Ik heb het voorheen alleen maar over BPS gehad. En nu verander ik die mening naar NPS. En waarom mag ik er geen label op plakken? Omdat alleen een arts dat kan? Ja, je hebt daarin gelijk, maar als ik zoveel dezelfde trekjes in mijn ex herken als er op die NPS forums en sites wordt gerept, dan noem ik het beestje gewoon bij de naam, ook al is het niet zeker of ze het wel of niet heeft.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 17:41 schreef Tegan het volgende:
[..]
Prima dat je een verklaring daarvoor zoekt, maar je roept iedere paar dagen een andere stoornis. Als je het nu liet bij verklaringen in trekjes als 'erg onzeker' etc. had ik er een stuk minder problemen mee.
De kunst van het loslaten van je ex #116
Goed om te horen Tegan, ben blij dat je zo ver bent gekomen. Hoelang is het geleden dat je relatie verbroken is?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:48 schreef Tegan het volgende:
Ik moet zeggen dat ik dit topic eigenlijk zo goed als niet meer nodig heb. En ik denk ook niet aan mijn ex als ik dit topic zie. Wij zijn redelijk goede vrienden geworden nu. Ik vind het nog wel jammer dat ik hem niet zo vaak zie (soms maar eens in de twee weken), maarja, we moeten natuurlijk wel beide ons eigen leven ernaast hebben. Ik blijf hier nog wel een beetje hangen, maar liefdesverdriet heb ik niet echt meer.
Je beantwoord je eigen vraag alquote:Op dinsdag 1 juni 2010 18:19 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Ik heb het voorheen alleen maar over BPS gehad. En nu verander ik die mening naar NPS. En waarom mag ik er geen label op plakken? Omdat alleen een arts dat kan? Ja, je hebt daarin gelijk, maar als ik zoveel dezelfde trekjes in mijn ex herken als er op die NPS forums en sites wordt gerept, dan noem ik het beestje gewoon bij de naam, ook al is het niet zeker of ze het wel of niet heeft.
Mijn ex en ik hebben sinds begin 2007 een knipperlichtrelatie. In september/oktober 2009 was het echt echt over. Heb hem toen bijna een half jaar niet gezien op een paar smsjes na ook niet gesproken. Toen in januari beetje het contact weer opgepakt, gewoon als vrienden, maar het ging meteen weer de foute kant op, we hadden weer seks, en het voelde weer vertrouwd etc. Maar de ruzies kwamen weer en toen zijn we er weer mee gekapt. Toen paar weken elkaar weer genegeerd wat we eigenlijk beide niet wilden. Sindsdien zijn we een vriendschap aan het opbouwen. Elkaar goed leren kennen zonder de lastige dingen die een relatie met zich meebrengt. Gewoon er zijn voor elkaar, en dingen uitpraten. Dat gaat nu echt heel goed. Ik denk dat we nu goed leten hoe wel elkaar los kunnen laten en eigen leven kunnen leiden, wat ik in de relatie echt heel moeilijk kon en wat veel problemen veroorzaakte. Vandaar ook mijn post daaronder.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 18:20 schreef Lallend het volgende:
[..]
Goed om te horen Tegan, ben blij dat je zo ver bent gekomen. Hoelang is het geleden dat je relatie verbroken is?
Ik denk nog wel regelmatig aan mijn ex maar begin het steeds minder als pijnlijk te ervaren en het is een herinnering geworden van een fijne tijd die ik heb gehad en het enige dat ik nu mis is gezelschap en intimiteit. Maar ik heb totaal niet meer het gevoel dat ik dat alleen van mijn ex wil, in tegenstelling juist; ik zie met plezier een fijne relatie met iemand anders tegemoet of scharrels die op mijn pad komen. Momenteel eerst alleen behoefte aan scharrels maar ben niet bang voor een relatie.
@ goofy_goober
anders schiet je even niet zo keihard in de verdediging, kunnen we dit gewoon laten rusten? Dit is totaal niet de plek hiervoor. Open dan lekker een ander topic waar je ex aan lijd. Bvd.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 15:50 schreef Tegan het volgende:
Ik denk dat we ooit nog wel weer bij elkaar komen, maar voorlopig niet. We zijn elkaar nu gewoon nog beter aan het leren kennen, zonder het gedoe van een relatie erbij. Onze band is na die ruim drie jaar gewoon erg sterk. We hebben beide dingen gedaan die bijna onvergeeflijk zijn, maar toch hebben elkaar kunnen vergeven en hebben we het toch nog hele leuk en gezellig samen altijd.
Waarom block je haar niet op MSN? Kan ze je ook niet meer kwetsen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 18:37 schreef Lallend het volgende:
Tja knap, ik zou het niet kunnen. Ik heb de afgelopen 3,5 maand ofzo geloof ik 5 maal contact gehad met mijn ex. Ik heb er geen behoefte aan om telkens aan het feit herinnerd te worden dat ik haar niet meer heb. Op msn ben ik kortaf en ik hoef geen vrienden met haar te zijn nadat ze mijn vertrouwen zo'n grote rotschop verkocht heeft en mij qua persoon zo de grond in geboord heeft dat ik serieus van mezelf dacht dat IK degene was met psychische problemen dat is gewoon niet normaal meer. En ik ben meer waard dan dit en ik pik het niet zo behandeld te worden want ze ziet mij gewoon als minderwaardige ten opzichte van zichzelf. Vandaar dat ik vanuit mijzelf niks meer laat horen maar ze heeft zelf nog wel de mogelijkheid om contact op te nemen wanneer ze dit wil. Maar ik zal per moment voor mezelf beslissen wat ik wel of niet wil en ik denk er heel goed bij na dat ik mijzelf bescherm tegen meer pijn. Ik heb mijzelf beloofd niet meer door haar gekwetst te worden.
Ik zou toch bijna beginnen te denken dat zowat alle vrouwen een 'verleden' hebben. Mijn ex had ook een 'verleden' en dat gebruikte ze dan ook vaak als excuses voor haar idiote gedrag.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 20:39 schreef sandertjuh het volgende:
Ook was ik de 1e echte jongen waar ze dingen over haar verleden tegen durfde te vertellen. En dat wilt ze dus niet kwijt en dat snap ik ook wel.
Ik spreek vanuit mijn perspectief, beste Tegan.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 22:29 schreef Tegan het volgende:
Beginnen we nu weer met zulke generalisaties?
Juist, in de laatste zin kan ik me helemaal vindenquote:Op dinsdag 1 juni 2010 22:27 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Ik zou toch bijna beginnen te denken dat zowat alle vrouwen een 'verleden' hebben. Mijn ex had ook een 'verleden' en dat gebruikte ze dan ook vaak als excuses voor haar idiote gedrag.
'Ja goofy, ik heb een moeilijke jeugd gehad en ben zo vaak in de steek gelaten en ze zijn vreemd gegaan blabla, dus daarom vertrouw ik je niet. Kan ik ook niets aan doen, zo ben ik nu eenmaal!'
Ga er dan eens aan werken trut, ipv het steeds als excuus te gebruiken.
Ja, maar geen 'verleden'.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 23:54 schreef Sjechov het volgende:
Iedereen heeft toch "een' verleden?
Misschien is het hebben van een 'verleden' wel iets heel naars en denk jij er te makkelijk over?quote:Op woensdag 2 juni 2010 01:27 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Ja, maar geen 'verleden'.
En vrouwen die een 'verleden' hebben gebruiken dit iets te vaak als excuus om eens lekker te zeiken en hun vent te chanteren of medelijden op te wekken.
Het komt niet zo zeer doordat ze gekwetst is in andere relaties (die heeft ze ook nog helemaal niet gehad, dus denk dat dat ook wel meespeelt) maar door wat ze vroeger heeft ervaren met haar ouders. Dat is niet helemaal goed gegaan (lees: totaal niet zelfs) en dit heeft ze al die tijd voor zich gehouden. Totdat ze mij een keer zondagnacht om 2 uur snachts belde en écht alles eruit kwam. Ze zei laatst dat ze dit eerst voor zichzelf moet uitzoeken en ze nu geen relatie wilt (in het algemeen)quote:Op woensdag 2 juni 2010 10:30 schreef Liebe het volgende:
Kan t aan de ene kant wel begrijpen, dat hele verleden-gezeur. Soms wil je gewoon niet weer pijn ervaren, zeker als je in je verleden gewoon vaak gekwetst bent in de liefde. Is denk ik een teken dat je er nog niet volledig overheen bent. Maar ik vind ook dat je op een gegeven moment dat risico moet nemen. Het is lekker veilig, zo in je eentje, maar als je toch ooit verder met een persoon wil, moet je jezelf weer openstellen. In het geval van Sandertjuh heeft ze dit al wel deels gedaan, maar misschien vindt ze dat ze al te ver is gegaan, dat ze nu al te afhankelijk is van hem (omdat ze hem over haar verleden heeft verteld) en durft ze niet ineens nog serieuzer te worden. Moet misschien groeien, maar ze moet wel eerst zelf inzien dat ze uiteindelijk zich wel meer open moet stellen anders komt t nooit verder dan dit.
Zelf heb ik ook weer s een issue, was hier een tijdje geleden (rond januari/februari) veel omdat ik een ex had waar ik nog heel gek op was. Het is gewoon nog steeds moeilijk. Hij was zegmaar voor mij m'n eerste liefde, al was het nooit echt echt een relatie, het betekende gewoon zo veel voor mij. Maar hij was eerst nog niet over zijn ex heen en toen uiteindelijk voelde hij steeds minder voor mij.
We zijn nog steeds vrienden, maar dat is soms zo moeilijk. Ik mis wat we hadden, niet perse het intieme, maar de gesprekken, hij heeft mij dingen verteld die hij niet echt met andere mensen deelde, zei dat hij echt goed met me kon praten enzo, maar de laatste tijd.. Het is gewoon zo anders. Kan het niet echt uitleggen maar ik vind het rot, en ik heb t idee het zelf verpest te hebben omdat ik op het einde (nouja, duurde toch 2/3 maanden) zovaak heb gevraagd wat hij nou wilde met de nodige tranen, zeker op t einde. Maar ik kan me er nog steeds rot om voelen, om hoe alles is gegaan. En ik wil dat niet meer, want we zitten gewoon in dezelfde vriendengroep en het doet soms nog steeds zo'n pijn, maar het is nog ook wel gezellig en ik wil t niet kwijt, maar hij kan nog zoveel invloed hebben op mn humeur. BLEH.
Nee lekker voor altijd vrijgezel blijven, dat zal je goed doenquote:Op woensdag 2 juni 2010 11:23 schreef Bootje84 het volgende:
If you can't stand the heat, get the fuck out of the kitchen.. Als je niet gekwetst wilt worden, moet je niet met het andere geslacht aan gaan kloten..
Leer eens begrijpend lezen..quote:Op woensdag 2 juni 2010 11:31 schreef sandertjuh het volgende:
[..]
Nee lekker voor altijd vrijgezel blijven, dat zal je goed doen
Ik reageer op de reacties die gaan over het "verleden".. Ik vind het maar mierenneuken. Je ex is precies dat.. Je ex.. Wat hij heeft gedaan kan je niet spiegelen op mij. Dus als je nog steeds jouw nieuwe partner met je ex vergelijkt, ben je nog niet klaar voor een nieuwe relatie..quote:Op woensdag 2 juni 2010 11:40 schreef sandertjuh het volgende:
Ik snap je zin wel hoor.. maak je maar niet druk
Het hoort er nou eenmaal bij en blijkbaar helpt het voor veel mensen door erover te praten.. dus waarom niet?
Wat een onzin, sinds wanneer zijn gevoelens zo ' zwart - wit ', als het zo simpel was had dit hele topic niet bestaan.quote:Op woensdag 2 juni 2010 11:32 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Leer eens begrijpend lezen..
Mensen moeten niet huilen als ze gekwetst worden.. Dat risico neem je als je een relatie/partner zoekt.. Als je dat niet wilt, moet je er niet aan beginnen..
Ik heb ook heus wel mijn zwakke momenten hoor..Meer dan genoeg. Maar goed, relativeren geeft houvast in dat soort tijden...quote:Op woensdag 2 juni 2010 13:58 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
Wat een onzin, sinds wanneer zijn gevoelens zo ' zwart - wit ', als het zo simpel was had dit hele topic niet bestaan.
Als ik morgen in een vliegtuig zit dat naar beneden komt... dan moet ik maar niet huilen? Had ik maar op de fiets met vakantie moeten gaan..
Ik snap je gedachte wel, misschien kan jij die knop wel wat gemakkelijker omzetten.. Dan ben ik in ieder geval jaloers op je! Helaas werkt het niet voor iedereen zo.
Sterkte meid!quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:11 schreef Rupsebeest het volgende:
Blah, het is sinds gisteren uit en ik mis hem echt verschrikkelijk. Ik kan er nu ook totaal niet aan denken om mijn toekomst met iemand anders in te zien. Het enige wat ik wil is bij hem zijn en hem alle dingen vertellen die ik hem niet vertelt heb. En ik wil hem kussen zoals ik hem nog nooit gekust heb. Maar nu is het allemaal te laat.
Relativeren is idd een goede... klopt ook wel, er gebeuren ergere dingen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:00 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ik heb ook heus wel mijn zwakke momenten hoor..Meer dan genoeg. Maar goed, relativeren geeft houvast in dat soort tijden...
Betreft dat vliegtuig.. Dat is gewoon botte pech
Precies.. Of andersom.. Liever neerstorten.. Heb je minder pijn vanquote:Op woensdag 2 juni 2010 15:13 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
Relativeren is idd een goede... klopt ook wel, er gebeuren ergere dingen.
Dus is je relatie over? Achhh, je had ook neer kunnen storten met een vliegtuig, dat is pas balen
Sterkte, weet hoe je je voeltquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:11 schreef Rupsebeest het volgende:
Blah, het is sinds gisteren uit en ik mis hem echt verschrikkelijk. Ik kan er nu ook totaal niet aan denken om mijn toekomst met iemand anders in te zien. Het enige wat ik wil is bij hem zijn en hem alle dingen vertellen die ik hem niet vertelt heb. En ik wil hem kussen zoals ik hem nog nooit gekust heb. Maar nu is het allemaal te laat.
Weet je nieuwe vriendin dit ook? Lijkt me toch niet echt gezond voor je huidige relatie of wel?quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:10 schreef Exentric90 het volgende:
Tis voor mij al bijna 1 jaar geleden toen mijn relatie verbroken werd, die relatie heeft 2jaar geduurd, ik heb nu een nieuwe vriendin, en alles gaat goed, echter... Ik denk nogsteeds iederedag aan mijn ex, en ook hoor ik van vrienden van haar dat ze mij ook nogsteeds niet los kan laten(mijn naam mag bij haar in de buurt niet vallen etc..)
Zucht...
Lekker eerlijk naar je huidige vriendin. Dus als je ex opeens weer interesse in je zou tonen zou je waarschijnlijk wel happen... Lijkt me niet dat alles goed zit in je huidige relatie als je vriendin die gedachten niet kan wegnemen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:10 schreef Exentric90 het volgende:
Tis voor mij al bijna 1 jaar geleden toen mijn relatie verbroken werd, die relatie heeft 2jaar geduurd, ik heb nu een nieuwe vriendin, en alles gaat goed, echter... Ik denk nogsteeds iederedag aan mijn ex, en ook hoor ik van vrienden van haar dat ze mij ook nogsteeds niet los kan laten(mijn naam mag bij haar in de buurt niet vallen etc..)
Zucht...
Ja mijn huidige vriendin weet dat ook, daarnaast ondervind ik er geen last van in mijn huidige relatie alleen denk ik dus nog vaak aan mijn ex.quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:14 schreef CoendeW het volgende:
[..]
Weet je nieuwe vriendin dit ook? Lijkt me toch niet echt gezond voor je huidige relatie of wel?
Als jij en je ex nog steeds niet los van elkaar zijn, is er dan geen mogelijkheid meer op een verzoening?
Je doet een aanname, ga eerst eens vragen of ik haar wel terug wil? Nee dus..quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:19 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Lekker eerlijk naar je huidige vriendin. Dus als je ex opeens weer interesse in je zou tonen zou je waarschijnlijk wel happen... Lijkt me niet dat alles goed zit in je huidige relatie als je vriendin die gedachten niet kan wegnemen.
Wel interessant.. het is bij nu meer als een jaar geleden dat het uit ging, maar heb nog steeds wel eens moeilijke momenten. Ik heb binnenkort een afspraak met haar, zie er best wel tegen op..quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:10 schreef Exentric90 het volgende:
Tis voor mij al bijna 1 jaar geleden toen mijn relatie verbroken werd, die relatie heeft 2jaar geduurd, ik heb nu een nieuwe vriendin, en alles gaat goed, echter... Ik denk nogsteeds iederedag aan mijn ex, en ook hoor ik van vrienden van haar dat ze mij ook nogsteeds niet los kan laten(mijn naam mag bij haar in de buurt niet vallen etc..)
Zucht...
Mijn ex heeft dus nooit een nieuw vriendje kunne nemen, omdat ze volgens haar vrienden nog veel teveel aan mij moet denken. Ik heb een fase gehad waar ik niet aan haar dacht en een nieuwe relatie kunnen beginnen. Echter heb ik sinds die relatie weer iedere nacht het gevoel alsof ik echt iets mis. Ik weet dat dat gevoel voor mijn ex is omdat ik vaak wakker geworden ben door een roep naar haar naam. Ook mijn dromen draaien alleen maar om haar.. tis echt zo kut..quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:28 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
Wel interessant.. het is bij nu meer als een jaar geleden dat het uit ging, maar heb nog steeds wel eens moeilijke momenten. Ik heb binnenkort een afspraak met haar, zie er best wel tegen op..
Toch ben ik klaar voor een nieuwe relatie, het lijkt wel of het 2 aparte werelden in m'n hoofd zijn.
M'n ex heeft inmiddels een nieuwe vriend, maar heeft ook nog wel eens verdriet om onze situatie.
Daarom ben ik ook van mening dat je ex niet helemaal uit je hoofd verdwenen hoeft te zijn om aan een nieuwe relatie te kunnen beginnen. Tuurlijk moet het grootste verdriet en gedoe de wereld uit zijn, maar tot op zeker hoogte hoeft het nieuw geluk niet in de weg te staan denk ik.
11 maanden...quote:Op woensdag 2 juni 2010 19:58 schreef goofy_goober het volgende:
En hoeveel tijd zit er tussen je vriendin en je ex?
Zoek gewoon eens rustig toenadering, kan echt geen kwaad. Aangezien jij al een nieuwe vriendin hebt maakt het jou alleen maar sterker.quote:Op woensdag 2 juni 2010 20:20 schreef Exentric90 het volgende:
Nu bijv. Ook ik ben een film aan t kijken waarbij ik mij realiseerde die ooit gezien te hebben met haar.. zucht nu kan ik niet meer doen dan gewoon bijna in janke uit te barsten omdat het zo gelopen is..
Niet als ik zeg dat mijn vriendin haar beste vriendin wasquote:Op woensdag 2 juni 2010 21:08 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Zoek gewoon eens rustig toenadering, kan echt geen kwaad. Aangezien jij al een nieuwe vriendin hebt maakt het jou alleen maar sterker.
Klinkt kut, maar jij hebt niks te verliezen. Je hebt al laten zien dat je eroverheen bent doordat je een nieuwe vriendin hebt. Als je gewoon op een normale manier contact zoekt kan ze dat bijna niet weigeren, zeker omdat ze daarmee ook nog eens haar beste vriendin kan verliezen.quote:Op woensdag 2 juni 2010 21:12 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
Niet als ik zeg dat mijn vriendin haar beste vriendin was
Beste vriendin is ze al kwijt, daarnaast hebben we echt heel erg ruzie gehad toen we uitelkaar gingen..quote:Op woensdag 2 juni 2010 21:41 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Klinkt kut, maar jij hebt niks te verliezen. Je hebt al laten zien dat je eroverheen bent doordat je een nieuwe vriendin hebt. Als je gewoon op een normale manier contact zoekt kan ze dat bijna niet weigeren, zeker omdat ze daarmee ook nog eens haar beste vriendin kan verliezen.
Nee ik hou echt van mijn meisjequote:Op woensdag 2 juni 2010 21:57 schreef Tegan het volgende:
Ben je echt verliefd op je nieuwe vriendin of heb je haar bewust gekozen omdat ze nog close staat bij je ex?
Ow sorry daarvoor was niet mijn bedoelingquote:Op donderdag 3 juni 2010 00:10 schreef Tegan het volgende:
Ok. Kwam een beetje over alsof je nog helemaal verliefd was op je ex en je huidige vriendin dus maar een beetje gebruikte...
Hoe doe je dat als ze het vertikt om normaal te doen tegen mij?quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:02 schreef goofy_goober het volgende:
Initieer een gesprek.
Ik had het tegen Rupsebeest.quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:26 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
Hoe doe je dat als ze het vertikt om normaal te doen tegen mij?
Ja ik weet het ze smst wel zelf waardoor dat toch erg raar is. Daarom denk ik ook aan borderline..
ohquote:
Minimaal een maand wachten. Zorg in de tussentijd dat je veel te doen hebt en uit gaat en eventueel andere jongens leert kennen, om je gedachten van hem af te houdenquote:Op donderdag 3 juni 2010 16:13 schreef Rupsebeest het volgende:
[..]
Misschien over een maandje, als ik ook daadwerkelijk de tijd heb gehad om te veranderen.
Ik mis de link die jij legt met borderline volledig. Borderline houdt wel wat meer in dan alleen maar iemand negeren nadat de relatie over is.quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:26 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
Hoe doe je dat als ze het vertikt om normaal te doen tegen mij?
Ja ik weet het ze smst wel zelf waardoor dat toch erg raar is. Daarom denk ik ook aan borderline..
quote:Bezorgt iemand die je dierbaar is je veel pijn?
# Merk je dat je verbergt wat je denkt of voelt, omdat je bang bent voor de reactie van de ander of omdat openheid gewoon die vreselijke ruzie of die gekwetste gevoelens die er op volgen niet waard is?
# Heb je het gevoel dat alles was je zegt of doet, wordt verdraaid en tegen je gebruikt? Krijg jij de kritiek en de beschuldigingen te verduren voor alles wat er mis is met de relatie, ook al is dat logisch gesproken onzin?
# Ben je mikpunt van heftige, gewelddadige en irrationele woedeaanvallen, afgewisseld door perioden waarin de ander zich volkomen normaal en liefdevol gedraagt? Gelooft niemand je wanneer je uitlegt dat dit gebeurt?
# Voel je je gemanipuleerd en gecontroleerd en soms zelfs belogen? Heb je het gevoel dat je het slachtoffer bent van emotionele chantage?
# Heb je het gevoel dat de persoon die je dierbaar is jou ofwel als volkomen goed ofwel als volkomen slecht ziet, met niets daartussenin? Komt het voor dat er geen rationele aanleiding voor die omschakeling is?
# Ben je bang in de relatie om dingen te vragen, omdat je te horen zult krijgen dat je veeleisend bent of dat er iets mis met je is? Krijg je te horen dat jouw behoeften niet van belang zijn?
# Geeft de ander altijd af op jouw visie of wordt die ontkend? Heb je het gevoel dat zijn of haar verwachtingen ten aanzien van jou, voortdurend vernederen, zodat je nooit iets goed kunt doen?
# Word je beschuldigd van dingen die je nooit gedaan of gezegd hebt? Voel je je bijzonder vaak verkeerd begrepen en merk je dat de ander je niet gelooft wanneer je dat probeert uit te leggen?
# Word je voordurend gekleineerd? Als je probeert de relatie te verbreken, doet de ander dan zijn/haar best op allerlei manieren te voorkomen dat je weggaat (van liefdesverklaringen en beloften te veranderen tot impliciete of expliciete dreigementen)?
# Valt het je zwaar plannen te maken (afspraken enz.) vanwege de humeurigheid, impulsiviteit of onvoorspelbaarheid van de ander? Verontschuldig je je voor zijn of haar gedrag of probeer je jezelf er van te overtuigen dat alles in orde is?
Nou ja ik ga dus nooit uit dus dat gaat niet lukken. En ik heb eerlijk gezegd totaal geen behoefte om andere jongens te leren kennen.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:20 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Minimaal een maand wachten. Zorg in de tussentijd dat je veel te doen hebt en uit gaat en eventueel andere jongens leert kennen, om je gedachten van hem af te houden
die lijst komt dus perfect overeen..quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:45 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Ik mis de link die jij legt met borderline volledig. Borderline houdt wel wat meer in dan alleen maar iemand negeren nadat de relatie over is.
Of je moet hier mee te maken hebben...
[..]
Snap ik volledig, niemand heeft die behoefte op het begin. Toch raad ik het je sterk aan, aangezien je de eerste maand geen contact moet zoeken. Hij is nu ook nog erg geprikkeld, en als je nu contact zoekt maak je het waarschijnlijk alleen nog maar ergerquote:Op donderdag 3 juni 2010 16:55 schreef Rupsebeest het volgende:
[..]
Nou ja ik ga dus nooit uit dus dat gaat niet lukken. En ik heb eerlijk gezegd totaal geen behoefte om andere jongens te leren kennen.
Dan lijkt het me verstandig om gewoon de boel de boel te laten en verder te gaan met je huidige vriendin en niet meer om te kijken naar je ex-borderliner. Ik vermoed dat mijn ex het ook heeft en ik ben er emotioneel leeg door geraakt. Komt op den duur alleen maar ellende van.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:55 schreef Exentric90 het volgende:
[..]
die lijst komt dus perfect overeen..
Waarom ga je nooit uit (als ik het vragen mag)? Het kan enorm gezellig zijn.quote:Op donderdag 3 juni 2010 16:55 schreef Rupsebeest het volgende:
[..]
Nou ja ik ga dus nooit uit dus dat gaat niet lukken. En ik heb eerlijk gezegd totaal geen behoefte om andere jongens te leren kennen.
Werkt bij mij alleen zolang er ook gezelschap om mij heen is.. daarna is het ook elke keer weer raakquote:Op vrijdag 4 juni 2010 05:40 schreef scarface_milan het volgende:
oke.. ik ga dan wel zo goed als elke dag stappen (of gewoon wat drinken).. maar toch zodra ik thuis ben en alleen op bed lig is het weer raak.
voel me zwaar klote.. (elke keer hoop ik ook dat een avondje stevig door drinken werkt, maar dat valt vies tegen)
Heb je hier nog tips voor?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 04:05 schreef MOD het volgende:
Ik heb nu drie maanden geen contact gehad en dat doet serieus wonderen.
Veel slapen. Lekker vroeg naar bed. Als je slaapt, ben je je tenslotte ook niet bewust van je gedachten.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:39 schreef IceCreamm het volgende:
Snap ik ook wel, maar het blijft toch lastig aangezien ik haar nog vaak zie. Vandaar dat ik me afvraag of er nog specifieke dingen zijn die het makkelijker maken.
bij het de meeste is het in slaap komen juist ook een probleem....quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:45 schreef PlasticTreePecker het volgende:
[..]
Veel slapen. Lekker vroeg naar bed. Als je slaapt, ben je je tenslotte ook niet bewust van je gedachten.
Door later naar bed te gaan neem je het probleem echter niet weg. Door helemaal niets uit te voeren ook niet. Dan is het logisch dat je 's avonds niet moe bent.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 20:37 schreef JohnDorian het volgende:
[..]
bij het de meeste is het in slaap komen juist ook een probleem....
Hou het ten allen tijden voor ogen:quote:Op zaterdag 5 juni 2010 16:50 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Heb je hier nog tips voor?
Mijn verhaal is ongeveer hetzelfde, ik heb nu ongeveer 3 weken geen contact gehad maar ik merk toch dat ik het erg lastig vind.
Prima verhaal verder, heb je erg goed gedaan als zij nu degene is die jou mee naar een concert vraagt
quote:Op maandag 15 maart 2010 13:04 schreef Krullehoofd het volgende:
Gewoon er als een puppy achteraan blijven lopen, veel aandacht geven en naar haar problemen luisteren van hoe ze zwaar ze het wel niet heeft. En proberen haar zoveel mogelijk te overtuigen met ellenlange gesprekken om maar weer terug bij jou te komen.![]()
Bovenstaande zijn de ingrediënten voor een recept om een vrouw nog sneller dan jij "boeh" kunt zeggen haar benen te laten spreiden voor een ander.
Klinkt wel goed inderdaad. Het is moeilijk, maar uiteindelijk is het de beste manier om van alle ellende af te komenquote:Op zondag 6 juni 2010 00:18 schreef MOD het volgende:
[..]
Hou het ten allen tijden voor ogen:
Geen contact meer!
Ik heb het er echt rete moeilijk mee gehad. Maar je moet voor op stellen dat het over is en dat ze nu even niks met je te maken wilt hebben. Dus met dat gegeven ben je er al van bewust dat elk contact funest zal zijn voor je gemoedstoestand; ze zal je negeren, wegdrukken, uitschelden, de politie op je afsturen, whatever
Nee maar serieus, ga doelen stellen. Elk moment dat je de behoefte hebt om haar te spreken maar niet kan, wekt het irritatie op. Na verloop van tijd ontaard dat zich in woede en dan is dat het moment om naar de bouwmarkt te lopen (lopen ja, dan wordt er endorfine aangemaakt) om een bijl te kopen om ergens een boom om te gaan hakken.
Ik heb een weekend de tijd genomen om een flinke boom bij ons in de tuin kapot te maken. En het hielp. Voor even. Daarna heb ik mijn skateboard gepakt en ben gaan skaten. Je hoofd werkt nu toch niet meer dus ga iets lichamelijks doen. Laat alles er uit.
Het maakt niet uit hoe kut jij je voelt, zolang zij daar niks van hoeft te weten.
Dus ga je gewoon maar lekker kut voelen. Soms is wegkwijnen in zelfmedelijden gewoon even lekker. En waarom ook niet. Maar uiteindelijk is je doel wel om je weer goed te voelen.
Dus door kleine doelen te stellen voed je je grootste doel en als je je eenmaal weer goed voelt is contact wel weer oke.
Maar goed, dat zijn opzich leuke tips, tis voor iedereen weer anders hoe hij of zij er mee om gaat.
De meest memorabele quote die ik ooit gelezen heb is deze:
[..]
Komt me zeer bekend voor en heb ongeveer het zelfde mee gemaakt.. en dat uit eindelijk toch dumpen is de beste uitweg: voelt gigantisch kut, maar het blijven geven van kansen houd een keer op en uiteindelijk ga je daar zelf ook onder lijden..quote:
Nee moet je ook niet doen werkt bijna nooitquote:Op zondag 6 juni 2010 14:25 schreef Lallend het volgende:
Tja en weer een eenzaam weekend.. Ik begin het alleen zijn toch wel aardig zat te worden en iedereen die ik ken is nogal druk met zijn/haar eigen leven en het lukt niet om mensen op te trommelen om iets leuks te gaan doen. Gister me ex tegen gekomen in de stad dus dat heeft ook niet meegeholpen aan mijn humeur. Weet niet wat het is maar het lukt me niet nieuwe contacten te leggen. De kroeg in stappen en zomaar mensen aanspreken is niet echt mijn ding en vind het ook zo forcerend overkomen en dan maak je naar mijn idee al helemaal geen goede indruk mee. Bah klote sociaal isolement ook
Klopt zoiets heb ik ook wel. Ik vind 't op zich niet een probleem dat ze een ander heeft, maar vind 't alleen apart dat ze zo snel alweer toe is aan een nieuw vriendje blijkbaar.quote:Op zondag 6 juni 2010 19:37 schreef Lallend het volgende:
@ Tegan: [ afbeelding ] probeer jezelf niet zo te kwellen door deze situatie in stand te houden. Snap dat het moeilijk is maar kan mij niet voorstellen dat je hier gelukkig van word..
@ Jaja:
dat is klote, maar ik zou zeggen laat het varen. Als ze een ander heeft, en dan? Precies, je hebt er niks aan en je gaat jezelf alleen maar meer opfokken. Ga gewoon door met je eigen leven en laat het rusten. En dat gedeelte over voor de trein springen: ik heb het ook meegemaakt en ik zeg je 1 ding, het is gewoon chantage dat je haar niet dumpt en hier moet je keihard doorheen kijken. Laat het je niet weer gebeuren en laat dit de les zijn en mocht een toekomstige vriendin dit ook doen dan gelijk aangeven dat je niet zo behandeld wenst te worden.
Tja, ik heb gister m'n ogen weer uit me kop zitten janken.. en dat na +3 maand dat het uit is. Vind het nog steeds klote hoe het gelopen is en mijn hart is erg beschadigd maar niet geheel stuk gelukkig. Ik voel mij wel dat ik gelukkig kan worden met iemand anders dus daar ben ik blij om en ben niet bang om mijzelf te geven in een relatie. In tegendeel! Ik heb veel over mijzelf geleerd en in welke valkuilen ik allemaal ben gelopen en dat zijn er veel... Ik heb er echt spijt van dat ik mijzelf zo heb laten kennen.
Hiermee wil ik wel even te kennen geven dat ik het mijn ex niet vergeef op de manier waarop de breakup plaats heeft gevonden.
Ben inmiddels weer wat nuchterder in denken. Ik denk dat ze aan 't oppassen was of bij iemand anders was, daar ging oppassen en dat er daar in 'r msn naam nog een hartje stond. Zou ook verklaren waarom ze 't dezelfde dag weer weggehaald had.quote:Op zondag 6 juni 2010 20:20 schreef FBreijer het volgende:
@ jaja
Het kan ook zijn dat ze een nieuwe vriend heeft als 'bouncer'. Gewoon iemand om over jou heen te komen.
Meiden kunnen dit heel makkelijk omdat er altijd wel wanhopige mannen te vinden zijn.![]()
Of het is iemand waar ze al langer 'contact' mee heeft.
quote:
Ik ben niet op mijn gelukkigst (want ik wil hem terug), maar het gaat wel goed tussen ons als vrienden. Ik val echt wel in een diep gat als ik hem helemaal niet meer kan zien denk ikquote:Op zondag 6 juni 2010 19:37 schreef Lallend het volgende:
@ Tegan: [ afbeelding ] probeer jezelf niet zo te kwellen door deze situatie in stand te houden. Snap dat het moeilijk is maar kan mij niet voorstellen dat je hier gelukkig van word..
Ik snap je wel Tegan maar vind het ook moeilijk om jou zo te zien omdat ik de kans aanwezig acht dat je weer gekwetst zult gaan worden. Noem maar eens een voorbeeld: stel hij komt over een maand een ander meisje tegen en er zit echt een klik tussen die twee maar het meisje heeft het er bijvoorbeeld moeilijk met de manier waarop jullie met elkaar om gaan. Hij zal denk ik toch echt voor het meisje kiezen als dit een struikelblok gaat vormen met hun. Jullie "relatie" zal nog minder worden dan dat je nu hebt. Ik zie de kans ook erg groot dat het eerder minder zal worden tussen jullie dan meer hoe hard dit ook klinkt.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:36 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik ben niet op mijn gelukkigst (want ik wil hem terug), maar het gaat wel goed tussen ons als vrienden. Ik val echt wel in een diep gat als ik hem helemaal niet meer kan zien denk ik. Maar ik kan hem ook niet compleet loslaten tot hij een ander heeft denk ik. Hij is nog steeds wel een beetje van mij.
Ik weet wel dat ik nu (tegen beter weten in) nog steeds af en toe denk/hoop op een verzoening. Aan de andere kant heb ik nu eindelijk de kans om alle problemen die we hadden uit te praten en om alle slechte tijden in te halen met leuke tijden. Ookal was onze weg heel hobbelig, hij betekent heel veel voor me en dat kan ik niet uit mezelf loslaten. Ookal zegt mijn verstand dat ik dat moet doen, ik weet dat ik dat toch niet kan. Ik heb me ook nooit zo gevoeld over een andere ex ofzo. Het is echt diep. Maar als ik mezelf vergelijk met een jaar geleden ben ik echt veel minder vaak in een dip, of dat we ruzie hebben komt eigenlijk gewoon niet meer voor. Ik kan eindelijk genieten van de vriend die ik wist dat hij in zich had. En ik ben zelf ook heel anders naar dingen gaan kijken. Ik word niet meer boos als dingen niet perfect gaan, ik probeer er nu het beste van te maken. En dat voelt wel erg fijn. Ik kom vast nog wel jaren in dit topic, maar hem loslaten dat kan ik niet.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:41 schreef Lallend het volgende:
[..]
Ik snap je wel Tegan maar vind het ook moeilijk om jou zo te zien omdat ik de kans aanwezig acht dat je weer gekwetst zult gaan worden. Noem maar eens een voorbeeld: stel hij komt over een maand een ander meisje tegen en er zit echt een klik tussen die twee maar het meisje heeft het er bijvoorbeeld moeilijk met de manier waarop jullie met elkaar om gaan. Hij zal denk ik toch echt voor het meisje kiezen als dit een struikelblok gaat vormen met hun. Jullie "relatie" zal nog minder worden dan dat je nu hebt. Ik zie de kans ook erg groot dat het eerder minder zal worden tussen jullie dan meer hoe hard dit ook klinkt.
Vandaar nog een keer een [ afbeelding ] en ik hoop dat je sterk genoeg bent voor jezelf om een verstandige keuze te gaan maken. Niet een keuze maken is ook een keuze tenslotte en daar zal ik je heus wel in respecteren maar het gaat er uiteindelijk om dat je zelf vrede kunt sluiten met je eigen handelen. Daar draait het uiteindelijk allemaal om.
Ik denk dat dat eerste beetje afhankelijk is van hoe lang je vrijgezel bent. Ik ben nu net 2,5 week vrijgezel, dus ik vind 't heerlijk om weer lekker zelf m'n dingetjes te kunnen doen, geen vaste tijdstippen aan haar zit (ook al was dat dan wel leuk, maar tis ook wel lekker om niet te hoeven, en dingen te kunnen afzeggen als je gewoon niet zoveel zin hebt), dingen te doen op 't moment dat 't mij uitkomt, als mijn hoofd ernaar staat.quote:Op zondag 6 juni 2010 22:33 schreef Lallend het volgende:
[..]
Met wat je zegt dat het ook wel fijn is om je leven invulling te geven zoals je zelf wilt is fijn en dat had ik ook. Maar ik kom nu op het punt dat ik dat wel weer op zou willen geven voor het grotere doel: liefde geven en ook ontvangen.
Trouwens, ik ben ook ontzettend lui hoor dus schaam je er maar niet voor maar kan soms wel eens lastig zijn
Ik heb even opgezocht wat dat inhoudt, en het komt verdomd veel overeen met de situatie zoals zij die heeft beleefd. Bedankt, er vallen heel wat puzzelstukjes op hun plaats.quote:
quote:Maar ik merk dat ik alweer aardig op weg ben naar geluk, waar 't zeker de laatste maand in de relatie een beetje aan ontbrak. Better off without her.
Ik snap die gedachte wel. Komt ook door de manier waarop ik hier over 'r praat, klinkt allemaal wel negatief als ik 't zo terug lees. Zeker de eerste 11 maanden was ik gek op haar. Ondanks haar wispelturigheid. Leefde in een roze wolk, en voelde me gelukkig. Maar toen na die 11 maanden de echte verliefdheid verdween zag ik opeens ook de mindere punten, kwam ook doordat we toen nauwelijks meer konden praten zonder irritaties. En ik hield, en houd nog steeds wel van haar, maar een relatie werkte gewoon niet meer, teveel verschillen, gewoon niet genoeg bij elkaar passen. Maar ze zal altijd speciaal voor mij blijven, ze was mijn eerste serieuze relatie, en heeft mij als persoon anders naar het leven doen kijken, positiever.quote:Op maandag 7 juni 2010 13:46 schreef Lallend het volgende:
Kijken en flirten ben ik altijd wel blijven doen. Ook toen ik gewoon nog met mijn ex had. We waren beide niet zo jaloers en hadden afgesproken dat kijken mag maar aanzitten niet.
Het vreemde is wel: ik had meer sjans toen ik een vriendin had dan nuach ja iets met onbereikbaar denk ik dan
Ik ben nu zelf denk ik zo'n 3,5 maand vrijgezel ofzo? En ik vind het leuk om mijn leven met iemand te delen vandaar dat ik die vrijheid best wat op zou willen geven maar niet zo erg als ik het heb laten gebeuren met mijn ex.. Ik zit inderdaad in een andere levensfase maar zou in principe weinig uit moeten maken al heb jij het erg getroffen met genoeg kennissen hebben om leuke dingen te gaan doen. Ook vind ik het knap dat je er in 2 dagen volgens jezelf al overheen bent. Dan twijfel ik toch wel of je oprecht gek was op de ander of dat je het eigenlijk nog helemaal niet verwerkt hebt maar simpelweg verdrongen?
Ik ga uit van het eerste als ik je volgende quote mag geloven:
[..]
Herkenbaar, maar bij mij is het na een tijdje voorbij gelukkig.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 14:11 schreef goofy_goober het volgende:
Ik droom sinds het uit is heel vaak over mijn ex. Ik wil haar absoluut niet terug, maar toch zijn dat soort dromen verwarrend.
Twijfelachtig, ik ga uit van een rebound maar ik zou zeggen: geniet er gewoon van.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 17:59 schreef Rbhp het volgende:
Heel leuk meisje ontmoet, maar pas 6 weken sinds het uit is tussen ons. Te vroeg? Of gewoon van genieten? Probeer ik haar op deze manier te vergeten of vind ik dit meisje echt leuk?
Tja je kunt mij wel gaan vragen of het wel of niet een rebound is maar zoals ik al zei is er maar op één manier achter te komen; namelijk gewoon proberen en ervoor gaan. Ik begrijp ook wel dat je 4 jaar niet zomaar vergeet maar dat hoeft ook toch helemaal niet, je gaat gewoon verder met je leven en een nieuwe relatie is daar gewoon onderdeel van. Laat die negatieve gedachten je toch niet zo beheersen en probeer een nieuwe start te maken met geheel nieuwe uitdagingen. Daag jezelf ook uit zodat je je niet snel verveeld in je nieuwe "relatie".quote:Op dinsdag 8 juni 2010 19:22 schreef Rbhp het volgende:
Lallend, geloof jij dan dat het alleen een rebound kan zijn? Ik ben met een aantal vrouwen/meisjes uitgeweest en na 1 date had ik geen zin meer in een 2e. Maar ik krijg dit meisje niet uit mn hoofd en tot nog toe heb ik dus ook niet meer mn ex op mn netvlies staan, terwijl dat vorige week compleet anders was.
Denk wel dat je gelijk hebt, na 4 jaar vergeet je haar niet zomaar.
Volgensmij ben je gewoon verliefd, hoe raar het ook klinkt. Als je niet meer aan je ex denkt is dat echt heel positief, voor de meeste mensen ligt daar namelijk de kern van het probleem. Zeker doen!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 19:22 schreef Rbhp het volgende:
Lallend, geloof jij dan dat het alleen een rebound kan zijn? Ik ben met een aantal vrouwen/meisjes uitgeweest en na 1 date had ik geen zin meer in een 2e. Maar ik krijg dit meisje niet uit mn hoofd en tot nog toe heb ik dus ook niet meer mn ex op mn netvlies staan, terwijl dat vorige week compleet anders was.
Denk wel dat je gelijk hebt, na 4 jaar vergeet je haar niet zomaar.
Klinkt inderdaad raar, maar het voelt erg lekker. Kijken of het wederzijds is, morgen 3e keer dat ik haar zie in 1 week, 2e date.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:55 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Volgensmij ben je gewoon verliefd, hoe raar het ook klinkt. Als je niet meer aan je ex denkt is dat echt heel positief, voor de meeste mensen ligt daar namelijk de kern van het probleem. Zeker doen!
Volgens mij heb ik jou hier nog niet eerder gezien... In ieder geval sterkte en welkom. Mocht je de behoefte hebben om het van je af te schrijven kan het hier en bijna iedereen probeert elkaar hier er doorheen te helpen.quote:
Flinke tijd geleden kwam ik hier wat meer... het komt er op neer dat het nu anderhalf jaar over is en ik nog steeds wel eens zware momenten heb, al die gedachtes en gevoelens hebben dus al anderhalf jaar lang een behoorlijke invloed op me.quote:Op woensdag 9 juni 2010 17:53 schreef Lallend het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik jou hier nog niet eerder gezien... In ieder geval sterkte en welkom. Mocht je de behoefte hebben om het van je af te schrijven kan het hier en bijna iedereen probeert elkaar hier er doorheen te helpen.
Waarom vind je dat je moet gaan...? Helpt het je? Doe je het omdat het zo hoort?quote:Op donderdag 10 juni 2010 13:54 schreef Tegan het volgende:
Mijn ex is maandag jarig. Maar hij is nu anderhalve week op businesstrip. Ik heb eigenlijk echt geen zin in zijn verjaardagsfeest, en al zijn vrienden. Maar ik vind eigenlijk dat ik wel moet gaan. Gelukkig is het toch pas over twee weken ofzo.
Gewoon om te laten zien dat we nog wel gewoon met elkaar omgaan enzo. En ik eigenlijk ook wel vind dat ik daar tussen hoor, mensen die op zijn verjaardag komen. Neemt niet weg dat het wel vreemd wordt.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:14 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
Waarom vind je dat je moet gaan...? Helpt het je? Doe je het omdat het zo hoort?
Ga gewoon niet als je er zo mee zit, stuur hem een kaart, bel hem, mail hem, doe iets om hem te feliciteren.. maar om daar nou te gaan zitten.
Heb een stukje terug gelezen, jullie zijn nu een vriendschap aan het opbouwen. Dan kan snap ik idd de gedachte dat je het gevoel hebt daar thuis te horen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 14:43 schreef Tegan het volgende:
[..]
Gewoon om te laten zien dat we nog wel gewoon met elkaar omgaan enzo. En ik eigenlijk ook wel vind dat ik daar tussen hoor, mensen die op zijn verjaardag komen. Neemt niet weg dat het wel vreemd wordt.
Al lang uit elkaar?quote:Op donderdag 10 juni 2010 17:37 schreef caroline1234 het volgende:
Het lijkt wel alsof ik het nooit kan loslaten.
Soms gaat het wat beter en dan denk ik: Ha! ik ben veel beter af zonder hem. Maar de andere keer voel ik me weer super kut en snap ik niet waarom ie me zo heeft laten staan. Dan ga ik er weer helemaal over nadenken en alles.
Hm. We hadden zoveel te bespreken omdat ze zo lang weg was, dat we het bijna helemaal niet over mijn ex hebben gehad. Nouja, komt volgende keer wel, en kan ik er nog mooi over malen in mijn slaapquote:Op donderdag 10 juni 2010 16:33 schreef Tegan het volgende:
Vanavond met die vriendin iets drinken, misschien heeft zij raad. Ze was laatst een paar weken in het buitenland, dus ze weet eigenlijk niet hoeveel we elkaar weer zien enzo.
Welkom en sterkte.. Kan mij goed voorstellen dat jij je nu wanhopig voelt en niet weet hoe verder te gaan. Denk omdat jij nog vrij jong bent en eigenlijk tijdens deze levensfase nog niet het vrijgezellen bestaan hebt geproefd dat je juist dit als doel kunt stellen om te ervaren. Ga genieten van het niet gebonden zijn en zoek nieuwe contacten. Ga dingen doen die je tijdens je relatie niet kon doen.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 13:39 schreef Bloempje. het volgende:
Mijn vriend heeft gisteren besloten dat het toch echt niet meer verder gaat zo. Alleen een beetje jammer dat ik vond dat het juist weer heel goed ging tussen ons. We hebben iets meer dan 3 jaar een relatie gehad, vanaf dat ik 16 was. We hadden wel vaak ruzies, maar die waren ook snel weer over en dan was het gewoon weer heel leuk en we hadden de laatste tijd helemaal geen ruzie meer of wat dan ook, hij zei juist laatst nog dat we het weer zo gezellig hebben. Ik snap er dus helemaal niks van dat hij niet meer verder wil nu, nou ik juist dacht dat het beter ging en dat het wel weer goed zou komen. Ik heb ook vanaf mijn 15e altijd een vriend gehad, maar mijn ex was niet zo'n leuke jongen achteraf. Daar behoorlijk door verpest. Maar ik weet echt even niet hoe ik nou verder moet zonder hem. Ik wil m alleen maar terug maar dat gaat echt niet gebeuren ben ik bang. Hij was er zo zeker van gisteravond dat hij echt de goede beslissing genomen heeft en er viel niet echt mee te praten.
Herkenbaar probleem.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:53 schreef goofy_goober het volgende:
Bah, sinds het uit is droom ik heel vaak over mijn ex. Ik wil helemaal niet over dat wijf dromen!
Dat heb ik nu dus ook. Ik heb al twee weken niks van dr gehoord, dus wellicht dat dit meespeelt in je onderbewustzijn o.i.d. En ja, in die dromen is alles juist weer goed. Eigenlijk zijn het dus nachtmerries.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:57 schreef FBreijer het volgende:
[..]
Herkenbaar probleem.![]()
Echt zwaar irritant.
Vooral de eerste 2~3 weken, waarbij er in mijn dromen of niets aan de hand was óf dat ze weer bij me terug kwam. Wakker worden was toen echt niet leuk.![]()
Wat doet ze precies allemaal?quote:Op zaterdag 12 juni 2010 21:05 schreef ChocolateGiddyUp het volgende:
Moet zeggen, toen iemand hier begon met de term "Narcist", ben ik wel even na gaan denken en opzich, perfecte beschrijving van mijn ex. Meteen ook de laatste keer dat ik eraan dacht. Ze geniet er blijkbaar van om mij door t stof te laten gaan voor haar, maar dat feest gaat niet door.
Heb exact hetzelfde gevoelquote:Op donderdag 10 juni 2010 17:37 schreef caroline1234 het volgende:
Het lijkt wel alsof ik het nooit kan loslaten.
Soms gaat het wat beter en dan denk ik: Ha! ik ben veel beter af zonder hem. Maar de andere keer voel ik me weer super kut en snap ik niet waarom ie me zo heeft laten staan. Dan ga ik er weer helemaal over nadenken en alles.
Dat heb ik wel gepost eerder, was een heel lang verhaal.quote:
Zo hee. Heftig verhaal.quote:Op zondag 13 juni 2010 11:26 schreef ChocolateGiddyUp het volgende:
[..]
Dat heb ik wel gepost eerder, was een heel lang verhaal.
Alleen ze is arrogant in de mate van, ze ziet zichzelf nogal als het middenpunt van het universumen gaat heel erg ver in mensen kapot maken die haar zouden KUNNEN kwetsen.
Ja, dat heb ik inderdaad, alleen dat staat ook een beetje op een laag pitje op dit moment. Tis nogal dubbel, Met zoveel gedoe met haar ben ik nogal huiverig om een relatie te beginnen of me uberhaupt open te stellen. Naja, ben er best van geschrokken en het is ook wel een trap in mn emotionele welzijn. Wel fijn dat dat meisje waar ik me nu op richt het wel begrijpt en wel gedult met me heeft. Tis gewoon geen goed moment ervoor denk ik. Zie later wel wat ervan komt ofzo.quote:Op zondag 13 juni 2010 12:48 schreef caroline1234 het volgende:
[..]
Zo hee. Heftig verhaal.
Vind het ook zo vreemd dat mensen altijd blindelings geloven wat over andere mensen gezegd wordt. Ze checken nooit de waarheid. Gelukkig heb je nu uiteindelijk een ander meisje waar je je op kunt richten. Vind dat je ex echt veel en veel té ver gaat.
Ik heb t gelezen maar ik kan me nog niet voorstellen dat me dat gaat lukken, wat me vrij logisch lijkt. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe ik nou verder moet zonder hem, er waren ook helemaal geen signalen dat hij niet meer wilde. Gewoon opeens pats boem over. Ik heb hem gisteravond nog even gesproken (we werken nog 3 weken allebei bij de zelfde supermarkt, waar ik gelukkig snel weg ben). We zijn gewoon vanaf het begin ook te vaak samen geweest, we zaten altijd bij elkaar. Maar de laatste jaren was dit veel minder, maar toch kon ik er altijd van op aan dat hij er voor me was, dat als er iets kut ging in m'n leven dat ik naar hem toe kon om even te praten of gewoon lekker te zeiken dat ik zo zielig ben. Ik ben niet alleen mijn vriendje maar ook mijn beste vriend kwijt nu. En vooral die beste vriend waar ik altijd zo mee kon lachen ga ik onwijs missen.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 14:10 schreef Lallend het volgende:
[..]
Welkom en sterkte.. Kan mij goed voorstellen dat jij je nu wanhopig voelt en niet weet hoe verder te gaan. Denk omdat jij nog vrij jong bent en eigenlijk tijdens deze levensfase nog niet het vrijgezellen bestaan hebt geproefd dat je juist dit als doel kunt stellen om te ervaren. Ga genieten van het niet gebonden zijn en zoek nieuwe contacten. Ga dingen doen die je tijdens je relatie niet kon doen.
Wel word je gevormd door de gebeurtenissen die zich voltrekken in je leven en zie het als een mooie tijd die blijkbaar echt gewoon afgesloten moet worden. Leer ervan en ga op zoek naar je ware 'ik'.
Mocht je echt moeite hebben om er een punt achter te zetten dat het voorbij is kun je eventueel het volgende topic lezen: Centraal "ik ben gedumpt, en nu?" topic
Hierin zul je echt op de feiten gedrukt worden. Des te sneller dat je inziet dat het voorbij is, des te sneller zul je er overheen zijn of er vrede mee hebben.
Je bent altijd welkom mocht je de behoefte hebben om het van je af te schrijven. [ afbeelding ]
Dat denk ik ook wel is ja...Het was ook een aparte week wat dat betreft. Vorige week zondag is zij hier voor het eerst geweest nadat ik sinds begin april hier woon. Ze zou nog altijd is komen kijken...was een leuke en gezellige avond en had haar ook al een tijd niet gezien. De dagen erna elke dag wel contact gehad op msn en donderdag zelfs weer afgesproken en toen tot 1uur s'nachts aan de ijssel gezeten.quote:
Vreselijk kut dat gevoel, ik heb dat nu na 2 maanden nog steeds. Soms voel ik me prima, soms voel ik me gewoon helemaal kut. Toch laat ik nooit iets aan haar merken want ik hoop stiekem gewoon nog op die vriendschap over een tijdje, wetende dat mijn ex gewoon een goed persoon is zonder problemen.quote:Op zondag 13 juni 2010 14:42 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Ik heb t gelezen maar ik kan me nog niet voorstellen dat me dat gaat lukken, wat me vrij logisch lijkt. Ik kan me gewoon niet voorstellen hoe ik nou verder moet zonder hem, er waren ook helemaal geen signalen dat hij niet meer wilde. Gewoon opeens pats boem over. Ik heb hem gisteravond nog even gesproken (we werken nog 3 weken allebei bij de zelfde supermarkt, waar ik gelukkig snel weg ben). We zijn gewoon vanaf het begin ook te vaak samen geweest, we zaten altijd bij elkaar. Maar de laatste jaren was dit veel minder, maar toch kon ik er altijd van op aan dat hij er voor me was, dat als er iets kut ging in m'n leven dat ik naar hem toe kon om even te praten of gewoon lekker te zeiken dat ik zo zielig ben. Ik ben niet alleen mijn vriendje maar ook mijn beste vriend kwijt nu. En vooral die beste vriend waar ik altijd zo mee kon lachen ga ik onwijs missen.
Ja ik hoop dat dat gaat lukken ooit. Maar nu hoop ik alleen nog maar dat ie kruipend terugkomt dat ie een fout gemaakt heeft. Maar dat zit er niet in ben ik bang. Het is gewoon onwijs raar allemaal, ik heb voor hem dus ook maar 1 vriend gehad, dus misschien is het wel beter om een tijdje niemand te hebben. Dat ik niet op m'n veertigste opeens zit van ja verdomme, waarom heb ik altijd een vriend gehad en ben ik niet leuk gaan feesten toen ik nog jong was. Maar ik was gewoon reuze gelukkig met m, ik kon vreselijk met m lachen.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:39 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Vreselijk kut dat gevoel, ik heb dat nu na 2 maanden nog steeds. Soms voel ik me prima, soms voel ik me gewoon helemaal kut. Toch laat ik nooit iets aan haar merken want ik hoop stiekem gewoon nog op die vriendschap over een tijdje, wetende dat mijn ex gewoon een goed persoon is zonder problemen.
Ja, bij mij zei ze precies hetzelfde, dat van 'ik vind het ook niet leuk'. Pas achteraf realiseerde ik me dat als ik een paar kleine dingetjes anders had gedaan in de relatie dat het helemaal niet nodig geweest was. Maargoed, na een paar weken zei ze dat me nu 'anders' zag, oftewel dat ik even niets goeds meer kon doen bij haar.quote:Op zondag 13 juni 2010 22:53 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Ja ik hoop dat dat gaat lukken ooit. Maar nu hoop ik alleen nog maar dat ie kruipend terugkomt dat ie een fout gemaakt heeft. Maar dat zit er niet in ben ik bang. Het is gewoon onwijs raar allemaal, ik heb voor hem dus ook maar 1 vriend gehad, dus misschien is het wel beter om een tijdje niemand te hebben. Dat ik niet op m'n veertigste opeens zit van ja verdomme, waarom heb ik altijd een vriend gehad en ben ik niet leuk gaan feesten toen ik nog jong was. Maar ik was gewoon reuze gelukkig met m, ik kon vreselijk met m lachen.
Dat ie dan ook nog zegt: ik vind het ook niet leuk. Ja eikel, doe het dan niet. Maar verder kan ik gewoon niet boos op m worden, ik vind m nogsteeds gewoon heel aardig.
Spreek jij je ex nu nog? Of totaal geen contact meer gehad nadat het uit is gegaan?
Alsnog al een uur wakker nu, geef de slaap maar op voor vannacht....quote:Op maandag 14 juni 2010 00:17 schreef Cocktailprikker het volgende:
even aangeschoten een tvp voor het slapen gaan![]()
misschien morgen een verklaring
Dat is ook lekker klote dan, zij verbreekt de relatie en dan kan jij even niks goed doen. Hoewel ik het aan de ene kant ook wel snap, met mijn enige andere ex heb ik na een tijdje gezegd dat ie echt op kon rotten. Hij maakte me gewoon helemaal gek met z'n gezeik dat ie me zo mist. Dat ben ik dan ook echt niet van plan te doen nu. Ik ga m niet ontwijken, maar ik ga ook niet aan z'n kop zeuren van wat heb je nou gedaan. Dan verpest ik helemaal de kans dat het ooit nog goed komt.quote:Op zondag 13 juni 2010 23:17 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ja, bij mij zei ze precies hetzelfde, dat van 'ik vind het ook niet leuk'. Pas achteraf realiseerde ik me dat als ik een paar kleine dingetjes anders had gedaan in de relatie dat het helemaal niet nodig geweest was. Maargoed, na een paar weken zei ze dat me nu 'anders' zag, oftewel dat ik even niets goeds meer kon doen bij haar.
In die tijd daarna zocht ik nog wel eens sporadisch warmte, maar dan was het telkens gewoon een bitch. Een maand daarna (nu 2 weken geleden) voor het eerst weer normaal gesproken, en toen heb ik gezegd dat ik graag nog even wat afstand wilde houden, overigens tegen mijn gevoel in. Soms is dat zwaar, maar uiteindelijk sta ik er beter voor als ik weer een keer toenadering zoek.
Onthoud dat het nu nog mogelijk is dat hij je gaat missen, als je even koud blijft en niks laat horen. Doet hij dat niet, dan heb je de kans dat hij het goed verwerkt. Mocht je hem echt nog terugwillen dan is dat na een bepaalde tijd (minimaal een maandje) veel makkelijker. Spreek dan bijvoorbeeld af om iets vriendschappelijks te doen, en dan zul je zien dat bijvoorbeeld fysiek contact heel makkelijk gaat.
Succes
Dat.quote:Op maandag 14 juni 2010 11:32 schreef goofy_goober het volgende:
Als hij het heeft uitgemaakt alleen maar omdat jullie moeite hadden met seks dan is hij nog geen knip voor de neus waard.
Als je met iemand een hele tijd lief en leed hebt gedeeld moet je ook nu begrip hiervoor hebben.quote:Op maandag 14 juni 2010 14:33 schreef Techno het volgende:
Is er ook een topic voor ex'en die jou niet kunnen/willen loslaten?
Ik denk dat dat lang niet altijd gebeurt.Bij mij volgens mij ook niet echt..Het ging meer van haar kant uit maar ik moet er begrip voor opbrengen bij alles maar als ik zeg nog wel is ups en downs te hebben dan is het bij een down momentje gelijk weer de negeer modus aan en is ze kortaf of reageert helemaal niet. Wil ze geen contact omdat ze bang is dat ik haar niet kan loslaten..quote:Op maandag 14 juni 2010 14:34 schreef Tegan het volgende:
[..]
Als je met iemand een hele tijd lief en leed hebt gedeeld moet je ook nu begrip hiervoor hebben.
Klopt, maar dat is niet de enige reden, of dat zei hij ten minste dat dat absoluut niet zo was en dat geloof ik van m. Maar het is gewoon klote dat ik het m nu eindelijk verteld heb en dat het te laat is. Want dit was wel een groot probleem, maar niet het enige waar we ooit ruzie over hadden. We praatten gewoon te weinig met elkaar. Als me iets dwars zat zei ik het niet en andersom.quote:
Jammer is dat. Sommige jongens snappen het gewoon niet. Als het bij jou steeds veel weerstand opriep dan heeft hij het totaal niet goed benaderd. Jongens zien meisjes dan snel als 'masturbatiespeeltje', in plaats van dat ze er iets speciaals van maken. Daar raakt hij alleen maar gefrustreerd van, en jij voelt je gebruikt.quote:Op maandag 14 juni 2010 10:11 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Dat is ook lekker klote dan, zij verbreekt de relatie en dan kan jij even niks goed doen. Hoewel ik het aan de ene kant ook wel snap, met mijn enige andere ex heb ik na een tijdje gezegd dat ie echt op kon rotten. Hij maakte me gewoon helemaal gek met z'n gezeik dat ie me zo mist. Dat ben ik dan ook echt niet van plan te doen nu. Ik ga m niet ontwijken, maar ik ga ook niet aan z'n kop zeuren van wat heb je nou gedaan. Dan verpest ik helemaal de kans dat het ooit nog goed komt.
Ik heb nu alleen enorm het gevoel dat het mijn schuld is, ook al zegt hij van niet. Het grootste probleem bij ons was namelijk seks. Hij wilde maar ik blokkeerde op de een of andere manier. We deden het wel, maar heel weinig op het laatst. Ik heb heel lang niet gesnapt hoe dit nou kon, tot ik eens goed na ging denken. Ik had alle dingen die ik met m'n ex meegemaakt had op de een of andere manier zo ver weg gestopt dat ik het echt niet meer wist allemaal. Maar hij heeft me dus soort van gedwongen. Niet van "niet zeiken kreng en nu neuken"maar ik durfde nooit nee te zeggen hoewel ik er helemaal nog niet aan toe was (ik was dus 15, wist ik veel, ik dacht het hoort zo, toen ik nog in de relatie zat had ik het ook niet zo door). Dit heb ik mijn nieuwe ex pas vrijdagavond verteld, op het moment dat hij het uitmaakte. Ik wilde het hem echt eerder vertellen, maar dat ging gewoon niet. Niet iets waar je makkelijk over praat. Dus dat komt er ook nog eens bij, het gevoel dat ie me laat stikken nu ik het eindelijk heb durven vertellen. Maar het komt natuurlijk niet alleen daardoor, of dat zei hij ten minste. Maar ik weet gewoon zeker dat als ik dit eerder verteld had en we er over hadden kunnen praten, dat het dan heel anders gelopen had. Of dan hadden we ten minste allebei een eerlijke kans gehad om het nog te proberen te redden. Want als je zo iets niet van de ander weet dan snap ik ook wel dat ie er stapelgek van werd.
En nou heb ik vannacht ook nog gedroomd dat alles weer goed was. Dit word een topdag
Maar wil je nu je ex nog terug? Of wil je echt een vriendschap op proberen te bouwen? Ik vraag me echt af of dat laatste kan namelijk. Ik weet wel van mensen die echt gewoon goede vrienden zijn met hun ex, maar ik snap niet hoe die het voor elkaar krijgen.
Dat jullie niet goed met elkaar praatten zijn jullie beide schuldig aan. Maar dat hij daardoor jou pushte tot seks is echt zijn fout en daardoor verdient hij geen sympathie. Iemand pushen tot (zo)iets is nooit goed te praten.quote:Op maandag 14 juni 2010 16:52 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Klopt, maar dat is niet de enige reden, of dat zei hij ten minste dat dat absoluut niet zo was en dat geloof ik van m. Maar het is gewoon klote dat ik het m nu eindelijk verteld heb en dat het te laat is. Want dit was wel een groot probleem, maar niet het enige waar we ooit ruzie over hadden. We praatten gewoon te weinig met elkaar. Als me iets dwars zat zei ik het niet en andersom.
Maar was het seksprobleem overheersend voor hem om het uit te maken?quote:Op maandag 14 juni 2010 16:52 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Klopt, maar dat is niet de enige reden, of dat zei hij ten minste dat dat absoluut niet zo was en dat geloof ik van m. Maar het is gewoon klote dat ik het m nu eindelijk verteld heb en dat het te laat is. Want dit was wel een groot probleem, maar niet het enige waar we ooit ruzie over hadden. We praatten gewoon te weinig met elkaar. Als me iets dwars zat zei ik het niet en andersom.
Dat dus.. ben het hier volkomen mee eens. Jij verdiend echt beter! Zie het als een leermoment in je leven waarbij je voor jezelf helder krijgt wat je wel of niet van een ander verwacht en zie daardoor ook je eigen struikelpunten en leer daar ook van. Net zoals je nu aangeeft dat je communicatie te wensen over laat. Dit zijn punten die je juist aan moet kaarten als je in een nieuwe relatie zit. Juist door dit soort tegenslagen zal het geluk des te groter zijn omdat je dan weet waar je het voor doet!quote:Op maandag 14 juni 2010 17:40 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat jullie niet goed met elkaar praatten zijn jullie beide schuldig aan. Maar dat hij daardoor jou pushte tot seks is echt zijn fout en daardoor verdient hij geen sympathie. Iemand pushen tot (zo)iets is nooit goed te praten.
Goedzo! Dat is een belangrijke stap dat je voor jezelf zorgt en jezelf als uitgangspunt neemt tussen jullie twee.quote:Op maandag 14 juni 2010 18:39 schreef melanie_x het volgende:
Het is nu bijna 3 maanden uit met mijn ex. Hij bleef maar zeggen dat hij niet zonder me kon leven enzovoort en dit trok ik echt niet meer. Ik had al gezegt dat hij me mijn rust moest gunnen maar dit lukte hem blijkbaar niet. Ruim een week geleden heb ik hem geblokkeerd en verwijderd van msn en hebben we geen contact meer. Ik voel me eerlijk gezegd stukken beter nu!
Dat zou ik mischien ook is moeten doen maar weet dat ik dat toch niet doe/kan. In dit geval ben ik dan degene die het moeilijker heeft al zeg ik niet dagelijks of wekelijks dat ik niet zonder kan. Ik hou me opzich juist al kalm maar toch heb ik die drang wel is en afwisselend te grote downs voor mezelf...tijd zonder alles qua contact zou niet eens zo slecht zijn. Ik zie haar in ieder geval over 2 weken hoe dan ook toch wel weer.quote:Op maandag 14 juni 2010 19:30 schreef Lallend het volgende:
[..]
Goedzo! Dat is een belangrijke stap dat je voor jezelf zorgt en jezelf als uitgangspunt neemt tussen jullie twee.
Ja maar het probleem is dus dat hij niet meer wil. Ik zou er graag aan werken, maar zijn besluit staat vast. Ik hoop dat ie zich nog bedenkt, maar hij zegt zelf dat dit echt niet gaat gebeuren. Hij vind het ook niet leuk, maar het voelt wel beter zo zegt ie. (Dan vraag ik me wel af waarom ie dan toch de twee keer dat we elkaar nog gesproken hadden zo depri/boos weg loopt. Als het je echt weinig kan schelen doe je dat toch ook niet lijkt me, maargoed).quote:Op maandag 14 juni 2010 19:17 schreef goofy_goober het volgende:
Waarom niet? Het probleem is boven water. Als jullie elkaar leuk genoeg vinden dan lijkt me dit juist iets waar je aan kan werken met zijn tweeen.
Ah die heerlijke tweezijdigheid! Wie kent het niet..! Meid, kap het contact wat af voor je eigen bestwil. Dit zal hij naar alle waarschijnlijkheid ook zelf doen wanneer hij het bij iemand anders kwijt kan dan jij.quote:Op maandag 14 juni 2010 20:36 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
(Dan vraag ik me wel af waarom ie dan toch de twee keer dat we elkaar nog gesproken hadden zo depri/boos weg loopt. Als het je echt weinig kan schelen doe je dat toch ook niet lijkt me, maargoed).
Laat hem even alles op een rijtje zetten. Zolang jij er niet over klaagt of hem smeekt bij je terug te komen is de kans groot dat hij binnenkort uit zichzelf contact opzoekt. Aangezien zijn beslissing zo dubbelop is, is de kans groot dat hij je gaat missen.quote:Op maandag 14 juni 2010 22:03 schreef Bloempje. het volgende:
Ja ik zie m nu ook niet meer als t niet anders kan, daar zit ik echt niet op te wachten even. Hij belt/smst/wat dan ook mij gelukkig ook niet nu. Dat snapt ie gelukkig wel, dat ik m even niet hoef te zien. Ik merk wel hoe het loopt allemaal, het is net 3 dagen uit...
Nou, niet om lullig te doen, maar dat zit er sowieso niet in als hij een nieuwe meid aan de spreekwoordelijke haak slaat. Dus zoals nu blijkt werkt jullie 'vriendschapsrelatie' maar van één kant: de zijne. Tja, het is al vaker gezegd, maar het is een verkeerde insteek om met een vriendschap te beginnen als je nog gevoelens hebt voor elkaar... dat werkt (op den duur) niet.quote:Op maandag 14 juni 2010 23:52 schreef Tegan het volgende:
Mijn ex is nu nog ruim een week weg. En vandaag jarig. Heb de afgelopen dagen heel veel nagedacht over ons. En over onze relatie momenteel. Ik mis hem momenteel echt heel erg, omdat ik ondertussen weer gewend was om hem meerdere keren per week te zien (als vrienden). Ik denk dat zoiets aangeven bij hem niet echt helpt, het lijkt wel alsof hij mij veel meer loslaat dan ik hem. Contact komt vaker van mij dan van hem. Wat niet erg is ofzo, meer nu ik er zo over nadenk is het ook niet echt een gezond iets. Ik voel nog gewoon zoveel voor hem. En hij beantwoord dat maar half. Maar op van die momenten dat ik niet eens te horen krijg dat hij veilig is geland, of alleen hoor wanneer hij precies terugkomt als ik dat vraag. Of dat ik gewoon geen proper afscheid heb kunnen nemen, terwijl hij anderhalve week weg ging. met dat soort dingen zit ik dan wel erg. Terwijl het toch maar een vriendschap is enzo. Ik weet het ff allemaal niet. Misschien toch even contact verbreken, maar dat wil ik helemaal niet. Ik wil gewoon dat hij alles met me wil delen, zoals eerst.
Als je je er nu al zo rot bij voelt... dan denk ik niet dat je dat wil.quote:Op woensdag 16 juni 2010 14:44 schreef Ventilator het volgende:
Bah, vervelend dat zij een week op vakantie was, en het de chilste week van mn leven was sinds t uit was! Lekker smsen, flirten, doen en gaan wat ik wil. En nou is ze terug, en ze belde net.Ze wil samen naar de Efteling. En ik wil dat ook, of niet?
Denk dat ik het hier wel mee eens ben ja. Wat je wel kunt zeggen (mocht je geen drama willen) is dat je er geen prettig gevoel bij hebt gezien de recente gebeurtenissen en kun je aangeven dat je eventueel over 6 of 12 maand wel weer open zou kunnen staan voor dergelijke ondernemingen. Tot dan zou ik eerder aanraden om even 2 uur met z'n 2en op een terrasje te gaan zitten ofzo en andere KORTE ontmoetingen te houden mochten jullie hier beide behoefte aan hebben.quote:Op woensdag 16 juni 2010 14:54 schreef Just-Lost het volgende:
[..]
Als je je er nu al zo rot bij voelt... dan denk ik niet dat je dat wil.
Je verstand wil waarschijnlijk wel, maar als jij na zo'n ontmoeting weer een paar dagen van slag bent.. dan is je gevoel er niet klaar voor.
Tuurlijk wil jij ook graag die vriendschap, maar is dat die pijn telkens waard?
Nog steeds aan het twijfelen wat ik moet doen. Hij komt zaterdag terug. En dan moet ik een beslissing hebben gemaakt vind ik. Heb hem alleen nog even gesproken op zijn verjaardag, verder probeer ik nu ff niets van me te laten horen, maakt de beslissing alleen maar moeilijker.quote:Op woensdag 16 juni 2010 17:26 schreef goofy_goober het volgende:
Is Tegan er ondertussen alweer een beetje bovenop gekomen?
welke beslissing wil je ook alweer maken :pquote:Op woensdag 16 juni 2010 17:28 schreef Tegan het volgende:
[..]
Nog steeds aan het twijfelen wat ik moet doen. Hij komt zaterdag terug. En dan moet ik een beslissing hebben gemaakt vind ik. Heb hem alleen nog even gesproken op zijn verjaardag, verder probeer ik nu ff niets van me te laten horen, maakt de beslissing alleen maar moeilijker.
Of ik wel zo door kan gaan als vrienden terwijl ik toch dingen mis die ik niet ga krijgen. En of ik dan beter alle contact kan verbreken.quote:Op woensdag 16 juni 2010 19:39 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
welke beslissing wil je ook alweer maken :p
Ja, sorry. Wist het ook wel achteraf want lees wel mee maar zag de reactie bedacht het me even niet.quote:Op woensdag 16 juni 2010 19:51 schreef goofy_goober het volgende:
Het staat notabene uitgebreid(er) beschreven op deze pagina.
Je smst je ex dat je hem mist? Dat is natuurlijk niet zo slim.quote:Op donderdag 17 juni 2010 17:58 schreef Tegan het volgende:
Jezus, mijn ex is echt een mongool. Ik smste hem gisteren dat ik heb wel mis omdat hij zo lang weg is. Smst hij net dat zijn telefoon zo goed als dood is en dat ik dus niets meer van hem hoor tot hij terug is. En verder niets.
Mwah. Ik vind dat ik dat best mag zeggen, ookal is het alleen een vriendschap. Ik zeg het ook weleens tegen mijn zus of een vriendin ofzo.quote:Op donderdag 17 juni 2010 18:02 schreef FBreijer het volgende:
[..]
Je smst je ex dat je hem mist? Dat is natuurlijk niet zo slim.![]()
Of wil je weer een relatie hebben?
Een verkapt "Ik wil je uit mijn hoofd zetten en momenteel niks met je te maken hebben"-sms naar mijn idee. Kan hem ook niet erg ongelijk geven omdat hij denk ik ook wat afstand wil creëren. Blijkbaar is het wel duidelijk dat hij jou niet mist omdat hij het expliciet weg laat of dat hij het te moeilijk vind om het terug te zeggen en dat hij je eigenlijk niet WIL missen. Dus hij is in ieder geval hard aan het proberen om van je los te raken.quote:Op donderdag 17 juni 2010 17:58 schreef Tegan het volgende:
Jezus, mijn ex is echt een mongool. Ik smste hem gisteren dat ik heb wel mis omdat hij zo lang weg is. Smst hij net dat zijn telefoon zo goed als dood is en dat ik dus niets meer van hem hoor tot hij terug is. En verder niets.
Melden mag altijdquote:Op donderdag 17 juni 2010 20:33 schreef Maharbal het volgende:
Vraag me af of ik me hier wel of niet moet melden.
De deur open houden is niet bij voorbaat slecht en je moet bij jezelf te rade gaan wat precies je motief is om die deur open te houden. Als het is omdat je niet graag alleen wilt zijn of als het vooral op jezelf betrekking heeft zul je je af moeten vragen of het dan wel eerlijk is. Mocht je nog veel om haar geven en nog wel een toekomst samen kunnen zien dan lijkt het mij geen slecht idee om te proberen er samen uit te komen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 20:33 schreef Maharbal het volgende:
Doe ik er slecht aan om te deur open te houden? Is het slecht dat ik het nog een kans wil geven? Of zijn de verschillen in introvert/extravert onoverkombaar? Wanneer zijn verschillen in een relatie onoverkombaar? Of althans, wanneer heeft het geen zin meer om er aan te werken omdat je te veel verschilt?
Ik denk dat je in ieder geval contact zal blijven houden. Je hebt rationeel de wijsheid van het verbreken al, maar je hebt ook een hele sterke emotionele weerzin die je maar niet lijkt te overwinnen.quote:Op woensdag 16 juni 2010 19:41 schreef Tegan het volgende:
[..]
Of ik wel zo door kan gaan als vrienden terwijl ik toch dingen mis die ik niet ga krijgen. En of ik dan beter alle contact kan verbreken.
Net een redelijk lang gesprek met haar gehad aan de telefoon. Beiden waren we begrijpend naar elkaar toe. Zij heeft te kennen gegeven dat zij op dit moment er geen vertrouwen meer in heeft dat we er nog uit kunnen komen. De irritaties zitten bij haar zo diep geworteld op dit moment (het is ook vers), dat er maar iets hoeft te gebeuren (wat ongetwijfeld gaat gebeuren als je samen langzaam dingen verbetert)...en ze weer pissed is.quote:Op donderdag 17 juni 2010 21:04 schreef Lallend het volgende:
[..]
Melden mag altijd
[..]
De deur open houden is niet bij voorbaat slecht en je moet bij jezelf te rade gaan wat precies je motief is om die deur open te houden. Als het is omdat je niet graag alleen wilt zijn of als het vooral op jezelf betrekking heeft zul je je af moeten vragen of het dan wel eerlijk is. Mocht je nog veel om haar geven en nog wel een toekomst samen kunnen zien dan lijkt het mij geen slecht idee om te proberen er samen uit te komen.
introvert/extrovert durf ik weinig over te zeggen maar het schijnt juist dat tegenpolen zo ontzettend aantrekken omdat het elkaar in balans houd, dus opzich hoeft dit geen probleem te vormen maar het kan zeker een bron van ergernissen vormen. Dus let wel op die valkuil!
Wanneer verschillen onoverkoombaar zijn lijkt mij dat wanneer je levensdoelen ver uiteen liggen en als jij haar, of zij jou, niet voldoende mogelijkheid geeft hier een eigen invulling in te geven. Het is niet zo zwart wit en er valt in de praktijk moeilijk de vinger op te leggen. Maar bedenk je wel dat als jullie samen er toch voor willen knokken dat dit nog echt niet het einde van de relatie hoeft te zijn. Vooral als jullie dit bijvoorbeeld succesvol achter jullie laten, moet je kijken hoeveel energie je er dan uit kunt putten dat jullie samen een grote hindernis hebben overwonnen en dat jullie band daardoor nog sterker zal worden.
Het is maar net van welke kant je het verhaal wilt bekijken dus trek niet te snel voorbarige conclusies. Wel moet je je afvragen of je gelukkig bent en of je dit kunt blijven zijn SAMEN met je partner.
Wat een lieve post. Thanksquote:Op donderdag 17 juni 2010 21:15 schreef EviL_AleX het volgende:
[..]
Ik denk dat je in ieder geval contact zal blijven houden. Je hebt rationeel de wijsheid van het verbreken al, maar je hebt ook een hele sterke emotionele weerzin die je maar niet lijkt te overwinnen.
Wat je ook kiest, ik hoop dat het je blijvend geluk zal brengen.
Tja ik raad je aan om gewoon je eigen topic te openen en wat dingen te quoten die je in deze thread ook gezegd hebt. Hopelijk krijg je daar meer input over hoe en wat. Succes en sterkte sowieso toegewenst!quote:Op donderdag 17 juni 2010 22:28 schreef Tegan het volgende:
[..]
Wat een lieve post. Thanks.
Ik wilde eigenlijk zeggen dat ik mezelf niet zo in dit topic vind passen meer. Ik weet nog steeds niet hoe het gaat lopen, maar hier posten helpt niet ofzo. Ik kom nog wel af en toe een update geven. Maar misschien toch een ander topic vinden voor mijn probleem.
Mja, i know. Het probleem is alleen dat ik dan ook echt meteen actie moet ondernemen, en ik weet niet of ik dat wel kan. Ik kijk het nog heel even aan. Wil nog wel even met hem praten als hij terug is, voor ik iets drastisch doe.quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:03 schreef Lallend het volgende:
[..]
Tja ik raad je aan om gewoon je eigen topic te openen en wat dingen te quoten die je in deze thread ook gezegd hebt. Hopelijk krijg je daar meer input over hoe en wat. Succes en sterkte sowieso toegewenst!
Wat?quote:Op donderdag 17 juni 2010 23:14 schreef goofy_goober het volgende:
Aan zijn reacties te zien (volgens jou dan) heeft hij ook niet veel sjoege om steeds geconfronteerd te worden met een ex die het allemaal niet kan loslaten...
hehe... op dit moment is dat een beetje mijn situatie... ik moet niet hopen maar de ups zijn goed terwijl de donws erg veel neigen naar die verzoening.waarom is er niet zo'n simpele knop?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 01:14 schreef goofy_goober het volgende:
Ja, maar het is wel duidelijk dat jij nog steeds hoopt op verzoening, terwijl hij zich heeft gespitst op vriendschap. En dat frustreert jou. Dat gaat natuurlijk niet werken zo, he? Daarmee forceer je de boel alleen maar. Tuurlijk zullen jullie genoeg leuke momenten hebben, maar ja, daar lezen we hier niks over. Ik baseer mijn mening op jou posts in dit topic.
Dit dus, maar een rebound zal opzich ook wel lekker kunnen zijn denk ik danquote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:35 schreef goofy_goober het volgende:
Een maand om je ex te vergeten is ook wel erg kort.
Ik denk dat als je hem kan spreken zonder dat je hem terug wil, en dat je diep van binnen nog veel om hem geeft, en hem alle geluk in de wereld kan wensen, maar inziet dat dat er niet inzit tussen jullie twee.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:08 schreef melanie_x het volgende:
Ik heb ondertussen nog 'wat' met 2 jongens gehad nadat het uit is gegaan.
Uiteindelijk vond ik het gewoon leuk voor de aandacht en zodra het serieuzer werd kapte ik alles af.
Gisteren had ik mijn ex even ge-smst om hem te feliciteren. Even wat heen en weer ge-smst en er kwamen weer allemaal gevoelens bij mij omhoog.
Wanneer ben je over je ex heen? Als je hem niet meer mist? Als je geen gevoelens meer voor hem hebt?
Er lijkt geen einde aan te komen..
Het gaat meestal met ups en downs. De ene keer voel je je geweldig, de andere keer vreselijk kut.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:22 schreef Maharbal het volgende:
Ik ben ff in de war.
Vandaag voel ik helemaal niks meer. Waar ik de afgelopen dagen sinds dinsdag intens verdrietig was, voel ik vandaag dus niks. Geen woede, geen verdriet, geen blijheid, geen missen...geen enkele emotie.
Iemand een idee?
Ik vind het overigens wel best zo. Maakt het makkelijker. Dan maar over straat als een levenloze zombie.
Ja, dat ervaarde ik ook. Maar dan nog in intervallen op dezelfde dag. Tot nu toe nog niet één hele dag hetzelfde gevoeld.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:29 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Het gaat meestal met ups en downs. De ene keer voel je je geweldig, de andere keer vreselijk kut.
Wordt vanzelf minder, maar het zal zeker nog wel even duren.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:32 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ja, dat ervaarde ik ook. Maar dan nog in intervallen op dezelfde dag. Tot nu toe nog niet één hele dag hetzelfde gevoeld.
Ik blijf 't maar apart vinden. Zien wat morgen brengt.
Verder smst m'n (ex)vriendin vandaag nog dat ze toch weer hevig twijfelt. Waar ze gister aardig resoluut klonk, wil ze het nu misschien weer "omvormen" tot een time out, in plaats van een definitieve breuk. Ik heb haar gezegd dat ze het mag noemen hoe ze het wil, maar dat ik me niet aan het lijntje laat houden.
Dat is inderdaad mijn intentie. De kat uit de boom kijken, maar ik ga niet hopen. Dat lijdt waarschijnlijk alleen maar tot teleurstelling. Ik ga ondertussen gewoon proberen om door te gaan met verwerken.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:03 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Wordt vanzelf minder, maar het zal zeker nog wel even duren.
Prima dat je dat zei, gewoon onverschillig blijven de komende tijd. Dit is een mooi moment voor haar om over haar eigen fouten na te denken. Mocht je haar nog terug willen, benader haar dan als een vriend in plaats van er vol in te vliegen. Zo voorkom je dat ze haar oude spelletjes weer gaat spelen.
Besef je dat hoe sneller je erover heen komt, hoe meer je ex tegen je op zal kijken. Als jij doorgaat met je leven in plaats van bij haar uitjanken gaat ze je op een gegeven moment wel missenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:22 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Dat is inderdaad mijn intentie. De kat uit de boom kijken, maar ik ga niet hopen. Dat lijdt waarschijnlijk alleen maar tot teleurstelling. Ik ga ondertussen gewoon proberen om door te gaan met verwerken.
Als ik haar smsjes moet geloven, doet ze dat nu ook al. Ze ('t zal wel inherent zijn aan vrouwen) twijfelt gewoon heel erg, en weet het allemaal niet. Ik vind het op dit moment allemaal prima, ik laat me gewoon niet (meer) in die twijfel meetrekken.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 21:31 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Besef je dat hoe sneller je erover heen komt, hoe meer je ex tegen je op zal kijken. Als jij doorgaat met je leven in plaats van bij haar uitjanken gaat ze je op een gegeven moment wel missen
Guilty.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:03 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Wordt vanzelf minder, maar het zal zeker nog wel even duren.
Prima dat je dat zei, gewoon onverschillig blijven de komende tijd. Dit is een mooi moment voor haar om over haar eigen fouten na te denken. Mocht je haar nog terug willen, benader haar dan als een vriend in plaats van er vol in te vliegen. Zo voorkom je dat ze haar oude spelletjes weer gaat spelen.
Vind ik eigenlijk ook.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:36 schreef Bloempje. het volgende:
Dat heb ik ook op t moment. T kan me nu even geen ruk schelen allemaal. Opzich redelijk prettig vergeleken met suf voor je uit staren of t nou echt waar is.
Los van deze kerel, gewoon niet teveel over nadenken van te voren. Je overanalyseert.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 10:29 schreef Tegan het volgende:
Ik heb trouwens een date woensdag. *ril* Iemand vroeg me, en ik moest echt even denken waarom ik toch nee zou zeggen. Ik had niet echt een reden. Mijn moeder kent hem ook, en vind hem helemaal het einde itt mijn ex. Maar ik denk dat het gewoon bij eten blijft. Heb niet echt gevoelens voor hem, we kunnen het wel gewoon goed vinden samen al jaren.
Een verhaal heeft altijd twee kanten.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 11:14 schreef ChocolateGiddyUp het volgende:
Bedankt, ex, voor de permanente schade (Y). Ik ben er echt compleet klaar mee.
Ja ik ook. Moet vanavond met m werken, eens kijken hoe dat gaat. Hopen dat ik niet als een soort wrak weer totaal instort.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 10:05 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Vind ik eigenlijk ook.
Ik word overigens net wakker en voel me nog steeds zo.
Haha, ja.Ja waren het er maar 2. Tegen elk nieuwe scharrel de ze mij laat bedreigen verteld ze een ander verhaalquote:Op zaterdag 19 juni 2010 12:40 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Een verhaal heeft altijd twee kanten.
Mwah, dat ging best goedquote:Op zaterdag 19 juni 2010 13:53 schreef Bloempje. het volgende:
[..]
Ja ik ook. Moet vanavond met m werken, eens kijken hoe dat gaat. Hopen dat ik niet als een soort wrak weer totaal instort.
Een eenmalige date is niet echt een rebound toch?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 17:38 schreef Lallend het volgende:
[..]
Dit dus, maar een rebound zal opzich ook wel lekker kunnen zijn denk ik dan
Helaas moet ik het zonder stellen maar kan er eigenlijk ook niet heel erg mee zitten.
Ja, daar kan ik me wel in vinden. Ik ben niet zo ervaren met relaties, dit was m'n eerste serieuze.quote:Op zondag 20 juni 2010 14:53 schreef INViCTuS het volgende:
Dat is juist heel typerend...Je voelt je vaak minder goed doordat je teveel dingen linkt aan je ex. Je hebt immers een lange tijd alles gedeeld en samen gedaan. Ga je naar een verjaardag dan kan je denken dat je er vorig jaar ook was maar dan met haar of dat je toen dit en dat deed waar hij/zij dan ook bij was. Het is gewoon die link aan hem/haar elke keer en daar is geen knopje voor..
Wat dacht je van kappen met die onzin, haar uit je hoofd zetten en andere vrouw zoeken?quote:Op maandag 21 juni 2010 15:51 schreef Ratelslang het volgende:
Niks aan de hand denk je, maar dat is het punt nou. Ze voelt nog wat voor me, ze houd van me, alleen ze weet niet of het genoeg is. Ze probeert er zegt ze achter te komen, alleen duurt het nu al bijna één jaar.
Ik zit dus nu al een jaar in onzekerheid met of het nog wel wat wordt of niet. Met andere meisjes kan ik niet, omdat ik iedereen vergelijk met haar. En bijkomend iets is dat zij op elk meisje waar ik mee omga jaloers is.
Sorry voor de spelfouten, maar ik moet het gewoon echt even kwijt. Ik weet echt niet meer wat ik moet doen..
Heb ik vaak zat geprobeerd, maar op één of andere manier lukt het gewoon niet. Over dat van die andere kerels, weet ik 100% zeker dat het niet zo is.quote:Op maandag 21 juni 2010 16:29 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Wat dacht je van kappen met die onzin, haar uit je hoofd zetten en andere vrouw zoeken?
Godsamme man, een jaar wachten op iemand die je zo behandeld en die waarschijnlijk met al talloze kerels van bil is gegaan en jij blijft als een braaf schoothondje op haar wachten? Die chick houd je aan het lijntje met haar 'ik hou nog van je'. Doe even normaal gast! Waar is je zelfrespect??
Dit.quote:Op maandag 21 juni 2010 16:29 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
Wat dacht je van kappen met die onzin, haar uit je hoofd zetten en andere vrouw zoeken?
Godsamme man, een jaar wachten op iemand die je zo behandeld en die waarschijnlijk met al talloze kerels van bil is gegaan en jij blijft als een braaf schoothondje op haar wachten? Die chick houd je aan het lijntje met haar 'ik hou nog van je'.
Doe even normaal gast! Waar is je zelfrespect??
LOL, en dan neem je maar genoegen met iemand die liegt en bedriegt? Denk eens na.quote:Op maandag 21 juni 2010 16:42 schreef Ratelslang het volgende:
[..]
Heb ik vaak zat geprobeerd, maar op één of andere manier lukt het gewoon niet. Over dat van die andere kerels, weet ik 100% zeker dat het niet zo is.
Ja, je hebt ook in zekere zin gelijk. Alleen het loslaten lukt dus niet.quote:Op maandag 21 juni 2010 17:03 schreef goofy_goober het volgende:
[..]
LOL, en dan neem je maar genoegen met iemand die liegt en bedriegt? Denk eens na.
Een hoe weet je dat zo 100% zeker? Ze zat namelijk ook al toen ze nog met jou had achter je rug om te fucken met die zogenaamde vriend van je. En dat zal die vriend vast niet in zijn eentje hebben gedaan.
Ga naar feestjes, verjaardagen of andere gelegenheden waarbij je mensen leert kennen. Met wat alcohol op denk je niet gauw meer aan je ex. Een jaar is wel erg lang. Er is nog altijd een kans om haar terug te winnen maar niet op deze manier. Zoek eerst eens een ander.quote:Op maandag 21 juni 2010 17:09 schreef Ratelslang het volgende:
[..]
Ja, je hebt ook in zekere zin gelijk. Alleen het loslaten lukt dus niet.
En dat van die smsjes, ik heb zijn inbox gelezen en haar outbox. En dat kwam precies overeen. Bedriegen doet ze sowieso niet, ben ik 100% van overtuigt.
Ik denk niet dat een scharrel voor iedereen de oplossing is, voor mij niet in ieder geval.quote:Op maandag 21 juni 2010 21:06 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ga naar feestjes, verjaardagen of andere gelegenheden waarbij je mensen leert kennen. Met wat alcohol op denk je niet gauw meer aan je ex. Een jaar is wel erg lang. Er is nog altijd een kans om haar terug te winnen maar niet op deze manier. Zoek eerst eens een ander.
Ik weet hoe je je voelt. Ik heb er een maand over gedaan om het echt goed te verwerken, maar als je eenmaal een andere scharrel hebt kun je de knop omzetten. Geloof in jezelf!
Op de lange termijn is een scharrel geen oplossing. Maar het geeft je wel zelfvertrouwen en daardoor kun je je ex makkelijker loslaten.quote:Op maandag 21 juni 2010 21:40 schreef melanie_x het volgende:
[..]
Ik denk niet dat een scharrel voor iedereen de oplossing is, voor mij niet in ieder geval.
Ik heb nu echt weer dip. Ik denk nog steeds aan de dingen die hij me heeft geflikt en toch mis ik hem. Ik zie hem waarschijnlijk zaterdag weer op een feestje terwijl ik hem al een tijdje niet meer heb gezien of gesproken. Ben benieuwd hoe dat zal gaan. Ik ga er het beste van maken.
Mmm, erg bedankt. Het klopt wel dat ik op feestjes minder erg aan der denk. Maar de stap na een ander is op één of andere manier nog te groot. Hoe heb jij dat aangepakt?quote:Op maandag 21 juni 2010 21:06 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ga naar feestjes, verjaardagen of andere gelegenheden waarbij je mensen leert kennen. Met wat alcohol op denk je niet gauw meer aan je ex. Een jaar is wel erg lang. Er is nog altijd een kans om haar terug te winnen maar niet op deze manier. Zoek eerst eens een ander.
Ik weet hoe je je voelt. Ik heb er een maand over gedaan om het echt goed te verwerken, maar als je eenmaal een andere scharrel hebt kun je de knop omzetten. Geloof in jezelf!
Sporten doe ik sowieso elke dag al 2.5 uur, dus dat is opzich het probleem niet. Andere vrouwen kijken ook niet, kijk genoeg. De stap verder gebeurd alleen niet. En jaloers is ze al heel snel, mocht ik op hyves al een krabbel hebben van een ander meisje, dan breekt de pleuris al los.quote:Op maandag 21 juni 2010 23:10 schreef goofy_goober het volgende:
Naar andere vrouwen kijken. Jezelf bezig blijven houden. Sporten.
Sorry man, maar die ex van jou klinkt echt als een doos. Laat haar maar eens lekker jaloers worden, misschien dat ze dan eens een beetje vaart achter haar beslissing zet. Maar ja, ikzelf zou het wel weten. Laat haar verrekken zeg, met haar rare streken.
Daarom kijk ik al een maand niet meer op zijn Hyve.quote:Op maandag 21 juni 2010 23:22 schreef Ratelslang het volgende:
[..]
Sporten doe ik sowieso elke dag al 2.5 uur, dus dat is opzich het probleem niet. Andere vrouwen kijken ook niet, kijk genoeg. De stap verder gebeurd alleen niet. En jaloers is ze al heel snel, mocht ik op hyves al een krabbel hebben van een ander meisje, dan breekt de pleuris al los.
Ga eens met vrienden ergens heen. Vaak leer je via via nieuwe meiden kennen, of stap je met een groep vrienden op wat meisjes af. Gewoon zuipen dan komt het vanzelf wel. Je kunt echt wel een meisje krijgen als je al een vriendin gehad hebt.quote:Op maandag 21 juni 2010 23:22 schreef Ratelslang het volgende:
[..]
Sporten doe ik sowieso elke dag al 2.5 uur, dus dat is opzich het probleem niet. Andere vrouwen kijken ook niet, kijk genoeg. De stap verder gebeurd alleen niet. En jaloers is ze al heel snel, mocht ik op hyves al een krabbel hebben van een ander meisje, dan breekt de pleuris al los.
Waarom hou je rekening met haar? Doet zij toch ook niet met jou? Waarom klamp je je zo vast aan haar? Wat maakt haar zo speciaal om een fucking jaar in onzekerheid te wachten? Kun je geen andere vrouw krijgen?quote:Op maandag 21 juni 2010 23:22 schreef Ratelslang het volgende:
[..]
Sporten doe ik sowieso elke dag al 2.5 uur, dus dat is opzich het probleem niet. Andere vrouwen kijken ook niet, kijk genoeg. De stap verder gebeurd alleen niet. En jaloers is ze al heel snel, mocht ik op hyves al een krabbel hebben van een ander meisje, dan breekt de pleuris al los.
Beetje vreemd om mensen scharrels aan te gaan pratenquote:Op maandag 21 juni 2010 23:36 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ga eens met vrienden ergens heen. Vaak leer je via via nieuwe meiden kennen, of stap je met een groep vrienden op wat meisjes af. Gewoon zuipen dan komt het vanzelf wel. Je kunt echt wel een meisje krijgen als je al een vriendin gehad hebt.
Het hoeft ook niet meteen de liefde van je leven te zijn, het gaat om het effect van een scharrel. Jij krijgt zelfvertrouwen en als je ex het te weten krijgt (dat komt altijd wel via-via uit), dan krijgt ze in te zien dat je niet langer in haar spelletjes trapt. Over dat jaloerse gedrag: gewoon onverschillig blijven. Ze heeft genoeg kansen gehad, maar nu moet jij jou leven voorop stellen. Zelfrespect tonen, haar laten zien dat je jezelf belangrijker vind dan haar leven.
Op een gegeven moment moet je een keuze maken. Of je gaat verder met je eigen leven, of je blijft om je ex treuren. Dat laatste is de eerste periode niet meer dan logisch, maar verder bereik je er helemaal niets mee.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 08:19 schreef Tegan het volgende:
[..]
Beetje vreemd om mensen scharrels aan te gaan praten.
Dan had ze die gozer waarschijnlijk al toen ze jou dumpte. HOER!quote:Op dinsdag 22 juni 2010 04:24 schreef JohnDorian het volgende:
oke na dik een jaar is het sinds 3 weken ongeveer uit met mijn vriendin.
nou zijn we de week nadat het uit is nog uit eten geweest en wezen stappen samen. daarnaast ook bij elkaar geslapen. opeens wilde ze 2 dagen na het etentje van ons geen contact meer met me, en ik was onduidelijk waarom niet.
even om alles iets meer duidelijk te maken; ik ben er kapot van dat het uit is. iets dat ze 100% weet.
ik heb haar vanavond na een tijdje weer gezien, maar ze zat met een kerel aan de bar... hand in hand!
nou voel ik me nog zwaar klote van de breuk-up, maar gaat ze ook nog eens voor mijn neus met die kerel zitten kloten! erg pijnlijk! zit er echt even helemaal doorheen.. wat een kutactie. en ook vooral geen rekening met me houden door even te wachten tot ze lekker alleen zijn ofzo..
bleh, ben ik dit in ieder geval even kwijt.
(dit is een zeer korte versie trouwens, van wat er allemaal is gebeurd)
één laatste woord: kutwijf!
Weet je meteen hoeveel ruggegraat je ex heeftquote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:13 schreef JohnDorian het volgende:
mja, zal me niks verbazen.. en net zoals mijn vorige vriendin krijgt ze binnen enkele weken dus een nieuwe vriend, wat ook nog eens iemand is met wie ik weleens een biertje heb gedronken enzo.. een bekende van me dus.
ik blijf hopen dat hij dan een rebound is (niet omdat ik haar terug wil) en weer keihard gedumpt wordt.
ze zit blijkbaar al goed onder de plak, want ze mag geen contact met me hebben (van hem neem ik aan).
Ik verwacht er ook niks van en er zal ook niks gebeuren. Ik heb het niet voor niets uitgemaakt. Ik vind het gewoon moeilijk om hem te zien en waarschijnlijk staat hij zaterdag weer met een meisje aan te pappen. Dat hoef ik niet te zienquote:Op maandag 21 juni 2010 21:54 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Op de lange termijn is een scharrel geen oplossing. Maar het geeft je wel zelfvertrouwen en daardoor kun je je ex makkelijker loslaten.
Succes, maar verwacht er niet teveel van. Gedraag je gewoon als een normale vriend, des te mooier het is als er iets gebeurt.
Dat is iets compleet anders dan iemand een scharrel aanpraten hoor. Dat loslaten kan op genoeg andere manieren.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 14:17 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Op een gegeven moment moet je een keuze maken. Of je gaat verder met je eigen leven, of je blijft om je ex treuren. Dat laatste is de eerste periode niet meer dan logisch, maar verder bereik je er helemaal niets mee.
Ik zeg ook nergens dat dat niet kan. Mijn ervaring leert echter dat het goed werkt omdat je dan ergens anders op gefocust bent.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:56 schreef Tegan het volgende:
[..]
Dat is iets compleet anders dan iemand een scharrel aanpraten hoor. Dat loslaten kan op genoeg andere manieren.
Dan moet je dat zeggen, niet een scharrel en verder alles uitsluiten.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:20 schreef IceCreamm het volgende:
[..]
Ik zeg ook nergens dat dat niet kan. Mijn ervaring leert echter dat het goed werkt omdat je dan (als je) ergens anders op gefocust bent.
Precies mijn punt.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:29 schreef goofy_goober het volgende:
Ach, voor de één werkt een scharrel het beste en voor de ander een nieuwe hobby of stappen.
Nope. Heb hem zaterdag gezien toen hij terugkwam van zijn trip, was fijn. En verder ben ik echt onwijs druk, en over anderhalve week ben ik ongeveer drie weken (met tussenpozen) weg met vakantie, dan kan ik daar mooi rustig bedenken/zien of ik wel zonder hem kan enzo.quote:Op dinsdag 22 juni 2010 23:29 schreef goofy_goober het volgende:
Ben jij er eigenlijk al uit wat je nou gaat doen met je gevoelens voor en 'vriendschap' met je ex-vriend?
dat ligt er aan. na een relatie van dik een jaar is 2 weken wel overdreven snel. laat ik het zo stellen; dan mag je er zeker iets achter zoeken (bijvoorbeeld dat er al contact was tussen de twee wat meer dan vriendschappelijk was)quote:Op dinsdag 22 juni 2010 19:47 schreef INViCTuS het volgende:
Maar wanneer vind je het te vroeg of erg als je ex een ander heeft eigenlijk? 2 maand, 3 maand of 4 maand of vind je het pas na een halfjaar redelijk...?
dat kan inderdaad. alleen stel ik maar één vraag aan der; waarom doe je opeens sinds ons etentje zo bot tegen me en wil je geen contact meer met me?quote:Op dinsdag 22 juni 2010 15:49 schreef goofy_goober het volgende:
Of het is een goeie smoes van haar om contact en moeilijke vragen van jouw kant te vermijden.
doet ze knap! toch moet je daar zelf wel om kunnen lachen, helemaal omdat je zelf dondersgoed weet dat je niks meer wilt. een klein beetje zielig is het wel, maar ook wel echt een vrouwenactie..quote:Op dinsdag 22 juni 2010 16:03 schreef goofy_goober het volgende:
Eigenlijk niet eens zo'n gekke reactie, want mijn ex was altijd al een kei in dingen zo verdraaien dat het leek alsof ik degene was met de problemen. Ik weet in ieder geval meteen weer waarom het een ex is.
Ach, boeiend eigenlijk. Ik heb zaterdag een date met een leuke meid!
Hoop dat je geen Nederlands studeertquote:Op woensdag 23 juni 2010 09:56 schreef Bartinhoo het volgende:
Laat ik dan meteen alles maar opbiechten...
Zij werkt elke dag hard, ik heb nu al mijn 2e universitaire opleiding verkloot.. Ik kijk er absoluut niet meer op neer, echt heel fout van me geweest...
Dit alles heb ik haar ook verteld trouwens...
Just might be too late
Jij ook heel veel succes hiermeequote:Op donderdag 24 juni 2010 23:24 schreef Chung het volgende:
Nou jongens... Vandaag na een aantal maanden, nadat het voor de derde keer uit is gegaan, vertelt hoe ik erover denk. Dat het zo niet meer verder kan. Ook al is ze "officieel" een ex, we zoende en knuffelde nog regelmatig. Ze heeft dat waarschijnlijk ook gedaan uit medelijden. Ik ben blij dat ik haar nu heb vertelt hoe ik erover denk. Het is beter als we de lijn strikt gescheiden houden. Ik zie haar nu gewoon als een goede vriendin. Hiervoor hadden we ook een "knipperlicht" relatie. Iedereen waarschuwde me er al voor dat zoiets niet werkt of goed gaat, maar ja, wie denkt er nou rationeel na als het gaat om de liefde.![]()
Ik hou nog wel ontzettend veel van haar... Maar goed, dit hoofdstuk sluit ik af. Vanaf volgend jaar 5 maanden full-time stage lopen. Daarnaast wil ik nog in mijn vrije tijd wat psychologie studeren, naar de sportschool gaan etc. Genoeg te doen dus!Voelt aan de ene kant goed, maar aan de andere kant zal ik haar humor, haar gezelschap, haar liefde, haar lieve glimlach enzo missen. Begin ik er weer over.
![]()
Bedankt voor het lezen!!! Veel sterkte voor de mensen bij wie de relatie recentelijk kapot is gegaan. Het zal veel moeite kosten om erboven op te komen, maar uiteindelijk komt het goed! Hoe diep je ook in de put zit!
vertel!?quote:Op vrijdag 25 juni 2010 08:51 schreef INViCTuS het volgende:
Vandaag ga ik haar hoe dan ook weer zien..ben beniewd hoe dat zal zijn.
Dat is wel een klein verhaaltje waard...post het strax of morgen wel ff als ik tijd hebquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |