abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_50031858

Hier alweer deel 70 in een succesvolle serie. Liefhebbers van de oude delen, komen hier aan hun trekken:

eerste topic, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68.

Om maar meteen met de deur in huis te vallen, een introductie van het meest gebruikte reizigersmat in Nederland. Goederenzut is wat minder intresse in, maar stel gerust je vraag Voor meer informatie kun je ook op de site van Rolandrail terecht.
Wat "verdwenen" mat van enige tijd geleden als plan W, plan U of 1300-locs wordt ook niet op ingegaan, maar als iemand er wat meer van wil weten: de "experts" loop je dit topic vaak genoeg tegen het lijf, dus schiet ze maar lek.

Dat "de NS" niet meer overal rijdt, zal inmiddels wel bekend zijn. "De NS" is inmiddels oa NS Reizigers en NS Internationaal. De andere reizigersvervoerders zijn Arriva, Connexxion, Syntus en Veolia. De enige treinen van NSR die nog in het noorden komen zijn de treinen Randstad-Amersfoort-Zwolle-Groningen/Leeuwarden.

Voor het grensoverschrijdend verkeer rijden de volgende vervoerders:
Arriva rijdt op Nieuweschans-Leer, de NMBS rijdt op Maastricht-Luik en Roosendaal-Antwerpen.
DB Regionalbahn is te vinden op Heerlen-Aachen, Venlo-Hamm, en Enschede-Gronau-Munster.
PEG (Arriva) deelt met DB Regio het stuk Enschede-Gronau, maar gaat vanuit daar naar Dortmund.
De andere twee grensovergangen wat het spoor betreft (Zevenaar-Emmerich en Oldenzaal-Bad Bentheim), wordt alleen overschreden door de ICE en een inmiddels gestopt Syntus-probeertraject, respectievelijk de internationale IC Berlijn-Schiphol. Verder rijden er via Roosendaal naast de stoptrein van de NMBS nog de internationale trein Amsterdam-Brussel en de Thalys naar Parijs.

Leuk en aardig allemaal natuurlijk, maar waarmee wordt dat allemaal gereden?


Laten we in het noorden beginnen met Arriva (Voorheen NoordNed, dochter van Arriva/NS). Arriva rijdt in het noorden de stoptreinen Leeuwarden-Stavoren, Leeuwarden-Harlingen, Leeuwarden-Groningen, Groningen-Roodeschool, Groningen-Delfzijl, Groningen-Nieuweschans-Leer en sinds 10 december 2006 in de randstad (met Plan V) op Dordrecht-Geldermalsen. Arriva voert de dienstregeling in het noorden momenteel uit met Wadlopers, Buffels en Spurts (GTW's), uiteindelijk moeten op alle Arriva-lijnen alleen Spurts overblijven.

Meer informatie over Arriva kun je hier vinden.


Syntus is actief in Twente en de Achterhoek op Arnhem-Wintersijk, Zutphen-Winterswijk, Zutphen-Oldenzaal en Arnhem-Tiel. Verder rijdt Syntus nog in naam van Connexxion op Almelo-Mariënberg in de spitsuren ter versterking. Syntus rijdt ook met DM90's gehuurd van NS, en met eigen spul: de lighttrain Lint.


Bij velen bekend om het busvervoer, minder bekend als spoorbedrijf. Ze hebben ook maar twee lijntjes: Almelo-Marienberg en Amersfoort-Ede=Wageningen. Het eerst genoemde lijntje is een rustig enkelspoors lijntje door de Twentse venen. Verder stelt het geen drol voor, vooral vanwege de dramatisch slechte aansluitingen in Mariënberg. Connexxion heeft twee DH1-wadlopers omgedoopt tot Veenexpress en voert daarnee de diensten uit. In de spits worden beide veenexpressen bijgestaan door een Lint van Syntus. Vanaf 27 mei 2007 worden er op Almelo-Mariënberg twee rood bestickerde (omdat het lijntje voortaan onder "Twents" valt) Linten van Syntus ingezet.

De tweede lijn is de Kippenlijn (officieel omgedoopt in Valleilijn), welke ligt tussen Ede-Wageningen en Amersfoort. Hier rijdt eerst nog Plan V, vanaf september 2007 wordt op deze lijn compleet nieuw materieel, de Protos, ingezet.


Veolia is in Nederland wat betreft het gebruik van het spoor een nieuwkomer. Sinds 10 december onderhoudt dit Franse bedrijf de treindienst tussen Nijmegen en Roermond (Maaslijn) en tussen Maastricht Randwijck en Kerkrade Centrum (Heuvellandlijn). Hiervoor wordt in eerste instantie materieel gehuurd, wat er op neerkomt dat er op beide trajecten met bestaand NS-materieel gereden wordt, namelijk de DH1/2 (Wadloper) en Mat '64 (Plan V). Nadeel van de Wadlopers is dat ze te langzaam zijn, en dat er te weinig van zijn, waardoor de geplande kwartiersdienst op de Maaslijn niet gehaald kan worden.
Vanaf december 2007 gaat Veolia op de Maaslijn rijden met nieuw spul, net zo als Arriva heeft Veolia de GTW 2/6 en de GTW 2/8 besteld bij Stadler. De trein gaat zo uitzien:


Over RandstadRail wordt in dit topic niet ingegaan, dat is immers geen trein, en er is een speciaal topic voor:
RandstadRail

Voor meer info: kijk op http://www.randstadrail.nl


De NS heeft een groot arsenaal aan treinen. Om de OP nog een beetje overzichtelijk te houden kun je hier al het materieel van de NS bekijken.

Naar de NS Treinen Wiki >>


Er zijn ook nog twee light-rail experimenten aan de gang: Gouda-Alphen a/d Rijn en Houten-Houten Castellum.
De tweede komt vooral doordat er geen tijd was om de huidige stoptreinen ook nog op Castellum te laten stoppen. Nu zou er een tram moeten rijden van de HTM (tweedehandsje uit Hannover), maar het ding is al sinds half april kapot.

Ook op de Rijn-Gouwelijn, waar NS samenwerkt met de HTM, rijden trams. Dit is zo'n succes dat inmiddels de helft van de reizigers aldaar een andere vorm van vervoer heeft gevonden.


Links: Het trammetje op Houten-Houten Castellum (foto: Ene Fles) Rechts: A32 tram op de Rijn-Gouwe-lijn.


NSI houdt zich vooral bezig met vier grensoverschrijdende verbindingen:
Amsterdam-Brussel (elk uur), Amsterdam-Frankfurt (7x per dag), Schiphol-Berlijn (4x per dag), Amsterdam-Parijs (wisselend)

De verbinding naar België loopt goed en is altijd goed gevuld. De loc van de Beneluxtrein kan in Nederland en België rijden (1500 en 3000V) en is eigendom van de NMBS. De rijtuigen zijn van NS (IRCm) en voorzien van een rode (NMBS kleur) raamband i.c.m. met het gele van NS. Regelmatig rijden er ook blauw-gele tussen, dat komt door de ombouwactie naar ICRm die ook voor het BNL-spul geldt.

De trein naar Berlijn reed altijd als extra trein tussen Amsterdam en Hengelo (met wat minder stops), maar sinds december 2006 is deze serie 140 gekoppeld aan het binnenlandse IC-net, met alle problemen van dien, als niet-koppelbaarheid met ICM (hoewel dat minder een probleem is doordat vanaf december 2006 Amersfoort-Amsterdam totaal los is komen te liggen van de rest van de Noord-Oost IC’s) en het feit dat binnenlands treinen veel voller zitten dan deze Duitse 6 bakken (+3 Nederlandse versterkingsrijtuigen). Bovendien kunnen reizigers niet meer rechtstreeks van/naar Enschede.
De verbinding met Frankfurt wordt verzorgd door ICE's, wat vooralsnog geen doorslaand succes is, niet in de laatste plaats vanwege de prijs al is NSI tegenwoordig met Ryanair/Easyjet aan het concurreren.


Bij gebrek aan meerspanningslocs wordt de IC vanuit Berlijn in Bad Bentheim overgenomen door een Nederlandse loc.


Thalys.

Als er zaken zijn die verder nog onduidelijk zijn, vraag maar raak in dit topic!!
deze OP is hier te vinden

En voorts geldt:



Verboden voor Achterlijke Terugvind Berichten. Game on!

Tevens is het huilen over de lange OP ook not done. Iedereen kan en mag meedenken over de OP, maar ga niet klagen.
pi_50031924
:/ ik zal nog eens een nieuw topic openen.. kut OP die nu niet klopt
pi_50032032
Prutser Hij doet t gewoon heur
pi_50032037
Ach, je hebt je best gedaan.
pi_50032063
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 14:09 schreef Zug-Chef het volgende:
Prutser Hij doet t gewoon heur
dan blame ik mn browser!
  zaterdag 2 juni 2007 @ 14:18:55 #6
86072 thatsme
and That's you!
pi_50032257
quote:
Wie bereits einigen Lesern bekannt sein wird, wurden die Dieseltriebwagen 116, 117, 125, 191, 193 sowie 151 der Type "Plan U" der Niederlänischen Eisenbahnen NS (Nederlandse Spoorwegen N.V.) nach deren Ausmusterung einer Aufarbeitung unterzogen um in weiterer Folge an das slowkaische Evu Bratislavská regionálna kolàjová spolocnost (BRKS) verkauft zu werden.

Die BRKS beabsichtigt diese rund 50 Jahre alten Fahrzeuge für den Personenverkehr zwischen der slowakischen Hauptstadt Bratislava und den Städten Zvolen bzw. Kosice einzusetzen. Am 20 Juni 2007 konnten zwei dieser Fahrzeuge, bei denen es sich vermutlich um die Einheiten 125 und 193 handelt, während eines Aufenthaltes im Bahnhof Bratislava hl.st. angetroffen und bildlich festgehalten werden:
I never joke about my work!
1: Ik heb altijd gelijk
2: Zo niet dan treedt regel 1 vanzelf in werking.
pi_50032296
kan iemand dat ff vertalen?
  zaterdag 2 juni 2007 @ 14:46:37 #8
106942 Eix
Stranded here on planet earth
pi_50032928
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 14:19 schreef Ou-Tannu het volgende:
kan iemand dat ff vertalen?
Het komt neer op het volgende:

- De private treinmaatschappij BRKS heeft enkele plan U's gekocht (wist je wss al). Het gaat om de 116, 117, 125, 191, 193 en 151
- Deze gaan voor personenverkeer ingezet worden tussen Bratislava en (Zvolen) Kosice. Voor een kaartje zie: http://www.bueker.net/tra(...)k/slovak-network.gif
- Op 20 juni bevinden zich twee van deze treinen - vermoedelijk de 125 en 193 - in station Bratislava. Deze kan men daar dan ook op de foto zetten. ( of betekend 'bildlich festgehalten werden' iets heel anders? )
Most people keep their brains
Between their legs
(Don't you find ?)
  zaterdag 2 juni 2007 @ 14:54:37 #9
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50033115
Maar die anderen zijn nog lang niet klaar

Maar over die maaslopers... ik vond ze prima zitten verder Verder remden ze best wel amateuristisch, net bij het bordje 2 moesten ze stilstaan, terwijl hier gewoon iets verder wordt gereden, jammer dat je dan maar wat verder moet lopen. Dat viel mij echt op daar Dat daar een snelremming vooraf wordt gegaan, boeit ze niets (we reden nog te snel, en tja, we moesten bij bordje 2 stilstaan voor de passagiers )
  zaterdag 2 juni 2007 @ 15:07:47 #10
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50033333
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 14:46 schreef Eix het volgende:

- Op 20 juni bevinden zich twee van deze treinen - vermoedelijk de 125 en 193 - in station Bratislava. Deze kan men daar dan ook op de foto zetten. ( of betekend 'bildlich festgehalten werden' iets heel anders? )
Het staat zelfs in de verleden tijd, dus ik denk dat ze 2 juni ipv 20 bedoelen. En dat er onder dat stukje dus foto's staan. Een linkje zou leuk zijn iig
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50033355
wie heeft er nog een Plan U uit die serie op de plaat? sturen we die ff vast op :p
pi_50033807
hier eentje


Dit zijn de 193 en de 125
(C) www.xtrax.nl
  zaterdag 2 juni 2007 @ 16:10:07 #13
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50034512
Morgen komt btw de 113 naar Veendam Wie o wie gaat hem platen?
pi_50035643
de 113?
  zaterdag 2 juni 2007 @ 17:32:08 #15
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50036173
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 17:08 schreef Ou-Tannu het volgende:
de 113?
Plan U
pi_50036740
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 17:32 schreef Wadloper het volgende:

[..]

Plan U
veendam is veuel te ver :p
  zaterdag 2 juni 2007 @ 18:57:11 #17
86072 thatsme
and That's you!
pi_50038408
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 15:07 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Het staat zelfs in de verleden tijd, dus ik denk dat ze 2 juni ipv 20 bedoelen. En dat er onder dat stukje dus foto's staan. Een linkje zou leuk zijn iig
http://www.bahnnews-austria.at/forum/viewtopic.php?t=6033&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
dat is mijn bron!
I never joke about my work!
1: Ik heb altijd gelijk
2: Zo niet dan treedt regel 1 vanzelf in werking.
  zaterdag 2 juni 2007 @ 20:26:58 #18
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50041095
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 17:54 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

veendam is veuel te ver :p
Ik ga hem héél misschien even fotograferen te Zuidbroek, maar alleen als ik mijn bed uit kan komen
pi_50042904
quote:
trek het eens door babelfish
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:00:59 #20
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50043544
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 21:37 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

trek het eens door babelfish
Leer zelf eens een taal of zo
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:02:16 #21
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50043584
Moet je voor de gein eens proberen wat er gebeurt als je met vertrek 19:44 een reis plant op NS.nl van Lelystad Centrum naar Utrecht Centraal

Dan krijg je een advies om via Amsterdam Centraal te reizen (op zich al ongebruikelijk) EN daar de CNL 319 te pakken

Ik heb het nog geverifieerd met de railpocket van de HC in Lelystad toen ik instapte

Maar de conducteur van de CNL vindt van niet

Ga dat eens rechtzetten NS
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50043683
Beter plannen Dr_Flash... en ik dacht dat jezelf het spoorboekje wel uit je kop kende...
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:07:04 #23
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50043730
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 22:05 schreef Dichterbijer het volgende:
Beter plannen Dr_Flash...
Sorry? Ik vraag een reisadvies en dit is wat ik krijg

en mensen die het spoorboekje uit hun kop kennen moeten opgesloten worden.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:23:42 #24
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50044240
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 21:37 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

trek het eens door babelfish
Doe het zelf! Zo moeilijk is 't toch niet? En ik ben niet een heel groot talenwonder...
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:33:50 #25
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50044520
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 22:23 schreef Duvel het volgende:

[..]

Doe het zelf! Zo moeilijk is 't toch niet? En ik ben niet een heel groot talenwonder...
het was bovendien al eerder vertaald door Eix.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50045094
NS.nl raadt je de Intercity van 20.37uur aan, 9292ov.nl laat je inderdaad wel met de CNL gaan.
  zaterdag 2 juni 2007 @ 22:54:56 #27
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50045171
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 22:52 schreef Socios het volgende:
NS.nl raadt je de Intercity van 20.37uur aan, 9292ov.nl laat je inderdaad wel met de CNL gaan.
Via NS.nl kreeg ik die CNL, en de railpocket van die HC kreeg hetzelfde
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zaterdag 2 juni 2007 @ 23:07:43 #28
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50045570
Ik heb vandaag van Rotterdam naar Abcoude in een Sprinter gezeten. Dat was geen pretje.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  zaterdag 2 juni 2007 @ 23:17:36 #29
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50045847
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 23:07 schreef Duvel het volgende:
Ik heb vandaag van Rotterdam naar Abcoude in een Sprinter gezeten. Dat was geen pretje.
SGMm is goed te doen hoor, ik heb 18 mei nog Veenendaal Centrum - Amsterdam Zuid in zoeen ding gezeten

Beter dan de maaslijn, in om het even welk mat.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 3 juni 2007 @ 00:41:05 #30
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50048483
quote:
Op zaterdag 2 juni 2007 23:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Beter dan de maaslijn, in om het even welk mat.
Avmz getrokken door een Br216?
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  zondag 3 juni 2007 @ 00:45:00 #31
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50048600
quote:
Op zondag 3 juni 2007 00:41 schreef MREn het volgende:

[..]

Avmz getrokken door een Br216?
geen idee wat Avmz is, maar ik moet meteen terugdenken aan de tijd dat de stoptrein Friedrichshafen Hafen - Friedrichshafen Stadt nog gereden werd met een Br 218 en 1 rijtuig (zoeen ICK alleen dan niet geschilderd)

Overigens rijdt die dienst nog steeds, alleen nu met BR 650
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 3 juni 2007 @ 00:47:33 #32
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50048667
Zo'n Avmz is zo'n beetje het meest comfortabele rijtuig op Neerlandsch bodem, en rijdt mee in die huurstammen op Dv-Amf-Asd, interieurtje is zoiets:


Maar Duitse locaallijntjes met te brute loc en rammelrijtuigen blijven leuk. Zoals Abellio Rail enzo.
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
pi_50048688
Godsklere dat ziet er wel relaxt uit ja
  zondag 3 juni 2007 @ 00:48:27 #34
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50048703
vetjes

dat mag nog net denk ik
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 3 juni 2007 @ 00:51:29 #35
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50048792
Overigens is een schraal knetterranzig Halberstadtje dan toch ook wel wat, op de maaslijn. Met een 218 ervoor
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50048957
hoort dat niet op de schrootlijn dan
  zondag 3 juni 2007 @ 00:56:35 #37
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50048991
quote:
Op zondag 3 juni 2007 00:55 schreef Ou-Tannu het volgende:
hoort dat niet op de schrootlijn dan
daar is dat virm prima op zijn plaats
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50049057
Owjee... het gekwijl over die duitse rijtuigen gaat omhoog.

Ik vind alleen de indeling af en toe niet op zijn plek voor een rijtuig hier in Nederland. Deze stellen zijn naar mijn inziens meer bedoeld voor veeeel langere reizen. Dat je langer op je plek zit enzo.
pi_50049080
quote:
Op zondag 3 juni 2007 00:56 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

daar is dat virm prima op zijn plaats
dat is idd best schroot.. maar de doorsnee reiziger zal t niet met je eens zijn

oftewel nogo
  zondag 3 juni 2007 @ 01:01:23 #40
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50049133
quote:
Op zondag 3 juni 2007 00:58 schreef Dichterbijer het volgende:
Owjee... het gekwijl over die duitse rijtuigen gaat omhoog.
Nok ff met janken wil je.
quote:
Ik vind alleen de indeling af en toe niet op zijn plek voor een rijtuig hier in Nederland. Deze stellen zijn naar mijn inziens meer bedoeld voor veeeel langere reizen. Dat je langer op je plek zit enzo.
Ja natuurlijk is dat lange afstands materieel voor korte stukjes, zeg maar tot een kilometer of 30-40, boeit het gewoon geen hol in welk mat je zit of staat
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50049316
quote:
Op zondag 3 juni 2007 01:01 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Nok ff met janken wil je.
[..]

Ja natuurlijk is dat lange afstands materieel voor korte stukjes, zeg maar tot een kilometer of 30-40, boeit het gewoon geen hol in welk mat je zit of staat
als je op almelo - marienberg rijd wel
  zondag 3 juni 2007 @ 01:48:33 #42
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50050212
Nee hoor, daar maakt het ook niets uit. Dat is met zn achterlijke ligging en kutdienstregeling toch maar een lijntje voor mensen die geen andere keus hebben.
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  zondag 3 juni 2007 @ 10:47:30 #43
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50053980
quote:
Op zondag 3 juni 2007 01:48 schreef MREn het volgende:
Nee hoor, daar maakt het ook niets uit. Dat is met zn achterlijke ligging en kutdienstregeling toch maar een lijntje voor mensen die geen andere keus hebben.
Geldt dat niet voor alles ten noorden en oosten van Zwolle?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50054425
quote:
Op zondag 3 juni 2007 01:07 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

als je op almelo - marienberg rijd wel
Van mij mogen ze die bakken best op Marienberg - Almelo zetten
pi_50056584
Marienberg - Almelo, who gives a fuck ik kom daar nooit!

Enne Fles, het niet mogen gebruiken van CNL voor binnenlandse treinreizen betreft basiskennis voor iedere spoorliefhebber.

  zondag 3 juni 2007 @ 13:21:20 #46
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50057763
quote:
Op zondag 3 juni 2007 12:41 schreef Zug-Chef het volgende:
Enne Fles, het niet mogen gebruiken van CNL voor binnenlandse treinreizen betreft basiskennis voor iedere spoorliefhebber.

Ja duh

Maar als NS mij dat advies geeft, wie ben ik dan om dat niet op te volgen eh?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50058376
quote:
Op zondag 3 juni 2007 11:09 schreef Dichterbijer het volgende:

[..]

Van mij mogen ze die bakken best op Marienberg - Almelo zetten
welke bakken?
pi_50058455
Effe een vraagje tussen door, rijden er treinen van Venlo naar Essen, Duitsland.
Aangezien wij met de trein daar naar toe willen en misschien lekker goedkoop de grens over kunnen.
Hell To The Liars
  zondag 3 juni 2007 @ 13:45:35 #49
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50058559
Keertje overstappen her en der, dan moet het wel lukken lijkt me

Bijvoorbeeld:

Venlo 9:04 Vertrek met RE 9013
Viersen 9:26 x 9:31 op RE 10211
Essen Hbf 10:13 Aankomst

En ieder uur later
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50058801
Ok en ticket voor een duitse trein gewoon kopen in Venlo neem ik aan.
Nog best lang voor zo'n klein stukje trouwens
Hell To The Liars
  zondag 3 juni 2007 @ 13:58:37 #51
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50058973
quote:
Op zondag 3 juni 2007 13:53 schreef Droopie het volgende:
Ok en ticket voor een duitse trein gewoon kopen in Venlo neem ik aan.
Nog best lang voor zo'n klein stukje trouwens
Je kan beter uit Venlo een ticket naar Kaldenkirchen kopen (eerste halte na de grens) en daar een Länderticket uit de automaat sleuren. Kan je voor iets van 23 euro de hele dag met 2 man door het hele Bundesland rijden (uitgezonderd IC / EC en ICE en zo). In het weekend is dat dus. Al snel goedkoper dan kaartjes Venlo-Essen retour

Overigens kan je dat Länderticket ook in Venlo proberen te kopen, ALS niet allebei de duitse automaten daar defect zijn
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50059066
je kan ook proberen zwart te rijden tot over de grens
  zondag 3 juni 2007 @ 14:06:37 #53
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50059201
Je weet dat aanzetten tot illegaal gedrag niet mag op Fok he?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50059386
quote:
Op zondag 3 juni 2007 14:06 schreef Dr_Flash het volgende:
Je weet dat aanzetten tot illegaal gedrag niet mag op Fok he?
tuurlijk


maar goed, de eerste die zo stom is en het kan bewijzen..
pi_50059709
quote:
Op zondag 3 juni 2007 13:58 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Je kan beter uit Venlo een ticket naar Kaldenkirchen kopen (eerste halte na de grens) en daar een Länderticket uit de automaat sleuren. Kan je voor iets van 23 euro de hele dag met 2 man door het hele Bundesland rijden (uitgezonderd IC / EC en ICE en zo). In het weekend is dat dus. Al snel goedkoper dan kaartjes Venlo-Essen retour

Overigens kan je dat Länderticket ook in Venlo proberen te kopen, ALS niet allebei de duitse automaten daar defect zijn
Bedankt wij willen vrijdag 24 augustus de grens over en zondag 26 augustus terug.
De loveparade is namelijk 25 augustus
Hell To The Liars
pi_50059800
quote:
Op zondag 3 juni 2007 14:01 schreef Ou-Tannu het volgende:
je kan ook proberen zwart te rijden tot over de grens
Kaartcontrole is niet erg, drugshonden wel
Hell To The Liars
pi_50064904
NRW ticket (NRW Schönertag Ticket / Länderticket) is niet geldig op Venlo - Kaldenkirchen, je moet daar extra kaartjes van 2 euro voor kopen in Venlo. Na Kaldenkirchen is het NRW Schönertag Ticket wel geldig.
  zondag 3 juni 2007 @ 17:36:21 #58
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50065073
Gewoon via Es reizen dan
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  zondag 3 juni 2007 @ 17:42:31 #59
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50065279
Dag treinvriendjes

De bordjesmaster is even 2 weken kilometers knagen

Laterrrrrr!
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  zondag 3 juni 2007 @ 17:47:04 #60
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50065396
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Dag treinvriendjes

De bordjesmaster is even 2 weken kilometers knagen

Laterrrrrr!
Veel plezier, we zien de foto's wel verschijnen!
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50065476
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:42 schreef Dr_Flash het volgende:
Dag treinvriendjes

De bordjesmaster is even 2 weken kilometers knagen

Laterrrrrr!
knagen? dat worden dus weinig kilometers xD

of ga je kilometervreten?
pi_50065821
Knaagze
  zondag 3 juni 2007 @ 18:37:45 #63
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50066912
Laters
pi_50067502
Daar drinken we op
pi_50073047
Gisteren was het weer gezellig in de 3700, reed ICMm, V-IRM, mat'64 en het vreemdste wat ik gezien heb een 8 bakken DD-AR of zo Was in ieder geval zonder Loc maar wel langer dan 6 bakken.
  zondag 3 juni 2007 @ 22:06:28 #66
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50073167
twee gekoppelde DD-AR met motorwagen?
Zullen wel dezelfde zijn als die gisteren in Ah stonden.
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  zondag 3 juni 2007 @ 22:07:17 #67
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50073196
quote:
Op zondag 3 juni 2007 22:03 schreef Brembo het volgende:
Gisteren was het weer gezellig in de 3700, reed ICMm, V-IRM, mat'64 en het vreemdste wat ik gezien heb een 8 bakken DD-AR of zo Was in ieder geval zonder Loc maar wel langer dan 6 bakken.
2xDDAR met mDDM?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  zondag 3 juni 2007 @ 22:07:36 #68
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50073209
quote:
Op zondag 3 juni 2007 22:06 schreef MREn het volgende:
twee gekoppelde DD-AR met motorwagen?
Zullen wel dezelfde zijn als die gisteren in Ah stonden.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50073481
* brainster waagt een poging...


Buffel en een V'tje op station Zwolle


Een dag later, de intercity's uit Groningen en Leeuwarden worden in Zwolle gekoppeld.

Weet iemand trouwens sinds wanneer en waarom op Den Bosch - Eindhoven Plan T rijdt, en waarom vandaag om ongeveer 1934 de ICE op Den Bosch stopte?
Oké doei.
  zondag 3 juni 2007 @ 22:48:16 #70
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50074580
De ICE's rijden via Den Bosch omdat Arnhem-grens er uit ligt wegens werkzaamheden.

Geen idee wanneer er plan T rijdt tussen Den Bosch en Eindhoven. Gebeurt niet vaak, maar zal wel een stel zijn uit de dienst naar Nijmegen, daar zitten ze standaard in.
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
pi_50074634
Die ICE word omgeleid (via Venlo) omdat Arnhem - Grens er uit ligt wegens werkzaamheden.
  maandag 4 juni 2007 @ 03:40:42 #72
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50080993
Over overbrenging plan U's weet HOV dit te melden:
quote:
Het begin van de reis door Duitsland werd ontsierd door een incident met een Nederlandse spoorweghobbyist. De avond voor
vertrek gaf deze persoon zich valselijk uit als medewerker van Nedtrain die het transport zou begeleiden. Omdat geen Nedtrain
begeleiding was afgesproken voor dit transport leverde de aanwezigheid van deze persoon bij personeel, vervoerder en de
nieuwe eigenaar verwarring op. Het werd nog erger toen DB Netz de machinist van de trein erop aansprak dat ‘zijn’ treinpersoneel
zich onverantwoord en onveilig gedroeg tijdens een stilstand in Osnabrück. Het bleek hier te gaan om dezelfde hobbyist
die door de sporen liep bij het fotograferen. Kort na vertrek uit Osnabrück werd ingegrepen: de trein werd op een zijspoor stilgezet
en de persoon verwijderd. Deze ‘hobbyist’ mag van geluk spreken dat de politie niet is ingeschakeld.
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  maandag 4 juni 2007 @ 05:16:01 #73
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50081335
Zielig gedrag van sommige mensen... kijk, zulke gasten verpesten het altijd voor een ander
  maandag 4 juni 2007 @ 05:17:18 #74
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_50081339
Waarom geen politie? Zich valselijk uitgeven voor bevoegd spoorloper lijkt me wel een PVtje waard op zich?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_50081573
quote:
Op maandag 4 juni 2007 05:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Waarom geen politie? Zich valselijk uitgeven voor bevoegd spoorloper lijkt me wel een PVtje waard op zich?
mij ook..

rare lui hoor
pi_50082586
Dat vind ik pas zielig...

"Kijk jongens... zeer exclusieve foto's van het transport"...
  maandag 4 juni 2007 @ 09:08:56 #77
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50082658
quote:
Op maandag 4 juni 2007 05:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Waarom geen politie? Zich valselijk uitgeven voor bevoegd spoorloper lijkt me wel een PVtje waard op zich?
Opsluiten, niet meer loslaten voorlopig.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50083151
Prorail did it again:
quote:
Stroomstoring legt treinverkeer Rotterdam plat
Uitgegeven: 4 juni 2007 09:28

ROTTERDAM - Door een stroomstoring rijden er maandagochtend tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Blaak, Rotterdam Noord en Schiedam Centrum geen treinen. Dat heeft ProRail bekendgemaakt.
ANP

De spoorbeheerder adviseert reizigers tussen Roosendaal en Utrecht en tussen Roosendaal en Amsterdam om te reizen via Den Bosch. Passagiers tussen Den Haag en Eindhoven en Den Haag en Tilburg/Breda kunnen reizen via Utrecht.

Hoe lang de storing gaat duren is onbekend
  maandag 4 juni 2007 @ 09:49:54 #79
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50083445
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:36 schreef Dichterbijer het volgende:
Prorail did it again:
[..]
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50083460
kut stroom ook altijd!
  maandag 4 juni 2007 @ 09:51:33 #81
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50083495
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:50 schreef Ou-Tannu het volgende:
kut stroom ook altijd!
Jij wilt dieselseinen?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50083569
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:51 schreef Duvel het volgende:

[..]

Jij wilt dieselseinen?
like die rijden als er geen stroom op wissels en seinen staat?
  maandag 4 juni 2007 @ 09:55:36 #83
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50083611
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:53 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

like die rijden als er geen stroom op wissels en seinen staat?
Lees 't nog eens.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50083621
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:55 schreef Duvel het volgende:

[..]

Lees 't nog eens.
uh ja ? :/ leg is uit?
pi_50083837
dieselSEINEN
  maandag 4 juni 2007 @ 10:10:19 #86
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50083953
quote:
Op maandag 4 juni 2007 09:56 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

uh ja ? :/ leg is uit?
Nog geen koffie op zeker?
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50084223
idd lus ook geen koffie
  maandag 4 juni 2007 @ 10:23:24 #88
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50084291
quote:
Op maandag 4 juni 2007 10:21 schreef Ou-Tannu het volgende:
idd lus ook geen koffie
Zo wordt het nooit wat natuurlijk.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50084365
Dr gaat niets boven koffie
pi_50084529
... en boven Groningen, volgens een mooie Koploper!
pi_50085393
koffie is goor
pi_50085836
* Dichterbijer drinkt er nog maar een bakkie op...

Die museumloper gaat ook zijn laatste kilometers tegemoet... best wel jammer dat alles zo gestandadiseerd word, maar ja, das goedkoper.
  maandag 4 juni 2007 @ 11:47:59 #93
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50086566
quote:
Op maandag 4 juni 2007 11:20 schreef Dichterbijer het volgende:
* Dichterbijer drinkt er nog maar een bakkie op...

Die museumloper gaat ook zijn laatste kilometers tegemoet... best wel jammer dat alles zo gestandadiseerd word, maar ja, das goedkoper.
Uit die trein zou ik nou wel een paar banken willen hebben. Maar XM ziet me aankomen met die dingen.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 12:43:06 #94
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50088208
Arriva had vanochtend voor trein 30232, 8.33 vertrek uit Gn, liefst 7 bakken GTW in petto. Dat alles kon ik vanuit de sneltrein naar Gn zien.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50088379
Het is ze gelukt bij de NS , gefeliciteerd .
Ze hebben in de 3700 een enkele Plan V (2 bakken) ingepland buiten de spits dat nog wel. Maar was gezellig druk! Dat ze dat dan een intercity kunnen noemen, de stoptrein is nog wel 2x zo groot! Heel goed bezig...

[ Bericht 3% gewijzigd door Brembo op 04-06-2007 12:59:11 ]
pi_50088589
Bij Plan T heb je tenminste nog privacy...
pi_50088687
ach kwestie van tijd voor er weer custom ICMm rijd
pi_50088739
quote:
Op maandag 4 juni 2007 12:55 schreef Zug-Chef het volgende:
Bij Plan T heb je tenminste nog privacy...
Het is Plan V, Plan T is normaal en 3x Plan V is luxe tegenwoordig.
pi_50089029
wees blij dat er een trein reed
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 13:15:30 #100
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50089189
Dan kunnen ze het bij Arriva toch nog stukken beter. Gewoon 4 bakken DH inzetten, terwijl je met 2 bakken makkelijk toe kunt.
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 13:27:30 #101
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50089553
Prutsrail heeft het opnieuw voor elkaar tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Noord trouwens...
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50089677
quote:
Op maandag 4 juni 2007 13:09 schreef Ou-Tannu het volgende:
wees blij dat er een trein reed
Zei ik ook al, als we van:
6 bakken in December;
4 bakken in Maart;
2 bakken in Juni
0 bakken in Augustus!
Waarschijnlijk wordt er dan een locomotief ingezet ...
  maandag 4 juni 2007 @ 13:53:54 #103
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50090326
quote:
Op maandag 4 juni 2007 13:31 schreef Brembo het volgende:

[..]

Zei ik ook al, als we van:
6 bakken in December;
4 bakken in Maart;
2 bakken in Juni
0 bakken in Augustus!
Waarschijnlijk wordt er dan een locomotief ingezet ...
Met een platte bak er achter.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 13:59:54 #104
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50090506
Dan kan ie niet snel genoeg rijden, dus dan toch maar een gesloten wagen?
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50090933
dan maar wat overtollig DH materieel op de 3700?
pi_50092736
ow en ik heb dus geen kaas gegeten van seinen :/ in OTTD blijven mn treinen vervelend doen
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 15:38:18 #107
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50093154
quote:
Op maandag 4 juni 2007 14:15 schreef Ou-Tannu het volgende:
dan maar wat overtollig DH materieel op de 3700?
Zijn ze te traag voor.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50093181
quote:
Op maandag 4 juni 2007 15:38 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Zijn ze te traag voor.
kan je ze niet slepen achter een Vtje?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 15:50:38 #109
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50093583
Ja, maar dat haalt ook niets uit. En in de sandwich tussen een paar V'tjes schiet natuulijk ook al niet op.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50093722
quote:
Op maandag 4 juni 2007 15:50 schreef Peterselieman het volgende:
Ja, maar dat haalt ook niets uit. En in de sandwich tussen een paar V'tjes schiet natuulijk ook al niet op.
maouw turbo Vtjes maken..

2 Vtjes.. paar Bakken DH dr tussen hoef je ook geen kop te maken..

alleen als de Vtjes dan bijde bedient kunnen worden zal wel weer niet gaan..

ok.. dan maar een 1600/1700 er voor
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 15:58:01 #111
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50093883
Allemaal te duur. Wachten op nieuw materieel is goedkoper.
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 16:18:39 #112
34813 Jerommeke.nl
Jorasho.nl zul je bedoelen.
pi_50094594
Iemand met de graafmachine aan het spelen in Almelo.
pi_50094818
En het is de rest van de dag nu ook feest tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Alexander
pi_50095057
ik hang de vlag wel ff uit :8
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 16:35:05 #115
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50095193
Heb je ook slingers en taart?
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50095263
quote:
Op maandag 4 juni 2007 16:35 schreef Peterselieman het volgende:
Heb je ook slingers en taart?
nee helaas
  maandag 4 juni 2007 @ 17:00:13 #117
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50096079
quote:
Op maandag 4 juni 2007 11:20 schreef Dichterbijer het volgende:
Die museumloper gaat ook zijn laatste kilometers tegemoet... best wel jammer dat alles zo gestandadiseerd word, maar ja, das goedkoper.
DH-II 3216 bedoel je?
  maandag 4 juni 2007 @ 17:01:35 #118
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50096128
quote:
Op maandag 4 juni 2007 16:36 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

nee helaas
Vingerverf dan?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 17:02:57 #119
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50096175
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:00 schreef Wadloper het volgende:

[..]

DH-II 3216 bedoel je?
Veel is er aan dat stel ook niet meer te zien, behalve dan dat er museumloper op staat. Verder is er nauwelijks verschil met de andere stellen.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50096386
2 over 1 ingestapt in Leeuwarden, 5 uur in Almelo DD-AR op Zwolle - Deventer, daarna moest iedereen overtstappen in Deventer op VIRM. Op Zutphen - Hengelo reden buffels en was er 1 NS en 1 Syntus conducteur. In Hengelo kwamen de ingezette bussen natuurlijk niet. Dus iedereen in de lijnbus naar Almelo waar ik tot aan Almelo heb moeten staan....
  maandag 4 juni 2007 @ 17:18:54 #121
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50096764
quote:
Op maandag 4 juni 2007 16:25 schreef Zug-Chef het volgende:
En het is de rest van de dag nu ook feest tussen Rotterdam Centraal en Rotterdam Alexander
Ik ben thuis, niet eens veel vertraging.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50096796
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:18 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ik ben thuis, niet eens veel vertraging.
nee ze zien je aankomen en rijden dan heel rap zo goed mogelijk volgens het boekje xD
  maandag 4 juni 2007 @ 17:28:01 #123
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50097095
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:19 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

nee ze zien je aankomen en rijden dan heel rap zo goed mogelijk volgens het boekje xD
Ik had meer 't geluk dat er een stoptrein wachtte op station Gouda en daarna succesvol een metro te pakken kreeg.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50097731
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:28 schreef Duvel het volgende:

[..]

Ik had meer 't geluk dat er een stoptrein wachtte op station Gouda en daarna succesvol een metro te pakken kreeg.
haha, zie je wel dat ze je vrezen?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 17:53:30 #125
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50097956
Veolivla hoofdstuk zoveel: Wadlopertje vanmiddag in onzachte aanraking gekomen met een stootblok in Nijmegen. Doen ze goed.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50098102
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:53 schreef Peterselieman het volgende:
Veolivla hoofdstuk zoveel: Wadlopertje vanmiddag in onzachte aanraking gekomen met een stootblok in Nijmegen. Doen ze goed.
reden?

Poep op het spoor?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 17:58:53 #127
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50098144
Geen idee wat de reden was van het late remmen.

Poep op het spoor is Lw
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 18:01:45 #128
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50098222
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:08 schreef Remzz het volgende:
2 over 1 ingestapt in Leeuwarden, 5 uur in Almelo DD-AR op Zwolle - Deventer, daarna moest iedereen overtstappen in Deventer op VIRM. Op Zutphen - Hengelo reden buffels en was er 1 NS en 1 Syntus conducteur. In Hengelo kwamen de ingezette bussen natuurlijk niet. Dus iedereen in de lijnbus naar Almelo waar ik tot aan Almelo heb moeten staan....
Je kan ook beter in Delden uitstappen en daar de bus naar Almelo nemen (lijn 91 ofzo), of rijdt dat ding niet meer? (te lui om te kijken)
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:02:38 #129
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50098242
In die linten van Syntus wordt wel keurig omgeroepen hoe je over kunt stappen.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50098252
Of Zwolle - Ommen en dan met de bus verder ?

Reden de treinen Marienberg - Almelo ook niet zeker ?
pi_50098253
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:01 schreef MREn het volgende:

[..]

Je kan ook beter in Delden uitstappen en daar de bus naar Almelo nemen (lijn 91 ofzo), of rijdt dat ding niet meer? (te lui om te kijken)
Klopt had ik op dat moment niet aan gedacht. Had me anderhalf uur gescheelt.
pi_50098264
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:02 schreef Zug-Chef het volgende:
Of Zwolle - Ommen en dan met de bus verder ?

Reden de treinen Marienberg - Almelo ook niet zeker ?
Had ik ook kunnen doen, maar tussen Vroomshoop en Almelo reden ook geen treinen.
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:03:59 #133
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50098297
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:02 schreef Zug-Chef het volgende:
Reden de treinen Marienberg - Almelo ook niet zeker ?
Denk niet dat die treinen reden. Maar ja met dat treintje reist toch al bijna geen kip.
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 18:04:21 #134
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50098306
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:47 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

haha, zie je wel dat ze je vrezen?
Ja terecht natuurlijk.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
pi_50098460
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:03 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Denk niet dat die treinen reden. Maar ja met dat treintje reist toch al bijna geen kip.
geen enkele KIP zelfs
quote:
Op maandag 4 juni 2007 17:58 schreef Peterselieman het volgende:
Geen idee wat de reden was van het late remmen.

Poep op het spoor is Lw
ja nou, als of een maasje niet op exact op de spoorstaaf loost
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:13:28 #136
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50098614
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:08 schreef Ou-Tannu het volgende:

[..]

geen enkele KIP zelfs
Nee, want die reizen op de kippenlijn
quote:
[..]

ja nou, als of een maasje niet op exact op de spoorstaaf loost
Kan, maar ik denk eerder dat het een gebrek aan concentratie van de mcn is geweest. Zie bij Arriva vaak genoeg dat de mcn met andere dingen bezig is dan met voor zich uit kijken.
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50098736
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:13 schreef Peterselieman het volgende:

[..]

Nee, want die reizen op de kippenlijn
[..]

Kan, maar ik denk eerder dat het een gebrek aan concentratie van de mcn is geweest. Zie bij Arriva vaak genoeg dat de mcn met andere dingen bezig is dan met voor zich uit kijken.
precies.. die zitten op de kippenlijn...


moauw poepglijen.. nu ook in nijmegen
  maandag 4 juni 2007 @ 18:40:50 #138
88418 _Xbox_Master_
Low frequency specialist
pi_50099479
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:02 schreef Peterselieman het volgende:
In die linten van Syntus wordt wel keurig omgeroepen hoe je over kunt stappen.
Mwaah, het klopt nog niet in alle linten, de buurtbus verbindingen in Aalten worden niet altijd omgeroepen
~ Grolsch flesjes bewegen onevenredig niet significant met de treinrichting
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:42:39 #139
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50099542
Dat is nog niet eens heel erg.

Er is weer een ICM'metje in revisie gegaan vandaag, de 4017. Een aantal weken later dan gepland.
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 18:46:27 #140
141414 NordicBlue
Iets met Noord en Blauw Zeker?
pi_50099664
TVP, wie heeft de stroom op het traject rotterdam-gouda vandaag uitgezet ?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:48:27 #141
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50099727
ik, met een afstandbediening, maar nu zijn de batterijen ervan leeg
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 18:57:13 #142
141414 NordicBlue
Iets met Noord en Blauw Zeker?
pi_50100045
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:48 schreef Peterselieman het volgende:
ik, met een afstandbediening, maar nu zijn de batterijen ervan leeg

FIX HET!
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 18:58:30 #143
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50100100
Heb geduld
Altijd onderweg naar het avontuur
  maandag 4 juni 2007 @ 19:00:04 #144
141414 NordicBlue
Iets met Noord en Blauw Zeker?
pi_50100165
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:58 schreef Peterselieman het volgende:
Heb geduld
  maandag 4 juni 2007 @ 19:17:49 #145
22957 Duvel
Gevallen engel.
pi_50100844
quote:
Op maandag 4 juni 2007 18:46 schreef NordicBlue het volgende:
TVP, wie heeft de stroom op het traject rotterdam-gouda vandaag uitgezet [afbeelding] ?
Ik had storingsdienst vanmorgen, dus die eerste had ik opgelost. Toen liep ik het voedinshok uit en bleef ik achter de stekker van de omvormer hangen. Die ging dus uit, maar m'n dienst zat erop, dus de volgende mocht het oplossen en die was ziek. Dus moest ik het eigenlijk doen. Maar omdat ik acht uur rust tussen twee diensten moet hebben van de arbo, kom ik pas om 2000u weer in actie.
Niet alles wat geen nut heeft
heeft geen zin.
Stijn De Paepe
  maandag 4 juni 2007 @ 19:22:52 #146
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50101042
Slachtoffer is trouwens de 3210 zo te zien... Deze heeft een kusje aan het stootblok gegeven
  maandag 4 juni 2007 @ 19:23:49 #147
164839 .bakvis.
Bakvis, iedere dag weer fris!
pi_50101068
Dr is weer een wadloper van Veolia gesneuvelt vandaag. De trein kwam in nijmegen aan, en de machinist is op een of andere manier vergeten te stoppen waardoor de trein tegen het stopblok aanreed!

Annyway: Foto's komen vanavond!

spuit 14, maja foto's komen!

[ Bericht 12% gewijzigd door .bakvis. op 04-06-2007 19:39:25 ]
pi_50101235
"Dit duurt tot na de avondspits" is "Dit duurt nog de hele avond" geworden en ik ken die vertragingen rond Almelo . En als ik toch een dag op school moet zijn is het morgen wel
  maandag 4 juni 2007 @ 19:36:08 #149
148385 Wadloper
Noorderling
pi_50101583
quote:
Op maandag 4 juni 2007 19:23 schreef .bakvis. het volgende:
Dr is weer een wadloper van Veolia gesneuvelt vandaag. De trein kwam in nijmegen aan, en de machinist is op een of andere manier vergeten te stoppen waardoor de trein tegen het stopblok aanreed!

Annyway: Foto's komen vanavond!
heb je foto's?
  Redactie Frontpage / Sport maandag 4 juni 2007 @ 19:40:49 #150
122036 crew  Peterselieman
Maffe Fries
pi_50101782
quote:
Op maandag 4 juni 2007 19:23 schreef .bakvis. het volgende:
Dr is weer een wadloper van Veolia gesneuvelt vandaag. De trein kwam in nijmegen aan, en de machinist is op een of andere manier vergeten te stoppen waardoor de trein tegen het stopblok aanreed!

Annyway: Foto's komen vanavond!

spuit 14, maja foto's komen!
Kijk. Die foto's dat maakt het nog leuker. Hopelijk zitten er enkele mooie exemplaren tussen
Altijd onderweg naar het avontuur
pi_50101808
quote:
Op maandag 4 juni 2007 14:15 schreef Ou-Tannu het volgende:
dan maar wat overtollig DH materieel op de 3700?
Als we ooit de 6 bakken weer halen prima, maar een Plan V als IC . Of noem het een veredelde verkorte stoptrein of maak dat ding fatsoenlijke lengte.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')