Hoezo in de verdediging? Hij spreekt over de filters. Maar ik krijg het idee dat niet zozeer de filters hem dwars zit, maar het feit dat de communicatie niet goed is en dat men het idee heeft dat alle userinput "afgedaan wordt". Vandaar mijn opmerking. Niets verdediging. Want ik reageer gewoon inhoudelijk op zijn post. Volgens mij had ik dat moeten ontwijken als ik in de verdediging schoot, niet waar?quote:Op donderdag 5 februari 2009 19:59 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
en in de verdediging.......
na de eerste zin had ik al geen zin meer om de rest te lezen.
ben wel blij met het inzien dat communicatie soms wat handig kan zijn![]()
* PKfotografie hoopt op filters.
wil wel een nikon /andere merken filter
Ik heb nog even zitten kijken, maar eigenlijk vind ik het een kul-argument dat je nu gebruikt. Omdat er te weinig topics zijn, wordt er niets mee gedaan. We hoeven echter alleen maar naar het review-forum (147 topics) te kijken om te zien dat het best nuttig kan zijn. Wetenschap, Filosofie en dat andere vage ding heeft er 10.000 en maakt gebruik van sub subfora. Idem dito met Flora en Fauna en niet te vergeten Travel (beide minder dan 10.000).quote:Op donderdag 5 februari 2009 16:22 schreef Xilantof het volgende:
@pdehoog: betreft de filters om zo verschillende topics te scheiden. Zoals isdatzo terecht zegt, er zijn momenteel nog te weinig topics om dit echt vol van waarde te kunnen laten zijn. Zodra alles loopt en het geheel groeit inderdaad in aantallen zal dit zeker zo snel mogelijk doorgevoerd worden. Nu echter nog niet.
Ik zou dat ook wel prettig vinden eigenlijk , snap toch nooit waar ze het over hebben met al die technische praatjesquote:Op donderdag 5 februari 2009 20:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Het enige wat ik hier graag zou willen zien (en gezien de reacties van de vorige posters meer met mij) is een splitsing tussen foto-topics en info-topics. Geen categorieen foto-topics maar gewoon foto-topics. Ik ben vaak heel niet geinteresseerd in die info-topics en het is nu gewoon echt zoeken naar de foto-topics aangezien ze vaak ook niet eens goed staan aangeduid.
Er is wel degelijk wat mee gedaan. Meer dan eens. Het is besproken of het mogelijk is. En diverse mensen waren het er over eens dat het voor FOT nu nog niet nodig is.quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:12 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik heb nog even zitten kijken, maar eigenlijk vind ik het een kul-argument dat je nu gebruikt. Omdat er te weinig topics zijn, wordt er niets mee gedaan. We hoeven echter alleen maar naar het review-forum (147 topics) te kijken om te zien dat het best nuttig kan zijn. Wetenschap, Filosofie en dat andere vage ding heeft er 10.000 en maakt gebruik van sub subfora. Idem dito met Flora en Fauna en niet te vergeten Travel (beide minder dan 10.000).
Het enige wat ik hier graag zou willen zien (en gezien de reacties van de vorige posters meer met mij) is een splitsing tussen foto-topics en info-topics. Geen categorieen foto-topics maar gewoon foto-topics. Ik ben vaak heel niet geinteresseerd in die info-topics en het is nu gewoon echt zoeken naar de foto-topics aangezien ze vaak ook niet eens goed staan aangeduid.
mag ik vragen wie die diverse mensen zijn dan?quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:20 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Er is wel degelijk wat mee gedaan. Meer dan eens. Het is besproken of het mogelijk is. En diverse mensen waren het er over eens dat het voor FOT nu nog niet nodig is.
Mods, FA's en A's.quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:21 schreef Ynske het volgende:
[..]
mag ik vragen wie die diverse mensen zijn dan?
Nee hoor, dat zal het werk niet zijn. Dat valt reuze mee namelijk. Dat is ook geen criterium geweest om het nu nog niet te doenquote:Op donderdag 5 februari 2009 20:21 schreef Ynske het volgende:
Hier nog iemand die t prettig vind, maar blijkbaar levert t "teveel" werk op voor de mods als men geen "label" eraanhangt en dat later nog gedaan moet worden?
Met alle respect, maar hoe vaak komen die hier?quote:
Beetje domme post he als het 15 minuten geleden is, dat hij hier wasquote:Op donderdag 5 februari 2009 20:40 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Met alle respect, maar hoe vaak komen die hier?
Ik heb het dan ook voornamelijk over de andere mods en FA's en A's.quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:41 schreef Ghostbuster het volgende:
[..]
Beetje domme post he als het 15 minuten geleden is, dat hij hier was
*uit de lurkstand kruipt*quote:
De mods werken voor noppes (okee, sommige voor het kleurtje en het aanzien, en voor het plekje op de verzuur-schuit), en zolang de users reclame clickjes veroorzaken krijgen de A's hun geld wel.quote:Op donderdag 5 februari 2009 21:04 schreef AirwiN het volgende:
De A's en FA's hebben in hun wijsheid besloten dat het voor de gebruikers niks oplevert. Typisch...
Jammer maar helaasquote:Op donderdag 5 februari 2009 21:54 schreef Shark.Bait het volgende:
Fok is zodanig groot dat men er met zekerheid van uit kan gaan dat de onvrede van enkele gebruikers geen of nauwelijks impact zal hebben op de grote kudde.
Merci. En graag gedaan.quote:Op donderdag 5 februari 2009 19:59 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
* PdeHoog biedt laB. een glas wijn aan
Dank u
Is allemaal waar, maar als gebruikers beginnen te miepen dan heb ik danny al eerder horen roepen dat Fok geen democratie is, en als het je niet bevalt ga je toch ergens anders. Dus....quote:Op donderdag 5 februari 2009 21:05 schreef EchnaDarr het volgende:
Even heel kort door de bocht:
Forum = verzameling gebruikers. Zonder gebruikers geen forum.
Crew = Gebruikers met tijd over die de beschikbare tijd beschikbaar willen stellen ter meerdere glorie van het forum.
Oftewel:
Crewleden zijn net als gebruikers, maar dan met het verschil dat zij de mogelijkheid hebben om het leven van de gebruikers wat prettiger te maken.
Meer niet.
Als de gebruikers dan een verzoek doen, wat de 'macht' van de crew niet ondermijnd, maar het leven van de gebruikers wel wat prettiger maakt EN het legt geen buitensporige werkdruk neer bij de crew, wat is dan het probleem om het verzoek door te voeren?
Het lijkt me dat je als crew met een heel goede reden moet komen om filters niet in te voeren, terwijl aan bovenstaande voorwaarde (wens gebruikers, werkdruk crew) wordt voldaan.
Kan iemand mij uitleggen wat nu precies het probleem is met betrekking tot het invoeren van filters?
Ik lees het misschien toch anders Xilquote:Op donderdag 5 februari 2009 19:44 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Je gebruikt nu de filter-vraag om kennelijk een andere frustratie te uiten. Om op het eerste punt te reageren:
Ik zei volgens mij heel duidelijk dat er nu geen filters komen. Punt. Niets "mee naar achter". Niet "we overleggen even". Nu is nog niet het juiste moment voor filters. En dat is niet iets "wat achter besproken moet worden" omdat het daar al zeer vaak en zeer regelmatig (vooral door mij, zonder de userinput) aangekaart is en we nu dit standpunt hebben wat ik net zei.
Betreft het andere kan ik inzien dat hier meer duidelijkheid in communicatie nodig is.
Daarbij vergeet je de verzameltopics die misschien ook wel eens afgestoft mogen wordenquote:Op donderdag 5 februari 2009 23:10 schreef Isdatzo het volgende:
Dit zijn de showcases geopend vanaf december vorig jaar tot gister.
[ afbeelding ]
Standaard krijg je de topics te zien waarvan de laatste reactie tot 10 dagen geleden was. Dit zou betekenen dat je, met een "'showcase-filter" geen enkel topic te zien krijgt tenzij je verder terugkijkt dan de standaard 10 dagen.
Ik heb bewust de showcases van vandaag en gister buiten beschouwing gelaten. Mochten er in de toekomst structureel meer showcases gepost worden kan er altijd nog besloten worden om wél subforum-filters te gebruiken.
quote:Op donderdag 5 februari 2009 23:10 schreef Isdatzo het volgende:
Dit zijn de showcases geopend vanaf december vorig jaar tot gister.
[ afbeelding ]
Standaard krijg je de topics te zien waarvan de laatste reactie tot 10 dagen geleden was. Dit zou betekenen dat je, met een "'showcase-filter" geen enkel topic te zien krijgt tenzij je verder terugkijkt dan de standaard 10 dagen.
Ik heb bewust de showcases van vandaag en gister buiten beschouwing gelaten. Mochten er in de toekomst structureel meer showcases gepost worden kan er altijd nog besloten worden om wél subforum-filters te gebruiken.
Je zit goed in de richting. En de filters waren voor mij meer de druppel inderdaad. Mijn punt was dat men roept dat de users het moeten doen maar dat er inderdaad met de suggesties dan niets gedaan wordt. En dat is prima maar zeg dan ook niet dat je er iets mee gaat doen. Dat schept verwachtingen. En ik lees al twee jaar in december/january dat er allemaal goeie ideeen zijn om het mooier of leuker of attractiever te maken maar in februari gaat alles op de oude voet verder. En dat vind ik jammer en dan blijf ik maar weer in lurkstand. Maar frustrerend? Nee, kom op zeg, dit is een internetforum. Er zit een knop op die computer, hij kan ook uit. En Xil, het is niet persoonlijk, over die twee jaar ben jij bijna de enige die constant aanwezig is geweest, en dat is bewonderenswaardig, naast een full time job.quote:Op donderdag 5 februari 2009 23:02 schreef prupke het volgende:
[..]
Ik lees het misschien toch anders Xil
Volgens mij bedoeld laBaguette meer dat dat : als er ook maar iets voorgesteld word door een user of meerderen, dat er dan gezegd word : we nemen het mee naar achter of we denken er overna!
En vervolgens hoor je er niets meer van ...dus worden er vragen gesteld daarover.
En soms krijg je een antwoord met een uitleg hoe of waarom, maar over het algemeen krijgen we vage antwoorden waar we niets aan hebben en niets mee opschieten.
Dit kan tot frustraties leiden onder de users natuurlijk... en dat is jammer.
En wat hij van die filters zei: was volgens mij gewoon even een voorbeeldje om iets aan te geven.
De frustratie van waar het om gaat is voor mij zoals ik zijn verhaal lees : volkomen duidelijk
En als laBaguette het anders bedoelde dan dat ik het lees dan hoor ik het graag
01-04-2009 - Filmpjes (analoge) meet in Naarden!quote:Op donderdag 5 februari 2009 21:48 schreef PdeHoog het volgende:
Gewaardeerde modjes, zouden jullie zo vriendelijk kunnen zijn hier ff een datum aan te plakken? 01-04-2009 - Filmpjes (analoge) meet in Naarden! Liefst iets met 2009-04-01 of zoEn je mag ook iets met Naarden erin verwerken
Tevens natuurlijk iets voor den agenda
Sticky's zijn er om onderscheid te maken tussen belangrijke (en/of nuttige) topics (zoals het FB-topic en de evenementenkalender) en de 'gewone' topics. Ik zou het fot-spelletje sticky kunnen maken, maar waarom dan niet het portretfotografie-topic? Of elk ander topic.quote:Op donderdag 5 februari 2009 23:40 schreef prupke het volgende:
Ok dat het filter verhaal niet doorgaat ok
Maar maak bv het topic wat ynske geopend heeft...fotospel...sticky!
Waarom vraag je je af?
Ik denk dat als er een nieuweling hier komt die het misschien wel fijn vind om een leuk topic waar je iets aan hebt (in dit geval creatief denken en doen) snel te vinden
bv voorbeeldje van ander onderdeel van het forum...
MUZ daar hebben ze het help ik zoek een nummer ook sticky gemaakt en dat is gewoon handig.
Maak desnoods de info topics sticky..
Nee niet omdat het nieuw is , maar omdat het uitdagend en gevarieerd isquote:Op donderdag 5 februari 2009 23:51 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Sticky's zijn er om onderscheid te maken tussen belangrijke (en/of nuttige) topics (zoals het FB-topic en de evenementenkalender) en de 'gewone' topics. Ik zou het fot-spelletje sticky kunnen maken, maar waarom dan niet het portretfotografie-topic? Of elk ander topic.
Omdat het FOT-spelletje nieuw is? Volgens mij groeit 't snel genoeg en is er dus ook geen noodzaak om hem sticky te zetten wat dat betreft.
Ik denk het niet hoor knulquote:Op donderdag 5 februari 2009 23:27 schreef Isdatzo het volgende:
Dit is een momentopname, dat weet ik. Maar volgens mij is het best representatief voor de situatie van de afgelopen tijd.
FOT.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:43 schreef Ghostbuster het volgende:
Is dit FOT of R&P ?
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 10:47 schreef ..bennie het volgende:
[..]
Dit is FOT, je bent verdwaald GB.
ik heb een idee, maar dat hangt af van de limieten/parameters van de opdracht. wanneer wordt het 3 februari bij jou?quote:Op maandag 2 februari 2009 22:14 schreef Xilantof het volgende:
Dit topic staat even sticky om zo ook even het "centrale topic" af te vangen. Deze zal morgen geopend worden. Hierin zullen vooralsnog niet veel wijzigingen optreden.
En dit is er ook weer een. Het wordt nu toch tijd om hier wat mee te gaan doen denk ik.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 12:32 schreef Shark.Bait het volgende:
[..]
ik heb een idee, maar dat hangt af van de limieten/parameters van de opdracht. wanneer wordt het 3 februari bij jou?
Hier is het inmiddels al 6 februari...
wacht even, dit snap ik niet. het was een open topic, dat is gesloten geworden want mocht alleen bijgewerkt worden door modsquote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:57 schreef Xilantof het volgende:
De evenementenkalender heeft bij ons momenteel niet de grootste prioriteit. Die ligt even bij andere zaken zoals de fotowedstrijd. Daarnaast is dat topic dusdanig rustig dat een tijdje afwezigheid/niet up-to-date zijn imo niet gemist wordt.
Als iemand of meerdere een topic willen maken voor ons zou dat behulpzaam zijn en zou erg gewaardeerd worden door ons.
Denk jij dat een "open topic" goed zal lopen? Ik denk dat het een soort "meet afspraak" topic wordt wat gaan verzanden van het doel.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:01 schreef Ynske het volgende:
[..]
wacht even, dit snap ik niet. het was een open topic, dat is gesloten geworden want mocht alleen bijgewerkt worden door mods
willen jullie de nieuwe versie dan nu ook weer sluiten? of blijft dit wel open voor users?
Waarop zou je nog reactie willen? Over de filters heb ik nu even genoeg gezegd, vind ik.quote:
Ik heb voor een aantal zaken nog overleg met de reporter die heen gaat. Als duidelijk is welke vorm dat precies gaat hebben, dan ga ik dat terugkoppelen naar iedereen die daarop heeft ingeschreven (gaat over de EFF en CF) omdat dan wellicht mensen niet meer willen.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:25 schreef Ynske het volgende:
wat ik nog graag zou weten is, wanneer je je via pm opgegeven hebt voor een van de openstaande vragen bij het FokFotografentopic, hoelang duurt het dan voordat je weet of je mag gaan of niet?
Ik snap dat dat topic rustig is ja.....het wordt niet bijgewerkt en loopt tot 2008quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:57 schreef Xilantof het volgende:
De evenementenkalender heeft bij ons momenteel niet de grootste prioriteit. Die ligt even bij andere zaken zoals de fotowedstrijd. Daarnaast is dat topic dusdanig rustig dat een tijdje afwezigheid/niet up-to-date zijn imo niet gemist wordt.
Als iemand of meerdere een topic willen maken voor ons zou dat behulpzaam zijn en zou erg gewaardeerd worden door ons.
Het topic loopt tot en met 2008.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:33 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Ik snap dat dat topic rustig is ja.....het wordt niet bijgewerkt en loopt tot 2008Ik zal zo eens kijken....
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:37 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Het topic loopt tot en met 2008.
En in 3 jaar 7500 views genereren vind ik niet echt veel als je ziet hoeveel views andere topics trekken in een paar maanden.
En thnx voor de hulp!
Wat jij wilquote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:37 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Het topic loopt tot en met 2008.
En in 3 jaar 7500 views genereren vind ik niet echt veel als je ziet hoeveel views andere topics trekken in een paar maanden.
En thnx voor de hulp!
Wat te doen om bij te dragen?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:58 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Wat jij wil
Kijk eens: Evenementen-kalender 2009
Kan ik toevoegen, maar er staat vrij expliciet in de voorwaarden dat pro-spullen niet zijn toegestaan op hte festivalterrein en daarnaast is het ook nog eens een betaald festival. Ik heb bewust zoveel mogelijk de betaalde muziekfestivals weggelaten.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 20:05 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Wat te doen om bij te dragen?
11&12 april - Paaspop - Schijndel - http://www.paaspop.nl/
sorry hoor maar wat heeft is nu wel belangrijk voor jullie?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 16:57 schreef Xilantof het volgende:
De evenementenkalender heeft bij ons momenteel niet de grootste prioriteit. Die ligt even bij andere zaken zoals de fotowedstrijd. Daarnaast is dat topic dusdanig rustig dat een tijdje afwezigheid/niet up-to-date zijn imo niet gemist wordt.
Als iemand of meerdere een topic willen maken voor ons zou dat behulpzaam zijn en zou erg gewaardeerd worden door ons.
Qeen ER eire zegt :quote:Op vrijdag 6 februari 2009 17:22 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Waarop zou je nog reactie willen? Over de filters heb ik nu even genoeg gezegd, vind ik.
Lezen blijkt ook een vak. Mijn reactie op een dergelijke vraag van Ynske. Die had ElizabethR ook gelezen trouwens.quote:Op zondag 8 februari 2009 00:29 schreef prupke het volgende:
[..]
Qeen ER eire zegt :
Ik snap dat het eenvoudiger is om een nieuw forum te voorzien van subfora, omdat je dan vanaf scratch meteen alles ingedeeld hebt, en dat dat hier natuurlijk een puist werk met zich meebrengt omdat, naar ik aanneem alles handmatig moet worden overgezet naar de subfora. Maar daar moet toch een mouw aan te passen zijn? Kun je niet iemand inschakelen die daar de tijd voor heeft en dus tijdelijk de rechten krijgt om alleen dat te doen? Dus topics verplaatsen naar het correcte subforum? Dus geen toegang achter de schermen en al die andere flauwekul, maar gewoon, topics verplaatsen?
Want ik begin sterk de indruk te krijgen dat hem daar de schoen wringt en dat jullie gewoon geen zin of tijd hebben om alles over te zetten.
Daar reageer jij/jullie niet op.
dus ignore?
zo lees ik het , en als ik het fout heb dan hoor ik dat graag van ER
quote:Op donderdag 5 februari 2009 20:22 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Nee hoor, dat zal het werk niet zijn. Dat valt reuze mee namelijk. Dat is ook geen criterium geweest om het nu nog niet te doen
Hoezo? Deels in een inspiratietopic, deels een "show je eigen foto" topic en deels beetje mensen lekker krijgen voor urban. Ik vind hem hier prima...quote:Op zondag 8 februari 2009 09:16 schreef ..bennie het volgende:
Ik vind het erg verwarrend (en zo te zien ben ik niet de enige) dat dit topic in fot staat: [fototopic] Abandoned Places
Het zou hooguit een verandering van tag behoeven naar [Verzameltopic]. Dit soort topics vidnt ik altijd prettig. Kun je je foto's kwijt die niet goed genoeg zijn voor een showcase of waar je er niet genoeg van hebt voor een showcase (of als je gewoon geen zin hebt een showcase te openen).quote:Op zondag 8 februari 2009 09:16 schreef ..bennie het volgende:
Ik vind het erg verwarrend (en zo te zien ben ik niet de enige) dat dit topic in fot staat: [fototopic] Abandoned Places
Het zijn dus geen eigen foto's in dat topic.quote:Op zondag 8 februari 2009 09:26 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Het zou hooguit een verandering van tag behoeven naar [Verzameltopic]. Dit soort topics vidnt ik altijd prettig. Kun je je foto's kwijt die niet goed genoeg zijn voor een showcase of waar je er niet genoeg van hebt voor een showcase (of als je gewoon geen zin hebt een showcase te openen).
'Urban inspiratie topic' vind ik dan een prima titel, ik verwachte een topic zoals ultra_ivo uitlegt.quote:Op zondag 8 februari 2009 09:18 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Hoezo? Deels in een inspiratietopic, deels een "show je eigen foto" topic en deels beetje mensen lekker krijgen voor urban. Ik vind hem hier prima...
+En het topic in FOT met de wedstrijd voorwaarden, uiterste inleverdatum, etc. (nog iets meer dan 2 weken schat ik)quote:Op zondag 8 februari 2009 00:40 schreef prupke het volgende:
is er nu al een topic in TTK over de fotowedstrijd?
zo ja een linkje want ik kan het niet vinden....
Ik ga er even naar kijkenquote:Op maandag 9 februari 2009 13:10 schreef Noxa het volgende:
[showcase] Medische fotografie
Offtopic geleuter van mij en Netsplitter. Maar hij vat de boodschap dus wat mij betreft mag je het eruit knikkeren.
En dan kijk je daarna even naar de post van Shark, nietwaar?quote:Op maandag 9 februari 2009 18:28 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Ik ga er even naar kijkenen de boel wat opschonen.
Ik ga *nu* beginnen aan het centrale topicquote:Op maandag 9 februari 2009 18:43 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
En dan kijk je daarna even naar de post van Shark, nietwaar?
Die laat ik nog even staan. Mijn collega is bezig met 't topic in TTK. Deze plaats ik dan nog even daar ter aandacht. En dan doe ik hem morgenochtend ofzo weer niet plakkerig makenquote:Op maandag 9 februari 2009 19:43 schreef Shark.Bait het volgende:
dank U. Dat heeft lang geduurd. Balkenende zal hierover kamervragen moeten beantwoordden![]()
Die andere hoeft niet meer sticky dan toch?
invert van een selectie? of 't negatief maken van een foto?quote:Op maandag 9 februari 2009 23:26 schreef MissBliss het volgende:
Ik vroeg me af of de bewerking 'invert' onder de normale photoshopregels valt.
Ik vond het een twijfel gevalquote:Op vrijdag 13 februari 2009 22:20 schreef prupke het volgende:
Euhm..vraagje
waarom staat het fotowedstrijd topic in algemeen en niet in foto's?
Meets stonden nog in de (voor de rest) nu overbodige 2e post genoemd. Maar die meets zijn natuurlijk een prima gelegenheid om als model kennis te maken met wat fotografen.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:58 schreef Ynske het volgende:
In het fotografen en modellen topic staan oa deze geplande meets genoemd
[Meet] Gaiapark Kerkrade - 21 februari
[meet] 22-3-09 houten (beurs)
Gezelligheidsmeet met hapjes! 28-02-2009
bij de eerste twee lijkt me helemaal niet dat deze iets van betrekking hebben op dat topic, en de laatste ja ok, je kunt daar mensen leren kennen maar t zijn niet echt meets waar modellen iets aan hebben... als in, er worden geen foto's gemaakt van modellen...
die laatste ja, die eerste twee neequote:Op zondag 15 februari 2009 21:02 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Meets stonden nog in de (voor de rest) nu overbodige 2e post genoemd. Maar die meets zijn natuurlijk een prima gelegenheid om als model kennis te maken met wat fotografen.
denk dat dat van de modellen af hangt.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:58 schreef Ynske het volgende:
In het fotografen en modellen topic staan oa deze geplande meets genoemd
[Meet] Gaiapark Kerkrade - 21 februari
[meet] 22-3-09 houten (beurs)
Gezelligheidsmeet met hapjes! 28-02-2009
bij de eerste twee lijkt me helemaal niet dat deze iets van betrekking hebben op dat topic, en de laatste ja ok, je kunt daar mensen leren kennen maar t zijn niet echt meets waar modellen iets aan hebben... als in, er worden geen foto's gemaakt van modellen...
Wellicht, maar zoals PK zegt, je weet nooit hoe het loopt. En kwaad kan 't niet, dus wmb. staan ze daar prima.quote:Op zondag 15 februari 2009 21:07 schreef Ynske het volgende:
[..]
die laatste ja, die eerste twee nee
de eerste niet omdat het dan om dieren draait
de tweede niet omdat het een beurs is
Het grote kleine fotografie ruilhoekje Deel IIIquote:Op maandag 16 februari 2009 20:12 schreef pluisje81 het volgende:
Ergens een topic waar je evt iets te koop kan aanbieden? (jaja V&A weet ik al)
Hij was me al opgevallen idd (omdat hij niet in een subforum stond, dan zijn ze roodquote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:25 schreef Ynske het volgende:
Hoe mijn ratjes te fotograferen? een echt enorm nuttige kick na bijna een jaar...
Das vreemdquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:50 schreef PKfotografie het volgende:
lekker bericht op de FP
FOK!fotowedstrijd februari 2009, abstract en kunstzinnig
linkjes zijn alleen erg slecht gedaan
linken dacht ik allemaal naar het bericht, niet waar ze naar toe zouden moeten linkenquote:Op dinsdag 17 februari 2009 21:52 schreef Xilantof het volgende:
[..]
Das vreemd
In de preview deed ie alles goed... Ik zal het eens checken. Thnx!
Daar linkt 't naar toe.quote:http://frontpage.fok.nl/nieuws/106585/-FOK!fotowedstrijd-februari-2009,-abstract-en-kunstzinnig.html#mce_temp_url#
quote:Op maandag 2 februari 2009 22:14 schreef Xilantof het volgende:
De topictitel zegt genoeg. Het onderwerp voor deze maand is abstract en kunstzinnig.
Dit jaar zal de insteek anders liggen dan voorgaande jaren. De onderwerpen worden per maand gepresenteerd. Niet meer vooraf weten wat er komt. Elke maand een nieuwe verrassing.
Door andere organisatorische zaken die ontstaan zijn door mijn PR-activiteiten en afwezigheid van collega's zijn dingen veranderd en wat stil komen te liggen die eerder opgepakt hadden moeten worden.
Daarover zullen we hier in elk geval niet uitweiden.
Het onderwerp van deze maand heeft een soort samenwerking met Theater, Taal & Kunst
Hierin zal een topic verschijnen waarin ook gediscussieerd kan worden m.b.t. de wedstrijd. Zie het als een soort kruisbestuiving
Dit topic staat even sticky om zo ook even het "centrale topic" af te vangen. Deze zal morgen geopend worden. Hierin zullen vooralsnog niet veel wijzigingen optreden.
Dit topic mag gebruikt worden op de manier zoals gewend is van een fotowedstrijddiscussietopic.
Vragen/opmerkingen m.b.t. de wedstrijd graag in FOT Feedback zodat dit topic z'n doel kan behouden.
quote:Op donderdag 12 februari 2009 01:34 schreef ElizabethR het volgende:
Nou, de kruisbestuiving werkt echt fantastisch
Ja, van TTK had ik ook meer verwacht, dat valt wat tegen. Maar we moeten afwachten wat het wordt, en we kunnen moeilijk halverwege de wedstrijd samenwerking met een ander forum zoeken.quote:Op woensdag 18 februari 2009 00:44 schreef prupke het volgende:
[..]
wat Mevr zegt :
[..]
Ik denk dat ik begrijp dat je liever meer kruis wil bestuiven binnen FOK! maar ik heb het vermoeden dat je dat beter met andere subfora kan doen
HIer loopt het idd niet storm![]()
helaas....
Ze voldoen anders bijna precies aan mijn verwachtingenquote:Op woensdag 18 februari 2009 00:42 schreef Isdatzo het volgende:
Van TTK had ik inderdaad meer verwacht, maar we wachten af. Verder is dit meer iets voor FB dan het wedstrijd-topic.
ja, daar moest ik ook aan denkenquote:Op woensdag 18 februari 2009 12:30 schreef ..bennie het volgende:
Ik ben nu al benieuwd naar wat er uit de samenwerking met ONZ naar voren gaat komen.
[/cynisme]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |