Die donaties is dan gewoon een aanvulling op het salaris zeg maar?quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:07 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Gaat op 2 manieren ongeveer.
Meestal zet de eenheid een donatielink onder de video of ze krijgen drones van grote Drone supplies, grootste daarvan is Sternenko met bijv ongeveer een miljoen volgers op Telegram. Sternenko krijg dan de "exclusieve" rechten om de video te publiceren en roept dan zijn volgers op te doneren voor die eenheid.
Niet voor het Salaris, maar puur om equipment aan te schaffen. Ik denk dat een substantieel deel van de Oekrainers hun salaris gebruikt ook om meer materiaal aan te schaffen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:15 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
[..]
Die donaties is dan gewoon een aanvulling op het salaris zeg maar?
Ben iig blij dat je je PI smiley toch maar eens hebt aangepast...quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:15 schreef skysherrif het volgende:
Nog 1tje dan:
https://www.instagram.com/reel/DIlWKjftjas/?igsh=dDhtYzB4NGg2dDN0
Jongetje.
Moeder jong gestorven. Vader vermist aan de frontlinie.
Zelf vandaag gestorven na bijna 2 weken vechten voor zijn leven nadat hij werd geraakt spelend in een parkje in kryvih ri.
Kankerzooi
quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
en dat klopt niet?
jij denkt dat militairen altijd genoeg te eten hebben?
lal
Misschien sowieso maar even aanpassen nu ik alleen nog maar hier post idd.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:17 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ben iig blij dat je je PI smiley toch maar eens hebt aangepast...
Gewoon blijven posten, alle nieuws is welkom.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee, als niemand het interesseert doe ik het uiteraard niet.
Maar elke video die ik plaats is vandaag uitgekomen, (natuurlijk niet per se vandaag gebeurd, meestal door opsec zit er 1 dag a 2 weken tussen).
Maar aangezien het het oorlog in Oekraine topic is lijkt het me allemal vrij relevant om te zien hoe de Russen aanvallen, of ze grond innemen, welke tactiek ze gebruiken etc. en wellicht iet snuttiger dan bepaalde andere posts?
nee is hetzelfde argumentquote:
Wat meer informatie trouwens hierover.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
Russische kolonne wordt onder vuurgenomen.
Wat ik me soms afvraag oe het zit met Europese productie van mortiergranaten (82mm etc) worden die ook zo opgeschaald als 155mm? Daar heb je er volgens mij nog veel meer nodig van per dag dan van artillerie.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:23 schreef mcmlxiv het volgende:
Hoogste tijd dat Europa tandje bij zet. De fabricage van artilleriegranaten is aardig op stoom, drones lukt ook aardig. Anti-drone nog opschroeven en vooral Taurus en Scalp kruisraketten die kant op.
Rusland economisch kreupel maken lijkt de meest aangewezen weg uit deze oorlog. Niets is gevaarlijker dan een ontevreden Russische bevolking voor Russische tsaren.
Laat Oekraïne de oorlog maar naar Rusland brengen, fabrieken, spoorcomplexen, raffinaderijen en regeringsgebouwen zat om in de as te leggen tenslotte
Ik kan het totaal mis hebben maar volgens mij is er op dit moment GEEN taurus productie.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:24 schreef sp3c het volgende:
Taurus productie is wat, 50 raketten per jaar?
Was die niet in 2024 gestopt, daar heeft iemand toen een artikel over gepost hier.quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:24 schreef sp3c het volgende:
Taurus productie is wat, 50 raketten per jaar?
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(video voor volledigheid van paar dagen geleden)
dan is het nog lastiger leverenquote:Op vrijdag 18 april 2025 17:30 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Was die niet in 2024 gestopt, daar heeft iemand toen een artikel over gepost hier.
https://www.pravda.com.ua/eng/news/2024/03/30/7448886/quote:
quote:Personnel of the destruction of the South "South" RSO "Himars" with the calculation of OTRK "Iskander-M" in the area in N.P. Sergeevka in the Kramatorsk-Druzhkovsky direction.
Also, as a result of the blow, 8 military personnel of the Armed Forces were destroyed.
Die dingen zijn toch heel ver vanaf de frontline gestationeerd? Hoe kan dat geraakt worden met vermoedelijk een artillerieshell?quote:Op vrijdag 18 april 2025 17:50 schreef skysherrif het volgende:
Vooruit dan voor de eerlijkheid en de omvang van deze geclaimde hit zal ik deze ook delen.
Russen claimen een HIMARS systeem te hebben vernietigd:
[ x ]
[..]
Overigens nog even hierop zijdelings reagerend.quote:Op vrijdag 18 april 2025 16:45 schreef phpmystyle het volgende:
@:skysherrif
Oprechte vraag. Wat wil jij bereiken met het neurotisch posten van al die filmpjes? Ik denk dat iedereen wel weet dat er bij de vleet aan Russische zijde (ook Oekraiense) tanks, artillerie, drones vernietigd worden.
Dit heeft toch geen zin of wel?
Lees de tekst in de quote, Iskander raketquote:Op vrijdag 18 april 2025 17:55 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die dingen zijn toch heel ver vanaf de frontline gestationeerd? Hoe kan dat geraakt worden met vermoedelijk een artillerieshell?
Tenminste ik zie geen drone.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |