Hamas haat Fatah ook, dus wei weet.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 12:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, zonder Israël was Hamas er niet.
Ik heb begrepen dat dit niet mogelijk is. Ga dus maar in je hokje staan van een GeNoCiDe ondersteunende MAGA die ook nog eens een racist, TERF en xenofoob isquote:Op zaterdag 7 maart 2026 11:56 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik ben vóór de Amerikaanse en Israëlische acties om in Iran in te grijpen, maar ik vind Trump verder een narcistische gek.
Waar val ik dan onder?
En zonder het kwade Westen hadden we ook geen terroristische aanslagen gehad.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 12:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
Eerlijk is eerlijk, zonder Israël was Hamas er niet.
Veel aanslagen zijn inderdaad te herleiden naar terreuracties van onder andere de VS in het Midden Oosten.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 12:47 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
En zonder het kwade Westen hadden we ook geen terroristische aanslagen gehad.
Daddy Trump die even een van de kinderen disciplineert na stout gedragquote:
Ik wist wel dat je verstandelijk beperkt was.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 11:24 schreef UitStraling het volgende:
Je leest hier wel duidelijk dat pro-Trump of anti-Trump geen kwestie is van moraal maar van basis IQ en een stukje algemene basisontwikkeling.
Dat is winst, dat inzicht.
Eet smakelijk.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 13:25 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik wist wel dat je verstandelijk beperkt was.
Hij had gewoon de ayatollah even op moeten halen en in de hoek moeten zetten.quote:Op zaterdag 7 maart 2026 13:10 schreef damsco het volgende:
[..]
Daddy Trump die even een van de kinderen disciplineert na stout gedrag
quote:Iran daagt VS uit na dood Khamenei: 'We wachten op hun grondinvasie'
Danny 07-03-2026 07:58 print
Iran is volgens minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi klaar voor een mogelijke grondinvasie door de Verenigde Staten. In een interview met "NBC Nightly News" vanuit Teheran zei hij dat de oorlog die door de VS en Israël is begonnen zich snel door de regio verspreidt, maar dat Iran "op hen wacht".
Hij noemde een eventuele aanval op de grond "een grote ramp" voor de Amerikanen en zei dat Iran zeker is van zijn vermogen om zich te verweren.
Je verwacht überhaupt ooit meer dan drie zinnen met volwassen taal achter elkaar van Trump?quote:Op zaterdag 7 maart 2026 13:24 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Wat is dit voor taalgebruik 🤣 kleuter
Exactquote:Op zaterdag 7 maart 2026 07:15 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat is dus onzin.
Preemptive slaat op het snel aanvallen voor een oorlog zou losbarsten.
Alsof "mensen" die in Allah geloven slim zouden zijn, dit is waarschijnlijk nog te ingewikkeld voor dat terroristentuigquote:Op zaterdag 7 maart 2026 13:38 schreef Saekerhett het volgende:
Als ik in groep 8 zulk taalgebruik voor mijn spreekbeurt had gebruikt zoals Trump op X tekeer gaat, had de meester gevraagd of ik wist dat ik in groep 8 zit en niet in groep 4.
Dit is volgens mij alleen nog te herstellen met bleekinjecties ("so it’d be interesting to check that, so that you’re going to have to use medical doctors with, but it sounds interesting to me").quote:
ik heb gehoord dat Greta thurnberg voorop gaat in de strijd samen met de Palestijnen tegen het westenquote:Op zaterdag 7 maart 2026 13:49 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Iran heeft er nooit een geheim van gemaakt dat ze Israël van de kaart willen vegen. Zal een van de redenen zijn waarom allerlei figuren tegen deze interventie zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |