FOK! en de streams tegelijk?quote:Op maandag 14 februari 2011 02:44 schreef Kwaliteit het volgende:
Live op je desktop?
Hier is hij dan:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story.exe
Beeld toch iets te groot? Gebruik de mini versie:
http://www.spixtv.nl/Secret%20Story%20Mini.exe
Ok, thanks duidelijk nu dus.Sharon haar opa's zijn ook dood zei ze van de week vandaar me vraag.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:45 schreef Pizzalucht het volgende:
Cynthia heeft gelogen over haar opa, de rest is daar nu boos over
jaquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:45 schreef iBenny het volgende:
[..]
Serieus? Het was echt een leugen?
Ja, daarom zei ze voor de camera(toen niemand bij Cynthia was):quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:45 schreef iBenny het volgende:
[..]
Serieus? Het was echt een leugen?
Ik kan het volgen ja, en Pizzalucht zegt precies hoe het is. Dat over die onverwachte dood en aan een ziekte is wat Sharon is overkomen, en daarom is ze juist zo boos dat Cynthia liegt over de gezondheid van haar naasten.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:45 schreef beaverhausen het volgende:
[..]
Alsof jij het nog allemaal helemaal kan volgen.
Ging jij niet slapen?
Ik ookquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:47 schreef charmed_angel het volgende:
Ik zet over 13 minuten de streams uit.... tenzij het spannend word
Ah, ik snapte al niet waarom ze dat deedquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:47 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
Ja, daarom zei ze voor de camera(toen niemand bij Cynthia was):
"Sorry opa, ik hoop dat het goed met je gaat maar ik kon even niks anders verzinnen"
Dat bedoelde ik dus ook, ik haalde alleen de namen door elkaarquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:47 schreef Robbiedd het volgende:
[..]
Ik kan het volgen ja, en Pizzalucht zegt precies hoe het is. Dat over die onverwachte dood en aan een ziekte is wat Sharon is overkomen, en daarom is ze juist zo boos dat Cynthia liegt over de gezondheid van haar naasten.
en ik ook, maar het kwam er in alle opwinding een beetje rottig uitquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:48 schreef Krambo het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik dus ook, ik haalde alleen de namen door elkaar
Ja en met jou nog 5 mensen, waardoor het niet echt duidelijker werdquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:48 schreef Krambo het volgende:
[..]
Dat bedoelde ik dus ook, ik haalde alleen de namen door elkaar
Echt he. Doet pijn aan je oren. Die licht jankende stem.quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:48 schreef catwaezle het volgende:
Die Joanne klinkt echt bijna als Barbie uit Cherso.
Het zweet staat er op. Sjesusquote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:47 schreef beaverhausen het volgende:
Gerard draait door en verwijt de anderen dat ze niet mee doordraaien.
Barbie had nog klasse vergeleken met haar..quote:Op vrijdag 18 februari 2011 00:48 schreef catwaezle het volgende:
Die Joanne klinkt echt bijna als Barbie uit Cherso.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |