Ik zou even bellen jaquote:Op vrijdag 14 december 2012 11:43 schreef Copthorne het volgende:
Ik had een sollicitatiegesprek in november en ze zouden binnen 2 á 3 weken iets laten horen. Afgelopen dinsdag was het drie weken geleden dat ik het gesprek had. Op het kantoor hebben ze het erg druk, dus het kan zijn dat het nog wat tijd in beslag neemt. Na hoe lang moet ik er zelf achteraan gaan?
Ik snap het een beetjequote:Op donderdag 13 december 2012 17:59 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik ben met name op zoek naar werk wat een beetje tussen de volgende begrippen ligt; corporate finance/ quantitative finance/ M&A en PE/ accounting & structured/risk portfolio manager.
Ik sta open voor de zware kwantitatieve beroepen (niet de nerd IT achtige banen ..) maar ook de lichtere accounting achtige banen. Ik solliciteer wereldwijd, en wil eigenlijk het liefst naar iets in Londen/Parijs/NY en zeker niet in NL blijven waar ik nu zit. Ik zou eigenlijk een ander land bezoeken maar door persoonlijke redenen is dat een beetje in de soep gelopen, en toen had ik plots niks meer. Dus nu weer op zoek!
Gaaf als ik een baan krijg ja, tot dusverre is het puur alleen sollicitaties versturen. (Nu weer overigens).quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:27 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik snap het een beetjeMaar wel gaaf om in het buitenland te werken. Zou ik ook wel willen, Tenerife ofzo
Komt vast goedquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gaaf als ik een baan krijg ja, tot dusverre is het puur alleen sollicitaties versturen. (Nu weer overigens).
Wij duimenquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Komt vast goedVertrouwen blijven houden
Ik heb net een wel heeeeel kort sollicitatiegesprek gehad. Wel erg positief!
Ik hoor vanmiddag of ik 1 van de 10 kandidaten ben, die 04-01-2013 kan gaan beginnen aan een project bij de ABN voor minimaal 3 maanden
Dus duimen
Duimen en vingers gekruist!quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:37 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Komt vast goedVertrouwen blijven houden
Ik heb net een wel heeeeel kort sollicitatiegesprek gehad. Wel erg positief!
Ik hoor vanmiddag of ik 1 van de 10 kandidaten ben, die 04-01-2013 kan gaan beginnen aan een project bij de ABN voor minimaal 3 maanden
Dus duimen
Jij bent toch goed met aandelen en shit? Geen geld in te verdienen?quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Gaaf als ik een baan krijg ja, tot dusverre is het puur alleen sollicitaties versturen. (Nu weer overigens).
Woohoo!quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Feliquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Ging het gesprek ondanks alles wel goed?quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:06 schreef _Arual_ het volgende:
Drie kwartier te laat op een sollicitatiegesprek dankzij de OV-storing in Nijmegen. Ik had een ruime marge ingebouwd, maar dit was gewoon dramatisch! Bussen vol gestrande treinpassagiers die mijn halte voorbij jakkerden, te vol, kon niemand meer bij.
Dik twee uur gedaan over een ritje wat ik twee jaar lang dagelijks in een halfuur heb afgelegd. Nooit ook maar een minuut te laat geweest.
Er werd wel begripvol gereageerd, collega's waren ook te laat. Maar ik ging totaal verwilderd en opgefokt het gesprek in,
Naar omstandigheden wel. Volgens mij was ik ook de enige die er echt mee zat. Zo vervelend, het is een keer eerder in mijn leven gebeurd dat ik te laat kwam. (Toen stond ik door een gekantelde hoogwerker 5 uur lang in een file van 32 km, en miste ik bijna, op 5 minuten na, een vliegtuig naar de andere kant van de wereld.)quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:15 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Ging het gesprek ondanks alles wel goed?
Een leven van continu beleggen is geen leven. Ik wil het naast mijn werk doen, nu is het mijn werk (individueel).quote:Op vrijdag 14 december 2012 13:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Jij bent toch goed met aandelen en shit? Geen geld in te verdienen?
Dat is ook te begrijpen, maar men zal echt wel rekening houden met overmacht in dit geval. Het is allemaal goed gekomen tochquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:22 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Naar omstandigheden wel. Volgens mij was ik ook de enige die er echt mee zat. Zo vervelend, het is een keer eerder in mijn leven gebeurd dat ik te laat kwam. (Toen stond ik door een gekantelde hoogwerker 5 uur lang in een file van 32 km, en miste ik bijna, op 5 minuten na, een vliegtuig naar de andere kant van de wereld.)
Ik ben echt heel erg van de klok, altijd dik op tijd overal. Maar als ik belangrijke afspraken heb, lijkt het wel of er de duvel mee speelt. Vorige week belandde ik in een enorme sneeuwbui. Ook zo fijn: nooit ziek zijn (1 dag ziek gemeld in de afgelopen twee jaar), en dan bijna groen van misselijkheid een gesprek hebben. Of net zoals gisteren een astma-aanval krijgen ("Ja, heb ik al vijftien jaar niet meer gehad. Het speelt net nu deze week op door de stress.")
Ik wil gewoon niet uitstralen dat ik iemand ben die te laat komt en ziek is, want dat is een beeld wat gewoon niet klopt.
gefeliciteerd.quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Ja, op zich wel. Ik had het hier van de week nog over de in te bouwen tijdsmarges bij gesprekken. Ik denk dat ik puur van schrik nóg maar een uur eerder ga voortaan. En daar baal ik ook zo van! Het levert zo veel spanning op voor een volgende keer, en ik vind het sowieso al een hoop stresssssss!quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:25 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat is ook te begrijpen, maar men zal echt wel rekening houden met overmacht in dit geval. Het is allemaal goed gekomen toch
Gefeliciteerd!quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Meestal trek ik er anderhalf x de afstand uit. Ligt eraan hoe druk het kan zijn en wat niet al. Soms verkijk ik me er op en ben ik een half uur te vroeg. En met de sneeuw van laatst was ik 5 minuten te laat en niemand keek er van op.quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:28 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Ja, op zich wel. Ik had het hier van de week nog over de in te bouwen tijdsmarges bij gesprekken. Ik denk dat ik puur van schrik nóg maar een uur eerder ga voortaan. En daar baal ik ook zo van! Het levert zo veel spanning op voor een volgende keer, en ik vind het sowieso al een hoop stresssssss!
Baasquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Ik probeer het eigenlijk altijd precies goed te timen. Maw, ik kom er aan en dan heb ik nog 5 minuten voor ik kan beginnenquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:34 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Meestal trek ik er anderhalf x de afstand uit. Ligt eraan hoe druk het kan zijn en wat niet al. Soms verkijk ik me er op en ben ik een half uur te vroeg. En met de sneeuw van laatst was ik 5 minuten te laat en niemand keek er van op.
Tijdsmarges zijn goed, maar je kan het ook te ver doordrukken
We zijn er gecharmeerd van engelquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Nicequote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Mooi, gefeliciteerdquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Het gesprek van volgende week afwachten natuurlijk.quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:31 schreef missy25 het volgende:
Help! Ben net op een sollicitatiegesprek geweest en ben bang dat ze mij gaan kiezen. Maar de functie vind ik eigenlijk helemaal niet leuk, de werkomgeving niet en ik zal niet veel contact hebben met mensen. Het is een functie als secretaresse, alleen op een kamer, voor een manager en eventueel nog wat andere mensen. Maar ik haat dat werk. Ik kreeg het aangeboden via het uitzendbureau en weet niet wat ik moet doen. Ik heb nu geen baan sinds vorige week, maar wil dit eigenlijk echt niet. Het is ook nog eens fulltime dus hoe zou ik verder moeten solliciteren als ik daar altijd aan het werk ben? Ik kan ook niet om de haverklap vrij gaan vragen (voor een sollicitatie). Pfff vind het zo moeilijk. Gelukkig word ik zeker weten al niet in die functie. Heb volgende week wel een gesprek staan voor een functie die ik wel graag wil in een leuk team waarbij je contact hebt met mensen. Dat vind ik leuker... En als ik bij deze van vandaag word aangenomen is het al per direct starten. Maar volgende week staat ook dat andere gesprek dus al gepland.. Wat met ik doen?
Dit dus!quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:35 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Het gesprek van volgende week afwachten natuurlijk.
Ik wil niet ongeduldig overkomen. Ze hebben het erg druk en ze hadden al aangegeven dat november en december enorm drukke maanden zijn op hun kantoor. Mijn sollicitatiegesprek was ook pas twee weken nadat ze mijn brief hadden ontvangen ingepland.quote:
Gefeliciteerd trouwens! Ben blij voor je.quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:02 schreef charmed_angel het volgende:
Ik ben aangenomen
4-1-2013 beginnen! Voor voorlopig 3 maanden
Ik vind niet dat je zo overkomt hoor, maar je laat gelijk ook zien dat je die baan graag wiltquote:Op vrijdag 14 december 2012 16:45 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik wil niet ongeduldig overkomen. Ze hebben het erg druk en ze hadden al aangegeven dat november en december enorm drukke maanden zijn op hun kantoor. Mijn sollicitatiegesprek was ook pas twee weken nadat ze mijn brief hadden ontvangen ingepland.
Heb je gelijk in. Maar ik vind wel dat zij nu aan zet zijn. Het is nu hun verantwoordelijkheid om iedereen netjes te informeren, ook degenen die het niet zijn geworden.quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:46 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik vind niet dat je zo overkomt hoor, maar je laat gelijk ook zien dat je die baan graag wilt
Dat gevoel heb ik vaak welquote:Op vrijdag 14 december 2012 16:45 schreef Copthorne het volgende:
Het is verdorie toch geen schrijfwedstrijdje?
Gewoon zeggen dat je nog een interview hebt en dat je die ook af wilt nemen.quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:31 schreef missy25 het volgende:
Help! Ben net op een sollicitatiegesprek geweest en ben bang dat ze mij gaan kiezen. Maar de functie vind ik eigenlijk helemaal niet leuk, de werkomgeving niet en ik zal niet veel contact hebben met mensen. Het is een functie als secretaresse, alleen op een kamer, voor een manager en eventueel nog wat andere mensen. Maar ik haat dat werk. Ik kreeg het aangeboden via het uitzendbureau en weet niet wat ik moet doen. Ik heb nu geen baan sinds vorige week, maar wil dit eigenlijk echt niet. Het is ook nog eens fulltime dus hoe zou ik verder moeten solliciteren als ik daar altijd aan het werk ben? Ik kan ook niet om de haverklap vrij gaan vragen (voor een sollicitatie). Pfff vind het zo moeilijk. Gelukkig word ik zeker weten al niet in die functie. Heb volgende week wel een gesprek staan voor een functie die ik wel graag wil in een leuk team waarbij je contact hebt met mensen. Dat vind ik leuker... En als ik bij deze van vandaag word aangenomen is het al per direct starten. Maar volgende week staat ook dat andere gesprek dus al gepland.. Wat met ik doen?
Proficiat! Relaxedquote:Op vrijdag 14 december 2012 16:45 schreef charmed_angel het volgende:
Dank jullie wel allemaal
Volgende week vrijdag contract tekenen enzo
En dan is het wel helemaal definitief
Maar het is maar voor 3 maanden (misschien meer), wat denken jullie? Deze maand nog verder gaan solliciteren of pas in Januari weer gaan rondkijken?
Ik heb ja gezegd, dus ik ga echt voor het project, ik kan niet stoppen in bijvoorbeeld februari. Wat ik ook logisch vind
Heb je een proeftijd? Want ik weet niet hoe dat zit bij uitzendwerk.quote:Op vrijdag 14 december 2012 16:48 schreef missy25 het volgende:
@scorpie & arual
Ze vertelden dat ze maandag al willen dat je begint. Ik wil uiteraard dat gesprek afwachten van volgende week maar wat nou als ze dus zeggen dat ik het ben geworden en meteen kan beginnen? Moet ik dit tegen het uitzendbureau zeggen? En moet ik wel alvast beginnen? Of daar sowieso mee wachten? Straks moet ik een contract tekenen of iets dergelijks.
Als ze je echt vast wilden houden als secretaresse dan hadden ze je maar een (half)jaarcontract moeten geven. Kennelijk wilden ze dat niet en zijn ze voor een uitzendcontract gegaan. Dat betekent dat zij elk moment op kunnen zeggen en jij dus ook! Een bekend risico van een uitzendovereenkomstquote:Op vrijdag 14 december 2012 16:31 schreef missy25 het volgende:
Help! Ben net op een sollicitatiegesprek geweest en ben bang dat ze mij gaan kiezen. Maar de functie vind ik eigenlijk helemaal niet leuk, de werkomgeving niet en ik zal niet veel contact hebben met mensen. Het is een functie als secretaresse, alleen op een kamer, voor een manager en eventueel nog wat andere mensen. Maar ik haat dat werk. Ik kreeg het aangeboden via het uitzendbureau en weet niet wat ik moet doen. Ik heb nu geen baan sinds vorige week, maar wil dit eigenlijk echt niet. Het is ook nog eens fulltime dus hoe zou ik verder moeten solliciteren als ik daar altijd aan het werk ben? Ik kan ook niet om de haverklap vrij gaan vragen (voor een sollicitatie). Pfff vind het zo moeilijk. Gelukkig word ik zeker weten al niet in die functie. Heb volgende week wel een gesprek staan voor een functie die ik wel graag wil in een leuk team waarbij je contact hebt met mensen. Dat vind ik leuker... En als ik bij deze van vandaag word aangenomen is het al per direct starten. Maar volgende week staat ook dat andere gesprek dus al gepland.. Wat met ik doen?
Daarom, en dat volgende gesprek is gewoon een afspraak waaronder je niet uit kunt. Mocht je het bij dat gesprek niet worden, gewoon lekker door solliciteren hoor. Tot april werk hebben is erg kort in deze tijdenquote:Op vrijdag 14 december 2012 17:57 schreef missy25 het volgende:
@domme gans
Inderdaad. Het is maar tot april dus ik denk ziekte/zwangerschapsverlof van iemand. Had net even overlegd met iemand en die zei dat je gewoon kan opzeggen bij een uitzendbureau als het niet bevalt. En inderdaad, als zemij niet meer nodig hebben zullen ze me ook wegsturen.
Je kan ook gewoon die eerlijkheid uiten hoor. Zoals je al zegt: Want dat bedrijf waar ik kom te werken is natuurlijk niet gek. Die weten ook wel dat ik een vaste baan wil.quote:Op vrijdag 14 december 2012 18:15 schreef missy25 het volgende:
@domme gans
Ja is inderdaad best kort. Maar denk je niet dat die recruiter van het uitzendbureau dat ik dan toch niet alsnog ga solliciteren donderdag? Ik ben zelf altijd erg eerlijk dus dit is een beetje een stresssituatie voor mij :p
En hoe moet ik dat doen met eventuele volgende sollicitaties? Want dat bedrijf waar ik kom te werken is natuurlijk niet gek. Die weten ook wel dat ik een vaste baan wil. Maar hoe moet dat als ik daar werk en ik in de toekomst een solgesprek krijg? Kan je zo gemakkelijk verzuimen?
De interecedent van het uitzendburo boeit over het algemeen niet zoveel. Het bedrijf waar je komt te werken is een ander verhaal, alleen jij kan inschatten of je eerlijk tegen ze kan zijn. Twijfel je daarover, dan zou ik als ik jou was het lekker voor me houden dat je gaat solliciteren.quote:Op vrijdag 14 december 2012 18:15 schreef missy25 het volgende:
@domme gans
Ja is inderdaad best kort. Maar denk je niet dat die recruiter van het uitzendbureau dat ik dan toch niet alsnog ga solliciteren donderdag? Ik ben zelf altijd erg eerlijk dus dit is een beetje een stresssituatie voor mij :p
En hoe moet ik dat doen met eventuele volgende sollicitaties? Want dat bedrijf waar ik kom te werken is natuurlijk niet gek. Die weten ook wel dat ik een vaste baan wil. Maar hoe moet dat als ik daar werk en ik in de toekomst een solgesprek krijg? Kan je zo gemakkelijk verzuimen?
Uuhh, ja? Als ik naar mijn eigen ervaringen kijk en naar van de anderen hier, dan is de kans dat je vaak op gesprek mag erg kleinquote:Op vrijdag 14 december 2012 20:42 schreef missy25 het volgende:
Oke dan zou ik het eerder voor me houden ja. Maar wat zeg je dan als je een keer een gesprek gepland gaat krijgen? Dat je een piveafspraak hebt ofzo?
Dat lijkt mij wel toch? Het is geld waar je recht op hebt dus dat zou je gewoon moeten krijgen.quote:Op zaterdag 15 december 2012 12:22 schreef fh101 het volgende:
Iemand die hier toevallig ervaring mee heeft?
Mijn vader is dus in september officieel ontslagen na een reorganisatie. Wij hebben toen natuurlijk WW aangevraagd, maar bij de eerste betaling vonden we het al bar weinig. Maar goed, niemand hier heeft echt verstand van cijfertjes, dus we dachten dat het wel kon kloppen. Nu (december) blijkt dat er inderdaad een fout is gemaakt bij de WW aanvraag, waarschijnlijk door het bedrijf waar hij ontslagen is, waardoor mijn vader te weinig WW ontvangt. Maarrrr, de bezwaartermijn van 6 weken is nu natuurlijk al lang verlopen... Iemand enig idee of dit nog aangepast kan worden (liefst met terugwerkende kracht)?
We hebben de vakbond al ingeschakeld, maar die zijn er natuurlijk ook nog even mee bezig.
Rondkijken voor de periode na die 3 maand bedoel je? Kijken kan altijd en kan geen kwaad maar de afgelopen tijd heb je al genoeg moeite gedaan om werk te krijgen lijkt me dus even kalm aan en genieten van het feit dat je wat hebt is geen schandequote:Op vrijdag 14 december 2012 16:45 schreef charmed_angel het volgende:
Dank jullie wel allemaal
Volgende week vrijdag contract tekenen enzo
En dan is het wel helemaal definitief
Maar het is maar voor 3 maanden (misschien meer), wat denken jullie? Deze maand nog verder gaan solliciteren of pas in Januari weer gaan rondkijken?
Ik heb ja gezegd, dus ik ga echt voor het project, ik kan niet stoppen in bijvoorbeeld februari. Wat ik ook logisch vind
Dat maak ik dagelijks mee. Altijd weer de vraag "werkt 't wel of werkt 't niet?".quote:Op zaterdag 15 december 2012 22:10 schreef Swetsenegger het volgende:
Hadden we dit al meegekregen?
http://www.rtl.nl/compone(...)or_werkzoekenden.xml
Dat maken alle werkzoekenden dagelijks meequote:Op zaterdag 15 december 2012 23:55 schreef BlueMage het volgende:
[..]
Dat maak ik dagelijks mee. Altijd weer de vraag "werkt 't wel of werkt 't niet?".
Precies. Vandaar dat ik dit dus duidelijk heb meegekregen uit de praktijk.quote:Op zaterdag 15 december 2012 23:59 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dat maken alle werkzoekenden dagelijks mee
Afgeronde kunstopleiding?quote:Op zondag 16 december 2012 13:20 schreef Elvi het volgende:
Er is een vacature bij het rijksmuseum voor publieksbegeleiders. Ze stellen wel wat veel eisen
Valt toch wel mee?quote:Op zondag 16 december 2012 13:20 schreef Elvi het volgende:
Er is een vacature bij het rijksmuseum voor publieksbegeleiders. Ze stellen wel wat veel eisen
Ik heb een werkloze vriendin die enorm geschikt zou zijn voor die functie. Spreekt ook vloeiend Duits en Frans bijv. Maar ja, ze woont niet in Amsterdam en haar kennende wil ze dat ook niet.quote:Op zondag 16 december 2012 16:38 schreef Tinkepink het volgende:
-knip-
Talen lijkt me wel het minimum in een dergelijk museum. Geen opleidingseis, maar een niveau-eis. Sociaal en gezond en uit de buurt van Amsterdam.
Niets geks dus.
Groot Amsterdam is ruim he. Volgens mij vallen Purmerend en Volendam etc. daaar ook nog onder.quote:Op zondag 16 december 2012 16:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb een werkloze vriendin die enorm geschikt zou zijn voor die functie. Spreekt ook vloeiend Duits en Frans bijv. Maar ja, ze woont niet in Amsterdam en haar kennende wil ze dat ook niet.
mijn zus is daar gaan werken sinds een maand of 2..quote:Op zondag 16 december 2012 16:48 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Groot Amsterdam is ruim he. Volgens mij vallen Purmerend en Volendam etc. daaar ook nog onder.
Je hebt toch een baan inmiddels?quote:Op maandag 17 december 2012 10:16 schreef charmed_angel het volgende:
Afwijzing gekregen voor een baan die per april 2013 in zou gaan.
Hartelijk dank voor uw sollicitatie op bovenstaande functie. Helaas past u niet in het profiel voor deze functie omdat wij opzoek zijn naar een kandidaat die woonachtig is binnen straal van 10 km van de omgeving hazerswoude-dorp en daarom wordt u niet uitgenodigd voor een gesprek.
Waarom zetten ze dat soort dingen niet in de vacature zelf?
Best irritant
Ja maar dat is voor 3 maandenquote:Op maandag 17 december 2012 10:25 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Je hebt toch een baan inmiddels?
Groot gelijk dan!quote:Op maandag 17 december 2012 10:31 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja maar dat is voor 3 maanden
Dus ik kwam toevallig een vacature tegen die per april 2013 zou zijn. Dus ik dacht, ik solliciteer gelijk!Ben het nou zo gewend het solliciteren
Ja maar dat van mij is een projectquote:Op maandag 17 december 2012 10:34 schreef Huppelmuts het volgende:
[..]
Groot gelijk dan!
Had niet door dat het maar voor 3 maanden was.
Ach ik zou hier ook maar 3 maanden blijven in eerste instantie. Zit er nu 6 maanden en hoor deze week hoe of wat met mn contract.
Yeahquote:Op maandag 17 december 2012 10:36 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja maar dat van mij is een project
Misschien 1 of 2 maanden langer, maar dat ligt eraan hoeveel werk er is. Dus in april begint het hele gezeik op zoek naar een baan weer opnieuw.
Tenzij ik intern kan solliciteren natuurlijk
Maar ik ben al blij dat ik 3 maanden aan de slag kan, weer even werkervaring op doen. En nu heb ik even geld om een cursus te betalen die ik wil doen.
Oké, dat is wel een goede tip idd.quote:Op maandag 17 december 2012 14:32 schreef Jesse_ het volgende:
Je krijgt geen autoreply als je mail niet aangekomen is
Ik doe overigens altijd een bcc'tje naar mezelf voor de zekerheid.
Hoezo niet? Ik heb ze van over de 2 uur gehad en minder dan 10 minutenquote:Op maandag 17 december 2012 18:00 schreef AnnaTralala het volgende:
Sollicitatiegesprek gehad wat maar 50 minuten duurde![]()
Dat kan niet goed zijn volgens mij.
Mijn sollicitatiegesprek van afgelopen vrijdag duurde nog geen eens 10 minuten en ben gewoon aangenomenquote:Op maandag 17 december 2012 18:00 schreef AnnaTralala het volgende:
Sollicitatiegesprek gehad wat maar 50 minuten duurde![]()
Dat kan niet goed zijn volgens mij.
Maar?!quote:Op maandag 17 december 2012 18:00 schreef AnnaTralala het volgende:
Sollicitatiegesprek gehad wat maar 50 minuten duurde![]()
Dat kan niet goed zijn volgens mij.
quote:Op maandag 17 december 2012 18:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hoezo niet? Ik heb ze van over de 2 uur gehad en minder dan 10 minuten
Ik heb in ieder geval van 2 banken door gekregen dat ik nu mijn toetsjes mag maken, mits ik dat haal kom ik weer in een verdere ronde.
Bij die tien minuten successen waren jullie al bekend bij het bedrijf zeker? Gefeliciteerd in ieder geval charmed_angel!quote:Op maandag 17 december 2012 18:43 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Mijn sollicitatiegesprek van afgelopen vrijdag duurde nog geen eens 10 minuten en ben gewoon aangenomen
Maar...?quote:
Veel bedrijven zijn tegenwoordig te beroerd om reiskosten te vergoeden, dus dan krijg je dit soort flauwekul.quote:Op maandag 17 december 2012 10:16 schreef charmed_angel het volgende:
Afwijzing gekregen voor een baan die per april 2013 in zou gaan.
Hartelijk dank voor uw sollicitatie op bovenstaande functie. Helaas past u niet in het profiel voor deze functie omdat wij opzoek zijn naar een kandidaat die woonachtig is binnen straal van 10 km van de omgeving hazerswoude-dorp en daarom wordt u niet uitgenodigd voor een gesprek.
Waarom zetten ze dat soort dingen niet in de vacature zelf?
Best irritant
Dank je wel.quote:Op maandag 17 december 2012 20:39 schreef AnnaTralala het volgende:
[..]
[..]
Bij die tien minuten successen waren jullie al bekend bij het bedrijf zeker? Gefeliciteerd in ieder geval charmed_angel!
[..]
Maar...?
Dan had je vast erg interessante werkervaring! Lijkt me bizar om mee te maken.quote:Op maandag 17 december 2012 20:54 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Dank je wel.
En nee niet bekend, gewoon voorgesteld, mijn werkervaring verteld en nog even nagepraat over mijn sterke punten
Waar moet je in godsnaam al die tijd over lullenquote:Op maandag 17 december 2012 21:15 schreef AnnaTralala het volgende:
Ja oké van mij hoeft het ook niet per se zo lang, maar ik dacht dat die dingen altijd 1,5 a 2,5 uur duurden
De werkzaamheden, het bedrijf, werksfeer, het team, je opleidingen, je ervaring, vijf sterke punten, vijf zwakke punten, waar je jezelf over 1 jaar ziet, waar je jezelf over 5 jaar ziet, waar je jezelf over 10 jaar ziet, doorgroeimogelijkheden, yabba yabba yabbaquote:Op maandag 17 december 2012 21:17 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Waar moet je in godsnaam al die tijd over lullen
Ja... dat hoeft echt geen anderhalf uur te duren. Sowieso moeten ze kappen met die "hoe zie je jezelf over x jaar" vragen. De tenenkrommende stupiditeit daarvan is echt te stuitend voor elk intelligent persoon.quote:Op maandag 17 december 2012 21:37 schreef AnnaTralala het volgende:
[..]
De werkzaamheden, het bedrijf, werksfeer, het team, je opleidingen, je ervaring, vijf sterke punten, vijf zwakke punten, waar je jezelf over 1 jaar ziet, waar je jezelf over 5 jaar ziet, waar je jezelf over 10 jaar ziet, doorgroeimogelijkheden, yabba yabba yabba
dan ook zeker niet doen, ik heb n tijdje terug dezelfde fout gemaakt, ik ben n begeleider in hart en nieren, maar zet mij naast een berg poep en in wordt doodongelukkig.. mn contract nog in mn proeftijd opgezegd omdat ik dat gewoon echt niet in me heb en wil hebbenquote:Op dinsdag 18 december 2012 03:22 schreef RickoKun het volgende:
Ik heb vanmiddag meegekeken.
Ik zou begeleider van mensen met moeilijk verstaanbaar gedrag worden.
Nu blijkt dat die mensen (die zwaar verstandelijk gehandicapped blijken te zijn) ook nog eens verschoond of gewassen dienen te worden.
Sorry, maar daar voel ik dus echt helemaal niks voor. Ik heb hbo, geen mbo of hbo-v
Kutte is dat ik volgens mij met gemak die baan kan aannemen. Maar ik wil vanuit t diepste van mijn hart geen mensen wassen of hun diarree luier verschonen..
Kan nu ook niet echt slapen
Ze bellen me morgen hoe ik t vind. Ga er dan ook bij melden dat ik hier niet op gerekend heb.
Geen wonder dat je moeite hebt een baan te vinden.quote:Op maandag 17 december 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja... dat hoeft echt geen anderhalf uur te duren. Sowieso moeten ze kappen met die "hoe zie je jezelf over x jaar" vragen. De tenenkrommende stupiditeit daarvan is echt te stuitend voor elk intelligent persoon.
PM mij eens het bedrijf, ik woon namelijk vlakbij en wil wel eens weten wie dat nou weer verzonnen heeftquote:Op maandag 17 december 2012 10:16 schreef charmed_angel het volgende:
Afwijzing gekregen voor een baan die per april 2013 in zou gaan.
Hartelijk dank voor uw sollicitatie op bovenstaande functie. Helaas past u niet in het profiel voor deze functie omdat wij opzoek zijn naar een kandidaat die woonachtig is binnen straal van 10 km van de omgeving hazerswoude-dorp en daarom wordt u niet uitgenodigd voor een gesprek.
Waarom zetten ze dat soort dingen niet in de vacature zelf?
Best irritant
Mee eens.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:23 schreef caroline88 het volgende:
Eigenlijk is 5 minuten voldoende. Ervaring en opleiding staat al in je cv en met 5 minuten weet je echt wel of die persoonlijke klik er is of niet.
Het zijn dan ook gewoon debiele vragen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Geen wonder dat je moeite hebt een baan te vinden.
Ja, want dit zijn echt hele intelligente vragen die alles over je capaciteit tot het functioneel beheren van applicatie X zeggen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:43 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Geen wonder dat je moeite hebt een baan te vinden.
Voor de sollicitant is het een debiele vraag, voor de werkgever een indicatie over diegene zijn toekomstplan. Als je gaat zeggen dat je over 2 jaar toch echt heel ander werk wilt doen en een werkgever is op zoek naar een langdurig werkverband, dan weet zowel hij als de sollicitant genoeg. Noem dat maar debiel.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:48 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Het zijn dan ook gewoon debiele vragen.
Vraag dan gewoon naar bijvoorbeeld iemand zijn ambitie.
Zie hierboven. Als jij hele andere verwachtingen hebt van je carrierepad dan je potentiele werkgever, dan bespaart zo`n 'debiele vraag' zowel jou als je potentiele werkgever een hoop gedoe.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, want dit zijn echt hele intelligente vragen die alles over je capaciteit tot het functioneel beheren van applicatie X zeggen.
Overigens heb ik deze vraag bij 15 sollicitatiegesprekken in de afgelopen periode maar 1 keer gehad.
Ja, want je denkt natuurlijk van te voren niet na over zo'n vraag en geeft niet het meest wenselijke antwoord in vage bedekkende termen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:42 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zie hierboven. Als jij hele andere verwachtingen hebt van je carrierepad dan je potentiele werkgever, dan bespaart zo`n 'debiele vraag' zowel jou als je potentiele werkgever een hoop gedoe.
Dat kan je doen, maar wie hou je dan voor de gek? Als jij graag wilt liegen tegen je werkgever om vervolgens in een uitzichtloze kutpositie binnen het bedrijf te belanden, be my guest. Maar wikkel dat dan niet af op de in jouw ogen 'debiele' vraag, want de werkgever heeft jou alle kans gegeven eerlijk te zijn. Dat je ervoor kiest dat niet te doen is your loss.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, want je denkt natuurlijk van te voren niet na over zo'n vraag en geeft niet het meest wenselijke antwoord.
Ja, want werkloos thuis zitten is beter dan 2 jaar in je al dan niet favoriete positie aan het werk te zijn en van daaruit verder te solliciteren.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat kan je doen, maar wie hou je dan voor de gek? Als jij graag wilt liegen tegen je werkgever om vervolgens in een uitzichtloze kutpositie binnen het bedrijf te belanden, be my guest. Maar wikkel dat dan niet af op de in jouw ogen 'debiele' vraag, want de werkgever heeft jou alle kans gegeven eerlijk te zijn. Dat je ervoor kiest dat niet te doen is your loss.
Prima toch? Dat is een keuze die je maakt. Maar wentel het wederom niet af op de werkgever.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:46 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja, want werkloos thuis zitten is beter dan 2 jaar in je al dan niet favoriete positie aan het werk te zijn en van daaruit verder te solliciteren.
Prima toch, dat mag je vinden. Ik heb je zojuist een scenario geschetst die het tegenovergestelde beweert, maar hey, veel succes met solliciteren verder.quote:Ergo, het is een debiele vraag met geen enkel nut waar geen enkele werkgever ook maar iets relevants over de toekomstverwachtingen van een kandidaat gaat halen.
Ik wentel niks af, ik zeg dat het een debiele vraag is.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Prima toch? Dat is een keuze die je maakt. Maar wentel het wederom niet af op de werkgever.
Nou blijkbaar niet, want dan kom je opeens met een stupide post dat daar de bron van mijn, overigens gedeeltelijke, werkloosheid ligtquote:Prima toch, dat mag je vinden.
Het is debiel omdat de sollicitant een politiek correct antwoord zal geven op zulk soort vragen. Dus wat win je er mee?quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:41 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor de sollicitant is het een debiele vraag, voor de werkgever een indicatie over diegene zijn toekomstplan. Als je gaat zeggen dat je over 2 jaar toch echt heel ander werk wilt doen en een werkgever is op zoek naar een langdurig werkverband, dan weet zowel hij als de sollicitant genoeg. Noem dat maar debiel.
Een stupide post? Ik zeg alleen dat het me niks verwonderd dat je nog werkloos bent met die opvattingen die je hier laat zien. Dat je dat stupide vind is wederom jouw goed recht, net zoals jouw goed recht is om alles maar 'debiel' te vinden. Ik zeg alleen dat je misschien eens moet kijken of dat niet de reden is dat je in deze tijd in een goede branche (want lets face it, de IT is nu de place to be. Elke mongool met een typcursus kan aan de slag, it`s like 2001 all over again) nog steeds niet aan het werk komt. Maar goed, je zal dit vast weer stupide of debiel vinden.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:48 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ik wentel niks af, ik zeg dat het een debiele vraag is.
[..]
Nou blijkbaar niet, want dan kom je opeens met een stupide post dat daar de bron van mijn, overigens gedeeltelijke, werkloosheid ligt
Schaf dan gewoon het hele sollicitatiegesprek af, want een werknemer zal toch altijd liegen, op elke vraag die hij krijgt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:50 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Het is debiel omdat de sollicitant een politiek correct antwoord zal geven op zulk soort vragen. Dus wat win je er mee?
Nee, stel de relevante vragen die horen bij de functie.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Schaf dan gewoon het hele sollicitatiegesprek af, want een werknemer zal toch altijd liegen.
Ja want "De ict" is natuurlijk een homogeen begrip.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Een stupide post? Ik zeg alleen dat het me niks verwonderd dat je nog werkloos bent met die opvattingen die je hier laat zien. Dat je dat stupide vind is wederom jouw goed recht, net zoals jouw goed recht is om alles maar 'debiel' te vinden. Ik zeg alleen dat je misschien eens moet kijken of dat niet de reden is dat je in deze tijd in een goede branche (want lets face it, de IT is nu de place to be. Elke mongool met een typcursus kan aan de slag, it`s like 2001 all over again) nog steeds niet aan het werk komt. Maar goed, je zal dit vast weer stupide of debiel vinden.
Nogal ja, http://www.nrc.nl/carrier(...)van-werkgelegenheid/ enquote:Op dinsdag 18 december 2012 08:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja want "De ict" is natuurlijk een homogeen begrip.
Ook die banen zijn er gewoon, het enige wat je kan nekken is een gebrek aan ervaring en relevante opleidingen. Maar daar ben je toch echt zelf bij hoor.quote:Ik solliciteer op coördinerende en leidinggevende functies in het hogere segment. Daar ben ik in dik 15% van de gevallen uitgenodigd voor een gesprek en daarvan weer bij 30% voor een 2e gesprek en heb ik een parttime functie van 2 dagen in gevonden.
Mwoah. Mensen zoals jij moeten op dit moment SCRUM en AGILE ervaring hebben, dan ben je gewild. Al het andere volk is nogal overbodig op dit moment. Overigens is 4k+ niet meer voorbehouden aan alleen managers, maar ook consultants zoals ikzelf.quote:Bij 4K+ functies wordt niet iedereen aangenomen met een typecursus. En ja als je dan nog regelmatig tot een 2e gesprek komt en je uiteindelijk bij de laatste 3 zat doe je het niet heel erg slecht als je 42 ben midden in crisistijd.
14 jaar werkervaring, 1 bedrijf, verschillende afdelingenquote:Op maandag 17 december 2012 21:15 schreef AnnaTralala het volgende:
Ja oké van mij hoeft het ook niet per se zo lang, maar ik dacht dat die dingen altijd 1,5 a 2,5 uur duurden
[..]
Dan had je vast erg interessante werkervaring! Lijkt me bizar om mee te maken.
Dat zijn met name de echte techneuten waar de te korten zitten. Programmeurs en dergelijke. Dat ben ik helaas nietquote:Op dinsdag 18 december 2012 08:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nogal ja, http://www.nrc.nl/carrier(...)van-werkgelegenheid/ en
http://www.computable.nl/(...)st-in-te-vullen.html
Dat klopt. En die zijn prima op orde. En met mij met nog minimaal 50 tot 100 kandidaten. Dus als er daar 1 bij zit van 32 met 10 jaar relevante werkervaring zal die eerder aangenomen worden dan iemand van 42. Zou ik ook doen als werkgever.quote:[..]
Ook die banen zijn er gewoon, het enige wat je kan nekken is een gebrek aan ervaring en relevante opleidingen. Maar daar ben je toch echt zelf bij hoor.
Perfect, die heb ik. Jarenlang volgens agile methode een testafdeling geleid.... En met mij zijn er nog tientallen met scrum, agile, ITIL, BiSL, etc ervaring.quote:Mwoah. Mensen zoals jij moeten op dit moment SCRUM en AGILE ervaring hebben, dan ben je gewild. Al het andere volk is nogal overbodig op dit moment.
Stond geen bedrijf bij. Was via een uitzendburo, maar ik wil best de link doorsturen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
PM mij eens het bedrijf, ik woon namelijk vlakbij en wil wel eens weten wie dat nou weer verzonnen heeft
Ik vind het wel amusant om de discussie te lezen...quote:Ik lees af en toe eens mee en sjonge jonge jonge zeg, wat een toontje weer hier. Kunnen we niet gewoon normáál tegen elkaar praten?
Oki stuur maar doorquote:Op dinsdag 18 december 2012 09:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Stond geen bedrijf bij. Was via een uitzendburo, maar ik wil best de link doorsturen.
Maar ik ga nu eerst even naar de dokter
Inderdaad, doe eens lief.quote:Op dinsdag 18 december 2012 08:58 schreef Viking84 het volgende:
Ik lees af en toe eens mee en sjonge jonge jonge zeg, wat een toontje weer hier. Kunnen we niet gewoon normáál tegen elkaar praten?
Mwah, het is het typische afzeiktoontje van Fok dat ik niet zo nodig vind (valt pas op als je niet meer zo vaak op Fok! zit).quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:29 schreef Koningin het volgende:
[..]
Ik vind het wel amusant om de discussie te lezen...![]()
ben het wel met Swetsenegger eens
True. Zeker mensen die al lang op zoek zijn naar een baan zijn daar he-le-maal niet mee bezig. Die willen gewoon weer een inkomen, hoe dan ook. Ik zit hier nu 1,5 jaar en ik zou het ook nog steeds niet weten trouwensquote:Op maandag 17 december 2012 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja... dat hoeft echt geen anderhalf uur te duren. Sowieso moeten ze kappen met die "hoe zie je jezelf over x jaar" vragen. De tenenkrommende stupiditeit daarvan is echt te stuitend voor elk intelligent persoon.
Bij mij meestal een minuut of 50 tot een uur.quote:Op dinsdag 18 december 2012 11:15 schreef Tinkepink het volgende:
Mijn sollcititatiegesprekken duren altijd (alsof ik iedere week op gesprek ga) minimaal een uur. We hebben het dan over van alles. De vacature, mijn redenen om te solliciteren, mijn achtergrond, de strategie en visie van het bedrijf, de manier waarop de hierarchische organisatie is vormgegeven, aandachts en knelpunten in de organisatie etc.
Maar dit hangt ook samen met de functies waar ik op reageer.
Niet eens in de gehandicaptenzorg eigenlijk.quote:Op dinsdag 18 december 2012 07:29 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
dan ook zeker niet doen, ik heb n tijdje terug dezelfde fout gemaakt, ik ben n begeleider in hart en nieren, maar zet mij naast een berg poep en in wordt doodongelukkig.. mn contract nog in mn proeftijd opgezegd omdat ik dat gewoon echt niet in me heb en wil hebben![]()
gelukkig voor jou is er in de gehandicaptenzorg, voor crisisbegrippen, wel relatief veel werk te vindenwaar zoek je?
Niet meer wachten, zelf bellen. Je kunt er niet vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geinformeerd.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:39 schreef Copthorne het volgende:
Vandaag is het precies vier weken geleden dat ik een sollicitatiegesprek had. Ze zeiden dat er meer kandidaten waren (ik was de eerste die op gesprek kwam) en dat ze tijd nodig hadden om hun beslissing te maken. Het kantoor heeft het deze maanden erg druk. Ik moest rekenen op een termijn van minimaal twee tot drie weken.
Na hoelang moet ik er zelf achteraan gaan? Moet ik er überhaupt zelf achteraan gaan? Ik kan er toch vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geïnformeerd?
Naar mijn ervaring is bijna elk bedrijf niet netjes in het informeren van de sollicitanten en is het een kat en muis spel, waarin soms de sollicitant geacht wordt om alsnog pro-actief op te gaan bellen om te melden dat hij / zij toch erg geïnteresseerd is.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:39 schreef Copthorne het volgende:
Vandaag is het precies vier weken geleden dat ik een sollicitatiegesprek had. Ze zeiden dat er meer kandidaten waren (ik was de eerste die op gesprek kwam) en dat ze tijd nodig hadden om hun beslissing te maken. Het kantoor heeft het deze maanden erg druk. Ik moest rekenen op een termijn van minimaal twee tot drie weken.
Na hoelang moet ik er zelf achteraan gaan? Moet ik er überhaupt zelf achteraan gaan? Ik kan er toch vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geïnformeerd?
Hangt van de baan af.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:33 schreef Copthorne het volgende:
Een sollicitatiegesprek duurt toch normaal gesproken een half uurtje?
Ik zou even bellen, dan weet je waarschijnlijk direct waar je aan toe bentquote:Op dinsdag 18 december 2012 13:39 schreef Copthorne het volgende:
Vandaag is het precies vier weken geleden dat ik een sollicitatiegesprek had. Ze zeiden dat er meer kandidaten waren (ik was de eerste die op gesprek kwam) en dat ze tijd nodig hadden om hun beslissing te maken. Het kantoor heeft het deze maanden erg druk. Ik moest rekenen op een termijn van minimaal twee tot drie weken.
Na hoelang moet ik er zelf achteraan gaan? Moet ik er überhaupt zelf achteraan gaan? Ik kan er toch vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geïnformeerd?
Ja, als je het wil weten, zou ik even bellen. Als je hen wil confronteren dat ze fatsoenlijk hadden kunnen bellen, zou ik ook bellen. Ik vermoed wel dat het een afwijzing wordt.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:39 schreef Copthorne het volgende:
Vandaag is het precies vier weken geleden dat ik een sollicitatiegesprek had. Ze zeiden dat er meer kandidaten waren (ik was de eerste die op gesprek kwam) en dat ze tijd nodig hadden om hun beslissing te maken. Het kantoor heeft het deze maanden erg druk. Ik moest rekenen op een termijn van minimaal twee tot drie weken.
Na hoelang moet ik er zelf achteraan gaan? Moet ik er überhaupt zelf achteraan gaan? Ik kan er toch vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geïnformeerd?
Jaaaa.... kijk....quote:Op dinsdag 18 december 2012 09:05 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
14 jaar werkervaring, 1 bedrijf, verschillende afdelingen
You wish bro.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:39 schreef Copthorne het volgende:
Ik kan er toch vanuit gaan dat iedere sollicitant netjes wordt geïnformeerd?
misschien kun je wat vinden via http://www.medivacature.nlquote:Op dinsdag 18 december 2012 12:41 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Niet eens in de gehandicaptenzorg eigenlijk.
Ben afgestudeerd MWD (maatschappelijk werk en dienstverlening)-er, ben hier niet eens voor opgeleid. Mehn, laat dat over aan HBO-V -ers ofzo.
Ik hoop stiekem dat ze me niet aannemen, mien ouders pushen me wel heel erg om de baan aan te nemen 'want je kan beter betaald solliciteren dan onbetaald'. Ook al werk ik nu alsnog al, ik kijk liever rond naar een baan met cliënten die wat intelligenter zijn of minstens voor zichzelf kunnen zorgen.
Ik zoek overigens in Groningen, Leeuwarden of in Leek. Het liefst met verslaafden of jongeren
Een half uur? Lijkt me extreem kort.quote:Op dinsdag 18 december 2012 13:33 schreef Copthorne het volgende:
Een sollicitatiegesprek duurt toch normaal gesproken een half uurtje?
Thanks! Stond niet heel veel in, denk dat 't hier in 't Noorden meer zorgpleinnoord.nl isquote:Op dinsdag 18 december 2012 21:06 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
misschien kun je wat vinden via http://www.medivacature.nllaat je niet misleiden door de url
Morgen naar het sollicitatiegesprek gaan en zeggen dat je een tijdelijke baan hebt gekregen, maar veel liever bij hun zou willen werken, maar dat je dat dus wel voor vrijdag 9:00 moet weten!quote:Op woensdag 19 december 2012 09:27 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb even jullie advies nodig
- Ik ben aangenomen bij de ABN, via het uitzendbureau. Project van 3 maanden, starten 4 januari 2013. Tekenen van het contract is aanstaande vrijdag om 9:30 uur
- Nu word ik gebeld door een bedrijf bij mij in de buurt, 5 minuten fietsen. Nu heb ik morgen een sollicitatiegesprek om kwart voor 1. Die baan is voor minimaal een jaar en kans op een vast baan. Ik ga denk ik ook wel meer verdienen en het is natuurlijk lekker dichtbij. Start is ook in januari 2013.
Het gesprek van morgen is via via gegaan. Mijn moeder werkt bij dat bedrijf, en zij kon mij vertellen dat ze enthousiast waren, en de kans groot is, dat als ik morgen enthousiast doe en het gesprek goed doorloop, ik aangenomen word.
Maar ja wat moet ik nou? Ik wil niet het risico nemen op geen baan in januari. Dus ik wil het project ABN nog niet afzeggen!
En dat gewoon aangeven aan het einde van het gesprek toch?quote:Op woensdag 19 december 2012 09:33 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Morgen naar het sollicitatiegesprek gaan en zeggen dat je een tijdelijke baan hebt gekregen, maar veel liever bij hun zou willen werken, maar dat je dat dus wel voor vrijdag 9:00 moet weten!
Balenquote:Op woensdag 19 december 2012 09:34 schreef Spezza19 het volgende:
Helaas weer de nodige afwijzingen ontvangen.
Ja, zou lekker zijn om weer aan de slag te kunnen.quote:Op woensdag 19 december 2012 09:41 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Balen
Maar echt het komt goed.Ik heb zoveel vertrouwen nu
Hij staat er weer opnieuw op voor de HBO-ers. MBO groep zit vol.quote:Op woensdag 19 december 2012 09:47 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ja, zou lekker zijn om weer aan de slag te kunnen.
ABN was inmiddels wel vervuld allemaal denk ik?
Nog wat gehoord over de PM die ik jou stuurde?quote:Op woensdag 19 december 2012 09:49 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Hij staat er weer opnieuw op voor de HBO-ers. MBO groep zit vol.
Dus je kan een poging wagen.
Contactpersoon bij Tempo Team is Selma. Nummer staat in die pm die je gestuurd heb.
Salaris is 11,70 geloof ik voor 6 uur in de week.
Nee helemaal niksquote:Op woensdag 19 december 2012 09:51 schreef Leonos het volgende:
[..]
Nog wat gehoord over de PM die ik jou stuurde?
Gewoon naar gesprek, als het wat wordt een dikke vinger geven aan de tijdelijke baan. Neem aan dat dat via een UB is en je hebt gewoon proeftijd?quote:Op woensdag 19 december 2012 09:27 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb even jullie advies nodig
- Ik ben aangenomen bij de ABN, via het uitzendbureau. Project van 3 maanden, starten 4 januari 2013. Tekenen van het contract is aanstaande vrijdag om 9:30 uur
- Nu word ik gebeld door een bedrijf bij mij in de buurt, 5 minuten fietsen. Nu heb ik morgen een sollicitatiegesprek om kwart voor 1. Die baan is voor minimaal een jaar en kans op een vast baan. Ik ga denk ik ook wel meer verdienen en het is natuurlijk lekker dichtbij. Start is ook in januari 2013.
Het gesprek van morgen is via via gegaan. Mijn moeder werkt bij dat bedrijf, en zij kon mij vertellen dat ze enthousiast waren, en de kans groot is, dat als ik morgen enthousiast doe en het gesprek goed doorloop, ik aangenomen word.
Maar ja wat moet ik nou? Ik wil niet het risico nemen op geen baan in januari. Dus ik wil het project ABN nog niet afzeggen!
Nee als ik vrijdag teken, dan zit ik er echt 3 maanden aan vast omdat het een project is. Krijg volgende week ook gelijk trainingen enzo.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:14 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Gewoon naar gesprek, als het wat wordt een dikke vinger geven aan de tijdelijke baan. Neem aan dat dat via een UB is en je hebt gewoon proeftijd?
ander punt is : met je moeder werkenquote:Op woensdag 19 december 2012 09:27 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb even jullie advies nodig
- Ik ben aangenomen bij de ABN, via het uitzendbureau. Project van 3 maanden, starten 4 januari 2013. Tekenen van het contract is aanstaande vrijdag om 9:30 uur
- Nu word ik gebeld door een bedrijf bij mij in de buurt, 5 minuten fietsen. Nu heb ik morgen een sollicitatiegesprek om kwart voor 1. Die baan is voor minimaal een jaar en kans op een vast baan. Ik ga denk ik ook wel meer verdienen en het is natuurlijk lekker dichtbij. Start is ook in januari 2013.
Het gesprek van morgen is via via gegaan. Mijn moeder werkt bij dat bedrijf, en zij kon mij vertellen dat ze enthousiast waren, en de kans groot is, dat als ik morgen enthousiast doe en het gesprek goed doorloop, ik aangenomen word.
Maar ja wat moet ik nou? Ik wil niet het risico nemen op geen baan in januari. Dus ik wil het project ABN nog niet afzeggen!
Wat zouden de consequenties zijn als je bijv volgende week donderdag afbelt? Dus nadat je wel het contract hebt getekend en voor je aan de slag zou gaan? (behalve dat Tempo Team je nooit meer werk aan gaat biedenquote:Op woensdag 19 december 2012 10:21 schreef charmed_angel het volgende:
Nee als ik vrijdag teken, dan zit ik er echt 3 maanden aan vast omdat het een project is. Krijg volgende week ook gelijk trainingen enzo.
Mijn moeder ga ik sowieso niet tegen komenquote:Op woensdag 19 december 2012 10:26 schreef YebCar het volgende:
[..]
ander punt is : met je moeder werken![]()
weet niet hoe groot het bedrijf is, maar dit lijkt mij dan niet lekker werken
Ik heb eigenlijk geen ideequote:Op woensdag 19 december 2012 10:29 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Wat zouden de consequenties zijn als je bijv volgende week donderdag afbelt? Dus nadat je wel het contract hebt getekend en voor je aan de slag zou gaan? (behalve dat Tempo Team je nooit meer werk aan gaat bieden)
Of je zou het contract tekenen uit kunnen stellen wegens 'ziek' zijn![]()
aha , dan heb ik niets gezegd. Het lijkt mij kut als bv je moeder een management rol vervulde oid.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Mijn moeder ga ik sowieso niet tegen komenZij werd in de kantine en ik kom op een andere locatie te werken
En ik ben er wel blij mee, dit is volgens mij de beste manier om aan een baan te komen. Via familie of vrienden
Hahaha nee hoorquote:Op woensdag 19 december 2012 10:34 schreef YebCar het volgende:
[..]
aha , dan heb ik niets gezegd. Het lijkt mij kut dat bv je moeder een management rol vervulde oid.
dan zullen er leuke verhalen te ronde gaan
Dit ben ik een keer tegen gekomen;quote:Op woensdag 19 december 2012 10:21 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Nee als ik vrijdag teken, dan zit ik er echt 3 maanden aan vast omdat het een project is. Krijg volgende week ook gelijk trainingen enzo.
Ah, nou ja dan gewoon aangeven in je gesprek morgen. Dat je heel enthousiast ben, dat je er graag wil werken maar dat je wel vrijdagochtend ergens anders het contract moet tekenen voor een project voor 3 maanden. Dus als zij net zo enthousiast zijn als jij moet er wel snel een beslissing worden genomen.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:21 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Nee als ik vrijdag teken, dan zit ik er echt 3 maanden aan vast omdat het een project is. Krijg volgende week ook gelijk trainingen enzo.
Nee dat risico zou ik zeker niet nemen.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:34 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk geen idee![]()
Maar volgens mij heb ik volgende week al trainingen van de ABN.
Maar dat hoor ik dus allemaal vrijdag. Je hebt ook kas dat ik pas 2-1 een training heb.
Maar ik kan ook wel de afspraak verzetten, morgenmiddag laat even bellen? Zeggen dat ik met hoge koorts op bed lig. En of het tekenen van het contract uitgesteld kan worden naar volgende week donderdag, tenzij er volgende week trainingen zijn?
Dus goed laten merken wie je bent, wat je wil en dat zij dus jou aan moeten nemen, dan weet je dat heus wel voor vrijdag denk ik. Gesprek kan je hoe dan ook gewoon aangaan...quote:Op woensdag 19 december 2012 09:27 schreef charmed_angel het volgende:
Ik heb even jullie advies nodig
- Ik ben aangenomen bij de ABN, via het uitzendbureau. Project van 3 maanden, starten 4 januari 2013. Tekenen van het contract is aanstaande vrijdag om 9:30 uur
- Nu word ik gebeld door een bedrijf bij mij in de buurt, 5 minuten fietsen. Nu heb ik morgen een sollicitatiegesprek om kwart voor 1. Die baan is voor minimaal een jaar en kans op een vast baan. Ik ga denk ik ook wel meer verdienen en het is natuurlijk lekker dichtbij. Start is ook in januari 2013.
Het gesprek van morgen is via via gegaan. Mijn moeder werkt bij dat bedrijf, en zij kon mij vertellen dat ze enthousiast waren, en de kans groot is, dat als ik morgen enthousiast doe en het gesprek goed doorloop, ik aangenomen word.
Maar ja wat moet ik nou? Ik wil niet het risico nemen op geen baan in januari. Dus ik wil het project ABN nog niet afzeggen!
Tussen kerst en oud en nieuw nog trainingen? Je moet het maar willen, de meeste bedrijven zijn dan gesloten.quote:Op woensdag 19 december 2012 10:34 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik heb eigenlijk geen idee![]()
Maar volgens mij heb ik volgende week al trainingen van de ABN.
Maar dat hoor ik dus allemaal vrijdag. Je hebt ook kas dat ik pas 2-1 een training heb.
Maar ik kan ook wel de afspraak verzetten, morgenmiddag laat even bellen? Zeggen dat ik met hoge koorts op bed lig. En of het tekenen van het contract uitgesteld kan worden naar volgende week donderdag, tenzij er volgende week trainingen zijn?
Dit. Gewoon eerlijk en duidelijk zijn.quote:Op woensdag 19 december 2012 11:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Nee dat risico zou ik zeker niet nemen.
En waarom zou je niet willen als het 3 maanden werk + verbetering kennis en vaardigheden betekent?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:16 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Tussen kerst en oud en nieuw nog trainingen? Je moet het maar willen, de meeste bedrijven zijn dan gesloten.
Ik heb binnenkort zo'n gesprek en keek is wat er besproken zou kunnen worden. Werd er niet veel wijzer uit behalve dat. Neemt dat veel tijd in beslag? Ik zou het ook zeker niet doen nee. Mad vroeg opstaan zonder dat je daar loon voor krijgt...quote:Op woensdag 19 december 2012 12:32 schreef Mint_Clansell het volgende:
Dat klopt. Zou ik niet doen trouwens, heel veel bedrijven buiten dit uit want het kost ze geen cent en na drie maanden nemen ze gewoon weer een andere werkloze via het CWI in dienst.
Je krijgt toch geld? Of zie je het niet zitten om iets te doen om uit je uitkering te komen?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:34 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ik heb binnenkort zo'n gesprek en keek is wat er besproken zou kunnen worden. Werd er niet veel wijzer uit behalve dat. Neemt dat veel tijd in beslag? Ik zou het ook zeker niet doen nee. Mad vroeg opstaan zonder dat je daar loon voor krijgt...
Liever gister dan vandaag maar ik vind dat het daar nogal vreemd staat. Eigenlijk staat er gewoon dat je gratis gaat werken voor een bedrijf en geen loon wilt. Ik zou dus overdag niet meer kunnen solliciteren en s'avonds ben je klaar met werken en plof je lekker, zoals voorheen, op de bank neer om vervolgens 3 maand geen loon te krijgen maar gewoon je uitkering. Nou jottem....quote:Op woensdag 19 december 2012 12:35 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Je krijgt toch geld? Of zie je het niet zitten om iets te doen om uit je uitkering te komen?
Dat onderschrijf ik wel trouwens. 40 uur werken zou iets teveel van het goede zijn. 28 uur is realistischer, zodat je tijd hebt om verder te solliciteren .quote:Op woensdag 19 december 2012 12:38 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Liever gister dan vandaag maar ik vind dat het daar nogal vreemd staat. Eigenlijk staat er gewoon dat je gratis gaat werken voor een bedrijf en geen loon wilt. Ik zou dus overdag niet meer kunnen solliciteren en s'avonds ben je klaar met werken en plof je lekker, zoals voorheen, op de bank neer om vervolgens 3 maand geen loon te krijgen maar gewoon je uitkering.
Nou, dat kan ik me voorstellen zeg!quote:Op woensdag 19 december 2012 12:41 schreef _Arual_ het volgende:
Ik heb weer werk! Na nog geen week ww belde mijn werkgever weer opKlinkt
, maar ik heb dus wel een halfjaar lopen stressen en solliciteren omdat ik wist dat het einde van mijn contract eraan zat te komen. Al die drukte om niks.... Dus ik zit nog steeds een beetje tussen
en
in.
Wat apart. Waarom mag je nu weer terugkomen?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:41 schreef _Arual_ het volgende:
Ik heb weer werk! Na nog geen week ww belde mijn werkgever weer opKlinkt
, maar ik heb dus wel een halfjaar lopen stressen en solliciteren omdat ik wist dat het einde van mijn contract eraan zat te komen. Al die drukte om niks.... Dus ik zit nog steeds een beetje tussen
en
in.
Ik zou niet eens de moeite nemen om zulke cv's te lezen.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:43 schreef Apotheose het volgende:
lastig... een brief schrijven naar een nog nieuwe op te zetten organisatie waar geen site en adresgegevens bij staan..... Alleen een vacaturetekst...
ow en hebben jullie een gewone CV of er iets creatiefs van gemaakt? Dus niet een standaard opsomming in word maar bijv iets in indesign ofzo gemaakt... Hier staan wel wat vb tussen. Niet alles is even bruikbaar (druk enzo) http://speckyboy.com/2011(...)me-design-ever-seen/ Het is ook misschien voor welke functie je reageert idd.
Heb je daar inspraak op dan? Niet echt motiverend ofzo... dan zou ik eerder nog ergens anders vrijwilligerswerk gaan doen wat ik leuk zou vindenquote:Op woensdag 19 december 2012 12:39 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat onderschrijf ik wel trouwens. 40 uur werken zou iets teveel van het goede zijn. 28 uur is realistischer, zodat je tijd hebt om verder te solliciteren .
Mijn contract wordt als het ware gewoon voortgezet. Ik heb na anderhalf jaar bij deze werkgever geen contractverlenging meer gekregen. Normaal wordt na twee jaar gekeken of je een vast contract krijgt. Dat gebeurt nu ook, over een halfjaar dus al. Ze hadden ook drie maanden kunnen wachten om me dan opnieuw die riedel van twee jaar tijdelijke contracten af te laten draaien.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:43 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou, dat kan ik me voorstellen zeg!Maar wel
dat je niet langer in de WW hoeft! Hoe zeker is het nu dan dat je je baan kan houden?
quote:Op woensdag 19 december 2012 12:43 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wat apart. Waarom mag je nu weer terugkomen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
waarom niet?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:45 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ik zou niet eens de moeite nemen om zulke cv's te lezen.
Waarom niet? Ook de wat meer conservatief opgemaakte niet?quote:Op woensdag 19 december 2012 12:45 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ik zou niet eens de moeite nemen om zulke cv's te lezen.
Ik heb ook een creatief cv, weliswaar iets minder wild, maar het heeft wel wat weg van een tijdschriftartikel. Heel mijn loopbaan in één oogopslag. Ik ben uiteindelijk vier keer op gesprek geweest, en ik kreeg steeds deze reactie op mijn cv:quote:Op woensdag 19 december 2012 12:45 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Ik zou niet eens de moeite nemen om zulke cv's te lezen.
Een cv moet duidelijk zijn, ik heb toch geen zin om op zoek te moeten gaan naar informatie of hem een paar keer te moeten draaien zodat ik alles kan lezen.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:50 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Waarom niet? Ook de wat meer conservatief opgemaakte niet?
Creatieve CV's zijn bijna alleen zinnig bij een creatieve functie.quote:Op woensdag 19 december 2012 12:43 schreef Apotheose het volgende:
lastig... een brief schrijven naar een nog nieuwe op te zetten organisatie waar geen site en adresgegevens bij staan..... Alleen een vacaturetekst...
ow en hebben jullie een gewone CV of er iets creatiefs van gemaakt? Dus niet een standaard opsomming in word maar bijv iets in indesign ofzo gemaakt... Hier staan wel wat vb tussen. Niet alles is even bruikbaar (druk enzo) http://speckyboy.com/2011(...)me-design-ever-seen/ Het is ook misschien voor welke functie je reageert idd.
Kom je in m'n dorp werken.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:13 schreef El_Thijs het volgende:
Morgen tweede gesprek in Capelle om 10 uur. Als dit goed gaat is het volgende gesprek arbeidsvoorwaarden. Ben benieuwd!
ik doe het ook om tussen anderen op te vallen. En de mijne is niet zo creatief als al die voorbeelden. Heb t gewoon net iets anders dan een opsomming in Word. Maar wel rustig en zakelijk.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:19 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Creatieve CV's zijn bijna alleen zinnig bij een creatieve functie.
Als alles goed gaat wel. Vlakbij de Brienenoordbrug, Rivium geloof ik dat het heet.quote:
Proficiat man! Wat ga je doen?quote:Op woensdag 19 december 2012 13:48 schreef Hi_flyer het volgende:
Na een half jaar zoeken heb ik sinds eergisteren een nieuwe baan
R&D bij een cv-ketelboerquote:
Ja het Rivium. Ik werk net aan de andere kant, bij de Erasmus Universiteit.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:30 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Als alles goed gaat wel. Vlakbij de Brienenoordbrug, Rivium geloof ik dat het heet.
Crisis. Zelf in goede markten is het moeilijk omdat er simpelweg heel veel kandidaten zijn.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:52 schreef Hi_flyer het volgende:
[..]
R&D bij een cv-ketelboerIk moet zeggen dat het best tegenviel om iets te vinden, ondanks mijn technische achtergrond (MBO-WTB en HTS-TN). Toen ik net afgestudeerd was, kon ik uit een handvol functies gewoon de beste kiezen.
Beste manier is nog altijd op eigen kracht, ook voor je ego en zelfvertrouwenquote:Op woensdag 19 december 2012 10:32 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Mijn moeder ga ik sowieso niet tegen komenZij werd in de kantine en ik kom op een andere locatie te werken
En ik ben er wel blij mee, dit is volgens mij de beste manier om aan een baan te komen. Via familie of vrienden
quote:Op woensdag 19 december 2012 12:50 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Mijn contract wordt als het ware gewoon voortgezet. Ik heb na anderhalf jaar bij deze werkgever geen contractverlenging meer gekregen. Normaal wordt na twee jaar gekeken of je een vast contract krijgt. Dat gebeurt nu ook, over een halfjaar dus al. Ze hadden ook drie maanden kunnen wachten om me dan opnieuw die riedel van twee jaar tijdelijke contracten af te laten draaien.
[..]De riedel met tijdelijke contracten zit ook een grens aan, zover ik weet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Meer dan 3 keer verlenging is vast, toch?
Of is dat al weer aangepast?
Sterkte met je aanvraag wajong, eisen zijn de laatste tijd aangescherpt, vooral als je voor de 100% wajong gaat.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:58 schreef lavacaloca het volgende:
Na allerlei mislukte opleidingen en tijdelijke banen heb ik eindelijk hulp gezocht bij het UWV en het advies was: Wajong aanvragen!
Dat ga ik dus doen en ondertussen solliciteren op parttime functies en hopen dat ik iets vind want ik wil wel een inkomen![]()
Maar goed, moet ik nu wachten totdat mijn aanvraag compleet is en beoordeeld is of kan ondertussen contact zoeken met een jobcoach want het is me niet duidelijk geworden of dat wel kan , het enige advies wat ik krijg is Wajong aanvragen en thats it...?
Tenzij je CAO iets anders zegt. En in mijn CAO stond dat je twee jaar lang tijdelijke contracten kon krijgen. Gewoonlijk 4 keer een contract van zes maanden. Maar sommige collega's kregen ook contracten van drie maanden, en dat mocht dan acht (!) keer.quote:Op woensdag 19 december 2012 13:59 schreef Zelus het volgende:
[..]
De riedel met tijdelijke contracten zit ook een grens aan, zover ik weet.
Meer dan 3 keer verlenging is vast, toch?
Of is dat al weer aangepast?
Het kan inderdaad een behoorlijke tijd duren , 14 weken vertelden ze mij.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:03 schreef Zelus het volgende:
[..]
Sterkte met je aanvraag wajong, eisen zijn de laatste tijd aangescherpt, vooral als je voor de 100% wajong gaat.
Uwv kennende zullen ze de aanvraag niet binnen 1 week afgerond hebben, hou rekening met maanden!!
En uiteraard met rare vragen, of vreemde redenen om het zaakje af te blazen.
iig sterkte
Vreemd, cao kan wel van alles zeggen, maar de wetten van de overheid gaan boven alles.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:09 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Tenzij je CAO iets anders zegt. En in mijn CAO stond dat je twee jaar lang tijdelijke contracten kon krijgen. Gewoonlijk 4 keer een contract van zes maanden. Maar sommige collega's kregen ook contracten van drie maanden, en dat mocht dan acht (!) keer.
Kom wel een keer langsquote:Op woensdag 19 december 2012 13:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja het Rivium. Ik werk net aan de andere kant, bij de Erasmus Universiteit.
Wat is er mis met een netwerkquote:Op woensdag 19 december 2012 13:55 schreef Zelus het volgende:
[..]
Beste manier is nog altijd op eigen kracht, ook voor je ego en zelfvertrouwen
?quote:Op woensdag 19 december 2012 14:36 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat is er mis met een netwerk
Wat snap je niet?quote:
lolquote:Op woensdag 19 december 2012 14:37 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Wat snap je niet?
Jij zegt op een post waar iemand via haar moeder ergens is binnen gekomen "Beste manier is op eigen kracht". Daarop vraag ik wat er mis is met een netwerk?
Dus als je een netwerk gebruikt is dat slecht voor je egoquote:Op woensdag 19 december 2012 14:38 schreef Zelus het volgende:
[..]
lol
Zie mijn reactie over je ego ed.
Wat snap jij niet?
Snap het ook niet inderdaad. Voor mijn ego is het beter om gevraagd te worden dan te moeten solliciteren op een baan. Lang leve mijn netwerkquote:Op woensdag 19 december 2012 14:41 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dus als je een netwerk gebruikt is dat slecht voor je ego
Je lijkt me van de stewardess mentaliteit, je communiceert graag en je houdt van vrijheid. Wel schat ik de kans zeer klein dat je daar een baan gaat vinden. Je kan ook proberen om meer ruimte te krijgen in je huidige werkplek, meer met collega's praten enzo, dan voel je je misschien minder gedictateerd?quote:Op woensdag 19 december 2012 15:11 schreef missy25 het volgende:
Vraagje. Ben nu aan het werk sinds gister als secretaresse via het uitzendbureau. En [..]
Jep erg goede ervaringen met solliciteren via linkedin!quote:Op woensdag 19 december 2012 15:27 schreef El_Liberaliste het volgende:
Hebben mensen hier goede ervaringen met solliciteren via Linkedin?
Ik wil mijn huidige werkgever verruilen voor een nieuwe per 1 maart maar heb eigenlijk nog nooit echt gesolliciteerd omdat ik altijd zelf benaderd ben door werkgevers. Kan geen telefoonnummer vinden van de persoon die de vacature waar ik oog op heb 'beheert' en alleen een brief + cv mailen/uploaden vind ik zo ongeïnteresseerd overkomen..
Sounds goodquote:Op woensdag 19 december 2012 15:29 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Jep erg goede ervaringen met solliciteren via linkedin!
Ik heb nu iig een aantal sollicitaties lopen in het buitenland waar ik de 1e ronde door ben en nu mij klaar mag maken voor een 2e ronde (interview/online toets/u kent het wel). Mits ik deze ronde doorkom, dan kunnen we iig de vlag op steken want ik ben vaak wel erg goed in het intikken van laatste ronde interviews.
Het slechte van iemand die een netwerk gebruikt om ergens binnen te komen (omdat hij kwalitatief) niet goed genoeg zou zijn is wanneer een vriend hem vraagt en hij nee zegt. Of dat hij daar geen trek in heeft.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:41 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dus als je een netwerk gebruikt is dat slecht voor je ego
Via linkedin uitzoeken wie er verantwoordelijk is of wie je kent bij het bedrijf, op de website van het bedrijf de contactgegevens zoeken, bellen, solliciteren. Zo doe ik het.quote:Op woensdag 19 december 2012 15:27 schreef El_Liberaliste het volgende:
Hebben mensen hier goede ervaringen met solliciteren via Linkedin?
Ik wil mijn huidige werkgever verruilen voor een nieuwe per 1 maart maar heb eigenlijk nog nooit echt gesolliciteerd omdat ik altijd zelf benaderd ben door werkgevers. Kan geen telefoonnummer vinden van de persoon die de vacature waar ik oog op heb 'beheert' en alleen een brief + cv mailen/uploaden vind ik zo ongeïnteresseerd overkomen..
Dat bellen is wel heel erg baas. Dat is eigenlijk de enige stap die ik hierin niet doe.quote:Op woensdag 19 december 2012 15:40 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Via linkedin uitzoeken wie er verantwoordelijk is of wie je kent bij het bedrijf, op de website van het bedrijf de contactgegevens zoeken, bellen, solliciteren. Zo doe ik het.
Een beller is sneller idd, zo heb ik het ook gedaan vandaag. Helaas was de betreffende persoon er vandaag niet en kan ik maandag pas weer bellen omdat ik dan niet op m'n huidige werk ben. Kostbare tijdquote:Op woensdag 19 december 2012 15:40 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Via linkedin uitzoeken wie er verantwoordelijk is of wie je kent bij het bedrijf, op de website van het bedrijf de contactgegevens zoeken, bellen, solliciteren. Zo doe ik het.
Er zal toch wel een werkloze die wel in de buurt woont zijn die staat te juichen bij die baan?quote:Op woensdag 19 december 2012 18:03 schreef MissionPhailed het volgende:
. De intercedente klonk behoorlijk teneergeslagen toen ik m'n afzegging doorgaf.![]()
Tja, wat je zegt. Leek onderhand wel of háár baan afhing van mijn beslissing.quote:Op woensdag 19 december 2012 18:21 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er zal toch wel een werkloze die wel in de buurt woont zijn die staat te juichen bij die baan?
Misschien niet haar baan, maar op z'n minst haar kerstbonus.quote:Op woensdag 19 december 2012 18:52 schreef MissionPhailed het volgende:
[..]
Tja, wat je zegt. Leek onderhand wel of háár baan afhing van mijn beslissing.
Nee vind ik van niet. Werkeloosheid is behoorlijk nu. 300-500 sollicitanten op 1 vacature is een beetje te kansloosquote:Op woensdag 19 december 2012 13:55 schreef Zelus het volgende:
[..]
Beste manier is nog altijd op eigen kracht, ook voor je ego en zelfvertrouwen
Ik moet ook altijd zo lachen om het idee dat iedereen werk moet kunnen vinden. Zoveel banen zijn er niet eensquote:Op donderdag 20 december 2012 11:50 schreef koffiemetmelkensuiker het volgende:
Van werk.nl,
Zoek in 17965 vacatures..
Uit de telegraaf,
Bekeken over twaalf maanden steeg de werkloosheid met 100.000 naar 552.000
Even een berekening 552000/17965 = 30,726
Dus 1 op de ruim 30 zou eventueel een baan kunnen vinden.
En de rest dan?
En dan hebben we het nog niet over de honderdduizenden ZZP-ers die geen of onvoldoende opdrachten hebben...
En de wajongers etc etc.
Maar goed ons gaat het lukken
Pasgeleden stond er een vacature op van een bedrijf waar een kennis van me werkt. Dus ik nagevraagd, want ik hield hun site al in de gaten en daarop was geen vacature verschenen. Ze wisten van niks daar!quote:Op donderdag 20 december 2012 12:45 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het aantal vacatures van Werk.nl moet je trouwens door de helft delen, want daar staan ook vacatures op die al maanden vervuld zijn.
1 op de ruim 60 dan eitje tochquote:Op donderdag 20 december 2012 12:45 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het aantal vacatures van Werk.nl moet je trouwens door de helft delen, want daar staan ook vacatures op die al maanden vervuld zijn.
Heb ze gister ook een mail gestuurd dat ik geen gebruik meer ga maken van werk.nl in mijn zoektocht naar werkquote:Op donderdag 20 december 2012 13:14 schreef Mint_Clansell het volgende:
Een mooi voorbeeld van het falen van Werk.nl:
https://www.werk.nl/werk_(...)rwerk/uitzendbureaus
Zeker de helft van de genoemde uitzendbureaus bestaat (al jaren!) niet meer of is gefuseerd.
You go girl!quote:Op donderdag 20 december 2012 13:45 schreef charmed_angel het volgende:
Zo sollicitatiegesprek!
Het is voor assistent bedrijfsleidster
Dat zal ze leren!quote:Op donderdag 20 december 2012 13:42 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Heb ze gister ook een mail gestuurd dat ik geen gebruik meer ga maken van werk.nl in mijn zoektocht naar werk
Ging goed!quote:
Dat is altijd zo teleurstellend! Je zou bijna nog eens opbellen om te zeggen dat ze een vergissing hebben gemaakt.quote:Op donderdag 20 december 2012 14:59 schreef Tinkepink het volgende:
Ongelooflijk. Een afwijzing voor een baan die mij op het lijf is geschreven. Snap het bedrijf echt niet
Hear hear!quote:Op donderdag 20 december 2012 15:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is altijd zo teleurstellend! Je zou bijna nog eens opbellen om te zeggen dat ze een vergissing hebben gemaakt.
Die hele website is een rampquote:Op donderdag 20 december 2012 14:55 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het gespecificeerd zoeken naar vacatures op Werk.nl is ook een onmogelijke opgave.
Ja die heb ik ook regelmatigquote:Op donderdag 20 december 2012 14:59 schreef Tinkepink het volgende:
Ongelooflijk. Een afwijzing voor een baan die mij op het lijf is geschreven. Snap het bedrijf echt niet
De mail stond al klaarquote:Op donderdag 20 december 2012 15:03 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dat is altijd zo teleurstellend! Je zou bijna nog eens opbellen om te zeggen dat ze een vergissing hebben gemaakt.
Ik heb het een keer gedaan bij een bedrijf dat mij afwees en vervolgens de vacature niet vervuld werd.quote:Op donderdag 20 december 2012 15:15 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
De mail stond al klaarToch maar gedelete.
In de mail stond uitdrukkelijk dat ze dat niet deden vanweg het grote aantal reacties.quote:Op donderdag 20 december 2012 15:25 schreef Mint_Clansell het volgende:
Je kan natuurlijk altijd vragen of ze willen toelichten op welke punten je bent afgewezen.
Saboteren1quote:Op donderdag 20 december 2012 15:42 schreef Bosbeetle het volgende:
Vandaag heeft mijn enige concurrent een presentatie... en dan zien welke kant het dubbeltje op valt...
Ik hoop vandaag of morgen bericht te krijgen.
Kijk, dat is dan ook weer mooi. Kan je zelf ook zien of je geschikt bentquote:Op donderdag 20 december 2012 15:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ging goed!
Alleen twijfelen ze of ik wel leiding kan geven. Dus ik mag morgen een middag meekijken op een andere locatie.
Ja daarom.quote:Op donderdag 20 december 2012 15:57 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Kijk, dat is dan ook weer mooi. Kan je zelf ook zien of je geschikt bent
Dat is een gangbaar salaris hoor.quote:Op donderdag 20 december 2012 17:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja daarom.
Net de bedrijfsleidster gesproken en morgen om 9 uur ga ik meelopen tot 12 uur.
Afspraak met UZB kunnen verzetten naar maandag
Voor de rest klikte het wel, en 7 januari beginnen. Jaarcontract en meer iets meer salaris bij de UZB.
Maar ook niet echt een super salaris voor een ass bedrijfsleidster. Ze had het over 1700-2000 bruto
Lol gangbaar ja, maar ik kom er mijn bed niet voor uitquote:Op donderdag 20 december 2012 17:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja daarom.
Net de bedrijfsleidster gesproken en morgen om 9 uur ga ik meelopen tot 12 uur.
Afspraak met UZB kunnen verzetten naar maandag
Voor de rest klikte het wel, en 7 januari beginnen. Jaarcontract en meer iets meer salaris bij de UZB.
Maar ook niet echt een super salaris voor een ass bedrijfsleidster. Ze had het over 1700-2000 bruto
In welke branche?quote:Op donderdag 20 december 2012 17:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja daarom.
Net de bedrijfsleidster gesproken en morgen om 9 uur ga ik meelopen tot 12 uur.
Afspraak met UZB kunnen verzetten naar maandag
Voor de rest klikte het wel, en 7 januari beginnen. Jaarcontract en meer iets meer salaris bij de UZB.
Maar ook niet echt een super salaris voor een ass bedrijfsleidster. Ze had het over 1700-2000 bruto
Toch netjes, ze hadden je ook minder kunnen biedenquote:Op donderdag 20 december 2012 17:08 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ja daarom.
Net de bedrijfsleidster gesproken en morgen om 9 uur ga ik meelopen tot 12 uur.
Afspraak met UZB kunnen verzetten naar maandag
Voor de rest klikte het wel, en 7 januari beginnen. Jaarcontract en meer iets meer salaris bij de UZB.
Maar ook niet echt een super salaris voor een ass bedrijfsleidster. Ze had het over 1700-2000 bruto
dan ligt het daar aan. Want een kennis van mijn moeder is dat ook en die verdient 2600 euro en de bedrijfsleider 3000quote:Op donderdag 20 december 2012 17:45 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
In welke branche?
Als het bijvoorbeeld in de retail is, dan hoef je idd niet heel veel te verwachten nee.
Als je gewend bent om 2650 bruto te verdienen als administratief medewerkster 36 uur in de week, dan valt dit erg tegen hoorquote:Op donderdag 20 december 2012 17:48 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Toch netjes, ze hadden je ook minder kunnen bieden
Dat had ik vorige week met een functie bij Kennisnet. Ik gemailed dat ik toch wel een tikkie verbaasd was omdat mijn profiel toch wel erg goed met de vacature matcht.quote:Op donderdag 20 december 2012 14:59 schreef Tinkepink het volgende:
Ongelooflijk. Een afwijzing voor een baan die mij op het lijf is geschreven. Snap het bedrijf echt niet
Zo heb ik het er ook op staan maar ik weet niet of ik zo'n functie wel op mijn CV moet zettenquote:Op donderdag 20 december 2012 18:27 schreef Limburg82 het volgende:
Vakkenvuller staat idd een beetje knullig. Noem het dan 'medewerker supermarkt'.
Leiding geven is dan ook veel moeilijker dan veel mensen denken! Succes!quote:Op donderdag 20 december 2012 15:01 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ging goed!
Alleen twijfelen ze of ik wel leiding kan geven. Dus ik mag morgen een middag meekijken op een andere locatie.
Zoek je die? Of wil je dat zelf gaan doen? Wat het ook mag zijnquote:Op donderdag 20 december 2012 19:21 schreef De_kluizenaar het volgende:
Mocht er een ervaren xslt mapper lezen in de buurt van Zeist. Pm eens.
Ik zou het er wel op zetten. Laat zien dat je al een tijdje aan het werk bent en dus bereid bent je bed uit te komen en dat je een baan kan behouden enzo. Als je straks meer werkervaring hebt kan het natuurlijk wel weg.quote:Op donderdag 20 december 2012 19:08 schreef StraatSoldaat het volgende:
[..]
Zo heb ik het er ook op staan maar ik weet niet of ik zo'n functie wel op mijn CV moet zetten
Zoeken we eventueel.quote:Op donderdag 20 december 2012 19:26 schreef Leonos het volgende:
[..]
Zoek je die? Of wil je dat zelf gaan doen? Wat het ook mag zijn
1 2 3 4 5 6 | Januari ‘05 – december ‘10 Koninklijke Ahold N.V. Allround Kwalificaties Klantencontact, met geld om gaan en mede-leidinggevende. Werkzaamheden Kassawerk, vakkenvullen en broodafdeling. Soort werk Bijbaan minimaal 10 uur per week. |
Ik neem niet aan dat je op de broodafdeling van de Etos hebt gewerkt(?).quote:Op donderdag 20 december 2012 21:29 schreef Renesite het volgende:
https://www.google.nl/#hl(...)503&biw=1280&bih=657
Welja... ik werkte ook niet bij de Albert Heijn wijkwinkel in die tijd. Maar ook heb ik bij wijze van gevuld bij Etos, gewerkt bij de To-Go en zoquote:Op donderdag 20 december 2012 21:31 schreef Limburg82 het volgende:
[..]
Ik neem niet aan dat je op de broodafdeling van de Etos hebt gewerkt(?).
Zoietssssquote:Op donderdag 20 december 2012 21:34 schreef Limburg82 het volgende:
Ah haha. 'Interim medewerker Koninklijke Ahold N.V.'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |