Het orgineel heeft me nooit kunnen pakken, begin 2009 niet en nu nog steeds niet.quote:Op zaterdag 9 oktober 2010 14:21 schreef em-dee-em-aa het volgende:
Er komt een Headhunterz & Wildstylez remix aan van DBSTF's Music Made Addict... Weet nou niet of ik hier blij mee moet zijn. Origineel was aardig plaatje maar zwaar overplayed waardoor ik die vocals niet meer kan uitstaan. Maar wellicht word het wel een vette plaat, ik geef het voordeel van de twijfel![]()
http://twitter.com/#!/djheadhunterz/status/26837862188
Jammer alleen van dat house in het begin, had van mij niet gehoeven. Voor de rest klinkt hij best lekkerquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:24 schreef ElDani het volgende:
Hier een stukje herrie van de MMA Remix:
[..]
Het orgineel heeft me nooit kunnen pakken, begin 2009 niet en nu nog steeds niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Mijn podcasts:
https://soundcloud.com/dj-rike
Volgens mij draaien ze die alleen nog als ze jou in de zaal spottenquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 11:17 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Gister nog ff een bezoekje aan TBYD. Ondanks 16+ een niet onaardig feestje. DBSTF, tja, plaatjes die me niet zoveel deden. Draaide ook weer Sound of the thunder
Major Lazer - Pon The Floor.quote:
Mwoah... Vind 't niet zoquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 20:59 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Jammer alleen van dat house in het begin, had van mij niet gehoeven. Voor de rest klinkt hij best lekker
de kicks klinken wel leuk jah, verder boeit het nummer me totaal niet meerquote:
origineel is echt vetquote:
en voor mij!quote:Op zondag 10 oktober 2010 16:58 schreef eQuaL het volgende:
Toch wel dé track van Q-Base 2010 voor mij
Was goed te doen ja, hing goede sfeer en zeer lekker setjes, vooral van Dualdriven & Zatox. Had alleen meer van Psyko Punkz verwachtquote:Op zondag 10 oktober 2010 19:13 schreef haakon het volgende:
gister lekker feestje @ Atak, wat een geluid daarEcht baas
Zatox draaide best fraai, op het einde ging ie hardcore draaien![]()
Dat was wel een harde faal, ging nergens over..
Ge-Wel-Digquote:Op zaterdag 9 oktober 2010 11:36 schreef Da_Ripper het volgende:
en ik heb me toch freaky gedroomd vannacht![]()
![]()
Ik zat in een soort Expeditie Robison maar dan in een huis en toen we bezig waren met een opdracht hoorde ik over de radio dat Ran-D dodelijk verongelukt was
Ik was helemaal geshockeerd en niemand anders snapte de impact (--> maar dit kan ik nog wel verklaren, Antonie's zelfmoord hoorde we tijdens sportdag - de docenten waren allemaal verrast terwijl de leerlingen zoiets hadden van: wie?).
En later werd als laatste onverwachte tegenstander ineens Dov Elkabas toegevoegd
Jij hebt hem al gehoord?quote:Op zondag 10 oktober 2010 20:23 schreef Baronpilsener het volgende:
Die remix wahaha wat gayMijn god zo knalt hardstyle misschien nog wel sneller de top40 in dan ik dacht. Oja, Brennan Baard heeft waarsch het anthem voor qlimax gemaakt. Althans, zo klinktie. En als het als BH klinkt is het sowiso al een faal
Edit: Het is niet het anthemquote:Op maandag 11 oktober 2010 01:25 schreef Levitas het volgende:
[..]
Ik ben ook heel erg benieuwd. Hint waar ik hem kan vinden?
01~ Marked For Life 05:48quote:Op maandag 11 oktober 2010 04:00 schreef Levitas het volgende:
A-Lusion's nieuwe tracks
Vind alleen die melo in de intro/outro niet echt heel lekker klinken..
Leuke melodie, en die kicks![]()
quote:Op maandag 11 oktober 2010 07:35 schreef T-Force het volgende:
Neophobia / Sleepwalker is uitgebracht door Fusion
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |