Ik heb iig nog niets gehoord over een een EP. Wel over het komende accesoirepakket dat 21 april uitkomt. Ik ga er vanuit dat de nieuwe EP in september uitkomt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 09:56 schreef zoeperzazke het volgende:
TerugVindSim! Zijn er eigenlijk al aankondigingen van nieuwe EP's? We hebben er nu toch 3 in een korte tijd gehad, blijft het nu weer even rustig of komt er toch nog wat aan?
Bedanktquote:Op woensdag 28 maart 2007 10:48 schreef Purky het volgende:
De buitenkant ziet er wel heel tof uit!!
Zitten in dat huis veel gedownloade objecten of niet?
Hier wat meer info over het huisje (ff gekopieerd van mijn profiel op de TSR-site):quote:Op woensdag 28 maart 2007 11:46 schreef Ge4ce het volgende:
tvp
Mooi huisje vanillivi. Hoeveel Slaapkamers/Badkamers?
Fieuw!quote:Op woensdag 28 maart 2007 10:41 schreef vanillivi het volgende:
Ik heb eindelijk het huisje, wat ik maanden geleden hier een keertje heb laten zien, geupload. Het huisje is HIER te vinden voor de geinteresseerden.
Hier een paar plaatjes:
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
uhm... dat is de achterkant.
Ik heb via modthesims2 wel een heleboel recolors gedownload een keertje, dat scheelt al een heel stukquote:Op woensdag 28 maart 2007 12:23 schreef Troel het volgende:
Wat ik altijd zo jammer vind is dat als je een oprit maakt dat je die dan niet met normale tegels kan bedekken, maar altijd die lelijke platen blijft zien.
quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:40 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]
![]()
![]()
Nou dan eh... vind ik de achterkant van je het huis het mooist
oei... nog een fout... ben lekker bezigquote:
Komt zeker door dat uurtje van afgelopen weekendquote:Op woensdag 28 maart 2007 12:58 schreef rudedeltadude het volgende:
[..]
oei... nog een fout... ben lekker bezig![]()
Daar heb je toch dat resurrection-apparaat voor? Alle dode sims gewoon weer terughalenquote:Op woensdag 28 maart 2007 08:42 schreef Ge4ce het volgende:
Ik had even De Sims 2 geinstalleerd en voordat ik het wist werd mijn Sim op de 2de dag al getroffen door bliksem. Probeerde ik hem nog te redden werd er zo'n kansloos spelletje gespeelt en daarbij natuurlijk verloren.![]()
![]()
Sindsdien ontwijk ik regen.![]()
Er bestaan doorzichtige driveways, en die kun je wel betegelen met alle tegels die je maar wilt.quote:Op woensdag 28 maart 2007 12:23 schreef Troel het volgende:
Wat ik altijd zo jammer vind is dat als je een oprit maakt dat je die dan niet met normale tegels kan bedekken, maar altijd die lelijke platen blijft zien.
Van Modthesims want ik heb ze ookquote:Op woensdag 28 maart 2007 19:28 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Er bestaan doorzichtige driveways, en die kun je wel betegelen met alle tegels die je maar wilt.
Ik heb ze in mijn spel zitten, weet niet waar ze vandaan komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |