SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do what you love, love what you do!
nee maar dan gaan we wel heel lokaal heel veel meer dingen kunnen regelen als dat alles via de EU commissie moet in Brusselquote:Op vrijdag 18 april 2025 11:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
Want dan gaan we daarna neutraal worden, want dat werkte historisch ook zo goed....?
Gewoon ordinair landje pik, alleen denk ik dat Putin zich ernstig misrekent heeft, hij dacht een soort van snelle Blitzkrieg te doen en het regime te vervangen, dat mislukte en toen kon hij niet echt meer terug en moest hij op deze manier oorlog gaan voeren. Een beetje zoals een overvaller die een bank berooft, het mis gaat en een gijzeling start, en dan vervolgens niet meer weet wat hij moet doen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:13 schreef kree het volgende:
het is ook wel eens goed om te bedenken? waarom kwam die hele oorlog er nu volgens jullie?
Wel eens van het begrip "centralisatie" gehoord?quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:47 schreef kree het volgende:
[..]
nee maar dan gaan we wel heel lokaal heel veel meer dingen kunnen regelen als dat alles via de EU commissie moet in Brussel
'Erger' nog: we moeten naar De Verenigde Staten van Europa.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Absoluut niet moeten houden zo. Dan waren we nu heleml nergens..![]()
Het probleem is dat we niet allemaal onderdeel van de EU uitmaken, dat we niet allemaal een groter leger hebben, en dat we ook niet allemaal lid zijn van de NAVO.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:47 schreef kree het volgende:
[..]
nee maar dan gaan we wel heel lokaal heel veel meer dingen kunnen regelen als dat alles via de EU commissie moet in Brussel
ja hoor en ook van oneindige rompslomp in praten en verhalen en rapporten en etc etc etc.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wel eens van het begrip "centralisatie" gehoord?
En je denkt dat als we een soort benelux staat hebben het allemaal rozengeur en manenschijn wordt ofzo?quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:50 schreef kree het volgende:
[..]
ja hoor en ook van oneindige rompslomp in praten en verhalen en rapporten en etc etc etc.
Enb geen besluit nemen maar zeggen we denken mss moet het zo.
Geen zorgen hoor EU landen iemand niet mee eens (eentje dus van de weet ik hoeveel). we zoeken het opnieuw uit en komt er rapport voor aan, na 2 jaar verder.
Dit doet trump dus anders en is ander systeem en weet ik. maar wat de hell EU.
quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:41 schreef ExTec het volgende:
Vind jij maar een land waar mensen niet kk'eren op hun politiek.
De EU heeft harde meningen zat.quote:ik vind dart ze best wat hardere mening mogen hebben.
nee dat denk ik niet en is mss de oplossing ook niet eens. maar mss kan [quote]quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:56 schreef ExTec het volgende:
[..]
En je denkt dat als we een soort benelux staat hebben het allemaal rozengeur en manenschijn wordt ofzo?
Ik zeg dit niet voor niks he:
[..]
[..]
De EU heeft harde meningen zat.
Ze hebben alleen geen eigen leger om die meningen kracht bij te zetten.
Kern van waarheid.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
, hij dacht een soort van snelle Blitzkrieg te doen en het regime te vervangen, dat mislukte en toen kon hij niet echt meer terug en moest hij op deze manier oorlog gaan voeren. Een beetje zoals een overvaller die een bank berooft, het mis gaat en een gijzeling start, en dan vervolgens niet meer weet wat hij moet doen.
jaquote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gewoon ordinair landje pik, alleen denk ik dat Putin zich ernstig misrekent heeft, hij dacht een soort van snelle Blitzkrieg te doen en het regime te vervangen, dat mislukte en toen kon hij niet echt meer terug en moest hij op deze manier oorlog gaan voeren. Een beetje zoals een overvaller die een bank berooft, het mis gaat en een gijzeling start, en dan vervolgens niet meer weet wat hij moet doen.
Een snelle overwinning? Na drie jaar? LOL. Da's uitgesloten.quote:Op vrijdag 18 april 2025 00:22 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Crazy, inderdaad want die optie is uitgesloten. Rusland gaat echt niet terug naar z’n grenzen dus je moet kijken naar wat nog wl mogelijk is. Een snelle Russische overwinning lijkt de enige manier om dit conflict te stoppen zonder nog meer levens te verliezen. Anders blijft deze oorlog maar voortslepen, met nog meer ellende.
Ja ze probeerden weer de bekende Sovjet aanvalstactiek waarbij ze snel een vliegveld dichtbij de hoofdstad probeerden in te nemen om snel troepen en materieel in te vliegen, het leiderschap te destabiliseren, en een regimewissel af te dwingen. Faalde alleen hopeloos dit keer.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gewoon ordinair landje pik, alleen denk ik dat Putin zich ernstig misrekent heeft, hij dacht een soort van snelle Blitzkrieg te doen en het regime te vervangen, dat mislukte en toen kon hij niet echt meer terug en moest hij op deze manier oorlog gaan voeren. Een beetje zoals een overvaller die een bank berooft, het mis gaat en een gijzeling start, en dan vervolgens niet meer weet wat hij moet doen.
Ja. Denk niet dat hij er aan begonnen was als hij wist hoe het zou lopen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef raptorix het volgende:
[..]
Gewoon ordinair landje pik, alleen denk ik dat Putin zich ernstig misrekent heeft, hij dacht een soort van snelle Blitzkrieg te doen en het regime te vervangen, dat mislukte en toen kon hij niet echt meer terug en moest hij op deze manier oorlog gaan voeren. Een beetje zoals een overvaller die een bank berooft, het mis gaat en een gijzeling start, en dan vervolgens niet meer weet wat hij moet doen.
Die gaf Zelenskyy hem binnen een dag al. Poetin weigerde omdat hij dacht militair te kunnen winnen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 12:55 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja. Denk niet dat hij er aan begonnen was als hij wist hoe het zou lopen.
Daarom was het ook slim geweest om hem na drie weken een ‘gouden brug’ met een uitweg te bieden. Zodat hij zonder gezichtsverlies terug had gekund. Nu is dat veel moeilijker want er is veel meer opgeofferd door beide kanten.
Ja dat klopt, ze hebben een aantal jaren nodig om te herstellen en gaan dan vrolijk verder. Zijn we het toch eens.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:26 schreef -Deluzion- het volgende:
[..]
Dat ben jij zelf. Rusland is na Oekrane militair en economisch uitgeput. Dit is geen nazi-Duitsland dat met blitzkrieg Polen en Frankrijk binnen weken versloeg. Het duurt jaren voor ze herstellen, laat staan verder kunnen gaan.
Volgens mij was zelensky dat van plan en heeft boris Johnson dat toen afgeradenquote:Op vrijdag 18 april 2025 13:02 schreef Ulx het volgende:
[..]
Die gaf Zelenskyy hem binnen een dag al. Poetin weigerde omdat hij dacht militair te kunnen winnen.
Hoeveel van dat soort aanbiedingen moet Poetin krijgen?
The don't have (any of) the cards....quote:Bron: nu.nl
De Amerikaanse regering wil binnen enkele dagen bepalen of vrede in Oekrane haalbaar is. Als dat niet het geval is, zal de VS de onderhandelingen staken. Dat liet de Amerikaanse buitenlandminister vrijdag weten tijdens een bezoek aan Parijs met Europese diplomaten.
....
De Amerikaanse president Donald Trump heeft volgens de minister namelijk "nog meer prioriteiten in de wereld".
Dat gaat nooit werken. De "Verenigde" staten zijn al niet eens zo verenigd als dat ze lijken. Zelfde gezeik met arme/rijke staten en zelfs cultuurverschillen. Dat is in Europa denk ik een factor of 10 erger.quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:48 schreef ExTec het volgende:
[..]
'Erger' nog: we moeten naar De Verenigde Staten van Europa.
Simpel toch. Oekrane moet zich overgeven. Dat gaan ze niet doen dus trekt de VS hun handen er van af. Gaan ze ook stoppen met alle steun die Oekrane nu nog krijgt. Ze zijn de doorvoerbasis in Polen al aan het ontmantelen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:22 schreef Vallon het volgende:
FWIW....
[..]
The don't have (any of) the cards....
Ik blijf verder benieuwd hoe die vrede er volgens USAtoRF eruit moet zien.
Nee, ik had het over zijn oproep te gaan praten toen de Russische troepen over de grens trokken. Poetin negeerde dat.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Volgens mij was zelensky dat van plan en heeft boris Johnson dat toen afgeraden
Onzin nederland is gigantisch rijk geworden van de euro. Een ding weten we zeker stoppen met de eu, en zelf verder wordt nederland netzoals in de 19e eeuw een 2e wereld land, terwijl we in de 16 tot 18e eeuw de top van de wereld waren.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat gaat nooit werken. De "Verenigde" staten zijn al niet eens zo verenigd als dat ze lijken. Zelfde gezeik met arme/rijke staten en zelfs cultuurverschillen. Dat is in Europa denk ik een factor of 10 erger.
Nederland gaat daar niet beter van worden. Wel armer.
Ik heb het helemaal niet over stoppen met de euro of eu? Wat is dit nou weerquote:Op vrijdag 18 april 2025 13:34 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Onzin nederland is gigantisch rijk geworden van de euro. Een ding weten we zeker stoppen met de eu, en zelf verder wordt nederland netzoals in de 19e eeuw een 2e wereld land, terwijl we in de 16 tot 18e eeuw de top van de wereld waren.
Ongetwijfeld gaan ze dat doen. Trump zal Poetin wel steunen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:38 schreef Discombobulate het volgende:
VS gaat blijkbaar stoppen met bemiddelen, betekend dat ook dat de steun afgelast wordt? Ze hebben in ieder geval niet zo lang meer spul, alles wat Biden gestuurd heeft is binnen een half jaar wel geleverd.
Er is verschillende europese mogendheden door oekraine gevraagd of zij dat een goede deal vonden.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Volgens mij was zelensky dat van plan en heeft boris Johnson dat toen afgeraden
Er is gewoon veel verwarring over hoe de EU in elkaar steekt.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:35 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal niet over stoppen met de euro of eu? Wat is dit nou weer
Overigens denk ik dat in Duitsland, voor het Duitsland werd, met een plethora aan kleine koninkrijkjes en graafschapjes, hertogdommetjes en whatnot men ook dacht: dat gaat nooit werken!quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Dat gaat nooit werken. De "Verenigde" staten zijn al niet eens zo verenigd als dat ze lijken. Zelfde gezeik met arme/rijke staten en zelfs cultuurverschillen. Dat is in Europa denk ik een factor of 10 erger.
Nederland gaat daar niet beter van worden. Wel armer.
Dat is niet zonder slag of stoot gegaan en tot op de dag van vandaag zie je grote verschillen. Hell, bundeslanden onderling kunnen cultureel en economisch enorm verschillen. En dan heb je het over een land met 1 taal en ondanks de verschillen toch een vergelijkbare cultuur.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:47 schreef ExTec het volgende:
[..]
Overigens denk ik dat in Duitsland, voor het Duitsland werd, met een plethora aan kleine koninkrijkjes en graafschapjes, hertogdommetjes en whatnot men ook dacht: dat gaat nooit werken!
Tot het wel werkt.
Nee de vs gaat niet stoppen met bemiddelen, dat is weer eens de halve waarheid onelinermanquote:Op vrijdag 18 april 2025 13:38 schreef Discombobulate het volgende:
VS gaat blijkbaar stoppen met bemiddelen, betekend dat ook dat de steun afgelast wordt? Ze hebben in ieder geval niet zo lang meer spul, alles wat Biden gestuurd heeft is binnen een half jaar wel geleverd.
Ik verwacht niet dat Rusland moeite gaat doen, dus dan moet Oekrane over de brug komen. En dat zie ik ook niet gebeuren.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:51 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee de vs gaat niet stoppen met bemiddelen, dat is weer eens de halve waarheid onelinerman
Nog 1tje dan:quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:12 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ik verwacht niet dat Rusland moeite gaat doen, dus dan moet Oekrane over de brug komen. En dat zie ik ook niet gebeuren.
En dan heb je hier van die klaplopers die vinden dat mensen emotioneel reageren op alle gebeurtenissen aldaar.quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:15 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nog 1tje dan:
https://www.instagram.com/reel/DIlWKjftjas/?igsh=dDhtYzB4NGg2dDN0
Jongetje.
Moeder jong gestorven. Vader vermist aan de frontlinie.
Zelf vandaag gestorven na bijna 2 weken vechten voor zijn leven nadat hij werd geraakt spelend in een parkje in kryvih ri.
Kankerzooi
quote:@fintwitter.bsky.social
Ukraine: The Cabinet of Ministers dismissed Ivan Havrylyuk from the position of First Deputy Minister of Defense of Ukraine Serhiy Dubrov was also dismissed from the position of First Deputy Minister of Health, and Oleksandr Porkhun was dismissed from the position of Deputy
April 18, 2025 at 2:26 PM
Everybody can reply
Diep respect voor die luiquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:16 schreef Discombobulate het volgende:
Relatief veel buitenlandse vrijwilligers die gestorven zijn in de oorlog. In die video van Bald zag je echt veel Amerikaanse en Britse vlaggetjes op dat kerkhof. En dan is dat nog maar n kerkhof van de vele in Oekrane.
Klinkt een beetje als wishful thinking van jouw kant, als ik alle quotes zie die langzaam naar buiten komen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:51 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee de vs gaat niet stoppen met bemiddelen, dat is weer eens de halve waarheid onelinerman
Kan ik me niet voorstellen dat dat van de Kremlin komt. Moet een mistverstand zijn of een slechte generaal.quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:05 schreef skysherrif het volgende:
En zo kan je alleen van de afgelopen 24 uur met burgerslachtoffers nog lang doorgaan.
Allemaal kremlinbeleid.
quote:Rubio Says U.S. to Decide in Days if End to War in Ukraine Is ‘Doable’
“If it is not possible to end the war in Ukraine, we need to move on,” Secretary of State Marco Rubio said as he departed meetings in Paris.
Share full article
990
A group of people at a long table in an ornate room.
High-level talks on Thursday in Paris between American, European and Ukrainian officials.Credit...Pool photo by Ludovic Marin
Roger Cohen
By Roger Cohen
Reporting from Paris
April 18, 2025
Updated 8:18 a.m. ET
The United States will abandon efforts to end the war in Ukraine if it proves impossible to broker meaningful progress in the next several days, Secretary of State Marco Rubio said as he departed Paris on Friday a day after meeting with President Emmanuel Macron of France.
“If it is not possible to end the war in Ukraine, we need to move on,” Mr. Rubio told reporters, adding that the Trump administration would decide “in a matter of days whether or not this is doable in the next few weeks.”
It was not entirely clear from Mr. Rubio’s remarks whether he meant that the United States would merely abandon its effort to reach a 30-day cease-fire between Russia and Ukraine, President Trump’s immediate focus, or abandon Washington’s commitments to Ukraine altogether.
But his remarks ratcheted up pressure on both sides to end the war and appeared intended to inject urgency into European efforts to prod Volodymyr Zelensky, the Ukrainian president, toward compromise.
While the United States is Russia’s chief interlocutor in the negotiations, Europe has far greater sway over Mr. Zelensky. Mr. Trump said on Thursday that he was “not a big fan” of the Ukrainian leader. By contrast, speaking of his relations with President Vladimir V. Putin of Russia during his first term, Mr. Trump said that “I was the apple of his eye.”
Mr. Rubio said Mr. Trump “has spent 87 days at the highest level of this government repeatedly making efforts to bring this war to an end. We are now reaching a point when we need to decide and determine whether this is even possible or not.”
Responding to Mr. Rubio’s comments, the Kremlin signaled that it was in no hurry for a cease-fire, a consistent message from Moscow throughout Mr. Trump’s attempts to end the war.
High-level talks on Thursday between American, European and Ukrainian officials were the first of their kind, intended to bring “convergence” between views of the war in Washington and European capitals. Mr. Rubio said the conversations had been constructive, but it appeared clear that Mr. Trump was losing patience.
During the talks, a “broad framework” for peace, in effect an American plan, was presented to Ukraine. “It’s a framework that gets us into a position to see — look, there are going to be differences; there’s no — no one’s saying this can be done in 12 hours,” Mr. Rubio said. He declined to give any further details of the proposal.
“It is not our war. We didn’t start it,” Mr. Rubio said. “The United States has been helping Ukraine for the past three years and we want it to end, but it’s not our war.”
He added: “If it’s not possible — if we’re so far apart that this is not going to happen — then I think the president’s probably at a point where he’s going to say, well, we’re done. We’ll do what we can on the margins." He described Mr. Trump as feeling “very strongly” about this.
Mr. Rubio and Steve Witkoff, Mr. Trump’s envoy, have led the American diplomacy aimed at ending the war, which has festered for more than three years. Mr. Witkoff has met with Mr. Putin multiple times and said he was trying to develop a “friendship, a relationship” with the Russian leader.
But Mr. Putin has balked, setting various conditions even for a 30-day cease-fire. The Russian bombardment of Ukraine continues.
Asked whether Russia planned to respond to a cease-fire offer from Mr. Trump this week, Dmitri S. Peskov, the Kremlin’s spokesman, said ending the war was “not a simple topic” and that Russia was seeking a settlement that would “ensure its own interests.”
“We are open for dialogue,” Mr. Peskov said. “There are already certain developments, but many difficult discussions lie ahead.”
Mr. Peskov described the one-month moratorium on strikes on energy infrastructure that expired this week as an example of “certain progress.” He said that while the 30-day time frame had expired, Mr. Putin had “not made any other orders,” leaving ambiguous whether that meant the Kremlin would consider the moratorium still in force or would consider it justified to renew military strikes.
Both Russia and Ukraine have accused each other of violating the agreement.
There was no immediate official reaction from Kyiv to Mr. Rubio’s remarks, which appeared jolting after strained efforts on Thursday to demonstrate harmony between American and European approaches to the war.
Mykhailo Samus, the director of the New Geopolitics Research Network in Kyiv, said that an American exit from peace talks would mean an open acknowledgment of Mr. Trump’s “powerlessness regarding the Russia-Ukraine war.”
He added that, “this calls into question the signing of an agreement on strategic resources between the U.S. and Ukraine.”
Ukraine and the United States signed a memorandum of understanding late on Thursday as a “step toward a joint economic partnership agreement,” according to Ukraine’s economy minister, bringing both sides closer to a contentious minerals deal. The deal, if concluded, would make American abandonment of Ukraine appear a remote possibility.
The officials who took part in the Paris talks have agreed to meet next week in London, and Mr. Rubio indicated he might participate, but not if the meeting was just an exercise in further talking. He said he hoped Europeans would remain engaged in the efforts to secure a peace in Ukraine. Mr. Putin’s demands — among them that Ukraine cede territory that Russia has occupied and abandon its attempts to join NATO — have been rejected outright by Ukraine.
“I think the U.K. and France and Germany can help us move the ball on this and then get this closer to a resolution,” Mr. Rubio told reporters at Le Bourget airport as he prepared to depart. “I thought they were very helpful and constructive with their ideas.”
Anton Troianovski and Maria Varenikova contributed reporting
https://www.nytimes.com/2(...)5A-AF3E-0FF13D33A6F9
Nee, ook niet. Het bericht is :quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:55 schreef ExTec het volgende:
[..]
Klinkt een beetje als wishful thinking van jouw kant, als ik alle quotes zie die langzaam naar buiten komen.
Daarbij was dit ook nog eens van mijlen ver aan te zien komen ook.
Dat het aannemelijk is, ja ongetwijfeld. Maar dat is niet het berichtquote:VS stopt bemiddeling tussen Rusland en Oekrane als vrede niet snel haalbaar is
Stel dat het onomstotelijk vast kom te staan dat het Kremlin policy is. Stel dat.quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:05 schreef skysherrif het volgende:
En zo kan je alleen van de afgelopen 24 uur met burgerslachtoffers nog lang doorgaan.
Allemaal kremlinbeleid.
en daarom is dit topic een onleesbare bende waarbij mensen creatief zelf invullen wat ze willen als het hun narratief maar pastquote:
Trump raakt gefrustreerd maar kan gewoon niet accepteren dat poetin hem al die jaren bespeeld heeft.quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:18 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Nee, ook niet. Het bericht is :
[..]
Dat het aannemelijk is, ja ongetwijfeld. Maar dat is niet het bericht
Dat krijg je als je een oude narcist het witte huis in stemt..quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:30 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Trump raakt gefrustreerd maar kan gewoon niet accepteren dat poetin hem al die jaren bespeeld heeft.
Trump krijgt last van cognitieve dissonantie.
Moderator, modereer!quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
en daarom is dit topic een onleesbare bende waarbij mensen creatief zelf invullen wat ze willen als het hun narratief maar past
Wie zei dit?quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:09 schreef ExTec het volgende:
Het laatste stukje hersengymnastiek vond ik ook wel een pareltje.
"Ja, rus doet het niet expres, maar ze hebben gewoon geen intel om bonafide militaire doelen te bestoken. Dus, wijken ze (blijkbaar) uit naar burgerdoelen, maar ze doen het niet expres!"
Dan is Europa pas echt schuldig aan al die Oekraense dodenquote:Op vrijdag 18 april 2025 15:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Stel dat het onomstotelijk vast kom te staan dat het Kremlin policy is. Stel dat.
Wat dan?
Ook in de 19e eeuw behoorde Nederland tot de rijkste landen, zie het maddison historical project voor data.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:34 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Onzin nederland is gigantisch rijk geworden van de euro. Een ding weten we zeker stoppen met de eu, en zelf verder wordt nederland netzoals in de 19e eeuw een 2e wereld land, terwijl we in de 16 tot 18e eeuw de top van de wereld waren.
Blijf niet aan de gang. Heb geveegd, geschrobt en het gevraagd. Men wil liever een ballenbak ipv serieus topic.quote:
Oekrane is een soeverein land, dat mag doen wat het wil. Ik denk wel dat vooral Oekrane de prijs betaald heeft hiervoor, en niet de Europese landen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 13:43 schreef ExTec het volgende:
[..]
Er is verschillende europese mogendheden door oekraine gevraagd of zij dat een goede deal vonden.
Die europese mogendheden vonden van niet.
En laat het maar aan de Vredesbrigade over (zeg niet dat jij daar deel van uitmaakt) om dat te vertalen naar dat "oekraine dat van de EU niet mocht".
Niets, het is gewoon een feit maar het is gewoon belangrijk om te zien met wat voor onmenselijkheden Rusland bezig is in Oekraine elke dag weer.quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:26 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Stel dat het onomstotelijk vast kom te staan dat het Kremlin policy is. Stel dat.
Wat dan?
Waarom?quote:
Ze zitten gewoon in de zak van het Kremlin. Je moet niet naar woorden kijken maar daden.quote:Op vrijdag 18 april 2025 15:56 schreef Parafernalia het volgende:
Rubio lijkt erachter te zijn gekomen dat het Kremlin geen vrede wil
Een feit is pas een feit als er bewijs is. Niet omdat het waarschijnlijk is of omdat het goed in het narratief past van het vijanddenken. Men wist heel zeker dat Poetin NS2 zou hebben opgeblazen, of dat hij Trump1 in het witte huis had geholpen. Bleek achteraf allemaal misinformatie.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:14 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Niets, het is gewoon een feit maar het is gewoon belangrijk om te zien met wat voor onmenselijkheden Rusland bezig is in Oekraine elke dag weer.
En daarmee om ook te kunnen begrijpen waarom bepaalde voorstellen onaanvaardbaar zijn voor Oekraine. En wat Oekraine zou staan te verwachten mochten ze capituleren/ als ze hadden gecapituleerd.
Mits Amerika de sancties in stand houd en Europa (en oekraine zelf!) blijft opschalen. Gaat Rusland nooit de doelen bereiken die ze zelf gesteld hebben (regimeverandering of deze afdwingen, laat staan zelfs een Odessa te veroveren).quote:
Dat bleek juist geen misinformatie. Alleen de toemalig officier van Justitie vond het niet terrecht om trump te vervolgen. Hij maakte juist een alternatieve samenvatting wat ook meerdere malen is aangetoond. toch bijzonder hoe goed desinformatie telkens weer bij jou terug komt.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:24 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Een feit is pas een feit als er bewijs is. Niet omdat het waarschijnlijk is of omdat het goed in het narratief past van het vijanddenken. Men wist heel zeker dat Poetin NS2 zou hebben opgeblazen, of dat hij Trump1 in het witte huis had geholpen. Bleek achteraf allemaal misinformatie.
hoe zijn de sovjets afghanistan uit gekickt toen?quote:Maar daar gaat het niet om. Het gaat erom wat Oekraiene gegeven kan worden door de EU om de Russen te er uit te kicken. En dat gaat dus niet gebeuren.
Het idee is als volgt:quote:Over the past week, the number of motorcycle assaults in all directions has increased sharply, now almost every assault is carried out mainly with the use of motorcycles.
They are trying to use this not chaotically, but more or less organizedly, so it is most likely that the entire summer of 2025 will be spent mainly in motorcycle assaults from the enemy, they are already actively accumulating transport from their volunteers, the national economy and China, they will accumulate armored vehicles, so that then every 1-2 weeks they can make throws of 10-20 units in narrow sections of 3-5 km.
I do not cause panic, because with competent defense, the effectiveness of such enemy actions is minimal or equal to zero.
Nog meer beelden van deze desastreuze aanvalquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:36 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Meer massale verliezen van de aanval nabij Robotyne gisteren.
minus
⛳️ MT-LB - 2 units.🔥🔥
⛳️ BMP - 2 units.🔥🔥
⛳️ APC - 1 unit.🔥
⛳️ Tank - 1 unit.🔥
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef phpmystyle het volgende:
@:skysherrif
Oprechte vraag. Wat wil jij bereiken met het neurotisch posten van al die filmpjes? Ik denk dat iedereen wel weet dat er bij de vleet aan Russische zijde (ook Oekraiense) tanks, artillerie, drones vernietigd worden.
Dit heeft toch geen zin of wel?
Heel leuk allemaal die filmpjes, maar als je op het ISW kijkt wint Rusland gestaag terrein en is Oekrane eigenlijk helemaal niets aan het terugveroveren. https://www.understanding(...)ssment-april-17-2025quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:35 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
minus de:
2S19 Msta-S
T-80 tank
T-72 tank
MT-LB
dat claimed toch ook niemand?quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:49 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Heel leuk allemaal die filmpjes, maar als je op het ISW kijkt wint Rusland gestaag terrein en is Oekrane eigenlijk helemaal niets aan het terugveroveren. https://www.understanding(...)ssment-april-17-2025
Wat Sp3c zegt, dat claimt ook niemand.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:49 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Heel leuk allemaal die filmpjes, maar als je op het ISW kijkt wint Rusland gestaag terrein en is Oekrane eigenlijk helemaal niets aan het terugveroveren. https://www.understanding(...)ssment-april-17-2025
Soms zijn die filmpjes best leuk, een leo die in actie komt, een t-90 in actie, of een prtl. Maar het grootste gedeelte van al die filmpjes die ik hier zie zijn van die kamikaze drones die tegen een voertuig knallen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.
Maar elke video die ik plaats is vandaag uitgekomen, (natuurlijk niet per se vandaag gebeurd, meestal door opsec zit er 1 dag a 2 weken tussen).
Maar aangezien het het oorlog in Oekraine topic is lijkt het me allemal vrij relevant om te zien hoe de Russen aanvallen, of ze grond innemen, welke tactiek ze gebruiken etc. en wellicht iet snuttiger dan bepaalde andere posts?
Het is sowieso tegen het zere been van enkele Fokkers.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.
Maar elke video die ik plaats is vandaag uitgekomen, (natuurlijk niet per se vandaag gebeurd, meestal door opsec zit er 1 dag a 2 weken tussen).
Maar aangezien het het oorlog in Oekraine topic is lijkt het me allemal vrij relevant om te zien hoe de Russen aanvallen, of ze grond innemen, welke tactiek ze gebruiken etc. en wellicht iet snuttiger dan bepaalde andere posts?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ja net als met die ezeltjes enzoquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:52 schreef phpmystyle het volgende:
Het komt op mij over alsof men wil laten zien hoe geavanceerd en goed het gaat
1. Wie maakt die filmpjes? Weet ik eigenlijk niet zeker, sommige drone units hebben denk ik gewon echt editors ingehuurd om deze te mkaen terwijl andere drone eenheden direct de beelden de ether inknallen met hun logo er snel op.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:52 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Soms zijn die filmpjes best leuk, een leo die in actie komt, een t-90 in actie, of een prtl. Maar het grootste gedeelte van al die filmpjes die ik hier zie zijn van die kamikaze drones die tegen een voertuig knallen.
Ik vraag mij ook altijd af wie die filmpjes maakt (mogen die berhaupt vrijgegven worden), ze edit, en online zet. De Russen zullen het zelfde doen hoor. Daar twijfel ik ook niet aan.
Het komt op mij over alsof men wil laten zien hoe geavanceerd en goed het gaat, en vooral ook hoe makkelijk. Terwijl wel duidelijk is dat beide partijen gewaagd zijn aan elkaar.
Telegram ja. Denk dat ik in zon 300 kanalen zit oid?quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:53 schreef phpmystyle het volgende:
Waar haal jij die filmpjes allemaal vandaan? Uit die chatgroepen op telegram? Ik heb wel eens gekeken maar zie soms groepen waren al meer dan 1 jaar niet meer wordt gepost.
Je post nieuws, daar houdt Php niet zo vanquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.
Maar elke video die ik plaats is vandaag uitgekomen, (natuurlijk niet per se vandaag gebeurd, meestal door opsec zit er 1 dag a 2 weken tussen).
Maar aangezien het het oorlog in Oekraine topic is lijkt het me allemal vrij relevant om te zien hoe de Russen aanvallen, of ze grond innemen, welke tactiek ze gebruiken etc. en wellicht iet snuttiger dan bepaalde andere posts?
Wat ben jij ook een vreselijk kinderachtig figuur. Dat -->type<-- berichten passeren regelmatig de revu. Onderstaand linkje van de T. Maar sowieso werden (nu valt het mee) heel veel van dat soort berichten gepost. Dikke mannen, tanks die defect zijn, hondenvoer, geen loon,etc.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:54 schreef sp3c het volgende:
[..]
ja net als met die ezeltjes enzo
letterlijk alleen jij hebt daar last van
Dat wist ik niet eens. Je kan gewoon doneren aan zo'n eenheid?quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
3. Waarom doen ze het? Naast propaganda gewoon heel simpel en voor de meeste eenheden veel belangrijker: Donaties.
I know, maakt niet uitquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:59 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat ben jij ook een vreselijk kinderachtig figuur.
ja maar dat gebeurt dan ook in iedere oorlogquote:Dat -->type<-- berichten passeren regelmatig de revu. Onderstaand linkje van de T. Maar sowieso werden (nu valt het mee) heel veel van dat soort berichten gepost. Dikke mannen, tanks die defect zijn, hondenvoer, geen loon,etc.
https://www.telegraaf.nl/(...)-om-levens-te-redden
Gaat op 2 manieren ongeveer.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:00 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dat wist ik niet eens. Je kan gewoon doneren aan zo'n eenheid?
Ik wist wel dat je je naam en land op zo'n 155 mm shel kon zetten tegen betaling.
Nog een bron. En dan stop ik. Dan moet je je spreekwoordelijke oren maar eens gaan poetsen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:04 schreef sp3c het volgende:
[..]
I know, maakt niet uit
[..]
ja maar dat gebeurt dan ook in iedere oorlog
https://www.militaireruit(...)newsflash.php?id=210
probleem zit hem meer in de conclusie die jij (en alleen jij) eruit trekt en vervolgens 8 miljard keer op fok! hebt geplaatst
is je ook al meermaals vertelt trouwens en je blijft er maar mee strooien, dan moet je niet iedere keer piepen als het van de andere kant komt hoor, take it like a man
https://www.groene.nl/art(...)raad-goedkope-levensquote:' De soldaten kregen nauwelijks te eten en werden vaak door medesoldaten afgeranseld, die in ruil voor privileges samenwerken met de leiding. Dat is staande praktijk in Russische strafkampen. Andrej werd opnieuw de linies ingestuurd en raakte gewond aan zijn arm.
en dat klopt niet?quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:08 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nog een bron. En dan stop ik. Dan moet je je spreekwoordelijke oren maar eens gaan poetsen.
[..]
https://www.groene.nl/art(...)raad-goedkope-levens
Alles wat rus in een kwaad daglicht plaatst is "propaganda".quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
en dat klopt niet?
jij denkt dat militairen altijd genoeg te eten hebben?
lal
Die donaties is dan gewoon een aanvulling op het salaris zeg maar?quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Gaat op 2 manieren ongeveer.
Meestal zet de eenheid een donatielink onder de video of ze krijgen drones van grote Drone supplies, grootste daarvan is Sternenko met bijv ongeveer een miljoen volgers op Telegram. Sternenko krijg dan de "exclusieve" rechten om de video te publiceren en roept dan zijn volgers op te doneren voor die eenheid.
Niet voor het Salaris, maar puur om equipment aan te schaffen. Ik denk dat een substantieel deel van de Oekrainers hun salaris gebruikt ook om meer materiaal aan te schaffen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Die donaties is dan gewoon een aanvulling op het salaris zeg maar?
Ben iig blij dat je je PI smiley toch maar eens hebt aangepast...quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:15 schreef skysherrif het volgende:
Nog 1tje dan:
https://www.instagram.com/reel/DIlWKjftjas/?igsh=dDhtYzB4NGg2dDN0
Jongetje.
Moeder jong gestorven. Vader vermist aan de frontlinie.
Zelf vandaag gestorven na bijna 2 weken vechten voor zijn leven nadat hij werd geraakt spelend in een parkje in kryvih ri.
Kankerzooi
quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
en dat klopt niet?
jij denkt dat militairen altijd genoeg te eten hebben?
lal
Misschien sowieso maar even aanpassen nu ik alleen nog maar hier post idd.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ben iig blij dat je je PI smiley toch maar eens hebt aangepast...
Gewoon blijven posten, alle nieuws is welkom.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.
Maar elke video die ik plaats is vandaag uitgekomen, (natuurlijk niet per se vandaag gebeurd, meestal door opsec zit er 1 dag a 2 weken tussen).
Maar aangezien het het oorlog in Oekraine topic is lijkt het me allemal vrij relevant om te zien hoe de Russen aanvallen, of ze grond innemen, welke tactiek ze gebruiken etc. en wellicht iet snuttiger dan bepaalde andere posts?
nee is hetzelfde argumentquote:
Wat meer informatie trouwens hierover.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Russische kolonne wordt onder vuurgenomen.
Wat ik me soms afvraag oe het zit met Europese productie van mortiergranaten (82mm etc) worden die ook zo opgeschaald als 155mm? Daar heb je er volgens mij nog veel meer nodig van per dag dan van artillerie.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:23 schreef mcmlxiv het volgende:
Hoogste tijd dat Europa tandje bij zet. De fabricage van artilleriegranaten is aardig op stoom, drones lukt ook aardig. Anti-drone nog opschroeven en vooral Taurus en Scalp kruisraketten die kant op.
Rusland economisch kreupel maken lijkt de meest aangewezen weg uit deze oorlog. Niets is gevaarlijker dan een ontevreden Russische bevolking voor Russische tsaren.
Laat Oekrane de oorlog maar naar Rusland brengen, fabrieken, spoorcomplexen, raffinaderijen en regeringsgebouwen zat om in de as te leggen tenslotte
Ik kan het totaal mis hebben maar volgens mij is er op dit moment GEEN taurus productie.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:24 schreef sp3c het volgende:
Taurus productie is wat, 50 raketten per jaar?
Was die niet in 2024 gestopt, daar heeft iemand toen een artikel over gepost hier.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:24 schreef sp3c het volgende:
Taurus productie is wat, 50 raketten per jaar?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(video voor volledigheid van paar dagen geleden)
dan is het nog lastiger leverenquote:Op vrijdag 18 april 2025 17:30 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Was die niet in 2024 gestopt, daar heeft iemand toen een artikel over gepost hier.
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2024/03/30/7448886/quote:
quote:Personnel of the destruction of the South "South" RSO "Himars" with the calculation of OTRK "Iskander-M" in the area in N.P. Sergeevka in the Kramatorsk-Druzhkovsky direction.
Also, as a result of the blow, 8 military personnel of the Armed Forces were destroyed.
Die dingen zijn toch heel ver vanaf de frontline gestationeerd? Hoe kan dat geraakt worden met vermoedelijk een artillerieshell?quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:50 schreef skysherrif het volgende:
Vooruit dan voor de eerlijkheid en de omvang van deze geclaimde hit zal ik deze ook delen.
Russen claimen een HIMARS systeem te hebben vernietigd:
[ x ]
[..]
Overigens nog even hierop zijdelings reagerend.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef phpmystyle het volgende:
@:skysherrif
Oprechte vraag. Wat wil jij bereiken met het neurotisch posten van al die filmpjes? Ik denk dat iedereen wel weet dat er bij de vleet aan Russische zijde (ook Oekraiense) tanks, artillerie, drones vernietigd worden.
Dit heeft toch geen zin of wel?
Lees de tekst in de quote, Iskander raketquote:Op vrijdag 18 april 2025 17:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die dingen zijn toch heel ver vanaf de frontline gestationeerd? Hoe kan dat geraakt worden met vermoedelijk een artillerieshell?
Tenminste ik zie geen drone.
Lezen is woke.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Lees de tekst in de quote, Iskander raket
Mooie muurdecoratie.quote:
Laten we hopen dat we geen 82mm's gaan produceren, die passen niet zo goed in ons arsenaal...quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:24 schreef skysherrif het volgende:
Wat ik me soms afvraag oe het zit met Europese productie van mortiergranaten (82mm etc) worden die ook zo opgeschaald als 155mm? Daar heb je er volgens mij nog veel meer nodig van per dag dan van artillerie.
Goed drukken en invetten.quote:Op vrijdag 18 april 2025 19:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Laten we hopen dat we geen 82mm's gaan produceren, die passen niet zo goed in ons arsenaal...
Nee maar kan me voorstellen dat landen als Bulgarije, tsjechie, slowaijke, roemenie etc ze nog veel hebben en misschien produceren?quote:Op vrijdag 18 april 2025 19:37 schreef AchJa het volgende:
[..]
Laten we hopen dat we geen 82mm's gaan produceren, die passen niet zo goed in ons arsenaal...
Waarom zouden we Poetin berhaupt iets aanbieden.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:28 schreef phpmystyle het volgende:
Wat we Poetin ook kunnen aanbieden is dat hij WK 2030 mag organiseren. Gezellig naar Moskou met z'n allen![]()
81mmquote:Op vrijdag 18 april 2025 19:51 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nee maar kan me voorstellen dat landen als Bulgarije, tsjechie, slowaijke, roemenie etc ze nog veel hebben en misschien produceren?
Ik weet eigenlijk niet welke mortieren oekraine atm het meest gebruikt.
Rusland gaat niks anders accepteren dan de overgave van Oekrane. Anders was er al een deal.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:16 schreef skysherrif het volgende:
Ik ben benieuwd of Rusland op het vredesvoorstel wil ingaan van Amerika, als de sancties dan weggaan.
Het is een heel goede way out voor de Russen, aan de andere kant bereiken ze hun eigen gestelde doelen dan niet.
En die way out hebben ze nodig.
De Russen hebben een goed werkend censuur-apparaat. Daar komt slecht nieuws niet zo gemakkelijk langs. Daarom heeft Poetin ook geen "eervolle uitweg" nodig. Hij kan gewoon doen alsof hij heeft gewonnen. Mensen die klagen dat dat gelul is vallen gewoon uit het raam.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:27 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Mits Amerika de sancties in stand houd en Europa (en oekraine zelf!) blijft opschalen. Gaat Rusland nooit de doelen bereiken die ze zelf gesteld hebben (regimeverandering of deze afdwingen, laat staan zelfs een Odessa te veroveren).
Misschien dat ze ten koste van nog veel meer Russen ooit Pokrovsk kunnen innemen, Lyman, Kupyansk, Kramatorsk, Slovyansk.... maar dan zullen ze dat zolang de oorlog loopt ook moeten verdedigen en hun gigantische leger in stand moeten houden en dat gaan ze (denk ik!) niet volhouden met hun economie.
Niet dat het niet ongelooflijk pijnlijk wordt ook voor Oekraine, maar zij hebben in tegenstelling allang geaccepteerd dat het oorlog is. De normale Rus in Rusland die niet aan het front vecht nog niet.
Toch hadden wij wel hoop op dat Trump een wapenstilstand kon regelen, want eerlijk is eerlijk: Biden/Harris hadden berhaupt niet de intentie om te kijken of het mogelijk is dat Rusland en Oekrane tot een wapenstilstand konden komen. Ze gingen enkel mee in de eisen van Kiev waar Moskou nooit mee akkoord zou gaan en compromissen bestaan niet bij Biden/Harris, mogelijk wel bij Trump.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:42 schreef Joppiez het volgende:
[..]
Rusland gaat niks anders accepteren dan de overgave van Oekrane. Anders was er al een deal.
Mooi of juist debiel dat die oranje aap dat nu pas door begint te krijgen. Laat hem lekker optiefen, van de VS hoeft Oekrane niks meer te verwachten.
Toch niet zo makkelijk die oorlog in 24 uur te beindigen. Maar dat wist iedereen behalve het domme volk wat op de aap gestemd heeft.
Drones op 9 mei parade zou ontzettend dom zijn omdat Rusland het juist op die dag verwacht en er gigantisch veel luchtverdediging gaat zijn. Doe zoiets dan op 8 of 10 mei. Of een ander groot doel.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
De Russen hebben een goed werkend censuur-apparaat. Daar komt slecht nieuws niet zo gemakkelijk langs. Daarom heeft Poetin ook geen "eervolle uitweg" nodig. Hij kan gewoon doen alsof hij heeft gewonnen. Mensen die klagen dat dat gelul is vallen gewoon uit het raam.
Als je de Russen wil informeren over de voortgang van de oorlog moet je de 9 Mei parade verstieren met een flinke drone-aanval en zorgen dat er nog meer inflatie ontstaat door de gehele olie- en gasindustrie in puin te smijten. Dan zullen ze het gaan snappen.
Je weet al dat bijvoorbeeld Vucic van Servi, Modi van India, Xi van China en de regeringsleider van Armeni op 9 mei in Moskou aanwezig zijn. Als je dan gaat ouwehoeren heb je niet alleen met Rusland een probleem, maar met de halve wereld.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:45 schreef Ulx het volgende:
[..]
De Russen hebben een goed werkend censuur-apparaat. Daar komt slecht nieuws niet zo gemakkelijk langs. Daarom heeft Poetin ook geen "eervolle uitweg" nodig. Hij kan gewoon doen alsof hij heeft gewonnen. Mensen die klagen dat dat gelul is vallen gewoon uit het raam.
Als je de Russen wil informeren over de voortgang van de oorlog moet je de 9 Mei parade verstieren met een flinke drone-aanval en zorgen dat er nog meer inflatie ontstaat door de gehele olie- en gasindustrie in puin te smijten. Dan zullen ze het gaan snappen.
quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:52 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Je weet al dat bijvoorbeeld Vucic van Servi, Modi van India, Xi van China en de regeringsleider van Armeni op 9 mei in Moskou aanwezig zijn. Als je dan gaat ouwehoeren heb je niet alleen met Rusland een probleem, maar met de halve wereld.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Deze kun je proberen:quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:53 schreef phpmystyle het volgende:
Waar haal jij die filmpjes allemaal vandaan? Uit die chatgroepen op telegram? Ik heb wel eens gekeken maar zie soms groepen waren al meer dan 1 jaar niet meer wordt gepost.
Laat het luchtalarm gewoon afgaan. Laat Poetin en zijn gasten maar sprinten naar de schuilkelders.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:50 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Drones op 9 mei parade zou ontzettend dom zijn omdat Rusland het juist op die dag verwacht en er gigantisch veel luchtverdediging gaat zijn. Doe zoiets dan op 8 of 10 mei. Of een ander groot doel.
Omdat Phpstyle graag Russische videos wil zien?quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:56 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Deze kun je proberen:
t.me/warhistoryalconafter
quote:Op vrijdag 18 april 2025 11:46 schreef kree het volgende:
En door:
[ afbeelding ]
Twitter: Latest updates | Volodymyr Zelensky | Ukraine gov | Ministry of Defence UK | Illia Ponomarenko | Kamil Galeev | Christo Grozev | Ukraine Weapons Tracker | KyivPost | NEXTA | BNO News | WorldOnAlert | Shaun Walker | Michael Kofman | Michael A. Horowitz | Nathan Ruser | Rob Lee | TpyxaNews | Dmitri | UkrInform | Thomas C. Theiner
Newssites: Geenstijl | Nu.nl | Al Jazeera | BBC News | Washington Post | NY Times | Guardian | Pravda | Oryxspioenkop
Russie-desk
Wikipedia: 2022 Russian invasion of Ukraine | Russo-Ukrainian War | Current Events
Daily Summary: MilitaryLand
Maps: Deepstate | ScribbleMaps | Liveuamap | FlightRadar24 | UKRdaily
Reddit: Ukraine | UkraineConflict | Worldnews | WorldNews Live | UkraineWarReports | CombatFootage | CredibleDefense | LessCredibleDefence
Quora: Ukraine | Battle for Ukraine | Truth About Russia | Russian Bear | Roland Bartetzko
Youtube: Crux | Zolkin Volodymyr |1420 | Perun | Caspian Report | Task and Purpose | Jake Broe | Joe Blogs
Filmpjes: Tiktok | Funker530 | Russoldat | Fok memes en spotprenten
Handig: Mooi overzicht van de oorlogsmisdadigersVind je de titel niet een beetje overdreven racistisch?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wmb wel maar ik had alleen maar op klik vervolg deel geklikt.quote:Op vrijdag 18 april 2025 21:08 schreef QAnonn het volgende:
[..]
Vind je de titel niet een beetje overdreven racistisch?
Mwa, vind ik maar matig.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:56 schreef Ulx het volgende:
[..]
Laat het luchtalarm gewoon afgaan. Laat Poetin en zijn gasten maar sprinten naar de schuilkelders.
Welk ras hebben we het over?quote:Op vrijdag 18 april 2025 21:08 schreef QAnonn het volgende:
[..]
Vind je de titel niet een beetje overdreven racistisch?
Maar een lijvig rapport geschreven door tal van onafhankelijke onderzoekers die bij elke stap tegengewerkt werden, dat uitwijst dat de Russen Trump I aardig geholpen hebben en waarin de hoofdonderzoeker aangaf dat het bewijs wel heel sterk was, sterk genoeg om samenwerking te bewijzen( met Russen in de gevangenis tot gevolg), maar net niet sterk genoeg om samenzwering te bewijzen wordt afgedaan als hoaxquote:Op vrijdag 18 april 2025 17:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Alles wat rus in een kwaad daglicht plaatst is "propaganda".
Odessa dat is toch in de Krim? de havenstad? dacht die russen hadden dat al maar nu niet meer?quote:Op vrijdag 18 april 2025 21:15 schreef skysherrif het volgende:
Odessa onder zware drone/raket aanval weer eens
Nee dat is Sevastopol (en Evpatoria)quote:Op vrijdag 18 april 2025 21:41 schreef kree het volgende:
[..]
Odessa dat is toch in de Krim? de havenstad? dacht die russen hadden dat al maar nu niet meer?
aha idd had het kaartje ff niet helemaal voor me.quote:Op vrijdag 18 april 2025 21:48 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nee dat is Sevastopol (en Evpatoria)
[ afbeelding ]
Odessa is de havenstad daar ten westen van.
Precies, het is wel een kanaal wat echt alles van Russische kant laat zien.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:57 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Omdat Phpstyle graag Russische videos wil zien?
quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:52 schreef skysherrif het volgende:
En als iemand videos van Russische kant wil delen van vernietigde Oekraiens materiaal kan dat uiteraard ook. Maar ik wil die videos persoonlijk niet al te veel op te zoeken.Waarom niet gewoon de map van Perpetua volgen? Staat alles op, van beide kanten.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Kan ook, maar komt pas een dag later uit :pquote:Op vrijdag 18 april 2025 22:12 schreef oheng het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon de map van Perpetua volgen? Staat alles op, van beide kanten.
Tja, je kunt ook een van de vele russische shit kanalen volgen, die voor de helft gevuld zijn met AI plaatjes en russische patriottische gedichten.quote:Op vrijdag 18 april 2025 22:19 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Kan ook, maar komt pas een dag later uit :p
Wij?. De meeste mensen hier niet hoorquote:Op vrijdag 18 april 2025 20:49 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Toch hadden wij wel hoop op dat Trump een wapenstilstand kon regelen, want eerlijk is eerlijk: Biden/Harris hadden berhaupt niet de intentie om te kijken of het mogelijk is dat Rusland en Oekrane tot een wapenstilstand konden komen. Ze gingen enkel mee in de eisen van Kiev waar Moskou nooit mee akkoord zou gaan en compromissen bestaan niet bij Biden/Harris, mogelijk wel bij Trump.
quote:👀 According to Russian TG channels, up to 150 soldiers tried to escape from a military unit in Krasnodar. Streets are blocked.
https://bsky.app/profile/maks23.bsky.social/post/3ln4hliywws2f
Pfiew. Dacht even dat mijn pc kapot was. De bug is dus extern.quote:
Whutquote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef phpmystyle het volgende:
@:skysherrif
Oprechte vraag. Wat wil jij bereiken met het neurotisch posten van al die filmpjes? Ik denk dat iedereen wel weet dat er bij de vleet aan Russische zijde (ook Oekraiense) tanks, artillerie, drones vernietigd worden.
Dit heeft toch geen zin of wel?
quote:
Dat laatste inderdaad.quote:Op zaterdag 19 april 2025 10:13 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Whut
Dit is het Oekraine oorlog topic.
Juist dingen direct gerelateerd daaraan (zoals die video's) horen hier.
Veel meer dan dat constante US politiek gebrabbel.
Maar h ik snap dat het pijnlijk voor je is om je comrads te zien lijden.
[..]
Iedereen die niet naef is wist dat dat niet ging gebeuren.quote:Op vrijdag 18 april 2025 20:49 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Toch hadden wij wel hoop op dat Trump een wapenstilstand kon regelen
Dat weet je niet.quote:, want eerlijk is eerlijk: Biden/Harris hadden berhaupt niet de intentie om te kijken of het mogelijk is dat Rusland en Oekrane tot een wapenstilstand konden komen.
En Trump ging mee in eisen waar Kyiv nooit mee akkoord zou gaan.quote:Ze gingen enkel mee in de eisen van Kiev waar Moskou nooit mee akkoord zou gaan en compromissen bestaan niet bij Biden/Harris, mogelijk wel bij Trump.
quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3ln5rhwl5lk2v
A Russian conscript, probably filming his last pathetic moments, has that hopeless, deer-in-headlights look, knowing he's screwed. Ukrainian FPV drones buzz like vultures, ready to pick off this scared little boy in a man's war.
Prima, dat moet dan maar. Zelenskyy gaf aan dat er in Oekrane zelf ook nog productiecapaciteit is dus het is ook niet zo dat we dan ineens de VS gaan spekken. En het is natuurlijk ook zo dat wanneer je betaalt je ook kunt bepalen. Scratch de hulp van de VS en Trump heeft niets meer in de melk te brokkelen. Zo werkt dat.quote:https://bsky.app/profile/(...)l/post/3ln5qk4paws2v
The EU could replace U.S. aid to Ukraine by increasing contributions by just 0.2% of GDP, says Christoph Trebesch, Director of the Center for International Financial Research at the Kiel Institute.
Klopt, alleen roept men al decennia dat men een land als een bedrijf moet runnen. En daar zijn genoeg mensen ingetrapt. Dat zie je in Nederland -en veel andere landen- ook.quote:Op zaterdag 19 april 2025 11:40 schreef AgLarrr het volgende:
Trump is een vastgoedbully - alsof die ooit serieus wat klaar had kunnen spelen in de internationale politiek. Die gast wordt er door iedereen uitgeschaakt.
Een land runnen is wel wat anders dan iemand een flat aftroggelen.
Goede video. 4k drones per dag. De teringquote:Op zaterdag 19 april 2025 00:28 schreef skysherrif het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Oekraine produceert 1,5 miljoen FPV drones per jaar nu al vanuit 1 fabrikant.
Lijkt er ook op dat de productie van veel drones ook decentraal gebeurt. Je kan niet een fabriek slopen om daarmee de productie stil te leggen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 11:57 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Goede video. 4k drones per dag. De tering
En als je dat ook nog laat doen door iemand die nog nooit fatsoenlijk een bedrijf heeft gerunned word het helemaal huilen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 11:43 schreef Ulx het volgende:
[..]
Klopt, alleen roept men al decennia dat men een land als een bedrijf moet runnen. En daar zijn genoeg mensen ingetrapt. Dat zie je in Nederland -en veel andere landen- ook.
quote:Rusland ziet vooruitgang in onderhandelingen, maar 'contact met VS ingewikkeld'
Het Kremlin zei vrijdag dat er al enige vooruitgang was geboekt in de gesprekken over een mogelijke vredesregeling om een einde te maken aan de oorlog in Oekrane, maar dat de contacten met de Verenigde Staten nogal ingewikkeld waren.
“De contacten zijn nogal gecompliceerd, omdat het onderwerp natuurlijk niet eenvoudig is”, vertelde de woordvoerder van het Kremlin, Dmitri Peskov, aan verslaggevers.
"Rusland zet zich in om dit conflict op te lossen, zijn eigen belangen veilig te stellen en staat open voor dialoog. We blijven dit doen."
De Amerikaanse president Donald Trump zei vrijdag dat hij snel een vredesakkoord wilde bereiken, maar niet voor onbepaalde tijd betrokken kon zijn bij de zoektocht naar een regeling “als een van de twee partijen het heel moeilijk maakt”.
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Marco Rubio, die eerder in Parijs sprak na een ontmoeting met Europese en Oekraense leiders, zei dat de partijen slechts enkele dagen hadden om vooruitgang te laten zien of Washington zou zijn inspanningen staken.
Op de vraag of de Verenigde Staten zich zouden kunnen terugtrekken uit de zoektocht naar een vredesregeling in Oekrane, zei Peskov dat dat een vraag voor Washington was. “
We geloven dat er al enige vooruitgang kan worden geconstateerd", zei Peskov, verwijzend naar een tijdelijk moratorium op aanvallen op de energie-infrastructuur, hoewel hij zei dat Oekrane zich daar niet aan had gehouden.
Er zijn dus al bepaalde ontwikkelingen bereikt, maar er liggen natuurlijk nog veel complexe discussies in het verschiet.”
Kijk, Peskov begint Php al na te praten!quote:Op zaterdag 19 april 2025 12:42 schreef michaelmoore het volgende:
Poetin blijft nog een paar jaar onderhandelen
[..]
Hmm.. Allereerst de bron die daarbij behoort.quote:Op zaterdag 19 april 2025 12:42 schreef michaelmoore het volgende:
Poetin blijft nog een paar jaar onderhandelen
[..]
Laten we het beste ervan hopen. Sowieso van de knots dat we de zoektocht naar vrede moeten laten regelen door Poetin en Trump.quote:Op zaterdag 19 april 2025 12:42 schreef michaelmoore het volgende:
Poetin blijft nog een paar jaar onderhandelen
[..]
Wat je zegt. Laten we het hopen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:41 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hmm.. Allereerst de bron die daarbij behoort.
https://www.telegraaf.nl/(...)t-met-vs-ingewikkeld
Verder lijkt dit bericht een lichtpuntje in deze grote Oost-Europese crisis.
Het zou naar verluidt sterk afhangen van hoe de VS en Oekrane in deze ''impasse'', die zich ruim drie jaar terug heeft ontwikkeld tot een daadwerkelijke oorlog, verder om zullen gaan met 'mogelijkheden' die de boel kunnen stabiliseren teneinde samen met Rusland op te gaan naar duurzame vrede in de regio.
Laten we het gezamenlijk hopen!
Dit.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat je zegt. Laten we het hopen.
Uit Brussel komt momenteel alleen maar haat en woede.
En goed dat je schrijf: samen met Rusland
Rusland blijft een gigantisch land vol met bodemschatten, en is natuurlijk een aanverwante civilisatie van ons. Beter een goede buur dan een verre vriend.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Wat je zegt. Laten we het hopen.
Uit Brussel komt momenteel alleen maar haat en woede.
En goed dat je schrijf: samen met Rusland
Rusland blijft een gigantisch land vol met bodemschatten, en is natuurlijk een aanverwante civilisatie van ons. Beter een goede buur dan een verre vriend.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Bloedbad_van_Boetsjaquote:Op zaterdag 19 april 2025 13:48 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Dit.
Had het zelf haast niet beter kunnen zeggen!
quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:47 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Rusland blijft een gigantisch land vol met bodemschatten, en is natuurlijk een aanverwante civilisatie van ons. Beter een goede buur dan een verre vriend.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:53 schreef phpmystyle het volgende:
Wat je daar post is verschrikkelijk. Een groot drama.
Ik snap niet waarom je dat post. Volgens mij heeft iedereen daar schande over gesproken sterk veroordeeld.
quote:Beter een goede buur dan een verre vriend.
Wat vind je zelf altijd van je laatste zinnen in elke post?quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:41 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hmm.. Allereerst de bron die daarbij behoort.
https://www.telegraaf.nl/(...)t-met-vs-ingewikkeld
Verder lijkt dit bericht een lichtpuntje in deze grote Oost-Europese crisis.
Het zou naar verluidt sterk afhangen van hoe de VS en Oekrane in deze ''impasse'', die zich ruim drie jaar terug heeft ontwikkeld tot een daadwerkelijke oorlog, verder om zullen gaan met 'mogelijkheden' die de boel kunnen stabiliseren teneinde samen met Rusland op te gaan naar duurzame vrede in de regio.
Laten we het gezamenlijk hopen!
Het is een act.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef MaxMark het volgende:
[..]
Wat vind je zelf altijd van je laatste zinnen in elke post?
"Laten we het gezamenlijk hopen!"
"Alles uit de kast halen in goede hoop tot meer vertrouwen tussen het Westen en Rusland!"
"Nu afwachten maar weer in de hoop op betere tijden daar!"
Het komt nogal gemaakt en fake over, nogal Russisch, zo je wilt. Doen alsof je alleen maar vrede wilt en nooit de Russische daden veroordelen. Het is schijnheiligheid ten top, wat uit jouw posts voortvloeit.
Trump speelt het spelletje mee, door Zelensky aan het praten te houdenquote:Op zaterdag 19 april 2025 13:41 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Hmm.. Allereerst de bron die daarbij behoort.
https://www.telegraaf.nl/(...)t-met-vs-ingewikkeld
Verder lijkt dit bericht een lichtpuntje in deze grote Oost-Europese crisis.
Het zou naar verluidt sterk afhangen van hoe de VS en Oekrane in deze ''impasse'', die zich ruim drie jaar terug heeft ontwikkeld tot een daadwerkelijke oorlog, verder om zullen gaan met 'mogelijkheden' die de boel kunnen stabiliseren teneinde samen met Rusland op te gaan naar duurzame vrede in de regio.
Laten we het gezamenlijk hopen!
Je kan beter wandelen en handelen met de Russen dan eeuwig oorlog voeren omdat je vindt dat je principieel in je recht staat.quote:
EU moet snel doorgaan met leveren , los van wat Trump en Poetin kletsenquote:Op zaterdag 19 april 2025 13:42 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Laten we het beste ervan hopen. Sowieso van de knots dat we de zoektocht naar vrede moeten laten regelen door Poetin en Trump.
Dat zegt heel veel over de incompetentelingen in Brussel.
Niet waar. Heb ik nooit ontkend.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef ExTec het volgende:
Verschrikkelijk en groot drama, komend van de troll die als het ff kan ontkent dat het is gebeurt.
Ik ga deze plaat niet weer afdraaien, is je vaak genoeg verteld.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan beter wandelen en handelen met de Russen dan eeuwig oorlog voeren omdat je vindt dat je principieel in je recht staat.
quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:13 schreef ExTec het volgende:
[..]
Alles wat rus in een kwaad daglicht plaatst is "propaganda".
Afghanistan ookquote:Op zaterdag 19 april 2025 13:47 schreef phpmystyle het volgende:
Rusland blijft een gigantisch land vol met bodemschatten, en is natuurlijk een aanverwante civilisatie van ons. Beter een goede buur dan een verre vriend.
Laten we gewoon ieder vorm van beschaving wegflikkeren. Veel makkelijker.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan beter wandelen en handelen met de Russen dan eeuwig oorlog voeren omdat je vindt dat je principieel in je recht staat.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:03 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Laten we gewoon ieder vorm van beschaving wegflikkeren. Veel makkelijker.
quote:Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen; dan dooft het licht
Mijn hemel, als iemand hier van achter zijn toetsenbord een ander het gevaar instuurt dan b...quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:12 schreef ExTec het volgende:
Andere mensen veroordelen tot leven in een autocratie is niet zo'n probleem, als je zelf veilig in NL achter je toetsenbordje zit.
Niet waar. Heb ik nooit ontkend.quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef ExTec het volgende:
Verschrikkelijk en groot drama, komend van de troll die als het ff kan ontkent dat het is gebeurt.
Vandaar dat je me smeekte terug te willen keren.quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:29 schreef Lospedrosa het volgende:
Nieuwe dag, nieuwe discussie in het Fok forum Incel topic
H?quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Vandaar dat je me smeekte terug te willen keren.
quote:
Ik begin me steeds schuldiger te voelenquote:Op zaterdag 19 april 2025 14:38 schreef ExTec het volgende:
Ah, en nu doet onze troll een subtiele hint naar dat wij, het woke westen, oekrainers natuurlijk dwingen om deze oorlog voort te zetten.
Als ware ze complete trekpoppen zonder enige eigen wil.
De helezin; Oekraine deze oorlog voortzet is niets meer dan russische propaganda.quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:38 schreef ExTec het volgende:
Ah, en nu doet onze troll een subtiele hint naar dat wij, het woke westen, oekrainers natuurlijk dwingen om deze oorlog voort te zetten.
Als ware ze complete trekpoppen zonder enige eigen wil.
Een volk dat voor tirannen zwicht heeft goedkoop gas en gratis licht!quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan beter wandelen en handelen met de Russen dan eeuwig oorlog voeren omdat je vindt dat je principieel in je recht staat.
Ik heb juist een schoon geweten. Ik ben voor vrede.quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:43 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Ik begin me steeds schuldiger te voelen
Nu hopen dat daaraan gevolg wordt gegeven (en uiteraard van beide kanten).quote:Op zaterdag 19 april 2025 15:58 schreef Adrie072 het volgende:
Russische president Poetin roept bestand uit voor Pasen
De Russische president Vladimir Poetin heeft een bestand uitgeroepen voor de paasdagen. Het Kremlin zegt dat de Russische troepen in Oekrane om 17.00 uur (18.00 uur lokale tijd) alle wapens neerleggen tot en met maandag. De Russen verwachten dat de Oekraners hetzelfde doen.
https://www.telegraaf.nl/(...)stand-uit-voor-pasen
j a ls Poetin de Baltische Staten in gaat staat dan ie nog steeds in zijn recht ??quote:Op zaterdag 19 april 2025 13:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Je kan beter wandelen en handelen met de Russen dan eeuwig oorlog voeren omdat je vindt dat je principieel in je recht staat.
Misschien doet ie het ook wel niet.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:09 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
j a ls Poetin de Baltische Staten in gaat staat dan ie nog steeds in zijn recht ??
dat moet zij wetenquote:Op zaterdag 19 april 2025 16:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien doet ie het ook wel niet.
Het zou al helpen als Kallas haar bek houdt, en estland geen Russisch verbiedt.
Oh bedoel je in het NWS topic.quote:Op zaterdag 19 april 2025 14:30 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Vandaar dat je me smeekte terug te willen keren.
Misschien wel.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het zou al helpen als Kallas haar bek houdt, en estland geen Russisch verbiedt.
Hoho. Ik ben in dacht gat gesprongen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:14 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Oh bedoel je in het NWS topic.
Je kwam na een jaar mij zelf uitnodigen, ik had er geeneens zin aan, maar er was een gebrek aan kwaliteitsposts
met die houding niet verbaasd zijn als poetin op enig moment daar aanbelt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:13 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
dat moet zij weten
ik zou ook het Russisch verbieden
anders heft Poetin een excuus , Poetin zal het niet doen als de EU heeeel veel autonome dodelijke drones gaat leveren
daarom moeten we volop in de drone productie , dan zal ie het aanbellen aflerenquote:Op zaterdag 19 april 2025 16:18 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
met die houding niet verbaasd zijn als poetin op enig moment daar aanbelt.
Nee. Juist geen extra provocaties, maar wel beter onderhandelen!quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
daarom moeten we volop in de drone productie , dan zal ie het aanbellen afleren
met Poetin onderhandelen, daar lacht ie omquote:Op zaterdag 19 april 2025 16:25 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nee. Juist geen extra provocaties, maar wel beter onderhandelen!
Dit is zeker wat Trump heeft gekregen voor de erkenning van De Krim.quote:Op zaterdag 19 april 2025 15:58 schreef Adrie072 het volgende:
Russische president Poetin roept bestand uit voor Pasen
De Russische president Vladimir Poetin heeft een bestand uitgeroepen voor de paasdagen. Het Kremlin zegt dat de Russische troepen in Oekrane om 17.00 uur (18.00 uur lokale tijd) alle wapens neerleggen tot en met maandag. De Russen verwachten dat de Oekraners hetzelfde doen.
https://www.telegraaf.nl/(...)stand-uit-voor-pasen
Misschien wel. Het probleem is duidelijk, maar lost zich niet vanzelf op!quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
met Poetin onderhandelen, daar lacht ie om
dat kan ie jaren rekken en volhouden
Het is goedkoper om de zorgen die Poetin heeft weg te nemen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:23 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
daarom moeten we volop in de drone productie , dan zal ie het aanbellen afleren
Dit gaat ons voorstellingsvermogen weer boven de pet!quote:
Vraag is alleen waarom en hoe lang de propaganda van die tirannie hier vrijelijk kan tieren, met vrijheid van meningsuiting heeft het namelijk niks te maken.quote:
Klopt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:55 schreef Discombobulate het volgende:
Het is wel hele simpele PR, en Trump gaat er gewoon voor vallen.
Heeft geen zin want je roept zelfs dan nog gewoon niet waarquote:Op zaterdag 19 april 2025 14:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Niet waar. Heb ik nooit ontkend.
Wat mij betreft zoek je er maar een quote bij of je verwijdert je bewering.
@:ExTec ???
Stukje eigen verantwoordelijkheid misschien? Negeren, blokkeren, niet citeren.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:56 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Vraag is alleen waarom en hoe lang de propaganda van die tirannie hier vrijelijk kan tieren, met vrijheid van meningsuiting heeft het namelijk niks te maken.
Is overigens geen aanval op de mods hier, die doen ook vrijwilligerswerk en wat ze kunnen.
Weet niet zo goed wat ik er qua vrijheid van meningsuiting van moet vinden. Maar dit is voor de mods berhaupt geen doen. Vooral als we maar blijven reageren op die onzinquote:Zie je een post die niet door de beugel kan? Graag rapporteren en vooral -NIET- quoten. Dank u
Ahh wat lief van Poetin... De Russen gaan wss paaseieren voor hun buren verstoppen met de pinnen eruit?quote:Op zaterdag 19 april 2025 15:58 schreef Adrie072 het volgende:
Russische president Poetin roept bestand uit voor Pasen
De Russische president Vladimir Poetin heeft een bestand uitgeroepen voor de paasdagen. Het Kremlin zegt dat de Russische troepen in Oekrane om 17.00 uur (18.00 uur lokale tijd) alle wapens neerleggen tot en met maandag. De Russen verwachten dat de Oekraners hetzelfde doen.
https://www.telegraaf.nl/(...)stand-uit-voor-pasen
Cynisme hierover mag best achterwege blijven!quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:07 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Ahh wat lief van Poetin... De Russen gaan wss paaseieren voor hun buren verstoppen met de pinnen eruit?
Hopen mag en mijn eerste gedachte is vooral waarom nu ?quote:Op zaterdag 19 april 2025 15:59 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Nu hopen dat daaraan gevolg wordt gegeven (en uiteraard van beide kanten).
Oh ik reageer ook niet meer op ze, en kom ook bijna nooit hier. Maar als je het gedrag gelijk stelt aan tirannie snap ik niet dat je de propaganda ter verdediging van die tirannie hier gedoogd. Dat dit wel gebeurd impliceert imo dat hierop ingrijpen een grens verder is dan de tirannie welig de propaganda laten verspreiden.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:02 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Stukje eigen verantwoordelijkheid misschien? Negeren, blokkeren, niet citeren.
[..]
Weet niet zo goed wat ik er qua vrijheid van meningsuiting van moet vinden. Maar dit is voor de mods berhaupt geen doen. Vooral als we maar blijven reageren op die onzin
Wat zou jij voorstellen?quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:12 schreef Vallon het volgende:
[..]
Hopen mag en mijn eerste gedachte is vooral waarom nu ?
En, dat de Russen dus bepalen of en wanneer er een bestand is ?
Wanneer er iets volgens Russen anders gaat dan zij willen, zij claimen dat dit dus komt door Oekrane.
Een bestand dat eenzijdig wordt (op)gelegd of op kort voor het ingaan wordt afgekondigd, is vooral een goed voorbereide strategie.
En in elk land kraaien nu een heleboel hanen, krampachtig hun land aan het verraden ter verdediging van de Russen want er worden even geen onschuldige mensen opgeblazen. Daar mag je alleen maar blij om zijn en anders niks - zo is ook hier te lezen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:07 schreef AFA2022 het volgende:
[..]
Ahh wat lief van Poetin... De Russen gaan wss paaseieren voor hun buren verstoppen met de pinnen eruit?
Oh nee dan kunnen we het beter hebben over de geboobytrapte appartementen waar Russen in hebben gezeten, da's tenminste wel echt gebeurt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:09 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Cynisme hierover mag best achterwege blijven!
Ah we mogen niet cynisch zijn over de geweldige man Putin die zo lief die Oekraners nu een ceasefire gunt omdat zo een man van God isquote:Op zaterdag 19 april 2025 17:09 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Cynisme hierover mag best achterwege blijven!
Onzin.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:02 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Stukje eigen verantwoordelijkheid misschien? Negeren, blokkeren, niet citeren.
[..]
Weet niet zo goed wat ik er qua vrijheid van meningsuiting van moet vinden. Maar dit is voor de mods berhaupt geen doen. Vooral als we maar blijven reageren op die onzin
If you think you understand Russian mechanics, you don't understand Russian mechanicsquote:Op zaterdag 19 april 2025 17:20 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
En in elk land kraaien nu een heleboel hanen, krampachtig hun land aan het verraden ter verdediging van de Russen want er worden even geen onschuldige mensen opgeblazen. Daar mag je alleen maar blij om zijn en anders niks - zo is ook hier te lezen.
Dood en verderf zal na Pasen weer heerlijk zijn opgestaan.
Waar haal je deze onzin vandaan?quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien doet ie het ook wel niet.
Het zou al helpen als Kallas haar bek houdt, en estland geen Russisch verbiedt.
Bedankt!quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:27 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Onzin.
De mods moeten hun werk doen.
Ze hebben de opties iemand van een subforum te blokken. Simpel zat.
Er komt geen goed waar woord uit die paar trollen hier.
Terwijl ze wel volledig de topics kapen en vernielen.....
Overigens is er met name 1 mod die gewoon zelf constant ingaat op de trollen.
Maar wel normale reacties deleten, maar de trollen aanpakken? Ho maar.
Zelfs de jeugd die Russisch spreekt heeft weinig op met Russen. Taal is niet hetzelfde als etniciteit, laat staan affiniteit.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waar haal je deze onzin vandaan?
Ik woon in Estland en kan je vertellen dat het echt niet ongewoon is om Russisch te horen overal.
Zelfs voor banen wordt bijna altijd Russisch gevraagd.
Ja, het gaat uit het schoolsysteem. Maar de taal is gewoon toegelaten.
Overigens is Kallas een topper.
Voor de werking van propaganda hoeft dat wat wordt geclaimd natuurlijk helemaal niet waar te zijn. Dat zou het landverraad dat in dit topic structureel voorbijkomt ook veel te veel in hun eigen gezicht staren.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waar haal je deze onzin vandaan?
Ik woon in Estland en kan je vertellen dat het echt niet ongewoon is om Russisch te horen overal.
Zelfs voor banen wordt bijna altijd Russisch gevraagd.
Ja, het gaat uit het schoolsysteem. Maar de taal is gewoon toegelaten.
Overigens is Kallas een topper.
Klopt niet helemaalquote:Op zaterdag 19 april 2025 17:34 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Zelfs de jeugd die Russisch spreekt heeft weinig op met Russen. Taal is niet hetzelfde als etniciteit, laat staan affiniteit.
Kallas heeft meer ballen dan die haatdwerg op plateauzolen.quote:Op zaterdag 19 april 2025 16:10 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Misschien doet ie het ook wel niet.
Het zou al helpen als Kallas haar bek houdt, en estland geen Russisch verbiedt.
Mijn ervaring is anders, maar verder klopt het wel wat je zegt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:39 schreef bianconeri het volgende:
De groep van na de val, die jeugd dus, spreekt allemaal goed Engels en nagenoeg geen Russisch.
Maar wat weet jij er nou van?quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waar haal je deze onzin vandaan?
Ik woon in Estland en kan je vertellen dat het echt niet ongewoon is om Russisch te horen overal.
Zelfs voor banen wordt bijna altijd Russisch gevraagd.
Ja, het gaat uit het schoolsysteem. Maar de taal is gewoon toegelaten.
Overigens is Kallas een topper.
de zorgen om al die dooie russenquote:Op zaterdag 19 april 2025 16:37 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Het is goedkoper om de zorgen die Poetin heeft weg te nemen.
Die man is letterlijk kaal van de zorgen.
Ik woon in Estland, dus ik denk dat ik het wel weet.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:41 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Mijn ervaring is anders, maar verder klopt het wel wat je zegt.
Ja en ik zeg dat mijn ervaring anders is. Daarmee zeg ik niet dat je ongelijk hebtquote:Op zaterdag 19 april 2025 17:52 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ik woon in Estland, dus ik denk dat ik het wel weet.
Of jij moet hier ook wonen en dan vooral regio Narva.
Maar zelfs dan zijn dat allemaal etnische Russen.
En waar zie jij jezelf in dit verhaal?quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:27 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Onzin.
De mods moeten hun werk doen.
Ze hebben de opties iemand van een subforum te blokken. Simpel zat.
Er komt geen goed waar woord uit die paar trollen hier.
Terwijl ze wel volledig de topics kapen en vernielen.....
Overigens is er met name 1 mod die gewoon zelf constant ingaat op de trollen.
Maar wel normale reacties deleten, maar de trollen aanpakken? Ho maar.
Welke onzin precies? Kallas brengt haar eigen land in gevaar met haar gedrag. Als je dat top vindt..quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:29 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Waar haal je deze onzin vandaan?
Ik woon in Estland en kan je vertellen dat het echt niet ongewoon is om Russisch te horen overal.
Zelfs voor banen wordt bijna altijd Russisch gevraagd.
Ja, het gaat uit het schoolsysteem. Maar de taal is gewoon toegelaten.
Overigens is Kallas een topper.
Nee, je moet natuurlijk als een cuck buigen voor dat grote agressieve land als kleiner land.Putin is natuurlijk ziedend dat hij niet overal Anton Mussertjes kan installeren. Dat is natuurlijk ook zijn doel voor Oekraine. Wel jammer dat zo veel cucks online vatbaar zijn voor Russische propaganda.quote:Op zaterdag 19 april 2025 18:11 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Welke onzin precies? Kallas brengt haar eigen land in gevaar met haar gedrag. Als je dat top vindt..
Ja, maar regenboogzebrapaden zijn eng!quote:Op zaterdag 19 april 2025 19:17 schreef Momo het volgende:
Wel jammer dat zo veel cucks online vatbaar zijn voor Russische propaganda.
Dat laatste is echt onzin omdat Oekrane dat helemaal niet zo snel kan leveren. En verder, die deal waren ze al aan het maken voordat China stopte met leveren.quote:Op zaterdag 19 april 2025 18:22 schreef phpmystyle het volgende:
Interessante podcast: https://www.bnr.nl/podcas(...)n-europa-op-ramkoers
Boekesteijn stelt dat Amerika mogelijk Oekraine niet meer waarschuwt voor Russische manouvres of aanvallen
En Amerika moet met Oekraine tot een mineralendeal komen omdat China stopt met het leveren van schaarse grondstoffen.
Waarom? Als we iets weten van de russen is dat ze liegen elke wanneer hun bekje beweegt.quote:Op zaterdag 19 april 2025 17:09 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Cynisme hierover mag best achterwege blijven!
Terechte opmerking over die grondstoffen -dat vroeg ik mij ook af- dat die pas op termijn beschikbaar zijn.quote:Op zaterdag 19 april 2025 19:30 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Dat laatste is echt onzin omdat Oekrane dat helemaal niet zo snel kan leveren. En verder, die deal waren ze al aan het maken voordat China stopte met leveren.
quote:Op zaterdag 19 april 2025 19:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Nee, je moet natuurlijk als een cuck buigen voor dat grote agressieve land als kleiner land.Putin is natuurlijk ziedend dat hij niet overal Anton Mussertjes kan installeren. Dat is natuurlijk ook zijn doel voor Oekraine. Wel jammer dat zo veel cucks online vatbaar zijn voor Russische propaganda.
De enige die hier gecuckd wordt is Zelensky, namelijk door Trump en Poetin.quote:Op zaterdag 19 april 2025 19:17 schreef Momo het volgende:
[..]
Nee, je moet natuurlijk als een cuck buigen voor dat grote agressieve land als kleiner land.Putin is natuurlijk ziedend dat hij niet overal Anton Mussertjes kan installeren. Dat is natuurlijk ook zijn doel voor Oekraine. Wel jammer dat zo veel cucks online vatbaar zijn voor Russische propaganda.
Je verwacht het nietquote:
De buurman van hun dromen volgens sommigen hier, de oorlogsmisdadiger zoals we hem kennen volgens de rest.quote:
Zo rollen de russen, alles voor de propaganda. Het clipje met een handreiking is gemaakt en kan gedeeld worden, dat ze op het moment van opnemen al wisten dat ze het gingen breken maakt niet uit. De excuses had het kremlin op voorhand al klaar en phpmyadmin kan over 3 weken mooi posten dat het wederom het kremlin was dat vrede zocht waar vervolgens niet meer tegenaan te lullen valt want de tijdlijn is hij morgen al vergeten.quote:Op zaterdag 19 april 2025 20:17 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
De buurman van hun dromen volgens sommigen hier, de oorlogsmisdadiger zoals we hem kennen volgens de rest.
NRCquote:‘VS bereid om Krim te erkennen als Russisch gebied’
De Verenigde Staten zouden, als onderdeel van een breder vredesakkoord, bereid zijn om de Russische annexatie van de Krim te legitimeren. Dat meldt persbureau Bloomberg vrijdagnacht op basis van anonieme ingewijden. Volgens hen is hierover nog niks definitief besloten.
Het Oekraense schiereiland de Krim werd in 2014 binnengevallen en ingenomen door Rusland. Volgens de NAVO is de inname van de Krim door Rusland illegaal. De Oekraense president Volodymyr Zelensky heeft eerder gezegd geen grondgebied af te willen staan aan Rusland als onderdeel van een vredesakkoord.
De VS deden donderdag nieuwe voorstellen om een staakt-het-vuren te bereiken. Het land stelde onder andere voor dat Oekrane zich niet bij de NAVO zal voegen en dat de delen van Oekrane die nu in Russische handen zijn dat zullen blijven. De Amerikaanse onderhandelaar Steve Witkoff sprak zich eerder al uit voor de erkenning van vier door Rusland bezette gebieden in Oekrane als deel van Rusland.
Tot nu toe heeft Moskou niet positief gereageerd op vredesvoorstellen van de VS, die bemiddelen in de vredesgesprekken tussen Oekrane en Rusland. Eerder deze week dreigden de VS nog dat ze zouden stoppen met onderhandelen als er niet snel vooruitgang zou komen. „We gaan niet nog maanden door met deze inspanningen”, zei buitenlandminister Marco Rubio. De mogelijke concessie wat betreft de Krim toont wederom dat de Amerikaanse regering snel een staakt-het-vuren wil bereiken.
Tuurlijk. Afghanistan ging de VS en kompanen tientallen jaren lang door, Vietnam hetzelfde en dan heb je nog tal van voorbeelden onder de banner van allerlei goedaardige excusen. De Russen hoeven zich geen zorgen te maken over alledaagse consumentenproducten die ze niet kunnen krijgen/produceren: die kunnen ze spotgoedkoop krijgen van een aangrenzende land dus ze kunnen hun mensen op massaproductie van defensie-artikelen zetten. Energie, grondstoffen en voedsel zijn geen probleem. Het land heeft zoveel gas, olie en grondstoffen onder de grond dat ze van gekkigheid niet weten wat ze mee moeten. Ze produceren meer voedsel in eigen land dan ze consumeren dus dat is ook geen issue.quote:Op zaterdag 19 april 2025 19:48 schreef Discombobulate het volgende:
Zou het conflict er over een jaar nog steeds hetzelfde uitzien?
https://kyivindependent.c(...)-bbc-russia-reports/quote:Ukraine orders troops to cease fire, document Russian violations after Putin declares 'Easter truce,' BBC Russia reports
https://kyivindependent.c(...)eyond-easter-sunday/quote:Ukraine proposes extending truce beyond Easter Sunday
Lima bravo.quote:
Als alleen Oekrane zich eraan houdt stelt het niks voorquote:Op zaterdag 19 april 2025 21:15 schreef BlaZ het volgende:
Er lijkt toch ineens sprake van een soort staakt-het-vuren:
[..]
https://kyivindependent.c(...)-bbc-russia-reports/
[..]
https://kyivindependent.c(...)eyond-easter-sunday/
EU hebben weinig in de melk te brokkelen. Als het voor de rest van de wereld wordt geperciepeerd als een acceptabele uitkomst van een oorlog, en dan bedoel ik dat het van belang is wat landen als Turkije, India, China, Brazilie, Zuid-Afrika er van vinden. Natuurlijk heeft de EU er een stem in, maar vergeet niet dat de EU niet met een mond spreekt en niet alle EU landen hier hetzelfde over denken.quote:Op zaterdag 19 april 2025 21:42 schreef ExTec het volgende:
[..]
Lima bravo.
Oekraine en europa gaan dat niet erkennen.
En itt de Vredesbrigade, denk ik niet dat er nog veel mensen in deze topic zijn die denken dat omdat de oranje mongool het wil, het zo geschied.
Ja prima precedent voor toekomstige veroveringsoorlogen. De 21e eeuw wordt weer terug naar vorige eeuwen wat dat betreft.quote:Op zaterdag 19 april 2025 22:14 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
EU hebben weinig in de melk te brokkelen. Als het voor de rest van de wereld wordt geperciepeerd als een acceptabele uitkomst van een oorlog, en dan bedoel ik dat het van belang is wat landen als Turkije, India, China, Brazilie, Zuid-Afrika er van vinden. Natuurlijk heeft de EU er een stem in, maar vergeet niet dat de EU niet met een mond spreekt en niet alle EU landen hier hetzelfde over denken.
quote:Acknowledge
ChatGPT said:
Acknowledged!
You said:
Who started the Ukraine russio war
ChatGPT said:
The war between Russia and Ukraine began in 2014, not 2022 as is sometimes assumed. Here's a breakdown:
Initial Conflict – 2014:
Who started it: The conflict began when Russia annexed Crimea from Ukraine in March 2014. This move followed Ukraine’s 2014 Euromaidan revolution, which ousted the pro-Russian president Viktor Yanukovych.
International view: The annexation was widely condemned by the international community as a violation of international law and Ukraine’s sovereignty.
Donbas conflict: Shortly afterward, Russia-backed separatists in the Donetsk and Luhansk regions of eastern Ukraine declared independence, leading to a war in Donbas. Russia was widely accused of supporting the separatists with weapons, fighters, and military support, though it denied direct involvement.
Full-Scale Invasion – 2022:
Who started it: On February 24, 2022, Russia launched a full-scale invasion of Ukraine. This action was ordered by Russian President Vladimir Putin, citing reasons like NATO expansion, the protection of Russian speakers, and "denazification" of Ukraine—claims widely rejected by Ukraine and much of the global community.
Result: This marked the beginning of a much larger and more destructive phase of the war, drawing global sanctions against Russia and widespread international support for Ukraine.
In summary: Russia initiated both the 2014 annexation of Crimea and the 2022 full-scale invasion, making it the primary aggressor in the Ukraine-Russia war.
You said:
oneline it
ChatGPT said:
Russia started the Ukraine war by annexing Crimea in 2014 and launching a full-scale invasion in 2022.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |