Je bent me er ook een jij.quote:Op zaterdag 7 april 2012 12:56 schreef eriksd het volgende:
Ik vind dat Echtgaaf wel erg ver gaat. Laten we de SC politiek houden.
Doeltreffend.quote:
Hij zit mij al weer te stalken met allerlei fascismebeschuldigingen.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:44 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Je pasfoto hoeft er niet bij.. We zien toch wel dat je virtueel krijst.
Zo simpel is het niet.
Jouw fascistisch ideaal is allang verslagen in de westerse wereld.
Rusland neigt nog naar ondermijning van de democratie, maar uiteindelijk zal men ook daar leren de Poetins opzij te zetten en door te gaan met de democratisering.
Ook voor China is een democratisering onvermijdelijk. De oude hap communistische kapitalisten stagneert steeds meer in hun denken. Nieuwe denkwijzen groeien onderhuids en uiteindelijk zal de partij moreel instorten.. Zelfs die oude hap zal niet meer in haar gelijk geloven en schuldbewust democratisering maar gedogen en laten gebeuren
Je bent zelf ook niet al te genuanceerd met bepaalde dingen in dat topic, denk dat je bluesdude in deze te serieus neemt. Ik laat 't vooralsnog gewoon staan in ieder geval. Anders zou er wel meer weg mogen en dat acht ik niet nodig.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:47 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Hij zit mij al weer te stalken met allerlei fascismebeschuldigingen.
Nu ben ik zeker geen loepzuivere democraat, maar fascist is weer heel iets anders. Ik heb het regelmatig over mijn kant laten gaan, maar zou graag willen dat er net zoals met het luchtalarm afspraken over gemaakt kunnen worden dergelijke taal niet meer te gebruiken.
Nee, maar ik zit niemand persoonlijk weg te zetten als xy, dat is wel even een fijn verschil.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:53 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je bent zelf ook niet al te genuanceerd met bepaalde dingen in dat topic, denk dat je bluesdude in deze te serieus neemt. Ik laat 't vooralsnog gewoon staan in ieder geval.
Welnee, ten eerste is er geen sprake van stalking van bluesdude, ten tweede is fascistisch ideaal nou niet echt een direct persoonlijke aanval naar jou toe als fascist, zeker niet gezien je in het topic zelf democratie van de sokkel stoot, wat ten dele wel als fascistisch kan worden gekenmerkt.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:55 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Nee, maar ik zit niemand persoonlijk weg te zetten als xy, dat is wel even een fijn verschil.
Maar goed, als fascist hier een geaccepteerde term is om iemand mee te stalken dan zal ik dat ter kennisgeving aannemen.
Onee, lees dan zelf wat hij in dat topic zegt, dat is zeer zeker een persoonlijke aanval. Mag ik jou trouwens zelf even herinneren aan hoe jij over Bluesdude denkt?quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Welnee, ten eerste is er geen sprake van stalking van bluesdude, ten tweede is fascistisch ideaal nou niet echt een direct persoonlijke aanval naar jou toe als fascist, zeker niet gezien je in het topic zelf democratie van de sokkel stoot.
Like I said, ik denk dat je het te serieus neemt.
En nu hij mij aanvalt is het wel een goede knul en moet je het niet serieus nemen?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:34 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Was 't maar zo, dan kon ik jou uit m'n universum verwijderen.
Buiten op de man spelen doe je toch niet met je neverending persoonlijke gezanik, als iemand 't niet eens is met je krijgt hij de volle lading en verder meng je je nooit ergens mee in. De rest van de SC valt elkaar tenminste nog joviaal aan, kan tegen een stootje, maakt grapjes, lult over andere zaken etc., jij komt echter enkel om je zwarte gal te spuwen over alles en nogwat, daar zit niemand op te wachten.
Dat laatste heb ik nergens gezegd, die conclusie onttrek ik er niet aan.quote:Op dinsdag 10 april 2012 22:59 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Onee, lees dan zelf wat hij in dat topic zegt, dat is zeer zeker een persoonlijke aanval. Mag ik jou trouwens zelf even herinneren aan hoe jij over Bluesdude denkt?
[..]
En nu hij mij aanvalt is het wel een goede knul en moet je het niet serieus nemen?
Het gaat me om de context.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:05 schreef von_Preussen het volgende:
Tuurlijk, als iemand een paar keer een luchtalarm post krijgt ie op z'n donder en moet ie nokken, maar als je iemand constant een fascist noemt (dat doe je als je iemand een dergelijk ideaal toekent) dan moet dat allemaal maar kunnen.
Lekkere fascistische houding van jou ook weer.
Ik heb je post of althans de strekking ervan in de SC gepost.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:28 schreef Bluesdude het volgende:
Waarom heb je mijn vervolgpost gedeleted.?
Staat er censuur op het plaatsen van een portret van Mussolini, de man die bekend staat als de eerste leider die het fascistische ideale bestuursvorm in de praktijk bracht.
Ik dacht dat het woord fascisme ook zijn uitvinding was of van zijn stroming .
Je eerste post ging over een fascistisch ideaalbeeld, a la daar valt nog wat voor te zeggen en dat laat ik staan, maar daarna v_P quoten en verwijten incluis foto van Mussolini is een no-go en dat weet je zelf ook wel.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:28 schreef Bluesdude het volgende:
Waarom heb je mijn vervolgpost gedeleted.?
Staat er censuur op het plaatsen van een portret van Mussolini, de man die bekend staat als de eerste leider die het fascistische ideale bestuursvorm in de praktijk bracht.
Ik dacht dat het woord fascisme ook zijn uitvinding was of van zijn stroming .
nee.... dat weet ik niet..quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:39 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Je eerste post ging over een fascistisch ideaalbeeld, a la daar valt nog wat voor te zeggen en dat laat ik staan, maar daarna v_P quoten en verwijten incluis foto van Mussolini is een no-go en dat weet je zelf ook wel.
Nee, de combinatie "kom uit de kast..." en een foto van Mussolini is te ver.quote:Op dinsdag 10 april 2012 23:58 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
nee.... dat weet ik niet..
Ik zeg gewoon wat normaal is in een politieke diskussie: erken nou gewoon dat dit een (vulmaarin)- standpunt is.
En de foto van Mussolini is nodig om te onderstrepen dat het een fascistisch standpunt is.
Dat kun je overdone vinden, onnodig scherp, grof.... maar het valt nog ruim binnen de fokmarges.
vP adviseer ik gewoon te erkennen dat het een fascistisch standpunt is en het te verdedigen met argumenten.
Of ontkennen, maar dan met argumenten waarom het wel lijkt op een fascistisch fundament, maar dat het toch niet zijn concept is. Maar als ik in datzelfde topic zijn aversie van mensenrechten lees, dan lijkt het me dat zijn concept nooit geloofwaardig als non-fascisme verdedigd kan worden.
Maar.... graag zie ik zijn pogingen.
Hoezo klaar?quote:Op woensdag 11 april 2012 00:10 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Nee, de combinatie "kom uit de kast..." en een foto van Mussolini is te ver.
Klaar.
Jij raakt al overstuur van een luchtalarm, en je bent nu verbaast over 't feit dat een foto van een massamoordenaar en oorlogscrimineel plaatsen als weerspiegeling van een user hier te ver gaat?quote:Op woensdag 11 april 2012 00:16 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Hoezo klaar?
Het is een normale diskussievorm op een forum.
Dit is geen getrol, maar meningsuiting.
Mag een foto van Mussert ook niet ? Die wilde toch hetzelfde bestuursvorm als van P ?
.Als mod moet je erkennen dat die foto van een jankende sirene gebruikt werd voor getrolquote:Op woensdag 11 april 2012 00:17 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Jij raakt al overstuur van een luchtalarm, en je bent nu verbaast over 't feit dat een foto van een massamoordenaar en oorlogscrimineel plaatsen als weerspiegeling van een user hier te ver gaat?
Leuk voor je maar niet in serieuze topics. Daar wordt die onzin verwijderd net zoals die sirenes worden verwijderd.quote:Op woensdag 11 april 2012 01:32 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En iemand die in denial is over het dubieuze karakter van zijn ideaal mag je best wel eens de feiten voor zijn neus houden.
Et tu Brutus..? Doe jij ook mee aan rechtse censuur ?quote:Op woensdag 11 april 2012 08:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Leuk voor je maar niet in serieuze topics. Daar wordt die onzin verwijderd net zoals die sirenes worden verwijderd.
Het was ook geen illustratie van vP, dat had ik al uitgelegd.quote:Op woensdag 11 april 2012 10:49 schreef Voorschrift het volgende:
Dat plaatje zal me een zorg zijn, maar dat plaatje plaatsen als illustratie van v_P in een serieus topic; nee.
En nu kun je nog wel tien posts er aan wijden, maar je verandert er niks aan.
Dat bleek niet uit je post, je gebruikte expliciet de woorden "kom eens uit de kast" gevolgd door een plaatje van Mussolini. Ben er ook wel klaar mee zo, die post blijft weg, je weet waarom 't weggehaald is, 't is wel goed zo.quote:Op woensdag 11 april 2012 10:55 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het was ook geen illustratie van vP, dat had ik al uitgelegd.
Zou Mussert wel kunnen als illustratie bij deze denkwijze?
De fokmarges zijn altijd vreselijk ruim geweest, maar hier zijn die ineens verengd.
Inderdaad....quote:Op woensdag 11 april 2012 11:03 schreef Tem het volgende:
Mensen te pas en te onpas vergelijken met dergelijke figureren geeft blijk van een armoedige denkwijze.
Kom eens uit de kast als aanhanger van de belangrijkste fascistische denkwijze.quote:Op woensdag 11 april 2012 10:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat bleek niet uit je post, je gebruikte expliciet de woorden "kom eens uit de kast" gevolgd door een plaatje van Mussolini. Ben er ook wel klaar mee zo, die post blijft weg, je weet waarom 't weggehaald is, 't is wel goed zo.
Nou moet je eens heel goed luisteren knulletje, het fascistisch ideaal is wezenlijk verschillend van de idealen die ik heb, want volgens mij heb jij geen enkel idee wat fascisme werkelijk is. Want in fascisme komen sterk progressieve idealen (verlaging van pensioenleeftijd, minimumloon, algemeen kiesrecht (!), nationalisatie van de economie) naar voren. Ga jij je eerst maar eens inlezen wat fascisme werkelijk is: http://nl.wikipedia.org/wiki/Fascistisch_manifestoquote:Op woensdag 11 april 2012 01:32 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dat het plaatje van de man een weerspiegeling van vP moet voorstellen dat is jouw interpretatie.
Ik heb dat niet gesuggereerd. Wel was Mussolini de eerste fascist die het ideaal van vP kon verwezenlijken. En iemand die in denial is over het dubieuze karakter van zijn ideaal mag je best wel eens de feiten voor zijn neus houden.
Alleen omdat jij mijn standpunten niet deelt hoef je mij niet constant te beledigen door te pas en te onpas elke discussie met "fascist" te verzieken.quote:George Orwell was een van de eersten die de uitholling van het begrip ter sprake bracht. Datgene wat men niet wenselijk acht, wordt fascistisch genoemd.
quote:Vaak worden autoritair conservatieve regimes ook fascistisch genoemd, met name door hun tegenstanders. Voorbeelden van zulke regimes zijn het Spanje van Francisco Franco, het Portugal van António Salazar, het Argentinië van Juan Perón, het Roemenië van Ion Antonescu, Vichy-Frankrijk en het Chili van Augusto Pinochet. Veel politicologen maken echter een onderscheid tussen autoritair conservatisme en fascisme. Een belangrijk kenmerk van conservatisme is dat conservatieven de situatie vaak zoveel mogelijk bij het oude laten, terwijl fascisten in zeker zin 'revolutionair' zijn, en ze de samenleving overhoop willen gooien.
Heb 'm voor je open gegooid hoor schat.quote:Op donderdag 12 april 2012 09:12 schreef SeLang het volgende:
Zo'n centaal PvdA topic dient imo voor discussies over intern PvdA gekrakeel (machtsstrijd binnen de partij, welke poppetjes, etc). Een hoop mensen vinden dat niet interessant en kunnen zo'n topic overslaan.
Maar als de oppositie (of dat nu de PvdA of een andere partij is) met een voorstel komt dan moet je daar gewoon een apart topic over kunnen openen. Dat spreekt namelijk een heel andere groep mensen aan. Als je alles gaat dichtgooien waar het woord PvdA in voorkomt dan gaat dit forum snel dood.
Maar goed, ik ben al weg...
de stalker is weer bezigquote:
Spuit 11... Galbakken krijgen hier alle ruimte. Je verontwaardiging vind ik nogal huichelachtig/selectief als je ziet hoe in SC op de man wordt gespeeld. Ik heb je daarover nog nooit zien klagen of mensen daarop zien aanspreken.quote:Op woensdag 18 april 2012 12:40 schreef Reya het volgende:
In het PVV-topic wordt - niet voor de eerste keer - op de persoon gespeeld. Dat begint behoorlijk vervelend te worden.
Ik heb het maar even gedaan bij gebrek aan POLmods.quote:Op zondag 22 april 2012 23:38 schreef Hexagon het volgende:
Kan een mod de onzin reacties in mijn nieuwe topic weggooien?
Stel hier je dreamteam-kabinet samen
Remlof heeft hem meegenomen, dus gefixtquote:Op maandag 23 april 2012 15:06 schreef Elfletterig het volgende:
Waarom is dit feestelijke topic gesloten?
Zwaai hier Rutte 1 uit
Als het niks toevoegt aan POL, knikker het dan naar ONZ ofzo. Ik zie niet in welke "schade" dit topic heeft...
Oja:![]()
![]()
Done.quote:Op maandag 23 april 2012 22:44 schreef freako het volgende:
Bijzondere TT: http://www.elsevier.nl/web/Nieuws/Nederland/336834/Oppositie-wil-Wet-W
Topic is sowieso niet veel soeps
Het gaat om je gehele posthistorie die momenteel stevige dieptepunten aan het bereiken is. Ik weet niet wat je wilt maar zo ga je het in elk geval niet bereiken.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:17 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Het valt mij op dat de moderatie een stuk strenger is geworden dan de afgelopen anderhalf a twee jaar. Toeval??? 'Kleur' bekennen noemen ze dat geloof ik?
Al die tijd roepen dat Wilders een gevaar is was toegestaan, echter Roemer benoemen is niet toegestaan? De pvv een partij van NSB'ers noemen, was geen probleem...... ik ben wel benieuwd waarom dit nu niet mag. Krijgt men hier geld van de SP ofzo?
Hoho, VKZ is het nieuwe piratennest.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:26 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gaat om je gehele posthistorie die momenteel stevige dieptepunten aan het bereiken is. Ik weet niet wat je wilt maar zo ga je het in elk geval niet bereiken.
Overigens, strenge moderatie hier? We doen maar weinig aan moderatie op inhoud alleen als het niveau weer eens zwaar zakt. Dan doen we daar iets aan, zoals nu. verder kan en mag er in POL volgens mij meer dan bijna overal op FOK.
Ik ben tegen de SP aan het ageren.... als dat idd als dieptepunt gezien wordt bevestig je mijn punt. Dat ik het wat dik aanzet mag toch niet als dieptepunt worden aangemerkt aangezien mods wel werd toegestaan anderhalf jaar de pvv neer te zetten als NSB partij, zelfs in zijn onderschrift.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:26 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gaat om je gehele posthistorie die momenteel stevige dieptepunten aan het bereiken is. Ik weet niet wat je wilt maar zo ga je het in elk geval niet bereiken.
Overigens, strenge moderatie hier? We doen maar weinig aan moderatie op inhoud alleen als het niveau weer eens zwaar zakt. Dan doen we daar iets aan, zoals nu. verder kan en mag er in POL volgens mij meer dan bijna overal op FOK.
daar wordt toch alles wat negatief is over de PVV verwijderd?quote:Op woensdag 25 april 2012 10:28 schreef eriksd het volgende:
[..]
Hoho, VKZ is het nieuwe piratennest.
Het gaat om de volstrekt stupide manier waarop je hier en ook bv in VKZ al een paar dagen bezig bent, met inhoud heeft dat niets te maken. En het "Maar hullie doen het ookquote:Op woensdag 25 april 2012 10:31 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Ik ben tegen de SP aan het ageren.... als dat idd als dieptepunt gezien wordt bevestigd je mijn punt.
Dat ik het wat dik aanzet mag toch niet als dieptepunt worden aangemerkt aangezien mods wel werd toegestaan anderhalf jaar de pvv neer te zetten als NSB partij, zelfs in zijn onderschrift.
Maar ok,...ik loop niet in de maat dus wordt gecorrigeerd, ik begrijp het.
Ik loop idd niet in de maat.....klopt.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Het gaat om de volstrekt stupide manier waarop je hier en ook bv in VKZ al een paar dagen bezig bent, met inhoud heeft dat niets te maken. En het "Maar hullie doen het ook![]()
![]()
!!!" argument is daarin niet bepaald sterk...
Amen!quote:Op woensdag 25 april 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
Van mij mag je gerust de SP afkraken, doe ik ook, stelletje communisten dat 't zijn.
quote:Op woensdag 25 april 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
Van mij mag je gerust de SP afkraken, doe ik ook, stelletje communisten dat 't zijn.
geen fascisten of pedo"s ?quote:Op woensdag 25 april 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
Van mij mag je gerust de SP afkraken, doe ik ook, stelletje communisten dat 't zijn.
Que?quote:Op woensdag 25 april 2012 19:12 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
geen fascisten of pedo"s ?
terroristen ?
Maar dat is gewoon waar.quote:Op woensdag 25 april 2012 10:17 schreef Ronnie_bravo het volgende:
De pvv een partij van NSB'ers noemen, was geen probleem
Groen Links zijn communisten.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
Van mij mag je gerust de SP afkraken, doe ik ook, stelletje communisten dat 't zijn.
Check.quote:Op vrijdag 27 april 2012 23:00 schreef AryaMehr het volgende:
PVV-kiezers te vergelijken met gelovigen?
Kan iemand de TT veranderen in 'PVV-kiezers' in plaats van 'PVV-adepten'?
Kut Fok mobile.quote:
We staan bekend om de goede recensies.quote:Op zaterdag 28 april 2012 11:11 schreef AryaMehr het volgende:
Dank. Kan ik met een gerust hart gaan slapen nu.
Zie de sluitpost, zou ik zeggen.quote:
Die argumentatie is belachelijk. Het onderwerp van mijn topic verschilt wezenlijk van de topics die die lolbroek linked.quote:Op zaterdag 28 april 2012 11:12 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Zie de sluitpost, zou ik zeggen.
Ik vond mijn onderwerp wezenlijk verschillen van de topics die jij linked. Zijn twee totale onderwerpen.quote:Op zaterdag 28 april 2012 11:12 schreef 99.999 het volgende:
Omdat hier en in VKZ al een handvol Wilders/PVV topics lopen met iedere keer bijna dezelfde discussie, zie ook de sluitpost.
Remlof heeft weer gezopen zo te zienquote:Op maandag 30 april 2012 11:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Zondebokken van Wilders
Dit kon een interessant topic worden. Helaas moest mod Remlof dit weer verpesten met zijn discriminerende uitlatingen. Dit gaat echt te ver!![]()
Ik begrijp dat die dicht is, men moet even bekoelen. Maar als jullie het weer mogelijk achten, eventueel met preventieve mogelijkheden, mag ie dan weer open?
Wilders als mede-aanstichter van Breiviks daden noemen, dan moet je inderdaad flink voor zuipen in combinatie met een flinke zonnesteek. Bah.quote:
Gaat het om deze quote?quote:Op maandag 30 april 2012 09:04 schreef remlof het volgende:
Je weet wel, de haat op de sociaal-democraten waarmee ie Breivik ook geïnspireerd heeft.
Naar wat? Ik volg niet alles.quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:01 schreef Elfletterig het volgende:
Ik begrijp Henk Kamp niet
Misschien een idee om de topictitel aan te passen aan de actualiteit?
"Hof begrijpt Henk Kamp niet" ?quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:01 schreef Elfletterig het volgende:
Ik begrijp Henk Kamp niet
Misschien een idee om de topictitel aan te passen aan de actualiteit?
As you wish.quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:16 schreef Elfletterig het volgende:
Ik dacht meer aan zoiets als:
Rechter: "Illegaal mag stagelopen"
Ik ben m'n inspiratie kwijt. Waar zat je aan te denken?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:08 schreef 99.999 het volgende:
Gekoppeld.
Misschien wel aardig om je tweede deel van iets meer dan die anderhalve regel introductie te voorzien
Iets van aanzet tot verdere discussie, welke dingen waren nog niet uitgesproken in het vorige deel? Of je originele OP herhalen en wat aanvullen?quote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:11 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ik ben m'n inspiratie kwijt. Waar zat je aan te denken?
Kan je door slotjes heenposten als mod?quote:
Je weet dondersgoed dat je als mod nog extra kan posten, niet voor niets staan er een nummer rechtsboven.quote:
Zolang kan ik niet zonder je, dus ik weiger.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:32 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Je weet dondersgoed dat je als mod nog extra kan posten, niet voor niets staan er een nummer rechtsboven.
Dus ik wil nu gebanned worden voor drie maanden!
Jezus, ga nu niet m´n ego strelen, je weet dat ik dan niet meer boos kan zijn.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:35 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zolang kan ik niet zonder je, dus ik weiger.
Hij kan er niks aan doen, hij ging met de muis langs "open nieuw deel" en die vadsige vingers wegen zoveel dat hij automatisch klikte.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:43 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Jezus, ga nu niet m´n ego strelen, je weet dat ik dan niet meer boos kan zijn.
Zelfs niet op een vadsige mod uit VKZ.
Apathie is nooit een excuus voor fout gedrag, al helemaal niet voor iemand die zo scherp is de meest verstopte spelfouten uit jouw posts te halen.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:44 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Hij kan er niks aan doen, hij ging met de muis langs "open nieuw deel" en die vadsige vingers wegen zoveel dat hij automatisch klikte.
Het is een juristenhobby, dat begrijpen we niet.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:45 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Apathie is nooit een excuus voor fout gedrag, al helemaal niet voor iemand die zo scherp is de meest verstopte spelfouten uit jouw posts te halen.
Het is onfatsoenlijk gedrag, vooral omdat het vaker voorkomt.quote:Op maandag 7 mei 2012 17:47 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Het is een juristenhobby, dat begrijpen we niet.
Ik kom je tegemoet, volgende keer gooi ik ze allemaal op slot tot jij er een hebt, goed poebeliewoepsie?quote:Op maandag 7 mei 2012 17:48 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Het is onfatsoenlijk gedrag, vooral omdat het vaker voorkomt.
En stoot mij al zeer voor de borst, laat staan dat ik moeite doe om een leuke OP te maken wat vervolgens tevergeefs is.
Het gaat mij niet zozeer om mijn persoonlijkheid of het feit dat ik een OP wil maken, gewoon om het feit dat we de fatsoensregel maken die wie de laatste post in een topic maakt (reguliere laatste post, nummer 301).quote:Op maandag 7 mei 2012 17:50 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik kom je tegemoet, volgende keer gooi ik ze allemaal op slot tot jij er een hebt, goed poebeliewoepsie?
Ok, eriksd verandert de TT daarna wel in "Hoppa" mits geen "Hurrbedurr" bij jouw SC-OP'squote:Op maandag 7 mei 2012 18:52 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Het gaat mij niet zozeer om mijn persoonlijkheid of het feit dat ik een OP wil maken, gewoon om het feit dat we de fatsoensregel maken die wie de laatste post in een topic maakt (reguliere laatste post, nummer 301).
Als erik post 301 opent mag hij een nieuw topic doen, als Tammie dat is dan maakt zij een nieuw topic. Het gaat hier niet om mij.
Volgens mij is het een tijd lang de sport geweest wie zo snel mogelijk een nieuw topic kon openen.quote:Op maandag 7 mei 2012 18:52 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Het gaat mij niet zozeer om mijn persoonlijkheid of het feit dat ik een OP wil maken, gewoon om het feit dat we de fatsoensregel maken die wie de laatste post in een topic maakt (reguliere laatste post, nummer 301).
Als erik post 301 opent mag hij een nieuw topic doen, als Tammie dat is dan maakt zij een nieuw topic. Het gaat hier niet om mij.
Libertariër!quote:Op dinsdag 8 mei 2012 18:25 schreef 99.999 het volgende:
Wat een geneuzel. Er zijn geen strikte regels wat dat aangaat
Het zetten van goede koffie eindigt ook altijd met prut... Ik ben niet verantwoordelijk voor het gebrek aan kwalitatief goede reacties... fok moet gewoon betere users aantrekkenquote:Op woensdag 9 mei 2012 12:14 schreef 99.999 het volgende:
dan was het een dom klaagbaaktopic wat in POL ook niets te zoeken heeft.
En dat bleek eigenlijk ook wel uit de reacties. Sorry maar dit was echt prut.
Ik vind dit wel een dermate bazenrespons, petje af.quote:Op woensdag 9 mei 2012 13:07 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Het zetten van goede koffie eindigt ook altijd met prut... Ik ben niet verantwoordelijk voor het gebrek aan kwalitatief goede reacties... fok moet gewoon betere users aantrekken
195% mee eens 11-letterig.quote:Op woensdag 16 mei 2012 16:55 schreef Elfletterig het volgende:
Effecten van groepsgedrag in de samenleving, een taboe?
Wat een bizarre actie is dit nou weer. Omdat TS meerdere topics opent en daarna wegblijft, moet het topic ineens dicht? Ik zit een reactie te typen, we zijn met een paar mensen volop in gesprek (en het is nog interessante materie ook) en dan is ineens het topic dicht.
Waarom? Waar is dat goed voor? Mods zijn er om discussies mogelijk te maken, niet om ze onmogelijk te maken.
Top, gracias.quote:
Ik vond het ook nogal vreemd. De motivatie waarmee diverse topics gesloten werden iig.quote:Op woensdag 16 mei 2012 16:55 schreef Elfletterig het volgende:
Effecten van groepsgedrag in de samenleving, een taboe?
Wat een bizarre actie is dit nou weer. Omdat TS meerdere topics opent en daarna wegblijft, moet het topic ineens dicht? Ik zit een reactie te typen, we zijn met een paar mensen volop in gesprek (en het is nog interessante materie ook) en dan is ineens het topic dicht.
Waarom? Waar is dat goed voor? Mods zijn er om discussies mogelijk te maken, niet om ze onmogelijk te maken.
Heel spannend is het allemaal niet, ik signaleerde dat er een stuk of 5 topics zijn geopend in een paar dagen waarbij de TS 1 post op het forum had en waar die ook niet meedeed in de discussie. Daar hebben we het achter even over gehad en we kwamen tot de conclusie dat dit niet helemaal de bedoeling is, daarom zijn de topics gesloten. Op verzoek zijn ze echter ook zo weer open hoorquote:Op woensdag 16 mei 2012 16:59 schreef Picchia het volgende:
[..]
Ik vond het ook nogal vreemd. De motivatie waarmee diverse topics gesloten werden iig.
Dit smeekt om een enquete...quote:Op woensdag 16 mei 2012 19:40 schreef robin007bond het volgende:
Ik erger me de laatste tijd wel vaker aan die enquete-topics. Sinds het zonder toestemming mag gaat het wel erg rap.
Mij maakt het niks uit.quote:Op woensdag 16 mei 2012 17:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Heel spannend is het allemaal niet, ik signaleerde dat er een stuk of 5 topics zijn geopend in een paar dagen waarbij de TS 1 post op het forum had en waar die ook niet meedeed in de discussie. Daar hebben we het achter even over gehad en we kwamen tot de conclusie dat dit niet helemaal de bedoeling is, daarom zijn de topics gesloten. Op verzoek zijn ze echter ook zo weer open hoor
quote:Op woensdag 16 mei 2012 16:55 schreef Elfletterig het volgende:
Effecten van groepsgedrag in de samenleving, een taboe?
Mods zijn er om discussies mogelijk te maken, niet om ze onmogelijk te maken.
Die vraag had ik ook voor jou. Expres een beetje de boel gaan verkutten in zo'n topic. Wat voor kleuter ben je dan?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:42 schreef EchtGaaf het volgende:
Du_ke, ik vraag je om eens normaal te reageren.
Alles kan gewoon open en bloot wat dit betreftquote:Er zijn mensen die nog niet weten wat ze stemmen, maar mogen ze dan aub gewoon die test even invullen. En en public een beetje afzeiken maakt je niet geloofwaardiger. Je kan ook de pm knop vinden als dat nodig.
Ik vraag je verdomme eens normaal te reageren!!! Met met je gekleuter??quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die vraag had ik ook voor jou. Expres een beetje de boel gaan verkutten in zo'n topic. Wat voor kleuter ben je dan?
[..]
Alles kan gewoon open en bloot wat dit betreft.
Als je het niet weet zet dat er dan gewoon bij in plaats van iets waarvan iedereen weet dat het toch niet klopt en daar dan een half topic over door te huilen.
Ik vraag je eens te stoppen met met je gekwal. Want dat doe je stelselmatig op mijn persoon. Dat deed je gisteren overduidelijk in de SC, op een manier waarop B_A notabene TWEE werd geband....Het moet dus echt niet gekker worden Je maakt een drama in dat topic met beschuldigingen dat ik het zou vervuilen...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 12:50 schreef 99.999 het volgende:
Rustig aan jongen. Lees nu eens rustig terug wat er in dat topic allemaal gebeurd is.
Jij hebt een testje ingevuld en geeft daarbij een keuze aan van waar je op gaat stemmen waarvan vaste bezoekers weten dat je daar zeker niet op gaat stemmen. je bent daarmee vervelend bezig binnen het topic. Ik zeg daar wat van en gelijk is het weer een drama van hier tot tokio...
Het gaat ook om de puntscore, die gecombineerd met je politieke voorkeur zodat Lyrebird daar als hij genoeg verzameld heeft een grafiek van kan maken.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:00 schreef EchtGaaf het volgende:
Nou moet het GVD niet gekker worden vriend! De helft van de postger heeft daar niet eens een grafiek gepost maar een putscore net zoals ik!!!
Daar zeg je niks over!!!!
Aha.quote:Maar je begin wel een partij vuil over mij heedn te puitemn
Jij denkt DUBIEUS bezig, ventje. Laat dat iedereen ff zien
Ik vroeg enkel of je je uitslag serieus in kon vullen en je maakt er een drama van hier tot Tokio van..quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:03 schreef EchtGaaf het volgende:
Ja, je bent dubieus bezig Du_ke, En dat iedereen dat mag zien. Maar dat laat je keer op keer zien.
Je zeikt mensen af die je niet liggen. En je MISBRUIKT je modschap hiervoor.
Als het dan toch open voor iedereen moet, wees dan even concreter en link er even naar aubquote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:04 schreef EchtGaaf het volgende:
En voor dat gedrag gisteren in de SC, hetzeflde waarop B_A werd geband. Je moet je kapot schamen man!
Jij begon daar een drama over te maken man!! Door mij als een kleuter weg te zetten.Terwijl ik precies hetzelfde deed als vele andere in het topic waar je vervolgens GEEN een woord over vuilmaakte maar je kans schoon zag om me af te zeiken.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:05 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik vroeg enkel of je je uitslag serieus in kon vullen en je maakt er een drama van hier tot Tokio van..
Tja dat mag je dubieus noemen...
Dat deed je niet, de rest gaf aan waar ze op gingen stemmen (of in elk geval wat het meest waarschijnlijk is). Jij gaf 2 partijen aan waarvan we allemaal weten dat je er juist niet op gaat stemmen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:08 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Jij begon daar een drama over te maken man!! Door mij als een kleuter weg te zetten.Terwijl ik precies hetzelfde deed als vele andere in het topic waar je vervolgens GEEN een woord over vuilmaakte maar je kans schoon zag om me af te zeiken.
Aha.quote:Je modus operandi wordt wel erg doorzichtig.
Je misbruikt modschap. En iedereen mag het zien.
Het is gedrag van je waar honden geen brood van lusten!
Lees ff terug in de sc van gisteren.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:05 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Als het dan toch open voor iedereen moet, wees dan even concreter en link er even naar aub
Ik had je nog ge PM'ed.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:12 schreef Voorschrift het volgende:
Gezellig hier, waar was m'n uitnodiging voor dit feestje?
We hebben er een stuk of 7 versleten gisterquote:
Aha, hier kan ik nog steeds niet zoveel mee. Als iedereen het moet zien mag het wel iets concreter aub.quote:_ ik meldde dat defensie 11 chinooks gaan aanschaffen. Ik gaf aan zonde van het geld.
_ Waht gaat flamen.....liever 11 chinooks dan 1000 uitkeringen.
? en vervolgens ja je er vol op in om mij daarin te verketteren met geflame over mij situatie. Heel subtiel, maar zo weinig integer. Dus doe nou niet of je gek bent.
En jij vind dat voorbeeldgedrag van een mod
Je handelt vol strekt willekeurig man. Precies zoals het jou uitkomt.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:12 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat deed je niet, de rest gaf aan waar ze op gingen stemmen (of in elk geval wat het meest waarschijnlijk is). Jij gaf 2 partijen aan waarvan we allemaal weten dat je er juist niet op gaat stemmen.
Dat is verklooien van een topic...
[..]
Aha.
Je weet het donders goed man!!!!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:15 schreef 99.999 het volgende:
[..]
We hebben er een stuk of 7 versleten gister
[..]
Aha, hier kan ik nog steeds niet zoveel mee. Als iedereen het moet zien mag het wel iets concreter aub.
Ja ik ben pas net online.quote:
QFT.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:00 schreef EchtGaaf het volgende:
Nou moet het GVD niet gekker worden vriend!
Ik herinner me van mezelf oprecht geen banbaar gedrag gisteren.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Je weet het donders goed man!!!!
Een zak hooi ben je. En je hebt de integriteit van een vaatdoek! Nog erger dan dat.
Ja genoeg zo.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:18 schreef Voorschrift het volgende:
En EG hou je een beetje in zeg, het is wel leuk geweest weer.
Straks val je onder de categorie crewbash.
Dat geeft precies aan waarom je nooit mod had moeten worden. Je hebt het oordeelsvermogen van een stoeptegel, zo blijkt weer.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik herinner me van mezelf oprecht geen banbaar gedrag gisteren.
Wordt dan even wat concreter aub?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:21 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat geeft precies aan waarom je nooit mod had moeten worden. Je hebt het oordeelsvermogen van een stoeptegel, zo blijkt weer.
Leg BA maar eens uit waarom hij om precies dezelfde reden dan wel werd geband. Twee keer notabene.
Ja dom doen. Je weet het donders goed. Maar ik vind je niet integer bezig. Ik laat hier verder bij.quote:
Ik heb je dit gister al via DM uitgelegd.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:21 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dat geeft precies aan waarom je nooit mod had moeten worden. Je hebt het oordeelsvermogen van een stoeptegel, zo blijkt weer.
Leg BA maar eens uit waarom hij om precies dezelfde reden dan wel werd geband. Twee keer notabene.
Niemand kan mij uitleggen waarom jullie wel iemand mogen verketteren, precies op datzelfde gedrag (en zelf voor minder nota bene !) waarop BA minstens twee keer werd geband.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:24 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Ik heb je dit gister al via DM uitgelegd.
Ik zei al; geven en nemen.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:28 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Niemand kan mij uitleggen waarom jullie wel iemand mogen verketteren, precies op datzelfde gedrag (en zelf voor minder nota bene !) waarop BA minstens twee keer werd geband.![]()
Knap als je dat kunt.
Steeds weer gezuig en gekwal van je, rond dat ene thema in de richting van mijn persoon. En dat hoef ik niet concreter temaken door er steeds maar weer naar te zuigen. Zelfs als daar geen enkele aanleiding voor is. Precies datgene dus waarop BozeAppel minstens twee keer eraf ging... (en voor minder zelfs)quote:
Friek_, jij bent gewoon kaal.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:55 schreef Friek_ het volgende:
EchtGaaf, neem even je medicatie in voordat je verder typt.
Pas maar op voordat Duke je voor een neuzelende kleuter wegzet die het topic vervuilt en verziekt.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:56 schreef Friek_ het volgende:
Overigens heb ik Lyrebird zachtjes getrolld in zijn topic. Bwehehehe!
Ik zie nog steeds je grote probleem niet zo.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 13:49 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Steeds weer gezuig en gekwal van je, rond dat ene thema in de richting van mijn persoon. En dat hoef ik niet concreter temaken door er steeds maar weer naar te zuigen. Zelfs als daar geen enkele aanleiding voor is. Precies datgene dus waarop BozeAppel minstens twee keer eraf ging... (en voor minder zelfs)
Je weet dat donders goed. Wees gewoon eens een keer eerlijk en durf iets gewoon eerlijk toe te geven, zoals Eriksd dat wel kan en ook DOET: Dat is tenminste een vent.
Tekent precies jouw persoon.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 14:06 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik zie nog steeds je grote probleem niet zo.
Vragen had ik niet. Ik concludeer slechts.quote:
Wat is deze? Welke kloon is u?quote:Op vrijdag 18 mei 2012 16:47 schreef echtwelhe het volgende:
[..]
Vragen had ik niet. Ik concludeer slechts.
Je kunt mensen mensen die jouw mening niet delen proberen de mond te snoeren, je kunt niemand verbieden hier mee te lezen.![]()
Veel succes verder.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:08 schreef Ryan3 het volgende:
Wie heeft dit in KLB gezet: HBO sociale academie of hoe het tegenwoordig heet: afschaffen..
Daar slaat het als een tang op een varken.
Terug naar POL of gewoon in het kader van de vrije meningsuiting sluiten aub.
Ja, ja volgende topic van die mafketels van InHolland sociale academie:quote:
Snap ik wel hoor maar ik zie de humor er wel van in dat het in klaagbaak zit en dan ook nog eens die reactiesquote:Op woensdag 23 mei 2012 22:22 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, ja volgende topic van die mafketels van InHolland sociale academie:
TT: Omgekeerde Robin Hood: stelen van de armen en geven aan de rijken?
OP: Ik vind dat een stuk eerlijker, jullie ook? Ik wel..
Ik open deze blog als onderdeel van mij studie, jullie zijn vrij om jullie eigen mening te geven.
D'r staat er kennelijk weer één van die club.quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:26 schreef Tem het volgende:
[..]
Snap ik wel hoor maar ik zie de humor er wel van in dat het in klaagbaak zit en dan ook nog eens die reacties
Gooi maar dicht hoor, doet pijn aan mijn ogen.quote:Op donderdag 24 mei 2012 08:40 schreef 99.999 het volgende:
En om op je vraag terug te komen, ik vond het niet echt een POL-topic maar zonde om op slot te gooien, dus dan maar naar KLB. Maar dicht kan het alsnog wanneer je dat graag wilt.
Ben het wel met je eens dat de 'studenten' zich zo niet van hun beste kant laten zien maar aan de andere kant komen er soms best aardige discussies en vers bloed uit voort. Alleen een stelling of betoogje droppen en dan weer vertrekken accepteren we ook niet. Ze moeten wel actief mee gaan doen.
Ze kunnen heel hun shit in 1 topic kwijt hè, zo is het ook...quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:51 schreef 99.999 het volgende:
In POL heeft het niets te zoeken naar mijn idee. We houden die malle topics in de gaten en als het echt uit de klauwen loopt gaan we er flink met de bezem doorheen.
Ach, er ontstaan soms best aardige discussies.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:52 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze kunnen heel hun shit in 1 topic kwijt hè, zo is het ook...
Jawel, maar diezelfde discussie had je in eerdere topics over sociaal-darwinisme en dat soort onderwerpen ook al, dus een herhaling van zetten eigenlijk wmb. Maar goed, het is wrs alweer verleden tijd deze invasie van InHolland sociale academie, iig zou je je zoon/dochter er niet laten studeren. Dat weet je dan ook weer.quote:Op donderdag 24 mei 2012 21:54 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ach, er ontstaan soms best aardige discussies.
Ja, het maakt ook geen fuck uit > 30 jaar geleden was het al shit, echt waar hoor.quote:Op donderdag 24 mei 2012 22:11 schreef 99.999 het volgende:
Het is niet eens van InHolland of Windesheim
We gaan het proberenquote:Op zaterdag 26 mei 2012 23:57 schreef Bluesdude het volgende:
GL: "Als het volk geen brood heeft, waarom eet het dan geen cake?"
bashtopic met dito TT en OP.
heeft het topic nog kans ? Als een serieus inhoudelijk topic ?
quote:Op zondag 27 mei 2012 10:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We gaan het proberen
Ik vind de TT wel meevallen en de inhoud ook echt voer voor discussie dus zolang het op de inhoud blijft kunnen we er wel iets mee toch?
Ik maak echter bezwaar tegen het gebruik van de term Groene Khmer om een politieke partij aan te duiden. Ik mag toch hopen dat er genoeg intelligentie bij de mods aanwezig is om te begrijpen, waarom?quote:Op zondag 27 mei 2012 10:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We gaan het proberen
Ik vind de TT wel meevallen en de inhoud ook echt voer voor discussie dus zolang het op de inhoud blijft kunnen we er wel iets mee toch?
Ik vond het grappig en niet echt schokkend. Humor, ook een teken van intelligentie toch?quote:Op zondag 27 mei 2012 10:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
[..]
Ik maak echter bezwaar tegen het gebruik van de term Groene Khmer om een politieke partij aan te duiden. Ik mag toch hopen dat er genoeg intelligentie bij de mods aanwezig is om te begrijpen, waarom?
Sorry, maar als je DAT soort dingen humor vindt, daal je een heeeeeeel eind in mijn achting.quote:Op zondag 27 mei 2012 10:28 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Ik vond het grappig en niet echt schokkend. Humor, ook een teken van intelligentie toch?
Dat spijt me dan maar zoveel krediet had ik al niet meer over. Ik leg het even achter neer nochtans, wellicht word ik nog keihard teruggefloten.quote:Op zondag 27 mei 2012 10:29 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Sorry, maar als je DAT soort dingen humor vindt, daal je een heeeeeeel eind in mijn achting.
Ha ha. Geloof je het zelf? Alleen al het feit dat een user erover klaagt en een mod er geen gehoor aan geeft is reden om er niks aan te doen voor 'achter'. Stel je voor, dat je een mod zou terugfluiten... Oe, de horror!quote:Op zondag 27 mei 2012 10:31 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Dat spijt me dan maar zoveel krediet had ik al niet meer over. Ik leg het even achter neer nochtans, wellicht word ik nog keihard teruggefloten.
Nou zeg, dat klopt echt niet. Ik heb me best weleens gebrand.quote:Op zondag 27 mei 2012 10:32 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ha ha. Geloof je het zelf? Alleen al het feit dat een user erover klaagt en een mod er geen gehoor aan geeft is reden om er niks aan te doen voor 'achter'. Stel je voor, dat je een mod zou terugfluiten... Oe, de horror!
Jaja.... ik weet wel dat dit de moderatielijn is.quote:Op zondag 27 mei 2012 10:13 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
We gaan het proberen
Ik vind de TT wel meevallen en de inhoud ook echt voer voor discussie dus zolang het op de inhoud blijft kunnen we er wel iets mee toch?
Het principe van feedback is toch zinnige antwoorden back geven ?quote:Op zondag 27 mei 2012 13:38 schreef Voorschrift het volgende:
Helaas pindakaas, er gaat niks aan gedaan worden.
Move along people.
Er is weinig zinnigs te melden buiten dat er niks mankeert aan Groene Khmer, het is zelfs grappig.quote:Op zondag 27 mei 2012 13:41 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Het principe van feedback is toch zinnige antwoorden back geven ?
Jij gedraagt je als een politie-agent: doorlopen mensen, dit gaat jullie geen reet aan
zeker..... als je een aanhanger bent van demonisering... jij ouwe nazilover ..(ff demoniseren)quote:Op zondag 27 mei 2012 13:45 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Er is weinig zinnigs te melden buiten dat er niks mankeert aan Groene Khmer, het is zelfs grappig.
Doe ff normaal.quote:Op zondag 27 mei 2012 14:08 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
zeker..... als je een aanhanger bent van demonisering... jij ouwe nazilover ..(ff demoniseren)
Zonnesteek? Mafkees.quote:Op zondag 27 mei 2012 14:08 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
zeker..... als je een aanhanger bent van demonisering... jij ouwe nazilover ..(ff demoniseren)
quote:Op zondag 27 mei 2012 14:08 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
zeker..... als je een aanhanger bent van demonisering... jij ouwe nazilover ..(ff demoniseren)
Desbetreffende kerel heeft ook al meerdere topics geopend welke gesloten zijn, van de PM's had ik geen weet, thx.quote:Op zondag 27 mei 2012 16:19 schreef von_Preussen het volgende:
Even een vraag, is het bij jullie bekend dat ex-VVD stemmers per PM worden aangeschreven met de uitnodig om uit te leggen waarom men teleurgesteld is in de VVD?
Weet niet wat het beleid op Fok omtrent dit soort zaken is, maar ik wilde jullie er even van op de hoogte stellen.
Het is een vrouw in deze.quote:Op zondag 27 mei 2012 16:22 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Desbetreffende kerel heeft ook al meerdere topics geopend welke gesloten zijn, van de PM's had ik geen weet, thx.
Dat maakt het enkel erger.quote:
Dat moge zo zijn, maar POL is geen podium voor scheldkannonades van gefrustreerde PVV stemmers, enigszins niveau mag wel verwacht worden geloof ik.quote:Op maandag 28 mei 2012 11:47 schreef nikk het volgende:
Jammer dat het PVV topic dicht is. Vond TS een uitstekend voorbeeld van de gemiddelde PVV'er. Als we alleen alleen topics toelaten van mensen die enigszins fatsoenlijk zijn of beschaving kennen, ontstaat een onjuist beeld van de PVV.
Dat is nu juist mijn punt. Jammer dat alleen die 5 procent van hun strmmers mag reageren. Daarmee ontstaat m.i. een verkeerd beeld van de partij.quote:Op maandag 28 mei 2012 11:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat moge zo zijn, maar POL is geen podium voor scheldkannonades van gefrustreerde PVV stemmers, enigszins niveau mag wel verwacht worden geloof ik.
Ja, want iedereen weet dat innerlijke beschaving temperatuurafhankelijk is...quote:Op maandag 28 mei 2012 17:41 schreef 99.999 het volgende:
Dat mensen zich druk kunnen maken met dit weer.
De manier van reageren (van alle kanten) wel lijkt mequote:Op maandag 28 mei 2012 17:43 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja, want iedereen weet dat innerlijke beschaving temperatuurafhankelijk is...
Op aandringen van de mods . De FA's oordelen binnen 1 minuut en gaan maar af op het verhaal van modje.quote:
Onjuist, ze maken eigen keuzes.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:37 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Op aandringen van de mods . De FA's oordelen binnen 1 minuut en gaan maar af op het verhaal van modje.
Jaja... blijkbaar was ik niet duidelijk genoeg . Ik dacht van wel door expliciet tussen haakjes te zetten dat het hier om een bewuste demonisering gaat.Het is niet schelden. Maar wel een wijze van een pointe maken dat het humoristisch vinden van groenlinkers demoniseren van dezelfde orde is als VS in het hokje nazilover te zetten.quote:Op dinsdag 29 mei 2012 18:45 schreef JoaC het volgende:
[..]
Onjuist, ze maken eigen keuzes.
In dit geval ontbrak een duidelijke nuancering danwel een explicitering dat je een hypothetische situatie wou schetsen, dus in mijn ogen was de ban terecht. Ik zou het ook niet pikken als ik om mijn moderatiekeuzes met fascisme geassocieerd zou worden.
Goede vraag.quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:01 schreef monkyyy het volgende:
Waar is het topic "Invoeren vermogensmax" van de user Bacq plotseling gebleven?
http://forum.fok.nl/topic/1814707
Kan hier ook wel hoor maar als je het liever naar NWS hebt geef je maar een seintjequote:Op donderdag 7 juni 2012 13:56 schreef Nielsch het volgende:
Kan een modje even mijn typo uit deze TT halen?
Minister Schultz van Haegen vertraagt broodnodige UIthoflijn
Dus even een n toevoegen in het woord Miister. Alvast bedankt!
Ow en bij nader inzien kan het topic misschien beter in NWS, of niet?
Waar heb je het in godsnaam over?quote:Op maandag 11 juni 2012 22:01 schreef yyyentle het volgende:
[..]
Lex Gauw, je weetz. Wat een debielenzooi op Fok zeg!
Hoe komt ErikSD dan aan Lex Gauw? Toeval zeker, dat is mijn man. Nou ja, zijn hotmailadres.quote:Op maandag 11 juni 2012 22:05 schreef 99.999 het volgende:
moderators kunnen overigens helemaal geen IP-adressen zien, of mailadressen die niet als zichtbaar zijn aangegeven in het eigen profiel. Het enige wat wij meer kunnen zien dan een gewone user zijn de zogeheten notes maar daar staat zelden iets in dat de moeite waard is om te melden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |