Dat zou zeker mooi zijnquote:Op woensdag 7 september 2005 20:17 schreef Showtime het volgende:
Als het nomineren nu is dan is de schade omtrent Roel waarschijnlijk nog beperkt gebleven, zou mooi zijn.
Ik denk ook dat Lieske en Tanja op de bank komen te zitten...quote:Op woensdag 7 september 2005 20:18 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Ik gok op Lieske en Tanja en in dat geval het moeilijk zijn voor hem terwijl de internet kijkers een andere keus zouden maken denk ik![]()
Volgens het spel denken meer mensen datquote:Op woensdag 7 september 2005 20:21 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Lieske en Tanja op de bank komen te zitten...
Ik hebt goed geantwoord!quote:Op woensdag 7 september 2005 20:21 schreef eborn het volgende:
Ze moeten er dus 1 noemen?
Nee hoor, elke avond (lees: nacht) kletst het nachtclubje in een uur een topic vol.quote:Op woensdag 7 september 2005 20:18 schreef eborn het volgende:
[..]
Sowieso is het de afgelopen dagen wat minder druk lijkt het![]()
edit: ... laat maarquote:Op woensdag 7 september 2005 20:23 schreef Martijn31 het volgende:
Lieve mensen, enig idee ?
Ik krijg totaal geen geluid op de online streams...als ik de URL in WMP laad wel, maar als ik bijvoorbeeld die site open met 4 streams tegelijk heb ik totaal geen geluid..
Help would be appreciated
Klopt, ik behoor ook tot dat nachtgroepjequote:Op woensdag 7 september 2005 20:23 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Nee hoor, elke avond (lees: nacht) kletst het nachtclubje in een uur een topic vol.
En s'nachts gebeurd er meestal helemaal niks, dus kun je nagaan.![]()
Oh halelujah als dat toch zou kunnen/zijnquote:Op woensdag 7 september 2005 20:21 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Ik denk ook dat Lieske en Tanja op de bank komen te zitten...
Ze mag der van mij ook uit... Tanja mag er van mij nog wel ff in blijven, ik wil zien hoe het loopt als ze er wat langer in zitquote:Op woensdag 7 september 2005 20:24 schreef KRIBBET het volgende:
quote:Op woensdag 7 september 2005 20:16 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
![]()
Ze mag er van mij nog steeds als 1 van de eerste uit (sorry scanman) en Tanja is ook een hele goede optie
![]()
"Oh halelujah als dat toch zou kunnen/zijn..." Zou God dan toch bestaan?quote:Op woensdag 7 september 2005 20:24 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Oh halelujah als dat toch zou kunnen/zijn![]()
![]()
Niet zo moeilijk, die gaat nog meer paffenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:25 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Tanja mag er van mij nog wel ff in blijven, ik wil zien hoe het loopt als ze er wat langer in zit
2 maar??quote:Op woensdag 7 september 2005 20:21 schreef eborn het volgende:
[..]
Volgens het spel denken meer mensen datLieske, Tanja en Ralph (maar er zitten er maar 2 op de bank, dus Ralph valt af)
Types als Lieske mis ik niet, ik kan ook m'n naíeve buurmeisje van 15 aanspreken, heb ik dezelfde gesprekken.quote:Op woensdag 7 september 2005 20:24 schreef KRIBBET het volgende:
quote:Op woensdag 7 september 2005 20:16 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Ik denk ook wel dat ze het zullen begrijpen.. Hij deed het tenslotte voor de groep Ze heten niet allemaal Lieske he
![]()
Ze mag er van mij nog steeds als 1 van de eerste uit (sorry scanman) en Tanja is ook een hele goede optie
![]()
Volgens mij is het 'meestal' zo dat de 2 bewoners met de meeste stemmen op het strafbankje komen. Behalve als er een gelijke stand is, dan komen er meer op. Maar ik kan me vergissenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:27 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
2 maar??Is dat altijd zo gewwest? ik heb alleen de eerste BB een beetje gezien en kan me niet alles meer herinneren over het bank gebeuren
![]()
Als er maar 2 zitten, zit Roel goed, er zijn er nog 3 voor hem![]()
Dan wel jaquote:Op woensdag 7 september 2005 20:27 schreef TRiXeS het volgende:
"Oh halelujah als dat toch zou kunnen/zijn..." Zou God dan toch bestaan?
Er komen 2 mensen op de bank te zitten. En het nederlandse volk (de sms-sletjes en voornamelijk jongere) stemmen dan wie er uiteindelijk weg gaat..quote:Op woensdag 7 september 2005 20:27 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
2 maar??Is dat altijd zo gewwest? ik heb alleen de eerste BB een beetje gezien en kan me niet alles meer herinneren over het bank gebeuren
![]()
Als er maar 2 zitten, zit Roel goed, er zijn er nog 3 voor hem![]()
En omdat het de eerste stemronde is is er een verrassing van BB: Lieske en Tanja, jullie mogen beide naar huisquote:Op woensdag 7 september 2005 20:24 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Oh halelujah als dat toch zou kunnen/zijn![]()
![]()
Ik begin Linda steeds meer een topvrouw te vinden. Ze is echt zichzelf. Een echte brabander met een heerlijke (quote:Op woensdag 7 september 2005 20:29 schreef Peter6000 het volgende:
Grappig, die simpelheid van Linda: "als je niet goed motivatie geeft, moet je lang blijven zitten joh" (over het nomineren in de dagboekkamer)
Ze is wel echt zichzelf
Zolang Joost nog maar even blijft vind ik het goedquote:Op woensdag 7 september 2005 20:25 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Ze mag der van mij ook uit... Tanja mag er van mij nog wel ff in blijven, ik wil zien hoe het loopt als ze er wat langer in zit
Meer dan 2 zinnen?? Arme Ralphquote:Op woensdag 7 september 2005 20:28 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Types als Lieske mis ik niet, ik kan ook m'n naíeve buurmeisje van 15 aanspreken, heb ik dezelfde gesprekken.
Ik heb erg zin in de nominaties, ik hoop dat ze het zo lang en breed mogelijk uitzenden, dus iedereen z'n nominatie uitleg in meer dan 2 zinnen graag![]()
Extra verhalen en extra drama, wat voor meer spanning in het huis gaat zorgen![]()
Als het voetbal saai blijft zoek ik het even opquote:Op woensdag 7 september 2005 20:29 schreef eborn het volgende:
[..]
Volgens mij is het 'meestal' zo dat de 2 bewoners met de meeste stemmen op het strafbankje komen. Behalve als er een gelijke stand is, dan komen er meer op. Maar ik kan me vergissen
Dat isquote:Op woensdag 7 september 2005 20:34 schreef KRIBBET het volgende:
Tanja zal haar kop niet kunnen houden als ze gal mag spuigen![]()
Preciesquote:Op woensdag 7 september 2005 20:32 schreef KRIBBET het volgende:
Zolang Joost nog maar even blijft vind ik het goed![]()
![]()
Kan heerlijk om die kneus lachen![]()
Ja man, zelfs al zou Joost weken alleen in dat huis zitten, vermaakt hij ons nog wel ookquote:Op woensdag 7 september 2005 20:32 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Zolang Joost nog maar even blijft vind ik het goed![]()
![]()
Kan heerlijk om die kneus lachen![]()
Gelukkig! Dan blijven de favorieten nog wel even zittenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:29 schreef TRiXeS het volgende:
[..]
Er komen 2 mensen op de bank te zitten. En het nederlandse volk (de sms-sletjes en voornamelijk jongere) stemmen dan wie er uiteindelijk weg gaat..
Maar als de tv kijkers allemaal horen wat er uit dat strotje kan komen, zullen er weinig mensen haar nog langer daar willen zien (hoop ikquote:Op woensdag 7 september 2005 20:35 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Dat iswant als de bewoners dat horen, nomineren ze haar allemaal en kan ze lekker thuis gaan bevallen, doei Tanja
![]()
![]()
Hoorde hem net nog even schreeuwen: WAT ik hoor je niet!! Nomineren?? Ja, doe Leroy maar, die met die bril....enz (ik kreeg van het lachen een hoestbui en heb de rest moeten missenquote:
Alleen de mede-alleenstaande-rokende-zwangere vrouwtjes in Nederland willen haar in BB houden, want daar zien ze zoveel herkenning in.quote:Op woensdag 7 september 2005 20:39 schreef KRIBBET het volgende:
Maar als de tv kijkers allemaal horen wat er uit dat strotje kan komen, zullen er weinig mensen haar nog langer daar willen zien (hoop ik)
Hoop dat de circus voorstelling het dieptepunt was (behalve het oefenen voor de spiegelquote:Op woensdag 7 september 2005 20:36 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja man, zelfs al zou Joost weken alleen in dat huis zitten, vermaakt hij ons nog wel ook![]()
![]()
Alle "mede-alleenstaande-rokende-zwangere vrouwtjes in Nederland " zijn zo verschrikkelijk grof in de mondquote:Op woensdag 7 september 2005 20:42 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Alleen de mede-alleenstaande-rokende-zwangere vrouwtjes in Nederland willen haar in BB houden, want daar zien ze zoveel herkenning in.![]()
![]()
![]()
Nee, die zijn niet grof in de mond, maar die herkennen Tanja's eenzaamheid, het verdriet dat ze "alleen" zwanger is en straks merendeel alleen het kindje op gaat voeden.quote:Op woensdag 7 september 2005 20:46 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Alle "mede-alleenstaande-rokende-zwangere vrouwtjes in Nederland " zijn zo verschrikkelijk grof in de mond(om daarna te zeggen dat zij dat nooit zou doen en zeggen want dat doet een dame niet en ik heb klasse
![]()
![]()
)
joost nietquote:Op woensdag 7 september 2005 20:42 schreef Rica het volgende:
Joost en Linda zullen wel genomineerd zijn.
Nee ik bedoelde ook niet dat ie ons alleen kan vermaken, dat hij weer circus gaat doenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:44 schreef KRIBBET het volgende:
Hoop dat de circus voorstelling het dieptepunt was (behalve het oefenen voor de spiegel)
Maar het zijn van die kleine simpele opmerkingen![]()
Waarom geen Feyenoord brandblussers? Heel simpel maar waarschijnlijk zonder dat ie het zelf in de gaten heeft heel goed getimed![]()
Ergens vrees ik er nog voor...quote:
quote:Op woensdag 7 september 2005 20:48 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Nee, die zijn niet grof in de mond, maar die herkennen Tanja's eenzaamheid, het verdriet dat ze "alleen" zwanger is en straks merendeel alleen het kindje op gaat voeden.
Die vinden haar egoïsme ook niet erg (dat alle gesprekken over haar gaan elke dag en ze nooit iets aan een ander vraagt of interesse heeft).
Dat zal zeker gebeuren, hij kan heel moeilijk zijn bek houden gelukkigquote:Op woensdag 7 september 2005 20:50 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Nee ik bedoelde ook niet dat ie ons alleen kan vermaken, dat hij weer circus gaat doen![]()
Gewoon grapjes maken, tegen zichzelf lullen...![]()
Zolang ze de eierstokken vasthoudt is er toch niets aan de handquote:Op woensdag 7 september 2005 21:05 schreef cuall het volgende:
ha ha, "Linda : laat Ingrid maar vallen, maar de eieren..."
Ik hoop zo van nietquote:Op woensdag 7 september 2005 21:03 schreef CartWOman het volgende:
Volgens mij zei Menno "Joost" tegen Ingrid, net op de bank, achter een kussentje.
Aangezien hij net uit de DBK kwam.... het zou kunnen.
En waarom zijn er geen screenshots van voorbij gekomen?quote:Op woensdag 7 september 2005 21:14 schreef Flakkie01 het volgende:
lieske zoent met menno "zo de eerst bb tongzoen oh nee de tweede" De tweede ?!?! wie wat waar![]()
Zal wel een sneer zijn geweest richting Tanjaquote:Op woensdag 7 september 2005 21:14 schreef Flakkie01 het volgende:
lieske zoent met menno "zo de eerst bb tongzoen oh nee de tweede" De tweede ?!?! wie wat waar![]()
sorry "te laat te laat zei winnetou het zaad is al naar binnen toe!"quote:Op woensdag 7 september 2005 21:17 schreef CocaColaLight het volgende:
[..]
En waarom zijn er geen screenshots van voorbij gekomen?
idd, wat is er met die gast? egt vrolijk kijkt ie nietquote:Op woensdag 7 september 2005 21:18 schreef charlysilva het volgende:
huh Roel in tranen?
Ook off topic) Deze wedstrijd kunnen ze Cocu wel missen maar weet niet wat de volgende tegenstander en hoeveel wedstrijden ze nog moeten spelenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:07 schreef cuall het volgende:
[off topic] muiten op tv bij het voetballen, goeie zet Cocu (krijgt rood) kut Andorra
Dat is Lieske de corpssletquote:Op woensdag 7 september 2005 21:19 schreef caradoc het volgende:
Wie is die persoon naast roel? Ligt het aan mij of heb ik haar nooit eerder gezien?
echt waar?? Wat heeft ie met z'n been dan?quote:Op woensdag 7 september 2005 21:20 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
On topic, Rob zal het voetbal wel missen denk ik hij had een hele goede voetballer kunnen maar er is iets met zijn been gebeurd, wist je dat al![]()
Ach ze heeft hooguit een half uur in de badkamer gestaan. Dat mag je wat mij betreft best een metamorfose noemenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:21 schreef caradoc het volgende:
Nee toch, lieske? Misschien is het de camarehoek, maar dat is lieske toch niet? Heeft ze een metamorfoze ( of hij je het ook schrijft ) gehad? :/
Wist je dat? Nou, luister, toen hij 16 was is hij aangereden en .................... ach, het zal nog wel een keer of 20 voorbij komenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:22 schreef flugeltje het volgende:
[..]
echt waar?? Wat heeft ie met z'n been dan?![]()
Zit in de dbk om te nominerenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:25 schreef caradoc het volgende:
Roel is helemaal niet meer in beeld, grrrr
Misschien wel het beste wat hij kan doenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:25 schreef Quembel het volgende:
Roel doet net alsof hij diarree heeft. Zo probeert hij te verdoezelen dat hij zich niet met de opdracht bezighoudt: zijn geheime missie.
was dat voor of nadat hij profvoetballer wasquote:Op woensdag 7 september 2005 21:29 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Wist je dat? Nou, luister, toen hij 16 was is hij aangereden en .................... ach, het zal nog wel een keer of 20 voorbij komen![]()
![]()
Vroeger waren ze ook nog eens arm, dat schijnt er ook nog wat mee te maken te hebbenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:22 schreef flugeltje het volgende:
[..]
echt waar?? Wat heeft ie met z'n been dan?![]()
Ja nu wel, maar toen ik dat schreef was die gewoon nog in de kamer. Eventjes daarvoor was hij vol in het beeld en (deed alsof) het moeilijk met hem ging.quote:
Dat kwam naar buiten nadat hij zijn been kwijt was, toen wilde Ajax hem opeens wel hebben, ze zochten nog een linkspootquote:Op woensdag 7 september 2005 21:31 schreef Showtime het volgende:
[..]
was dat voor of nadat hij profvoetballer was![]()
zei ze dat?quote:Op woensdag 7 september 2005 21:31 schreef cuall het volgende:
Dido heeft teringmongolen als fans die op haar gaan stemmen/sms-en
Ik ben even kwijt of het nu zijn linker of rechter arm wasquote:Op woensdag 7 september 2005 21:32 schreef EmjaY het volgende:
[..]
Vroeger waren ze ook nog eens arm, dat schijnt er ook nog wat mee te maken te hebben![]()
Graag gedaanquote:Op woensdag 7 september 2005 21:35 schreef Quembel het volgende:
bedankt Eborn, mijn beurt om me te registreren.
Ik hoorde het net roepen van de andere kant van de schuttingquote:Op woensdag 7 september 2005 21:35 schreef Gert het volgende:
[..]
zei ze dat?
of zeg jíj dat?
Volgens mij stemmen er enkel mannen op Dido, die haar nog wat langer op de streams willen zien rondhuppelen.
Al die wijven kunnen haar niet luchten of zien. Veel te mooi.![]()
quote:Op woensdag 7 september 2005 21:36 schreef buzzer het volgende:
zijn de eieren nog heel ?
Als je je hoofd er maar bijhoud.quote:Op woensdag 7 september 2005 21:36 schreef KRIBBET het volgende:
[..]
Ik ben even kwijt of het nu zijn linker of rechter arm wasWel erg hoor, je been en je arm moeten missen en profvoetballer kunnen worden
![]()
je moet niet op iemand stemmen, maar tegenquote:Op woensdag 7 september 2005 21:31 schreef cuall het volgende:
Dido heeft teringmongolen als fans die op haar gaan stemmen/sms-en
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |