quote:
Op woensdag 18 mei 2005 10:29 schreef Gorro het volgende:Hostage (Florent Emilio Siri, 2005)
. De openingscredits zijn trouwens wel tof gedaan, hoewel ik daardoor wel even dacht dat we
Sin City in de sneak kregen
![]()
. ***
wij dachten precies t zelfde toen we m in de sneak zagen
![]()
Afgelopen nacht gezien in de nachtvoorstelling in Kinepolis Brussel:
Star Wars Episode III - Revenge Of The SithHet slotstuk in de Star Wars saga, en wat voor 1. Om deze film te beschrijven heb je maar 1 kort woord nodig:
BRILJANT!!!. Wat een superfilm!! Hij overtrof echt al mijn (en die van alle andere bezoekers) verwachtingen. De effecten zijn er, in tegenstelling tot Ep. I en II, super mooi uit en je ziet t er tenminste niet aan af dat t nep is. Het niveau van het acteren, de actie scenes en het tempo zijn uitermate hoog. De film verveelt werkelijk geen moment. Zelfs de drama scenes zijn geweldig, waarbij je toch regelmatig bijna met de tranen in de ogen zit
![]()
. De score is prachtig, de montage geweldig. En weer steelt Hayden Christensen de show, een geweldige perfomance die hij neerzet.
Na Episode I en II had ik niet veel vertrouwen meer in deel III, maar de trailers deden me positief stemmen en die stemming is na t zien van de film alleen maar beter geworden. Hierbij vergeleken zijn Ep. I en II gedegradeerd tot matige B-films
![]()
. En Sin City moet toch wel heeeeel erg goed zijn, wil ie RotS verdringen als beste film van t jaar... Nu al...
Een waardig, nee geweldig slotstuk op de ultieme saga
Vanavond weer
IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 9,7/10