FOK! en de streams tegelijk?quote:Op maandag 14 februari 2011 02:44 schreef Kwaliteit het volgende:
Live op je desktop?
Hier is hij dan:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story.exe
Beeld toch iets te groot? Gebruik de mini versie:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story%20Mini.exe
Had het kunnen wetenquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:07 schreef charmed_angel het volgende:
Godver
Om het geheim te ontdekken moet je ingelogd zijn. Als je al een account op onze site hebt kun je linksboven inloggen. Als je nog geen account hebt kun je je HIER registreren
Volgens mij was jij eerst maar er is nog 1...quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:06 schreef Kwaliteit het volgende:
sorry duurde een beetje lang, dus ik heb hem maar aangemaakt
wie logt er even in?quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:07 schreef charmed_angel het volgende:
Godver
Om het geheim te ontdekken moet je ingelogd zijn. Als je al een account op onze site hebt kun je linksboven inloggen. Als je nog geen account hebt kun je je HIER registreren
Ik schrikquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:07 schreef vladivostok het volgende:
Gerard is Miljonair
[ afbeelding ]
Omdat als het niet al te druk is, er eerst even wordt gewacht op de lapo.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:07 schreef charmed_angel het volgende:
Waarom duurt het zolang voordat er een topic wordt geopend
Het is zoooo simpel geworden
is gewoon de foto van de ss sitequote:
Ik bedoel dus, diegene die de Lapo heeftquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:08 schreef Gert het volgende:
[..]
Omdat als het niet al te druk is, er eerst even wordt gewacht op de lapo.
En daarna worden er dan drie tegelijk geopend.
Anyway: wie is de miljonair??
ja daar schrok ik ook al van... en nu weerquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:09 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
is gewoon de foto van de ss site
alleen nu met euro's eromheen
goed gefotoshopt ,maar waar? waarom zou veronica met dat nieuws komen en zou het niet gewoon op de ss site staan ?
Dat vraag ik me dus ook af. Ik vroeg dat al in de vorige COS.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:09 schreef b_engeltje het volgende:
goed gefotoshopt ,maar waar? waarom zou veronica met dat nieuws komen en zou het niet gewoon op de ss site staan ?
Hoort veronica niet ook bij net5 en sbs6?quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:09 schreef b_engeltje het volgende:
[..]
is gewoon de foto van de ss site
alleen nu met euro's eromheen
goed gefotoshopt ,maar waar? waarom zou veronica met dat nieuws komen en zou het niet gewoon op de ss site staan ?
Yep, maar soms heb je dat niet door, dat je de lapo hebt!quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:10 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik bedoel dus, diegene die de Lapo heeft
F5 en open nieuw deel, kan in 30 seconen
Misschien gaat SST naar Veronica?quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:10 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
ja daar schrok ik ook al van... en nu weer
jaquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:11 schreef Day het volgende:
[..]
Hoort veronica niet ook bij net5 en sbs6?
VOO is toch ook SBS?quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:10 schreef beequeen het volgende:
Dat vraag ik me dus ook af. Ik vroeg dat al in de vorige COS.
ik denk dat het misschien met samenwerking te maken heeft, iedereen naar die site, registreren en hoppa je krijgt weer spam mailtjes met de vraag: wil je lid wordenquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:10 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dat vraag ik me dus ook af. Ik vroeg dat al in de vorige COS.
Alex dacht ikquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:12 schreef kahaarin het volgende:
Over wie heeft Jo het? Niet meegekregen...
Oh, dat wist ik niet. SST site is ook wakker.quote:
quote:Geheim bekend gemaakt
24 februari om 16.03
Gerard's geheim is...
Het geheim van Gerard is openbaar gemaakt.Het geheim dat bij Gerard hoort is... ik ben miljonair. Nu zijn 6 van de 15 geheimen bekend. Vanavond na de eliminatieronde wordt het volgende geheim bekend gemaakt. Kijk naar de uitzending van vanavond om te kijken van wie dat geheim is.
Alex bashenquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:12 schreef kahaarin het volgende:
Over wie heeft Jo het? Niet meegekregen...
Ja precies!quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:11 schreef Gert het volgende:
[..]
Yep, maar soms heb je dat niet door, dat je de lapo hebt!
En als een modje door het slot heen post wordt het extra lastig.
ik ben ingelogd en ik zie niets met google chromequote:Op donderdag 24 februari 2011 16:13 schreef Papiergeld het volgende:
[..]
Jawel je moet inloggen en dan krijg je gerards hoofd te zien
wat een baggersite is dat dan, nu kijk ik met IE en zie ik inderdaad wel inhoudquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:14 schreef Kwaliteit het volgende:
[..]
ik ben ingelogd en ik zie niets met google chrome
Ze kunnen geen vat op hem krijgenquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef Copycat het volgende:
Wat is het toch dat Alex zo ongeliefd in die groep maakt? Dit gaat verder dan een plakje Eemlander meer of minder, mag ik hopen?
Correct!quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef beequeen het volgende:
Mocht Cynthia vertrekken, is Alex de volgende pispaal.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:16 schreef versabommie het volgende:
Waarom staat er in de OP nog geen kruis door Laura heen?
Joanna ging eerst op Cynthia los, dat was de aanleiding, volgens mij, voor de collectieve verontwaardiging. Nu is ze aan het hakken op Alex.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef Copycat het volgende:
Wat is het toch dat Alex zo ongeliefd in die groep maakt? Dit gaat verder dan een plakje Eemlander meer of minder, mag ik hopen?
En dan is het maar goed dat laura die missie met guido heeft, anders had ze teveel aan die alex liggen hangen...quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef beequeen het volgende:
Mocht Cynthia vertrekken, is Alex de volgende pispaal.
Dat is gisteravond al besloten. Servio vindt het ook zijn recht om één of meerdere pispalen in de groep te hebben en de rest loopt er achteraan, die zijn al lang blij dat zij het niet zijn.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef beequeen het volgende:
Mocht Cynthia vertrekken, is Alex de volgende pispaal.
Volgens servio is hij verwend en verwaand. Is hij een moederskindje, heeft hij nooit iets in zijn leven bereikt etc, etc.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef Copycat het volgende:
Wat is het toch dat Alex zo ongeliefd in die groep maakt? Dit gaat verder dan een plakje Eemlander meer of minder, mag ik hopen?
Ik moest aan Kabouter Wesley denken.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:17 schreef RethXoth het volgende:
Joanna: "Hij gaat deze week genomineerd worden, honderd duizend miljoen procent"
.... Laat ik het commentaar maar aan jullie over
Persoonlijk vind ik Alex ook een irritante, hoogvandetorenblazer. Misschien vinden zij dat ook.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:15 schreef Copycat het volgende:
Wat is het toch dat Alex zo ongeliefd in die groep maakt? Dit gaat verder dan een plakje Eemlander meer of minder, mag ik hopen?
Dus Joanna is de ringleader en de rest volgt gedwee in haar oordeel (...) ?quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:17 schreef kahaarin het volgende:
Joanna ging eerst op Cynthia los, dat was de aanleiding, volgens mij, voor de collectieve verontwaardiging. Nu is ze aan het hakken op Alex.
quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:17 schreef Mylene het volgende:
Joanna zegt dat Alex 100.000% genomineerd gaat worden.
quote:Joanna: "Hij gaat deze week genomineerd worden, honderd duizend miljoen procent"
Zegt de bingokoninginquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:18 schreef Day het volgende:
Volgens servio is hij verwend en verwaand. Is hij een moederskindje, heeft hij nooit iets in zijn leven bereikt etc, etc.
Oh, dat heb ik gemist. Thnx.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:18 schreef Scrutinizer het volgende:
Dat is gisteravond al besloten. Servio vindt het ook zijn recht om één of meerdere pispalen in de groep te hebben en de rest loopt er achteraan, die zijn al lang blij dat zij het niet zijn.
Nou daar lijkt het wel op.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus Joanna is de ringleader en de rest volgt gedwee in haar oordeel (...) ?
Daar leek het bij Cynthia wel op idd, kijk nu eens wat er uit haar bevallige poezelige onbevooroordeelde mondje komt....quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus Joanna is de ringleader en de rest volgt gedwee in haar oordeel (...) ?
mja zij krijgt wel alles gedaan van de meeste mannenquote:Op donderdag 24 februari 2011 16:21 schreef Copycat het volgende:
En die Joanna heeft ook een plaat van hier tot Tokio voor haar mooie koppie.
Ja fijn. Game on!quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:19 schreef sjampoeh het volgende:
Joanna is flink aan het zeuren idd![]()
Er zijn nu 2 kampen heb ik het idee. Dit clubje en het clubje van Gerard
Joanna en servio in dit geval.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:18 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dus Joanna is de ringleader en de rest volgt gedwee in haar oordeel (...) ?
Hmm, Servio zeikt op iedereen die hem dwars zit, daar is hij een Valsche Nicht voor, ik denk dat de woorden van Jo meer impact hebben.quote:
Precies de sneer die Guido ook aan Alex gaf, alleen was dat in z'n gezicht.quote:Op donderdag 24 februari 2011 16:20 schreef Dark het volgende:
Jo - Alex heb nog nooit een chicky gehad!
Hij wilt het zoooooooooo graag, hij probeert het bij iedereen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |