Ze heeft het afgelopen vrijdag uitgemaakt. We waren toen precies 4 maanden bij elkaar. Afgelopen woensdag was er nog niks aan de hand, zij moest toen korfballen en ik ben wezen kijken. Toen we daarna afscheid namen in de auto zoende ze me nog en zei ze "Tot vrijdag, ik heb er zin in". De dag erna heb ik haar zeker 4 smsjes gestuurd maar kreeg ik nergens een reactie op. Afgelopen vrijdag heb ik op een gegeven moment aan het eind van de middag gesmst: "Komen mijn smsjes wel aan"? Toen reageerde ze eerst heel normaal dat ze met wat collega's op een terras wat aan het drinken was.quote:Op zaterdag 6 september 2008 10:47 schreef Chev het volgende:
[..]
Yup ken je nog [post]
Hoe is het eigenlijk afgelopen met jou en je ex?
Zie dikgedruktquote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Dat zijn wel pijnlijke situaties inderdaadHet is eigenlijk een competatief spelletje: wie er het eerst bovenop komt of het daarop laat lijken
Met een rebounder is het een stuk makkelijker om het te laten lijken dat je er weer bovenop komt. Je stelt je verwerkingsproces alleen maar uit. Je kan, denk ik, inderdaad beter eerst zelf aansterken voordat je in een nieuwe relatie stapt
![]()
Sokkenquote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Nou...het gaat er dus om dat ze nog sokken van me heeft. Dat terwijl ze had gezegd dat ze die had weggegooid. Dat zei ze toen ze bij me langs kwam om spullen te brengen![]()
Tja ik heb ook nog wat halters, een oude digitale foto camera en 2 dure douchegels bij haar liggen (die nu vast op zijn), van mij mag ze die lekker weggooien als dat de enige reden is waarom ze me wil spreken.quote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Ook is er nog iets van mijn ouders wat bij haar ligt, maar dat moet ze nog even zoeken.
Lijkt erop Brain.. Vraag haar eerst maar 's wat het precies is van je ouders.. en beslis (eventueel samen met je ouders) of het belangrijk is om haar langs te laten komen, en of je het zelf wel wil.quote:Op maandag 8 september 2008 09:11 schreef ThaBrain het volgende:
Ik wist nog wel dat ze spullen van me had, maar ik had eigenlijk zoiets van: laat maar. Ik vind het een beetje vreemd dat ze er nu zelf mee komt. Zou het een excuus zijn om me weer een keer te zien?
Ik laat haar wel langs komen. Er zit iets bij de spullen dat van mijn ouders is. Als het alleen om mijn sokken zou gaan, zou ik haar niet langs laten komen.
Na 2 dagen al gevoelens voor iemand hebben kan gewoon niet. Er moet toch meer spelen lijkt mij?quote:Op maandag 8 september 2008 10:33 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ze werkt daar pas 2 weken (sinds 1 sept.). In de tijd dat ze een nieuwe baan zocht heb ik haar altijd volledig gesteund en stond ik voor haar klaar als ze het moeilijk had omdat ze het op haar werk toen totaal niet naar der zin had. Nu heeft ze een nieuwe baan en in minder dan 2 dagen heeft ze gevoelens ontwikkelt voor een collegaWant afgelopen woensdag was er echt nog niks aan de hand, dat zegt zij ook. Ik geloof haar wel, want is ze altijd heel eerlijk geweest.
Wat mij ook heel veel pijn doet is dat ze dus min of meer openstond voor andere gevoelens. Zoals ik er naar kijk heb je die gevoelens niet als je een goede relatie hebt, ik had die gevoelens iig zeker niet voor andere meiden.
Ahumquote:Op maandag 8 september 2008 11:36 schreef arjan1202 het volgende:
[..]
Na 2 dagen al gevoelens voor iemand hebben kan gewoon niet. Er moet toch meer spelen lijkt mij?
En zoals je aangeeft dat ze open stond voor andere gevoelens, zegt misschien ook wel iets dat er meer moet spelen. En als dat zo is het je het recht om dat te weten, en zal ik er toch nog over praten.
Want nu zit je met een gevoel van er moet toch meer zijn, als ze een beetje eerlijk is geeft ze jou die kans om dat te bepraten.
Ken de situatie wel een beetje is ieder geval knap klote.
Sterkte ieder geval!
Ja sokken inderdaadquote:
Het gaat om een onderdeel van een snijmachine. Die snijmachine heeft bij haar gestaan. De machine zelf is al terug naar mn ouders, maar daar hoort dus nog wel dat onderdeel bijquote:Op maandag 8 september 2008 11:12 schreef Chev het volgende:
Lijkt erop Brain.. Vraag haar eerst maar 's wat het precies is van je ouders.. en beslis (eventueel samen met je ouders) of het belangrijk is om haar langs te laten komen, en of je het zelf wel wil.
Anders kan je net zo goed zeggen dat ze het weg mag gooien
Dat doet ze ook Morpheus.. zelf kiest ze er voor om het risico te nemen en ervoor te gaan, en jouw dus achterlatend, om te zien of het gras bij de buren groener is. Een enorm risico met gevolgen.quote:Op maandag 8 september 2008 12:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
Die 2 dagen vind ik zelf ook bijzonder vreemd. We hadden niet altijd een even stabiele relatie, we hadden eigenlijk nooit ruzie maar best wel eens een meningsverschil of iets dergelijks. We verschillen qua karakter veel van elkaar, maar dat hoeft niet perse een probleem te zijn.
Ik heb haar tijdens ons gesprek afgelopen vrijdag ook gevraagd hoe je binnen 2 dagen gevoelens voor iemand ontwikkelt en je huidige relatie dan maar gelijk beeindigd. Daarop antwoorde ze dat ze niet wil dat ze bijv. een week later nog verliefder op die ander is (of zelfs iets mee gedaan heeft) en ze het dus z.s.m. tegen mij wilde zeggen om me niet extra pijn te doen. Op zich waardeer ik dat wel, want ik had het nog veel erger gevonden als ze bijv. al wat met een ander gedaan had.
Maar toch blijft het pijn doen dat ze gewoon helemaal openstond voor andere gevoelens. En daarnaast vind ik dat ze op deze manier wel de gemakkelijkste weg kiest...
Zo zie ik het ook maar zij helaas niet. Ik vind het een zeer overhaaste beslissing en vrees voor haar dat als het niks wordt met die andere gozer ze in een diep gat valt. Ik ben bang dat ik me dat dan weer heel erg ga aantrekken omdat ik nog heel veel om haar geef...quote:Op maandag 8 september 2008 13:40 schreef Chev het volgende:
[..]
Dat doet ze ook Morpheus.. zelf kiest ze er voor om het risico te nemen en ervoor te gaan, en jouw dus achterlatend, om te zien of het gras bij de buren groener is. Een enorm risico met gevolgen.
Die van mij was ook op het laatste moment eerlijk tegen me erover, ze zei later: "Ik heb het uitgemaakt omdat jij het anders uit zou maken." en heeft me dus niet eens een kans gegeven haar om te praten of te helpen.
Hoe lang ze al precies verlieft aan het worden was wist ze ook niet maar dat was al 'n week of enkele weken, en kon het we willen het niet zien hè.
Het kiezen om er niet voor om te vechten voor een relatie vind ik persoonlijk erg zwak, zelf zou ik als de relatie goed voelt, kiezen om het te negeren, want dat kan! Als je het wil.
dat gevoel heerste bij mij ook toen mijn ex het uitmaakte.quote:Op maandag 8 september 2008 14:17 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Zo zie ik het ook maar zij helaas niet. Ik vind het een zeer overhaaste beslissing en vrees voor haar dat als het niks wordt met die andere gozer ze in een diep gat valt. Ik ben bang dat ik me dat dan weer heel erg ga aantrekken omdat ik nog heel veel om haar geef...
Ik heb haar gisteravond een mail gestuurd waarin ik het één en ander van me af heb geschreven. Ze stuurde daarop een mail terug dat ze één dezer dagen erop zal reageren en dat ze blij was dat ik het zo goed kon verwoorden. Ik ben benieuwd.
Een goed begin is het halve werkquote:Op maandag 8 september 2008 15:33 schreef Chev het volgende:
Ik ben het zat, de afspraak staat alleen bellen in noodgevallen, kreeg ik weer een mailtje, al dan wel relevant maar ik ben het zat![]()
SMS - Geblokkeerd
EMail - Geblokkeerd
MSN - Geblokkeerd
Ze kan me nu alleen nog maar bellen.![]()
Als ze zó koud kan zijn tegen mij prima dan doe ik hetzelfde.
Volgens mij wel. Maar als het weekend er weer aankomt...quote:Op woensdag 10 september 2008 00:56 schreef Takk... het volgende:
Een hele dag geen berichten...
Een goed teken?
Geen bericht is goed bericht zeggen ze wel eens.quote:Op woensdag 10 september 2008 06:49 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Volgens mij wel. Maar als het weekend er weer aankomt...
Waarom is het een rotbeslissing?quote:Op woensdag 10 september 2008 08:21 schreef Chev het volgende:
het is het een rot beslissing om te maken, maar ik voel alsof ik geen keus heb.
Het is een rotbeslissing omdat ik weer geforceerd word om wat te doen van wege m'n ex.. iets wat ik eigenlijk niet nodig vond omdat we afspraken hadden gemaakt 1 maand terug waar ze zich niet aan gehouden heeft.quote:Op woensdag 10 september 2008 11:57 schreef Takk... het volgende:
[..]
Waarom is het een rotbeslissing?
Lijkt mij dat het een nieuwe stap is in de goede richting dat je haar hebt geblokkeerd, is toch een drempel die je over moet hoe klein deze ook lijkt te klinken.
Hmmm, misschien dat je het daarom een rotbeslissing noemt?
Ik vind het in ieder geval goed van je![]()
Wat is geweest is geweest, tijd om alleen nog maar vooruit te kijken en door te gaan met je leven, er wat van te maken, invullen zoals alleen jij dat nu wil!
Doe je goed, tja ik leer er ook soms wel grapjes over te maken zoals een nieuwe trui die ik heb gekregen: D die had ze afschuwelijk gevonden haha.quote:Op woensdag 10 september 2008 14:10 schreef arjan1202 het volgende:
Ik moet zeggen ik lach elke dag en heb elke dag plezier, en voel me nog steeds toppie
En enig sarcasme heb ik ook al wel over me relatie gehad, maak er zelf al grapjes over met kennisse, vrienden en collega's, heb zoiets van kan er wel elke dag om janken, en over piekeren, veranderen gaat het niet, mijn leven gaat verder helaas zonder haar. En het scheeld bij andere is het ook niet lang geleden dus maken hetzelfde doorDus 1 tip probeer elke dag te lachen hehe
![]()
Sterkte, ik ken het gevoel maar al te goed.quote:Op woensdag 10 september 2008 21:52 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
M'n 'ex' (lange afstand zuigt) zit vanavond in de bios met d'r nieuwe mogelijke lover (weet ze nog niet, maar ze wilt het een kans geven), die zeer waarschijnlijk zal blijven slapen ivm reisafstand (en omdat ze fysieke aandacht mist)...It's gonna be a long long lonely night![]()
Sterkte joh!quote:Op woensdag 10 september 2008 21:52 schreef George_of_the_Jungle het volgende:
M'n 'ex' (lange afstand zuigt) zit vanavond in de bios met d'r nieuwe mogelijke lover (weet ze nog niet, maar ze wilt het een kans geven), die zeer waarschijnlijk zal blijven slapen ivm reisafstand (en omdat ze fysieke aandacht mist)...It's gonna be a long long lonely night![]()
In mijn geval durfde we beiden niet de stap te nemen om het uit te maken, ik wou het fixen en zij durfde het niet uit te maken omdat ik dat niet toe liet denk ik.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:43 schreef Pim26 het volgende:
[..]
Sterkte joh!
Maar weet je, maak je zelf niet gek. De ex zoekt afleiding omzich zelf beter te voelen en gaat rondscharrelen. Want ieder gezond mens zou na het beeindigen van een relatie even tijd nemen voor zich zelf en de rust nemen. Normaal gesproken spring je niet direct in een nieuwe relatie. Want ookal eindigen relaties zovaak, het gevoel van houden van is op dat moment niet weg, hooguit het heilige vuur. Dus zoekt men dat heilige vuur elders... HELAAS voor ons !!
Hé cmck.. tja het valt niet mee hè, 1 jaar van je leven kwijt (of zo voelt het).quote:Op donderdag 11 september 2008 09:55 schreef cmck het volgende:
Door dit verhaal zou je denken dat ik er weer bovenop moeten komen. Ik heb tenslotte ergere dingen meegemaakt dan een "gebroken hartje door de eerste de beste knul waarmee ik nog geeneens een jaar ben samengeweest".
Toch voel ik me zo kut, zo machteloos en zo klote. Voor de zoveelste keer zal ik moeten afwachten totdat de tijd alle wonden heelt.
Hey Chevquote:Op donderdag 11 september 2008 10:39 schreef Chev het volgende:
[..]
Hé cmck.. tja het valt niet mee hè, 1 jaar van je leven kwijt (of zo voelt het).
Misschien heb je inderdaad al het een en ander mee te maken maar liefdes verdriet is volgens mij een van de ergste dingen in het levenal heb ik nog niet zoveel meegemaakt moet ik toegeven.
Gelukkig heeft je vriend de moed gehad om het uit te maken en dus sterk was voor zichzelf.
Een van de twee wil in deze situatie altijd meer of minder, en het niet gelukkig zijn is een maf begrip als jij niet degene bent die daar notie van heeft/had.
Tijd die alle wonden heelt, en een littekentje achterlaat, die je herinnerd aan al het goede en het kwade zodat we kunnen leren van het leven, de eerste weken zijn het lastigst denk ik daarna misschien ook nog wel, maar dan is het slepend maar dragelijk.
Zorg goed voor jezelf, slaap genoeg, eet genoeg en doe waar je zin in heb, want het gaat om jou en niet langer om jullie, even geen contact is wel het beste ookal wil je 100x bellen, sms-en of email denk er eerst over na voor het dat doet.
Misschien kan je wel wat troost en tips vinden in deze post of de vorige.
Verwacht van je zelf een zeer onredelijke periode en daarna bezinning dat de dingen in het leven gaan zoals ze behoren te gaan, ookal voelen ze niet goed of zijn ze niet leuk.
Sterkte
Ik vind dat dit liedje een hoop dingen beschrijft:
Het is geen afleiding, ik ben al 6 maanden weg, ze hebben al 10 keer gedate en pas na meerdere dates is er iets gebeurd. Het is van haar een welbewuste keuze om hem een kans te geven, net nu het erop ging lijken dat ik voor haar terug zou komen.quote:Op donderdag 11 september 2008 01:43 schreef Pim26 het volgende:
[..]
Sterkte joh!
Maar weet je, maak je zelf niet gek. De ex zoekt afleiding omzich zelf beter te voelen en gaat rondscharrelen. Want ieder gezond mens zou na het beeindigen van een relatie even tijd nemen voor zich zelf en de rust nemen. Normaal gesproken spring je niet direct in een nieuwe relatie. Want ookal eindigen relaties zovaak, het gevoel van houden van is op dat moment niet weg, hooguit het heilige vuur. Dus zoekt men dat heilige vuur elders... HELAAS voor ons !!
Welkom in het topicquote:Op donderdag 11 september 2008 11:42 schreef cmck het volgende:
[..]
Hey Chev
Dank je wel voor alle tips. Ik ga er zeker wel wat mee doen. Vooral wat je zegt over dat 1 van de 2 altijd meer wil herken ik. Vooral de laatste maand was ik altijd degene die de lieve smsjes stuurde, die "ik hou van je" zei, en die er echt energie in stak. Ik merkte aan heel veel dingen dat hij het niet meer zag zitten. Ik heb hem talloze keren gevraagd wat er was, dat hij me kon vertrouwen en hij kwam aan met een verhaal dat hij toch wel erg inzat over het feit dat we verschillende intresses en karaktereigeschappen hadden. Ik had er alle vertrouwen in dat het tijdelijke twijfels waren en dat we er wel uitkwamen samen, totdat hij gisteravond zei dat zijn gevoel voor mij weg was. Waarschijnlijk zal de waarheid wel ergens in het midden liggen...
Afgelopen nacht heb ik slecht geslapen maar beter als dat ik eigenlijk had verwacht. De komende weken zal nog moeilijker worden, aangezien ik me dan ga realiseren dat het gewoon echt uit is. Toch heb ik het afgelopen uur niet meer gehuild. Dt is op zich al een verbering
Ik heb net even lopen graven en jouw verhaal opgezocht, heb ik niet kunnen vinden, maar ik heb wel iets gelezen over dat jouw ex vrij snel een nieuwe liefde had. Misschien heb je er niks aan, maar dat is klote voor je. Het feit dat je relatie van 4 jaar stukloopt is 1 ding, maar dat het jouw ex-vriendin zo weinig schijnt te doen is 2. Hopelijk ga jij iemand vinden die jouw nog gelukkiger kan maken als dat zij kon. Dat hoop ik ook van mezelf. De komende weken hoef ik geen contact met mij ex. (Ik vind het echt heel moeilijk om hem zo te noemen) Ik wil mezelf eerst weer even van de grond af rapen.
Is 4 jaar de magische grens waar bepaald wordt of de relatie voortzet? zo lijkt het ondertussen wel namelijk.quote:Op donderdag 11 september 2008 12:58 schreef Chev het volgende:
Tja mijn ex en ik.. een appart verhaal even ruim 4 jaar samen, (zoals alle misschien) zij heeft het uitgemaakt omdat ze verlieft was geworden en het wederzijts was, het niet wou of kon onderdrukken, en het me eerlijk wou vertellen en dus niet vreemd wou gaan.
Hoor idd van meerdere mensen dat het rond de 4 jaar uitgaat/raakt. Zou je wel goed gelijk in kunnen hebben.quote:Op donderdag 11 september 2008 13:06 schreef Chev het volgende:
Snoet, tja ik heb daar ook lang over nagedacht ik denk dat de 3, 4 en 5 jaar grens iets erg bepalends is binnen een relatie
Waarom? Misschien omdat je op de 3 jaar in de 'houden van' fase zit, waar het allemaal wat minder spannend word.
Bij de 4 en 5 jaar samen zit je tégen de 5 jaar ofwel meer denken aan trouwen, kinderen, samenwonen, toekomst en dat kan beangstigend zijn.
Heel herkenbaar..quote:Op donderdag 11 september 2008 13:13 schreef PoepSnoet het volgende:
Ik heb me zelf heel erg lang vastgehouden aan de dingen die in het verleden gezegd zijn. "ik wil altijd bij je blijven" "Als het met jou niet lukt hoef ik geen ander". Dan ga je uiteindelijk toch makkelijker denken, en de negatieve signalen druk je weg.
Ik kan me hier helemaal in vinden. Ik snap niet waarom hij het nou weer op moest geven. Misschien hadden we er samen wel uitgekomen. En ik ben er van overtuigd dat er altijd 2 mensen zijn die shuldig zijn als een relatie stuk loopt. Ik heb ook verkeerde dingen gedaan, voelde bepaalde signalen niet goed aan en ik had mee kunnen helpen om te voorkomen dat zijn gevoel voor mij wegging. Er zijn momenten dat ik bij mezelf denk dat ik nooit weer iemand anders tegenkom (laat staan dat ik er evenveel van kan houden). Dat ik voor altijd alleen blijf. Maar ik moet natuurlijk beter weten. Hopelijk valt het allemaal wel mee.quote:Op donderdag 11 september 2008 12:27 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
Zoals Chev al zei: de eerste weken zijn het lastigsteZoek vooral geen contact. Probeer goed te eten en te slapen. Na een paar weken wordt het wat draaglijker
In het begin zie je nog de goede dingen binnen de relatie en kan je niet begrijpen waardoor het uit is gegaan. Je gaat aan jezelf twijfelen. Dat is een fase waar je doorheen moet
quote:Op donderdag 11 september 2008 16:00 schreef Hoi_Piepeloi het volgende:
[ afbeelding ]
Niet zo moeilijk
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.quote:Op donderdag 11 september 2008 14:47 schreef cmck het volgende:
[..]
Ik kan me hier helemaal in vinden. Ik snap niet waarom hij het nou weer op moest geven. Misschien hadden we er samen wel uitgekomen. En ik ben er van overtuigd dat er altijd 2 mensen zijn die shuldig zijn als een relatie stuk loopt. Ik heb ook verkeerde dingen gedaan, voelde bepaalde signalen niet goed aan en ik had mee kunnen helpen om te voorkomen dat zijn gevoel voor mij wegging. Er zijn momenten dat ik bij mezelf denk dat ik nooit weer iemand anders tegenkom (laat staan dat ik er evenveel van kan houden). Dat ik voor altijd alleen blijf. Maar ik moet natuurlijk beter weten. Hopelijk valt het allemaal wel mee.
Ik ben het ook eens met dat "opposites attract" gedeelte. Ik denk dat wij elkaar best hadden kunnen aanvullen in bepaalde karaktereigenschappen (Hij was nuchter en maakte zich nergens druk om, ik maakte me wel vaak druk) Hij had mij kunnen helpen om at rustiger te doen en ik hem om wat meer rekening met de gevoelens van anderen te houden. Helaas heeft het niet zo mogen zijn
Zolang je geen dingen doet waarmee je de ander kwetst kan je niet spreken over goed en fout vind ik.quote:Op donderdag 11 september 2008 17:06 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.
Maar zover ben ik ook nog niet helemaal.
af en toe voelt dat erg goed idd, als je er niet elke dag naar grijpt.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:14 schreef Chev het volgende:
Nu 6 biertjes achterover getikt zonder avond eten.. voelt wel even goed eigenlijk..
Wel goed dat je de stap hebt gezet om die kant op te gaan, jammer dat het je nog wel iets deed. Maar het helpt heel goed met het verwerken van alles.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:14 schreef Chev het volgende:
Dat kan, maar meestal groeit een van de 2 uit elkaar en zit diegene met de brokken... om eerlijk te zijn.
Vandaag mezelf weer gepijlt, ging naar ons Grand Café waar we altijd kwamen.. had het er beste wel moeite mee, 4 biertjes even wat traantjes weggepink en toen kon ik er even over praten met de barvrouw (die het nog niet wist).
Ben er nog niet overheen![]()
Niet lang gepraat, ik had even tijd om te herstellen, en daarna ging het wel weer goed.
Nu 6 biertjes achterover getikt zonder avond eten.. voelt wel even goed eigenlijk..
Zou niet teveel biertjes tikken, moet je alleen maar meer rennen om het er weer af te krijgenquote:Op donderdag 11 september 2008 22:52 schreef Chev het volgende:
Tja ik had mooie herinneringen daar met haar, dat deed me wat eigenlijk.
Het ONS zoals het was.
Maar ik kon me herstellen na een klein moment van verdriet en heb daarna toch maar de bus gepakt ipv nog 5 bier achterover te tikken in het volgende uur dat de bus niet reed
Voel me wel ok nu, ik merk gewoon dat ik het ONS nog mis zoals het was, maar ik zie wel wat de tijd doet ik test mezelf af en toe 's.
Vanavond sportschoenen gekocht ik ga binnenkort starten met hartlopen, even wat beweging in het luie lijf
Morgen komt een vriend an me langs, ff gezellig paar biertjes pakken en misschien uitgaan.
Mooi mooiquote:Op donderdag 11 september 2008 22:34 schreef Pim26 het volgende:
Ik ben eindelijk er overheen, ik heb haar vannacht gemaild hoe het met de stand van zaken staat wat betreft de gezamelijke rekening en of ze al haar post op haar eigen adres kan laten bezorgen ipv op de mijne..
Ik weet niet of de mail is aangekomen, ( wellicht ook geblokkeerd ) Maar merk wel dat ik veel aan haar denk, maar krijg er geen gevoel meer bij. Ik ben klaar met haar. Gelukkig, zelfs met drank op mis ik haar niet. ONS mis ik wel op sommige momenten, maar ONS kan k ook zijn met iemand anders.
Op dit moment krijg ik genoeg aandacht van 2 andere meisjes, maar ik merk dat het me helemaal niets doe. Ik word zelfs een beetje moe ervan als ik weer een sms krijg...
Maar ik ben blij dat ik weer goed in het leven sta.
Tips voor de nieuwste slachtoffers in de liefde:
Zoek veel afleiding.
Focus je op werk/school.
Ga veel naar vrienden/vriendinnen.
Zoek zeker geen troost in een scharrel.
Probeer op den duur een avond alleen door te brengen.
Zoek geen hulp in drank en drugs. Is makkenlijk om je gevoel uit te schakelen. ( ik heb nu al 3 weken geirriteerde lever en alvleesklier en maag pijn. Mag niet meer drinken voorlopig. Ik dronk dus wel iedere avond minimaal 3 biertjes gedurende een maand en dit heeft met mijn drink verleden een slechte werking op me lichtaam)
Verder geniet van de leuke dingen.
De mooie herinneringen aan je ex komen over een paar weken of maanden wel.
En als laatst, zoek geen contact, heb je helemaal niets aan!!
Hé Snoet, bedankt voor de tipquote:Op donderdag 11 september 2008 23:00 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Zou niet teveel biertjes tikken, moet je alleen maar meer rennen om het er weer af te krijgen
Maar das weer een ander forum
Ik ben inderdaad ook nog lang niet zover. Het liefst stap ik nu in een tijdmachine en ga ik 4 maanden verder leven. Ik ken mezelf namelijk. Ik ga hier echt wel overheen komen, maar het heeft tijd nodig. Ik kan op dit moment niets anders dan de dagen tellen en afwachten totdat ik me beter voel.quote:Op donderdag 11 september 2008 17:06 schreef Miesjel het volgende:
[..]
Ik ben niet van mening dat er twee schuldigen moeten zijn. Het vervelende is dat je in een relatie kunt verliezen zonder iets fout te doen. Misschien kom je later wel tot de ontdekking dat jij alles goed hebt gedaan, en dat hij je dus niet echt verdient.
Maar zover ben ik ook nog niet helemaal.
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:34 schreef Pim26 het volgende:
Tips voor de nieuwste slachtoffers in de liefde:
Zoek veel afleiding.
Focus je op werk/school.
Ga veel naar vrienden/vriendinnen.
Zoek zeker geen troost in een scharrel.
Probeer op den duur een avond alleen door te brengen.
Zoek geen hulp in drank en drugs. Is makkenlijk om je gevoel uit te schakelen. ( ik heb nu al 3 weken geirriteerde lever en alvleesklier en maag pijn. Mag niet meer drinken voorlopig. Ik dronk dus wel iedere avond minimaal 3 biertjes gedurende een maand en dit heeft met mijn drink verleden een slechte werking op me lichtaam)
En als laatst, zoek geen contact, heb je helemaal niets aan!!
Ik zou gewoon een sms sturen, niet teveel erin zetten. Gefeliciteerd gewoon is goed. Anders krijg je straks als je mekaar ooit ziet het verwijt dat je nooit hebt gefeliciteerd ofzo.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:15 schreef cmck het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.
Mijn ex is volgende week maandag jarig. Ik twijfel of ik hem een smsje moet sturen. Gewoon met alleen "gefeliciteerd" erin. Of zoiets. En gewoon niks terug verwachten. Aan de ene kant hebben we afgesproken om voorlopig geen contact met elkaar te hebben. Voor hem is het ook moeilijk.
Aan de andere kant zijn we dan ook al bijna 2 weken verder. Bovendien hebben we het ook erg goed gehad samen en hebben we ontzettend veel met elkaar gedeeld. Daarom vind ik het aan 1 kant ook gewoon fatsoenlijk en netjes om het te doen.
Gefeliciteerd, fijne dag.quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:15 schreef cmck het volgende:
[..]
Bedankt voor de tips. Ik ben blij voor je dat het goed met je gaat.
Mijn ex is volgende week maandag jarig. Ik twijfel of ik hem een smsje moet sturen. Gewoon met alleen "gefeliciteerd" erin. Of zoiets. En gewoon niks terug verwachten. Aan de ene kant hebben we afgesproken om voorlopig geen contact met elkaar te hebben. Voor hem is het ook moeilijk.
Aan de andere kant zijn we dan ook al bijna 2 weken verder. Bovendien hebben we het ook erg goed gehad samen en hebben we ontzettend veel met elkaar gedeeld. Daarom vind ik het aan 1 kant ook gewoon fatsoenlijk en netjes om het te doen.
Wat mis je aan hem, mis je de persoon. Of mis je een persoon en is hij wat je je kan herinneren als positief.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:23 schreef HiZ het volgende:
Wat ik mezelf probeer voor te houden is iedere keer als ik denk dat ik hem terugwil is dat het eigenlijk allemaal helemaal niet zo geweldig was en dat ik het zonder hem veel leuker kan hebben.
je moet aan het begin geen contact hebben is het beste, dan gaat het verwerken veel sneller.quote:Op vrijdag 12 september 2008 19:39 schreef PoepSnoet het volgende:
Vanmiddag een uur met mijn ex aan de telefoon gehad. Werd vond ik dan nog gewoon gezellig aan de telefoon.
Ik vraag me nu af of ik haar niet los kan laten of wil laten![]()
Nee, het is echt wel hem wie ik mis, alleen, zelfs zo verliefd als ik nog altijd ben, kan ik mijn ogen niet sluiten voor het feit dat de relatie gewoon puur vergif was.quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:56 schreef PoepSnoet het volgende:
[..]
Wat mis je aan hem, mis je de persoon. Of mis je een persoon en is hij wat je je kan herinneren als positief.
GRRRRRR.... dat is echt het moment waar ik het meeste tegenopzie. Dat ik van iemand moet horen dat hij een ander heeft. Wat ongetwijfeld gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:02 schreef maniack28 het volgende:
Ik ben niet klaar, het is kut, ze heeft een ander
KUTZOOI!
Wat is het probleem, zeg dat jij ook een ander hebt ?quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:44 schreef HiZ het volgende:
[..]
GRRRRRR.... dat is echt het moment waar ik het meeste tegenopzie. Dat ik van iemand moet horen dat hij een ander heeft. Wat ongetwijfeld gaat gebeuren.
Het gaat niet om een strijd, om wraak om whatever.. wij waren niet uit elkaar omdat we elkaar niet meer leuk vonden, maar omdat het in praktijk niet werkte om dat wij in onze dagelijkse dingen heel verschillend zijn. Dat maakt het des te kutter als ze een andere (volgens haar niet serieuze) relatie heeft..quote:Op zaterdag 13 september 2008 00:45 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Wat is het probleem, zeg dat jij ook een ander hebt ?
Dit kon nog wel 's een nasleep hebben Miesjel, ik heb er ook last van.. ging de laatste 1-2 weken goed en vandaag weer een 'breakdown' weer een hoop gepraat, gaat nu wel weer geloof ikquote:Op zaterdag 13 september 2008 19:27 schreef Miesjel het volgende:
Oh.. godver.. waarom is het nog steeds niet echt over. Ik moest vandaag langs Utrecht rijden en dan voel ik mijn maag zich ronddraaien, krijg meteen hoofdpijn..
Godver, Godver Godver.
Sporten geeft echt een fijner gevoel idd, zeker als je net klaar bent.quote:Op zaterdag 13 september 2008 20:38 schreef Chev het volgende:
[..]
Dit kon nog wel 's een nasleep hebben Miesjel, ik heb er ook last van.. ging de laatste 1-2 weken goed en vandaag weer een 'breakdown' weer een hoop gepraat, gaat nu wel weer geloof ik![]()
't is echt:Het gaat wel goed nu.. denk ik ![]()
ach.. ![]()
waarom ![]()
wat als ![]()
waarom? ![]()
Shit fuk fuk fuk ![]()
AAAAAAAAAAAAH ![]()
Praten, praten, praten, praten, praten, praten, praten ![]()
![]()
Ff wat traanjes wegpinken ![]()
Nog meer praten ![]()
Opnieuw realiseren dat dit beter is zo.. dat je nu jezelf moet helpen/redden ![]()
Nieuwe mogelijkheden herkennen en openhouden, bedoel niet weer snel een nieuwe relatie/rebounder 'scoren' maar mogelijkheden om aan jezelf te werken! ![]()
Voorbeeldje:
Gisteren sportkledng en 'running' shoes gekocht omdat ik echt aan m'n conditie wil werken en ik toch nog af wil vallen, dus mijn motivatie is 10 kilo afvallen in de volgende 6 maanden.
Vandaag dus voor 't eerst een kwartier wezen joggen pfewis best wel heftig maar ook lekker
![]()
Ofwel jezelf bezig houen, heb me vandaag voor een dance cursus ingeschreven (Dance Evolution) om beter te leren dansen in discotheken en kroegen!![]()
Kost een paar centen, maar die geef je toch niet meer uit samen met of voor je vriendin, je wil niet weten hoeveel geld ik nu bespaar haha
Dit kan ik zeker beamen, in je eentje zitten kniezen schiet je niks mee op, is geen pretje en echt veel wijzer word je er ook niet van.quote:Op zondag 14 september 2008 08:57 schreef arjan1202 het volgende:
Bezig zijn is het beste medicijn wat er is voor liefdesverdriet, maakt het gemakkelijker en het verwerken sneller!
quote:Op maandag 15 september 2008 09:33 schreef cmck het volgende:
Het eerste weekend als vrijgezel is voorbij en ik voel me leger dan leeg. Ik mis hem ontzettend. Eerst dacht ik dat ik me leeg voelde omdat ik het gevoel mis dat ik een relatie heb, maar dat ik niet zo. Ik mis zijn lach, ik mis zijn zorgzame en lieve karakter, ik mis zijn slaperige oogjes die op zondagochtend altijd het eerste is wat ik zag en ik mis zijn stem. Ik hou nog steeds zoveel van hem...
Het huilen is grotendeels opgehouden, maar nog steeds kan het op de meest onverwachte momenten komen Mijn beste vriendin heeft me meegenomen naar de stad en we hebben een film gekeken en zijn uit eten geweest. Ze wou dat ik mijn gedachten ging verzetten. Heel erg lief van haar en dat heb ik ook gezegd, maar tijdens de film en tijdens het eten begon ik opeens spontaan in huilen uit te barsten. Mijn eetlust is trouwens ook een stuk minder geworden. Ik heb dan gisteravond gegeten, daarvoor was de laatste keer vrijdagavond.....
Ik weet dat het niet goed is, maar alleen al de gedachte aan een boterham maken me al misselijk.
Ook maak me ontzettend veel zorgen om hem. Gewoon omdat hij iemand is die moeilijk over zijn verdriet kan praten. En alhoewel ik natuurlijk niet weet in hoeverre hij verdriet heeft over mij, maak ik me heel erg ongerust over hem. Ik wil gewoon dat het goed met hem gaat en dat hij dit ook op de juiste manier verwerkt. En ik ben bang dat dat niet gebeurd en dat hij alles opkropt.
Sinds afgelopen zaterdag heb ik ook een nieuwe sport tot mijn lijst van hobbies toe te voegen. Puur toeval dat ik daar nu mee begonnen ben eigenlijk. Ik ben in juni met die sport in aanraking gekomen maar vanwege de zomer gaven ze geen les en kon ik pas eind augustus beginnen. Maar toen was ik op vakantie en ik had die leraar gezegd dat ik dus afgelopen zaterdag zou komen. Ik had geen zin om heen te gaan, maar ik dwong mezelf. Het gaat om ropeskipping: Touwtjespringen, maar met acrobatiek erbij. Het klinkt misschien lame en kinderachtig, maar het is best cool:
Ik heb dit weekend ook veel nagedacht. Over waar het mis is gegaan, wat ik verkeerd hem gedaan en wat ik de volgende keer beter kan doen. Eigenlijk is dit allemaal ook gewoon een levensles waar ik ontzettend veel kan leren. Maar zoals ik eerder al zei, ik voel me nog steeds leeg, machteloos, energieloos en ook vooral verdrietig. Deze gevoelens overheersen op dit moment.![]()
![]()
![]()
Het is mijn ervaring dat actief proberen 'te vergeten', of hoe je het precies wil noemen net zo goed werkt als negeren dat iemand in je omgeving is gestorven. Niet dus. Volgens mij moet je ook niet echt 'leuke dingen' gaan doen. Wel sociale dingen, met vooral niet teveel mensen om je heen, maar wel iemand met wie je echt kunt praten. Iemand die ertegen kan dat je misschien wel een tijdje in een diepe put zit.quote:
Dat gevoel had ik gisteravond inderdaad. De vriendin waar ik gisteren mee was heeft nog nooit last gehad van liefdesverdriet en begreep daarom niet zo goed hoe ik me voelde. Toen ik die film zat te kijken (voor zover ik hem keek want ik volgde de helft niet) had ik echt zoiets van: "Wat doe ik hier? Ik wil hier weg." Mijn gedachten waren gedwongen zich ergens anders op te focussen, terwijl ik eigenlijk mijn hoofd leeg wou maken. Ik had meer behoefte gehad aan een boswandeling ofzo.quote:Op maandag 15 september 2008 10:17 schreef HiZ het volgende:
[..]
Het is mijn ervaring dat actief proberen 'te vergeten', of hoe je het precies wil noemen net zo goed werkt als negeren dat iemand in je omgeving is gestorven. Niet dus. Volgens mij moet je ook niet echt 'leuke dingen' gaan doen. Wel sociale dingen, met vooral niet teveel mensen om je heen, maar wel iemand met wie je echt kunt praten. Iemand die ertegen kan dat je misschien wel een tijdje in een diepe put zit.
Wat je vooral niet moet hebben zijn mensen die je gaan proberen op te beuren met 'meer vis in de zee' en dat soort goedbedoelde depressie-versterkers.
Ik begrijp wel wat je bedoel denk ik.quote:Op dinsdag 16 september 2008 01:06 schreef HiZ het volgende:ik begrijp heel goed wat je bedoelt. Het is ook de belangrijkste reden waarom ik in ieder geval tot nu toe kan opbrengen om geen initiatief te nemen. Ik weet eigenlijk helemaal niks over wat hij nu doet. Dus ook niet of er iemand anders is of niet. Het zou me niet verbazen, maar het zou me ook niet verbazen als er niemand was. Ik wil wel op zijn minst proberen om niet eindeloos te gaan zitten wachten. Ik weet niet goed hoe ik het moet omschrijven, maar het dichtstbij komt is dat ik het risico dat er bij mij iemand nieuw komt voor zijn rekening komt (weet ik wel dat ik me dan inbeeld dat het iets zou uitmaken, maar goed, dat past wel bij een gevoel dat ik gewoon heb).
En wat is daar uit gekomen?quote:Op maandag 15 september 2008 09:33 schreef cmck het volgende:
Ik heb dit weekend ook veel nagedacht. Over waar het mis is gegaan, wat ik verkeerd hem gedaan en wat ik de volgende keer beter kan doen. Eigenlijk is dit allemaal ook gewoon een levensles waar ik ontzettend veel kan leren. Maar zoals ik eerder al zei, ik voel me nog steeds leeg, machteloos, energieloos en ook vooral verdrietig. Deze gevoelens overheersen op dit moment.:'(
Heb je daar voorbeelden van? Gaf je meer liefde aan haar, of nam je meer het initiatief etc.? Ik herken dat ook wel in mijn ex. Dat ik op het laatst het gevoel had dat de 'dingen' van mij moesten komen. Dat ik haar veel meer gaf dan dat ik terug kreeg...quote:Op dinsdag 16 september 2008 09:49 schreef Chev het volgende:
Met met mijn ex heb ik het heel fijn gehad, maar achteraf zie ik, en hoor ik van anderen dat ik veel meer (toe)gaf dan dat ik terugkreeg, niet dat ik dat erg vond, want ik was er snel tevreden mee eerlijk gezegt, omdat je toch altijd dingen heb in een relatie die je moet accepteren van elkaar (ik ben erg gemakkelijk, maar heb natuurlijk ook mijn 'minpunten' natuurlijk), maar van een gelijkwaardig 50/50 relatie was toch, zeker op het laatst, te vaak geen sprake meer.
Ik denk we allebei tekort zijn geschoten in communicatie. Hij is erg gesloten: hij praat niet over zijn problemen, zijn verdriet en dingen waa rhij mee zit.quote:
Nee, het is iets gecompliceerder. Hij heeft het al eerder uitgemaakt en vervolgens is hij toen toch weer teruggekomen. De vorige keer was ik ook wel overstuur, maar toen heb ik het feitelijk volledig genegeerd dat hij het uit had gemaakt (hoe raar dat ook klinkt, misschien kan ik beter zeggen dat ik er serieus van overtuigd was dat hij terug zou komen). Het punt is dat ik me nu realiseer dat ik daardoor hem de volledige vrijheid heb gegeven onze relatie voor kennisgeving aan te nemen zonder dat hij zich enige rekenschap hoeft te geven van wat zijn gedrag voor mij betekende.quote:Op dinsdag 16 september 2008 09:49 schreef Chev het volgende:
[..]
Ik begrijp wel wat je bedoel denk ik.
Je wil gewoon kijken of er niet iemand is die beter bij je past, en als je die vind het je ex dat 'laten zien' zodat het geheel afgesloten kan worden? <knipperdeknip>
God dit is best wel lastig wat je vraagt aan me.quote:Op dinsdag 16 september 2008 11:09 schreef Landgeld het volgende:
[..]
Heb je daar voorbeelden van? Gaf je meer liefde aan haar, of nam je meer het initiatief etc.? Ik herken dat ook wel in mijn ex. Dat ik op het laatst het gevoel had dat de 'dingen' van mij moesten komen. Dat ik haar veel meer gaf dan dat ik terug kreeg...(niet zozeer qua liefde, wel qua dingen ondernemen, dingen geven etc.)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |