Ninja-edit?quote:Op dinsdag 16 november 2010 00:59 schreef nattermann het volgende:
Sepo ofzo!
Volgt NLS04 deze reeks ook nog? Ben zijn yearmix van 2009 nog eens aan't luisteren.
Dit was zijn laatste post, ga er wel vanuit dat hij nog leeft dus je zal hem wel weer zien verschijnen lijkt mequote:Op maandag 15 november 2010 10:45 schreef NLS04 het volgende:
[..]
Ja ik ook, Met deze line up houdt B2S totaal geen rekening met mensen die gedurende een nacht ff willen eten en drinken zonder iets boeiends te moeten missen.
Ja, zoietsquote:
Aah, die is er nog bij dus. Ik wacht met smart op een nieuwe yearmix van 2010, aangezien het jaar alweer bijna voorbij isquote:[..]
Dit was zijn laatste post, ga er wel vanuit dat hij nog leeft dus je zal hem wel weer zien verschijnen lijkt me
Die wil ik ook welquote:Op dinsdag 16 november 2010 01:16 schreef eQuaL het volgende:
Doe mij maar de FearFM Top 100 2010
Ik ga maar eens naar bed
Ik zie dat ik 'em ook gratis mag downloaden en heb hem gisteren bij freaky besteld. Maargoed dat maakt niet uit, een fysieke CD is mooi voor de verzameling.quote:Op dinsdag 16 november 2010 06:42 schreef Levitas het volgende:
Substream legaal en gratis te downloaden als je `m als favoriet op PF hebt? Krijg ik dan mijn geld terug van hardstyle.com?Ben en blijf een Nederlander he
ik doelde eigenlijk op mijn mp3-collectiequote:Op maandag 15 november 2010 20:41 schreef Beach het volgende:
[..]
Ik heb hier nog Commuciate/Raven op vinyl waar ik niks mee doe. Wat geef je ervoor?
ja, alleen Pavo & Zany, geen Pavo of Zanyquote:Op maandag 15 november 2010 20:42 schreef 16meter het volgende:
Ik denk dat hij de samenwerkingen bedoelt?
ik heb ook een bericht op PFquote:Op dinsdag 16 november 2010 00:55 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Stoere actie: Het Alphaverb album is gratis legaal te downloaden voor wie Alphaverb in zn favorieten heeft staan op partyflock
Dat! Heb hem ook binnen gehad in mijn PF inbox. Petje af voor hem!quote:Op dinsdag 16 november 2010 08:52 schreef 16meter het volgende:
Vind het wel een hele nette actie van Alphaverb.
Geeft je wel het idee dat hij het echt voor de muziek en z'n fans doet.
Zeer zekerquote:Op dinsdag 16 november 2010 00:59 schreef nattermann het volgende:
Sepo ofzo!
Volgt NLS04 deze reeks ook nog? Ben zijn yearmix van 2009 nog eens aan't luisteren.
Ben er nog steeds geen fan van hoe ze achter de draaitafels staan hoorquote:Op dinsdag 16 november 2010 08:52 schreef 16meter het volgende:
edit: bertje ook helemaal om zie ik, voorheen was jij niet de grootste AVIO/Alphaverb fan toch?
maar wel van (de meeste van) zijn tracks?quote:Op dinsdag 16 november 2010 09:29 schreef mstx het volgende:
[..]
Ben er nog steeds geen fan van hoe ze achter de draaitafels staan hoor
Hoe tof! Ik kreeg ook een bericht via PFquote:Op dinsdag 16 november 2010 09:27 schreef Solique het volgende:
Ook berichtje van Alphaverb gehad, vanavond album downloaden.
Gave actie
Alles wat jij noemt.quote:Op dinsdag 16 november 2010 09:43 schreef stoeltafel het volgende:
De vocals in de hardstyles, worden die nou in de studio ingezongen ? Bewerkt ? Gejat ? Met de computer gemaakt ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |