abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:19:01 #1
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220285721
quote:
Volgens president Donald Trump is een Amerikaanse "armada" op weg naar het Midden-Oosten. Hij zegt dat de VS de situatie in Iran nauwlettend in de gaten blijft houden. Volgens de VN is er in Iran inmiddels sprake van het "dodelijkste geweld" sinds de revolutie in 1979.
"Er zijn een hoop schepen die kant op, gewoon voor het geval dat", zei Trump in de nacht van donderdag op vrijdag aan boord van regeringsvliegtuig Air Force One. "Ik zou liever zien dat er niets gebeurt, maar we houden ze nauwlettend in de gaten."
The Guardian meldt dat vliegdekschip USS Abraham Lincoln met meerdere geleide luchtafweerraketten op weg is naar het Midden-Oosten. Het schip komt ergens in de komende dagen aan.
Ook worden verschillende luchtafweersystemen opgetuigd in bestaande Amerikaanse bases in Israël. Het Verenigd Koninkrijk meldt dat het op verzoek van Qatar enkele gevechtsvliegtuigen naar dat land stuurt.
Trump dreigt al langer met geweld in Iran, dat te maken heeft met de hevigste en dodelijkste protesten in lange tijd. Iraniërs gaan sinds december massaal de straat op vanwege economische malaise in dat land. De demonstraties, die met harde hand worden neergeslagen, worden gezien als een van de grootste uitdagingen ooit voor het regime van ayatollah Ali Khamenei.

Dodelijkste geweld in Iran sinds 1979

Tot nu toe zijn volgens schattingen van mensenrechtenorganisaties meer dan vijfduizend doden gevallen door het optreden van het regime, onder wie tientallen kinderen. Een verkenningsmissie van de Verenigde Naties in Iran spreekt van het dodelijkste geweld tegen demonstranten sinds de Iraanse revolutie van 1979.
De VN-verkenningsmissie zegt bewijs te hebben dat het dodental door overheidsgeweld veel hoger ligt dan de officiële cijfers die Iran naar buiten heeft gebracht. Woensdag zei de regering dat er 3.100 doden zijn gevallen.
Trump dreigt met militaire actie als de Iraanse regering demonstranten blijft doden, al blijft het vooralsnog vooral bij dreigen. Volgens experts hebben de Amerikanen ingecalculeerd dat een Amerikaanse militaire interventie waarschijnlijk geen val van het regime teweegbrengt. Bovendien zouden omliggende Golfstaten druk hebben uitgeoefend om niet tot geweld over te gaan.
Iran ontkent dat onder druk VS achthonderd executies zijn uitgesteld

Trump claimde vorige week een succes door te stellen dat Iran achthonderd executies van demonstranten had uitgesteld vanwege de Amerikaanse dreiging. Iran zegt vrijdag dat dat niet het geval is. Er waren überhaupt geen executies gepland, is de Iraanse lezing.
Het regime zei eerder dat demonstranten die betrokken zijn bij geweld, de doodstraf riskeren. Volgens de Iraanse Revolutionaire Garde - het militaire elitekorps van het regime - lokt een "buitenlands commandocentrum van inlichtingendiensten" geweld uit bij protesten. De Iraanse regering denkt dat vooral Israël en de VS met behulp van geweld van groepjes in Iran een staatsgreep beogen.
https://www.nu.nl/midden-(...)-revolutie-kent.html

Osint accounts melden al veel langer veel groot materieel richting midden Oosten, B2’s tankers e.d. gingen 2 weken geleden al die kant op en nu een grote Carrier met alle begeleiding.

Het is wachten tot de VS actief gaat worden in Iran en extreme islamieten een kopje kleiner maakt.

Mooi om hier te volgen.

Livestream:
Bekijk deze YouTube-video
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:19:28 #2
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220285727
twitter


Denk dat de beëdiging morgen niet doorgaat.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220285744
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:19 schreef MissButterflyy het volgende:
[ x ]

Denk dat de beëdiging morgen niet doorgaat.
Jammer, zou zomaar een knalfuif kunnen worden.
Zonder wrijving geen glans
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:20:56 #4
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220285747
Het drinkwater tekort gaat er ook aan komen met temperaturen van 60C

Iran gaat veel erger worden dan GAZA
https://www.vn.nl/het-lot(...)ptzwAHhDRwaJ3r1LlIha
quote:
AI-overzicht
Iran beleeft in 2025-2026 een acute, door de mens verergerde, watercrisis, waarbij miljoenen inwoners in o.a. Teheran dreigen zonder drinkwater te komen ("Day Zero").

Extreme droogte, wanbeheer, en lege stuwmeren (zoals het Karajstuwmeer) veroorzaken de crisis.

De overheid voert waterbeperkingen in, terwijl het grondwaterpeil dramatisch is gedaald.

Kernpunten van de watercrisis in Iran:

Acute tekorten in Teheran: De hoofdstad, met meer dan 10 miljoen inwoners, kampt met een waterstand in cruciale stuwmeren die op het laagste niveau in 100 jaar staat.

"Day Zero" dreiging: President Pezeshkian waarschuwde dat zonder voldoende regen, de stad zonder kraanwater kan komen te zitten.

Oorzaken: Naast langdurige droogte (vijf jaar), wordt de crisis veroorzaakt door inefficiënt waterbeheer, overmatig gebruik in de landbouw en het leeglopen van grondwaterreserves.
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:21:29 #5
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220285754
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:20 schreef michaelmoore het volgende:
Het drinkwater tekort gaat er ook aan komen met temperaturen van 60C

Iran gaat veel erger worden dan GAZA
Je zou zomaar gelijk kunnen krijgen. De situatie was al penibel, dat gaat er nu niet beter op worden.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:22:23 #6
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220285768
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is echter gerechtvaardigd, het doel van Rusland niet.
Wat is het doel van de VS dan?
The End Times are wild
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:22:24 #7
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220285769
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:20 schreef michaelmoore het volgende:
Het drinkwater tekort gaat er ook aan komen met temperaturen van 60C

Iran gaat veel erger worden dan GAZA
[..]

Gelukkig is er dan vrijheid.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220285788
Dat nu.nl is echt zo ongelofelijk bizar diep gezonken hè. Iran gebruikt al een week clustermunitie boven Israel en totale stilte op dat activistische linkse Nu. Maar nu Israel wat trafos geexplodeerd zijn met een flits en de nu.nl redactie extremisten grijpen het meteen aan voor propaganda doeleinden met een mega grote headline prominent op de website. Het is echt gestoord wat nu.nl de afgelopen jaren voor complete desinformatie de Nederlandse onwetende massa hun hersenen in prent. Dit zou een reden moeten zijn tot dezelfde onderzoeken naar bepaalde media zoals destijds plaatsvonden bij de toeslag affaire en allerlei rampen in het verleden. Vooral omdat Nu zich voordoet gewoon rechtstreeks te herposten van ANP. Echt stuitend.
pi_220285800
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:22 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Gelukkig is er dan vrijheid.
Ga eens in gesprek met wat Iraniërs in plaats van sarcastisch vanuit je Westerse geest oordelend kletsen.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:25:49 #10
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220285804
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:12 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:

[..]
Er is niets mis met wat die twee mensen in die video zeggen.
Als jij vindt dat ze daarom uitgezet moeten worden, dan denk ik eerder dat jij uitgezet moet worden.
Nee hoor, ik dien niet uitgezet te worden, deze individuen echter wel aangezien hun attitude vijandig en anti-Westers is.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:26:10 #11
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220285807
Weinig geld voor veel boem.
twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:27:21 #12
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220285820
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:22 schreef LXIV het volgende:

[..]
Wat is het doel van de VS dan?
Het doel van de VS is het gevaar wegnemen dat het Iraanse regime vormt jegens de VS en diens bondgenoten.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_220285828
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:26 schreef Perrin het volgende:
Weinig geld voor veel boem.
[ x ]
Nice! Ook mooi dat een Turks bedrijf het levert. Links is toch altijd zo’n fan van multikul? Dit is het voorbeeld van multicultureel succes!
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:28:26 #14
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220285830
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is het gevaar wegnemen dat het Iraanse regime vormt jegens de VS en diens bondgenoten.
Ok. Je bent tenminste niet zo naïef te beweren dat het om vrouwenrechten gaat oid…
The End Times are wild
pi_220285836
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is het gevaar wegnemen dat het Iraanse regime vormt jegens de VS en diens bondgenoten.
Je vergeet nog dat er een bende gestoorden aan de macht is/was daar die als hoogste doel het martelaarschap zagen, die ze konden bereiken door hun eeuwige dreigementen van vernietiging van USA en Israel realiteit te maken met het starten van een kernoorlog. Onbegrijpelijk dat mensen in Europa en ook delen van de VS dat niet begrijpen. Ook al stort het land in chaos, pech gehad dan, maar het is sowieso al enorme winst als die tulbanden hun hoogste doel niet kunnen bereiken, namelijk zichzelf en hun vijanden met een nucleaire oorlog om zeep helpen. Dit is wat ze letterlijk al 50 jaar zeggen en waar ze iedere dag een stuk dichterbij kwamen.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:33:30 #16
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220285858
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:55 schreef MissButterflyy het volgende:
[ x ]
Was er ook weer ingetrapt maar dit zijn dus oude beelden blijkbaar, van een brandje ooit.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:34:32 #17
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_220285867
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:22 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Gelukkig is er dan vrijheid.
Dat heeft het regime veroorzaakt.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:35:54 #18
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220285883
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:25 schreef Eagles89 het volgende:

[..]
Ga eens in gesprek met wat Iraniërs in plaats van sarcastisch vanuit je Westerse geest oordelend kletsen.
Het is een beetje moeilijk praten met de mensen uit die dorpen die nu geen water meer hebben maar ze zijn vast helemaal happy de peppy.
Wat denk je zelf, flapdrol??

Dat soort acties slaan natuurlijk nergens op. Het regime aanpakken, prima. Maar dit niet.
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:36:46 #19
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220285890
quote:
2s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:33 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Was er ook weer ingetrapt maar dit zijn dus oude beelden blijkbaar, van een brandje ooit.
Oké, grok zegt dat het wel waar is. Tenminste, toen ik het checkte. :?
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:38:51 #20
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220285913
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:36 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Oké, grok zegt dat het wel waar is. Tenminste, toen ik het checkte. :?
Hmm, ik zal het nog eens checken. Niet dat Grok gelijk heeft maar als ik beelden opzoek lijkt dat toch weer een andere toren.

Dus misschien is het toch wel waar _O-

Er zitten super veel Dubai PR mensen op het web heb ik het idee, die doen alsof er niks aan de hand is.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:41:53 #21
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_220285935
Weer flink wat raketten richting Tel Aviv. Sinds Iran alle early-warning radars heeft uitgeschakeld gaan de sirenes echt pas af als de raketten bijna in beeld zijn.
pi_220285946
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:46 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Maar hadden we dan ook in moeten grijpen tegen de USA?
Of tegen Israël?
Nee? Ik ben tegen het blok Rusland/Iran/Noord-Korea, die ons als vijand beschouwen. Waarom ingrijpen als iemand iets doet tegen de vijand? Dat zou net zo dom zijn als in Nederland of Amerika wonen en dan pro-Rusland of niet anti-Iran zijn.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:43:54 #23
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_220285947
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:29 schreef Eagles89 het volgende:

[..]
Je vergeet nog dat er een bende gestoorden aan de macht is/was daar die als hoogste doel het martelaarschap zagen, die ze konden bereiken door hun eeuwige dreigementen van vernietiging van USA en Israel realiteit te maken met het starten van een kernoorlog. Onbegrijpelijk dat mensen in Europa en ook delen van de VS dat niet begrijpen. Ook al stort het land in chaos, pech gehad dan, maar het is sowieso al enorme winst als die tulbanden hun hoogste doel niet kunnen bereiken, namelijk zichzelf en hun vijanden met een nucleaire oorlog om zeep helpen. Dit is wat ze letterlijk al 50 jaar zeggen en waar ze iedere dag een stuk dichterbij kwamen.
Maar een ontoerekeningsvatbare Alzheimerpatient met kleuterachtige grootheidswaan en directe beschikking over het grootste kernwapenarsenaal ter wereld is verder geen probleem hoor. Of mag die wat jou betreft ook preventief geruimd worden?
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:43:54 #24
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220285948
Gelukkig hebben Tucker Carlson en Candance Owens de beweegredenen achter deze oorlog uitgezocht. Chabad (een chassidische stroming van ultraorthodoxe Joden) zit volgens hen achter de oorlog in Iran.

twitter


twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:49:23 #25
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_220285990
quote:
9s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:43 schreef HowardRoark het volgende:
Gelukkig hebben Tucker Carlson en Candance Owens de beweegredenen achter deze oorlog uitgezocht. Chabad (een chassidische stroming van ultraorthodoxe Joden) zit volgens hen achter de oorlog in Iran.

[ twitter ]

[ twitter ]
Interessant. Heel interessant. Die Kushner is inderdaad wel een griezel.
Een cult die de westerse wereld van binnenuit kapot wil maken. Maar deze kun je niet aan de buitenkant herkennen :X
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:49:34 #26
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220285992
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:26 schreef Perrin het volgende:
Weinig geld voor veel boem.
[ x ]
quote:
Israel is expected to finance the purchase in part using the $3.8 billion in annual U.S. military aid it receives.
Als ik het niet dacht, de rekening word dus gewoon betaald door de Joe the Plumber's en hun gezinnen. _O-
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:51:22 #27
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220286015
Aanvallen op de Amerikaanse ambassade in Irak, in Erbil in Irak en in Israël.

De Iraanse president heeft het niet meer zo onder controle wat ze doen daar.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220286022
quote:
9s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:43 schreef HowardRoark het volgende:
Gelukkig hebben Tucker Carlson en Candance Owens de beweegredenen achter deze oorlog uitgezocht. Chabad (een chassidische stroming van ultraorthodoxe Joden) zit volgens hen achter de oorlog in Iran.

[ twitter ]

[ twitter ]
Iran is lief, alles is de schuld van de Joden _O_
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:53:46 #29
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220286036
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:24 schreef Eagles89 het volgende:
Dat nu.nl is echt zo ongelofelijk bizar diep gezonken hè. Iran gebruikt al een week clustermunitie boven Israel en totale stilte op dat activistische linkse Nu. Maar nu Israel wat trafos geexplodeerd zijn met een flits en de nu.nl redactie extremisten grijpen het meteen aan voor propaganda doeleinden met een mega grote headline prominent op de website. Het is echt gestoord wat nu.nl de afgelopen jaren voor complete desinformatie de Nederlandse onwetende massa hun hersenen in prent. Dit zou een reden moeten zijn tot dezelfde onderzoeken naar bepaalde media zoals destijds plaatsvonden bij de toeslag affaire en allerlei rampen in het verleden. Vooral omdat Nu zich voordoet gewoon rechtstreeks te herposten van ANP. Echt stuitend.
Jep. Ze waren ook als eerste met het wijzen naar israel toen de pali raketten afzwaaide op dat ziekenhuis. Vol op de kop
En daarna een rectificatie een week later halverwege ergens onderin.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:55:48 #30
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220286055
Wel 1 persoon om het leven gekomen in Dubai door vallende drone stukken op een auto...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator zaterdag 7 maart 2026 @ 19:57:35 #31
236264 crew  capricia
pi_220286070
quote:
2s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:55 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wel 1 persoon om het leven gekomen in Dubai door vallende drone stukken op een auto...
Drie toch al?
Pakistaanse, Nepalese en Bengalese nationaliteit.

En vandaag weer een, begrijp ik van jou?

Even los van de 94 gewonden.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220286079
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:51 schreef MissButterflyy het volgende:
Aanvallen op de Amerikaanse ambassade in Irak, in Erbil in Irak en in Israël.

De Iraanse president heeft het niet meer zo onder controle wat ze doen daar.
Het was oliedom (badum tsk) dat ze Khamenei hebben uitgeschakeld. Hij was een stuk terughoudender dan zijn achterban en opvolger.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:58:58 #33
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220286082
quote:
2s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:55 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wel 1 persoon om het leven gekomen in Dubai door vallende drone stukken op een auto...
Ja, zag de beelden, die auto stond helemaal in de fik.
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:59:04 #34
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220286083
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:57 schreef capricia het volgende:

[..]
Drie toch al?
Pakistaanse, Nepalese en Bengalese nationaliteit.

En vandaag weer een, begrijp ik van jou?

Even los van de 94 gewonden.
Zonet bedoelde ik, bij die laatste aanval.

en nu.nl meldt ook die drone op dat gebouw nu

Brokstukken raken toren in luxe wijk Dubai
Brokstukken van een onderschepte raket hebben de gevel van een toren in de wijk Dubai Marina geraakt. Dat is een luxe wijk met veel hoogbouw. Volgens lokale autoriteiten zijn er geen gewonden gevallen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zaterdag 7 maart 2026 @ 19:59:49 #35
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220286091
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:57 schreef capricia het volgende:

[..]
Drie toch al?
Pakistaanse, Nepalese en Bengalese nationaliteit.

En vandaag weer een, begrijp ik van jou?

Even los van de 94 gewonden.
Ach. Dat zijn toch de 'secondary people'...
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:00:23 #36
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220286096
twitter


Het is toch niet zo dat ze doen alsof er niks aan de hand is.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220286107
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:51 schreef MissButterflyy het volgende:
Aanvallen op de Amerikaanse ambassade in Irak, in Erbil in Irak en in Israël.
Misschien wordt er weer een keer een Amerikaanse ambassade gegijzeld.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:01:16 #38
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220286108
twitter
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  Moderator zaterdag 7 maart 2026 @ 20:02:08 #39
236264 crew  capricia
pi_220286115
quote:
2s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:59 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Zonet bedoelde ik, bij die laatste aanval.

en nu.nl meldt ook die drone op dat gebouw nu

Brokstukken raken toren in luxe wijk Dubai
Brokstukken van een onderschepte raket hebben de gevel van een toren in de wijk Dubai Marina geraakt. Dat is een luxe wijk met veel hoogbouw. Volgens lokale autoriteiten zijn er geen gewonden gevallen.
Volgens lokale autoriteiten is het er sws veel veiliger dan in een gemiddelde Europese stad. En mag je geen beelden die iets negatiefs laten zien naar buiten brengen.

Tja.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220286129
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is echter gerechtvaardigd, het doel van Rusland niet.
Jij wilde een wapenembargo tegen Oekraïne aan het begin van de oorlog.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  Moderator zaterdag 7 maart 2026 @ 20:06:18 #41
236264 crew  capricia
pi_220286142
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:00 schreef MissButterflyy het volgende:
[ x ]

Het is toch niet zo dat ze doen alsof er niks aan de hand is.
Dit was vanmorgen.
Wie geloof je?
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:07:25 #42
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220286152
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:06 schreef capricia het volgende:

[..]
Dit was vanmorgen.
Wie geloof je?
[ link | afbeelding ]
Blijft vaag. Feit is wel dat alle vluchten werden omgeleid en stilgelegd en het hele vliegveld ontruimt werd. Dus tsja...

Mompelt iets over waarheid als eerste slachtoffer in oorlog...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220286199
Edit
pi_220286227
quote:
2s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:07 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Blijft vaag. Feit is wel dat alle vluchten werden omgeleid en stilgelegd en het hele vliegveld ontruimt werd. Dus tsja...

Mompelt iets over waarheid als eerste slachtoffer in oorlog...
Schijnt dat Emirates vluchten onder straaljager begeleiding kunnen opstijgen van sommige landingsbanen. Of konden. Maar Dubai/VAE heeft nou eenmaal veel geïnvesteerd in hun imago als super veilig land. En die battle vechten ze nu met eventueel torenhoge boetes voor het beschadigen van het imago.

[ Bericht 1% gewijzigd door Since2003 op 07-03-2026 20:24:31 ]
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:20:44 #45
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220286277
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:15 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Schijnt dat Emirates vluchten onder straaljager begeleiding kunnen opstijgen van sommige landingsbanen. Of konden. Maar Dubai heeft nou eenmaal veel geïnvesteerd in hun imago als super veilig land. En die battle vechten ze nu met eventueel torenhoge boetes voor het beschadigen van het imago.
Influencers, mensen op Reddit en op X zijn het al helemaal zat. Terwijl dit pas een week gaande is lol. Gaat nog wat worden...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220286345
quote:
Kader Abdolah over chaos in Iran en dood ayatollah: ‘Trump gaat deze oorlog niet winnen’
De Iraans-Nederlandse schrijver Kader Abdolah (71) leeft al dagen tussen hoop en wanhoop. Zijn vaderland wordt gebombardeerd, de toekomst is ongewis. Als politiek vluchteling weet hij dat het regime niet eindigt met de dood van ayatollah Khamenei. „Trump gaat deze oorlog niet winnen.’’
Tonny van der Mee
Redacteur nieuwsredactie
6 maart 2026, 11:30
•Laatste update: 11:57
Een paar dagen geleden ging Kader Abdolah hardlopen om zijn hoofd een beetje leeg te maken. Hij was zo in gedachten verzonken, dat hij aan het eind 30 kilometer had gerend in plaats van de beoogde 10 kilometer. „Ik had daar geen rekening mee gehouden, had geen water of eten. Ik was zo uitgeput dat ik bijna flauwviel.’’
Als marathonloper is Abdolah wel wat gewend, maar nu voelt het anders. Sinds de aanvallen van de Verenigde Staten en Israël op Iran schieten zijn emoties alle kanten op. Het ene moment voelt hij woede, het andere moment verdriet. Tussendoor probeert hij zijn gedachten te ordenen.
„Ik ben lichamelijk en geestelijk moe. Mijn vaderland wordt gebombardeerd en mijn familie is daar. De dag voor de oorlog begon, sprak ik ze voor het laatst. Sindsdien hebben we geen contact meer.’’
De aanval van zaterdag had de bestsellerauteur niet verwacht. De avond ervoor leken de onderhandelingen tussen de VS en Iran over het nucleaire programma de goede kant op te gaan. Althans, dat zeiden de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Aragchi en de Amerikaanse gezant Steve Witkoff op tv.
Beledigd en bedrogen
De volgende ochtend vielen de bommen op Iran en werd de Opperste Leider, ayatollah Ali Khamenei, gedood. „Ik ben verrast, beledigd en voel me bedrogen’’, zegt Abdolah. „Ik dacht dat ze een deal zouden sluiten. Zelfs de ayatollah werd misleid. Ik was naïef. Het voelde alsof ik een klap van Trump kreeg.’’
Een Iraanse vlag bovenop het puin van een gebombardeerd gebouw in Teheran.
Een Iraanse vlag bovenop het puin van een gebombardeerd gebouw in Teheran. © Getty Images
Uit Iran komen geen berichten over een grote vluchtelingenstroom naar de grens met Turkije, noch over een volksopstand. Deze oorlog gaat niet om het regime, zegt Abdolah. Dit gaat om het land en zijn overwegend sjiitische volk.
„Trump kan niet bepalen wat er in Iran gebeurt. De mensen zelf willen de toekomst bepalen. De sjiieten zijn een trots volk. Ze willen niet worden bevrijd door een ander. Dat willen ze zelf doen. Trump begrijpt de culturele en religieuze achtergrond niet.’’
Israël en de VS willen Iran blijven bombarderen totdat het regime zo zwak is dat het omvalt en het Iraanse nucleaire programma van de aardbodem is geveegd. Dat is een denkfout, zegt Abdolah. Ze kunnen atoomwetenschappers doden, maar niet de wetenschap. En ze kunnen de leiders elimineren, maar niet de ideologie.
Als een martelaar sterven
„Ze zeggen dat het regime beschadigd is, maar het is door de bombardementen juist sterker. Ze kunnen duizend ayatollahs doden, maar er komen weer nieuwe. Dit regime gaat tot het uiterste om aan de macht te blijven. Het martelaarschap zit in het dna van de sjiieten.’’
„Khamenei was nooit bang voor de dood, want dat was zijn droom. Hij smeekte God om als een martelaar te sterven. Ik wenste hem een normale dood toe, door ouderdom of ziekte. Nu heeft Trump van hem een held gemaakt.’’
Een billboard met het portret van ayatollah Ali Khamenei.
Een billboard met het portret van ayatollah Ali Khamenei. © Getty Images
Kader Abdolah, echte naam Hossein Sadjadi Qaemmaqami Farahani, weet wat een oorlog in Iran betekent. Hij vluchtte in 1985 uit zijn geboorteland en kwam drie jaar later als politiek vluchteling naar Nederland.
Broer geëexecuteerd
In Iran was hij lid van een politieke partij die zich verzette tegen het regime. Zijn broer werd geëxecuteerd, zijn zus belandde in de gevangenis omdat ze een manuscript van Abdolah over de Koerden in huis had.
Zijn pseudoniem is een eerbetoon aan zijn vrienden en partijgenoten Kader en Abdolah. Zij werden geëxecuteerd door het regime. De een tijdens het bewind van de laatste sjah Mohammad Reza Pahlavi, de ander onder ayatollah Khomeini na de Iraanse Revolutie van 1979.
De zoon van de laatste sjah, Reza Pahlavi, wordt nu gezien als de gedroomde nieuwe leider. Onzin, zegt Abdolah. „Jongeren zijn gebroken door de uitzichtloosheid en roepen uit wanhoop zijn naam. Maar hij is niet de juiste persoon. Hij is al bijna vijftig jaar niet in Iran geweest en heeft geen ervaring. Als hij komt, wordt het een burgeroorlog.’’
Feestende Iraniërs op de Dam in Amsterdam vieren de dood van ayatollah Ali Khamenei.
Feestende Iraniërs op de Dam in Amsterdam vieren de dood van ayatollah Ali Khamenei. © Joris van Gennip
Bovendien zit de gevreesde Iraanse Revolutionaire Garde in de haarvaten van de samenleving en economie. De leden zijn machtige miljardairs.
„Wie op straat in beweging komt, is een handlanger van Israël en wordt gedood. Dat hebben we twee maanden geleden gezien, toen duizenden jongeren bij protesten zijn gedood. Het is uitgesloten dat het volk nu in opstand komt. Tenzij het machtige regime zo platgebombardeerd is, dat mijn moeder over hun lijken kan lopen.’’
Geen tweede Vietnam
De sleutel ligt in een politieke oplossing. Die moet - ironisch genoeg - misschien van Trump zelf komen. „Het gaat hem om Rusland en China. En hij wil dat Iran in stukjes uit elkaar valt voor de veiligheid van Israël’’, zegt Abdolah.
„Maar Trump gaat deze oorlog niet winnen. Als hij Iran binnenvalt, wordt het een tweede Vietnam. Wij hebben gezien wat er in Irak is gebeurd, in Syrië, Afghanistan en Libië. Dat wil niemand.’’
Kader Abdolah.
Kader Abdolah. © Getty Images
Abdolah blijft hopen op een wonder. Dat Trump de oorlog stopt, omdat er niet snel genoeg resultaat is. Of dat binnen Iran een nieuwe leider opstaat die de hand uitsteekt naar de wereld. „Daar sta ik achter. Een oorlog kan ook mensen en gedachten veranderen. Ik vraag iedereen: bid voor mijn land en hoop met mij mee.’’
Moeder nog zien
Zijn eigen droom blijft voorlopig in de ijskast. Na de positieve geluiden over de onderhandelingen dacht Abdolah heel even dat hij voor het eerst sinds zijn vlucht terug kon naar Iran.
„Ik voelde een kinderlijke blijheid. Mijn moeder is bijna 100, dementerend en kan niet lopen. Maar ze leeft nog steeds. Ze wacht tot haar zoon terugkeert naar Iran. Ik hoopte dat als ik weer thuis zou zijn, zij het leven zou kunnen loslaten. Wat ben ik toch naïef geweest.’’
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen

De sjieten willen zelf het regime omverwerpen
Nou dan hadden ze dat moeten doen.

Hij dacht paar weken geleden naar Iran te kunnen gaan.
Niet geïnformeerd want toen wisten we hier al dat de interventie zou beginnen gezien de enorme hoeveelheden militaire inzet naar de regio
Vakman pur sang
pi_220286376
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is het gevaar wegnemen dat het Iraanse regime vormt jegens de VS en diens bondgenoten.
Hey, wat voor een koek maak jij hier eigenlijk van:

Here’s Israel’s security minister, Itmar Ben Gvir, in a crowd cheering about flooding Europe with Arabs. “We want Mohammed to be the most popular name in the UK!” “We want more Mohammeds in Britain, Sweden, and France!”

twitter

https://x.com/wallyrashid/status/2029749839144124421

Klopt dit niet? Is het niet relevant of misschien wel op zijn minst een reden tot onderzoek, gezien ie tot 2025 de Israëlische minister van nationale veiligheid is geweest? Is het onwaarwschijnlijk dat de wens gedeeld wordt in zijn kringen (binnen Israël en haar lobby in de VS)?

En wat als het waar is, dat dit (gewenst) beleid is, waar kom jij dan op uit met enerzijds je crusade tegen moslims in Europa en anderzijds de oneindige behoefte om Israël in bescherming te nemen? Israël first of Europa first?

[ Bericht 1% gewijzigd door Akathisia op 07-03-2026 20:44:08 ]
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:34:12 #48
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220286392
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:58 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Het was oliedom (badum tsk) dat ze Khamenei hebben uitgeschakeld. Hij was een stuk terughoudender dan zijn achterban en opvolger.
Nee, jij vindt het oliedom. Die kliek kan moeilijk erger. Voor deze oorlog was het vaste prik om Israël te bedreigen en om de hele regio te ondergraven dus laten we niet doen alsof er nu een slapende reus is wakker gemaakt en we nu wonderbaarlijke en furieuze dingen gaan zien die nog nooit eerder door ze zijn geprobeerd gewoon omdat ze nu nog bozer en radicaler zijn.
pi_220286406
Anton91, wat zegt je collega? :P
pi_220286410
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:15 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Schijnt dat Emirates vluchten onder straaljager begeleiding kunnen opstijgen van sommige landingsbanen. Of konden. Maar Dubai/VAE heeft nou eenmaal veel geïnvesteerd in hun imago als super veilig land. En die battle vechten ze nu met eventueel torenhoge boetes voor het beschadigen van het imago.
Ik snap niet dat ze niet gewoon even een miljoen armlastige allochtonen inzetten om wat dieper in het land een aantal vluchtstroken uit de grond te stampen.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_220286416
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:32 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Hey, wat voor een koek maak jij hier eigenlijk van:

Here’s Israel’s security minister, Itmar Ben Gvir, in a crowd cheering about flooding Europe with Arabs. “We want Mohammed to be the most popular name in the UK!” “We want more Mohammeds in Britain, Sweden, and France!”

[ x ]

Klopt dit niet, los van dat het oud is? Is het niet relevant of misschien wel op zijn minst een reden tot onderzoek, gezien ie tot 2025 de Israëlische minister van nationale veiligheid is geweest? Is het onwaarwschijnlijk dat de wens gedeeld wordt in zijn kringen (binnen Israël en haar lobby in de VS)?

En wat als het waar is, dat dit (gewenst) beleid is, waar kom jij dan op uit met enerzijds je crusade tegen moslims in Europa en anderzijds de oneindige behoefte om Israël in bescherming te nemen? Israël first of Europa first?
Israël beschermd van oudsher sterk de Joodse gemeenschap in o.a. Europese landen.
Daarom hebben ze bv hun asset Wilders gestationeerd in Nl. (niet geheel functionerend maar soit)
Dus waarom zou Israël hun joden in Europa aan gevaar willen blootstellen?
Vakman pur sang
pi_220286426
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:35 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Ik snap niet dat ze niet gewoon even een miljoen armlastige allochtonen inzetten om wat dieper in het land een aantal vluchtstroken uit de grond te stampen.
Ik denk dat ze dan wat uit te leggen hebben bij de ambassades van deze mensen.
pi_220286440
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:34 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nee, jij vindt het oliedom. Die kliek kan moeilijk erger. Voor deze oorlog was het vaste prik om Israël te bedreigen en om de hele regio te ondergraven dus laten we niet doen alsof er nu een slapende reus is wakker gemaakt en we nu wonderbaarlijke en furieuze dingen gaan zien die nog nooit eerder door ze zijn geprobeerd gewoon omdat ze nu nog bozer en radicaler zijn.
Jij gaat jouw woordjes echt zo hard opeten deze weken. :P
pi_220286443
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:58 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Het was oliedom (badum tsk) dat ze Khamenei hebben uitgeschakeld. Hij was een stuk terughoudender dan zijn achterban en opvolger.
Die opvolgers worden ook gewoon uitgeschakeld.
pi_220286455
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:40 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Die opvolgers worden ook gewoon uitgeschakeld.
Want dat is het patroon.
pi_220286466
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:36 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Israël beschermd van oudsher sterk de Joodse gemeenschap in o.a. Europese landen.
Daarom hebben ze bv hun asset Wilders gestationeerd in Nl. (niet geheel functionerend maar soit)
Dus waarom zou Israël hun joden in Europa aan gevaar willen blootstellen?
Volgens mij is het de bedoeling dat moslims naar Europa gaan om ruimte te maken voor 'Greater Israël' (zoals te zien is op het uniform van IDF-soldaten) en Greater Israël opgevuld en verdedigd moet worden door joden.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:43:13 #57
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_220286472
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:36 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Israël beschermd van oudsher sterk de Joodse gemeenschap in o.a. Europese landen.
Daarom hebben ze bv hun asset Wilders gestationeerd in Nl. (niet geheel functionerend maar soit)
Dus waarom zou Israël hun joden in Europa aan gevaar willen blootstellen?
Zodat ze naar Israel verhuizen om groot Israel te verdedigen.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:45:56 #58
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220286502
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:39 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Jij gaat jouw woordjes echt zo hard opeten deze weken. :P
Wat verwacht jij dan dat Iran meer of anders kan gaan doen dan nu het geval is?

Ik denk: ze waren al tot het uiterste bereid en de enige reden dat ze dat niet uitgevoerd hebben is omdat ze niet bij machte waren om meer te doen. De insteek van de aanvallen is ook om dat zo te houden en verder in te perken, tot nu toe met succes in de zin dat er al 90% minder lanceringen zijn en het Iraanse vermogen in de lucht weggevaagd is.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:46:50 #59
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220286514
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:42 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Volgens mij is het de bedoeling dat moslims naar Europa gaan om ruimte te maken voor 'Greater Israël' (zoals te zien is op het uniform van IDF-soldaten) en Greater Israël opgevuld en verdedigd moet worden door joden.
Op de uniformen van de extreme figuren, niet standaard.
pi_220286523
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:42 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Volgens mij is het de bedoeling dat moslims naar Europa gaan om ruimte te maken voor 'Greater Israël' (zoals te zien is op het uniform van IDF-soldaten) en Greater Israël opgevuld en verdedigd moet worden door joden.
Dat heet nu een complottheorie
Vakman pur sang
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:48:21 #61
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220286539
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen

De sjieten willen zelf het regime omverwerpen
Nou dan hadden ze dat moeten doen.

Hij dacht paar weken geleden naar Iran te kunnen gaan.
Niet geïnformeerd want toen wisten we hier al dat de interventie zou beginnen gezien de enorme hoeveelheden militaire inzet naar de regio
Ik denk dat dit is hoe heel veel Iraniërs het zien. Zelfs de tegenstanders van het regime dus. Die zien hun land plat gebombardeerd worden, hun familie zit dat nog. Ze weten dat Trump geen plan heeft en dat het al over van alles gaat, maar niet het welzijn van het Iraanse volk.
Dit is een bestaand, herleidbaar Iraans persoon. Dat hij oprecht is acht ik waarschijnlijker dan al die trollen op internet die vragen om de terugkeer van de kroonprins met een IP buiten Iran.
The End Times are wild
pi_220286577
Oh, correctie;

That’s actually Benzi Gopstein speaking— standing in front of Ben Gvir.

Ben Gvir was Gopstein's defense attorney in a 2020 criminal case where Gopstein was charged for inciting violence because in an interview he called for all Christians to be expelled from Israel and churches
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_220286588
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:48 schreef LXIV het volgende:

[..]
Ik denk dat dit is hoe heel veel Iraniërs het zien. Zelfs de tegenstanders van het regime dus. Die zien hun land plat gebombardeerd worden, hun familie zit dat nog. Ze weten dat Trump geen plan heeft en dat het al over van alles gaat, maar niet het welzijn van het Iraanse volk.
Dit is een bestaand, herleidbaar Iraans persoon. Dat hij oprecht is acht ik waarschijnlijker dan al die trollen op internet die vragen om de terugkeer van de kroonprins met een IP buiten Iran.
Hij is wel oprecht en ik snap zijn bezorgdheid.
Maar hoe kan iemand zo tergend dom zijn?
Vakman pur sang
pi_220286603
twitter
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:53:53 #65
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220286615
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:48 schreef LXIV het volgende:

[..]
Ik denk dat dit is hoe heel veel Iraniërs het zien. Zelfs de tegenstanders van het regime dus. Die zien hun land plat gebombardeerd worden, hun familie zit dat nog. Ze weten dat Trump geen plan heeft en dat het al over van alles gaat, maar niet het welzijn van het Iraanse volk.
Dit is een bestaand, herleidbaar Iraans persoon. Dat hij oprecht is acht ik waarschijnlijker dan al die trollen op internet die vragen om de terugkeer van de kroonprins met een IP buiten Iran.
Ik spreek er nog weleens wat, en nee, die denken dit niet.

N=1 en ik ken natuurlijk niet dit soort extreme loyalistische ayatollah-fans:

twitter
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:54:04 #66
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_220286621
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:52 schreef Ali_boo het volgende:
[ x ]
Gelukkig heeft Hezbollah een evacuatie waarschuwing gegeven.
pi_220286622
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:43 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Nee? Ik ben tegen het blok Rusland/Iran/Noord-Korea, die ons als vijand beschouwen. Waarom ingrijpen als iemand iets doet tegen de vijand? Dat zou net zo dom zijn als in Nederland of Amerika wonen en dan pro-Rusland of niet anti-Iran zijn.
Maar dan geldt het internationaal recht niet voor die landen?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:54:37 #68
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220286633
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:51 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Hij is wel oprecht en ik snap zijn bezorgdheid.
Maar hoe kan iemand zo tergend dom zijn?
Dat jij hem niet begrijpt betekent niet dat hij dom is. :')
Wie dit leest is een lezer van dit
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:55:40 #69
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220286646
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:54 schreef butz0rs het volgende:

[..]
Gelukkig heeft Hezbollah een evacuatie waarschuwing gegeven.
Etnische zuivering zou dat zijn!
pi_220286665
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen

De sjieten willen zelf het regime omverwerpen
Nou dan hadden ze dat moeten doen.

Hij dacht paar weken geleden naar Iran te kunnen gaan.
Niet geïnformeerd want toen wisten we hier al dat de interventie zou beginnen gezien de enorme hoeveelheden militaire inzet naar de regio
Nou niet bepaald.

twitter
A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.
pi_220286675
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:54 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Maar dan geldt het internationaal recht niet voor die landen?
Je bent pro-Rusland en je zeikt over internationaal recht. :')
  zaterdag 7 maart 2026 @ 20:59:04 #73
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220286684
quote:
Ik zie niks.
Of gaan ze 21.10 starten met uitzenden?
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220286686
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:47 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Dat heet nu een complottheorie
Infereren is een mooi ding.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
pi_220286703
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:58 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Je bent pro-Rusland en je zeikt over internationaal recht. :')
Ik ben niet pro-rusland.
pi_220286705
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:59 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Ik zie niks.
Of gaan ze 21.10 starten met uitzenden?
Rond 21:10 ja. Staat ook een teller in beeld.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:01:12 #77
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220286707
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:40 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Die opvolgers worden ook gewoon uitgeschakeld.
Ik las van de week iets van een Iraniër die het regime in Iran vergeleek met de hydra, het veelkoppige monster uit de Griekse mythologie, want voor elke kop die je afhakt groeien er twee terug. Vond dat best treffend want aan fanatieke haat baarden is uiteraard geen enkel gebrek in Iran.

[ Bericht 0% gewijzigd door kladderadatsch op 07-03-2026 21:06:36 ]
pi_220286731
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:00 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Ik ben niet pro-rusland.
Dan zullen er vast veel posts van je bestaan waar je kritiek op Rusland hebt dat ze het internationaal recht niet respecteren.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:04:09 #79
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220286748
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 19:19 schreef MissButterflyy het volgende:
[ x ]

Denk dat de beëdiging morgen niet doorgaat.
Beter mikken.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220286757
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:03 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Dan zullen er vast veel posts van je bestaan waar je kritiek op Rusland hebt dat ze het internationaal recht niet respecteren.
Nee, is namelijk mijn probleem niet.
Ik klaag ook niet over andere landen dat ze het internationaal recht niet respecteren.
Waar ik wel over klaag is politici die het ene afkeuren en het andere niet.
Dat is meten met 2 maten.
En even voor de duidelijkheid, ik sta achter de USA en Israël wat betreft Iran.
pi_220286787
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:54 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat jij hem niet begrijpt betekent niet dat hij dom is. :')
Nou Amerika stuurt een Carrier Group, honderden F22, F35, B2 bommenwerpers en weken lang nieuw materieel en toestellen die kant op.
Withoff doet een beetje onderhandeling voor de bühne. Zoals iedereen hier wist.
En die man had al bijna een vliegticket geboekt om dat die dacht dat er een deal zou komen.
Als jouw tante Rita dat had gezegd had je haar ook uitgelachen.
Vakman pur sang
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:13:57 #82
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220286859
Breaking news! Steve is live!
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287010
Mijn conclusie is: het enige haalbare danwel meest reële en primaire doel is 'Iran zo stuk mogelijk te maken'. Dus; de hoeveelheid schade aanrichten welke met alle factoren meegenomen haalbaar is. Deze factoren zijn o.a.; militair vermogen, de internationale gemeenschap (normatief), de kosten/effecten op de (globale) economie, acceptatieniveau van Amerikaanse burgers, eventuele bemoeienis China, etc. Alle andere mogelijke effecten (regime change, migrant flood) zijn secundair. Kortom, een tweede Gaza-situatie.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:24:56 #84
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287037
Ik dacht dat ze hiermee zouden stoppen:
twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287041
Trouwens, je mist alles als je je info haalt uit bv reguliere kranten of de NOS, zoals oudere mensen daar bv waarde aan hechten.

X is berucht om de valse informatie.

Toch als je een neus hebt voor het juiste nieuws, zoals Osint accounts en flighradar nerds, wist je haarscherp waar het naar toe ging in Iran.
Al vanaf eind januari begin februari.

Wat ik wil zeggen is dat desondanks de vele bots en valse info op veel media er ook veel juiste info te vinden is die zo weken voorlopen op reguliere media.
Vakman pur sang
pi_220287071
twitter
pi_220287072
quote:
The US is sending the Merops counter-drone system to the Middle East, which has already shot down over 1,000 Shahed drones in Ukraine, - Business Insider

It uses a small $15,000 interceptor drone (Surveyor) to destroy enemy drones.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:27:44 #88
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287091
twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287113
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:45 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Wat verwacht jij dan dat Iran meer of anders kan gaan doen dan nu het geval is?

Ik denk: ze waren al tot het uiterste bereid en de enige reden dat ze dat niet uitgevoerd hebben is omdat ze niet bij machte waren om meer te doen. De insteek van de aanvallen is ook om dat zo te houden en verder in te perken, tot nu toe met succes in de zin dat er al 90% minder lanceringen zijn en het Iraanse vermogen in de lucht weggevaagd is.
Better the devil you know.

Waarom zou je all in gaan als er nog niemand op de grond aan het vechten is? Ze weigeren met stoppen met vechten tegen de VS en Israël en dagen ze zelfs uit het op de grond te proberen. Ze hebben momenteel al flink wat leverage over de Golfstaten.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:30:56 #90
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287143
Moment of the explosion of the attack on 'Northeast Tehran'
Received video: 'Above Nobonyad, Langari, Saturday, March 6'
twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:31:45 #91
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220287155
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:23 schreef Akathisia het volgende:
Mijn conclusie is: het enige haalbare danwel meest reële en primaire doel is 'Iran zo stuk mogelijk te maken'. Dus; de hoeveelheid schade aanrichten welke met alle factoren meegenomen haalbaar is. Deze factoren zijn o.a.; militair vermogen, de internationale gemeenschap (normatief), de kosten/effecten op de (globale) economie, acceptatieniveau van Amerikaanse burgers, eventuele bemoeienis China, etc. Alle andere mogelijke effecten (regime change, migrant flood) zijn secundair. Kortom, een tweede Gaza-situatie.
Iran is 1000 keer groter dan Gaza. Om dat plat te bombarderen heeft geen enkel land genoeg munitie
The End Times are wild
pi_220287195
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:29 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Better the devil you know.

Waarom zou je all in gaan als er nog niemand op de grond aan het vechten is? Ze weigeren met stoppen met vechten tegen de VS en Israël en dagen ze zelfs uit het op de grond te proberen. Ze hebben momenteel al flink wat leverage over de Golfstaten.
Voordat je met een grondoperatie begint kan je maar beter de vijand alvast immobiel maken door hun brandstof productie en voorraad te vernietigen lijkt mij ;)
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220287220
twitter

Brrrrrrrrrrrttttttttt
pi_220287224
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:31 schreef LXIV het volgende:

[..]
Iran is 1000 keer groter dan Gaza. Om dat plat te bombarderen heeft geen enkel land genoeg munitie
Ja, natuurlijk. Daarom 'zo stuk mogelijk'. De gelijkenis zal 'm zitten in de gewenning, de onbeperktheid qua duur tot een extern iets het zal beperken.
“My soul is impatient with itself, as with a bothersome child; its restlessness keeps growing and is forever the same. Everything interests me, but nothing holds me.” ― Fernando Pessoa
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:36:56 #95
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_220287246
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:07 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Nou Amerika stuurt een Carrier Group, honderden F22, F35, B2 bommenwerpers en weken lang nieuw materieel en toestellen die kant op.
Withoff doet een beetje onderhandeling voor de bühne. Zoals iedereen hier wist.
En die man had al bijna een vliegticket geboekt om dat die dacht dat er een deal zou komen.
Als jouw tante Rita dat had gezegd had je haar ook uitgelachen.
Dat is hoop om terug te gaan naar het land waarvan je gevlucht bent en waar je familie nog woont. Wij kunnen ons niet voorstellen hoe dat voelt.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_220287300
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:31 schreef LXIV het volgende:

[..]
Iran is 1000 keer groter dan Gaza. Om dat plat te bombarderen heeft geen enkel land genoeg munitie
Jawel, de VS kan ipv TNT en RDX te gebruiken overgaan op Ammoniumnitraat&nitro(mais)zetmeel (extreem goedkoop in vergelijking met TNT en RDX). Deden ze ook tijdens de Vietnam oorlog. Deze bommen kan je echter niet langdurig opslaan(toenemende instabiliteit naarmate de tijd verloopt) moeten binnen zeg een jaar afgeworpen worden.

quote:
Google AI Overview
Nitrostarch, a military high explosive, was combined with ammonium nitrate (a fertilizer/oxidizer) and other materials to create stable, waterproof blasting agents for demolition during the mid-20th century, including the Vietnam War era. These mixtures were often produced as alternatives to TNT, utilized in mining, and in some specialized military applications
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:42:40 #97
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287331
Altijd leuk als een video vertraagd wordt afgespeeld. NOOOOOO!!

twitter


Gaat lekker met de aanvallen op olie-infrastructuur:

twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287391
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:34 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Voordat je met een grondoperatie begint kan je maar beter de vijand alvast immobiel maken door hun brandstof productie en voorraad te vernietigen lijkt mij ;)
Allemaal smoesjes tot er daadwerkelijk wat gebeurt op de grond.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:50:55 #99
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287429
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:35 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Brrrrrrrrrrrttttttttt
Klinkt als een goalkeeper. Zelfde principe?

twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287446
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:47 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Allemaal smoesjes tot er daadwerkelijk wat gebeurt op de grond.
Ze zijn pas net begonnen de brandstof, water en energie -voorzieningen uit te schakelen heb ik de indruk.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zaterdag 7 maart 2026 @ 21:55:21 #101
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287473
Benzine binnenkort ¤4,50 per liter. Echt fantastisch!

twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287502
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:55 schreef ACT-F het volgende:
Benzine binnenkort ¤4,50 per liter. Echt fantastisch!

[ x ]
In Iran betalen ze niet met euros :P
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:03:17 #103
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287554
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:57 schreef Digi2 het volgende:

[..]
In Iran betalen ze niet met euros :P
Maar wij wel :P Landen die van Iran afnamen moeten nu elders inkopen waardoor de prijs opgedreven wordt.

Nog meer biem:

twitter
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220287608
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen

De sjieten willen zelf het regime omverwerpen
Nou dan hadden ze dat moeten doen.

Hij dacht paar weken geleden naar Iran te kunnen gaan.
Niet geïnformeerd want toen wisten we hier al dat de interventie zou beginnen gezien de enorme hoeveelheden militaire inzet naar de regio
Dit inderdaad. Valt me tegen van een schrijver van naam. Iedereen en zn 100 jaar oude moeder kon aan zien komen dat er iets ging gebeuren daar. Dat hij zo ongelofelijk naief was te denken dat het wel goed zou komen terwijl iedereen wist dat het los zou gaan is meer hem aan te rekenen dan een ander. En dan ook nog het regime half gaan verdedigen die zn eigen familie heeft vermoord: bizar.
pi_220287630
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:03 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Maar wij wel :P Landen die van Iran afnamen moeten nu elders inkopen waardoor de prijs opgedreven wordt.

China nam vrijwel alle aardolie af van Iran, die hebben echter voor maanden aan reserve-voorraad.
4.5 euro per liter kan wel positief uitpakken voor de elektromobiliteit, elk nadeel heeft meestal wel zo zijn voordeel ;)
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:12:34 #106
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287659
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:09 schreef Digi2 het volgende:

[..]
China nam vrijwel alle aardolie af van Iran, die hebben echter voor maanden aan reserve-voorraad.
4.5 euro per liter kan wel positief uitpakken voor de elektromobiliteit, elk nadeel heeft meestal wel zo zijn voordeel ;)
Wacht maar totdat de fatbikes je massaal van de sokken rijden.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:14:15 #107
153121 butz0rs
Dat zijn jouw feiten
pi_220287675
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:53 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Ze zijn pas net begonnen de brandstof, water en energie -voorzieningen uit te schakelen heb ik de indruk.
Nou het heeft één week geduurd, maar we zijn afgezakt tot Russische tactieken om vooral de bevolking te pakken. Hoe kweek je haat |:(
pi_220287682
Het begint nu wel een beetje spannend te worden in Mashad. Khamenei zou daar bijgezet moeten worden, maar dat wil kennelijk niet zo lukken. De greep van het regime is aan het verslappen.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:16:44 #109
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220287694
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:55 schreef ACT-F het volgende:
Benzine binnenkort ¤4,50 per liter. Echt fantastisch!

[ x ]
Is ook bullshit natuurlijk die rare prijsstellingen hier. In belgie gewoon 1,60

Dat is dus niet de wereld die het verkloot voor ons, maar den haag
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_220287696
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:14 schreef butz0rs het volgende:

[..]
Nou het heeft één week geduurd, maar we zijn afgezakt tot Russische tactieken om vooral de bevolking te pakken. Hoe kweek je haat |:(
De ordetroepen hebben ook brandstof nodig.
pi_220287698
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:14 schreef butz0rs het volgende:

[..]
Nou het heeft één week geduurd, maar we zijn afgezakt tot Russische tactieken om vooral de bevolking te pakken. Hoe kweek je haat |:(
Die haat was er al, wordt meer en de wapenindustrie is daarvan afhankelijk. Hoe meer haat, des te groter de markt *O*
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220287712
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:16 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Dat is dus niet de wereld die het verkloot voor ons, maar den haag
Bel Trump ff dat je een tulband hebt gezien en Den Haag.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:18:55 #113
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287714
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:16 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Is ook bullshit natuurlijk die rare prijsstellingen hier. In belgie gewoon 1,60

Dat is dus niet de wereld die het verkloot voor ons, maar den haag
De begroting moet of uit broekzak of vestzak komen. Linksom of rechtsom, belasting betaal je toch.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:21:12 #114
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220287732
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:31 schreef LXIV het volgende:

[..]
Iran is 1000 keer groter dan Gaza. Om dat plat te bombarderen heeft geen enkel land genoeg munitie
Was het maar zo'n feest.. maak daar maar gerust ruim 4500 keer groter van! Gaza is amper 365 km² namelijk, terwijl Iran ongeveer zo groot is als West-Europa minus Frankrijk (2,270,714 km² vs 1.648.000 km²). Gelukkig wel een stuk minder dicht bevolkt dan Gaza en/of West-Europa, anders hadden we helemaal een gigantisch probleem gehad.

-O-

Bron: https://www.researchgate.(...)Model_to_subdue_Iran
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:23:45 #115
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220287749
quote:
6s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:18 schreef ACT-F het volgende:

[..]
De begroting moet of uit broekzak of vestzak komen. Linksom of rechtsom, belasting betaal je toch.
Dure overheid hebben we dan. Betalen betalen en steeds minder er voor terug krijgen.
Ow wacht, al die niks uitvoerende kutimport moeten allerlei uitkeringen krijgen natuurlijk.

Klopt geen reet van van die enorme verschillen met het buitenland. Die hebben ook een dure overheid
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:26:23 #116
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220287768
twitter


Boots on the ground
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:29:44 #117
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220287795
quote:
18s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:24 schreef ACT-F het volgende:
Ik dacht dat ze hiermee zouden stoppen:
[ x ]
Nee, dat is nooit gezegd. Alleen landen die Iran niet (helpen met) aanvallen.
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:41:03 #118
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220287879
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:43:49 #119
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220287902
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:26 schreef Momo het volgende:
[ x ]

Boots on the ground
Ah, dus de dienstplicht komt weer terug? Anders zie ik niet hoe Trump aan genoeg manschappen komt om Iran te bezetten.

Europanietbellen trouwens. :6
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:45:42 #120
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220287913
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:43 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Ah, dus de dienstplicht komt weer terug? Anders zie ik niet hoe Trump aan genoeg manschappen komt om Iran te bezetten.

Europanietbellen trouwens. :6
Nee, wij moeten Groenland beveiligen nadat een bepaald land bedreigingen tegenover Groenland had geuit.
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 22:47:05 #121
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220287920
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:41 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zou echt elk gevraagde hulp van Trump dik in zn reet schoppen, wat een volgevreten oranje meloen is het ook....Ga lekker jezelf stukslaan tegen het MiddenOosten, dit gaat zn ondergang worden...
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:47:13 #122
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220287922
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:45 schreef Momo het volgende:

[..]
Nee, wij moeten Groenland beveiligen nadat een bepaald land bedreigingen tegenover Groenland had geuit.
En we stuurden 2 militairen. *O* *O* *O*

:')
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 22:49:13 #123
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220287934
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:47 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
En we stuurden 2 militairen. *O* *O* *O*

:')
En het bleek genoeg te zijn, totale win van onze overheid....Niet meer sturen dan nodig is
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:52:50 #124
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220287960
quote:
84s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:49 schreef cosmosis het volgende:

[..]
En het bleek genoeg te zijn, totale win van onze overheid....Niet meer sturen dan nodig is
Dat kwam eerder door Rutte die zijn tong diep in de aars van Trump stak.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:53:29 #125
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220287967
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:23 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Dure overheid hebben we dan. Betalen betalen en steeds minder er voor terug krijgen.
Ow wacht, al die niks uitvoerende kutimport moeten allerlei uitkeringen krijgen natuurlijk.

Klopt geen reet van van die enorme verschillen met het buitenland. Die hebben ook een dure overheid
De benzineprijs in België is dan ook gelijk aan de wegkwaliteit :')
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 22:56:00 #126
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220287987
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:52 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Dat kwam eerder door Rutte die zijn tong diep in de aars van Trump stak.
Mooi toch, het feit is dat het genoeg was...Hel ik verwacht dat zelfs 0.5 militair in een rolstoel het doel bereikt had...
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 22:56:04 #127
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220287988
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:53 schreef ACT-F het volgende:

[..]
De benzineprijs in België is dan ook gelijk aan de wegkwaliteit :')
Ik vind dat altijd zo'n leuke rubriek, als de olieprijs daalt merken we dat pas veel later aan de pomp omdat eerst de dure voorraden opgemaakt moeten worden, als de olieprijs stijgt merken we dat de volgende dag. :')
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 22:56:53 #128
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220287998
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:53 schreef ACT-F het volgende:

[..]
De benzineprijs in België is dan ook gelijk aan de wegkwaliteit :')
Je krijgt meer benzine voor je geld, maar mag wel nieuwe schokbrekers aftikken :D
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:02:21 #129
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288022
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:56 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Ik vind dat altijd zo'n leuke rubriek, als de olieprijs daalt merken we dat pas veel later aan de pomp omdat eerst de dure voorraden opgemaakt moeten worden, als de olieprijs stijgt merken we dat de volgende dag. :')
De vlieger van de dure voorraden gaat niet helemaal op, want als de concurrerende partij de dure voorraden eerder op heeft dan zit jij met een voorraad die je niet aan de straatstenen kwijt kan, tenzij je met verlies verkoopt. Dus je moet bij prijsstijgingen direct acteren om een reserve op te bouwen om de verliezen bij prijsdaling weer op te vangen.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:03:10 #130
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288027
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:56 schreef cosmosis het volgende:

[..]
Je krijgt meer benzine voor je geld, maar mag wel nieuwe schokbrekers aftikken :D
Ik denk niet alleen de schokbrekers, maar zo'n beetje elk schroefje opnieuw aangedraaid moet worden :+
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:06:27 #131
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220288043
quote:
7s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:02 schreef ACT-F het volgende:

[..]
De vlieger van de dure voorraden gaat niet helemaal op, want als de concurrerende partij de dure voorraden eerder op heeft dan zit jij met een voorraad die je niet aan de straatstenen kwijt kan, tenzij je met verlies verkoopt. Dus je moet bij prijsstijgingen direct acteren om een reserve op te bouwen om de verliezen bij prijsdaling weer op te vangen.
Ja, maar dat lulverhaal wat ik net ophing is meestal de communicatie.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:12:42 #132
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288076
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:06 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
Ja, maar dat lulverhaal wat ik net ophing is meestal de communicatie.
Ze willen het lekker simpel houden, want anders snapt het klootjesvolk het niet. Alsof het filantropische instellingen zijn :')
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:13:35 #133
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288082
Goh...

quote:
NEW | Iran continued drone and ballistic missile attacks on Gulf states despite President Masoud Pezeshkian’s order to suspend strikes unless attacks on Iran originated from their territory. Two Iranian drones struck United Arab Emirates (UAE) territory between March 6 at 3:00 PM ET and March 7 at 8:00 AM ET, including a strike on the Dubai International Airport. Iranian drone and ballistic missile strikes from March 6 to March 7 also targeted US bases in Saudi Arabia, Saudi energy infrastructure, and civilian infrastructure. The Saudi Defense Ministry said it intercepted eight Iranian drones and one ballistic missile. A separate missile that targeted US forces at Prince Sultan Airbase fell in an uninhabited area.

Iran has continued to launch ballistic missile barrages at Israel since ISW-CTP’s last data cutoff on March 6. Iran conducted at least six ballistic missile barrages targeting Israel between March 6 at 3:00 PM ET and March 7 at 8:00 AM ET. ISW-CTP has not observed any missile impacts at the time of this writing.
twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:14:37 #134
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288095
twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:20:24 #135
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220288124
twitter


Is dit The Highway to Hell?
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:22:34 #136
9362 Dubbelzuurrr
Humanistisch misantroop
pi_220288141
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen
(..)
Oprechte vraag: Jij voelt bij het posten van een dergelijke reactie geen enkele schroom of terughoudendheid als je de mening van een 71-jarige voormalige inwoner van het land, met een dode broer en zus vanwege de opeenvolgende regimes, en ongetwijfeld een leven vol diepe emotionele en intellectuele betrokkenheid bij de politieke en maatschappelijke ontwikkelingen in dat land, terzijde schuift met 'domme vent', omdat iedere knabbelnoten vretende scrum-master uit Giethoorn die de afgelopen weken dagelijks 20 minuten NU-nieuws gelezen heeft, ook wel 'weet hoe het zit'?
It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:40:52 #137
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220288233
twitter
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_220288242
Oke Donald Trump heeft net de twee domste antwoorden gegeven die hij maar kon geven.
quote:
Reporter: Do you think the map of Iran looks the same after this is all done?

Trump: That I can’t tell you. Probably not.
quote:
Reporter: Did the United States bomb a girls’ elementary school in southern Iran on the first day of the war and kill 175 people.

Trump: Based on what I’ve seen that was done by Iran.

Reporter: Is that true Secretary Hegseth?

Hegseth: The only side that targets civilians is Iran.

Trump: We think it was done by Iran... they are very inaccurate with their munitions.
Wat kun je hiervan zeggen? Ik hou het maar kort, weerzinwekkend
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:48:25 #139
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288269
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:20 schreef Momo het volgende:
[ x ]

Is dit The Highway to Hell?
Nou ja dit is toch wel een groter probleem voor de wereld dan voor Iran....Dus ja wie zn Hell is dit eigenlijk...
What lies behind makes no sense in my mind
pi_220288270
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:42 schreef Doler12 het volgende:
Oke Donald Trump heeft net de twee domste antwoorden gegeven die hij maar kon geven.
[..]
[..]
Wat kun je hiervan zeggen? Ik hou het maar kort, weerzinwekkend
Hij heeft goed afgekeken van zijn vriend Poetin.
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:53:38 #141
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220288297
twitter
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:54:20 #142
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288301
twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:56:02 #143
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288308
De kansloosheid van Rusland (en China) op het wereldtoneel.....

twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  zaterdag 7 maart 2026 @ 23:56:14 #144
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288311
quote:
84s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:54 schreef cosmosis het volgende:
[ x ]
Dat ziet er heerlijk uit :Y) Doe mij maar zo'n bommetje :Y
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  VIVA zaterdag 7 maart 2026 @ 23:58:41 #145
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288318
"Ukraine will cover us" "And they will say thank you for supporting us"

Wat een karikatuur is het Trump regime geworden...

twitter
What lies behind makes no sense in my mind
pi_220288343
twitter
  VIVA zondag 8 maart 2026 @ 00:04:14 #147
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288345


twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  zondag 8 maart 2026 @ 00:05:02 #148
168739 Red_85
'echt wel'
pi_220288347
quote:
10s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 22:53 schreef ACT-F het volgende:

[..]
De benzineprijs in België is dan ook gelijk aan de wegkwaliteit :')
Hier staan bruggen op instorten en kunnen niet eens wegen gebouwd worden.
Wat is je punt exact?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_220288350
quote:
81s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 23:56 schreef cosmosis het volgende:
De kansloosheid van Rusland (en China) op het wereldtoneel.....

[ x ]
Iran die Rusland heeft geholpen in de oorlog in Oekraïne.

Krijgt vervolgens een mes in de rug als ze zelf in de problemen komen...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220288352
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:05 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Hier staan bruggen op instorten en kunnen niet eens wegen gebouwd worden.
Wat is je punt exact?
Dat het allemaal onzin is.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zondag 8 maart 2026 @ 00:06:55 #151
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288353
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:05 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Hier staan bruggen op instorten en kunnen niet eens wegen gebouwd worden.
Wat is je punt exact?
Dat er niet zoiets bestaat als een gratis lunch.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  VIVA zondag 8 maart 2026 @ 00:08:03 #152
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288358
Ik gok dat Iran dit wel serieus neemt......De vraag is hoeveel controle men heeft...Ze hebben zeker geen baat bij het verklaren van de oorlog aan alle omringende landen...

twitter
What lies behind makes no sense in my mind
  VIVA zondag 8 maart 2026 @ 00:10:15 #153
47344 cosmosis
Lucky to be alive
pi_220288364
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:06 schreef Wantie het volgende:

[..]
Iran die Rusland heeft geholpen in de oorlog in Oekraïne.

Krijgt vervolgens een mes in de rug als ze zelf in de problemen komen...
Een mes in de rug gaat wel iets te ver, hooguit dat Rusland zn handen al heeft overspeeld aan Ukraine en 0 ruimte heeft om maar iets bij te dragen aan Iran....
What lies behind makes no sense in my mind
  zondag 8 maart 2026 @ 00:10:21 #154
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288365
quote:
3s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:08 schreef cosmosis het volgende:
Ik gok dat Iran dit wel serieus neemt......De vraag is hoeveel controle men heeft...Ze hebben zeker geen baat bij het verklaren van de oorlog aan alle omringende landen...

[ x ]
Iran gaat volop olie-installaties bombarderen als vergelding op hun installaties.
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220288372
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:28 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ontzettende domme vent.

Zijn broer geëxecuteerd zijn zus opgepakt door het regime van de khameini maar heel negatief tegen de partij die ze nu aanpakt.

Amerika dat de oorlog wil winnen zegt die.
Het is geen oorlog maar een interventie om 1. Nucleaire ontwikkelingen te vernietigen. 2. Regime die nucleaire ontwikkelingen willen te vernietigen.
Nou dat lukt gewoon dus de VS hoeft helemaal geen oorlog te winnen

De sjieten willen zelf het regime omverwerpen
Nou dan hadden ze dat moeten doen.

Hij dacht paar weken geleden naar Iran te kunnen gaan.
Niet geïnformeerd want toen wisten we hier al dat de interventie zou beginnen gezien de enorme hoeveelheden militaire inzet naar de regio
Het is gewoon een oorlog.
Zelfs Trump noemt het een oorlog.

Anderen kunnen wel fancy termen verzinnen, zoals Poetin zijn 'speciale militaire operatie'. Maar het blijft gewoon oorlog.

De oorlog in Vietnam werd ook niet zo genoemd door de VS.
Evenals de 2 golfoorlogen tegen Irak.

Niemand die anno 2026 zegt dat dat geeft oorlogen waren.

Hoe zielig ben je dan als je bij de oorlog in Iran met de wolven mee huilt dat het geen oorlog is.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220288377
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:10 schreef cosmosis het volgende:

[..]
Een mes in de rug gaat wel iets te ver, hooguit dat Rusland zn handen al heeft overspeeld aan Ukraine en 0 ruimte heeft om maar iets bij te dragen aan Iran....
Rusland heeft gewoon inlichtingen verstrekt aan Iran voor het raken van Amerikaanse doelen in het Midden Oosten..

Maar de propagandist uit de video steekt Iran een mes in de rug.

Rusland zelf is door de oorlog in Oekraïne dermate verzwakt dat ze geen tweede front meer kunnen veroorloven.

Armenië, Syrië en Iran hebben gemerkt wat dat betekent.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  zondag 8 maart 2026 @ 00:16:11 #157
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220288380
quote:
7s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:10 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Iran gaat volop olie-installaties bombarderen als vergelding op hun installaties.
Gelukkig is de winter bijna voorbij.
pi_220288393
Amerika lacht Europa keihard uit. Deze gehele oorlog zorgt ervoor dat Ukraine het nakijken heeft.
  zondag 8 maart 2026 @ 00:24:45 #159
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220288397
quote:
3s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:08 schreef cosmosis het volgende:
Ik gok dat Iran dit wel serieus neemt......De vraag is hoeveel controle men heeft...Ze hebben zeker geen baat bij het verklaren van de oorlog aan alle omringende landen...

[ x ]
de VS hebben juist vandaag de olietanks van Iran gebombardeerd.

Wat een vuurzee....

https://www.reddit.com/r/(...)depot_explosions_at/

Denk dat men zich juist op die infra van Saudi Arabie gaat richten...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 8 maart 2026 @ 00:25:26 #160
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220288399
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:23 schreef theunderdog het volgende:
Amerika lacht Europa keihard uit. Deze gehele oorlog zorgt ervoor dat Ukraine het nakijken heeft.
Alle emiraten (en de VS) staan nu wel te shoppen bij ze voor anti drone oplossingen :D
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220288403
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:25 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Alle emiraten (en de VS) staan nu wel te shoppen bij ze voor anti drone oplossingen :D
Ja jawel. Maar de VS krijgt het sowieso voor elkaar dat te krijgen, zonder dat ze Ukraine ook iets geven
pi_220288420
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:23 schreef theunderdog het volgende:
Amerika lacht Europa keihard uit. Deze gehele oorlog zorgt ervoor dat Ukraine het nakijken heeft.
???

Europa lacht straks het hardst als we op stoom zijn hier.
  zondag 8 maart 2026 @ 00:36:55 #163
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288423
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:16 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Gelukkig is de winter bijna voorbij.
Zomervakantie in eigen land 8-)
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
pi_220288424
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:34 schreef kurk_droog het volgende:

[..]
???

Europa lacht straks het hardst als we op stoom zijn hier.
Ja, natuurlijk. Vast....
  zondag 8 maart 2026 @ 00:45:08 #165
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220288434
quote:
14s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:36 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Zomervakantie in eigen land 8-)
Op de fiets naar de camping, net als vroegâh!

*O*
pi_220288439
Israel is goed bezig ervoor te zorgen dat hier de energierekening flink duurder zal worden.

Lekker man.
pi_220288456
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:39 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Ja, natuurlijk. Vast....
Doe mee dan gewoon, hard werken, je ballen harig trainen, bevecht wilde dieren, wees de sterkste, kom op voor je eigen rechten, heerlijk om gewoon man te zijn
  zondag 8 maart 2026 @ 01:09:08 #168
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220288457
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:53 schreef theunderdog het volgende:
Israel is goed bezig ervoor te zorgen dat hier de energierekening flink duurder zal worden.

Lekker man.
nee hoor , we gaan de volgende winter niet halen met die oorlog, voor de hete zomer is het beslist

het wordt een heftige drinkwater oorlog
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_220288458
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:53 schreef theunderdog het volgende:
Israel is goed bezig ervoor te zorgen dat hier de energierekening flink duurder zal worden.

Lekker man.
Gewoon zorgen dat je wel 90 energierekeningen kunt betalen tegelijkertijd, opgelost.
  zondag 8 maart 2026 @ 01:10:28 #170
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220288463
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:24 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
de VS hebben juist vandaag de olietanks van Iran gebombardeerd.

Wat een vuurzee....

https://www.reddit.com/r/(...)depot_explosions_at/

Denk dat men zich juist op die infra van Saudi Arabie gaat richten...
Denk dat Iran zich eerder op ontziltingsinstallaties in de Golf en Israël zal richten nu. Al eerder als mogelijk doel ter sprake gekomen waarbij je deze landen en de bevolking enorm hard direct treft maar ook de algehele economische structuur die afhankelijk daarvan is.
enkelband
  zondag 8 maart 2026 @ 01:12:04 #171
323876 michaelmoore
begin ook een voedselbos
pi_220288465
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:24 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
de VS hebben juist vandaag de olietanks van Iran gebombardeerd.

Wat een vuurzee....

https://www.reddit.com/r/(...)depot_explosions_at/

Denk dat men zich juist op die infra van Saudi Arabie gaat richten...
iran gaat straat arm worden, blijft geen olie depot over
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
  zondag 8 maart 2026 @ 01:13:49 #172
24533 ACT-F
Onmeunige gaspedoal emmer
pi_220288469
quote:
10s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:45 schreef kladderadatsch het volgende:

[..]
Op de fiets naar de camping, net als vroegâh!

*O*
Bekijk de webcam via UStream. Luister naar Gutter FM
  zondag 8 maart 2026 @ 01:17:00 #173
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220288474
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:25 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Alle emiraten (en de VS) staan nu wel te shoppen bij ze voor anti drone oplossingen :D
Maar dat is voor Oekraïne niet waar het echt om draait. Wat financiële winst. Zij willen dat Trump beslissingen ten nadele van Poetin neemt dat Oekraïne in die oorlog met Rusland noemenswaardige winst oplevert. Niet wat meer inkomsten bij verkoop van drones. En helaas gaat Trump zijn buddy Poetin niet noemenswaardig pijn doen, zelfs niet ookal is hij het die Oekrainse drones hard nodig heeft nu.

Daarnaast gaan we hard op weg naar enorm hoge olieprijzen en dat is wat Poetin echt keihard nodig heeft voor meer inkomsten. Hij had het financieel steeds zwaarder tot voor deze Amerikaans-Israëlische aanval op Iran en hard gewoon grote problemen bij de lage olieprijs tot voor kort om de Oekraïne oorlog te blijven financieren zoals hij de laatste vier jaar heeft gedaan.

Daarnaast begraven de Amerikanen zichzelf steeds dieper in Iran wat betekent dat al hun wapensystemen (en geld) overal worden weggetrokken om in te zetten tegen Iran…en dus ook weggetrokken uit bijv Europa en Europese basissen van Amerika.
enkelband
  zondag 8 maart 2026 @ 01:41:56 #174
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220288635
quote:
Bij de Amerikaanse ambassade in de Noorse hoofdstad Oslo heeft in de nacht van zaterdag op zondag een explosie plaatsgevonden. Niemand raakte gewond. De hulpdiensten rukten massaal uit en de politie doet onderzoek.

De schade aan het gebouw lijkt vooralsnog beperkt. "Er is sprake van lichte schade. We gaan nu nog niets zeggen over het type schade, wat er precies is ontploft of dat soort details,"
NOS
pi_220288677
quote:
Leger Israël: commandanten van Iraanse Quds-brigade geraakt bij aanval in Beiroet

Na berichten over een luchtaanval op een hotel in het centrum van Beiroet meldt het leger van Israël dat het een gerichte luchtaanval heeft uitgevoerd op belangrijke commandanten van de Iraanse Revolutionaire Garde in de Libanese hoofdstad. Het leger meldt niet expliciet dat het om een aanval op dat hotel gaat.

Het Libanese ministerie van Volksgezondheid meldt inmiddels dat er vier mensen zijn omgekomen bij de aanval. Ook zijn er tien gewonden gevallen.

Het leger meldt dat het een aanval was op leden van de Quds-brigade, een onderdeel van de Revolutionaire Garde dat verantwoordelijk is voor operaties in het buitenland.
NOS
  zondag 8 maart 2026 @ 04:36:16 #177
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220288767
Koeweit en Bahrein krijgen weer klappen

Het Koeweitse ministerie van Defensie meldt dat brandstoftanks op de internationale luchthaven van het land het doelwit waren van een droneaanval. "De brandstoftanks van de internationale luchthaven van Koeweit zijn aangevallen door drones, waarmee vitale infrastructuur direct werd getroffen", aldus een woordvoerder van het ministerie van Defensie in een bericht van het Koeweitse leger op X.

Bahrein:

https://www.reddit.com/r/(...)e_impact_in_bahrain/
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220288807
Is ww3 begonnen?
  Moderator zondag 8 maart 2026 @ 05:46:37 #179
505534 crew  Flitsbezorger
Binnen een kwartier bij je!
pi_220289284
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 04:51 schreef alternatif het volgende:
Is ww3 begonnen?
Pas nadat China Taiwan binnenvalt en Japan hun belofte nakomt om Taiwan te verdedigen (ik geloof niet meer dat Taiwan op hulp vanuit de VS hoeft te rekenen).

[ Bericht 3% gewijzigd door Flitsbezorger op 08-03-2026 13:03:58 ]
Op maandag 16 december 2024 21:05 schreef GGMM het volgende:
[..]
Flitsbezorger en Bezsen niet
pi_220289371
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 04:51 schreef alternatif het volgende:
Is ww3 begonnen?
Dat zou mooi zijn, dat zich dat allemaal ver weg afspeelt en Europa geen rol speelt.
Vakman pur sang
  zondag 8 maart 2026 @ 07:00:11 #181
460259 kladderadatsch
MAKEaMEricAGREATaGAIN
pi_220289718
quote:
3s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:08 schreef cosmosis het volgende:
Ik gok dat Iran dit wel serieus neemt......De vraag is hoeveel controle men heeft...Ze hebben zeker geen baat bij het verklaren van de oorlog aan alle omringende landen...

[ x ]
Ik denk het niet. Rare waarschuwing. De Amerikanen doen dit al in Saudië Arabië. Dus dit is niet dreigen met iets nieuws.
  zondag 8 maart 2026 @ 07:06:13 #183
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220289727
Bekijk deze YouTube-video

Wannebee Terrorist gooit bom en iemand die hem probeert tegen te houden worden word als eerste gearresteerd.
NY :') 8)7
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 07:07:23 #184
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220289729
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 04:36 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Koeweit en Bahrein krijgen weer klappen

Het Koeweitse ministerie van Defensie meldt dat brandstoftanks op de internationale luchthaven van het land het doelwit waren van een droneaanval. "De brandstoftanks van de internationale luchthaven van Koeweit zijn aangevallen door drones, waarmee vitale infrastructuur direct werd getroffen", aldus een woordvoerder van het ministerie van Defensie in een bericht van het Koeweitse leger op X.

Bahrein:

https://www.reddit.com/r/(...)e_impact_in_bahrain/
twitter
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 07:55:44 #185
61421 icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit
pi_220289886
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 07:00 schreef kladderadatsch het volgende:
Must read: https://endtropy.substack(...)y-part-1-us?r=6xx7nz

Zet eerst maar een flinke pot koffie want het is lang...
In game theory, most people are thinking of 2
outcomes.

I win, You lose.
I lose, You win.
There is a third outcome.

We both win.
The most dangerous outcome results from Trump’s speech.

And this is the outcome nobody wants to model or discuss.

We both lose.


Ook een goede maar nog niet gezien doch in lijn met Michael Moore.


Walk right past the military grid and look at the ultimate physical Single Point of Failure (SPOF) for the entire state of Israel.

If you were an IRGC targeteer sitting in a bunker in Kermanshah right now, targeting the desalination grid is the mathematically flawless, checkmate move in an asymmetrical war.

In asymmetrical warfare, the victor isn’t the side with the best stealth jets.

The victor is the side whose population can endure drinking contaminated water in the dark the longest.

[ Bericht 6% gewijzigd door icecreamfarmer_NL op 08-03-2026 08:24:02 ]
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_220289905
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 07:07 schreef theguyver het volgende:

[..]
[ x ]
Dacht dat Iran had beloofd geen andere landen dan Israël meer aan te vallen :+
  zondag 8 maart 2026 @ 08:18:47 #187
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220289954
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 20:32 schreef Akathisia het volgende:

[..]
Hey, wat voor een koek maak jij hier eigenlijk van:

Here’s Israel’s security minister, Itmar Ben Gvir, in a crowd cheering about flooding Europe with Arabs. “We want Mohammed to be the most popular name in the UK!” “We want more Mohammeds in Britain, Sweden, and France!”

[ x ]
https://x.com/wallyrashid/status/2029749839144124421

Klopt dit niet? Is het niet relevant of misschien wel op zijn minst een reden tot onderzoek, gezien ie tot 2025 de Israëlische minister van nationale veiligheid is geweest? Is het onwaarwschijnlijk dat de wens gedeeld wordt in zijn kringen (binnen Israël en haar lobby in de VS)?

En wat als het waar is, dat dit (gewenst) beleid is, waar kom jij dan op uit met enerzijds je crusade tegen moslims in Europa en anderzijds de oneindige behoefte om Israël in bescherming te nemen? Israël first of Europa first?
:')_!

De man is die video is Ben-Gvir niet. Je weet niet eens wat je aan het kijken bent.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 8 maart 2026 @ 08:28:31 #188
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220289969
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 07:07 schreef theguyver het volgende:

[..]
[ x ]
Dat is serieuze schade, er zijn straks een aantal woningen onbewoonbaar, hopelijk zijn de bewoners ok.
  zondag 8 maart 2026 @ 08:34:15 #189
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220289983
twitter

“Iranians are the most evil people in the world”.
Dit verrassende inzicht brengt de oorlog in een heel ander daglicht. Het is om de wereld te beschermen tegen deze kwaadaardige mensen.
The End Times are wild
pi_220289984
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 12:23 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Normale mensen zeggen met name niet dat een terreurgroepering als Hamas 'vrijheidsstrijders ' zijn die slechts bestaan om te strijden tegen onrecht.
Dat wordt dan ook niet gezegd.

Normale mensen steunen genocide en oorlogsmisdaden niet.
pi_220289985
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:28 schreef Momo het volgende:

[..]
Dat is serieuze schade, er zijn straks een aantal woningen onbewoonbaar, hopelijk zijn de bewoners ok.
Ah, ja heel erg. Maar alleen als het om landen gaat die je steunt.
  zondag 8 maart 2026 @ 08:36:18 #192
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220289988
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:35 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Ah, ja heel erg. Maar alleen als het om landen gaat die je steunt.
:?
pi_220289991
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:27 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Het doel van de VS is echter gerechtvaardigd, het doel van Rusland niet.
Hahahaha.

Jij kraamt met de dag meer onzin uit hè.

De VS wil wereldwijde macht over olie.
Ja, heel gerechtvaardigd hoor....
  zondag 8 maart 2026 @ 08:38:31 #194
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220289995
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:34 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Dat wordt dan ook niet gezegd.

Normale mensen steunen genocide en oorlogsmisdaden niet.
Huh, dit stelde jij letterlijk twee weken terug nog:
quote:
0s.gif Op zondag 22 februari 2026 12:58 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Hoe dit op te lossen?

Stoppen met vechten.
Israël moet stoppen met al die misdaden.
Hamas heeft dan geen voedingsgrond meer.

Dat gaat helaas gezien alles wat Israël gedaan heeft lang duren.
Maar ja. Als Israël zo door blijft gaan zullen mensen alleen maar meer afkeer krijgen.

Hamas is een combinatie van.
Vrijheidsstrijders die het helaas op een terroristische manier doen.

Hamas bestaat alleen maar om te strijden tegen het onrecht.

Dit doe je de hele tijd: enorm radicale standpunten innemen en als je dan daarmee wordt geconfronteerd ga je ontkennen dat je het ooit hebt gezegd. Wat zijn dit voor rare spelletjes?
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
pi_220290000
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 13:38 schreef sp3c het volgende:

[..]
Exact

Preemptive is correct hier en internationaal recht staat dit expliciet toe
Lezen en zelf nadenken blijft lastig.
Ik zal het nog eens in Jip en Janneke taal uitleggen voor je.

Preemptive dan zou alles klaar staan voor een oorlog en die oorlog snel komen.

Dat is natuurlijk gewoon niet waar.
Het enige excuus dat de VS heeft is dat ze MOGELIJK dingen ontwikkelen. Niets directs.

Preventief echter is dus exact wat Trump zegt.
Er is een kans dat Iran ooit eens iets gaat doen.
pi_220290002
quote:
13s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:38 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Dit stelde jij letterlijk twee weken terug nog:
[..]

En wat staat er bij?
Terroristisch.
  zondag 8 maart 2026 @ 08:40:48 #197
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290007
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:36 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Hahahaha.

Jij kraamt met de dag meer onzin uit hè.

De VS wil wereldwijde macht over olie.
Ja, heel gerechtvaardigd hoor....
Oh?

Dus het Iraanse volk boeit niet?
Als het om olie ging waarom dan geen grond oorlig en de velden veilig stellen en dat stuk grond anexeren?
Zelfde in venezuela?
En tig andere landen?
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_220290008
quote:
13s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:38 schreef HowardRoark het volgende:


Dit doe je de hele tijd: enorm radicale standpunten innemen en als je dan daarmee wordt geconfronteerd ga je ontkennen dat je het ooit hebt gezegd. Wat zijn dit voor rare spelletjes?
Het steunen van genocide en oproepen tot geweld tegen "het allergrootste kwaad" vind ik veel radicaler lol....

Ik hou mij ten minste bij mijn standpunt en bij de feiten.
Niets radicaals aan.
pi_220290009
quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 13:38 schreef sp3c het volgende:

[..]
Exact

Preemptive is correct hier en internationaal recht staat dit expliciet toe
internationaal recht is eigenlijk de grootste onzin want het wordt alleen toegepast als het toevallig goed uitkomt :')

het idee is wel goed verder
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
pi_220290013
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:40 schreef theguyver het volgende:

[..]
Oh?

Dus het Iraanse volk boeit niet?
Als het om olie ging waarom dan geen grond oorlig en de velden veilig stellen en dat stuk grond anexeren?
Zelfde in venezuela?
En tig andere landen?
Volgens Trump en Netanyahu doen burgers er sowieso niet toe.

Trump roept zelfs dat ze de olie gaan controleren.
Ze doen niets anders dan dat. In zowel Venezuela als Iran doen ze niets wat zou lijken op hun propaganda doelen.
  zondag 8 maart 2026 @ 08:43:31 #201
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290016
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:34 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Dat wordt dan ook niet gezegd.

Normale mensen steunen genocide en oorlogsmisdaden niet.
Dus het is prima dat Trump een overheid aanpakt die genocide uit voert!
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_220290019
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:43 schreef theguyver het volgende:

[..]
Dus het is prima dat Trump een overheid aanpakt die genocide uit voert!
Heeft Trump Netanyahu aangepakt?
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220290020
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:43 schreef theguyver het volgende:

[..]
Dus het is prima dat Trump een overheid aanpakt die genocide uit voert!
Wanneer heeft Trump Israël aangevallen dan?
Als Trump echt iets tegen genocide zou doen zou dat top zijn ja.

quote:
0s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:02 schreef HiZ het volgende:

[..]
Welk internationaal recht? Dat voor grote landen of dat voor kleine landen. Want voor echt grote landen betekent IR gewoon wat ze willen. Nooit anders geweest ook.
IR is IR. Ongeacht voor wie.

Alleen houden bepaalde kleinere landen zich er sowieso al niet aan.
Maar tja de VS en Israël vegen de reet af met IR.
  zondag 8 maart 2026 @ 08:45:23 #204
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290023
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:41 schreef mschol het volgende:

[..]
internationaal recht is eigenlijk de grootste onzin want het wordt alleen toegepast als het toevallig goed uitkomt :')

het idee is wel goed verder
Wie handhaaft internationaal recht?
Niemand!
Het zijn regels waar niemand zich aan houd Assad gebruikte gifgas net als Sadddam.
Het is al zoals de mensheid bestaat het recht van de sterkste is wat geld.

Je kan er over jammeren maar helaas is het wel zo.
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 08:46:49 #205
496707 HowardRoark
Tacticalized!
pi_220290027
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:39 schreef bianconeri het volgende:

[..]
En wat staat er bij?
Terroristisch.
Er staat daar dat jij Hamas als 'vrijheidsstrijders' ziet die alleen maar strijden tegen onrecht en dit 'helaas' op een terroristische manier doen. Dit is echt net zo totaalidioot als zeggen dat de NSDAP eigenlijk voorvechters van een beter Duitsland waren en slechts tegen misstanden optraden, maar dit helaas op een iets te gewelddadige manier deden.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  zondag 8 maart 2026 @ 08:49:06 #206
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290031
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:43 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Volgens Trump en Netanyahu doen burgers er sowieso niet toe.

Trump roept zelfs dat ze de olie gaan controleren.
Ze doen niets anders dan dat. In zowel Venezuela als Iran doen ze niets wat zou lijken op hun propaganda doelen.
Zullen we hun beide speaches even gaan aanhoren bij deze aanval.
Gaan we samen tellen hoe vaak het over olie gaat en hoe vaak over de vrijheid van het iraanse volk!

sure Olie zal er best wel wat mee te maken hebben maar het is niet het hoofd doel.

Het doel is een Land met een echt dictoriaal regime wat achter sponsor van Terroristische organisaties en hulp bied aan landen zoals Rusland een kopje kleiner te maken.

Wat denk je wat ze hadden gedaan als ze nukes hadden je ziet nu al wat ze doen met hun raketten, ze schieten op vrijwel al hun buurlanden.

Moet je nagaan wat ze hadden gedaan met nukes!

De eerste gaat dan richting Israel, en Israel is niet zo groot dus zullen er ook heel veel Palastijnen en Egyptenaren en mensen uit Lebanon de klos zijn geweest!
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 08:56:31 #207
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290056
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:43 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Volgens Trump en Netanyahu doen burgers er sowieso niet toe.

Trump roept zelfs dat ze de olie gaan controleren.
Ze doen niets anders dan dat. In zowel Venezuela als Iran doen ze niets wat zou lijken op hun propaganda doelen.
hoe ben je in staat dit te verdedigen, Iran moorde is een week waarschijnlijk meer mensen uit dan Israel in hun hele oorlog tegen Gaza!
Mensen werden gewoon letterlijk ge-executeerd omdat ze de straat op gingen om te protesteren, we zien dit allemaal niet want het gebeurde compleet achter de schermen!
het enige wat we zagen was honderden bodybags en de famillie leden moesten de overheid bakken met geld geven om hun gezinslid terug te geven die ze net hadden vermooord.
In de jaren 70/80/90 hingen ze duizenden op in het openbaar aan kranen veelal omdat ze maar iets een verdenking hadden dat ze bij een opositie partij zaten!
Christenen worden gedongen om Islamiet te worden.
Ze gaven terorristen wapens over de hele wereld om teroristische acties uit te kunnen voeren en dat kosten de dood aan duizenden onschuldige mensen


WALGELIJK REGIME!
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:04:39 #208
271507 tesssssssss
meenjeniet?
pi_220290089
twitter
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:07:16 #209
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290098
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:04 schreef tesssssssss het volgende:
[ x ]
Ja dat zat er in. Succes met de leefbaarheid daar binnenkort.

Het hele Midden-Oosten transformeert zo in een Mad Max film.

And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290099
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:45 schreef theguyver het volgende:

[..]
Wie handhaaft internationaal recht?
Niemand!
Het zijn regels waar niemand zich aan houd Assad gebruikte gifgas net als Sadddam.
Het is al zoals de mensheid bestaat het recht van de sterkste is wat geld.

Je kan er over jammeren maar helaas is het wel zo.
Die gifgas aanvallen was desinfo.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:11:30 #211
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290109
quote:
1s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 21:29 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Better the devil you know.

Waarom zou je all in gaan als er nog niemand op de grond aan het vechten is? Ze weigeren met stoppen met vechten tegen de VS en Israël en dagen ze zelfs uit het op de grond te proberen. Ze hebben momenteel al flink wat leverage over de Golfstaten.
Dat was mijn vraag niet. Mijn vraag was wat jij denkt dat ze nog uit hun mouw kunnen trekken als ze wel all in zouden gaan.
pi_220290115
Het is wachten op het moment dat de Golfstaten en Saudi-Arabië de oorlog aan de achterlijke Ayatollahs verklaren.
pi_220290125
Hoezo snijden ze in Iran vrouwen in tweeën?
  zondag 8 maart 2026 @ 09:18:02 #214
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290136
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 07:06 schreef theguyver het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Wannebee Terrorist gooit bom en iemand die hem probeert tegen te houden worden word als eerste gearresteerd.
NY :') 8)7
Dat toontje van deze vent is echt onuitstaanbaar. :r
pi_220290145
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dat was mijn vraag niet. Mijn vraag was wat jij denkt dat ze nog uit hun mouw kunnen trekken als ze wel all in zouden gaan.
Ik vind die Iran regime zich erg inhouden. Ze vertellen het westen zelfs wat ze gaan doen. En dan doen ze het ook. Bijv. hoe ze de luchtverdediging van Israel zouden uitschakelen. En Israel deed niets. Telling. Want dit zegt dat Israel en VS aan de grond zitten kwa wapentuig. VS trekt nu zelfs rakketten terug uit Oekraine voor Israel.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:20:57 #216
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220290146
quote:
9s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:07 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ja dat zat er in. Succes met de leefbaarheid daar binnenkort.

Het hele Midden-Oosten transformeert zo in een Mad Max film.

[ afbeelding ]
90 miljoen mensen in Iran... en een groot deel straks zonder water?
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
pi_220290148
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dat was mijn vraag niet. Mijn vraag was wat jij denkt dat ze nog uit hun mouw kunnen trekken als ze wel all in zouden gaan.
Waarom die vraag gezien de omstandigheden ze hier dus niet toe dwingen. Want nogmaals, er staat geen leger voor de poorten van Teheran. Dus wie zal het zeggen? Bezetten gaat toch niet lukken om redenen die duidelijk zijn.
pi_220290150
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:56 schreef theguyver het volgende:

[..]
hoe ben je in staat dit te verdedigen, Iran moorde is een week waarschijnlijk meer mensen uit dan Israel in hun hele oorlog tegen Gaza!

Toch fijn dat zelfs jij inziet dat Israël ook flink wat oorlogsmisdaden begaan heeft en het benoemd dat ze bewust burgers hebben vermoord.

WALGELIJK REGIMES!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:22:44 #219
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220290154
Het regent moment olie in Teheran... Enorme wolken hangen over de stad waar kleine druppeltjes uit vallen.

https://www.reddit.com/r/(...)_greyish_black_over/

Dan kan ook niet goed zijn voor de grond/drink water...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:24:12 #220
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290162
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:21 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Waarom die vraag gezien de omstandigheden ze hier dus niet toe dwingen. Want nogmaals, er staat geen leger voor de poorten van Teheran. Dus wie zal het zeggen? Bezetten gaat toch niet lukken om redenen die duidelijk zijn.
Nee, jij stelde dat het oliedom was om Khamenei om te leggen omdat het nu nog veel erger zou worden. Je blijkt dit dus niet te kunnen onderbouwen met wat ze wel nog meer zouden kunnen doen. Helder.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:25:33 #221
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290172
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:20 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
90 miljoen mensen in Iran... en een groot deel straks zonder water?
En als het aan Iran ligt de golfstaten en Saudi Arabië ook.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290173
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:21 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Waarom die vraag gezien de omstandigheden ze hier dus niet toe dwingen. Want nogmaals, er staat geen leger voor de poorten van Teheran. Dus wie zal het zeggen? Bezetten gaat toch niet lukken om redenen die duidelijk zijn.
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:27:39 #223
271507 tesssssssss
meenjeniet?
pi_220290190
twitter
Het is pas echt crisis als het bier op is.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:27:41 #224
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290192
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:25 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
Wtf? Welke bubbel haal jij je nieuws uit?
pi_220290193
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:24 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Nee, jij stelde dat het oliedom was om Khamenei om te leggen omdat het nu nog veel erger zou worden. Je blijkt dit dus niet te kunnen onderbouwen met wat ze wel nog meer zouden kunnen doen. Helder.
Khamenei stierf de eerste dag. Pas daarna begon het met regenen. De tandjes, hoe dom ben je? :P

Rhetorische vraag trouwens.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:28:02 #226
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290199
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:25 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
Ik denk dat je wat minder Russische en Iraanse propaganda moet lezen. Tenzij je graag in sprookjes gelooft natuurlijk.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  zondag 8 maart 2026 @ 09:28:24 #227
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220290200
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:25 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
_O- _O- _O-

Goed spul wat jij snuift.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_220290201
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:25 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
heb je een linkje ?
"A lie is a lie even if everyone believes it. The truth is the truth even if no one believes it."
  zondag 8 maart 2026 @ 09:29:36 #229
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290207
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:27 schreef Since2003 het volgende:

[..]
Khamenei stierf de eerste dag. Pas daarna begon het met regenen. De tandjes, hoe dom ben je? :P

Rhetorische vraag trouwens.
Okay, en nog een slechte verliezer ook nog. Ga je ver mee komen in je leven, vragen niet kunnen beantwoorden en dan beledigingen gaan uitdelen als je geen kant meer op kunt.
pi_220290208
quote:
14s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:28 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ik denk dat je wat minder Russische en Iraanse propaganda moet lezen. Tenzij je graag in sprookjes gelooft natuurlijk.
Sprookjes zeg je. Ik kijk helemaal niet naar de NOS of Jinek dus.
pi_220290211
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:29 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Okay, en nog een slechte verliezer ook nog. Ga je ver mee komen in je leven, vragen niet kunnen beantwoorden en dan beledigingen gaan uitdelen als je geen kant meer op kunt.
Ach vrouw ga wat doen. Met je geframe. :P
pi_220290212
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:25 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Er zijn zeer waarschijnlijk veel meer amerikaanse soldaten gedood. VS hebben zelfs geen strategische genraals meer in de regio om de oorlog tegen Iran te leiden. Allemaal gedood door dronebombings op hotels. Ik vind het wel mooi. Navo en VS moeten een flinke les krijgen in bescheidenheid.
:') _!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:31:43 #233
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_220290225
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 01:09 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
nee hoor , we gaan de volgende winter niet halen met die oorlog, voor de hete zomer is het beslist

het wordt een heftige drinkwater oorlog
Ik zou denken dat dit moet doorlopen tot en met de midterms zodat die gecanceld kunnen worden?
  zondag 8 maart 2026 @ 09:31:59 #234
61421 icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit
pi_220290228
quote:
9s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:07 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ja dat zat er in. Succes met de leefbaarheid daar binnenkort.

Het hele Midden-Oosten transformeert zo in een Mad Max film.

[ afbeelding ]
Net gelezen in dat artikel van kladeratch en er wordt uitvoer aan gegeven. Iran reageert langzamer maar qua volgorde wel redelijk gelijk met het artikel.


Hier deel 2 met updates maar die moet ik nog lezen.

https://endtropy.substack(...)-follyfury-part-2-in
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
  zondag 8 maart 2026 @ 09:34:30 #235
61421 icecreamfarmer_NL
VOC mentaliteit
pi_220290257
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:11 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Dat was mijn vraag niet. Mijn vraag was wat jij denkt dat ze nog uit hun mouw kunnen trekken als ze wel all in zouden gaan.
Proxies en sleepers activeren.

Ontzilting installaties en stroomvoorzieningen bombarderen. Zeemijnen plaatsen.

https://endtropy.substack(...)-follyfury-part-2-in


Deel 1 hiervan somt het mooi op.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_220290284
quote:
14s.gif Op zaterdag 7 maart 2026 18:35 schreef HowardRoark het volgende:
Dit soort mensen graag direct uitzetten en paspoort afnemen

[ twitter ]
Dictatoriale trekjes: mensen met een andere mening de mond willen snoeren.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220290338
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:37 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dictatoriale trekjes: mensen met een andere mening de mond willen snoeren.
Oerdomme mensen moet je simpelweg de mond snoeren en ridiculiseren, dat is eenieders plicht als beschaafd mens, dit zijn we kwijtgeraakt in deze eeuw.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:41:49 #238
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290355
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:40 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Oerdomme mensen moet je simpelweg de mond snoeren en ridiculiseren, dat is eenieders plicht als beschaafd mens, dit zijn we kwijtgeraakt in deze eeuw.
Ik probeer ze altijd eerst wat wijzer te maken.

En ik zie niks wat een stevige dienstplicht niet kan corrigeren. Achja en zijn vrinden lusten dit soort recruten rauw.

And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290361
quote:
9s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:41 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ik probeer ze altijd eerst wat wijzer te maken.
Een kikker de stelling van Pythagoras uitleggen is verspilde tijd en energie.
pi_220290371
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:27 schreef tesssssssss het volgende:
[ x ]
Benieuwd of dit soort dingen wel echt lekker afgestemd worden binnen de coalitie Israël - VS. Volgens mij is Israël actief in het gebied om Teheran. Die hebben weinig moeite met de Iraanse olieproductie volledig lamleggen. Kan me zo voorstellen dat de VS daar wat minder happig op is.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_220290389
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:40 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Oerdomme mensen moet je simpelweg de mond snoeren

Dan zou het nog leger op fok zijn. :D
  zondag 8 maart 2026 @ 09:46:31 #242
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290408
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:43 schreef Monolith het volgende:

[..]
Benieuwd of dit soort dingen wel echt lekker afgestemd worden binnen de coalitie Israël - VS. Volgens mij is Israël actief in het gebied om Teheran. Die hebben weinig moeite met de Iraanse olieproductie volledig lamleggen. Kan me zo voorstellen dat de VS daar wat minder happig op is.
Israël is erbij gebaat om te zorgen dat de VS erbij betrokken is tot het einde. Geen tussentijdse off-ramp of terugtrekking, Iran moet volledig op de knieën.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290412
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:29 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Ik kijk helemaal niet naar de NOS of Jinek dus.
De Fabeltjeskrant
Bekijk deze YouTube-video
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220290419
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:46 schreef Perrin het volgende:

[..]
Israël is erbij gebaat om te zorgen dat de VS erbij betrokken is tot het einde. Geen tussentijdse off-ramp of terugtrekking, Iran moet volledig op de knieën.
Ik snap wat de doelen zijn van Israël. Het gaat me er meer om dat de VS nou juist niet zit te wachten op het verder destabiliseren van de energiemarkt.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
  zondag 8 maart 2026 @ 09:49:23 #245
300435 Eyjafjallajoekull
Broertje van Katlaah
pi_220290443
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:47 schreef Monolith het volgende:

[..]
Ik snap wat de doelen zijn van Israël. Het gaat me er meer om dat de VS nou juist niet zit te wachten op het verder destabiliseren van de energiemarkt.
Benieuwd wat de oliemarkt gaat doen morgen....

Of de ongein van afgelopen dagen al in de stijging zat, of dat het nog veel meer omhoog gaat...
Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:51:23 #246
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290481
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:07 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Die gifgas aanvallen was desinfo.
Ghouta (2013): Een grootschalige aanval die leidde tot honderden doden en internationale veroordeling.
Khan Sheikhoun (2017): Inzet van sarin, waarbij tientallen slachtoffers vielen.
Douma (2018): Aanval met giftige stoffen in een voorstad van Damascus.
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
pi_220290494
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:47 schreef Monolith het volgende:

[..]
Ik snap wat de doelen zijn van Israël. Het gaat me er meer om dat de VS nou juist niet zit te wachten op het verder destabiliseren van de energiemarkt.
Hoe duurder de olie hoe meer winst voor trump zijn drill baby drill vriendjes.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:53:01 #248
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290514
quote:
2s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:49 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:

[..]
Benieuwd wat de oliemarkt gaat doen morgen....

Of de ongein van afgelopen dagen al in de stijging zat, of dat het nog veel meer omhoog gaat...
Morgen, volgende week, volgende maand. Wat wordt weer terug naar autoloze zondagen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290516
De relatie tussen China en Rusland warmstoken. :P
  Eindredactie Sport / Forummod zondag 8 maart 2026 @ 09:54:24 #250
284411 crew  heywoodu
pi_220290544
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:53 schreef Perrin het volgende:

[..]
Morgen, volgende week, volgende maand. Wat wordt weer terug naar autoloze zondagen.
Alvast even sparen voor als er in december weer een nieuw energiecontract afgesloten moet worden.
  zondag 8 maart 2026 @ 09:54:53 #251
279682 theguyver
Sidekick van A tuin-hek!
pi_220290553
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:37 schreef Wantie het volgende:

[..]
Dictatoriale trekjes: mensen met een andere mening de mond willen snoeren.
Dictators stoppen deze mensen in kampen of worden geliquideerd.
Allesbehalve het land uit trappen!
Want dan bestaat de kans dat ze terug komen!
I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that cry out for help.I am the protector of the innocent. I am the Light in the darkness. I am truth. Ally to good! Nightmare to you!
  zondag 8 maart 2026 @ 09:55:24 #252
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_220290565
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:34 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:

[..]
Proxies en sleepers activeren.

Ontzilting installaties en stroomvoorzieningen bombarderen. Zeemijnen plaatsen.

https://endtropy.substack(...)-follyfury-part-2-in


Deel 1 hiervan somt het mooi op.
Ah, een inhoudelijk antwoord. Bedankt!
Ik denk trouwens wel dat deze ingezet zouden worden ongeacht of Khamenei geëlimineerd werd, maar meer op grond van naarmate het conflict langer langer zou duren.

Vanuit de Iraanse defensie lagen er namelijk (net als bij elke andere krijgsmacht) scenario's klaar voor alle mogelijkheden, met daarin een prominente plek voor wat er moest gebeuren in het waarschijnlijke geval dat de topfunctionarissen door Israël uitgeschakeld zouden worden, wat hun strategie is geweest tot nu toe.

Zo hebben er behalve plaatsvervangers van tevoren goedgekeurde aanvallen, mandaten en draaiboeken klaar gelegen. De proxies en sleepers zullen daar ongetwijfeld bij zijn inbegrepen want dat is een pijler van hun aanpak geweest altijd, maar ze zijn denk ik niet of nauwelijks meer bij machte om die aanvallen uit te voeren of om mijnen te leggen.
pi_220290569
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:53 schreef Since2003 het volgende:
De relatie tussen China en Rusland warmstoken. :P
Als puntje bij paaltje komt walgt de gemiddelde Europese Rus van Aziaten.
pi_220290580
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:47 schreef Monolith het volgende:

[..]
Ik snap wat de doelen zijn van Israël. Het gaat me er meer om dat de VS nou juist niet zit te wachten op het verder destabiliseren van de energiemarkt.
Yep, hogere energieprijzen zijn niet erg populair bij de bevolking van de VS, bovendien klaagt men over hoge voedselprijzen. Hogere energieprijzen neigen ertoe relatief snel door te werken in de prijzen van voedsel.
quote:
AI Overview
Food systems consume roughly 15% of total global fossil fuels annually, heavily impacting, packaging, processing, and transport. This deep reliance includes manufacturing nitrogen fertilizers, operating farm machinery, and producing plastics.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220290599
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:52 schreef Basp1 het volgende:

[..]
Hoe duurder de olie hoe meer winst voor trump zijn drill baby drill vriendjes.
Volgens mij valt dat nog wel tegen, omdat dat schaliespul niet per se te vergelijken is met wat ze in het Midden-Oosten uit de grond trekken. Maar vooral de Amerikaans bevolking zit niet zo te wachten op het verder aanwakkeren van de inflatie. Er wordt in de VS al wel gesproken over een 'E-vormige' economie, waarbij eigenlijk enkel nog de hogere inkomens de economie aanwakkeren terwijl de lagere inkomens rondkomen van schulden en de middenklasse in toenemende mate onder druk staat.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."
pi_220290605
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:55 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Als puntje bij paaltje komt walgt de gemiddelde Europese Rus van Aziaten.
Wat een dom racistisch gezwets.
pi_220290614
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:20 schreef DrCarlton het volgende:

[..]
Ik vind die Iran regime zich erg inhouden. Ze vertellen het westen zelfs wat ze gaan doen. En dan doen ze het ook. Bijv. hoe ze de luchtverdediging van Israel zouden uitschakelen. En Israel deed niets. Telling. Want dit zegt dat Israel en VS aan de grond zitten kwa wapentuig. VS trekt nu zelfs rakketten terug uit Oekraine voor Israel.
Ik heb van te voren al gezegd dat de VS klappen zou krijgen. Je moet niet porren in een wespennest.
Je hoort bij de betere, maar nog lang niet bij de beste
  zondag 8 maart 2026 @ 10:00:13 #258
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290617
Hm, misschien heeft @DrCarlton toch gelijk.

twitter
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290618
quote:
3s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:08 schreef cosmosis het volgende:
Ik gok dat Iran dit wel serieus neemt......De vraag is hoeveel controle men heeft...Ze hebben zeker geen baat bij het verklaren van de oorlog aan alle omringende landen...

[ x ]
Saoedi-Arabië mag doen wat het wil. :) Ook al wil het kinderziekenhuizen in Iran bombarderen.
Corporate translator
pi_220290619
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:59 schreef halfway het volgende:

[..]
Ik heb van te voren al gezegd dat de VS klappen zou krijgen. Je moet niet porren in een wespennest.
Mijn morbide curiosity hoopt ergens dat ze hun leuter ook in het Chinese wespennest durven steken.
pi_220290624
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:59 schreef halfway het volgende:

[..]
Je moet niet porren in een wespennest.
Mwah, ligt eraan wat je motieven zijn ;)
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_220290663
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:44 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Wanneer heeft Trump Israël aangevallen dan?
Als Trump echt iets tegen genocide zou doen zou dat top zijn ja.
[..]
IR is IR. Ongeacht voor wie.

Alleen houden bepaalde kleinere landen zich er sowieso al niet aan.
Maar tja de VS en Israël vegen de reet af met IR.
Recht bestaat bij de gratie van handhaving. Aangezien die handhaving situationeel is, IR niet IR voor iedereen. Je kunt dat ontkennen, maar de realiteit is volledig anders dan wat je beweert. Het IR is ook overduidelijk vooral gebruikt om westerse politiek universeel te maken. Europeanen hebben daar voordeel van gehad en wij vinden IR geweldig, maar in grote delen van de rest van de wereld ziet men IR vooral als een middel om hun eronder te houden. Hypocrisie met andere woorden.
pi_220290681
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:11 schreef HiZ het volgende:

[..]
Recht bestaat bij de gratie van handhaving. Aangezien die handhaving situationeel is, IR niet IR voor iedereen. Je kunt dat ontkennen, maar de realiteit is volledig anders dan wat je beweert. Het IR is ook overduidelijk vooral gebruikt om westerse politiek universeel te maken. Europeanen hebben daar voordeel van gehad en wij vinden IR geweldig, maar in grote delen van de rest van de wereld ziet men IR vooral als een middel om hun eronder te houden. Hypocrisie met andere woorden.
Yep, en omdat er landen met een veto zijn is het imo ook geen recht, want dat gaat al meteen in tegen het gelijkheidsbeginsel.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  zondag 8 maart 2026 @ 10:15:01 #264
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290689
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:11 schreef HiZ het volgende:

[..]
Recht bestaat bij de gratie van handhaving. Aangezien die handhaving situationeel is, IR niet IR voor iedereen. Je kunt dat ontkennen, maar de realiteit is volledig anders dan wat je beweert. Het IR is ook overduidelijk vooral gebruikt om westerse politiek universeel te maken. Europeanen hebben daar voordeel van gehad en wij vinden IR geweldig, maar in grote delen van de rest van de wereld ziet men IR vooral als een middel om hun eronder te houden. Hypocrisie met andere woorden.
Idd. Een stok om mee te slaan wanneer het ons uitkomt. Om het recht van de sterkste een zweempje rechtvaardigheid te geven. Sommige mensen slaan graag met die stok.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290734
Als ik zie hoe Amerika/Israel dit aanpakken, lijkt het er vooral op dat de agenda was/is om chaos in Iran te creeeren. Niet echt regime change.

En waar is Europa? weer nergens te bekennen.
  zondag 8 maart 2026 @ 10:22:53 #266
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220290741
quote:
15s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:00 schreef Perrin het volgende:
Hm, misschien heeft @:DrCarlton toch gelijk.

[ x ]
_O- _O- _O-
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_220290743
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:21 schreef theunderdog het volgende:
Als ik zie hoe Amerika/Israel dit aanpakken, lijkt het er vooral op dat de agenda was/is om chaos in Iran te creeeren. Niet echt regime change.

En waar is Europa? weer nergens te bekennen.
Jawel Israel heeft opgeroepen de vervanger en de hele raad van experts te elimineren
Vakman pur sang
pi_220290746
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:21 schreef theunderdog het volgende:


En waar is Europa? weer nergens te bekennen.
Tja, wat kunnen we vanuit Europa doen? Deze aanval is niet volop te steunen maar ook niemand zal Iran verdedigen…
pi_220290756
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:24 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Jawel Israel heeft opgeroepen de vervanger en de hele raad van experts te elimineren
Israel roept wel meer.
  zondag 8 maart 2026 @ 10:30:08 #270
477768 TweedeKlum
Raheem the Dream
pi_220290761
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:28 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Israel roept wel meer.
En handelt ernaar. :P
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_220290766
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:24 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Jawel Israel heeft opgeroepen de vervanger en de hele raad van experts te elimineren
Vind dit nog lang duren, ze zullen zich wel weer op zijn moslims verstopt hebben in een kinderdagverblijf of meisjesschool.
pi_220290769
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:54 schreef theguyver het volgende:

[..]
Dictators stoppen deze mensen in kampen of worden geliquideerd.
Allesbehalve het land uit trappen!
Want dan bestaat de kans dat ze terug komen!
Ja, praat het snoeren van andere meningen maar goed...
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220290798
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:40 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Oerdomme mensen moet je simpelweg de mond snoeren en ridiculiseren, dat is eenieders plicht als beschaafd mens, dit zijn we kwijtgeraakt in deze eeuw.
Je kunt ze van repliek bedienen.

Maar blind roepen dat ze geen recht op een mening hebben die afwijkt van de jouwe lost niets op.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
  Moderator zondag 8 maart 2026 @ 10:39:12 #274
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_220290800
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 08:39 schreef bianconeri het volgende:

[..]
Lezen en zelf nadenken blijft lastig.
Ik zal het nog eens in Jip en Janneke taal uitleggen voor je.

Preemptive dan zou alles klaar staan voor een oorlog en die oorlog snel komen.

Dat is natuurlijk gewoon niet waar.
Het enige excuus dat de VS heeft is dat ze MOGELIJK dingen ontwikkelen. Niets directs.

Preventief echter is dus exact wat Trump zegt.
Er is een kans dat Iran ooit eens iets gaat doen.
Je kan het wel herhalen maar het klopt niet

Preventive is het nucleaire programma aanvallen, je weet dat als ze nukes hebben die niet gaan gebruiken (vanwege M.A.D.) maar je weet ook dat er maar een paar van die een klap van de molen hoeft te krijgen en je hebt de popen aan het dansen dus probeer je de nukes te voorkomen

Preemptive is als je weet dat er oorlog komt en daar mag Israel in deze situatiw redelijkerwijs vanuit gaan, en zegt ... dan liever nu die oorlog dan wanneer alles klaar ataat
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_220290816
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:38 schreef Wantie het volgende:

[..]
Je kunt ze van repliek bedienen.

Maar blind roepen dat ze geen recht op een mening hebben die afwijkt van de jouwe lost niets op.
Nee hoor tante Annie uit Enschede hoef niet mee te praten over de beste behandeling om longtumoren te genezen, de mening van een oncoloog lijkt me wat zinvoller.

Snap je waar het misgegaan is deze eeuw?
pi_220290819
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:30 schreef TweedeKlum het volgende:

[..]
En handelt ernaar. :P
Valt reuze tegen. Maar jij hebt een soort mythische visie op Israel. Wat rete antisemitisch is.
pi_220290824
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:39 schreef sp3c het volgende:

[..]
Je kan het wel herhalen maar het klopt niet

Preventive is het nucleaire programma aanvallen, je weet dat als ze nukes hebben die niet gaan gebruiken (vanwege M.A.D.) maar je weet ook dat er maar een paar van die een klap van de molen hoeft te krijgen en je hebt de popen aan het dansen dus probeer je de nukes te voorkomen

Preemptive is als je weet dat er oorlog komt en daar mag Israel in deze situatiw redelijkerwijs vanuit gaan, en zegt ... dan liever nu die oorlog dan wanneer alles klaar ataat
Klopt. Daarom zitten die mensen die daarmee bezig zijn ook vast 24/7 in de stress vanwege Pakistan.
pi_220290825
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:42 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Valt reuze tegen. Maar jij hebt een soort mythische visie op Israel. Wat rete antisemitisch is.
De ballen van de Hezbollah leiding hebben inmiddels genoeg ontzag voor de Joden.
pi_220290826
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:42 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Nee hoor tante Annie uit Enschede hoef niet mee te praten over de beste behandeling om longtumoren te genezen, de mening van een oncoloog lijkt me wat zinvoller.

Snap je waar het misgegaan is deze eeuw?
Ja, dat jij bijvoorbeeld jouw mening belangrijker vindt dan die van dat stel op X.

Terwijl jullie allen geen oncoloog zijn.
zeer vocale Trump hater - VEM2012
pi_220290828
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:44 schreef UitStraling het volgende:

[..]
De ballen van de Hezbollah leiding hebben inmiddels genoeg ontzag voor de Joden.
Ik heb liever niet dat je je fetisj projecteert op andere. Zeker niet in een serieus topic als dit.
pi_220290834
quote:
9s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:41 schreef Perrin het volgende:

[..]
Ik probeer ze altijd eerst wat wijzer te maken.

En ik zie niks wat een stevige dienstplicht niet kan corrigeren. Achja en zijn vrinden lusten dit soort recruten rauw.

[ afbeelding ]
Wel een goed idee.
Al die XR demonstranten oppakken en bij een kazerne afleveren.
1 jaar dienstplicht anders levenslang geen uitkering meer.
  zondag 8 maart 2026 @ 10:47:53 #282
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_220290837
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:47 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Wel een goed idee.
Al die XR demonstranten oppakken en bij een kazerne afleveren.
1 jaar dienstplicht anders levenslang geen uitkering meer.
Wat nederigheid en vaderlandsliefde bijbrengen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_220290840
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:45 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Ik heb liever niet dat je je fetisj projecteert op andere. Zeker niet in een serieus topic als dit.
Serieuzer kan haast niet,

https://en.wikipedia.org/(...)ronic_device_attacks
  zondag 8 maart 2026 @ 10:48:24 #284
171727 StateOfMind
Ancient Astronaut
pi_220290841
quote:
14s.gif Op zondag 8 maart 2026 00:36 schreef ACT-F het volgende:

[..]
Zomervakantie in eigen land 8-)
Zuid-Balkonië *O*
Galerije *O*
Tuinesië *O*
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
pi_220290848
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:47 schreef Candymannetje het volgende:

[..]
Wel een goed idee.
Al die XR demonstranten oppakken en bij een kazerne afleveren.
1 jaar dienstplicht anders levenslang geen uitkering meer.
Denk je dat het verstandig is om dat malle clubje te bewapenen met Colt C7/C8-geweren?
pi_220290877
quote:
15s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:49 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Denk je dat het verstandig is om dat malle clubje te bewapenen met Colt C7/C8-geweren?
Ligt eraan waar je ze dropt
Vakman pur sang
pi_220290881
quote:
15s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:49 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Denk je dat het verstandig is om dat malle clubje te bewapenen met Colt C7/C8-geweren?
Laat ze eerst maar eens de fysieke trainingen afronden en dan beginnen met paintball of airsoft.
pi_220290895
quote:
Ik weet waarover je het had, lievie.
  zondag 8 maart 2026 @ 11:00:32 #289
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_220290897
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:21 schreef theunderdog het volgende:
Als ik zie hoe Amerika/Israel dit aanpakken, lijkt het er vooral op dat de agenda was/is om chaos in Iran te creeeren. Niet echt regime change.

En waar is Europa? weer nergens te bekennen.
Merz is toch maar het Witte Huis geweest om zich onderdanig op te stellen
The End Times are wild
  Moderator zondag 8 maart 2026 @ 11:06:21 #290
192657 crew  xpompompomx
^(;,;)^
pi_220290931
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:21 schreef theunderdog het volgende:
Als ik zie hoe Amerika/Israel dit aanpakken, lijkt het er vooral op dat de agenda was/is om chaos in Iran te creeeren. Niet echt regime change.

En waar is Europa? weer nergens te bekennen.

Terecht, we moeten ons hier ook niet mee bemoeien en we moeten ons er verder ook niet in laten rommelen.
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
  zondag 8 maart 2026 @ 11:08:46 #291
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220290948
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:42 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Nee hoor tante Annie uit Enschede hoef niet mee te praten over de beste behandeling om longtumoren te genezen, de mening van een oncoloog lijkt me wat zinvoller.

Snap je waar het misgegaan is deze eeuw?
En welke academische titels heb jij allemaal?
pi_220290962
quote:
14s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:06 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Terecht, we moeten ons hier ook niet mee bemoeien en we moeten ons er verder ook niet in laten rommelen.
Inderdaad. We moeten het laag-IQ isolationisme overnemen. Goed idee.
  Moderator zondag 8 maart 2026 @ 11:13:03 #293
236264 crew  capricia
pi_220290986
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 10:21 schreef theunderdog het volgende:
Als ik zie hoe Amerika/Israel dit aanpakken, lijkt het er vooral op dat de agenda was/is om chaos in Iran te creeeren. Niet echt regime change.

En waar is Europa? weer nergens te bekennen.
Wat zou je willen dat Europa doet, dan?
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220290991
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:13 schreef capricia het volgende:

[..]
Wat zou je willen dat Europa doet, dan?
Kijken of de privacy voorschriften wel worden nageleefd, of flesjes water van de strijdkrachten wel statiegeldflesjes zijn en even kijken of de energielabels van al die bommen wel op orde zijn.
  zondag 8 maart 2026 @ 11:14:52 #295
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_220290994
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:13 schreef capricia het volgende:

[..]
Wat zou je willen dat Europa doet, dan?
Iraanse regime is een vijand van ons, MAGA regime is enkel America First de rest van de wereld mag branden zolang alle grondstoffen niet in gevaar komen voor de VS. Laat ze het lekker samen uitzoeken.
pi_220291002
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:13 schreef capricia het volgende:

[..]
Wat zou je willen dat Europa doet, dan?
steun bieden waar nodig, zeker nu Iran maar wat aan het doen is qua aanvallen en die hierdoor ook het westen wil destabiliseren.

https://nos.nl/artikel/26(...)derlands-marineschip dit soort hulp dus.
  Moderator zondag 8 maart 2026 @ 11:19:10 #297
236264 crew  capricia
pi_220291007
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:18 schreef Bofjijff het volgende:

[..]
steun bieden waar nodig, zeker nu Iran maar wat aan het doen is qua aanvallen en die hierdoor ook het westen wil destabiliseren.

https://nos.nl/artikel/26(...)derlands-marineschip dit soort hulp dus.
Onze eigen belangen beschermen dus. Defensief.
Dat lijkt me prima.
I am not omniscient, but I know a lot.
- Goethe, “Faust”
pi_220291018
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:14 schreef Momo het volgende:

[..]
Iraanse regime is een vijand van ons, MAGA regime is enkel America First de rest van de wereld mag branden zolang alle grondstoffen niet in gevaar komen voor de VS. Laat ze het lekker samen uitzoeken.
Cyprus is er al min of meer bij betrokken. Laat je die dan gewoon aan hun lot over?
  zondag 8 maart 2026 @ 11:20:44 #299
508729 recidivist
zedendelinquent
pi_220291020
quote:
1s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:13 schreef capricia het volgende:
Wat zou je willen dat Europa doet, dan?
Heel ver erbuiten blijven. Geen enkele vorm van steun steun die verdergaat dan wat woorden eventueel.

Lekker verdergaan met proberen meer onafhankelijk van de Amerikanen te worden. Zij zijn deze oorlog begonnen dus moeten maar kijken hoe dit voor hen geen tweede Vietnam gaat worden ofzo.
enkelband
  zondag 8 maart 2026 @ 11:21:09 #300
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_220291022
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 09:40 schreef UitStraling het volgende:

[..]
Oerdomme mensen moet je simpelweg de mond snoeren en ridiculiseren, dat is eenieders plicht als beschaafd mens, dit zijn we kwijtgeraakt in deze eeuw.
Ik vrees dat je niet beseft wat hiervan de implicaties voor jezelf zijn
Huilen dan.
pi_220291023
quote:
0s.gif Op zondag 8 maart 2026 11:20 schreef recidivist het volgende:



Lekker verdergaan met proberen meer onafhankelijk van de Amerikanen te worden.
Dat is niet zo 1-2-3 geregeld natuurlijk
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')