Nouja, de moderators zelf zijn ook doodsbang dat een user een video of informatie plaatst van drone strikes en dat diegene dan de lul is en een boete/opgepakt wordt door de FSB. Dus meestal sluiten ze gewoon de mogelijkheid om te reageren in chatrooms. Zeker de openbare chatrooms. Je hebt prive chatrooms waar je wel wat informatie kan krijgen, maar dat is zoveel werk en gedoe om daar in te komen.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
Wie doen het uit de lucht halen en modereren?
Want als dat het kremlin is, is telegram gewoon niet "safe".
Het is dus niet een veilig platform.....?quote:Op zondag 28 juni 2026 21:31 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Nouja, de moderators zelf zijn ook doodsbang dat een user een video of informatie plaatst van drone strikes en dat diegene dan de lul is en een boete/opgepakt wordt door de FSB. Dus meestal sluiten ze gewoon de mogelijkheid om te reageren in chatrooms. Zeker de openbare chatrooms. Je hebt prive chatrooms waar je wel wat informatie kan krijgen, maar dat is zoveel werk en gedoe om daar in te komen.
Als je in Rusland leeft niet. Zeker als je die MAX app hebt die verplicht is daar is je telefoon natuurlijk helemaal niet prive meer ook niet op telegram.quote:Op zondag 28 juni 2026 21:33 schreef ExTec het volgende:
[..]
Het is dus niet een veilig platform.....?
quote:Op zondag 28 juni 2026 22:02 schreef BEFEM het volgende:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)sische-aanvalsdrones
Misschien een beetje overdreven om een mod hier voor te waarschuwen maar een gewaarschuwd mens telt voor 2.quote:Op zondag 28 juni 2026 19:44 schreef capricia het volgende:
Is telegram veilig om te installeren en een beetje bij te lezen?
Ben vooral benieuwd naar de verhalen van de mensen die op de Krim wonen. Nu vraag ik het aan AI. En het schijnt dat je in Rusland of op de Krim maar gewoon je lokale gouverneur moet volgen op Telegram om te zien of er luchtalarm is.
Dat doet Oekraïne dan toch weer beter. Die hebben daar een centrale website voor.
Haha, je weet dus geen fuck van die groep en Viktor Tsoi af als je denkt dat ze daarover zingenquote:Op zondag 28 juni 2026 21:23 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Kino is zeker een fantastische muziekgroep!![]()
![]()
![]()
Mensen die vol passie en afschuw zingen over de val van het mooiste rijk ooit, de Sovjet Unie. Het lied raakt me echt diep.
quote:Op zondag 28 juni 2026 22:35 schreef MaxMark het volgende:
Geen jet-powered drones of kruisraketten vermeld, maar desalniettemin hoop ik weer op mooie kinetische sancties vannacht
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 28 juni 2026 23:00 schreef Zwoerd het volgende:
[..]
Haha, je weet dus geen fuck van die groep en Viktor Tsoi af als je denkt dat ze daarover zingen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |