wat is er gebeurd???quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:22 schreef Athmozz het volgende:
Eergisteren mijn 320d E46 frontaal in de vangrails gezet.
Nu sta ik hier met een citroen saxo 1.1 voor de deur, en vanaf volgende week een Nissan Almera 1.5d 82pk.
Was jij niet diegene die minimaal één keer per jaar z'n auto in de prak reed?quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 21:22 schreef Athmozz het volgende:
Eergisteren mijn 320d E46 frontaal in de vangrails gezet.
Nu sta ik hier met een citroen saxo 1.1 voor de deur, en vanaf volgende week een Nissan Almera 1.5d 82pk.
quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 11:51 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Was jij niet diegene die minimaal één keer per jaar z'n auto in de prak reed?![]()
Of een E30 IXquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:08 schreef Athmozz het volgende:
[..]
![]()
't is inderdaad mijn 2de E46 die dit kalenderjaar gesneuveld is ja![]()
Deze keer gewoon aquaplaning gehad, dwars komen te staan op de snelweg & frontaal de vangrail in gevlogen. Geen achterwielaandrijving meer voor mij, maar gelukkig is de BMW 320xD uit. Nu even een jaartje wat opzij leggen en dan zet ik me wel een E92 320xD.
De betrouwbaarheid is net als elke BMW gewoon goed, mits er wel onderhoud is gepleegd natuurlijk. Bij de 8 serie is dit meestal wel zo omdat het een liefhebbersbak is. De maandelijkse kosten zijn denk ik wel relatief hoogquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 15:34 schreef Ciloh-a-Krow het volgende:
Ik vind de 8-serie zo'n ontzettend geile bak. Nu vind ik de aanschafprijs nog meevallen, zeker gezien sommige km-standen.
Bovendien was de 8-serie destijds de motherfucking bomb natuurlijk. Alle mogelijk bedenkbare opties zitten erop, alles helemaal in het leer, alles verstelbaar, sportstand e.d., hele dikke 8 of 12 cilinder....
![]()
Nu ben ik op het moment niet in de positie iets dergelijks aan te schaffen, maar weet iemand wat meer over betrouwbaarheid enzo van dit pronkstukje?
Waarschijnlijk ging je dan ietwat te snel met te veel regenquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 14:08 schreef Athmozz het volgende:
[..]
![]()
't is inderdaad mijn 2de E46 die dit kalenderjaar gesneuveld is ja![]()
Deze keer gewoon aquaplaning gehad, dwars komen te staan op de snelweg & frontaal de vangrail in gevlogen. Geen achterwielaandrijving meer voor mij, maar gelukkig is de BMW 320xD uit. Nu even een jaartje wat opzij leggen en dan zet ik me wel een E92 320xD.
Niet. Ik ben niet zo van het chroom. Zodra dat ding terug is en door de APK ga ik 'm aesthetisch wat aanpakken. De nieren worden weer netjes zwart gespoten, 't mtech II setje komt weer helemaal vast en hij wordt 's goed opgepoetst.quote:Op zaterdag 10 oktober 2009 12:28 schreef justmattie het volgende:
Wanneer verwissel je die zwarte nieren voor chrome
Een goede wasbeurt met de hand, paar keer goed afspuiten ondertussen met de tuinslang/hogedruk doet m goed. Daarna in de Meguiars zetten en hij glimt als een tietquote:Op zaterdag 10 oktober 2009 22:15 schreef Maharbal het volgende:
Eerst maar even zelf kijken hoe ver ik kom.
Waarschijnlijk goed wassen, kleien (misschien polijsten) en waxen. Maar eerst wil ik even in de auto rijden.
Zoiets ja, maar dan waarschijnlijk wel in een wasbox. Water uit de tuinslang etc. is niet ontkalkt.quote:Op zondag 11 oktober 2009 14:51 schreef justmattie het volgende:
[..]
Een goede wasbeurt met de hand, paar keer goed afspuiten ondertussen met de tuinslang/hogedruk doet m goed. Daarna in de Meguiars zetten en hij glimt als een tiet
Bij de wasbox waar ik kom ook niet, die heeft een aparte optie met ontkalkt water. Of het wat uitmaakt... ik weet het nietquote:Op zondag 11 oktober 2009 16:12 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Zoiets ja, maar dan waarschijnlijk wel in een wasbox. Water uit de tuinslang etc. is niet ontkalkt.
Scheelt weer een beetje met die opgedroogde waterstrepen etcquote:Op zondag 11 oktober 2009 17:47 schreef justmattie het volgende:
[..]
Bij de wasbox waar ik kom ook niet, die heeft een aparte optie met ontkalkt water. Of het wat uitmaakt... ik weet het niet
Zelf met een doek even drogen doet ook wonderenquote:Op zondag 11 oktober 2009 18:26 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Scheelt weer een beetje met die opgedroogde waterstrepen etc.
quote:Op maandag 12 oktober 2009 18:28 schreef DoimeN het volgende:
TvP, heb besloten een belastingvrije e30 te kopenalleen het aanbod valt in nederland een beetje tegen. Dan maar uit duitsland halen....
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ter oriëntatie
[ Bericht 30% gewijzigd door Hyperdude op 12-10-2009 20:33:28 ]How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
Daar kun je vast wel een leuke 318is of 325 van kopen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 09:17 schreef DoimeN het volgende:
Wow jongens top, Tiefer Breiter Lauter betekent: lager, breder en meer geluid?
![]()
Ik vind het wel cool als hij wat verlaagd is en wat breder, er hoeft van mij geen sportuitlaat onder, het liefst de standaard uitlaat nog. Maarja, die kan ik er zelf ook altijd nog opzetten.
Omdat ik een belastingvrije wil en dus geen wegenbelasting betaal (en oldtimerverzekreing) zat ik te denken om gewoon de dikste te nemen die ik kan vinden voor rond de 3000 euro.
Het niet mogen rijden is het ergstequote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:47 schreef tha_rizzo het volgende:
Ik meld me hier ook weer even ondanks m'n auto stilstaat met een kapotte benzinepomp
Even een paar assteunen regelen bij de halfords of iets dergelijks. Die dingen kosten je hoogstens 15/20 euro.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:03 schreef tha_rizzo het volgende:
Ik heb ondertussen al een nieuwe pomp, ik probeerde deze van 't weekend te plaatsen, alleen was te bang dat de auto op me zou vallen. De auto stond niet op de brug, deze moet ik nog regelen.
Ik heb al even niet meer gereden in m'n 5je, wat ik zelf bespijt. Ik kan ook niet wachten totdat ik er weer mee kan rijden.
Zoiets?quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:43 schreef tha_rizzo het volgende:
Bij de e28 kan je er alleen bij als je onder de auto kruipt, je komt er niet bij als je het via de achterbank doet.
Ik had de auto op soort hulpkrikken, steunkrikken, die had ik via m'n buurman even kunnen regelen. Ik kreeg ze er niet proper onder en toen ik wat gekraak hoorde vertrouwde ik het helemaal niet meer.
Ik ga nu proberen ergens een brug te regelen om zo veilig onder de auto te kunnen sleutelen.
Ik ken nog iemand met een brug die ik gratis zou kunnen regelen, maar dan moet ik 150 km rijden. Niet veilig en niet goed voor m'n beurs. Aangezien ik nu met geluk 1 op 3 rijd.
Nja, hopelijk rijd je binnenkort dan weer!quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 13:57 schreef tha_rizzo het volgende:
Zoiets ja, alleen de kop is anders, deze kreeg ik niet onder de krikpunten van de auto.
Ik ken via e28 forum iemand die handig is en een brug heeft, ik vind 't niet erg om daar af en toe naartoe te gaan, alleen gaat dat nu niet.
Ik ben bezig om voor E30Fansite.nl een collectieve verzekering te regelen, daar heb je geen 2e auto voor nodig, maar je mag je E30 wel niet als woon/werkvervoer gebruikenquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 10:42 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Daar kun je vast wel een leuke 318is of 325 van kopen.
Bij de oldtimerverzekeringen moet je er even op letten dat je vaak minimaal 24 jaar moet zijn of een eerste auto moet hebben / kilometerbeperking etc. Er zijn echter wel oldtimerverzekeringen die dit soort dingen niet als vereiste hebben, hoogstens 15.000/20.000 kilometerbeperking oid. De leeftijd moet in ieder geval wel bijna overal minimaal 24 zijn.
Ik had het inderdaad gelezen. Ik weet dat er ook maatschappijen zijn waar je geen 2e auto voor nodig hebt. Alleen al die maatschappijen hebben wel één vereiste: en dat is dat de hoofdbestuurder 24 jaar of ouder is (anders zat mijn E30 ook al in de (semi)oldtimerverzekeringquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 15:28 schreef metallicattim het volgende:
[..]
Ik ben bezig om voor E30Fansite.nl een collectieve verzekering te regelen, daar heb je geen 2e auto voor nodig, maar je mag je E30 wel niet als woon/werkvervoer gebruiken
Ik zit zelf al bij die maatschappij en betaal voor All-risk op taxatiebedrag 340 euro per jaar.
Ah! Allemaal leuke info! Ik zal m'n ogen en oren openhouden op 't forum m.b.t. die verzekering.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 16:37 schreef metallicattim het volgende:
Ook dat is niet van belang (leeftijd) bij deze maatschappijWel is boven de 150 PK een ander tarief, dus voor de 323i, 325i en 325iX gelden hogere tarieven, maar het is nog in de beginfase, dus meer details volgen nog
over de matjes, jah gek, ik heb je toch echt wel gePBed hierover, maar hij staat niet in mijn verzonden items...
Dan zeg ik het maar hier hehe, ik had geen setje meer compleet in mn garage, maar ik heb nu 2 slopers erbij en daar zitten wel complete setjes in.
In 1 zit een zwarte set, zag er nog goed uit, ik zal daar z.s.m. een foto van maken en doorsturen naar je
Grtz Tim
Een kennis had vorig jaar z'n E28 op de krik, en toen is z'n krikpunt dus geknapt. Wegens roestquote:Op dinsdag 13 oktober 2009 12:43 schreef tha_rizzo het volgende:
Bij de e28 kan je er alleen bij als je onder de auto kruipt, je komt er niet bij als je het via de achterbank doet.
Ik had de auto op soort hulpkrikken, steunkrikken, die had ik via m'n buurman even kunnen regelen. Ik kreeg ze er niet proper onder en toen ik wat gekraak hoorde vertrouwde ik het helemaal niet meer.
Ik ga nu proberen ergens een brug te regelen om zo veilig onder de auto te kunnen sleutelen.
Ik ken nog iemand met een brug die ik gratis zou kunnen regelen, maar dan moet ik 150 km rijden. Niet veilig en niet goed voor m'n beurs. Aangezien ik nu met geluk 1 op 3 rijd.
Daarom gaat ie van mij (bijna) altijd omhoog via de ehm soort "dwarsbalken" http://www.r3vlimited.com/Images/Forum/Jackpoints.jpg -> aan de voorkant, groene bolletjes. De krik blijft er altijd onder als beveiliging en als beveiliging nr.3 gaat er ook nog 's een autoband onder.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:49 schreef justmattie het volgende:
[..]
Een kennis had vorig jaar z'n E28 op de krik, en toen is z'n krikpunt dus geknapt. Wegens roestPas daar dus voor op !
Vandaar dat ik het voor gezien hield alvorens ik eronder kroop. Ik was er niet zo enorm van gecharmeerd om eronder te kruipen als de auto op de krik stond, maar als je de andere kant opkrikt en je hoort wat gekraak, vertrouwde ik het helemaal niet meer.quote:Op dinsdag 13 oktober 2009 19:49 schreef justmattie het volgende:
[..]
Een kennis had vorig jaar z'n E28 op de krik, en toen is z'n krikpunt dus geknapt. Wegens roestPas daar dus voor op !
Precies als de auto van de krik stuitert met jou er onder ben je verder van huis als je pech hebt.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:33 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Vandaar dat ik het voor gezien hield alvorens ik eronder kroop. Ik was er niet zo enorm van gecharmeerd om eronder te kruipen als de auto op de krik stond, maar als je de andere kant opkrikt en je hoort wat gekraak, vertrouwde ik het helemaal niet meer.
Dan regel ik liever gewoon een brug, een stuk veiliger.
Daarom, volgens mij houden er vrij weinig mensen van als er bijna 1300 kg op je neus valt.quote:Op woensdag 14 oktober 2009 10:42 schreef justmattie het volgende:
[..]
Precies als de auto van de krik stuitert met jou er onder ben je verder van huis als je pech hebt.
Oef.quote:Op vrijdag 16 oktober 2009 15:19 schreef Maharbal het volgende:
Ik was niet blij toen ik het hoorde. Had gvd wel 1) m'n kabelboom kunnen doorfikken 2) mezelf half kunnen opblazen omdat m'n brandstofleiding volgens mij ergens bij nogal warme delen in de buurt kwam.
....Als ie nu maar door de APK komt.
Snel ff lening afsluiten bij de DSB bank voor reparatiesquote:Op vrijdag 16 oktober 2009 15:43 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Oef.
Maar blijf positief denken, ooit komt alles wel in orde, het kan wel eventjes duren
Probeer deze eens?quote:Op zondag 18 oktober 2009 17:50 schreef IJsblock het volgende:
Sinds eergisteren mijn koekblikkie ingeruild voor een E39!![]()
Heb ik even een vraag over: ik heb de bekende kwaal met de pixels in mijn boordcomputer, nou las ik ergens dat in het dashboard vervuiling bij de aansluitpunten zijn.
Kan iemand me daar een adres voor geven die het kan fixen? Zelf ben ik wel handig, maar zie het niet erg zitten om de hele klokkenwinkel los te halen.
@Justmattie: bedankt, is nog bij me in de buurt ook!quote:Op zondag 18 oktober 2009 22:36 schreef Catch22- het volgende:
kan ik je niet mee helpen
wat ik je wel kan zeggen; je hebt een van de beste middenklassers gekocht die je kopen kan. Wat voor uitvoering heb je precies? En wat voor blok?
Je kan altijd even bellen, grote kans dat ze het voor je fixen. Heb er tenminste wel goede reacties over gelezen. Kosten zijn +- 180 euro (wat ik op het forum had gelezen dan van iemand dus pin me er niet op vastquote:Op maandag 19 oktober 2009 17:07 schreef IJsblock het volgende:
[..]
@Justmattie: bedankt, is nog bij me in de buurt ook!Eerst laat ik PDC monteren en volgende maand maar eens een offerte laten maken voor de pixels.
@Catch22: Thanx voor je compliment, ik heb een 520i Executive Automaat gekocht, zwart metallic uit september 1999.
Mijn 4de BMW, hiervoor heb ik altijd 3 serie gehad, maar ik wilde wat groter en deze kwam op mijn pad en bij een garage uit de buurt.
Nette schadevrije auto, met de heerlijke 6 in lijn, verwacht geen M5 prestaties, hij gaat lekker mee in het verkeer.
Ik zal kijken of ik van het weekend eens wat foto's ervan kan maken.
Is niet veel geld, ik had het duurder verwacht.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:25 schreef justmattie het volgende:
[..]
Je kan altijd even bellen, grote kans dat ze het voor je fixen. Heb er tenminste wel goede reacties over gelezen. Kosten zijn +- 180 euro (wat ik op het forum had gelezen dan van iemand dus pin me er niet op vast)
Zulke dingen zou ik ook niet zelf doen, tenzij je elektromonteur of automonteur bent.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:30 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Is niet veel geld, ik had het duurder verwacht.
Het is zelf te doen heb ik gelezen, maar dan moet het dashboard eruit, en het schijnt ook dat alle naalden los moeten, en in dat laatste ben ik een ster in slopen.....
Dan maar wat geld uitgeven met de garantie dat het goed gebeurt.
Vroeger wilde ik zelf nog wel eens knutselen, de achteruitrijsensoren had ik ook zelf kunnen doen, maar tegenwoordig laat ik anderen lekker werken.quote:Op maandag 19 oktober 2009 20:33 schreef justmattie het volgende:
[..]
Zulke dingen zou ik ook niet zelf doen, tenzij je elektromonteur of automonteur bent.
M52TUB20 motorblok ligt er in.quote:Op maandag 19 oktober 2009 21:31 schreef justmattie het volgende:
Is dat een M52 motorblok? Die hebben wel een ketting dacht ik.
E36 316i uit '94. Met M43 blok en kettingquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:00 schreef IJsblock het volgende:
[..]
M52TUB20 motorblok ligt er in.
Welk type BMW rij jij trouwens?
Dat was mijn eerste Beemer ook!quote:Op maandag 19 oktober 2009 22:01 schreef justmattie het volgende:
[..]
E36 316i uit '94. Met M43 blok en ketting![]()
De mijne is maurtiusblau. Helaas geen 6 cil maar dat mag de pret niet drukken. Rij er alweer bijna 2 jaar inquote:Op maandag 19 oktober 2009 22:05 schreef IJsblock het volgende:
[..]
Dat was mijn eerste Beemer ook!
316i coupe, bostongrun, heerlijke wagen!![]()
Die auto was het begin van het einde, ik heb meer dan 20 auto's gehad maar ik blijf terugkomen bij BMW.
quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:48 schreef Bowny het volgende:
GRRRR![]()
...
Meer mensen met dit vervelend euveltje?
http://www.auto-treff.com/bmw/vb/showthread.php?s=73652b23996ebafe6e65b232f70b7765&threadid=39367quote:Ein Klappern der Scheiben kann durch defekte Fensterheber verursacht werden. Dies kann insbesondere bei Fahrzeugen aus der Zeit bis zur 6. Produktionswoche 2000 der Fall sein, weil bis dahin mitunter qualitativ schlechtere Fensterheber verbaut wurden. In vielen Fällen wurden die Fensterheber auf Kulanz getauscht – was aber natürlich vom Alter, der Laufleistung, einem lückenlosen Serviceheft und natürlich von der Werkstatt abhängt.
Die Knackgeräusche sind dagegen auf das Zusammenspiel von Seitenscheibe, Gummidichtung und Dachleiste zurück zu führen. Bei Fahrzeugen mit den glatteren Chrom- oder Shadow-Line-Leisten scheinen diese Geräusche seltener aufzutreten als bei Modellen mit den mattschwarzen Dachleisten (Standard bei Vierzylindern). Es sind Fälle aus dem Forum bekannt, in denen die Kosten für einen Tausch mit den höherwertigen Leisten von BMW bzw. den BMW-Werkstätten übernommen wurden (während der Gewährleistungszeit); genau so kenne ich aber auch Fälle, in denen die Kostenübernahme abgelehnt wurde. Ein Versuch kann also nicht schaden.
Wesentlich günstigere Abhilfe kann schon das gründliche und regelmäßige Reinigen der Gummidichtungen bringen (mit Seifenlauge), wobei auch die Beflockung am Oberrand der Dichtung mit einer weichen Bürste behandelt werden sollte – diese soll nämlich die Haftung, die letztendlich der Grund für diese Geräusche ist, verringern.
Des Weiteren bieten die Werkstätten häufig an, die Scheibenränder von innen mit einem Fluid zu behandeln, das ebenfalls die Haftung an den Gummidichtungen verringern soll. Dies wirkt zwar für eine gewisse Zeit, ist aber optisch keine gute Lösung, weil die Scheibenränder „schmierig“ wirken. Es kann aber auch helfen, die Scheibenränder statt dessen mit einem weitaus nicht so sichtbaren Regenabweiser (der eigentlich für die Windschutzscheibe gedacht ist) zu behandeln.
Um der Haftung zwischen Gummidichtung und Dachleiste Herr zu werden, bieten einige Werkstätten darüber hinaus an, ein Teflonband an die Dachleiste zu kleben (günstigstenfalls unsichtbar). Leider ist mir aber nicht die Teilenummer bekannt.
Dringend abzuraten ist von der Verwendung von Gummipflegemitteln, die das Anfrieren der Dichtungen verhindern sollen. Diese glätten bzw. härten die Oberfläche der Dichtungen, so dass die Geräusche wesentlich verstärkt werden oder gar zum ersten Mal auftreten. Sollten die Dichtungen einmal mit Gummipfleger behandelt worden sein, die Dichtungen mehrmals mit Seifenlauge gründlich reinigen, bis die Beschichtung entfernt ist. Nach meiner Erfahrung ist die Verwendung solcher Gummipfleger gar nicht notwendig – ansonsten mit der BMW-Werkstatt Rücksprache halten, ob die BMW-Gummipflege bedenkenlos verwendet werden kann.
Vloermatjes komen uit een andere E30, gewoon via 't E30 forum. Ik had sowieso maar één vloermatje in m'n auto, dus dan was dit een handige oplossing (+ze zijn zwart. Vind ik wel mooi).quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:18 schreef justmattie het volgende:
Netjes. Zal voortaan er op letten of ik jou ook spot
Wat kostte die vloermatjes, en waar heb je ze vandaan?
Nice, ik heb in de E36 van die kunststof dingen. Op zich wel handig, maar matjes staat denk ik net wat netterquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:26 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Vloermatjes komen uit een andere E30, gewoon via 't E30 forum. Ik had sowieso maar één vloermatje in m'n auto, dus dan was dit een handige oplossing (+ze zijn zwart. Vind ik wel mooi).
Dus maar ¤15 ofzo (+nog wat aan verzendkosten).
Evenals de vaste lasten en benzinequote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:31 schreef Bohica666999 het volgende:
@ Ciloh-a-Krow
De 8 series zijn zeer goede auto´s.
Maar als je er zeer serieus een overweegt kies dan een 840i die zijn veel beter maar hou wel rekening met reparaties de onderdelen zijn zeer speciaal en dus ook redelijk duur
Ze gaan er dit weekend in, maar ze zien er inderdaad wel netjes uit!quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:30 schreef justmattie het volgende:
[..]
Nice, ik heb in de E36 van die kunststof dingen. Op zich wel handig, maar matjes staat denk ik net wat netter
Dank je. Op dit moment zit ik niet in de situatie, maar verwacht binnen een anderhalf jaar een promotie te maken en een bonus van ca. 15k hiervoor te krijgen. Dan kan ik een mooie aanschaffen. De lasten kan ik dan opvangen met mijn verhoogd inkomen, maar dat houdt dan wel in dat ik toch kieskeuriger moet zijn met een huis vindenquote:Op dinsdag 20 oktober 2009 21:31 schreef Bohica666999 het volgende:
@ Ciloh-a-Krow
De 8 series zijn zeer goede auto´s.
Maar als je er zeer serieus een overweegt kies dan een 840i die zijn veel beter maar hou wel rekening met reparaties de onderdelen zijn zeer speciaal en dus ook redelijk duur
Een mooie 635 CSI ....quote:Op donderdag 22 oktober 2009 23:08 schreef Catch22- het volgende:
dat zijn prettigere bonussendan is het idd een leuk bedrag voor een auto. een 8-serie (of 6-serie for that matter) is daarbij ook geen moneydrain, je schrijft er weinig op af, wel veel maandelijkse kosten (bij een 8 voornamelijk), maar ze schrijven niet meer af. Je kan zelfs 'bijschrijven' als je het goed doet
Ahum....eh....ja....mooi?quote:
Wat voor motor heb je nou in die E46 van je zitten?quote:Op dinsdag 20 oktober 2009 10:48 schreef Bowny het volgende:
GRRRR![]()
Ik erger me dood aan de krakende ramen bij accelereren en rappe bochten, E46 kwaaltje![]()
Maar als ik beide voorruiten een tikje naar beneden haal, hoor ik niets meer![]()
![]()
Meer mensen met dit vervelend euveltje?
Een pauper 1.9 einssssss.quote:Op zondag 25 oktober 2009 21:56 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
Wat voor motor heb je nou in die E46 van je zitten?
Pic?quote:Op woensdag 28 oktober 2009 12:24 schreef Bowny het volgende:
[..]
Een pauper 1.9 einssssss.
Met Turkenvelgen, jeweettok
Nice, komen er nog witte knippers inquote:Op woensdag 28 oktober 2009 12:33 schreef Bowny het volgende:
Ab Fabrik mit Sportfahrwerk
[ afbeelding ]
Weet niet of het niet staat, iets donkere smoke kan ook mooi staanquote:Op woensdag 28 oktober 2009 12:34 schreef Bowny het volgende:
Jawel, ben er tevreden over. Ga verder ook niets meer aan de auto doen.
Bewust geen witte knippers, dat staat niet bij deze kleur groen
Ja, je kan beter een grijze auto hebben. Dat is een spannende kleur die je bijna nergens tegenkomt.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:09 schreef YoshiBignose het volgende:
Groen is zo'n saaie kleur. Wel leuke bak. Jammer dat het geen coupé is, die zijn gewoon veel mooier
Mee eens.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 13:33 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Ja, je kan beter een grijze auto hebben. Dat is een spannende kleur die je bijna nergens tegenkomt.
Groen is ook niet echt mijn kleur, maar om het een saaie kleur te noemen...
Het ging over exterieur- kleuren, niet over een mooie lichtlederen interieur opschepperquote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:04 schreef k_man het volgende:
Nachtblau uit de individuallijn, plus walknappa caramel leder, eveneens uit de individuallijn.
Ik had mijn exterieurkleur óók vermeld. Het is echter de combinatie die het echt fraai maakt, zeker bij een cabrio.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:20 schreef tha_rizzo het volgende:
Het ging over exterieur- kleuren, niet over een mooie lichtlederen interieur opschepper
quote:Op woensdag 28 oktober 2009 22:08 schreef SameOldGrind het volgende:
ik verkoop mijn auto, nu kwam ik de volgende advertentie tegen, helpt zo een knuffel nou echt de auto sneller te verkopen?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=122459308&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=7%2C8%2C9%2C10%2C11%2C12%2C13%2C14%2C15%2C56&makeModelVariant1.modelDescription=320d&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&ambitCountry=DE&zipcode=47533&zipcodeRadius=200&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&categories=Limousine&tabNumber=2
Frozen Gray Metallic.quote:Op woensdag 28 oktober 2009 15:20 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Het ging over exterieur- kleuren, niet over een mooie lichtlederen interieur opschepper
Het mooist is natuurlijk een nieuwe Fünfer in Saphirschwarz met Nasca Beige leder en houten inleg..
quote:Op donderdag 29 oktober 2009 00:08 schreef SameOldGrind het volgende:
k dit is de laatste
[ afbeelding ]
Yepquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:37 schreef justmattie het volgende:
Mooie foto's, die locatie ken ik ergens van
Heb er ook wel eens wat foto's geschoten. Boksumerdyk is dat
Is 't daar wat leuk? Misschien heb ik ook wel interesse, gewoon uit vervelingquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:47 schreef justmattie het volgende:
Met een beetje geluk ga ik binnenkort een shootje doen in de kelder van de NHL
Is nog afgesloten. Maar die school gaat plat en m'n pa werkt er. Vandaar dat ik er wel in kan komen. Moet alleen even kijken of het met de auto pastquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:54 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Is 't daar wat leuk? Misschien heb ik ook wel interesse, gewoon uit verveling.
Als je nog 's "modellen" zoekt, laat 't maar weten. Altijd grappigquote:Op donderdag 29 oktober 2009 19:59 schreef justmattie het volgende:
[..]
Is nog afgesloten. Maar die school gaat plat en m'n pa werkt er. Vandaar dat ik er wel in kan komen. Moet alleen even kijken of het met de auto past
Het leek mij wel leuk. Echt een typische kelder met van die grote steunpilaren aan weerszijden en zo. Staan nu dagelijks nog vol met fietsenquote:Op donderdag 29 oktober 2009 20:10 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Als je nog 's "modellen" zoekt, laat 't maar weten. Altijd grappig.
Klopt, we hadden ook al bandenzwart. Maar aangezien die vriend van mij weer moest vertrekken richting Delft (het was al te laat) en mijn kop bijna uit elkaar barstte, hadden we besloten om het bandenzwart even te laten voor wat het was (lukraak gaan spuiten als de auto's net gewassen zijn leek ons ook niet een goeie optie).quote:Op donderdag 29 oktober 2009 21:04 schreef invine het volgende:
@maharbal, het plaatje zou compleet zijn als je je banden ook even had gepoetst, had hem net even dat detail van netheid gegeven wat die nu (in mijn ogen mist). Gewoon wat bandenzwart doet het vaak al!
quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 16:16 schreef tha_rizzo het volgende:
M'n 5je rijdt weer!
Wat een genot om weer eens in een propere auto te rijden
Nogal, eindelijk weer respect op de weg. Of althans, het het makkelijker af te dwingenquote:
Haha. Hoe rijdt zo'n E28 eigenlijk?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 16:31 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Nogal, eindelijk weer respect op de weg. Of althans, het het makkelijker af te dwingen
Best goed, erg comfortabel. En genoeg power.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 16:48 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Haha. Hoe rijdt zo'n E28 eigenlijk?
Ik herken alles, behalve je punt van de wegligging. Maar de E30 is dan ook echt een kart op de weg qua wegligging, in dat opzicht is de E28 weer een beetje groter/zwaarder denk ik.quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:21 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Best goed, erg comfortabel. En genoeg power.
Wegligging valt me tegen, ik had meer van BMW verwacht.
Ik mis overigens wel een lendesteun, i.v.m rugproblemen.
Verder rijdt het echt super, je komt best goed vooruit en mensen gaan nu nog best snel aan de kant, ook al is de auto 25 jaar oud.
Ik kan makkelijk met het verkeer mee, en het rijdt beter dan een nieuwe Renault
Ik weet niet hoe het komt, hoe het zit met de wegligging, zijn de velgen te klein (14"), is de ophanging na zoveel jaar gewoon gaar?quote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:36 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik herken alles, behalve je punt van de wegligging. Maar de E30 is dan ook echt een kart op de weg qua wegligging, in dat opzicht is de E28 weer een beetje groter/zwaarder denk ik.
Mensen kijken ook 's wat vaker naar je auto, leuk leuk.
Mooi is datquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:46 schreef tha_rizzo het volgende:
Ik heb regelmatig gehad dat ik ergens stond en dat er een vreemd persoon naar je toe komt om een praatje te maken.
tel is een optie, zit iig niet in mijn e39 exe, maar zo een ding kan je er altijd uit halen, is nu idd gedateerdquote:Op zaterdag 31 oktober 2009 17:20 schreef lorenzo_0 het volgende:
http://www.autoscout24.nl/Details.aspx?id=bggjyeavqqif
Wat een bak. Zit eraan te denken om zo'n M5 te halen, uitvoering zoals hierboven maar beige leren bekleding en buitenkant antraciet. Iemand trouwens enig idee vanaf welk bouwjaar BMW die telefoon uit z'n midden-armsteun heeft gehaald?
Dankquote:Op woensdag 4 november 2009 10:30 schreef Maharbal het volgende:
Mooi ding en erg leuke foto (+locatie!).
Verweerd kunststofquote:Op woensdag 4 november 2009 10:37 schreef justmattie het volgende:
Is je spiegel nou een andere kleur of wat?
Wat een beauty!quote:Op maandag 23 november 2009 23:19 schreef tha_rizzo het volgende:
Voor de mensen die het nog niet wisten; de nieuwe 5-serie
Zodra ik genoeg geld heb bestel ik 'm.quote:Op dinsdag 24 november 2009 09:24 schreef kasper het volgende:
[..]
Wat een beauty!![]()
Zodra het M-sportpakket voor dit model beschikbaar komt, bestel ik 'm.
Het zat geloof ik alleen niet in de e60quote:Op dinsdag 24 november 2009 10:44 schreef Maharbal het volgende:
It's about damned time dat die middenconsole weer beetje richting de bestuurder gaat. Vind dat zo prachtig in de E30 en E36. Nu nog alleen een beetje meer tilten.
Leuke auto verder, mooier dan de vorige.
Huh, ik zeg toch nergens dat het in de E60 zat?quote:Op dinsdag 24 november 2009 10:47 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Het zat geloof ik alleen niet in de e60
quote:Op dinsdag 24 november 2009 10:54 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Huh, ik zeg toch nergens dat het in de E60 zat?.
De E46 heeft het niet, de E90 heeft het niet......etc. Eigenlijk alles vanaf de E36 heeft het niet, althans niet in de mate van de E36 en ervoor. Het is allemaal erg recht in de nieuwere modellenquote:Op dinsdag 24 november 2009 11:32 schreef tha_rizzo het volgende:
Verkeerd geformuleerd
De e60 is de enigste die het volgens mij niet heeft, zo beter?
Ja, maar echt logica zit er niet inquote:Op dinsdag 24 november 2009 22:36 schreef D. het volgende:
ff een vraagje
Ik zie iedereen roepen van E30, E46 enz.
Zit daar nou nog een systeem in zodat men kan weten over welke auto het gaat?
Logicaquote:Op dinsdag 24 november 2009 23:06 schreef justmattie het volgende:
[..]
Ja, maar echt logica zit er niet in
ja... Het is meer in de tijdsgeest (de e3x en e2x tijd). Daarna is dat verwaterd (met de e46, e39).quote:Op woensdag 25 november 2009 09:12 schreef invine het volgende:
Ja maar de E30 was een 3 serie terwijl de E28 een 5 serie was? Toch?
Zelfde als dat een E92 een 3 serie is en een E60 een 5.. beetje vreemd en nu zijn ze naar F gegaan.
Voor de E65 ook toch?quote:Op woensdag 25 november 2009 09:26 schreef Catch22- het volgende:
[..]
ja... Het is meer in de tijdsgeest (de e3x en e2x tijd). Daarna is dat verwaterd (met de e46, e39).
Daarna hebben ze zelfs voor de 3-serie 3 codes gebruikt, voor de coupe, sedan en station apart (e91, e92 en e90)
E61quote:Op woensdag 25 november 2009 09:35 schreef justmattie het volgende:
Voor de E65 ook toch?
Heb het toch maar even opgezocht nogquote:
quote:De BMW E65/E66/E67/E68 modellen waren de BMW 7-serie modellen van 2001 tot 2008 met een facelift in 2005. De E65 is de interne code voor de normale versie, E66 staat voor de verlengde 7-serie, de E67 is beveiligd door BMW Security en de E68 rijdt op waterstof, de 7 Hydrogen. Het was de opvolger van de BMW E38 in 2001. De E65 wordt in 2008 door de BMW F01/F02 opgevolgd.
E60,E61,E62 is 5-seriequote:
Het zijn gewoon typenummers die aan de BMW's worden gegeven in chronologische volgorde (zover ik weet)quote:Op dinsdag 24 november 2009 22:36 schreef D. het volgende:
ff een vraagje
Ik zie iedereen roepen van E30, E46 enz.
Zit daar nou nog een systeem in zodat men kan weten over welke auto het gaat?
quote:Op woensdag 25 november 2009 19:45 schreef tha_rizzo het volgende:
@ Mara-iets
Je formuleerde het verkeerd, zoals jij het bracht leek het alsof die nummers helemaal geen kanteling hebben.
Niks mis met die formulering hoor, het zijn de lezertjesquote:De E46 heeft het niet, de E90 heeft het niet......etc. Eigenlijk alles vanaf de E36 heeft het niet, althans niet in de mate van de E36 en ervoor. Het is allemaal erg recht in de nieuwere modellen.
Lijkt me niet in chronologische volgorde. De vorige Z4 was E85 en E86 (cabrio en coupé), de huidige is E89. Daar tussenin zit dus alleen E87 (1-serie hatchback) en E88 (1-serie cabrio), terwijl ik denk dat ze tussen 2003 en 2009 toch wel meer modellen hebben uitgebracht.quote:Op woensdag 25 november 2009 19:44 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Het zijn gewoon typenummers die aan de BMW's worden gegeven in chronologische volgorde (zover ik weet)
de e28 (5-serie) is eerder gemaakt (design/concept/productie) dan de e30.
E60 is sedan?quote:Op woensdag 25 november 2009 14:59 schreef YoshiBignose het volgende:
[..]
E60,E61,E62 is 5-serie
De E63 en E64 ertussen is volgens mij de 6-serie.
Het wordt wel steeds lastiger. Vroeger, toen de lucht nog schoon was en de seks nog vies, was het wel zo.quote:Op woensdag 25 november 2009 21:30 schreef k_man het volgende:
[..]
Lijkt me niet in chronologische volgorde. De vorige Z4 was E85 en E86 (cabrio en coupé), de huidige is E89. Daar tussenin zit dus alleen E87 (1-serie hatchback) en E88 (1-serie cabrio), terwijl ik denk dat ze tussen 2003 en 2009 toch wel meer modellen hebben uitgebracht.
De E29 is een elektromotor prototype en de E31 is gewoon de productie 8 seriequote:Op donderdag 26 november 2009 21:08 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Het wordt wel steeds lastiger. Vroeger, toen de lucht nog schoon was en de seks nog vies, was het wel zo.
Ook conceptauto's krijgen een e-nummer.
Ik vraag me dan nog steeds af wat de e29 of e31 is
Heb jij even gelukquote:Op zondag 6 december 2009 13:26 schreef Bowny het volgende:
Fuuuuck....ik rij op de A10 en neem afslag S111, op snelheid een lekkere draaier naar links, voel ik ineens de achterkant uitbrekenTegen m'n gevoel in gas erop gehouden en kreeg hem weer recht....m'n hart ging tekeer
Bijna "doei E46"
Dat waren de langste seconden in mijn leven
![]()
Kom net uit een erg warm land, dus moet weer even wennen aan de natte wegen hier
Toevallig. Ik had het laatst ook, nam afrit van snelweg en achterkant glijdt weg. Helaas kon ik hem niet meer recht krijgen (ging 90 a 100 denk ik) en vloog het gras in. Gelukkig lantaarnpalen daar ontweken, maar wel band en velg kapot door een stoepje. Ik schrok ook wel, ik rol altijd uit bij die afrit maar blijkbaar was het net iets gladder en m'n banden zijn niet zo goed meer.quote:Op zondag 6 december 2009 13:26 schreef Bowny het volgende:
Fuuuuck....ik rij op de A10 en neem afslag S111, op snelheid een lekkere draaier naar links, voel ik ineens de achterkant uitbrekenTegen m'n gevoel in gas erop gehouden en kreeg hem weer recht....m'n hart ging tekeer
Bijna "doei E46"
Dat waren de langste seconden in mijn leven
![]()
Kom net uit een erg warm land, dus moet weer even wennen aan de natte wegen hier
Bijna of helemaal?quote:Op zondag 6 december 2009 14:15 schreef Bowny het volgende:
... Ben ook bijna toe aan een bandenwissel, moet nog even kijken welke ik ga pakken.
...
Heb je al seasons of aparte winter/zomerbanden?quote:Op zondag 6 december 2009 14:15 schreef Bowny het volgende:
Ja, das kut idd, ik ging ongeveer 70 à 80 en had volgens mij geen ruimte voor een pirouette.
Onder normale omstandigheden heb ik tonnen met grip, maar dit was een goede lesBen ook bijna toe aan een bandenwissel, moet nog even kijken welke ik ga pakken.
We weten nu iig dat onze Beamers niet àlles kunnen
justmattie: Thailand, naaaais
héél bekendquote:Op zondag 6 december 2009 13:26 schreef Bowny het volgende:
Fuuuuck....ik rij op de A10 en neem afslag S111, op snelheid een lekkere draaier naar links, voel ik ineens de achterkant uitbrekenTegen m'n gevoel in gas erop gehouden en kreeg hem weer recht....m'n hart ging tekeer
Bijna "doei E46"
Dat waren de langste seconden in mijn leven
![]()
Kom net uit een erg warm land, dus moet weer even wennen aan de natte wegen hier
Ach, dat je er goed uit bent gekomen is natuurlijk altijd mooi.quote:Op zondag 6 december 2009 19:04 schreef Athmozz het volgende:
ok, ik reed wel vrij snel (en het had veel geregend en ik moest ineens uitwijken), maar ik bedoel tov een voorwielaangedreven wagen is het uitbreken net iets minder aangenaam, ik begrijp nog steeds niet waarom die ineens dwars over de baan stond bij een uitwijkmaneuver van 1 vakje op de snelweg... Gelukkig kan ik nu melden dat het met de veiligheid van die BMW's wel goed zit; ik heb wel een harde klop gehad maar ben er toch goed uitgekropen
.
Klopt, de eerste reactie is uiteindelijk vol in de ankers (wat het effect versterkt). Je moet jezelf eigenlijk aanleren om dan gas bij te geven of in ieder geval niet van het gas te gaan, maar dat mag niet op de openbare wegquote:Op zondag 6 december 2009 19:36 schreef YoshiBignose het volgende:
Ja ik schrok er zelf ook van. Meestal weet je wel van je BMW hoe hard je door een bocht kan. Maar in 1x gleed die hele achterkant weg en je kan gewoon NIKS meer doen. Zoals Bowny zegt zou je dus gas moeten blijven geven, of zelfs wat extra en dan corrigeren, maar als reactie doe je dat vrijwel nooit.
Goeie banden zijn bij een BMW dan ook wel een must, vooral in rond deze gewoon de winterbanden eronder.
het erge is; ik heb zo'n totale voertuigencontrole-cursus gevolgd, maar ik hing al tegen de vangrails (bedankt belgische staat om daar betonblokken van een halve meter dik voor te gebruiken, dat veert echt goed mee als je ertegen zitquote:Op zondag 6 december 2009 19:39 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Klopt, de eerste reactie is uiteindelijk vol in de ankers (wat het effect versterkt). Je moet jezelf eigenlijk aanleren om dan gas bij te geven of in ieder geval niet van het gas te gaan, maar dat mag niet op de openbare weg.
quote:Op zondag 6 december 2009 21:15 schreef Catch22- het volgende:
jij bent ook de grootste stuntpiloot die ik ken
dank je (ervan uitgaand dat je t tegen mij hadquote:Op zondag 6 december 2009 21:15 schreef Catch22- het volgende:
jij bent ook de grootste stuntpiloot die ik ken
Heb je foto's van de nieuwe 5 serie?quote:Op dinsdag 1 december 2009 19:24 schreef lezzer het volgende:
In de AutoBild deze week ook een uitgebreide fotoreportage van de nieuwe 5 serie.
M'n hart ging er gewoon sneller van kloppen.![]()
De huidige 5 serie vind ik minder dan de e39 (ik rij zelf e39 525i)
Maar gristus zeg, die nieuwe 5 serie wil ik écht wel.
Volgens mij kun je ze met googlen wel vindenquote:Op maandag 7 december 2009 15:47 schreef Alicey het volgende:
[..]
Heb je foto's van de nieuwe 5 serie?
Zal dan eens gaan spitten als ik wat meer tijd heb.. Ben benieuwd.quote:Op maandag 7 december 2009 15:48 schreef lezzer het volgende:
[..]
Volgens mij kun je ze met googlen wel vinden
Iemand postte eerder een link naar een flimpje van de nieuwe 5 serie. ->
http://www.autoblog.nl/ar(...)ei-bangle#post-32538quote:Op maandag 7 december 2009 15:50 schreef Alicey het volgende:
[..]
Zal dan eens gaan spitten als ik wat meer tijd heb.. Ben benieuwd.
Mooi inderdaad!quote:Op maandag 7 december 2009 15:50 schreef lezzer het volgende:
[..]
http://www.autoblog.nl/ar(...)ei-bangle#post-32538
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik mis chromen raamlijstenquote:Op zondag 13 december 2009 11:54 schreef YoshiBignose het volgende:
Zo, de auto is weer gerepareerd. Nieuwe velgen en direct verlagingsveren ook eindelijk eronder. Hier het resultaat (let niet op mijn fotografiekunsten en smerigheid van de auto):
[ afbeelding ]
Prachtig, al zeg ik het zelf
mooie wagen!quote:Op zondag 13 december 2009 11:54 schreef YoshiBignose het volgende:
Zo, de auto is weer gerepareerd. Nieuwe velgen en direct verlagingsveren ook eindelijk eronder. Hier het resultaat (let niet op mijn fotografiekunsten en smerigheid van de auto):
[ afbeelding ]
Prachtig, al zeg ik het zelf
Ding staat bij mij altijd op automatisch en 20 graden oid.quote:Op maandag 14 december 2009 20:07 schreef Bowny het volgende:
E46 drivers! Als jullie de kachel op standje "0" zetten, staat ie bij jullie dan ook echt uit? Bij mij blijft er altijd wel wat koude/warme lucht uitkomen, vind ik nog best irritant
quote:Op vrijdag 18 december 2009 19:40 schreef rival het volgende:
Mijn E30 heeft ondertussen 320.000 km op de teller! vond ik wel een berichtje waard
Ik weet precies wat ze zeggen van de is en de 320 en weet ook dat ze net zo snel zijn, je leest m'n opmerking nietquote:Op vrijdag 18 december 2009 23:02 schreef justmattie het volgende:
De 318is is op papier net zo snel als een 320
Door de DTC knop 3 secnden in te drukken kan je ook DSC uitzetten volgens mij.quote:Op zondag 20 december 2009 20:25 schreef tha_rizzo het volgende:
Ik kan 't niet uitschakelen.
Net met m'n 5 op pad gegaan. Het is leuk om nu auto te rijden
Oh ja, vakantieperiode natuurlijk nu dus zal wel niet al te druk zijn.quote:Op zondag 20 december 2009 20:28 schreef YoshiBignose het volgende:
Inderdaad, met ASC/DSC uit rijdt het veel beter. Wel lekker glijden in de bochten. Ben benieuwd hoe het morgen qua files wordt.
Dat werkt alleen met de wat nieuwere modellen.quote:Op zondag 20 december 2009 20:30 schreef ThatsMeThatsRight het volgende:
[..]
Door de DTC knop 3 secnden in te drukken kan je ook DSC uitzetten volgens mij.
Een e28 is best comfortabel, er zijn bij mij nog wat minpuntjes maar er wordt aan gewerkt.quote:Op zondag 20 december 2009 23:09 schreef Catch22- het volgende:
ik zou het doen. Een e30 (of e28) 6 cilinder is gewoon heel leuk en ook als daily prima te rijden. Ze zijn lekker betrouwbaar en simpel..
Net reed ik lang een grote, lege, witte parkeerplaats en kon het niet laten om even te spelen. Leuk wel..
Automaat zeker?quote:Op maandag 21 december 2009 11:55 schreef Chooselife het volgende:
Nieuwste aanwinst.
BMW 735i Automaat
Bouwjaar 9-'86
2 Duitse eigenaren hiervoor.
Ex Jahreswagen.
Uitgebreide boordcomputer
ABS
Cruise Control
Schuif/kanteldak
Electrische stoelen
Electrische spiegels
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Idd.quote:Op maandag 21 december 2009 12:02 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Automaat zeker?
Heb je nog wat interieurfoto's?
Gefeli met je aanwinst
Jahreswagen? Wat wil dat zeggen?quote:Op maandag 21 december 2009 11:55 schreef Chooselife het volgende:
Nieuwste aanwinst.
BMW 735i Automaat
Bouwjaar 9-'86
2 Duitse eigenaren hiervoor.
Ex Jahreswagen.
quote:Op maandag 21 december 2009 11:55 schreef Chooselife het volgende:
Nieuwste aanwinst.
BMW 735i Automaat
Bouwjaar 9-'86
2 Duitse eigenaren hiervoor.
Ex Jahreswagen.
Uitgebreide boordcomputer
ABS
Cruise Control
Schuif/kanteldak
Electrische stoelen
Electrische spiegels
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Na de km heffing toch ook? Geen kastje in je auto dus niet per gereden km betalen.quote:Op maandag 21 december 2009 12:05 schreef Catch22- het volgende:
Vette wagen, nog ff een krap jaartje grof wegenbelasting betalen en dan heb je lol (tot de km-heffing iig)
Eurlings zegt van niet, maar het zal dan niet lang durenquote:Op maandag 21 december 2009 12:41 schreef DoimeN het volgende:
[..]
Na de km heffing toch ook? Geen kastje in je auto dus niet per gereden km betalen.
Ik ben ook tegen dit plan, je betaalt al voor het gebruik. Alsof er geen accijns en belasting op de brandstof zit.quote:Op maandag 21 december 2009 12:51 schreef DoimeN het volgende:
Dus daarna moeten ook alle auto's voor '86 een kastje?![]()
(Reken maar dat het veel gefraudeerd gaat worden met dit kutplan.... Maar dat is weer een ander topic)
Dat maakt het niet mogelijk te differentieëren naar plaats en tijdstip, cq naar uitstoot.quote:Op maandag 21 december 2009 12:57 schreef tha_rizzo het volgende:
ik ben ook tegen dit plan, je betaalt al voor het gebruik. Alsof er geen accijns en belasting op de brandstof zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |