psv momenteel niet mee over de brug komen. Ik zou er wel mee kunnen leven. Het punt is dat 5 miljoen belachelijk weinig is voor Strootman momenteel. Je hebt het over een jonge speler met een zeer goede mentaliteit die zich stormachtig aan het ontwikkelen is. Geselecteerd wordt voor Oranje en door mooie clubs wordt gevolgd. In deze omgeving en in deze omstandigheden is een terugval een stuk onwaarschijnlijker dan destijds in de JL op vrijdagavond.

Momenteel zou 7 miljoen een redelijke deal zijn, maar zoals ik al zei: over een jaar zal hij meer waard zijn en zeker niet meer naar Psv gaan, maar 'gewoon' naar een Engelse subtopper oid.
Johan. ^O^

VI is gewoon in dit topic.
pi_98422955
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 18:21 schreef Dj_Day-V het volgende:
Een club als Utrecht krijgt niet elke dag een bod van 10 miljoen...
Barcelona ook niet.
pi_98423071
quote:
7s.gif Op maandag 20 juni 2011 18:40 schreef Specularium het volgende:

[..]

Johan. ^O^

VI is gewoon in dit topic.
Ja, mojuu ook een gehaktballetje?

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_98423122
Strootman gaat de club ook niet verlaten voor 5 miljoen, daar kan je gif op innemen. Iemand die zo in de belangstelling staat en tevens in de toekomstplannen verweven zit gaat niet voor 5 miljoen weg. 5 miljoen was namelijk ook het openingsbod van PSV, zoals zo vaak zal de uiteindelijke (ver)koopprijs tussen de vraagprijs en het eerste bod in zitten. 7 miljoen lijkt me een mooie middenweg waar alle partijen vrede mee zouden hebben.

Ik vraag me daarnaast af of er nog zoveel rek zit in de prijs van Strootman. Je zou er wellicht 3 miljoen meer op kunnen verdienen, meer gaat (jammer genoeg) echt niet lukken bij een club als FC Utrecht. De vraag is dus of je dat risico moet lopen, zeker aangezien zijn waarde in de toekomst denk ik niet tot hele grote hoogtes zal stijgen. Mijns inziens moet je dat risico niet willen lopen.

Daarnaast vraag ik me af als iedereen terug is bij Oranje hij dan speelt. Hij zal wel opgeroepen worden om plaats te nemen op de bank maar zal hij dan nog veel aan spelen toekomen? Ik denk het niet, dus het outlet-gehalte daarvan lijkt mij vrij miniem.
pi_98423452
Ik moet nog maar zien of Psv uiteindelijk met 7/8 miljoen over de brug komt (besef ook dat psv voor diverse andere posities nog van plan is in te kopen deze zomer). Zo ja, dan doe je goede zaken, al ben je dan wel verplicht om nog behoorlijk in te kopen. Zo niet, dan ga je er kwalitatief dusdanig op achteruit, dat je jezelf alsnog in de vingers snijdt. Je kunt imo sowieso nog beter een jaar wachten en hem voor meer verkopen en een beter seizoen spelen dan zonder hem, maar die afweging moet de club maar maken.

Als mensen als Harry Redknapp zeer gecharmeerd zijn van een speler, dan moet je beseffen dat je goud in handen hebt, maar daar denken helaas veel mensen te klein voor binnen en rondom de FC. Wachten en flink cashen of hem nu voor 7/8 miljoen laten gaan.. Bij voorkeur naar Engeland.

Clubs als Roma, Spurs en Fulham zouden hem ook nadrukkelijk volgen. Ik durf wel te wedden dat hij niet in Eindhoven speelt in augustus.

[ Bericht 5% gewijzigd door Absurditeit op 20-06-2011 18:59:08 ]
pi_98423765
Ik zie dat wij het behoorlijk met elkaar eens zijn, alles valt en staat met de inschatting van zijn toekomstige waarde.Ik denk dat die niet veel hoger zal liggen, jij denkt dat je er meer uit kan halen dan 7 miljoen. We zullen het zien. FC Utrecht heeft aangegeven zo snel mogelijk een deal rond te willen maken indien het bod interessant genoeg is dus hopelijk weten we het snel genoeg.

AS Roma schijnt ook in de strijd verwikkeld te zijn om Strootman, zie www.nusport.nl
pi_98423847
quote:
AMSTERDAM - PSV wil de miljoenen die het verdiende met de transfer van Balazs Dzsudzsak naar Anzhi Makhachkala onder meer investeren in de aankoop van Kevin Strootman.

De viervoudig international, die dit seizoen een stormachtige ontwikkeling doormaakte, staat nog tot 2014 onder contract bij FC Utrecht, maar heeft al aangegeven open te staan voor een nieuwe club.

Zaakwaarnemer Chiel Dekker bevestigt tegenover NUsport de interesse van PSV in de 21-jarige linkspoot.

"Maar PSV is niet de enige met interesse. Kevin is erg gewild, niet alleen in het binnenland. Ook buitenlandse clubs tonen belangstelling. Hij heeft natuurlijk een goed seizoen achter de rug."

Eén van de geïnteresseerde buitenlandse clubs is AS Roma. De Italianen hebben zich eveneens gemeld voor Strootman.

FC Twente toonde eerder belangstelling voor Strootman, maar de Tukkers werden afgeschrikt door prijs van 9 miljoen euro die Utrecht voor de middenvelder verlangt.
Hoe meer interesse hoe beter en hoe groter de kans dat hij naar het buitenland gaat.
pi_98423969
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 19:00 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Hoe meer interesse hoe beter en hoe groter de kans dat hij naar het buitenland gaat.
Klopt.
pi_98427026
Volgens o.a. RTV Utrecht zou Mertens in Eindhoven zijn gesignaleerd. Mertens voor een mooi bedrag verkopen kan ik wel mee leven en had er ook wel op gerekend. Strootman zie ik echt nog liever 1 seizoen blijven. Ik ben benieuwd wat er nog gekocht gaat worden de komende periode.
pi_98427903
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 19:53 schreef Absurditeit het volgende:
Volgens o.a. RTV Utrecht zou Mertens in Eindhoven zijn gesignaleerd. Mertens voor een mooi bedrag verkopen kan ik wel mee leven en had er ook wel op gerekend. Strootman zie ik echt nog liever 1 seizoen blijven. Ik ben benieuwd wat er nog gekocht gaat worden de komende periode.
Zit jij ook op het fcutrecht.net forum Absurditeit?
pi_98428059
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:09 schreef Oidipous het volgende:

[..]

Zit jij ook op het fcutrecht.net forum Absurditeit?
Ja. Jij ook neem ik aan?
pi_98428209
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:11 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Ja. Jij ook neem ik aan?

Ja. Daar komen een aantal mooie namen voorbij die Mertens kunnen opvolgen (onder meer Allesandrini o.i.d.) en ze schijnen bijna een Zweed te hebben binnengehaald.
pi_98428526
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:14 schreef Oidipous het volgende:

[..]

Ja. Daar komen een aantal mooie namen voorbij die Mertens kunnen opvolgen (onder meer Allesandrini o.i.d.) en ze schijnen bijna een Zweed te hebben binnengehaald.
Ik heb sowieso wel het idee dat in Ligue 2 veel talent rondloopt. Ik weet niet op welke Zweed je doelt, maar over het algemeen ben ik wel een fan van Scandinavische spelers. Ze passen zich vaak makkelijk aan en hebben doorgaans een prima instelling. Voorlopig hoop ik nog even dat Toornstra wordt gekocht.
pi_98428718
Ik weet ook niet wie die Zweed is, Ougie postte namelijk het volgende:

quote:
Geschreven door ougie op 20-06-2011 13:56
@

Twente? boeie...let maar op hoe Co'tje in 1 jaar tijd alles kapot gaat maken daar...wel mooie wedstrijden maar een aanslag op de interne organisatie...

@

De beoogde middenvelder is een Zweed van 23 jaar met nog 1 jaar contract. Probleem is dat niet iedereen op 1 lijn zit/zat over het aantrekken van deze speler, vandaar dat Wouters zaterdag nog een keer is wezen kijken...andere kandidaat blijft nog altijd Roorda....Persoonlijk zou ik Vormer halen..prima speler die bij ons past en je heb gelijk een Nederlands klasse middenveld.

De rechtsback die ze op het oog hebben komt uit Denemarken..

Phanos heeft een grote achterstand met de betalingen van dit seizoen...dat kan wel eens een grote verliespost worden als ze failliet verklaard worden.

De nieuwe sponsor van Tagaki is een in Nederland gevestigd Japans bedrijf...ook nog kandidaat voor het sponsorschap

Verder geen nieuws op dit ogenblik...
Wat betreft middenvelders zijn er genoeg spelers die de stap naar de subtop kunnen maken en nog te licht zijn voor de top. Dan heb je het dus over Toornstra, Vormer, Roorda en nog veel meer namen...
pi_98428802
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:23 schreef Oidipous het volgende:
Ik weet ook niet wie die Zweed is, Ougie postte namelijk het volgende:

[..]

Wat betreft middenvelders zijn er genoeg spelers die de stap naar de subtop kunnen maken en nog te licht zijn voor de top. Dan heb je het dus over Toornstra, Vormer, Roorda en nog veel meer namen...
Ah ok, klinkt niet onlogisch en over het algemeen schrijft Ougie vrij zinnige dingen. Hij zuigt het iig niet zomaar uit z'n duim.
pi_98429129
14 miljoen voor Mertens + Strootman.

Toornstra (2-4m), Schone (1m), Zuiverloon (2m aan salaris), Derijck (2m), en 2 verrassingen voor de linkerkant en in de spits (2,5m per stuk) halen.

Dan kan de club/Van Seumeren het geld van Wolf houden, en worden wij komend seizoen 3e. :P
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98429361
Ik hoop niet dat je serieus denkt dat Zuiverloon 2 miljoen per jaar gaat verdienen in Utrecht. Of hoe zie je die 2 miljoen?

Toornstra zou iig zeer welkom zijn.
pi_98429888
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:35 schreef Absurditeit het volgende:
Ik hoop niet dat je serieus denkt dat Zuiverloon 2 miljoen per jaar gaat verdienen in Utrecht. Of hoe zie je die 2 miljoen?

Toornstra zou iig zeer welkom zijn.
2 miljoen verspreid over 4/5 jaar.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98430177
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:44 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

2 miljoen verspreid over 4/5 jaar.
Ik denk niet dat hij een speler is waar Frans een uitzondering voor zal maken iig. Dat hij dus ook maar maximaal 400.000 kan verdienen. Maar in principe zou hij wel een versterking zijn. Jammer dat Vd Maarel zich niet echt heeft ontwikkeld. Had ik destijds meer van verwacht. Maar dat kan nog komen natuurlijk.
pi_98430453
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:49 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Ik denk niet dat hij een speler is waar Frans een uitzondering voor zal maken iig. Dat hij dus ook maar maximaal 400.000 kan verdienen. Maar in principe zou hij wel een versterking zijn. Jammer dat Vd Maarel zich niet echt heeft ontwikkeld. Had ik destijds meer van verwacht. Maar dat kan nog komen natuurlijk.

Nee ik denk het ook niet, en een back zou ook nooit die 4 ton moeten verdienen eigenlijk, maar toch. ;)

vd Maarel komt denk ik helaas gewoon te kort, deed goed mee in in zijn eerste seizoen toen er nog niets van m werd verwacht, maar dat heeft ie nooit meer waargemaakt.

Is van origine ook een centrale verdediger geloof ik, liever een echte back.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98430770
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:53 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Nee ik denk het ook niet, en een back zou ook nooit die 4 ton moeten verdienen eigenlijk, maar toch. ;)

vd Maarel komt denk ik helaas gewoon te kort, deed goed mee in in zijn eerste seizoen toen er nog niets van m werd verwacht, maar dat heeft ie nooit meer waargemaakt.

Is van origine ook een centrale verdediger geloof ik, liever een echte back.
Misschien komt hij idd wel gewoon kwaliteit te kort. Al kan het onder een andere trainer ook wel weer de goede kant op gaan met zo'n jonge speler. Ik zou hem iig nog niet helemaal afschrijven.

Toch vraag ik me af waarom Zuiverloon bij clubs als WBA en Ipswich totaal niet aan de bak is gekomen.
pi_98431090
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 20:58 schreef Absurditeit het volgende:

[..]

Misschien komt hij idd wel gewoon kwaliteit te kort. Al kan het onder een andere trainer ook wel weer de goede kant op gaan met zo'n jonge speler. Ik zou hem iig nog niet helemaal afschrijven.

Toch vraag ik me af waarom Zuiverloon bij clubs als WBA en Ipswich totaal niet aan de bak is gekomen.
Zuiverloon heeft 65 wedstrijden voor WBA gespeeld, pas sinds dit seizoen niet meer in de basis geloof ik.

Niet dat ik m daar gevolgd heb verder hoor, maar uit zijn Heerenveen-tijd herinner ik me een goede snelle rechtsback.
Let's drop some acid and go to a titty bar.
pi_98431463
quote:
0s.gif Op maandag 20 juni 2011 21:04 schreef PBateman1978 het volgende:

[..]

Zuiverloon heeft 65 wedstrijden voor WBA gespeeld, pas sinds dit seizoen niet meer in de basis geloof ik.

Niet dat ik m daar gevolgd heb verder hoor, maar uit zijn Heerenveen-tijd herinner ik me een goede snelle rechtsback.
Het is dan ook wel interessant om te kijken hoe ze ervoor stonden toen hij wel speelde. Nu begint het er daar een beetje op te lijken - dwz een sobere middenmoter in de PL - en dan zie je dat hij niet speelt. Waarom? Ook de periode bij het nietige Ipswich was niet succesvol. Ik herinner me hem ook wel als een aardige speler en de keren dat ik hem zag spelen bij WBA deed hij het ook niet zo verkeerd, maar toch vraag ik me af waarom hij daar niet aan de bak komt.
pi_98439895
Heerlijk die speculanten topics.

Als we Mertens in de deal betrekken en 15m kunnen opstrijken dan moeten we onze broek werkelijk vollachen. Dat hebben we al jaren niet meer meegemaakt die bedragen.

Ik ben ook van mening dat we beide spelers kunnen missen, zoals we eigenlijk altijd elke speler kunnen missen. Als je terugdenkt aan de gouden tijden met Igor, Stijntje, Harold en Dirkie toen hadden we ook zoiets dat het nooit meer beter zou worden. En kijk nu eens.

Als je in totaal in deze periode voor een 20 miljoen aan spelers verkoopt, dan heb je het echt wel goed gedaan. Als je van dat bedrag 10m investeert, dan heb je zeker weten een gelijkwaardige selectie aan afgelopen jaar.

Vergeet niet dat er nog 1 belangrijke speler uit de ziekenboeg komt (Mulenga) en een andere hopelijk fit blijft (Asare).
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')