Dacht je werkelijk dat individuele VVD'ers massaal de partij zouden verlaten nu VVD deze coalitie is aangegaanquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:45 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
“Ik blijf VVD’er” weer zo’n loze frase die dus duidelijk bedacht is door voorlichting. Klotepartij is het toch.
Ik hoop niet dat er al te veel ministers worden aangesteld die de pensioenleeftijd naderen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:47 schreef phpmystyle het volgende:
quote][ afbeelding ] Op donderdag 16 mei 2024 00:01 schreef Tomatenboer het volgende:
Volgens Radio 1 moet Plasterk de beoogde minister president worden en krijgen we Teeven als minister van migratie namens de PVV.
Lijkt mij eerder wel dan niet het geval en de reden is de TT, denk ik.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat er al te veel ministers worden aangesteld die de pensioenleeftijd naderen.
Juist wel, die hebben geen carrière belang of zijn conformistisch.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:48 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik hoop niet dat er al te veel ministers worden aangesteld die de pensioenleeftijd naderen.
Je mag toch van een partij verwachten dat ze wat meer respect hebben voor de persoonlijke integriteit van hun mensen. De cynische machtshonger van de VVD is echter allesverslindend. In en in triest gebeuren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:47 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dacht je werkelijk dat individuele VVD'ers massaal de partij zouden verlaten nu VVD deze coalitie is aangegaan![]()
Kom op zeg, je weet toch dat het zo niet werkt in de politiek.
Oh, jij kent veel 60'ers die niet conformistisch zijn? Ik niet. Behalve ikzelf, uiteraardquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:49 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Juist wel, die hebben geen carrière belang of zijn conformistisch.
Het schijnt dat naar buiten is gebracht dat het geen vereiste is dat ministers lid moeten zijn van één van de vier partijen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Lijkt mij eerder wel dan niet het geval en de reden is de TT, denk ik.
Ik verwacht kabinet geriatrie 1. Niemand die nog een carrière voor zich heeft gaat zich hier aan wagen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:49 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Lijkt mij eerder wel dan niet het geval en de reden is de TT, denk ik.
Ze hadden kern elementen moeten blokkeren om 2 leden te krijgen plezieren? De vvd achterban wil dit.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:49 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je mag toch van een partij verwachten dat ze wat meer respect hebben voor de persoonlijke integriteit van hun mensen. De cynische machtshonger van de VVD is echter allesverslindend. In en in triest gebeuren.
Dat is niet waar ik aan refereerde.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:50 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het schijnt dat naar buiten is gebracht dat het geen vereiste is dat ministers lid moeten zijn van één van de vier partijen.
Je begrijpt toch zelf wel dat als de VVD als partij een hoofdlijnenakkoord aangaat, er niet een paar gasten namens de VVD in de Eerste Kamer (of Tweede Kamer) de afspraken in het hoofdlijnenakkoord gaat frustreren?quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:49 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je mag toch van een partij verwachten dat ze wat meer respect hebben voor de persoonlijke integriteit van hun mensen. De cynische machtshonger van de VVD is echter allesverslindend. In en in triest gebeuren.
Exact hetzelfde "excuus" inderdaad. Valt niet op ofzoquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:45 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
“Ik blijf VVD’er” weer zo’n loze frase die dus duidelijk bedacht is door voorlichting. Klotepartij is het toch.
Figuren als Kamp, Plasterk, Teevem maakt het niks meer uit.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:50 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh, jij kent veel 60'ers die niet conformistisch zijn? Ik niet. Behalve ikzelf, uiteraard
Raar, ik kan dat prima.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:48 schreef phpmystyle het volgende:
Zit op mob dus kan niet zo snel openen
Ok, maar het is sowieso nog afwachten wie er straks echt minister wordt. De ministersploeg zal wel weer uit een bepaald percentage vrouwen moeten bestaan, ik ben benieuwd wie dat zijn dan.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is niet waar ik aan refereerde.
Raar he, bij een extraparlementair kabinet?quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:50 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het schijnt dat naar buiten is gebracht dat het geen vereiste is dat ministers lid moeten zijn van één van de vier partijen.
Dat zijn verkozen volksvertegenwoordigers die tot tranen geroerd zijn. Komaan man. Het is hier geen dictatuur van de fractievoorzitter.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:51 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Je begrijpt toch zelf wel dat als de VVD als partij een hoofdlijnenakkoord aangaat, er niet een paar gasten namens de VVD in de Eerste Kamer (of Tweede Kamer) de afspraken in het hoofdlijnenakkoord gaat frustreren?
Denk dat dat voor kabinet-far right 1 niet zo veel boeitquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ok, maar het is sowieso nog afwachten wie er straks echt minister wordt. De ministersploeg zal wel weer uit een bepaald percentage vrouwen moeten bestaan, ik ben benieuwd wie dat zijn dan.
Zullen vooral witte kalende mannen wordenquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ok, maar het is sowieso nog afwachten wie er straks echt minister wordt. De ministersploeg zal wel weer uit een bepaald percentage vrouwen moeten bestaan, ik ben benieuwd wie dat zijn dan.
Mwa, dat extraparlementair is alleen voor de bühne omdat men anders niet kon verkopen dat Wilders geen premier wordt. Maar goed misschien ook omdat bij PVV en BBB weinig mensen zijn met regeringservaring.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Raar he, bij een extraparlemebtair kabinet?
Ik heb voorwaar geen idee, je zou denken dat als ze een echt extraparlementair kabinet willen er helemaal geen partij/fractie leden in de regering zouden gaan zitten maar de namen die nu rondgaan doen iets anders vermoeden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:53 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ok, maar het is sowieso nog afwachten wie er straks echt minister wordt. De ministersploeg zal wel weer uit een bepaald percentage vrouwen moeten bestaan, ik ben benieuwd wie dat zijn dan.
Nou.. Ik ken partijen..quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:54 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat zijn verkozen volksvertegenwoordigers die tot tranen geroerd zijn. Komaan man. Het is hier geen dictatuur van de fractievoorzitter.
Wat had jij graag gezien in deze constellatie? Je bent vooral erg tegen. Je klinkt als een sp’er.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:55 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Denk dat dat voor kabinet-far right 1 niet zo veel boeit
Dat lijkt me logisch aangezien je van 1 partij al niet lid kan zijn dus die zou dan al niemand kunnen leveren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:50 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het schijnt dat naar buiten is gebracht dat het geen vereiste is dat ministers lid moeten zijn van één van de vier partijen.
Jongen ik ben nog lid geweest van de VVD. Alsjeblieft zeg.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat had jij graag gezien in deze constellatie? Je bent vooral erg tegen. Je klinkt als een sp’er.
Weinig is wel een understatement maar er zijn er ook nul bij de NSC, dacht ik. Alleen de VVD heeft die mensen eigenlijk.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:55 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Mwa, dat extraparlementair is alleen voor de bühne omdat men anders niet kon verkopen dat Wilders geen premier wordt. Maar goed misschien ook omdat bij PVV en BBB weinig mensen zijn met regeringservaring.
Ik niet: Presentatie akkoord verschoven naar morgen - https://nos.nl/l/2520280#UPDATE-container-77523675quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:57 schreef superniger het volgende:
Gaan we heel de nacht naar een deur kijken.?
Er zijn wel wat NSC’ers die enige mate van politieke ervaring hebben. Van Hijum is lang gedeputeerde geweest. En dan heb je nog wat wethouders, kamerleden en hogere ambtenaren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Weinig is wel een understatement maar er zijn er ook nul bij de NSC, dacht ik. Alleen de VVD heeft die mensen eigenlijk.
Die partij was te constructief voor jou?quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:56 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Jongen ik ben nog lid geweest van de VVD. Alsjeblieft zeg.
Klopt, maar zo werkt het in een coalitieland. Ik begrijp dat mensen naarstig op zoek zijn mensen die dit kabinet toch onmogelijk gaan maken of vroegtijdig ten val gaan brengen, maar die komen helaas bedrogen uit.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:54 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat zijn verkozen volksvertegenwoordigers die tot tranen geroerd zijn. Komaan man. Het is hier geen dictatuur van de fractievoorzitter.
Verrassend welquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:58 schreef phpmystyle het volgende:
Ik vind dit echt geweldig. Krijgen we nog ook teleurstellingen te horen? Het klinkt allemaal fantastisch dit. Ik voel mij een kind in een snoepjesfabriek
BBB toch ook? Mona Keijzer bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:56 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Weinig is wel een understatement maar er zijn er ook nul bij de NSC, dacht ik. Alleen de VVD heeft die mensen eigenlijk.
Je hebt je glazen bol zojuist opgepoetst?quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:59 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, maar zo werkt het in een coalitieland. Ik begrijp dat mensen naarstig op zoek zijn mensen die dit kabinet toch onmogelijk gaan maken of vroegtijdig ten val gaan brengen, maar die komen helaas bedrogen uit.
Er zullen nog wel honderd posts komen met: ''Oh jee die VVD'er was drie maanden geleden nog voor dit en tegen dat en nu ineens draagt hij/zij het regeerakkoord". Dat zijn opmerkingen van mensen die geen verantwoordelijkheid hebben. Bij formeren is het geven en nemen. Als dat niet voldoende was gebeurt zou er geen hoofdlijnenakkoord zijn. Dan was de formatie geklapt en lag de bal bij GL/PvdA. Ik begrijp dat veel (linkse) mensen hier dat dolgraag zouden willen, maar de werkelijkheid is nu anders. So deal with it.
Je kan ook gewoon blij zijn voor mij. We hebben al zolang links progressief beleid.quote:
Nee. Te cynisch gericht op macht.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:59 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die partij was te constructief voor jou?
Slaap lekker jongen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon blij zijn voor mij. We hebben al zolang links progressief beleid.
Dat is volgens mij dan ook de enige.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:00 schreef Shreyas het volgende:
[..]
BBB toch ook? Mona Keijzer bijvoorbeeld.
Vraag me af waar ze die willen gaan bouwen. Want veel mensen zijn voor kernenergie tot dat zo ding in de buurt gebouwd gaat worden en dat is in Nederland al snel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 00:57 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Veel succes gewenst, ik zie het over 10 jaar wel als ze beginnen met bouwen.
Ja en jij bent er één van. Maar rustig maar hoor, ik denk dat Wilders I je nog best mee zal vallenquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Je hebt je glazen bol zojuist opgepoetst?
En dat ging ook niet onverdeeld succesvolquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is volgens mij dan ook de enige.
Dus niet alleen de VVDquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is volgens mij dan ook de enige.
Wat een aannames zegquote:Op donderdag 16 mei 2024 00:59 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Klopt, maar zo werkt het in een coalitieland. Ik begrijp dat mensen naarstig op zoek zijn mensen die dit kabinet toch onmogelijk gaan maken of vroegtijdig ten val gaan brengen, maar die komen helaas bedrogen uit.
Er zullen nog wel honderd posts komen met: ''Oh jee die VVD'er was drie maanden geleden nog voor dit en tegen dat en nu ineens draagt hij/zij het regeerakkoord". Dat zijn opmerkingen van mensen die geen verantwoordelijkheid hebben. Bij formeren is het geven en nemen. Als dat niet voldoende was gebeurd zou er geen hoofdlijnenakkoord zijn. Dan was de formatie geklapt en lag de bal bij GL/PvdA. Ik begrijp dat veel (linkse) mensen hier dat dolgraag zouden willen, maar de werkelijkheid is nu anders. So deal with it.
Zuur.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nee. Te cynisch gericht op macht.
Bovendien zou ik dit kabinet van de afbraak alles behalve constructief willen noemen. De PVV is Wilders. Een veroordeeld racist die bij herhaling blijk heeft gegeven van totale schijt aan de basisbeginselen van een parlementaire democratie en van rechtstatelijkheid.
1 vd glazen bollen?quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ja en jij bent er één van. Maar rustig maar hoor, ik denk dat Wilders I je nog best mee zal vallen
Zeeland heeft al aardig wat barrieres opgeworpen recentelijk voordat de provincie akkoord wil gaan en dat is de locatie met de meeste steun.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Vraag me af waar ze die willen gaan bouwen. Want veel mensen zijn voor kernenergie tot dat zo ding in de buurt gebouwd gaat worden en dat is in Nederland al snel.
Bedankt voor deze uiterst inhoudelijk opmerking en weerlegging van mijn standpunt.quote:
Daar heb je gelijk in, dat hebben ze 14 jaar lang onder Rutte gedaan.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:03 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat een aannames zeg![]()
Ik ken de VVD wel een beetje. Als de macht voor het grijpen licht offeren ze hun eerstgeborene nog. Maar dat mag ik op mijn beurt best in en in triest vinden.
De erfenis van Rutte? En die is?quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:03 schreef spapaars het volgende:
VVD ook akkoord, en dat was wel te verwachten.
Die stapt in het kabinet om de erfenis van Rutte te bewaken.
Dat misschien ookquote:
Specsavers?quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De erfenis van Rutte? En die is?
De grootste PVV ooitquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De erfenis van Rutte? En die is?
quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De erfenis van Rutte? En die is?
14 jaren lang.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De erfenis van Rutte? En die is?
Rutte heeft de voorwaarden gecreëerd.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, dat klopt. Alleen gebeurde dat onder Yesilgoz en niet Rutte.
14 jaren lang wát precies?quote:
quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:05 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
Vd Wal kunnen we afstrepen voor een kabinetspost.
Nee, Rutte heeft de PVV altijd uitgesloten (nadat Wilders de VVD uitsloot).quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Rutte heeft de voorwaarden gecreëerd.
Wel nee. Dilan heeft het door Rutte zorgvuldig aangelegde cordon sanitaire op z’n Hollands vakkundig gesloopt. Uit puur opportunistische overwegingen. Mooie boemerang.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Rutte heeft de voorwaarden gecreëerd.
Kan de VVD over rechts gaan en meer doelen halen dan met gl en pvda had gekund. De VVD is niet opgericht om de PVV klein te houden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:08 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wel nee. Dilan heeft het door Rutte zorgvuldig aangelegde cordon sanitaire op z’n Hollands vakkundig gesloopt. Uit puur opportunistische overwegingen. Mooie boemerang.
Vind ik nogal oneerlijk, v d Wal moest beleid uitvoeren en deed dat en heeft daar ook flink persoonlijk last van gekregen met boeren die haar thuis kwamen bezoeken.quote:
Het is alleen wel jammer dat Dilan drie maanden lang politieke spelletjes heeft gespeeld (terwijl ze aangaf dit niet te doen) terwijl ze allang wist dat dit de coalitie zou worden waarmee VVD het zou doen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:08 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wel nee. Dilan heeft het door Rutte zorgvuldig aangelegde cordon sanitaire op z’n Hollands vakkundig gesloopt. Uit puur opportunistische overwegingen. Mooie boemerang.
Nou dat zeg.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Vind ik nogal oneerlijk, v d Wal moest beleid uitvoeren en deed dat en heeft daar ook flink persoonlijk last van gekregen met boeren die haar thuis kwamen bezoeken.
Ik ben geen VVD fan maar je kan wel respect hebben voor de functie en het werk wat men gedaan heeft.
Lijkt me ook niet nee.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Kan de VVD over rechts gaan en meer doelen halen dan met gl en pvda had gekund. De VVD is niet opgericht om de PVV klein te houden.
Daarom ik woon niet heel ver van Doel vandaan. Daar staat een oude Belgische kerncentrale waar een paar jaar geleden koel problemen mee waren. Toen was er in de omgeving ook ineens paniek omdat bijna niemand wist dat vlak over de grens een Kerncentrale staat. Daarom vraag ik me ook af of mensen echt wel blij zullen zijn als die bij hun in de buurt gebouwd gaat worden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Zeeland heeft al aardig wat barrieres opgeworpen recentelijk voordat de provincie akkoord wil gaan en dat is de locatie met de meeste steun.
Ik woon niet zo gek ver van de Maasvlakte en als je denkt dat men hier akkoord zal gaan met een kerncentrale in de achtertuin dan heb ik nog een brug te koop.
Zal best, maar als minister hoeft ze van mij echt niet terug te komen, ik vond haar niet echt capabel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:09 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Vind ik nogal oneerlijk, v d Wal moest beleid uitvoeren en deed dat en heeft daar ook flink persoonlijk last van gekregen met boeren die haar thuis kwamen bezoeken.
Ik ben geen VVD fan maar je kan wel respect hebben voor de functie en het werk wat men gedaan heeft.
Zeg eens gewoon wat je bedoelt.quote:
Maar de VVD is wel een partij die zegt te staan voor de democratische rechtsstaat en de parlementaire democratie. Dat is fundamenteel onverenigbaar met meer dan incidentele samenwerking met de PVVquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Kan de VVD over rechts gaan en meer doelen halen dan met gl en pvda had gekund. De VVD is niet opgericht om de PVV klein te houden.
Yesilgoz is niet capabel voor haar functie naar mijn mening. Zowel tactisch als strategisch enorme fouten gemaakt, ze is meermaals gedraaid en heeft niets waargemaakt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:09 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het is alleen wel jammer dat Dilan drie maanden lang politieke spelletjes heeft gespeeld (terwijl ze aangaf dit niet te doen) terwijl ze allang wist dat dit de coalitie zou worden waarmee VVD het zou doen.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:03 schreef spapaars het volgende:
VVD ook akkoord, en dat was wel te verwachten.
Die stapt in het kabinet om de erfenis van Rutte te bewaken.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:04 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
De erfenis van Rutte? En die is?
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
Get a roomquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Zeg eens gewoon wat je bedoelt.
Nou of bij de vvd de rechtstaat veilig is hebben we de afgelopen jaren wel gezien.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:11 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Maar de VVD is wel een partij die zegt te staan voor de democratische rechtsstaat en de parlementaire democratie. Dat is fundamenteel onverenigbaar met meer dan incidentele samenwerking met de PVV
En de redenenen daarvoor waren?quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Zal best, maar als minister hoeft ze van mij echt niet terug te komen, ik vond haar niet echt capabel.
Dat klinkt meer als een argument tegen deze coalitie dan voor.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:13 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou of bij de vvd de rechtstaat veilig is hebben we de afgelopen jaren wel gezien.
Of hij geeft gewoon antwoordquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:12 schreef Shreyas het volgende:
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
[..]
Get a room
Hier even drie voorbeelden:quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
En de redenenen daarvoor waren?
Tja...dat zal wel een doorlopend proces zijn bij dit viertal.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:19 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
Het is blijkbaar nog steeds gaande.
Dank. Ik lees iets anders dan jij kennelijkquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:17 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Hier even drie voorbeelden:
https://nos.nl/artikel/25(...)n-der-wal-in-twijfel
https://www.nieuweoogst.n(...)minister-van-der-wal
https://www.agraaf.nl/art(...)inister-van-der-wal/
Ja, gaat over o.a. de tekstuele aanpassingenquote:Op donderdag 16 mei 2024 01:19 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
Het is blijkbaar nog steeds gaande.
Denk dat ze nog wat open eindjes hebben, maar dat ze omwille van externe druk toch hun zegen hebben gegeven.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:21 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, gaat over o.a. de tekstuele aanpassingen
Ik denk dat dat wel meevalt omdat het een makkie wordt het beoogde kabinet af te schieten. De soap die ons te wachten staat wordt vooral smullen en ik ga dat alle PVV-stemmers in mijn omgeving flink inwrijven.quote:Op donderdag 16 mei 2024 02:41 schreef quo_ het volgende:
Dit wordt minstens een week lang smullen en genieten van de de zure druiven die er bij Timmermans en zijn vriendjes geserveerd worden!
En denk je dat ze dan ineens niet meer PVV zullen stemmen..?quote:Op donderdag 16 mei 2024 03:48 schreef Niels0Kurovski het volgende:
en ik ga dat alle PVV-stemmers in mijn omgeving flink inwrijven.
Zelfs als Geert op hun hoofd schijt stemmen ze nog op hem zo verblind zijn ze en ik ga ze uitlachen hoe hard ze genaaid gaan worden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 04:00 schreef Beaurealis het volgende:
[..]
En denk je dat ze dan ineens niet meer PVV zullen stemmen..?
Waarschijnlijk op de vraag, hoe dan. Je kan de woningbouw stimuleren, maar de vraag is wat voor woningen waar, en hoe duur gaan die woningen worden. Bouw je enkel voor mensen met een laag inkomen, of ook voor mensen met een wat hoger inkomen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:10 schreef phpmystyle het volgende:
Ben benieuwd hoe pvda oppositie voert tegen een kabinet dat eigen risico halveert, of huizen gaat bouwen, of de middenklasse ondersteunt.
Jawel hoor.quote:Op donderdag 16 mei 2024 05:55 schreef Nielsch het volgende:
Een aantal goede dingen, een aantal slechte dingen, maar zeker veel dingen waar je grote vraagtekens bij kan zetten qua financiering of praktische uitwerking. Én gratis kinderopvang én een verlaging van de belasting op arbeid én halvering eigen risico... uhh waarvan dan?
En leuk die kerncentrales, maar niemand wil ze in zn provincie of achtertuin.
Geen woord over de tekorten aan personeel in de zorg en het onderwijs alsof dat geen enorm probleem gaat worden over een paar jaar...
Niks over de zorgwekkende afhankelijkheid van landen als China en Saudi Arabië.
Echt een paar slagen gemist helaas.
‘Hallo, wij willen niet meer meedoen aan het asielbeleid, mag dat?’quote:Verder wil de coalitie bij de Europese Commissie om toestemming vragen om niet mee te doen met het Europees asiel- en migratiebeleid
Lukt Hongarije anders prima.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:34 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
‘Hallo, wij willen niet meer meedoen aan het asielbeleid, mag dat?’
- ‘Nee.’
‘Oh, oke.’
?
Benieuwd wat hier concreet op welke manier van terecht gaat komen, want 'er moet iets gebeuren met de zorg' staat natuurlijk in zo'n beetje elk partijprogramma.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:04 schreef Tjoent het volgende:
[..]
Jawel hoor.
https://nos.nl/artikel/25(...)-het-coalitieakkoord
Verder moet werken in de zorg (waar een groot personeelstekort is) aantrekkelijker worden. Dat zou moeten gebeuren "door middel van meer autonomie, loopbaanperspectief, goede arbeidsvoorwaarden en beperking van regeldruk en van administratieve lasten".
Wat een luchtkasteel. Je ontkomt niet aan gedwongen uitkopen. Er is net juist een goede regeling en gaan ze het weer veranderen. Innovatie stokpaardje is er ook weer. Keer op keer gefaald maar magisch gaat het straks een keer lukken natuurlijk...quote:Gedwongen krimp van de veestapel en gedwongen onteigening van boeren is uit den boze. De nieuwe minister van Landbouw moet "met lef alles op alles zetten" in Brussel.
Er moet een nieuwe uitzonderingspositie voor Nederlandse boeren komen om meer meest uit te rijden,
Daar zullen ze niet van terughebben zeg.quote:Op donderdag 16 mei 2024 04:17 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Zelfs als Geert op hun hoofd schijt stemmen ze nog op hem zo verblind zijn ze en ik ga ze uitlachen hoe hard ze genaaid gaan worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als dat het beste nieuws uit een regeerakkoord is, dan is het wel vrij bagger voor de restquote:Op donderdag 16 mei 2024 06:52 schreef onlogisch het volgende:
Beste nieuws voor mij uit het regeerakkoord;
4 nieuwe kerncentrales
Ik denk dat jij daar best een eigen mening over kan vormen, net zoals ik dat gedaan hebquote:Op donderdag 16 mei 2024 06:55 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Als dat het beste nieuws uit een regeerakkoord is, dan is het wel vrij bagger voor de rest
2,4mrd op os. Daar kun je mee dekken.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:31 schreef nostra het volgende:
Niet onaardig op headlines, nu de centjes nog.
Want jij kan daar aan de slag?quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:52 schreef onlogisch het volgende:
Beste nieuws voor mij uit het regeerakkoord;
4 nieuwe kerncentrales
quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan ook gewoon blij zijn voor mij. We hebben al zolang links progressief beleid.
Ik hoop zeker dat er hier 1 in de buurt komt. Want werkgelegenheidquote:
Dat is speelgeld natuurlijk voor zaken als werkelijke lastenverlichting en gratis kinderopvang. Dat je kerncentrales lang/lang financiert is prima, als je maar niet structureel procenten aan begrotingstekorten gaat creëren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
2,4mrd op os. Daar kun je mee dekken.
Eens.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:59 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat is speelgeld natuurlijk voor zaken als werkelijke lastenverlichting en gratis kinderopvang. Dat je kerncentrales lang/lang financiert is prima, als je maar niet structureel procenten aan begrotingstekorten gaat creëren.
Straks weer urenlang debat en gezeik dat het ‘tE dUuR is’ terwijl de rest van de klimaatmaatregelen allemaal wél tot in den treurigheid geld mochten kosten voor bedrijven en particulieren (en de kosten vd kerncentrales daar indirect ook vandaan zullen komen). PolitiekGenot.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:52 schreef onlogisch het volgende:
Beste nieuws voor mij uit het regeerakkoord;
4 nieuwe kerncentrales
Mogen ze bij jou in de tuin?quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:52 schreef onlogisch het volgende:
Beste nieuws voor mij uit het regeerakkoord;
4 nieuwe kerncentrales
Maar waarom is het dan voor jou het beste nieuws? Want verder is het vooral heel duur. Betaal je graag extra?quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik hoop zeker dat er hier 1 in de buurt komt. Want werkgelegenheid
Niet voor mijzelf, want ik heb een baan waar ik tevreden mee ben.
Maar ze zullen wel aan het oosten of noorden gegund wordenomwille diezelfde werkgelegenheid
Nou, de tuin lijkt me wat krap. Maar ik heb er totaal geen moeite mee als er hier één in het dorp komtquote:
Klopt wel maar dát er überhaupt een kabinet gevormd is zorgt er voor dat Timmermans waarschijnlijk nooit meer in het torentje komt. Want als dit kabinet klapt beginnen de verkiezingen opnieuw en de kans op links succes lijkt dan bijzonder klein.quote:Op donderdag 16 mei 2024 03:48 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt omdat het een makkie wordt het beoogde kabinet af te schieten. De soap die ons te wachten staat wordt vooral smullen en ik ga dat alle PVV-stemmers in mijn omgeving flink inwrijven.
Het is ook vooral heel schone energie die het landschap verder niet vernaggelt. En daar betaal ik graag een beetje extra voor ja.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:07 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar waarom is het dan voor jou het beste nieuws? Want verder is het vooral heel duur. Betaal je graag extra?
Ja heel schoon met afval dat duizenden jaren moet opgeborgen op een nog onbekende plek.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:10 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het is ook vooral heel schone energie die het landschap verder niet vernaggelt. En daar betaal ik graag een beetje extra voor ja.
Daar vinden we vast wel een oplossing voorquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:12 schreef Perrin het volgende:
[..]
Ja heel schoon met afval dat duizenden jaren moet opgeborgen op een nog onbekende plek.
Je geeft dus om schone energie? Kernenergie is veel minder schoon dan windmolens en zonne-energie. En dus duurder. Waar juich je dan voor? Dat je ze niet hoeft te zien? Net zeg je nog dat je hoopt dat ze in je omgeving komen te staanquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:10 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het is ook vooral heel schone energie die het landschap verder niet vernaggelt. En daar betaal ik graag een beetje extra voor ja.
Je bent dan echt een van de weinigen die dat graag wil. Een kerncentrale is het ultieme "graag, maar nimby" bouwwerk. Één nieuwe bouwen gaat daarom al heel lastig worden, laat staan 4.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:09 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nou, de tuin lijkt me wat krap. Maar ik heb er totaal geen moeite mee als er hier één in het dorp komt
Sterker nog, ik juich het toe. Want werkgelegenheid_O_
En daar begrijp ik dan weer heel weinig van. Het is toch mooi man. Werkgelegenheid voor een paar honderd/duizend man. En je helpt het milieu er ook nog eens mee. Soit, je hebt afval wat een serieus probleem is. Maar je hebt genoeg plekken op de wereld waar geen mens komt waar we dat in de toekomst voor vele duizenden jaren kunnen stallen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:13 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Je bent dan echt een van de weinigen die dat graag wil. Een kerncentrale is het ultieme "graag, maar nimby" bouwwerk. Één nieuwe bouwen gaat daarom al heel lastig worden, laat staan 4.
Ok, heb jij al échte hoofdlijnen uit het akkoord weten te destilleren? Ik zie toch vooral veel symboolpolitiek en micromanagement om alle vier de partijen iets te kunnen geven.quote:Op woensdag 15 mei 2024 23:29 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Je realiseert je wel dat dit slechts een klein deel is wat, al dan niet toevallig, is uitgelekt. Laten we rustig afwachten tot het volledige hoofdlijnenakkoord formeel met iedereen wordt gedeeld en wat de financiële onderbouwing is.
Nu even drie punten opnoemen die in de media zijn verschenen en net doen of dat 90% van het akkoord is om dat vervolgens af te kraken is nogal voorbarig.
Zoals? Ik heb na een eerste snelle lezing een ander beeld.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:01 schreef phpmystyle het volgende:
Gw heeft meer zaken binnengekregen dan verwacht .
Er is niemand die gaat zeggen dump je kernafval hier maar.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:15 schreef onlogisch het volgende:
[..]
En daar begrijp ik dan weer heel weinig van. Het is toch mooi man. Werkgelegenheid voor een paar honderd/duizend man. En je helpt het milieu er ook nog eens mee. Soit, je hebt afval wat een serieus probleem is. Maar je hebt genoeg plekken op de wereld waar geen mens komt waar we dat in de toekomst voor vele duizenden jaren kunnen stallen.
Wat is jouw beeld?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zoals? Ik heb na een eerste snelle lezing een ander beeld.
Ik zie er genoeg völkisch fascisme in terugkomen, hoor. Lekker hakken op en in alles wat met immigratie te maken heeft, cultuur duurder maken door BTW, snoepjes voor het volk met gratis kinderopvang en zo…quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:16 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zoals? Ik heb na een eerste snelle lezing een ander beeld.
Jij denkt dat de vele miljoenen windmolens en zonnepanelen die geproduceerd moeten worden in zwaar vervuilende landen als China/India schoner zijn dan wat kernafval? Hoe zit dat dan precies? Die moeten ook nog eens 3 tot 4 keer vervangen worden gedurende de lifecycle van een kerncentrale. Hoe is dat allemaal schoner dan de steeds opnieuw te gebruiken stoom uit kerncentrales?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:13 schreef VoMy het volgende:
[..]
Je geeft dus om schone energie? Kernenergie is veel minder schoon dan windmolens en zonne-energie. En dus duurder. Waar juich je dan voor? Dat je ze niet hoeft te zien? Net zeg je nog dat je hoopt dat ze in je omgeving komen te staan
Prima toch? Pak Gaza maar aan.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:10 schreef phpmystyle het volgende:
Benieuwd hoe het kabinet staat tov israel conflict. Zullen vast heel kritisch 😀
Oh, en waar laten alle kerncentrales het nu dan?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:18 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Er is niemand die gaat zeggen dump je kernafval hier maar.
Dat de PVV op de inhoud heel veel weggegeven heeft. Klimaatbeleid blijft in stand, geen afschaffen eigen risico, NPO minimale bezuiniging…quote:
Met het nieuwe Europese beleid kunnen ze opvang toch afkopen voor een fooi van 20.000 euro per asielzoeker? Dan is het niet zo moeilijk om de aantallen drastisch omlaag te krijgen en het is nog goedkoper dan opvang en levenslang in de bijstand zoals bij de meeste Eritreers.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:34 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
‘Hallo, wij willen niet meer meedoen aan het asielbeleid, mag dat?’
- ‘Nee.’
‘Oh, oke.’
?
Juist niet. Ze zijn in het midden uitgekomen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:20 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat de PVV op de inhoud heel veel weggegeven heeft. Klimaatbeleid blijft in stand, geen afschaffen eigen risico, NPO minimale bezuiniging…
Wij doen dat nu zelf in Borssele. Wat andere landen doen geen idee.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:20 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Oh, en waar laten alle kerncentrales het nu dan?
Dat is iets anders dan toestemming vragen om niet langer mee te doen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:20 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Met het nieuwe Europese beleid kunnen ze opvang toch afkopen voor een fooi van 20.000 euro per asielzoeker? Dan is het niet zo moeilijk om de aantallen drastisch omlaag te krijgen en het is nog goedkoper dan opvang en levenslang in de bijstand zoals bij de meeste Eritreers.
Wat zijn dan de grote winstpunten van de PVV volgens jou?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Juist niet. Ze zijn in het midden uitgekomen.
En dat eigenrisico boeit mij niet zo. Mag van mij blijven.
Ik vraag me ook af hoe die asielzoekers dan op magische wijze verdwijnen als je 20000 euro dokt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:20 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Met het nieuwe Europese beleid kunnen ze opvang toch afkopen voor een fooi van 20.000 euro per asielzoeker? Dan is het niet zo moeilijk om de aantallen drastisch omlaag te krijgen en het is nog goedkoper dan opvang en levenslang in de bijstand zoals bij de meeste Eritreers.
Het lijkt wel een Paars kabinetquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:15 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ok, heb jij al échte hoofdlijnen uit het akkoord weten te destilleren? Ik zie toch vooral veel symboolpolitiek en micromanagement om alle vier de partijen iets te kunnen geven.
Daar ben ik ook naar op zoek.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:22 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Is er al iets te zeggen over de financiële gevolgen? Een economie die kapot gaat, daar heb ik dan weer wat minder zin in.
Minder migratie, geen gedwongen stop boeren, minder os, minder asiel, etc etc. En dat lijkt vooor te liggen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Wat zijn dan de grote winstpunten van de PVV volgens jou?
En dat ER was natuurlijk wel een campagnepunt van Wilders. NU!
Ah je hebt het dus niet gelezen. Doe eerst maar: https://www.kabinetsforma(...)+PVV+VVD+NSC+BBB.pdfquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Minder migratie, geen gedwongen stop boeren, minder os, minder asiel, etc etc. En dat lijkt vooor te liggen.
Moet details nog lezen, heb jij link naar akkoord
Minder migratie en/of asiel is geen winstpunt, want dat wil nagenoeg iedereen en in ieder geval 100% van deze coalitie. De vraag is hoe je dat doet en waar je dat doet. En die vraag krijgt niemand concreet aantoonbaar beantwoord. Zolang het niet gerealiseerd is, is er geen winst. Meloni in Italië wil ook minder migratie, maar ik heb zo het vermoeden dat zij nog geen feestje heeft gepland om haar overwinning op dit dossier te vieren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Minder migratie, geen gedwongen stop boeren, minder os, minder asiel, etc etc. En dat lijkt vooor te liggen.
Moet details nog lezen, heb jij link naar akkoord
Hoofdlijnenakkoordquote:- Inburgering omvat kennis over de Holocaust en de slachtoffers daarvan.
Niemand zet dat toch weg als leugenachtig. Maar de conclusie van het geheel is volgens mij wel dat de PVV op inhoud heel veel heeft moeten weggeven. Zelfs op het ER waarvan vooraf gedacht werd dat ze dat misschien nog wel konden binnenhalen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef nostra het volgende:
Dat Wilders niet het hele ER binnenhaalt is toch volkomen logisch in een coalitievorming. Het is wel erg flauw om dat dan als leugenachtig weg te zetten, zo werkt een campagne en een daaropvolgend compromis nou eenmaal.
Je weet dat die dingen aan zee moeten (ja, in theorie kan aan een rivier ook, we zien in Frankrijk wat er dan gebeurt: dingen staan de halve zomer uit vanwege te laag water en met klimaatverandering wordt dat alleen maar erger)? Dus nee, het oosten krijgt ze niet. Het noorden wil ze niet. Er zijn maar 2 locaties mogelijk: Zeeland en de Tweede Maasvlakte.quote:Op donderdag 16 mei 2024 06:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ik hoop zeker dat er hier 1 in de buurt komt. Want werkgelegenheid
Niet voor mijzelf, want ik heb een baan waar ik tevreden mee ben.
Maar ze zullen wel aan het oosten of noorden gegund wordenomwille diezelfde werkgelegenheid
Nou, woepie. Is Julio Poch al gevraagd om advies wat ze met meer luchtvaart zouden kunnen doen?quote:
Ben benieuwd of er dan ook een verbod komt op de terugleverboetes. Anders voorzie ik dat bij een hele hoop mensen de zonnepanelen van het dak gaan en de energietransitie in gevaar komt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef matthijst het volgende:
Wow, wat een kutregeerakkoord
- 3 cent per kuub besparing op gas, scheelt 15-30 euro per jaar.
- zonnepanelensaldering eraf, kost 500 euro per jaar
- benzine straks 20 cent duurder. kost 120 euro per jaar bij 12.000 km.
- eigen risico zorg omlaag, maar de premie een stuk omhoog, 20 euro per maand.
- WW verkort
- concerten en hotels duurder
2 miljard extra voor "de middeninkomens".
9 miljoen werkenden, waarvan 80% een middeninkomenn heeft: 7,2 miljoen. --> 23 euro per maand
"We gaan allemaal dingen doen en geloof ons maar op onze blauwe ogen dat alles financieel gedekt is."quote:Om almaar stijgende rekeningen te voorkomen wordt gestuurd op een meerjarig EMU-saldo
gedurende de kabinetsperiode van maximaal 2,8% BBP. De schuld blijft onder de 60%. De Europese
begrotingsnormen zoals vastgelegd in de Wet Houdbare Overheidsfinanciën (wet Hof) en het
Stabiliteit- en Groeipact worden gerespecteerd. Er ligt een gedekt maatregelenpakket en er worden
maatregelen genomen om het huidige tekort terug te brengen tot het afgesproken doel.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niemand zet dat toch weg als leugenachtig.
quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:20 schreef -XOR- het volgende:
Gewoon iedere maand een motie voor het afschaffen van het eigen risico indienen om te laten zien dat wilders een leugenaar is.
Dat is een kwestie van smaak natuurlijk. Je kan het ook interpreteren als een stuk realisme en het (tot nu toe) daadwerkelijk realiseren van zijn Milders-mantra.quote:Maar de conclusie van het geheel is volgens mij wel dat de PVV op inhoud heel veel heeft moeten weggeven. Zelfs op het ER waarvan vooraf gedacht werd dat ze dat misschien nog wel konden binnenhalen.
Vier kerncentrales, in de tuin van iedere fractieleider een. Ze zullen niet nimby doen, toch?quote:Op donderdag 16 mei 2024 01:01 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Vraag me af waar ze die willen gaan bouwen. Want veel mensen zijn voor kernenergie tot dat zo ding in de buurt gebouwd gaat worden en dat is in Nederland al snel.
Gaat meer dan gehalveerd worden. Is best knap.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:34 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Niemand zet dat toch weg als leugenachtig. Maar de conclusie van het geheel is volgens mij wel dat de PVV op inhoud heel veel heeft moeten weggeven. Zelfs op het ER waarvan vooraf gedacht werd dat ze dat misschien nog wel konden binnenhalen.
Het wordt natuurlijk wel een wassen neus als de ER wordt verlaagd maar de premie omhoog gaat.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef nostra het volgende:
Dat Wilders niet het hele ER binnenhaalt is toch volkomen logisch in een coalitievorming. Het is wel erg flauw om dat dan als leugenachtig weg te zetten, zo werkt een campagne en een daaropvolgend compromis nou eenmaal.
Inderdaad. Salderingsregeling afschaffen is helemaal prima zeg ik als eigenaar van zonnepanelen, maar dan ook gelijk de leverkosten verbieden. En het liefst wat subsidie op batterijen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:36 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Ben benieuwd of er dan ook een verbod komt op de terugleverboetes. Anders voorzie ik dat bij een hele hoop mensen de zonnepanelen van het dak gaan en de energietransitie in gevaar komt.
Bij Borssele komt er toch ook al weer eentje? Of zijn dit nog weer 4 nieuwe?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:38 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Vier kerncentrales, in de tuin van iedere fractieleider een. Ze zullen niet nimby doen, toch?
Tjah, ook die subsidies betaal je uiteindelijk zelf.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:39 schreef Hanca het volgende:
[..]
Inderdaad. Salderingsregeling afschaffen is helemaal prima zeg ik als eigenaar van zonnepanelen, maar dan ook gelijk de leverkosten verbieden. En het liefst wat subsidie op batterijen.
Gewoon liegen dus. Dat Milders-verhaal ging natuurlijk over zijn standpunten wat betreft de islam(ieten).quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:38 schreef nostra het volgende:
[..]
[..]
[..]
Dat is een kwestie van smaak natuurlijk. Je kan het ook interpreteren als een stuk realisme en het (tot nu toe) daadwerkelijk realiseren van zijn Milders-mantra.
Dat zeg je nou voor de tweede keer. Hou toch op met die onzin.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:38 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Gaat meer dan gehalveerd worden. Is best knap.
Alles binnenhalen kan alleen de sp, en doe regerem nooit. Daar lijk jij wel fan van.
Vanuit een solidariteitsgedachte niet. Al zal dat hele punt mij verder worst zijn.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:39 schreef FYazz het volgende:
[..]
Het wordt natuurlijk wel een wassen neus als de ER wordt verlaagd maar de premie omhoog gaat.
Nee, die subsidie betaalt de staat. Dat de staat daar ook inkomsten tegenover moet hebben, maakt niet dat je die subsidie zelf betaalt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:40 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Tjah, ook die subsidies betaal je uiteindelijk zelf.
Net zoals het logisch is dat de PvdA niet alles krijgt wat het wil bij coalitievorming, bijvoorbeeld op het terrein van armoedebestrijding. Dat Wilders tijdens het SBS 6 debat alleen Timmermans de les leest dat door het ER arme mensen in de problemen komen is net zo goed erg kort door de bocht maar dat wordt dan weer niet zo geanalyseerd.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef nostra het volgende:
Dat Wilders niet het hele ER binnenhaalt is toch volkomen logisch in een coalitievorming. Het is wel erg flauw om dat dan als leugenachtig weg te zetten, zo werkt een campagne en een daaropvolgend compromis nou eenmaal.
Uiteindelijk wordt alles gedekt uit belasting inkomsten, dus zo kan met àlles geredeneerd worden.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:39 schreef FYazz het volgende:
[..]
Het wordt natuurlijk wel een wassen neus als de ER wordt verlaagd maar de premie omhoog gaat.
Dat was zeker niet de wens van de achterban en ook verre van hoe Wilders het afschaffen van de ER heeft gepromoot.
Dat noem ik geen polderen, dat is gewoon je eigen achterban niet serieus nemen en ze een heel klein zoethoudertje geven, omdat Wilders zelf ook wel weet dat het in werkelijkheid populistisch praat was.
Je vindt het vervelend om sp’er genoemd te worden omdat jij een partij toesneert compromissen te sluiten?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:40 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat zeg je nou voor de tweede keer. Hou toch op met die onzin.
Zijn allemaal toch prima saneringen? Ik zie het probleem niet zo. Las ook dat ze consultants willen terugdringen. Als er iets verspild geld is zijn het wel consultants dus dat lijkt me zeer verstandig.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Uiteindelijk wordt alles gedekt uit belasting inkomsten, dus zo kan met àlles geredeneerd worden.
Maar saneren op os, npo, loonontwikkeling rijksambtenaren, extensivering op bijstandskosten kun je leuke dingen doen.
Er valt weinig te analyseren als de PvdA geen coalitieakkoord heeft gesloten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:41 schreef Bondsrepubliek het volgende:
[..]
Net zoals het logisch is dat de PvdA niet alles krijgt wat het wil bij coalitievorming, bijvoorbeeld op het terrein van armoedebestrijding. Dat Wilders tijdens het SBS 6 debat alleen Timmermans de les leest dat door het ER arme mensen in de problemen komen is net zo goed erg kort door de bocht maar dat wordt dan weer niet zo geanalyseerd.
Wil je in 2027/2028 als de belastingdienst er klaar voor is de toeslagen afschaffen en het hele stelsel hervormen, moet je dit jaar nog beginnen aan de hand van dat pakket wat het afgelopen kabinet gemaakt heeft.quote:Wetgeving wordt voorbereid voor een hervorming van het toeslagen- en belastingstelsel.
Rutte 2quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:44 schreef nostra het volgende:
[..]
Er valt weinig te analyseren als de PvdA geen coalitieakkoord heeft gesloten.
Ai, de armen worden beflikkerd.quote:Terugdraaien verhoging wettelijk minimumloon
Nog een miljoen keer liever SPer dan PVVer. Maar het is vooral bezijden de waarheid. Flapdrol!quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:43 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je vindt het vervelend om sp’er genoemd te worden omdat jij een partij toesneert compromissen te sluiten?
Ik ben het zowaar een keer met je eens.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef Hexagon het volgende:
Mooie sigaar uit eigen doos. Lagere belasting op arbeid maar mag wel meer zorgpremie gaan betalen.![]()
Verder eens even lezen wat ze gaan doen
Dingen die je niet verwacht bij een rechtse regering.quote:
😚😚😚quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:45 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Nog een miljoen keer liever SPer dan PVVer. Maar het is vooral bezijden de waarheid. Flapdrol!
Dit is cynisch neem ik aan? Minimumloon wordt niet verhoogd.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:49 schreef nostra het volgende:
Oh, WML-verhoging er ook af? Nou nou. Dat had ik dan weer niet verwacht, netjes van - neem ik aan - de VVD.
Belasting op arbeid omlaag neem je even niet mee?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef matthijst het volgende:
Wow, wat een kutregeerakkoord
- 3 cent per kuub besparing op gas, scheelt 15-30 euro per jaar.
- zonnepanelensaldering eraf, kost 500 euro per jaar
- benzine straks 20 cent duurder. kost 120 euro per jaar bij 12.000 km.
- eigen risico zorg omlaag, maar de premie een stuk omhoog, 20 euro per maand.
- WW verkort
- concerten en hotels duurder
2 miljard extra voor "de middeninkomens".
9 miljoen werkenden, waarvan 80% een middeninkomenn heeft: 7,2 miljoen. --> 23 euro per maand
Saneren is niet altijd geld besparen op de lange termijn.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Uiteindelijk wordt alles gedekt uit belasting inkomsten, dus zo kan met àlles geredeneerd worden.
Maar saneren op os, npo, loonontwikkeling rijksambtenaren, extensivering op bijstandskosten kun je leuke dingen doen.
Vvd krijgt in dit akkoord meer gedaan dan Rutte in 14 jaar.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:49 schreef nostra het volgende:
Oh, WML-verhoging er ook af? Nou nou. Dat had ik dan weer niet verwacht, netjes van - neem ik aan - de VVD.
Blijft het minimumuurloon dan nog wel in stand of gaan we weer naar een minimummaandloon, waarbij werknemers die 40 uur per week werken, 4 uur per week voor niets werken?quote:
Moet ergens van betaald worden, die zorg en verlaging eigen risico. Maar zoals ik al aankondigde, de mensen die op de populisten stemden gaan het hardst genaaid wordenquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef Hexagon het volgende:
Mooie sigaar uit eigen doos. Lagere belasting op arbeid maar mag wel meer zorgpremie gaan betalen.![]()
Verder eens even lezen wat ze gaan doen
Dat staat er toch.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:50 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Dit is cynisch neem ik aan? Minimumloon wordt niet verhoogd.
Waar gaan de middeninkomens krom liggen?quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ja dit was te verwachten met vvd+bbb en pvv, om de minima te redden moeten de middeninkomens krom liggen.
Buiten migratie totaal kut op een paar losse punten na, ik had niet anders verwacht
Laatst uitgerekend hoeveel dagen mijn kinderen tussen groep 3 en groep 8 weg zijn geweest van school voor kunst, theater, activiteiten in het park, sportdagen e.d. en ik kwam op 100 dagen, dus 20 lesweken uit. Dat is een half schooljaar...quote:De huidige curriculumherziening wordt doorgezet. De kerndoelen worden herzien; het aantal wordt fors verminderd en er wordt focus aangebracht. De basisvaardigheden, lezen, schrijven en rekenen, krijgen absolute prioriteit.
In het hypothetische geval timmermans premier wordt en belastingen omhoog gaan om zijn vraatzucht te financieren.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:53 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Waar gaan de middeninkomens krom liggen?
Doe eens normaal.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
In het hypothetische geval timmermans premier wordt en belastingen omhoog gaan om zijn vraatzucht te financieren.
Zorgpremie, benzine en btw-verhoging op activiteiten die minima niet of nauwelijks doen zijn de eerste waar ik zo snel aan denk.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:53 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Waar gaan de middeninkomens krom liggen?
Dat was de extra verhoging bovenop de gefaseerde verhoging tot en met 2025. Die zullen ze nu wel ongedaan gaan makenquote:Op donderdag 16 mei 2024 07:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat was toch al geblokkeerd door de Eerste Kamer?
Dat ligt wel wat complexer dan alleen het aantal sportdagen en museumbezoeken. Het nieuwe curriculum dat ze op dit moment ontwikkelen doet absoluut niet wat het belooft. Het voldoet niet eens aan de voorwaarden die ze zichzelf hebben gesteld.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:55 schreef Hanca het volgende:
En wij ons maar afvragen waarom ze slechter lezen en schrijven.
En een paar regels verder staat dat schoolbestuurders sneller ontslagen kunnen worden als ze dingen doen die anti-democratisch etc. zijn. Hoewel misschien goed bedoeld, is dit wat mij betreft een hele gevaarlijke passage.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
En we hebben een lentekriebels-beding!
Geblokkeerde wetten kunnen uiteraard niet worden opgevoerd als besparingspost dus ik neem aan dat het om de eerste verhoging gaat inderdaad.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:58 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Dat was de extra verhoging bovenop de gefaseerde verhoging tot en met 2025. Die zullen ze nu wel ongedaan gaan maken
Natuurlijk ligt het complexer, maar ik vond het wel tekenend. Vroeger ging je misschien 2 keer per jaar de deur uit als klas, nu is dat minstens elke maand en meestal vaker.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat ligt wel wat complexer dan alleen het aantal sportdagen en museumbezoeken. Het nieuwe curriculum dat ze op dit moment ontwikkelen doet absoluut niet wat het belooft. Het voldoet niet eens aan de voorwaarden die ze zichzelf hebben gesteld.
Dit punt uit het hoofdlijnenakkoord is meer luiheid dan visie.
Ik zat al te zoeken op lentekriebels maar de sneaky bastards hebben het er dus in verholen bewoordingen toch in het hoofdlijnenakkoord gepropt.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
En we hebben een lentekriebels-beding!
We hebben toch al het complete akkoord, wat moeten we dan nog met een artikel met een greep met was losse maatregelen?quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:01 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Arbeid gaat meer lonen, vermoedelijk door een verlaging van de loonbelasting
Het eigen risico in de zorg wordt sterk verlaagd
de kinderopvang wordt bijna gratis
Er komt een grens aan huurverhogingen
Er komen meer woningen en ook meer sociale woningen
malafide constructies om goedkope arbeid naar Nederland te halen worden bestreden
Oekraïne wordt volop gesteund
Het klimaatbeleid wordt voorgezet, de klimaatwet geëerbiedigd, het Klimaatfonds blijft in stand.
Beter openbaar vervoer in het landelijk gebied
De overheid wordt aardiger voor de burger en gaat foutjes vergeven, De incassokosten van de overheid worden aan banden gelegd.
1,4 miljard voor de ’pechgeneratie’: studenten die tussen 2015 en 2023 geen recht hadden op een studiebeurs.
Verhoging van de vliegtaks
Een asielcrisis uitroepen
Europa vragen om minder strenge regels toe te staan voor de landbouw
De asielvergunning voor onbepaalde tijd wordt afgeschaft
Minder huizen voor vluchtelingen, minder gezinshereniging.
Geen gedwongen krimp veestapel
Carte blanche voor Israël, verplaatsing ambassade naar Jeruzalem
Grote besparing op steun aan arme landen
Geen extra verhoging minimumloon
https://www.welingelichte(...)-het-coalitieakkoord
De politiek gaat lesboeken herschrijven. Topidee.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
En we hebben een lentekriebels-beding!
Deze is ook leuk:quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:03 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik zat al te zoeken op lentekriebels maar de sneaky bastards hebben het er dus in verholen bewoordingen toch in het hoofdlijnenakkoord gepropt.
We bewaken de vrijheid van onderwijs, behalve als we het er niet mee eens zijn. Ik vind dit oprecht een gevaarlijke ontwikkeling.quote:Bestuurders worden sneller ontslagen als de burgersopdracht niet wordt uitgevoerd.
Kijk, een boze leverworstquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:03 schreef Hanca het volgende:
[..]
We hebben toch al het complete akkoord, wat moeten we dan nog met een artikel met een greep met was losse maatregelen?
Volgens mij kan dat helemaal niet ivm vrijheid van onderwijs.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:47 schreef trein2000 het volgende:
[ x ]
En we hebben een lentekriebels-beding!
Inderdaad, vooral dat. De passage over natuur is om misselijk van te worden. Verder staat er vooral een hoop in waarbij het totaal onduidelijk is hoe ze het willen uitvoeren, maar dat is natuurlijk wel standaard bij een regeerakkoord (een hoofdlijnenakkoord kun je dit niet noemen).quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:04 schreef Hexagon het volgende:
Nou gelezen. Wat er pro-actief staat is niet zo slecht als ik had gedacht.
Maar, ik zie vooral een heeele hoop niet onderbouwde gemeenplaatsen, tegenstrijdigheden en onhaalbare beloften.
Verder zijn boeren en vissers natuurlijk ontzettend zielig en heeft de natuur geen stem. Dat is duidelijk.
Dat noem je "Gesundes Volksempfinden"quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:05 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Deze is ook leuk:
[..]
We bewaken de vrijheid van onderwijs, behalve als we het er niet mee eens zijn. Ik vind dit oprecht een gevaarlijke ontwikkeling.
quote:Verhogen collegegeld langstudeerders (via lagere bekostiging). Het collegegeld wordt met
3.000 euro verhoogd voor voltijdstudenten die langer dan 1 jaar uitlopen in de bachelor- of
masterfase.
Niks boos, ik snap alleen niet waarom je een artikel met een greep uit de maatregelen zou lezen als je het hele akkoord zelf kunt lezen. Zou ik bij geen enkele samenstelling van een coalitie begrijpen.quote:
De strekking van het onderwijs-gedeelte is 'artikel 23 blijft bestaan, maar wel alleen voor het deel waar we het mee eens zijn'. Dus nee, ik denk ook niet dat dat kan. Maar hé, waarom zou dat voor deze partijen een probleem zijn?quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:06 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat helemaal niet ivm vrijheid van onderwijs.
Wordt die maatregel weer van stal gehaaldquote:
Staat er onder: https://www.kabinetsforma(...)type=Alle+documentenquote:
Kijk aan. Soms valt het best mee.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:04 schreef Hexagon het volgende:
Nou gelezen. Wat er pro-actief staat is niet zo slecht als ik had gedacht.
Maar, ik zie vooral een heeele hoop niet onderbouwde gemeenplaatsen, tegenstrijdigheden en onhaalbare beloften.
Verder zijn boeren en vissers natuurlijk ontzettend zielig en heeft de natuur geen stem. Dat is duidelijk.
"het lukt, en als het niet lukt dan zetten we ambtenaren op de nullijn"/quote:
Het gehele akkoord is wat mij betreft niet vernieuwend. Zeker niet op de wijze die het viertal nu presenteert.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:58 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat ligt wel wat complexer dan alleen het aantal sportdagen en museumbezoeken. Het nieuwe curriculum dat ze op dit moment ontwikkelen doet absoluut niet wat het belooft. Het voldoet niet eens aan de voorwaarden die ze zichzelf hebben gesteld.
Dit punt uit het hoofdlijnenakkoord is meer luiheid dan visie.
Ik vind een onterechte maatregel, want ik werd chronisch ziek tijdens het volgen van een studie waardoor ik meer dan een jaar uitliep.quote:
Migratie.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:06 schreef Elan het volgende:
Wilders heeft inhoudelijk bijna niets binnengehaald.
Ik zie geen budgettaire bijlage staan. Staat alleen een link naar het akkoord, zonder begroting of financiële bijlage.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:09 schreef Hanca het volgende:
[..]
Staat er onder: https://www.kabinetsforma(...)type=Alle+documenten
Dat vind ik, mits er uitzondering wordt gemaakt voor studenten die ziekte meemaken of bijvoorbeeld een overlijden binnen het gezin, best een hele goede. Eeuwig studeren moet gewoon duur worden. Als ergens 4 jaar voor staat is het echt totale onzin om er 6 of 7 jaar over te doen.quote:
Ik had de link al aangepastquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:11 schreef FYazz het volgende:
[..]
Ik zie geen budgettaire bijlage staan. Staat alleen een link naar het akkoord, zonder begroting of financiële bijlage.
Kun je de betreffende link naar de financiële bijlage delen?
Nou nee, dit kabinet gaat ons vooral ontzettend belachelijk maken internationaal gezien en veel geld kosten. En steekt qua vervuiling duidelijk hun kop in het zand.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:09 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Kijk aan. Soms valt het best mee.
Ja, daar moet rekening mee worden gehouden, dat kun je best als uitzondering in de wet gieten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:10 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik vind een onterechte maatregel, want ik werd chronisch ziek tijdens het volgen van een studie waardoor ik meer dan een jaar uitliep.
Nauwelijks.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:53 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Waar gaan de middeninkomens krom liggen?
Er mag best onderscheid in gemaakt worden tussen opleidingen qua niveau (en ruimte voor bijvoorbeeld een bestuursjaar)quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat vind ik, mits er uitzondering wordt gemaakt voor studenten die ziekte meemaken of bijvoorbeeld een overlijden binnen het gezin, best een hele goede. Eeuwig studeren moet gewoon duur worden. Als ergens 4 jaar voor staat is het echt totale onzin om er 6 of 7 jaar over te doen.
Als je bestuursactiviteiten je echt zoveel vertraging op laten lopen, ben jij gewoon niet geschikt voor die bestuursactiviteiten. Dit moet naast je studie kunnen, niet ipv.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Er mag best onderscheid in gemaakt worden tussen opleidingen qua niveau (en ruimte voor bijvoorbeeld een bestuursjaar)
Maar micromanagen en nuance is vast niet toegestaan.
Ik vind een starre tijd daarvoor stellen nogal ouderwets en rigide. Stel een student wil zich breder inzetten en ontwikkelen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat vind ik, mits er uitzondering wordt gemaakt voor studenten die ziekte meemaken of bijvoorbeeld een overlijden binnen het gezin, best een hele goede. Eeuwig studeren moet gewoon duur worden. Als ergens 4 jaar voor staat is het echt totale onzin om er 6 of 7 jaar over te doen.
Maar dat kan niet altijd want sommige verenigingen zijn behoorlijk groot.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:15 schreef Hanca het volgende:
[..]
Als je bestuursactiviteiten je echt zoveel vertraging op laten lopen, ben jij gewoon niet geschikt voor die bestuursactiviteiten. Dit moet naast je studie kunnen, niet ipv.
Je doet het maar gewoon in vier jaarquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:16 schreef VoMy het volgende:
[..]
Maar dat kan niet altijd want sommige verenigingen zijn behoorlijk groot.
Nee Rutte I had niet de Sinterklazerij van dit akkoord.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:14 schreef VoMy het volgende:
Is het akkoord niet gewoon hetzelfde als bij Rutte I? Die deden ook kerncentrales, theater werd gekort, etc. En de titel lijkt ook al op die van de oudejaarsconference toen.
Ja. Ware het niet dat het juist de PVV is die altijd tekeer ging over politici die zich niet hielden aan wat ze beloofden en dat ze daardoor niet te vertrouwen zouden zijn.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:30 schreef nostra het volgende:
Dat Wilders niet het hele ER binnenhaalt is toch volkomen logisch in een coalitievorming. Het is wel erg flauw om dat dan als leugenachtig weg te zetten, zo werkt een campagne en een daaropvolgend compromis nou eenmaal.
Maak je als Nederlander nou toch eens niet zo druk om de natuur. Als je Amerikaan was geweest had ik je beter gesnapt maar onze impact is toch minimaal.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:04 schreef Hexagon het volgende:
Nou gelezen. Wat er pro-actief staat is niet zo slecht als ik had gedacht.
Maar, ik zie vooral een heeele hoop niet onderbouwde gemeenplaatsen, tegenstrijdigheden en onhaalbare beloften.
Verder zijn boeren en vissers natuurlijk ontzettend zielig en heeft de natuur geen stem. Dat is duidelijk.
Ik vind dat flierefluiten en tot je 28e aan de studie zijn nogal ouderwets, daar is gewoon geen budget en geen tijd meer voor. Aan de ene kant studenten lang laten studeren en aan de andere kant de pensioenleeftijd verhogen is niet te verkopen.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:15 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik vind een starre tijd daarvoor stellen nogal ouderwets en rigide. Stel een student wil zich breder inzetten en ontwikkelen.
Dan zou ik naar een stelsel willen waarin je per afgenomen module kan betalen, en de zaak ook wel op pauze kan zetten.
Met als verschil dat de PVV het ook doet, en de PvdA het slechts belooft in campagnes, om het in de onderhandelingen aan te wenden voor impulsen voor cultuur of klimaat. En de kiezer heeft dat haarfijn door.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Ja. Ware het niet dat het juist de PVV is die altijd tekeer ging over politici die zich niet hielden aan wat ze beloofden en dat ze daardoor niet te vertrouwen zouden zijn.
Nou ik woon in Nederland, dus ik wil natuur in Nederland. Aan natuur in Amerika heb ik niet zoveel.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maak je als Nederlander nou toch eens niet zo druk om de natuur. Als je Amerikaan was geweest had ik je beter gesnapt maar onze impact is toch minimaal.
De boete voor langstudeerders is nu al jaren werkinkomen mislopen. Dat lijkt me toch zwaar genoeg?quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat vind ik, mits er uitzondering wordt gemaakt voor studenten die ziekte meemaken of bijvoorbeeld een overlijden binnen het gezin, best een hele goede. Eeuwig studeren moet gewoon duur worden. Als ergens 4 jaar voor staat is het echt totale onzin om er 6 of 7 jaar over te doen.
Onze impact minimaal? Heb jij de laatste 15 jaar regelmatig de Nederlandse nationale parken en Natura 2000 gebieden bezocht? Dan zie je het voor je ogen achteruit gaan. Onze impact op de natuur is gigantisch.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Maak je als Nederlander nou toch eens niet zo druk om de natuur. Als je Amerikaan was geweest had ik je beter gesnapt maar onze impact is toch minimaal.
Het is symboliek inderdaad. Maar je treft wel voor een deel mooi die alfa studenten die over van alles en nog wat klagen en overal demonstreren - zie uni's nu - dus vanuit dat perspectief vind ik het goed.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
De boete voor langstudeerders is nu al jaren werkinkomen mislopen. Dat lijkt me toch zwaar genoeg?
Ben benieuwd wat ze onder "anti-democratisch" verstaan eigenlijk.quote:Op donderdag 16 mei 2024 07:59 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
En een paar regels verder staat dat schoolbestuurders sneller ontslagen kunnen worden als ze dingen doen die anti-democratisch etc. zijn.
Sterker nog, het is doodeng.quote:Hoewel misschien goed bedoeld, is dit wat mij betreft een hele gevaarlijke passage.
Jammer joh, chronisch zieken hebben gewoon pech onder een VVD / PVV regering.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:10 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik vind een onterechte maatregel, want ik werd chronisch ziek tijdens het volgen van een studie waardoor ik meer dan een jaar uitliep.
Dat deden ze in Rutte 1 ook niet. Toen wilden ze het zelfs met terugwerkende kracht invoeren. Ga er naar vanuit dat er deze keer ook geen uitzonderingen komenquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:13 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ja, daar moet rekening mee worden gehouden, dat kun je best als uitzondering in de wet gieten.
Wel eens met dit verhaal maar de gevolgen zijn ook nu toch vooral voor de langstudeerder zelf. Als jij 30 bent, een dikke studieschuld en je moet qua inkomen nog onderaan de ladder beginnen loop je tonnen achter ten opzichte van mensen die 8 jaar eerder begonnen zijn met werken.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik vind dat flierefluiten en tot je 28e aan de studie zijn nogal ouderwets, daar is gewoon geen budget en geen tijd meer voor. Aan de ene kant studenten lang laten studeren en aan de andere kant de pensioenleeftijd verhogen is niet te verkopen.
Als je het wil zoals jij het doet, moet je de pensioenleeftijd loslaten en iedereen pas na 45 jaar werken AOW geven (en bijbaantjes tellen niet). Begin je dan op je 18e, ben je mooi vroeg klaar. Als je eeuwige student bent, ga je pas op je 75e met pensioen.
Dat is niet waar.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:21 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Jammer joh, chronisch zieken hebben gewoon pech onder een VVD / PVV regering.
Plus dat de impact van ons land wellicht minimaal is, maar de impact op ons waterlandje des te groter.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:19 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou ik woon in Nederland, dus ik wil natuur in Nederland. Aan natuur in Amerika heb ik niet zoveel.
Gewoon vrij zielig en rancuneus mensen pesten met een andere mening dus. Kansloos sneu tot en met.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is symboliek inderdaad. Maar je treft wel voor een deel mooi die alfa studenten die over van alles en nog wat klagen en overal demonstreren - zie uni's nu - dus vanuit dat perspectief vind ik het goed.
Studeren = Linksquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:24 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Waarom haten ze mensen die studeren zo?
Maakt niet uit, wetenschap is immers ook maar een mening.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:23 schreef FYazz het volgende:
[..]
Plus dat de impact van ons land wellicht minimaal is, maar de impact op ons waterlandje des te groter.
Uit de financiële bijlage haal ik dat om zaken te financieren vooral flink gekort gaat worden op alles wat met groei, klimaat en wetenschap te maken heeft.
Kortom, op kennis wordt grof gekort en dat heeft op lange termijn altijd een negatieve invloed.
Wat laat jij jezelf weer kennen zegquote:Op donderdag 16 mei 2024 08:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is symboliek inderdaad. Maar je treft wel voor een deel mooi die alfa studenten die over van alles en nog wat klagen en overal demonstreren - zie uni's nu - dus vanuit dat perspectief vind ik het goed.
Ben wel tegen minder cultuur en uitjes op scholen, dat ontplooit leerlingen juist. Het feit dat er niet goed gerekend en geschreven wordt heeft andere oorzaken mijn inziens.
Als dat de redenatie is dan zou ook parttime werken je pensioenleeftijd moeten doen opschuiven.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:18 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik vind dat flierefluiten en tot je 28e aan de studie zijn nogal ouderwets, daar is gewoon geen budget en geen tijd meer voor. Aan de ene kant studenten lang laten studeren en aan de andere kant de pensioenleeftijd verhogen is niet te verkopen.
Als je het wil zoals jij het doet, moet je de pensioenleeftijd loslaten en iedereen pas na 45 jaar werken AOW geven (en bijbaantjes tellen niet). Begin je dan op je 18e, ben je mooi vroeg klaar. Als je eeuwige student bent, ga je pas op je 75e met pensioen.
We pakken alleen de interlectuerelen hoor, je kunt gewoon lekker goedkoop naar de bios blijven gaan!quote:Het btw-tarief gaat van 9% naar 21%. Het huidige lage btw-tarief voor dagrecreatie en
bioscopen blijft behouden en is uitgezonderd van de verhoging.
Bestuursactiviteiten kosten je vaak gewoon een volledig jaar, of je kunt er iets kleins naast doen maar geen volledige studie.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:15 schreef Hanca het volgende:
[..]
Als je bestuursactiviteiten je echt zoveel vertraging op laten lopen, ben jij gewoon niet geschikt voor die bestuursactiviteiten. Dit moet naast je studie kunnen, niet ipv.
Eeuwig studeren doet al jaren niemand meer. Is meer iets van de jaren 70/80.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:11 schreef Hanca het volgende:
[..]
Dat vind ik, mits er uitzondering wordt gemaakt voor studenten die ziekte meemaken of bijvoorbeeld een overlijden binnen het gezin, best een hele goede. Eeuwig studeren moet gewoon duur worden. Als ergens 4 jaar voor staat is het echt totale onzin om er 6 of 7 jaar over te doen.
ik heb geweldig genoten.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:27 schreef Hexagon het volgende:
Overigens ken ik bijna niemand die na zijn 25e nog studeerde
En die mensen raak je dan ook niet met een langstudeerboete.quote:Op donderdag 16 mei 2024 08:27 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Overigens ken ik bijna niemand die na zijn 25e nog studeerde. De meesten zijn er na 4-5 jaar wel klaar mee (mezelf incluis).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |