Online is het ook best coolquote:Op maandag 25 juni 2007 22:49 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Heb net een paar uur achter elkaar Killzone gespeeld. Erg vet spel
Nog niet uitgeprobeerd, althans kon geen online spel vinden. Moet ik eerst zeker nog wat vrij spelen ofzo?quote:
Standaard heeft Killzone geen multiplayer optie maar ze hebben nu een patch uitgebracht die dat wel mogelijk maakt, je moet eerst in het menu voor "download" kiezen dan kun je die patch downloaden, daarna kun je online (in het keuzemenu of je single of multiplayer wilt doen is aan de rechterkant (de multiplayer kant) een 3e optie erbij gekomen waarmee je online kunt knallen).quote:Op dinsdag 26 juni 2007 11:38 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Nog niet uitgeprobeerd, althans kon geen online spel vinden. Moet ik eerst zeker nog wat vrij spelen ofzo?
Ach , ik vermaak me sowieso met de single player campagne
Ja moet dan dus gauw ff een kaartje van 4 gig halen, want ik heb er nou zo'n standaard ding van 32 mb erinquote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:40 schreef Pilldriver het volgende:
[..]
Standaard heeft Killzone geen multiplayer optie maar ze hebben nu een patch uitgebracht die dat wel mogelijk maakt, je moet eerst in het menu voor "download" kiezen dan kun je die patch downloaden, daarna kun je online (in het keuzemenu of je single of multiplayer wilt doen is aan de rechterkant (de multiplayer kant) een 3e optie erbij gekomen waarmee je online kunt knallen).
Nadat je de patch gedownload hebt, kun je nog eens download kiezen (download knippert nu ook als het goed is), en dan kun je een hele nieuwe single-player chapter (5) downloaden![]()
de multiplayer patch is niet zo groot, ergens rond de 8mb als ik het me goed herinner, chapter 5 is iets groter (ergens tussen de 60 en 80mb geloof ik)
Heb em zelf bijna uitgespeeld. Erg vet inderdaad. Dat ragdollmodel dat bij de Helghast gebruikt wordt is zo vetquote:Op maandag 25 juni 2007 22:49 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Heb net een paar uur achter elkaar Killzone gespeeld. Erg vet spel
Dat zei ik toch net alquote:Op woensdag 27 juni 2007 13:11 schreef Pilldriver het volgende:
-weg-
euh?quote:Op woensdag 27 juni 2007 13:11 schreef Pilldriver het volgende:
- nog even en je hoeft helemaal niks meer te zeggen-
Mja ik vind dat wat overtrokken. Dat is puur omdat men niet geassocieerd wil worden dergelijke zaken, terwijl het gros van de mensen hier met een gameconsole dat ding gemod heeft, maar goed, laten we praten over nieuwe games ofzo die uit zijn. Iemand nog leuke suggesties?quote:Op donderdag 28 juni 2007 13:03 schreef Deacon_Tigra het volgende:
het is toch niet zo moeilijk![]()
er mag gewoon niet over gepraat worden hier, en toch gebeurd het elke keer weer
Geef mij maar nog gewoon de oude spellenquote:Op donderdag 28 juni 2007 14:22 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Mja ik vind dat wat overtrokken. Dat is puur omdat men niet geassocieerd wil worden dergelijke zaken, terwijl het gros van de mensen hier met een gameconsole dat ding gemod heeft, maar goed, laten we praten over nieuwe games ofzo die uit zijn. Iemand nog leuke suggesties?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |