quote:Op donderdag 7 mei 2009 10:13 schreef Eilanden het volgende:
In de VI van deze week staat in het 'Naar verluidt'-gedeelte trouwens dat NAC en FCU bezig zijn met Julian Jenner
Je hebt ook zeker een goede 2e keeper nodig komend seizoen, misschien is Gentenaar wat.quote:Op vrijdag 8 mei 2009 19:01 schreef Eilanden het volgende:
Michel Vorm komt dit seizoen niet meer in actie. De doelman van FC Utrecht heeft de ziekte van Pfeiffer. Vorm speelde op 22 maart zijn laatste wedstrijd tegen FC Volendam. Hij kampt al langere tijd met een knieblessure. Nu is er dus ook de ziekte van Pfeiffer bij gekomen. Volgend seizoen is Michel Vorm er wel weer gewoon bij.
Die gozer die heeft ook van alles......
http://www.vol.at/news/vo(...)882/gemeinde/bregenzquote:Dem SC Bregenz könnte nach dem Wechsel von Lukas Neunteufel zu den Salzburger Juniors letzten Sommer das nächste große Talent abhanden kommen. Die Bregenzer Nachwuchshoffnung Sandro Gotal, seit Winter 2009 im Kader der Kampfmannschaft des SC Bregenz, ist auf dem Sprung zu einem Auslandsengagement. Am 18. Mai tritt der 17-Jährige die Reise nach Holland an, um sich in Utrecht medizinischen und sportlichen Tests zu unterziehen. Acht Tage lang wird man den Angreifer auf Herz und Nieren testen. Sollte Gotal bereits fußballerisch überzeugen können, wäre bereits im Sommer die Aufnahme in den Profikader bereits möglich. Andernfalls besteht die Möglichkeit, dass er ein weiteres Jahr in der Regionalliga West kickt und dann erst im Sommer 2010 nach Holland zu wechselt. Über die 1b-Mannschaft, wo er im Herbst in acht Spielen 21 Tore erzielte, kam der Vollblutstürmer in die Kampfmannschaft. Dort gingen in der Frühjahrsrunde bereits drei Tore als Joker für SC Bregenz auf sein Konto.
Kontakt seit einem Jahr
Aufmerksam wurde Utrecht auf den Jungstar bei einem Jugendturnier im letzten Jahr in Kroatien. Dort absolvierte Gotal ein Probetraining bei der Jugendabteilung des kroatischen Traditionsklubs Dynamo Zagreb. Dabei kam es im Rahmen eines Turnieres zu Spielen gegen Feyenord Rotterdam und eben dem FC Utrecht. Seitdem war der Spieler immer in Kontakt mit dem holländischen Erstligisten. Vertreten wird Gotal vorerst von seinem Onkel, der seinem Neffen sehr gute Chancen für einen sofortigen Transfer einräumt. "Es schaut bereits sehr gut aus. Sollte Sandro in den acht Tagen überzeugen, steht ihm die Türe nach Holland offen." Zu klären wären dann nur noch die Wechselformalitäten, "da sind wir aber schon im Kontakt mit der Bundesliga, um die genaue Summe für die Ausbildungsentschädigung zu erfahren", so sein Berater.
Het is een toetje, maar met deze prestaties heb je er natuurlijk helemaal niets te zoekenquote:Op zondag 10 mei 2009 16:29 schreef PBateman1978 het volgende:
6 punten uit 11 wedstrijden en toch playoffs.
Maar met dit voetbal is het na 1 ronde wel gewoon weer exit natuurlijk.
quote:Mihai Nesu gaat de geschiedenisboeken in als de speler die in het seizoen 2008/2009 de meeste gele kaarten (11) ontving. De FC Utrecht-verdediger wordt gevolgd door een zestal spelers met negen prenten: Csaba Fehér (NAC), Pa Modou Kah (Roda JC), Ruud Knol (Sparta), Paul de Lange (FC Volendam), Goran Popov (sc Heerenveen) en Luis Suarez (Ajax).
In totaal trok het scheidsrechtersgilde 1095 keer een gele kaart. Dat zijn er zeventien meer dan vorig seizoen en 45 meer dan in het seizoen 2006/2007. Van alle clubs leverde Sparta Rotterdam de grootste bijdrage aan de boetepot, de club incasseerde 85 gele kaarten. NAC Breda moest 76 keer de portemonnee trekken en FC Utrecht en Feyenoord 67 keer. PSV was met 39 gele kaarten de meest sportieve ploeg.
Rode kaarten
Er werden in totaal 68 rode kaarten uitgedeeld. FC Groningen en Feyenoord waren met zeven veldverwijderingen de meest fanatieke verzamelaars. Bij de Rotterdammers werden op de slotdag tegen Roda JC nog twee spelers (Dwight Tiendalli en Kevin Hofland) van het veld gestuurd. FC Utrecht is de enige club die geen enkele rode kaart ontving tijdens het afgelopen seizoen.
(c)Infostrada Sports
Ik hoop zaterdag, want ik kan donderdag en zondag niet.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:05 schreef DiMacho het volgende:
Utrecht geen rode kaarten, echt on-Utrechts hihi! Nu maar afwachten wanneer we mogen, do/za/zo. Hoop toch op zondag. Denk niet dat het vol zal zitten. Mensen plannen toch al hun weekend vol, zonder het echt programma te weten. Kut KNVB. Is het nou zo moeilijk om duidelijkheid te geven aan het begin van het seizoen
quote:Op maandag 11 mei 2009 11:11 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik hoop zaterdag, want ik kan donderdag en zondag niet.
quote:Ze luisteren naar je:
De play-offs voor deelname aan de Europa League beginnen toch zaterdag in plaats van donderdag. Dat heeft de KNVB maandag na overleg met FC Groningen, Feyenoord, NAC Breda en FC Utrecht, de vier deelnemers, besloten.
De voetbalbond besloot zondag de eerste wedstrijden in de play-offs van de Europa League twee dagen naar voren te halen, van zaterdag naar aanstaande donderdag. De KNVB besloot hiertoe omdat de datum van woensdag 3 juni voor een eventuele beslissende derde wedstrijd in de laatste ronde van de play-offs niet haalbaar is. Sommige spelers zijn wegens interlandverplichtingen vanaf begin juni niet meer beschikbaar voor hun club.
Tegen het plan van de bond bestond echter veel weerstand, zo bleek maandag. Clubs noemden het onder meer ondoenlijk qua veiligheid en kaartverkoop op zo'n korte termijn een wedstrijd te organiseren.
Wel is bepaald dat een eventuele beslissingswedstrijd in de tweede ronde van de play-offs voor de Europa League verplaatst kan worden van woensdag 3 naar dinsdag 2 juni.
De Pers
Het was drama, heb me kapot zitten ergeren voor de zoveelste keer dit seizoen.quote:Op maandag 11 mei 2009 13:52 schreef Blawh het volgende:
Het was misschien niet best gister, maar samen met Twente waren jullie wel de enige ploeg die echt kwam om te voetballen in Almelo. Niet lafjes met 11 man op de eigen helft, zoals zo goed als alle andere clubs.
quote:'Verhaal Utrecht spreekt me aan'
Geschreven op maandag, 11 mei om 21:58
FC Twente, AZ en Ajax zitten naar verluidt achter hem aan, maar FC Utrecht lijkt de beste papieren te hebben om Ricky van Wolfswinkel over te nemen van Vitesse. Eigenaar Frans van Seumeren wil serieus werk gaan maken van de komst van het talent en de spits zelf heeft ook wel oor naar een overgang. “Het verhaal van Utrecht spreekt me aan”, zegt Van Wolfswinkel in gesprek met Voetbal International.
De aanvaller maakte vorig seizoen zijn debuut in het betaalde voetbal en is deze jaargang definitief doorgebroken. Van Wolfswinkel speelde dit seizoen tot dusver 31 competitiewedstrijden, waarin hij acht keer wist te scoren. Hij speelde zich in de kijker van diverse clubs uit het binnenland en ziet het meeste heil in een overstap naar Utrecht. “Het allerbelangrijkste is namelijk dat ik aan spelen toekom”, zegt Van Wolfswinkel.
Van Wolfswinkel heeft inmiddels gesproken met de clubleiding van Utrecht. “Ze proberen er nu echt iets van te maken”, vertelde de aanvaller. “Ik heb goede gesprekken gehad. Er liggen goede plannen om stappen te maken. Ik heb tijd gevraagd én gekregen om een beslissing te nemen.” De jongeling heeft bij Vitesse nog een contract voor drie jaar.
Mocht een transfer van Van Wolfswinkel geen doorgang vinden, dan heeft Utrecht nog voldoende andere opties. De club zou ook interesse hebben in Danny Koevermans, maar Fred Rutten zou hem naar verluidt niet willen laten gaan. De zeventienjarige Sandro Gotal die in de Oostenrijkse Regionalliga speelt bij SC Bregenz en de 21-jarige Emir Bajrami van de Zweedse lijstaanvoerder IF Elfsborg staan eveneens in de belangstelling.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |