SPOILER: Schema'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Diverse linksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Apps voor op telefoonsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Wie loopt er waar en wanneer?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 2013 ChallengeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Verlopen ChallengesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Formule voor het berekenen van je maximale hartslagOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ten commandments for the runnerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Guppy op 06-01-2013 14:36:40 ][b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 10:28 schreef De_kluizenaar het volgende:
I did it, 10-10-12
Op 3.5 km werd het wel zwaar, geen idee hoe, gewoon doorzetten, rustiger aan maar blijven lopen. Laatste 700 meter galmde er nog iets door mijn hoofd "vreet dat meer op, vreet dat meer op."
http://www.endomondo.com/workouts/117025663
En toen nog een dikke kilometer terug naar mijn auto wandelen, dit was heerlijk!!
know'm sayin?
×
word? word.![]()
Kluizenaar
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Ik heb voor iedereen in dit topic veel respect, maar voor kluizenaar en Swets nét een beetje meer
F means you're fucked![]()
Dat kan nog best lastig zijn.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 10:03 schreef YUR het volgende:
Eigenlijk is het natuurlijk de truc om bepaalde tempo's te kunnen lopen zonder hulp van je GarminIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Dat klopt!quote:
Leuk maar o zo lastig onderdeel van het arsenaal van mijn trainer:
Start op een vast punt. Loop 3 minuten een kant op. Draai om. Loop 3 minuten terug. Kom precies op het startpunt uit.
Bijna niet te doen, maar je leert er wel van
F means you're fucked![]()
Die oefening deden ze ook in mijn loopgroep.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Dat zou best kunnen. Die trainers leren het ook ergens hequote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:00 schreef slacker_nl het volgende:
Die oefening deden ze ook in mijn loopgroep.
F means you're fucked![]()
Ik denk ook dat als ik bij een groep begin het beter gaat worden, maar zo'n piepende Garmin is ook wel heel handigquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:00 schreef slacker_nl het volgende:
Die oefening deden ze ook in mijn loopgroep.![]()
![]()
@De kluizenaar:Tuurlijk kon je dit
Hier stort al het equipment spontaan in. Mijn Garmin is al vanaf mijn loopje van eergister dood. Normaal met alle knopjes indrukken doet 'ie het weer... Nu niet![]()
Net weer mijn schoenen afgeborsteld, want er zaten weer flinke plakkaten Midden-Westland op. Weer redelijk schoon, alleen: er zit een GAATJE in mijn schoen! WTFZie hieronder (zit een pennetje doorheen voor de duidelijkheid):
Op zich zou doorscheuren zich beperken tot dat stukje. Maar toch.....![]()
![]()
Nou zeg! Dat is ook stom!hoe lang heb je ze al?
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Dat hoeft niet hoor, er zijn hier allemaal bikkels!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 10:52 schreef YUR het volgende:
Ik heb voor iedereen in dit topic veel respect, maar voor kluizenaar en Swets nét een beetje meer
Het is allemaal relatief, voor jou is misschien 25 km lopen the edge, voor mij is dat die 5 km. We gaan allemaal tot het uiterste en net iets verder. Althans zo voelde dat voor mij net, dit heb ik zeker weten nooit gedaan of gekund en blijf mijzelf verbazen dat ik het toch weer doe.
De laatste 5 minuten was mijn hoofd leeg, ik hoorde de muziek niet meer, ik hoorde de pace niet meer van runkeeper, het was alleen maar doorlopen
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Heel veel trainingsoefeningen zijn standaard, wanneer en hoe ze ingezet worden is afhankelijk van het doel/trainingen. En dat vind ik wel een heel groot voordeel van een loopgroep of trainen met een trainer, dat je andere dingen doet dan je in je eentje zou doen. Ik denk dat er weinigen (hier) hun training dusdanig invullen dat ze dit soort dingen doen. En eigenlijk is dat zonde, want je kan een hoop leren van trainers en hoe zij dingen doen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:01 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat zou best kunnen. Die trainers leren het ook ergens heZou ik zeker een keer doen, of naar een atletiekvereniging zoals YUR/GotC.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:02 schreef hatsaflats het volgende:
Ik denk ook dat als ik bij een groep begin het beter gaat worden, maar zo'n piepende Garmin is ook wel heel handigIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Goed excuus om nieuwe Brooks aan te schaffen toch?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:05 schreef Quoi het volgende:
Op zich zou doorscheuren zich beperken tot dat stukje. Maar toch.....Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Eigenlijk lopen wij gewoon bij het loopgroeponderdeel van een grote atletiekvereniging. Er zijn weinig banden met bijvoorbeeld de baanatletiekquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:08 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Heel veel trainingsoefeningen zijn standaard, wanneer en hoe ze ingezet worden is afhankelijk van het doel/trainingen. En dat vind ik wel een heel groot voordeel van een loopgroep of trainen met een trainer, dat je andere dingen doet dan je in je eentje zou doen. Ik denk dat er weinigen (hier) hun training dusdanig invullen dat ze dit soort dingen doen. En eigenlijk is dat zonde, want je kan een hoop leren van trainers en hoe zij dingen doen.
[..]
Zou ik zeker een keer doen, of naar een atletiekvereniging zoals YUR/GotC.F means you're fucked![]()
Februari 2012.... Maar goed, voor demping e.d. zou dit niet uit moeten maken. En bij een plas wordt je tóch wel nat. Het is gewoon niet leuk.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:06 schreef Guppyfriend het volgende:
Nou zeg! Dat is ook stom!hoe lang heb je ze al?
![]()
Asics Air Maxquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:10 schreef Quoi het volgende:
[..]
Februari 2012.... Maar goed, voor demping e.d. zou dit niet uit moeten maken. En bij een plas wordt je tóch wel nat. Het is gewoon niet leuk.
F means you're fucked![]()
Moet ik echt mee wachten tot mijn eerste topsalaris binnen isquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:09 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Goed excuus om nieuwe Brooks aan te schaffen toch?![]()
![]()
Jullie hebben ook geen wedstrijdlicentie waarschijnlijk? Of dat weer wel?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:09 schreef YUR het volgende:
[..]
Eigenlijk lopen wij gewoon bij het loopgroeponderdeel van een grote atletiekvereniging. Er zijn weinig banden met bijvoorbeeld de baanatletiekIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Wijzelf niet nee, maar we kunnen er zo eentje nemen als we dat zouden willenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:13 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Jullie hebben ook geen wedstrijdlicentie waarschijnlijk? Of dat weer wel?F means you're fucked![]()
Voor de werking maakt het ook niet uit, maar stom is het wel!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:10 schreef Quoi het volgende:
[..]
Februari 2012.... Maar goed, voor demping e.d. zou dit niet uit moeten maken. En bij een plas wordt je tóch wel nat. Het is gewoon niet leuk.
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Staat allang al op de planning voor na Egmond. Ik moet alleen nog even zien hoe en wat, want ik vond op de baan trainen met Start2Run ook altijd erg leuk (en ik heb tot m'n 14e geatletiektquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:08 schreef slacker_nl het volgende:
Zou ik zeker een keer doen, of naar een atletiekvereniging zoals YUR/GotC.), dus ik weet niet of ik dat wil of gewoon bij de recreanten meelopen. Volgende week donderdag ga ik heen en dan zie ik wel
![]()
![]()
Dan zou ik inderdaad ook een atletiekvereniging opzoeken met een loopgroepafdeling. Dan loop je zowel op de weg als zo nu en dan op de baanquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:14 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Staat allang al op de planning voor na Egmond. Ik moet alleen nog even zien hoe en wat, want ik vond op de baan trainen met Start2Run ook altijd erg leuk (en ik heb tot m'n 14e geatletiekt), dus ik weet niet of ik dat wil of gewoon bij de recreanten meelopen. Volgende week donderdag ga ik heen en dan zie ik wel
F means you're fucked![]()
Kluizenaar![]()
Ik heb me net aangemeld voor de loopgroep die dinsdagavond de 15e start, denk dat dat toch wel fijn is, ook i.v.m. looptechniek enzo.Nu komt het misschien alleen iets minder goed uit dat ik op maandagavond de fysio-fitness heb, maar dat kan niet op een andere avondquote:De beginnerscursus bestaat uit 2x 7 weken. Na de eerste 6 weken kun je 20 minuten aan een stuk hardlopen en dat toon je jezelf aan in de 7de week tijdens een testloop. Dan na de volgende 6 weken kun je 30 minuten aan een stuk hardlopen en dat laat je jezelf weer zien in een testloop in de 14de week.
Daarna, als je door wilt gaan, word je lid van de vereniging.
Je krijgt een schema met een programma voor twee keer trainen in de week. Een keer is de gezamenlijke training en een keer train je voor jezelf, eventueel samen met een andere cursist als je dat zou willen (onderling afspreken).![]()
![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:16 schreef Serinde het volgende:
Kluizenaar![]()
Ik heb me net aangemeld voor de loopgroep die dinsdagavond de 15e start, denk dat dat toch wel fijn is, ook i.v.m. looptechniek enzo.
[..]
Nu komt het misschien alleen iets minder goed uit dat ik op maandagavond de fysio-fitness heb, maar dat kan niet op een andere avondDaar ga je geen spijt van krijgen!
![]()
Dan gaat je contributie ook omhoog of niet?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:14 schreef YUR het volgende:
[..]
Wijzelf niet nee, maar we kunnen er zo eentje nemen als we dat zouden willenEn dan wordt je lid van de KNAU! Eckte eckte hardloper dan
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Dat klopt ja! Het scheelt maar 20 euro per jaar trouwens, maar ik zou niet weten wat ik met een licentie zou moetenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:22 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Dan gaat je contributie ook omhoog of niet?En dan wordt je lid van de KNAU! Eckte eckte hardloper dan
F means you're fucked![]()
Dat klinkt tof!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:16 schreef Serinde het volgende:
Kluizenaar![]()
Ik heb me net aangemeld voor de loopgroep die dinsdagavond de 15e start, denk dat dat toch wel fijn is, ook i.v.m. looptechniek enzo.
[..]
Nu komt het misschien alleen iets minder goed uit dat ik op maandagavond de fysio-fitness heb, maar dat kan niet op een andere avond![]()
Wat doe je precies bij de fysio-fitness? Denk dat het opzich wel moet lukken om na wat krachttraining op maandag op dinsdag te hardlopen.
Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.![]()
Ik was op m'n 8e al lid van KNAU, toen was ik nog geen Eckte eckte hardloper. Wel fijn dat er nog steeds een clubrecord estafette uit 1995 deels op mijn naam staatquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:22 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Dan gaat je contributie ook omhoog of niet?En dan wordt je lid van de KNAU! Eckte eckte hardloper dan
En alles is al uitgezocht, op donderdag is er zowel looptraining recreanten en op de baan, en op zaterdagochtend is er looptraining voor recreanten op de baanDus waarschijnlijk wordt het gewoon op donderdagavond en zaterdagochtend, en dan kan ik nog 1 of 2 keer per week m'n eigen rondje rennen.
![]()
Vooraan beginnen en je brutotijd wordt nettotijd in die gevallen. Maar je begint dan ook eerder bij dat soort loopjes.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:25 schreef YUR het volgende:
[..]
Dat klopt ja! Het scheelt maar 20 euro per jaar trouwens, maar ik zou niet weten wat ik met een licentie zou moetenIn theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Ja, maar ik weet nu al dat ik mezelf compleet opblaas als ik tussen de eckte eckte lopers moet startenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:29 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Vooraan beginnen en je brutotijd wordt nettotijd in die gevallen. Maar je begint dan ook eerder bij dat soort loopjes.
F means you're fucked![]()
No pain, no gainquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:30 schreef YUR het volgende:
[..]
Ja, maar ik weet nu al dat ik mezelf compleet opblaas als ik tussen de eckte eckte lopers moet starten
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Dat kloptquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:32 schreef Quoi het volgende:
Yur ik zie weer zo'n heerlijke zandbank in het parcours![]()
* Quoi is blij dat ze niet meedoet
F means you're fucked![]()
Ik heb ook wel eens zitten kijken naar Dutchrunners, daarmee kun je ook een lidmaatschap bij de Atletiekunie nemen zonder dat je bij een loopgroep heeft te zitten. Maar wat voor voordelen een lidmaatschap bij de Atletiekunie nou zou hebben voor mij ben ik nog niet helemaal achter[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
10% korting bij de Runnersworld!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:37 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik heb ook wel eens zitten kijken naar Dutchrunners, daarmee kun je ook een lidmaatschap bij de Atletiekunie nemen zonder dat je bij een loopgroep heeft te zitten. Maar wat voor voordelen een lidmaatschap bij de Atletiekunie nou zou hebben voor mij ben ik nog niet helemaal achter
So many adventures couldn't happen today, so many songs we forgot to play, so many dreams swinging out of the blue.![]()
Ik heb een programma van een uurtje, lichte cardio en kracht, met name gericht op mijn knie. Ben een half jaar bezig en twijfel over de vooruitgang. Ik heb een doel nodig om naartoe te werken, vandaar jet hardlopen. Ik overleg maandag wel of het programma daar evt op aangepast kan/mag/moet worden.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:26 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Dat klinkt tof!![]()
Wat doe je precies bij de fysio-fitness? Denk dat het opzich wel moet lukken om na wat krachttraining op maandag op dinsdag te hardlopen.![]()
Goed idee, denk het dat wel moet kunnen zo. Zou dat van je knie wel aangeven bij je trainer(s) van de loopgroep.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:06 schreef Serinde het volgende:
[..]
Ik heb een programma van een uurtje, lichte cardio en kracht, met name gericht op mijn knie. Ben een half jaar bezig en twijfel over de vooruitgang. Ik heb een doel nodig om naartoe te werken, vandaar jet hardlopen. Ik overleg maandag wel of het programma daar evt op aangepast kan/mag/moet worden.Stay with me, let's just breathe.
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you viddy them on the screen.![]()
Zo.. tweede rondje van dit jaar erop zitten..
Beetje testloopje.. stukje wandelen, stukje vollebak.. etc..
Mijn hartslag stuiterde naar 200.. maar dat was op 800m a 20.6 km/h
Voornamelijk tussen 160 en170 gelopen.
4.66km in 30min, Niet ontevreden.. Voel mn benen wel, maar eigenlijk geen pijntjes behalve spierpijn.It starts with a shiver, an itch, a slow boil![]()
Vanochtend m'n allereerste rondje "gerend" met Evy!
Ik had toch gedacht dat het makkelijker zou zijndat ik een iets betere conditie had. Helaes.
(edit: oeh ik moet niet vergeten een "voor-foto" te maken, ben toch benieuwd of je in 10 weken ook echt veranderd)![]()
Ook op volle bak haal ik dat soort snelheden totaal nietendan al helemaal niet over 800m. Klopt die datawel?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:45 schreef Koepert het volgende:
Zo.. tweede rondje van dit jaar erop zitten..
Beetje testloopje.. stukje wandelen, stukje vollebak.. etc..
Mijn hartslag stuiterde naar 200.. maar dat was op 800m a 20.6 km/h
Voornamelijk tussen 160 en170 gelopen.
4.66km in 30min, Niet ontevreden.. Voel mn benen wel, maar eigenlijk geen pijntjes behalve spierpijn.![]()
Ho.. ik moet het even nuanceren.. Het was een stukje van 800m waarin ik rustig begin, tot mn piek en dan weer afzakken. En die piek lag dan op 20.6 ..En of die dan precies klopt.. dunno..quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:00 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Ook op volle bak haal ik dat soort snelheden totaal nietendan al helemaal niet over 800m. Klopt die datawel?It starts with a shiver, an itch, a slow boil![]()
Pas maar op, het opbouwen van je conditie werkt verslavend!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:55 schreef Cherryblossom het volgende:
Vanochtend m'n allereerste rondje "gerend" met Evy!
Ik had toch gedacht dat het makkelijker zou zijndat ik een iets betere conditie had. Helaes.
(edit: oeh ik moet niet vergeten een "voor-foto" te maken, ben toch benieuwd of je in 10 weken ook echt veranderd)Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Ja oké, maar ik kom eigenlijk altijd bij Run2Day...quote:[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Haha, ik hoop het. En dan komende zomer lekker strak op het strand liggen (of rennen.. wie weet)quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:12 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Pas maar op, het opbouwen van je conditie werkt verslavend!![]()
Goedzo kluizenaar! Ik laat het bos nog een dagje doorsudderen want ik had me verslapen en heb nu geen tijd meer. Dus morgen eet ik dat bos op.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Mja, dat schiet niet echt op dan. Verder heb ik er nog niets mee gedaan eigenlijk.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 13:19 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ja oké, maar ik kom eigenlijk altijd bij Run2Day...So many adventures couldn't happen today, so many songs we forgot to play, so many dreams swinging out of the blue.![]()
Zojuist langer achter elkaar gelopen qua tijd dan ik ooit gedaan had, toch een mijlpaaltje!
Totaal 2 uur weggeweest, ongeveer 10 minuten ingelopen en daarna 20 kilometer in 1:49:30.
Expres op hartslag gelopen en niet te intensief. Helaas klooide m'n HRM wat in het begin, daardoor een tijdje iets te hard gelopen, toen was het daarna weer iets lastiger ritme zoeken. Ook liep ik voor het eerst met drinken mee, 2 handhelds / flesjes van 330 ml en dat is toch even wennen voor je schouders en armen, maar overall een lekkere training achter de rug!Jack does it in real time...![]()
De eerste keer viel mij ook super tegen! Daarentegen was ik mega-trots dat ik het gedaan had. Ben nu 4x geweest en de vooruitgang valt me juist mee dus dat komt goedquote:Op zaterdag 5 januari 2013 12:55 schreef Cherryblossom het volgende:
Vanochtend m'n allereerste rondje "gerend" met Evy!
Ik had toch gedacht dat het makkelijker zou zijndat ik een iets betere conditie had. Helaes.
(edit: oeh ik moet niet vergeten een "voor-foto" te maken, ben toch benieuwd of je in 10 weken ook echt veranderd)![]()
Ik heb net een jack gekocht:
Fluoriserend mét reflectieVind hem in het echt mooier dan op dit plaatje maar kon geen goede foto vinden online.
Morgenochtend weer lopen![]()
![]()
Weet iemand trouwens wat ik verkeerd heb gedaan?quote:Op vrijdag 4 januari 2013 09:57 schreef Serinde het volgende:
Ik heb trouwens bij de Challenge iets verkeerd gedaan vorige keer want sta er nu 2x in?
Wacht wel even met toevoegen van die paar metertjes van vandaag :p
Als ik naar mijn naam ga, staat daar 3,0 km en dat getal kan ik veranderen en op 'toevoegen' klikken, dat heb ik vorige keer gedaan en nu sta ik er dus 2x in, heb daarna niks meer gedaan want straks sta ik er 3x in![]()
![]()
Ik ben ook blij dat ik het gedaan heb. Gewoon eens opstaan en beginnen. En het is niet eens een "goed voornemen". Ik ben benieuwd hoe mijn vooruitgang zal gaan. Loopt in het begin niet heel hard op. Dus dat moet goed te doen zijn.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:41 schreef Serinde het volgende:
[..]
De eerste keer viel mij ook super tegen! Daarentegen was ik mega-trots dat ik het gedaan had. Ben nu 4x geweest en de vooruitgang valt me juist mee dus dat komt goed![]()
Leuk jack! Lekker opvallend![]()
Wat een leuk jack! Mooie kleur![b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Bij mij klopt het ook niet. Ik stond op 1, deed er 5,2 bij en nu sta ik nog op 5,2 ipv 6,2.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:44 schreef Serinde het volgende:
[..]
Weet iemand trouwens wat ik verkeerd heb gedaan?
Als ik naar mijn naam ga, staat daar 3,0 km en dat getal kan ik veranderen en op 'toevoegen' klikken, dat heb ik vorige keer gedaan en nu sta ik er dus 2x in, heb daarna niks meer gedaan want straks sta ik er 3x inJust remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Intensief weekje! Training nummer 4 was een stevige tempoduurloop en dat deed pijn! Morgen heel erg rustig 75 minuten hobbelen als herstel.![]()
Je doet er niet bij, je moet zelf het totaal invullen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:01 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Bij mij klopt het ook niet. Ik stond op 1, deed er 5,2 bij en nu sta ik nog op 5,2 ipv 6,2.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Kom op hee! Ik heb er de wekker voor gezet!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 14:24 schreef Daywalk3r het volgende:
Goedzo kluizenaar! Ik laat het bos nog een dagje doorsudderen want ik had me verslapen en heb nu geen tijd meer. Dus morgen eet ik dat bos op.Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Goed gedaan hoor Kluizenaar!
En Serinde, moet je Swetsenegger even een dm of pm sturen, die heeft die tool gemaakt volgens mij.<a href="http://allergenenhardloper.wordpress.com/" rel="nofollow" target="_blank">Hardlopen zonder gluten, melk, ei, pinda...</a>![]()
Zo, Renate 5-10 les 1 zit er op. http://www.endomondo.com/workouts/117142016
Heb er wel nog 2 stukjes rennen aan geplakt om weer thuis te komen, anders was het ook wel heel erg weinig lopen..![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:13 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Je doet er niet bij, je moet zelf het totaal invullen.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Dat dacht ik ook. Wel ingesteld, niet aangezet.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:38 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Kom op hee! Ik heb er de wekker voor gezet!Nou ja dan nu maar een rustdag en dan morgen lopen.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Het begin is er!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 15:56 schreef Sunnythesun het volgende:
Zo, Renate 5-10 les 1 zit er op. http://www.endomondo.com/workouts/117142016
Heb er wel nog 2 stukjes rennen aan geplakt om weer thuis te komen, anders was het ook wel heel erg weinig lopen..![]()
Ja doei.![]()
Sunny
Kluizenaar
Lopers
Morgen echt.. echt waarNu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Ben ook een slapjanus...quote:![]()
Thanks
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Welnee, maar je moet wél gewoon gaan hequote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:33 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Ben ook een slapjanus...![]()
Thanks![]()
![]()
![]()
Dat is meestal een héél goed teken. Loop het lekker van je af.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:56 schreef hatsaflats het volgende:
Ik zit gewoon nu al zenuwachtig te zijn voor EgmondNou, misbruik is niet zo netjes. In mijn ogen niet. Nee, dat hoort niet zo.![]()
Guppy, wil jij voor mij de kustmarathon van 5 oktober in de OP zetten.quote:Nou, misbruik is niet zo netjes. In mijn ogen niet. Nee, dat hoort niet zo.![]()
Nog even applaus voor de voor/na foto van Swets.
. Topic was alweer dicht voor ik erop kon reageren.
Vandaag iets stoms met Nike+. Vriendin en ik rennen samen een rondje, zij heeft 10.7 km gerend en ik 9.3. Beide Nike+ en iPhone. Is het verschil in Gps sterkte dan zo groot?
![]()
moet je die dingen niet calibreren?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:11 schreef karoltje het volgende:
Vandaag iets stoms met Nike+. Vriendin en ik rennen samen een rondje, zij heeft 10.7 km gerend en ik 9.3. Beide Nike+ en iPhone. Is het verschil in Gps sterkte dan zo groot?
![]()
Gefixt!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:01 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Guppy, wil jij voor mij de kustmarathon van 5 oktober in de OP zetten.
Jammer dat de Ladiesrun daar al vol zit. Had m'n moeder mooi gevonden, als Zeeuwse[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Werkt dat wel met GPS?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:11 schreef karoltje het volgende:
Nog even applaus voor de voor/na foto van Swets.
. Topic was alweer dicht voor ik erop kon reageren.
Vandaag iets stoms met Nike+. Vriendin en ik rennen samen een rondje, zij heeft 10.7 km gerend en ik 9.3. Beide Nike+ en iPhone. Is het verschil in Gps sterkte dan zo groot?
![]()
Yeah lotgenoot!!! Mijn moeder wil niet dat ik in het donker of in de regen renquote:Op vrijdag 4 januari 2013 20:42 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Hahaha, dat komt me bekend voor...en ze vindt het hele rennen sowieso belachelijk... Volgens haar is hardlopen slecht voor je lichaam
![]()
![]()
![]()
Het blijft me verbazen. Bij al die ander wedstrijden komen slechts enkele vrouwen, maar zo'n ladiesrun zit direct vol.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:17 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Gefixt!
Jammer dat de Ladiesrun daar al vol zit. Had m'n moeder mooi gevonden, als ZeeuwseNou, misbruik is niet zo netjes. In mijn ogen niet. Nee, dat hoort niet zo.![]()
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen
F means you're fucked![]()
Niceeequote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen![]()
![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen![]()
![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halenJa en alle afstanden meteen ook. Nou ja, er zijn nog genoeg andere loopjesquote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:45 schreef Zeeland het volgende:
[..]
Het blijft me verbazen. Bij al die ander wedstrijden komen slechts enkele vrouwen, maar zo'n ladiesrun zit direct vol.het hoeft voor mij ook allemaal niet ladies only, ik vind gemengd lopen eigenlijk veel leuker
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Onzin ladys-run. Maar dat is mijn mening whehe
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Ik kijk liever naar een ladiesrun dan naar een mensrunquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:23 schreef Jumparound het volgende:
Onzin ladys-run. Maar dat is mijn mening wheheF means you're fucked![]()
Ik vind het ook niet nodig. Maar onzin? Mwa... Ik denk dat het voor sommige vrouwen de drempel is om toch in beweging te komen. Ik bedoel, herinneren we ons Mel, Parties en Priscilla nog
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Denk dat veel vrouwen het gezellig en prettig vinden om met andere vrouwen te lopen, ipv continu te worden ingehaald door mannen![]()
![]()
Als ik door een vrouw word ingehaald vind ik het vervelender dan door een man, want 'mannen zijn nou eenmaal beter in sport'quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:29 schreef GotC het volgende:
Denk dat veel vrouwen het gezellig en prettig vinden om met andere vrouwen te lopen, ipv continu te worden ingehaald door mannen![]()
![]()
dan moeten ze harder lopen...quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:29 schreef GotC het volgende:
Denk dat veel vrouwen het gezellig en prettig vinden om met andere vrouwen te lopen, ipv continu te worden ingehaald door mannenInorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
dat heb ik met voetbalquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:24 schreef YUR het volgende:
[..]
Ik kijk liever naar een ladiesrun dan naar een mensrun
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
HET IS EEN STAP TERUG IN EMANCIPATIE!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:25 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik vind het ook niet nodig. Maar onzin? Mwa... Ik denk dat het voor sommige vrouwen de drempel is om toch in beweging te komen. Ik bedoel, herinneren we ons Mel, Parties en Priscilla nog
Baas in eigen loop oid...Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
mmm spierpijn van gisteren valt hartstikke mee. beetje stijve kuiten maar dat heb ik vaak met de puma`s omdat je gedwongen word om een midden/voorvoetslanding te doen.knie voel ik niks meer van.
morgen even kijken wat ik ga doen. moet morgen eerst van 06.00 tot 14.00 werken dan van 15.00 tot 18.00 oefenen. en dan nog trainen.home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
tijdens de 10k van zuidwolde ben ik een paar keer gelapt door de wedstrijddames. Niet heel verkeerd kan ik je vertellen.:7quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:34 schreef acalaca het volgende:
[..]
Als ik door een vrouw word ingehaald vind ik het vervelender dan door een man, want 'mannen zijn nou eenmaal beter in sport'
En ik liep met 5:00 / 5:10.echt p m'n top. Dus niets om voor te schamen
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
welke poema' s heb je?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:40 schreef winterstorm666 het volgende:
mmm spierpijn van gisteren valt hartstikke mee. beetje stijve kuiten maar dat heb ik vaak met de puma`s omdat je gedwongen word om een midden/voorvoetslanding te doen.knie voel ik niks meer van.
morgen even kijken wat ik ga doen. moet morgen eerst van 06.00 tot 14.00 werken dan van 15.00 tot 18.00 oefenen. en dan nog trainen.Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
/care, of er nu wel of geen ladiesruns zijn. Iedereen moet toch doen waar ze zich prettig bij voelen. Er zullen vast ook lopen voor alleen mannen zijn. Boeiendquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:39 schreef Jumparound het volgende:
[..]
HET IS EEN STAP TERUG IN EMANCIPATIE!
Baas in eigen loop oid...[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
dat vraag ik me serieus af...quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:43 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
/care, of er nu wel of geen ladiesruns zijn. Iedereen moet toch doen waar ze zich prettig bij voelen. Er zullen vast ook lopen voor alleen mannen zijn. BoeiendInorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Misschien helpt het om wat meer vrouwen aan de bij de reguliere wedstrijden te krijgen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:25 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik vind het ook niet nodig. Maar onzin? Mwa... Ik denk dat het voor sommige vrouwen de drempel is om toch in beweging te komen. Ik bedoel, herinneren we ons Mel, Parties en Priscilla nog
Op straat zie je ze vaak wel lopen, maar bij de wedstrijden laten ze zich niet zien.
P.S: Misschien moet ik het geen 'wedstrijd' noemen, maar 'prestatieloop'.Nou, misbruik is niet zo netjes. In mijn ogen niet. Nee, dat hoort niet zo.![]()
Ik heb dezelfde schoenen!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:05 schreef Quoi het volgende:
@De kluizenaar:Tuurlijk kon je dit
Hier stort al het equipment spontaan in. Mijn Garmin is al vanaf mijn loopje van eergister dood. Normaal met alle knopjes indrukken doet 'ie het weer... Nu niet![]()
Net weer mijn schoenen afgeborsteld, want er zaten weer flinke plakkaten Midden-Westland op. Weer redelijk schoon, alleen: er zit een GAATJE in mijn schoen! WTFZie hieronder (zit een pennetje doorheen voor de duidelijkheid):
[ afbeelding ]
Op zich zou doorscheuren zich beperken tot dat stukje. Maar toch.....Toen ik net begon met hardlopen was ik na een maand of anderhalf al aardig wat afgevallen. "Zo is het wel genoeg hoor." hoorde ik van m'n moeder terwijl ik nog een kilo of 10 kwijt moest om onder BMI <25 te komen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:29 schreef acalaca het volgende:
[..]
Yeah lotgenoot!!! Mijn moeder wil niet dat ik in het donker of in de regen renen ze vindt het hele rennen sowieso belachelijk... Volgens haar is hardlopen slecht voor je lichaam
![]()
Of wanneer ik vroeg in de ochtend (of laat in de avond) ging lopen was de reactie: "wtf ga je op dit tijdstip doen?"quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen![]()
Het is altijd óf gemengd óf ladies only... Denk maar eens aan de sauna, het zwembad e.d.quote:![]()
Hu start jij dan eerder dan de top van de vrouwen?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:41 schreef Jumparound het volgende:
[..]
tijdens de 10k van zuidwolde ben ik een paar keer gelapt door de wedstrijddames. Niet heel verkeerd kan ik je vertellen.:7
En ik liep met 5:00 / 5:10.echt p m'n top. Dus niets om voor te schamen![]()
Bikkel!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halenIk ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
de vrouwen startte eerder omdat ze een gemengde finish wilde voor de vrouwen en heren. Zat op de 10k 7 minuten tussen. Of een half rondje (dus de dame die het eerst inhaalde had er al een ronde opzitten)quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:48 schreef acalaca het volgende:
[..]
Hu start jij dan eerder dan de top van de vrouwen?Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
na een jaar wordt het over het algemeeen sowieso tijd om je schoenen te vervangenquote:'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
wel leuk om Yemane Tsegay dan nog even een schouderklopje te geven en hem succes te wensenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 11:30 schreef YUR het volgende:
[..]
Ja, maar ik weet nu al dat ik mezelf compleet opblaas als ik tussen de eckte eckte lopers moet starten
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Oh, dan mag ik m'n schoenen ook gaan vervangen zeker? Ik heb mijn schoenen in oktober 2011 gekocht. Of telt dat niet omdat ik nog maar 430km heb gelopen?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:52 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
na een jaar wordt het over het algemeeen sowieso tijd om je schoenen te vervangen![]()
Misschien moet je deze man eens bellen Jump. Zodat jullie, gewoon omdat het kan, een mannenloop kunnen organiseren: http://www.dehardloopkran(...)008:57&id=Mannenloop[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
toch maar even quoten.....quote:Op zaterdag 5 januari 2013 16:31 schreef uniekhoorn het volgende:
Morgen echt (zondag 6 januari 2013).. echt waar
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
vertel.......quote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Liefst met ontblote bast zodat er nog wat leuks te zien isquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:58 schreef Guppyfriend het volgende:
Misschien moet je deze man eens bellen Jump. Zodat jullie, gewoon omdat het kan, een mannenloop kunnen organiseren: http://www.dehardloopkran(...)008:57&id=Mannenloop![]()
![]()
ik heb geen behoefte aan een mannenloop. Doe mij maar een blik vrouwen in het startveld.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:58 schreef Guppyfriend het volgende:
Misschien moet je deze man eens bellen Jump. Zodat jullie, gewoon omdat het kan, een mannenloop kunnen organiseren: http://www.dehardloopkran(...)008:57&id=MannenloopInorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Moeders............quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:47 schreef sylvesterrr het volgende:
Toen ik net begon met hardlopen was ik na een maand of anderhalf al aardig wat afgevallen. "Zo is het wel genoeg hoor." hoorde ik van m'n moeder terwijl ik nog een kilo of 10 kwijt moest om onder BMI <25 te komen.
Of wanneer ik vroeg in de ochtend (of laat in de avond) ging lopen was de reactie: "wtf ga je op dit tijdstip doen?"
PS Cool dat je bent afgevallen!!![]()
ja wel, ook die zijn in mijn ogen aan vervanging toe, na bepaalde tijd neemt de veerkracht van het rubber gewoon afquote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:56 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Oh, dan mag ik m'n schoenen ook gaan vervangen zeker? Ik heb mijn schoenen in oktober 2011 gekocht. Of telt dat niet omdat ik nog maar 430km heb gelopen?'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Er zaten meer venijnige (mul-zand) klimmetjes in dan waar ik op had geanticipeerd...En er zat 1 iets langer klimmetje in die je na de tweede keer ook flink ging voelen. En paardenpaden zijn ook nooit erg prettig, net zoals hele korte scherpe bochtjes. Jezelf steeds weer op gang moeten trekken e.d.quote:
Al met al had ik m een stuk minder zwaar verwacht. Maar nu ik mijn tijden bekijk, ben ik niet eens ontevreden. Al zat ik er in de laatste ronde wel écht doorheenF means you're fucked![]()
Het probleem is dat er daar al te veel van zijn. Gemengde loopjes wil ik.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:58 schreef Guppyfriend het volgende:
Misschien moet je deze man eens bellen Jump. Zodat jullie, gewoon omdat het kan, een mannenloop kunnen organiseren: http://www.dehardloopkran(...)008:57&id=MannenloopNou, misbruik is niet zo netjes. In mijn ogen niet. Nee, dat hoort niet zo.![]()
Alvast een beetje inlezen voor 27 april. 0,0 conditie , iets met teveel drank en te weinig sporten.
toch maar eens beginnen
[b]Op <ahref="http://forum.fok.nl/topic/1286014/2/50#68576888" target="_blank" >vrijdag 1 mei 2009 23:32</a> schreef swarmahoer het volgende:[/b]
neem een voorbeeld aan de kwaliteitsposts van gers :P![]()
ik heb de faas 700 wel een extreme voorvoetdwinger.quote:
ik wil naar de 600 of 500 serie gaan.home is where doghair sticks to anything but the dog!![]()
Wegens een blessure, bijna burn-out mag ik weer opnieuw beginnen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:03 schreef acalaca het volgende:
[..]
Moeders............
PS Cool dat je bent afgevallen!!Binnenkort maar eens met m'n schoenen naar de winkel gaan...quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:03 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja wel, ook die zijn in mijn ogen aan vervanging toe, na bepaalde tijd neemt de veerkracht van het rubber gewoon af
Nog suggesties voor schoenen? Ik heb momenteel neutrale schoenen (geadviseerd na video-analyse).![]()
dat sloopt je inderdaad!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:05 schreef YUR het volgende:
[..]
Er zaten meer venijnige (mul-zand) klimmetjes in dan waar ik op had geanticipeerd...En er zat 1 iets langer klimmetje in die je na de tweede keer ook flink ging voelen. En paardenpaden zijn ook nooit erg prettig, net zoals hele korte scherpe bochtjes. Jezelf steeds weer op gang moeten trekken e.d.
Al met al had ik m een stuk minder zwaar verwacht. Maar nu ik mijn tijden bekijk, ben ik niet eens ontevreden. Al zat ik er in de laatste ronde wel écht doorheen
en je rug oke?'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Rug begon wat te zeuren vanaf het begin van ronde 2 (van 4), maar uiteindelijk ging het wel okquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:12 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
dat sloopt je inderdaad!
en je rug oke?F means you're fucked![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:13 schreef YUR het volgende:
[..]
Rug begon wat te zeuren vanaf het begin van ronde 2 (van 4), maar uiteindelijk ging het wel ok
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
ligt er aan wat je excuus is om nu niet te lopenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:20 schreef Pecoso het volgende:
Nu even gaan lopen of toch maar morgenochtend? Twijfels.better be good!
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
2013 is voor mij nog niet echt lekker begonnen met een flink aantal griepsymptomen. Gelukkig niet al te ernstig, maar na de 10 km van afgelopen zondag had ik maandag en dinsdag erg veel last van spierpijn.
Vandaag voelde ik me gelukkig goed genoeg om weer een paar km te lopen. Vanaf nu train ik met de de Nike Free 3.0 schoenen. Met een flexibele zool en minder demping hoop ik meer snelheid te kunnen ontwikkelen. Eerst op de korte afstanden, maar als de overbelastingsverschijnselen achterwege blijven ook op de lange afstanden![]()
![]()
Jullie hebben er toch geen blessures bij opgelopen hoop ik?!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:25 schreef GotC het volgende:
Quoi en ik hebben ook érg hard aangemoedigd vandaag.![]()
![]()
Je hebt gelijk.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:22 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ligt er aan wat je excuus is om nu niet te lopenbetter be good!
Even de taco's laten zakken en gaan!
![]()
Het scheelde weinig!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:28 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Jullie hebben er toch geen blessures bij opgelopen hoop ik?!![]()
quote:
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Heb vandaag ook mn startnummer voor de Halve van Egmond ontvangen. Ze hebben zelfs mijn voornaam goed gespeld
Het gekke is... dit wordt pas mijn derde HM en mn tweede HM sinds ik serieus loop. Maar ik leef er helemaal niet naartoe, zoals ik dat wel deed voor die in AmsterdamF means you're fucked![]()
haha, komt bekend voor....een HM wordt op een gegeven moment gewoon, ik denk dat het "naar toe leven" vaak ook gezonde spanning is maar nu weet je sowieso dat je deze afstand aan kuntquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:39 schreef YUR het volgende:
Heb vandaag ook mn startnummer voor de Halve van Egmond ontvangen. Ze hebben zelfs mijn voornaam goed gespeld
Het gekke is... dit wordt pas mijn derde HM en mn tweede HM sinds ik serieus loop. Maar ik leef er helemaal niet naartoe, zoals ik dat wel deed voor die in Amsterdam'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Dat klopt wel..en dit keer weet ik ook al dat ik sowieso geen PR ga lopen, alleen door het parcours alquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:41 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
haha, komt bekend voor....een HM wordt op een gegeven moment gewoon, ik denk dat het "naar toe leven" vaak ook gezonde spanning is maar nu weet je sowieso dat je deze afstand aan kunt
F means you're fucked![]()
Ja, jullie waren vandaag weer erg belangrijkquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:25 schreef GotC het volgende:
Quoi en ik hebben ook érg hard aangemoedigd vandaag.
F means you're fucked![]()
http://www.loopreizen.nl/overzicht_reizen.asp?isocode=NZquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:39 schreef GotC het volgende:
Oh ja, grappige website voor de reizende hardlopers onder ons: www.loopreizen.nl
really...... was er echt niets anders te vinden'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:43 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
really...... was er echt niets anders te vinden![]()
![]()
al ge-editquote:
als je dan toch 5.000 euro uit geef om een marathon in NZ te lopen dan zijn er wel mooiere te vinden dan de Rotorua marathon
[ Bericht 10% gewijzigd door rechtsedirecte op 05-01-2013 19:49:52 ]'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Ze moeten iets kiezen denk ik? Geen idee.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:44 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
al ge-edit
als je dan toch 5.000 euro uit geef om een marathon in NZ te lopen dan zijn er wel mooiere te vinden dan de Rotorua marathon![]()
ja maar je mag volgens mijn wel verwachten dat ze een beetje hun huiswerk doen en een marathon uitkiezen die echt "onvergetelijk" isquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:51 schreef GotC het volgende:
[..]
Ze moeten iets kiezen denk ik? Geen idee.'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
*maar verder kan ik het bedrijf helemaal niet dus het kan verder wel fantastisch geregeld zijn!*
zelf zou ik het nooit via zo'n website doen, er zijn tegenwoordig met internet zoveel mogelijkheden om het zelf te regelen en ervaringen uit te wisselen met hardlopers uit de hele wereld die je de beste (mooiste) evenementen kunnen voorschrijven'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Daarnaast, lekker lopen in al die dampen daar in Rotoruaquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:56 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ja maar je mag volgens mijn wel verwachten dat ze een beetje hun huiswerk doen en een marathon uitkiezen die echt "onvergetelijk" is![]()
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
ik wilde het niet zeggen...quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:01 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Daarnaast, lekker lopen in al die dampen daar in Rotorua
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Toen ik weer in Nederland m'n koffer opentrok, rook ik het nog steedsquote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:01 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
ik wilde het niet zeggen...
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:02 schreef GotC het volgende:
[ afbeelding ]
Naast een hardloopwedstrijd![]()
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:02 schreef GotC het volgende:
[ afbeelding ]
Naast een hardloopwedstrijd![]()
![]()
![]()
![]()
Er zit bij jou in de buurt een nieuwe hardloopwinkel bij de sportvelden.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:11 schreef sylvesterrr het volgende:
[..]
Wegens een blessure, bijna burn-out mag ik weer opnieuw beginnen.
[..]
Binnenkort maar eens met m'n schoenen naar de winkel gaan...
Nog suggesties voor schoenen? Ik heb momenteel neutrale schoenen (geadviseerd na video-analyse).
Zelf heb ik vandaag brooks pure cadance aangeschaft. Moel 2012 dus met een leuke korting van 20%?
![]()
GotC, als je dan toch aan het rondkijken ben voor een kadootje voor YUR na het behalen van Rotterdam is zoiets misschien wel iets leuks
http://www.hrdlpn.nl/hardloopvakantie/'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Tof!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:14 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Er zit bij jou in de buurt een nieuwe hardloopwinkel bij de sportvelden.
Zelf heb ik vandaag brooks pure cadance aangeschaft. Moel 2012 dus met een leuke korting van 20%?
![]()
![]()
Weet jij hoe die winkel heet?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:14 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Er zit bij jou in de buurt een nieuwe hardloopwinkel bij de sportvelden.
Zelf heb ik vandaag brooks pure cadance aangeschaft. Moel 2012 dus met een leuke korting van 20%?
![]()
Jij bent goed bezigquote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:23 schreef rechtsedirecte het volgende:
GotC, als je dan toch aan het rondkijken ben voor een kadootje voor YUR na het behalen van Rotterdam is zoiets misschien wel iets leuks
http://www.hrdlpn.nl/hardloopvakantie/
F means you're fucked![]()
Jaloers! Maar vast geen rozequote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:14 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Er zit bij jou in de buurt een nieuwe hardloopwinkel bij de sportvelden.
Zelf heb ik vandaag brooks pure cadance aangeschaft. Moel 2012 dus met een leuke korting van 20%?
![]()
![]()
die vrouwen hebben soms even een voorzetje nodig...quote:
maar ik moet zeggen, na GotC's post over de andere loopreizen was mijn nieuwsgierigheid gewekt maar er zijn maar weinig "robuste" websites te vinden, de meeste die ik vond kwamen een beetje "dodgy" over....zo van, we zetten een internet-reisburootje op en zien wel waar het schip strandt.
Misschien heb ik het helemaal bij het verkeerde eind hoor...'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Whehequote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:59 schreef rechtsedirecte het volgende:
enigzins herkenning.... MAMIL's
http://www.nzherald.co.nz(...)=1&objectid=10857475
F means you're fucked![]()
Alle stoplichten op groen.Fijn gelopen: 10.46 kilometer in 00:54:30, gemiddeld 5:13 min/km. Wel verdomd vervelend dat de oudere woonwijken hier in de dorpen zo slecht verlicht zijn, maar ik ben tevreden.
http://www.endomondo.com/workouts/user/7960971![]()
Mooi gelopen Pecoso!
maar vergeet een ding niet, training is geen wedstrijd!
nu zelf ook maar eens aan de slag want ik zou anderhalf uur geleden al
[ Bericht 13% gewijzigd door rechtsedirecte op 06-01-2013 06:29:10 ]'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
WAT?! Ga jij eens heel snel naar buitenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:31 schreef rechtsedirecte het volgende:
Mooi gelopen Pecoso!
nu zelf ook maar eens aan de slag want ik zou anderhalf uur geleden alHup! Wat doe je hier nog?
![]()
Netjes hoor Pecoso!
Had vandaag ook zin om te lopen, maar omdat ik gisteren dus al gelopen had wilde ik braaf rustdag inplannen. Wat doe ik: twee uur lang blogilates.
[b]Op zondag 27 mei 2012 14:43 schreef Nuchterheid het volgende:[/b]
Het is algemeen bekend dat Russen altijd dronken zijn.
[b]Op donderdag 4 oktober 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:[/b]
Ik heb geen sixpack, maar een fust.![]()
Geniaal.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 20:59 schreef rechtsedirecte het volgende:
enigzins herkenning.... MAMIL's
http://www.nzherald.co.nz(...)=1&objectid=10857475
Heb jij trouwens ooit real-life Kea's gezien daar in N-Z? Zag ze laatst in een filmpje, wat een hilarische en slimme vogels vandalen.Wat dat betreft moet de loopomgeving en natuur daar echt geweldig zijn!
Jack does it in real time...![]()
Thanks!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:40 schreef TheWhiteCowboy het volgende:
[..]
Was even zoeken.
http://www.rdss.nl/hardloopspeciaalzaak-utrecht![]()
![]()
TWC, had je ook nog zo'n videoanalyse gedaan of zelf uitgezocht? Anders is het wel heel toevallig dat ze je die hebben aangemeten![]()
![]()
En óf we dat hebben gedaan!en dat was best nodig, die support En het was nog gezellig ookquote:Op zaterdag 5 januari 2013 19:25 schreef GotC het volgende:
Quoi en ik hebben ook érg hard aangemoedigd vandaag.![]()
![]()
De biertjes bij HAAG zijn voortgezet ergens anders. Resultaat is dat het lontje nu op is![]()
![]()
Het is dat Den Haag zo ver is, anders zou ik ook bij HAAG komen trainen. Ik ben dol op biertjes.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:55 schreef Quoi het volgende:
[..]
En óf we dat hebben gedaan!en dat was best nodig, die support En het was nog gezellig ook![]()
![]()
De biertjes bij HAAG zijn voortgezet ergens anders. Resultaat is dat het lontje nu op is![]()
Gelukkig hebben ze op meerdere plaatsen in Nederland biertjes!quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:59 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Het is dat Den Haag zo ver is, anders zou ik ook bij HAAG komen trainen. Ik ben dol op biertjes.![]()
Haha, ja, dat wel. Ze hebben bij de vereniging die ik ga joinen elk jaar een bockbieravond, dat is alvast een goed tekenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 22:01 schreef GotC het volgende:
[..]
Gelukkig hebben ze op meerdere plaatsen in Nederland biertjes!![]()
Naar de randstad verhuizen staat overigens wel op de planning voor als ik een grotemensenbaan heb over een jaar of 2, en Den Haag staat hoog op het lijstje omdat ik daar een aantal vrienden heb wonen, dus wie weet, ooit.![]()
ik denk dat de verkoper stiekum een Fok!ker isquote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:54 schreef GotC het volgende:
TWC, had je ook nog zo'n videoanalyse gedaan of zelf uitgezocht? Anders is het wel heel toevallig dat ze je die hebben aangemeten'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Mooi verhaal. GotC en ik was het al opgevallen, maar meneer Q begon ook over de mevrouw met dit spandoek, die vanmiddag ook stond aan te moedigen:
Daar hoort dus een verhaal bij! Zie hier (en ctrl-f op "kanjersupport")![]()
![]()
Beetje van beide. Zelf over begonnen dat ik er wel veel positieve verhalen over had gehoord. Videoanalyse gedaan en de cadance paste het best bij mij als ik meer voor naturalrunning wou gaan. Saucony had nog wel wat en asics een paar nieuwe modellen. En ik wou weer eens wat anders proberen.quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:54 schreef GotC het volgende:
TWC, had je ook nog zo'n videoanalyse gedaan of zelf uitgezocht? Anders is het wel heel toevallig dat ze je die hebben aangemeten![]()
Joe, ze is er ook een aantal keer als ik loop! Eens kijken of ik de puf heb om het spandoek te spottenquote:Op zaterdag 5 januari 2013 22:25 schreef Quoi het volgende:
Mooi verhaal. GotC en ik was het al opgevallen, maar meneer Q begon ook over de mevrouw met dit spandoek, die vanmiddag ook stond aan te moedigen:
[ afbeelding ]
Daar hoort dus een verhaal bij! Zie hier (en ctrl-f op "kanjersupport")
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Wat geinig die supportmevrouw
Hier is de stamhouder vandaag 6 jaar geworden. Behoorlijk wat visite en een leuke dag gehad. Wel teveel gesnaaid dus morgen maar weer eens een paar kilometer op de teller zetten.![]()
die supportkanjer of kanjersupporter...wat een grappig initiatief!
Dit zijn de verhalen binnen de loopsport waar ik zo van kan genieten....de vriendschap van lopers onder elkaar, gewoon het hele land doorreizen om je sportvrienden aan te moedigen!
vandaag weer eens sinds tijden een LDL op de weg gedaan... ik denk dat ik gewoon niet voor asfalt geboren ben.
eerste 15km ging lekker maar daarna was het af en toe op de tanden bijten, vooral omat het vanaf dat moment wind tegen was op een saai stuk.
[ Bericht 24% gewijzigd door rechtsedirecte op 06-01-2013 04:01:33 ]'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
quote:Op zaterdag 5 januari 2013 21:40 schreef DeeBee het volgende:
[..]
Geniaal.
Heb jij trouwens ooit real-life Kea's gezien daar in N-Z? Zag ze laatst in een filmpje, wat een hilarische en slimme vogels vandalen.Wat dat betreft moet de loopomgeving en natuur daar echt geweldig zijn!
[ afbeelding ]![]()
ze komen voornamelijk aan de Westkust voor en inderdaad, ze slopen werkelijk alles.... leuk voor de vele huurauto's die daar langs tuffen....
bij mij in de buurt heb je yellow eye penguins, maar ja, daar kijk ik nooit naar....zijn geen hardlopers van nature
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Misschien kan je ze leren mee te vliegen rd...Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Ik denk dat een pinguin nog slechter vliegt dan hardloopt.quote:Op zondag 6 januari 2013 08:08 schreef Jumparound het volgende:
Misschien kan je ze leren mee te vliegen rd...![]()
het is wel BBQ-seizoenquote:Op zondag 6 januari 2013 08:27 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik denk dat een pinguin nog slechter vliegt dan hardloopt.
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Mag ik vragen waarom precies?quote:Op zaterdag 5 januari 2013 10:52 schreef YUR het volgende:
Ik heb voor iedereen in dit topic veel respect, maar voor kluizenaar en Swets nét een beetje meer
En Kluizenaar, beetje laat, maar alsnog, dikkequote:Op zaterdag 5 januari 2013 17:46 schreef YUR het volgende:
Kolere, wat had ik deze cross onderschat zeg... Maar het is me weer gelukt om de finish te halen
*vertraagde reacties wegens teruglezen...
[ Bericht 32% gewijzigd door BE op 06-01-2013 08:37:07 ]***![]()
Lieve Guppy, mag ik weer worden toegevoegd in de op?
23 maart 2013 - Arcade Halve Marathon (Naaldwijk)
• YUR - HMF means you're fucked![]()
Ja hoor, dat magquote:Op zondag 6 januari 2013 08:30 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mag ik vragen waarom precies?
En Kluizenaar, beetje laat, maar alsnog, dikke
Vanwege de grote lichaamsveranderingen die gaande zijn of zijn geweestF means you're fucked![]()
Ah ok. Ik snap.quote:Op zondag 6 januari 2013 08:34 schreef YUR het volgende:
[..]
Ja hoor, dat mag
Vanwege de grote lichaamsveranderingen die gaande zijn of zijn geweest
***![]()
Zometeen LDL, met nadruk op langzaam.
Ik kwam gisteren een hardlopende vrouw tegen met zwaar overgewicht. Dat lijkt me écht geen pretje. Niet alleen de gigantische extra belasting op je gewrichten lijkt me naar, maar ook die vetkwabben die bij elke stap heen en weer zwiepen. Volgens mij is het dan idd echt een beproeving.![]()
Maar hoeveel meer motivatie heb je nodig! Enne, met Evy lukt alles.Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Succes hats!
Morgen mag ik weer, dinsdag bezoek aan fysio. Dan zal de knoop worden doorgehakt hoe realistisch het is om in Barça te starten... spannend hoor
Ik ga vragen of ik een maandje met zijn loopgroep mee mag lopen..
Straks bezoek aan een super mooi hardloopgebied (waterleidingduinen). Maarja, rustdag he:)
En ik wordt gek van elk puntje in de buurt van m'n knieën. Ik weet dat ik dat altijd wel heb gehad, maar ik bekijk nu alles zo van... shit, het zal toch geen overbelasting zijn, fuck, het is toch geen overbelasting... argh
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Natuurlijkquote:Op zondag 6 januari 2013 08:33 schreef YUR het volgende:
Lieve Guppy, mag ik weer worden toegevoegd in de op?
23 maart 2013 - Arcade Halve Marathon (Naaldwijk)
• YUR - HMje staat erin!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Wat Frsh zegt.
Ik was (en ben nog wel een beetje) ook zo'n vetkwabben-vrouw. Maar ik loop wel!
(Overigens ben ik tijdens het hardlopen altijd wel superblij dat ik van boven niet super-groot bedeeld ben, want dat lijkt me idd wel echt zwaar om mee te lopen.)
Dat vond ik ook echt afschuwelijk aan die loop-analyse. In slow motion was precies goed te zien waarom er nog wel 5 puntjes van mijn bmi af mag.![]()
***![]()
Wordt een druk weekend, dat weekend. Veel lopers, op 3 verschillende plaatsen
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Maar ze probeert er wel wat aan te doen, ook al beweegt ze niet elegantquote:Op zondag 6 januari 2013 08:43 schreef hatsaflats het volgende:
Zometeen LDL, met nadruk op langzaam.
Ik kwam gisteren een hardlopende vrouw tegen met zwaar overgewicht. Dat lijkt me écht geen pretje. Niet alleen de gigantische extra belasting op je gewrichten lijkt me naar, maar ook die vetkwabben die bij elke stap heen en weer zwiepen. Volgens mij is het dan idd echt een beproeving.
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Precies!quote:Op zondag 6 januari 2013 09:01 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Maar ze probeert er wel wat aan te doen, ook al beweegt ze niet elegantF means you're fucked![]()
hij beweert ook niets andersquote:
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Volgens mij loopt Semmie vandaag nietnog steeds last van haar blessure als ik het goed heb
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen'
'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder'
'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'![]()
Een van mijn Facebook contacten heeft kanker zonder kans op genezing. Elke keer als ik denk mijn hardloopsores te posten denk ik weer..
Waar maak ik me in godsnaam druk om
Dan mis ik een prestatieloop (of 2 of 3) maar ik hoef me niet druk te maken of bloedwaarden of transfusie)Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
sryquote:Op zondag 6 januari 2013 09:06 schreef hatsaflats het volgende:
[..]
Zij![]()
Maar het was idd ook vooral een puntje van bewondering
Inorbit: zeg dat dan typluie triangeljosti
Beauregard: Een beetje FOK!ker laat het brood door z'n moeder smeren.
Ecosia
ek's 'n flash drive, jy's 'n floppy![]()
Wat jammer!quote:Op zondag 6 januari 2013 09:06 schreef rechtsedirecte het volgende:
Volgens mij loopt Semmie vandaag nietnog steeds last van haar blessure als ik het goed heb
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Verstandig besluitquote:Op zondag 6 januari 2013 09:06 schreef rechtsedirecte het volgende:
Volgens mij loopt Semmie vandaag nietnog steeds last van haar blessure als ik het goed heb
F means you're fucked![]()
Spannend!quote:Op zondag 6 januari 2013 08:58 schreef Jumparound het volgende:
Succes hats!
Morgen mag ik weer, dinsdag bezoek aan fysio. Dan zal de knoop worden doorgehakt hoe realistisch het is om in Barça te starten... spannend hoor
Ik ga vragen of ik een maandje met zijn loopgroep mee mag lopen..
Straks bezoek aan een super mooi hardloopgebied (waterleidingduinen). Maarja, rustdag he:)
En ik wordt gek van elk puntje in de buurt van m'n knieën. Ik weet dat ik dat altijd wel heb gehad, maar ik bekijk nu alles zo van... shit, het zal toch geen overbelasting zijn, fuck, het is toch geen overbelasting... argh
Dat met je knie, herken ik. Ik ben dan pas een paar keer wezen lopen maar ik ben me nog nooit zo bewust geweest van hoe mijn knie zich gedraagt, wat ik voel, etc. Heb de angst dat hardlopen niet mijn sport is vanwege die blessure. Dat zou ik zó jammer vinden!
Ik hoop dat de conclusie is dat je zeker kan starten!
Verstandig maar jammerquote:Op zondag 6 januari 2013 09:06 schreef rechtsedirecte het volgende:
Volgens mij loopt Semmie vandaag nietnog steeds last van haar blessure als ik het goed heb
![]()
![]()
Zaterdag twee keer tijdens mijn loopje mijn aantal stappen geteld met jump zijn methode. Ik kwam redelijk netjes uit rond de 174. Wel lastig klokje. In de gaten houden, recht blijven lopen, benen in de h
Gaten blijven houden en tot meer dan tien tellen tegelijk.![]()
Ietsje sneller gestart en ietsje sneller geëindigd, maar verder vrij vlak:
http://www.endomondo.com/workouts/117317239
Donderdag nog even de beentjes losschudden en dan moet ik maar klaar zijn om Egmond op te eten![]()
![]()
Jammer dat ik een rustdag heb, het is echt heerlijk weer. Lijkt wel voorjaar!Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Wakker worden en zien dat het trimloopje dat je in gedachten had al is begonnen. Mogge![]()
Zelf maar lekker gaan![]()
![]()
De 50e (en 51e) kilometer van het jaar zit er op. Het blijft prachtig om dat in deze omgeving te kunnen doen, zeker zondagochtend zo vroeg dat je nog bijna niemand tegen komt!
[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 06-01-2013 11:19:58 ]![]()
Hee, 7HLW!quote:Op zondag 6 januari 2013 11:19 schreef ..-._---_-.- het volgende:
De 50e (en 51e) kilometer van het jaar zit er op. Het blijft prachtig om dat in deze omgeving te kunnen doen, zeker zondagochtend zo vroeg dat je nog bijna niemand tegen komt!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]![]()
![]()
Al een dag of 3 goed verkouden en grieperig dus nog even rustig aan, wel zojuist een armband gekocht voor mijn telefoon, kan ik mooi voortaan op GPS gaan lopen met Nike+
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Beterschap! Ik ga er morgen ook maar één aanschaffen. Gisteren voor het eerst sinds heel lange tijd met muziek op gelopen, dat loopt met het trainen toch wel heel lekker.quote:Op zondag 6 januari 2013 11:33 schreef Jor_Dii het volgende:
Al een dag of 3 goed verkouden en grieperig dus nog even rustig aan, wel zojuist een armband gekocht voor mijn telefoon, kan ik mooi voortaan op GPS gaan lopen met Nike+![]()
![]()
Ook hier herkenningquote:Op zondag 6 januari 2013 11:19 schreef ..-._---_-.- het volgende:
De 50e (en 51e) kilometer van het jaar zit er op. Het blijft prachtig om dat in deze omgeving te kunnen doen, zeker zondagochtend zo vroeg dat je nog bijna niemand tegen komt!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]ik ga er zo even kijken, maar niet om te lopen maar een verjaardagslunch in de Wolfsberg
Ik heb net een rondje gedaan, viel niet tegen![]()
![]()
Ik liep gisteren ook weer eens met muziek. Of nou ja, met de radio, want Timur Open Radio. Maar dat is dus niet handig, want ik moest er zo om lachen dat dat niet zo lekker liep
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Timurlijkt me niet handig lopen nee
![]()
Die eenvoudige 1e les van Renate is wel goed geweest voor mijn schenenAls ik zelf was gaan lopen had ik ze denk ik weer te veel belast. Nu nergens last van
![]()
![]()
Zo, schop onder mn reet, training een van c25k gedaan! Ik heb het al eens eerder afgerond, kon toen 5k in 30 minuten.![]()
Hier stelletje slavendrijvers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Hier stelletje slavendrijvers
That's our girlSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Hier stelletje slavendrijvers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mooie tijden altijd
![]()
![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Hier stelletje slavendrijvers
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dat tijdens een training! Blijft mooi!
![]()
Wie schopt me naar buiten ?[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:08 schreef GotC het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Beetje kunnen hardlopen maar het niet willen doen
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Mehquote:. Heb het gevoel dat ik weer bij af ben, misschien dat het bot weer terug is geschoten door een verkeerde stap paar dagen terug. Plus ik weet niet meer zo goed wat ik kan doen om herstel te stimuleren.
Gisteren wel met wat mensen bij HAAG over gehad (incl 1 chronisch geblesseerde met slijtage aan het kraakbeen in zijn knie) en iedereen zei: Tsja..rust. En het willen hardlopen uit m'n hoofd zetten voor de komende (onbepaalde) tijd.
Dus dan ga ik me maar op YUR z'n prestatie storten, om iig 1 van ons 2en goed te laten lopen. Maar zoals die chronisch geblesseerde me al toefluisterde: Er is niks moeilijker dan zelf geblesseerd zijn zonder een echt vooruitzicht terwijl de ander het juist enorm goed doet.
/eerlijk![]()
Ik krijg hulp van mijn buurman![]()
![]()
![]()
Hij heeft weer eens de betonboor erbij gepakt![]()
![]()
![]()
Dank je buurman![]()
![]()
De herrie ontvluchten dan maar![]()
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:00 schreef uniekhoorn het volgende:
Hier stelletje slavendrijvers
Nice!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Heerlijk ja, begin januari en gewoon in t-shirt kunnen lopen.quote:Op zondag 6 januari 2013 10:51 schreef De_kluizenaar het volgende:
Jammer dat ik een rustdag heb, het is echt heerlijk weer. Lijkt wel voorjaar!
Lijkt me inderdaad heel vervelend GotC.. zeker omdat je niet weet hoelang het gaat duren.So many adventures couldn't happen today, so many songs we forgot to play, so many dreams swinging out of the blue.![]()
Iedereen allemaal thermokleding gekocht, en dan is het helemaal geen winter
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
GotC
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Ghehe. Hier was het vrijdag ook gewoon WARM.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:34 schreef Guppyfriend het volgende:
Iedereen allemaal thermokleding gekocht, en dan is het helemaal geen winter
Ik twijfel of ik ga lopen vandaag. Voet ettert nog een beetje, dus ik ben geneigd om dinsdag weer te gaan. Maar aangezien ik tijdens 't lopen nergens last van heb en het zúlk lekker weer is![]()
Heb nog even om te twijfelen![]()
Ja doei.![]()
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.
***![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Wat een verschilSPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.![]()
Super zeg! Ziet er top uit!
En thanks allenHeb gewoon effe een slechte week, komt wel weer goed! Morgen aquarobics
![]()
[ Bericht 0% gewijzigd door GotC op 06-01-2013 14:06:57 ]![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Wat heb je een mooi figuur gekregen BESPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.![]()
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Gadverdammequote:Op zondag 6 januari 2013 12:14 schreef GotC het volgende:
[..]
Meh. Heb het gevoel dat ik weer bij af ben, misschien dat het bot weer terug is geschoten door een verkeerde stap paar dagen terug. Plus ik weet niet meer zo goed wat ik kan doen om herstel te stimuleren.
Gisteren wel met wat mensen bij HAAG over gehad (incl 1 chronisch geblesseerde met slijtage aan het kraakbeen in zijn knie) en iedereen zei: Tsja..rust. En het willen hardlopen uit m'n hoofd zetten voor de komende (onbepaalde) tijd.
Dus dan ga ik me maar op YUR z'n prestatie storten, om iig 1 van ons 2en goed te laten lopen. Maar zoals die chronisch geblesseerde me al toefluisterde: Er is niks moeilijker dan zelf geblesseerd zijn zonder een echt vooruitzicht terwijl de ander het juist enorm goed doet.
/eerlijkNou sterkte ermee.
Dan kan het inderdaad nog beter gebroken zijn zodat je weet hoe lang je uit de roulatie ben.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.*Fluit op vingers*SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:14 schreef GotC het volgende:
Meh. Heb het gevoel dat ik weer bij af ben, misschien dat het bot weer terug is geschoten door een verkeerde stap paar dagen terug. Plus ik weet niet meer zo goed wat ik kan doen om herstel te stimuleren.
Gisteren wel met wat mensen bij HAAG over gehad (incl 1 chronisch geblesseerde met slijtage aan het kraakbeen in zijn knie) en iedereen zei: Tsja..rust. En het willen hardlopen uit m'n hoofd zetten voor de komende (onbepaalde) tijd.
Dus dan ga ik me maar op YUR z'n prestatie storten, om iig 1 van ons 2en goed te laten lopen. Maar zoals die chronisch geblesseerde me al toefluisterde: Er is niks moeilijker dan zelf geblesseerd zijn zonder een echt vooruitzicht terwijl de ander het juist enorm goed doet.
/eerlijkIk weet precies hoe jij je nu voelt. Het moeilijkste is het accepteren dat het niet kan/mag/mogelijk is om te lopen. Depri werd ik ervan, ik heb echt twee weken lang met een lang gezicht op de luie stoel gezeten.. Jij zit nu net zo lang stil als mij (op 1 week na, ik 30 nov, jij 6 dec - I checked). Zoek een nieuwe fysio op (die sportfysio doet), ga praten met een sportarts, podoloog en neem je tijd. Je zit nu toch al op het punt dat je weer rustig aan moet beginnen, dus een maandje meer of minder maakt ook niet meer uit (liever minder dan meer uiteraard!).
Gelukkig is er hier wel licht aan het einde van de tunnel, over 5 dagen gaat m'n gips eraf en het begint te jeuken (figuurlijk, want ik heb nagenoeg geen jeuk in m'n gips, yay!), kan niet wachten tot ik m'n fysio weer zie om aan de bak te gaan.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
You did it!!quote:Op zondag 6 januari 2013 11:59 schreef Aventura het volgende:
Zo, schop onder mn reet, training een van c25k gedaan! Ik heb het al eens eerder afgerond, kon toen 5k in 30 minuten.I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Wauw!!!SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
Good busy!quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Guard: een geel neon jack, gedragen door een bebaarde man, zou wel eens Frsh kunnen zijn...
[b]Op zondag 10 augustus 2014 16:04 schreef Murmeli het volgende:[/b] Frsh is in ieder geval mijn held van de dag :)![]()
Zeg dat niet te hard, een gebroken iets kan leuk veel complicaties geven en afhankelijk van wat er gebroken is kan het maanden duren. Al ben ik het met je eens dat duidelijkheid erg prettig is.quote:Op zondag 6 januari 2013 12:53 schreef Swetsenegger het volgende:
Dan kan het inderdaad nog beter gebroken zijn zodat je weet hoe lang je uit de roulatie ben.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Het ging me om dat laatste inderdaadquote:Op zondag 6 januari 2013 12:58 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Zeg dat niet te hard, een gebroken iets kan leuk veel complicaties geven en afhankelijk van wat er gebroken is kan het maanden duren. Al ben ik het met je eens dat duidelijkheid erg prettig is.
Jij bent inderdaad ook niet te benijden.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Wáánzinnig!!SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.![]()
![]()
![]()
Ik vind je er op die laatste foto echt geweldig slank uit zien, wat nou kwabben die mee blubberen??![]()
![]()
![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Het verschil is impressive, goed bezig hoor!SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Super!!SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.Jij mag wmb samen met Swets en de Kluizenaar in het extrarespectlijstje hoor!
![]()
Hier ook nog maar eens een![]()
voor BE.
Knoop is door. 2 dagen éxtra rust en dan dinsdag verder met m'n HM-plan
Voet is nu bijna over en dan zou 't zonde zijn om het tóch net weer richting meer pijn te helpen; dan liever 2 dagen langer stilzitten.
* motorbloempje nestelt zich op de bank, voetjes omhoog, met boeken voor de studielekker dagje doorbikkelen dan maar.
Ja doei.![]()
Ik hoor net op de radio dat het een overwegend grijze dag isquote:Op zondag 6 januari 2013 12:28 schreef GDPP het volgende:
[..]
Heerlijk ja, begin januari en gewoon in t-shirt kunnen lopen.
Lijkt me inderdaad heel vervelend GotC.. zeker omdat je niet weet hoelang het gaat duren.![]()
Hier alleen maar zon!Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.OngelooflijkSPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.Wauw!
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Zie het, ben je toch maar weer mooi geweestquote:Op zondag 6 januari 2013 13:42 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Zo ben weer thuis![]()
http://www.endomondo.com/workouts/117365088
Beterschap geblesseerden!Top!
![]()
BE, Swets, KluiZ,![]()
![]()
![]()
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Ja na de training is het altijd ok! maar soms zie ik het niet zitten om ermee te beginnen.quote:Op zondag 6 januari 2013 13:44 schreef GotC het volgende:
[..]
Zie het, ben je toch maar weer mooi geweestTop!
Stom hè![]()
Ik moest twee keer overgaan op lopen omdat ik het niet meer trok... misschien mijn alcoholconsumptie iets reduceren![]()
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Is ook wel herkenbaarquote:Op zondag 6 januari 2013 13:46 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Ja na de training is het altijd ok! maar soms zie ik het niet zitten om ermee te beginnen.
Stom hè![]()
Ik moest twee keer overgaan op lopen omdat ik het niet meer trok... misschien mijn alcoholconsumptie iets reduceren![]()
Maar dat is gewoon een stuk discipline dat je moet krijgen.
Volg je nu trouwens nog een schema?![]()
Dat is nu juist het probleemquote:Op zondag 6 januari 2013 13:49 schreef GotC het volgende:
[..]
Is ook wel herkenbaarMaar dat is gewoon een stuk discipline dat je moet krijgen.
Nee nog niet ik ben er nog niet over uit wat ik wil. meer snelheid of meer afstand of beide of meer cross trainingquote:Volg je nu trouwens nog een schema?![]()
Ik wacht gewoon af totdat ik opeens Eureka! roep![]()
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Ben je niet al actief aan het trainen voor MudMasters dan?quote:Op zondag 6 januari 2013 13:54 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Dat is nu juist het probleem
[..]
Nee nog niet ik ben er nog niet over uit wat ik wil. meer snelheid of meer afstand of beide of meer cross training![]()
Ik wacht gewoon af totdat ik opeens Eureka! roep
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
voelt goed! Geen goed voornemen ofzo, had er gewoon zin in!quote:
Be, dankjewel. Ik ga weer voor die 5 km, paar kilo's eraf kan geen kwaad ook.![]()
Nou dat is het hem juist dat vergt focus op andere spiergroepen naast het hardlopen moet je dus je meer aan de halters hangen en aan je lenigheid werken (ik en lenigheidquote:Op zondag 6 januari 2013 13:56 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Ben je niet al actief aan het trainen voor MudMasters dan?![]()
![]()
).
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Het weer beginnen is de grootste horde en die heb je genomen!quote:Op zondag 6 januari 2013 13:59 schreef Aventura het volgende:
[..]
voelt goed! Geen goed voornemen ofzo, had er gewoon zin in!
Be, dankjewel. Ik ga weer voor die 5 km, paar kilo's eraf kan geen kwaad ook.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.![]()
En wat is daar het probleem van?quote:Op zondag 6 januari 2013 14:01 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Nou dat is het hem juist dat vergt focus op andere spiergroepen naast het hardlopen moet je dus je meer aan de halters hangen en aan je lenigheid werken (ik en lenigheid![]()
![]()
).
![]()
![]()
Dat bedoel ik, moet je het hardlopen nu nog gewoon onderhouden, en die andere dingen ook gaan trainen?quote:Op zondag 6 januari 2013 14:01 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Nou dat is het hem juist dat vergt focus op andere spiergroepen naast het hardlopen moet je dus je meer aan de halters hangen en aan je lenigheid werken (ik en lenigheid![]()
![]()
).
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Verdelen van training en rust en laksheid van mijquote:
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Ja zo zie ik het meer de focus op andere dingen zonder hardloopconditie te reduceren.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:03 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Dat bedoel ik, moet je het hardlopen nu nog gewoon onderhouden, en die andere dingen ook gaan trainen?[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Even kort door de bocht: Je schrijft je in voor een evenement (waarbij je de eindstreep wil halen) dat specifieke training nodig heeft..maar je wil niet het werk ervoor doen? Dat is raar!quote:Op zondag 6 januari 2013 14:04 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Verdelen van training en rust en laksheid van mij![]()
![]()
Ik denk dat ik doordeweeks minder op doorgezakte hakjes moet lopen, schoenen die af zijn weggooien. En weer langzaam opbouwen, wat goed voelt. Het is niet de ergste soort blessure die er is (op dit moment alleen mijn rechtervoetzool), maar ik wil hem niet erger maken dan hij is. Heb na eerste kerstdag (toen kreeg ik hem), bijna een week niet normaal kunnen lopenquote:Op zondag 6 januari 2013 09:06 schreef rechtsedirecte het volgende:
Volgens mij loopt Semmie vandaag nietnog steeds last van haar blessure als ik het goed heb
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 14:05 schreef GotC het volgende:
[..]
Even kort door de bocht: Je schrijft je in voor een evenement (waarbij je de eindstreep wil halen) dat specifieke training nodig heeft..maar je wil niet het werk ervoor doen? Dat is raar!Ja maar het gaat wel lukken hoor
nog 2 1/2 maand de tijd.
* Nu niet in mijn favoriete valkuil van uitstel trappen dan komt het goed
[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
Wat denk je dat je nog moet behalen om het evenement uit te lopen? Meeste van dat is er niet binnen een maand hequote:Op zondag 6 januari 2013 14:08 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]Ja maar het gaat wel lukken hoor
nog 2 1/2 maand de tijd.
* Nu niet in mijn favoriete valkuil van uitstel trappen dan komt het goed
SEM, klinkt verstandig wat je zegt. Denk dat je met het rustig opbouwen en op goede schoenen lopen overdag al een heel end komt![]()
![]()
Oh nice!quote:Op zondag 6 januari 2013 14:11 schreef Quoi het volgende:
Op weg naar Meijendel om aldaar een uurtje te gaan lopen, joepie!Geniet ervan, al kan dat niet anders in die omgeving met dit weer!
![]()
Welk weer...? Is het bij jullie niet grauw en grijs?[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Nee, heerlijk zonnetje. Ik zit achterin de tuin met een kopje thee zelfs!quote:Op zondag 6 januari 2013 14:12 schreef Guppyfriend het volgende:
Welk weer...? Is het bij jullie niet grauw en grijs?
Ik ben de Schim. Door de angstige stad ren ik. Door het eeuwige lijden vlucht ik weg.![]()
Hier ook blauw en zon!quote:Op zondag 6 januari 2013 14:12 schreef Guppyfriend het volgende:
Welk weer...? Is het bij jullie niet grauw en grijs?![]()
Niet waar eerlijkquote:Op zondag 6 januari 2013 14:13 schreef De_kluizenaar het volgende:
[..]
Nee, heerlijk zonnetje. Ik zit achterin de tuin met een kopje thee zelfs!
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Hier is het op een paar witte vliegtuigstrepen na strakblauw.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:12 schreef Guppyfriend het volgende:
Welk weer...? Is het bij jullie niet grauw en grijs?![]()
![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 12:43 schreef Brighteyes het volgende:
GotC
Ik baal er al van dat ik nu even niet kan lopen omdat ik wat ziekig ben... Ik moet er niet aan denken dat dat echt langere tijd zou duren. Kusje erop!
Enneh... Als we dan toch voor- en na-foto's gaan laten zien, dat kan ik ook. Hoewel het wmb een tussen-foto is en nog lang niet na.Wauw!SPOILER: Januari 2008 en nu...Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok, de Januari 2008 foto is echt een week na de bevalling van mijn oudste, dus ik ben daar echt nog een grote vochtblaas, maar toch... Tov toen ben ik nu zeker een kilo of 35 lichter.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Och en genoeg geklaagd, zo erg is het niet. En de rolstoel hockeyers hebben 5 euro van me gehad(inschrijfgeld Genneper parkenloop). Iedereen is nog steeds goed bezig hier, jullie blijven een stimulans voor me
En mooie voor/na foto's
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Alles in perspectiefquote:Op zondag 6 januari 2013 14:15 schreef SEMTEX het volgende:
Och en genoeg geklaagd, zo erg is het niet. En de rolstoel hockeyers hebben 5 euro van me gehad(inschrijfgeld Genneper parkenloop). Iedereen is nog steeds goed bezig hier, jullie blijven een stimulans voor me
En mooie voor/na foto's
Ik heb ook weer genoeg geklaagd voor de komende jaren, uiteindelijk is het een tijdelijk probleempje
![]()
![]()
Mag je eigenlijk wel zwemmen? Ik zit er ook vaak aan te denken te zwemmen als mijn gewrichten weigeren.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:16 schreef GotC het volgende:
[..]
Alles in perspectiefIk heb ook weer genoeg geklaagd voor de komende jaren, uiteindelijk is het een tijdelijk probleempje
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Lijkt me wel toch? Zwemmen is niet belastend voor voeten[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Zolang je het bij schoolslag houdt niet nee. Pas wel op met crawl; ookal hoort ook bij crawl de kracht uit je benen te komen, de voeten kunnen nog steeds bewegingen maken die reeds overbelastte spieren niet verbeterenquote:Op zondag 6 januari 2013 14:18 schreef Guppyfriend het volgende:
Lijkt me wel toch? Zwemmen is niet belastend voor voeten
Ja doei.![]()
Wow BE, respect hoor! Hoe voel je erbij? In je hoofd blijf je natuurlijk dezelfde vrouw.
Zelf ben ik ook 35 kg afgevallen , ben feitelijk wat te mager maar blijf toch in mijn hoofd hetzelfde onzekere vrouw.
Geen zon gezien vandaag in het noorden.Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Mwah, mijn crawl is totaal niet belastend voor m'n voeten (tot grote frustratie van m'n trainers). Daarbij neem ik desnoods gewoon een drijver mee om verder mee te gaan.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:22 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Zolang je het bij schoolslag houdt niet nee. Pas wel op met crawl; ookal hoort ook bij crawl de kracht uit je benen te komen, de voeten kunnen nog steeds bewegingen maken die reeds overbelastte spieren niet verbeteren
Dus Sem, zou het je wel aanraden. Uiteraard afgaand op je gevoel: bij pijncijfer hoger dan 3 op een schaal van 0-10, stoppen![]()
![]()
Gast, ga gewoon KT doen en blijf hardlopen, het is echt niet zo spannend. Je doet mee aan de 6km versie toch? Gewoon 10km schema pakken, 3x pw hardlopen, 3xpw kracht. Je wordt er alleen maar beter van. Voor mudmasters hoef je echt niet per se breed te zijn, of 100 pushups te kunnen. Het ergste zijn de monkey bars, dat luktte mij ook niet. De rest is gewoon conditie.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:01 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Nou dat is het hem juist dat vergt focus op andere spiergroepen naast het hardlopen moet je dus je meer aan de halters hangen en aan je lenigheid werken (ik en lenigheid![]()
![]()
).
It aint hard. Voor mudmasters hoef je echt niet op snelheid te focussen, maar op uithoudingsvermogen. Aangezien je duizenden keren in start/stop modus zit. Snelheid is van belang als je een 10km wilt gaan lopen in een leuke tijd. Nu niet. Dus, focus je op het rustig uitlopen van 10km, beetje KT erbij en je bent golden.
Desnoods ga je nu Crossfit doen voor een maandje of twee en je kan ertegenaan. Zonder dat je hardlopen last ervan ondervind. CF is namelijk erg goed voor je cardiovasculaire shizzle en je spierkracht.In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
Je voelt natuurlijk ook snel genoeg of het kan of niet. Toen ik heup-issues had mocht ik ook zwemmen. Dat gedaan, maar het voelde niet prettig. Dus na een paar baantjes heen en weer gepoedeld te hebben ben ik maar weer gestoptquote:Op zondag 6 januari 2013 14:25 schreef GotC het volgende:
[..]
Mwah, mijn crawl is totaal niet belastend voor m'n voeten (tot grote frustratie van m'n trainers). Daarbij neem ik desnoods gewoon een drijver mee om verder mee te gaan.
Dus Sem, zou het je wel aanraden. Uiteraard afgaand op je gevoel: bij pijncijfer hoger dan 3 op een schaal van 0-10, stoppen
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
En dan lekker in een bubbelbad hangenquote:Op zondag 6 januari 2013 14:32 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Je voelt natuurlijk ook snel genoeg of het kan of niet. Toen ik heup-issues had mocht ik ook zwemmen. Dat gedaan, maar het voelde niet prettig. Dus na een paar baantjes heen en weer gepoedeld te hebben ben ik maar weer gestopt![]()
![]()
Jij snapt t
[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
Amenquote:Op zondag 6 januari 2013 14:32 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Gast, ga gewoon KT doen en blijf hardlopen, het is echt niet zo spannend. Je doet mee aan de 6km versie toch? Gewoon 10km schema pakken, 3x pw hardlopen, 3xpw kracht. Je wordt er alleen maar beter van. Voor mudmasters hoef je echt niet per se breed te zijn, of 100 pushups te kunnen. Het ergste zijn de monkey bars, dat luktte mij ook niet. De rest is gewoon conditie.
It aint hard. Voor mudmasters hoef je echt niet op snelheid te focussen, maar op uithoudingsvermogen. Aangezien je duizenden keren in start/stop modus zit. Snelheid is van belang als je een 10km wilt gaan lopen in een leuke tijd. Nu niet. Dus, focus je op het rustig uitlopen van 10km, beetje KT erbij en je bent golden.
Desnoods ga je nu Crossfit doen voor een maandje of twee en je kan ertegenaan. Zonder dat je hardlopen last ervan ondervind. CF is namelijk erg goed voor je cardiovasculaire shizzle en je spierkracht.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
CrossFitquote:Op zondag 6 januari 2013 14:32 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Gast, ga gewoon KT doen en blijf hardlopen, het is echt niet zo spannend. Je doet mee aan de 6km versie toch? Gewoon 10km schema pakken, 3x pw hardlopen, 3xpw kracht. Je wordt er alleen maar beter van. Voor mudmasters hoef je echt niet per se breed te zijn, of 100 pushups te kunnen. Het ergste zijn de monkey bars, dat luktte mij ook niet. De rest is gewoon conditie.
It aint hard. Voor mudmasters hoef je echt niet op snelheid te focussen, maar op uithoudingsvermogen. Aangezien je duizenden keren in start/stop modus zit. Snelheid is van belang als je een 10km wilt gaan lopen in een leuke tijd. Nu niet. Dus, focus je op het rustig uitlopen van 10km, beetje KT erbij en je bent golden.
Desnoods ga je nu Crossfit doen voor een maandje of twee en je kan ertegenaan. Zonder dat je hardlopen last ervan ondervind. CF is namelijk erg goed voor je cardiovasculaire shizzle en je spierkracht.![]()
![]()
Mijn glas is altijd half leeg weet je tochquote:Op zondag 6 januari 2013 14:32 schreef slacker_nl het volgende:
[..]
Gast, ga gewoon KT doen en blijf hardlopen, het is echt niet zo spannend. Je doet mee aan de 6km versie toch? Gewoon 10km schema pakken, 3x pw hardlopen, 3xpw kracht. Je wordt er alleen maar beter van. Voor mudmasters hoef je echt niet per se breed te zijn, of 100 pushups te kunnen. Het ergste zijn de monkey bars, dat luktte mij ook niet. De rest is gewoon conditie.
It aint hard. Voor mudmasters hoef je echt niet op snelheid te focussen, maar op uithoudingsvermogen. Aangezien je duizenden keren in start/stop modus zit. Snelheid is van belang als je een 10km wilt gaan lopen in een leuke tijd. Nu niet. Dus, focus je op het rustig uitlopen van 10km, beetje KT erbij en je bent golden.
Desnoods ga je nu Crossfit doen voor een maandje of twee en je kan ertegenaan. Zonder dat je hardlopen last ervan ondervind. CF is namelijk erg goed voor je cardiovasculaire shizzle en je spierkracht.![]()
Maar inderdaad dingen als monky bars zullen het lastigste worden.
Daarom probeer ik ook nog wat overtollig vet te lozen voor die tijd.
Al zal het moeilijk worden als ik ook meer spieren wil opbouwen tegelijkertijd.[quote][img]http://i.fokzine.net/templates/forum2009/i/p/1s.gif[/img] Op zondag 16 januari 2011 18:23 schreef Witchfynder het volgende:[..]
Soort mix tussen Hawkwind, Immortal en een Nespresso reclame.[/quote]![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 14:46 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
[..]
Mijn glas is altijd half leeg weet je toch![]()
Maar inderdaad dingen als monky bars zullen het lastigste worden.
Daarom probeer ik ook nog wat overtollig vet te lozen voor die tijd.
Al zal het moeilijk worden als ik ook meer spieren wil opbouwen tegelijkertijd.![]()
![]()
Vet verliezen en spierkracht opbouwen gaat prima samen. Je gaat alleen geen gewicht verliezen, that's all[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*![]()
+1quote:Op zondag 6 januari 2013 14:49 schreef GodsSon het volgende:
Gaaf om te zien wat iedereen bereikt heeft, top! *applaus*![]()
Meer spieren is betere verbranding is makkelijker vet verliezen.Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger![]()
Vet verliezen en spieren krijgen staan los van elkaar. Je zal er misschien niks van merken, zoals Gup zegt, aangezien je geen gewicht verliest, maar je merkt het aan je broeken, shirts, ondergoed, you name it.quote:Op zondag 6 januari 2013 14:46 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Mijn glas is altijd half leeg weet je toch![]()
Maar inderdaad dingen als monky bars zullen het lastigste worden.
Daarom probeer ik ook nog wat overtollig vet te lozen voor die tijd.
Al zal het moeilijk worden als ik ook meer spieren wil opbouwen tegelijkertijd.
En ik ken je instelling, maar je weet ook hoe ik ben
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 14:49 schreef GodsSon het volgende:
Gaaf om te zien wat iedereen bereikt heeft, top! *applaus*![]()
![]()
Eten jullie ook anders op loopdagen?Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla![]()
Nee?[b]Op zaterdag 31 december 2011 16:16 schreef Socios het volgende:[/b] Kusje voor jou. :) :@ :*
Forum Opties Forumhop: Hop naar: