Daar wil ik dus nu aan werkenquote:Op donderdag 17 februari 2011 12:04 schreef Koepert het volgende:
Gefeliciteerd met je OP!
TT = top
Layout nog steeds kut op sommige punten
eens!quote:Op donderdag 17 februari 2011 12:04 schreef Koepert het volgende:
Gefeliciteerd met je OP!
TT = top
Layout nog steeds kut op sommige punten
En de 4 van daarvoor.quote:Op donderdag 17 februari 2011 12:05 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
eens!
+ kleine aanvulling; #192 moet nog in het lijsje
Jongeeee!quote:Op donderdag 17 februari 2011 12:05 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
eens!
+ kleine aanvulling; #192 moet nog in het lijsje
sorry, niks gezegdquote:Op donderdag 17 februari 2011 12:09 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Jongeeee!
Laat me ff mijn werk doen!
Jij wilde credits voor je OP, zul je ze moeten verdienen ookquote:Op donderdag 17 februari 2011 12:24 schreef robuust89 het volgende:
Graftakketering#$%^&*
Nee, het is heel leuk werk
Waar ben ik aan begonnen...quote:Op donderdag 17 februari 2011 12:29 schreef Koepert het volgende:
[..]
Jij wilde credits voor je OP, zul je ze moeten verdienen ook
Ben je alleen de code aan het veranderen of ook de afbeeldingen? Want ik heb de originele bestandenquote:
De code. Jammer dat de spacers "http://i27.tinypic.com/s2b2vp.gif[" een relatieve maat aanhouden, a.k.a in verhouding, en niet met pixelsquote:Op donderdag 17 februari 2011 12:57 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Ben je alleen de code aan het veranderen of ook de afbeeldingen? Want ik heb de originele bestanden
je kan toch zelf de maat bepalen:quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:11 schreef robuust89 het volgende:
[..]
De code. Jammer dat de spacers "http://i27.tinypic.com/s2b2vp.gif[" een relatieve maat aanhouden, a.k.a in verhouding, en niet met pixels![]()
Moet eerlijk zeggen dat ik niet handig met met fotosjopiig kan In Qontrol eruit, en loudness erin?
1 | [img=450]afbeeldingslink[/img] |
Dat weet ik, ik heb al gevraagd hoe het werkt, en dat is [img=x,y]leipeafbeelding[/img]quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:14 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
je kan toch zelf de maat bepalen:
[ code verwijderd ]
Fotosjoppen is wel mijn ding, kan ik van dienst zijn?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 23% gewijzigd door Krulliewullie op 17-02-2011 13:25:29 ]Just close your eyes...Forget your name...Forget the world...Now go insaneee
Uh niet. Heb niet met de spacers gewerkt. Volgens mij was Rippert daarvan. Ik heb allen de afbeeldingen en equalizers gemaakt.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:18 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Dat weet ik, ik heb al gevraagd hoe het werkt, en dat is [img=x,y]leipeafbeelding[/img]
Als je alleen x opgeeft, wordt y naar verhouding berekend, dus weinig controle erover.
CIMG is dat weer makkelijk, die centreert gewoon
[ afbeelding ]
Of, hoe heb jij het gedaan eigenlijk?
Hoezo weinig controle? Je kan zelf bepalen hoe hoog en breed 'ie wordt.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:18 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Dat weet ik, ik heb al gevraagd hoe het werkt, en dat is [img=x,y]leipeafbeelding[/img]
Als je alleen x opgeeft, wordt y naar verhouding berekend, dus weinig controle erover.
Ik zou het appreciëren als u het plaatje van "bekende feesten" kon modificeren, en wel zodanig dat het In Qontrol logo plaatsmaakt voor het Loudness logo.quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:20 schreef Krulliewullie het volgende:
[..]
Fotosjoppen is wel mijn ding, kan ik van dienst zijn?
Ja, dus?quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:22 schreef robuust89 het volgende:
[ afbeelding ]
Kijk, hij past de verhouding aan, met 1 parameter
I'm on it!quote:Op donderdag 17 februari 2011 13:22 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Ik zou het appreciëren als u het plaatje van "bekende feesten" kon modificeren, en wel zodanig dat het In Qontrol logo plaatsmaakt voor het Loudness logo.
ik vind het maar lang duren...quote:Op donderdag 17 februari 2011 12:09 schreef robuust89 het volgende:
[..]
Jongeeee!
Laat me ff mijn werk doen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |