FOK!forum / Gaming / [Wii 103] Geduld is een schone zaak!
Chanty87zaterdag 26 augustus 2006 @ 19:29





Wii

Een unieke naam voor een unieke console. Bij Wii draait alles om plezier en toegankelijkheid. Met z'n unieke gameplay-mogelijkheden en z'n lage prijs probeert Nintendo hiermee iedereen aan het gamen te krijgen!


Controller

De Wii's grootste vernieuwing zit in de controller. De Wiimote zoals fans het op een afstandsbediening uitziende apparaatje noemen beschikt over verschillen de bewegingssensoren. De draadloze Wiimote is niet alleen gevoelig voor bewegingen, hij is voorzien van een trilfunctie en heeft zelfs een ingebouwde speaker. De speler wordt hierdoor volledig ondergedompeld in het spel, met geluidseffecten als de smash van een tennisracket of de slag van een zwaard.
Daarnaast kan de controller worden uitgerust met de zogenaamde Nunchuck. Deze is met een draad te bevestigen aan de controller zelf en bezit een stuurknuppel en een firebutton. Met behulp van deze Nunchuck is het bv. mogelijk rond te lopen in een first person shooter terwijl je met de controller je pistool richt en afvuurt.




Games

De bekende Nintendo-franchises komen allemaal terug naar de Wii, maar zullen uiteraard een nieuwe ervaring bieden dankzij Wii's mogelijkheden. De third party support is ook goed vertegenwoordigd, dus er zullen genoeg nieuwe games verschijnen. Met "Virtual Console" is het mogelijk om NES, SNES en N64 games te downloaden en te spelen. Ook enkele games van Sega's Megadrive en de TurboGrafx console zullen beschikbaar zijn. Verwacht ook nieuwe eenvoudige arcade achtige games.
Hieronder staat de (voorlopige) lijst van launch titels en verder bevestigde spellen:

'''Launch titels:'''
Avatar: The Last Airbender
Blazing Angels: Squadrons of WWII
Blitz: The League
Call of Duty 3
Cars
Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2
Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors
Elebits
Excite Truck
Far Cry
GT Pro Series
Final Fantasy Crystal Chronicles: The Crystal Bearers
The Legend of Zelda: Twilight Princess
Madden NFL 07
Marvel: Ultimate Alliance
Metal Slug Anthology
Metroid Prime 3: Corruption
Monster 4x4 World Circuit
Need for Speed: Carbon
Open Season
Rayman Raving Rabbids
Red Steel
SpongeBob SquarePants: Creature from the Krusty Krab
Super Monkey Ball: Banana Blitz
Tony Hawk's Downhill Jam
Trauma Center: Second Opinion
Wii Sports


'''Overige bevestigde titels:'''
Animal Crossing Revolution
Battalion Wars 2
Bust-A-Move Revolution
California Games
Disaster: Day of Crisis
Donkey Kong Revolution
Duck Hunt 2
Final Furlong Revolution
Flight Game
Gottlieb Pinball Classics
Happy Feet
Harry Potter
Heroes
Impossible Mission
Leaderboard
Mario Strikers Charged
Mario Kart
Mortal Kombat: Armageddon
Necro-Nesia
One Piece: Unlimited Adventure
Pangya Golf Revolution
Prince of Persia
Project H.A.M.M.E.R.
Rampage: Total Destruction
Resident Evil Wii
Sonic and the Secret Rings
Spider-Man 3
SSX
Super Fruit Fall
Super Mario Galaxy
Super Smash Bros. Brawl
The Ant Bully
The Godfather
Tiger Woods
WarioWare: Smooth Move
Wii Diet


Links

  • Officiële Wii-site
  • WiiGamer
  • FOK!games


    Voorgaande Topics

    01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20
    21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40
    41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60
    61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80
    81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100
    101 | 102

    (OP)
  • Chanty87zaterdag 26 augustus 2006 @ 19:36
    [Wii 103]

    EricGzaterdag 26 augustus 2006 @ 20:12
    Doe deze maar dicht, die andere is zonder subtitel
    Kill_em_allzaterdag 26 augustus 2006 @ 20:34
    quote:
    Oh, en sinds wanneer is het een feit dat online gamen op een console iets is dat mensen willen? Alleen naar aanleiding van het succes van Xbox Live?
    Ja xbl laat zien dat ook console gamers online willen. MS had het met XBL gewoon goed voor elkaar en had iets wat nintendo en sony niet hadden. Als mensen het niet zouden willen zou XBL niet zo populair zijn geweest en zouden sony en nintendo niet ook met een online service komen. Maar schijnbaar snap jij dat niet.
    quote:
    Als er één bedrijf is dat naar de consument luistert is het Nintendo wel. En het komt er toch? Zeik dan niet.
    Het komt toch... Nee dat is een lekker argument Dus als nintendo ooit maar eens een keer met alles komt wat ze beloven is het in jouw ogen wel goed? Nintendo heeft altijd gezegd dat online een gedeelte word van de Wii. Nu blijkt dat dus opeens nog niet af te zijn om wat voor reden dan ook en daar mag je IMO nintendo gewoon op aankijken. Het is toch ook een fuck up van hun kant?
    quote:
    Het kan mij geen ruk schelen of ze het nou tijdens de launch klaar hebben of een paar maanden later
    Het hele punt is nou net dat het juist wel af had gemoeten.
    EricGzaterdag 26 augustus 2006 @ 20:36
    Hé, je zit in het verkeerde topic!

    P-Stylezaterdag 26 augustus 2006 @ 20:52
    quote:
    Op zaterdag 26 augustus 2006 19:36 schreef Chanty87 het volgende:
    [Wii 103]

    [afbeelding]
    Hehe... yep, dubbel