quote:Op zondag 24 augustus 2008 17:34 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
En daar heb ik het dus 2 jaar mee uitgehouden
Zij zag in zichzelf al verschijnselen van iemand met borderline. Het was/is een heel slim meisje hoorquote:Op zondag 24 augustus 2008 19:36 schreef Chev het volgende:
Nice brain... tja daar ga je niet van uit natuurlijk, vrouwen kunnen behoorlijk wispelturig zijn over bepaalde dingen (uit een man zijn oogpunt), en je ziet er niet bepaald altijd een soort syndroom of wat dan ook achter
Dat maakt t ook weer uitdagendquote:Op zondag 24 augustus 2008 19:49 schreef Miesjel het volgende:
... ik trek toch een beetje de gekke aan.
Jaja, ik snap je maar al te goed. Maar een keer een saaie relatie lijkt me wel wat. Er beweegt genoeg om me heen nu. Nieuw werk, nieuw huis (bijna).quote:Op zondag 24 augustus 2008 20:04 schreef Koepert het volgende:
[..]
Dat maakt t ook weer uitdagend![]()
Maar define "makkelijke relatie" en zou t daar niet juist saai van worden? Niet dat er alleen maar problemen moeten zijn, maar dat er een soort 'uitdaging' in zit. Weet niet goed hoe t uit te leggen, maar je snapt me (hopelijk) wel
En mensen kunnen ook leren omgaan met borderline.quote:Op zondag 24 augustus 2008 19:46 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Zij zag in zichzelf al verschijnselen van iemand met borderline. Het was/is een heel slim meisje hoorZe is eens een keer wezen praten met een bedrijfsarts en die dag ook al dingen, maar dat was niet als consult geloof ik.
Toch heb ik het idee dat ze het voor het grootste deel zichzelf aanpraat
Dat heb ik inmiddels ook gelezenquote:Op zondag 24 augustus 2008 20:44 schreef Integrity het volgende:
[..]
En mensen kunnen ook leren omgaan met borderline.
Niet iedereen past bij elkaar, maar als je zelf issues hebt moet je ze ook zelf oplossen. Desnoods met hulp.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:19 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Dat heb ik inmiddels ook gelezenZe vertikte het alleen om naar een dokter of psycholoog toe te gaan. Ze vindt het wel best zo en heeft geen zin in medicijnen en/of therapie. Dan moet ze het zelf weten toch
Of willen oplossen.. daar ontbreekd het ook vaak aan (zelfkennis)quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:30 schreef Integrity het volgende:
[..]
Niet iedereen past bij elkaar, maar als je zelf issues hebt moet je ze ook zelf oplossen. Desnoods met hulp.
quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:30 schreef Integrity het volgende:
[..]
Niet iedereen past bij elkaar, maar als je zelf issues hebt moet je ze ook zelf oplossen. Desnoods met hulp.
Bij haar ligt het dus aan de wil om het op te lossen. Ze ervaart het ook voor zichzelf als een probleem geloof ik. Ik heb tijdens mijn relatie met haar al flink aan haar kop lopen zeiken dat ze eens naar een dokter/psycholoog moest gaan. Dat deed ze gewoon niet. Op een gegeven moment houdt het op he.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:35 schreef Chev het volgende:
[..]
Of willen oplossen.. daar ontbreekd het ook vaak aan (zelfkennis)
Dat is het sleutelwoord om om te gaan met die stoornis. Zelfkennis. De manier waarop je je eigen gevoelen en gedachten kunt herkennen. Als je die op een afstand kunt leren zien, dan kun je jezelf losmaken vd situatie.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:35 schreef Chev het volgende:
[..]
Of willen oplossen.. daar ontbreekd het ook vaak aan (zelfkennis)
Ik durf ook niet zomaar meer een relatie aan te gaan hoor, maar ik vind dat een relatie (ondanks de spontaniteit die je misschien zou denken te missen als je er zo serieus over praat) iets is voor het leven en dus niet iets ondoordachts.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:40 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
[..]
Bij haar ligt het dus aan de wil om het op te lossen. Ze ervaart het ook voor zichzelf als een probleem geloof ik. Ik heb tijdens mijn relatie met haar al flink aan haar kop lopen zeiken dat ze eens naar een dokter/psycholoog moest gaan. Dat deed ze gewoon niet. Op een gegeven moment houdt het op he.
Zelf accepteerde ik haar gewoon zoals ze was. Ik kon het wel hebben. Dat borderline heb je natuurlijk in meerdere gradaties en ik denk dat zij niet een van de ergere gevallen is. Zij is degene geweest die de knoop doorhakte dat het gewoon niet werkte tussen haar en mij. Achteraf ben ik daar best blij om
Een relatie zie ik ook als iets voor het leven. Ik ben niet zo van de scharrels. Doe mij maar gewoon een vaste relatie. En tjah...als de verhoudingen zo scheef liggen dat de een wel alles over heeft voor de ander, maar dat andersom niet zo is, is er toch echt wat mis met de relatie. Het is dan beter om te stoppen, hoe moeilijk het ook is. Erkennen dat het niet werkt en ook niet zal gaan werken is een moeilijke stap, helemaal voor de partij die nog wel de hoop heeft dat het zal gaan werken.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:58 schreef Integrity het volgende:
[..]
Ik durf ook niet zomaar meer een relatie aan te gaan hoor, maar ik vind dat een relatie (ondanks de spontaniteit die je misschien zou denken te missen als je er zo serieus over praat) iets is voor het leven en dus niet iets ondoordachts.
Nu ben je een keer mijn spiegeltjequote:Op zondag 24 augustus 2008 23:18 schreef Chev het volgende:
En de partij doe nog hoop heeft moet ook willen inzien dat het je partner laten begrijpen van deze scheven verhoudingen iets is waar je (ex)vriend(in) zelf achter moet komen meestal...
Je kan iemand nog zoveel vertellen maar als ie niet luisterd zal hij/zij het nooit doorkrijgen jammergenoeg..
Vaak zie je zoiets ook pas té laat omdat je uit wanhoop alles maar gaat doen om de relatie goed te houden..
Het dit in iedrgeval uit persoonlijk ervaring ervaren.. het recht zetten van zo'n verhouding kan leiden tot onenigheden omdat de ander dat niet gewend is, dus rustig aan laten wennen en niet meteen 180% omgooien.
Ik begrijp heel goed dat je nu meer naar je gevoel gaat luisteren. Daar moet je altijd naar luisteren.quote:Op maandag 25 augustus 2008 08:27 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Nu ben je een keer mijn spiegeltje
Ik heb ook niet geprobeerd het meteen 180 graden om te gooien. Ik heb eerst alles geprobeerd om de relatie goed te houden, dat ging alleen ten koste van mezelf (hoe ik was). Tuurlijk heb ik af en toe wel mijn stem laten gelden. Ik wilde gewoon dat ze eens naar de dokter toe ging, maar dat deed ze steeds maar niet. Omdat dat toch iets is wat ze zelf moest doen, heb ik het op een gegeven moment maar opgegeven. Erover blijven doorzeuren had zeker ruzies opgeleverd
Ik zie bij mijn nieuwe vlam ook al dingen waar ik het niet helemaal mee eens ben. En ja dat na een eerste dateOp termijn zal ik die dingen bij haar aankaarten
Eerst maar eens een relatie opbouwen en vertrouwen in elkaar krijgen. Al denk ik wel dat ik het deze keer wat makkelijker heb, omdat ze niet zo gek is in haar kop als mijn ex, voor zover ik weet dan
Nu denken jullie misschien van: ben je niet een beetje vroeg met die dingen zien? Nee...zoals altijd weeg ik overal de voors en tegens tegenover elkaar. Ik probeer de mogelijkheden te zien in plaats van de beperkingen. Het lijkt alsof ik alles vanuit mijn verstand doe, maar dat is zeker niet zoIk heb in de relatie met mijn ex meer leren luisteren naar mijn gevoel. En nu laat ik mijn gevoel meer spreken
Vroeger was ik overal heel erg kritisch op, dat is nu gelukkig minder geworden
Ik vertrouw m'n gevoel eigenlijk ook niet zo erg meer.. mijn gevoel heeft me blind gemaakt voor een hoop dingen in mijn laatste relatie.. zo blind dat ik mezelf vergat te zijn, en niet zag wat er aan de hand was.quote:Op maandag 25 augustus 2008 13:19 schreef Pim26 het volgende:
[..]
Ik begrijp heel goed dat je nu meer naar je gevoel gaat luisteren. Daar moet je altijd naar luisteren.
Je hebt een hoop geleerd in je vorige relatie, neem die punten mee.
Ik heb ook een hoop geleerd, ik heb nu veel contact met allerlei dames maar ik ben wel heel ''achterdochtig en afstandelijk''.
Ik ga gewoon goed kijken wat ik zie en analyseer gewoon een stuk beter nu. Me gevoel heeft me vorige keer in de steek gelaten.
Maargoed, te negatief denken heb je ook niets aan, dus gewoon genieten en kijken hoe alles loopt he! Liefde is het mooiste wat er is als het goed gaat
ThaBrain succes ermee he!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(edit dit stuk mag dus overgeslagen worden... zie post hieronder)
Misschien is het beter om gewoon een makkelijke vriendin te zoekenzoals ze al zei (nu ze verlieft is): Ik hoop dat je iemand vind die wel bij je past....
[ Bericht 1% gewijzigd door Chev op 25-08-2008 19:44:31 ]Wetenschappelijk is domweg bekend dat verliefdheid je gezonde oordeelsvermogen weg neemt.
Liefde: Hans Teeuwen || Youp ||Theo Maassen
Mannen over vrouwen _O-
Altijd blijven lachen
Nou dat vind ik dus juist kut, ik ging juist heel veel koken met me ex samen. Dat vond ik juist heel gezellig, ik een biertje, zij een wijntje erbij en dan gezellig in de keuken op het aanrecht zitten en kletsen en koken...quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:42 schreef Chev het volgende:
Eureka.. zo'n klote gevoel als dat ik had van zeg maar 15:00 - 19:00 hoe goed ik me voel nu
Ben lekker aan het koken, lekkere harde juize muziek op de radio, en merk dat dat m'n gedachtes ENORM afleid![]()
Ik heb m'n ex niet nodig om gelukkig te worden (jaja flip/flop emotie) maar denk dat ik véél vaker ga koken is wel leuk
Vooral mee doorgaan!! Lekker ritme in je leven jezelf dingen opleggen alleen dan wel op jouw manierquote:Op maandag 25 augustus 2008 19:42 schreef Chev het volgende:
Eureka.. zo'n klote gevoel als dat ik had van zeg maar 15:00 - 19:00 hoe goed ik me voel nu
Ben lekker aan het koken, lekkere harde juize muziek op de radio, en merk dat dat m'n gedachtes ENORM afleid![]()
Ik heb m'n ex niet nodig om gelukkig te worden (jaja flip/flop emotie) maar denk dat ik véél vaker ga koken is wel leuk
Hé agneria.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:08 schreef agneria het volgende:
Ik ben weer ff terug bij afBericht van ex gehad.. nieuwe
is zo onzeker, nieuw en verwarrend nog en bovendien ver weg. Heb niet het gevoel er steun aan te hebben hoewel ik dat ook niet mag verwachten misschien. Zit weer ff aan de grond nu, alles is kut, het leven is kut, ik ben ongelukkig en word nooit meer gelukkig
@Thabrain, verhaal gelezen, klinkt toch alsof je ergens in een hoekje nog hoop blijft koesteren, niet doen hoorHoop dat je nieuwe vlam helemaal goed gaat uitpakken
Die smsjes blijven wss. hard aankomen, dat blijven lastige zaken, ga er niet teveel achter zoeken, je doet het goed door er niet op te reageren. En tuurlijk geef je nog om haar, moet ook kunnen maar probeer het voor jezelf de juiste plaats te geven. En dat is in jouw geval afstand denk ik. Maak je eigen plan, en geloof me ook zij heeft het moeilijk, weet niet of je dat wilt horen, maar ik denk wel dat dat zo is, ik d8 bij mijn ex ook altijd dat zij ontzettend gelukkig was, en dat was ze ook op bepaalde vlakken, maar sommige dingen dus totaal niet. Zo zit ze nu in de put met haar ritme en werk, ze is moe heeft veel lichamelijke klachten, en kan het zelf niet oplossen want dit speelt al een jaar, ik ben nu zover dat ik haar probeer te helpen, en het boeit me niet meer wat haar nieuwe vriend daarvan vind, en wat dat met haar gevoel doet. Ik ben nu weer gelukkig, en ik geef om haar ondanks alles wat er gebeurt is, maar weet wel dat ik geen relatie met haar wil, want ik heb mijn eigen planquote:Op maandag 25 augustus 2008 22:51 schreef Chev het volgende:
[..]
Hé agneria.
Tja het klinkt alsof hij je aan 't lijntje probeerd te houden.. je bent net als mij er zó enorm mee bezig geweest dat je het van je af moet praten.
Je ex heeft de keuze gemaakt, ZIJN KEUZE (toch?).. waarom smst ie je dan nog?
Ik zal je vertellen wat mijn situatie is over dit ge-sms...
Ja ik heb mijn ex ook enorm beschermt doe ik tegenover mijn vader op sommige vlakken nog, hij is er van overtuigt dat ze me alles probeerd in te poeieren en me aan het lijntje te houden zodat ik er over blijf nadenken, dat ze me aan het narren is omdat zij zó gelukkig is.. en dat ik niet weet waartoe ze nog meer in staat is (expres zoenenen waar ik bij sta werd al genoemd) misschien krijgt ie nog gelijk ook...
Wij hadden elkaar belooft niet meer elkaar te spreken tot 15 oktober, 1 week na die afspraak op een zondag ochtend (na het stappen zaterdagavond) een berichtje dat we elkaar beter niet meer kunnen spreken en ook niet 15 oktober, ofwel... vul maar aan![]()
Tot noch toe heeft ze me sinds het uit is elke week nog gesmst, ook toen had ik al gevraagt om me met rust te laten.
Ik kon haar door en door dacht/denk ik, maar verwachte niet dat ze me zó zou laten vallen, en ook al zegt ze nu geen contact meer te willen afgelopen zondag per sms, (heb er niet op geantwoord) durf ik er ¤100,- euro op te zetten dat ze me op of vóór 15 oktober weer smst of belt... best wel erg eigenlijk.
Het haar zoiezo dus al verpest tegenover m'n vader, m'n moeder is er nogal rustig onder.. ja ik geef om haar, maar ze blijkt niet erg betrouwbaar is de conclusie, dat ze niet klaar was voor een seireuse relatie, dat ze beinvloed werd door anderen, ofdat ze al tijden bezig was met het uitmaken en hierdoor dit heel cool kon doen tegenover mij.. wat verklaard dat ze 3 dagen later al met een ander was, maargoed.
En waar ik me schuldig heb gemaakt is het gooien van mijn gehele wezen om de relatie in goede banen te leiden, zelfs door over me heen te laten lopen en met oogkleppen te doen alles wat ik dacht nodig was, wat achteraf dus niet gelukt is..
Nee, ik laat niet nogmaals over me heenlopen op deze manier. want da's echt niet goed.
@luckystrike goed bezig jongen.. dat zou ik niet kunnen denk ik.
@Pim wat doe jij dan voor afleiding?
Vanavond de kermis op geweest, die ik afgelopen weekend had vermeden, maar wou toch even kijken, maar blijk ik toch continu haar te lopen zoeken... zelfs het casino in geweest om te zien of ze aar was (klein casinotje), bewaker zei al: "Ze is er niet hoor", ik zei "Nee dat weet ik" weet niet of hij al wist dat we uit elkaar waren.. we kwamen er wel vaker samen, maar hij ging in gesprek met een collega en dacht zo van, het zijn zijn problemen niet.. dus ga ook hem geen vragen stellen of op hem inpraten om te zien wat ie weet..
Wel heel maffe ervaring, vorig jaar heb ik nog een paar hele mooie beertjes gewonnen voor haar.. kwa emo ging het wel maar niet van harte
Owjee een beetje hoop?quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:08 schreef agneria het volgende:
Ik ben weer ff terug bij afBericht van ex gehad.. nieuwe
is zo onzeker, nieuw en verwarrend nog en bovendien ver weg. Heb niet het gevoel er steun aan te hebben hoewel ik dat ook niet mag verwachten misschien. Zit weer ff aan de grond nu, alles is kut, het leven is kut, ik ben ongelukkig en word nooit meer gelukkig
@Thabrain, verhaal gelezen, klinkt toch alsof je ergens in een hoekje nog hoop blijft koesteren, niet doen hoorHoop dat je nieuwe vlam helemaal goed gaat uitpakken
Dit klinkt misschien erg hard..quote:Op maandag 25 augustus 2008 23:26 schreef luckystrike2008 het volgende:
[..]
[knip]
en geloof me ook zij heeft het moeilijk, weet niet of je dat wilt horen, maar ik denk wel dat dat zo is, ik d8 bij mijn ex ook altijd dat zij ontzettend gelukkig was, en dat was ze ook op bepaalde vlakken, maar sommige dingen dus totaal niet. Zo zit ze nu in de put met haar ritme en werk, ze is moe heeft veel lichamelijke klachten, en kan het zelf niet oplossen want dit speelt al een jaar, ik ben nu zover dat ik haar probeer te helpen, en het boeit me niet meer wat haar nieuwe vriend daarvan vind, en wat dat met haar gevoel doet. [/knip]
En je hebt groot gelijk!!quote:Op maandag 25 augustus 2008 23:47 schreef Chev het volgende:
[..]
Dit klinkt misschien erg hard..
Ik weet niet wat ik in de toekomst wil, maar ik weet wel wat ik nu wil, dat mijn gevoelens voor haar nog té sterk zijn en ik niet weet waar ik op aan kan met haar.. het vertrouwen is toch wel weg eigenlijk.., en ze is heel duidelijk dat ze geen contact wil.. ze heeft het me erg duidelijk gemaakt zó gelukkig te zijn en me niet meer te willen spreken, dat lijkt me voldoende.
Als ze zich ongelukkig voelt moet ze dat zelf maar ´s een tijdje ervaren hoe dat is, zoals ik dat ook heb gedaan en nog regelmatig doe.. dan zal ze ook zien dat vluchten niet de oplossing is en kan ze tegenover mij misschien normaal reageren....
Ze heeft gekozen voor een ander, waarom.. omdat ik niet sterk genoeg was..misschien, omdat ik een keuze maakte samen met haar die niet voldeed aan haar toekomst beeld en ze dit niet kon handelen, en omdat het gras bji een ander groener was... en dit het een stuk makkelijker maakte..dus dat mag ze voorlopig zelf uitzoeken!
Chev, dat gevoel heb ik ook nog altijd hoor. Maar goed dat is niet wederzijds, ik ben ook een hopeloze romanticus, maar weet ondertussen ook dat onze levens veel te verschillend zijn, niet dat dat voor mij een probleem vormt, maar voor haar dus wel nu.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:39 schreef Chev het volgende:
@Lucky
Dus Lucky... waarom denk ik dan soms nog steeds dat het ooit goed komt tussen mij en m'n ex?
En ik richt me hierbij echt niet op korte termijn of op hoop hoor, want ik ga door met mijn leven, maar meer op wat mijn gevoel me zegt.. al heeft die ook niet altijd gelijk natuurlijk, en kan die iedere dag veranderen.
Misschien ben ik gewoon een hopelose romaticus en wil ik bepaalde dingen gelovenmaar ik weet dat wat mijn ex en ik hadden op een paar dingen na wel redelijk goed zat, en heb een aardig idee waarom ze 't uitgemaakt heeft.
Ja.. ik ben hartikke gek in mijn kop haha![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kan nu mijn emo's zo goed als on der controle houden merk ik, kan me soms nog kwaad of een beetje verdrietig maken en mezelf daarna snel weer herstellen en mezelf tot bedaren brengen, soms er goed over praten met mijn moeder, m'n vader word er mopperig van uit bezorgtheid![]()
Kan zelfs reëel nadenken dat de kans hiertoe echt iets van 0.1% is en dat ik me beter kan focussen op iets anders.
Natuurlijk kan ik een nieuwe relatie beginnen en kijken of ik er dezelfde voldoening uit kan halen, er er waarschijnlijk wel gelukkig mee wordengebeurd misschien ook wel, zie wel wat er gebeurd.
En dat is precies wat ik ga doen, niet meer focussen op haar of het krijgen van een nieuwe relatie, maar op mezelf en zien wat er gebeurd.
Als 2 mensen voor elkaar bestemd zijn zal dat vanzelf uitkomen.Maar erbij stilzitten wachten gaat niet, ik ben ook een man en ga lekker flirten en gekken dingen doen, om 's te kijken wat het leven me nog meer te bieden heeft!
Ook heb ik altijd gezegt: "Ik kan wel zonder je, maar ik wil niet zonder je" is blijkbaar nog steeds wat van over anders type ik dit allemaal niet
Ik denk beidequote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:18 schreef Chev het volgende:
Klinkt allemaal erg logisch Lucky, bedankt voor je antwoord.
Ik kan me precies relativeren met jou situatie.. mijn ex heeft naar mijn idee ook een aantal verkeerde beslissingen gemaakt, en ik voelde me de laatste half jaar ook een soort ja knikker of slaaf wat jij zei., daavoor wou ze ook vaak alles controllerend op haar manier doen, maar ik had daar toen geen problemen van en hield ik ook soms wel mijn eigen standpunt (wat ze niet altijd waardeerde), maar nu moet ze zelf maar eens haar problemen oplossen samen met haar nieuwe vriend.
Ik hoop dat ik snel van dit gevoel af ben.. het geven om zal wel blijven, maarja.. is het geven om een herinnering dan of is het geven om de persoon zelf vanuit je hart.. lijkt me toch maar vreemd
Ik geloof dat de hoop datgene is wat maakt of je wel of niet er overheen bent. Bij mij zit er echt nog wel een stukje hoop, maar dat is ondertussen heel erg klein, ik ben op de goede weg. Ik ga hier vandaag nog wat meer over nadenken... het is wel een vreemd gegeven.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 00:15 schreef HiZ het volgende:
Zucht, ik heb de afgelopen week helemaal geen contact met hem gehad, en omdat ik mijn simcard vergeten was mee te nemen kon hij eigenlijk ook geen contact opnemen met mij. Maar nu heb ik vandaag die simcard dus weer toegestuurd gekregen en ik merk dat ik meteen ook meer denk aan hem.
Het rare is dat ik zelf dus echt me volledig heb gedragen alsof het allemaal voorbij is. Ik heb er vrolijk op losgeleefd nadat hij het weer eens uit had gemaakt, maar ik merk toch dat ik steeds onderhuids blijf hopen dat het ook deze keer wel weer goed gaat komen. Behalve dan dat het nooit goed gaat komen, omdat ik hem als partner niet kan vertrouwen.
Goed om te horen dat het nu een stuk beter met je gaatquote:Op woensdag 27 augustus 2008 06:59 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik geloof dat de hoop datgene is wat maakt of je wel of niet er overheen bent. Bij mij zit er echt nog wel een stukje hoop, maar dat is ondertussen heel erg klein, ik ben op de goede weg. Ik ga hier vandaag nog wat meer over nadenken... het is wel een vreemd gegeven.
Ook een ander doel zoeken helpt. Ik ben bezig met een huis te kopen. Dat vreet al mijn energie, geen tijd om over de ex te denken.
Blij dat je je wat beter voelt miesjel, je klinkt al wat positiever.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 08:07 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Goed om te horen dat het nu een stuk beter met je gaatDe afgelopen weken zat je er echt doorheen he?
Je volledig op wat anders storten werkt echt!
Het huishouden doen kan heel therapeutisch werken hoorquote:Op woensdag 27 augustus 2008 09:03 schreef Chev het volgende:
Vanavond heb ik ingeplant als stap 1 van de grote klus avond, wassen, strijken, kleding opvouwen ect![]()
dat zal me wel even bezig houden, muziek aan en gaan.
Films kijken, beetje gamen, msn-en, ouders opzoeken, mensen uitnodige enzo, en de avonden doorkomen is voor mij het belangrijkst.
3 en 4 jaar lijkt wel een magisch iets te zijn, dan leer je elkaar echt kennen denk ik, en dan slaat de twijfel en/of sleur toequote:Op woensdag 27 augustus 2008 23:04 schreef meshuggah het volgende:
Ik gooi der ook eens een berichtje tegenaan.
Na 4 jaar is het sinds 3 dagen nu uit met mijn inmiddels ex (zij 20 ik 23). We woonden net 2 maanden samen(met nog een vriend in 1 huis), maar er was gewoon weinig liefde meer. We werden meer hele goede vrienden van elkaar, en dat is heel jammer. 4 weken geleden eerste keer echt goed gepraat en toen bleek t dat haar gevoelens niet heel erg sterk meer waren maar meer vrienden. En ik vond dat ook, toen gingen we het toch nog proberen maar nu blijkt het er gewoon niet meer te zijn. Afgelopen weekend besloten om ermee te stoppen.
Ze blijft wel in het huis wonen, andere kamer. En we willen elkaar ook gewoon als vrienden blijven zien want ze is gewoon super chill. We kennen elkaar goed, we kunnen lachen, bizarre dingen doen. Alleen is alles gewoon vreemd voor mij, het idee dat zij met andere gaat en ik ook. En ook dat we in het zelfde huis wonen en ik haar dus blijf zien. Wat ik wel heel fijn vind en we hebben de afspraak gemaakt om geen dates mee naar huis te nemen.
Geen idee of iemand mij hiermee kan helpen, maar ik wilde het gewoon even van me afschrijven.
En toch kan je het niet laten om te reageren hequote:Op donderdag 28 augustus 2008 08:30 schreef Chev het volgende:
Toch maar een reply voor meshuggah, 3 dagen uit, voor mij waren die dagen een hell, hoop dat jij 't goed opvat, maar vanaf je 19e samen is toch wel heftig.
Thanks Brain, dat hoop ik ook, en ook voor jou en de rest natuurlijk, nu ik weet hoe de pijn voelt van het verliezen, en kan ik me voorstellen dat mensen een beetje gek kunnen gaan doen..quote:Op donderdag 28 augustus 2008 10:44 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
En toch kan je het niet laten om te reageren heIn ieder geval veel geluk in de rest van je leven Chev. Ik hoop dat je iemand vindt die wel goed bij je pas en je accepteert om wie je bent. Ik hoop dat het iemand is die bij jou wil horen en waarvan jij wil dat diegene op gelijke hoogte naast je kan staan. Ze verwoorden het zo mooi in de (animatie)film Samurai X. Daarin heeft een man het erover dat een man het zwaard is en zijn vrouw de schede. Deze twee zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden. (Die vrouw gaat dan dood en dan gaat die man wraak nemen
)
Hou vol... Dit gevoel herken ik heel erg goed. Geen contact zoeken maar een ander doel, idee of wat voor jou werkt. Als je nu weer contact zoekt begin je bijna weer van voren af aan.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:45 schreef HiZ het volgende:
Ik vind het vandaag zwaarder dan tot nu toe. Heel tegenstrijdig allemaal. Aan de ene kant begin ik te voelen dat ik 'vrij' kom van die afhankelijkheid van hem, aan de andere kant ben ik bang dat het nu echt helemaal en voorgoed voorbij zou kunnen zijn.
Dus je hebt m toch gekocht?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 18:27 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Hou vol... Dit gevoel herken ik heel erg goed. Geen contact zoeken maar een ander doel, idee of wat voor jou werkt. Als je nu weer contact zoekt begin je bijna weer van voren af aan.
![]()
Ik heb mijn doel gevonden in een huis wat ik gekocht heb.. Werkt als een prima afleiding.
Hij is goedquote:
Jaaahaaaa..quote:
Erg hè.. dat loslaten van emo's, heb edit: had ik nu edit: net ook weerquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 11:53 schreef Pim26 het volgende:
Eigenlijk is het loslaten het moeilijkste. Je hebt je zwakke momenten, op die momenten meot je sterk staan en tegen je zelf blijven zeggen dat je niets meer van haar wilt.
Ik ben er wel overheen, kan fotos kijken zonder dat ik iets voel. Het is jammer dat vind ik wel.
Al droom ik nog wel over haar dat het telkens goed komt, maar dat wil ik helemaal niet.
Ik zie nu gewoon in dat zij een heel ander persoon was zoals ze zich voordeed.
Dus ik ben gelukkig met me zelf, ookal moet ik alleen zijn nu.
Verder iedereen een goed weekend en vecht tegen de zwakke momenten;D
Haha je ontkomt er niet aan hequote:Op zaterdag 30 augustus 2008 01:09 schreef Chev het volgende:
Nieuw bericht; Single feest was een flop, was er nog geen 30 minuten en voelde me kompleet klote en had het idee 'wat doe ik hier??' Ben weer weggegaan.. ben er nog niet aan toe
Dus toch iets positiefs, heb er weer van geleerd.
Even klote gevoeld naar m'n broer gegaan halve liter 8% bier naar binnen tegankt en voel me al een stuk rustiger hehe
Zó verschrikkeljik zonde dat ze compleet gebrainwashed is door haar ouders en de gemakkelijkste weg heeft gekozen.. maarja gebeurd is gebeurd.
Dus toch waar wat ik op de radio hoor: vrouwen trekken hun ex z'n shirt aan en mannen zetten het op een zuipen..
Nu je het zegt weet niet eens of mijn ex werkelijk m'n t-shirt heeft gehouden of niet, had ze 't over láng geleden omdat de geur zo lekker was.
Niks van terug te merken overigensniks meer van haar gehoord sinds haar laatst sms van afgelopen zondag dat we maar beter helemaal nooit geen contact meer kunnen hebben..
Zit ik toch nog over mezelf te posten hè brain hèhèoh well life go's on again.
Oeh dit klinkt zo bekend hequote:Op zaterdag 30 augustus 2008 01:43 schreef Mushi het volgende:
Dankje, over dat samenwonen daar begonnen in eerste instantie de twijfels denk ik. Van haar kant dan, ik wilde o zo graag. Misschien was ik wel te gek op haar, wil ik teveel te snel. In mn hoofdje was zij degene waar ik oud mee wilde worden. Trouwen, kinderen (ooit) Argh. Waarom denk ik dan ook dat er zo'n happy ending bestaat. Een relatie gaat niet vanzelf, natuurlijk zullen er periodes met veel gedonder zijn, maar daar kan je samen sterker uitkomen. Ik dacht dat wij sterk genoeg waren! Ik probeer me wel op het advies te focusen. Er morgen over te praten met vrienden.
Dat was idd het relatieplanet feest ja.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:24 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Haha je ontkomt er niet aan heAf en toe moet je gewoon dingen kwijt. Wat dat feest dat relatieplanet feest? Waarom voelde je je er niet thuis? Was het leeftijdsverschil te groot of vond je de muziek niks?
Hmm aan de ene kant waar, maar aan de andere kant, waarom denk je dat mensen het idee hebben dat het écht kan?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:33 schreef HiZ het volgende:
Was het maar waar dat het alleen maar in de film gebeurde, want dan kon je die onrealistische hoop afdoen als romantische nonsense.
Wat een vervelend mens zeg. Eerst je geluk wensen met het over haar heen komen en vervolgens toch weer contact zoekenquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 14:55 schreef Chev het volgende:
-knip-
Ik weet het wel bijna zeker Brain.. maar durf er niet eens aan te denken, ik denk dat ze elkaar gebruiken voor hun pleziertje, of dat hoop ik..quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 16:50 schreef ThaBrain het volgende:
Wat een vervelend mens zeg. Eerst je geluk wensen met het over haar heen komen en vervolgens toch weer contact zoekenIk krijg een beetje het gevoel dat ze nog niet over JOU heen is. Ze heeft dan wel een nieuw vriendje, maar volgens mij liegt ze een beetje tegen hem. Jij zit nog in haar hoofd. Ik denk niet dat ze zich helemaal kan binden aan die nieuwe vriend van haar, anders zou ze je geen berichtjes sturen namelijk. Waarschijnlijk gaat ze weer dezelfde fouten maken als eerst. Laat haar maar lekker op haar bek gaan
Brain.. ik weet dat het niet kan en het maakt me opnieuw gek in mijn kop, moet vechten tegen mijn emoties van gisteravond dat ze niet weer opnieuw omhoog komen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 16:50 schreef ThaBrain het volgende:
Ik weet dat dit je misschien hoop kan geven, maar ga er alsjeblieft niet op in! Al ben je volgens mij wel al zover dat je haar niet meer terug wil. En als je op het punt staat om haar toch terug te nemen....denk aan hoeveel pijn ze je heeft gedaan toen ze het uit maakte. Je weet hoe ze is, je weet hoe het uit is gegaan. Het zal vast niet de eerste keer zijn dat ze het op die manier uitmaakt met iemand. Sommige mensen veranderen nooit (op bepaalde vlakken).
Ik heb mijn mobiele abonnement nog op haar naam staan, heb een aantal nieuwsbrieven op mijn naam overgezet naar die van haar, ALLE digitale bestanden in 1 zip bestand gedaan en diep in mijn pc gezet, en heb mijn hyves verwijderd om van haar af te komen in mijn hoofd.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 16:54 schreef Miesjel het volgende:
Mijn opticien begon vandaag over een bril van haar die klaar voor haar ligt. Smack... Ik heb gezegd dat ik haar niet meer spreek.
Tjek, ik ben er nog niet overheen.. Ik ben nu even in mineur. Vanavond met vrienden BBQen Het er even over hebben en dan zien we wel weer verder.
Ik ben blij dat mijn ex het uitgemaakt heeft vòòr de vakantie, waardeer ik echt van haar, alleen niet wat er nu is.. maargoed.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 17:35 schreef arjan1202 het volgende:
[knip]
Alleen heb stiekem nog steeds hoop, en willen toch later een vriendschap hebben, en dat zal moeilijk genoeg zijn. Misschien mensen nog tips, om het sneller te verwerken? Kan je later nog wel weer van iemand anders houden? Voor mijn gevoel niet want het zit nogal diep. Weekenden zijn helemaal zwaar je bent alleen je verveelt je, voelt je leeg en saai.
Je kan ook in het forum overzicht OP het (rode) mapje klikken dan komen alle posts onder elkaar.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 17:48 schreef Takk... het volgende:
Heb soort van hetzelfde meegemaakt Arjan, alleen hebben mijn ex en ik er wel goed over gepraat en ons verstand zei dat het niet eer werkte, maar het gevoel was het daar niet mee eens.
Toch de knoop zo'n 8 weken gelden doorgehakt, maar het deed pijn.
Heb ook door mijn verleden weinig vrienden, beste vriend is aan het afstuderen dus heeft geen tot erg weinig tijd nu, maar dat gaat veranderen.
Vakantietijd zorgt er ook voor dat andere vrienden op vakantie zijn/waren.
Dus heb een kutvakantie gehad, gelukkig maandag weer naar school, dat ik dat nog eens zou zeggen ;-)
Tsja tips, probeer toch wat te ondernemen, hoe moeilijk dat ook is.
Ik ben elke dag boodschappen gaan doen, en daar een half uur voor gelopen :-)
Zoek afleiding, gamen, films, tv, whatever.
Overhaast niks, geef het de tijd, vindt jezelf terug.
Er hier over posten wil ook wel helpen, misschien het topic doorlezen staan genoeg "tips" in.
Dat lijkt mij ook niet zo'n prettig idee HiZ, ik hoop voor je dat je hulp heb van vrienden, kennissen of je ouders die je erdoorheen slepen, dat had ik wel gelukkig..quote:Op zondag 31 augustus 2008 01:29 schreef HiZ het volgende:
Ik zit er ook steeds aan te denken.... probeer het niet te doen.. maar ik weet gewoon dat hij in deze dagen bezig is met zijn plannen om te verhuizen. Daarnaast weet ik gewoon dat we over een maand tegelijkertijd in Istanbul zullen zijn. Ik ben als de dood om hem tegen te komen in een bar. I weet niet hoe ik zou reageren als hij met een ander was.
Ik heb toen het 1 maand uit was voor mezelf opgeschreven wat ik vond dat er allemaal fout is gegaan in de relatie met mijn ex. Nu een maand later vallen er een hoop stukjes toch weer op zijn plaats.quote:.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet dat er vast nog wel iemand rondloopt die misschien wel beter bij mij past dan haar .. maar ik zie dat nog niet helemaal, ik straal het niet uit, en mijn hoofd staat er niet nar, de hoop dat ze op korte termijn veranderd is erg klein.
Tijdens de relatie had ik figuurlijk de deur uit het kozijn gesloopt en liet over me heen walsen, had ik geen grens, waarschijnlijk had ze toen gehoopt dat ik het uit zou maken, maar ik kon het niet, nu heb ik een grens voor mezelf zou nu wel beslissingen kunnen maken als het niet verder kan, ben ik trots op!
Dus dit alles is wel positief voor mezelf.
Maar haar beeld, woorden en de dingen die we meegemaakt hebben zit nog op mijn entvlies gebrand, zowel de goede als de slechte..
Mensen veranderen alleen voor hunzelf als ze dat zelf willen
[ Bericht 6% gewijzigd door Chev op 31-08-2008 12:07:28 ]Wetenschappelijk is domweg bekend dat verliefdheid je gezonde oordeelsvermogen weg neemt.
Liefde: Hans Teeuwen || Youp ||Theo Maassen
Mannen over vrouwen _O-
Altijd blijven lachen
Klinkt alsof ze compleet uit haar ban gesprongen is Arjan, heeft mijn ex de eerste weken gedaan heel veel drank zuipen, feesten met haar nieuwe vriendje.quote:Op zondag 31 augustus 2008 11:47 schreef arjan1202 het volgende:
zit sinds gisteravond veel met agressie en frustraties is niet normaal meer![]()
In het begin van de relatie heeft me vriendin pheiffer gehad en konden dus ook niet uitgaan was een moeilijke tijd maar we hadden elkaar, duurde anderhalf jaar en daarna zijnw e langzaam samen is weer wat ergens gaan drinken maar nooit echt stappen. Nu is het uit en vervolgens hoor ik of zie ik op msn dat ze donderdag en zaterdag is gaan stappen en alles, en tijdens onze relatie had ze het er nooit overals ik zei we gaan er even op uit was het ook maar even omdat ze dacht dat ze te moe werd. Ene kant voel ik me best wel genaaid, want zei heeft lekker plezier en doet weer nieuwe contacten op, en ik zit hier weer met fucking veel frustraties, praat mezelf ook beetje moed in van, komt allemaal wel weer en dan ga ik ook weer genieten maar op dit moment kan ik wel een deur eruit rammen van ergernis
![]()
Dacht dat ik het ergste wel had gehad maar heb soms van die dagen dan bereik ik het kookpunt.
dat hebben wij dus beide, we zijn beide in positieve zin veranderd en daar zijn we elkaar ook dankbaar voor.quote:Op zondag 31 augustus 2008 12:08 schreef Takk... het volgende:
Mensen veranderen inderdaad alleen maar voor zichzelf, anders houd je jezelf alleen maar voor de gek als je het voor een ander doet en houd je dat niet op de lange termijn vol.
Ik ben ook veranderd omdat ik dat 3,5 jaar geleden zelf wilde maar mijn ex heeft daar ook een groot aandeel in gehad en daar ben ik haar dankbaar voor, net zoals zij is veranderd en ik daar een groot aandeel in heb gehad.
Op dat moment hadden wij elkaar nodig maar nu niet meer, nu is het tijd om alleen te veranderen.
Ik woon part-time in Istanbul, en zijn ouders wonen er. De eerstvolgende keer dat ik erheen ga is de Ramadan net afgelopen en dan gaan de meeste mensen in Turkije naar hun ouders toe. Omdat we een beetje dezelfde vriendenkring hebben en naar dezelfde plaatsen gaan, is er een reëel risico elkaar tegen te komen.quote:Op zondag 31 augustus 2008 10:54 schreef Chev het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook niet zo'n prettig idee HiZ, ik hoop voor je dat je hulp heb van vrienden, kennissen of je ouders die je erdoorheen slepen, dat had ik wel gelukkig..
Jullie gaan naar dezelfde plek op vakantie? Hmm Istambul is een wereldstad toch? Lijkt me dat jullie elkaar niet hoeven te zien, probeer ervan te genieten ookal is dat moeilijk, omdat je toch over je schouder kijk iedere keer (dat heb ik tenmiste nog steeds).
[..]
<knip>
Er zijn mensen die blijven doorgaan idd en erop uit zijn om je pijn te doen, ik vind dat zo laag niveau als ze dat doen, geen greintje respect voor de ander waar je toch een deel van je leven mee hebt gedeeld. Een andere ex van mij voor deze relatie die zat meteen al op hyves te reageren ff onder de gordel, zo is het alweer lekker uit. Ik heb met haar toen uitgemaakt en al het contact verbroken msn,telefoon noem het maar op maar zelfs na 2 jaar blijft ze door etteren, nu trek ik er me erweinig van aan, maar opzienbarend hoe gemeen mensen kunnen zijn! Zij zelf had na 2 dagen toen al een ander was een goede keuze van mij want dat zei toen genoeg. Maar toch blijft ze af en toe dat contact zoeken terwijl ik niks van der wil weten.quote:Op zondag 31 augustus 2008 23:40 schreef Chev het volgende:
Miesjel.. ik leef met je mee joh.
Vandaag heb ik ook een slechte dag, ik snap niet dat ik m'n ex neit uit mijn hoofd kan zetten, ben nu weer alleen thuis, geen slaap, en mis de warmte van gezeldschap en liefde...
Een email die ik van haar ontving hielp ook niet echt veel.. verdomme ex-mens laat me met rust, je hebt me genoeg pijn gedaan!
Als ze nog niet over mij heen kan komen is dat haar eigen schult had ze maar niet naar alle zorgen van haar ouders moeten luisteren en me moeten vertrouwen in plaats van het op te geven en alles van me te willen hebben, en niet binnen 3 dagen over moeten stappen naar haar nieuwe lover..
Ik ben blij dat ik ook in nuzie hoe stom ik geweest ben door geen grenzen te stellen, of ik dat anders wel had gedaan als het niet uit was gegaan.. ik denk het niet, ik was gewoon een ja knikken en on intressant denk ik.
GRR klotestreek!
Ik tik dit even van me af hoor..quote:Op maandag 1 september 2008 08:18 schreef arjan1202 het volgende:
Er zijn mensen die blijven doorgaan idd en erop uit zijn om je pijn te doen, ik vind dat zo laag niveau als ze dat doen, geen greintje respect voor de ander waar je toch een deel van je leven mee hebt gedeeld.
Laat haar haar eigen gang gaan. Laat haar maar lekker in haar eigen sop gaar kokenquote:Op maandag 1 september 2008 09:05 schreef Chev het volgende:
aanvulling:
*zucht* sommige mensen leren het nooit, wat denken jullie?
Zelf denk ik dat ik niet met haar om kan gaan zolang ze met dievan een kennis van me is.. en dat ze hier ook niet gelukkig van word tot ze zich realiseerd dat ze heel wat meer moet doen om een succesvol en gelukkig leven te hebben en dat dat niet afhangt van geld en macht/controlle, want alles kan niet gaan zoals je wilt, en je kan best met een gezamelijk inkomen en een lage hypotheek prima kinderen opvoeden.. mijn ouders konden het ook, ik ook, en die studie die komt wel
als ik me happy voel
nounounou, wat een slap excuus zeg. Alsof mensen die iets minder verdienen van de honger omkomen in dit land. Ik ken zat mensen met een dergelijk salaris die ook nog eens een paar kinderen hebben en zich prima redden en vermaken.quote:Op maandag 1 september 2008 09:05 schreef Chev het volgende:
Ze zei: "Tja, op een gegeven moment ga je wel nadenken over de toekomst hè" en "voor een toekomst voor onze kinderen hebben we toch wel geld nodig hè", en "ik wil onze kinderen het beste kunnen geven" (en ik niet?), en "ik geloofte er niet meer in dat je meer aan je studie/carriere/conditie zou gaan werken" en toen had ze 't al gehad over dat ik maar 'carriere' moest gaan maken.. met een salaris iets onder de 2000 euro bruto per maand kan ik best rondkomen hoor,
NIce Brain, bedankt voor je bericht, had ik wel eventjes nodig.. krijg het idee dat ik het steeds makkelijker krijg om haar los te laten. misschien zijn alle dingen die zeg over haar ouders/fam die ik intype geen fijten, maar wel sterke vermoedens.. want ze komen niet zomaar ergens vandaan..quote:Op maandag 1 september 2008 14:27 schreef ThaBrain het volgende:
Gisteren date gahad. Is wel goed verlopenWe zijn zelfs niet meer aan de film toegekomen omdat we veel hebben gepraat (en uiteindelijk wel gezoend). Maar toch...she's just not 'that' into me. Maar misschien komt dat nog wel tezijnertijd. Aan het eind van de avond was dat namelijk al een stuk meer. We doen het gewoon rustig aan en zien wel waar het schip strand. Ik ga er alleen niet op zitten wachten.
EDIT: Nog meer reacties! Bedankt mensen.. die quotes van jullie zijn inderdaad echt gezegt door haar en ik wist het wel.. maar toch erg blij om meerdere mensen dit te horen zeggenquote:.
Dat praten over exen is wel gebeurd. Bij de eerste date ook al trouwens...Tjah, ik was er niet zo blij mee dat ze het onderwerp aansneed eigenlijkquote:Op maandag 1 september 2008 14:41 schreef Chev het volgende:
Over je date
Een kus op je 2e date, is nogmaal iets voor de 3e datehehe, doe je 't toch wel goed
![]()
En praten is goed, alleen niet over de ex hè(maar heb je vast niet gedaan)
Tja rustig aan doen naar jezelf luisteren, maar geef haar wel een kans hè 'n mens moet een beetje open blijven..
tja praat ook voor mezelf(doe m'n best!)
Het is inderdaad heel "bevrijdend" om over je gevoelens en problemen te praten. Deze topicreeks is daar ook goed voor. Ik heb er zelf veel aan gehad. Het is heel geruststellend dat andere mensen ongeveer hetzelfde meemaken en voelen als jij. Dan voel je je toch wat minder alleen op de wereldquote:Op maandag 1 september 2008 15:30 schreef arjan1202 het volgende:
Geen dank chev.
Vind het zelf ook fijn om hier wat dingen kwijt te kunnen, lucht heel erg op.
Merk dat praten erover helpt en ook natuurlijk dat andere hetzelfde meemaken heb je toch wat gemeen met elkaar praat makkelijker.
En @ ThaBrain mooi dat je weer wat anders hebt gevonden hoop dat het wat wordt voor je! Het blijft natuurlijk een hoorlijk gevoel als je weer wat begint te voelen voor iemand
Hé Miesjel, ik snap 't wel., moeders kennen hun kinderen, 't is freaky maar ze zijn er voor je en weten meer dan je denkt...quote:Op maandag 1 september 2008 19:04 schreef Miesjel het volgende:
Miesjel: Moeder ik ben niet blij en weet niet precies waarom. Ex spookt weer door mijn hoofd
Moeder: Je hebt een huis gekocht en wil dat heel graag vertellen aan ex, maar dat kan niet.
Ineens wist ik het.. Ik heb er niet zoveel aan, maar nu weet ik tenminste waarom ik me zo kut voel. Moeders zijn echt goed.
Lucky dog, maar doe 't rustig aanquote:Op maandag 1 september 2008 15:49 schreef ThaBrain het volgende:
EDIT
Volgens mij moet ik het terugnemen dat ze misschien toch niet "that into me" isIk ben net uitgenodigd om vrijdag bij haar te blijven eten en daarna te blijven slapen
![]()
Klinkt allemaal heel bekend. Het is alsof 'ik' nog moet besluiten om het uit te maken of zo. Terwijl dat onzin is. Het is al uit.quote:Op maandag 1 september 2008 20:02 schreef Chev het volgende:
[..]
Hé Miesjel, ik snap 't wel., moeders kennen hun kinderen, 't is freaky maar ze zijn er voor je en weten meer dan je denkt...
Vanavond ook even kort met mijn moeder gepraat, zij heeft me eigenlijk tot de drempel geleid en ik sta nu in een tweestrijd, gooi ik de deur dicht of laat ik hem open voor mijn mijn ex.
Alles in mijn verstand zegt me dat ik hem dicht moet gooien, maar er staat een schim van mezelf er tussen die hem heel hard tegenhoud met alle kracht die die heeft, en wat ik ook doe ik zie hem alleen maarnee schudden, dat er iets nog niet af is...
[..]
Lucky dog, maar doe 't rustig aanen blijf de baas
Pagina 3 pas hoorquote:Op dinsdag 2 september 2008 00:17 schreef Chev het volgende:
Tijd voor pagina 5
Niet doen!!! Ik weet dat het moeilijk is, maar doe het niet!! Geen contact is de beste remedie! Gebruik de tijd die je nu over hebt om jezelf terug te vinden, over jezelf na te denken. Probeer haar en/of jouw fouten op een rijtje te krijgen voor jezelf.quote:Op dinsdag 2 september 2008 12:38 schreef Bdijk het volgende:
Op dit moment heb ik "cold turkey" mis haar vreselijk, en weet dat ik maar 1 smsje verwijderd ben om haar weer te zien en het gezellig te hebben.. its killing me!
Tja en dan? Op 'oude' voet verder?quote:Op dinsdag 2 september 2008 12:38 schreef Bdijk het volgende:
Op dit moment heb ik "cold turkey" mis haar vreselijk, en weet dat ik maar 1 smsje verwijderd ben om haar weer te zien en het gezellig te hebben.. its killing me!
Dat gevoel kennen we allemaal, maar ze heeft bewust die keuze gemaakt snoet.quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:11 schreef PoepSnoet het volgende:
Het is nu 2 weken geleden dat ik mijn ex voor het laatst gezien heb. de zaterdag erna maakte ze het uit en nu heeft ze alweer een ander.
Kut is alleen dat ik helemaal niet vond dat het uit moest raken. Kan er maar slecht mee omgaan.
Hopelijk gaat het gevoel snel over
Ik heb het zelfde gehad net als iedereen hier ongeveer denk ik.quote:Op dinsdag 2 september 2008 18:11 schreef PoepSnoet het volgende:
Het is nu 2 weken geleden dat ik mijn ex voor het laatst gezien heb. de zaterdag erna maakte ze het uit en nu heeft ze alweer een ander.
Kut is alleen dat ik helemaal niet vond dat het uit moest raken. Kan er maar slecht mee omgaan.
Hopelijk gaat het gevoel snel over
Ik zou willen dat ik deze raad had opgevolgd de vorige keren dat het uitging. Echt beter is het nooit geworden en ik werd alleen maar steeds depressiever omdat ik nooit wist waar ik aan toe was.quote:Op dinsdag 2 september 2008 20:14 schreef Pim26 het volgende:
Dus heel veel succes en type het van je af, val je ex niet lastig, als ze je terug wilt komt ze wel, maar ik zou zeggen neem je ex niet terug, het is niets voor niets uitgegaan.
Het zijn altijd van die achteraf verhalen "had ik maar". Op het moment zelf heb je hele andere behoeften natuurlijk.quote:Op dinsdag 2 september 2008 20:37 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik zou willen dat ik deze raad had opgevolgd de vorige keren dat het uitging. Echt beter is het nooit geworden en ik werd alleen maar steeds depressiever omdat ik nooit wist waar ik aan toe was.
Dan wil je je partner niet kwijt, dank denk je dat alles goed komt en dat je voor altijd samen blijft.quote:Op dinsdag 2 september 2008 20:44 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Het zijn altijd van die achteraf verhalen "had ik maar". Op het moment zelf heb je hele andere behoeften natuurlijk.
Zo is het ook. Het is iets loslaten waar je dagen, weken, maanden of zelfs jaren iets mee hebt gedeeld. En het moeilijkste is om iemand los te laten die bij je in heeft gewoond, want dan ben je al zover in de relatie. Alles doet je herinneren aan hem/haar.quote:Op dinsdag 2 september 2008 21:54 schreef PoepSnoet het volgende:
Ik vind het knap van degene die ineens uit een relatie stapt. Terwijl je lange tijd, soms jaren bij elkaar geweest bent. Zonder stukje gevoel de ander laat zitten. Je vraagt je op die moment echt af of jij de enige was die van de ander hield/houdt. Volgens mij is je ex loslaten helemaal geen kunst, het is meer uitzieken van een langdurige slopende ziekte. Niets kunstigs aan.
Wauw wat een herkenbare text, mooi gedicht!quote:Op dinsdag 2 september 2008 21:47 schreef Pim26 het volgende:
http://www.gedichtenweb.nl/gedicht/Blikken-kruisen.html
-knip-
Dat soort dingen gaat bij iedereen wel door zijn hoofd.quote:Op woensdag 3 september 2008 05:00 schreef steve2003 het volgende:
En al die tijd maar hopen dat ze iemand anders tegenkwam, zodat ze mij met rust liet (liep echt de spuigaten uit)... En dat heeft ze nu dus gedaanwas er toch minder overheen dan ik zelf dacht... Weet nu gewoon dat ze een wip aan het maken zijn,
, en kan er niet om slapen. Echt heel erg kut dit. sorry voor het lastigvallen mensen, maar moest het ff kwijt.
Zo die gesprekken doen je goed hequote:Op woensdag 3 september 2008 10:24 schreef Chev het volgende:
-knip-
Je moet maar zo denken brain.. ze heeft je niet goed genoeg behandeld zoals een mens, een liefde behandeld hoort te worden, en jij hebt de kans om het opnieuw te proberenquote:Op woensdag 3 september 2008 10:47 schreef ThaBrain het volgende:
[knip]
Ik heb vandaag een beetje gemengde gevoelens.
Ik heb gisteravond voor het eerst sinds lange tijd weer eens gekeken op de hyves van mn ex. Er staan berichtjes op van haar nieuwe vlam geloof ik...tenminste...ik heb het vermoeden dat dat haar nieuwe vlam is. Hij ziet er echt uit als een sukkelDat ze daar op kan vallen zeg! Aan de andere kant ben ik er weer een beetje down door... Heel vreemd...
[knip]
Al met al een beetje gemengde gevoelens vandaag
Het is duidelijk dat jij het gevoel niet kent, of in ieder geval niet zo sterk als sommige mensen het ervaren.quote:Op woensdag 3 september 2008 11:26 schreef emokid het volgende:
Wat een kunst zeg, wees een man en ga door met je leven.
Tja ik heb mijn ex ook alles teruggegeven 2 weken nadat het uit was toen ik m'n spullen kwam halen.. maar ik was furieus toen ze me vertelde dat ze al lang met ht idee speelde om het uit te maken... wat natuurlijk ook eigenlijk achteraf wel voorspelbaar was..quote:Op woensdag 3 september 2008 10:19 schreef arjan1202 het volgende:
Foto's opgeruimd, brieven opgeruimd, ring af gedaan heb ik na een week gedaan. Spulletjes die ik heb gekregen van der heb ik gewoon staan dat stoort me ieder geval niet.
Verbaas je niet als ze dat alsnog doet hé.. zal ze later weer weghalenquote:Zelf heeft ze nog shirts van me daar sliep ze in, had ook nog een foto op canvas doek laten maken die was voor der nieuwe kamer die is er alleen nog niet. Dus die heeft nooit kunnen hangen.
Preciesquote:Kan der wel verwijderen, maar je kan altijd nog zoeken op hyves, dus opzich ligt dat aanmezelf, moet gewoon niet gaan kijken en me inhouden.
Je hebt net een begin gemaakt, je zal denken dat je er snel overheen komt, je zal op een gegeven moment zelfs dat tegen jezelf zeggen en dat geloven en dan loop je misschien wel weer tegen een muur aan.. dat hoort erbij, "gewoon" doorgaan meer kunnen we nietquote:Ben nu zelf 3 weken verder is nog heel kort eigenlijk, andere zeggen ook hier blijf je toch een paar maanden mee lopen totdat het helemaal weg is.
Doe je goed, kijk naar jouw toekomst te kijken en niet naar wat die van jullie had kunnen zijn, ookal snap ik wel als dat nog niet geheel luktquote:Maar goed ik richt me nu op me werk, en ben weer mensen gaan contacten waar ik binnenkort mee ga afspreken, en ik probeer zoveel mogelijk naar de toekomst te kijken. En heb nu ook een knie operatie in het vooruitzicht dus dat leid mij gelukkig afDat vooruitzicht naar een operatie toch positief kan zijn hehe
Ow nu gaat het wel weer hoor. Mijn gedachtes zijn ook steeds vooral bij mn nieuwe vlam. Ik was gisteren gewoon even nieuwsgierigquote:Op woensdag 3 september 2008 11:13 schreef Chev het volgende:
En hou verdorieop met het kijken naar je ex haar hyves.. hyves is dodelijk!!!!
![]()
Nu zit je weer met je gedachten ergens waar je niet zijn moet, je moet bij jou leven en met jou nieuwe liefde, teruglijken is geen optie weet je nog... want daar heb nu NU niks aan.
Ik laat het ook uit mijn hoofd hoor, ben ook blij dat ik geen hyves meer heb anders was het wel verleidelijk denk ik...
Niet op haar hyves kijken.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:11 schreef mrsjaak2 het volgende:
het is nu zo'n 2 weken uit, maar voel me nog steeds klote..... Zit echt heel veel op haar hyves te kijken, en dat terwijl ik veel afleiding heb in de vorm van voetbal, werk en school![]()
iemand nog tips? ga er echt kapot aan
ik doe precies hetzelfde maar moet zeggen nu 3 weken verder gaat dat beter om af te leren.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:11 schreef mrsjaak2 het volgende:
het is nu zo'n 2 weken uit, maar voel me nog steeds klote..... Zit echt heel veel op haar hyves te kijken, en dat terwijl ik veel afleiding heb in de vorm van voetbal, werk en school![]()
iemand nog tips? ga er echt kapot aan
Mijn ervaring is juist dat je mensen om je heen moet hebben. Omdat ik dan juist als ik tijd heb over mezelf met haar ga nadenken, en dat is juist niet wat ik wil. Denk dus dat het heel persoonlijk is idd.quote:Op donderdag 4 september 2008 12:58 schreef Takk... het volgende:
Als de tijd rijp is, is de tijd rijp.
Dit merk je zelf wel wanneer je toe bent aan iets anders, frisse lucht, gezelschap om je heen, beweging, whatever.
Dit moet je niet overhaasten, er is echt niks mis om een avondje/weekendje wat mij betreft weekje alleen te zijn en eens goed na te denken over je EIGEN leven.
Dat het persoonlijk is is zeker waar, maar heb/denk je dan niet dat als je meteen elke dag mensen om je heen hebt erover praat etc. je jezelf later toch tegenkomt als je dan wel alleen bent...quote:Op donderdag 4 september 2008 13:07 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Mijn ervaring is juist dat je mensen om je heen moet hebben. Omdat ik dan juist als ik tijd heb over mezelf met haar ga nadenken, en dat is juist niet wat ik wil. Denk dus dat het heel persoonlijk is idd.
Tijdens mijn 4jarige relatie de vrienden die ik had een beetje laten verwateren. dus juist nu is het moeilijker daar voor te zorgen, mijn advies voor iedereen: hou je vrienden bij je als je een partner hebt!quote:Op donderdag 4 september 2008 13:27 schreef Takk... het volgende:
[..]
Dat het persoonlijk is is zeker waar, maar heb/denk je dan niet dat als je meteen elke dag mensen om je heen hebt erover praat etc. je jezelf later toch tegenkomt als je dan wel alleen bent...
Uiteindelijk moet je er toch zelf doorheen, je komt toch een keer alleen te staan.
Ik bedoel natuurlijk niet dat je dus maar alleen thuis moet gaan zitten , nadenken.
Natuurlijk moet je vrienden opzoeken, erover praten met je vrienden.
Maar uiteindelijk moet je toch zelf door die periode, met hulp van vrinden dat wel.
Ja en toch is het heel moeilijk als je partner zichzelf opdringt bij je om langs te komen enzo...quote:Op donderdag 4 september 2008 14:43 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Tijdens mijn 4jarige relatie de vrienden die ik had een beetje laten verwateren. dus juist nu is het moeilijker daar voor te zorgen, mijn advies voor iedereen: hou je vrienden bij je als je een partner hebt!
idem dito hier, maar de 2 goede vrienden die ik heb, kan ik ook op bouwen ook!quote:Op donderdag 4 september 2008 15:08 schreef Chev het volgende:
ach snoet.. ik heb er juist achter gekomen dat mijn destijdige vrienden geen echte vrienden waren
Nu slechts nog maar 2 goede vrienden en wat kenissen.
Ik kom er juist achter dat ik veel meer vrienden had dan verwacht.quote:Op donderdag 4 september 2008 15:21 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
idem dito hier, maar de 2 goede vrienden die ik heb, kan ik ook op bouwen ook!
Ik zeg maar zo liever een handvol dan een landvol
dat is helemaal mooiquote:Op donderdag 4 september 2008 18:21 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik kom er juist achter dat ik veel meer vrienden had dan verwacht.
quote:Op vrijdag 5 september 2008 01:33 schreef HiZ het volgende:
God zeg, ik zou willen dat ik per dag niet maar één uurtje niet aan hem zou hoeven denken.
Echt mens...rot op ofzoquote:En, hoe gaat het ermee?
Mail je toch gewoon terug, ROT OP.quote:Op vrijdag 5 september 2008 12:44 schreef ThaBrain het volgende:
Ow dit is echt té grappig hoor!!
Ik heb net een mailtje van mijn ex binnen. Er staat 1 zinnetje in:
[..]
Echt mens...rot op ofzoToen ze bij me langs kwam 24 augustus heeft ze gezegd dat we geen vrienden konden worden als ik me zo bleef gedragen tegenover haar (arrogant en klootzakgedrag... volgens haar). Daarna hebben we elkaar niet meer gesproken.
Waarom zoekt ze dan nu contact met me? Rot gewoon op! Ik hoef je niet meer te spreken! Ik ben doorgegaan met m'n leven. Zou ze wat van me nodig hebben?
Ach whatever...ik mail haar wel een keer terug als ik zin heb. Dat zal alleen na het weekend zijn, want vanmiddag/avond heb ik een dateDe gedachtes aan m'n ex ban ik even uit mijn gedachten. Ik stort me maar weer op m'n date
Nee dat ook weer nietquote:Op vrijdag 5 september 2008 12:56 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Mail je toch gewoon terug, ROT OP.
Heb je het voor je weekend mooi afgesloten
De topic titel is toch de kunst van het loslatenquote:Op vrijdag 5 september 2008 13:05 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Nee dat ook weer nietIk wil weten wat erachter zit
Zo lukt het natuurlijk nooit met je datequote:Op vrijdag 5 september 2008 13:05 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Nee dat ook weer nietIk wil weten wat erachter zit
wat het mooiste zou zijn is als Brain zijn ex zou mailen.quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:24 schreef Takk... het volgende:
Ik weet niet of het zo is maar ik kan me heel goed voorstellen dat Brain zijn date even afwacht en als het goed verloopt dat tussen neus en lippen door in zijn mailtje zet, om haar toch wel te laten weten dat je ook verder bent en alweer bezig bent met een nieuwe relatie...
Misschien een soort van wraakactie...
Ik zie mezelf dat ook wel doen, het is toch altijd wel even slikken als je ziet/hoort dat je ex een nieuwe relatie/vlam heeft.
Het is denk ik beter om het niet te doen maar stiekem wil je het graag laten weten.
Wat heeft het voor zin op die manier te reageren? Ik geef eerder de voorkeur aan een nette oplossing.quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:32 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
wat het mooiste zou zijn is als Brain zijn ex zou mailen.
"(naam Ex), wil je me niet meer lastigvallen met smsjes, want je hebt het zelf uitgemaakt en toch neem je steeds contact op.
Bovendien heb ik nu een lieve vriendin met wie het erg klikt (lekker aandikken). Ik en vooral zij vinden het niet leuk als je me nog steeds smst. Veel succes in je verdere leven.
Met vriendelijke groet Brain"
Vind jij het netjes als iemand je dumpt en je daarna steeds sms't dan?quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:39 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Wat heeft het voor zin op die manier te reageren? Ik geef eerder de voorkeur aan een nette oplossing.
Alles wat je hiermee bereikt is irritatie, meer dan er nu al misschien is.
Natuurlijk is dat niet. maar er moet er toch 1 volwassen zijn?quote:Op vrijdag 5 september 2008 14:56 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Vind jij het netjes als iemand je dumpt en je daarna steeds sms't dan?
Dan moet hij haar maar volledig negeren.quote:Op vrijdag 5 september 2008 14:58 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat niet. maar er moet er toch 1 volwassen zijn?
Beter dat ze weg is, kun je het nog sneller verwerken.quote:Op zaterdag 6 september 2008 00:17 schreef Pim26 het volgende:
Nou ik dacht dat ik wel klaar was met me ex, las ik vandaag in een blaadje op het werk, van alle mensen die komen en gaan dat zij weg was. Dus las het eerst vluchtig en ineens viel me oog op haar naam, BAM, daar ging me maag,, gvd wat een kut gevoel!!
En nu zit ik al heel de avond met haar in me hoofd, ik wil haar smsen, heb het niet gedaan en ga het niet doen( Hoop ik) maar pfff ik dacht dat ik er klaar mee was maar blijkbaar toch niet:(
Maar ik zet daar en blijf erbij met me gedachten dat ik er klaar mee ben en niets meer van haar wil. Ik ga het overwinnen hoop ik!
Yup ken je nog [post]quote:
Je bent goed bezig Chev... Je komt er wel!quote:Op donderdag 4 september 2008 22:29 schreef Chev het volgende:
Knip
Ik hoop dat ze geluk vind en de persoon die haar gelukkig kan maken, en vind het super jammer dat alles zo is gegaan maar aan 'als' of 'misschien' hebben geen nut nu, mocht de situatie veranderen zie ik wel, maar vooralsnog zie ik dat niet snel gebeuren.
knip
Ik ben nu op momenten écht gelukkig, andere momenten kijk ik nog te veel terug.quote:Op zaterdag 6 september 2008 11:52 schreef lollypops het volgende:
[..]
Je bent goed bezig Chev... Je komt er wel!
Over gelukkig worden gesproken...Er is niet iemand die jou gelukkig kan maken... Dat zul je toch echt zelf moeten doen, dus ook jouw ex...!!
is wel een moeilijke vraag.quote:Op zaterdag 6 september 2008 12:30 schreef Chev het volgende:
Even een vraagje voor jullie:
Als je vriend(in)verlieft (begint te) word(en) in een lange relatie (4 jaar) en het je pas wéken later verteld wanneer ze het pas uitmaakt als ze er zeker van is dat het wederzijds is.
Is dat dan vreemdgaan? Ik denk van welniet op een fysiek iets maar wel op een mentaal iets
![]()
(mijn ex vond natuurlijk van niet..)
Thanks.. het lijkt er inderdaad op dat dat is gebuerd... ze moest er eerst zeker van zijn dat het wederzijts was (2 dagen voordat ze het uitmaakte), toen heeft ze 1 dag nagedacht dus en de dag later het uitgemaakt om met die gast de volgende dag al iets te beginnenquote:Op zaterdag 6 september 2008 12:52 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
is wel een moeilijke vraag.
Heb dit in een andere relatie meegemaakt, ze leerde iemand kennen en ik vertrouwde het niet.
Ze zei zelf dat ze van mij hield en dat dat alleen vriendschap was. En dat ze niet verliefd op hem was.
Ik heb het toen uitgemaakt omdat ik vond dat er geen vertrouwen meer was en zij niet eerlijk was tegen mij.
2 dagen nadat het uit was had ze met hem. Ik heb dit 2 maanden aangekeken, en mijn gevoel zei dat het niet klopte. Zelf heeft ze dit altijd ontkend, omdat zei vond dat haar leven verder ging en ik daarop zei daarom had je na 2 dagen een ander omdat je van me hield;)
Dus om je vraag te beantwoorden, mentaal is het wel een soort van vreemdgaan. Het berust ieder geval niet op vertrouwen op de relatie die je op dat moment hebt. Want zij houd jou aan het lijntje, jij was het 2de plan zeg maar, als het gevoel niet wederzijds was van die andere, was ze naar jou toe terug gegaan, was dat wel wederzijds dan had ze je gedumpt.
Zozo wat een discussie over mijn situatie zegquote:Op vrijdag 5 september 2008 13:24 schreef Takk... het volgende:
Ik weet niet of het zo is maar ik kan me heel goed voorstellen dat Brain zijn date even afwacht en als het goed verloopt dat tussen neus en lippen door in zijn mailtje zet, om haar toch wel te laten weten dat je ook verder bent en alweer bezig bent met een nieuwe relatie...
Misschien een soort van wraakactie...
Ik zie mezelf dat ook wel doen, het is toch altijd wel even slikken als je ziet/hoort dat je ex een nieuwe relatie/vlam heeft.
Het is denk ik beter om het niet te doen maar stiekem wil je het graag laten weten.
Dat probleem ken ik ja, ik heb 2 goede vrienden (koppeltje vriend/vriendin).quote:Op zaterdag 6 september 2008 19:06 schreef PoepSnoet het volgende:
Hoe bouw je eigenlijk het beste weer een sociaal leven op na een lange relatie? Ik heb eigenlijk alles laten versloffen. En zit nu met de gebakken peren zegmaar
heb precies hetzelfde als jou nu.quote:Op zaterdag 6 september 2008 19:06 schreef PoepSnoet het volgende:
Hoe bouw je eigenlijk het beste weer een sociaal leven op na een lange relatie? Ik heb eigenlijk alles laten versloffen. En zit nu met de gebakken peren zegmaar
Soms kunnen mensen beter eerst hunzelf vinden en daarna een aanvulling...quote:Op zondag 7 september 2008 11:36 schreef Pim26 het volgende:
Nu is ze alleen en zoekt ze iemand die jou ruimte kan invullen.
Zijn er helaas ook genoeg die die moeite niet nemen en meteen het ene gat opvullen met het anderequote:Op zondag 7 september 2008 17:12 schreef Chev het volgende:
[..]
Soms kunnen mensen beter eerst hunzelf vinden en daarna een aanvulling...
Ja, maar dan alleen eigen ervaring, wat mijn ex nu doet weet ik niet en hoef het ook niet zo te weten, hoop gewoon dat het goed gaat met haar.quote:Op zondag 7 september 2008 10:28 schreef arjan1202 het volgende:
Jullie daar ervaring mee? Dat ze dingen gaan doen die jij ook wou maar er altijd wel wat was?
Nou ja inderdaad, zo bedoelde ik het dus, zo komt het op mij ieder geval over.quote:Op zondag 7 september 2008 17:19 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Zijn er helaas ook genoeg die die moeite niet nemen en meteen het ene gat opvullen met het andere
Ik ervaar hetzelfde bij mijn ex, die heeft nu een ander en die gooit alle remmen eraf lijkt het.quote:Op zondag 7 september 2008 19:49 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
Nou ja inderdaad, zo bedoelde ik het dus, zo komt het op mij ieder geval over.
Maar ja het is natuurlijk ook wel weer zo, dat je in een periode zit, dat je erop gaat letten.
Ik trek er ook op uit, maar dan met mensen die ik ken, zij gaat meteen dingen doen die ze anders nooit deed. Zo ken ik der ieder geval niet. Opeens kan ze wel stappen, ik vind het vreemd.
Maar goed zal wel aan mij liggen denk ik
Laat ze maar, sommige storten zich op een nieuw avontuur zodat ze niet hoeven na te denken en niet iemand te hoeven missen.quote:Op zondag 7 september 2008 20:41 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Ik ervaar hetzelfde bij mijn ex, die heeft nu een ander en die gooit alle remmen eraf lijkt het.
In ieder geval dingen die ik nooit verwacht had.
Dan heb je er in iedergeval van geleerd, en dat is ook wat waard.quote:Op zondag 7 september 2008 21:47 schreef Pim26 het volgende:
[..]
tevens zal deze relatie heel anders gaan dan me laatste relatie.
Dat zijn wel pijnlijke situaties inderdaadquote:Op zondag 7 september 2008 23:43 schreef Chev het volgende:
Precies het is onwijs zuur.. vandaag te horen gekregen van een kennis dat ie mijn ex gezien heeft met haar nieuwe lover op een verjaardag van een goed kroeg kennis van mijn/ons.
Enige wat hij kon vertellen dat ze er 'normaal' uit zag en zich 'normaal' gedraagde (als met mij) en dat ze de hele avond met haar vriendin (de jarige) heeft lopen babbelen en dat d'r vriendje dat met vrienden van hem deed.. verders wist ie niks..
Voelde me gelijk kut erdoor.. ofwel zij gaat lekker door met leven met onze oude vriendengroep en door gaat zoals het eigenlijk al was (behalve met mij dan), en ik dus niet, gelukkig heb ik een paar goede vrienden waarop ik kan bouwen, en ben het met Pim eens je kan er beter eerst sterker van worden voordat je verder gaat.
Zeker als je 'gedumpt word' is het lastiger dan wanneer je het met iemand uitmaakt, heeft ze dus grondig aangepakt *zucht* 2 maanden later denk ik er nog geregeld aan, maar alleen op herinnerings momenten, verders gaat het wel lekker met me en doe ik m'n eigen ding.
Ik heb net maar een mailtje terug gestuurd:quote:En, hoe is het ermee
Ik ben benieuwd wat voor antwoord ik krijg. Als ze contact met me zoekt, doet ze zichzelf alleen maar meer pijn. Of ze wil misschien showen dat ze een nieuw vriendje heeftquote:Goed. Met jou?
Hoezo?
Ze heeft het afgelopen vrijdag uitgemaakt. We waren toen precies 4 maanden bij elkaar. Afgelopen woensdag was er nog niks aan de hand, zij moest toen korfballen en ik ben wezen kijken. Toen we daarna afscheid namen in de auto zoende ze me nog en zei ze "Tot vrijdag, ik heb er zin in". De dag erna heb ik haar zeker 4 smsjes gestuurd maar kreeg ik nergens een reactie op. Afgelopen vrijdag heb ik op een gegeven moment aan het eind van de middag gesmst: "Komen mijn smsjes wel aan"? Toen reageerde ze eerst heel normaal dat ze met wat collega's op een terras wat aan het drinken was.quote:Op zaterdag 6 september 2008 10:47 schreef Chev het volgende:
[..]
Yup ken je nog [post]
Hoe is het eigenlijk afgelopen met jou en je ex?
Zie dikgedruktquote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Dat zijn wel pijnlijke situaties inderdaadHet is eigenlijk een competatief spelletje: wie er het eerst bovenop komt of het daarop laat lijken
Met een rebounder is het een stuk makkelijker om het te laten lijken dat je er weer bovenop komt. Je stelt je verwerkingsproces alleen maar uit. Je kan, denk ik, inderdaad beter eerst zelf aansterken voordat je in een nieuwe relatie stapt
![]()
Sokkenquote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Nou...het gaat er dus om dat ze nog sokken van me heeft. Dat terwijl ze had gezegd dat ze die had weggegooid. Dat zei ze toen ze bij me langs kwam om spullen te brengen![]()
Tja ik heb ook nog wat halters, een oude digitale foto camera en 2 dure douchegels bij haar liggen (die nu vast op zijn), van mij mag ze die lekker weggooien als dat de enige reden is waarom ze me wil spreken.quote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Ook is er nog iets van mijn ouders wat bij haar ligt, maar dat moet ze nog even zoeken.
Lijkt erop Brain.. Vraag haar eerst maar 's wat het precies is van je ouders.. en beslis (eventueel samen met je ouders) of het belangrijk is om haar langs te laten komen, en of je het zelf wel wil.quote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Ik wist nog wel dat ze spullen van me had, maar ik had eigenlijk zoiets van: laat maar. Ik vind het een beetje vreemd dat ze er nu zelf mee komt. Zou het een excuus zijn om me weer een keer te zien?
Ik laat haar wel langs komen. Er zit iets bij de spullen dat van mijn ouders is. Als het alleen om mijn sokken zou gaan, zou ik haar niet langs laten komen.
Na 2 dagen al gevoelens voor iemand hebben kan gewoon niet. Er moet toch meer spelen lijkt mij?quote:Op maandag 8 september 2008 10:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ze werkt daar pas 2 weken (sinds 1 sept.). In de tijd dat ze een nieuwe baan zocht heb ik haar altijd volledig gesteund en stond ik voor haar klaar als ze het moeilijk had omdat ze het op haar werk toen totaal niet naar der zin had. Nu heeft ze een nieuwe baan en in minder dan 2 dagen heeft ze gevoelens ontwikkelt voor een collegaWant afgelopen woensdag was er echt nog niks aan de hand, dat zegt zij ook. Ik geloof haar wel, want is ze altijd heel eerlijk geweest.
Wat mij ook heel veel pijn doet is dat ze dus min of meer openstond voor andere gevoelens. Zoals ik er naar kijk heb je die gevoelens niet als je een goede relatie hebt, ik had die gevoelens iig zeker niet voor andere meiden.
Ahumquote:Op maandag 8 september 2008 11:36 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
Na 2 dagen al gevoelens voor iemand hebben kan gewoon niet. Er moet toch meer spelen lijkt mij?
En zoals je aangeeft dat ze open stond voor andere gevoelens, zegt misschien ook wel iets dat er meer moet spelen. En als dat zo is het je het recht om dat te weten, en zal ik er toch nog over praten.
Want nu zit je met een gevoel van er moet toch meer zijn, als ze een beetje eerlijk is geeft ze jou die kans om dat te bepraten.
Ken de situatie wel een beetje is ieder geval knap klote.
Sterkte ieder geval!
Ja sokken inderdaadquote:
Het gaat om een onderdeel van een snijmachine. Die snijmachine heeft bij haar gestaan. De machine zelf is al terug naar mn ouders, maar daar hoort dus nog wel dat onderdeel bijquote:Op maandag 8 september 2008 11:12 schreef Chev het volgende:
Lijkt erop Brain.. Vraag haar eerst maar 's wat het precies is van je ouders.. en beslis (eventueel samen met je ouders) of het belangrijk is om haar langs te laten komen, en of je het zelf wel wil.
Anders kan je net zo goed zeggen dat ze het weg mag gooien
Dat doet ze ook Morpheus.. zelf kiest ze er voor om het risico te nemen en ervoor te gaan, en jouw dus achterlatend, om te zien of het gras bij de buren groener is. Een enorm risico met gevolgen.quote:Op maandag 8 september 2008 12:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die 2 dagen vind ik zelf ook bijzonder vreemd. We hadden niet altijd een even stabiele relatie, we hadden eigenlijk nooit ruzie maar best wel eens een meningsverschil of iets dergelijks. We verschillen qua karakter veel van elkaar, maar dat hoeft niet perse een probleem te zijn.
Ik heb haar tijdens ons gesprek afgelopen vrijdag ook gevraagd hoe je binnen 2 dagen gevoelens voor iemand ontwikkelt en je huidige relatie dan maar gelijk beeindigd. Daarop antwoorde ze dat ze niet wil dat ze bijv. een week later nog verliefder op die ander is (of zelfs iets mee gedaan heeft) en ze het dus z.s.m. tegen mij wilde zeggen om me niet extra pijn te doen. Op zich waardeer ik dat wel, want ik had het nog veel erger gevonden als ze bijv. al wat met een ander gedaan had.
Maar toch blijft het pijn doen dat ze gewoon helemaal openstond voor andere gevoelens. En daarnaast vind ik dat ze op deze manier wel de gemakkelijkste weg kiest...
Zo zie ik het ook maar zij helaas niet. Ik vind het een zeer overhaaste beslissing en vrees voor haar dat als het niks wordt met die andere gozer ze in een diep gat valt. Ik ben bang dat ik me dat dan weer heel erg ga aantrekken omdat ik nog heel veel om haar geef...quote:Op maandag 8 september 2008 13:40 schreef Chev het volgende:
[..]
Dat doet ze ook Morpheus.. zelf kiest ze er voor om het risico te nemen en ervoor te gaan, en jouw dus achterlatend, om te zien of het gras bij de buren groener is. Een enorm risico met gevolgen.
Die van mij was ook op het laatste moment eerlijk tegen me erover, ze zei later: "Ik heb het uitgemaakt omdat jij het anders uit zou maken." en heeft me dus niet eens een kans gegeven haar om te praten of te helpen.
Hoe lang ze al precies verlieft aan het worden was wist ze ook niet maar dat was al 'n week of enkele weken, en kon het we willen het niet zien hè.
Het kiezen om er niet voor om te vechten voor een relatie vind ik persoonlijk erg zwak, zelf zou ik als de relatie goed voelt, kiezen om het te negeren, want dat kan! Als je het wil.
dat gevoel heerste bij mij ook toen mijn ex het uitmaakte.quote:Op maandag 8 september 2008 14:17 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Zo zie ik het ook maar zij helaas niet. Ik vind het een zeer overhaaste beslissing en vrees voor haar dat als het niks wordt met die andere gozer ze in een diep gat valt. Ik ben bang dat ik me dat dan weer heel erg ga aantrekken omdat ik nog heel veel om haar geef...
Ik heb haar gisteravond een mail gestuurd waarin ik het één en ander van me af heb geschreven. Ze stuurde daarop een mail terug dat ze één dezer dagen erop zal reageren en dat ze blij was dat ik het zo goed kon verwoorden. Ik ben benieuwd.
Een goed begin is het halve werkquote:Op maandag 8 september 2008 15:33 schreef Chev het volgende:
Ik ben het zat, de afspraak staat alleen bellen in noodgevallen, kreeg ik weer een mailtje, al dan wel relevant maar ik ben het zat![]()
SMS - Geblokkeerd
EMail - Geblokkeerd
MSN - Geblokkeerd
Ze kan me nu alleen nog maar bellen.![]()
Als ze zó koud kan zijn tegen mij prima dan doe ik hetzelfde.
Volgens mij wel. Maar als het weekend er weer aankomt...quote:Op woensdag 10 september 2008 00:56 schreef Takk... het volgende:
Een hele dag geen berichten...
Een goed teken?
Geen bericht is goed bericht zeggen ze wel eens.quote:Op woensdag 10 september 2008 06:49 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Maar als het weekend er weer aankomt...
Waarom is het een rotbeslissing?quote:Op woensdag 10 september 2008 08:21 schreef Chev het volgende:
het is het een rot beslissing om te maken, maar ik voel alsof ik geen keus heb.
Het is een rotbeslissing omdat ik weer geforceerd word om wat te doen van wege m'n ex.. iets wat ik eigenlijk niet nodig vond omdat we afspraken hadden gemaakt 1 maand terug waar ze zich niet aan gehouden heeft.quote:Op woensdag 10 september 2008 11:57 schreef Takk... het volgende:
[..]
Waarom is het een rotbeslissing?
Lijkt mij dat het een nieuwe stap is in de goede richting dat je haar hebt geblokkeerd, is toch een drempel die je over moet hoe klein deze ook lijkt te klinken.
Hmmm, misschien dat je het daarom een rotbeslissing noemt?
Ik vind het in ieder geval goed van je![]()
Wat is geweest is geweest, tijd om alleen nog maar vooruit te kijken en door te gaan met je leven, er wat van te maken, invullen zoals alleen jij dat nu wil!
Doe je goed, tja ik leer er ook soms wel grapjes over te maken zoals een nieuwe trui die ik heb gekregen: D die had ze afschuwelijk gevonden haha.quote:Op woensdag 10 september 2008 14:10 schreef arjan1202 het volgende:
Ik moet zeggen ik lach elke dag en heb elke dag plezier, en voel me nog steeds toppie
En enig sarcasme heb ik ook al wel over me relatie gehad, maak er zelf al grapjes over met kennisse, vrienden en collega's, heb zoiets van kan er wel elke dag om janken, en over piekeren, veranderen gaat het niet, mijn leven gaat verder helaas zonder haar. En het scheeld bij andere is het ook niet lang geleden dus maken hetzelfde doorDus 1 tip probeer elke dag te lachen hehe
![]()
Sterkte, ik ken het gevoel maar al te goed.quote:Op woensdag 10 september 2008 21:52 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
M'n 'ex' (lange afstand zuigt) zit vanavond in de bios met d'r nieuwe mogelijke lover (weet ze nog niet, maar ze wilt het een kans geven), die zeer waarschijnlijk zal blijven slapen ivm reisafstand (en omdat ze fysieke aandacht mist)...It's gonna be a long long lonely night![]()
Sterkte joh!quote:Op woensdag 10 september 2008 21:52 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
M'n 'ex' (lange afstand zuigt) zit vanavond in de bios met d'r nieuwe mogelijke lover (weet ze nog niet, maar ze wilt het een kans geven), die zeer waarschijnlijk zal blijven slapen ivm reisafstand (en omdat ze fysieke aandacht mist)...It's gonna be a long long lonely night![]()
In mijn geval durfde we beiden niet de stap te nemen om het uit te maken, ik wou het fixen en zij durfde het niet uit te maken omdat ik dat niet toe liet denk ik.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:43 schreef Pim26 het volgende:
[..]
Sterkte joh!
Maar weet je, maak je zelf niet gek. De ex zoekt afleiding omzich zelf beter te voelen en gaat rondscharrelen. Want ieder gezond mens zou na het beeindigen van een relatie even tijd nemen voor zich zelf en de rust nemen. Normaal gesproken spring je niet direct in een nieuwe relatie. Want ookal eindigen relaties zovaak, het gevoel van houden van is op dat moment niet weg, hooguit het heilige vuur. Dus zoekt men dat heilige vuur elders... HELAAS voor ons !!
Hé cmck.. tja het valt niet mee hè, 1 jaar van je leven kwijt (of zo voelt het).quote:Op donderdag 11 september 2008 09:55 schreef cmck het volgende:
Door dit verhaal zou je denken dat ik er weer bovenop moeten komen. Ik heb tenslotte ergere dingen meegemaakt dan een "gebroken hartje door de eerste de beste knul waarmee ik nog geeneens een jaar ben samengeweest".
Toch voel ik me zo kut, zo machteloos en zo klote. Voor de zoveelste keer zal ik moeten afwachten totdat de tijd alle wonden heelt.
Hey Chevquote:Op donderdag 11 september 2008 10:39 schreef Chev het volgende:
[..]
Hé cmck.. tja het valt niet mee hè, 1 jaar van je leven kwijt (of zo voelt het).
Misschien heb je inderdaad al het een en ander mee te maken maar liefdes verdriet is volgens mij een van de ergste dingen in het levenal heb ik nog niet zoveel meegemaakt moet ik toegeven.
Gelukkig heeft je vriend de moed gehad om het uit te maken en dus sterk was voor zichzelf.
Een van de twee wil in deze situatie altijd meer of minder, en het niet gelukkig zijn is een maf begrip als jij niet degene bent die daar notie van heeft/had.
Tijd die alle wonden heelt, en een littekentje achterlaat, die je herinnerd aan al het goede en het kwade zodat we kunnen leren van het leven, de eerste weken zijn het lastigst denk ik daarna misschien ook nog wel, maar dan is het slepend maar dragelijk.
Zorg goed voor jezelf, slaap genoeg, eet genoeg en doe waar je zin in heb, want het gaat om jou en niet langer om jullie, even geen contact is wel het beste ookal wil je 100x bellen, sms-en of email denk er eerst over na voor het dat doet.
Misschien kan je wel wat troost en tips vinden in deze post of de vorige.
Verwacht van je zelf een zeer onredelijke periode en daarna bezinning dat de dingen in het leven gaan zoals ze behoren te gaan, ookal voelen ze niet goed of zijn ze niet leuk.
Sterkte
Ik vind dat dit liedje een hoop dingen beschrijft:
Het is geen afleiding, ik ben al 6 maanden weg, ze hebben al 10 keer gedate en pas na meerdere dates is er iets gebeurd. Het is van haar een welbewuste keuze om hem een kans te geven, net nu het erop ging lijken dat ik voor haar terug zou komen.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:43 schreef Pim26 het volgende:
[..]
Sterkte joh!
Maar weet je, maak je zelf niet gek. De ex zoekt afleiding omzich zelf beter te voelen en gaat rondscharrelen. Want ieder gezond mens zou na het beeindigen van een relatie even tijd nemen voor zich zelf en de rust nemen. Normaal gesproken spring je niet direct in een nieuwe relatie. Want ookal eindigen relaties zovaak, het gevoel van houden van is op dat moment niet weg, hooguit het heilige vuur. Dus zoekt men dat heilige vuur elders... HELAAS voor ons !!
Welkom in het topicquote:Op donderdag 11 september 2008 11:42 schreef cmck het volgende:
[..]
Hey Chev
Dank je wel voor alle tips. Ik ga er zeker wel wat mee doen. Vooral wat je zegt over dat 1 van de 2 altijd meer wil herken ik. Vooral de laatste maand was ik altijd degene die de lieve smsjes stuurde, die "ik hou van je" zei, en die er echt energie in stak. Ik merkte aan heel veel dingen dat hij het niet meer zag zitten. Ik heb hem talloze keren gevraagd wat er was, dat hij me kon vertrouwen en hij kwam aan met een verhaal dat hij toch wel erg inzat over het feit dat we verschillende intresses en karaktereigeschappen hadden. Ik had er alle vertrouwen in dat het tijdelijke twijfels waren en dat we er wel uitkwamen samen, totdat hij gisteravond zei dat zijn gevoel voor mij weg was. Waarschijnlijk zal de waarheid wel ergens in het midden liggen...
Afgelopen nacht heb ik slecht geslapen maar beter als dat ik eigenlijk had verwacht. De komende weken zal nog moeilijker worden, aangezien ik me dan ga realiseren dat het gewoon echt uit is. Toch heb ik het afgelopen uur niet meer gehuild. Dt is op zich al een verbering
Ik heb net even lopen graven en jouw verhaal opgezocht, heb ik niet kunnen vinden, maar ik heb wel iets gelezen over dat jouw ex vrij snel een nieuwe liefde had. Misschien heb je er niks aan, maar dat is klote voor je. Het feit dat je relatie van 4 jaar stukloopt is 1 ding, maar dat het jouw ex-vriendin zo weinig schijnt te doen is 2. Hopelijk ga jij iemand vinden die jouw nog gelukkiger kan maken als dat zij kon. Dat hoop ik ook van mezelf. De komende weken hoef ik geen contact met mij ex. (Ik vind het echt heel moeilijk om hem zo te noemen) Ik wil mezelf eerst weer even van de grond af rapen.
Is 4 jaar de magische grens waar bepaald wordt of de relatie voortzet? zo lijkt het ondertussen wel namelijk.quote:Op donderdag 11 september 2008 12:58 schreef Chev het volgende:
Tja mijn ex en ik.. een appart verhaal even ruim 4 jaar samen, (zoals alle misschien) zij heeft het uitgemaakt omdat ze verlieft was geworden en het wederzijts was, het niet wou of kon onderdrukken, en het me eerlijk wou vertellen en dus niet vreemd wou gaan.
Hoor idd van meerdere mensen dat het rond de 4 jaar uitgaat/raakt. Zou je wel goed gelijk in kunnen hebben.quote:Op donderdag 11 september 2008 13:06 schreef Chev het volgende:
Snoet, tja ik heb daar ook lang over nagedacht ik denk dat de 3, 4 en 5 jaar grens iets erg bepalends is binnen een relatie
Waarom? Misschien omdat je op de 3 jaar in de 'houden van' fase zit, waar het allemaal wat minder spannend word.
Bij de 4 en 5 jaar samen zit je tégen de 5 jaar ofwel meer denken aan trouwen, kinderen, samenwonen, toekomst en dat kan beangstigend zijn.
Heel herkenbaar..quote:Op donderdag 11 september 2008 13:13 schreef PoepSnoet het volgende:
Ik heb me zelf heel erg lang vastgehouden aan de dingen die in het verleden gezegd zijn. "ik wil altijd bij je blijven" "Als het met jou niet lukt hoef ik geen ander". Dan ga je uiteindelijk toch makkelijker denken, en de negatieve signalen druk je weg.
Ik kan me hier helemaal in vinden. Ik snap niet waarom hij het nou weer op moest geven. Misschien hadden we er samen wel uitgekomen. En ik ben er van overtuigd dat er altijd 2 mensen zijn die shuldig zijn als een relatie stuk loopt. Ik heb ook verkeerde dingen gedaan, voelde bepaalde signalen niet goed aan en ik had mee kunnen helpen om te voorkomen dat zijn gevoel voor mij wegging. Er zijn momenten dat ik bij mezelf denk dat ik nooit weer iemand anders tegenkom (laat staan dat ik er evenveel van kan houden). Dat ik voor altijd alleen blijf. Maar ik moet natuurlijk beter weten. Hopelijk valt het allemaal wel mee.quote:Op donderdag 11 september 2008 12:27 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Zoals Chev al zei: de eerste weken zijn het lastigsteZoek vooral geen contact. Probeer goed te eten en te slapen. Na een paar weken wordt het wat draaglijker
In het begin zie je nog de goede dingen binnen de relatie en kan je niet begrijpen waardoor het uit is gegaan. Je gaat aan jezelf twijfelen. Dat is een fase waar je doorheen moet
quote:Op donderdag 11 september 2008 16:00 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[ afbeelding ]
Niet zo moeilijk
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.quote:Op donderdag 11 september 2008 14:47 schreef cmck het volgende:
[..]
Ik kan me hier helemaal in vinden. Ik snap niet waarom hij het nou weer op moest geven. Misschien hadden we er samen wel uitgekomen. En ik ben er van overtuigd dat er altijd 2 mensen zijn die shuldig zijn als een relatie stuk loopt. Ik heb ook verkeerde dingen gedaan, voelde bepaalde signalen niet goed aan en ik had mee kunnen helpen om te voorkomen dat zijn gevoel voor mij wegging. Er zijn momenten dat ik bij mezelf denk dat ik nooit weer iemand anders tegenkom (laat staan dat ik er evenveel van kan houden). Dat ik voor altijd alleen blijf. Maar ik moet natuurlijk beter weten. Hopelijk valt het allemaal wel mee.
Ik ben het ook eens met dat "opposites attract" gedeelte. Ik denk dat wij elkaar best hadden kunnen aanvullen in bepaalde karaktereigenschappen (Hij was nuchter en maakte zich nergens druk om, ik maakte me wel vaak druk) Hij had mij kunnen helpen om at rustiger te doen en ik hem om wat meer rekening met de gevoelens van anderen te houden. Helaas heeft het niet zo mogen zijn
Zolang je geen dingen doet waarmee je de ander kwetst kan je niet spreken over goed en fout vind ik.quote:Op donderdag 11 september 2008 17:06 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.
Maar zover ben ik ook nog niet helemaal.
af en toe voelt dat erg goed idd, als je er niet elke dag naar grijpt.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:14 schreef Chev het volgende:
Nu 6 biertjes achterover getikt zonder avond eten.. voelt wel even goed eigenlijk..
Wel goed dat je de stap hebt gezet om die kant op te gaan, jammer dat het je nog wel iets deed. Maar het helpt heel goed met het verwerken van alles.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:14 schreef Chev het volgende:
Dat kan, maar meestal groeit een van de 2 uit elkaar en zit diegene met de brokken... om eerlijk te zijn.
Vandaag mezelf weer gepijlt, ging naar ons Grand Café waar we altijd kwamen.. had het er beste wel moeite mee, 4 biertjes even wat traantjes weggepink en toen kon ik er even over praten met de barvrouw (die het nog niet wist).
Ben er nog niet overheen![]()
Niet lang gepraat, ik had even tijd om te herstellen, en daarna ging het wel weer goed.
Nu 6 biertjes achterover getikt zonder avond eten.. voelt wel even goed eigenlijk..
Zou niet teveel biertjes tikken, moet je alleen maar meer rennen om het er weer af te krijgenquote:Op donderdag 11 september 2008 22:52 schreef Chev het volgende:
Tja ik had mooie herinneringen daar met haar, dat deed me wat eigenlijk.
Het ONS zoals het was.
Maar ik kon me herstellen na een klein moment van verdriet en heb daarna toch maar de bus gepakt ipv nog 5 bier achterover te tikken in het volgende uur dat de bus niet reed
Voel me wel ok nu, ik merk gewoon dat ik het ONS nog mis zoals het was, maar ik zie wel wat de tijd doet ik test mezelf af en toe 's.
Vanavond sportschoenen gekocht ik ga binnenkort starten met hartlopen, even wat beweging in het luie lijf
Morgen komt een vriend an me langs, ff gezellig paar biertjes pakken en misschien uitgaan.
Mooi mooiquote:Op donderdag 11 september 2008 22:34 schreef Pim26 het volgende:
Ik ben eindelijk er overheen, ik heb haar vannacht gemaild hoe het met de stand van zaken staat wat betreft de gezamelijke rekening en of ze al haar post op haar eigen adres kan laten bezorgen ipv op de mijne..
Ik weet niet of de mail is aangekomen, ( wellicht ook geblokkeerd ) Maar merk wel dat ik veel aan haar denk, maar krijg er geen gevoel meer bij. Ik ben klaar met haar. Gelukkig, zelfs met drank op mis ik haar niet. ONS mis ik wel op sommige momenten, maar ONS kan k ook zijn met iemand anders.
Op dit moment krijg ik genoeg aandacht van 2 andere meisjes, maar ik merk dat het me helemaal niets doe. Ik word zelfs een beetje moe ervan als ik weer een sms krijg...
Maar ik ben blij dat ik weer goed in het leven sta.
Tips voor de nieuwste slachtoffers in de liefde:
Zoek veel afleiding.
Focus je op werk/school.
Ga veel naar vrienden/vriendinnen.
Zoek zeker geen troost in een scharrel.
Probeer op den duur een avond alleen door te brengen.
Zoek geen hulp in drank en drugs. Is makkenlijk om je gevoel uit te schakelen. ( ik heb nu al 3 weken geirriteerde lever en alvleesklier en maag pijn. Mag niet meer drinken voorlopig. Ik dronk dus wel iedere avond minimaal 3 biertjes gedurende een maand en dit heeft met mijn drink verleden een slechte werking op me lichtaam)
Verder geniet van de leuke dingen.
De mooie herinneringen aan je ex komen over een paar weken of maanden wel.
En als laatst, zoek geen contact, heb je helemaal niets aan!!
Hé Snoet, bedankt voor de tipquote:Op donderdag 11 september 2008 23:00 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Zou niet teveel biertjes tikken, moet je alleen maar meer rennen om het er weer af te krijgen
Maar das weer een ander forum
Ik ben inderdaad ook nog lang niet zover. Het liefst stap ik nu in een tijdmachine en ga ik 4 maanden verder leven. Ik ken mezelf namelijk. Ik ga hier echt wel overheen komen, maar het heeft tijd nodig. Ik kan op dit moment niets anders dan de dagen tellen en afwachten totdat ik me beter voel.quote:Op donderdag 11 september 2008 17:06 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.
Maar zover ben ik ook nog niet helemaal.
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:34 schreef Pim26 het volgende:
Tips voor de nieuwste slachtoffers in de liefde:
Zoek veel afleiding.
Focus je op werk/school.
Ga veel naar vrienden/vriendinnen.
Zoek zeker geen troost in een scharrel.
Probeer op den duur een avond alleen door te brengen.
Zoek geen hulp in drank en drugs. Is makkenlijk om je gevoel uit te schakelen. ( ik heb nu al 3 weken geirriteerde lever en alvleesklier en maag pijn. Mag niet meer drinken voorlopig. Ik dronk dus wel iedere avond minimaal 3 biertjes gedurende een maand en dit heeft met mijn drink verleden een slechte werking op me lichtaam)
En als laatst, zoek geen contact, heb je helemaal niets aan!!
Ik zou gewoon een sms sturen, niet teveel erin zetten. Gefeliciteerd gewoon is goed. Anders krijg je straks als je mekaar ooit ziet het verwijt dat je nooit hebt gefeliciteerd ofzo.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:15 schreef cmck het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.
Mijn ex is volgende week maandag jarig. Ik twijfel of ik hem een smsje moet sturen. Gewoon met alleen "gefeliciteerd" erin. Of zoiets. En gewoon niks terug verwachten. Aan de ene kant hebben we afgesproken om voorlopig geen contact met elkaar te hebben. Voor hem is het ook moeilijk.
Aan de andere kant zijn we dan ook al bijna 2 weken verder. Bovendien hebben we het ook erg goed gehad samen en hebben we ontzettend veel met elkaar gedeeld. Daarom vind ik het aan 1 kant ook gewoon fatsoenlijk en netjes om het te doen.
Gefeliciteerd, fijne dag.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:15 schreef cmck het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.
Mijn ex is volgende week maandag jarig. Ik twijfel of ik hem een smsje moet sturen. Gewoon met alleen "gefeliciteerd" erin. Of zoiets. En gewoon niks terug verwachten. Aan de ene kant hebben we afgesproken om voorlopig geen contact met elkaar te hebben. Voor hem is het ook moeilijk.
Aan de andere kant zijn we dan ook al bijna 2 weken verder. Bovendien hebben we het ook erg goed gehad samen en hebben we ontzettend veel met elkaar gedeeld. Daarom vind ik het aan 1 kant ook gewoon fatsoenlijk en netjes om het te doen.
Wat mis je aan hem, mis je de persoon. Of mis je een persoon en is hij wat je je kan herinneren als positief.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:23 schreef HiZ het volgende:
Wat ik mezelf probeer voor te houden is iedere keer als ik denk dat ik hem terugwil is dat het eigenlijk allemaal helemaal niet zo geweldig was en dat ik het zonder hem veel leuker kan hebben.
je moet aan het begin geen contact hebben is het beste, dan gaat het verwerken veel sneller.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:39 schreef PoepSnoet het volgende:
Vanmiddag een uur met mijn ex aan de telefoon gehad. Werd vond ik dan nog gewoon gezellig aan de telefoon.
Ik vraag me nu af of ik haar niet los kan laten of wil laten![]()
Nee, het is echt wel hem wie ik mis, alleen, zelfs zo verliefd als ik nog altijd ben, kan ik mijn ogen niet sluiten voor het feit dat de relatie gewoon puur vergif was.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:56 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Wat mis je aan hem, mis je de persoon. Of mis je een persoon en is hij wat je je kan herinneren als positief.
GRRRRRR.... dat is echt het moment waar ik het meeste tegenopzie. Dat ik van iemand moet horen dat hij een ander heeft. Wat ongetwijfeld gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:02 schreef maniack28 het volgende:
Ik ben niet klaar, het is kut, ze heeft een ander
KUTZOOI!
Wat is het probleem, zeg dat jij ook een ander hebt ?quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:44 schreef HiZ het volgende:
[..]
GRRRRRR.... dat is echt het moment waar ik het meeste tegenopzie. Dat ik van iemand moet horen dat hij een ander heeft. Wat ongetwijfeld gaat gebeuren.
Het gaat niet om een strijd, om wraak om whatever.. wij waren niet uit elkaar omdat we elkaar niet meer leuk vonden, maar omdat het in praktijk niet werkte om dat wij in onze dagelijkse dingen heel verschillend zijn. Dat maakt het des te kutter als ze een andere (volgens haar niet serieuze) relatie heeft..quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:45 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Wat is het probleem, zeg dat jij ook een ander hebt ?
Dit kon nog wel 's een nasleep hebben Miesjel, ik heb er ook last van.. ging de laatste 1-2 weken goed en vandaag weer een 'breakdown' weer een hoop gepraat, gaat nu wel weer geloof ikquote:Op zaterdag 13 september 2008 19:27 schreef Miesjel het volgende:
Oh.. godver.. waarom is het nog steeds niet echt over. Ik moest vandaag langs Utrecht rijden en dan voel ik mijn maag zich ronddraaien, krijg meteen hoofdpijn..
Godver, Godver Godver.
Sporten geeft echt een fijner gevoel idd, zeker als je net klaar bent.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:38 schreef Chev het volgende:
[..]
Dit kon nog wel 's een nasleep hebben Miesjel, ik heb er ook last van.. ging de laatste 1-2 weken goed en vandaag weer een 'breakdown' weer een hoop gepraat, gaat nu wel weer geloof ik![]()
't is echt:Het gaat wel goed nu.. denk ik ![]()
ach.. ![]()
waarom ![]()
wat als ![]()
waarom? ![]()
Shit fuk fuk fuk ![]()
AAAAAAAAAAAAH ![]()
Praten, praten, praten, praten, praten, praten, praten ![]()
![]()
Ff wat traanjes wegpinken ![]()
Nog meer praten ![]()
Opnieuw realiseren dat dit beter is zo.. dat je nu jezelf moet helpen/redden ![]()
Nieuwe mogelijkheden herkennen en openhouden, bedoel niet weer snel een nieuwe relatie/rebounder 'scoren' maar mogelijkheden om aan jezelf te werken! ![]()
Voorbeeldje:
Gisteren sportkledng en 'running' shoes gekocht omdat ik echt aan m'n conditie wil werken en ik toch nog af wil vallen, dus mijn motivatie is 10 kilo afvallen in de volgende 6 maanden.
Vandaag dus voor 't eerst een kwartier wezen joggen pfewis best wel heftig maar ook lekker
![]()
Ofwel jezelf bezig houen, heb me vandaag voor een dance cursus ingeschreven (Dance Evolution) om beter te leren dansen in discotheken en kroegen!![]()
Kost een paar centen, maar die geef je toch niet meer uit samen met of voor je vriendin, je wil niet weten hoeveel geld ik nu bespaar haha
Dit kan ik zeker beamen, in je eentje zitten kniezen schiet je niks mee op, is geen pretje en echt veel wijzer word je er ook niet van.quote:Op zondag 14 september 2008 08:57 schreef arjan1202 het volgende:
Bezig zijn is het beste medicijn wat er is voor liefdesverdriet, maakt het gemakkelijker en het verwerken sneller!
quote:Op maandag 15 september 2008 09:33 schreef cmck het volgende:
Het eerste weekend als vrijgezel is voorbij en ik voel me leger dan leeg. Ik mis hem ontzettend. Eerst dacht ik dat ik me leeg voelde omdat ik het gevoel mis dat ik een relatie heb, maar dat ik niet zo. Ik mis zijn lach, ik mis zijn zorgzame en lieve karakter, ik mis zijn slaperige oogjes die op zondagochtend altijd het eerste is wat ik zag en ik mis zijn stem. Ik hou nog steeds zoveel van hem...
Het huilen is grotendeels opgehouden, maar nog steeds kan het op de meest onverwachte momenten komen Mijn beste vriendin heeft me meegenomen naar de stad en we hebben een film gekeken en zijn uit eten geweest. Ze wou dat ik mijn gedachten ging verzetten. Heel erg lief van haar en dat heb ik ook gezegd, maar tijdens de film en tijdens het eten begon ik opeens spontaan in huilen uit te barsten. Mijn eetlust is trouwens ook een stuk minder geworden. Ik heb dan gisteravond gegeten, daarvoor was de laatste keer vrijdagavond.....
Ik weet dat het niet goed is, maar alleen al de gedachte aan een boterham maken me al misselijk.
Ook maak me ontzettend veel zorgen om hem. Gewoon omdat hij iemand is die moeilijk over zijn verdriet kan praten. En alhoewel ik natuurlijk niet weet in hoeverre hij verdriet heeft over mij, maak ik me heel erg ongerust over hem. Ik wil gewoon dat het goed met hem gaat en dat hij dit ook op de juiste manier verwerkt. En ik ben bang dat dat niet gebeurd en dat hij alles opkropt.
Sinds afgelopen zaterdag heb ik ook een nieuwe sport tot mijn lijst van hobbies toe te voegen. Puur toeval dat ik daar nu mee begonnen ben eigenlijk. Ik ben in juni met die sport in aanraking gekomen maar vanwege de zomer gaven ze geen les en kon ik pas eind augustus beginnen. Maar toen was ik op vakantie en ik had die leraar gezegd dat ik dus afgelopen zaterdag zou komen. Ik had geen zin om heen te gaan, maar ik dwong mezelf. Het gaat om ropeskipping: Touwtjespringen, maar met acrobatiek erbij. Het klinkt misschien lame en kinderachtig, maar het is best cool:
Ik heb dit weekend ook veel nagedacht. Over waar het mis is gegaan, wat ik verkeerd hem gedaan en wat ik de volgende keer beter kan doen. Eigenlijk is dit allemaal ook gewoon een levensles waar ik ontzettend veel kan leren. Maar zoals ik eerder al zei, ik voel me nog steeds leeg, machteloos, energieloos en ook vooral verdrietig. Deze gevoelens overheersen op dit moment.![]()
![]()
![]()
Het is mijn ervaring dat actief proberen 'te vergeten', of hoe je het precies wil noemen net zo goed werkt als negeren dat iemand in je omgeving is gestorven. Niet dus. Volgens mij moet je ook niet echt 'leuke dingen' gaan doen. Wel sociale dingen, met vooral niet teveel mensen om je heen, maar wel iemand met wie je echt kunt praten. Iemand die ertegen kan dat je misschien wel een tijdje in een diepe put zit.quote:
Dat gevoel had ik gisteravond inderdaad. De vriendin waar ik gisteren mee was heeft nog nooit last gehad van liefdesverdriet en begreep daarom niet zo goed hoe ik me voelde. Toen ik die film zat te kijken (voor zover ik hem keek want ik volgde de helft niet) had ik echt zoiets van: "Wat doe ik hier? Ik wil hier weg." Mijn gedachten waren gedwongen zich ergens anders op te focussen, terwijl ik eigenlijk mijn hoofd leeg wou maken. Ik had meer behoefte gehad aan een boswandeling ofzo.quote:Op maandag 15 september 2008 10:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het is mijn ervaring dat actief proberen 'te vergeten', of hoe je het precies wil noemen net zo goed werkt als negeren dat iemand in je omgeving is gestorven. Niet dus. Volgens mij moet je ook niet echt 'leuke dingen' gaan doen. Wel sociale dingen, met vooral niet teveel mensen om je heen, maar wel iemand met wie je echt kunt praten. Iemand die ertegen kan dat je misschien wel een tijdje in een diepe put zit.
Wat je vooral niet moet hebben zijn mensen die je gaan proberen op te beuren met 'meer vis in de zee' en dat soort goedbedoelde depressie-versterkers.
Ik begrijp wel wat je bedoel denk ik.quote:Op dinsdag 16 september 2008 01:06 schreef HiZ het volgende:ik begrijp heel goed wat je bedoelt. Het is ook de belangrijkste reden waarom ik in ieder geval tot nu toe kan opbrengen om geen initiatief te nemen. Ik weet eigenlijk helemaal niks over wat hij nu doet. Dus ook niet of er iemand anders is of niet. Het zou me niet verbazen, maar het zou me ook niet verbazen als er niemand was. Ik wil wel op zijn minst proberen om niet eindeloos te gaan zitten wachten. Ik weet niet goed hoe ik het moet omschrijven, maar het dichtstbij komt is dat ik het risico dat er bij mij iemand nieuw komt voor zijn rekening komt (weet ik wel dat ik me dan inbeeld dat het iets zou uitmaken, maar goed, dat past wel bij een gevoel dat ik gewoon heb).
En wat is daar uit gekomen?quote:Op maandag 15 september 2008 09:33 schreef cmck het volgende:
Ik heb dit weekend ook veel nagedacht. Over waar het mis is gegaan, wat ik verkeerd hem gedaan en wat ik de volgende keer beter kan doen. Eigenlijk is dit allemaal ook gewoon een levensles waar ik ontzettend veel kan leren. Maar zoals ik eerder al zei, ik voel me nog steeds leeg, machteloos, energieloos en ook vooral verdrietig. Deze gevoelens overheersen op dit moment.:'(
Heb je daar voorbeelden van? Gaf je meer liefde aan haar, of nam je meer het initiatief etc.? Ik herken dat ook wel in mijn ex. Dat ik op het laatst het gevoel had dat de 'dingen' van mij moesten komen. Dat ik haar veel meer gaf dan dat ik terug kreeg...quote:Op dinsdag 16 september 2008 09:49 schreef Chev het volgende:
Met met mijn ex heb ik het heel fijn gehad, maar achteraf zie ik, en hoor ik van anderen dat ik veel meer (toe)gaf dan dat ik terugkreeg, niet dat ik dat erg vond, want ik was er snel tevreden mee eerlijk gezegt, omdat je toch altijd dingen heb in een relatie die je moet accepteren van elkaar (ik ben erg gemakkelijk, maar heb natuurlijk ook mijn 'minpunten' natuurlijk), maar van een gelijkwaardig 50/50 relatie was toch, zeker op het laatst, te vaak geen sprake meer.
Ik denk we allebei tekort zijn geschoten in communicatie. Hij is erg gesloten: hij praat niet over zijn problemen, zijn verdriet en dingen waa rhij mee zit.quote:
Nee, het is iets gecompliceerder. Hij heeft het al eerder uitgemaakt en vervolgens is hij toen toch weer teruggekomen. De vorige keer was ik ook wel overstuur, maar toen heb ik het feitelijk volledig genegeerd dat hij het uit had gemaakt (hoe raar dat ook klinkt, misschien kan ik beter zeggen dat ik er serieus van overtuigd was dat hij terug zou komen). Het punt is dat ik me nu realiseer dat ik daardoor hem de volledige vrijheid heb gegeven onze relatie voor kennisgeving aan te nemen zonder dat hij zich enige rekenschap hoeft te geven van wat zijn gedrag voor mij betekende.quote:Op dinsdag 16 september 2008 09:49 schreef Chev het volgende:
[..]
Ik begrijp wel wat je bedoel denk ik.
Je wil gewoon kijken of er niet iemand is die beter bij je past, en als je die vind het je ex dat 'laten zien' zodat het geheel afgesloten kan worden? <knipperdeknip>
God dit is best wel lastig wat je vraagt aan me.quote:Op dinsdag 16 september 2008 11:09 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Heb je daar voorbeelden van? Gaf je meer liefde aan haar, of nam je meer het initiatief etc.? Ik herken dat ook wel in mijn ex. Dat ik op het laatst het gevoel had dat de 'dingen' van mij moesten komen. Dat ik haar veel meer gaf dan dat ik terug kreeg...(niet zozeer qua liefde, wel qua dingen ondernemen, dingen geven etc.)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |