FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / [NWS feedback] Bijna 2025
#ANONIEMwoensdag 18 december 2024 @ 14:59
quote:
-Fatsoenlijke OP maken
-Liefst met NL-bron.. zo niet, vertel dan ff uitgebreid waar het over gaat en waar je over wil discussiëren
en niet gewoon 2 regels kopiëren en dan ff "lullig" typen ofzo.

Beknopte samenvatting van de NWS-FAQ; Sinterklaas-versie

Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al (nooit genoeg) een keer of tweehonderdduizend gelezen.
Daarvoor moet je hier dus niet wezen.

'Moslims-christenen- autochtonen-allochtonen zijn kut', islam is geen europa en ' Trump moet dood' hebben in een discussie totaal geen toegevoegde waarde.
Zulke opmerkingen vallen hier niet in goede aarde.

Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen.
Voor enge dingen als onderbouwingen hoef je echt niet te vrezen.

Kankerturken-Marokkanen-Joden-Amerikanen etc, etc kunnen je een ban opleveren.
Net als volken/groepen mensen als apen betitelen en daarover blijven doorzeveren.

Open je een topic en c/p je tekst van een andere site?
Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt; dus bronvermelding, right?
En omdat we voor druk van de hoofdredactie zijn gezwicht:
GELIEVE 'TROUW' EN 'VOLKSKRANT' NIET TE QUOTEN IN JE BERICHT!

Users kunnen zo een artikel op waarde schatten en dat is belangrijk.
Ook krijgen we anders veel sneller klachten over plagiaat en gaan mensen over de zeik.

Ook GEEN PREMIUM ARTIKELEN kopiëren en plakken aangezien dat niet is toegestaan en niet iedereen tot die bronnen toegang heeft om te zien of de berichten accuraat zijn. Zoek een bron via een alternatieve route aub!

Premium artikelen uploaden naar alternatieve websites is niet toegestaan en kan je een ban opleveren.

Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang.
Dat is voor heel wat NWS-usertjes en modjes nogal zuur en wrang.

Waar wil je naartoe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen.
Het maakt het ook leuker, zodat jouw verblijf in NWS ook langer zal duren.

Zie je een spannende tweet?
Aarzel dan niet
En zoek er een nieuwsberichtje bij
Dan zijn de modjes ook weer blij.

Want op Twitter wordt veel beweerd
Maar wie de waarheid niet eert

Kan beter gaan posten in ONZ
Daar krijgt men van paddy geen frons.


En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof.
Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback, subtiel of grof.

De kans dat Yvonnegod je dan bant, neemt zienderogen toe(al is yvonne verder wel gewoon aardig en werkt deze tekst stigmatiserend).
Ook krijg je van ons een pak slaag met de roe.

De Modblackpetes
quote:
Let wel: Aan topicstarters

Als je zo nodig in NWS (op een Nederlands Forum) een topic in het Engels wilt openen met een onderwerp uit het buitenland, dan kun/moet je wel even wat meer je best doen.

-Zorg dat de titel van je topic de lading dekt, zo niet, dan heb je kans dat het topic al op slot gaat
-Vertaal even wat er in het artikel staat - niet iedereen kan Engels - dus leg uit wat er staat, doe dit op waarheid - dat hoeft geen A4'tje maar ook niet in één zin. Leg gewoon uit wat er aan de hand is.

-Kom met een stuk eigen inbreng - waar wil je over discussiëren, wat is er zo belangrijk waarom we hier over kunnen praten? Doe dat niet met racistische opmerkingen, onderbuik of sneren richting anders denkenden of gelovigen.

-Indien je als TS constant topics opent met een bepaalde gedachte, strekking of onderwerp zal dat gevolgen hebben voor hoe andere users jouw inbreng zien. Dat is logisch. Accepteer dat. Wie kaatst, kan de bal verwachten. Pittige discussies mogen, accepteer als TS dat je lastige vragen kunt krijgen en zorg ervoor dat je in je eigen topic ook antwoorden geeft.

-Last but not least: Blijf netjes, behandel de users in jouw topic met respect en wordt niet persoonlijk.

Verder

-Sneren richting de TS kunnen achterwege blijven, iedereen op Fok heeft het recht topics te openen, ook als het 'weer' een topic is over bijvoorbeeld Antifa, immigranten of de PVV. Zolang het topic maar voldoet aan de voorwaarden van Fok.

-Ook andere persoonlijke reacties richting andere users of het onderwerp als "gaan we weer, heb je hem weer, daar komt ALT right, ALT Left, weer, kunnen achterwege blijven. Blijf dan lekker weg.

-Andere offtopic zooi hoeft ook niet. Grapje is leuk, maar maak er geen sport van.

-Nutteloze mentions kun je ook weglaten.

-Last but not least: Behandel andere users en de TS met respect, wordt niet persoonlijk.
Verder geldt voor alle topics onder andere:

Racistische trekjes en grapjes, generaliserende opmerkingen, onzinnigheden, one-liners, offtopic gedoe en persoonlijke opmerkingen naar andere users kunnen per direct achterwege blijven.

Kun je niet inhoudelijk discussiëren met bronnen, meningen, feiten of nieuwsberichten: blijf dan weg, dan is dit topic niet voor jou. Reageren op andermans inhoudelijke inbreng met smileys, krachttermen, one-liners of andere 'geintjes' worden niet getolereerd.

Zet een TR als je wat ziet wat volgens jou niet door de beugel kan en ga er niet zelf met gestrekt been in, meldt het ons gewoon en we kijken er naar zodra we kunnen.

Eigenlijk niets anders dan anders dus, maar een (NWS-)ban zal sneller volgen want de maat bij sommige 'usual suspects' is wel vol nu.

83-ACC0-DF-4359-44-A5-9-B2-F-6-ED9-F05-F29-D5.jpg

Disclaimer: we nemen alle feedback serieus, maar we kunnen niet overal iets aan doen.

:T
recursiefwoensdag 18 december 2024 @ 15:43
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2024 14:50 schreef recursief het volgende:

[..]
Crew pak dit soort idioot pestgedrag eens wat harder aan. Ik heb hier al maanden last van. En het zijn steeds dezelfde twee of drie users die zich er schuldig aan maken. Af en toe wordt er geveegd, maar het gedrag blijft. Mij ontneemt het in ieder geval het plezier om hier te posten.
Lord_Vetinariwoensdag 18 december 2024 @ 17:07
quote:
1s.gif Op woensdag 18 december 2024 15:43 schreef recursief het volgende:

[..]

Net als users die bij elke scheet waarbij iemand een schaafwond oploopt, de doodstraf erbij slepen als de enige juiste straf.
sp3cwoensdag 18 december 2024 @ 17:34
Als je scheten zo hard gaan dat iemand er schaafwonden bij oploopt is gedwongen opname toch wel minimaal vind ik
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 19:08
Ik snap ook niet zo goed waarom het elke keer zo schreeuwerig en op de man moet. Overduidelijk dat jullie elkaar niet liggen en dat gaat ook nooit veranderen.

quote:
Hij had vroeger echt veel vriendjes op het schoolplein denk ik.
Wat voegt dit nou toe? Krijg je ongetwijfeld een genuanceerd antwoord op toch?

Of krijg je dan toch dit soort wisselwerkingen:

quote:
Ik ken je stokpaardjes en ik vind dat je je aanstelt. Prettige avond.
Ik heb geen idee wie deze zooi ooit is begonnen en frankly boeit het me ook niet. Niemand zit te wachten op een topic waar de gierput van af dampt omdat mensen elkaar niet links(haha) kunnen laten liggen
recursiefwoensdag 18 december 2024 @ 19:45
Als ik me meld in FB, in dit geval omdat iemand doet alsof ik een andere user moordenaar zou hebben genoemd (wat niet waar is), of charlatan wordt genoemd omdat ik wat feiten zoek bij een nieuwsbericht over illegaal vuurwerk, dan zou het daarbij moeten blijven. En dan kan de crew besluiten er wel of niet iets mee te doen.

Maar in plaats daarvan krijg ik Scorpie/Red_85/HowardRoark in mijn nek, met allerlei jijbakken en nog veel meer persoonlijk gedoe, gelardeerd met uit context getrokken quotes die bovendien niet over hen gaan (de stokpaardjesquote was tegen Etto, en ging gepaard met een prima inhoudelijke discussie). Ik heb in juli nadat ik echt door deze heren werd ondergekotst met persoonlijke aanvallen vrijwillig een Fok!-pauze ingelast. Ik ben nog niet zo lang terug en het gezeik begint weer van voren af aan. Door precies dezelfde drie personen.
:{

[ Bericht 0% gewijzigd door recursief op 18-12-2024 20:45:55 ]
#ANONIEMwoensdag 18 december 2024 @ 20:54
quote:
1s.gif Op woensdag 18 december 2024 19:45 schreef recursief het volgende:
Als ik me meld in FB, in dit geval omdat iemand doet alsof ik een andere user moordenaar zou hebben genoemd (wat niet waar is), of charlatan wordt genoemd omdat ik wat feiten zoek bij een nieuwsbericht over illegaal vuurwerk, dan zou het daarbij moeten blijven. En dan kan de crew besluiten er wel of niet iets mee te doen.

Maar in plaats daarvan krijg ik Scorpie/Red_85/HowardRoark in mijn nek, met allerlei jijbakken en nog veel meer persoonlijk gedoe, gelardeerd met uit context getrokken quotes die bovendien niet over hen gaan (de stokpaardjesquote was tegen Etto, en ging gepaard met een prima inhoudelijke discussie). Ik heb in juli nadat ik echt door deze heren werd ondergekotst met persoonlijke aanvallen vrijwillig een Fok!-pauze ingelast. Ik ben nog niet zo lang terug en het gezeik begint weer van voren af aan. Door precies dezelfde drie personen.
:{
Ga je nou werkelijk de onschuldige hendrik uithangen nadat ik je in het vorige topic fijntjes heb gewezen op je hypocrisie rondom het op de man spelen waar je zelf totaal niet vies van bent?

Ik mag toch hopen dat de mods deze doortrapte act van de slachtofferrol doorzien van jou.
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 21:38
quote:
13s.gif Op woensdag 18 december 2024 20:54 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Ga je nou werkelijk de onschuldige hendrik uithangen nadat ik je in het vorige topic fijntjes heb gewezen op je hypocrisie rondom het op de man spelen waar je zelf totaal niet vies van bent?

Ik mag toch hopen dat de mods deze doortrapte act van de slachtofferrol doorzien van jou.
Of het nou een rol of act is maakt klaarblijkelijk niet uit op dit forum, iets waar ik het zeer mee oneens ben overigens, maar de manier waarop op gereageerd wordt wel.

Nogmaals, niemand zit hier op te wachten. Het is niet informatief het is niet grappig is het...vervelend.

En ik spreek in zijn algemeenheid hier want hier is het al zo lang gaande dat de diegen zonder zonde de eerste steen werpt niet meer op gaat.
#ANONIEMwoensdag 18 december 2024 @ 21:41
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2024 21:38 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Of het nou een rol of act is maakt klaarblijkelijk niet uit op dit forum, iets waar ik het zeer mee oneens ben overigens, maar de manier waarop op gereageerd wordt wel.

Nogmaals, niemand zit hier op te wachten. Het is niet informatief het is niet grappig is het...vervelend.

En ik spreek in zijn algemeenheid hier want hier is het al zo lang gaande dat de diegen zonder zonde de eerste steen werpt niet meer op gaat.
Ja allemaal leuk en aardig, maar ik ga niet passief aan de zijlijn staan toekijken hoe deze user met zijn slachtofferrol-act mijn persoontje erbij betrekt als hijzelf niet eens het fatsoen kan opbrengen in de spiegel te kijken.

Dus of hij kapt met dit gedoe en dan zie je mij ook niet reageren, of hij blijft hypocriet doen, waarbij ik ook niet vies ben hem van repliek te dienen. Lijkt me niet dat je dat wil als FA, dus misschien ook hem eens tot de orde roepen.
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 22:02
quote:
13s.gif Op woensdag 18 december 2024 21:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Ja allemaal leuk en aardig, maar ik ga niet passief aan de zijlijn staan toekijken hoe deze user met zijn slachtofferrol-act mijn persoontje erbij betrekt als hijzelf niet eens het fatsoen kan opbrengen in de spiegel te kijken.

Dus of hij kapt met dit gedoe en dan zie je mij ook niet reageren, of hij blijft hypocriet doen, waarbij ik ook niet vies ben hem van repliek te dienen. Lijkt me niet dat je dat wil als FA, dus misschien ook hem eens tot de orde roepen.
Ik ben toch geen kleuterjuf? Dit is actie reactie en dat al tijden lang. Ik ga echt geen Baantjer spelen om te zien wie er al dan niet gelijk heeft of meent te hebben. Ik en ook andere users zien alleen maar gekissebis en dat moet stoppen.

Zijn wel meer hypocriete figuren hier. Hell, figuren waarvan iedereen weet dat een act is die alleen opruiing en stennis komen schoppen. Mag (blijkbaar) allemaal dus dan zou dit ook geen probleem moeten zijn. Hoe je er op reageert wel
#ANONIEMwoensdag 18 december 2024 @ 22:15
quote:
17s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:02 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Ik ben toch geen kleuterjuf? Dit is actie reactie en dat al tijden lang. Ik ga echt geen Baantjer spelen om te zien wie er al dan niet gelijk heeft of meent te hebben. Ik en ook andere users zien alleen maar gekissebis en dat moet stoppen.

Zijn wel meer hypocriete figuren hier. Hell, figuren waarvan iedereen weet dat een act is die alleen opruiing en stennis komen schoppen. Mag (blijkbaar) allemaal dus dan zou dit ook geen probleem moeten zijn. Hoe je er op reageert wel
Prima joh, dan blijven we die act aanspreken, dan blijft hij hier in FB klagen en het slachtoffertje uithangen en dan blijf jij je toch lekker verbazen hoe dat allemaal weer toch kan gebeuren? Mij maakt het niet uit, zolang jij en de mods maar consequent blijven.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2024 22:16:17 ]
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 22:22
quote:
7s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:15 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Prima joh, dan blijven we die act aanspreken, dan blijft hij hier in FB klagen en het slachtoffertje uithangen en dan blijf jij je toch lekker verbazen hoe dat allemaal weer toch kan gebeuren? Mij maakt het niet uit, zolang jij en de mods maar consequent blijven.
Stop met die eventuele act aan te spreken, dat is je rol niet.
sp3cwoensdag 18 december 2024 @ 22:23
als hij in NWS ergens problemen mee heeft dan mag hij er hier gewoon over klagen, net als iedereen

daar hebben 'jullie' geen klote mee te maken
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 22:30
quote:
88s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:23 schreef sp3c het volgende:
als hij in NWS ergens problemen mee heeft dan mag hij er hier gewoon over klagen, net als iedereen

daar hebben 'jullie' geen klote mee te maken
En dan hebben ze nog de keuze niet te reageren itt ons :D
#ANONIEMwoensdag 18 december 2024 @ 22:37
quote:
1s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:22 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Stop met die eventuele act aan te spreken, dat is je rol niet.
Als hij het over mij heeft en poep praat spreek ik hem wel zeker aan :D gekkie. Zeker als jij en je maten het gewoon laten staan.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 18-12-2024 22:37:54 ]
Straatcommando.woensdag 18 december 2024 @ 22:38
quote:
10s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:37 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Als hij het over mij heeft en poep praat spreek ik hem wel zeker aan :D gekkie. Zeker als jij en je maten het gewoon laten staan.
Dan zet je een tr.
sp3cwoensdag 18 december 2024 @ 22:42
of je klaagt erover in FB, opties zat

als een debieltje tekeer gaan zien we liever niet, ook in feedback niet
ReplaRwoensdag 18 december 2024 @ 23:24
quote:
88s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:42 schreef sp3c het volgende:
of je klaagt erover in FB, opties zat

Uhuh
GoldenAgedonderdag 19 december 2024 @ 07:37
ofwel boeit het hun niet ofwel zien ze je als debieltje
zo zie je maar hoe de fok leiding met hun users omgaat
Starhopperdonderdag 19 december 2024 @ 18:46
Verkapte bitcoin reclame: NWS / Internetbank dreigt klanten met opzeggen rekening
Jippiedonderdag 19 december 2024 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 19 december 2024 07:37 schreef Loverboii het volgende:
ofwel boeit het hun niet ofwel zien ze je als debieltje
zo zie je maar hoe de fok leiding met hun users omgaat
Dat is niet wat hij zegt.
Jippiedonderdag 19 december 2024 @ 22:38
Staat jullie boom al?
christmas-tree-decorations.gif
Jippiedonderdag 19 december 2024 @ 22:39
quote:
Is toch gewoon een AD artikel?
sp3cdonderdag 19 december 2024 @ 22:39
quote:
2s.gif Op donderdag 19 december 2024 22:38 schreef Jippie het volgende:
Staat jullie boom al?
[ afbeelding ]
regelmatig |:)
Jippiedonderdag 19 december 2024 @ 22:53
quote:
88s.gif Op donderdag 19 december 2024 22:39 schreef sp3c het volgende:

[..]
regelmatig |:)
Waarom vraag ik dit soort dingen ook :@

Durf niet eens lollig terug te doen _O-
sp3cdonderdag 19 december 2024 @ 22:57
ClFNo4.gif
mscholvrijdag 20 december 2024 @ 01:15
NWS / Grote explosie Den Haag #10 Plottwist! kan de onzin hier even geveegd worden?
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 01:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2024 01:15 schreef mschol het volgende:
Kamelenteen in NWS / Grote explosie Den Haag #10 Plottwist! kan de onzin hier even geveegd worden?
Ik zit net het laatste bericht te lezen _O-
Momovrijdag 20 december 2024 @ 01:37
Lijkt meer op een AI bot dan een user ondertussen
Jippievrijdag 20 december 2024 @ 01:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2024 01:15 schreef mschol het volgende:
NWS / Grote explosie Den Haag #10 Plottwist! kan de onzin hier even geveegd worden?
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 december 2024 01:37 schreef Momo het volgende:
Lijkt meer op een AI bot dan een user ondertussen
sweeping-charles.gif

Totaal off-topic
GoldenAgevrijdag 20 december 2024 @ 05:55
quote:
2s.gif Op donderdag 19 december 2024 22:36 schreef Jippie het volgende:

[..]
Dat is niet wat hij zegt.
tuurlijk
Starhoppervrijdag 20 december 2024 @ 09:42
quote:
2s.gif Op donderdag 19 december 2024 22:39 schreef Jippie het volgende:

[..]
Is toch gewoon een AD artikel?
"Heb jij ook een rekening bij Bunq en wil je er liever vanaf? Bitcoin is een goeie optie."
Jippievrijdag 20 december 2024 @ 13:37
quote:
16s.gif Op vrijdag 20 december 2024 09:42 schreef Starhopper het volgende:

[..]
"Heb jij ook een rekening bij Bunq en wil je er liever vanaf? Bitcoin is een goeie optie."
Dank je _O_ , dat deel is nu weg.
Jippievrijdag 20 december 2024 @ 13:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2024 05:55 schreef Loverboii het volgende:

[..]
tuurlijk
Het feit dat jij dit kan posten bewijst je ongelijk in deze.
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 14:55
Dus aan yessie234 wordt niks gedaan?

Jullie vinden dat normaal ook nog?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 20-12-2024 14:56:03 ]
Isdatzovrijdag 20 december 2024 @ 15:07
#ikstelalleenmaarvragen!
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 16:03
quote:
99s.gif Op vrijdag 20 december 2024 15:07 schreef Isdatzo het volgende:
#ikstelalleenmaarvragen!
huilen.
Jippievrijdag 20 december 2024 @ 20:05
quote:
88s.gif Op vrijdag 20 december 2024 14:55 schreef mascara-klodder het volgende:
Dus aan yessie234 wordt niks gedaan?

Jullie vinden dat normaal ook nog?
Wat denk je zelf?
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:12
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:05 schreef Jippie het volgende:

[..]
Wat denk je zelf?
Dat jullie dit normaal vinden aangezien dat deze persoon weken lang kan doorgaan.
Jippievrijdag 20 december 2024 @ 20:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:12 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Dat jullie dit normaal vinden aangezien dat deze persoon weken lang kan doorgaan.
Stuur een berichtje naar het management?
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:15
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:14 schreef Jippie het volgende:

[..]
Stuur een berichtje naar het management?
:')
Isdatzovrijdag 20 december 2024 @ 20:31
huilen.
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:31
quote:
6s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:31 schreef Isdatzo het volgende:
huilen.
:9
SebbeSwensjevrijdag 20 december 2024 @ 20:32
quote:
88s.gif Op vrijdag 20 december 2024 14:55 schreef mascara-klodder het volgende:
Dus aan yessie234 wordt niks gedaan?

Jullie vinden dat normaal ook nog?
Heb weinig met jou, maar nog minder met yessie.

Beetje leven en laten leven.
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:35
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:32 schreef SebbeSwensje het volgende:

[..]
Heb weinig met jou, maar nog minder met yessie.

Beetje leven en laten leven.
Ik weet nieteens wie jij bent maar als je me toch volgt: ik reageer amper op die poster.


Dat laat ik aan anderen over. Er worden steeds berichten geveegd en die van hem blijven staan.
SebbeSwensjevrijdag 20 december 2024 @ 20:37
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:35 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik weet nieteens wie jij bent maar als je me toch volgt: ik reageer amper op die poster.


Dat laat ik aan anderen over. Er worden steeds berichten geveegd en die van hem blijven staan.
Deze post gaat mooi in het stalkersarchief. Bedankt ;)
Straatcommando.vrijdag 20 december 2024 @ 20:39
Ja das wel een beetje een tendens aan het worden he, iemand vervelend vinden dus dan moet diegene maar opdonderen.


Hij gaat niet tegen de policy in. Mensen die kanker faken mogen hier ook "gewoon" posten dus waarom hij niet?
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:39 schreef Straatcommando. het volgende:
Ja das wel een beetje een tendens aan het worden he, iemand vervelend vinden dus dan moet diegene maar opdonderen.


Hij gaat niet tegen de policy in. Mensen die kanker faken mogen hier ook "gewoon" posten dus waarom hij niet?
Punt.
#ANONIEMvrijdag 20 december 2024 @ 20:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 december 2024 20:39 schreef Straatcommando. het volgende:
Ja das wel een beetje een tendens aan het worden he, iemand vervelend vinden dus dan moet diegene maar opdonderen.


Hij gaat niet tegen de policy in. Mensen die kanker faken mogen hier ook "gewoon" posten dus waarom hij niet?
Alle berichten van posters die hier zeggen dat het niet oké is om kanker te faken worden ook geveegd :)
Cuendillarvrijdag 20 december 2024 @ 23:01
NWS / Automobilist rijdt in op Duitse kerstmarkt, 11 doden #2

Twee doden bevestigd (niet 11), maar ik kan de TT niet aanpassen. Jullie?
sp3cvrijdag 20 december 2024 @ 23:09
kam wel
probeerzaterdag 21 december 2024 @ 11:02
Ik geef me op als NWS mod.

Mijn postgeschiedenis spreekt voor zich en dient als mijn CV.

Edit: FA mag ook. Zal schelen qua het door moeten geven van bans.
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 12:14
Is het een idee om screenshots van Tweets en dergelijke niet langer toe te staan zonder link naar de Tweet (of link naar de bron, ook bij Bluesky e.d.)?

Het is heel lastig om te verifiëren in discussies en het is makkelijk te vervalsen.
sp3czaterdag 21 december 2024 @ 12:20
Heb je een voorbeeld?
Starhopperzaterdag 21 december 2024 @ 12:37
quote:
16s.gif Op vrijdag 20 december 2024 09:42 schreef Starhopper het volgende:

[..]
"Heb jij ook een rekening bij Bunq en wil je er liever vanaf? Bitcoin is een goeie optie."
quote:
2s.gif Op vrijdag 20 december 2024 13:37 schreef Jippie het volgende:

[..]
Dank je _O_ , dat deel is nu weg.
Dezelfde TS heeft nu weer een topic over bitcoin: NWS / Bitcoin ETFs voor het eerst meer waard dan wereldwijde goudfondsen

Het topic presenteert Bitcoin op een overdreven positieve manier en gebruikt twijfelachtige claims over pensioenfondsen en goudfondsen om het te promoten. Dit voelt meer als verkapte reclame dan een objectieve discussie.
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 12:42
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:20 schreef sp3c het volgende:
Heb je een voorbeeld?
Reageerde je op mij?

Ik heb net voor mijn post hier TR's gezet bij een paar berichten met Tweets die alleen maar plaatjes zijn, misschien kan je dat terugzien.
Daarmee zeg ik niet dat ze vervalst zijn maar het is een kloteklus om ze terug te zoeken, waardoor dat in de praktijk niet gebeurt en er ook geen controle is op de echtheid.
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 12:44
quote:
16s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:37 schreef Starhopper het volgende:

[..]
[..]
Dezelfde TS heeft nu weer een topic over bitcoin: NWS / Bitcoin ETFs voor het eerst meer waard dan wereldwijde goudfondsen

Het topic presenteert Bitcoin op een overdreven positieve manier en gebruikt twijfelachtige claims over pensioenfondsen en goudfondsen om het te promoten. Dit voelt meer als verkapte reclame dan een objectieve discussie.
Ik heb nog niet eens zo'n moeite met de nieuwsberichten maar zijn postgedrag is wel vaag en hij steekt vaak ook weinig moeite in de OP's, al zie ik hier wel weer een wat uitgebreidere OP.
sp3czaterdag 21 december 2024 @ 12:45
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Reageerde je op mij?

Ik heb net voor mijn post hier TR's gezet bij een paar berichten met Tweets die alleen maar plaatjes zijn, misschien kan je dat terugzien.
Daarmee zeg ik niet dat ze vervalst zijn maar het is een kloteklus om ze terug te zoeken, waardoor dat in de praktijk niet gebeurt en er ook geen controle is op de echtheid.
Ja het is niet echt een bekend probleem voor mij

Komt dat vaak voor?
Starhopperzaterdag 21 december 2024 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:42 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Reageerde je op mij?

Ik heb net voor mijn post hier TR's gezet bij een paar berichten met Tweets die alleen maar plaatjes zijn, misschien kan je dat terugzien.
Daarmee zeg ik niet dat ze vervalst zijn maar het is een kloteklus om ze terug te zoeken, waardoor dat in de praktijk niet gebeurt en er ook geen controle is op de echtheid.
Eens. Handig voor gebruikers die geen X of BS hebben. Of als embedden weer eens niet lukt vanwege gedoe met linkjes die X maakt. Het kopieren en plakken van een linkje is een kleine moeite.
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 12:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:45 schreef sp3c het volgende:

[..]
Ja het is niet echt een bekend probleem voor mij

Komt dat vaak voor
Of het een probleem is laat ik in het midden.

Maar als er plaatjes van Tweets geplaatst worden zonder de bron erbij, kan het ook gewoon photoshop zijn of een online Tweet generator.

We kunnen hier op FOK! Tweets embedden, we kunnen linkjes plaatsen, dus ik zie niet in waarom er niet wat meer moeite ingestoken kan worden.

Schandalig!
NisA3l3.png
sp3czaterdag 21 december 2024 @ 12:54
Ik zeg niet dat het niet kan

Ik zeg dat ik het probleem überhaupt niet ken
sp3czaterdag 21 december 2024 @ 12:54
Zal het eens aankaarten achter, sowieso niet een beslissing die ik kan nemen
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 12:59
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:54 schreef sp3c het volgende:
Zal het eens aankaarten achter, sowieso niet een beslissing die ik kan nemen
Nee, snap ik.

Daarom kaart ik het op mijn beurt ook aan. Het valt me op dat er veel screenshots gebruikt worden waarbij ik me dan afvraag "waarom niet even de link of een embedded versie?"

Dat doe je bij quotes uit artikelen ook meestal, lijkt me een goede policy.
Zeker bij gevoelige discussies zoals die aanslag op de Duitse Kerstmarkt, waar toch al meer ongeverifieerd nieuws rondgaat dan dat er is.

Maar misschien wil ik het te perfect hebben ;)


Nog een écht voorbeeld: Sorry @Momo

Ik zou hier dus op Twitter naar dat account moeten gaan en dan in z'n tijdlijn terug scrollen om die Tweet te vinden, puur om te achterhalen of het echt is of een fotosoep.

Waarbij je er dan nog weer tegenaan kan lopen dat je alleen kan doen als je een X account hebt, zonder X account kan je niets terugzoeken / scrollen.

quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 13:00 schreef Momo het volgende:

[..]
Ook niet eenmalig over Geertje
[ afbeelding ]
En nog een voorbeeld, zelfs geen datum bij de Tweet dus scroll maar een eind weg door z'n Tweets om het origineel te vinden... Is het van 2024? Is het van 2016?

quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 13:06 schreef probeer het volgende:

[..]
[..]
[ afbeelding ]
R5iC1EK.png

bron: https://tweethunter.io/fake-tweet-generator

[ Bericht 6% gewijzigd door TheFreshPrince op 21-12-2024 13:20:14 ]
Jippiezaterdag 21 december 2024 @ 16:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:59 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Nee, snap ik.

Daarom kaart ik het op mijn beurt ook aan. Het valt me op dat er veel screenshots gebruikt worden waarbij ik me dan afvraag "waarom niet even de link of een embedded versie?"

Dat doe je bij quotes uit artikelen ook meestal, lijkt me een goede policy.
Zeker bij gevoelige discussies zoals die aanslag op de Duitse Kerstmarkt, waar toch al meer ongeverifieerd nieuws rondgaat dan dat er is.

Maar misschien wil ik het te perfect hebben ;)


Nog een écht voorbeeld: Sorry @:momo

Ik zou hier dus op Twitter naar dat account moeten gaan en dan in z'n tijdlijn terug scrollen om die Tweet te vinden, puur om te achterhalen of het echt is of een fotosoep.

Waarbij je er dan nog weer tegenaan kan lopen dat je alleen kan doen als je een X account hebt, zonder X account kan je niets terugzoeken / scrollen.
[..]
En nog een voorbeeld, zelfs geen datum bij de Tweet dus scroll maar een eind weg door z'n Tweets om het origineel te vinden... Is het van 2024? Is het van 2016?
[..]
[ afbeelding ]

bron: https://tweethunter.io/fake-tweet-generator
Het is natuurlijk wel zo dat twitter/X regelmatig moeite heeft met zichtbaar worden in een reactie, dan snap ik een screenshot wel. Gebruik dat ook soms op de frontpage.
De mooie ronde hoekjes van de neptweet verraden eigenlijk al dat het vermoedelijk geen echte screenshot is.
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 16:39
quote:
2s.gif Op zaterdag 21 december 2024 16:31 schreef Jippie het volgende:

[..]
Het is natuurlijk wel zo dat twitter/X regelmatig moeite heeft met zichtbaar worden in een reactie, dan snap ik een screenshot wel. Gebruik dat ook soms op de frontpage.
Klopt, het is soms lastig in 1 shot te vangen maar dan kan je alsnog even een linkje naar de Tweet / het draadje plaatsen.

quote:
De mooie ronde hoekjes van de neptweet verraden eigenlijk al dat het vermoedelijk geen echte screenshot is.
Dat valt op te lossen door te croppen ;)
Jippiezaterdag 21 december 2024 @ 16:54
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 16:39 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Klopt, het is soms lastig in 1 shot te vangen maar dan kan je alsnog even een linkje naar de Tweet / het draadje plaatsen.
[..]
Dat valt op te lossen door te croppen ;)
Dan mis ik duidelijk nog wat expertise op cropgebied _O-
TheFreshPrincezaterdag 21 december 2024 @ 18:06
quote:
2s.gif Op zaterdag 21 december 2024 16:54 schreef Jippie het volgende:

[..]
Dan mis ik duidelijk nog wat expertise op cropgebied _O-
Zolang je het maar niet opcropt :P
probeerzaterdag 21 december 2024 @ 22:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:14 schreef TheFreshPrince het volgende:
Is het een idee om screenshots van Tweets en dergelijke niet langer toe te staan zonder link naar de Tweet (of link naar de bron, ook bij Bluesky e.d.)?

Het is heel lastig om te verifiëren in discussies en het is makkelijk te vervalsen.
Hoe embed ik een tweet in een fok-post? :@

Ben het verder wel met je eens, had er zelf niet bij stilgestaan, mybad.

Edit: Laat maar, zeer simpel zelf gevonden.
GoldenAgezondag 22 december 2024 @ 04:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 22:07 schreef probeer het volgende:

[..]
Hoe embed ik een tweet in een fok-post? :@

Ben het verder wel met je eens, had er zelf niet bij stilgestaan, mybad.

Edit: Laat maar, zeer simpel zelf gevonden.
proficiat, je zit hier al van 2008 las ik?
ReplaRzondag 22 december 2024 @ 09:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 december 2024 12:59 schreef TheFreshPrince het volgende:

[..]
Nee, snap ik.

Daarom kaart ik het op mijn beurt ook aan. Het valt me op dat er veel screenshots gebruikt worden waarbij ik me dan afvraag "waarom niet even de link of een embedded versie?"

Dat doe je bij quotes uit artikelen ook meestal, lijkt me een goede policy.
Zeker bij gevoelige discussies zoals die aanslag op de Duitse Kerstmarkt, waar toch al meer ongeverifieerd nieuws rondgaat dan dat er is.

Maar misschien wil ik het te perfect hebben ;)

Nog een écht voorbeeld: Sorry @:momo

Ik zou hier dus op Twitter naar dat account moeten gaan en dan in z'n tijdlijn terug scrollen om die Tweet te vinden, puur om te achterhalen of het echt is of een fotosoep.

Waarbij je er dan nog weer tegenaan kan lopen dat je alleen kan doen als je een X account hebt, zonder X account kan je niets terugzoeken / scrollen.
[..]
En nog een voorbeeld, zelfs geen datum bij de Tweet dus scroll maar een eind weg door z'n Tweets om het origineel te vinden... Is het van 2024? Is het van 2016?
[..]
[ afbeelding ]

bron: https://tweethunter.io/fake-tweet-generator
Ik heb wat plaatjes gemaakt van zijn post omdat je niet kan embedden wat hij geretweet heeft en omdat zijn account op elk moment down kan gaan en dan is er niks meer.
Glazenmakerzondag 22 december 2024 @ 11:27
Ik snap niet zo goed waarom mijn post in het kersttopic gecensureerd moest worden. Zeggen dat een meervoudig moordenaar misschien ook nog wel eens een leugentje heeft verteld lijkt mij nou niet zo heel controversieel.
sp3czondag 22 december 2024 @ 11:33
reactie op een post die ik verwijderd en genote heb
Glazenmakerzondag 22 december 2024 @ 11:49
Ah.
TheFreshPrincezondag 22 december 2024 @ 12:41
quote:
0s.gif Op zondag 22 december 2024 09:43 schreef ReplaR het volgende:

[..]
Ik heb wat plaatjes gemaakt van zijn post omdat je niet kan embedden wat hij geretweet heeft en omdat zijn account op elk moment down kan gaan en dan is er niks meer.
Dat is op zich niet erg. Maar dan zou een linkje naar de originele Tweets (of andere bron) helpen om het terug te vinden.

Het is ook slechts een wens, geen beleid ;)
Da_Sandmanzondag 22 december 2024 @ 23:42
Wellicht even de TT van NWS / Migrant rijdt in op Duitse kerstmarkt, x doden #10 veranderen.
Lord_Vetinarimaandag 23 december 2024 @ 11:06
quote:
0s.gif Op zondag 22 december 2024 23:42 schreef Da_Sandman het volgende:
Wellicht even de TT van NWS / Auto rijdt in op Duitse kerstmarkt, x doden #10 veranderen.
Natuurlijk niet! Er moet wel een connectie met immigratie blijven bestaan, anders mag het topic niet in NWS!
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:16
Welk deel van die titel doet je aan immigratie denken :?

Auto?
Isdatzomaandag 23 december 2024 @ 11:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 11:16 schreef sp3c het volgende:
Welk deel van die titel doet je aan immigratie denken :?

Auto?
Migrant? Of ja, dat was het eerste woord. Is inmiddels aangepast.
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:25
Dat was gister al
#ANONIEMmaandag 23 december 2024 @ 11:38
quote:
7s.gif Op maandag 23 december 2024 11:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Migrant? Of ja, dat was het eerste woord. Is inmiddels aangepast.
Je loopt achter blijkbaar -O-
Isdatzomaandag 23 december 2024 @ 11:40
Ow.

Dan begrijp ik het ook niet.
GoldenAgemaandag 23 december 2024 @ 11:46
migrant is racistisch ofzo?
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:48
Nee
#ANONIEMmaandag 23 december 2024 @ 11:49
quote:
0s.gif Op zondag 22 december 2024 23:42 schreef Da_Sandman het volgende:
Wellicht even de TT van NWS / Auto rijdt in op Duitse kerstmarkt, x doden #10 veranderen.
Sowieso raar, de auto zelf is niet ingereden op een menigte, de bestuurder zit over het algemeen aan het stuur.
Wijzig het dan naar "Man rijdt in op Duitse kerstmarkt" als je het neutraal wilt maken.

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 23-12-2024 11:49:41 ]
GoldenAgemaandag 23 december 2024 @ 11:50
mods met een ruggengraat, reken er niet op
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:51
Kan wel de oude pakken, weet verder ook niet waarom het is aangepast
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:52
Ging me er meer op dat lord_vetinari weer eens uit zn nek zat te kletsen
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:52
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 11:50 schreef Loverboii het volgende:
mods met een ruggengraat, reken er niet op
Wat weet jij daar nou van?

Hoeveel ken je er?
GoldenAgemaandag 23 december 2024 @ 11:54
de grootste jankerds hebben het meest te zeggen, dat moet je toch niet willen
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:54
Denk je
Aberkulliemaandag 23 december 2024 @ 11:55
quote:
7s.gif Op maandag 23 december 2024 11:40 schreef Isdatzo het volgende:
Ow.

Dan begrijp ik het ook niet.
Goh
sp3cmaandag 23 december 2024 @ 11:55
Anyways, tt aangepast, zie dat het topic dicht is voor een grote schoonmaak

Nu geen tijd voor, komt later vandaag
Isdatzomaandag 23 december 2024 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 11:54 schreef Loverboii het volgende:
de grootste jankerds hebben het meest te zeggen, dat moet je toch niet willen
Aldus de veelposter van NWS-FB.
GoldenAgemaandag 23 december 2024 @ 11:57
quote:
10s.gif Op maandag 23 december 2024 11:56 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Aldus de veelposter van NWS-FB.
leugens
Aberkulliemaandag 23 december 2024 @ 11:59
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 11:55 schreef sp3c het volgende:
Anyways, tt aangepast, zie dat het topic dicht is voor een grote schoonmaak

Nu geen tijd voor, komt later vandaag
clean-gif-13.gif
#ANONIEMmaandag 23 december 2024 @ 12:43
quote:
0s.gif Op maandag 23 december 2024 11:52 schreef sp3c het volgende:
Ging me er meer op dat lord_vetinari weer eens uit zn nek zat te kletsen
Vind ik leuk
#ANONIEMmaandag 23 december 2024 @ 14:29
:O :+ O+
#ANONIEMmaandag 23 december 2024 @ 14:33
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 11:59 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Jij telt niet meer mee.
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 00:36
Gefeliciteerd enzo voor @sp3c
Altijd een jonge ijskockeyGod blijven is ook een kunst :*
Red_85dinsdag 24 december 2024 @ 10:10
quote:
1s.gif Op maandag 23 december 2024 14:33 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Jij telt niet meer mee.
Niet meer?

Nooit gedaan.
Lord_Vetinaridinsdag 24 december 2024 @ 10:39
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:10 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Niet meer?

Nooit gedaan.
Nee, jij trekt volle zalen, zullen we zeggen.
Red_85dinsdag 24 december 2024 @ 10:48
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:39 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Nee, jij trekt volle zalen, zullen we zeggen.
Jij wel?
Met je continue gejank over rechts en nazi vergelijkingen als mo?

:')
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 10:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:10 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Niet meer?

Nooit gedaan.
Ik hou van @Aberkullie hoor. Niet gaan bitchen op haar }:|
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 10:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:48 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Jij wel?
Met je continue gejank over rechts en nazi vergelijkingen als mo?

:')
En dit O+

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-12-2024 10:55:14 ]
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 11:32
Ik mis wel een beetje de kerstgedachte hier jongens.
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 11:32
quote:
15s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:32 schreef Scorpie het volgende:
Ik mis wel een beetje de kerstgedachte hier jongens.
Ik neuk je de kerstliederen? Zoiets?

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 24-12-2024 11:34:00 ]
HowardRoarkdinsdag 24 december 2024 @ 11:42
quote:
17s.gif Op dinsdag 24 december 2024 10:53 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik hou van @:Aberkullie hoor. Niet gaan bitchen op haar }:|
Ik ben geen fan, elke post is min of meer een sneer of oneliner.
sp3cdinsdag 24 december 2024 @ 12:09
Doe jij ook alleen gebruik je meer lines
#ANONIEMdinsdag 24 december 2024 @ 13:58
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:32 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Ik neuk je de kerstliederen? Zoiets?
Liefde voor iedereen
HowardRoarkwoensdag 25 december 2024 @ 15:36
quote:
88s.gif Op dinsdag 24 december 2024 12:09 schreef sp3c het volgende:
Doe jij ook alleen gebruik je meer lines
Hmm. Nee, dat is simpelweg niet waar.
#ANONIEMwoensdag 25 december 2024 @ 15:40
quote:
14s.gif Op woensdag 25 december 2024 15:36 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Hmm. Nee, dat is simpelweg niet waar.
Jouw posts zijn nog langer om te lezen dan gewoon een boek
:D

Geef mij Aberkullie maar *;
HowardRoarkwoensdag 25 december 2024 @ 16:48
quote:
1s.gif Op woensdag 25 december 2024 15:40 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Jouw posts zijn nog langer om te lezen dan gewoon een boek
:D
Ik onderbouw mijn standpunten graag op een goede manier.
quote:
1s.gif Op woensdag 25 december 2024 15:40 schreef mascara-klodder het volgende:
Geef mij Aberkullie maar *;
Ieder z'n ding.
Starhopperdonderdag 26 december 2024 @ 19:23
quote:
1s.gif Op woensdag 25 december 2024 15:40 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Jouw posts zijn nog langer om te lezen dan gewoon een boek
:D

Geef mij Aberkullie maar *;
Jaaa!!!! @Aberkullie is cool O+ O+ O+
xpompompomxdonderdag 26 december 2024 @ 20:57
9exm2m.jpg
Boca_Ratondonderdag 26 december 2024 @ 21:37
Ik heb geen idee waar het over gaat maar Aberkullie is mijn mede-strijdster tegen dierenleed dus wees liev.
Aberkullievrijdag 27 december 2024 @ 08:13
Is dit de Aberkullie fanclub
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 08:16
dit is sws geen fanclub
Isdatzovrijdag 27 december 2024 @ 09:25
POLL
Aberkullievrijdag 27 december 2024 @ 09:34
quote:
88s.gif Op vrijdag 27 december 2024 08:16 schreef sp3c het volgende:
dit is sws geen fanclub
Volgens mij wel hoor, je ken toch lezen

Uilskuiken
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 11:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 09:34 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
Volgens mij wel hoor, je ken toch lezen

Uilskuiken
sws niet

oelewapper
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 11:07
wtf bro
Red_85vrijdag 27 december 2024 @ 11:09
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 december 2024 11:42 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Ik ben geen fan, elke post is min of meer een sneer of oneliner.
Inhoudelijk zwak.
Nietszeggend.
Persoonlijk janken.
Red_85vrijdag 27 december 2024 @ 11:09
quote:
2s.gif Op vrijdag 27 december 2024 09:25 schreef Isdatzo het volgende:
[poll=8201]
Ik mis een optie: aberflauwekullie
Red_85vrijdag 27 december 2024 @ 11:14
quote:
17s.gif Op donderdag 26 december 2024 19:23 schreef Starhopper het volgende:

[..]
Jaaa!!!! @:Aberkullie is cool O+ O+ O+
En dit zegt genoeg natuurlijk.

Als nikkon/star/mikeytt je 'cool' gaat vinden, mag je bij jezelf wel ten rade gaan welke verkeerde afslag je hebt genomen in je leven.
Aberkullievrijdag 27 december 2024 @ 11:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:09 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Inhoudelijk zwak.
Nietszeggend.
Persoonlijk janken.
7e4ebb8a67c88c47_5cdmon.gif
ReplaRvrijdag 27 december 2024 @ 11:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:26 schreef Aberkullie het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Allemaal de schuld van Halsema!
HowardRoarkvrijdag 27 december 2024 @ 11:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:14 schreef Red_85 het volgende:

[..]
En dit zegt genoeg natuurlijk.

Als nikkon/star/mikeytt je 'cool' gaat vinden, mag je bij jezelf wel ten rade gaan welke verkeerde afslag je hebt genomen in je leven.
Tja, het vermeende comradeship binnen bepaalde kringen is fascinerend om te aanschouwen. Getergd springt men meteen voor elkaar in de bres zodra er kritiek is op een geestverwant.
ReplaRvrijdag 27 december 2024 @ 11:31
quote:
14s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:30 schreef HowardRoark het volgende:

[..]
Tja, het vermeende comradeship binnen bepaalde kringen is fascinerend om te aanschouwen. Getergd springt men meteen voor elkaar in de bres zodra er kritiek is op een geestverwant.
Bij links moet alles via het collectief want individueel stellen ze niks voor. ;)
Raw85vrijdag 27 december 2024 @ 12:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:09 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Inhoudelijk zwak.
Nietszeggend.
Persoonlijk janken.
Ik vind Howard ook een bijzondere snuiter maar dit gaat me dan wel weer te ver hoor
Isdatzovrijdag 27 december 2024 @ 15:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:31 schreef ReplaR het volgende:

[..]
Bij links moet alles via het collectief want individueel stellen ze niks voor. ;)
Aldus team HowardRoark, red_85, en ReplaR.
Isdatzovrijdag 27 december 2024 @ 15:10
Maar ik voel me niet aangesproken ik knuffel jullie helemaal in mn eentje allemaal de moeder.
Red_85vrijdag 27 december 2024 @ 15:16
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:10 schreef Isdatzo het volgende:
Maar ik voel me niet aangesproken ik knuffel jullie helemaal in mn eentje allemaal de moeder.
Kom maar geven dan :)

Ik knuffel je de moeder terug
Fok-itvrijdag 27 december 2024 @ 15:17
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:09 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Aldus team HowardRoark, red_85, en ReplaR.
:D

+Scorpie, VEM

Bijna een heel elftal. Erg collectief en links van ze
Isdatzovrijdag 27 december 2024 @ 15:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:16 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Kom maar geven dan :)

Ik knuffel je de moeder terug
Nee durf ik niet ik ben bang voor andersdenkenden :@
GoldenAgevrijdag 27 december 2024 @ 15:26
dreamteam
#ANONIEMvrijdag 27 december 2024 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:17 schreef Fok-it het volgende:

[..]
:D

+Scorpie, VEM

Bijna een heel elftal. Erg collectief en links van ze
Kan je niet tellen ofzo :D
Fok-itvrijdag 27 december 2024 @ 15:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:51 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Kan je niet tellen ofzo :D
Klopt. Linksen zijn zwakzinnig, dat weet je toch?
GoldenAgevrijdag 27 december 2024 @ 16:12
nvm
Red_85vrijdag 27 december 2024 @ 17:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:17 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Nee durf ik niet ik ben bang voor andersdenkenden :@
:D
Ik bijt niet.
Aberkullievrijdag 27 december 2024 @ 17:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:17 schreef Fok-it het volgende:

[..]
:D

+Scorpie, VEM

Bijna een heel elftal. Erg collectief en links van ze
Zo lang dat rijtje mij heeel stom vindt doe ik nog iets goed.
#ANONIEMvrijdag 27 december 2024 @ 18:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:52 schreef Fok-it het volgende:

[..]
Klopt. Linksen zijn zwakzinnig, dat weet je toch?
Nee, maar als je 5 man "bijna een volledig elftal" noemt dan hoop ik toch echt dat je nooit mijn voetbaltrainer gaat worden!
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 18:47
Stop hiermee joh, vervelende mensen
egayalSvrijdag 27 december 2024 @ 18:56
Valt dit onder oproepen tot geweld?

quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 18:28 schreef Nober het volgende:

[..]
Elke xxxx minder is een zege voor de mensheid.


[ Bericht 0% gewijzigd door Jippie op 28-12-2024 01:25:03 ]
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 19:18
Geen idee

Wel ban waardig denk ik
egayalSvrijdag 27 december 2024 @ 19:23
quote:
88s.gif Op vrijdag 27 december 2024 19:18 schreef sp3c het volgende:
Geen idee

Wel ban waardig denk ik
Faith in humanity restored, denk ik.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 20:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 18:56 schreef egayalS het volgende:
Valt dit onder oproepen tot geweld?
[..]

Was niet de hele quote.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 20:02
Is vast blijven houden aan genocide banwaardig?

@sp3c
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 20:13
Nope

@Nober
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 20:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 20:13 schreef sp3c het volgende:
Nope

@:nober
En terrorisme van Hamas supporten?
Isdatzovrijdag 27 december 2024 @ 20:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 17:04 schreef Red_85 het volgende:

[..]
:D
Ik bijt niet.
Je bent welkom om een keer een biertje te drinken als je in de buurt bent (Utrecht).
SPOILER
Maar alleen als je echt niet bijt.
sp3cvrijdag 27 december 2024 @ 20:40
Ik was laatst in utrecht, komt zo dichtbij
Jippiezaterdag 28 december 2024 @ 00:43
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 december 2024 20:35 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Je bent welkom om een keer een biertje te drinken als je in de buurt bent (Utrecht).
SPOILER
Maar alleen als je echt niet bijt.
Ik bijt helaas
Jippiezaterdag 28 december 2024 @ 01:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 20:40 schreef sp3c het volgende:
Ik was laatst in utrecht, komt zo dichtbij
Laat ik dan maar de eerste zijn die je voor je eerstvolgende verjaardag feliciteert :@

virtual-kiss-kiss.gif
Lord_Vetinarizaterdag 28 december 2024 @ 10:48
quote:
2s.gif Op zaterdag 28 december 2024 00:43 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik bijt helaas
Dat vindt Sp3c juist geil! :9~
Red_85zaterdag 28 december 2024 @ 11:40
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 december 2024 20:35 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Je bent welkom om een keer een biertje te drinken als je in de buurt bent (Utrecht).
SPOILER
Maar alleen als je echt niet bijt.
Kijk, dat is nou aardig :)
Ga ik doen.

Laat ook maar weten als je in de buurt van Hoorn bent.
Red_85zaterdag 28 december 2024 @ 11:41
quote:
2s.gif Op zaterdag 28 december 2024 00:43 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik bijt helaas
Niet te hard, mag best.
Lord_Vetinarimaandag 30 december 2024 @ 23:44
Ik dacht dat naamsverbasteringen niet mochten?

Jeo_Boden in NWS / Speech van David Icke mocht vandaag zelfs niet uitgezonden worden

(En ja, daar is en TR voor gezet.)
Straatcommando.maandag 30 december 2024 @ 23:48
quote:
18s.gif Op maandag 30 december 2024 23:44 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ik dacht dat naamsverbasteringen niet mochten?

Jeo_Boden in NWS / Speech van David Icke mocht vandaag zelfs niet uitgezonden worden

(En ja, daar is en TR voor gezet.)
Weg, wil je de volgende keer zo'n post niet quoten dank je wel
Lord_Vetinaridinsdag 31 december 2024 @ 12:12
quote:
0s.gif Op maandag 30 december 2024 23:48 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Weg, wil je de volgende keer zo'n post niet quoten dank je wel
Het staat er nog steeds.
sp3cdinsdag 31 december 2024 @ 17:51
Was vanmiddag toen ik keek weg
sp3cdinsdag 31 december 2024 @ 17:52
Itt de tr }:|
sp3cdinsdag 31 december 2024 @ 17:52
Stond wel nog gequote
sp3cdinsdag 31 december 2024 @ 17:54
Volgens de zoekfunctie is de laatste valsema nu in 2022

Die ga ik niet meer aanpassen heur
GoldenAgedinsdag 31 december 2024 @ 18:13
vreselijk
voetbalmanager2donderdag 2 januari 2025 @ 18:01
NWS / Schutter actief in Rotterdam die willekeurige slachtoffers uitkiest
NWS / Seriemoordenaar actief in Rotterdam
Calanddonderdag 2 januari 2025 @ 19:48
quote:
0s.gif Op donderdag 2 januari 2025 19:44 schreef yessie234 het volgende:

[..]
Die gegevens worden bewust gelekt zodat de telefoon of de SQL injection op de computer het het kan overnemen. Niets nieuws. GGZ werkt er aan mee, een paar idioten in ieder geval.
[..]
Harvey camp.
"I blew George and Harvey's brains out!"
Nu dat AI van ze nog.
Wordt het niet eens tijd om deze user tegen zichzelf in bescherming te nemen?
yessie234donderdag 2 januari 2025 @ 19:55
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 19:48 schreef Caland het volgende:

[..]
Wordt het niet eens tijd om deze user tegen zichzelf in bescherming te nemen?
Waarom zou je? Ruttedamners!
Isdatzodonderdag 2 januari 2025 @ 21:20
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 19:48 schreef Caland het volgende:

[..]
Wordt het niet eens tijd om deze user tegen zichzelf in bescherming te nemen?
Dat zou wel een gevaarlijk precedent scheppen: voor je het weet wordt het forum dan wel héél stil.
Straatcommando.donderdag 2 januari 2025 @ 22:04
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Dat zou wel een gevaarlijk precedent scheppen: voor je het weet wordt het forum dan wel héél stil.
Dan kunnen we inderdaad wel meer mensen er af gooien. Lijkt me echt totaal niet de bedoeling.
yessie234vrijdag 3 januari 2025 @ 01:17
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 21:20 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Dat zou wel een gevaarlijk precedent scheppen: voor je het weet wordt het forum dan wel héél stil.
Dat zou misschien wel iets intrinsiek goed hebben.
Kleffe_Dopvrijdag 3 januari 2025 @ 17:25
Deel 1: NWS / NSB namen/dossiers bekend in nationaal archief
Deel 2a: NWS / NSB namen/dossiers bekend in nationaal archief
Deel 2b: NWS / NSB namen/dossiers bekend in nationaal archief

Kunnen deze gereekst en samengevoegd worden?
Het is schijnbaar nog altijd lastig om een nieuw deel te openen.
MissButterflyyzaterdag 4 januari 2025 @ 14:23
quote:
10s.gif Op donderdag 2 januari 2025 19:48 schreef Caland het volgende:

[..]
Wordt het niet eens tijd om deze user tegen zichzelf in bescherming te nemen?
Hij doet niemand kwaad, fakkelt niemand persoonlijk af. Hooguit kun je het irritant vinden en er beter overheen lezen.
Taradozondag 5 januari 2025 @ 10:14
Waarom is Israël - Hamas niet gereekst? Inmiddels #314.
sp3czondag 5 januari 2025 @ 11:01
Zal iemand fout gedaan hebben bij het openen, geen idee
Cuendillarzondag 5 januari 2025 @ 11:41
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 11:01 schreef sp3c het volgende:
Zal iemand fout gedaan hebben bij het openen, geen idee
:? Dat gaat toch automagisch?
Cuendillarzondag 5 januari 2025 @ 11:49
-edit Yikes, verkeerde topic :') -
sp3czondag 5 januari 2025 @ 12:28
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 11:41 schreef Cuendillar het volgende:

[..]
:? Dat gaat toch automagisch?
Als je het goed doet wel, als je iets fout doet gaat het fout

Ik kijk zo wel als ik achter de computer zit
sp3czondag 5 januari 2025 @ 13:45
Iemand enig idee welke de laatste was die gereekst is?
Cuendillarzondag 5 januari 2025 @ 15:31
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 12:28 schreef sp3c het volgende:

[..]
Als je het goed doet wel, als je iets fout doet gaat het fout
:o
Cuendillarzondag 5 januari 2025 @ 15:32
quote:
88s.gif Op zondag 5 januari 2025 13:45 schreef sp3c het volgende:
Iemand enig idee welke de laatste was die gereekst is?
NWS / Israël - Hamas - #313 Geen ocide
Cuendillarzondag 5 januari 2025 @ 22:22
Lukt het met het reeksen? :?
Jippiedinsdag 7 januari 2025 @ 05:36
quote:
5s.gif Op zondag 5 januari 2025 22:22 schreef Cuendillar het volgende:
Lukt het met het reeksen? :?
Yep, #313 was uit de reeks gevallen, maar die staat er nu weer tussen.

als het goed is
Frutseldinsdag 7 januari 2025 @ 09:19
quote:
0s.gif Op zondag 5 januari 2025 10:14 schreef Tarado het volgende:
Waarom is Israël - Hamas niet gereekst? Inmiddels #314.
dacht dat ik ze gister allemaal gereekst had sinds #310
TheFreshPrincewoensdag 8 januari 2025 @ 10:25
- foutje bedankt, verkeerde topic -

[ Bericht 95% gewijzigd door TheFreshPrince op 08-01-2025 12:21:00 ]
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 11:40
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 10:25 schreef TheFreshPrince het volgende:
@:Danny

Foutje in artikel over FSD.

Er staat 2x "de autopilot" in het artikel maar "Autopilot" is een ander product, andere softwarestack.

Vervangen door "FSD" en het heelal is weer in balans ;)

Zelfrijdende Tesla stuurt trambaan op
[..]

Dit topic is daarvoor

FB / Frontpage Feedback Topic #54
mailywoensdag 8 januari 2025 @ 12:11
NWS / Familie maakt zich grote zorgen om vermiste Hanna (24) uit Ederveen

Hier wordt erg onrespectvol gereageerd door thabit
#25
En daarna nog gequote
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 12:19
Topic schoongemaakt
TheFreshPrincewoensdag 8 januari 2025 @ 12:20
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 11:40 schreef sp3c het volgende:

[..]
Dit topic is daarvoor

FB / Frontpage Feedback Topic #54
Ah, sh*t, dacht nog dat ik zo goed had gekeken en alsnog in de verkeerde _O-
mailywoensdag 8 januari 2025 @ 12:20
quote:
0s.gif Op woensdag 8 januari 2025 12:19 schreef sp3c het volgende:
Topic schoongemaakt
_O_ ^O^
#ANONIEMwoensdag 8 januari 2025 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 7 januari 2025 09:19 schreef Frutsel het volgende:

[..]
dacht dat ik ze gister allemaal gereekst had sinds #310
Dat topic blijft gewoon kapot. Netals de Palestijnen en Israël.

Edit: reeksen blijft fout gaan daar dus.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 08-01-2025 19:07:43 ]
Jippiewoensdag 8 januari 2025 @ 19:19
quote:
1s.gif Op woensdag 8 januari 2025 19:06 schreef mascara-klodder het volgende:

[..]
Dat topic blijft gewoon kapot. Netals de Palestijnen en Israël.

Edit: reeksen blijft fout gaan daar dus.
Gisteren ging het wel goed, bij welk deel gaat het nu mis?
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 19:21
lijkt gewoon te werken nu

Topicreeks: Israel - Hamas Oorlog
#ANONIEMwoensdag 8 januari 2025 @ 19:22
quote:
2s.gif Op woensdag 8 januari 2025 19:19 schreef Jippie het volgende:

[..]
Gisteren ging het wel goed, bij welk deel gaat het nu mis?
Het gaat volgens mij bij elk deel mis?

Ik dacht eerder dat het mijn schuld was omdat ik dikke vingers heb.

Dat topic komt altijd terug hier om gereekst te worden ;)
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 19:26
NWS / Israël - Hamas - #314 test

werkt gewoon
mailywoensdag 8 januari 2025 @ 19:33
NWS / Familie maakt zich grote zorgen om vermiste Hanna (24) uit Ederveen

Jongedame is gevonden.

Er staat nog een foto #19.
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 19:33
vermoed dat het hier fout ging omdat 311 (weet niet) meer een dubbel topic was en waarschijnlijk de verkeerde is gesloten
sp3cwoensdag 8 januari 2025 @ 19:35
quote:
1s.gif Op woensdag 8 januari 2025 19:33 schreef maily het volgende:
NWS / Familie maakt zich grote zorgen om vermiste Hanna (24) uit Ederveen

Jongedame is gevonden.

Er staat nog een foto #19.
done
recursiefdonderdag 9 januari 2025 @ 11:50
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:30 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Exact, doe dat.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:31 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Pas nou op. Niet te hard aanpakken. Straks sta je weer gequote in het FB topic met een hoop gehuil.
Nou dan doen we dat toch? Ik ben on topic en netjes. Wel kritisch en dat bevalt bepaalde lieden niet zo. Dan is de modus operandi kennelijk om iemand proberen weg te pesten. Crew, dit is terugkerend gezeik en het maakt Fok! er niet leuker op.
HowardRoarkdonderdag 9 januari 2025 @ 11:59
Nou, zo netjes ben je niet. Je post dingen waardoor de sfeer in het topic omslaat. Zie bijvoorbeeld:
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 10:32 schreef recursief het volgende:

[..]
Natuurlijk. Een contextloos filmpje. En Musk die wow zegt. Ga toch weg man.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:03 schreef recursief het volgende:

[..]
Ga toch weg man. Een tweet over een onbevestigde melding en dan een niet te controleren filmpje dat "bewijs" zou moeten zijn voor brandstichting. (Verifieerbare) feiten doen er kennelijk niet meer toe.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:08 schreef recursief het volgende:

[..]
Heb je inhoudelijks nog wat te melden?
Je kunt zulke zaken ook op een andere manier verwoorden, zoals bijvoorbeeld 'Ik vind dit geen overtuigend argument, want ... ' of 'Ik vind dit geen sterk bewijs, want ...'. Maar als je besluit om meteen te beginnen met 'Ga toch weg man' begint, zet je de toon en speel je op de man. En dan ga je vervolgens hier klagen over de reacties, het geeft blijk van weinig zelfreflectie.
Red_85donderdag 9 januari 2025 @ 12:01
quote:
14s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:59 schreef HowardRoark het volgende:
Nou, zo netjes ben je niet. Je post dingen waardoor de sfeer in het topic omslaat. Zie bijvoorbeeld:
[..]
[..]
[..]
Je kunt zulke zaken ook op een andere manier verwoorden, zoals bijvoorbeeld 'Ik vind dit geen overtuigend argument, want ... ' of 'Ik vind dit geen sterk bewijs, want ...'. Maar als je besluit om meteen te beginnen met 'Ga toch weg man' begint, zet je de toon en speel je op de man. En dan ga je vervolgens hier klagen over de reacties, het geeft blijk van weinig zelfreflectie.
Danku.
recursiefdonderdag 9 januari 2025 @ 12:03
quote:
14s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:59 schreef HowardRoark het volgende:

Je kunt zulke zaken ook op een andere manier verwoorden, zoals bijvoorbeeld 'Ik vind dit geen overtuigend argument, want ... ' of 'Ik vind dit geen sterk bewijs, want ...'. Maar als je besluit om meteen te beginnen met 'Ga toch weg man' begint, zet je de toon en speel je op de man. En dan ga je vervolgens hier klagen over de reacties, het geeft blijk van weinig zelfreflectie.
1. Dit is FB, geen discussietopic. Dit is voor de crew, niet voor jou.
2. Mijn stijl en bewoordingen daar ga ik zelf over. Zolang het inhoudelijk is en niet op de persoon, is het binnen de policy. Het is inhoudelijk en niet op de persoon
3. Zelfs al zou je gelijk hebben, wat je imo niet hebt, dan kan dat nooit een rechtvaardiging zijn voor het terugkerende persoonlijke gezeik dat ik hier gemeld heb.
sp3cdonderdag 9 januari 2025 @ 12:11
als je steeds dingen als ga toch weg man roept dan is het ook niet heel gek dat iemand een keer ga zelf weg roept

maar goed je had het niet tegen@red85 dus dat is weg
recursiefdonderdag 9 januari 2025 @ 12:18
quote:
88s.gif Op donderdag 9 januari 2025 12:11 schreef sp3c het volgende:
als je steeds dingen als ga toch weg man roept dan is het ook niet heel gek dat iemand een keer ga zelf weg roept

maar goed je had het niet tegen@red85 dus dat is weg
Misschien moet je de hele quote lezen, en niet alleen het selectief uit context gequote deel dat hier gepost wordt. Soms zijn woorden niet letterlijk maar overdrachtelijk. Hier ging het over niet verifieerbare, niet controleerbare feitenvrije posts van Twitter. Die constatering, gevolgd door een "ga toch weg man" betekent niet dat mensen Fok! moeten verlaten.

En buiten dat is dat nul komma nul rechtvaardiging voor al het persoonlijke gezeik dat ik met enige regelmaat over me heen krijg omdat ik kennelijk iets zeg dat bepaalde figuren niet helemaal lekker zit.
sp3cdonderdag 9 januari 2025 @ 12:19
misschien heb ik de hele quote gelezen
sp3cdonderdag 9 januari 2025 @ 12:20
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 12:18 schreef recursief het volgende:
En buiten dat is dat nul komma nul rechtvaardiging voor al het persoonlijke gezeik dat ik met enige regelmaat over me heen krijg omdat ik kennelijk iets zeg dat bepaalde figuren niet helemaal lekker zit.
eens, ik heb het dan ook verwijderd

maar ik ben het met howard eens dat het van jouw kant soms ook wat minder mag
recursiefdonderdag 9 januari 2025 @ 12:21
quote:
88s.gif Op donderdag 9 januari 2025 12:19 schreef sp3c het volgende:
misschien heb ik de hele quote gelezen
Dan begrijp ik je opmerking niet zo goed. In het Nederlands is "ga toch weg" een uitdrukking die vrijwel alleen nog in figuurlijke zin gebruikt wordt, en zeker in dit soort context. Mensen daar op pakken omdat het letterlijk misschien wel betekent dat je wil dat ze daadwerkelijk weg gaan vind ik wel heel erg flauw.
sp3cdonderdag 9 januari 2025 @ 12:23
als je het regelmatig roept dan heb je kans dat iemand een keer ga zelf weg zegt
recursiefdonderdag 9 januari 2025 @ 12:25
quote:
88s.gif Op donderdag 9 januari 2025 12:23 schreef sp3c het volgende:
als je het regelmatig roept dan heb je kans dat iemand een keer ga zelf weg zegt
Als het daar bij bleef, prima.

Anyhow: bedankt voor het verwijderen.
sp3cdonderdag 9 januari 2025 @ 12:26
ok pirma
MissButterflyydonderdag 9 januari 2025 @ 13:23
Misschien kan iemand even gaan vegen in het topic over de branden in LA. Een paar schreeuwerds daar hebben het alleen nog maar over wiens schuld het is, zonder aandacht te hebben voor het leed daar. Woke, de geaardheid van het hoofd van de brandweer daar en nog meer onzin wordt aangehaald als oorzaak.
Ik vind het schandalig om te lezen.
Frutseldonderdag 9 januari 2025 @ 13:40
Ik lees even mee en had al wat aangepakt.
Red_85donderdag 9 januari 2025 @ 13:45
edit: dit was al opgelost - dit voegt niets meer toe Red - aub niet doen hier

[ Bericht 46% gewijzigd door Frutsel op 09-01-2025 13:59:16 ]
Bocajdonderdag 9 januari 2025 @ 15:59
quote:
3s.gif Op donderdag 9 januari 2025 13:23 schreef MissButterflyy het volgende:
Misschien kan iemand even gaan vegen in het topic over de branden in LA. Een paar schreeuwerds daar hebben het alleen nog maar over wiens schuld het is, zonder aandacht te hebben voor het leed daar. Woke, de geaardheid van het hoofd van de brandweer daar en nog meer onzin wordt aangehaald als oorzaak.
Ik vind het schandalig om te lezen.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 13:40 schreef Frutsel het volgende:
Ik lees even mee en had al wat aangepakt.
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 15:44 schreef Frutsel het volgende:

[..]
Feit blijft ook dat ik me meer en meer ga ergeren aan jouw inbreng op deze manier.

In het vorige topic leg ik nog uit dat Trump hem beschuldigd van het niet tekenen van een bepaald document terwijl het hele document niet eens bestaat. Maar dat past niet jouw straatje en dus hamer je op een ander feit wat wel zou kloppen.

Post gewoon inhoudelijk mee of anders niet aub want die nietszeggende oneliners kopen we niets voor.
Goed, ik zal wel ophouden.
Als jij niet steeds met 'Jensen kijkende idioot' aan komt zetten! :6
Frutseldonderdag 9 januari 2025 @ 16:05
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 15:59 schreef Bocaj het volgende:

[..]
[..]
[..]
Goed, ik zal wel ophouden.
Als jij niet steeds met 'Jensen kijkende idioot' aan komt zetten! :6
Wie is "jij" ?
Want ik heb het hele woord Jensen nog niet getypt, misschien nog wel nooit op FOK!

En je hoeft niet op te houden. Ik vraag alleen om meer inhoud en ook in te gaan op users die wel met inhoud komen. Je kan elkaar bestrijden met inhoud en argumenten, niet met one-liners en vervolgens de inhoud van andere maar negeren.
Ik gaf bijv. VEM ook nog gelijk op weerwoord dat hij gaf aan "mijn inhoud". Zo moeilijk hoeft dat niet te zijn. Maar het is beter voor de topics en de discussie.
Frutseldonderdag 9 januari 2025 @ 16:05
Okay, rectificatie... na factcheck

Ik heb vorig jaar Jensen gezegd :@ (Peta Jensen)
Bocajdonderdag 9 januari 2025 @ 16:12
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 16:05 schreef Frutsel het volgende:
Okay, rectificatie... na factcheck

Ik heb vorig jaar Jensen gezegd :@ (Peta Jensen)
Sorry, ik denk dat ik jullie door elkaar haal met @Fok-it :')
sp3cvrijdag 10 januari 2025 @ 04:56
Jensen kijken is wel echt idioot
Lord_Vetinarivrijdag 10 januari 2025 @ 10:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 04:56 schreef sp3c het volgende:
Jensen kijken is wel echt idioot
Jensen geloven is nog veel idioter.
TheFreshPrincevrijdag 10 januari 2025 @ 12:09
"Single-issue" mensen in het topic en dan ettert het weer door...
Kan dit (en de opvolgende discussie) eruit? Anders ettert het er vanavond nog door over "links en democraten dit en dat" en niet over de branden.

HowardRoark in NWS / Los Angeles staat in brand #2 verhitte discussies

SPOILER
En waarom? Iedere grote stad heeft bendes, plundering krijg je overal bij dit soort rampen. Daar hoeft niet iedere keer een "republikeinen dit of democraten dat" sausje overheen. Waar mensen wonen zijn ook slechte mensen, hulpdiensten hebben andere prioriteiten en kunnen ook maar op 1 plek tegelijk zijn.
KareldeStoutevrijdag 10 januari 2025 @ 12:23
quote:
88s.gif Op donderdag 9 januari 2025 12:20 schreef sp3c het volgende:

[..]
eens, ik heb het dan ook verwijderd
Dat is prima natuurlijk. Maar je ziet het van bepaalde types hier wel erg regelmatig…
Dat kliekje probeert actief andersdenkenden weg te krijgen en lijkt daar zonder veel gedoe mee door te gaan.
sp3cvrijdag 10 januari 2025 @ 12:27
Ok prima
TheFreshPrincevrijdag 10 januari 2025 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 12:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
"Single-issue" mensen in het topic en dan ettert het weer door...
Kan dit (en de opvolgende discussie) eruit? Anders ettert het er vanavond nog door over "links en democraten dit en dat" en niet over de branden.

HowardRoark in NWS / Los Angeles staat in brand #2 verhitte discussies

SPOILER
En waarom? Iedere grote stad heeft bendes, plundering krijg je overal bij dit soort rampen. Daar hoeft niet iedere keer een "republikeinen dit of democraten dat" sausje overheen. Waar mensen wonen zijn ook slechte mensen, hulpdiensten hebben andere prioriteiten en kunnen ook maar op 1 plek tegelijk zijn.
Zelfs ná moderatie ettert het nog door.
Hardnekkig, zoals verwacht ;)
Jippievrijdag 10 januari 2025 @ 13:27
Moderatie gaat ook door
HowardRoarkvrijdag 10 januari 2025 @ 13:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 12:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
"Single-issue" mensen in het topic en dan ettert het weer door...
Kan dit (en de opvolgende discussie) eruit? Anders ettert het er vanavond nog door over "links en democraten dit en dat" en niet over de branden.

HowardRoark in NWS / Los Angeles staat in brand #2 verhitte discussies

En waarom? Iedere grote stad heeft bendes, plundering krijg je overal bij dit soort rampen. Daar hoeft niet iedere keer een "republikeinen dit of democraten dat" sausje overheen. Waar mensen wonen zijn ook slechte mensen, hulpdiensten hebben andere prioriteiten en kunnen ook maar op 1 plek tegelijk zijn.
Dit is uiteraard niet de reden dat je dit meldt en duimpjes op deze post van usual suspects bevestigen dit ook. Maar prima, mijn posts, die goed onderbouwd en on-topic waren, zijn inmiddels verwijderd en ik zal er niet meer posten. Jij je zin.
recursiefvrijdag 10 januari 2025 @ 14:03
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 12:23 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat is prima natuurlijk. Maar je ziet het van bepaalde types hier wel erg regelmatig…
Dat kliekje probeert actief andersdenkenden weg te krijgen en lijkt daar zonder veel gedoe mee door te gaan.
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 13:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
The fuck...

Maar allemaal ongeverifieerde bullshit volgens @:Recursief natuurlijk
Hoe lang kan dit soort gezeik nog doorgaan?
Red_85vrijdag 10 januari 2025 @ 16:26
quote:
2s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 12:23 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dat is prima natuurlijk. Maar je ziet het van bepaalde types hier wel erg regelmatig…
Dat kliekje probeert actief andersdenkenden weg te krijgen en lijkt daar zonder veel gedoe mee door te gaan.
Andsren proberen andersdenkenden weg te krijgen door een onaflatende continue stroom te genereren van nazi/fascisten/extreem rechtsen/bruinen vergelijkingen te plaatsen.
Krijgen ze ook geen gedoe mee.
Red_85vrijdag 10 januari 2025 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 14:03 schreef recursief het volgende:

[..]
[..]
Hoe lang kan dit soort gezeik nog doorgaan?
Nee vent. Dat is gewoon verder gaan met een discussie. Jij kwam er gister zelf mee en nu blijkt het allemaal toch waar.

Aangesproken worden op je punten en dan gaan rennen naar fb :')

De tandjes, grow a pair.
recursiefvrijdag 10 januari 2025 @ 16:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 16:26 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Andsren proberen andersdenkenden weg te krijgen door een onaflatende continue stroom te genereren van nazi/fascisten/extreem rechtsen/bruinen vergelijkingen te plaatsen.
Krijgen ze ook geen gedoe mee.
Dat doe ik helemaal niet en toch neem je me met enige regelmaat onder vuur. Je bent toch geen kleuter?
Red_85vrijdag 10 januari 2025 @ 16:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 16:29 schreef recursief het volgende:

[..]
Dat doe ik helemaal niet en toch neem je me met enige regelmaat onder vuur. Je bent toch geen kleuter?
Dat specifiek gaat niet over jou nee. En volgens mij heb ik het ook niet tegen jou daar...

Maar ga ajb niet lopen janken als je een keer aangesproken wordt op je inhoud. Zeker als je punten met 'ga toch weg' beantwoord en later toch waar blijken te zijn.
recursiefvrijdag 10 januari 2025 @ 17:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 16:32 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Dat specifiek gaat niet over jou nee. En volgens mij heb ik het ook niet tegen jou daar...

Maar ga ajb niet lopen janken als je een keer aangesproken wordt op je inhoud. Zeker als je punten met 'ga toch weg' beantwoord en later toch waar blijken te zijn.
Aanspreken op inhoud? Ik heb het over dit soort gezuig:
quote:
0s.gif Op donderdag 9 januari 2025 11:31 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Pas nou op. Niet te hard aanpakken. Straks sta je weer gequote in het FB topic met een hoop gehuil.
quote:
0s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 13:46 schreef Red_85 het volgende:
[..]
The fuck...

Maar allemaal ongeverifieerde bullshit volgens @:Recursief natuurlijk
Red_85vrijdag 10 januari 2025 @ 19:12
quote:
1s.gif Op vrijdag 10 januari 2025 17:59 schreef recursief het volgende:

[..]
Aanspreken op inhoud? Ik heb het over dit soort gezuig:
[..]
[..]

Dat is wat je zelf veroorzaakt je met je kinderachtige gedrag en gehuil
sp3cvrijdag 10 januari 2025 @ 20:30
Ughh...
GoldenAgevrijdag 10 januari 2025 @ 21:01
pdf_41e4485a-45d3-11e5-81a4-e209de8e2634.jpg
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 01:20
dancing-cat-cat-dance.gif
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 06:56
Alpha0 in NWS / netcongestie 010: even geen woontorens meer

????
Ik gaf in mijn OP de oorzaken van het verstopte stroomnetwerk aan. Waarom wordt dat gewist?
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 07:52
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 06:56 schreef Alpha0 het volgende:
Alpha0 in NWS / netcongestie 010: even geen woontorens meer

????
Ik gaf in mijn OP de oorzaken van het verstopte stroomnetwerk aan. Waarom wordt dat gewist?
Omdat het nergens op slaat. Denk even na over het onderwerp wat je in de OP hebt gezet.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 08:36
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 07:52 schreef Jippie het volgende:

[..]
Omdat het nergens op slaat. Denk even na over het onderwerp wat je in de OP hebt gezet.
Wat slaat nergens op? Mijn verklaring?
KareldeStoutezaterdag 11 januari 2025 @ 09:00
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 08:36 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Wat slaat nergens op? Mijn verklaring?
Probeerde je dit wederom aan asielzoekers te koppelen? Dat was bij je vorige poging rond dit thema ook al geen groot succes…
TheFreshPrincezaterdag 11 januari 2025 @ 09:46
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 09:00 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Probeerde je dit wederom aan asielzoekers te koppelen? Dat was bij je vorige poging rond dit thema ook al geen groot succes…
"If all you have is a hammer, everything looks like a nail."
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 09:54
Kunnen @sp3c, @Frutsel, @Pizzakoppo of Straatcommando hem weer even openen?
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 13:39
Hallo?
sp3czaterdag 11 januari 2025 @ 14:23
Haaai
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 14:43
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 14:23 schreef sp3c het volgende:
Haaai
Kan mijn topic open?
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 14:43 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Kan mijn topic open?
Heb je al een passende opmerking die niet over overbevolking gaat? Wat de oorzaken van netcongestie hebben daar niets mee van doen.
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 14:43 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Kan mijn topic open?
Met een gepaste opmerking wel, overbevolking heeft namelijk niets te maken met de inhoud van je OP:
quote:
Het stroomnet van Zuid-Holland zit de komende jaren helemaal vol voor grootverbruikers. Dat is slecht nieuws voor de energietransitie en de Rotterdamse economie. De wethouder vindt dat te weinig mensen zich bewust zijn van de grote gevolgen van de netcongestie. “Het is alle hens aan dek. Het is dramatisch.”

Grootverbruikers zijn bijvoorbeeld de industrie, MKB-bedrijven, scholen, sportclubs, ziekenhuizen en maatschappelijke instellingen. Als die zich melden voor een nieuwe aansluiting of uitbreiding van de bestaande: ze komen allemaal op een wachtlijst terecht.
Tip: Verdiep je eens in het onderwerp.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 16:07
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 15:22 schreef Jippie het volgende:

[..]
Heb je al een passende opmerking die niet over overbevolking gaat? Wat de oorzaken van netcongestie hebben daar niets mee van doen.

Wow, hoe weet jij dat zo stellig? Zou dat topic niet de plek zijn om dat te bediscussiëren. Ik zei ook dat het een cocktail was van overbevolking en ondoordachte transitie. En dat is het natuurlijk ook. Wie denk je immers dat er bij al die nieuwe bedrijven werken?
HeatWavezaterdag 11 januari 2025 @ 16:09
Eens met Alpha0, ook al zou hij 100% ongelijk hebben, het is juist het "doel" van een discussieforum om hem daar dan, onderbouwd, op te wijzen in een topic.

Ding sluiten met "lees je in!" ondermijnt het hele bestaan van een forum :').
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 16:13
Had dit gezegd in het topic zelf ipv hier, dan had ik en andere users het er over kunnen hebben. Dat is nou net het idee van een forum.
sp3czaterdag 11 januari 2025 @ 16:14
Ze zegt ook niet lees je in

Ze zegt maak een normale OP en het mag weer open, kunnen we erover twisten of dit een normale was maar volgens mij doen we dit al zo sinds de start van fok! :')
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 16:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:14 schreef sp3c het volgende:
Ze zegt ook niet lees je in
ze zegt verdiep je in het onderwerp, komt op hetzelfde neer

quote:
Ze zegt maak een normale OP en het mag weer open, kunnen we erover twisten of dit een normale was maar volgens mij doen we dit al zo sinds de start van fok! :')
Nee dit zegt ze

TS mag een andere opmerking in de OP bedenken, degene die er stond slaat niet op de inhoud van de OP.


Bizar natuurlijk
sp3czaterdag 11 januari 2025 @ 16:22
Volgensmij is dat hetzelfde in andere woorden

[ Bericht 6% gewijzigd door sp3c op 11-01-2025 17:08:43 ]
RotatoRzaterdag 11 januari 2025 @ 16:28
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 15:22 schreef Jippie het volgende:

[..]
Heb je al een passende opmerking die niet over overbevolking gaat? Wat de oorzaken van netcongestie hebben daar niets mee van doen.
[..]
Met een gepaste opmerking wel, overbevolking heeft namelijk niets te maken met de inhoud van je OP:
[..]
Tip: Verdiep je eens in het onderwerp.
Er staat dat het net vol zit voor grootverbruikers, niet door. Dat sluit overbevolking als oorzaak dus niet uit.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 16:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:19 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
ze zegt verdiep je in het onderwerp, komt op hetzelfde neer
[..]
Nee dit zegt ze

TS mag een andere opmerking in de OP bedenken, degene die er stond slaat niet op de inhoud van de OP.


Bizar natuurlijk
Je topic past zoals het nu is prima in VER, zal ik het daar dan maar plaatsen?

Iedereen weet dat de netcongestie het gevolg is van een versnelde energietransitie terwijl het net er nog lang niet klaar voor was.

Zeg maar wat je wil.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 16:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:28 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Er staat dat het net vol zit voor grootverbruikers, niet door. Dat sluit overbevolking als oorzaak dus niet uit.
Niet alle problemen in Nederland zijn te wijten aan overbevolking. Als hij het over overbevolking wil hebben is dat prima, zoek daar dan een passend onderwerp bij. Genoeg te vinden lijkt mij.
HeatWavezaterdag 11 januari 2025 @ 16:41
Als er 1 dooddoener is voor op een forum is het wel "iedereen weet" :').

Maar goed, carry on :7
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 16:53
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:41 schreef HeatWave het volgende:
Als er 1 dooddoener is voor op een forum is het wel "iedereen weet" :').

Maar goed, carry on :7
Overbevolking en een niet goed doordachte energie transitie. Een giftige cocktail.

Zo zou het nog kunnen, de toevoeging' een giftige cocktail' maakte dat ik het tijdelijk heb gesloten en om een kleine aanpassing heb gevraagd. Want daardoor werd de nadruk gelegd op de problemen door overbevolking, terwijl de OP daar niet over ging.

Zo moeilijk is dat toch niet?
HeatWavezaterdag 11 januari 2025 @ 16:56
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:53 schreef Jippie het volgende:

[..]
Overbevolking en een niet goed doordachte energie transitie. Een giftige cocktail.

Zo zou het nog kunnen, de toevoeging' een giftige cocktail' maakte dat ik het tijdelijk heb gesloten en om een kleine aanpassing heb gevraagd. Want daardoor werd de nadruk gelegd op de problemen door overbevolking, terwijl de OP daar niet over ging.

Zo moeilijk is dat toch niet?
Nee popje, maar je bent nu in FB aan het discussiëren over het onderwerp van zijn topic, waarmee je zelf bewijst dat het topic levensvatbaar is :).

Deze hele discussie, waarin je dus met argumenten aantoont dat hij ongelijk heeft is precies wat in dat topic en dus niet in FB had moeten plaatsvinden.

Wat dus mijn hele punt was :).
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 17:49
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:31 schreef Jippie het volgende:

[..]
Je topic past zoals het nu is prima in VER, zal ik het daar dan maar plaatsen?

Iedereen weet dat de netcongestie het gevolg is van een versnelde energietransitie terwijl het net er nog lang niet klaar voor was.

Zeg maar wat je wil.
Nee want het is nieuws. Ik quote RTV Rijnmond. Gooi gewoon open.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 17:49
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:31 schreef Jippie het volgende:

[..]
Je topic past zoals het nu is prima in VER, zal ik het daar dan maar plaatsen?

Iedereen weet dat de netcongestie het gevolg is van een versnelde energietransitie terwijl het net er nog lang niet klaar voor was.

Zeg maar wat je wil.
Het is en-en. En dat zeg ik ook in mijn OP.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 17:52
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:53 schreef Jippie het volgende:

[..]
Overbevolking en een niet goed doordachte energie transitie. Een giftige cocktail.

Zo zou het nog kunnen, de toevoeging' een giftige cocktail' maakte dat ik het tijdelijk heb gesloten en om een kleine aanpassing heb gevraagd. Want daardoor werd de nadruk gelegd op de problemen door overbevolking, terwijl de OP daar niet over ging.

Hè, een cocktail betekent toch beiden? Dat klopt toch wat ik dan zeg?!?!
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 18:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 17:49 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Het is en-en. En dat zeg ik ook in mijn OP.
Prima, dan plaats ik het in VER
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 18:16
quote:
14s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 16:56 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Nee popje, maar je bent nu in FB aan het discussiëren over het onderwerp van zijn topic, waarmee je zelf bewijst dat het topic levensvatbaar is :).

Deze hele discussie, waarin je dus met argumenten aantoont dat hij ongelijk heeft is precies wat in dat topic en dus niet in FB had moeten plaatsvinden.

Wat dus mijn hele punt was :).
Nope, ik licht mijn modactie toe.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 18:18
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 18:14 schreef Jippie het volgende:

[..]
Prima, dan plaats ik het in VER
Nee, waarom niet gewoon in NWS. Het is toch een nieuws bericht waarop ik reageer???
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 18:19
Kunnen de andere mods even bijspringen? @sp3c, @Frutsel, @Pizzakoppo of @Straatcommando
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 18:19
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 18:16 schreef Jippie het volgende:

[..]
Nope, ik licht mijn modactie toe.
Ja , maar die uitleg klopt niet.

In kan uitleggen dat de aarde vierkant is, praat ik nog steeds onzin.
KareldeStoutezaterdag 11 januari 2025 @ 19:10
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 18:18 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Nee, waarom niet gewoon in NWS. Het is toch een nieuws bericht waarop ik reageer???
Waarom wil je het zo dwangmatig altijd over die boze, enge buitenlanders hebben?
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 19:10
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:10 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Waarom wil je het zo dwangmatig altijd over die boze, enge buitenlanders hebben?
je weet niet eens wat ik gezegd heb
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 19:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 18:18 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Nee, waarom niet gewoon in NWS. Het is toch een nieuws bericht waarop ik reageer???
Een gedeeltelijke Off-topic reactie, daarom vraag ik ook om een kleine aanpassing. Als je of 'overbevolking' of 'giftige cocktail' weglaat kan het gewoon geplaatst worden.
KareldeStoutezaterdag 11 januari 2025 @ 19:13
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:10 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
je weet niet eens wat ik gezegd heb
Je oeuvre spreekt toch voor zich?
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 19:14
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:12 schreef Jippie het volgende:

[..]
Een gedeeltelijke Off-topic reactie, daarom vraag ik ook om een kleine aanpassing. Als je of 'overbevolking' of 'giftige cocktail' weglaat kan het gewoon geplaatst worden.
Ik kan het nu niet meer aanpassen.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 19:15
Bizar dat giftige cocktail niet gezegd mag worden. vind het wel heftig hoor, dat bedrijven / scholen etc niet meer aangesloten kunnen worden op het net.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 19:17
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:14 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ik kan het nu niet meer aanpassen.
Ik kan het wel aanpassen voor je, maar ga dat niet zonder overleg met jou doen.

Zeg maar wat het moet worden.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 19:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:15 schreef Alpha0 het volgende:
Bizar dat giftige cocktail niet gezegd mag worden. vind het wel heftig hoor, dat bedrijven / scholen etc niet meer aangesloten kunnen worden op het net.
Vervang anders 'giftige cocktail' door 'een onhoudbare situatie' of 'zorgt voor levensgrote problemen' of iets dergelijks.
KareldeStoutezaterdag 11 januari 2025 @ 19:19
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:15 schreef Alpha0 het volgende:
Bizar dat giftige cocktail niet gezegd mag worden. vind het wel heftig hoor, dat bedrijven / scholen etc niet meer aangesloten kunnen worden op het net.
Een heel recent topic van je over exact hetzelfde onderwerp is nog gewoon open NWS / Oplevering nieuwbouwwijk half jaar uitgesteld door vol stroomnetwerk

Of eigenlijk twee zelfs NWS / PvdD vindt inzetten dieselgeneratoren in datacenters 'absurd'
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 19:21
quote:
10s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:19 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Een heel recent topic van je over exact hetzelfde onderwerp is nog gewoon open NWS / Oplevering nieuwbouwwijk half jaar uitgesteld door vol stroomnetwerk

Of eigenlijk twee zelfs NWS / PvdD vindt inzetten dieselgeneratoren in datacenters 'absurd'
Oh, dus eigenlijk moet dat topic hier gewoon dichtblijven? Dank je, dan kan deze discussie worden afgesloten ^O^

[ Bericht 1% gewijzigd door Jippie op 11-01-2025 19:46:10 ]
sp3czaterdag 11 januari 2025 @ 19:35
Dit zijn twee verschillende userts
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 19:47
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:35 schreef sp3c het volgende:
Dit zijn twee verschillende userts
Dank je, mijn reactie aangepast. Alle drie de topics zijn van Alpha0.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 23:14
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:19 schreef Jippie het volgende:

[..]
Vervang anders 'giftige cocktail' door 'een onhoudbare situatie' of 'zorgt voor levensgrote problemen' of iets dergelijks.
Ik vind het prima.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 23:18
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 23:14 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
Ik vind het prima.
Zeg maar wat je precies wil, ondertussen open ik het.
Alpha0zaterdag 11 januari 2025 @ 23:22
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 23:18 schreef Jippie het volgende:

[..]
Zeg maar wat je precies wil, ondertussen open ik het.
-->

quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 19:19 schreef Jippie het volgende:

[..]
Vervang anders 'giftige cocktail' door 'een onhoudbare situatie' of 'zorgt voor levensgrote problemen' of iets dergelijks.
Jippiezaterdag 11 januari 2025 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 23:22 schreef Alpha0 het volgende:

[..]
-->
[..]

Prima, dan ga ik dat erbij zetten ^O^
#ANONIEMzondag 12 januari 2025 @ 14:49
quote:
2s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 23:24 schreef Jippie het volgende:

[..]
Prima, dan ga ik dat erbij zetten ^O^
Wil je Origami en zijn onzin, en alle relevante antwoorden daarop hieruit verwijderen?

NWS / Overlijden Hannah Vrede
mailyzondag 12 januari 2025 @ 14:53
NWS / Marjolein (38) vermist in Rotterdam: ’Zorgen om haar welzijn

Hier ook graag vegen, vanaf #111
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 15:16
quote:
0s.gif Op zondag 12 januari 2025 14:49 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Wil je Origami en zijn onzin, en alle relevante antwoorden daarop hieruit verwijderen?

NWS / Overlijden Hannah Vrede
Ik weet dat zijn opmerkingen gevoelig liggen bij een aantal Users, het beste wat iemand dan kan doen is een TR zetten en de reactie verder negeren. Uiteindelijk gaat alles weg, ook jullie meelevende reacties in zo'n quote en dat laatste vind ik best vervelend.
mailyzondag 12 januari 2025 @ 15:17
quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:16 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik weet dat zijn opmerkingen gevoelig liggen bij een aantal Users, het beste wat iemand dan kan doen is een TR zetten en de reactie verder negeren. Uiteindelijk gaat alles weg, ook jullie meelevende reacties in zo'n quote en dat laatste vind ik best vervelend.
Kun je zo'n quote dan niet gedeeltelijk vegen?
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 15:22
quote:
0s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:17 schreef maily het volgende:

[..]
Kun je zo'n quote dan niet gedeeltelijk vegen?
Heb ik bij een aantal gedaan als er bij Rust Zacht onder stond, maar de goede bedoelingen blijken ook vaak met de felheid waarmee gereageerd wordt. Die kan ik er niet uit filteren. En woorden veranderen in reacties is een no go.
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 15:23
quote:
Gedaan!
mailyzondag 12 januari 2025 @ 15:23
quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:22 schreef Jippie het volgende:

[..]
Heb ik bij een aantal gedaan als er bij Rust Zacht onder stond, maar de goede bedoelingen blijken ook vaak met de felheid waarmee gereageerd wordt. Die kan ik er niet uit filteren. En woorden veranderen in reacties is een no go.
In ieder geval bedankt voor het vegen! Ook in het andere topic ;)
#ANONIEMzondag 12 januari 2025 @ 15:25
quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:16 schreef Jippie het volgende:

[..]
Ik weet dat zijn opmerkingen gevoelig liggen bij een aantal Users, het beste wat iemand dan kan doen is een TR zetten en de reactie verder negeren. Uiteindelijk gaat alles weg, ook jullie meelevende reacties in zo'n quote en dat laatste vind ik best vervelend.
Het interesseert me niet wat hij vindt, het is niet de plek noch de tijd die mening te ventileren in dat topic. Gewoon weghalen zodat je de vrede kan bewaren.
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 15:40
quote:
0s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:25 schreef Scorpie het volgende:

[..]
Het interesseert me niet wat hij vindt, het is niet de plek noch de tijd die mening te ventileren in dat topic. Gewoon weghalen zodat je de vrede kan bewaren.
Pfff ventileer je boosheid niet op degene die het topic schoon van allerlei ongepaste opmerkingen probeert te houden.
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 16:03
Even naar hier gekopieerd waar het thuishoort:

quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:52 schreef Jippie het volgende:

[..]
Dat verzoek kun je, gemotiveerd, sturen naar forum@fok.nl.

Het verdragen van een andere mening hoort wel bij een discussie.
quote:
0s.gif Op zondag 12 januari 2025 15:56 schreef SillyWalks het volgende:

[..]
Ik heb het niet over verdragen van een andere mening, ik heb het specifiek over trollen die hier telkens weer dezelfde Kremlin-talking points neerplempen, die al tig keer weerlegd zijn met feiten. En dat zouden we dan moeten negeren, terwijl er gewoon leugens staan. Die posts kunnen vervolgens via Google gevonden worden en zijn dan te zien zonder tegenspraak. Waardoor mensen kunnen denken "nou, als het daar staat en niemand gaat er tegenin, dan zal het wel waar zijn".
Dus we moeten het wel voor de duizendste keer tegenspreken, en dan wordt er van de kant van Fok! alleen maar gezegd "joh, ga daar nou niet elke keer op in". Als jullie ook vinden dat het getrol en gezuig is waar we niet op in moeten gaan, waarom geven jullie dan niet gewoon een ban?

Mods zijn echt veel tijd kwijt om elke keer weer die trollen-tsunami op te ruimen, in plaats gewoon even te inventariseren wie nou toch die aanstichters zijn, en die een ban te geven.
Dat zie je binnen 5 minuten, en scheelt je het komende jaar uren aan werk.
Daar is echt geen mailtje van users voor nodig.
Voor de duidelijkheid, mods bepalen geen FOK!-beleid en kunnen geen bans zetten. Daarvoor moet je toch echt bij de FA's / A's zijn. Die ontvangen allemaal de mail die je naar forum@fok.nl stuurt.
phpmystylezondag 12 januari 2025 @ 17:25
quote:
1s.gif Op zaterdag 11 januari 2025 14:35 schreef spicymchaggis het volgende:
https://www.hln.be/buiten(...)en-zwaaien~a67d511e/

Het zou een prima signaal van Europa zijn wanneer een aantal leden van deze Russische elite tijdens hun wintersport in Frankrijk dodelijk zouden "verongelukken".
Zijn de serieus het soort reacties die ook al getolereerd worden?
Gewoon normaliseren om onschuldige burgers op vakantie te doden?
Serieus. Schaam je diep als moderatie dat je dit laat staan.
KareldeStoutezondag 12 januari 2025 @ 17:26
quote:
7s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:25 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Zijn de serieus het soort reacties die ook al getolereerd worden?
Gewoon normaliseren om onschuldige burgers op vakantie te doden?
Serieus. Schaam je diep als moderatie dat je dit laat staan.
Zegt de persoon die de bewuste Russische terreur tegen ziekenhuizen, scholen en bejaardentehuizen bagatelliseert _O- .
Je kan je getrol ook iets te ver doordrijven.
phpmystylezondag 12 januari 2025 @ 17:27
quote:
10s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:26 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Zegt de persoon die de bewuste Russische terreur tegen ziekenhuizen, scholen en bejaardentehuizen bagatelliseert _O- .
Je kan je getrol ook iets te ver doordrijven.
Dat doe ik helemaal niet gast.
Graag verwijzen naar de gehele post waarin ik alle nuances maak.
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 17:34
quote:
7s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:27 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Dat doe ik helemaal niet gast.
Graag verwijzen naar de gehele post waarin ik alle nuances maak.
quote:
10s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:26 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Zegt de persoon die de bewuste Russische terreur tegen ziekenhuizen, scholen en bejaardentehuizen bagatelliseert _O- .
Je kan je getrol ook iets te ver doordrijven.
Kunnen jullie elders gaan bekvechten?
Lord_Vetinarizondag 12 januari 2025 @ 17:48
quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:34 schreef Jippie het volgende:

[..]
[..]
Kunnen jullie elders gaan bekvechten?
Isdat niet de raison d’être van een discussieforum?
Jippiezondag 12 januari 2025 @ 17:53
quote:
0s.gif Op zondag 12 januari 2025 17:48 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]
Isdat niet de raison d’être van een discussieforum?
Ja dat klopt , maar buiten dit feedback gedeelte graag. Hier beperken we ons tot feedback op de moderatie met soms een lolletje voor de break ^O^
ootjekatootjemaandag 13 januari 2025 @ 17:18
Kan het topic over de vermiste Marjolein dicht/weg?
Ze is dood aangetroffen.
Arceemaandag 13 januari 2025 @ 20:27
quote:
0s.gif Op maandag 13 januari 2025 17:18 schreef ootjekatootje het volgende:
Kan het topic over de vermiste Marjolein dicht/weg?
Ze is dood aangetroffen.
Ik ben eigenlijk wel benieuwd naar het verhaal erachter.
Raw85maandag 13 januari 2025 @ 20:40
quote:
2s.gif Op zondag 12 januari 2025 16:03 schreef Jippie het volgende:
Even naar hier gekopieerd waar het thuishoort:
[..]
[..]
Voor de duidelijkheid, mods bepalen geen FOK!-beleid en kunnen geen bans zetten. Daarvoor moet je toch echt bij de FA's / A's zijn. Die ontvangen allemaal de mail die je naar forum@fok.nl stuurt.
Ik kan de originele post niet meer zien dus daarom via deze weg alsnog een dikke vette like voor de post van @SillyWalks
Jippiemaandag 13 januari 2025 @ 21:49
quote:
0s.gif Op maandag 13 januari 2025 20:40 schreef Raw85 het volgende:

[..]
Ik kan de originele post niet meer zien dus daarom via deze weg alsnog een dikke vette like voor de post van @:SillyWalks
We maken er een gewoon een superlike van:

thumbs-up-facebook.gif
Jippiemaandag 13 januari 2025 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 13 januari 2025 17:18 schreef ootjekatootje het volgende:
Kan het topic over de vermiste Marjolein dicht/weg?
Ze is dood aangetroffen.
Daar was ik al bang voor, zal in ieder geval alle foto's verwijderen