Jordy-b mssquote:Op dinsdag 30 mei 2006 13:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
konichiwa!![]()
weet iemand ook of er in het noorden van nederland ergens manga wordt verkocht(engels,geen nederlandse met franse tussenvertaling bagger)
Acedemie lichamelijke opvoeding, opleiding om gymleraar beleidsbepaler sport te worden, wat ik doe dus. Echt geweldig hele dag alleen maar een beetje sportenquote:Op dinsdag 30 mei 2006 12:50 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Sportdag.
Ben niet goed in afkortingen.. wat is een ALO?
Ah zo.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:14 schreef zBus het volgende:
[..]
Acedemie lichamelijke opvoeding, opleiding om gymleraar beleidsbepaler sport te worden, wat ik doe dus. Echt geweldig hele dag alleen maar een beetje sporten.
archonia ken ik alquote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:09 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Jordy-b mssdie heeft een paar topic geleden ergens in het land winkels bezocht, weet niet precies waar.
maar anders archonia is een goede winkel volgens mij
muahaha @ orealo
Ik vond Intial D altijd erg mooi geanimeerd met ak die CGI voor de auto's en battles. IK ben tot nu toe nog geen andere anime tegen gekomen die vergelijkbare CGI had voor races met auto's. Ook zijn de auto's in Intial D realistisch nagemaakt naar de orginele.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:50 schreef Mr_Belvedere het volgende:
* Mr_Belvedere doet weer eens een onvervalste TVP.
Goddomme mijn bestelling van Resevoir Chronicles is nooit gearriveerd. Kan ik het weer opnieuw bestellen. Ondertussen nog maar eens alle episodes van Hunter x Hunter gezien en de laatste afleveringen van Initial D aan het binnentrekken. Zouden er nog meer van dat soort race-series zijn zoals Initial D?
FMP TSR moest idd veeeel langer duren, dit was gewoon jammerquote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:51 schreef Zeurberus het volgende:
Slowchat massive![]()
FMP is gewoon stoer
FMP Fumoffu speelt zich nagenoeg alleen op school af en is echt te grappig![]()
FMP The Second Raid is weer in de style van FMP en veelste kort![]()
In Groningen heb je de winkel Zinnebeeld... Dit is een strip/film/muziekwinkeltje in de Pelsterstraat (een smalle straat die aan de Vismarkt grenst en parallel loopt aan de Herestraat).quote:Op dinsdag 30 mei 2006 13:58 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
konichiwa!![]()
weet iemand ook of er in het noorden van nederland ergens manga wordt verkocht(engels,geen nederlandse met franse tussenvertaling bagger)
als daar nog reclame in wordt gemaakt voor winkels die anime/manga verkopen (zoals boudisque), post het dan hier ookquote:
abcd?quote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:35 schreef outcast_within het volgende:
ik heb trouwens nog steeds mijn air vraag.
wat doe ik met ep a b c en D?
het zijn geen eps iig. 1 op 1 ding van 10minunten een newsflash van 1 minuut. geen idee kijk ze wel aan het eindequote:
dat is wel duurquote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:56 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
In Groningen heb je de winkel Zinnebeeld... Dit is een strip/film/muziekwinkeltje in de Pelsterstraat (een smalle straat die aan de Vismarkt grenst en parallel loopt aan de Herestraat).
De winkel is superchaotisch... het meeste spul zit in dozen verstopt.
De laatste keer dat ik er was, moest ik helemaal over de dozen heenstappen om op een richel van zo'n 40cm breed voor de kast met manga te kruipen. De nieuwste manga zit trouwens in de dozen bij de kast met manga (aan de kant van de kassa)...
De meeste manga's zijn 11 euro (ongeacht de dikte), de wat nieuwere manga's zijn 14... DVD's zijn net zo duur als elders (twintig euro voor afleveringen, dik in de dertig/veertig euro voor special editions)... Maar 't schijnt dat er wel wat onderhandelingsruimte is bij die kerel daar...
bol.com verkoopt ook manga [bij engelse boeken]quote:Op dinsdag 30 mei 2006 17:57 schreef Jordy-B het volgende:
Ik vind het eigenlijk wel meevallen... Hier in de buurt (ik woon in Assen) heb ik het nog niet goedkoper gezien. Modern Papier (een paar adressen verder in de Pelsterstraat) is zelfs nog iets duurder.
Er zijn 13 episodes en er is een summer special van 2 x 24 minuten.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 16:23 schreef outcast_within het volgende:
[..]
het zijn geen eps iig. 1 op 1 ding van 10minunten een newsflash van 1 minuut. geen idee kijk ze wel aan het einde
mailtje is wel aangekomen, maar ik was bijna direct gaan slapen. je krijgt meel terug!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 17:21 schreef RipCore het volgende:
Ik geloof niet dat mijn mail door de spamfilter van blessed is gekomen.
Hier kom ik na nader overleg nog even op terug!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 21:52 schreef blessed19 het volgende:
[..]
zijn er nog mensen die geintresseerd zijn in action figures van de tortured soul reeks (mcfarclaine) of wat andere spawn series?
omdat je een ''vriend'' van me bent, heb ik bij die kerel heb kunnen reducen voor 20 euroquote:Op dinsdag 30 mei 2006 21:55 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Hier kom ik na nader overleg nog even op terug!
Een vriend van me is helemaal spawn (en andere comics) gek namelijk
Even over die posters, weet je al wat hij er voor vraagt? Ik vind de volle mep een beetje aan de hoge kant namelijk![]()
quote:gaat over Tohru Honda zij woont, als high school student, sinds een aantal weken alleen in een tentje (!!), dit omdat haar moeder overleden is bij een auto ongeluk en ze wilde niet bij andere familie leden wonen (oid, was mij niet geheel duidelijk)
vervolgens komt ze toevallig bij een huis uit naast haar tent waar zij ene Sohma Yuki ontmoet, dit is de 'prins' van haar klas maar met een erg rare kant:
zodra er een meisje naar hem toekomt/beet pakt etc.. duwt hij ze altijd weg, dit doet hij omdat hij niet wilt dat zijn geheim bekend wordt.. wat zijn gehiem van zijn familie is zal ik niet vertellen.
maar ik kon er hard om lachen
Dude... introducties van series hoeven niet in spoilertags...quote:Op dinsdag 30 mei 2006 22:59 schreef mschol het volgende:
net de eerste 2 eps van fruit(s) basket zitten kijken![]()
tekenstijl vind ik minder maar het verhaal lijkt erg grappig
-knip-
Het is eigenlijk heel sneu, maar ik wist gewoon dat jij d'r over ging zeiken een goedbedoeld advies ging geven..quote:Op dinsdag 30 mei 2006 23:02 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Dude... introducties van series hoeven niet in spoilertags...
ikzelf vind het eerlijk gezegd ook wel een beetje irri... ik dacht dat het grote spoilers waren, maar een inleiding wil ik wle altijd graag lezen.quote:Op dinsdag 30 mei 2006 23:08 schreef RipCore het volgende:
[..]
Het is eigenlijk heel sneu, maar ik wist gewoon dat jij d'r over ging zeiken een goedbedoeld advies ging geven..
Het timen is het lastigst.. Subtitles op een video zetten (hardsub) is niet veel meer dan de *.ssa (of *.srt) samen compilen met de video.quote:Ik heb er naar divx films wel eens naar gekeken, en het moeilijkste lijkt me het vertalen, dan is het gewoon 'op 2 minuten en 32 seconden' 'Hoi ik ben heel vet' in een text bestandje tikken toch?
maar hoe ze dat op de video branden weet ik niet.
(divx is gewoon subtitels toevoegen vanaf het txt bestandje)
Werkt dat hier veel anders?
dank uquote:Op dinsdag 30 mei 2006 19:27 schreef zBus het volgende:
AzumiAls je een paar goeie films wil zien moet je kijken of je Old Boy, Zatoichi, Silmido of Fighter in the wind ergens kan vinden. Dat zijn echt super mooie aziatische films, wel vooral actie films maar echt super mooi gemaakt.
Ik heb ook de eerste 2 eps van Karas van iemand gekregen ergens eind Maart... de beelden waren echt van superkwaliteit, het verhaal weet ik niet, want ik heb alleen beeld gezien terwijl hij met een koptelefoon opzatquote:Op dinsdag 30 mei 2006 14:19 schreef VuiLBeest het volgende:
ik check weleens manga.com en die trailer vanKaras doet me![]()
Ik heb al verschillende gameshops en videowinkels afgelopen in den haag en rdam. maar geen van hen kende Karas.
Weten jullie een adres waar ik zoeken? liefst in de Randstad
Dank
och zoveel sc is het nou ook weer niet... (1 topic in 5 dagen is zo simpel)quote:Op woensdag 31 mei 2006 00:37 schreef uppie83 het volgende:
Tevens TVP, ik ben er even 5 dagen niet en ik heb gewoon deel 18 overgeslagen...ach 90% is toch sc, nietwaar?
![]()
w00t!!!quote:Op dinsdag 30 mei 2006 22:05 schreef blessed19 het volgende:
[..]
omdat je een ''vriend'' van me bent, heb ik bij die kerel heb kunnen reducen voor 20 eurodat is inclusief verzendskosten.
maar dat overleg kan prima, maar morgen is definitief de laatste dag. de action figures gaan dan weg voor 6,50 de stuk.
edit! mocht hij intresse hebben, kan ik hem mijn tel nummer geven en kan ik morgenmiddag rond 15:00 kijken wat we nog hebben.
quote:Op woensdag 31 mei 2006 02:40 schreef Sh0g het volgende:
Ganbatte!! SureZal-kun!!!
Trouwens, wie wilde hier ook alweer tragische anime zien? Misschien is dit wat:
Tomoya Mikami's life changed one day when his girlfriend Ayaka was hit by a car and killed on her way to meet Tomoya. He blamed himself for her death and never was the same after the accident. He began acting callously towards Yue and his other friends. Furthermore, every time Tomoya gets involved with a new girl, he sees images of Ayaka in his dreams. He decides he needs to find a way to say goodbye to his lost love once and for all, while dealing with several side romances at the same time.
[afbeelding]
3 x OVA van 30 minuten
Memories Off 2nd - 3 x OVA van 30 minuten
Memories Off 3.5 - 4 x OVA van +/- 26 minuten
Memories Off #5 - 1 OVA uit van 27 minuten en ongoing
Het zijn geen follow ups van elkaar, maar wel allemaal romantische drama's, voor de liefhebber.
*sterfquote:Op woensdag 31 mei 2006 08:44 schreef zBus het volgende:
Nieuwe Bleach is uit, iemand al gezien of nog niet?
ey bleach is ook anime, en dit is een soort SC topic dus tjahquote:Op woensdag 31 mei 2006 08:57 schreef outcast_within het volgende:
[..]
*sterf
@jordy-b ^_^ kuch kuch mooie startpost![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jullie hebben er gewoon de pest over in dat ik (per ongeluk) jullie startpost inpik...quote:Op woensdag 31 mei 2006 08:57 schreef outcast_within het volgende:
[..]
*sterf
@jordy-b ^_^ kuch kuch mooie startpost![]()
![]()
ik vind het alleen maar mooi ^_^ dat je toevallig nu al 2keer de startpost heb en ik je nu ook startpost hoer kan noemenquote:Op woensdag 31 mei 2006 14:18 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Jullie hebben er gewoon de pest over in dat ik (per ongeluk) jullie startpost inpik...
quote:Op woensdag 31 mei 2006 14:22 schreef outcast_within het volgende:
[..]
ik vind het alleen maar mooi ^_^ dat je toevallig nu al 2keer de startpost heb en ik je nu ook startpost hoer kan noemen
Hentai..quote:Op woensdag 31 mei 2006 16:40 schreef Qunix het volgende:
(+tieten)
Dan is het voor mij al meteen wat minder..quote:Op woensdag 31 mei 2006 17:38 schreef SureZal het volgende:
[..]
Hentai..
(voor de mensen die het niet weten: hentai betekend ook 'pervert' in het Japans)
dus dan hoorde ik het toch altijd goedquote:Op woensdag 31 mei 2006 17:38 schreef SureZal het volgende:
[..]
(voor de mensen die het niet weten: hentai betekend ook 'pervert' in het Japans)
ligt er aan hoe je het brengtquote:Op woensdag 31 mei 2006 17:41 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dan is het voor mij al meteen wat minder..
Maar is het heel extreem of meer grappig gebracht?
quote:
typisch dat jij 't dan weer wel weet...quote:Op woensdag 31 mei 2006 22:06 schreef Orealo het volgende:
(Voor de mensen die 't gelukkig niet weten, lolicon is anime kiddy porn)
Ik hoop dat dit een grapje is?quote:Op woensdag 31 mei 2006 22:09 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
typisch dat jij 't dan weer wel weet...
je bedoeld dat jij het niet wist?quote:Op woensdag 31 mei 2006 22:09 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
typisch dat jij 't dan weer wel weet...
net toen ik een knipoog-PI wilde plaatsen, lag het forum weer plat...quote:
ja...quote:Op donderdag 1 juni 2006 01:07 schreef blessed19 het volgende:
[..]
je bedoeld dat jij het niet wist?
Die zie je wel vaker.. in de serie Ikebukuro West Gate Park (IWGP) komt het ook voorquote:Op donderdag 1 juni 2006 01:48 schreef Sh0g het volgende:
Enjo kōsai, or "dating for assistance", is a practice in Japan where high school-aged girls are paid by older men to accompany them on dates and sometimes to render sexual services.
Vandaar dat die meiden zich zoveel luxe kunnen veroorloven in een duur land.![]()
Serieus, op 12 jarige leeftijd? Dat wist ik niet, wel erg jong!quote:Op woensdag 31 mei 2006 23:28 schreef mschol het volgende:
@Orealo:
ik denk dat het in NL 'legaal' is aan gezien de realiteit er niet is.
maar uberhaupt: Welke japanners zijn zo gek om dit te maken (en mag dit ook ?, ik weet wel dat in japan de leeftijd om geslachtsgemeenschap te hebben op 12 jaar ligt.. maar dan nog ?)
Hentai niet nee, maar als jullie het over "pervert" hebben dan denk ik niet meteen aan hentai hoor. Je hebt ook wel onschuldige vormen.quote:Op woensdag 31 mei 2006 20:08 schreef koffiegast het volgende:
ik denk niet dat hentai iets is voor meiden, strawberry
quote:
Dank. ^^quote:Op donderdag 1 juni 2006 15:51 schreef outcast_within het volgende:
mss niet zo heel duidelijk in de OP maar ach ^_^
Het grote lustrum Anime topic beste serie verkiezing!
True, dat was wel jammer idd.quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:25 schreef Koranaga het volgende:
REC vond ik eigenlijk best wel aangenaamd om te zien. Alleen tegen de tijd dat je er helemaal in zit is de serie afgelopen.![]()
quote:Op donderdag 1 juni 2006 14:47 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Serieus, op 12 jarige leeftijd? Dat wist ik niet, wel erg jong!
http://www.avert.org/aofconsent.htmquote:The age of sexual consent in Japan is 13 years of age, although prefecture law usually overrides federal law raising the age up to 18.
yup idd wel jammer..quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:25 schreef Koranaga het volgende:
REC vond ik eigenlijk best wel aangenaamd om te zien. Alleen tegen de tijd dat je er helemaal in zit is de serie afgelopen.![]()
Niks slechts over AIR!quote:Op donderdag 1 juni 2006 16:25 schreef Koranaga het volgende:
Tsjah en AIR...
Ik vond het een onwijs wazige serie, waar ik na twee afleveringen geen zin meer in had. Heb hem afgekeken maar had moeite me ogen open te houden. Maargoed er zijn zat andere die hem wel goed vonden.
Wat een ego-boost.quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:19 schreef Orealo het volgende:
Ik ga vandaag of morgen de factuur van animeinfo.nl uitprinten en opsturen. duurt dus nog een paar dagen voordat ie echt van mij is!![]()
check
jeweetwellen op je 12de, maar niet mogen roken tot je 20ste... Japanquote:Op donderdag 1 juni 2006 14:47 schreef -Strawberry- het volgende:
Serieus, op 12 jarige leeftijd? Dat wist ik niet, wel erg jong!
Ik heb even gezocht, maar ik zie nergens een serie die alleen AIR heet. Wel AIR TV, Air Gear, Air Master e.d. Welke serie bedoelen jullie hier?quote:Op donderdag 1 juni 2006 17:58 schreef Orealo het volgende:
[..]
Niks slechts over AIR!
De muziek!
De hoofdpersonen!
Het verhaal![]()
AIR TVquote:Op donderdag 1 juni 2006 20:25 schreef uppie83 het volgende:
[..]
Ik heb even gezocht, maar ik zie nergens een serie die alleen AIR heet. Wel AIR TV, Air Gear, Air Master e.d. Welke serie bedoelen jullie hier?
Vet! tuurlijk!quote:Op donderdag 1 juni 2006 21:21 schreef RipCore het volgende:
Ben ik al harde kern genoeg om langs te hoppen? Bespaart me weer verzendkostenen binnenkort belastingteruggaaf dus dat moet ik vieren.. harhar
quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:19 schreef Orealo het volgende:
Ik ga vandaag of morgen de factuur van animeinfo.nl uitprinten en opsturen. duurt dus nog een paar dagen voordat ie echt van mij is!![]()
check
whehequote:Op donderdag 1 juni 2006 22:05 schreef stroopje het volgende:
De muziek is zeer goed uitgekozen alleen weet niet van wie het is maar ik kan niet wachten op je site Orealoganbate
BOTTLE FAIRY!!!!quote:Op donderdag 1 juni 2006 23:47 schreef outcast_within het volgende:
http://heefteriemandeenle(...)ch.youaremighty.com/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 01:04 schreef mschol het volgende:
ik heb nu fruits basket totenmet ep 17 gezien en vraag me nu wat af:!?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik heb ooit een aansteker in china gekocht. het was in de vorm van een flesje met daarop Hieneken brwed in holland. Geweldig coole spelvauten waren datquote:Op vrijdag 2 juni 2006 04:29 schreef Sh0g het volgende:
FMP is wel goede reclame voor Heineken en NL zeg![]()
[afbeelding]
Als je goed kijkt kun je nog "Amsterdam Holland" lezen
Yep donderdag avond klinkt goed!quote:Op donderdag 1 juni 2006 22:15 schreef Zeurberus het volgende:
Kunnen we hier toch wel ff fixen?
Ik zou eventueel volgende week donderdag kunnen (in de avond, het is dan koopavond in utreg dus b-disc is ook open)
Dat is wel tôfquote:Op vrijdag 2 juni 2006 04:29 schreef Sh0g het volgende:
FMP is wel goede reclame voor Heineken en NL zeg![]()
[afbeelding]
Als je goed kijkt kun je nog "Amsterdam Holland" lezen
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 09:12 schreef outcast_within het volgende:
[..]
!?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
M.a.W.
daar wordt dus niet verder op ingegaan
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 11:06 schreef blessed19 het volgende:
tof, alleen dat ik elke dinsdag en donderdagavond moet werken...volgende week zaterdag zou eventueel wel kunnen!
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 11:26 schreef mschol het volgende:
[..]
M.a.W.
daar wordt dus niet verder op ingegaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ladies and Gentlemen, please stand back. The Doors will open in your direction.
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 12:34 schreef Timmah het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Doei.quote:You may have already noticed - if not hurry to www.ARCHONIA.com ! - that we have recently renewed our entire website. To celebrate the renewed ARCHONIA Website, we are giving a 10% discount on every article within the TPB-Manga category! So NOW is the time to finally buy all manga volumes of your favorite series or to venture on to series you have not read yet!
This special discount action will run from the 2nd of June 2006 until the 9th of June 2006. You can find the discount articles by clicking on the link provided within this e-mail or by going to the ARCHONIA.com Website and selecting 'TPB-Manga' after clicking on 'Categories' at the top of the screen.
Volgende week zaterdag zit er voor mij niet in, maar don't let that stop you..quote:Op vrijdag 2 juni 2006 11:45 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
![]()
Is prima
Gaarne niet voor 12.00 ivm mijn heilige nachtrust![]()
waarom moet de EN xxxHolic een euro duurder zijn dan de FR xxxHolicquote:
Ik.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:16 schreef -Strawberry- het volgende:
Misschien een domme vraag maar, wie zijn er hier eigenlijk wel vrouw?
Hoe kwam jij nou weer terecht in het FOK!features, Bugs & Development-topic?quote:
Via je postgeschiedenis.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:17 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Hoe kwam jij nou weer terecht in het FOK!features, Bugs & Development-topic?
Stel ik eens een serieuze vraag.. zucht.quote:
Das waar ook, die moest ik nog gaan downloaden. Helemaal vergeten om aan te zettenquote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:29 schreef Koranaga het volgende:
Ik heb zojuist Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora in een ruk afgekeken. ]
om eerlijk te zijn, wist ik tot een paar pagina's terug niet eens dat jij er één wasquote:Op vrijdag 2 juni 2006 16:16 schreef -Strawberry- het volgende:
Misschien een domme vraag maar, wie zijn er hier eigenlijk wel vrouw?
Zelf dacht ik ook dat outcast een vrouw was, dus dat gebeurd wel vaker hier.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 17:09 schreef Sh0g het volgende:
[..]
om eerlijk te zijn, wist ik tot een paar pagina's terug niet eens dat jij er één was![]()
ik moet toch eens wat vaker profielen checken![]()
en nu dat gedaan te hebben, kan ik zeggen dat je wel in een leuke stad woont. ik ben d'r namelijk zelf geboren en getogen en kom er nog elk weekend, omdat mijn ouders er nog wonen.
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 17:51 schreef Orealo het volgende:
Hmm voor zover ik weet zijn dit de vrouwen :
-Strawberry-
Hopey
Kroekroek
Ciel
pita ten collectie compleet maakt. bob als je wil stuur maar een archonia punten biets mailtje naar t a i p a u @ t a i p a u . k o mquote:
Hopey is geen vrouw. ze is oma ^_^quote:Op vrijdag 2 juni 2006 17:51 schreef Orealo het volgende:
Hmm voor zover ik weet zijn dit de vrouwen :
-Strawberry-
Hopey
Kroekroek
Ciel is zo te zien geregistreerd voor dit topic!quote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:26 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Hopey is geen vrouw. ze is oma ^_^
Wie is ciel?
Kiss- i was registrated for posting in this topic. i was made for pohosting (als je deze niet vatquote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:30 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ciel is zo te zien geregistreerd voor dit topic!
And I can't post enough babyquote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:34 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Kiss- i was registrated for posting in this topic. i was made for pohosting (als je deze niet vatbreezah :R)
archonia mailtje al gestuurd oreo?
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:49 schreef blessed19 het volgende:
yo mensen!
verkoudheid is een killer. je bent uitgeput, kan niks, ligt in bed.... en ik ben te moe om anime te kijken
maar wel goed nieuws van archonia! misschien dat ik zo eindelijk aan mijn volledige mangaseries kan komen. misschien dat ik met iemand kan meebestellen... orealo?
Mijn plan was, om stickers te laten drukken (betaal ik wel) en naar alle 5 de mensen op sturen, die ze dan opplakken op plekken waar veel mensen komen, iets van 'Anime conventie Abunai! www.abunaicon.nl, meld je aan onder team fok!'quote:Do you want to help to promote your favorite convention, win great prices and have chance to win the title: "Abunai promotion team 2006"?
Abunai offers you a chance to show everyone, together with your friends, how many people you can get enthusiastic about Abunai. In a team of max 5 people, you can battle among other teams to have as much new people register at Abunai as possible. The team that registers the most people before Abunai starts may call themselves the official Abunai promotion team 2006 together with some cool unique prices, like VIP access at Abunai with your own Abunai T-shirt, a special interview and lots of goodies.
If you would like to compete, al you have to do is send and e-mail to info@stichtingabunai.nl with the names and registration numbers of the team members and the team name. From then on, whenever you introduce someone to Abunai and they would like to register, don't forget to give them your team name. Each person can fill in the name of the team that introduced them to Abunai on the registration form. As soon as the registration is paid for, the team will get a point.
You can use any medium for this promotion actions as long as the way of promoting is decent. Do not try to force people to register or to use your name, just be enthusiastic and show them how great Abunai can be. Be a good sport and let the competition be healthy. We wish you all the luck you can get. Success!
Ja klopt.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 18:22 schreef Zeurberus het volgende:
Sinasappeltje is ook van het zwakkere geslacht![]()
Vijfzinnen, soort Bruna ja.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 19:41 schreef Jordy-B het volgende:
Bij de bruna, ofzo?
damn 2 memorabele dingen in dit topic alweer.quote:
Welke van mij?quote:Op vrijdag 2 juni 2006 20:39 schreef outcast_within het volgende:
[..]
damn 2 memorabele dingen in dit topic alweer.
die quote van qunix en jordy-b die een leuk bruna grapje maakt
quote:Op vrijdag 2 juni 2006 22:19 schreef Qunix het volgende:
[..]
Welke van mij?![]()
Heeft iemand al nieuws over de Bleach film?![]()
Jah... Er komt een Bleach film deze zomer.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 22:20 schreef outcast_within het volgende:
[..]
later.
bleach film?!? wie wat waar hoe?(er is een bleach topic zeg ik tegen mezelf)
Ook sprak dit me aan:quote:I'm proud to say that tonight with the release of Ergo Proxy 08 and 09 I broke the 100TB uploaded mark. It's the result of the last year and a half of uploading with this server. Big thanks to everyone that worked on the releases that I seeded and big thanks you all of you out there that continue to support our work.
Dat stukje in ep 1 dat ze om draait en met haar shotgun iets schiet wat vlucht is zeer mooi en vloeiend gemaakt.quote:I can't help myself but to be amazed by usage of camera in Ergo Proxy. It's more like that of a movie than normal anime.
komt ie deze zomer in japan? dan istie volgend jaar winter ongeveer hier gok ik zo.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 22:22 schreef Qunix het volgende:
[..]
Jah... Er komt een Bleach film deze zomer.
Waneer kwam Naruto in de bios in Japan eigenlijk?quote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:20 schreef Orealo het volgende:
[..]
komt ie deze zomer in japan? dan istie volgend jaar winter ongeveer hier gok ik zo.
Augustus, vorig jaar, dacht ik.quote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:23 schreef Qunix het volgende:
[..]
Waneer kwam Naruto in de bios in Japan eigenlijk?
heb je ze wel allemaal goed gelegd dan??quote:
Serieus, bij welke AH werk je dan?quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:18 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
heb je ze wel allemaal goed gelegd dan??
zelfs op mijn werk (AH, kansloos ik weet t)hebben ze die Shaman King manga
daar staat hij wel goedanders zet ik m wel goed
![]()
Er lagen maar 3 manga's, waaronder dus die Shaman King die ik gekocht heb, en 2 van Say Hello To Jack Black. Heb ze gewoon alle drie even opgepakt, en daarna natuurlijk wel goed terug gelegd.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:18 schreef ThaBrain het volgende:
[..]
heb je ze wel allemaal goed gelegd dan??
zelfs op mijn werk (AH, kansloos ik weet t)hebben ze die Shaman King manga
daar staat hij wel goedanders zet ik m wel goed
![]()
Even lekker mierenneuken, maar als je Shaman King gekocht hebt en die 1 van de 3 was, waarom heb je dan 3 manga's terug gelegd?quote:Op zaterdag 3 juni 2006 00:40 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Er lagen maar 3 manga's, waaronder dus die Shaman King die ik gekocht heb, en 2 van Say Hello To Jack Black. Heb ze gewoon alle drie even opgepakt, en daarna natuurlijk wel goed terug gelegd.![]()
Als je mij nou eerst eens uitlegt waarom het zo'n enorme schande is om de achterkant naar boven te leggen. Dan kunnen wij eens praten over foto'squote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:18 schreef outcast_within het volgende:
*morgen mss even naar de bruna toe om een foto te maken van manga met de achterkant naar boven. (Voor over 30 jaar, dan hebben de kids iets van echt waaar? dat meen je niet. met de achterkant naar boven?. En dan zeg ik jaha kijk maar naar het fok anime topic nr 0019 !![]()
^_^
(als dit thema geen topictitel materiaal is trouwens)
quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:21 schreef Zeurberus het volgende:
[..]
Als je mij nou eerst eens uitlegt waarom het zo'n enorme schande is om de achterkant naar boven te leggen. Dan kunnen wij eens praten over foto's
(voor 'da haterz' ik heb absoluut geen fuck met manga, anime daarintegen, je weet wel de topic titel, daar heb ik wel interesse in)
Je ziet bij de bruna nooit boeken of strips met de achterkant naar boven liggen... Alleen kennen ze hun koopwaar zó goed, dat ze manga consequent wčl met de achterkant naar boven leggen en da's gewoon suf...quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:21 schreef Zeurberus het volgende:
Als je mij nou eerst eens uitlegt waarom het zo'n enorme schande is om de achterkant naar boven te leggen. Dan kunnen wij eens praten over foto's
volgens mij wist zeur dat al. maar wel handig voor de otaku's in trainingquote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:37 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Je ziet bij de bruna nooit boeken of strips met de achterkant naar boven liggen... Alleen kennen ze hun koopwaar zó goed, dat ze manga consequent wčl met de achterkant naar boven leggen en da's gewoon suf...
(manga lees je van rechts naar links en heeft dus ook de voorkant aan de andere kant zitten)
Tuurlijk wil ik dat doen zolang je niet je manga/anime koop in een doodnormale winkel waar elke pauper kan komen, ook al heeft die persoon geen flauw idee waar hij/zijn naar kijkt.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:32 schreef outcast_within het volgende:
[..]
ey laat ons gewoon rustig onszelf superieur voelen. ^_^
Het is echt niet erg dat je manga koopt bij de Ako (o.i.d) maar wees niet zo verdomd elitair terwijl je er mee bezig bent, thats allquote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:53 schreef outcast_within het volgende:
[..]
Jup je bent schattig. ik ook van jou![]()
trustuh
Dat wist ik dus eerst niet, vond het verhaal ook al zo raar.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:37 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Je ziet bij de bruna nooit boeken of strips met de achterkant naar boven liggen... Alleen kennen ze hun koopwaar zó goed, dat ze manga consequent wčl met de achterkant naar boven leggen en da's gewoon suf...
(manga lees je van rechts naar links en heeft dus ook de voorkant aan de andere kant zitten)
dat hoeft niet perse! darkhorse comics en tokyopop hebben ook een zut manga uitgebracht die je gewoon van links naar rechts leest. (zoals the return of lum, ah my godess, blade the immortal, parasyte, enz. enz.)quote:Op zaterdag 3 juni 2006 01:37 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
(manga lees je van rechts naar links en heeft dus ook de voorkant aan de andere kant zitten)
daarom snapte ik nnooit wat van die manga'squote:Op zaterdag 3 juni 2006 07:56 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat wist ik dus eerst niet, vond het verhaal ook al zo raar.![]()
Ben er zelf wel achter gekomen.
dat is erg jammer... je zou eens de manga van Battle Royale moeten lezen, die is echt pachtig gemaakt!quote:Op zaterdag 3 juni 2006 11:23 schreef mschol het volgende:
[..]
daarom snapte ik nnooit wat van die manga's
maarja.. kan ik niet aanwennen, ik houd et wel bij de anime
Het 'camerawerk' in EP is indd erg goedquote:Op vrijdag 2 juni 2006 23:11 schreef Qunix het volgende:
Ik "koop" nu Ergo Proxy 1 tot 9 van Shinsen.
Het is dat veel mensen er positief over zijn en ik niet zo. Misschien valt het toch allemaal mee.
Check dit vanaf Shinsen:
[..]
Ook sprak dit me aan:
[..]
Dat stukje in ep 1 dat ze om draait en met haar shotgun iets schiet wat vlucht is zeer mooi en vloeiend gemaakt.
Waarom het me eerst niet aansrak is omdat het nieuw was, ik al veel series volgde, gotic figuur (sorry), verhaal me niet aansprak en nog paar kleine dingen.
Ben benieuwd als ik alle 9 achterelkaar af kijk of ik het dan nog leuk vind.
Tot nu toe werkt dat wel bij TOKKO, Bleach en Naruto. Bij de eerste 3 episodes was ik gelijk verkocht![]()
Dan zijn ze gespiegeld... Da's like, not done, dude...quote:Op zaterdag 3 juni 2006 11:00 schreef blessed19 het volgende:
[..]
dat hoeft niet perse! darkhorse comics en tokyopop hebben ook een zut manga uitgebracht die je gewoon van links naar rechts leest. (zoals the return of lum, ah my godess, blade the immortal, parasyte, enz. enz.)
Het zijn altijd dezelfde intens slecht acterende mensen, volgens mij... met zo'n afschuwelijk accent van te overdreven netjes Amerikaans praten.quote:Op zaterdag 3 juni 2006 16:46 schreef outcast_within het volgende:
dubbing is evil
http://media.rightstuf.com/ninja-nonsense/
Jup...quote:Op zaterdag 3 juni 2006 23:00 schreef Rahl het volgende:
nee ik vind ergo proxy qua verhaal ook niet erg leuk, maar de animatie is geweldig
Gaboraaaa en en en en. tis echt niks. een van mijn favoriete OP (gewoon vanwege zoveel punten en dat ze er dan zoiets van makenquote:Op zaterdag 3 juni 2006 23:17 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het zijn altijd dezelfde intens slecht acterende mensen, volgens mij... met zo'n afschuwelijk accent van te overdreven netjes Amerikaans praten.
Maar nog een geluk bij een ongeluk dat ze het lied van de OP niet vervangen hebben...
Ja zeg idd, vind ik ook. Die mkv videobestanden hebben vaak dubbele audio, japans en engels. Ik heb wel eens stukjes gekeken in het Engels en daarna in het Japans, ik werd niet goed. Het is niet alleen dat originele grapjes etc niet worden overgenomen, het zijn die verdraaide stemmen die niet om aan te horen zijn. Japanse vrouwenstemmen zijn vertederend, sexy, grappig, etcquote:Op zaterdag 3 juni 2006 23:17 schreef Jordy-B het volgende:
Het zijn altijd dezelfde intens slecht acterende mensen, volgens mij... met zo'n afschuwelijk accent van te overdreven netjes Amerikaans praten.
Welke episodes?quote:Op zondag 4 juni 2006 03:26 schreef Orealo het volgende:
Vandaag 2 dvd's gekregen van One Piece, dus die eindelijk even verder kijken!
1 t/m 49!quote:Op zondag 4 juni 2006 03:28 schreef Qunix het volgende:
[..]
Welke episodes?
Heb vandaag een One Piece opening theme gemaakt.
de nieuwe manga serie van bijv. trigun is wel in full-color, maar dat kost ook wel een flink duitje.quote:Op zondag 4 juni 2006 03:28 schreef Sh0g het volgende:
[..]
FF een vraagje over die manga's hč, zijn die allemaal in het zwart-wit? Misschien loop ik er daarom wel niet zo warm voor. Ik ben blijkbaar te verwend met mooi ingekleurde stripboeken. En het is toch anders om alleen maar Engels te lezen, zonder het daarbij behorende Japans te horen. De Japanse taal is ook juist iets wat mij trekt. Mjah, tis dat ik geen Japans kan.
Ik sloop altijd meteen die engelse audiostream eruit... Scheelt weer een MB of 30 per ep.quote:Op zondag 4 juni 2006 03:28 schreef Sh0g het volgende:
[..]
Ja zeg idd, vind ik ook. Die mkv videobestanden hebben vaak dubbele audio, japans en engels. Ik heb wel eens stukjes gekeken in het Engels en daarna in het Japans, ik werd niet goed. Het is niet alleen dat originele grapjes etc niet worden overgenomen, het zijn die verdraaide stemmen die niet om aan te horen zijn. Japanse vrouwenstemmen zijn vertederend, sexy, grappig, etc. Verder is het oprecht geacteerd en uitspraken als HONTO???
of haaaaaaaaaiiiiiii!!! zijn toch echt 998976879687x beter dan "really?" of "yeeeeeaah!!!"
![]()
quote:Op zondag 4 juni 2006 15:57 schreef blessed19 het volgende:
wat een vervloekte stilte op een heerlijke zondag
idd ben doodmoe. vandaag gefietst. sportief zijnquote:Op zondag 4 juni 2006 17:55 schreef Orealo het volgende:
Ik ga straks thuis aan one piece beginnen!
[..]
![]()
Een heerlijke zondag moet je ook niet achter je computer doorbrengen.quote:Op zondag 4 juni 2006 15:57 schreef blessed19 het volgende:
wat een vervloekte stilte op een heerlijke zondag
Inderdaad, een heerlijke zondag bestaat uit zo lang mogelijk in je nest blijven meuren en de hele dag gaar voelen van de vorige avondquote:Op zondag 4 juni 2006 18:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Een heerlijke zondag moet je ook niet achter je computer doorbrengen.![]()
Pas maar op, zometeen ga je nog gezond leven...quote:Op zondag 4 juni 2006 17:58 schreef outcast_within het volgende:
[..]
idd ben doodmoe. vandaag gefietst. sportief zijn
(sinds tijden eens op een pontje gestaan)
Archonia bestelling laat wel lang op zich wachten. ik zou al blij zijn als de betaling nou eindelijk ontvangen was aan hun kant.
Yep, wel eens, maar tot aflevering 20 ofzo, nu kan ik 'm eindelijk eens verder kijken!quote:Op zondag 4 juni 2006 17:58 schreef outcast_within het volgende:
@orealo je had one piece toch allang gekeken?
Ik heb Ueki ook gekeken, het is verder niks speciaals, maar heel leuk om gewoon tussendoor te kijken.quote:Op zondag 4 juni 2006 19:45 schreef -Strawberry- het volgende:
Kent iemand de serie law of the ueki?
Iemand vertelde me er net over en misschien download ik hem wel. Maar ik weet dus niet of hij wel zo leuk is.. heb er nog nooit van gehoord namelijk. Waarschijnlijk zijn er helemaal geen torrents van, maar dat zien we dan wel weer. Mijn vraag is dus: Waar gaat het over en is hij het waard om te kijken?
Ik heb het net afgekeken het gaat over een jongen Ueki die door een god kandidaat gekozen wordt om mee te doen aan een toernooi waarin hij tegen sterke tegenstanders moet vechten. Iedere deelnemer beschikt over speciale krachten en die krijgen ze van hun god kandidaten, Ueki krijgt de kracht om afval in bomen te veranderen het is net als FMA maar ietsje anders De uiteindelijke winnaar van het toernooi mag een Null Zai ( het is een soort speciale talent) invullen.quote:Op zondag 4 juni 2006 19:45 schreef -Strawberry- het volgende:
Kent iemand de serie law of the ueki?
Iemand vertelde me er net over en misschien download ik hem wel. Maar ik weet dus niet of hij wel zo leuk is.. heb er nog nooit van gehoord namelijk. Waarschijnlijk zijn er helemaal geen torrents van, maar dat zien we dan wel weer. Mijn vraag is dus: Waar gaat het over en is hij het waard om te kijken?
Gewoon via shinsen-subs channel op mirc verkrijgen, kotori wil je graag helpen.quote:Op zondag 4 juni 2006 23:21 schreef stroopje het volgende:
[..]
Ik heb het net afgekeken het gaat over een jongen Ueki die door een god kandidaat gekozen wordt om mee te doen aan een toernooi waarin hij tegen sterke tegenstanders moet vechten. Iedere deelnemer beschikt over speciale krachten en die krijgen ze van hun god kandidaten, Ueki krijgt de kracht om afval in bomen te veranderen het is net als FMA maar ietsje anders De uiteindelijke winnaar van het toernooi mag een Null Zai ( het is een soort speciale talent) invullen.
In het begin is had ik moeite met het verhaal maar ik heb het toch nog afgekeken het kan zeker niet tippen aan FMA (FMA is zeker een van de beste series die ik gekeken heb) de torrents ervan zijn moelijk te vinden ik heb het via youtube gekeken het is wel een gare kwaliteit moet ik melden. Maar Shinsen heeft ook torrents ervan maar daar moet je heel lang wachten voor dat je hebt.
je hebt de startpost van Orealo ingepikt![]()
Eej, ik heb hem alleen getipt op basis van de beschrijvingen bij animenewsnetwork ed. Ik heb niet gezegd dat het een lekkere drama isquote:Op zondag 4 juni 2006 03:30 schreef Orealo het volgende:
Ik zie nu ook dat ik memories off binnen heb, dat moet een lekkere drama zijn vertelde iemand hier! (ik dacht zeur, maar niet zeker) dus die ga ik morgen eerst even kijken!![]()
ik heb een mobiele laptopquote:Op zondag 4 juni 2006 18:22 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Een heerlijke zondag moet je ook niet achter je computer doorbrengen.![]()
quote:
Dankjewel allebei.quote:Op zondag 4 juni 2006 23:21 schreef stroopje het volgende:
[..]
je hebt de startpost van Orealo ingepikt![]()
Een mobiele laptop? Is dat niet een pleonasme?quote:Op maandag 5 juni 2006 01:26 schreef blessed19 het volgende:
[..]
ik heb een mobiele laptoplekker buiten in de schaduw zitten met 2 liter water en wat appels... heerlijk!
zijn er trouwens nog mensen die volgende week zaterdag niks te doen hebben?
hoeft niet! als je accu verrot is, dan ben je niet echt zo mobiel meer, lijkt mequote:Op maandag 5 juni 2006 10:35 schreef RipCore het volgende:
[..]
Een mobiele laptop? Is dat niet een pleonasme?
Ik kan volgende week dus niet, maar je hebt wel mail!
Of je geen draadloos internet hebt en ook geen vriendelijke buren die niet weten hoe ze hun draadloze router moeten afschermen. Voor het kijken van anime is het niet zo belangrijk dat internet, maar wel om te Fok!-en.quote:Op maandag 5 juni 2006 11:59 schreef blessed19 het volgende:
[..]
hoeft niet! als je accu verrot is, dan ben je niet echt zo mobiel meer, lijkt me
下げ振は涼しいquote:Op maandag 5 juni 2006 12:27 schreef blessed19 het volgende:
trouwens!
ik ben al een lange tijd op zoek naar dvd's van X-japan. hier in nederland zijn ze rond de 100-130 euro per stukdaarom vroeg ik me af of iemand een paar in bezit heeft, of mij een adresje kan geven.
Merits zijn meer 'vergoeding' voor diensten, soort van hmm.quote:Op maandag 5 juni 2006 14:03 schreef mschol het volgende:
ik kom net het zinnetje:
"you wouldn't get any merits from sleeping with me"
tegen in Ouran Hgh school host club tegen (ep 8, 18de minuut)
wie helpt mij met een normale NL vertaling?
babelfish translate merits naar verdiensten en ik kan er geen normale NL zin uit halen
een meerwaarde, zeg maar. dat hij er geestelijk ''rijker'' van wordt.quote:Op maandag 5 juni 2006 14:03 schreef mschol het volgende:
ik kom net het zinnetje:
"you wouldn't get any merits from sleeping with me"
tegen in Ouran Hgh school host club tegen (ep 8, 18de minuut)
wie helpt mij met een normale NL vertaling?
babelfish translate merits naar verdiensten en ik kan er geen normale NL zin uit halen
aha op die fiets ..quote:Op maandag 5 juni 2006 14:06 schreef Orealo het volgende:
[..]
Merits zijn meer 'vergoeding' voor diensten, soort van hmm.
'purple heart' van de 2de wereld oorlog is bijvoorbeeld een merit
'to merit' is synoniem voor 'to earn' misschien dat dat het iets beter uitlegt
De zin is zoiets van
"Je zal geen prijzen krijgen als je met mij slaapt"
Er is een beter woord voor, maar die ben ik kwijt.
Dat is de schuld van het zondag-syndroom in samenwerking met het pre-maandag gevoel![]()
jij ook thnx..quote:Op maandag 5 juni 2006 14:07 schreef blessed19 het volgende:
[..]
een meerwaarde, zeg maar. dat hij er geestelijk ''rijker'' van wordt.
ik vond het einde van ep8 wel tof. vanavond ep 9 kijken
Als merits verdiensten zijn dan zou de zin kunnen betekenen dat diegene geen speciale behandeling/verdiensten krijgt als hij/zij met hem/haar slaapt.quote:Op maandag 5 juni 2006 14:03 schreef mschol het volgende:
ik kom net het zinnetje:
"you wouldn't get any merits from sleeping with me"
tegen in Ouran Hgh school host club tegen (ep 8, 18de minuut)
wie helpt mij met een normale NL vertaling?
babelfish translate merits naar verdiensten en ik kan er geen normale NL zin uit halen
meer een statementquote:Op maandag 5 juni 2006 15:17 schreef koffiegast het volgende:
is dat een vraag 'heb je de gehele episodes' ?:P
op youtube.com staat nu 1 t/m 9, net 9 gekeken, geweldig
http://youtube.com/view_play_list?p=7FCA846C07499A14
playlist van 1t/m8, 9 staat er (nog) niet bij.
omdat ik animeliefde niet kenquote:Op maandag 5 juni 2006 15:28 schreef blessed19 het volgende:
[..]
meer een statementbij animeliefde kon je 9 eergister al wegplukken. waarom haal je ze niet daarvandaan?
wat vind je eigenlijk van gunslinger girl?quote:Op maandag 5 juni 2006 16:03 schreef Jordy-B het volgende:
"ik hou van anime" een van de eerste sites die je tegenkomt als je zoekt op anime torrents.
Witch Hunter Robin is wel een geinige serie. Het was zeker een van de meest opvallende series van dat seizoen (2002 ergens)... Ik vond hem alleen niet zo geweldig vanwege het lage tempo op de helft van de serie en het totaal ontbreken van humor...
Die eerste aflevering is helaas niet van goede kwaliteit lijkt het. Maar altijd beter dan niets.quote:Op maandag 5 juni 2006 15:17 schreef koffiegast het volgende:
is dat een vraag 'heb je de gehele episodes' ?:P
op youtube.com staat nu 1 t/m 9, net 9 gekeken, geweldig
http://youtube.com/view_play_list?p=7FCA846C07499A14
playlist van 1t/m8, 9 staat er (nog) niet bij.
Geen idee eigenlijk.. even een modje vragen?quote:Op maandag 5 juni 2006 16:48 schreef Orealo het volgende:
Ik vraag me af of die linkjes naar youtube wel mogen.
Aangezien het download via bittorrent niet illegaal is omdat je download met bittorrent.. maar meer om wat je download via bittorrent, en dan is dit ongeveer hetzelfde verhaal, maar je kijkt in stream.
Mag 't nu wel of niet![]()
de conclusie was toch dat fansubs illegaal zijn?quote:Op maandag 5 juni 2006 16:55 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk.. even een modje vragen?![]()
Of gewoon stiekem doen.We horen het wel.
Niet zo leuk... Net als Witch Hunter Robin een totaal gebrek aan humor. Ik ben uiteindelijk gestopt met kijken toen ze het in hun hoofd haalden om dezelfde gebeurtenissen in twee afleveringen te laten zien, maar dan uit iets verschillende standpunten. In een serie van 13 afleveringen, zat ik daar niet bepaald op te wachten, eigenlijk.quote:Op maandag 5 juni 2006 16:31 schreef blessed19 het volgende:
[..]
wat vind je eigenlijk van gunslinger girl?
quote:Een andere serie is Gunslinger Girl. Deze serie speelt zich af in Italië, en gaat over een organisatie die kleine meisjes hersenspoelt, een kunstmatig superlichaam geeft en een wapen in de handen duwt... nice
Bij deze serie is iedere aflevering (itt Gun Grave die de rode draad véél zwaarder laat meetellen) een op zichzelf staand verhaal. Doorgaans gaat de aflevering over één of twee van de meisjes bij de organisatie. Hoewel ze gehersenspoeld zijn, hebben ze allemaal hun eigen karakter (en ze hebben elk hun eigen problemen). De serie gaat véél trager dan Gun Grave. Dit komt voor 'n deel doordat sommige gebeurtenissen vanuit het perspectief meerdere meisjes getoond worden, waardoor je dus afleveringen hebt die opvallend veel op elkaar lijken.
De tekenstijl is wat simpel, hoewel er zo nu-en-dan vrij veel detail in verwerkt wordt.
De actie is kort en hevig, de verhaallijn trekt me niet zo, maar is desalniettemin wel vrij aangrijpend. Al moet je even aan het idee wennen van tot supermoordenaar getrainde meisjes.
De muziek is meer muzak (liftmuziek). Bij veel nummers op de OST kan je gewoon horen dat ze een bekend nummer ietsjes hebben aangepast om er een nieuw nummer van te maken. Vréselijk irritant, omdat het feit dat de nummers verschillen van het origineel steeds je aandacht opeist.
Een redelijk goeie serie, imo... Maar geen topserie.
Het is net zulke schending van copyrights als het downloaden via bittorrent, dus in principe mag het niet (maar ik denk niet dat de modjes snel youtube gaan verbieden, eigenlijk).quote:Op maandag 5 juni 2006 16:57 schreef koffiegast het volgende:
het is nou niet dat het downloaden/torrent is, maar een site dat filmpjes laat zien (ik vind ze niet terug in temp btw.), niets mis mee tbh?
Hebben we nu een probleem dan..?quote:Op maandag 5 juni 2006 16:56 schreef mschol het volgende:
[..]
de conclusie was toch dat fansubs illegaal zijn?
dan zijn streams van fansubs ook illegaal![]()
Wat hij zegt.quote:Op maandag 5 juni 2006 16:59 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het is net zulke schending van copyrights als het downloaden via bittorrent, dus in principe mag het niet (maar ik denk niet dat de modjes snel youtube gaan verbieden, eigenlijk).
Ik kijk geen anime via youtube, om de simpele reden dat de kwaliteit echt ontzettend slecht is.
de serie moet het ook absoluut niet hebben van humor, tis naar mijn inziens een veel te serieuze serie daarvoorquote:Op maandag 5 juni 2006 16:57 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Niet zo leuk... Net als Witch Hunter Robin een totaal gebrek aan humor.
ik stoor me eigenlijk niet aanquote:Op maandag 5 juni 2006 16:59 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Het is net zulke schending van copyrights als het downloaden via bittorrent, dus in principe mag het niet (maar ik denk niet dat de modjes snel youtube gaan verbieden, eigenlijk).
Ik kijk geen anime via youtube, om de simpele reden dat de kwaliteit echt ontzettend slecht is.
you tube kwaliteitquote:Op maandag 5 juni 2006 16:59 schreef Jordy-B het volgende:
Ik kijk geen anime via youtube, om de simpele reden dat de kwaliteit echt ontzettend slecht is.
Een nieuwe ouran kost mij gemiddeld 20 a 30 minuten om hem volledig binnen te halen. Zo is dat eigenlijk met veel populaire series. Ik gooi ze daarna meteen op mijn externe HD, zodat ik ze gewoon met vrienden/familie (ja, ja. ik heb een paar geintresseerd kunnen maken voor animequote:Op maandag 5 juni 2006 17:30 schreef koffiegast het volgende:
[..]
ik stoor me eigenlijk niet aan
en torrent duurt altijd een tijdje voor je het binnen hebt.![]()
geduld hebben. en als je vind dat je download sneiheid te traag is. Naar dig gaanquote:Op maandag 5 juni 2006 17:43 schreef koffiegast het volgende:
mmh ikeb sinds kort een site gevonden met alle torrents, maar ik heb nog steeds dat het 4-8 uur duurt per episode... doe ik iets fout?
Jup.quote:Op maandag 5 juni 2006 19:15 schreef Orealo het volgende:
Kortom, je hebt smaak, maar kijkt te weinig drama series![]()
http://www.wavlist.com/soundfx/014/index.htmlquote:Op maandag 5 juni 2006 19:17 schreef outcast_within het volgende:
ik zoek een geluid
zo'n krekel geluidje die je altijd standaar in de open lucht hoort.
het liefste een paar minuten lang durend. (benieuwt wat voor sfeer je krijgt als je het onder een zelfgemaakt liedje zet.
@orealo![]()
@qunix kimi ga nozomu eien is een anime gewoon
tof alleen nu de anime krekel. je weet wel die je vaak hoort in de eerste ep van een anime waarin rustig een setting word gegevenquote:Op maandag 5 juni 2006 19:21 schreef Orealo het volgende:
[..]
http://www.wavlist.com/soundfx/014/index.html
http://mushinone.cool.ne.jp/BGM/index.htmquote:Op maandag 5 juni 2006 19:23 schreef outcast_within het volgende:
[..]
tof alleen nu de anime krekel. je weet wel die je vaak hoort in de eerste ep van een anime waarin rustig een setting word gegeven
Gokusen?quote:Op maandag 5 juni 2006 19:13 schreef Qunix het volgende:
Series gestopt:
Mai HiME - Otome
Samurai 7
Ergo Proxy
"die eene dat op GTO lijkt"
Mai Otome: het verhaal stond me niet aan, ook omdat ik daarvoor pas Mai HiME had gezien dus ineens zelfde karakters in een andere rol.quote:Op maandag 5 juni 2006 19:24 schreef RipCore het volgende:
[..]
Gokusen?
En waarom ben je met elk van deze series gestopt? Lijkt me wel interessant om te weten..
zoooveeel krekels en niet degene die ik bedoel.quote:Op maandag 5 juni 2006 19:24 schreef Orealo het volgende:
[..]
http://mushinone.cool.ne.jp/BGM/index.htm
Beneden![]()
Ah, hmm, dan weet ik het even niet, ik kan die wel voor je rippen, maar dan heb je wel muziek e.d. op de achtergrond.quote:Op maandag 5 juni 2006 19:29 schreef outcast_within het volgende:
[..]
zoooveeel krekels en niet degene die ik bedoel.
je weet wel eerste ep kimi ga nozomu/
quote:Op maandag 5 juni 2006 19:34 schreef Orealo het volgende:
[..]
Ah, hmm, dan weet ik het even niet, ik kan die wel voor je rippen, maar dan heb je wel muziek e.d. op de achtergrond.
U heeft mailquote:Op maandag 5 juni 2006 19:35 schreef outcast_within het volgende:
[..]
als je zou willen. dan heb ik iig iets concreters om mee rond te zuilen op het inet zoekend naar dat geluidje
Hoe oud ben jij?quote:Op maandag 5 juni 2006 19:46 schreef RipCore het volgende:
Heb ik nou zoveel gezien of jullie nou zo weinig? Of zijn jullie net begonnen met kijken of zo?
Samenvatting van mijn lijst:
Gekeken series: 93
Gekeken films: 21
Series aan het volgen: 18
Series te volgen: Doe ik niet aan
Die staat er onder 'Hanbun no Tsuki' omdat ik de rest niet kon onthouden, maar ik update 'm. thanks!quote:Op maandag 5 juni 2006 19:52 schreef -Strawberry- het volgende:
Voor mij heeft het niet zoveel zin om een checklist bij te houden, ben nog een newbie.
Volgensmij ben ik veel jonger dan jullie allemaal.![]()
@Orealo: Jij kijkt nu toch ook Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora? Staat niet in je lijst.
Is het je opgevallen dat die ene vent met een soort hitlersnor ook in Ergo Proxy voorkomt en wat hebben japanners met dat snor tochquote:Op maandag 5 juni 2006 15:30 schreef Orealo het volgende:
Net (Blair) Witch Hunter Robin gekeken!
't lijkt me wel een toffe serie dus ik ga 'm zeker verder kijken!![]()
maken jullie er wel iets mooi van op de wiki?quote:Op maandag 5 juni 2006 20:27 schreef Jordy-B het volgende:
lijstjes
nou ja... in het laatste topic voor de volgende mijlpaal zal het wel geen kwaad kunnen, denk ik...
Jij hebt ook overal kritiek op héquote:Op maandag 5 juni 2006 20:27 schreef Jordy-B het volgende:
lijstjes
nou ja... in het laatste topic voor de volgende mijlpaal zal het wel geen kwaad kunnen, denk ik...
Heb je nog gevonden wat je zocht? Dat krekel/cicada geluidje?quote:Op maandag 5 juni 2006 20:43 schreef outcast_within het volgende:
[..]
maken jullie er wel iets mooi van op de wiki?
leuke TT
link van meld dat er een ep uit is topic erbij gooien.
en natuurlijk veel pomponnetjes
laat maar gewoon staan, hoor... ik ben ook even met een lijstje bezig...quote:
wat dacht je van: BOHAHAHAHAHAquote:Op maandag 5 juni 2006 20:59 schreef Orealo het volgende:
even goeie TT bedenken met z'n allen.
Daar heb ik de eerste paar eps van gezien!quote:Op maandag 5 juni 2006 21:15 schreef RipCore het volgende:
Over het aanraden van goede series gesproken....
Mushishi 21 is uit!
(1 t/m 20 was al eerder verschenen (o.a. vertaald door C1), maar is toen van de buis gehaald en deel 21 t/m 26 verschijnen alleen op dvd)
drama's ftw! alleen raakt het me nu helemaal niet meerquote:Op maandag 5 juni 2006 21:28 schreef Orealo het volgende:
Damn grote lijst![]()
Maar veel drama kijken he! is goed voor je![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |