SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraarsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de GazastrookOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Geschiedenis conflictOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog ADSPOILER: LivestreamsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hier verderIntolerant voor intolerantie![]()
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Ongelukje natuurlijk
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Best wel knap op zelf te starten met schieten en niets (goed) te raken.quote:Op maandag 27 mei 2024 15:51 schreef Cuendillar het volgende:
Israeli, Egyptian forces exchange fire, Egyptian soldier killed
https://www.jpost.com/breaking-news/article-803872
Egyptenaar begon te schieten, Israli schoten terug, Egyptenaar dood. Schijnt niet de eerste keer te zijn.
De comments onder je artikel stemmen trouwens weinig hoopgevend over de instelling van de gemiddelde Israli.![]()
Egypte: militair gedood bij schietpartij bij grens Gaza
Het Egyptische leger bevestigt dat er een schietincident is geweest aan de grens met Gaza. Daarbij is een Egyptische militair gedood. Eerder meldden Isralische media al dat er een schietincident had plaatsgevonden tussen Egyptische en Isralische troepen. Het zou de eerste gedode Egyptische militair zijn sinds het begin van de oorlog in Gaza op 7 oktober.
Isral en Egypte hebben een vredesakkoord, maar de situatie aan de grens met Gaza is gespannen. Zo sprak Egypte zich fel uit tegen de Isralische overname van de grensovergang bij Rafah en noemde het de overname "een gevaarlijke escalatie". Ook bouwde Egypte een groot hek aan de grens met Gaza.
NOS.nl![]()
![]()
Zelfs de van oorlogsmisdaden verdachte Grote Leider spreekt van een tragische fout. Maar vooral blijven verdedigen hoor…zie email 27 oktober![]()
Ja, je hebt het helemaal mis vanuit je beperkte levenservaringen.quote:Op maandag 27 mei 2024 16:34 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Heb het vermoeden dat de gemiddelde moslim geen expert is in Europese geschiedenis. Maar misschien dat ik dit helemaal mis heb.![]()
Het apathische gemak waarmee sommigen hier een massaslachting goedpraten, alsof het niet om levende mensen gaat maar om een soort abstracte verzameling poppetjes die in de weg staan van hun wereldbeeld, baart me eerlijk gezegd wel een beetje zorgen.quote:Op maandag 27 mei 2024 17:24 schreef Flitsbezorger het volgende:
[..]
Dit soort kluizenaars hebben amper moslims gekend, en die paar tokkies waar ze ooit mee geconfronteerd zijn = schijnbaar alle moslims in hun beperkte levenservaringen.
Typisch.![]()
![]()
Waarom laat Egypte de Palestijnen niet gewoon binnen? Moslims zijn toch allemaal broeders en zusters?quote:Op maandag 27 mei 2024 17:17 schreef Momo het volgende:
Ook bouwde Egypte een groot hek aan de grens met Gaza![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 17:51 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Waarom laat Egypte de Palestijnen niet gewoon binnen? Moslims zijn toch allemaal broeders en zusters?quote:However, Egypt, the only country aside from Israel that has a border with Gaza, has rebuffed pressure to accept Palestinian refugees displaced by Israel.
Reports have indicated that Israeli officials have tried to lobby international support to compel Egypt to accept refugees from Gaza.
Egyptian President Abdel Fattah Al-Sisi, however, has been adamant in refusing to allow humanitarian corridors or the entry of large numbers of Palestinians into Sinai. He has called it a “red line” that, if crossed, would “liquidate the Palestinian cause”.
In recent days, the UN’s High Commissioner for Refugees, Filippo Grandi, has validated Egypt’s position. Grandi said displacing Gazans to Egypt would be “catastrophic” for both Egypt and the Palestinians, who, he indicated, would likely not be allowed to return.https://www.sydney.edu.au(...)to-palestinians.htmlquote:The first is that Egypt does not want to be seen to be facilitating ethnic cleansing through the permanent resettlement of Palestinians outside of Gaza.
In October, a leaked document from Israel’s Intelligence Ministry included recommendations to forcibly transfer of Gaza’s population of 2.3 million out of the territory and into tent cities in Egypt’s Sinai Desert.
Government ministers Bezalel Smotrich and Itamar Ben-Gvir have also both openly advocated the expulsion of Palestinians from Gaza to make way for their replacement by Israeli settlers.
De meer genuanceerde versie, maar het gemakkelijker antwoord is vast voor je dat alle moslims slecht en kut zijn.![]()
"Een Isralische militair wijst in het donker op wat een onderdeel van een raketlanceersysteem zou zijn. In de bijgevoegde tekst wordt gezegd dat Hamas raketten afvuurt op Isral op enkele meters van een zwembad voor kinderen en op 20 30 meter van een woonwijk."quote:Op maandag 27 mei 2024 09:39 schreef Bofjijff het volgende:
[..]hou op hoor
Mooi stukje daarover: https://www.vrt.be/vrtnws(...)ilitaire-doelwitten/
[..]
"En deze week vielen er ook minstens 15 doden bij een aanval op een konvooi met ziekenwagens (een aanval die volgens Human Rights Watch als mogelijke oorlogsmisdaad onderzocht moet worden, want na hun grondig onderzoek van beelden en getuigen zijn geen bewijzen gevonden dat Hamas deze ziekenwagen gebruikte voor militairen doeleinden). Heeft het Isralische leger voor elk van die duizenden doelwitten die afweging gemaakt? De Cock vermoedt van wel: "Ik durf er bijna mijn hand voor in het vuur te steken dat die analyse voor elke aanval wordt gemaakt."![]()
Welke filmpjes? Van TikTok?quote:Op maandag 27 mei 2024 09:53 schreef Bensel het volgende:
[..]
Holy shit. er zijn gewoon filmpjes van te vinden, zowel van het feit dat ze in het gebouw zaten, het feit dat de raket niet van idf kwam maar er zijn ook genoeg filpjes van hamas strijders, die ambulances gebruiken voor vervoer. Maar ik verwacht niet dat die filmpjes je op andere gedachten gaat brengen. Bljft de vraag over die ik inmiddels als 3 keer gesteld heb: over: wat zou jij doen als israel was?![]()
misschien. voor een deel zal het wel werken.quote:Op maandag 27 mei 2024 15:27 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Deradicalisatieprogramma. Dat is echt het enige dat helpt.
Het werkte voor de Duitse bevolking ook en in zekere zin zelfs voor de extreem xenofobe Japanners.
En niet door de VN, het lijkt mij niet dat Isral daar verder nog iets mee te maken wil hebben.
nee er moet een palestijnse beweging opstaan die dit doet. in vele arabische landen vecht men tegen extremisme. wel vaak autocratie zucht. maar toch. het is een model. en in landen waar men zich toch aan democratie waagd, gaat het gelijk mis. zie turkije of egypte. de weg is nog heeel lang in dit deel van de wereld.![]()
Had je iets anders verwacht?quote:Op maandag 27 mei 2024 16:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Best wel knap op zelf te starten met schieten en niets (goed) te raken.
De comments onder je artikel stemmen trouwens weinig hoopgevend over de instelling van de gemiddelde Israli.
Wij hebben een mening van buitenaf - zij worden in hun voortbestaan bedreigd en hanteren tch de menselijke maat. Omdat ze zelf vinden dat dat zo hoort.Intolerant voor intolerantie![]()
human rights watch is nogal sketchy over israel/palestina. eigenlijk gewoon anti-israel. dat blijkt al heel lang.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:10 schreef Origami94 het volgende:
[..]
"Een Isralische militair wijst in het donker op wat een onderdeel van een raketlanceersysteem zou zijn. In de bijgevoegde tekst wordt gezegd dat Hamas raketten afvuurt op Isral op enkele meters van een zwembad voor kinderen en op 20 30 meter van een woonwijk."
"En deze week vielen er ook minstens 15 doden bij een aanval op een konvooi met ziekenwagens (een aanval die volgens Human Rights Watch als mogelijke oorlogsmisdaad onderzocht moet worden, want na hun grondig onderzoek van beelden en getuigen zijn geen bewijzen gevonden dat Hamas deze ziekenwagen gebruikte voor militairen doeleinden). Heeft het Isralische leger voor elk van die duizenden doelwitten die afweging gemaakt? De Cock vermoedt van wel: "Ik durf er bijna mijn hand voor in het vuur te steken dat die analyse voor elke aanval wordt gemaakt."![]()
Je zult dat volk toch echt beter moeten begrijpen dan dat. Zij gaan dit niet uit zichzelf doen omdat de ruimte en de behoefte er niet is.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:25 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
misschien. voor een deel zal het wel werken.
nee er moet een palestijnse beweging opstaan die dit doet. in vele arabische landen vecht men tegen extremisme. wel vaak autocratie zucht. maar toch. het is een model. en in landen waar men zich toch aan democratie waagd, gaat het gelijk mis. zie turkije of egypte. de weg is nog heeel lang in dit deel van de wereld.
Die mensen denken niet als wij. Zij moeten hun eigen pad volgen en het enige dat wij kunnen doen, is proberen te voorkomen dat ze het kwaad bedrijven. Dus haal het kwaad eruit op een manier die zij accepteren, de rest moeten ze zelf doen. Al is dat via autocratien.
Hoe? Ik ben een westerling... vraag het mij niet.
Intolerant voor intolerantie![]()
Waarom zouden de Palestijnen weg moeten?quote:Op maandag 27 mei 2024 17:51 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Waarom laat Egypte de Palestijnen niet gewoon binnen? Moslims zijn toch allemaal broeders en zusters?![]()
Waarom zouden de Palestijnen weg moeten?quote:Op maandag 27 mei 2024 18:38 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Beantwoord de vraag eens zonder een tegenvraag te stellen.![]()
Dat er meer palestijnse slachtoffers zijn dan israelische is uiteraard omdat Israel wel daadwerkelijk de burgers beschermt, oa met de iron dome. Dit terwijl Hamas helemaal niets geeft om de burgers en ze juist misbruikt. Het is een verdienste van Isral dat er niet meer Isralische slachtoffers vallen, ondanks de vele pogingen. dar deze statistiek vervolgens misbruikt wordt om aan te geven dat israel slecht zou zijn is verwonderlijkFor every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Slaat gewoon nergens op. Het enige dat dat zegt is dat Isral beter kan mikken.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:54 schreef Bensel het volgende:
Dat er meer palestijnse slachtoffers zijn dan israelische is uiteraard omdat Israel wel daadwerkelijk de burgers beschermt, oa met de iron dome. Dit terwijl Hamas helemaal niets geeft om de burgers en ze juist misbruikt. Het is een verdienste van Isral dat er niet meer Isralische slachtoffers vallen, ondanks de vele pogingen. dar deze statistiek vervolgens misbruikt wordt om aan te geven dat israel slecht zou zijn is verwonderlijkVerder niks.
Intolerant voor intolerantie![]()
De oorlog aan Egypte verklaren vanwege een paar gekkies en de Sina permanent bezetten noem ik niet de menselijke maat.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:27 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Had je iets anders verwacht?
Wij hebben een mening van buitenaf - zij worden in hun voortbestaan bedreigd en hanteren tch de menselijke maat. Omdat ze zelf vinden dat dat zo hoort.![]()
Joden eten geen baby's en er is niet n islamitische cultuur waarin alles met geweld opgelost wordt.
Wat er wel is, is een totaal uit de hand gelopen kutsituatie in de regio in combinatie met een toenemend onvermogen om valse informatie te filteren.
Wat hierbij niet helpt is de geheel menselijke hang naar hyperbolen. "Alle moslims" "genocide" "met deze shakes/godsdienst/yogapose word je super ripped en krijg je nooit kanker of andere stroggels in je leven".![]()
Snert eten met je handen omdat je lepel in de afwasmachine zit noem ik ook niet de menselijke maat.quote:Op maandag 27 mei 2024 19:05 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
De oorlog aan Egypte verklaren vanwege een paar gekkies en de Sina permanent bezetten noem ik niet de menselijke maat.Intolerant voor intolerantie![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 19:08 schreef Qarrad het volgende:
Joden eten geen baby's en er is niet n islamitische cultuur waarin alles met geweld opgelost wordt.
Wat er wel is, is een totaal uit de hand gelopen kutsituatie in de regio in combinatie met een toenemend onvermogen om valse informatie te filteren.
Wat hierbij niet helpt is de geheel menselijke hang naar hyperbolen. "Alle moslims" "genocide" "met deze shakes/godsdienst/yogapose word je super ripped en krijg je nooit kanker of andere stroggels in je leven".Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
omdat ze niet mee willen doen aan de etnische zuivering van de strook en daarnaast zijn palestijnen niet altijd even gezelligquote:Op maandag 27 mei 2024 17:51 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Waarom laat Egypte de Palestijnen niet gewoon binnen? Moslims zijn toch allemaal broeders en zusters?
lijkt me een vrij domme vraag ditOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Israel admits bombing Rafah camp as civilians 'burnt alive' in melting tents
Scores killed and many more were injured as Israeli airstrike hit Tel Al Sultan neighbourhood in western Rafah on Sunday night
https://www.telegraph.co.(...)r-strikes-hit-rafah/A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
Oh ja johquote:Op maandag 27 mei 2024 19:08 schreef Qarrad het volgende:
Joden eten geen baby's en er is niet n islamitische cultuur waarin alles met geweld opgelost wordt.A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.![]()
jaOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Nou heb ik zin in snert.quote:Op maandag 27 mei 2024 19:11 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Snert eten met je handen omdat je lepel in de afwasmachine zit noem ik ook niet de menselijke maat.![]()
de behoefte is er zeker wel. en iemand als arafat kreeg het bijna voor elkaar. maar dat was een tijd dat men de radicale organisaties maar accepteerde, ipv bestreed.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:33 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Je zult dat volk toch echt beter moeten begrijpen dan dat. Zij gaan dit niet uit zichzelf doen omdat de ruimte en de behoefte er niet is.
Die mensen denken niet als wij. Zij moeten hun eigen pad volgen en het enige dat wij kunnen doen, is proberen te voorkomen dat ze het kwaad bedrijven. Dus haal het kwaad eruit op een manier die zij accepteren, de rest moeten ze zelf doen. Al is dat via autocratien.
Hoe? Ik ben een westerling... vraag het mij niet.![]()
Nogal ja.quote:Op maandag 27 mei 2024 19:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
omdat ze niet mee willen doen aan de etnische zuivering van de strook en daarnaast zijn palestijnen niet altijd even gezellig
lijkt me een vrij domme vraag dit![]()
Hamas heeft een flinke vinger in de pap in Gaza - Israel is de boel daar etnisch aan het zuiveren - figuur op fok: WaArOm LaAT EgYpTe dE PaLeStIjNeN NiEt GeWoOn BiNnEn.
Je kan ook een klein beetje aan elementaire logica doen he. Klein beetje maar.![]()
Ja.quote:
Er wonen niet twee islamitische volkeren naast elkaar ooit of ze zijn met met elkaar oneens of doen van alles heel anders maar elke keer monakeijzert men erop los "de islamitische cultuur! de islamitische cultuur!"![]()
Behalve 1 persoon:quote:Op maandag 27 mei 2024 19:24 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
de behoefte is er zeker wel. en iemand als arafat kreeg het bijna voor elkaar. maar dat was een tijd dat men de radicale organisaties maar accepteerde, ipv bestreed.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
![]()
Hmmm, als het Hamassholes waren geweest had Egypte dus ook geschoten?I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ze hangen allemaal de islam aan. Natuurlijk zullen er ook verschillen zijn. Maar we zijn nu eenmaal geneigd om groepen die in veel zaken op elkaar lijken op 1 hoop te gooien. Zo ook met de westerse cultuur en de Amerikaanse cultuur enz...quote:Op maandag 27 mei 2024 19:34 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja.
Er wonen niet twee islamitische volkeren naast elkaar ooit of ze zijn met met elkaar oneens of doen van alles heel anders maar elke keer monakeijzert men erop los "de islamitische cultuur! de islamitische cultuur!"
Mja als het over de moslims gaat mag dat dan opeens weer niet ?Ga fietsen jij !! ikke niet hoor..![]()
Bombardement op een tentenkamp voor vluchtelingen, na de uitspraak van ICC. Puur rancune. Zoals de maffia dat doet.
'zeg, ik vond de opmerking die je net maakte niet zo plezierig. Wel heb je onwijs leuke kinderen. Nog wel'.![]()
Je kunt het dus niet verder onderbouwen, dat viel wel te verwachten.quote:'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
"We" zien vrij weinig.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:11 schreef HowardRoark het volgende:
Lachen? Nee, we zien juist dat het tot veel woede leidt als dit aspect van de Islamtische culturen worden benoemd.Dit, dus.![]()
Gast. Echt?quote:Op maandag 27 mei 2024 20:11 schreef HowardRoark het volgende:
Hmm, nee, het gaat om een volk dat al bijna een eeuw niets anders doet dan Joodse gemeenschappen en later de staat Isral aanvallen, op grote schaal terrorisme uitvoert en zweert Isral te willen vernielen. Weldenkende mensen hebben daar niet veel sympathie voor. Gelukkig maar, want als je dat volk steunt, sta je namelijk aan de verkeerde kant van de geschiedenis.
Wat een bizarre, nee ronduit genocidale, retoriek is dit zeg. Wow.zie email 27 oktober![]()
Alles wat ik daar stel is historisch juist en tevens roep ik nergens op voor een genocide, dus waar heb je het over?quote:Op maandag 27 mei 2024 20:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Gast. Echt?
Wat een bizarre, nee ronduit genocidale, retoriek is dit zeg. Wow.
Dus in plaats met dit soort lege aantijgingen te komen, ga gewoon eens inhoudelijk in op de punten die er worden gemaakt.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Jij kijkt niet vaak mee.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:14 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Gast. Echt?
Wat een bizarre, nee ronduit genocidale, retoriek is dit zeg. Wow.
Dit is een van zijn meest genuanceerde post.![]()
Twee keer onnodig 'dus'. Je bent emotioneel.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Alles wat ik daar stel is historisch accuraat en tevens roep ik nergens op voor een genocide, dus waar heb je het over?
Dus in plaats met dit soort lege aantijgingen te komen, ga gewoon eens inhoudelijk in op de punten die er worden gemaakt.
Hoe komt dat?![]()
Als je na alle islamitische aanslagen nog steeds bij dat clubje wil horen is de waardering niet hoog nee.quote:Op maandag 27 mei 2024 18:00 schreef Momo het volgende:
maar het gemakkelijker antwoord is vast voor je dat alle moslims slecht en kut zijn.![]()
Als je stelt dat een volk dat slachtoffer is van vermoedelijke oorlogsmisdaden (oa uithongeren) steunen maakt dat je aan de verkeerde kant van de geschiedenis staat dan heb je het echt niet begrepen vriend.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:18 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Alles wat ik daar stel is historisch juist en tevens roep ik nergens op voor een genocide, dus waar heb je het over?
Dus in plaats met dit soort lege aantijgingen te komen, ga gewoon eens inhoudelijk in op de punten die er worden gemaakt.zie email 27 oktober![]()
Ik snap het wel. Je kunt het gewoon over stromingen en extremisme hebben. Dat is het mooie met een geloof. Iedereen kan zijn eigen invulling eraan geven.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:20 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Als je na alle islamitische aanslagen nog steeds bij dat clubje wil horen is de waardering niet hoog nee.
Het is trouwens wel te hopen dat het extremisten zijn op bijvoorbeeld de universiteiten.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Smerige anti-semieten zijn hetquote:Op maandag 27 mei 2024 18:29 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
human rights watch is nogal sketchy over israel/palestina. eigenlijk gewoon anti-israel. dat blijkt al heel lang.![]()
Het lijkt er vooral op dat je er zelf niet veel van begrijpt. In de Tweede Wereldoorlog zijn er ook genoeg oorlogsmisdaden tegen Duitsers gepleegd om maar een voorbeeld te geven, en toch waren het natuurlijk de zelf Duitsers die hartstikke fout waren.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Als je stelt dat een volk dat slachtoffer is van vermoedelijke oorlogsmisdaden (oa uithongeren) steunen maakt dat je aan de verkeerde kant van de geschiedenis staat dan heb je het echt niet begrepen vriend.
Hetzelfde geldt in deze oorlog en het langer slepende conflict voor de Palestijnen, zij zijn dit conflict ooit begonnen, hebben altijd vreedzame oplossingen geweigerd en zijn altijd Joden en Isral blijven aanvallen en diens leiders zweren tot op de dag van vandaag dat men Isral wil vernietigen. Als je dat steunt, sta je inderdaad aan de verkeerde kant van de geschiedenis.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Zullen we maar niet hebben over de Europese godsdienstoorlogen onder andere. Wat dat betreft is zo ongeveer elk geloof op onze aarde kwaadaardig.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:20 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
Als je na alle islamitische aanslagen nog steeds bij dat clubje wil horen is de waardering niet hoog nee.![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 20:31 schreef Momo het volgende:
[..]
Zullen we maar niet hebben over de Europese godsdienstoorlogen onder andere. Wat dat betreft is zo ongeveer elk geloof op onze aarde kwaadaardig.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ja tuurlijk. Het zou ook zomaar Kees van der Staaij kunnen zijn die zich opblaast met de woorden 'Jezus is een toffe peer..!'quote:Op maandag 27 mei 2024 20:31 schreef Momo het volgende:
Wat dat betreft is zo ongeveer elk geloof op onze aarde kwaadaardig.![]()
Dat is natuurlijk niet hetzelfde. Niemand is pro-terreur.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het lijkt er vooral op dat je er zelf niet veel van begrijpt. In de Tweede Wereldoorlog zijn er ook genoeg oorlogsmisdaden tegen Duitsers gepleegd om maar een voorbeeld te geven, en toch waren het natuurlijk de zelf Duitsers die hartstikke fout waren.
Hetzelfde geldt in deze oorlog en het langer slepende conflict voor de Palestijnen, zij zijn dit conflict ooit begonnen, hebben altijd vreedzame oplossingen geweigerd en zijn altijd Joden en Isral blijven aanvallen en diens leiders zweren tot op de dag van vandaag dat men Isral wil vernietigen. Als je dat steunt, sta je inderdaad aan de verkeerde kant van de geschiedenis.
Dus niemand is voor Hamas, niemand is voor het Nethanyahu-regime. Maar die twee zijn niet gelijk te stellen aan een heel volk.zie email 27 oktober![]()
De geloven nemen ook niet te weinig, geven en gunnen zijn vieze woorden voor de geloven.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:31 schreef Momo het volgende:
[..]
Zullen we maar niet hebben over de Europese godsdienstoorlogen onder andere. Wat dat betreft is zo ongeveer elk geloof op onze aarde kwaadaardig.![]()
Het is zeker een vergelijkbare situatie, waarom zou dat niet zo zijn? En niemand is voor Hamas?quote:Op maandag 27 mei 2024 20:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet hetzelfde. Niemand is pro-terreur.
Dus niemand is voor Hamas, niemand is voor het Nethanyahu-regime. Maar die twee zijn niet gelijk te stellen aan een heel volk.Er is altijd grote steun geweest voor de Palestijnse terroristen onder de bevolking en die is er tot op de dag van vandaag. En ook in het Westen zijn er genoeg die wel pro-terreur zijn. Kijk enkel naar de demonstranten van de Uva:quote:Poll shows Palestinians back Oct. 7 attack on Israel, support for Hamas rises
JERUSALEM, Dec 13 (Reuters) - Almost three in four Palestinians believe the Oct. 7 attack by Hamas on Israel was correct, and the ensuing Gaza war has lifted support for the Islamist group both there and in the West Bank, a survey from a respected Palestinian polling institute found.En dit hebben we ook op de Amerikaanse campussen gezien, waar mensen met Hezbollah vlaggen en Hamas hoofdbanden rondliepen of bij de vele andere protesten in het Westen waar demonstranten heel rustig voor de camera vertelden Hamas te steunen, immers dat was toch maar een legitieme 'verzetsbeweging'.quote:Onthullend inkijkje in UvA-appgroep: Hamas-terreur bejubeld, Joodse docent is ’kakkerlak’ en Halsema ’liegend stinkdier’
...
Bewondering voor aanslag Hamas op 7 oktober
Hamas en haat tegen Isral vormen heikele onderwerpen in de appgroep. Ze zijn volstrekt niet antisemitisch, roepen de leden om het hardst. Maar ze verspreiden wel een instructiefolder die de leus ’Palestine will be Arab’ aanprijst - Joden moeten dus worden onderworpen of verdreven uit het heilige land.
Sommige leden steunen Hamas onvoorwaardelijk. Ze krijgen het advies daar niet mee te koop te lopen: publicitair niet handig. Iemand ontdekt dat er graffiti op de UvA-muren is gespoten met de naam van Abu Ubaida, de woordvoerder van de gewapende tak van Hamas. Abu Ubaida kondigde bijvoorbeeld aan dat hij de executie van Isralische gijzelaars live zou uitzenden. ’Ik snap dat mensen hem bewonderen’, schrijft Paco. ’Maar ik weet niet of het goed is voor de beweging om dit op de muren te zetten en dan geframed te worden als Hamas-sympathisanten. Misschien moeten we het voor de goede zaak weghalen?’
Bewondering voor de slacht- en verkrachtpartij van Hamas op 7 oktober is niet van de lucht in de appgroep. Leden vragen zich af hoe je Palestina kunt bevrijden ’zonder een gewapende verzetsgroep als Hamas’. Ze noemen de terreurgroep het ’enige echte verzet’ en stellen dat ’gewapende strijd en geweld nodig zijn om uit het systeem te komen’ en dat ’dekolonisatie altijd gewelddadig is’.
...'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
>Netanyahu gooit een kernbom op Gaza en de Westbank
HowardRoark: Je ziet dat er veel steun is bij de NPO voor Hamas, beter nog Wilfred Genee is een Hamas supporter.![]()
Wie wilt Israel vernietigen? En dan graag een volle citaat met begin en eind en niet een zin uit de context getrokken.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:26 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het lijkt er vooral op dat je er zelf niet veel van begrijpt. In de Tweede Wereldoorlog zijn er ook genoeg oorlogsmisdaden tegen Duitsers gepleegd om maar een voorbeeld te geven, en toch waren het natuurlijk de zelf Duitsers die hartstikke fout waren.
Hetzelfde geldt in deze oorlog en het langer slepende conflict voor de Palestijnen, zij zijn dit conflict ooit begonnen, hebben altijd vreedzame oplossingen geweigerd en zijn altijd Joden en Isral blijven aanvallen en diens leiders zweren tot op de dag van vandaag dat men Isral wil vernietigen. Als je dat steunt, sta je inderdaad aan de verkeerde kant van de geschiedenis.![]()
En dat is gewoon netjes genquteerd? Zo knap hoe je vanuit Nederland zo feilloos kan vertellen.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:56 schreef HowardRoark het volgende:
Er is altijd grote steun geweest voor de Palestijnse terroristen onder de bevolking en die is er tot op de dag van vandaag.Dit, dus.![]()
Een kernbom nog wel, toe maar.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:59 schreef Origami94 het volgende:
>Netanyahu gooit een kernbom op Gaza en de Westbank
HowardRoark: Je ziet dat er veel steun is bij de NPO voor Hamas, beter nog Wilfred Genee is een Hamas supporter.Bij deze.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:00 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Wie wilt Israel vernietigen? En dan graag een volle citaat met begin en eind en niet een zin uit de context getrokken.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Zelfs Netanyahu noemt het bombardement nu een tragische vergissing.![]()
Tsja, het was niet erg handig. Het is nog steeds een valide militair doelwit, natuurlijk, want die twee Hamassers zijn nog steeds naar de hel gestuurd. Het is trouwens ook weer een oorlogsmisdaad van Hamas, tussen de burgers in gaan zitten, maar dat zal geen verbazing wekken.Intolerant voor intolerantie![]()
Dat niemand voor Hamas is, in dit land, is een hele gewaagde uitspraak.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:44 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet hetzelfde. Niemand is pro-terreur.
Dus niemand is voor Hamas, niemand is voor het Nethanyahu-regime. Maar die twee zijn niet gelijk te stellen aan een heel volk.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Kan niet afspelen ondanks drie verschillende browsers en twee verschillende besturingsystemen.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een kernbom nog wel, toe maar.
[..]
Bij deze.
[ twitter ]
Werd overigens een tijdje geleden al gepost door jou of iemand anders.
Zover ik kan zien duurt het filmpje 1 minuut 20, heb je een andere link (dan Twitter) en iets wat langer duurt? Heb niet zoveel aan Powned/FvD achtige filmpjes![]()
Waarom werd het dan eerst door het IDF aangemerkt als veilig gebied? De gedwongen deportatie was daarheen en als er dan 2 kopstukken van Hamas zitten is het voor die duizenden mensen ineens geen veilig gebied meer en bombarderen ze het naar de tering.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:07 schreef Cuendillar het volgende:
Zelfs Netanyahu noemt het bombardement nu een tragische vergissing.![]()
Tsja, het was niet erg handig. Het is nog steeds een valide militair doelwit, natuurlijk,
"Een tragische vergissing" uhu.Dit, dus.![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 21:07 schreef Cuendillar het volgende:
. Het is trouwens ook weer een oorlogsmisdaad van Hamas, tussen de burgers in gaan zitten, maar dat zal geen verbazing wekken.
"Geachte rechter, als Hamas nooit in het hoofd was gaan schuilen van de persoon die ik heb mishandeld zou ik nooit geweld hebben gebruikt dus dit is de schuld van Hamas"![]()
Misschien is Genee niet bepaald het juiste voorbeeldquote:Op maandag 27 mei 2024 20:59 schreef Origami94 het volgende:
>Netanyahu gooit een kernbom op Gaza en de Westbank
HowardRoark: Je ziet dat er veel steun is bij de NPO voor Hamas, beter nog Wilfred Genee is een Hamas supporter.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Netanyahu had Gaza ook volledig kunnen vernietigen met tien kernbommen dus hij doet het nog netjes en humaan. Hij houdt er nog 34 achter de hand.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:59 schreef Origami94 het volgende:
>Netanyahu gooit een kernbom op Gaza en de Westbank
HowardRoark: Je ziet dat er veel steun is bij de NPO voor Hamas, beter nog Wilfred Genee is een Hamas supporter.
En er zat Hamas, oorlog is ellende, daar gaan mensen dood. Over Hamas gesproken die willen echt genocide en zouden alle kernbommen hebben gegooid. Isral mag zich verdedigen h![]()
Die meneer van jouw twitter filmpje heeft een flinke blauwe plek op zijn voorhoofd. Zou hij zich gestoten hebbenquote:Op maandag 27 mei 2024 21:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Een kernbom nog wel, toe maar.
[..]
Bij deze.
[ twitter ]![]()
![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 21:11 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Kan niet afspelen ondanks drie verschillende browsers en twee verschillende besturingsystemen.
Werd overigens een tijdje geleden al gepost door jou of iemand anders.
Zover ik kan zien duurt het filmpje 1 minuut 20, heb je een andere link (dan Twitter) en iets wat langer duurt? Heb niet zoveel aan Powned/FvD achtige filmpjesInderdaad, een tragisch vergissing. Wat begrijp je daar niet aan dan?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:13 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Waarom werd het dan eerst door het IDF aangemerkt als veilig gebied? De gedwongen deportatie was daarheen en als er dan 2 kopstukken van Hamas zitten is het voor die duizenden mensen ineens geen veilig gebied meer en bombarderen ze het naar de tering.
"Een tragische vergissing" uhu.In een oorlog zullen helaas slachtoffers vallen en tevens streeft Hamas genocide na, dat heb je in bede gevallen heel goed gezien. En vanwaar eigenlijk de verdrietige PI?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:19 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Netanyahu had Gaza ook volledig kunnen vernietigen met tien kernbommen dus hij doet het nog netjes en humaan. Hij houdt er nog 34 achter de hand.
En er zat Hamas, oorlog is ellende, daar gaan mensen dood. Over Hamas gesproken die willen echt genocide en zouden alle kernbommen hebben gegooid. Isral mag zich verdedigen h'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Je kunt een veilig verklaard gebied, sterker nog; een aangewezen gebied voor gedeporteerden niet met een luchtaanval bestoken en het dan gooien op een vergissing. Vandaar ook de internationale kritiek.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
Inderdaad, een tragisch vergissing. Wat begrijp je daar niet aan dan?Dit, dus.![]()
Ik weet niet of dat het veilige gebied was of juist niet, maar zodra die twee Hamassers er zaten, was het geen veilig gebied meer maar een militair doel...quote:Op maandag 27 mei 2024 21:13 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Waarom werd het dan eerst door het IDF aangemerkt als veilig gebied? De gedwongen deportatie was daarheen en als er dan 2 kopstukken van Hamas zitten is het voor die duizenden mensen ineens geen veilig gebied meer en bombarderen ze het naar de tering.
Daarom is het ook een oorlogsmisdaad om daar te gaan zitten.
En daarom noemt Isral het ook een vergissing. Er vielen teveel onschuldige slachtoffers bij.Yep...quote:"Een tragische vergissing" uhu.
Goed h, dat ze dat zelf toegeven?Intolerant voor intolerantie![]()
Ja, zo werkt internationaal oorlogsrecht dus precies nietquote:Op maandag 27 mei 2024 21:25 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik weet niet of dat het veilige gebied was of juist niet, maar zodra die twee Hamassers er zaten, was het geen veilig gebied meer maar een militair doel...
Dit, dus.![]()
Goed verhaal!quote:Op maandag 27 mei 2024 21:13 schreef Origami94 het volgende:
[..]
"Geachte rechter, als Hamas nooit in het hoofd was gaan schuilen van de persoon die ik heb mishandeld zou ik nooit geweld hebben gebruikt dus dit is de schuld van Hamas"![]()
Jammer genoeg snap ik niet wat je ermee wil zeggen.![]()
Deze aanval is primair de schuld van Hamas. Zij plegen weer een oorlogsmisdaad door burgers te gebruiken als menselijk schild.
Daarnaast is dit de schuld van Isral. Zij proberen de burgerslachtoffers zoveel mogelijk te beperken (en dat lukt ze wonderwel), dus dit kan nooit de bedoeling zijn geweest.Intolerant voor intolerantie![]()
Hetzelfde filmpje maar dan nu gereviewedquote:Op maandag 27 mei 2024 21:23 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
[..]
Inderdaad, een tragisch vergissing. Wat begrijp je daar niet aan dan?
[..]
In een oorlog zullen helaas slachtoffers vallen en tevens streeft Hamas genocide na, dat heb je in bede gevallen heel goed gezien. En vanwaar eigenlijk de verdrietige PI?
Het is toch niet zo moeilijk om met de zoekmachine die je gebruikt het volledige interview te vinden? In plaats van een filmpje dat ergens begint en maar 1,21 minuut duurt te gebruiken?
Dit is precies IDF/Hamas tactiek. Knippen in filmpjes en framen om de andere kant slecht eruit te laten zien![]()
En eventuele steun voor Hamas is ook steeds minder omstreden als je kijkt naar wat er gebeurd in dat land. Hamas ziet er steeds meer uit als de mindere van de twee kwaden en dat is de verdienste van Isral zelf.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:09 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dat niemand voor Hamas is, in dit land, is een hele gewaagde uitspraak.
Vergeet ook even niet hoelang dit al duurt, het is niet begonnen op 7 oktober zeg maar.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Dus twee verdachten vluchten naar een vluchtelingenkamp, Israel moordt het hele kamp uit en het is de schuld van de twee criminelen?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Goed verhaal!![]()
Jammer genoeg snap ik niet wat je ermee wil zeggen.![]()
Deze aanval is primair de schuld van Hamas. Zij plegen weer een oorlogsmisdaad door burgers te gebruiken als menselijk schild.
Daarnaast is dit de schuld van Isral. Zij proberen de burgerslachtoffers zoveel mogelijk te beperken (en dat lukt ze wonderwel), dus dit kan nooit de bedoeling zijn geweest.
Dus als ik een bank overval. Ik vlucht een Apple store in en de politie schiet iedereen daar door is het niet de schuld van de politie maar van mij dat de politie iedereen dood schiet?![]()
Best heel lastig om een doordacht plan te moeten hebben in reactie op een terreuraanslag met wat daarna te doen; wanneer allereerst (wellicht, te simpel) gegijzelden moeten worden bevrijd, hamas terreur gestopt en daders ter verantwoording gebracht.quote:Op maandag 27 mei 2024 11:40 schreef Frikandelbroodje het volgende:
[..]
Dit zou veel verklaren waarom Isral geen duidelijk plan heeft voor wat er met Gaza moet gebeuren na de oorlog.
Maar zou Isral daadwerkelijk het aandurven om de oorlog voort te zetten in Libanon? Hezbollah heeft zich tot nu toe redelijk koest gehouden. Ik denk niet dat ze zo'n operatie kunnen verkopen aan hun bondgenoten en wellicht zelfs de eigen bevolking.
En idd, 'dom'van Isral dat ze geen plan hadden liggen hoe en gebieden te zuiveren zoals hamas dat wel heeft om (ontworpen voor Isral) het sentiment te doen kantelen.
Terzijde het plan dat Isral heeft is dat zij het veiligheidsbestuur overneemt om zo haar eigen veiligheid ter plaatse af te kunnen dwingen. Iets dat menig "vriend" van Isral graag anders ziet worden ingevuld met een kansloze papieren TweeStaten oplossing zonder dat daarin zekerheden zijn opgenomen om terreur te doen stoppen.
Een wilde eend die niet wil - hoe ook genoemd, gebekt of geringd - blijft in de kern toch een onwillige eend."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dat klopt, het betrof ook een vergissing, anders gaat men niet eerst mensen van gebied A naar gebied B sturen. Als de echte intentie was om deze mensen te raken, dan had het Isralische leger dit ook wel meteen in gebied A kunnen doen.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:25 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je kunt een veilig verklaard gebied, sterker nog; een aangewezen gebied voor gedeporteerden niet met een luchtaanval bestoken en het dan gooien op een vergissing. Vandaar ook de internationale kritiek.
En internationale kritiek is er altijd, ongeacht wat Isral doet.Juist wel, want als je plekken gebruikt voor de strijd worden het legitieme doelwitten.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:26 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, zo werkt internationaal oorlogsrecht dus precies niet'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Isral heeft het zelf aangewezen als gedemilitairiseerde zone, h? Dat verandert niet als Hamas besluit om daar 2 topstukken neer te planten.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat klopt, het betrof ook een vergissing, anders gaat men niet eerst mensen van gebied A naar gebied B sturen. Als de echte intentie was om deze mensen te raken, dan had het Isralische leger dit ook wel meteen in gebied A kunnen doen.
En internationale kritiek is er altijd, ongeacht wat Isral doet.
[..]
Juist wel, want als je plekken gebruikt voor de strijd worden het legitieme doelwitten.Dit, dus.![]()
Ja, zo werkt internationaal oorlogsrecht dus precies wel.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:26 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, zo werkt internationaal oorlogsrecht dus precies niet![]()
Maar jij gaat dat niet accepteren, ook al staat het zwart op wit.Intolerant voor intolerantie![]()
Ah, het ligt aan de video. Ja, dat zal het vast wel zijn ja.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:28 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Hetzelfde filmpje maar dan nu gereviewed
Het is toch niet zo moeilijk om met de zoekmachine die je gebruikt het volledige interview te vinden? In plaats van een filmpje dat ergens begint en maar 1,21 minuut duurt te gebruiken?
Dit is precies IDF/Hamas tactiek. Knippen in filmpjes en framen om de andere kant slecht eruit te laten zien'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Dat verandert op dat moment dus wel.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:33 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Isral heeft het zelf aangewezen als gedemilitairiseerde zone, h? Dat verandert niet als Hamas besluit om daar 2 topstukken neer te planten.
Snap je dat eigenlijk wel?Intolerant voor intolerantie![]()
En waar staat hier dat je een vooraf aangewezen gedemilitairiseerde zone later alsnog kunt aanvallen? Als je een corridor plaatst moet je hem zlf in stand houden. Laat de betreffende quote uit je bron zien dan?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:34 schreef Cuendillar het volgende:
Maar jij gaat dat niet accepteren, ook al staat het zwart op wit.Dit, dus.![]()
Probeer het nog eens en dan zonder stropopvergelijking?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:30 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Dus twee verdachten vluchten naar een vluchtelingenkamp, Israel moordt het hele kamp uit en het is de schuld van de twee criminelen?
Die zou je niet nodig moeten hebben als je zo zeker bent van je zaak.Intolerant voor intolerantie![]()
Ik ben je secretaresse niet.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:36 schreef Buitendam het volgende:
[..]
En waar staat hier dat je een vooraf aangewezen gedemilitairiseerde zone later alsnog kunt aanvallen? Als je een corridor plaatst moet je hem zlf in stand houden. Laat de betreffende quote uit je bron zien dan?![]()
Ik snap dat het je tegenstaat, maar je zult echt zelf even moeten zoeken. Het is direct een goede training in het vermijden van cognitieve dissonantie.Intolerant voor intolerantie![]()
Natuurlijk. Misschien kan je het begrip afweging niet maar dat is best moeilijk in 1 minuut en 21 seconden voor een interview dat random begint. Zo kan je elke politicus wel framen tot oorlogsmisdadiger zonder context of framing. Van Kaag tot Baudet tot Poetin tot Biden tot Trump.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:35 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ah, het ligt aan de video. Ja, dat zal het vast wel zijn ja.
Maar goed sommige volgers klikken er maar al te graag op. Zag gisteren nog een filmpje op Youtube waar Timmermans werd geframed door Powned als corrupt en Wilders als held als je verder zoekt. En dat zijn filmpjes die ook nog langer dan een minuut duren uit een debat van tientallen minuten.![]()
Anders ga je er inhoudelijk op in.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:39 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Probeer het nog eens en dan zonder stropopvergelijking?
Die zou je niet nodig moeten hebben als je zo zeker bent van je zaak.
Jij claimt dat het de schuld van Hamas is dat een bom van het IDF op een vluchtelingenkamp landt?![]()
Het staat er niet in. Laat maar zien dat het anders zit.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:41 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik ben je secretaresse niet.![]()
Ik snap dat het je tegenstaat, maar je zult echt zelf even moeten zoeken. Het is direct een goede training in het vermijden van cognitieve dissonantie.Dit, dus.![]()
Ja.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:42 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Anders ga je er inhoudelijk op in.
Jij claimt dat het de schuld van Hamas is dat een bom van het IDF op een vluchtelingenkamp landt?Intolerant voor intolerantie![]()
Dit gaan die Hamas leiders in Dubai niet leuk vinden. Een beetje respect graag.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:29 schreef jogy het volgende:
[..]
En eventuele steun voor Hamas is ook steeds minder omstreden als je kijkt naar wat er gebeurd in dat land. Hamas ziet er steeds meer uit als de mindere van de twee kwaden en dat is de verdienste van Isral zelf.
Vergeet ook even niet hoelang dit al duurt, het is niet begonnen op 7 oktober zeg maar.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Voor de bhne heeft Netanyahu het over een "dramatisch foutje", immers als babies levend verbrandt moet je doen alsof je ook maar ene fuck geeft om Palestijnse levens, maar de burgerdoden vs militanten doden ratio is gewoon conform de IDF rules of engagement, zoals deze Isralische journalist ook aangeeft.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Je hebt niet gekeken en dat is prima.quote:![]()
Maar besef wel dat jij weigert om je standpunten te analyseren en aan te passen, waarmee jij de zwakste schakel in deze discussies bent.
Tot ziens!
Intolerant voor intolerantie![]()
Levend verbranden van baby's wat toch onzin? Dat hoorde ik sinds 8 oktober regelmatig.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:56 schreef egayalS het volgende:
Voor de bhne heeft Netanyahu het over een "dramatisch foutje", immers als babies levend verbrandt moet je doen alsof je ook maar ene fuck geeft om Palestijnse levens, maar de burgerdoden vs militanten doden ratio is gewoon conform de IDF rules of engagement, zoals deze Isralische journalist ook aangeeft.
[ x ]I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Net als mensen die geen fuck geven om 7 oktober en levens van Israli's, zeker?quote:Op maandag 27 mei 2024 21:56 schreef egayalS het volgende:
Voor de bhne heeft Netanyahu het over een "dramatisch foutje", immers als babies levend verbrandt moet je doen alsof je ook maar ene fuck geeft om Palestijnse levens, maar de burgerdoden vs militanten doden ratio is gewoon conform de IDF rules of engagement, zoals deze Isralische journalist ook aangeeft.
![]()
Ja Isral heeft niet meer de monopolie op het narratief over wat er gaande is in Palestina. Dat is misschien wel het grootste ramp voor Isral. Niet hun falen van 7 oktober zoals ze denken, maar hun ontmaskering waardoor de wereld heeft kunnen aanschouwen wat voor monsterlijke regime ze hebben. Op de korte termijn zullen als beesten door blijven gaan in Gaza, echter hierdoor hebben ze alleen maar zichzelf mee op de lange termijn.quote:Op maandag 27 mei 2024 08:33 schreef Chadi het volgende:
[..]
Isral ging eens in de paar weken naar binnen en moorde erop los en niemand die er wat van zei. Nu dachten ze hier ook mee weg te komen maar gelukkig zijn een hoop mensen opgestaan en anderen wakker geschud.
De mantel der onschuld waarmee acties van Isral bedekt werden, is helemaal versleten en vertoont enorme gaten.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Ik weet het niet hoor. Dat zeiden ze ook over Bush jr, Abu Ghraib, Snowden/Assange en een miljoen dode Irakezen. Oke in de VS is een deel nu bewust geworden en anti-oorlog maar toch.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:06 schreef egayalS het volgende:
[..]
Ja Isral heeft niet meer de monopolie op het narratief over wat er gaande is in Palestina. Dat is misschien wel het grootste ramp voor Isral. Niet hun falen van 7 oktober zoals ze denken, maar hun ontmaskering waardoor de wereld heeft kunnen aanschouwen wat voor monsterlijke regime ze hebben. Op de korte termijn zullen als beesten door blijven gaan in Gaza, echter hierdoor hebben ze alleen maar zichzelf mee op de lange termijn.
Zolang de VS en in mindere mate de EU foei zeggen tegen Israel gebeurt er niks. Zeker als Trump binnenkort de verkiezingen weer wint. En radicaal rechts in de EU![]()
Wanneer iemand geen idee heeft hoe dingen op te lossen maar wel fundamentele kritiek uit met hoe het nu gaat, is de discussie weinig constructief en hooguit een mening uitdragen.quote:Op maandag 27 mei 2024 13:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Geen idee, maar ik zou wel ten alle tijden de VN, het Internationaal Strafhof, de EU etc. meenemen in de besluitvorming, want op deze manier maak je van jezelf een paria.
Discussie over een smaak of keuze (laat staan overtuiging), is doorgaans zinloos en op zijn best nuttig om het op onderdelen te onderzoeken.
Zeggen dat iets fout is zonder te aan te geven hoe anders wel, is aan de wal te wachten totdat er iets is dat wel gaat passen in de verwachting van een gevoelsbeleving. Een beetje als een kind dat vertelt wat het niet wil eten en ik als ouder maar moet komen met vrijblijvende suggesties.
Iets dat ik (h)erken maar wel daarbij hier bedenk dat er geen andere manier lijkt te zijn dan eerst te zorgen dat hamas haar onderdrukking niet meer gebruikt om via terreur als middel anderen geweld toe te brengen.
Het enige dat ik nu kan bedenken is stationeren van een gemandateerde "VN vredesmacht". Precies dat de "wereld" vanwege bijkomend oorlogsrisico niet lijkt te willen bieden. Daarmee zorgt hamas dat Isral op slinkse wijze verantwoordelijk wordt gemaakt voor de verkozen ellende.
Puur omdat men niet weet hoe hamas terreur te doen stoppen en dan terugvalt in de tweede linie va drogredenen door te stellen dat Isral kennelijk daarin dingen dus niet goed doet![]()
.
Hoe stel je je dat meenemen van welk organisatie dan ook die vooral kijkt naar wat hamas - uiterst doordacht - weet te bewerkstelligen. ?
Hamas neemt daarbij de "westerse wet" weldoordacht als oorlogsmiddel in de hand, tegen Isral. Dit zonder dat hamas die wetten - die haar bestaan anders onmogelijk maakt - erkent.
Genoeg Useful Idiots gaan vervolgens krakelen dat er (oorlogs)misdaden zijn zonder te benoemen dat hamas daar totaal lak heeft. In het beste geval wordt hamas nog een stukje schuld verweten zonder (opnieuw) te weten hoe dan wel.
De zwakte van een democratisch bestel is het geen antwoord heeft op hen schijt hebben aan vrijheden en daaruit voortvloeiende (mensen)rechten.
Een recht op grond van wet kan alleen bestaan wanneer betrokken partijen dat binden willen en zullen navolgen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik denk dat de meeste mensen op de wereld juist Hamas als beesten zien. En dat Hamas het maskertje "verzetstrijders" kwijt is.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:06 schreef egayalS het volgende:
[..]
Ja Isral heeft niet meer de monopolie op het narratief over wat er gaande is in Palestina. Dat is misschien wel het grootste ramp voor Isral. Niet hun falen van 7 oktober zoals ze denken, maar hun ontmaskering waardoor de wereld heeft kunnen aanschouwen wat voor monsterlijke regime ze hebben. Op de korte termijn zullen als beesten door blijven gaan in Gaza, echter hierdoor hebben ze alleen maar zichzelf mee op de lange termijn.
En dat Hamas over een tijdje niet meer bestaat. En er dan eindelijk eens een kans is op vrede en rust en vrijheid voor Palestijnen. Ipv geleid worden door een terroristengroep.![]()
Het hoeft helemaal niet, en vooral niet als je anderhalf miljard mensen op n negatieve hoop wilt gooien.quote:Op maandag 27 mei 2024 20:01 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ze hangen allemaal de islam aan. Natuurlijk zullen er ook verschillen zijn. Maar we zijn nu eenmaal geneigd om groepen die in veel zaken op elkaar lijken op 1 hoop te gooien. Zo ook met de westerse cultuur en de Amerikaanse cultuur enz...
Mja als het over de moslims gaat mag dat dan opeens weer niet ?
Een Albanese christen lijkt in bijna niks op een Nunspeetse zwartekousenfan. Een Javaanse moslim is iets totaal anders dan een Malinese marabout.
Toch?![]()
Denk jij dat Palestijnse burgers niet het Isralische leger en regime als beesten zien?quote:Op maandag 27 mei 2024 22:13 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ik denk dat de meeste mensen op de wereld juist Hamas als beesten zien. En dat Hamas het maskertje "verzetstrijders" kwijt is.
En dat Hamas over een tijdje niet meer bestaat. En er dan eindelijk eens een kans is op vrede en rust en vrijheid voor Palestijnen. Ipv geleid worden door een terroristengroep.
Of denk je dat de Palestijnen straks Isral op hun blote knien dankt als Hamas zich straks overgeeft.![]()
Je mist in de hink-stap-sprong, de stap dat het vluchtelingenkamp - lees: Gaza - geen onderdak moet willen bieden om te dienen als uitvalsbasis voor criminelen (lees: hamas).quote:Op maandag 27 mei 2024 21:30 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Dus twee verdachten vluchten naar een vluchtelingenkamp, Israel moordt het hele kamp uit en het is de schuld van de twee criminelen?
Dus als ik een bank overval. Ik vlucht een Apple store in en de politie schiet iedereen daar door is het niet de schuld van de politie maar van mij dat de politie iedereen dood schiet?
En ja, allereerst is de crimineel n en alleen verantwoordelijk voor alle gevolgen die de politie ondanks haar zorgvuldig handelen, daarbij veroorzaakte.
Probleem is opnieuw de zaak (kr)omdraaien dat politie het geweld van -en door een crimineel heeft uitgelokt.
Dit zo bedenken is ook omdat de politie immers altijd ter verantwoording kan worden geroepen en helaas de crimineel zo de dans macabre daarin weet te ontspringen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik denk dat de meeste Palestijnen voldoende redeneringsvermogen hebben om door te hebben dat Isral alleen schiet als Hamas raketten lanceert.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:28 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Denk jij dat Palestijnse burgers niet het Isralische leger en regime als beesten zien?
Of denk je dat de Palestijnen straks Isral op hun blote knien dankt als Hamas zich straks overgeeft.
Denk jij dat Palestijnen het leuk vinden als Hamas een raket afschiet vanaf het dak van je appartement? En dat ze daar dan iets van mogen zeggen. In Gaza. Met al die persvrijheid en zo ?
Protesten staat Hamas ook toe natuurlijk......![]()
![]()
Alsof ook maar iemand het flauwste benul heeft hoe dit conflict kan worden opgelost. En het is ook nogal een dooddoener om dat te eisen voordat je kritiek kunt leveren op datgene wat je nu ziet gebeuren.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:13 schreef Vallon het volgende:
[..]
Wanneer iemand geen idee heeft hoe dingen op te lossen maar wel fundamentele kritiek uit met hoe het nu gaat, is de discussie weinig constructief en hooguit een mening uitdragen.
Discussie over een smaak of keuze (laat staan overtuiging), is doorgaans zinloos en op zijn best nuttig om het op onderdelen te onderzoeken.
Zeggen dat iets fout is zonder te aan te geven hoe anders wel, is aan de wal te wachten totdat er iets is dat wel gaat passen in de verwachting van een gevoelsbeleving. Een beetje als een kind dat vertelt wat het niet wil eten en ik als ouder maar moet komen met vrijblijvende suggesties.
Iets dat ik (h)erken maar wel daarbij hier bedenk dat er geen andere manier lijkt te zijn dan eerst te zorgen dat hamas haar onderdrukking niet meer gebruikt om via terreur als middel anderen geweld toe te brengen.
Het enige dat ik nu kan bedenken is stationeren van een gemandateerde "VN vredesmacht". Precies dat de "wereld" vanwege bijkomend oorlogsrisico niet lijkt te willen bieden. Daarmee zorgt hamas dat Isral op slinkse wijze verantwoordelijk wordt gemaakt voor de verkozen ellende.
Puur omdat men niet weet hoe hamas terreur te doen stoppen en dan terugvalt in de tweede linie va drogredenen door te stellen dat Isral kennelijk daarin dingen dus niet goed doet![]()
.
Hoe stel je je dat meenemen van welk organisatie dan ook die vooral kijkt naar wat hamas - uiterst doordacht - weet te bewerkstelligen. ?
Hamas neemt daarbij de "westerse wet" weldoordacht als oorlogsmiddel in de hand, tegen Isral. Dit zonder dat hamas die wetten - die haar bestaan anders onmogelijk maakt - erkent.
Genoeg Useful Idiots gaan vervolgens krakelen dat er (oorlogs)misdaden zijn zonder te benoemen dat hamas daar totaal lak heeft. In het beste geval wordt hamas nog een stukje schuld verweten zonder (opnieuw) te weten hoe dan wel.
De zwakte van een democratisch bestel is het geen antwoord heeft op hen schijt hebben aan vrijheden en daaruit voortvloeiende (mensen)rechten.
Een recht op grond van wet kan alleen bestaan wanneer betrokken partijen dat binden willen en zullen navolgen.
Maar ik denk wel dat de grootste kans van slagen het tegenovergestelde is van wat Isral nu doet. Dus daarom noemde ik de instanties die in mijn ogen het voortouw nemen om handvaten te reiken om de situatie weer onder controle te krijgen. Een tussentijdse veroordeling van het ICJ moet toch een indicatie zijn dat je een andere kant op zal moeten laveren, lijkt me.Dit, dus.![]()
Internationale vredesmacht Gaza laten bezetten zodat Hamas er geen macht meer heeft.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:34 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Alsof ook maar iemand het flauwste benul heeft hoe dit conflict kan worden opgelost. En het is ook nogal een dooddoener om dat te eisen voordat je kritiek kunt leveren op datgene wat je nu ziet gebeuren.
Maar ik denk wel dat de grootste kans van slagen het tegenovergestelde is van wat Isral nu doet. Dus daarom noemde ik de instanties die in mijn ogen het voortouw nemen om handvaten te reiken om de situatie weer onder controle te krijgen. Een tussentijdse veroordeling van het ICJ moet toch een indicatie zijn dat je een andere kant op zal moeten laveren, lijkt me.![]()
Lijkt me vrijwel onmogelijk als er geen consensus is tussen lidstaten om een grondgebied te bezetten. Hoe goed de bedoeling ook is schend je daarmee ook internationale verdragen.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:39 schreef havanagila het volgende:
[..]
Internationale vredesmacht Gaza laten bezetten zodat Hamas er geen macht meer heeft.Dit, dus.![]()
Dat de leiderschap en stel laffe hypocriete herders zijn lijkt me duidelijk.quote:Op maandag 27 mei 2024 21:56 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Dit gaan die Hamas leiders in Dubai niet leuk vinden. Een beetje respect graag.
Dat Hamas per dag meer aanhangers krijgt door de 75 jaar aan terreur dat Isral pleegt lijkt me even duidelijk.
Als Duitsland mijn land al 75 jaar systematisch verkracht en toe-eigent en ik mijn kinderen onthoofd, zonder romp aan de rand van een muur zie hangen of mijn kind 2 weken als lokaas in een auto zit waar ze tussen haar dode familie leden verhongert terwijl het leger iedereen dood schiet die in de buurt komt, tja.
Zet mij dan maar in een bommengordel en ik loop zo een kinderopvang in.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
nou nou nouquote:Op maandag 27 mei 2024 22:43 schreef jogy het volgende:
Zet mij dan maar in een bommengordel en ik loop zo een kinderopvang in.Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels![]()
Terreur (Isral) kweekt terreur (Hamas).quote:Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Enige manier vooruit is door de vrijheden flink te limiteren in Gaza.quote:"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Op het moment dat een geloofsgenoot door een afvallige wordt aangevallen, gaan eerst de luiken dicht.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:27 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Het hoeft helemaal niet, en vooral niet als je anderhalf miljard mensen op n negatieve hoop wilt gooien.
Een Albanese christen lijkt in bijna niks op een Nunspeetse zwartekousenfan. Een Javaanse moslim is iets totaal anders dan een Malinese marabout.
Toch?
Het is religieus gedreven kortzichtigheid die helaas niet in staat is (gesteld!) zichzelf aan kritiek bloot te (mogen) stellen.
Fundamenteel gezien is er geen andere uitleg van "Islam" als religie mogelijk om daariAllah mee te dienen zoals letterlijk is opgetekend door Mohammed. Zo ja, er al onderscheid is te maken tussen moslims komt dat voort uit interpretatie, opportunisme en niet omdat de geloofsbeleving zelf anders gaat, zal en zou zijn.
In tegenstelling tot Christelijke geloofsbelevingen die zich als evangelie in persoon kan (en doorgaans ook mag) aanpassen, is er in de Islam geen zelfreinigend vermogen (mogelijk)."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Veel verder is die limiet niet meer te duwen.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:49 schreef ludovico het volgende:
[..]
Enige manier vooruit is door de vrijheden flink te limiteren in Gaza.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Vind ik zo'n onzin.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:43 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat de leiderschap en stel laffe hypocriete herders zijn lijkt me duidelijk.
Dat Hamas per dag meer aanhangers krijgt door de 75 jaar aan terreur dat Isral pleegt lijkt me even duidelijk.
Als Duitsland mijn land al 75 jaar systematisch verkracht en toe-eigent en ik mijn kinderen onthoofd, zonder romp aan de rand van een muur zie hangen of mijn kind 2 weken als lokaas in een auto zit waar ze tussen haar dode familie leden verhongert terwijl het leger iedereen dood schiet die in de buurt komt, tja.
Zet mij dan maar in een bommengordel en ik loop zo een kinderopvang in.
Stel ik lanceer, vanuit je huiskamer, een raket richting Belgi. En Belgi blaast vervolgens je huis op.
Ben ik dan de klootzak of Belgi?
En stel de Belgen bouwen een muur vanwege die raketten, met 6 checkpoints, en ik blaas er 5 op.
Ben ik dan degene die de Nederlanders als oud vuil behandeld, of de Belgen?
De Palestijnen lijden onder Hamas. En eenieder die hamas steunt doet Palestijnen kwaad.
En dan ga jij "wel eventjes met een bomgordel lopen". Want onschuldige mensen vermoorden helpt de Palestijnen, ofzo? de fuck.![]()
Natuurlijk wel, kijk naar China.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Veel verder is die limiet niet meer te duwen.
Maar zonder dollen, wat moet je anders, die gifbeker wordt uit zichzelf niet gezond, kinderen vanaf geboorte gendoctrineerd met haat aan alles wat vrijheid zou kunnen betekenen.
Natuurlijk is onze cultuur met vrijheid superieur, zoals ook slavernij inferieure onmenselijke haat is waar de wereld best politieagent over mag spelen."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
En als je een volk alles afneemt en ook een uitzicht op een beter leven terwijl je ze in hun gezicht blijft stampen blijft er voor die mensen alleen nog maar wraak over.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Volgens mij geef je die kinderen alleen maar meer vrijheden door die terroristen en haatzaaierij te onderdrukken.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:54 schreef jogy het volgende:
En als je een volk alles afneemt en ook een uitzicht op een beter leven terwijl je ze in hun gezicht blijft stampen blijft er voor die mensen alleen nog maar wraak over."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Waarom denk je dat Hamas een gewapende tak heeft die de dienst uitmaakt in Gaza. Denk je dat Palestijnen het fijn vinden als Hamas raketten vanaf hun huizen lanceert. En hun kinderen sterven vanwege acties van Hamas?quote:Op maandag 27 mei 2024 22:54 schreef jogy het volgende:
En als je een volk alles afneemt en ook een uitzicht op een beter leven terwijl je ze in hun gezicht blijft stampen blijft er voor die mensen alleen nog maar wraak over.![]()
Nou een behoorlijk deel is natuurlijk wel zelf ook zo absurd gendoctrineerd dat ze wel zo denken ja.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:56 schreef havanagila het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Hamas een gewapende tak heeft die de dienst uitmaakt in Gaza. Denk je dat Palestijnen het fijn vinden als Hamas raketten vanaf hun huizen lanceert. En hun kinderen sterven vanwege acties van Hamas?
En de hele wereld zit leuk met het vingertje te wijzen naar Isral maar helpen ho maar.
Van die naeve bullshit als Kaag heb je dan in Nederland, als het gaat over "helpen" maar het is gewoon olie op het vuur gooien."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Er is geen tussentijdse veroordeling geweest.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:34 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een tussentijdse veroordeling van het ICJ moet toch een indicatie zijn dat je een andere kant op zal moeten laveren, lijkt me.Intolerant voor intolerantie![]()
International court of justice is a joke, al die supranationale instituten lijken wel genfiltreerd met woke propaganda."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ik denk dat de meeste Palestijnen Hamas wel beu zijn ondertussen. Maar daar zie je geen beelden van op internet. En daar hebben hamas fanboys het niet over. En kunnen Palestijnen niks aan veranderen. Dictatuur en zo.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:56 schreef ludovico het volgende:
[..]
Nou een behoorlijk deel is natuurlijk wel zelf ook zo absurd gendoctrineerd dat ze wel zo denken ja.
Die Hamasleiders zitten niks voor niks met 11 miljard op de bank in een hotel in Qatar ()
![]()
99% van de mensen in die gebieden willen gewoon leven, studeren, drinkwater en eten. Zeg dan gewoon dat je voor de genocide bent en schaam je er niet voor. Isral is in deze op alle fronten de vijand van het goede. Misschien komt het door trauma maar op een gegeven moment is dat geen excuus meer.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:53 schreef ludovico het volgende:
[..]
Natuurlijk wel, kijk naar China.
Maar zonder dollen, wat moet je anders, die gifbeker wordt uit zichzelf niet gezond, kinderen vanaf geboorte gendoctrineerd met haat aan alles wat vrijheid zou kunnen betekenen.
Natuurlijk is onze cultuur met vrijheid superieur, zoals ook slavernij inferieure onmenselijke haat is waar de wereld best politieagent over mag spelen.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
En Isral houd dat tegen met willekeurige bombardementen en "genocide".quote:Op maandag 27 mei 2024 22:59 schreef jogy het volgende:
[..]
99% van de mensen in die gebieden willen gewoon leven, studeren, drinkwater en eten. Zeg dan gewoon dat je voor de genocide bent en schaam je er niet voor. Isral is in deze op alle fronten de vijand van het goede. Misschien komt het door trauma maar op een gegeven moment is dat geen excuus meer.
Niet alsof Hamas een dictatoriale terroristengroep is die Palestijnse burgers als speelbal en schild gebruikt.![]()
Ik vind het zo mooi dat de pro Palestina mensen zo vree(m)dzaam zijnquote:Op maandag 27 mei 2024 22:43 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat de leiderschap en stel laffe hypocriete herders zijn lijkt me duidelijk.
Dat Hamas per dag meer aanhangers krijgt door de 75 jaar aan terreur dat Isral pleegt lijkt me even duidelijk.
Als Duitsland mijn land al 75 jaar systematisch verkracht en toe-eigent en ik mijn kinderen onthoofd, zonder romp aan de rand van een muur zie hangen of mijn kind 2 weken als lokaas in een auto zit waar ze tussen haar dode familie leden verhongert terwijl het leger iedereen dood schiet die in de buurt komt, tja.
Zet mij dan maar in een bommengordel en ik loop zo een kinderopvang in.
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Ja en de tunnels onder de ziekenhuizen bleken ook bullshit te zijn. Isral is goed in propaganda spuwen en bommen gooien op onschuldige mensen, de leiderschap van Isral en hun gewapende tak het idf is alle menselijkheid verloren.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:56 schreef havanagila het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Hamas een gewapende tak heeft die de dienst uitmaakt in Gaza. Denk je dat Palestijnen het fijn vinden als Hamas raketten vanaf hun huizen lanceert. En hun kinderen sterven vanwege acties van Hamas?
Anyway ik zit in mijn loopgraaf en kom daar net zo min uit als de rest, ik kan er gewoon geen respect meer voor opbrengen om het te bediscussiren terwijl er genocide gepleegt wordt.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
Wat kom je hier dan doen?quote:Op maandag 27 mei 2024 23:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja en de tunnels onder de ziekenhuizen bleken ook bullshit te zijn. Isral is goed in propaganda spuwen en bommen gooien op onschuldige mensen, de leiderschap van Isral en hun gewapende tak het idf is alle menselijkheid verloren.
Anyway ik zit in mijn loopgraaf en kom dat net zo min uit als de rest, ik kan er gewoon geen respect met voor opbrengen om het te bediscussiren terwijl er genocide gepleegt wordt.![]()
70% steunt Hamas en juichte 7 oktober toe, blijkt uit de meest recente peiling.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:56 schreef havanagila het volgende:
[..]
Waarom denk je dat Hamas een gewapende tak heeft die de dienst uitmaakt in Gaza. Denk je dat Palestijnen het fijn vinden als Hamas raketten vanaf hun huizen lanceert. En hun kinderen sterven vanwege acties van Hamas?![]()
quote:Op maandag 27 mei 2024 22:59 schreef jogy het volgende:
[..]
99% van de mensen in die gebieden willen gewoon leven, studeren, drinkwater en eten. Zeg dan gewoon dat je voor de genocide bent en schaam je er niet voor. Isral is in deze op alle fronten de vijand van het goede. Misschien komt het door trauma maar op een gegeven moment is dat geen excuus meer.
[ Bericht 37% gewijzigd door #ANONIEM op 27-05-2024 23:15:37 ]![]()
Misschien moeten ze dan eens stoppen met Hamas steunen, en juichen als de dode Isralirs door de straat worden gereden. Gewoon een tippie van Flippie.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:59 schreef jogy het volgende:
[..]
99% van de mensen in die gebieden willen gewoon leven, studeren, drinkwater en eten. Zeg dan gewoon dat je voor de genocide bent en schaam je er niet voor. Isral is in deze op alle fronten de vijand van het goede. Misschien komt het door trauma maar op een gegeven moment is dat geen excuus meer.![]()
Hetzelfde als niet huilen bij de begrafenis van kim jung-il. Heb je zo een geweer in je rug.quote:Op maandag 27 mei 2024 23:18 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Misschien moeten ze dan eens stoppen met Hamas steunen, en juichen als de dode Isralirs door de straat worden gereden. Gewoon een tippie van Flippie.![]()
Isral - en ik voor wat het waard is idem - lijkt dat benul welzeker te hebben.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:34 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Alsof ook maar iemand het flauwste benul heeft hoe dit conflict kan worden opgelost. En het is ook nogal een dooddoener om dat te eisen voordat je kritiek kunt leveren op datgene wat je nu ziet gebeuren.
Maar ik denk wel dat de grootste kans van slagen het tegenovergestelde is van wat Isral nu doet. Dus daarom noemde ik de instanties die in mijn ogen het voortouw nemen om handvaten te reiken om de situatie weer onder controle te krijgen. Een tussentijdse veroordeling van het ICJ moet toch een indicatie zijn dat je een andere kant op zal moeten laveren, lijkt me.
Kritiek op wat jij in jouw referentiekader ziet gebeuren, is jouw beleving. Dat daarmee niet perse de basis moet zijn voor anderen. Ik zie dingen ook anders en probeer mij vast te houden aan feitelijkheden die ter discussie kunnen worden gesteld.
Niet door te stellen wat het allemaal niet is, was, of allemaal zou kunnen gaan zijn maar met wat het oorzakelijk is.
En ja een bom van Isral in reactie op de raket van hamas, veroorzaakt mogelijk dan de dood van een kind.
Dan simplistisch stellen dat isral dus verantwoordelijk is en bv het kind tot doel had, is welgevallig de oorzaak weglaten waarom die uitgedaagde reactie er was.
Je denkt nog steeds dat het "omgekeerde" de grootste kans van slagen heeft ?
Nou leg maar uit hoe dat omgekeerde van jou er (mijn part ongeveer) met welk doel uitziet.
Nogmaals, rechtspraak kan alleen van toepassing zijn als die door betrokken partijen wordt eerbiedigd.
En nee, het ICJ hoe onafhankelijk ook verheven op een schild, laat zich hier als autoriteit voor een selectief hamaskarretje spannen door niet (kunnen of willen) mee te nemen dat haar oordeel de zaken meekantelt.
Precies zoas hamas haarfijn en uiterst doordacht heeft gepland om de situatie te kantelen.
Ik merk op dat dit een omgevenaarde strategie is. Gebruik de grondslagen tot rechtmatigheid omtrent (re)acties waaraan de ander aan gebonden is zonder zelf daar op te kunnen worden aangesproken.
Niet helemaal nieuw (Rusland doet in Oekrane feitelijk hetzelfde) waar Isral is onderworpen aan te toetsen regels die vervolgens niet van toepassing zijn gemaakt op het spel van hamas dat immers geen regels heeft.
Fijnzinnige variant is om gespeelde kaarten zodanig (ver)draaien en te (her)gebruiken als afleiding, dat het hogere speldoel daarvan niet langer in beeld is of komt als onderwerp."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Je kan prima opsporen en oppakken in plaats van lukraak bommen gooien en roepen dat het Hamas is. Dat is ook waarom het ICC en ICJ zo kritisch zijn en roepen op de arrestatie van Netanyahu en andere leden van de regering en overheid. De conventie van Geneve wordt dagelijks geschonden en er is daar genoeg bewijs voor, tevens zorgt het voor precedent werking want de oorlog in Oekraine kent ook oorlogsmisdaden en wat let een Putin bijvoorbeeld om bijvoorbeeld geen kernwapens te gebruiken tegen Oekraine of andere verboden wapens als de internationale rechtsorde toch niet wordt gehandhaafd?quote:Op maandag 27 mei 2024 22:31 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je mist in de hink-stap-sprong, de stap dat het vluchtelingenkamp - lees: Gaza - geen onderdak moet willen bieden om te dienen als uitvalsbasis voor criminelen (lees: hamas).
En ja, allereerst is de crimineel n en alleen verantwoordelijk voor alle gevolgen die de politie ondanks haar zorgvuldig handelen, daarbij veroorzaakte.
Probleem is opnieuw de zaak (kr)omdraaien dat politie het geweld van -en door een crimineel heeft uitgelokt.
Dit zo bedenken is ook omdat de politie immers altijd ter verantwoording kan worden geroepen en helaas de crimineel zo de dans macabre daarin weet te ontspringen.![]()
Vandaar dat feestelijke onthaal toen Hamas het lijk van Shani Look door de straten kwam rijden.quote:Op maandag 27 mei 2024 22:59 schreef jogy het volgende:
99% van de mensen in die gebieden willen gewoon leven, studeren, drinkwater en eten. Zeg dan gewoon dat je voor de genocide bent en schaam je er niet voor. Isral is in deze op alle fronten de vijand van het goede. Misschien komt het door trauma maar op een gegeven moment is dat geen excuus meer."Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Er valt niks te bediscussiren met genocide verheerlijkers. Ze hebben hun menselijkheid verloren samen met het regime waar zij zich mee identificeren.quote:Op maandag 27 mei 2024 23:03 schreef jogy het volgende:
ik kan er gewoon geen respect meer voor opbrengen om het te bediscussiren terwijl er genocide gepleegt wordt.Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
Gelukkig komt de stem der rede van de jodenhatende meute die zwijgt bij het geweld van Syri, Damascus en recent Darfur. Heerlijk, no Jews no news.![]()
Ook hier: vertel dan maar hoe "prima opsporen"en laat staan "oppakken" er in de praktijk door wie hoe uitgevoerd, dan er uitziet ?quote:Op maandag 27 mei 2024 23:44 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Je kan prima opsporen en oppakken in plaats van lukraak bommen gooien en roepen dat het Hamas is. Dat is ook waarom het ICC en ICJ zo kritisch zijn en roepen op de arrestatie van Netanyahu en andere leden van de regering en overheid. De conventie van Geneve wordt dagelijks geschonden en er is daar genoeg bewijs voor, tevens zorgt het voor precedent werking want de oorlog in Oekraine kent ook oorlogsmisdaden en wat let een Putin bijvoorbeeld om bijvoorbeeld geen kernwapens te gebruiken tegen Oekraine of andere verboden wapens als de internationale rechtsorde toch niet wordt gehandhaafd?
De rest aan autoriteitskreten en met wat je erbij haalt als wensdenken, negeer ik maar want het zijn drogredenaties.
Het probleem van dit soort "vul-in moet niet" stellingen is dat degene die ze gebruikt, lijkt te (be)denken dat er een hogere ultieme almacht is die het "klusje" wel ordentelijk weet te regelen.
Wanneer de n wel regels heeft en de ander daar geen boodschap aan heeft, rest er nog maar n oplossing die ander tot eenzelfde inzicht zien te brengen. Zodat vanuit dat gelijkheidskader, gesproken kan worden wat wel mogelijk is en vooral achterwege laten met wat dat onderhandelingsproces verstoord."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
hoe?quote:Op maandag 27 mei 2024 23:44 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Je kan prima opsporen en oppakken in plaats van lukraak bommen gooien en roepen dat het Hamas is.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Isral wist een paar uur na de raketaanval op het tentenkamp al te melden dat er 2 kopstukken waren gedood. Met andere worden, dit hadden ze dus vr de aanval al nauwkeurig vastgesteld want zonder mannetjes in het kamp wordt het wat lastig om te onderzoeken, althans niet in dat tijdsbestek.quote:
Dat bericht leek later niet te kloppen en maakt het gewoon een burgeraanval.
Er valt hier maar 1 conclusie te trekken maar ook dat zal door de usual suspect wel weer goed gepraat worden.![]()
Whatever, maar daar vroeg ik niet naar. Hoe kan Isral prima opsporen en oppakken?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 00:46 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Isral wist een paar uur na de raketaanval op het tentenkamp al te melden dat er 2 kopstukken waren gedood. Met andere worden, dit hadden ze dus vr de aanval al nauwkeurig vastgesteld want zonder mannetjes in het kamp wordt het wat lastig om te onderzoeken, althans niet in dat tijdsbestek.
Dat bericht leek later niet te kloppen en maakt het gewoon een burgeraanval.
Er valt hier maar 1 conclusie te trekken maar ook dat zal door de usual suspect wel weer goed gepraat worden.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Nou ja, niet whatever, het is DE reden dat Isral zo wordt bekritiseerd.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 00:53 schreef Ulx het volgende:
[..]
Whatever, maar daar vroeg ik niet naar. Hoe kan Isral prima opsporen en oppakken?
Als wij het antwoord hadden zaten we ook niet om 1 uur ‘s nachts op fok.![]()
Correct.quote:Op maandag 27 mei 2024 23:51 schreef egayalS het volgende:
[..]
Er valt niks te bediscussiren met genocide verheerlijkers.Intolerant voor intolerantie![]()
Maar er wordt geen genocide gepleegd. De VN, die we van jullie zo serieus moeten nemen, heeft de cijfers van omgekomen vrouwen en kinderen gehalveerd en het percentage teruggebracht van 70% naar 37%.quote:Op maandag 27 mei 2024 23:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Anyway ik zit in mijn loopgraaf en kom daar net zo min uit als de rest, ik kan er gewoon geen respect meer voor opbrengen om het te bediscussiren terwijl er genocide gepleegt wordt.
Dat argument kan nu echt wel eens de prullenbak in, hoor.
[ Bericht 10% gewijzigd door Cuendillar op 28-05-2024 01:13:25 ]Intolerant voor intolerantie![]()
Dat bepaal jij niet.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 01:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Maar er wordt geen genocide gepleegd.
Dat argument kan nu echt wel eens de prullenbak in, hoor.![]()
Maar hoe kan Isral ze oppakken? Het schijnt makkelijk te zijn, dus leg maar uit.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 00:58 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Nou ja, niet whatever, het is DE reden dat Isral zo wordt bekritiseerd.
Als wij het antwoord hadden zaten we ook niet om 1 uur ‘s nachts op fok.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Bron?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 00:46 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Isral wist een paar uur na de raketaanval op het tentenkamp al te melden dat er 2 kopstukken waren gedood. Met andere worden, dit hadden ze dus vr de aanval al nauwkeurig vastgesteld want zonder mannetjes in het kamp wordt het wat lastig om te onderzoeken, althans niet in dat tijdsbestek.
Dat bericht leek later niet te kloppen en maakt het gewoon een burgeraanval.Intolerant voor intolerantie![]()
Ik zag wel secundaire explosies op de beelden. Dan lijkt er wel iets van explosieven te hebben gelegen.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Het laatste nieuws schijnt te zijn dat de bom/raket helemaal niet op het tentenkamp terecht kwam, maar op een gebouw ernaast. De ontploffing stak echter ook de tenten in brand.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 01:20 schreef Ulx het volgende:
Ik zag wel secundaire explosies op de beelden. Dan lijkt er wel iets van explosieven te hebben gelegen.
Zoals gewoonlijk moeten we weer afwachten wat waar is, en hoeveel mensen er eigenlijk zijn omgekomen.Intolerant voor intolerantie![]()
Ik moet een bron geven van een rectificatie of? Ik lees in geen enkel nieuwsbericht van vandaag iets over die twee zogenaamde kopstukken.quote:![]()
Dat is mooi, maar wat is je bron dat het van die twee kopstukken niet klopt?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 01:26 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik moet een bron geven van een rectificatie of? Ik lees in geen enkel nieuwsbericht van vandaag iets over die twee zogenaamde kopstukken.Intolerant voor intolerantie![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2024 01:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Maar er wordt geen genocide gepleegd. De VN, die we van jullie zo serieus moeten nemen, heeft de cijfers van omgekomen vrouwen en kinderen gehalveerd en het percentage teruggebracht van 70% naar 37%.Naast dat het allemaal allang ontkrachte onzin is wat je stelt, is het ook op geen enkele manier een argument dat het geen genocide zou zijn. Als je niet weet wat genocide is en kan zijn moet je er ook geen stoere uitspraken over doen. Het gaat niet om een licht vergrijp waar nonchalance en domme onverschilligheid gepast is.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 01:06 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Maar er wordt geen genocide gepleegd. De VN, die we van jullie zo serieus moeten nemen, heeft de cijfers van omgekomen vrouwen en kinderen gehalveerd en het percentage teruggebracht van 70% naar 37%.
Dat argument kan nu echt wel eens de prullenbak in, hoor.![]()
Alleen jij mag die uitspraken doen? Want je lijkt het ook niet echt te weten.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:01 schreef VoMy het volgende:
[..]
[..]
Naast dat het allemaal allang ontkrachte onzin is wat je stelt, is het ook op geen enkele manier een argument dat het geen genocide zou zijn. Als je niet weet wat genocide is en kan zijn moet je er ook geen stoere uitspraken over doen. Het gaat niet om een licht vergrijp waar nonchalance en domme onverschilligheid gepast is.![]()
Laat maar zien waar in het genocideverdrag staat dat een bepaalde man/vrouwverhouding vereist is om in aanmerking te komen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:13 schreef Tarado het volgende:
[..]
Alleen jij mag die uitspraken doen? Want je lijkt het ook niet echt te weten.
Verder is het sowieso al desinformatie over die VN-cijfers die zouden zijn aangepast.![]()
Toon maar aan dat het genocide is, jij bent degene die het beweert, mening en feit is niet hetzelfde.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:19 schreef VoMy het volgende:
[..]
Laat maar zien waar in het genocideverdrag staat dat een bepaalde man/vrouwverhouding vereist is om in aanmerking te komen.
Verder is het sowieso al desinformatie over die VN-cijfers die zouden zijn aangepast.
Dat er veel slachtoffers vallen is wat anders maar dat maakt het nog geen genocide.![]()
Dat is de kwestie niet. Iemand beweert dat het geen genocide is, want het dodental zou 37% vrouwen/kinderen zijn. Een redenering die nergens op slaat.quote:![]()
De pro zionisten die hier over genocide zitten te fantaseren voor de gaza bevolking dat zijn natuurlijk voor sommigen met oogkleppen opquote:Op maandag 27 mei 2024 23:03 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ik vind het zo mooi dat de pro Palestina mensen zo vree(m)dzaam zijn
de goede kant van de vreedzame mensen.![]()
![]()
Natuurlijk is dat wel de kwestie. Jij hanteert de schuldpresumptie: er is sprake van genocide, tot het tegendeel bewezen is. Elk argument dat geen onweerlegbaar tegenbewijs levert, bijvoorbeeld de slachtofferratio's, zie je als een bevestiging van je vooroordeel. Dat is een goede kwaliteit voor een aanklager, maar ook die heeft het wel eens bij het verkeerde eind. Het is simpelweg op dit moment niet vast te stellen of er genocidale praktijken plaatsvinden in Gaza, en door wie, omdat het oorlogsgebied is en de propagandamachine volop draait aan alle zijden.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:50 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat is de kwestie niet. Iemand beweert dat het geen genocide is, want het dodental zou 37% vrouwen/kinderen zijn. Een redenering die nergens op slaat.Never explain, never apologize.![]()
hij heeft wel een punt hierquote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:30 schreef Lurf het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat wel de kwestie. Jij hanteert de schuldpresumptie: er is sprake van genocide, tot het tegendeel bewezen is. Elk argument dat geen onweerlegbaar tegenbewijs levert, bijvoorbeeld de slachtofferratio's, zie je als een bevestiging van je vooroordeel. Dat is een goede kwaliteit voor een aanklager, maar ook die heeft het wel eens bij het verkeerde eind. Het is simpelweg op dit moment niet vast te stellen of er genocidale praktijken plaatsvinden in Gaza, en door wie, omdat het oorlogsgebied is en de propagandamachine volop draait aan alle zijden.
of het nu om 1%, 10% of 100% dode kindertjes gaat maakt voor de definitie niet zo heel veel uitOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Nee, ik heb hier niet zoveel mee te maken.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:30 schreef Lurf het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat wel de kwestie. Jij hanteert de schuldpresumptie: er is sprake van genocide, tot het tegendeel bewezen is.
Het verzinnen van een ratio om te claimen dat iets geen genocide is, is een redenering die nergens op slaat. Dat is de kwestie.![]()
https://nos.nl/collectie/(...)et-operatie-in-rafahquote:Op maandag 27 mei 2024 22:57 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Er is geen tussentijdse veroordeling geweest.
Isral geeft vrijwel zeker geen gehoor aan het tussenvonnis. Het land zei voor de uitspraak al dat het een eventuele veroordeling naast zich zou neerleggen.
Tussenvonnis/veroordeling/uitspraak van een rechter. Ik snap niet wat het anders zou zijn?
Heb je de betreffende quote uit je bron nou al gevonden?Dit, dus.![]()
Dat is echt onzin en ik krabbel helemaal niet terug.quote:Op maandag 27 mei 2024 11:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nee bianconeri, nu niet terugkrabbelen. JIJ zei toen dat Israel HONDERDEN doden op zich geweten had bij die aanval, dat het een BLOEDDORSTIG regime was dat uit was op de TOTAALVERNIETIGING van de Palestijnen.
Toen 2 dagen later bleek dat de raket niet van Israel kwam, het aantal doden helemaal niet de 500 passeerden zoals jij toen stelde, en het ook nog eens een Palestijnse raket bleek te zijn, toen was je NERGENS te bekennen. NERGENS. ABSOLUTE OORVERDOVENDE STILTE.
Dus hou gewoon op met net doen alsof je een soort objectieve mening hebt in dit. Je fopt niemand meer.
Israel heeft ook honderden doden op zijn geweten, tienduizenden zelfs.
Israel pleegt ook genocide, dus tja.
Ik ben hier wel eens vaker een periode niet te vinden, uberhaupt niet. Misschien omdat ik wel wat beters te doen heb dat pro-terroristen zoals jij te woord te staan. Jullie blijven ondanks alle oorlogsmisdaden Israel toch wel steunen, gek genoeg.
En ook op andere subforums ben ik gerust dagen niet aanwezig, omdat ik gewoon een leven heb. Dus nee dat heeft niets met ''doelbewust negeren'' te maken.
Owh en voordat je weer gaat janken: Nee, ik kom hier ook niet terug bij elke gigantische moord actie van Israel, want dan kan ik elke dag wel terugkomen.![]()
Als jij ook maar 1 post weet te vinden waar ik Hamas verdedig, dan bravo.quote:Op maandag 27 mei 2024 11:29 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je zal maar Hamas verdedigen door te stellen dat alles de schuld van Israel is lol. Dan sta je dus aan de kant van verkrachters en de 70% van de palestijnen die de daden van 7 oktober toejuichen, en langs de kant van de straten staan om op lijken te spugen. Je zal dat maar goed vinden. Je zal dat maar kunnen begrijpen. Je zal Israel daar maar de schuld van geven. Je zal maar continue met je vinger naar Israel wijzen als je iedere keer weer wordt geconfronteerd met het absolute barbaarse gedrag van de gemiddelde Hamas strijder en zijn helper-Palestijntjes. Keer op keer. Keer op keer wijzen naar Israel. Keer op keer wijzen naar de Joden. Keer op keer "ja maar roepen". Iedere.Keer.Weer.
Ook in de posts rondom wat jij quote geef ik meerdere malen aan dat je in deze oorlog tussen de strijdende partijen GEEN partij kunt kiezen omdat ze allebei fout zijn.
Dus hou je leugens en veroordelingen voor je ok?
En leer eens lezen.
Israel pleegt overigens 100x ergere terroristische daden. Dus jij kan hier wel hypocriet een vingertje gaan wijzen (dat ook nog eens niet klopt), maar er wijzen er 4 terug naar jou. Jij steunt een terroristische staat dat vele ergere dingen doet.
Daarnaast waar ik mensen WEL op wijs is dat deze oorlog niet door Hamas begonnen is en niet pas op 7 oktober begonnen is. Dat is een simpele feit die mensen vergeten.![]()
Wow, dit is echt een walgelijke kijk op dingen zeg.quote:Op maandag 27 mei 2024 11:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Hamas vindt zichzelf waarschijnlijk ongelooflijk slim. Ze kunnen oorlogsrecht naast zich neerleggen en ziekenhuizen, ambulances en burgers als schild gebruiken. En Israel mag daar dan, volgens velen pro palestijnen figuren, niets tegen doen, want 'onschuldig burgers'.
Nogmaals, het is niet Israel die verantwoordelijk is voor al die doden, maar Hamas. Als Hamas ze niet als schild gebruikt, raken ze ook niet gedood of gewond als hamas doelbewust wordt aangevallen.
Laten we maar een kernbom gooien op heel de gaza strook! Er loopt er 1 strijder dood en die gaat dan dood!
Lekker boeiend wie er nog meer dood gaan!
Dat is hoe jij nu reageert. Hoe walgelijk![]()
![]()
Israel, en niemand anders dan Israel, is verantwoordelijk voor de moord op tienduizenden onschuldige burgers.
Ga nou niet doen alsof dit soort oorlogen in die regio niet al vaker gevoerd zijn, door wel Westerse landen.
En daar valt hooguit eens een enkele keer een burgerdode.
Wat doet Israel? Die gooit letterlijk alles volledig plat en schiet iedereen maar gewoon neer.
Ga dan niet zeggen dat iemand anders verantwoordelijk is![]()
![]()
![]()
Klopt, maar moet het feit dat Israel ietsje dichter bij een normaal moraal staat een reden zijn om al die walgelijke oorlogsmisdaden te steunen?quote:Op maandag 27 mei 2024 11:34 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Ik snap wel dat veel mensen pro Isral zijn. Veel van hen kunnen zich beter identificeren met Isral dan met Hamas. Zijn dan vooral mensen uit Westerse landen. Die weten ook dat je ook achter Isral kan staan maar het niet eens bent met de huidige regering van Isral. Daar waren ook de afgelopen dagen weer veel demonstraties.
Als je achter het land Israel zou zijn, maar niet hoe ze alles nou regeren dan zou je anti-regerings protesten moeten voeren. En niet pro-Israel protesten. Want door zo'n protest laat je juist zien voor die oorlogsmisdaden te zijn.![]()
In je dromen, misschien.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:01 schreef VoMy het volgende:
[..]
[..]
Naast dat het allemaal allang ontkrachte onzin is wat je steltIntolerant voor intolerantie![]()
Een aantal woorden die ik kon thuisbrengen kloppen met de vertaling, maar meer dan dat kan ik echt niet zeggen. Buiten die woorden om is er genoeg ruimte voor andere woorden die het geheel totaal iets anders maken.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:34 schreef Scorpie het volgende:
[ twitter ]
Geen idee of dit waar is natuurlijk, ken de taal niet.
De secundaire explosie is bevestigd?![]()
Haha kijk nou, er gebeurd wat en je komt meteen terug zodat je moord en brand kan schreeuwen. Moment dat je dat bericht zag, heb je opeens wel weer wat te doen en iedereen hier uitkafferen dan we allemaal meedoen met Israel huilhuil. Blijf gewoon weg.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 08:30 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat is echt onzin en ik krabbel helemaal niet terug.
Israel heeft ook honderden doden op zijn geweten, tienduizenden zelfs.
Israel pleegt ook genocide, dus tja.
Ik ben hier wel eens vaker een periode niet te vinden, uberhaupt niet. Misschien omdat ik wel wat beters te doen heb dat pro-terroristen zoals jij te woord te staan. Jullie blijven ondanks alle oorlogsmisdaden Israel toch wel steunen, gek genoeg.
En ook op andere subforums ben ik gerust dagen niet aanwezig, omdat ik gewoon een leven heb. Dus nee dat heeft niets met ''doelbewust negeren'' te maken.
Owh en voordat je weer gaat janken: Nee, ik kom hier ook niet terug bij elke gigantische moord actie van Israel, want dan kan ik elke dag wel terugkomen.![]()
Ik weet niet welke dingen Vomy precies bedoelt maar de onthoofde baby's, baby in de oven en systematische verkrachtingen op 7 oktober zijn inderdaad allemaal al ontkracht.quote:Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
@Cuendillarquote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:42 schreef Buitendam het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)et-operatie-in-rafah
Isral geeft vrijwel zeker geen gehoor aan het tussenvonnis. Het land zei voor de uitspraak al dat het een eventuele veroordeling naast zich zou neerleggen.
Tussenvonnis/veroordeling/uitspraak van een rechter. Ik snap niet wat het anders zou zijn?
Heb je de betreffende quote uit je bron nou al gevonden?Dit, dus.![]()
Ondertiteling klopt. Bij wat gezegd wordt.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:34 schreef Scorpie het volgende:
[ twitter ]
Geen idee of dit waar is natuurlijk, ken de taal niet.
De audio zou er alleen bij gemonteerd zijn. Audio begint later dan de video
Zie bijvoorbeeld https://twitter.com/hoaxvstruths/status/1795234272380379625
Of
https://x.com/sohiubn/sta(...)Hl_-hsej9WeUwlVWJ8fg![]()
Revealed: Israeli spy chief ‘threatened’ ICC prosecutor over war crimes inquiry
Mossad director Yossi Cohen personally involved in secret plot to pressure Fatou Bensouda to drop Palestine investigation, sources say
...
According to accounts shared with ICC officials, he is alleged to have told her: “You should help us and let us take care of you. You don’t want to be getting into things that could compromise your security or that of your family.”
One individual briefed on Cohen’s activities said he had used “despicable tactics” against Bensouda as part of an ultimately unsuccessful effort to intimidate and influence her. They likened his behaviour to “stalking”.
The Mossad also took a keen interest in Bensouda’s family members and obtained transcripts of secret recordings of her husband, according to two sources with direct knowledge of the situation. Israeli officials then attempted to use the material to discredit the prosecutor.
Maffiosi aan de Middellandse Zee. Gelukkig delen ZE onze normen en waarden![]()
![]()
Hmm, dat is een nogal opmerkelijke claim want er zijn letterlijk talloze videos naar buiten gebracht van deze tunnels. En van genocide is er helemaal geen sprake, dus waar heb je het over?quote:Op maandag 27 mei 2024 23:03 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja en de tunnels onder de ziekenhuizen bleken ook bullshit te zijn. Isral is goed in propaganda spuwen en bommen gooien op onschuldige mensen, de leiderschap van Isral en hun gewapende tak het idf is alle menselijkheid verloren.
Anyway ik zit in mijn loopgraaf en kom daar net zo min uit als de rest, ik kan er gewoon geen respect meer voor opbrengen om het te bediscussiren terwijl er genocide gepleegt wordt.
Ik en talloze mensen met mij, kunnen geen respect opbrengen voor de moreel verwerpelijke individuen die aan de lopende band bezig zijn met een hetze aan te wakkeren jegens Isral en zichzelf opwerpen als de useful idiots voor een Islamtische terreurbeweging, dan wel het volk onder wie er een hele grote steun is voor deze terreurbeweging.'Hamas MOH reported'quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:34 schreef Scorpie het volgende:
[ twitter ]
Geen idee of dit waar is natuurlijk, ken de taal niet.
Kortom, nee, de aantallen vermeende slachtoffer zuigt men uit de duim.Je draait het om, jij beweert al tijdenlang dat er sprake is van genocide. Dat is dus een standpunt dat jij inneemt en dan is het aan jou om dit te bewijzen, niet aan anderen om jouw ongelijk te bewijzen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 06:50 schreef VoMy het volgende:
[..]
Dat is de kwestie niet. Iemand beweert dat het geen genocide is, want het dodental zou 37% vrouwen/kinderen zijn. Een redenering die nergens op slaat.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Ja maar het ICC is Hamas!quote:Op dinsdag 28 mei 2024 09:50 schreef VoMy het volgende:
Revealed: Israeli spy chief ‘threatened’ ICC prosecutor over war crimes inquiry
Mossad director Yossi Cohen personally involved in secret plot to pressure Fatou Bensouda to drop Palestine investigation, sources say
...
According to accounts shared with ICC officials, he is alleged to have told her: “You should help us and let us take care of you. You don’t want to be getting into things that could compromise your security or that of your family.”
One individual briefed on Cohen’s activities said he had used “despicable tactics” against Bensouda as part of an ultimately unsuccessful effort to intimidate and influence her. They likened his behaviour to “stalking”.
The Mossad also took a keen interest in Bensouda’s family members and obtained transcripts of secret recordings of her husband, according to two sources with direct knowledge of the situation. Israeli officials then attempted to use the material to discredit the prosecutor.
Maffiosi aan de Middellandse Zee. Gelukkig delen ZE onze normen en waardenzie email 27 oktober![]()
Wat wil je hier precies mee zeggen?quote:'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Oh die! I stand corrected.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:42 schreef Buitendam het volgende:
[..]
https://nos.nl/collectie/(...)et-operatie-in-rafah
Isral geeft vrijwel zeker geen gehoor aan het tussenvonnis. Het land zei voor de uitspraak al dat het een eventuele veroordeling naast zich zou neerleggen.
Tussenvonnis/veroordeling/uitspraak van een rechter. Ik snap niet wat het anders zou zijn?
quote:Heb je de betreffende quote uit je bron nou al gevonden?
Zie je wat hier gebeurt? Ik geef toe wanneer ik fout zit. Jij niet.
Intolerant voor intolerantie![]()
Heb jij intussen al gezien dat hamas gijzelaars heeft vrijgelaten?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:10 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Oh die! I stand corrected.
[..]
Zie je wat hier gebeurt? Ik geef toe wanneer ik fout zit. Jij niet.![]()
Alsof de pali's zich houden aan wat het icc ze opdraagt...'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Door een CNN ploeg?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 09:28 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Op dezelfde manier hoe Bin Laden is gepakt![]()
Verder te bestellen in mooie sprookjesverhalen vanuit het Midden-Oosten: ...![]()
Ik zie vooral geen onderbouwing van datgene wat je beweert? Dus we zijn het erover eens dat je je wat verslikt hebt in het onderdeel gedemilitairiseerde zone en het corridor wat werd aangevallen. En dat ik ben je secretaresse niet en Tot ziens! daarna kwam uit ongemak. Bij deze afgetikt.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:10 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Oh die! I stand corrected.
[..]
Zie je wat hier gebeurt? Ik geef toe wanneer ik fout zit. Jij niet.
Dit, dus.![]()
Q.E.D.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:16 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik zie vooral geen onderbouwing van datgene wat je beweert? Dus we zijn het erover eens dat je je wat verslikt hebt in het onderdeel gedemilitairiseerde zone en het corridor wat werd aangevallen. En dat ik ben je secretaresse niet en Tot ziens! daarna kwam uit ongemak. Bij deze afgetikt.
Zoals ik al zei, ik ben je secretaresse niet.
En geef toe, zelfs al zou ik je het exacte artikel met de exacte uitspraak hebben aangewezen, dan had je dat nog niet geaccepteerd.
Zo werkt de mens (je bent daarin niet uniek). Confirmation Bias; als je wordt geconfronteerd met informatie die je eigen standpunten weerlegt, word je gesterkt in je standpunt, ook al is die fout. Raar verschijnsel, tot op de dag van vandaag begrijp ik dat niet helemaal.
[ Bericht 3% gewijzigd door Cuendillar op 28-05-2024 10:58:30 ]Intolerant voor intolerantie![]()
Hamas-raketten in een vluchtelingenkamp.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 07:34 schreef Scorpie het volgende:
[ twitter ]
Geen idee of dit waar is natuurlijk, ken de taal niet.
Het is dat ze de propaganda-oorlog hebben gewonnen, anders zou de wereld daar wel eens wat van kunnen denken...
We moeten afwachten of dit waar is natuurlijk. Netanyahu heeft uiteindelijk al aangegeven dat de hoeveelheid doden, door wat voor oorzaak ook, nooit de bedoeling is geweest.
[ Bericht 10% gewijzigd door Cuendillar op 28-05-2024 11:02:28 ]Intolerant voor intolerantie![]()
Op het moment dat je zegt dat iemand iets zegt wat niet klopt is het voor een discussie wel handig dat je het onderbouwt. Ik gaf jou een quote en de link naar het artikel, jij gooit een algemene website neer met de opdracht: hier staat het ergens tussen, zelf zoeken, ik ben geen secretaresse.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:52 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Q.E.D.
Zoals ik al zei, ik ben je secretaresse niet.
En geef toe, zelfs al zou ik je het exacte artikel met de exacte uitspraak hebben aangewezen, dan had je dat nog niet geaccepteerd.
Zo werkt de mens (je bent daarin niet uniek). Confirmation Bias; als je wordt geconfronteerd met informatie die je eigen standpunten weerlegt, word je gesterkt in je standpunt, ook al is die fout. Raar verschijnsel, tot op de dag van vandaag begrijp ik dat niet helemaal.
Confirmation bias bla bla, dat slaat gewoon helemaal nergens op en dat weet jij ook.Dit, dus.![]()
Dat is dan net weer niet relevant...quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:14 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Heb jij intussen al gezien dat hamas gijzelaars heeft vrijgelaten?
Alsof de pali's zich houden aan wat het icc ze opdraagt...
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC, heeft verder geen invloed op Israls besluit het vonnis naast zich neer te leggen.
[ Bericht 7% gewijzigd door Cuendillar op 28-05-2024 11:14:34 ]Intolerant voor intolerantie![]()
Dat zegt helemaal niemandquote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:09 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dat is dan net weer niet relevant...
Wat Hamas wel of niet doet, is niet van invloed op wat Isral wel of niet zou (mogen) doen.![]()
Ik zal even reageren je ninja-edit.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:09 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dat is dan net weer niet relevant...
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC, heeft verder geen invloed op Israls besluit het vonnis naast zich neer te leggen.
Isral wordt door velen gezien als westers land. In de westerse wereld hebben we normen en waarden en houden we ons aan conventies en uitspraken van een ICC.
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC maakt het een terroristische organisatie en wat al niet meer.
Maar waarom zou dat dan niet voor Isral hoeven gelden?![]()
Dank je voor het ... eh... ont-samenvatten?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:19 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik zal even reageren je ninja-edit.
Isral wordt door velen gezien als westers land. In de westerse wereld hebben we normen en waarden en houden we ons aan conventies en uitspraken van een ICC.
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC maakt het een terroristische organisatie en wat al niet meer.
Maar waarom zou dat dan niet voor Isral hoeven gelden?van mijn reactie.
Intolerant voor intolerantie![]()
Bijzonder altijd hoe Isral in Libanon, Syri en Iran vaak met veel preciezie weet te opereren maar dat het in Gaza "niet kan".quote:Op dinsdag 28 mei 2024 10:15 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
Door een CNN ploeg?![]()
Verder te bestellen in mooie sprookjesverhalen vanuit het Midden-Oosten: ...
Het kan wel maar kost meer tijd en moeite. Dat er onschuldige Palestijnse burgers omkomen en hun levens geruneerd worden is een feature, geen bug vanuit Isralisch oogpunt.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Nou ja dat denk ik wel. Het is een doelstelling van dit offensief die gijzelaars terug te halen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:09 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Dat is dan net weer niet relevant...
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC, heeft verder geen invloed op Israls besluit het vonnis naast zich neer te leggen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Ik doel meer op dat wat Hamas doet (vonnissen negeren), niet betekent dat Isral het dan ook maar mag doen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:41 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nou ja dat denk ik wel. Het is een doelstelling van dit offensief die gijzelaars terug te halen.
Isral negeert het vonnis omdat het de doelstelling om Hamas te vernietigen beperkt, niet omdat Hamas ook vonnissen negeert.Intolerant voor intolerantie![]()
Het grootste Westerse land erkent de ICC niet eens.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:19 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Ik zal even reageren je ninja-edit.
Isral wordt door velen gezien als westers land. In de westerse wereld hebben we normen en waarden en houden we ons aan conventies en uitspraken van een ICC.
Dat Hamas geen gehoor geeft aan het ICC maakt het een terroristische organisatie en wat al niet meer.
Maar waarom zou dat dan niet voor Isral hoeven gelden?
Het is overduidelijk dat het wijzen naar conventies en juridische instituten door sommigen wordt gedaan om Isral tegen te werken. Dit waar Isral zelf wordt aangevallen door allerlei partijen die zich hier nooit aan houden, maar dat wordt volledig genegeerd en zelfs gebagatelliseerd. Want ach, dat is toch maar 'verzet'. Deze dubbele moraal is dus lastig serieus te nemen.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
In Syri en Iran zitten de terroristen niet tussen of zelfs onder de burgers. En in Libanon zijn er ook genoeg burgerslachtoffers gevallen omdat ook Hezbollah er een hand van heeft om juist zich te verschuilen tussen burgers, zij het in veel mindere mate als Hamas dat doet. Als je de pathologische empathie voor de Palestijnen eens opzij zou zetten, zou dit ook zelf kunnen zien.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:36 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Bijzonder altijd hoe Isral in Libanon, Syri en Iran vaak met veel preciezie weet te opereren maar dat het in Gaza "niet kan".
Het kan wel maar kost meer tijd en moeite. Dat er onschuldige Palestijnse burgers omkomen en hun levens geruneerd worden is een feature, geen bug vanuit Isralisch oogpunt.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Natuurlijk hebben ze ook een eigen reden. Die is vrij duidelijk.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:43 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik doel meer op dat wat Hamas doet (vonnissen negeren), niet betekent dat Isral het dan ook maar mag doen.
Isral negeert het vonnis omdat het de doelstelling om Hamas te vernietigen beperkt, niet omdat Hamas ook vonnissen negeert.
Alleen hoe langer het duurt voordat hamas zich ook aan de uitspraak houdt, hoe langer israel het ziet om zich ook niet te committeren.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Even voor alle duidelijkheid: de ICJ heeft dingen opgelegd aan Isral en slechts gevraagd aan Hamas. Hamas is namelijk geen partije in deze, Isral wel.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:58 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Natuurlijk hebben ze ook een eigen reden. Die is vrij duidelijk.
Alleen hoe langer het duurt voordat hamas zich ook aan de uitspraak houdt, hoe langer israel het ziet om zich ook niet te committeren.
Nog even los van de ICC die achter personen aan gaat i.p.v. landen.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
En dus moet je geduldig wachten tot individun zich tijdelijk begeven op plekken waar je ze kunt raken zonder onschuldige slachtoffers te maken. Dat Hamas zich in algemene zin schuilt achter/onder burgers is niet een argument om dan maar ook burgers te doden maar een argument om geduldiger en met meer precisie te werk te gaan. Net als dat je bij een hotelgijzeling ook niet het hele hotel platbombardeerd maar juist heel geduldig en secuur te werk gaat. En ja ook onderhandeld en misschien concessies doet.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 11:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
In Syri en Iran zitten de terroristen niet tussen of zelfs onder de burgers. En in Libanon zijn er ook genoeg burgerslachtoffers gevallen omdat ook Hezbollah er een hand van heeft om juist zich te verschuilen tussen burgers, zij het in veel mindere mate als Hamas dat doet. Als je de pathologische empathie voor de Palestijnen eens opzij zou zetten, zou dit ook zelf kunnen zien.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
Dat zou je liever doen ja, en zeker in het geval van die laatste aanval op dat kamp vind ik dat de afweging over het aantal burgerslachtoffers niet goed is gemaakt, maar dit is niet hoe het werkt in het oorlogsrecht. Geduldig en secuur is de wens, de realiteit is dat je niet kunt gaan wachten op (oorspronkelijk) 30k individuele doelwitten en die vervolgens met maatwerk op de millimeter raken. Dat is niet haalbaar, nog niet in een eeuw.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:31 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
En dus moet je geduldig wachten tot individun zich tijdelijk begeven op plekken waar je ze kunt raken zonder onschuldige slachtoffers te maken. Dat Hamas zich in algemene zin schuilt achter/onder burgers is niet een argument om dan maar ook burgers te doden maar een argument om geduldiger en met meer precisie te werk te gaan. Net als dat je bij een hotelgijzeling ook niet het hele hotel platbombardeerd maar juist heel geduldig en secuur te werk gaat. En ja ook onderhandeld en misschien concessies doet.![]()
Mijn lessen oorlogsrecht zijn een beetje weggezakt hoe werkt het dan met oorlogsrecht en burger doelen aanvallen?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat zou je liever doen ja, en zeker in het geval van die laatste aanval op dat kamp vind ik dat de afweging over het aantal burgerslachtoffers niet goed is gemaakt, maar dit is niet hoe het werkt in het oorlogsrecht.![]()
Blijft interessant hoe Propaganda kan werken.
De hele wereld staat op zijn kop om dit piepkleine oorlogje.![]()
Hele wereld? Denkt dat het ze in bijvoorbeeld Australie of Japan niet zo boeiend vinden.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:54 schreef Zoddie het volgende:
Blijft interessant hoe Propaganda kan werken.
De hele wereld staat op zijn kop om dit piepkleine oorlogje.![]()
Kortom, terrorisme faciliteren. Dit is zo'n belachelijk standpunt dat het lastig is te geloven dat je hier serieus bent.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:31 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
En dus moet je geduldig wachten tot individun zich tijdelijk begeven op plekken waar je ze kunt raken zonder onschuldige slachtoffers te maken. Dat Hamas zich in algemene zin schuilt achter/onder burgers is niet een argument om dan maar ook burgers te doden maar een argument om geduldiger en met meer precisie te werk te gaan. Net als dat je bij een hotelgijzeling ook niet het hele hotel platbombardeerd maar juist heel geduldig en secuur te werk gaat. En ja ook onderhandeld en misschien concessies doet.
Denk je nu oprecht dat men in Isral zou moeten zeggen 'Weet je wat, we hebben nu zoveel decennia moeten lijden onder het terreur, laten we concessies gaan doen richting Hamas en Hezbollah, hopelijk houdt het dan op'.
Op die manier moedig je zulke terreurgroeperingen juist aan om zo te blijven strijden in de hoop nog veel meer van hun doelen te bewerkstelligen als aanzet richting een complete vernietiging van Isral.Dit mag als een strijdende partij het zelf vertikt om een onderscheid maken tussen burger en strijder. Dit is ook logisch, want anders zou men het gebruik van zulke vechtstrategien aanmoedigen en zouden kwaadwillende partijen dit in hun voordeel kunnen gebruiken om immuniteit te creren.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:53 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Mijn lessen oorlogsrecht zijn een beetje weggezakt hoe werkt het dan met oorlogsrecht en burger doelen aanvallen?Tja, we weten allemaal wel waarom dit zo is. Er is geen land ter wereld dat zoveel losmaakt bij sommigen als Isral. Tel daar dan nog eens bij op dat de vermeende slachtoffers 'mensen van kleur' en 'moslims' zijn. Ook dat ligt heel gevoelig in bepaalde kringen waar men inmiddels heeft geleerd dat etniciteit en religie criteria zijn voor welke partij men moet steunen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:54 schreef Zoddie het volgende:
Blijft interessant hoe Propaganda kan werken.
De hele wereld staat op zijn kop om dit piepkleine oorlogje.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Enige verschil is dat ze voor de verandering geenquote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:06 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Hele wereld? Denkt dat het ze in bijvoorbeeld Australie of Japan niet zo boeiend vinden.dragen
[ Bericht 0% gewijzigd door Aether op 28-05-2024 14:33:44 ]When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Ja maar die 30k individuele doelwitten is een doel wat Isral zichzelf heeft opgespeld en is natuurlijk onnodig en absurd. Dat je achter de belangrijkste figuren aan gaat oke. Dat je achter de wapens aan gaat oke. Maar de hele bups uitroeien als doel stellen is van de gekke en buiten proporties.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:47 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat zou je liever doen ja, en zeker in het geval van die laatste aanval op dat kamp vind ik dat de afweging over het aantal burgerslachtoffers niet goed is gemaakt, maar dit is niet hoe het werkt in het oorlogsrecht. Geduldig en secuur is de wens, de realiteit is dat je niet kunt gaan wachten op (oorspronkelijk) 30k individuele doelwitten en die vervolgens met maatwerk op de millimeter raken. Dat is niet haalbaar, nog niet in een eeuw.Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.![]()
In Australi zijn er ook protesten van studenten geweest.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:06 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Hele wereld? Denkt dat het ze in bijvoorbeeld Australie of Japan niet zo boeiend vinden.
Ik weet zeker dat ene JG aan het applaudisseren is vanuit het graf.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Je snapt dat die lui gaan schieten op IDF soldaten als die proberen slechts de leiders en de wapenopslagplaatsen uit te schakelen?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:30 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ja maar die 30k individuele doelwitten is een doel wat Isral zichzelf heeft opgespeld en is natuurlijk onnodig en absurd. Dat je achter de belangrijkste figuren aan gaat oke. Dat je achter de wapens aan gaat oke. Maar de hele bups uitroeien als doel stellen is van de gekke en buiten proporties.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ronald Koeman de strategisch expert heeft gesproken.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 12:31 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
En dus moet je geduldig wachten tot individun zich tijdelijk begeven op plekken waar je ze kunt raken zonder onschuldige slachtoffers te maken.
Dat Isral jou niet even heeft gebeld zeg, onvoorstelbaar. Ik bedoel, als jij het al ziet... wat voor figuren zitten er dan in de top van het IDF?Ah, de monkey comes out of the sleeve...quote:Dat Hamas zich in algemene zin schuilt achter/onder burgers is niet een argument om dan maar ook burgers te doden maar een argument om geduldiger en met meer precisie te werk te gaan. Net als dat je bij een hotelgijzeling ook niet het hele hotel platbombardeerd maar juist heel geduldig en secuur te werk gaat. En ja ook onderhandeld en misschien concessies doet.
Hoe doe je concessies aan een partij die jou dood wil?Intolerant voor intolerantie![]()
Die van 7 oktober? Dat was helaas geen propaganda, maar iedereen stopt dat ver, ver weg. En terecht; 7 oktober was al erg genoeg zonder de berichten over onthoofde kinderen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:46 schreef Bofjijff het volgende:
De propaganda over babies onthoofden die ik nu zie, waar komt dat vandaan?Intolerant voor intolerantie![]()
Van dat kamp? Rondvliegende scherven is mij gok. Als het allemaal waar is natuurlijkquote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:46 schreef Bofjijff het volgende:
De propaganda over babies onthoofden die ik nu zie, waar komt dat vandaan?![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:55 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Die van 7 oktober? Dat was helaas geen propaganda, maar iedereen stopt dat ver, ver weg. En terecht; 7 oktober was al erg genoeg zonder de berichten over onthoofde kinderen.dat Israelische soldaten nu babies onthoofden bedoel ikquote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:59 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Van dat kamp? Rondvliegende scherven is mij gok. Als het allemaal waar is natuurlijk![]()
Waar komt dat vandaan?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:06 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
[..]
dat Israelische soldaten nu babies onthoofden bedoel ik
Niets van gehoord.![]()
ja zie wat op instagram voorbijkomen van 3 verschillende mensen die dat delen. Maargoed die delen wel vaker onzin. Nu dus ook denkquote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:17 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Waar komt dat vandaan?
Niets van gehoord.![]()
Tja dat is nu juist die propaganda die de wereld in wordt gesmeten, meeste zal niet blijven plakken maar sommigen zijn nu eenmaal extra gevoelig voor zulke berichten en geloven het 100%quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:20 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ja zie wat op instagram voorbijkomen van 3 verschillende mensen die dat delen. Maargoed die delen wel vaker onzin. Nu dus ook denk![]()
Ach zo begint het keer op keer, enkelen delen wat, mensen blijven het delen en binnen een dag is het hier op FOK! bij de bekende gezichten een 100% feit dat Isral baby's onthoofd.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:20 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ja zie wat op instagram voorbijkomen van 3 verschillende mensen die dat delen. Maargoed die delen wel vaker onzin. Nu dus ook denkZo werkt al die pally propaganda.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
bier is een oplossing.... oh, wachtquote:For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Ik ben eigenlijk best benieuwd of dit ook in het nieuws gaat komen. 50/50 denk ik.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:29 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Tja dat is nu juist die propaganda die de wereld in wordt gesmeten, meeste zal niet blijven plakken maar sommigen zijn nu eenmaal extra gevoelig voor zulke berichten en geloven het 100%Intolerant voor intolerantie![]()
Vast en zeker. Niks aannemen tot een betrouwbare bron het overneemt en ook dan voorzichtig zijn. Hamas claimde afgelopen drie maanden ook twee massa graven van gexecuteerd Palestijnen bij de ziekenhuizen, nadat idf vertrokken was. Ik heb geen betrouwbare bronnen het zien overnemen. Het kan kloppen, maar onwaarschijnlijk.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:20 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
ja zie wat op instagram voorbijkomen van 3 verschillende mensen die dat delen. Maargoed die delen wel vaker onzin. Nu dus ook denk
Andersom geldt 't ook hoor. Zoals die baby's die op 7 oktober onthoofd waren en zwlfs aan een waslijn zouden zijn opgehangen. Dat stond al snel op de voorpagina's wereldwijd en bleek ook niet te kloppen (belangrijk om te melden dat IDF toen niet de bron was)![]()
Er zijn kennelijk foto's in omloop, maar meer onthoofding door de explosief, dan persoonlijk met een zwaard of mes.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:06 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
[..]
dat Israelische soldaten nu babies onthoofden bedoel ik![]()
Dus je vindt dat de Palestijenen geen concessies moeten doen richting de joden? Grappig dat je een argument dat Hamas legitimeert probeert te gebruiken om Israel te verdedigen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:46 schreef Cuendillar het volgende:
Hoe doe je concessies aan een partij die jou dood wil?![]()
Onnodig en absurd? In letterlijk elke oorlog is gewoon de hele krijgsmacht van de tegenstander een doelwit. Noem er eentje waar de spelregels waren, "alleen alles boven een luitenant" of zo.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:30 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Ja maar die 30k individuele doelwitten is een doel wat Isral zichzelf heeft opgespeld en is natuurlijk onnodig en absurd. Dat je achter de belangrijkste figuren aan gaat oke. Dat je achter de wapens aan gaat oke. Maar de hele bups uitroeien als doel stellen is van de gekke en buiten proporties.![]()
![]()
De... joden?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 14:58 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dus je vindt dat de Palestijenen geen concessies moeten doen richting de joden?Da's lachen, he?quote:Grappig dat je een argument dat Hamas legitimeert probeert te gebruiken om Israel te verdedigen.![]()
Misschien moet je je reactie even herschrijven, want ik snap niet wat je nou wil zeggenIntolerant voor intolerantie![]()
Geen probleem hoor, jij zei. 'hoe doe je concessies aan een partij die je dood wil'quote:Op dinsdag 28 mei 2024 15:29 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
De... joden?
[..]
Da's lachen, he?![]()
Misschien moet je je reactie even herschrijven, want ik snap niet wat je nou wil zeggen
Dan zeg je dus ook Hamas kan geen concessies doen aan Israel. Want we kunnen het eens zijn dat Israel aangeeft Hamas te willen uitroeien toch?
Komt natuurlijk bij dat Israel op het moment bepaald niet enkel Hamas in het vizier heeft, alle media rapporteren toch echt dat er meer burgers sneuvelen.
Met joden bedoelde ik in dit geval Israeliers, slordig opgeschreven niet zo handig bij specifiek dit onderwerp excuus.![]()
En hij bedoelde dat je niet Isral kan zien als 'de joden/Joden'. In het algemeen overigens, en bij dit onderwerp al helemaal inderdaad - beetje slordig.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 15:54 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Geen probleem hoor, jij zei. 'hoe doe je concessies aan een partij die je dood wil'
Dan zeg je dus ook Hamas kan geen concessies doen aan Israel. Want we kunnen het eens zijn dat Israel aangeeft Hamas te willen uitroeien toch?
Komt natuurlijk bij dat Israel op het moment bepaald niet enkel Hamas in het vizier heeft, alle media rapporteren toch echt dat er meer burgers sneuvelen.
Met joden bedoelde ik in dit geval Israeliers, slordig opgeschreven niet zo handig bij specifiek dit onderwerp excuus.![]()
Grappig h?![]()
![]()
Misschien moet hij ook zijn post hersschrijven dan, dat kun je er echt met de beste wil totl niet uithalen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 16:00 schreef HannahVrede het volgende:
[..]
En hij bedoelde dat je niet Isral kan zien als 'de joden/Joden'. In het algemeen overigens, en bij dit onderwerp al helemaal inderdaad - beetje slordig.![]()
Grappig h?
Bijzonder hoe jij tot die conclusie komt.
Maar goed, die instelling maakt dit conflict natuurlijk oneindig. Beide partijen zijn dan gelegitimeerd om voor altijd elkaar te bestrijden. Ik denk dat wij in ieder geval zouden moeten stoppen met steun geven aan Israel, of we zouden de Palestijenen ook moeten gaan bewapenen. Laat ze elkaar maar de tent uitschieten dan terwijl onze wapenfabrikanten de lachende 3e zijn.![]()
Goed stuk in dagblad de limburger vandaag. Over Hamas. Hoe Palestijnen die iets "verkeerds" liken op facebook door Hamas worden gearresteerd. Demonstranten stokslagen krijgen, homo's worden doodgeschoten, Palestijnse journalisten die een maand lang geblinddoekt worden opgesloten en dagelijks afgeranseld worden.
Maar Hamas is een "verzetsgroep" hoor. Niet een dictatuur die levens van Palestijnen riskeren om er zelf geld aan te verdienen. Echt heus niet.![]()
Hamas is net zo goed een walgelijke organisatie, er zullen er hier maar heel weinig te vinden zijn die dat niet vinden.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 16:57 schreef havanagila het volgende:
Goed stuk in dagblad de limburger vandaag. Over Hamas. Hoe Palestijnen die iets "verkeerds" liken op facebook door Hamas worden gearresteerd. Demonstranten stokslagen krijgen, homo's worden doodgeschoten, Palestijnse journalisten die een maand lang geblinddoekt worden opgesloten en dagelijks afgeranseld worden.
Maar Hamas is een "verzetsgroep" hoor. Niet een dictatuur die levens van Palestijnen riskeren om er zelf geld aan te verdienen. Echt heus niet.![]()
Dit is niet helemaal hoe het werktquote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:13 schreef HowardRoark het volgende:
Dit mag als een strijdende partij het zelf vertikt om een onderscheid maken tussen burger en strijder. Dit is ook logisch, want anders zou men het gebruik van zulke vechtstrategien aanmoedigen en zouden kwaadwillende partijen dit in hun voordeel kunnen gebruiken om immuniteit te creren.
Beide partijen kunnen gewoon fout zijnOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Hoe kom je tot die ne en andere conclusie(s) die duidelijk moeten maken dat Isral fout (bezig) is en laat staan dat er bij een uitleg iets goeds daarvan moet worden gepraat ?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 00:46 schreef Electric_Eye het volgende:
[..]
Isral wist een paar uur na de raketaanval op het tentenkamp al te melden dat er 2 kopstukken waren gedood. Met andere worden, dit hadden ze dus vr de aanval al nauwkeurig vastgesteld want zonder mannetjes in het kamp wordt het wat lastig om te onderzoeken, althans niet in dat tijdsbestek.
Dat bericht leek later niet te kloppen en maakt het gewoon een burgeraanval.
Er valt hier maar 1 conclusie te trekken maar ook dat zal door de usual suspect wel weer goed gepraat worden.
Waarom zou Israls geheime dienst geen mannetjes (of vrouwtjes) in het kamp hebben die mijn part goedbetaald en uitgerust met walktie talkie van de Action (een bereik van 5 km is al ruim genoeg) en wellicht een gs/satellietgeval.
Of denk je, om andermans woorden maar in die context te gebruiken, dat alles en iedereen in die tentenkampen 100% hamas aanhanger zou zijn ?
Zeker weten dat dit niet het geval is want de wereld daar van "gevluchte Palestijnen" in Gaza bestaat uit tal van f(r)acties die opportunistisch zijn ingesteld om hun tribale ding na te streven.
Ik zou het zelfs niet opmerkelijk vinden dat een partij - al of niet hamas - een tip geeft die voldoende grond geeft om Isral te doen laten besluiten een raket te sturen.
Los daarvan is het denkbaar dat er met beelden van een drone op 10km hoogte nauwkeurig kon/kan worden vastgesteld die twee kopstukken in die tent waren om daar op beeld niet meer uit te komen.
Doorredeneren op grond van een zelf bedachte aanname is meestal geen goede manier om iets te bewijzen.
Ik vermoed eerder dat het ook een tragische misrekening is - shit happens, sometimes - dat het eliminatie meer bijkomende slachtoffers heeft veroorzaakt dan men bij de voorbereiding heeft ingecalculeerd. En ik snap hierbij de ander die inclusief redeneert, dat elk slachtoffer er n te veel is om vervolgens geen zinnig idee te hebben hoe dan wel opereren.
Het zou ook totaal niet verbazen dat kopstukken zich zoveel mogelijk aanschurken tussen & met zg onwetende anderen die totaal niet zouden weten welk kopstuk daar met alle egards wordt behandeld.
In het beste geval ontspringen die commandanten de dans achter dat schild van hun supporters en in slechste geval nemen die kopstukken hun slachtoffers mee naar de eeuwige rome van het martelaarschap.
NB: Het voortbestaan is een stuk overzichtelijker wanneer je zeker weet dat sterven in naam van het geloofslot een stap op weg mag zetten naar het eeuwige geluk."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dat is toch gewoon de standaard strategie. Hamas dwingt Isral telkens tot bombarderen. Niet andersom.Rapportje van de navoquote:Hamas relies on the Israeli government’s aim to minimise collateral damage, and is also aware of the West‘s
sensitivity towards civilian casualties. Hamas’ use of human shields is therefore likely aimed at minimising their
own vulnerabilities by limiting the Israeli Defense Forces’ (IDF) freedom of action. It is also aimed at gaining
diplomatic and public opinion-related leverage, by presenting Israel and the IDF as an aggressor that indis-
criminately strikes civilians![]()
Is daar al bewijs van dan? Biden zei zelfs foto's gezien te hebben die niet bestaan.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 13:55 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Die van 7 oktober? Dat was helaas geen propaganda, maar iedereen stopt dat ver, ver weg. En terecht; 7 oktober was al erg genoeg zonder de berichten over onthoofde kinderen.What Would Goku Do![]()
Dat...quote:Op dinsdag 28 mei 2024 15:54 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Geen probleem hoor, jij zei. 'hoe doe je concessies aan een partij die je dood wil'
Dan zeg je dus ook Hamas kan geen concessies doen aan Israel. Want we kunnen het eens zijn dat Israel aangeeft Hamas te willen uitroeien toch?
... is best een scherpe opmerking eigenlijk.![]()
Maar laten we ons eerst richten op concessies van Isral aan Hamas. Dat kan dus niet meer. In de afgelopen decennia zijn er talloze staakt-het-vurens geweest met als resultaat 7 oktober 2023. Isral beseft (nu pas) dat Hamas nooit zal stoppen met aanvallen en nooit iets positiefs zal kunnen betekenen voor het Palestijnse volk. Dus weg ermee. Het is een kwaadaardige tumor en die snij je gewoon weg.
Hamas daarentegen heeft nog wel een keuze en dat is of de gijzelaars en de Gazanen sterven of niet. De concessie die zij kunnen doen is de gijzelaars vrijlaten en de Gazaanse bevolking verder leed besparen door zich over te geven.Dat zeg ik zelfs. Ongeveer 1:2, 1 strijder voor 2 niet-strijders. Een erg goed cijfer voor urban warfare (Amerikanen haalden 1:10), zeker als je bedenkt dat Hamas wil dat er burgers sterven. Martelaarschap enzo.quote:Komt natuurlijk bij dat Israel op het moment bepaald niet enkel Hamas in het vizier heeft, alle media rapporteren toch echt dat er meer burgers sneuvelen.
Maar het vizier van Isral is nog steeds gericht op Hamas en niet op de bevolking. Ze drukken af en toe wat te makkelijk af, of raken dingen die nogal wat nevenschade veroorzaken (het bombardement van vannacht is waarschijnlijk ook zo'n geval), maar toch.Niet alleen bij dit specifieke onderwerp.quote:Met joden bedoelde ik in dit geval Israeliers, slordig opgeschreven niet zo handig bij specifiek dit onderwerp excuus.
Intolerant voor intolerantie![]()
Als jij nou eens even dat hele rapport had gelezen:quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:08 schreef havanagila het volgende:
Dat is toch gewoon de standaard strategie. Hamas dwingt Isral telkens tot bombarderen. Niet andersom.
[..]
Rapportje van de navoquote:Despite all these efforts, Israel has not dominated the narrative, with many international human rights organisations accusing Israel of using disproportionate force and even of committing war crimes, and many media
outlets and observers at least holding that both sides were partially to blame. However legitimate a targeted
strike may be from a legal perspective, first impressions frame the narrative, and public opinion tends to be
influenced more by images of horrific tragedies than by well-thought-out legal arguments.56 As a response
IDF created a new lawfare section at general staff level, tasked with conducting “offensive” lawfare, i.e.
“proactively explaining why an IDF operation is legal in the first place rather than responding to accusations
after the factquote:The final report criticised Israel harshly for attacking civilians and civilian facilities.29 It disputed Israel’s claim
that the Gaza War was initiated as a response to rockets fired from the Gaza Strip, claiming that, at least in part,
the war was targeted against the “people of Gaza as a whole.”30quote:Despite placing the blame on both sides, the mission de facto rejected Israel’s claims that the IDF had only
attacked Hamas’ targets, and that civilian casualties were caused mainly due to Hamas’ use of civilians as
human shields.freedom comes when you learn to let go, creation comes when you learn to say no.![]()
Ja, dus? Mijn bewering klopt nu ineens niet? En jij bent niet uiterst selectief gaan lezen?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:25 schreef Nexum het volgende:
[..]
Als jij nou eens even dat hele rapport had gelezen:
[..]
[..]
[..]
Moet ik dan wat qoutjes over moskeen en tunnels gaan plaatsen?![]()
Weet ik niet. Als het er al is, dan is dat bewijs is volgens mij diep weggestopt. Niemand heeft de behoefte om dat te zien.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:19 schreef viagraap het volgende:
[..]
Is daar al bewijs van dan? Biden zei zelfs foto's gezien te hebben die niet bestaan.
De schuldigen worden toch al gestraft. En Isral is geen Pallywood die die foto's de wereld over wil laten gaan voor de propagandaoorlog; dat is Hamas' fort.
Hier komen ook geen bewijzen van gruwelijke misdaden in de media immers.Intolerant voor intolerantie![]()
Je probeert met je post een beeld te schetsen dat Hamas Isral dwingt om te bombarderen, en belangrijke punten in het rapport wijzen aan dat Isral (al voor de 2023 War trouwens) niet heeft kunnen bewijzen dat het enkel en alleen uit was om Hamas strijders terug te pakken i.p.v. disproportioneel mensen in Gaza te doden. Oftewel: beide partijen zitten hier fout.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:26 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ja, dus? Mijn bewering klopt nu ineens niet? En jij bent niet uiterst selectief gaan lezen?
Moet ik dan wat qoutjes over moskeen en tunnels gaan plaatsen?
Die extreme focus op Hamas van de pro-Isral kant is echt te belachelijk voor woorden.freedom comes when you learn to let go, creation comes when you learn to say no.![]()
Die drie quotes waar je mee kwam aanzetten? Waar dit bovenstaat, maar jij voor het gemak eventjes weglaat.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:31 schreef Nexum het volgende:
[..]
Je probeert met je post een beeld te schetsen dat Hamas Isral dwingt om te bombarderen, en belangrijke punten in het rapport wijzen aan dat Isral (al voor de 2023 War trouwens) niet heeft kunnen bewijzen dat het enkel en alleen uit was om Hamas strijders terug te pakken i.p.v. disproportioneel mensen in Gaza te doden. Oftewel: beide partijen zitten hier fout.
Die extreme focus op Hamas van de pro-Isral kant is echt te belachelijk voor woorden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En knap dat je dat hele rapport gelezen hebt in de luttele minuten tussen het lezen van mijn post en je reactie.......
Over een beeld scheppen gesproken![]()
![]()
Nonsens, dit conflict komt juist nu tot een einde. Isral heeft ervoor gekozen om er een einde aan te maken, daarom is iedereen ook zo overstuur. Isral is ook de enige partij die er een einde aan kan maken met hun militaire overwicht. Hamas kan dat alleen in theorie, door zich over te geven.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 16:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Misschien moet hij ook zijn post hersschrijven dan, dat kun je er echt met de beste wil totl niet uithalen.
Bijzonder hoe jij tot die conclusie komt.
Maar goed, die instelling maakt dit conflict natuurlijk oneindig. Beide partijen zijn dan gelegitimeerd om voor altijd elkaar te bestrijden. Ik denk dat wij in ieder geval zouden moeten stoppen met steun geven aan Israel, of we zouden de Palestijenen ook moeten gaan bewapenen. Laat ze elkaar maar de tent uitschieten dan terwijl onze wapenfabrikanten de lachende 3e zijn.
Daarom zeg ik ook dat we Isral moeten blijven steunen met precisiewapens. Dat is de enige manier om het aantal burgerslachtoffers laag te houden.Intolerant voor intolerantie![]()
Ik meen zelf dat een parlementaire gecontroleerde democratie flink meer recht van spreken heeft dan een regime dat anderen in onderdrukking geen keuze en laat staan ter verantwoording laat roepen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 16:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Misschien moet hij ook zijn post hersschrijven dan, dat kun je er echt met de beste wil totl niet uithalen.
Bijzonder hoe jij tot die conclusie komt.
Maar goed, die instelling maakt dit conflict natuurlijk oneindig. Beide partijen zijn dan gelegitimeerd om voor altijd elkaar te bestrijden. Ik denk dat wij in ieder geval zouden moeten stoppen met steun geven aan Israel, of we zouden de Palestijenen ook moeten gaan bewapenen. Laat ze elkaar maar de tent uitschieten dan terwijl onze wapenfabrikanten de lachende 3e zijn.
Dat is ook gelijk het probleem van al die Useful Idiots die op grond van rechtspraak, onafhankelijk recht menen te moeten spreken in een zaak waar tenminste n van de gedagvaarde partijen, simpel schijt kan hebben aan wat die daarvan niet uitkomt.
Probleem twee is dat het ICJ en ICC niet in staat is om de context van een aanklacht te bezien en geen middelen heeft om een eventuele uitspraak, zelf af te kunnen (laten) dwingen.
Kortom meer dan vingerwijzen en (zich) laten bespelen door sociale media, is dan een methode om iets te doen laten (af)kantelen.
Probleem drie met rechtspraak - hoe ook bewerkstelligd - is niet alleen dat te bieden, daarin gelijk te hebben maar dat ook verkrijgen. Fijn dat om een zaak te winnen dat vaak het begin is van een nog veel grotere hobbel om de uitspraak af te dwingen. Bij internationale (oorlogs)conflicten is er geen deurwaarder en laat staan politie die je kunt bellen.
Het zwart/wit stellen met spreken in "wij, zij en ons" is een "trucje" om zg. wel een standpunt in te nemen omtrent een zaak zonder daarin een keuze te hoeven maken die dan verbindende consequenties heeft.
Wat er daarna ook uitkomt, heeft de wegkijker in niet(s)zeggen altijd weer het gelijk aan zijn/haar zijde om verder te kijken waar iets beter past in het eigen (wens)denken.
[ Bericht 0% gewijzigd door Vallon op 28-05-2024 18:07:06 ]"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik denk (en hoop) dat de meeste mensen opgelucht zijn in plaats van overstuur.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:36 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Nonsens, dit conflict komt juist nu tot een einde. Isral heeft ervoor gekozen om er een einde aan te maken, daarom is iedereen ook zo overstuur. Isral is ook de enige partij die er een einde aan kan maken met hun militaire overwicht. Hamas kan dat alleen in theorie, door zich over te geven.
Daarom zeg ik ook dat we Isral moeten blijven steunen met precisiewapens. Dat is de enige manier om het aantal burgerslachtoffers laag te houden.![]()
Kerel jij loopt elk topic hier iemand te vertellen dat ze door een gekleurde bril kijken en dan kom je hier mee aanzetten?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Weet ik niet. Als het er al is, dan is dat bewijs is volgens mij diep weggestopt. Niemand heeft de behoefte om dat te zien.
De schuldigen worden toch al gestraft. En Isral is geen Pallywood die die foto's de wereld over wil laten gaan voor de propagandaoorlog; dat is Hamas' fort.
Hier komen ook geen bewijzen van gruwelijke misdaden in de media immers.
Isral is geen Pallywood zegt ieheb je de afgelopen decennia onder een steen geleefd? Als je om wat voor reden dan ook alles klakkeloos aan wilt nemen wat zij zeggen, waarom dan niet van Hamas? Wat is het verschil? En je antwoord kan nu moeilijk zijn 'hunnie slecht en zij niet' want op basis waarvan denk je dat te weten? Het is namelijk wel duidelijk dat je van n kant alles voor zoete koek slikt dus hoeveel waarde heeft dat?
What Would Goku Do![]()
En dat er eindelijk eens (pers)vrijheid is in Gaza. Zodat de Palestijnen zelf eens kunnen zeggen wat ze willen, ipv onder het juk van Hamas. Dan gaan er misschien eens wat oogjes open hier in het westen.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:36 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Nonsens, dit conflict komt juist nu tot een einde. Isral heeft ervoor gekozen om er een einde aan te maken, daarom is iedereen ook zo overstuur. Isral is ook de enige partij die er een einde aan kan maken met hun militaire overwicht. Hamas kan dat alleen in theorie, door zich over te geven.
Daarom zeg ik ook dat we Isral moeten blijven steunen met precisiewapens. Dat is de enige manier om het aantal burgerslachtoffers laag te houden.![]()
Ik kom tot die conclusie omdat je dat zelf ook aanhaalt - dat je de Isralirs' bedoelde en dat je 'joden' schreef. Dus het is geen bijzondere conclusie, als het dat al is - eerder is het een constatering die ik op bijzonder matig humoristische manier uitvergroot, in navolging van de uiteindelijke grote vraagtekens van @Cuendillar die vraagt '...joden?'quote:Op dinsdag 28 mei 2024 16:09 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Misschien moet hij ook zijn post hersschrijven dan, dat kun je er echt met de beste wil totl niet uithalen.
Bijzonder hoe jij tot die conclusie komt.
Maar goed, die instelling maakt dit conflict natuurlijk oneindig. Beide partijen zijn dan gelegitimeerd om voor altijd elkaar te bestrijden. Ik denk dat wij in ieder geval zouden moeten stoppen met steun geven aan Israel, of we zouden de Palestijenen ook moeten gaan bewapenen. Laat ze elkaar maar de tent uitschieten dan terwijl onze wapenfabrikanten de lachende 3e zijn.![]()
Het is namelijk bijzonder cynisch maar inderdaad vervelend dat woorden gebruiken er toe doet in de conflict bespreking - juist in het kontendraaien te voorkomen en duidelijk te zijn in je bedoelingen.
Ergo: Joden en joden definiren de Isralische regering niet en al helemaal niet de samenleving in Isral.
Gelukkig kwamen we tot die conclusie samen, na je verduidelijking.
[ Bericht 0% gewijzigd door HannahVrede op 28-05-2024 19:48:19 ]![]()
Ik vermoed dat hij selectief zinsnedes in orinterende details is gaan zoeken om te lezen en niet begon met de "executive summary".quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:26 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ja, dus? Mijn bewering klopt nu ineens niet? En jij bent niet uiterst selectief gaan lezen?
Moet ik dan wat qoutjes over moskeen en tunnels gaan plaatsen?Die in de tweede vervolg alinea zegt wat vaker hier is aangevochten:quote:Hamas, an Islamist militant group and the de facto governing authority of the Gaza Strip, has been
using human shields in conflicts with Israel since 2007. According to the Statute of the International
Criminal Court (ICC), the war crime of using human shields encompasses “utilizing the presence of
a civilian or other protected person to render certain points, areas, or military forces immune from
military operations.” Hamas has launched rockets, positioned military-related infrastructure-hubs
and routes, and engaged the Israeli Defense Forces (IDF) from, or in proximity to, residential and
commercial areas.Oftewel Isral is gebonden aan regels en hamas niet. Saillant is dat buiten 'oorlog' op het slagveld er een tweede front wordt veroorzaakt over -en aangaande regels (die hamas zelf niet heeft).quote:The strategic logic of human shields has two components. It is based on an awareness of Israel’s
desire to minimise collateral damage, and of Western public opinion’s sensitivity towards civilian
casualties.
Maar goed in vermoed dat de supporters van hamas c.s., het rapportje zullen afdoen met "niet van toepassing, next" en het verder laten sudderen zodat het meehelpt om te leiden."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ja, duh. Alsof ie in 5 minuten die hele unit heeft gelezen en niet eventjes naar de conclusie is gescrolled om daar wat dingetjes die in zijn/haar straatje passen dr uit te pikken.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:50 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ik vermoed dat hij selectief zinsnedes in orinterende details is gaan zoeken om te lezen en niet begon met de "executive summary".
[..]
Die in de tweede vervolg alinea zegt wat vaker hier is aangevochten:
[..]
Oftewel Isral is gebonden aan regels en hamas niet. Saillant is dat buiten 'oorlog' op het slagveld er een tweede front wordt veroorzaakt over -en aangaande regels (die hamas zelf niet heeft).
Maar goed in vermoed dat de supporters van hamas c.s., het rapportje zullen afdoen met "niet van toepassing, next" en het verder laten sudderen zodat het meehelpt om te leiden.
En ja het zal weggewuifd worden. Maar goed.![]()
Het verschil zijn uitspraken gedaan door een parlementaire gecontroleerde democratisch geschoeide natie die o.a. door journalisten kan worden bevraagd op gezegden, ieder dan vrij is te vinden wat die wil; en een misdadig regime dat daar allemaal niets mee van doen heeft (en laat hebben).quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:42 schreef viagraap het volgende:
[..]
Kerel jij loopt elk topic hier iemand te vertellen dat ze door een gekleurde bril kijken en dan kom je hier mee aanzetten?
Isral is geen Pallywood zegt ieheb je de afgelopen decennia onder een steen geleefd? Als je om wat voor reden dan ook alles klakkeloos aan wilt nemen wat zij zeggen, waarom dan niet van Hamas? Wat is het verschil? En je antwoord kan nu moeilijk zijn 'hunnie slecht en zij niet' want op basis waarvan denk je dat te weten? Het is namelijk wel duidelijk dat je van n kant alles voor zoete koek slikt dus hoeveel waarde heeft dat?
Of het n beter of slechter is, is aan aanieder zonder verder risico op vervolging vanwege de keuze.
Dat maak hunnie beter dan "hullie". Verder, minder belangrijk, is het op de persoon spelen en die proberen weg te zetten een zwaktebod."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik speel het bij Cuendillar zo omdat hij al vaak genoeg dit 'argument' over betrouwbaarheid/partijdigheid gebruikt. Verder kan dat allemaal wel wezen dat Isral meer institutionele praktijken kent, het is al vaak genoeg gebleken dat die instituten weinig op hebben met waarachtigheid. En dat is nog kwalijker wat mij betreft dan wanneer een allegaartje aan terroristen het doet. Ik verwacht meer van vrienden dan van onbekenden, dat is namelijk een der redenen waarom ze mijn vrienden geworden zijn.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:02 schreef Vallon het volgende:
[..]
Het verschil zijn uitspraken gedaan door een parlementaire gecontroleerde democratisch geschoeide natie die o.a. door journalisten kan worden bevraagd op gezegden, ieder dan vrij is te vinden wat die wil; en een misdadig regime dat daar allemaal niets mee van doen heeft (en laat hebben).
Of het n beter of slechter is, is aan aanieder zonder risico op vervolging kunnen om te mogen kiezen.
Dat maak hunnie beter dan "hullie". Verder, minder belangrijk, is het op de persoon spelen en die proberen weg te zetten een zwaktebod.What Would Goku Do![]()
Goed verhaal, lekker kort.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:42 schreef viagraap het volgende:
[..]
Kerel jij loopt elk topic hier iemand te vertellen dat ze door een gekleurde bril kijken en dan kom je hier mee aanzetten?
Isral is geen Pallywood zegt ieheb je de afgelopen decennia onder een steen geleefd? Als je om wat voor reden dan ook alles klakkeloos aan wilt nemen wat zij zeggen, waarom dan niet van Hamas? Wat is het verschil? En je antwoord kan nu moeilijk zijn 'hunnie slecht en zij niet' want op basis waarvan denk je dat te weten? Het is namelijk wel duidelijk dat je van n kant alles voor zoete koek slikt dus hoeveel waarde heeft dat?
![]()
Kan er niks mee, maar, goed verhaal.
Intolerant voor intolerantie![]()
Wat doe je hier dan? Ga dan lekker andere mensen vervelen als dit je niveau is.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:17 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Goed verhaal, lekker kort.![]()
Kan er niks mee, maar, goed verhaal.What Would Goku Do![]()
Voor iemand die graag oreert over cognitieve dissonantie en anderen dit nog liever verwijt, geef je zelf niet het goede voorbeeldquote:Op dinsdag 28 mei 2024 17:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Weet ik niet. Als het er al is, dan is dat bewijs is volgens mij diep weggestopt. Niemand heeft de behoefte om dat te zien.
De schuldigen worden toch al gestraft. En Isral is geen Pallywood die die foto's de wereld over wil laten gaan voor de propagandaoorlog; dat is Hamas' fort.
Hier komen ook geen bewijzen van gruwelijke misdaden in de media immers.
Er zijn geen baby's onthoofd. ZAKA, de groep vrijwilligers die de lichamen hebben geborgen en die geen ervaring hebben met de pers te woord te staan, hebben in alle emotie en woede zaken anders voorgesteld dan ze waren (zoals baby in oven). Daarnaast was de 40 onthoofden baby's een journalist die een militair niet goed verstond. Er is n baby vermoord (3 kinderen tussen de 0 en 3) en Biden zat gewoon te liegen.
Hier een reconstructie hoe het verhaal de wereld in kwam https://www.lemonde.fr/en(...)hamas_6667274_8.html
En Haaretz over een paar andere zaken zoals die baby in de oven
https://www.haaretz.com/i(...)74-afce-b5fbe24f0000
Dit is al zo vaak gedeeld, een wonder dat je het niet meegekregen hebt. Als je bovenstaande bronnen onvoldoende vindt dan moet je echt zelf even googelen. Of doen wat je nu al een halfjaar doet, alleen geloven wat je wil geloven
[ Bericht 1% gewijzigd door opgebaarde op 28-05-2024 18:45:01 ]![]()
quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:24 schreef viagraap het volgende:
[..]
Wat doe je hier dan? Ga dan lekker andere mensen vervelen als dit je niveau is.![]()
Kwaliteit ten top, die reacties van je
Intolerant voor intolerantie![]()
Ook weer zo'n goed verhaal. Uitgebreid ook!quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Voor iemand die graag oreert over cognitieve dissonantie en anderen dit nog liever verwijt, geef je zelf niet het goede voorbeeld
Er zijn geen baby's onthoofd. ZAKA, de groep vrijwilligers die de lichamen hebben geborgen en die geen ervaring hebben met de pers te woord te staan, hebben in alle emotie en woede zaken anders voorgesteld dan ze waren (zoals baby in oven). Daarnaast was de 40 onthoofden baby's een journalist die een militair niet goed verstond. Er is n baby vermoord (3 kinderen tussen de 0 en 3) en Biden zat gewoon te liegen.
Hier een reconstructie hoe het verhaal de wereld in kwam https://www.lemonde.fr/en(...)hamas_6667274_8.html
En Haaretz over een paar andere zaken zoals die baby in de oven
https://www.haaretz.com/i(...)74-afce-b5fbe24f0000
Dit is al zo vaak gedeeld, een wonder dat je het niet meegekregen hebt. Als je bovenstaande bronnen onvoldoende vindt dan moet je echt zelf even googelen. Of doen wat je nu al een halfjaar doet, alleen geloven wat je wil geloven![]()
Ga ik niks mee doen, zoals ik de vorige keer dat je dit probeerde, ook al heb verteld.
(Voor de anderen: dat is wat de media sinds die tijd hebben gemeld, maar de eigenlijke loop van zaken is niet duidelijk voor ons en laat dat ook maar zo blijven als het aan mij ligt)
Intolerant voor intolerantie![]()
Kijk deze struisvogel danquote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:54 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ook weer zo'n goed verhaal. Uitgebreid ook!![]()
Ga ik niks mee doen, zoals ik de vorige keer dat je dit probeerde, ook al heb verteld.
(Voor de anderen: dat is wat de media sinds die tijd hebben gemeld, maar de eigenlijke loop van zaken is niet duidelijk voor ons en laat dat ook maar zo blijven als het aan mij ligt)
What Would Goku Do![]()
Tja, het is de zoveelste Freudiaanse verspreking hier.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 15:29 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
De... joden?
[..]
Da's lachen, he?![]()
Misschien moet je je reactie even herschrijven, want ik snap niet wat je nou wil zeggen'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Al aangehaald natuurlijk, met de nodige damage control / het ligt aan de ander verhaal.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 19:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Tja, het is de zoveelste Freudiaanse verspreking hier.![]()
![]()
"Rake klappen"quote:
Zolang de ophitsers ertussen nog de ruimte hebben om hun afzakkende gezichtsbedekking op te hijsen tussen het beledigen van de politie door, zijn ze nog niet raak genoeg.![]()
Moet zeggen dat ik jouw reacties een stuk kinderachtiger vind. Is het nou zo moeilijk om normaal te reageren op elkaar?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:45 schreef Cuendillar het volgende:
[..]![]()
Kwaliteit ten top, die reacties van je![]()
Hmm... ik denk hier niet in de termen van vrienden of vijanden bij conflicten. Ik kijk vooral naar waar wat. zoals ik het "zie", voor betrokkenen - behalve die willen onderdrukken - gunstiger is.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:08 schreef viagraap het volgende:
[..]
Ik speel het bij Cuendillar zo omdat hij al vaak genoeg dit 'argument' over betrouwbaarheid/partijdigheid gebruikt. Verder kan dat allemaal wel wezen dat Isral meer institutionele praktijken kent, het is al vaak genoeg gebleken dat die instituten weinig op hebben met waarachtigheid. En dat is nog kwalijker wat mij betreft dan wanneer een allegaartje aan terroristen het doet. Ik verwacht meer van vrienden dan van onbekenden, dat is namelijk een der redenen waarom ze mijn vrienden geworden zijn.
*Mijn probleem, eenmaal vrijheid genoten, dat ik mij geen voorstelling kan en wil maken dat het fijn is om in onrecht en naar willekeur van de verhevene te moeten leven.
Zelfs personen die zelf geen vrijheden willen hebben, kunnen in een land met gelijke rechten er verzekerd van zijn dat zijzelf mogen kiezen om geen gebruik te maken universele vrijheden en zo naar eigen inzicht hun leven te beperken. Probleem voor wie leeft bij een gewenste onderdrukking, is natuurlijk dat die voorstanders van onvrijheid nooit de ander tot haar onvrijheid mogen en laat staan, zelfs kunnen dwingen.
En ja dan heb ik toch echt (ook) meer op controleerbare instituties, hoe corrupt soms ook, zich aan regels moeten houden die altijd beter kunnen worden getoetst dan een terreurorganisatie die in volstrekte willekeur kan handelen.
Brengt mij toch op een vraag, waaruit is gebleken en belangrijk door wie hoe verteld en dan welke instituten weinig op hebben met waarachtigheid ?
Probleem met waarheden is dat het iets anders dan beschikbare (gemaakte) feiten die de aanname daartoe zou moeten onderbouwen. Het bekende; hoe een stelling een totaal andere wending krijgt wanneer de context en oorzakelijke omstandigheden daar deel van uit gaan maken.
Hier dat Isral, mensen in Gaza zou vermoorden klopt met wie het zo uitkraamt en gemakshalve alles weglaat dat dit beeld anders zou kunnen maken. hamas zelf heeft geen belang bij nuanceren en doet dat dan ook niet zoals ik waarneem op bv Al-Jazeerah die haar informatie betrekt van journalisten ter plaatse die 'geheel' onafhankelijk zijn van Isral.
Andersom doet Isral zeker geen reddingsactie van Gazanen omdat haar focus een totaal andere is nl bevrijden van gegijzelden, stoppen van hamas terreur en daders van de 07okt23 aanslag ter verantwoording brengen.
Ondanks de verschrikkelijk omstandigheden waarin hamas haar burgers brengt, kunnen inwoner van Gaza er op rekenen dat Isral haar belang daarin zeker meeneemt. Het individu mag dan iemand willen vermoorden maar het door Palestijnen verafschuwde instituut, bewaakt dat dit niet het doel als werkwijze is.
Buiten dat ik niet weet wie nu precies die Palestijnen (zonder land) zijn en wat zij willen, hebben zij mogelijk een punt dat hun belangen door andere Arabische landen voortdurend zijn verkwanseld zodat Isral daarin maar moet zien te zorgen voor een onacceptabel gemaakte oplossing.
Ook hier ben en blijf ik benieuwd hoe voorstanders van de "Palestijnse" zaak zich een haalbare oplossing voorstellen. Wel graag eentje waar Isral als soevereine Staat haar bestaansrecht behoudt en nadat sws gegijzelden zijn vrijgelaten, de terreur is (af)gestopt en verantwoordelijken voor de aanslag van 07okt23 zijn berecht voor hun nietsontziende misdaden.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Vallon op 28-05-2024 20:39:47 (spells) ]"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Je bent aan het argumenteren over aantallen en percepties, net of dat misdaden daarmee minder ernstig zouden zijn.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Voor iemand die graag oreert over cognitieve dissonantie en anderen dit nog liever verwijt, geef je zelf niet het goede voorbeeld
Er zijn geen baby's onthoofd. ZAKA, de groep vrijwilligers die de lichamen hebben geborgen en die geen ervaring hebben met de pers te woord te staan, hebben in alle emotie en woede zaken anders voorgesteld dan ze waren (zoals baby in oven). Daarnaast was de 40 onthoofden baby's een journalist die een militair niet goed verstond. Er is n baby vermoord (3 kinderen tussen de 0 en 3) en Biden zat gewoon te liegen.
Hier een reconstructie hoe het verhaal de wereld in kwam https://www.lemonde.fr/en(...)hamas_6667274_8.html
En Haaretz over een paar andere zaken zoals die baby in de oven
https://www.haaretz.com/i(...)74-afce-b5fbe24f0000
Dit is al zo vaak gedeeld, een wonder dat je het niet meegekregen hebt. Als je bovenstaande bronnen onvoldoende vindt dan moet je echt zelf even googelen. Of doen wat je nu al een halfjaar doet, alleen geloven wat je wil geloven
Wat we weten en hopelijk weinig discussie geeft dat er meer dan 1000 slachtoffers zijn en nog steeds meer dan 100 gegijzelden moeten vrezen - hoe en door wie ook bedreigd - voor hun toekomst, vele tienduizenden betrokkenen groot onrecht is aangedaan en daarmee de natie Isral op geen enkele wijze dat over haar kant kan laten gaan.
Het was al een teringzooi en nu is Isral op het punt van genoeg is genoeg... zoals hamas in nietsontziende poging om alles te doen kantelen, voor zichzelf heeft gepland.
Al is er maar n kind een haar gekrenkt, rechtvaardigt dat nog steeds niet de terreuracties van 07okt23.
Een terreurdaad die zijn weerga vwb onverbloemde intenties, sinistere methode en walgelijke uitvoering; nog niet eerder heeft opgetekend.
Zelfs 9/11 was van een andere totale geweldorde omdat daar mensen "slechts" in de dood zijn gejaagd zonder te zijn ontmenselijkt, verkracht, niet wreed zijn gemutileerd, door de straten gesleept of te zijn ontvoerd en uiteindelijk de (hoofd)daders hun verdiende straf hebben ondervonden. En dan laat ik nog weg hoe kinderen leed en geweld is aangedaan dat voor mij al genoeg is om iemand voor tegen een muur te zetten.
Gelukkig hebben we rechten (en plichten) om emoties geen deelgenoot te laten worden om die wens tot uitvoering te gaan brengen. Het volstaat voor mij dat daders worden berecht en de rest van hun leven uitzicht gaan hebben op een pleintje vanuit hun cel."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
De rest weggeknipt want daar kan ik me gewoon in vinden maar wat je hier in de eerste alinea opschrijft is werkelijk waar totaal absurd. Je probeert het om te draaien en het slaat nergens op. Je verzint er nog even een beledigend doel van mij of een gevolg bij dat de slachting van die 1.200 mensen ineens minder ernstig is geworden.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 20:22 schreef Vallon het volgende:
[..]
Je bent aan het argumenteren over aantallen en percepties, net of dat misdaden daarmee minder ernstig zouden zijn.
Knip
Ik persoonlijk vind de verhalen van: '40 onthoofden baby's, een levende baby in een hete oven, een feutus uit een zwangere vrouw snijden en daarna aan haar laten zien, onthoofden baby's aan een waslijn opgehangen en de vader en moeder die op de bank moeten zitten om te kijken hoe hun twee jonge kinderen worden gexecuteerd' wel echt next level walgelijk, next level ten opzichte van die 1.200 mensen die op beestachtige wijze zijn vermoord en 250 zijn ontvoerd. Maar ok. Ik ben het echt volstrekt en met de meeste krachtige woorden met je oneens over je claim 'een (of dit) verhaal is zoals het verhaal is gepresenteerd'. Weet je: houdt het gewoon bij feiten in plaats van fictie erbij verzinnen. Het is al erg genoeg. De fictie en framing dat schaadt het echte verhaal, niet het onderuit halen van fictie. Maak die fictie anders nog groter, nog meer ophef. Troost je, Hamas is het vast helemaal met jou eens, die verzinnen na een verschrikkelijke gebeurtenis er ook van alles bij. Laten we ook dat verhaal vooral intact laten![]()
HAHAHAquote:Op dinsdag 28 mei 2024 19:56 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Moet zeggen dat ik jouw reacties een stuk kinderachtiger vind. Is het nou zo moeilijk om normaal te reageren op elkaar?![]()
Bedankt voor het vermaak. Als je het niet erg vind ga ik weer terug naar de echte discussie.
Intolerant voor intolerantie![]()
Oh, maar 3 kleine kinderen vermoord door Hamas. Dan is het goed.. Schandalig om Hamas zo zwart te maken. Altijd maar die joden met hun verschrikkelijke propaganda. 😡quote:Op dinsdag 28 mei 2024 18:30 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er zijn geen baby's onthoofd. ZAKA, de groep vrijwilligers die de lichamen hebben geborgen en die geen ervaring hebben met de pers te woord te staan, hebben in alle emotie en woede zaken anders voorgesteld dan ze waren (zoals baby in oven). Daarnaast was de 40 onthoofden baby's een journalist die een militair niet goed verstond. Er is n baby vermoord (3 kinderen tussen de 0 en 3)![]()
Best raar dat ik dus nooit geweld zie van de demonstranten maar wel van de politie. Natuurlijk heeft de politie een soort van geweldsmonopolie die ze repressief kunnen uitvoeren maar tochquote:Op dinsdag 28 mei 2024 19:55 schreef Qarrad het volgende:
[..]
"Rake klappen"
Zolang de ophitsers ertussen nog de ruimte hebben om hun afzakkende gezichtsbedekking op te hijsen tussen het beledigen van de politie door, zijn ze nog niet raak genoeg.
Beetje zoals Powned doet. Zuigen, roepen dat je wordt aangevallen als je weerwoord krijgt en dan knippen. IDF playbook![]()
best raar dat je na 20x iets te horen krijgt van de politie je er nog steeds maling aan hebt. Wat verwacht je danquote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:45 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Best raar dat ik dus nooit geweld zie van de demonstranten maar wel van de politie. Natuurlijk heeft de politie een soort van geweldsmonopolie die ze repressief kunnen uitvoeren maar toch
Beetje zoals Powned doet. Zuigen, roepen dat je wordt aangevallen als je weerwoord krijgt en dan knippen. IDF playbook![]()
![]()
In principe hoop je dat de politie op een gegeven ogenblik wel de juiste afweging kan maken: de mensen strijden voor een nobele zaak, we gaan ze ondersteunen en faciliteren.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:47 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
best raar dat je na 20x iets te horen krijgt van de politie je er nog steeds maling aan hebt. Wat verwacht je dan
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma![]()
daar is de politie niet voor en of het een nobele zaak is dat is subjectief.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
In principe hoop je dat de politie op een gegeven ogenblik wel de juiste afweging kan maken: de mensen strijden voor een nobele zaak, we gaan ze ondersteunen en faciliteren.![]()
Dan doe je toch zoals cuendillar en onthoudt je het 'geromantiseerde verhaal'. Is het een beetje gruwelijker, onmenselijker. Nog wreder en inhumaan.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:41 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Oh, maar 3 kleine kinderen vermoord door Hamas. Dan is het goed.. Schandalig om Hamas zo zwart te maken. Altijd maar die joden met hun verschrikkelijke propaganda. 😡![]()
dat de politie de orde handhaaftquote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:47 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
best raar dat je na 20x iets te horen krijgt van de politie je er nog steeds maling aan hebt. Wat verwacht je dan![]()
Dat doen ze ook door dat tuig niet ongestoord hun gang te laten gaan. Kan je niet leuk vinden, wel de realiteit.quote:![]()
Zou het kunnen zijn dat je het tuig vindt omdat je het niet eens met ze bent?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 22:10 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Dat doen ze ook door dat tuig niet ongestoord hun gang te laten gaan. Kan je niet leuk vinden, wel de realiteit.![]()
nee het is tuig omdat het stelselmatig politie ondermijnt en uit is op geweld.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 22:13 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Zou het kunnen zijn dat je het tuig vindt omdat je het niet eens met ze bent?![]()
Dat doen ze ook. Alleen niet op de manier die jij voor ogen hebt.quote:´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Powned stelt altijd normale relevante vragen. Niet eens vanuit een bepaalde kant (rechts of links). De enige die er altijd agressief op reageren zijn die linkse gekkies. Kunnen ook nooit een vraag beantwoorden. Meestal gaan ze alleen maar roepen dat powned racistisch/belachelijk/achterlijk is of gaan ze erop los slaan. Precies wat jij nu dus ook doetquote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:45 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Beetje zoals Powned doet. Zuigen, roepen dat je wordt aangevallen als je weerwoord krijgt en dan knippen. IDF playbook
Zie nooit bewijs dat er bewust geknipt is. De mensen die geinterviewd worden krijgen gewoon de kans hun boodschap uit te dragen maar dragen alleen maar negativiteit en agressie uit.Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Wanneer ik je had willen beledigen had ik dat wel gedaan en excuses dat je het zo op jezelf betrekt.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 20:51 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De rest weggeknipt want daar kan ik me gewoon in vinden maar wat je hier in de eerste alinea opschrijft is werkelijk waar totaal absurd. Je probeert het om te draaien en het slaat nergens op. Je verzint er nog even een beledigend doel van mij of een gevolg bij dat de slachting van die 1.200 mensen ineens minder ernstig is geworden.
Ik persoonlijk vind de verhalen van: '40 onthoofden baby's, een levende baby in een hete oven, een feutus uit een zwangere vrouw snijden en daarna aan haar laten zien, onthoofden baby's aan een waslijn opgehangen en de vader en moeder die op de bank moeten zitten om te kijken hoe hun twee jonge kinderen worden gexecuteerd' wel echt next level walgelijk, next level ten opzichte van die 1.200 mensen die op beestachtige wijze zijn vermoord en 250 zijn ontvoerd. Maar ok. Ik ben het echt volstrekt en met de meeste krachtige woorden met je oneens over je claim 'een (of dit) verhaal is zoals het verhaal is gepresenteerd'. Weet je: houdt het gewoon bij feiten in plaats van fictie erbij verzinnen. Het is al erg genoeg. De fictie en framing dat schaadt het echte verhaal, niet het onderuit halen van fictie. Maak die fictie anders nog groter, nog meer ophef. Troost je, Hamas is het vast helemaal met jou eens, die verzinnen na een verschrikkelijke gebeurtenis er ook van alles bij. Laten we ook dat verhaal vooral intact laten
Goed dat je expliciet duidelijk maakt dat je zelf de verbeelding niet zo ziet en laat het dan ook om mij in jouw hamas "analogie" te trekken.
-- -- --
Ik kan het eens zijn dat moet gaan om feiten . . . die helaas een verkromde weergave van eoa beyrokken partij is.
Onze discussie op Fok! is dan dat (of sommigen juist niet) om de schijn van een redelijkheid, als argumentatie te bediscussiren. Gekkigheid en daarin extremen opzoeken is "Fok!" zeker niet vreemd, dat ergens een einde heeft wanneer het er weinig toedoet.
Nieuws is sws een ding dat ("ons" mensen) vooral wordt toegespeeld om daar mee ons (cq. mijn) denken ergens mee te benvloeden om bv. iets te helpen te bewerkstelligen of in te masseren.
Wanneer ik in de krant lees over 'vul-in' is dat 25:1 een opzetje voor een zaak waar ik als persoon zelf niets mee kan en kennelijk ergens aandacht vanuit de samenleving voor moet (op)wekken.
Waar ik vooral tegen ageer dat inhoudelijk discussies die gaan over iemands "feitelijke" aantallen, de betrouwbaarheid en mate van "ernst", op mij de indruk vermaken of dat er toe moet doen.
Sws hebben preselectieve (click)media er een handje van om dingen met getallen of ernstigheid te willen benadrukken. Op AJ weet ik hun benadering en CNN of NOS etc.etc heeft weer een andere bed(o)eling en op CGTN (China) is er vaak niets te vinden en als het het Westen schaadt, spuit11 RT alles onder met stront.
Dat iemand geweld wordt aangedaan is mij al erg genoeg en de invasieve wijze waarop maakt het alleen maar walgelijker.
Afgezien van het persoonlijke leed dat het betrokkenen brengt, boeit het mij weinig hoe iemand geweld is aangedaan. Ik kan zelf niets met iemands waarneming als 'perceptie' en heb geen belangstelling voor de grafische details om kennelijk te schockeren. Ik kan ook niet echt wakker liggen van getoonde tranen die ik hooguit meevoel en hoop dat het de persoon zelf helpt om het eigen leed te verwerken. Reden, dat ik (aan beide zijden) weinig kan met -en emo-reportages doorgaans links laat liggen.
Dat iemand verhalen doet die het 'eigen' verstand ver te boven gaat, maakt het ook zo onbegrijpelijk om als feit te kunnen dienen. Neemt niet weg dat het zo, kan zijn gezien. De menselijk geest is een raar ding dat gaat invullen wat er nooit was.
Wat voor de n een normale "operatie" is, wordt dan voor de ander een weerzinwekkende slachtpartij.
Ik wil en probeer dan ook niet deel te nemen aan discussies houden of iets nu wel of minder ernstig zou zijn.
Dat het kut is, is mij al voldoende om misdadigers die leed veroorzaken daarvoor te vervolgen om daarna te kijken hoe het anders wel beter kan gaan.
[ Bericht 1% gewijzigd door Vallon op 28-05-2024 22:49:36 ]"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Ik zou eens naar de oogarts gaan.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:45 schreef Origami94 het volgende:
[..]
Best raar dat ik dus nooit geweld zie van de demonstranten maar wel van de politie. Natuurlijk heeft de politie een soort van geweldsmonopolie die ze repressief kunnen uitvoeren maar toch
Beetje zoals Powned doet. Zuigen, roepen dat je wordt aangevallen als je weerwoord krijgt en dan knippen. IDF playbook![]()
Dus de politie moet zichzelf gaan schoppen oid?quote:Op dinsdag 28 mei 2024 21:49 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
In principe hoop je dat de politie op een gegeven ogenblik wel de juiste afweging kan maken: de mensen strijden voor een nobele zaak, we gaan ze ondersteunen en faciliteren.
Laat die lafbekken met hun "nobele zaak" maar lekker in de cel waar ze thuis horen.![]()
Ze zouden een soort faciliterende taak op zich kunnen nemen. Denk daarbij aan afbakenen van ruimtes, leveren van beverages en consumpties, n afhouden van mensen die een haaks geluid komen verkondigen. Aan dat soort zaken moet je denken.quote:Op dinsdag 28 mei 2024 23:02 schreef havanagila het volgende:
[..]
Dus de politie moet zichzelf gaan schoppen oid?
Dat vergt aan de achterkant wellicht wat (ingrijpende?) aanpassingen maar geeft aan de voorkant zoveel verlichting. Met de juiste planning ben je er met max 4 tot 5 FTE.
Misgun niemand zijn profijt, laat elk op hoope bouwe. Ofschoon wie mij ook benijdt, fortuin moet zijn loop behouden.
Bansheeboy: Fok!ker van de week!
[Without heart we would be mere machines]
Bergkamp, Zlatan, Van Persie, Ziyech, Quaresma![]()
Ah, ik snap je broeder. Je bedoelt dit. Hebben ze geen extra handjes voor nodig.quote:Op woensdag 29 mei 2024 00:07 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ze zouden een soort faciliterende taak op zich kunnen nemen. Denk daarbij aan afbakenen van ruimtes, leveren van beverages en consumpties, n afhouden van mensen die een haaks geluid komen verkondigen. Aan dat soort zaken moet je denken.
Dat vergt aan de achterkant wellicht wat (ingrijpende?) aanpassingen maar geeft aan de voorkant zoveel verlichting. Met de juiste planning ben je er met max 4 tot 5 FTE.![]()
Zien er alemaal uit als hele kalme personen. Weet zeker dat er heel wat mensen hier ze graag op de visite zouden hebben.quote:Op woensdag 29 mei 2024 00:21 schreef havanagila het volgende:
[..]
Ah, ik snap je broeder. Je bedoelt dit. Hebben ze geen extra handjes voor nodig.
[ x ]´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Tuurlijk. Fatsoenlijke mensen. Die op politieagenten staan te kankeren omdat ze het standpunt van iedere agent kennen. Toevoeging aan de maatschappij en zulks. Prachtig.quote:Op woensdag 29 mei 2024 00:22 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Zien er alemaal uit als hele kalme personen. Weet zeker dat er heel wat mensen hier ze graag op de visite zouden hebben.![]()
Ze staan er met de reden dat ze niet willen dat er nog meer onschuldige mensen moeten lijden en sterven. Die paar tikken zijn dat ze wel waard denk ik.quote:
Er komen ook vaak voetbalsupporters in aanraking met de politie en dat gebeurt vaak omdat hun trieste voetbalclubje niet heeft gewonnen. Lijkt me een minder zinvolle reden om klappen te krijgen.![]()
Nou ja, denk dat die liefde voor de voetbalclub iets oprechter zal zijn dan hun Palestijnse gevoelens.quote:Op woensdag 29 mei 2024 01:23 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Ze staan er met de reden dat ze niet willen dat er nog meer onschuldige mensen moeten lijden en sterven. Die paar tikken zijn dat ze wel waard denk ik.
Er komen ook vaak voetbalsupporters in aanraking met de politie en dat gebeurt vaak omdat hun trieste voetbalclubje niet heeft gewonnen. Lijkt me een minder zinvolle reden om klappen te krijgen.´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Dus voetbalsupporters komen er wel mee weg wil je zeggen of bedoelde dat niet op die manier?quote:Op woensdag 29 mei 2024 01:33 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Nou ja, denk dat die liefde voor de voetbalclub iets oprechter zal zijn dan hun Palestijnse gevoelens.
En daarnaast gaat het niet om Palestijnse gevoelens, maar vooral om het kapot maken van onschuldige mensenlevens dat mede vanuit Nederland wordt gefinancierd? In zo’n land willen we toch niet wonen?![]()
Iedereen die geen onderscheid maakt tussen afkomst draait uiteindelijk wel bij denk ik.quote:Op woensdag 29 mei 2024 03:08 schreef Drxx het volgende:
Zelfs Piers "do you condemn khamas doe?" Morgan vindt het welletjes geweest.
[ x ]![]()
quote:Op woensdag 29 mei 2024 00:07 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ze zouden een soort faciliterende taak op zich kunnen nemen. Denk daarbij aan afbakenen van ruimtes, leveren van beverages en consumpties, n afhouden van mensen die een haaks geluid komen verkondigen. Aan dat soort zaken moet je denken.
Dat vergt aan de achterkant wellicht wat (ingrijpende?) aanpassingen maar geeft aan de voorkant zoveel verlichting. Met de juiste planning ben je er met max 4 tot 5 FTE.humor heb je wel af en toe
![]()
>Politie ondermijnt en uit is op geweldquote:Op dinsdag 28 mei 2024 22:23 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
nee het is tuig omdat het stelselmatig politie ondermijnt en uit is op geweld.
Brengt mij bij mijn vorige punt. Waar zijn de beelden van geweld en waarom vordert de politie zo vaak als er al geweld wordt gebruikt?
Forum Opties Forumhop: Hop naar: