Heb je de mijne al eens goed bekeken?quote:Op maandag 16 mei 2005 20:42 schreef BlaatschaaP het volgende:
Ik vind die van Wepeel2 leuker.
De rest van de posters hier blijkbaar nog niet.quote:Op maandag 16 mei 2005 20:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Heb je de mijne al eens goed bekeken?
Ze weten niet wat ze missenquote:Op maandag 16 mei 2005 20:53 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
De rest van de posters hier blijkbaar nog niet.
Wat vond je ervan? Ik ga hem een dezer dagen kijkenquote:Op maandag 16 mei 2005 20:45 schreef Knoekie het volgende:
White Noise!
Ik vond hem erg leuk, zitten echt stukken in dat je jezelf helemaal de @#$% schriktquote:Op maandag 16 mei 2005 23:25 schreef heinl het volgende:
[..]
Wat vond je ervan? Ik ga hem een dezer dagen kijken![]()
Toffe film. En dat voor maar 2,99 en een Veronica-gidsquote:
zou ik niet doen, ik kan hem niemand aanbevelenquote:Op maandag 16 mei 2005 23:25 schreef heinl het volgende:
[..]
Wat vond je ervan? Ik ga hem een dezer dagen kijken![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je een goede weerwolf film wilt zien .. ga dan An American Werewolf in London kijken.
5.5 / imdb 6.3Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
quote:Op dinsdag 17 mei 2005 22:38 schreef Lambiekje het volgende:
The Howling (1981)
Tjonge jonge een weerwolf film met een vleugje sex. .. Nounou ..
Overgang van mens weerwolf is slecht .. uit het zelfde jaar is American Werewolf in London honderd keer beter. Tijdens een vrijparty transformeren beide naar een Weerwolf .. oeioeioeiThe Howling was vroeger samen met Silver Bullet mijn favoriete weerwolf film.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als je een goede weerwolf film wilt zien .. ga dan An American Werewolf in London kijken.
5.5 / imdb 6.3![]()
Maar ik weet niet hoe hij de tand des tijds heeft doorstaands. Heb hem hier wel op video liggen dus misschien leuk om weer eens te kijken.
An American Werewolf heeft nauturlijk ook wel een erg goede transformatie scene (hoewel de wolf zelf er niet meer dan 'wel ok' uitziet imho).xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
quote:Op woensdag 18 mei 2005 07:39 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Volle maan
Bah,twents![]()
Maar voor de rest wel een leuke film
wij dachten precies t zelfde toen we m in de sneak zagenquote:Op woensdag 18 mei 2005 10:29 schreef Gorro het volgende:
Hostage (Florent Emilio Siri, 2005)
. De openingscredits zijn trouwens wel tof gedaan, hoewel ik daardoor wel even dacht dat we Sin City in de sneak kregen. ***
Jaaaaaaah. Eindelijk.quote:Op woensdag 18 mei 2005 15:07 schreef Timo20 het volgende:
De effecten zijn er, in tegenstelling tot Ep. I en II, super mooi uit en je ziet t er tenminste niet aan af dat t nep is.
Nou? Zijn ze toch weer net zo lelijk als deel 2?quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:37 schreef kinky_queen het volgende:
STAR WARS EPISODE III:THE REVENGE OF THE SITH
Die CGI effecten eh...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben het ook totaal niet eens met Timo20 wat betreft de CGI. Ik blijf erbij dat George Lucas CGI nog steeds als een speeltje ziet en aan het publiek wil laten zien wat hij wel niet allemaal te voorschijn kan toveren met CGI. Het wordt gewoon te vaak gebruikt, en begint op den duur zeer hinderlijk te worden.
En we zijn weer eens genaaid door die klote trailers, de beste scene uit de film zit er gewoon fucking niet in:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar goed, ik zal hem net een voldoende geven omdat er lekker lange vechtscene's in zaten. Dat is dan ook het enige positieve.The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
Nee ze zijn wel beter, maar ze zitten er wéér in...quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:42 schreef Wepeel2 het volgende:
Nou? Zijn ze toch weer net zo lelijk als deel 2?![]()
Klinkt goed, meteen maar eens ff downloadenquote:Op donderdag 19 mei 2005 09:56 schreef Gorro het volgende:
(#468) Mon oncle d'Amerique (Alain Resnais, 1980)
Pssst. Denk om de policy. Huren bedoel je.quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:36 schreef Hare het volgende:
[..]
Klinkt goed, meteen maar eens ff downloaden
Huren?quote:Op donderdag 19 mei 2005 12:45 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Pssst. Denk om de policy. Huren bedoel je.
Waarom?quote:
Giorgiaquote:Op donderdag 19 mei 2005 16:14 schreef SamuraiJack het volgende:
La Meglio Gioventù I
La Meglio Gioventù II
quote:Op woensdag 18 mei 2005 23:51 schreef victorinox het volgende:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sithtja, dat krijg je he, met die ratings he. En ik vondt dit trouwens zo veel beter. Het laat wat aan de suggestie overSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Je kan moeilijk ontkennen dat t niet mooier was dan in Ep. I en II...quote:Ik ben het ook totaal niet eens met Timo20 wat betreft de CGI. Ik blijf erbij dat George Lucas CGI nog steeds als een speeltje ziet en aan het publiek wil laten zien wat hij wel niet allemaal te voorschijn kan toveren met CGI. Het wordt gewoon te vaak gebruikt, en begint op den duur zeer hinderlijk te worden.quote:En we zijn weer eens genaaid door die klote trailers, de beste scene uit de film zit er gewoon fucking niet in:hehe, ja dat was inderdaad wel een domper. Jammer maar helaas.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En wat vonden we met z`n allen van Hayden Christensen en z`n acteerwerk. Ik vond m in Ep. II al erg goed, maar in dit deel was ie gewoonweg geweldig, vooral in t laatste gedeelte. Heb al veel reacties gelezen van mensen die m weer waardeloos vonden acteren
Heb m dus gisteravond nog eens gezien, en hij bleef ook bij de 2e kijkbeurt binnen 20uur geweldig.![]()
![]()
![]()
Nog steeds:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
IMDB Cijfer: 8,2/10
Mijn Cijfer: 9,7/10
[ Bericht 1% gewijzigd door Timo20 op 19-05-2005 20:11:21 ]How can you know what things are worth if your hands don`t move `till you do a day`s work?
Ich veul mich net enne klok, want ich tik neet richtig
Oh en ik moet het nog tot morgen ophoudenquote:Op donderdag 19 mei 2005 19:58 schreef Timo20 het volgende:
[..]
tja, dat krijg je he, met die ratings he. En ik vondt dit trouwens zo veel beter. Het laat wat aan de suggestie over
[..]
Je kan moeilijk ontkennen dat t niet mooier was dan in Ep. I en II...
[..]
hehe, ja dat was inderdaad wel een domper. Jammer maar helaas.
En wat vonden we met z`n allen van Hayden Christensen en z`n acteerwerk. Ik vond m in Ep. II al erg goed, maar in dit deel was ie gewoonweg geweldig, vooral in t laatste gedeelte. Heb al veel reacties gelezen van mensen die m weer waardeloos vonden acteren
Heb m dus gisteravond nog eens gezien, en hij bleef ook bij de 2e kijkbeurt binnen 20uur geweldig.![]()
![]()
![]()
Nog steeds:
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
IMDB Cijfer: 8,2/10
Mijn Cijfer: 9,7/10
Omdat huren okay isquote:Op donderdag 19 mei 2005 16:11 schreef Hare het volgende:
Waarom?
Nee, deze waarschijnlijk niet inderdaad. Maar genoeg andere dingen wel.quote:en verder zal deze film waarschijnlijk nergens te huur zijn![]()
Goeie gedachtequote:Op donderdag 19 mei 2005 18:36 schreef Morrigun99 het volgende:
Kinsey
Mooie film. Dit keer wel een Oscar voor Neeson?
Ik wilde hier eigenlijk een gevatte opmerking maken, maar helaas kan ik er geen verzinnen.quote:Op donderdag 19 mei 2005 23:20 schreef California het volgende:
[..]
Omdat huren okay is. Net als videotheken.
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:39 schreef Timo20 het volgende:
de reden van de rating op IMDB ontgaat mij dan ook volledig
quote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:39 schreef Timo20 het volgende:
Romkom met Ashton Kutcher en Amanda Peet.
ik heb hem gister voor het eerst gezien, en bent het volledig met je eens! Ik vond vooral dat vertrappen van dat oog echt super ranzig.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 12:42 schreef Wepeel2 het volgende:
Kill Bill 2
De afsluiting van van het verhaal. Het eerste gedeelte van deze film vind ik echt geweldig. In tegenstelling tot deel 1 leef je meteen wat meer mee en de karakters zijn menselijker. De training, het levend begraven worden en de trailer fight zijn wat mij betreft klassieke scenes. Het laatste stuk is heel iets minder. Ik vind de dochter van The Bride een beetje vervelend en hier had wat mij betreft wel wat in geknipt mogen worden. Gelukkig zijn de gesprekken tussen The Bride en Bill wel weer onderhoudend en de eindscene is is erg ok, ook al is hij kort.
9
Dat was ook mijn conclussie .. een smet op de reeksquote:Op zaterdag 21 mei 2005 19:46 schreef HeaRt_woRm het volgende:
Seed of Chucky
De eerste delen vind ik veel beter![]()
Deze is niet zo wow![]()
hehequote:
Dat vond ik toch echt een hele goede film.quote:Op donderdag 19 mei 2005 19:51 schreef Lambiekje het volgende:
The Langoliers
Wel aardig concept van Stephen King .. alleen is het wel erg duidelijk een TV-movie. Bepaalde GFX is wel erg bedroevend.
Een vliegtuig is onderweg naar Boston .. na een poos schrikt een blind grietje wakker .. en blijkt dat na genoeg iedereen van het vliegtuig verdwenen .. langzamerhand probeert men te achterhalen wat er gebeurd is.
Mister King himself heeft ook nog een klein rolletje er in.
Afgezien van de TV-budget toch wel een voldoende, blijft redelijk boeien voor de 180 min die deze film duurt.
6.0 / imdb 5.6
quote:
Idd he. Was echt impressed. Vet groot scherm, vet lekkere ruime stoelenquote:Op maandag 23 mei 2005 16:46 schreef kinky_queen het volgende:
Gisteravond in de bioscoop in Vlissingen (mooie bios trouwens!)
Doe eens F5. Of maak je cache leeg. Of zo. En aanschouw de harde waarheid.quote:
tis Ice Cube die de hoofdrol speelt in xXx 2, niet Ice-Tquote:Op maandag 23 mei 2005 16:46 schreef kinky_queen het volgende:
XXX 2: STATE OF THE UNION
Zo dom dat het leuk word en Ice-T vind ik een prima ruil voor Vin Diesel
Hele leuke film inderdaad! Leuk als dat vrouwtje en die hond les triplets voor het eerst ontmoeten bij dat kampvuurtje. Swingende scene.quote:Vanmiddag gezien:
Les Triplettes De Belleville
Leuke, originele en interessante tekenfilm. Mooi geanimeerd, leuke muziek. Het is knap om te zien hoe een film waarin zo weinig wordt gezegd toch de hele tijd weet blijven te boeien. Dat komt dus door t leuke verhaal, de eigenaardige maar leuke personages en het mooie einde.
Toch is t maar goed dat ie maar 80 minuten duurt, anders was ie waarschijnlijk toch te saai geworden.
Nu is t zeker een aanrader
IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 7,7/10
PLEASE USE IMAGESHACK .. staat erquote:
Waarom doen ze het op andere fora wel?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:15 schreef Hare het volgende:
KINKY STOP HOTLINKING IMAGESHACK LARGE IMAGES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Thank you![]()
Misschien dat imageshack fok! op een blacklist heeft staan omdat er zoveel bezoekers komen? Of omdat er zoveel fok!kers zijn die imageshack gebruikenquote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:37 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Waarom doen ze het op andere fora wel?
die laatste is niet tekoop, ik download de meeste en als ik ze goed vind dan koop ik ze ALS ze te koop zijn tenminste bv bij dvdsoon of dvdpacificquote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:15 schreef linebear het volgende:
waar koop je al deze films, kinky_queen ?!?
Als je gewoon de clickable optie gebruikt werkt het perfect (thumbnail for forums 1):quote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:39 schreef Hare het volgende:
[..]
Misschien dat imageshack fok! op een blacklist heeft staan omdat er zoveel bezoekers komen? Of omdat er zoveel fok!kers zijn die imageshack gebruiken
Ik weet niet wat dat is met de rest, maar hier doen gewoon alle plaatjes het hoor.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 11:37 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Waarom doen ze het op andere fora wel?
ik zie ze ook gewoon, ook na f5 en het legen van m'n cachéquote:Op dinsdag 24 mei 2005 12:42 schreef Morrigun99 het volgende:
Ik weet niet wat dat is met de rest, maar hier doen gewoon alle plaatjes het hoor.![]()
Heb je de Theatrical of DC gezien?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 12:58 schreef Kolkus het volgende:
Cinema Paradiso
Erg mooie film, met een schitterende soundtrack van Ennio Morricone.
Verhaal steekt sterk in elkaar, wat tot een mooi einde komt in de ontroerende eindscene.
Eigenlijk is dit een film waar alles aan klopt.
Indrukwekkend.
Een minuutje of 50quote:
quote:Originally released in Italy at 155 minutes; after a very poor box office performance, the film was pulled out of circulation and shortened to 123 minutes. After it won the Special Jury Prize at the 1989 Cannes festival and the Best Foreign Film Oscar, it was re-released in Italy on video first in its initial 155 minutes cut and then in a special 170-minutes director's cut.
Ah ok, ik heb de korte versie, hij duurde zo'n 120 minuten.quote:
quote:Op maandag 23 mei 2005 16:46 schreef kinky_queen het volgende:
L'ISOLA DEGLI UOMINI PESCE
ISLAND OF THE FISHMEN/SCREAMERS/ISLAND OF MUTATIONS/SOMETHING WAITS IN THE DARK
Haahahahahahahahhhahaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!
GEWELDIG!
Een aantal schipbreukelingen ontdekken op een eiland een gestoorde professor die mensen muteerd in 'gillmen' om de schatten op te duiken van het verloren gewaande Atlantis
Een giller
[afbeelding]
[afbeelding]
En dat niet eens even melden in het door mij aangemaakte topique wat speciaal voor jou gemaakt is?quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:54 schreef Sai het volgende:
Ik zag vandaag She Hate Me...
Het grote baggerfilm topic? Zo slecht vond ik hem nou ook weer niet hoor.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:58 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
En dat niet eens even melden in het door mij aangemaakte topique wat speciaal voor jou gemaakt is?
![]()
homo
quote:Op woensdag 25 mei 2005 00:28 schreef Sai het volgende:
Het grote baggerfilm topic? Zo slecht vond ik hem nou ook weer niet hoor..
Heb je 'em in het Italiaans bekeken of een Engelse overdub? Bestaat die laatste versie uberhaupt?quote:Op maandag 23 mei 2005 16:46 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
L'ISOLA DEGLI UOMINI PESCE
ISLAND OF THE FISHMEN/SCREAMERS/ISLAND OF MUTATIONS/SOMETHING WAITS IN THE DARK
De engelse overdub met sporadisch Duitse ondertiteling.quote:Op woensdag 25 mei 2005 09:00 schreef Tijn het volgende:
[..]
Heb je 'em in het Italiaans bekeken of een Engelse overdub? Bestaat die laatste versie uberhaupt?
Vette film inderdaad. Die heb ik maanden geleden in de Metropolis te Antwerpen gezien. Vergeet er niet bij te vermelden dat de gehele soundtrack van Massive Attack is. Af en toe briljante muziekmomenten....quote:Op dinsdag 24 mei 2005 23:43 schreef Wepeel2 het volgende:
Unleashed
Jet Li is een man die van jongs af aan is opgevoed als een moordenaar, of eigenlijk als een beest, inclusief halsband. Hij wordt gebruikt om smerige klusjes op te knappen voor zijn 'baas', een afperser en beroepscrimineel.
Ik had de trailer al gezien en op basis daarvan leek het me een stijlvolle actiefilm. En dat is het ook. Jet Li zet erg goed zijn getormenteerde hoofdpersonage neer (hoewel het natuurlijk geen ontzettend diep uitgewerkte rol is) en ook Morgan Freeman is weer aangenaam, dit maal in de rol van een blinde pianostemmer. De gevechten, waar het voor een groot gedeelte om draait, zijn uitstekend in beeld gebracht. De vechtscene in het toilet was mijn favoriet.
Goede actiefilm en een kleine aanrader.
7
quote:Op woensdag 25 mei 2005 12:20 schreef Morpheus2002 het volgende:
Elephant
Ook had Gus het schietgedeelte wel wat mooier in beeld mogen brengen.
De versie die ik heb gezien is ingeEngelstquote:Op woensdag 25 mei 2005 09:00 schreef Tijn het volgende:
Heb je 'em in het Italiaans bekeken of een Engelse overdub? Bestaat die laatste versie uberhaupt?
quote:
Vond ik ook, aan het einde van de film ontspoord het verhaal nogal.quote:Op woensdag 25 mei 2005 21:45 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Akira
Het einde is supervaag en door dat einde gaat de film uit als een kaars.
Wist je dat de film het regie debuut is van de producer van die twee films? Daarom lijkt hij er zo op. En de man doet het erg leuk, maar is duidelijk geen Guy Ritchie.quote:Op donderdag 26 mei 2005 10:48 schreef dolle_hond het volgende:
layer cake
lock, stock & two smoking barrels was heel sterk, snatch was goed en deze film past in dat rijtje. ook qua volgorde.
best amusant, maar minder dan de andere 2. vooral omdat we de andere twee al kennen en deze film graag er op wil lijken. (vooral LS2SB).
let wel: de film is best de moeite waard, zeker als je van de andere twee hebt genoten. je wil ook best weten hoe t verder gaat enzo.
maar je voelt voortdurend het idee erdoor, van een klein broertje, dat op de grote broer wil lijken.
Ik heb de TV remake gezien vóór het origineel, en destijds viel me het spel van de hoofdrolspelers op. Pas later leerde ik dat Jack Lemmon en George C. Scott ook gewoon fantastische acteurs zijn. Is de remake wel zoveel minder dan het origineel?quote:Op donderdag 26 mei 2005 11:01 schreef Smots het volgende:
Afgelopen week: 12 Angry Men. (Nee, niet de TV remake!)
Niet zoveel, maar wel minder. Scott is gelijk aan Cobb, maar Lemmon is geen Fonda. Fonda is toch nog net iets subtieler. En in het origineel doet Tony Danza niet mee, dat is ook al een serieus verschilquote:Op vrijdag 27 mei 2005 10:33 schreef Sokolsky het volgende:
[..]
Ik heb de TV remake gezien vóór het origineel, en destijds viel me het spel van de hoofdrolspelers op. Pas later leerde ik dat Jack Lemmon en George C. Scott ook gewoon fantastische acteurs zijn. Is de remake wel zoveel minder dan het origineel?
En je vergeet voor de gemakkelijkheid nog maar even War of the Worlds, King Kong e.d.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:01 schreef Timo20 het volgende:
De strijd voor de beste film zal op t einde van t jaar nog hard worden. Wie zal er winnen: Revenge of the Sith of Sin City?? Ik gok op een gelijkspel
Heb die vandaag ook gekeken....leuke film, voorspeelbaar...maar als je een meisje bent en erg romantisch bent ingesteld en je Ashton Kutcher erg fijn vind om te bekijken....errug leuke film .quote:Op woensdag 25 mei 2005 10:18 schreef Gorro het volgende:
A Lot Like Love (Nigel Cole, 2005)
Aardige romantische comedy met een standaard verhaal. Amanda Peet en Ashton Kutcher vormen een leuk koppel en weten de film aardig te dragen. Het spreekt voor de film dat hij niet in een hoop flauwe grapjes verzandt, maar vooral op de romantiek in speelt. Weinig nieuws onder de zon, maar weet de aandacht redelijk vast te houden. **½
Dat is niet waar. De film is bijzonder matig ontvangen.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 00:58 schreef hornage het volgende:
De Dominee
Jah, iedereen was vol lof over deze film
ow, ik dacht adhv verschillende recensies dat dit een film is die liet zien dat nederlands ooit nog wel eens films leert makenquote:Op zaterdag 28 mei 2005 01:09 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Dat is niet waar. De film is bijzonder matig ontvangen.
ja die vergeet ik idd. maar ff anders wordt t rijtje zo lang hequote:Op zaterdag 28 mei 2005 00:12 schreef Hare het volgende:
[..]
En je vergeet voor de gemakkelijkheid nog maar even War of the Worlds, King Kong e.d.
ja je staat er soms van de kijken wat een goede films er al gemaakt werden in de jaren 70quote:Op zaterdag 28 mei 2005 17:45 schreef ArmaniMania het volgende:
Een film uit 1979, maar wat een film. Ech super gewoon. Niet echt bekende spelers, maar dat acteerwerk en dan voor in die tijd.
Mijn cijfer: 8.5
kwestie van smaak ook... in ieder geval heb ik genoten of ik nou wel of geen smaak hebquote:Op zaterdag 28 mei 2005 19:10 schreef spacemangraig het volgende:
[..]
ja je staat er soms van de kijken wat een goede films er al gemaakt werden in de jaren 70![]()
quote:Op zaterdag 28 mei 2005 17:45 schreef ArmaniMania het volgende:
maar dat acteerwerk en dan voor in die tijd.
ik heb speciaal de special edition gehaald, met 2 dvd`s en action figures en een boekje met achtergrond info. Die muziek brengt je echt mee in de film.quote:
Oquote:Op zaterdag 28 mei 2005 19:36 schreef ArmaniMania het volgende:
[..]
ik heb speciaal de special edition gehaald, met 2 dvd`s en action figures en een boekje met achtergrond info. Die muziek brengt je echt mee in de film.
Hé die heb ik gisteravond ook gezien.quote:Op zondag 29 mei 2005 01:05 schreef Tokus het volgende:
Hostage
bovengemiddelde gijzelthriller met Bruce Willis. stelletje wannabe-criminelen neemt wat rijkeluitjes in gijzeling, Bruce komt ze redden maar ook zijn familie wordt gekidnapt. lastig lastig lastig.
Ik vind What the #$*! Do we (k)now?! een onsamenhangend geheel. Het wil te veel en bezwijkt er falikant onder .. een onvoldoende is het.quote:Op zondag 29 mei 2005 09:35 schreef Viking84 het volgende:
Ga straks What the bleep do we know
Heb gisteren ook Closer gezien.quote:Op dinsdag 17 mei 2005 09:40 schreef hornage het volgende:
Closer
Ik had deze film gedownload omdat het acteerwerk wat oscar nominaties had gekregen. Ik verwachte alleen een nogal flauwe romantische film waarin een vierkantsrelatie werd uitgediept. Tot op zekere hoogte gebeurt dit ook wel alleen het verhaal zit zo sterk in elkaar en de karakters zijn zo gaaf! Vooral Clive Owen zet echt een geweldig persoon neer. Mijn favoriete stuk is als hij ff los gaat tegen Julia Roberts. Geweldig acteerwerk!
De film is voornamelijk een dialoogfilm waarin veel wordt gepraat met af en toe geen muziek maar dat zorgt juist voor een goede sfeer. Sommige shots van de acteurs zijn heel ouderwets opgenomen. Groot shot waarin bijna schokkerig opeens ingezoomd wordt op de acteur. Natalie Portman is trouwens erg fijn om te zien en het begin deed me zeker denken aan Eternal Sunshine Of The Spotless Mind.
Bij elkaar dus zeker een meevallende film die echt geniale momenten heeft. Een 7,5.
Vincentquote:Op zondag 29 mei 2005 12:31 schreef BloodyLotte het volgende:
Closer
Hij is niet heel spectaculair, maar ik vond het spel van Nathalie Portman echt heel erg mooi.
quote:Op zondag 29 mei 2005 17:47 schreef BloodyLotte het volgende:
Je bent de 1e hier op Fok die het herkent.![]()
Ik zie het ook voor het eerstquote:Op zondag 29 mei 2005 17:47 schreef BloodyLotte het volgende:
Je bent de 1e hier op Fok die het herkent.![]()
Zeker Burtons beste!! En dat als extraatje bij The Nightmare before Christmas! Burton Fanboy hieroquote:Op zondag 29 mei 2005 21:19 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Ik zie het ook voor het eerst
Leuke avatar BloodyLotte, van mischien wel Burton's beste!
Laag tempo?quote:Op maandag 30 mei 2005 09:40 schreef Frollo het volgende:
..... En ook in deze derde episode ligt het tempo laag, ....
Ja, ik vond het maar een hoop gepraat tussen Anakin+Amidala, Anakin+Palpatine, Anakin+Obi-Wan, Obi-Wan+Jedi Council etc.quote:
Dat snap ik ook niet helemaal. Meestal zijn het korte gesprekjes waarna de actie weer losbarst.quote:
Ik heb deze film zaterdag voor de tweede keer gezien en dan valt het meestal wat beter op welke stukken wat trager zijn. In dit geval waren dat enkele gesprekken na de eerste 20 minuten (ruimtegevecht), maar zeker nadat Palpatine z'n ware aard prijsgeeft aan Anakin raakt de film in een stroomversnelling om niet meer tot stilstand te komen.quote:Op maandag 30 mei 2005 09:46 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ja, ik vond het maar een hoop gepraat tussen Anakin+Amidala, Anakin+Palpatine, Anakin+Obi-Wan, Obi-Wan+Jedi Council etc.
Graphics, het zijn poppen en decorsquote:Op maandag 30 mei 2005 15:02 schreef pberends het volgende:
Gister Team America World Police gezien. Slechte film, af en toe een lachmoment. Graphics zijn wel mooi. 3,0.
als er in 1 film t tempo niet laag ligt is t toch wel in Ep. IIIquote:Op maandag 30 mei 2005 09:46 schreef Frollo het volgende:
[..]
Ja, ik vond het maar een hoop gepraat tussen Anakin+Amidala, Anakin+Palpatine, Anakin+Obi-Wan, Obi-Wan+Jedi Council etc.
wat is er mooi aan die "graphics" ? gewoon expres niet al te goed poppenspel, om het nog absurder te maken dan het al is.quote:Op maandag 30 mei 2005 15:02 schreef pberends het volgende:
Gister Team America World Police gezien. Slechte film, af en toe een lachmoment. Graphics zijn wel mooi. 3,0.
Heeeeeeeey, die heb ik een week of twee geleden ook zitten te kijken.quote:Op maandag 30 mei 2005 23:42 schreef Durbin het volgende:
In the Mouth of Madness
[afbeelding]
John Trent is een verzekeringsfraude-inspecteur die de opdracht krijgt de verdwijning van de beroemde horrorschrijver Sutter Crane te onderzoeken. Om meer over de schrijver te weten te komen, leest John enkele boeken waarna hij al meteen vreemde visioenen beleefd. Na enige speurwerk achterhaalt hij de mogelijke verblijfplaats van de schrijver en gaat samen met Linda Styles, de editor, op pad. Onderweg lijken ze steeds meer het gevoel voor realiteit te verliezen. Een uitstekende film van John Carpenter, die met een rustige opbouw het toenemende waanheidsgevoel weet te verbeelden. De hele film straalt een lekkere beklemmende sfeer uit en heeft een aantal erg goede scenes. Aanrader.![]()
"Reality isn't what it used to be."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The dog who is so angry he cannot move. He cannot eat. He cannot sleep. He can just barely growl. ...Bound so tightly with tension and anger, he approaches the state of rigor mortis.
Ik heb de vorige pagina (ofzo) ook al gemeld dat ik 'm gezien had. Op 'mijn' andere forum schreef ik er dit over:quote:
Een beetje makkelijk is het wel hoor, een film van Uwe Boll afzeiken. Da's hetzelfde als een pagina vol schrijven over hoe smerig een emmer kots in je gezicht is. Ik kan ook wel een diepgravend essay eruit jassen over hoe waardeloos een filmmaker als ehm.... nou, bijvoorbeeld J. Christian Ingvordsen is, maar daar trap ik (net als jij) wel enorm een open deur mee in.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 11:32 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Ik heb de vorige pagina (ofzo) ook al gemeld dat ik 'm gezien had. Op 'mijn' andere forum schreef ik er dit over:
Alone in the Dark
Je ziet dat ik het best een beetje met je eens ben...
Ja, ik weet niet hoe ik het anders moest noemenquote:
quote:Op maandag 30 mei 2005 22:18 schreef Tokus het volgende:
[..]
wat is er mooi aan die "graphics" ? gewoon expres niet al te goed poppenspel, om het nog absurder te maken dan het al is.
Dat ís ook, je moet het ook met een korreltje zout nemen. Alsof ik hoge verwachtingen van de film had. Maar imo kunnen films ook door hun enorme foutheid leuk zijn, met als bewijs Ed Woods oeuvre. En dat zijn Bolls films niet helaas. Ik ben ook heus wel in staat een film objectief te beoordelen, maar omdat ik Hous of the Dead ook al gezien had (en verschrikkelijk vond) leek me dit wel toepasselijk.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 12:00 schreef Smots het volgende:
[..]
Een beetje makkelijk is het wel hoor, een film van Uwe Boll afzeiken. Da's hetzelfde als een pagina vol schrijven over hoe smerig een emmer kots in je gezicht is. Ik kan ook wel een diepgravend essay eruit jassen over hoe waardeloos een filmmaker als ehm.... nou, bijvoorbeeld J. Christian Ingvordsen is, maar daar trap ik (net als jij) wel enorm een open deur mee in.
quote:I love some terrible movies and I very rarely see a movie where I can't say a couple positive things about it. This movie was truly aweful. I just hope they can cure the cancer I got from watching it.
quote:This movie gave me diabetes? I think you mean "diarrhea".
Oh, wait... that's what the movie was MADE OF.
My bad.
sin city vond ik echt bagger en dat kwam niet alleen door hjet zwart-wit...quote:Op dinsdag 31 mei 2005 14:49 schreef BigDick het volgende:
gister Sin City in the Sneak P.
GEWELDIG
ontzettend over the top, enorme sfeer, topvrouwen.
lang niet meer zo genoten
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:37 schreef Smots het volgende:
Gisteren: Man On Fire, van Tony Scott.
Visueel opgepofte partytime, een verhaal van 2X niks, maar door Denzel's intense spel was deze film toch héél goed te doen.Die ga ik vanavond nog ff kijkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ons soort mensen, trapt reeds jaren blij van zin, het vuile plebs de modder in.
Ons soort mensen, steunpilaar van vaderland en koningin.
Waaraan dan nog meer? En wat was er mis met zwart-wit?quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:02 schreef mschol het volgende:
[..]
sin city vond ik echt bagger en dat kwam niet alleen door hjet zwart-wit...
Wel spoiler tags aub. Ik ga morgenavond pas!!!!!!!!!quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:49 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Waaraan dan nog meer? En wat was er mis met zwart-wit?
Hahahahah, neuh, kansloze filmquote:Op dinsdag 31 mei 2005 08:23 schreef hornage het volgende:
#28 Alone In The Dark
Damn, ik denk dat KQ hiervan had genoten. Ik geef hem iig een 3.
Opmerkelijk. Ik vond 't een zeer matige film met mooi camerawerk. Beide hoofdpersonen vond ik onsympathiek; een zogenaamde top-huurmoordenaar die z'n zaken verprutst en een lozer van een taxichauffeur. Het hele plot hangt van toevalligheden aan elkaar, met aan 't eind nog een beetje de suggestie dat het allemaal gepland was.quote:Op dinsdag 31 mei 2005 16:26 schreef Wepeel2 het volgende:
Collateral
Eindelijk weer eens een echt goede film die me bij zal blijven. Geweldig! De film heeft een hallucinerende sfeer die overeenkomt met Taxi Driver. Muziek en beeld vullen elkaar prachtig aan en hoewel ik niet zo erg kapot ben van Tom Cruise doet hij het in deze film behoorlijk goed.
Maar het is vooral de prachtige cameravoering en de muziek die deze film maken. Complimenten voor Michael Mann!
8,5
En het spel was zo extreem sfeervol. .. weer een game-adaption wat stom uitgewerkt is.quote:
Waarom dan wel ...quote:Op dinsdag 31 mei 2005 15:02 schreef mschol het volgende:
[..]
sin city vond ik echt bagger en dat kwam niet alleen door hjet zwart-wit...
quote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:37 schreef Smots het volgende:
Gisteren: Man On Fire, van Tony Scott.
Visueel opgepofte partytime, een verhaal van 2X niks, maar door Denzel's intense spel was deze film toch héél goed te doen.Ik vond het een geweldig film! Een van de beste van 2004. Rauw en genadeloos en gefilmd in een hyperactieve stijl.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Alleen het einde was poep, gelukkig staat op de DVD ook het alternatieve einde dat veeeeeeeeel beter is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik heb geen tijd voor leuk,... ik maak alleen tijd voor episch! - Chocobo
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |