abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_212784956
Politiek onstuimige Europese verkiezingen: radicaal-rechtse golf verwacht
Door velen zijn ze al tot de 'belangrijkste Europese verkiezingen ooit' bestempeld: ruim 370 miljoen kiezers bepalen van 6 tot 9 juni de nieuwe koers van de Europese Unie. En de verwachting is dat die koers een ruk naar rechts zal zijn. Dat kan gevolgen hebben voor het beleid van de EU.



De peilingen voorspellen in 8 van de 27 lidstaten winst voor radicaal-rechtse en nationalistische partijen. In tien andere landen scoren deze partijen hoog. Daarmee komt volgens de Spaanse premier Pedro Sánchez "de ziel van Europa in gevaar". "De geesten uit het verleden staan opnieuw aan de poorten van onze instellingen", zei Sánchez vorig weekend op het congres van de Europese sociaaldemocraten (PES) in Rome.

De PES is in het Europees Parlement de een na grootste fractie. Vrijwel alle vertegenwoordigers en uitgenodigde regeringsleiders kwamen in Rome met een scherpe waarschuwing over de opkomst van uiterst rechtse ideologieën in heel Europa. "Het zijn de rechtse populisten die verkiezingscampagnes voeren tegen ons verenigd Europa en zijn kernwaarden", zei de Duitse bondskanselier Olaf Scholz.

Geen strategie
Naast de overwinning van de PVV in Nederland hebben radicaal-rechtse partijen in Italië, Finland en Zweden al belangrijke verkiezingsoverwinningen behaald. In België, Duitsland, Frankrijk, Portugal en Oostenrijk stijgen deze partijen in de peilingen.

Voor het Europees Parlement voorspellen de peilingen dat een kwart van de stemmen naar eurosceptische partijen kunnen gaan. Partijen die de Europese Unie van binnenuit willen hervormen. Vooral bij moeilijke dossiers als migratie en klimaat zullen ze flink op de rem willen gaan staan.



De radicaal-rechtse partijen in Europa vinden elkaar in hun verzet tegen de EU. Of het nu gaat om klimaat, de rechtsstaat of de asielcrisis. Zo pleit de PVV van Geert Wilders voor een 'opt-out clausule' voor afspraken over asiel en migratie bij een volgende verdragswijziging van de EU. "Het is tijd om weer controle over de eigen grens terug te nemen", verklaarde de PVV.

De PVV maakt in het Europees Parlement deel uit van de groep Identiteit en Democratie, samen met het Franse Rassemblement National en het Duitse Alternative für Deutschland (AfD). Die groep heeft aangekondigd veel Europese plannen te willen terugdraaien.

'Vertegenwoordigerscrisis'
De Duitse hoogleraar politieke psychologie Thomas Kliche ziet als oorzaak voor de opkomst van uiterst rechts "de vertegenwoordigerscrisis in Europa", zoals hij die noemt. "De heersende partijen komen niet met oplossingen. Wat ze aanbieden voeren ze niet echt door", zegt hij.

Daarom zijn de gevestigde partijen verantwoordelijk voor de politieke verschuivingen, vindt hij. "Ze negeren een aantal fundamentele problemen als de sociale ongelijkheid en het daaruit voortvloeiende gebrek aan huisvesting. Of het vluchtelingenvraagstuk, daarvoor is geen Europese consensus, geen strategie, geen echte ideeën. Alleen retoriek en symboolpolitiek."
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)echtse-golf-verwacht
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212784981
Is daar iets mis mee dan?
pi_212785007
quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
Volgens de huidige Europese partijen aan de macht wel. Volgens de Europese burger is het juist een zegen.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212785008
mss eerst eens een ziel zoeken
pi_212785037
quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
Inderdaad, waarom zouden mensen gaan kiezen voor partijen die geen serieuze oplossingen bieden voor dringende problemen :?
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212785040
Hoe zou dat nou komen. :+

quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
Alleen links is goed.
pi_212785046
Er zal wel opgeroepen worden om die partijen te verbieden. Om de democratie veilig te stellen!
pi_212785048
Deze partijen moeten verboden worden
Een gevaar voor de democratie :{w
A person who was demoralized is unable to assess true information. The facts tell nothing to him, even if I shower him with information, with authentic proof, with documents and pictures. ...he will refuse to believe it.
pi_212785082
Europa maakt zich geen zorgen, de dictatoriale ondemocratische medewerkers van de EU maken zich zorgen. Dat is heel wat anders.

Je weet wel, die ongekozen arrogante sukkels die ons continent overspoelen met gelukzoekers, vast blijven houden aan een valuta die niet goed functioneert, allerlei regels oplegt aan nationale overheden die kant noch wal raken, etc etc.

Extreem-rechts kan inderdaad gevaarlijk zijn, maar zolang ze niet in zien dat ze deze trend zelf veroorzaakt hebben is het wat mij betreft gewoon een logische tegenreactie.

Ze maken ons mooie continent kapot en zijn dan zelf verbaasd dat mensen een uitweg zoeken.
  maandag 11 maart 2024 @ 13:28:37 #10
405562 Erno-BE
Make the U.S.S.R. Great Again!
pi_212785097
Ben benieuwd of de partijen rechts van de liberale en conservatieve partijen de sancties tegen Rusland en Belarus willen afzwakken. Dat is voor mij het belangrijkste thema voor de verkiezingen voor het Europees Parlement.
Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!
  maandag 11 maart 2024 @ 13:28:54 #11
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_212785101
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:21 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Volgens de huidige Europese partijen aan de macht wel. Volgens de Europese burger is het juist een zegen.
Precies.

En voor iedereen die serieuze kanttekeningen heeft bij het bolwerk EU. (en wie heeft dat niet???) De enige manier om er wat aan te doen is wél te stemmen. Als je niet stemt, dan is dat weer meer macht voor D66 en Volt.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  maandag 11 maart 2024 @ 13:30:10 #12
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212785111
Oh dat zal vast gebeuren.

Slechte zaak, want deze partijen zijn vaak zo conservatief als de pest, waardoor minderheden in gevaar kunnen komen. Maar ook op het gebied van zorg, klimaat, sociale zekerheid en infrastructuur zullen ze de sabotageclown gaan spelen.

Ik sta niet achter ze.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212785128
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:23 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Inderdaad, waarom zouden mensen gaan kiezen voor partijen die geen serieuze oplossingen bieden voor dringende problemen :?
Portugal heeft ook een ruk naar rechts gemaakt las ik vandaag.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)aakt-ruk-naar-rechts
pi_212785147
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:31 schreef Jacy-Jacy het volgende:

[..]
Portugal heeft ook een ruk naar rechts gemaakt las ik vandaag.

https://www.rtlnieuws.nl/(...)aakt-ruk-naar-rechts
Oeh, dat is wel opmerkelijk. Dat is heel lang een socialistisch bolwerk geweest.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 11 maart 2024 @ 13:33:42 #15
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785158
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is

Die professor Thomas Kliche ook al. Niet gevestigde partijen doen dit maar bepaalde kiezers die weigeren na te denken over gevolgen van wat ze doen. Niet op gevestigde partijen stemmen is wellicht aan hen te wijten. Maar waar je dan wel op stemt is toch echt de verantwoordelijkheid van mensen zelf. En die wordt stelselmatig ontweken.
  maandag 11 maart 2024 @ 13:34:51 #16
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785184
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:23 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Inderdaad, waarom zouden mensen gaan kiezen voor partijen die geen serieuze oplossingen bieden voor dringende problemen :?
Nadenken en verantwoordelijkheid nemen voor gevolgen van wat je doet is helaas een beetje politiek incorrect tegenwoordig.
  maandag 11 maart 2024 @ 13:37:07 #17
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785208
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:24 schreef AlwaysHappy het volgende:

Alleen links is goed.
Ah typische extreemrechtsen retoriek.
pi_212785213
Rechtse partijen kunnen zich geen betere verkiezingscampagne wensen met het steeds meer zichtbare gedrag van bruinlinks hand in hand met de radicale islam.
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon één op één teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.
pi_212785231
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
bepaalde kiezers die weigeren na te denken over gevolgen van wat ze doen.
Probleem is dat de huidige regerende EU partijen/politci dat ook niet doen, wat je zaait ga je oogsten.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212785256
Mensen die stemmen op dat soort partijen denken blijkbaar dat het fijn leven is in een fascistische ondemocratische klootzakkenstaat. Misschien moeten ze het de Russen eens vragen die opgepakt en inelkaar worden geslagen omdat ze een bloem op een gedenkplaats legden. Oh nee dat kunnen we ze niet vragen, want ze zitten nog steeds vast in een donkere cel.

We hebben het in Europa veel te lang te goed gehad, sinds de tweede wereldoorlog. Alle mensen die bewust het fascisme in Duitsland hebben meegemaakt zijn inmiddels bijna allemaal overleden. Dus gaan we gewoon nog een keer dezelfde kapitale fout maken. Want leren van de geschiedenis, dat is natuurlijk iets voor linkse nerds.
  maandag 11 maart 2024 @ 13:41:12 #21
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785263
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:38 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Probleem is dat de huidige regerende EU partijen/politci dat ook niet doen, wat je zaait ga je oogsten.
Dat iemand de huidige EU-politici weg wil is een ding. Maar als alternatief extreemrechtse Poetingeilers kiezen is toch echt een eigen keuze en verantwoordelijkheid. Men moet eens stoppen daar steeds maar voor te duiken.
pi_212785283
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Tekaschi het volgende:
Rechtse partijen kunnen zich geen betere verkiezingscampagne wensen met het steeds meer zichtbare gedrag van bruinlinks hand in hand met de radicale islam.
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.

En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 11 maart 2024 @ 13:43:39 #23
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212785291
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is

Die was ik even vergeten. De meeste van die partijen geilen tegen het Kremlin. Gaat helemaal goed komen hoor, Poetin hangt de vlag uit als die partijen weer zetelwinst behalen.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212785296
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:40 schreef Farenji het volgende:
Mensen die stemmen op dat soort partijen denken blijkbaar dat het fijn leven is in een fascistische ondemocratische klootzakkenstaat. Misschien moeten ze het de Russen eens vragen die opgepakt en inelkaar worden geslagen omdat ze een bloem op een gedenkplaats legden. Oh nee dat kunnen we ze niet vragen, want ze zitten nog steeds vast in een donkere cel.

We hebben het in Europa veel te lang te goed gehad, sinds de tweede wereldoorlog. Alle mensen die bewust het fascisme in Duitsland hebben meegemaakt zijn inmiddels bijna allemaal overleden. Dus gaan we gewoon nog een keer dezelfde kapitale fout maken. Want leren van de geschiedenis, dat is natuurlijk iets voor linkse nerds.
Ik moet bij het fascisme eerder denken aan de linkse partijen die nu hand in hand gaan met die Palestijnen sjaaltjes die openlijk oproepen tot een nieuwe holocaust.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 11 maart 2024 @ 13:44:56 #25
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785309
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.

En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Wederom een post vol excuses en wegduikgedrag. Je hoeft niet op een linkse partij te stemmen. Echter is kiezen voor een extreemrechtse partij wel jouw verantwoordelijkheid. En de gevolgen dus ook. Er is geen enkel excuus dat je niet anders zou kunnen.
pi_212785311
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:41 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat iemand de huidige EU-politici weg wil is een ding. Maar als alternatief extreemrechtse Poetingeilers kiezen is toch echt een eigen keuze en verantwoordelijkheid. Men moet eens stoppen daar steeds maar voor te duiken.
Zijn er dan europese partijen of politici die met serieuze oplossingen komen, waar men op kan stemmen, ik vraag me het af?
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  maandag 11 maart 2024 @ 13:47:18 #27
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785337
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:44 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Zijn er dan europese partijen of politici die met serieuze oplossingen komen, waar men op kan stemmen, ik vraag me het af?
Er doen iedere keer wel een partij of twintig mee dus zoek maar uit.

Er is geen enkele reden waarom extreemrechts dan het logische antwoord zou moeten zijn. Dat is gewoon duikgedrag.
pi_212785414
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:47 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Er doen iedere keer wel een partij of twintig mee dus zoek maar uit.

Er is geen enkele reden waarom extreemrechts dan het logische antwoord zou moeten zijn. Dat is gewoon duikgedrag.
Dat is het voor mij sowieso niet, als er (nog) geen partij is die serieuze oplossingen biedt, ga ik niet aan een poppenkast meedoen.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212785444
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:44 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wederom een post vol excuses en wegduikgedrag. Je hoeft niet op een linkse partij te stemmen. Echter is kiezen voor een extreemrechtse partij wel jouw verantwoordelijkheid. En de gevolgen dus ook. Er is geen enkel excuus dat je niet anders zou kunnen.
Mijn laatste stem was voor Omtzigt en ik heb nog geen idee op wie ik ga stemmen over 2 maanden. In elk geval tellen de onderwerpen migratie, sociale problematiek/huisvesting, klimaat en het Oekraďne vraagstuk (hoe meer hulp aan Zelensky hoe beter wmb) mee voor mij.

Mijn stem gaat in elk geval niet naar een partij die asiel beschouwt als een zegen dat zoveel mogelijk gestimuleerd moet worden of waar we toch niets tegen kunnen doen. En ook niet naar een partij dat het klimaat boven alles plaatst en de negatieve gevolgen van maatregelen daarvoor negeert.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 11 maart 2024 @ 14:02:45 #30
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_212785468
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:30 schreef Harvest89 het volgende:
Oh dat zal vast gebeuren.

Slechte zaak, want deze partijen zijn vaak zo conservatief als de pest, waardoor minderheden in gevaar kunnen komen.
En vrouwenrechten (toch de helft van de samenleving).

Lees ook even https://www.volkskrant.nl(...)-tutorials~b5f38169/
pi_212785485
quote:
Dat kan gevolgen hebben voor het beleid van de EU.
Jemig, verkiezingen waarbij de uitslag verschil maakt, dat was niet de bedoeling en zo is de EU ook opzettelijk niet ingericht.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is
De volksmenners met hun goedkope haatzaaierij, ranzig populisme en ophitsende holle demagogie melden zich standaard.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:34 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nadenken en verantwoordelijkheid nemen voor gevolgen van wat je doet is helaas een beetje politiek incorrect tegenwoordig.
Nee hoor, ik zou jou graag verantwoordelijkheid zien nemen voor de ellende die jij met jouw partij en jouw politieke stroming hebben aangericht. Van de spaargeld en pensioendiefstal door de euro tot en met de groepsverkrachtingen en lerarenonthoofdingen tot de woningnood en de stijging van de collectieve lastendruk van 35 naar 40% terwijl het onderwijs, de zorg, het leger en de politie in hoge nood verkeren. En voor je oorlogsgehits van 10 jaar geleden mag je ook verantwoordelijkheid nemen nu er daar oorlog is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_212785499
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ah typische extreemrechtsen retoriek.
Het is anders vrij linkse retoriek om commentaar op het klimaatbeleid/asielbeleid (om maar wat voorbeelden te noemen) meteen weg te zetten als extreemrechtse retoriek omdat de discussie dan niet aangegaan hoeft te worden zodat de kop langer in het zand kan. Het is ietwat ironisch dat het zo geschetst wordt dat rechtse ideeën enorm gevaarlijk zijn terwijl het toch vooral fout gaat bij de groepen die links maar al te graag in bescherming neemt. Maar laten we vooral enorm bang zijn voor wat tegengeluid in Europa; daar zit het echte gevaar hoor.
pi_212785503
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:30 schreef Harvest89 het volgende:
Oh dat zal vast gebeuren.

Slechte zaak, want deze partijen zijn vaak zo conservatief als de pest, waardoor minderheden in gevaar kunnen komen. Maar ook op het gebied van zorg, klimaat, sociale zekerheid en infrastructuur zullen ze de sabotageclown gaan spelen.

Ik sta niet achter ze.
Probleem is dat de politici die er nu zitten absoluut niets slecht erkennen aan die minderheden waardoor juist de meerderheid in gevaar zal komen.
  maandag 11 maart 2024 @ 14:09:35 #34
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785526
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:04 schreef Weltschmerz het volgende:

De volksmenners met hun goedkope haatzaaierij, ranzig populisme en ophitsende holle demagogie melden zich standaard.
Haha indezelfde posts dat je met dit soort taal komt

quote:
Nee hoor, ik zou jou graag verantwoordelijkheid zien nemen voor de ellende die jij met jouw partij en jouw politieke stroming hebben aangericht. Van de spaargeld en pensioendiefstal door de euro tot en met de groepsverkrachtingen en lerarenonthoofdingen tot de woningnood en de stijging van de collectieve lastendruk van 35 naar 40% terwijl het onderwijs, de zorg, het leger en de politie in hoge nood verkeren. En voor je oorlogsgehits van 10 jaar geleden mag je ook verantwoordelijkheid nemen nu er daar oorlog is.
Zijn ze ook nog verantwoordelijk voor het zinken van de Titanic toevallig?

Maar dat je D66 een kutpartij vind dat kan. Maar daar hoef je niet voor te kiezen dus het is ook helemaal niet relevant.

Dat je blijkbaar daar voor in de plaats voor extreemrechtse Poetingeilers in de bres springt alsof het een logisch gevolg is is daarentegen wel relevant. Dat is het namelijk niet. Dat is het bekende wegduikgedrag van je.
  maandag 11 maart 2024 @ 14:12:11 #35
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785546
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:06 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Het is anders vrij linkse retoriek om commentaar op het klimaatbeleid/asielbeleid (om maar wat voorbeelden te noemen) meteen weg te zetten als extreemrechtse retoriek omdat de discussie dan niet aangegaan hoeft te worden zodat de kop langer in het zand kan. Het is ietwat ironisch dat het zo geschetst wordt dat rechtse ideeën enorm gevaarlijk zijn terwijl het toch vooral fout gaat bij de groepen die links maar al te graag in bescherming neemt. Maar laten we vooral enorm bang zijn voor wat tegengeluid in Europa; daar zit het echte gevaar hoor.
Nee jij stelt bij waarschuwingen voor extreemrechts dat "alleen links goed is". Doen alsof er een binaire keuze is tussen "links" en extreemrechts, is typisch van die propaganda die jij aan het verspreiden bent. Ook dat je extreemrechts afdoet met eufemismen als "wat tegengeluid".

Daarmee ben je gewoon een useful idiot die ze helpt zonder na te denken over de gevolgen.
pi_212785553
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:09 schreef Hexagon het volgende:
Poetingeilers
Denk je nou echt dat iemand je serieus gaat nemen met zulke uitspraken?

Dit is echt een perfect voorbeeld waarom men links zo zat is.
pi_212785651
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:09 schreef Hexagon het volgende:

Maar dat je D66 een kutpartij vind dat kan. Maar daar hoef je niet voor te kiezen dus het is ook helemaal niet relevant.
Nee, het gaat om nadenken wat je doet en verantwoordelijkheid nemen. Als jij tegen de wet in besluit dat het wel lollig is als buitenlandse studenten hier in het Engels kunnen studeren want internationaal is altijd beter en met name op kosten van de Nederlandse belastingbetaleren, dan moet je niet doen alsof de woningnood in studentensteden en de daling van het onderwijsniveau natuurkrachten zijn die ons nou eenmaal overkomen. Om maar even één keuze eruit te lichten waarover niet goed is nagedacht, die antidemocratisch en onrechtsstatelijk was, en waarvoor men nu geen verantwoordelijkheid neemt.

quote:
Dat je blijkbaar daar voor in de plaats voor extreemrechtse Poetingeilers in de bres springt alsof het een logisch gevolg is is daarentegen wel relevant. Dat is het namelijk niet. Dat is het bekende wegduikgedrag van je.
Ik durf wel verantwoordelijkheid te nemen voor mijn standpunten inzake Rusland, Rusland inderdaad, met het voornamenpopulisme van "Saddam" doe ik niet mee.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 11 maart 2024 @ 14:24:41 #38
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785688
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:21 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Nee, het gaat om nadenken wat je doet en verantwoordelijkheid nemen. Als jij tegen de wet in besluit dat het wel lollig is als buitenlandse studenten hier in het Engels kunnen studeren want internationaal is altijd beter en met name op kosten van de Nederlandse belastingbetaleren, dan moet je niet doen alsof de woningnood in studentensteden en de daling van het onderwijsniveau natuurkrachten zijn die ons nou eenmaal overkomen. Om maar even één keuze eruit te lichten waarover niet goed is nagedacht, die antidemocratisch en onrechtsstatelijk was, en waarvoor men nu geen verantwoordelijkheid neemt.
Het is weer een soort herhaling van hetzelfde gewauwel. Maar dit topic gaat niet over D66 en hun door jou vermeende beleid. Het gaat over het steunen van extreemrechts.

quote:
Ik durf wel verantwoordelijkheid te nemen voor mijn standpunten inzake Rusland, Rusland inderdaad, met het voornamenpopulisme van "Saddam" doe ik niet mee.
Oke, hoe neem jij die? Leg maar eens uit waarom Poetin zo goed is en we hem vooral geen strobreed in de weg mogen leggen.
pi_212785691
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:12 schreef ReplaR het volgende:

[..]
Denk je nou echt dat iemand je serieus gaat nemen met zulke uitspraken?

Dit is echt een perfect voorbeeld waarom men links zo zat is.
Oh je bent """links""" zat omdat je een poetingeiler genoemd wordt? Wat een zwaar leven!!!

Ik ben extreem rechts zat omdat ze de rechtstaat en de democratie af willen breken, omdat ze bevolkingsgroepen en minderheden ontmenselijken en haat jegens hen aanwakkeren, omdat ze geweld gebruiken omdat ze te dom zijn voor argumenten, omdat ze heulen met oorlogszuchtige klootzakkenregimes, omdat ze een harde plasser van fascisme krijgen, omdat het vrouwenhaters zijn en ze rechten zoals abortus willen afpakken, kortom omdat ze alles naar de tiefus helpen wat we de afgelopen 80 jaar bereikt hebben en daar dan godverdomme ook nog anderen de schuld van proberen te geven.
pi_212785714
quote:
99s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:

Voor het Europees Parlement voorspellen de peilingen dat een kwart van de stemmen naar eurosceptische partijen kunnen gaan. Partijen die de Europese Unie van binnenuit willen hervormen.
Rare zin... De wens de huidige europese unie "van binnenuit te hervormen" is nu juist niet de basis van de euro-sceptici, die juist tegen veel vernieuwende en hervormende initiatieven zijn.

Wat ze nu exact willen op europees vlak is eerder onduidelijk..
Ofwel gewoonweg besluitvorming stoppen of terugdraaien, of gewoon niksdoen en beleidsvormende commisies mijden... Gezien de laatste twee zittingsperiodes met een steeds sterker wordende eurosceptische fractie zou je vermoeden dat het laatste het geval kan zijn, dat deze vooral weinig beleidsvormende invloed hebben omdat ze daartoe ook geen moeite doen.
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25
  maandag 11 maart 2024 @ 14:28:35 #41
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_212785738
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:24 schreef Farenji het volgende:

[..]
Oh je bent """links""" zat omdat je een poetingeiler genoemd wordt? Wat een zwaar leven!!!

Ik ben extreem rechts zat omdat ze de rechtstaat en de democratie af willen breken, omdat ze bevolkingsgroepen en minderheden ontmenselijken en haat jegens hen aanwakkeren, omdat ze geweld gebruiken omdat ze te dom zijn voor argumenten, omdat ze heulen met oorlogszuchtige klootzakkenregimes, omdat ze een harde plasser van fascisme krijgen, omdat het vrouwenhaters zijn en ze rechten zoals abortus willen afpakken, kortom omdat ze alles naar de tiefus helpen wat we de afgelopen 80 jaar bereikt hebben en daar dan godverdomme ook nog anderen de schuld van proberen te geven.
Alles maar dan ook alles is 100 pure projectie.

Links breekt vrouwenrechten door het op te nemen voor en de islam en de transbeweging, heult met oorloghitsers als von der leyen om meer en meer oekrainers de dood in te jagen en geen vrede te willen, leggen overal anderen het zwijgen op als de cancel pigs die ze zijn en willen alles wat hier de afgelopen 80 jaar is opgebouwd af te laten breken door immigratie van de islam.

Wat een kanjerpost, ongekend.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_212785856
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:12 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nee jij stelt bij waarschuwingen voor extreemrechts dat "alleen links goed is". Doen alsof er een binaire keuze is tussen "links" en extreemrechts, is typisch van die propaganda die jij aan het verspreiden bent. Ook dat je extreemrechts afdoet met eufemismen als "wat tegengeluid".

Daarmee ben je gewoon een useful idiot die ze helpt zonder na te denken over de gevolgen.
Liever een useful idiot, dan iemand die z'n kop in het zand blijft steken zonder na te denken over de gevolgen.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Haha indezelfde posts dat je met dit soort taal komt
[..]
Zijn ze ook nog verantwoordelijk voor het zinken van de Titanic toevallig?

Maar dat je D66 een kutpartij vind dat kan. Maar daar hoef je niet voor te kiezen dus het is ook helemaal niet relevant.

Dat je blijkbaar daar voor in de plaats voor extreemrechtse Poetingeilers in de bres springt alsof het een logisch gevolg is is daarentegen wel relevant. Dat is het namelijk niet. Dat is het bekende wegduikgedrag van je.
Ik zie dat je met ''Poetingeilers'' een nieuw favoriet woord ontdekt hebt. Chapeau :+ Weer eens wat anders dan Poetinpijpers.
  maandag 11 maart 2024 @ 14:42:12 #43
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212785877
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:39 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Liever een useful idiot, dan iemand die z'n kop in het zand blijft steken zonder na te denken over de gevolgen.

Ik zie dat je met ''Poetingeilers'' een nieuw favoriet woord ontdekt hebt. Chapeau :+ Weer eens wat anders dan Poetinpijpers.
Wederom laf duikgedrag. Lekker een beetje met de wolven in het bos meehuilen. Nergens ook maar een idee waar je mee bezig bent zo te zien.
pi_212785941
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:24 schreef Farenji het volgende:

[..]
Oh je bent """links""" zat omdat je een poetingeiler genoemd wordt? Wat een zwaar leven!!!

Ik ben extreem rechts zat omdat ze de rechtstaat en de democratie af willen breken, omdat ze bevolkingsgroepen en minderheden ontmenselijken en haat jegens hen aanwakkeren, omdat ze geweld gebruiken omdat ze te dom zijn voor argumenten, omdat ze heulen met oorlogszuchtige klootzakkenregimes, omdat ze een harde plasser van fascisme krijgen, omdat het vrouwenhaters zijn en ze rechten zoals abortus willen afpakken, kortom omdat ze alles naar de tiefus helpen wat we de afgelopen 80 jaar bereikt hebben en daar dan godverdomme ook nog anderen de schuld van proberen te geven.
Gewoon even een herinnering hoor, maar denk je nou echt dat die lieve (extreme) moslims die beschermt worden door links en vooral binnen gelaten moeten worden goed gaan zijn voor vrouwenrechten of voor minderheden als LGBTQ? Die groep staat er wel echt om bekend dat ze dol zijn op vrouwenrechten en andere minderheden ja.

Genoeg wappies en gevaarlijke lui aan de rechterkant, ik denk ook niet dat er mensen zijn die dat ontkennen, maar het frame dat links heilig is en tenminste wél opkomt voor allerlei minderheden terwijl alles wat niet links is meteen extreemrechts is (en verantwoordelijk voor alle ellende en voor al het geweld) is ietwat lachwekkend.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:42 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wederom laf duikgedrag. Lekker een beetje met de wolven in het bos meehuilen. Nergens ook maar een idee waar je mee bezig bent zo te zien.
:* Misschien moet je me nog een keer een idioot noemen, misschien dat ik het dan wel allemaal snap.

[ Bericht 9% gewijzigd door #ANONIEM op 11-03-2024 14:54:00 ]
pi_212785991
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:24 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Het is weer een soort herhaling van hetzelfde gewauwel. Maar dit topic gaat niet over D66 en hun door jou vermeende beleid. Het gaat over het steunen van extreemrechts.
Ook dat niet. Het is een beetje vreemd om een stem tegen de radicale verandering van je land en samenleving in democratisch, bestuurlijk, economisch, demografisch en cultureel opzicht extreem te noemen. Maar jij begon over verantwoordelijkheid nemen voor je keuzes als kiezer, nou na een jaar of 10 regeringsverantwoordelijkheid is dit je kans.

quote:
Oke, hoe neem jij die? Leg maar eens uit waarom Poetin zo goed is en we hem vooral geen strobreed in de weg mogen leggen.
Het is mijn keuze geweest om de realiteit onder ogen te zien ipv te wensdenken dat iedereen het beste met de gehele mensheid voor heeft. De realiteit is dat macht machtswellustigen aantrekt en machthebbers dus vaak schurken zijn, zo ook de machthebbers in Rusland. Dan moet je de beer niet eerst omsingelen en dan ook nog gaan prikken maar een invloedssfeer gunnen om zich toch nog een beetje imperium te laten voelen.

Het gebrek aan nadenken en verantwoordelijk nemen zit hem nou juist in lekker stoken uit naam van vrijheid en democratie. Natuurlijk is dat leuk en menen de lagere echelons, de useful idiots, dat wel serieus. Maar als je even nadenkt dan weet je dat het pislink is en dat vrede belangrijker is dan democratie, zeker een gemankeerde democratie in landen zondere fatsoenlijke democratische traditie. Maar een beetje dom vrijheid en 'Europa' blaten is veel leuker. Dat snap ik, ik deel dat gevoel, het verschil zit hem nou juist in de bereidheid om na te denken om niks doms te doen, zodat je later ook verantwoordelijkheid kunt nemen voor je keuzes in plaats daar bangig voor weg te lopen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 11 maart 2024 @ 14:57:54 #46
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212786036
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:53 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Ook dat niet. Het is een beetje vreemd om een stem tegen de radicale verandering van je land en samenleving in democratisch, bestuurlijk, economisch, demografisch en cultureel opzicht extreem te noemen. Maar jij begon over verantwoordelijkheid nemen voor je keuzes als kiezer, nou na een jaar of 10 regeringsverantwoordelijkheid is dit je kans.
Extreemrechts stemmen dan is voor radicale verandering stemmen. Naar een of andere Rusland-achtige dictatuur. Blijkbaar wil jij dat.

quote:
Het is mijn keuze geweest om de realiteit onder ogen te zien ipv te wensdenken dat iedereen het beste met de gehele mensheid voor heeft. De realiteit is dat macht machtswellustigen aantrekt en machthebbers dus vaak schurken zijn, zo ook de machthebbers in Rusland. Dan moet je de beer niet eerst omsingelen en dan ook nog gaan prikken maar een invloedssfeer gunnen om zich toch nog een beetje imperium te laten voelen.

Het gebrek aan nadenken en verantwoordelijk nemen zit hem nou juist in lekker stoken uit naam van vrijheid en democratie. Natuurlijk is dat leuk en menen de lagere echelons, de useful idiots, dat wel serieus. Maar als je even nadenkt dan weet je dat het pislink is en dat vrede belangrijker is dan democratie, zeker een gemankeerde democratie in landen zondere fatsoenlijke democratische traditie. Maar een beetje dom vrijheid en 'Europa' blaten is veel leuker. Dat snap ik, ik deel dat gevoel, het verschil zit hem nou juist in de bereidheid om na te denken om niks doms te doen, zodat je later ook verantwoordelijkheid kunt nemen voor je keuzes in plaats daar bangig voor weg te lopen.
Oh dus een land als Oekraine moet maar vazalstaat van Rusland zijn omdat het anders zo zielug voor Poetin is? Waarom mogen die Oekrainers niet zelf over hun toekomst beslissen?

Verder nog geen onderbouwing waarom we precies de Russische politiek moeten gaan invoeren hier.
pi_212786047
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:48 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Gewoon even een herinnering hoor, maar denk je nou echt dat die lieve (extreme) moslims
"Oh de moslims doen het dus wij mogen het ook." Jij bent af.
pi_212786137
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:58 schreef Farenji het volgende:

[..]
"Oh de moslims doen het dus wij mogen het ook." Jij bent af.
Oh nee, een anonieme user op FOK! vind dat ik af ben, zodat hij de discussie niet aan hoeft te gaan :'( :'(
pi_212786211
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Mijn laatste stem was voor Omtzigt en ik heb nog geen idee op wie ik ga stemmen over 2 maanden. In elk geval tellen de onderwerpen migratie, sociale problematiek/huisvesting, klimaat en het Oekraďne vraagstuk (hoe meer hulp aan Zelensky hoe beter wmb) mee voor mij.

Mijn stem gaat in elk geval niet naar een partij die asiel beschouwt als een zegen dat zoveel mogelijk gestimuleerd moet worden of waar we toch niets tegen kunnen doen. En ook niet naar een partij dat het klimaat boven alles plaatst en de negatieve gevolgen van maatregelen daarvoor negeert.
Omtzigt is geen extremist, alles behalve zelfs. Dus dat bewijst wel dat je voor alternatieven niet zozeer op radicale partijen hoeft te stemmen.

Deze trend is trouwens niet zozeer Europees. In Zuid-Amerika kiezen veel landen momenteel voor radicaallinkse partijen en dat is net zo zorgelijk. Ik ben nou niet echt heel enthousiast over wat de staatshoofden van Polen, Mexico, Venezuela, Hongarije, Servië, Nicaragua en Rusland de laatste jaren hebben laten zien. Journalisten de mond snoeren, complottheorieën verspreiden, de Russische invasie legitimeren en/of politieke tegenstanders mishandelen/vermoorden zijn in elk geval geen zaken die ik in Nederland wil zien. De kans dat het dan allemaal wel meevalt zoals in Zweden of Italië zou ik in ieder geval niet nemen.
Incelfrikandel
pi_212786218
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Tekaschi het volgende:
Rechtse partijen kunnen zich geen betere verkiezingscampagne wensen met het steeds meer zichtbare gedrag van bruinlinks hand in hand met de radicale islam.
En waar zie je dit precies gebeuren dan, flapdrol?

Rechtse partijen hebben nog nooit zoden aan de dijk gezet. Ook onze PVV niet. De enige partij zonder leden, dus geen partij eigenlijk..
Heeft een grote meerderheid op dit partij gestemd vanwege standpunten, gaat die leider die standpunten in de koelkast zetten vanwege ongrondwettelijk. Maar dan blijkt bij de peilingen die partij er enkel maar meer zetels bij te krijgen. Leren jullie het dan niet/nooit?
pi_212786366
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:57 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Extreemrechts stemmen dan is voor radicale verandering stemmen. Naar een of andere Rusland-achtige dictatuur. Blijkbaar wil jij dat.
Nee, het neoliberaal centrum rechts en met het internationale grootkapitaal heulende links dat ons land en andere landen radicaal en onomkeerbaar aan het veranderen is, dan kun je 'doe maar niet' bezwaarlijk een extreem standpunt noemen.

quote:
Oh dus een land als Oekraine moet maar vazalstaat van Rusland zijn omdat het anders zo zielug voor Poetin is? Waarom mogen die Oekrainers niet zelf over hun toekomst beslissen?
Omdat de toekomst samen hangt met die van anderen. Ook wij kunnen slechts over onze toekomst belissen binnen de marges van een internationaal krachtenveld. Voor ons pakte dat tot voor kort redelijk goed uit, voor burgers van andere landen vaak wat minder maar nog steeds niet dramatisch zolang iedereen het belangrijkste goed in het oog houdt: Voorkomen van oorlog.

quote:
Verder nog geen onderbouwing waarom we precies de Russische politiek moeten gaan invoeren hier.
De EU en zijn neoliberale regeringen zijn de autoritaire weg op gegaan. Grondrechten bieden geen bescherming meer, er wordt gecensureerd, de media zijn propaganda, klokkenluiders worden onschadelijk gemaakt, er wordt politiek vervolgd en politiek niet vervolgd, de democratische rechtsstaat wordt van regeringswege ondermijnd, de geheime diensten loeren iedereen legaal of illegaal in de kont, de vergroeiing van de staat met het grootbedrijf neemt reeds Nazistische proporties aan.

Dus in plaats van meer op Rusland lijken binnenlands om buitenlands minstens zo imperialistisch en oorlogszuchtig te zijn en maximaal ruzie met Rusland te zoeken, kunnen we ook weer minder op zijn Russisch autoritair doen en minder ruzie met Rusland zoeken.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 11 maart 2024 @ 15:28:07 #52
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212786453
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:20 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Nee, het neoliberaal centrum rechts en met het internationale grootkapitaal heulende links dat ons land en andere landen radicaal en onomkeerbaar aan het veranderen is, dan kun je 'doe maar niet' bezwaarlijk een extreem standpunt noemen.
Weer duiken en rookgordijnen trekken. Verder praat je vooral in ongrijpbare holle containerbegrippen. Ook een bekende truuk om de inhoud te kunnen ontwijken.

quote:
Omdat de toekomst samen hangt met die van anderen. Ook wij kunnen slechts over onze toekomst belissen binnen de marges van een internationaal krachtenveld. Voor ons pakte dat tot voor kort redelijk goed uit, voor burgers van andere landen vaak wat minder maar nog steeds niet dramatisch zolang iedereen het belangrijkste goed in het oog houdt: Voorkomen van oorlog.
Oorlog voorkomen kan prima. Gewoon niet de Oekraine binnenvallen als Rusland zijnde en hen zelf laten beslissen met wie ze vrienden willen zijn.

quote:
De EU en zijn neoliberale regeringen zijn de autoritaire weg op gegaan. Grondrechten bieden geen bescherming meer, er wordt gecensureerd, de media zijn propaganda, klokkenluiders worden onschadelijk gemaakt, er wordt politiek vervolgd en politiek niet vervolgd, de democratische rechtsstaat wordt van regeringswege ondermijnd, de geheime diensten loeren iedereen legaal of illegaal in de kont, de vergroeiing van de staat met het grootbedrijf neemt reeds Nazistische proporties aan.

Dus in plaats van meer op Rusland lijken binnenlands om buitenlands minstens zo imperialistisch en oorlogszuchtig te zijn en maximaal ruzie met Rusland te zoeken, kunnen we ook weer minder op zijn Russisch autoritair doen en minder ruzie met Rusland zoeken.
Nee hoor, jij wilt dat soort politiek door extreemrechts te steunen. Maar anderen beschuldigen van jouw eigen slechtheden is een bekende extreemrechtse truuk. Daar trappen we niet in.
  maandag 11 maart 2024 @ 15:31:23 #53
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212786479
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is

Die professor Thomas Kliche ook al. Niet gevestigde partijen doen dit maar bepaalde kiezers die weigeren na te denken over gevolgen van wat ze doen. Niet op gevestigde partijen stemmen is wellicht aan hen te wijten. Maar waar je dan wel op stemt is toch echt de verantwoordelijkheid van mensen zelf. En die wordt stelselmatig ontweken.
Of je bent een eurofiel of ene putingeiler.

Is er ook nog een redelijk midden tussen de timmerfransen en de potentiele farages? Gewoon mensen die wel willen samenwerken, maar niet standaard op alles antwoorden 'We moeten naar een eu-staat'
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 15:32:22 #54
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212786490
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ah typische extreemrechtsen retoriek.
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Tekaschi het volgende:
Rechtse partijen kunnen zich geen betere verkiezingscampagne wensen met het steeds meer zichtbare gedrag van bruinlinks hand in hand met de radicale islam.
Schitterend dat deze achter elkaar staan. @Hexagon, ga bij je eigen partij kijken waarom rechts zoveel wint tegenwoordig.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 15:41:49 #55
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212786624
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:31 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Of je bent een eurofiel of ene putingeiler.

Is er ook nog een redelijk midden tussen de timmerfransen en de potentiele farages? Gewoon mensen die wel willen samenwerken, maar niet standaard op alles antwoorden 'We moeten naar een eu-staat'
Die mogelijkheid is er zeker maar blijkbaar wordt vooral extreemrechts gepromoot als het logische alternatief met al die goedpraterij daarvan.
  Moderator / Redactie Sport maandag 11 maart 2024 @ 15:43:34 #56
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_212786642
Dit is gewoon het gevolg van politici die ofwel alleen aan zichzelf denken, of de belangen van iedereen behalve hun landgenoten. Laat maar komen, zijn we er hopelijk ook weer snel vanaf.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  maandag 11 maart 2024 @ 15:45:43 #57
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212786666
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:41 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Die mogelijkheid is er zeker maar blijkbaar wordt vooral extreemrechts gepromoot als het logische alternatief met al die goedpraterij daarvan.
Ik zie niet dat 'ExTrEeM rEcHtS' naar een eu staat wil. Die praten dat allerminst goed.

Je doet zelf ook, en je partij, keihard mee aan die polarisatie.
Met als enige verschillen dat jullie denken de 'moral highground' te bezitten en de rest te kunnen wegzetten als minderwaardig dom.

Waarom wijs je naar een ander?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 15:49:01 #58
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212786704
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:45 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ik zie niet dat 'ExTrEeM rEcHtS' naar een eu staat wil. Die praten dat allerminst goed.

Je doet zelf ook, en je partij, keihard mee aan die polarisatie.
Met als enige verschillen dat jullie denken de 'moral highground' te bezitten en de rest te kunnen wegzetten als minderwaardig dom.

Waarom wijs je naar een ander?
Gezien dit topic niet over D66 maar over extreemrechts gaat en mensen die het een goed idee vinden hen macht te geven op basis van valse argumenten.
pi_212786967
quote:
99s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:17 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Daarom zijn de gevestigde partijen verantwoordelijk voor de politieke verschuivingen, vindt hij. "Ze negeren een aantal fundamentele problemen als de sociale ongelijkheid en het daaruit voortvloeiende gebrek aan huisvesting. Of het vluchtelingenvraagstuk, daarvoor is geen Europese consensus, geen strategie, geen echte ideeën. Alleen retoriek en symboolpolitiek."
Hé, eindelijk iemand die het snapt. Normaal is het zinnetje (Daarom (...) hij) namelijk iets als "Een stem op radicaal-rechts is voor domme zielen.", gevolgd door precies dezelfde argumenten.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 16:31:57 #60
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212787113
Je mag je afvragen waarom mensen zo hard tegen eigen belangen in stemmen. Komt de boodschap niet over? Of zou er toch wat meer spelen.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_212787244
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:31 schreef Straatcommando. het volgende:
Je mag je afvragen waarom mensen zo hard tegen eigen belangen in stemmen. Komt de boodschap niet over? Of zou er toch wat meer spelen.
Tja, ik kan niet voor elke stemmer spreken, maar als iemand die voorheen altijd links stemde (en die dat het liefst gewoon zou blijven doen, want financieel gezien zou het wel het beste zijn): te weinig focus door die partijen op de zaken die daadwerkelijk goed voor me zouden zijn, terwijl ze in mijn ogen teveel doorslaan rondom bepaalde thema’s waar ik een andere aanpak wenselijker vind. Ze schieten zichzelf in de voet vind ik, maar dit is blijkbaar de nieuwe weg die links wil inslaan. Dat recht hebben ze, maar ik snap wel dat het mensen laat overstappen.
  maandag 11 maart 2024 @ 16:49:11 #62
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_212787273
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:31 schreef Straatcommando. het volgende:
Je mag je afvragen waarom mensen zo hard tegen eigen belangen in stemmen. Komt de boodschap niet over? Of zou er toch wat meer spelen.
De waarden van links/progressief verkopen van nature al moeilijker, en het echte overtuigende charisma zit sowieso vooral bij rechtse politici.

Maar op een slinksere of agressievere manier campagne voeren past weer niet bij links/progressief. Jimmy van Dijk probeert het btw wel.

En dan is er nog het asielzoekersverhaal, dat voor best wat stemmers al het andere weg vaagt.

[ Bericht 3% gewijzigd door Eightyone op 11-03-2024 22:22:43 ]
  maandag 11 maart 2024 @ 16:50:18 #63
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212787281
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:49 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Gezien dit topic niet over D66 maar over extreemrechts gaat en mensen die het een goed idee vinden hen macht te geven op basis van valse argumenten.
Gezien dat, wat ga je doen?
In de spiegel kijken en bij jullie zelf ten rade gaan waarom die polarisatie zo hard aan het gaan is?

Je komt zelf immers met het gewijs.
Uitmaken voor putingeilers, extreem rechtse retoriek, discussie ontwijken als het over jezelf gaat.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_212787318
[naief]Fijn dat extreemrechts de grenzen gaat sluiten en immigranten actief terug gaat sturen.[/naief]
  maandag 11 maart 2024 @ 16:54:51 #65
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212787332
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:46 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Tja, ik kan niet voor elke stemmer spreken, maar als iemand die voorheen altijd links stemde (en die dat het liefst gewoon zou blijven doen, want financieel gezien zou het wel het beste zijn): te weinig focus door die partijen op de zaken die daadwerkelijk goed voor me zouden zijn, terwijl ze in mijn ogen teveel doorslaan rondom bepaalde thema’s waar ik een andere aanpak wenselijker vind. Ze schieten zichzelf in de voet vind ik, maar dit is blijkbaar de nieuwe weg die links wil inslaan. Dat recht hebben ze, maar ik snap wel dat het mensen laat overstappen.
Links is niet meer voor de arbeider en middenklasse. Links is voor de woke gemeenschap, allochtonen, nog meer import en nog meer vage klimaatmaatregelen. En als je het niet mee eens bent met ze, ben je een bruinhemd, putingeiler, klimaatwappie en in deze, wil je europa stuk.

Ik zie werkelijk geen enkele reden meer om op links te stemmen. Niet voor mijn portemonnee, niet voor mijn toekomst, niet voor de toekomst van de generatie na ons.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 16:56:27 #66
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212787348
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:54 schreef Nober het volgende:
[naief]Fijn dat rechts de grenzen gaat sluiten en immigranten actief terug gaat sturen.[/naief]
ftfy

Maar er is een hele grote maar, rechts wil er wel wat aan doen. Die wil is er in ieder geval.

Links wil maar blijven staan onder die giertank, wachten tot die open gaat.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 17:03:02 #67
466913 Eightyone
Bejaarde millennial
pi_212787414
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:54 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ik zie werkelijk geen enkele reden meer om op links te stemmen. Niet voor mijn portemonnee, niet voor mijn toekomst, niet voor de toekomst van de generatie na ons.
Er is best wat op links/progressief aan te merken, maar de illusie dat je met Wilders aan het roer een betere toekomst krijgt heb ik niet. Z'n grondhouding vind ik sowieso al niet aangenaam.
pi_212787562
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:54 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Links is niet meer voor de arbeider en middenklasse. Links is voor de woke gemeenschap, allochtonen, nog meer import en nog meer vage klimaatmaatregelen. En als je het niet mee eens bent met ze, ben je een bruinhemd, putingeiler, klimaatwappie en in deze, wil je europa stuk.

Ik zie werkelijk geen enkele reden meer om op links te stemmen. Niet voor mijn portemonnee, niet voor mijn toekomst, niet voor de toekomst van de generatie na ons.
Ja, nou ja, dat is het eigenlijk wel.
  maandag 11 maart 2024 @ 17:18:23 #69
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212787623
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:54 schreef Red_85 het volgende:
Links is niet meer voor de arbeider en middenklasse.
Dit is gewoon onzin.

Anders ben je gewoon eerlijk en zeg je dat je rechts gaat stemmen vanwege immigratie of klimaat standpunten. Jouw keuze.

Maar de arbeider wordt 10x zo hard genaaid als je rechtse partijen het schip laat besturen. Dit is waarom het zo´n grote grap is als zieken en werkende armen op rechtse partijen stemmen. Omdat ze dan ook economisch rechts beleid als cadeautje terugkrijgen. Men schiet zichzelf gewoon in eigen voet.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 11 maart 2024 @ 17:19:39 #70
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212787645
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 16:50 schreef Red_85 het volgende:
Uitmaken voor putingeilers
Dat zijn FvD en PVV niet?
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212787970
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:18 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Dit is gewoon onzin.

Anders ben je gewoon eerlijk en zeg je dat je rechts gaat stemmen vanwege immigratie of klimaat standpunten. Jouw keuze.

Maar de arbeider wordt 10x zo hard genaaid als je rechtse partijen het schip laat besturen. Dit is waarom het zo´n grote grap is als zieken en werkende armen op rechtse partijen stemmen. Omdat ze dan ook economisch rechts beleid als cadeautje terugkrijgen. Men schiet zichzelf gewoon in eigen voet.
En toch he, en toch, stemmen ze rechts. Ook al beseffen ze dat ze zichzelf vaak echt wel dat ze op financieel vlak beter links zouden kunnen stemmen. Dat is dan altijd de schuld van extreemrechts en racisme/e.d., maar nooit hoor ik eens (m.u.v. enkele vrij genuanceerde users; denk aan @Straatcommando. ) iets van links wat lijkt op zelfreflectie. Hoe komt het toch dat die boodschap (dat je beter links kan stemmen als je erop vooruit wil gaan) niet goed overkomt? Ik bereid me vast voor op een ''ja, rechts schreeuwt gewoon te hard, en links is soft, dus komt er niet boven uit'' waar de schuld dus wéér enkel bij rechts komt te liggen. Het heeft er natuurlijk niks mee te maken dat ze zichzelf in de voet schieten door door te slaan rondom bepaalde thema's.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:19 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Dat zijn FvD en PVV niet?
Van FvD mag duidelijk zijn dat ze nogal gesteld zijn op Rusland.

Wat betreft PVV: Er is een reden, dat wanneer er gevraagd wordt om bewijzen dat de PVV zo enorm dol is op Poetin er vooral bronnen gepost worden van jaren geleden. Recentelijk kan je vooral uitspraken van een Wilders vinden die Rusland gewoon de agressor noemt. Ze willen misschien wat afschalen qua steun; maar dat staat in mijn visie niet gelijk aan het fan zijn van Rusland. Je kan de PVV aanvallen op zoveel zaken; ik snap nooit dat Rusland liefde erbij wordt gehaald.
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 17:44:13 #72
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212787978
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:19 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Dat zijn FvD en PVV niet?
Mensen die op de pvv stemmen zou ik niet zonder meer daaronder willen scharen. FvD'ers wel.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_212788016
Er staat nog een rekening open bij de ECB voor veel landen.
Rule of acquisition #214. Never begin a business negotiation on an empty stomach.
  maandag 11 maart 2024 @ 17:52:43 #74
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788109
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:44 schreef Straatcommando. het volgende:

[..]
Mensen die op de pvv stemmen zou ik niet zonder meer daaronder willen scharen. FvD'ers wel.
De mensen niet. Maar de partij (dus Wilders) heeft meerdere keren zijn bewondering uitgesproken.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 17:57:38 #75
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212788185
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:52 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
De mensen niet. Maar de partij (dus Wilders) heeft meerdere keren zijn bewondering uitgesproken.
Zeker, het speldje, de bezoekjes. Is allemaal wel helder en terug te vinden, maar ik heb niet het idee dat dat de reden is waarom mensen op de man stemmen itt FvD'ers die naar het lijkt allemaal full retard zijn gegaan(of al waren)
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_212788195
Achja geschiedenis herhaalt zich, etc.
pi_212788200
Welk oplossingen voor de problemen heeft populistisch rechts dan? (en nee ik ben niet links)
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 18:00:12 #78
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212788222
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:58 schreef Raw85 het volgende:
Welk oplossingen voor de problemen heeft populistisch rechts dan? (en nee ik ben niet links)
Geen. Of in ieder geval geen haalbare/werkbare oplossingen.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  maandag 11 maart 2024 @ 18:06:07 #79
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788288
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
En toch he, en toch, stemmen ze rechts. Ook al beseffen ze dat ze zichzelf vaak echt wel dat ze op financieel vlak beter links zouden kunnen stemmen.
Daar ben ik nog niet zo zeker van.

quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:43 schreef AlwaysHappy het volgende:
Hoe komt het toch dat die boodschap (dat je beter links kan stemmen als je erop vooruit wil gaan) niet goed overkomt? Ik bereid me vast voor op een ''ja, rechts schreeuwt gewoon te hard, en links is soft, dus komt er niet boven uit'' waar de schuld dus wéér enkel bij rechts komt te liggen. Het heeft er natuurlijk niks mee te maken dat ze zichzelf in de voet schieten door door te slaan rondom bepaalde thema's.
Doordat rechts van immigratie hun stokpaardje heeft gemaakt. En keiharde uitspraken er over hebben gedaan, waaronder hele bevolkingsgroepen onder 1 kam scheren. Dat laatste is vooral wat links weigert te doen.

En als je kijkt naar de afgelopen verkiezingsdebatten lijkt immigratie issue nummer 1 te zijn, terwijl het in werkelijkheid meevalt. Dat is inderdaad kut als je je ook wil inzetten voor andere belangrijke zaken zoals zorg, klimaat, en bestaanszekerheid, waar rechts meestal dan weer schijt aan heeft.

[ Bericht 0% gewijzigd door Harvest89 op 11-03-2024 18:16:11 ]
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212788306
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:41 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat iemand de huidige EU-politici weg wil is een ding. Maar als alternatief extreemrechtse Poetingeilers kiezen is toch echt een eigen keuze en verantwoordelijkheid. Men moet eens stoppen daar steeds maar voor te duiken.
Ik denk dat dit soort hysterisch taalgebruik een van de redenen is dat mensen afhaken van de "gevestigde partijen".

Alles wat afwijkt van wat de gevestigde partijen willen is altijd direct:

- extreemrechts
- Poetingeiler
- een gevaar voor de democratie
- fascistisch
- de opmaat naar een nieuwe holocaust
- etc.

Het moet altijd direct weer extreem worden versimpeld tot twee extremen. Ik schat de mensen hoger in. Die prikken daar moeiteloos doorheen en dan blijft er van het betoog niks over. Dus waar stem je dan op? Niet op links kan ik je vertellen.

Het lerend vermogen op links is echter nagenoeg nihil. De reactie op het naar rechts schuiven van de kiezer is nog harder schreeuwen dat het fascisten zijn en nog meer wokewaanzin omarmen.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788317
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Ik denk dat dit soort hysterisch taalgebruik een van de redenen is dat mensen afhaken van de "gevestigde partijen".
Ja nee van hysterisch taalgebruik maken figuren als Wilders zelden gebruik inderdaad
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 18:11:17 #82
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212788344
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:06 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Daar ben ik nog niet zo zeker van.
[..]
Doordat rechts van immigratie hun stokpaardje heeft gemaakt. En keiharde uitspraken er over hebben gedaan, waaronder hele bevolkingsgroepen onder 1 kam scheren. Dat laatste is vooral wat links weigert te doen.

En als je kijkt naar de afgelopen verkiezingsdebatten lijkt immigratie issue nummer 1 te zijn, terwijl het in werkelijkheid meevalt. Dat is inderdaad kut als je je ook wil inzetten voor andere belangrijke zaken zoals zorg, klimaat, en bestaanszekerheid. Waar rechts meestal dan weer schijt aan heeft.
Immigratie is al decennia lang een heet hangijzer. De onmacht en wil om er wat aan te doen ook. Dan krijg je uiteindelijk wel voedingsbodem voor pvv en FvD.
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  maandag 11 maart 2024 @ 18:11:24 #83
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212788345
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:03 schreef Eightyone het volgende:

[..]
Er is best wat op links/progressief aan te merken, maar de illusie dat je met Wilders aan het roer een betere toekomst krijgt heb ik niet. Z'n grondhouding vind ik sowieso al niet aangenaam.
Who says im voting for the wilders?
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_212788365
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:24 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Het is weer een soort herhaling van hetzelfde gewauwel. Maar dit topic gaat niet over D66 en hun door jou vermeende beleid. Het gaat over het steunen van extreemrechts.
[..]
Oke, hoe neem jij die? Leg maar eens uit waarom Poetin zo goed is en we hem vooral geen strobreed in de weg mogen leggen.
Het gaat niet om het steunen van extreemrechts. Het gaat om het steunen van rechtse partijen die een ander beleid voorstaan.

D66 vindt het extreemrechts. Dat maakt het geen feit.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788374
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:09 schreef Raw85 het volgende:

[..]
Ja nee van hysterisch taalgebruik maken figuren als Wilders zelden gebruik inderdaad
Dat klopt.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  Moderator / Redactie Sport maandag 11 maart 2024 @ 18:14:24 #86
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_212788387
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
- Poetingeiler
Nou ben ik het wel eens met de kern van je post, maar dit zijn ze helaas wel.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  maandag 11 maart 2024 @ 18:15:13 #87
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212788398
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:18 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Dit is gewoon onzin.

Anders ben je gewoon eerlijk en zeg je dat je rechts gaat stemmen vanwege immigratie of klimaat standpunten. Jouw keuze.

Maar de arbeider wordt 10x zo hard genaaid als je rechtse partijen het schip laat besturen. Dit is waarom het zo´n grote grap is als zieken en werkende armen op rechtse partijen stemmen. Omdat ze dan ook economisch rechts beleid als cadeautje terugkrijgen. Men schiet zichzelf gewoon in eigen voet.
Ik stem geen vvd, ik stem geen pvv, maar nevernooitniet meer pvda/gl en al zeker geen d66.
Maar op dit moment zou ik het land beter vertrouwen aan wilders dan aan jetten. Want pvv heeft in de afgelopen tijd meer gedaan voor armeren en de zorg. d66 is alleen aan het woken en de middenklasse verder de armoede aan het intrappen met hun klimaatverhaaltje.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_212788406
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:14 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Nou ben ik het wel eens met de kern van je post, maar dit zijn ze helaas wel.
Wie zijn "ze"?
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  Moderator / Redactie Sport maandag 11 maart 2024 @ 18:17:08 #89
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_212788422
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:16 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Wie zijn "ze"?
Baudet, Orban, die clown in Servië, Le Pen, AfD, Wilders in mindere mate.

Zo'n beetje alle hoofdrolspelers op ver-rechts die ik ken.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_212788428
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]. Want pvv heeft in de afgelopen tijd meer gedaan voor armeren en de zorg.
Noem eens wat dingen die de PVV bereikt heeft voor de armeren en de zorg?
  maandag 11 maart 2024 @ 18:18:37 #91
84430 kanovinnie
Wie dit leest is gek!
pi_212788436
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ik stem geen vvd, ik stem geen pvv, maar nevernooitniet meer pvda/gl en al zeker geen d66.
Maar op dit moment zou ik het land beter vertrouwen aan wilders dan aan jetten. Want pvv heeft in de afgelopen tijd meer gedaan voor armeren en de zorg. d66 is alleen aan het woken en de middenklasse verder de armoede aan het intrappen met hun klimaatverhaaltje.
Wilders is dan ook niet rechts…
Op dinsdag 25 augustus 2015 15:48 schreef Toekito het volgende:
de grootste schande van heel FOK! naast Fylax is Kano als mod.
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 18:19:28 #92
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212788446
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 17:18 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Dit is gewoon onzin.

Anders ben je gewoon eerlijk en zeg je dat je rechts gaat stemmen vanwege immigratie of klimaat standpunten. Jouw keuze.

Maar de arbeider wordt 10x zo hard genaaid als je rechtse partijen het schip laat besturen. Dit is waarom het zo´n grote grap is als zieken en werkende armen op rechtse partijen stemmen. Omdat ze dan ook economisch rechts beleid als cadeautje terugkrijgen. Men schiet zichzelf gewoon in eigen voet.
Hoewel je hier helemaal gelijk hebt zijn het ook die mensen die vaak eerste hand ervaring hebben met de uitwassen van de multiculturele samenleving. Denk aan het wonen in een zgn vogelaar/probleemwijk, zwarte scholen etc.

Niet dat dat het ineens wel logisch maakt, maar ik kan me nog wel een beetje inbeelden dat je je er niet zo fijn bij voelt als je wijk in minder dan een generatie tijd compleet van demografie en leefbaarheid veranderd
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
  maandag 11 maart 2024 @ 18:19:35 #93
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212788447
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:18 schreef kanovinnie het volgende:

[..]
Wilders is dan ook niet rechts…
Nee, dat is hij zeker niet nee. Economisch gezien totaal niet zelfs.

Maar in het narratief van @Hexagon is hij extreem rechts.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 18:20:12 #94
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788453
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:12 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Het gaat niet om het steunen van extreemrechts. Het gaat om het steunen van rechtse partijen die een ander beleid voorstaan.

D66 vindt het extreemrechts. Dat maakt het geen feit.
Le Pen en AfD zijn zeker fatsoenlijk rechts of zo.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212788454
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:17 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Baudet, Orban, die clown in Servië, Le Pen, AfD, Wilders in mindere mate.

Zo'n beetje alle hoofdrolspelers op ver-rechts die ik ken.
Baudet en Orban ben ik met je eens, Afd weet ik te weinig van, maar Wilders ben ik pertinent niet met je eens.

En voor partijen als BBB of NSC geldt ook niet dat ze Poetinlovers zijn.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788466
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:20 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Le Pen en AfD zijn zeker fatsoenlijk rechts of zo.
Want dat zijn de enige rechtse partijen in Europa? Wij kunnen in Nederland op Le Pen stemmen en extreemrechtse Grieken op AfD?
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788467
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:

Mijn stem gaat in elk geval niet naar een partij die asiel beschouwt als een zegen dat zoveel mogelijk gestimuleerd moet worden of waar we toch niets tegen kunnen doen. En ook niet naar een partij dat het klimaat boven alles plaatst en de negatieve gevolgen van maatregelen daarvoor negeert.
Hmmm, volgens mij bestaan zulke partijen ook niet.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
  maandag 11 maart 2024 @ 18:23:08 #98
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788481
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:15 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Ik stem geen vvd, ik stem geen pvv, maar nevernooitniet meer pvda/gl en al zeker geen d66.
Maar op dit moment zou ik het land beter vertrouwen aan wilders dan aan jetten. Want pvv heeft in de afgelopen tijd meer gedaan voor armeren en de zorg. d66 is alleen aan het woken en de middenklasse verder de armoede aan het intrappen met hun klimaatverhaaltje.
Is de vraag of je D66 als een linkse partij kunt wegzetten. Die zie ik meer als VVD light.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 11 maart 2024 @ 18:23:26 #99
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_212788485
Trouwens, als die VVD-ers nog een klein beetje verstand hebben, dan gooien ze nog per direct D66 uit hun Europese coalitie. Dit gaat ze namelijk stemmen kosten. Stem je VVD, krijg je D66 erbij.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  Moderator / Redactie Sport maandag 11 maart 2024 @ 18:23:38 #100
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_212788487
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Baudet en Orban ben ik met je eens, Afd weet ik te weinig van, maar Wilders ben ik pertinent niet met je eens.

En voor partijen als BBB of NSC geldt ook niet dat ze Poetinlovers zijn.
BBB is om hele andere redenen een belachelijk domme partij en NSC is niet populistisch. Wilders wordt in toom gehouden nu, maar het is geen geheim aan wiens kant ie staat.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  maandag 11 maart 2024 @ 18:25:18 #101
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788495
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:22 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Want dat zijn de enige rechtse partijen in Europa? Wij kunnen in Nederland op Le Pen stemmen en extreemrechtse Grieken op AfD?
Ik neem er twee als voorbeeld omdat het topic over Europa gaat.
Laten we het dan in Nederland houden. Zijn FvD en PVV fatsoenlijk bezig met alle uitspraken die ze onderhand hebben gedaan? Die term extreem komt niet zomaar uit de lucht vallen zoals jij denkt.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212788501
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef Nattekat het volgende:

[..]
BBB is om hele andere redenen een belachelijk domme partij en NSC is niet populistisch. Wilders wordt in toom gehouden nu, maar het is geen geheim aan wiens kant ie staat.
Of BBB dom is en NSC niet populistisch of extreemrechts ligt er maar net aan aan wie je het vraagt. En wat bedoel je met je opmerking over Wilders? Die heeft toch meermaals onomwonden aangegeven dat Poetin een schurk is die vervolgd moet worden?
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788534
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:25 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Ik neem er twee als voorbeeld omdat het topic over Europa gaat.
Laten we het dan in Nederland houden. Zijn FvD en PVV fatsoenlijk bezig met alle uitspraken die ze onderhand hebben gedaan? Die term extreem komt niet zomaar uit de lucht vallen zoals jij denkt.
Die term komt zeker niet uit de lucht vallen. Die term is op iedere nieuwe politieke partij geplakt die daadwerkelijk iets anders wil of een bedreiging begint te vormen voor de gevestigde partijen. Dus nee, die term komt zeker niet uit de lucht vallen, die term is de afgelopen 40 jaar een beproefde methode gebleken je tegenstander monddood te maken maar heeft nu zijn kracht verloren. Het werkt niet meer.

Ja, ik vind de PVV en FvD fatsoenlijk bezig. FvD is een splinterpartij die ik niet onfatsoenlijk vind maar wel compleet gestoorde standpunten , ik zal er dus niet op stemmen, maar onfatsoenlijk vind ik ze niet.

Of jij moet met onfatsoenlijk bedoelen dat ze een mening hebben die jij niet moet vinden kunnen, maar volgens mij ga jij niet over welke mening wel en niet toegestaan is.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788548
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als die VVD-ers nog een klein beetje verstand hebben, dan gooien ze nog per direct D66 uit hun Europese coalitie. Dit gaat ze namelijk stemmen kosten. Stem je VVD, krijg je D66 erbij.
Geen problemen mee hoor als VVD’er hier
  Moderator / Redactie Sport maandag 11 maart 2024 @ 18:37:02 #105
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_212788574
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:26 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Of BBB dom is en NSC niet populistisch of extreemrechts ligt er maar net aan aan wie je het vraagt. En wat bedoel je met je opmerking over Wilders? Die heeft toch meermaals onomwonden aangegeven dat Poetin een schurk is die vervolgd moet worden?
Alleen omhooggevallen arrogante progressievelingen noemen NSC populistisch, die nemen we niet echt serieus. En ik geloof best dat BBB stemmers zichzelf niet dom vinden
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_212788617
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:37 schreef Nattekat het volgende:

[..]
Alleen omhooggevallen arrogante progressievelingen noemen NSC populistisch, die nemen we niet echt serieus. En ik geloof best dat BBB stemmers zichzelf niet dom vinden
Spreek voor jezelf
pi_212788618
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.

En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Ik moet me eens in de partijprogramma's verdiepen. Hopelijk is er nog een partij te vinden die een veel hardere, agressievere koers wil varen tegen onderontwikkelde en misdadige barbarenvolkeren als de Russen, Palestijnen, Houthi's enz.
  maandag 11 maart 2024 @ 18:42:06 #108
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212788633
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:31 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Die term komt zeker niet uit de lucht vallen. Die term is op iedere nieuwe politieke partij geplakt die daadwerkelijk iets anders wil of een bedreiging begint te vormen voor de gevestigde partijen. Dus nee, die term komt zeker niet uit de lucht vallen, die term is de afgelopen 40 jaar een beproefde methode gebleken je tegenstander monddood te maken maar heeft nu zijn kracht verloren. Het werkt niet meer.

Ja, ik vind de PVV en FvD fatsoenlijk bezig. FvD is een splinterpartij die ik niet onfatsoenlijk vind maar wel compleet gestoorde standpunten , ik zal er dus niet op stemmen, maar onfatsoenlijk vind ik ze niet.

Of jij moet met onfatsoenlijk bedoelen dat ze een mening hebben die jij niet moet vinden kunnen, maar volgens mij ga jij niet over welke mening wel en niet toegestaan is.
Met fatsoenlijk bedoel ik inderdaad niet of ze nette herenschoenen en een goed verzorgd kapsel hebben.
Maar vanwege de compleet gestoorde standpunten die je zelf ook aanhaalt. Als een partij bijvoorbeeld meerdere malen heeft laten zien dat ze een bedreiging kunnen zijn voor voor de rechtstaat is het woord extreem wel gepast.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212788702
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als die VVD-ers nog een klein beetje verstand hebben, dan gooien ze nog per direct D66 uit hun Europese coalitie. Dit gaat ze namelijk stemmen kosten. Stem je VVD, krijg je D66 erbij.
VVD is juist de vreemde eend in de bijt bij de Europese fractie. Zijn te conservatief ervoor.
pi_212788740
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 15:28 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Weer duiken en rookgordijnen trekken. Verder praat je vooral in ongrijpbare holle containerbegrippen. Ook een bekende truuk om de inhoud te kunnen ontwijken.
Niets dan inhoud in mijn post, in tegenstelling tot die van jou. Je komt niet verder dan wat oorlogshitsend Poetinvriendjesgekrijs zoals we dat kennen van bijvoorbeeld het immers achterbakse D66.

quote:
Oorlog voorkomen kan prima. Gewoon niet de Oekraine binnenvallen als Rusland zijnde en hen zelf laten beslissen met wie ze vrienden willen zijn.
Ja, en Kim Jung UN kan zijn volk ook gewoon vrij laten, Saudi-Arabië kan gender affirming care betalen voor al zijn burgers en gastarbeiders,Xi Ping kan zijn sociaal kredietsysteem afbreken, al willen centrumrechts en uitgehoerd links ook zo'n systeem. Afijn, het is nog niet tot jou en jouw geestverwanten doorgedrongen dat we de wereld niet vanuit Nederland regeren en zeggen wat mensen elders zouden moeten doen nog niet betekent dat ze dat ook doen. Als Nederland en de EU hebben we doorgaans met minder democratische en minder beschaafde politici elder te maken al wordt dat verschil steeds kleiner en daar moet je dan dus effectief in opereren om oorlogen te voorkomen, niet alsof je een kind goed en kwaad aan het leren bent of als moderne predikant alsof het om milieu en gezondheid gaat.

quote:
Nee hoor, jij wilt dat soort politiek door extreemrechts te steunen. Maar anderen beschuldigen van jouw eigen slechtheden is een bekende extreemrechtse truuk. Daar trappen we niet in.
Het is alweer een tijdje andersom. De zogenaamd gematigde partijen zijn ook radicaal bezig waar het om de democratische rechtsstaat en totalitaire controlemiddelen gaat. Respect voor de democratie en dus het meningsverschil blijkt ook ver te zoeken. Mensen extreemrechts noemen omdat ze tegen nog meer massa-immigratie zijn werkt dan ook niet meer.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  maandag 11 maart 2024 @ 18:49:32 #111
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212788752
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Ik denk dat dit soort hysterisch taalgebruik een van de redenen is dat mensen afhaken van de "gevestigde partijen".

Alles wat afwijkt van wat de gevestigde partijen willen is altijd direct:

- extreemrechts
- Poetingeiler
- een gevaar voor de democratie
- fascistisch
- de opmaat naar een nieuwe holocaust
- etc.

Het moet altijd direct weer extreem worden versimpeld tot twee extremen. Ik schat de mensen hoger in. Die prikken daar moeiteloos doorheen en dan blijft er van het betoog niks over. Dus waar stem je dan op? Niet op links kan ik je vertellen.

Het lerend vermogen op links is echter nagenoeg nihil. De reactie op het naar rechts schuiven van de kiezer is nog harder schreeuwen dat het fascisten zijn en nog meer wokewaanzin omarmen.
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:12 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Het gaat niet om het steunen van extreemrechts. Het gaat om het steunen van rechtse partijen die een ander beleid voorstaan.

D66 vindt het extreemrechts. Dat maakt het geen feit.
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.

Ohja niet alleen D66 vind PVV, Afd of FN extreemrechts. Die partij maakt ook niet het nieuws. Dat vind iedereen behalve de partijen zelf.

Maar ieder kritisch tegengeluid moet zo veel mogelijk gesmoord worden uiteraard. Alleen nog maar lieve woordjes zeggen over extreemrechtse partijen.
pi_212788774
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:42 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Met fatsoenlijk bedoel ik inderdaad niet of ze nette herenschoenen en een goed verzorgd kapsel hebben.
Maar vanwege de compleet gestoorde standpunten die je zelf ook aanhaalt. Als een partij bijvoorbeeld meerdere malen heeft laten zien dat ze een bedreiging kunnen zijn voor voor de rechtstaat is het woord extreem wel gepast.
Ik vind dat PvDA/GroenLinks en D66 ook compleet gestoorde standpunten hebben die een bedreiging voor de rechtstaat vormen. Maakt dat hen extreem?
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  Forum Admin maandag 11 maart 2024 @ 18:53:13 #113
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212788780
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:49 schreef Hexagon het volgende:

[..]
[..]
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.

Ohja niet alleen D66 vind PVV, Afd of FN extreemrechts. Die partij maakt ook niet het nieuws. Dat vind iedereen behalve de partijen zelf.

1
Zoals het heel lang is gegaan met de multiculturele samenleving, (arbeids)migratie en andere zaken die een diepe invloed op ons land hebben gehad?
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_212788793
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Ik vind dat PvDA/GroenLinks en D66 ook compleet gestoorde standpunten hebben die een bedreiging voor de rechtstaat vormen. Maakt dat hen extreem?
Nee dat toont alleen aan dat jij geen idee hebt van wat een rechtsstaat inhoudt.
pi_212788797
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:49 schreef Hexagon het volgende:

[..]
[..]
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.

Ohja niet alleen D66 vind PVV, Afd of FN extreemrechts. Die partij maakt ook niet het nieuws. Dat vind iedereen behalve de partijen zelf.

Maar ieder kritisch tegengeluid moet zo veel mogelijk gesmoord worden uiteraard. Alleen nog maar lieve woordjes zeggen over extreemrechtse partijen.
Nou, noem dan eens een concreet punt met betrekking tot het beleid wat deze partijen voorstaan waar jij je zoveel zorgen om maakt? En hou het graag bij Nederlandse partijen.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788813
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:54 schreef Farenji het volgende:

[..]
Nee dat toont alleen aan dat jij geen idee hebt van wat een rechtsstaat inhoudt.
Ok, nou dat is dan maar zo. Je zal het er mee moeten doen want ook ik heb stemrecht.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  maandag 11 maart 2024 @ 18:56:32 #117
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212788825
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:48 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]
Niets dan inhoud in mijn post, in tegenstelling tot die van jou. Je komt niet verder dan wat oorlogshitsend Poetinvriendjesgekrijs zoals we dat kennen van bijvoorbeeld het immers achterbakse D66.
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.

quote:
Ja, en Kim Jung UN kan zijn volk ook gewoon vrij laten, Saudi-Arabië kan gender affirming care betalen voor al zijn burgers en gastarbeiders,Xi Ping kan zijn sociaal kredietsysteem afbreken, al willen centrumrechts en uitgehoerd links ook zo'n systeem. Afijn, het is nog niet tot jou en jouw geestverwanten doorgedrongen dat we de wereld niet vanuit Nederland regeren en zeggen wat mensen elders zouden moeten doen nog niet betekent dat ze dat ook doen. Als Nederland en de EU hebben we doorgaans met minder democratische en minder beschaafde politici elder te maken al wordt dat verschil steeds kleiner en daar moet je dan dus effectief in opereren om oorlogen te voorkomen, niet alsof je een kind goed en kwaad aan het leren bent of als moderne predikant alsof het om milieu en gezondheid gaat.
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.

Maar nu die oorlog er is ook geen reden om steeds te bukken voor Rusland.

quote:
Het is alweer een tijdje andersom. De zogenaamd gematigde partijen zijn ook radicaal bezig waar het om de democratische rechtsstaat en totalitaire controlemiddelen gaat. Respect voor de democratie en dus het meningsverschil blijkt ook ver te zoeken. Mensen extreemrechts noemen omdat ze tegen nog meer massa-immigratie zijn werkt dan ook niet meer.
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.
  maandag 11 maart 2024 @ 18:58:26 #118
323876 michaelmoore
I want to live a hundred years
pi_212788860
quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
D66 wil zielige mensen hier heen halen , niet mensen die werken willen
Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 72 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
pi_212788870
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:55 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Ok, nou dat is dan maar zo. Je zal het er mee moeten doen want ook ik heb stemrecht.
Inderdaad, het allerbeste argument tegen democratie is een gesprek met jou.
pi_212788899
Wat een geschreeuw weer hier.
Rule of acquisition #214. Never begin a business negotiation on an empty stomach.
pi_212788934
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:59 schreef Farenji het volgende:

[..]
Inderdaad, het allerbeste argument tegen democratie is een gesprek met jou.
Kijk, zo kennen we guurlinks weer. Alles wat afwijkt van de eigen mening moet snel verboden worden.
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
pi_212788936
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:56 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.
[..]
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.

Maar nu die oorlog er is ook geen reden om steeds te bukken voor Rusland.
[..]
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.
Onder rechts in Europa is geen meerderheid zoals jij noemt 'poetinvriendjes'. Die zal er ook niet komen als ze straks de meerderheid hebben, want onder links is de ruime meerderheid wel voorstander om Oekraine te blijven steunen.

Maar je loopt nu al het hele topic over poetinvriendjes te lullen terwijl al die kiezers echt niet daarom op rechts gaat stemmen.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  maandag 11 maart 2024 @ 19:04:32 #123
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212788939
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:54 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Nou, noem dan eens een concreet punt met betrekking tot het beleid wat deze partijen voorstaan waar jij je zoveel zorgen om maakt? En hou het graag bij Nederlandse partijen.
Nou bijvoorbeeld het ondermijnen van de rechtsstaat met al zijn uitspraken die rechters ondermijnen. In Polen en Hongarije zagen we de uitwerking al in de praktijk.
pi_212788966
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:04 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nou bijvoorbeeld het ondermijnen van de rechtsstaat met al zijn uitspraken die rechters ondermijnen. In Polen en Hongarije zagen we de uitwerking al in de praktijk.
En dan doel je op D66 rechters, dat hij dat noemt?
Don't quote me boy, cause I ain't said shit!
Send Banano to: ban_1drjycsqhpwa1i4uxo1mmqau6q8gibgbn6oabtub53zpcrabjunt3uscaqty
  maandag 11 maart 2024 @ 19:09:06 #125
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212788977
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
En dan doel je op D66 rechters, dat hij dat noemt?
Of ‘De rechtsstaat begraven’, ‘politiek proces’ en ‘laffe rechters’ als meneer zijn zin niet krijgt.

Zo iemand macht geven is zeer gevaarlijk voor een rechtsstaat.
pi_212788988
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:03 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]
Kijk, zo kennen we guurlinks weer. Alles wat afwijkt van de eigen mening moet snel verboden worden.
Wat nou verboden, waar haal je dat nou weer vandaan? :')
Het was een verwijzing naar de beroemde quote van Churchill, toch niet de meest linkse persoon dacht ik.
  maandag 11 maart 2024 @ 19:10:25 #127
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212788990
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Onder rechts in Europa is geen meerderheid zoals jij noemt 'poetinvriendjes'. Die zal er ook niet komen als ze straks de meerderheid hebben, want onder links is de ruime meerderheid wel voorstander om Oekraine te blijven steunen.
Dat maakt het geen goede reden om Poetinvriendjes te steunen.

quote:
Maar je loopt nu al het hele topic over poetinvriendjes te lullen terwijl al die kiezers echt niet daarom op rechts gaat stemmen.
Maar ze stemmen dus wel op Poetinvriendjes.
  maandag 11 maart 2024 @ 19:12:25 #128
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212789015
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:10 schreef Farenji het volgende:

[..]
Wat nou verboden, waar haal je dat nou weer vandaan? :')
Het was een verwijzing naar de beroemde quote van Churchill, toch niet de meest linkse persoon dacht ik.
Inb4 "Churchill was links."
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212789030
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:10 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat maakt het geen goede reden om Poetinvriendjes te steunen.
[..]
Maar ze stemmen dus wel op Poetinvriendjes.
In het begin was je nog wel enigszins goede argumenten aan het aandragen. Je Poetin namecalling begint nu een beetje op lagere school niveau te lijken.
pi_212789444
Tja oorzaak gevolg. Mensen zijn het zat dat er bepaalde dingen opgedrongen wordt en er niet geluisterd wordt. Links heeft niet gepresteerd, laat rechts het maar proberen.
  maandag 11 maart 2024 @ 19:53:43 #131
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212789654
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:44 schreef Fietsenrek het volgende:
Tja oorzaak gevolg. Mensen zijn het zat dat er bepaalde dingen opgedrongen wordt en er niet geluisterd wordt. Links heeft niet gepresteerd, laat rechts het maar proberen.
Zoals rechts het de afgelopen paar jaar heeft geprobeerd?
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212789716
Het is gewoon weer eens tijd voor een keiharde crisis
pi_212789807
Some people just want to watch the world burn.
pi_212789819
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:44 schreef Fietsenrek het volgende:
Tja oorzaak gevolg. Mensen zijn het zat dat er bepaalde dingen opgedrongen wordt en er niet geluisterd wordt. Links heeft niet gepresteerd, laat rechts het maar proberen.
Precies, laat rechts maar eens bewijzen dat zij arbeiders een stressloos bestaan gunnen.

[ Bericht 0% gewijzigd door torentje op 11-03-2024 20:01:56 (typefout) ]
pi_212789846
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.

En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Precies, rechts heeft het niet op vrijheid van meningsuiting. Openlijk voor Palestijnen zijn... brrr.. uitroeien die handel.

Democratie geldt alleen voor gelijkgestemden.
Allah Al Watan Al Malik
pi_212789961
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:00 schreef Farenji het volgende:
Some people just want to watch the world burn.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212790046
Gelukkig gaat de PVV nu echt alles veranderen.

Oh nee, ze moeten terugvallen op PvdA’ers als Plasterk en Putters omdat Gom toch een dubieus figuur bleek te zijn. Ze hebben het overgrote deel van hun programma al voordat de onderhandeling zijn begonnen overboord geflikkerd. Ze hebben het netwerk van VVD’ers en NSC’ers nodig omdat ze zelf vrijwel geen capabele mensen hebben.

Maar gelukkig zeggen ze wel waar het op staat!
  maandag 11 maart 2024 @ 20:10:35 #138
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212790077
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Is de vraag of je D66 als een linkse partij kunt wegzetten. Die zie ik meer als VVD light.
Economisch misshien. Klimaatmaatregelen en id politics totaal links.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 11 maart 2024 @ 20:11:22 #139
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212790099
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:09 schreef Raw85 het volgende:
Gelukkig gaat de PVV nu echt alles veranderen.

Oh nee, ze moeten terugvallen op PvdA’ers als Plasterk en Putters omdat Gom toch een dubieus figuur bleek te zijn. Ze hebben het overgrote deel van hun programma al voordat de onderhandeling zijn begonnen overboord geflikkerd. Ze hebben het netwerk van VVD’ers en NSC’ers nodig omdat ze zelf vrijwel geen capabele mensen hebben.

Maar gelukkig zeggen ze wel waar het op staat!
Nu al een aanfluiting, en dan hebben ze nog niet eens 1 dag geregeerd.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212790473
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:02 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Precies, rechts heeft het niet op vrijheid van meningsuiting. Openlijk voor Palestijnen zijn... brrr.. uitroeien die handel.

Democratie geldt alleen voor gelijkgestemden.
Je bent gewoon vrij om met je Pallie-vlag te blijven zwaaien hoor. Niemand gaat je daarin tegenhouden.
Het is alleen wat minder als politici van bijvoorbeeld GL je daarin gaan ondersteunen of zelf mee gaan doen.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212790856
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 19:53 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Zoals rechts het de afgelopen paar jaar heeft geprobeerd?
'rechts' ahum. VVD met D66, ChristenUnie en CDA. Allemaal rechtse invloeden. Rutte praatte rechts maar ging links.
pi_212790889
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:01 schreef torentje het volgende:

[..]
Precies, laat rechts maar eens bewijzen dat zij arbeiders een stressloos bestaan gunnen.
Het gaat niet om een stressloos bestaan, maar een normaal bestaan. Dat normale is al een tijdje zoek namelijk.
pi_212791009
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 18:56 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.
[..]
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.

Maar nu die oorlog er is ook geen reden om steeds te bukken voor Rusland.
[..]
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.
Als we die retoriek aanhouden, zijn de linkse rakkers die graag willen dat Israel opgeeft dan ook Hamas vriendjes? Of is dat toch anders?

Vraag hoef je niet te beantwoorden hoor, ik weet het antwoord al wel.
pi_212791113
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Het gaat niet om een stressloos bestaan, maar een normaal bestaan. Dat normale is al een tijdje zoek namelijk.
Torentje is nog steeds opzoek naar de gewone man.

Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
  maandag 11 maart 2024 @ 21:08:36 #145
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212791198
quote:
7s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:58 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Als we die retoriek aanhouden, zijn de linkse rakkers die graag willen dat Israel opgeeft dan ook Hamas vriendjes? Of is dat toch anders?

Vraag hoef je niet te beantwoorden hoor, ik weet het antwoord al wel.
Er zijn zeker Hamas vriendjes op dat spectrum.

Maar geen enkel excuus om voor een extreemrechtse partij te zijn. Het is opnieuw duiken.
pi_212791239
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:08 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Er zijn zeker Hamas vriendjes op dat spectrum.

Maar geen enkel excuus om voor een extreemrechtse partij te zijn. Het is opnieuw duiken.
Ik zeg ook niet dat het een excuus is om op een rechtse partij te stemmen. Mensen staan daar vrij in, daar is überhaupt geen excuus voor nodig. Ik wijs je er alleen op dat links nogal hypocriet kan zijn.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 11-03-2024 21:12:43 ]
  maandag 11 maart 2024 @ 21:13:04 #147
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212791246
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:37 schreef Hexagon het volgende:
Ah typische extreemrechtsen retoriek.
En wat is dit dan voor retoriek?

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is
  maandag 11 maart 2024 @ 21:16:30 #148
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212791288
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:13 schreef AchJa het volgende:

[..]
En wat is dit dan voor retoriek?
[..]

Anti extreemrechtse retoriek

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:12 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ik zeg ook niet dat het een excuus is om op een rechtse partij te stemmen. Mensen staan daar vrij in, daar is überhaupt geen excuus voor nodig. Ik wijs je er alleen op dat links nogal hypocriet kan zijn.
Nee, om hypocriet te zijn moet je een entiteit zijn en "links" is geen entiteit.

Sowieso cherrypicken om critici hypocriet te noemen is ook een klassieker in extreemrechtse propaganda.
  maandag 11 maart 2024 @ 21:17:55 #149
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212791304
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 14:09 schreef Hexagon het volgende:
Dat je blijkbaar daar voor in de plaats voor extreemrechtse Poetingeilers in de bres springt alsof het een logisch gevolg is is daarentegen wel relevant. Dat is het namelijk niet. Dat is het bekende wegduikgedrag van je.
Dus democratie is maar stom als men iets stemt wat niet in jouw persoonlijke kraam te pas komt begrijp ik?
  maandag 11 maart 2024 @ 21:18:35 #150
13456 AchJa
Shut up!!!
  maandag 11 maart 2024 @ 21:19:19 #151
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212791336
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:16 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Anti extreemrechtse retoriek
[..]
Nee, om hypocriet te zijn moet je een entiteit zijn en "links" is geen entiteit.

Sowieso cherrypicken om critici hypocriet te noemen is ook een klassieker in extreemrechtse propaganda.
Oh, links is geen entiteit, maar je hebt er geen issues mee om alles wat niet links af te doen hier als extreemrechts.
pi_212791372
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:02 schreef Mutant01 het volgende:

[..]
Precies, rechts heeft het niet op vrijheid van meningsuiting. Openlijk voor Palestijnen zijn... brrr.. uitroeien die handel.

Democratie geldt alleen voor gelijkgestemden.
"Voor de Palestijnen zijn" gaat wel wat stapjes verder dan "vrijheid van meningsuiting" hoor, da's gewoon schaamteloos en openlijk ondersteunen van terroristen. Net zo weerzinwekkend en verderfelijk als Baudet en zijn pro-Russische vijfde colonne.
  maandag 11 maart 2024 @ 21:24:04 #154
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212791394
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:17 schreef AchJa het volgende:

[..]
Dus democratie is maar stom als men iets stemt wat niet in jouw persoonlijke kraam te pas komt begrijp ik?
In een democratie is het ook gewoon legitiem om een mening te hebben over andermans keuzes.

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:19 schreef AchJa het volgende:

[..]
Rechts wel dan?
Nee

Partijen en organisaties die iets als standpunt hebben zeker wel.
  maandag 11 maart 2024 @ 21:25:59 #155
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212791422
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:20 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Oh, links is geen entiteit, maar je hebt er geen issues mee om alles wat niet links af te doen hier als extreemrechts.
Jij doet in deze post vooral of alles dat niet extreemrechts is "links" is

Dat is weer een van de zovele leugenachtige frames uit het extreemrechtse propaganda-handboek die je herhaalt.
  maandag 11 maart 2024 @ 21:29:00 #156
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212791462
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:20 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Oh, links is geen entiteit, maar je hebt er geen issues mee om alles wat niet links af te doen hier als extreemrechts.
Alles wat niet links is? Waar doet hij dat?
Ik vermoed dat hij doelt op PVV, FvD, en hun vergelijkbare Europese anti EU partijen. Heb hem hier niet horen zeiken op rechtse partijen zoals VVD D66 CDA SGP.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_212791511
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Het gaat niet om een stressloos bestaan, maar een normaal bestaan. Dat normale is al een tijdje zoek namelijk.
Wat is jouw definitie dan van een normaal bestaan voor arbeiders?
  maandag 11 maart 2024 @ 21:32:18 #158
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212791516
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:24 schreef Hexagon het volgende:

In een democratie is het ook gewoon legitiem om een mening te hebben over andermans keuzes.
Wees gewoon een kerel en draai niet om de hete brei heen met je vage gewauwel.

quote:
Nee

Partijen en organisaties die iets als standpunt hebben zeker wel.
Dus dan is het wel een "entiteit"???

Links heeft geen standpunten ofzo?
  maandag 11 maart 2024 @ 21:33:24 #159
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212791526
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:25 schreef Hexagon het volgende:

Dat is weer een van de zovele leugenachtige frames uit het extreemrechtse propaganda-handboek die je herhaalt.
Waar kan ik dat boek downloaden? Heeft het ook een ISBN?
  maandag 11 maart 2024 @ 21:37:37 #160
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212791615
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:32 schreef AchJa het volgende:

[..]
Wees gewoon een kerel en draai niet om de hete brei heen met je vage gewauwel.
Ja, volgens mij zeg ik nergens hier dat je er niet op zou mogen stemmen. Alleen dat het een enorm kutidee is om dat te doen. Volgens mij gewoon geheel toegestaan om die mening te hebben.

quote:
Dus dan is het wel een "entiteit"???

Links heeft geen standpunten ofzo?
Nee want "links" zijn geen afgebakende definities. Je kunt niet lid worden van "links" noch is er een structuur of organisatie die voor "links" precies bepaalt wat het doet en vind. Een brave PvdA-wethouder en een Bij1-kraker zijn beide "links" maar verder volstrekt niet compatibel.

Een politieke partij die uit aanwijsbare mensen bestaat en die een formeel vastgelegde koers heeft daarentegen wel.
pi_212791617
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:33 schreef AchJa het volgende:

[..]
Waar kan ik dat boek downloaden? Heeft het ook een ISBN?
9780395951057
  maandag 11 maart 2024 @ 21:49:17 #162
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_212791803
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:33 schreef AchJa het volgende:

[..]
Waar kan ik dat boek downloaden? Heeft het ook een ISBN?
9789073991859
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 11 maart 2024 @ 22:02:18 #163
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212792286
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 22:02 schreef AchJa het volgende:

[..]
[..]
:')
Tsja, het komt allemaal wel uit het boekje…
  maandag 11 maart 2024 @ 22:27:18 #165
13456 AchJa
Shut up!!!
  maandag 11 maart 2024 @ 22:36:54 #166
65846 Bocaj
47th President.
pi_212792584
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 22:27 schreef AchJa het volgende:

[..]
Ik zou het niet weten, heb het niet gelezen... Jij wel?
Ze zijn allemaal wel heel erg bezig met extreemrechtste boekjes voor mensen die zeggen dat ze er niks mee hebben :+
  maandag 11 maart 2024 @ 22:39:35 #168
420862 uitkeringsgenieter
Dat moet in je aard liggen
pi_212792589
Iets met water is nat enzo
Je bent een waardeloze agent.
pi_212792608
Eigen schuld dikke bult
U MAD?
pi_212792748
quote:
10s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:20 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Oh, links is geen entiteit, maar je hebt er geen issues mee om alles wat niet links af te doen hier als extreemrechts.
Volgens mij heeft Hexagon het niet over links gehad.

Hij gaat met een sloopkogel de discussie in, maar heeft in essentie niet ongelijk. De PVV is anno 2024 nog altijd dubbelzinnig naar Rusland, heeft openlijk toegegeven maar een hekel te hebben aan de rechtstaat en slaat na kritiek nogal hysterisch om zich heen op een manier die doet denken aan een Orban of Maduro.

Ik zie niet zo goed in hoe je, volgens sommige users, direct wappielinks moet zijn om je daar zorgen over te maken.
Incelfrikandel
pi_212792765
quote:
1s.gif Op maandag 11 maart 2024 22:59 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Volgens mij heeft Hexagon het niet over links gehad.

Hij gaat met een sloopkogel de discussie in, maar heeft in essentie niet ongelijk. De PVV is anno 2024 nog altijd dubbelzinnig naar Rusland, heeft openlijk toegegeven maar een hekel te hebben aan de rechtstaat en slaat na kritiek nogal hysterisch om zich heen op een manier die doet denken aan een Orban of Maduro.

Ik zie niet zo goed in hoe je, volgens sommige users, direct wappielinks moet zijn om je daar zorgen over te maken.
De enige die wild om zich heen aan het slaan is is Hexagon.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  dinsdag 12 maart 2024 @ 08:07:45 #172
405562 Erno-BE
Make the U.S.S.R. Great Again!
pi_212794243
Ik vind de Europese verkiezingen best een lastige. Ik wil graag een deel van de sancties tegen Rusland opheffen of in ieder geval afzwakken, aangezien het in mijn ogen hypocriet is, want er wordt wel gehandeld en gereisd met en naar landen waar de mensenrechten nog vele malen slechter zijn als in Rusland. Ook wil ik dat Oekraďne de komende 30 jaar geen lid wordt van de Europese Unie, omdat het land niet aan de basisvoorwaarden voldoet om lid te worden van de Europese Unie. Daarentegen heb ik geen probleem met lidmaatschap van de Westerlijke Balkanlanden op termijn.

Probleem is dat partijen als GroenLinks, PvdA, D66 en Volt de sancties tegen Rusland verder willen opschroeven en Oekraďne op termijn lid willen maken van de Europese Unie.

Partijen als de PVV en FvD nemen daarentegen klimaatverandering totaal niet serieus, zijn corrupt tot op het bod, buigen voor radicale boeren, zijn onvoorwaardelijk pro-Israël en hebben andere serieuze nadelen.

Ik denk dat het dan SP of PvdD wordt, afhankelijk van hun standpunten en campagne (geen Brusselmans-campagne net als vijf jaar geleden).

[ Bericht 2% gewijzigd door Erno-BE op 12-03-2024 08:13:12 ]
Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!
pi_212794346
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:31 schreef torentje het volgende:

[..]
Wat is jouw definitie dan van een normaal bestaan voor arbeiders?
Dat hangt ervan af hoe je dat bekijkt. Bekijk je het puur op het leven van Jan Alleman of echt op werkgebied?
pi_212794390
Ze worden democratisch gekozen. Dan moeten ze niet gaan janken maar eens gaan kijken hoe het zo gekomen dat die partijen populair zijn geworden. Dat komt namelijk niet in een paar maanden zomaar uit te lucht vallen.

Dat de PVV de grootst is geworden is ook een proces geweest dan al 10 jaar bezig was en dan durven mensen als Sigrid Kaag te roepen dat dat heen klap in het gezicht is voor de democratie, protesteren tegen de verkiezingsuitslag waarmee je democratie ondermijnd en dat terwijl die partij democratisch is gekozen.

quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:07 schreef Erno-BE het volgende:
Ik wil graag een deel van de sancties tegen Rusland opheffen of in ieder geval afzwakken, aangezien het in mijn ogen hypocriet is, want er wordt wel gehandeld en gereisd met en naar landen waar de mensenrechten nog vele malen slechter zijn als in Rusland.
Sancties tegen Rusland zijn niet vanwege de mensenrechten maar omdat zij een soeverein land aanvallen.

[ Bericht 17% gewijzigd door HSG op 12-03-2024 08:30:17 ]
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  dinsdag 12 maart 2024 @ 08:25:51 #175
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_212794414
Steeds verder van de burger af staan en regeren en dan verbaasd zijn dat er een reactie komt. Goh.
pi_212794440
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:25 schreef WheeledWarrior het volgende:
Steeds verder van de burger af staan en regeren en dan verbaasd zijn dat er een reactie komt. Goh.
Dit dus. Kijk maar naar D66. Ontzettend elitair gedragen, met de neus in de lucht neerkijken op de burger, niet luisteren, vreemd vinden dat de PVV wint en vervolgens het hardst janken als ze verliezen.
Yo tengo, tú tienes, Él/Ella tiene
  dinsdag 12 maart 2024 @ 08:31:14 #177
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212794463
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:16 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Anti extreemrechtse retoriek
[..]
Nee, om hypocriet te zijn moet je een entiteit zijn en "links" is geen entiteit.

Sowieso cherrypicken om critici hypocriet te noemen is ook een klassieker in extreemrechtse propaganda.
Jij bent wel een entiteit.

:')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 12 maart 2024 @ 08:33:34 #178
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212794484
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:25 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Jij doet in deze post vooral of alles dat niet extreemrechts is "links" is

Dat is weer een van de zovele leugenachtige frames uit het extreemrechtse propaganda-handboek die je herhaalt.
A_H extreem rechts?!

Oh my.. je bent wel heel erg uit vorm aan uet raken hoor.

Of is dit weer de standaard frame als je het met iemand niet eens bent. 'Je bent extreeeeem reeeeechts'.

Nog een keer: :')
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_212794676
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.

En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Klopt, links wil niks doen aan de asielimmigratie en steunt antisemitisme. Links is gedoemd om te verdwijnen in de vergetelheid.
Ik discrimineer niet, voor mij zijn alle mensen met een rare mening gelijk
pi_212794956
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:18 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Dat hangt ervan af hoe je dat bekijkt. Bekijk je het puur op het leven van Jan Alleman of echt op werkgebied?
Ik bedoel, hoe het leven van arbeiders er dan volgens jou moet uitzien.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 09:24:31 #181
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212794973
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:31 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Jij bent wel een entiteit.

:')
Zeker, als persoon ben ik een entiteit

quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:33 schreef Red_85 het volgende:

[..]
A_H extreem rechts?!

Oh my.. je bent wel heel erg uit vorm aan uet raken hoor.

Of is dit weer de standaard frame als je het met iemand niet eens bent. 'Je bent extreeeeem reeeeechts'.

Nog een keer: :')
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat hij extreemrechtse propaganda frames herhaalt.

Goochelen met entiteiten is daar een onderdeel van.

[ Bericht 1% gewijzigd door Hexagon op 12-03-2024 09:31:28 ]
  dinsdag 12 maart 2024 @ 09:45:27 #182
168739 Red_85
'echt wel'
pi_212795167
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 09:24 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Zeker, als persoon ben ik een entiteit
[..]
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat hij extreemrechtse propaganda frames herhaalt.

Goochelen met entiteiten is daar een onderdeel van.
Nu je keutel terugtrekken.
Laf!
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_212795231
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 09:23 schreef torentje het volgende:

[..]
Ik bedoel, hoe het leven van arbeiders er dan volgens jou moet uitzien.
Een leven waarbij Jan Alleman niet helemaal wordt uitgekleed ten behoeve van Europa. Waarbij Jan gewoon een betaalbare woning kan krijgen. Jan niet bang hoeft te zijn voor zijn veiligheid omdat er een stroom overlastgevende gelukszoekers hierheen komen.
Stikstofgekte, waarbij zeker wel wat gedaan moet worden, maar niet onze voedselvoorziening hard moeten worden aangepakt. Wil je zelfstandig en onafhankelijk blijven van andere landen, zal hier echt een goede aanpak in moeten komen.

Enz enz.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 10:20:06 #184
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_212795530
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:44 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wederom een post vol excuses en wegduikgedrag. Je hoeft niet op een linkse partij te stemmen. Echter is kiezen voor een extreemrechtse partij wel jouw verantwoordelijkheid. En de gevolgen dus ook. Er is geen enkel excuus dat je niet anders zou kunnen.
Je doet de hele tijd alsof mensen geen verantwoording nemen voor hun stemgedrag. Ik vraag me af waar je dat idee vandaan hebt gehaald? Volgens mij zijn de meeste kiezers ( links en rechts) zich heel bewust van de standpunten van de partijen waar ze op kiezen en accepteren ze daar ook de gevolgen van. Het probleem lijkt mij meer dat jij de gevolgen van de keuze van rechtse kiezers niet kunt accepteren, tsja, dat heb je wel eens in een democratie als je aan de verliezende kant staat.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
  dinsdag 12 maart 2024 @ 10:29:24 #185
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212795610
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 10:20 schreef nixxx het volgende:

[..]
Je doet de hele tijd alsof mensen geen verantwoording nemen voor hun stemgedrag. Ik vraag me af waar je dat idee vandaan hebt gehaald? Volgens mij zijn de meeste kiezers ( links en rechts) zich heel bewust van de standpunten van de partijen waar ze op kiezen en accepteren ze daar ook de gevolgen van.
Nou ik lees bitter weinig verantwoording. Ik lees vooral "links" dit en "gevestigde partijen" dat. En niet waarom het een goed idee is hier een soort Hongarije, Rusland of Turkije te worden. Als dat stelselmatig wordt ontweken of goedgepraat dan heeft dat niet zoveel met bewustzijn te maken.

quote:
Het probleem lijkt mij meer dat jij de gevolgen van de keuze van rechtse kiezers niet kunt accepteren, tsja, dat heb je wel eens in een democratie als je aan de verliezende kant staat.
Ik vind extreemrechts beleid inderdaad volledig kut en laat dat graag luidkeels weten. Maar ik begrijp inderdaad dat vrijheid van meningsuiting net ietsje meer geldt voor extreemrechtse personen.
pi_212795759
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 10:29 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ik vind extreemrechts beleid inderdaad volledig kut en laat dat graag luidkeels weten.
Extreemlinks beleid is voor jou wel aanvaardbaar?
Ik discrimineer niet, voor mij zijn alle mensen met een rare mening gelijk
  dinsdag 12 maart 2024 @ 11:09:33 #187
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212796021
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 10:42 schreef Erik_Groen het volgende:

[..]
Extreemlinks beleid is voor jou wel aanvaardbaar?
Dat is nergens uit mijn posts te halen en wederom een soort duik-reactie. Sowieso gaat dit topic niet over extreemlinks.

Ik ben dol op centristische realpolitik en heb een hekel aan extreem beleid.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 11:32:06 #188
54837 nixxx
NIET broer van TD
pi_212796212
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 10:29 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nou ik lees bitter weinig verantwoording. Ik lees vooral "links" dit en "gevestigde partijen" dat. En niet waarom het een goed idee is hier een soort Hongarije, Rusland of Turkije te worden. Als dat stelselmatig wordt ontweken of goedgepraat dan heeft dat niet zoveel met bewustzijn te maken.
[..]
Ik vind extreemrechts beleid inderdaad volledig kut en laat dat graag luidkeels weten. Maar ik begrijp inderdaad dat vrijheid van meningsuiting net ietsje meer geldt voor extreemrechtse personen.
Dat links dit/dat is meer verklarend dan afschuivend vind ik. Dat het hier een Hongarije of Rusland zou moeten worden, dat is denk ik je eigen projectie.

Je mag je mening vrijelijk uiten, maar dat je kritiek en weerstand krijgt op de inhoud en vorm moet je dan ook maar accepteren. Zo doen we dat in een democratie wanneer we discussiëren.
ik ben niet gek.. ik ben volstrekt niet gek, ik ben helemaal niet gek... ik ben een nagemaakte gek
gooi alles weg neem een besluit, doe als het moet alles opnieuw
pi_212796215
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat is nergens uit mijn posts te halen en wederom een soort duik-reactie. Sowieso gaat dit topic niet over extreemlinks.

Ik ben dol op centristische realpolitik en heb een hekel aan extreem beleid.
Je zegt telkens dat links niets met dit topic te maken heeft, maar er is wel degelijk een connectie natuurlijk. Rechtste partijen worden groter, en daar is paniek over. Dan zou ik me gaan afvragen (helemaal als ik onderdeel zou zijn van een linkse partij die ervan overtuigd is dat zijn partij het beste zou zijn voor de meeste mensen) hoe dat nou is gekomen. De rol van links (maar ook van midden partijen) speelt dan gewoon mee, hoe hard er wel niet geroepen wordt dat links niet relevant is voor de discussie.

Het is echt niet de volledige schuld van linkse partijen in Europa dat rechts in opkomst is, maar doen alsof het helemaal geen rol speelt is wederom een voorbeeld van kop in het zand steken. Maar dat zal je wel weer af doen als extreemrechtste propaganda zodat je rustig de rol van links kan blijven negeren.

En for what it’s worth: nee, ik ben niet extreemrechts. Vrij links op bepaalde thema’s, bij andere thema’s vrij rechts. Soms progressief, soms wat meer conservatief. Ik heb alleen niks met doorslaan rondom bepaalde thema’s; of dat nou gebeurd door een Forum, of door een GL. Laatste keer heb ik VVD gestemd; keren ervoor vaak SP.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 12-03-2024 11:36:23 ]
  dinsdag 12 maart 2024 @ 11:45:39 #190
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212796377
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:32 schreef nixxx het volgende:

[..]
Dat links dit/dat is meer verklarend dan afschuivend vind ik. Dat het hier een Hongarije of Rusland zou moeten worden, dat is denk ik je eigen projectie.
Nee dat is wat meerdere analisten vrezen. En dat wordt stelselmatig ontweken door velen.

quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:32 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Je zegt telkens dat links niets met dit topic te maken heeft, maar er is wel degelijk een connectie natuurlijk. Rechtste partijen worden groter, en daar is paniek over. Dan zou ik me gaan afvragen (helemaal als ik onderdeel zou zijn van een linkse partij die ervan overtuigd is dat zijn partij het beste zou zijn voor de meeste mensen) hoe dat nou is gekomen. De rol van links (maar ook van midden partijen) speelt dan gewoon mee, hoe hard er wel niet geroepen wordt dat links niet relevant is voor de discussie.

Het is echt niet de volledige schuld van linkse partijen in Europa dat rechts in opkomst is, maar doen alsof het helemaal geen rol speelt is wederom een voorbeeld van kop in het zand steken. Maar dat zal je wel weer af doen als extreemrechtste propaganda zodat je rustig de rol van links kan blijven negeren.
Nee er wordt een soort logische koppeling geframed dat als je ontevreden bent over "links" (zonder duidelijke definitie) of gevestigde partijen, dat je dan op een extreemrechtse partij zou stemmen.

Maar die frame is zo logisch niet. De verantwoordelijkheid van andere partijen is of mensen wel of niet op ze stemmen. Het is de verantwoordelijkheid van die kiezer zelf wat het alternatief is. Er zijn meerdere keuzes mogelijk dus de frame dat er geen andere keuze is dat is een leugen.

Het voortdurend pamperen van die kiezers en doen alsof het normaal is, maakt het ook normaal. Terwijl het eigenlijk gewoon goedpraterij van destructief gedrag is. Dat mag wel eens wat meer aan de kaak worden gesteld.

quote:
En for what it’s worth: nee, ik ben niet extreemrechts. Vrij links op bepaalde thema’s, bij andere thema’s vrij rechts. Soms progressief, soms wat meer conservatief. Ik heb alleen niks met doorslaan rondom bepaalde thema’s; of dat nou gebeurd door een Forum, of door een GL. Laatste keer heb ik VVD gestemd; keren ervoor vaak SP.
Je zal het vast niet zijn maar extreemrechtse partijen vinden het vast leuk dat je hun frames verspreid.
pi_212796388
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 09:50 schreef Fietsenrek het volgende:

[..]
Een leven waarbij Jan Alleman niet helemaal wordt uitgekleed ten behoeve van Europa. Waarbij Jan gewoon een betaalbare woning kan krijgen. Jan niet bang hoeft te zijn voor zijn veiligheid omdat er een stroom overlastgevende gelukszoekers hierheen komen.
Stikstofgekte, waarbij zeker wel wat gedaan moet worden, maar niet onze voedselvoorziening hard moeten worden aangepakt. Wil je zelfstandig en onafhankelijk blijven van andere landen, zal hier echt een goede aanpak in moeten komen.

Enz enz.
Hoe wordt jann uitgekleed door europa, met een kosten post van 1,7% van het bnp? Jan heeft nooit een eigen huis kunnen kopen en woonde in de jaren 60/70 met 8 kinderen in een arbeiderswoningtje met stapelbedden in de huiskamer. jan heeft het nog nooit zo goed gehad. Jan kreeg in de jaren 80 massaal linkse subsidies om een huis te kopen, toen betaalde de rijke nog 80% belasting.

Leuk al die anti eu geblaat.

Maar laten weer eerst eens de zogenaamde op mars vanrechts analyseren. Neem wilders: is in de debatten 80% genuanceerder over nexit (letterlijk het woord vermeden tijdens de debatten), Le penn geen frexit meer,
de opkomst van rechts zweden gewoon pro eu, enz. Geen partij is sinds brexit massaal op de anti eu trom gegaan en heeft daar winst meegepakt.

Dus ten eeste van die rechste partijen zijn niet anti eu. maar wel gewoon klassiek rechts. en deze opmars past heel gewoon bij het ouder worden van bevolking (dus die worden conservatiever vanaf 50-55 jaar,)
pi_212796457
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:46 schreef Korenfok het volgende:

[..]
Hoe wordt jann uitgekleed door europa, met een kosten post van 1,7% van het bnp? Jan heeft nooit een eigen huis kunnen kopen en woonde in de jaren 60/70 met 8 kinderen in een arbeiderswoningtje met stapelbedden in de huiskamer. jan heeft het nog nooit zo goed gehad. Jan kreeg in de jaren 80 massaal linkse subsidies om een huis te kopen, toen betaalde de rijke nog 80% belasting.

Leuk al die anti eu geblaat.

Maar laten weer eerst eens de zogenaamde op mars vanrechts analyseren. Neem wilders: is in de debatten 80% genuanceerder over nexit (letterlijk het woord vermeden tijdens de debatten), Le penn geen frexit meer,
de opkomst van rechts zweden gewoon pro eu, enz. Geen partij is sinds brexit massaal op de anti eu trom gegaan en heeft daar winst meegepakt.

Dus ten eeste van die rechste partijen zijn niet anti eu. maar wel gewoon klassiek rechts. en deze opmars past heel gewoon bij het ouder worden van bevolking (dus die worden conservatiever vanaf 50-55 jaar,)
Anti-EU betekent allang niet meer dat men uit de EU wil stappen. Die fout hebben we wel geleerd van de Britten.
Het betekent wel een rem op verdere eenwording. Een stop op bindende verdragen en strengere maatregelen.
En meer autonomie voor de individuele lidstaten.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212796595
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Anti-EU betekent allang niet meer dat men uit de EU wil stappen.
Dus zijn ze niet meer anti-eu.

Wanneer Omzicht een nieuw soortr bestuursvorm wil, dan is omtzicht anti nederland?


quote:
Die fout hebben we wel geleerd van de Britten.
Het betekent wel een rem op verdere eenwording. Een stop op bindende verdragen en strengere maatregelen.
En meer autonomie voor de individuele lidstaten.

Er komt geen rem op eenwording, juist die rechtse partijen gaan voor meer eenwording zorgen, want hun stokpaardje kan alleen opgelost worden dmv europese consensus........

ps eenwording bedoel ik: betsuurlijk, niet cultureel.
pi_212796669
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:45 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nee dat is wat meerdere analisten vrezen. En dat wordt stelselmatig ontweken door velen.
[..]
Nee er wordt een soort logische koppeling geframed dat als je ontevreden bent over "links" (zonder duidelijke definitie) of gevestigde partijen, dat je dan op een extreemrechtse partij zou stemmen.

Maar die frame is zo logisch niet. De verantwoordelijkheid van andere partijen is of mensen wel of niet op ze stemmen. Het is de verantwoordelijkheid van die kiezer zelf wat het alternatief is. Er zijn meerdere keuzes mogelijk dus de frame dat er geen andere keuze is dat is een leugen.

Het voortdurend pamperen van die kiezers en doen alsof het normaal is, maakt het ook normaal. Terwijl het eigenlijk gewoon goedpraterij van destructief gedrag is. Dat mag wel eens wat meer aan de kaak worden gesteld.
[..]
Je zal het vast niet zijn maar extreemrechtse partijen vinden het vast leuk dat je hun frames verspreid.
Nja, als ik niet tevreden ben met de standpunten van bepaalde partijen dan vind ik het logisch dat je verder kijkt naar iets wat wel bij je past.

Maar ik vind het wel apart dat partijen (nu is dat links, maar rechts doet het ook zat) in de slachtofferrol springen (‘rechts wordt groter en het overkomt ons allemaal, paniek, laten we elkaars hand vast houden’) zonder stil te staan bij de eigen rol. Vergelijk het met een bedrijf. Als je opeens klanten verliest aan een concurrent dan zou ik me gaan afvragen waarom ze overstappen en wat IK kan doen om die mensen terug te krijgen. Effectiever dan in een hoekje te huilen omdat die andere winkel zo fout is. Als je als ondernemer er zo in gaat staan dan ga je heel snel failliet.
pi_212796921
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat is nergens uit mijn posts te halen en wederom een soort duik-reactie. Sowieso gaat dit topic niet over extreemlinks.

Ik ben dol op centristische realpolitik en heb een hekel aan extreem beleid.
Die rare asielpolitiek stoppen die we nu hebben gecreëerd vind ik geen extreem beleid, eerder normaal. Al die mensen die verdrinken voor een kans op levenslang gratis woning en uitkering, en de smokkelaars daar rijk aan worden. Voor Wilders' andere stokpaardjes kan ik idd ook niet warm voor worden, maar veel daarvan zijn nou ook weer niet zooo extreem.
pi_212796935
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:14 schreef AlwaysHappy het volgende:
Maar ik vind het wel apart dat partijen (nu is dat links, maar rechts doet het ook zat) in de slachtofferrol springen (‘rechts wordt groter en het overkomt ons allemaal, paniek, laten we elkaars hand vast houden’) zonder stil te staan bij de eigen rol.
Het totale gebrek aan zelfreflectie is inderdaad stuitend en zelfs buitengewoon zorgwekkend te noemen. De facto is het gewoon een bevestiging van de onderliggende kritiek die aan het uitwijken naar de flanken ten grondslag ligt, namelijk een totale disconnectie tussen de bevolking en de politiek. Dat het één keer gebeurt dat je een goed verhaal hebt, maar het niet weet te verkopen, dat kan. Maar je eerste reactie zou toch moeten zijn: wat kan ik beter doen, wat heb ik fout gedaan? Nu is dat soort eigen verantwoordelijkheid nemen sowieso inherent wat lastig voor de linkerflank, maar het neemt nu wel wat sneue proporties aan. Kok kon het, Bos kon het, Rosenmöller in beperkte mate, get a grip en make it happen zou ik zeggen. Begin eerst eens met het erkennen dat poppetjes uitmaken en je dus niet Timmermans je kopman maakt of Marijnissen je topvrouw, maar een bijtertje die kan verkopen. Da's alvast stap één.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  dinsdag 12 maart 2024 @ 12:48:44 #197
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_212797057
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:36 schreef nostra het volgende:

[..]
Het totale gebrek aan zelfreflectie is inderdaad stuitend en zelfs buitengewoon zorgwekkend te noemen. De facto is het gewoon een bevestiging van de onderliggende kritiek die aan het uitwijken naar de flanken ten grondslag ligt, namelijk een totale disconnectie tussen de bevolking en de politiek. Dat het één keer gebeurt dat je een goed verhaal hebt, maar het niet weet te verkopen, dat kan. Maar je eerste reactie zou toch moeten zijn: wat kan ik beter doen, wat heb ik fout gedaan? Nu is dat soort eigen verantwoordelijkheid nemen sowieso inherent wat lastig voor de linkerflank, maar het neemt nu wel wat sneue proporties aan. Kok kon het, Bos kon het, Rosenmöller in beperkte mate, get a grip en make it happen zou ik zeggen. Begin eerst eens met het erkennen dat poppetjes uitmaken en je dus niet Timmermans je kopman maakt of Marijnissen je topvrouw, maar een bijtertje die kan verkopen. Da's alvast stap één.
Timmermans is ook gewoon een salonsocialist die mijlenver van de straat afstaat.
pi_212797088
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
Timmermans is ook gewoon een salonsocialist die mijlenver van de straat afstaat.
Ja, precies dat dus. Dat dat overduidelijke probleem (D66 had datzelfde met Kaag, hoewel dat de eerste keer nog goed ging dankzij Jetten - die naar ik eerlijk moet toegeven ontzettend gegroeid is) niet door henzelf ingezien wordt is me echt een groot raadsel. Het is geen kwantum-mechanica of zo.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  dinsdag 12 maart 2024 @ 12:56:33 #199
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_212797167
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:52 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Anti-EU betekent allang niet meer dat men uit de EU wil stappen. Die fout hebben we wel geleerd van de Britten.
Het betekent wel een rem op verdere eenwording. Een stop op bindende verdragen en strengere maatregelen.
En meer autonomie voor de individuele lidstaten.
Dit. Waarom wordt deze kwestie telkens weer zo zwart/wit gesteld?

Ik zelf wil een sobere EU, die zich focust op haar kerntaken en die vooral niet nóg meer macht moet krijgen. Haal die kleptocratische trekjes weg.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 12:56:58 #200
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797170
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:45 schreef Hexagon het volgende:
Nee er wordt een soort logische koppeling geframed dat als je ontevreden bent over "links" (zonder duidelijke definitie) of gevestigde partijen, dat je dan op een extreemrechtse partij zou stemmen.
Op welke extreemrechtse partijen kunnen wij (hier in Nederland) dan stemmen bij de aankomende verkiezingen? Welke partij(en) zijn in jouw ogen dan extreemrechts?

En ik blijf dat "entiteiten" verhaal van je maar vaag vinden met je:

quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 21:16 schreef Hexagon het volgende:
Nee, om hypocriet te zijn moet je een entiteit zijn en "links" is geen entiteit.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 12:58:01 #201
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212797180
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:14 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Nja, als ik niet tevreden ben met de standpunten van bepaalde partijen dan vind ik het logisch dat je verder kijkt naar iets wat wel bij je past.
Nou blijkbaar past dan extreemrechts beleid. Dat is dan een bewuste keuze waar wel eens wat meer inhoudelijk tegengas op mag komen.

quote:
Maar ik vind het wel apart dat partijen (nu is dat links, maar rechts doet het ook zat) in de slachtofferrol springen (‘rechts wordt groter en het overkomt ons allemaal, paniek, laten we elkaars hand vast houden’) zonder stil te staan bij de eigen rol. Vergelijk het met een bedrijf. Als je opeens klanten verliest aan een concurrent dan zou ik me gaan afvragen waarom ze overstappen en wat IK kan doen om die mensen terug te krijgen. Effectiever dan in een hoekje te huilen omdat die andere winkel zo fout is. Als je als ondernemer er zo in gaat staan dan ga je heel snel failliet.
Wel als er een ongelijk speelveld is doordat die andere winkel klanten wint met leugens en via truuks loopt te verhullen dat zijn producten allerlei schadelijke bij-effecten hebben.

Dat wordt steeds maar weer ontweken.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:01:00 #202
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212797226
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:36 schreef nostra het volgende:

[..]
Het totale gebrek aan zelfreflectie is inderdaad stuitend en zelfs buitengewoon zorgwekkend te noemen. De facto is het gewoon een bevestiging van de onderliggende kritiek die aan het uitwijken naar de flanken ten grondslag ligt, namelijk een totale disconnectie tussen de bevolking en de politiek. Dat het één keer gebeurt dat je een goed verhaal hebt, maar het niet weet te verkopen, dat kan. Maar je eerste reactie zou toch moeten zijn: wat kan ik beter doen, wat heb ik fout gedaan? Nu is dat soort eigen verantwoordelijkheid nemen sowieso inherent wat lastig voor de linkerflank, maar het neemt nu wel wat sneue proporties aan. Kok kon het, Bos kon het, Rosenmöller in beperkte mate, get a grip en make it happen zou ik zeggen. Begin eerst eens met het erkennen dat poppetjes uitmaken en je dus niet Timmermans je kopman maakt of Marijnissen je topvrouw, maar een bijtertje die kan verkopen. Da's alvast stap één.
Nee, ook hier ontbreekt de stap die steeds wordt ontweken.

Men kan Timmermans, Marijnissen of Kaag waardeloze politici vinden. Daar zijn die partijen verantwoordelijk voor.

Maar het alternatief daarvoor is toch echt de verantwoordelijkheid van die kiezer zelf. En velen doen of het dan logisch zou zijn voor extreem-rechts te kiezen, wat dus niet zo is. En dat wordt steeds ontweken en met de mantel der liefde bedekt. Dan moet eens ophouden.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:02:17 #203
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212797256
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:56 schreef AchJa het volgende:

[..]
Op welke extreemrechtse partijen kunnen wij (hier in Nederland) dan stemmen bij de aankomende verkiezingen? Welke partij(en) zijn in jouw ogen dan extreemrechts?

En ik blijf dat "entiteiten" verhaal van je maar vaag vinden met je:
[..]

De PVV en de FvD. Duidelijk afgebakende organisaties met aanwijsbare mensen en een vastgestelde set aan daden en standpunten.

Er bestaat geen partij, organisatie of politicus die "links" of "rechts" heet.
pi_212797382
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:01 schreef Hexagon het volgende:
Nee, ook hier ontbreekt de stap die steeds wordt ontweken.
Dat zijn geen stappen, dat zijn twee afzonderlijke verschijnselen. Het falen van (centrum-)links is hun verantwoordlijkheid en dus ook hun probleem om op te lossen. Waar de kiezer vervolgens op kiest is zijn keuze inderdaad en daar mag je nog een waardeoordeel over hebben ook, maar dat is een fait accompli. Het enige wat links kan doen is aan zichzelf werken, schoppen tegen de vermeende domheid van anderen is het stomste wat ze kunnen doen. En stop eens met de PVV extreemrechts te noemen, ik blijf het plaatje niet posten.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:18:53 #205
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797466
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:02 schreef Hexagon het volgende:
De PVV en de FvD. Duidelijk afgebakende organisaties met aanwijsbare mensen en een vastgestelde set aan daden en standpunten.
Vwb de FvD kan ik er nog wel in meegaan maar die club is eerder volledig debiel geworden, daarbij zijn ze ook compleet gemarginaliseerd. De PVV "extreemrechts" noemen is echter bullshit van de bovenste plank. Als je het over "extreemrechts" hebt dan heb je het over de NVU, CP-86, CD, NA, Nieuw Rechts en dat soort partijen en afsplitsingen van.

Dus nogmaals de vraag, wanneer vind jij een partij "extreemrechts"? Waar ligt bij jou de grens van rechts naar extreemrechts?

quote:
Er bestaat geen partij, organisatie of politicus die "links" of "rechts" heet.
Daar wordt het allemaal niet veel duidelijker van he.
pi_212797562
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:56 schreef thedeedster het volgende:

[..]
Dit. Waarom wordt deze kwestie telkens weer zo zwart/wit gesteld?

Ik zelf wil een sobere EU, die zich focust op haar kerntaken en die vooral niet nóg meer macht moet krijgen. Haal die kleptocratische trekjes weg.
Dat zie je bij alle grote onderwerpen wel op het internet (mensen in mijn omgeving zijn gelukkig een stuk genuanceerder). Commentaar op Israël? Hamas aanhanger. Commentaar op de Corona aanpak? Wappie. Commentaar op het klimaat beleid omdat je vind dat het wel iets minder mag? Klimaatontkenner. Enig commentaar richting alle steun voor Oekraďne? Poetingeiler. Wil je meer beperkingen voor asielzoekers? Racist. Commentaar op links? Extreem-rechts. Voorstander van wat meer klimaat maatregelen? Klimaatdrammer. Zwart/wit denken is nou eenmaal het makkelijkste en op het internet, als anonieme user, gaat dat nog net even wat makkelijker, helemaal als er wat emoties mee beginnen te spelen.

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 12:58 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Nou blijkbaar past dan extreemrechts beleid. Dat is dan een bewuste keuze waar wel eens wat meer inhoudelijk tegengas op mag komen.

Waarom is het dan meteen extreemrechts beleid? Je hebt ook nog gewoon rechts beleid. Ik vind bepaalde linkse standpunten ook vrij extreem; zijn het dan ook maar meteen extreemlinkse partijen? Nee. Daarnaast lachwekkend dat je een PVV blijft wegzetten als een extreemrechtse partij, maar dat terzijde.

Inhoudelijk tegengas? Nou, dan zijn we rond. Daar ligt de taak voor links dan he. Maak de kiezer maar eens duidelijk waarom ze beter af zijn bij links. En dan zonder leugens of mooie truukjes he, want dat is blijkbaar exclusief een bezigheid van extreem-rechts. Een tip voor links en bepaalde linkse rakkers op het internet? Misschien wat minder uit de hoogte doen en jezelf openstellen voor het punt dat er zowaar mensen zijn die anders denken en andere prioriteiten hebben. Links heeft er nogal een handje van om te doen alsof hun visie de juiste is, en dat het eigenlijk een feit is; dat ze de moral high ground hebben of zo.

quote:
Wel als er een ongelijk speelveld is doordat die andere winkel klanten wint met leugens en via truuks loopt te verhullen dat zijn producten allerlei schadelijke bij-effecten hebben.
Oh nee, politieke partijen gebruiken truukjes en vertellen niet de hele waarheid. Gelukkig zijn centrale en linkse partijen beter dan dat, die hoeven daar niet naar te grijpen. Kom op joh.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:34:26 #207
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212797630
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:13 schreef nostra het volgende:

[..]
Dat zijn geen stappen, dat zijn twee afzonderlijke verschijnselen. Het falen van (centrum-)links is hun verantwoordlijkheid en dus ook hun probleem om op te lossen. Waar de kiezer vervolgens op kiest is zijn keuze inderdaad en daar mag je nog een waardeoordeel over hebben ook, maar dat is een fait accompli. Het enige wat links kan doen is aan zichzelf werken, schoppen tegen de vermeende domheid van anderen is het stomste wat ze kunnen doen. En stop eens met de PVV extreemrechts te noemen, ik blijf het plaatje niet posten.
Mijn kritiek is niet enkel gericht op linkse partijen maar ook op allerlei opiniemakers, mediafiguren en anderen die meegaan in een frame dat er een logische koppeling zou zitten tussen gevestigde partijen niet kiezen en de bewuste keuze voor een extreemrechts alternatief.

En bovendien is het zeker geen slecht idee om mensen bewust te maken van gevolgen van hun daden. Nu krijgt men alleen maar te horen hoe zielig men wel niet is en het allemaal de schuld van een ander is. Geen enkele boodschap om eens zelf na te denken over waar men mee bezig is. Zou best eens verfrissend zijn als opiniemakers mensen weer eens wijzen op hun eigen gedrag.

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:18 schreef AchJa het volgende:

Dus nogmaals de vraag, wanneer vind jij een partij "extreemrechts"? Waar ligt bij jou de grens van rechts naar extreemrechts?

Een partij die mensen op basis van groep waar ze toe behoren wil deporteren (minder minder), voortdurend de rechtstaat aanvalt en in andere landen aanpapt met dat soort partijen, is toch niet anders te noemen.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:41:20 #208
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797730
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:34 schreef Hexagon het volgende:
Een partij die mensen op basis van groep waar ze toe behoren wil deporteren (minder minder), voortdurend de rechtstaat aanvalt en in andere landen aanpapt met dat soort partijen, is toch niet anders te noemen.
Dus het is op persoonlijke titel begrijp ik?

Zelfs de NPO en Parlement.com noemen de PVV niet extreemrechts... Alle bronnen die je kunt vinden plaatsen de PVV vooral in de conservatieve hoek:


pi_212797737
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:34 schreef Hexagon het volgende:

Een partij die mensen op basis van groep waar ze toe behoren wil deporteren (minder minder), voortdurend de rechtstaat aanvalt en in andere landen aanpapt met dat soort partijen, is toch niet anders te noemen.
Misschien is radicaalrechts een betere term.
Incelfrikandel
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:42:32 #210
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797800
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:42 schreef AchJa het volgende:

[..]
Zelfs dat niet.
Waarom niet?
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:41 schreef AchJa het volgende:

[..]
Dus het is op persoonlijke titel begrijp ik?

Zelfs de NPO en Parlement.com noemen de PVV niet extreemrechts... Alle bronnen die je kunt vinden plaatsen de PVV vooral in de conservatieve hoek:

[ afbeelding ]
Autoritaire ideeën worden in dit kompas niet zo duidelijk weergegeven. JA21 is veel gematigder dan de PVV bijvoorbeeld.
Incelfrikandel
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:49:41 #212
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797846
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:45 schreef Frikandelbroodje het volgende:
Autoritaire ideeën worden in dit kompas niet zo duidelijk weergegeven. JA21 is veel gematigder dan de PVV bijvoorbeeld.
Ik baseer mij op wat serieuzere bronnen, wat de onderbuiken van de Fokkers er allemaal van vinden is verder prima maar daar doe ik niet heel veel mee. Je kunt vinden dat de PVV extreem- danwel radicaalrechts is maar dat zijn ze dus niet.

Populistisch dat wel.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:50:50 #213
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_212797856
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:41 schreef AchJa het volgende:

[..]
Dus het is op persoonlijke titel begrijp ik?

Zelfs de NPO en Parlement.com noemen de PVV niet extreemrechts... Alle bronnen die je kunt vinden plaatsen de PVV vooral in de conservatieve hoek:


[ afbeelding ]
Dit grafiekje vind ik volstrekte lulkoek. Er is hier blijkbaar een enorme correlatie tussen Links en Progressief.

Het zal wel daar een of andere wetenschapper zijn opgesteld. Maar politiek is natuurlijk geen exacte wetenschap. Zeer subjectief dit.
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:52:48 #214
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212797879
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:50 schreef thedeedster het volgende:
Dit grafiekje vind ik volstrekte lulkoek. Er is hier blijkbaar een enorme correlatie tussen Links en Progressief.

Het zal wel daar een of andere wetenschapper zijn opgesteld. Maar politiek is natuurlijk geen exacte wetenschap. Zeer subjectief dit.
Post anders maar een andere.
pi_212797911
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:49 schreef AchJa het volgende:

[..]
Ik baseer mij op wat serieuzere bronnen, wat de onderbuiken van de Fokkers er allemaal van vinden is verder prima maar daar doe ik niet heel veel mee. Je kunt vinden dat de PVV extreem- danwel radicaalrechts is maar dat zijn ze dus niet.

Populistisch dat wel.
Ik baseer mij gewoon op de uitspraken en het partijprogramma van de PVV.

De PVV scoorde de afgelopen verkiezingen juist zo goed omdat Wilders juist een groot aantal van die autoritaire ideeën liet vallen - wat volgens mij wel bewijst dat de overgrote meerderheid helemaal niet op radicaalrechts zit te wachten - maar hij laat imo nu niet zien dat hij daar oprecht in was.
Incelfrikandel
pi_212797948
Het zou hoog tijd worden.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 13:58:36 #217
182233 thedeedster
IWAB: Ik Weet Alles Beter...
pi_212797952
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:52 schreef AchJa het volgende:

[..]
Post anders maar een andere.
Was niet als persoonlijke aanval bedoeld. :)
Als mijn post niet duidelijk is, moet je misschien even je sarcasmeradar aanzetten.
pi_212798054
Wat een verdachtmakingen. Rechts staat helemaal niet gelijk aan anti-EU. De meeste zien dat een uittreding onwijs dom is. Nee, het zal zorgen voor een rechtse koers binnen de EU, en dat is hardstikke goed.
pi_212798129
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:55 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Ik baseer mij gewoon op de uitspraken en het partijprogramma van de PVV.

De PVV scoorde de afgelopen verkiezingen juist zo goed omdat Wilders juist een groot aantal van die autoritaire ideeën liet vallen - wat volgens mij wel bewijst dat de overgrote meerderheid helemaal niet op radicaalrechts zit te wachten - maar hij laat imo nu niet zien dat hij daar oprecht in was.
Hier wordt (graag?) aan voorbij gegaan;

Of stemmenwinst is gekomen doordat hij zijn standpunten heeft gematigd en zou dit juist betekenen dat extreem rechts heeft verloren qua ideologie of hij liegt en niemand weet waar je aan toe bent dus zal er nooit een kabinet met Wilders kunnen komen en of overleven.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:13:57 #220
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212798161
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:34 schreef Hexagon het volgende:


Een partij die mensen op basis van groep waar ze toe behoren wil deporteren (minder minder), voortdurend de rechtstaat aanvalt en in andere landen aanpapt met dat soort partijen, is toch niet anders te noemen.
Sinds wanneer wil de PVV mensen deporteren? Ja, minder minder, maar als je de partij een beetje volgt snap je hopelijk ook wel dat dat vooral betekent dat hij minder binnen wil halen. Kan best zijn dat hij diep van binnen het liefst alle moslims zou deporteren, maar dat heeft hij nooit hardop beweerd & hij weet ook wel dat hij daar toch nooit mee weg komt. Typisch linkse propaganda, lekker zijn standpunten wat extremer maken zodat je hem daadwerkelijk weg kan zetten als extreem-rechts.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 12-03-2024 14:22:33 ]
pi_212798173
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:13 schreef AchJa het volgende:

[..]
Dus?
Dat zijn serieuzere bronnen, wat de onderbuiken van de Fokkers er allemaal van vinden is verder prima maar daar doe ik niet heel veel mee. Je kunt vinden dat de PVV niet radicaalrechts is, maar dat zijn ze dus wel.
Incelfrikandel
pi_212798180
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:06 schreef theunderdog het volgende:
Wat een verdachtmakingen. Rechts staat helemaal niet gelijk aan anti-EU. De meeste zien dat een uittreding onwijs dom is. Nee, het zal zorgen voor een rechtse koers binnen de EU, en dat is hardstikke goed.
Dit denk ik ook. Wat je gaat zien (denk ik), is dat er een forse stop zal komen op toelatingsgesprekken en er meer eenduidig streng asiel beleid zal komen, zodat een duitsland niet voor 29 landen ineens kan beslissen goh laten we massaal zoveel miljoen mensen toelaten. het cynisch is wel dat hierdoor landen dus soevereiniteit op zullen geven voor een strenger beleid.
pi_212798188
quote:
12s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:17 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Dat zijn serieuzere bronnen, wat de onderbuiken van de Fokkers er allemaal van vinden is verder prima maar daar doe ik niet heel veel mee. Je kunt vinden dat de PVV niet radicaalrechts is, maar dat zijn ze dus wel.
Die termen doen er niet toe. Of PVV nu wel of niet radicaalrechts is, men heeft een klimaat geschapen waarbij een partij zoals de PVV normaal is geworden.

Was er eerder iets gedaan aan fatsoenlijke regulatie van immigratie, dan had de partij geen voet aan bodem kunnen krijgen.
pi_212798195
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:19 schreef Korenfok het volgende:

[..]
Dit denk ik ook. Wat je gaat zien (denk ik), is dat er een forse stop zal komen op toelatingsgesprekken en er meer eenduidig streng asiel beleid zal komen, zodat een duitsland niet voor 29 landen ineens kan beslissen goh laten we massaal zoveel miljoen mensen toelaten. het cynisch is wel dat hierdoor landen dus soevereiniteit op zullen geven voor een strenger beleid.
Ik hoop het. Het wordt hoog tijd.
pi_212798197
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:16 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Sinds wanneer wil de PVV mensen deporteren? Ja, minder minder, maar als je de partij een beetje volgt snap je hopelijk ook wel dat dat vooral betekent dat hij minder binnen wil halen. Kan best zijn dat hij diep van binnen het liefst alle moslims zou deporteren, maar dat heeft hij nooit hardop beweerd & hij weet ook wel dat hij daar toch nooit mee weg komt. Typisch linkse propaganda, lekker zijn standpunten wat extremer maken zodat je hem daadwerkelijk weg kan zetten als extreem-rechts.
Huh, dat is mijn post helemaal niet? :o
Incelfrikandel
pi_212798212
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:20 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Huh, dat is mijn post helemaal niet? :o
Ja, ik weet niet wat er mis ging. Ik was twee mensen aan het quoten, maar één onderdeel van de post verdween helemaal. Geen idee wat ik deed _O- Was bedoeld voor @Hexagon . Sorry voor de verwarring :@ :*

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 12-03-2024 14:23:03 ]
pi_212798227
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 13:55 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Ik baseer mij gewoon op de uitspraken en het partijprogramma van de PVV.

De PVV scoorde de afgelopen verkiezingen juist zo goed omdat Wilders juist een groot aantal van die autoritaire ideeën liet vallen - wat volgens mij wel bewijst dat de overgrote meerderheid helemaal niet op radicaalrechts zit te wachten - maar hij laat imo nu niet zien dat hij daar oprecht in was.
Wat een aannames. Je weet helemaal niet of de PVV zo goed scoorde omdat ze bepaalde 'radicale' ideeen hebben laten varen.

De hypothese: de meerderheid is inderdaad niet radicaal, maar heeft altijd nog liever het radicalisme van Geert Wilders dan de rest, staat eveneens overeind.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:24:07 #229
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212798236
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:44 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Wederom een post vol excuses en wegduikgedrag. Je hoeft niet op een linkse partij te stemmen. Echter is kiezen voor een extreemrechtse partij wel jouw verantwoordelijkheid. En de gevolgen dus ook. Er is geen enkel excuus dat je niet anders zou kunnen.
Ah daar komt de totalitair marxistische aap uit de mouw.

Vertel eens. Over welke gevolgen heb je het? :)
Heel veel sambal
pi_212798277
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:40 schreef Farenji het volgende:
Mensen die stemmen op dat soort partijen denken blijkbaar dat het fijn leven is in een fascistische ondemocratische klootzakkenstaat. Misschien moeten ze het de Russen eens vragen die opgepakt en inelkaar worden geslagen omdat ze een bloem op een gedenkplaats legden. Oh nee dat kunnen we ze niet vragen, want ze zitten nog steeds vast in een donkere cel.

We hebben het in Europa veel te lang te goed gehad, sinds de tweede wereldoorlog. Alle mensen die bewust het fascisme in Duitsland hebben meegemaakt zijn inmiddels bijna allemaal overleden. Dus gaan we gewoon nog een keer dezelfde kapitale fout maken. Want leren van de geschiedenis, dat is natuurlijk iets voor linkse nerds.
Met dit soort doemdenkerij heb ik dus helemaal niks en dit gehuil en gezeur is ook de reden dat veel mensen niks met links hebben. Iedereen die een beetje anders denkt en terughoudendheid in beleid wenst wil meteen een fascistisch regime, vrouwen en lhbti opsluiten of een nieuwe holocaust. Verder voor de rest hebben ze niks te vertellen en totaal geen pakkend en overtuigend verhaal.

Stemmen tegen de radicale veranderingen die midden- en linkse partijen bedoeld of onbedoeld willen doorvoeren (het effect is hetzelfde) in EU-landen zoals onbetaalbare klimaatplannen, massale immigratie van kansarmen, import van antisemitisme, lastenverhogingen en meer overheveling van soevereiniteit aan Brussel is inderdaad heel radicaal en eng! De horror!
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_212798284
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:24 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Ah daar komt de totalitair marxistische aap uit de mouw.

Vertel eens. Over welke gevolgen heb je het? :)
Hexagon is van mening dat immigranten geen consequenties van hun daden hoeven te ervaren. Alles wat daar naar wijst, is radicaalrechts. Hij ziet niet-Nederlanders en/of Nederlanders van buitenlandse origine als een soort puppy's, die ook eeuwig puppy blijven.
pi_212798311
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:46 schreef Korenfok het volgende:

[..]
Hoe wordt jann uitgekleed door europa, met een kosten post van 1,7% van het bnp? Jan heeft nooit een eigen huis kunnen kopen en woonde in de jaren 60/70 met 8 kinderen in een arbeiderswoningtje met stapelbedden in de huiskamer. jan heeft het nog nooit zo goed gehad. Jan kreeg in de jaren 80 massaal linkse subsidies om een huis te kopen, toen betaalde de rijke nog 80% belasting.

Leuk al die anti eu geblaat.

Maar laten weer eerst eens de zogenaamde op mars vanrechts analyseren. Neem wilders: is in de debatten 80% genuanceerder over nexit (letterlijk het woord vermeden tijdens de debatten), Le penn geen frexit meer,
de opkomst van rechts zweden gewoon pro eu, enz. Geen partij is sinds brexit massaal op de anti eu trom gegaan en heeft daar winst meegepakt.

Dus ten eeste van die rechste partijen zijn niet anti eu. maar wel gewoon klassiek rechts. en deze opmars past heel gewoon bij het ouder worden van bevolking (dus die worden conservatiever vanaf 50-55 jaar,)
Die arbeiderswoningen zijn anders erg schaars, wat zowel de huur als koopprijzen omhoog stuwt. Dat is mede het gevolg van links Europees beleid, omdat de immigratiestroom maar niet ophoudt. Ook dit dreunt flink op meerdere deuren.
Ik zeg ook niet dat we anti EU moeten zijn, maar het moet wel op de schop.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:32:41 #233
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212798332
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:59 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Mijn stem gaat in elk geval niet naar een partij die asiel beschouwt als een zegen dat zoveel mogelijk gestimuleerd moet worden of waar we toch niets tegen kunnen doen.
Heb je een voorbeeld van een partij die dat in het verkiezingsprogramma heeft staan of dat op een andere manier propageert?

Ik dank u bij voorbaat.

[ Bericht 1% gewijzigd door Zelva op 12-03-2024 14:38:42 ]
pi_212798381
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:32 schreef Zelva het volgende:

[..]
Heb je een voorbeeld van een partij die dat in het verkiezingsprogramma heeft staan of dat een andere manier propageert?

Ik dank u bij voorbaat.
Ah, het moet ergens letterlijk staan. Met dit soort semantische spelletjes zorg je er niet voor dat een partij als de PVV minder populair wordt, hoor.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:38:25 #235
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212798405
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:36 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Ah, het moet ergens letterlijk staan. Met dit soort semantische spelletjes zorg je er niet voor dat een partij als de PVV minder populair wordt, hoor.
Nou nee hoor, hoeft niet per se op papier te staan, maar een concreet voorbeeld waarbij een partij er naar streeft om zoveel mogelijk mensen binnen te halen, lijkt me bij dit soort boude uitspraken echt niet te veel gevraagd.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:39:15 #236
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212798419
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:28 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Hexagon is van mening dat immigranten geen consequenties van hun daden hoeven te ervaren. Alles wat daar naar wijst, is radicaalrechts. Hij ziet niet-Nederlanders en/of Nederlanders van buitenlandse origine als een soort puppy's, die ook eeuwig puppy blijven.
Oh ik ben zelf ook geen kaaskop. Wel en trotse Indonesiër. :P

Maar het is moeilijk waardering op te brengen voor dit weekdieren/white guilt wereldbeeld. Voel zo nu en dan gewoon plaatsvervangende schaamte voor dit soort progressieve rariteiten.

Wat is er in godsnaam met jullie Nederlanders gebeurt zeg.
Heel veel sambal
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:40:44 #237
3542 Gia
User under construction
pi_212798436
Als rechts stemmen inhoudt tegen de asieltoestroom stemmen, dan ga ik dat doen, in juni.
pi_212798450
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:38 schreef Zelva het volgende:

[..]
Nou nee hoor, hoeft niet per se op papier te staan, maar een concreet voorbeeld waarbij een partij er naar streeft om zoveel mogelijk mensen binnen te halen, lijkt me bij dit soort boude uitspraken echt niet te veel gevraagd.
Op het moment dat een GL in het verkiezingsprogramma eigenlijk amper wat laat vallen over asielzoekers naast dat ze veiligere routes willen voor migranten dan wekt dat toch wel een beetje de indruk dat ze het wel prima vinden zo. Als ze eigenlijk stiekem van mening zijn dat ze het aantal asielzoekers flink willen verminderen dan moeten ze dat toch even wat beter communiceren - nogal wat mensen die dat er niet in lezen.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:42:34 #239
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212798455
quote:
12s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:17 schreef Frikandelbroodje het volgende:

[..]
Dat zijn serieuzere bronnen, wat de onderbuiken van de Fokkers er allemaal van vinden is verder prima maar daar doe ik niet heel veel mee. Je kunt vinden dat de PVV niet radicaalrechts is, maar dat zijn ze dus wel.
Post maar een link.
pi_212798490
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:38 schreef Zelva het volgende:

[..]
Nou nee hoor, hoeft niet per se op papier te staan, maar een concreet voorbeeld waarbij een partij er naar streeft om zoveel mogelijk mensen binnen te halen, lijkt me bij dit soort boude uitspraken echt niet te veel gevraagd.
Ik meende te herinneren dat in het program van GroenLinks/PvdA wordt gepleit voor veilige routes voor asielzoekers naar en door Europa. Het kleine beetje regulering wat er nu nog is zal op die manier teniet worden gedaan en dus zal het de immigratie nog verder doen aanzwengelen.

Ook moeten volgens verschillende linkse partijen vluchtelingen 'ruimhartig en humaan' worden opgevangen. Nergens iets over aanscherping of terughoudendheid van beleid.

Het gaat niet om waar ze letterlijk voor pleiten maar om de consequenties die hun lakse beleid in de praktijk zal gaan hebben. Het is veel interessanter om daar naar te kijken in plaats er vanuit gaan dat als het er niet letterlijk staat het niet zal gebeuren.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:45:40 #241
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212798502
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:40 schreef Gia het volgende:
Als rechts stemmen inhoudt tegen de asieltoestroom stemmen, dan ga ik dat doen, in juni.
Hier zit dan ook de angel. Mensen die links en progressief stemmen hebben bij voorbaat al niet door dat uitgerekend de partijen waar zij op stemmen juist al 30 jaar het probleem zijn.
Heel veel sambal
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:47:06 #242
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_212798523
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:45 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Hier zit dan ook de angel. Mensen die links en progressief stemmen hebben bij voorbaat al niet door dat uitgerekend de partijen waar zij op stemmen juist al 30 jaar het probleem zijn.
Sterker nog, ze framen het al jaren met de leugen "rechts was aan de macht dus het is hun schuld" terwijl elke coalitie onmogelijk was zonder toe te geven aan linkse partijen mbt immigratie.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_212798553
twitter

is this the way, europe?
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:52:34 #244
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_212798596
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:48 schreef Loverboii het volgende:
[ x ]
is this the way, europe?
Ja, VK zelfde verhaal; kinderen verkrachten? Taakstraf, hooguit, Sticker met "white lives matter" plakken? 2 jaar cel.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_212798605
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:09 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Dat is nergens uit mijn posts te halen en wederom een soort duik-reactie. Sowieso gaat dit topic niet over extreemlinks.

Ik ben dol op centristische realpolitik en heb een hekel aan extreem beleid.
OK maar je posts zijn wel erg eenzijdig.
Ik discrimineer niet, voor mij zijn alle mensen met een rare mening gelijk
pi_212798610
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:45 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Hier zit dan ook de angel. Mensen die links en progressief stemmen hebben bij voorbaat al niet door dat uitgerekend de partijen waar zij op stemmen juist al 30 jaar het probleem zijn.
Het was D66 die jarenlang in de kabinetten de scepter heeft gezwaaid op immigratie anders was het einde kabinet.

Daarom moeten de naar eigen zeggen 'fatsoenlijk' midden-rechtse partijen die zogenaamd streng zijn op migratie en decennialang een rookgordijn hebben opgeworpen, op asielgebied aan kiezerbedrog hebben gedaan en geheuld hebben met linkse partijen ook democratisch buitenspel gezet worden. Gelukkig prikken steeds meer mensen er doorheen. Een stem op de softe lieden zoals de VVD van tijdperk Rutte en NSC van Omtzigt was/is indirect een stem op D66 en GL-PvdA beleid.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 14:58:49 #247
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212798650
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:24 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Ah daar komt de totalitair marxistische aap uit de mouw.

Vertel eens. Over welke gevolgen heb je het? :)
Gevolgen zijn anti democratie en anti rechtsstaat beleid

En deze beschuldiging over totalitait is ook weer de bekende propaganda-truuk van een ander beschuldigen van jouw slechtheden.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:00:05 #248
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_212798670
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:53 schreef Erik_Groen het volgende:

[..]
OK maar je posts zijn wel erg eenzijdig.
Ze zijn consequent anti extreemrechts in een topic dat gaat over extreemrechts. Niet zo vreemd.
pi_212798674
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:47 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Sterker nog, ze framen het al jaren met de leugen "rechts was aan de macht dus het is hun schuld" terwijl elke coalitie onmogelijk was zonder toe te geven aan linkse partijen mbt immigratie.
Ja, maar de VVD, CU, D66 en CDA zijn allemaal rechtse partijen, dus onmogelijk dat die links beleid uitvoeren!

Sowieso hebben we het veel te veel over links of rechts. Denk dat progressief vs conservatief veel passerende definities zijn als we het hebben over zaken als migratie of klimaat. Maakt niet uit of je een D66 rechts of links vindt (of juist midden), het is moeilijk te ontkennen dat ze nogal progressief zijn.
pi_212798708
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:00 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Ja, maar de VVD, CU, D66 en CDA zijn allemaal rechtse partijen, dus onmogelijk dat die links beleid uitvoeren!

Sowieso hebben we het veel te veel over links of rechts. Denk dat progressief vs conservatief veel passerende definities zijn als we het hebben over zaken als migratie of klimaat. Maakt niet uit of je een D66 rechts of links vindt (of juist midden), het is moeilijk te ontkennen dat ze nogal progressief zijn.
CU is helemaal niet rechts. Die zijn m.b.t. immigratie nogal links, op het onnozele af.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:03:42 #251
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212798710
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:42 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Op het moment dat een GL in het verkiezingsprogramma eigenlijk amper wat laat vallen over asielzoekers naast dat ze veiligere routes willen voor migranten dan wekt dat toch wel een beetje de indruk dat ze het wel prima vinden zo. Als ze eigenlijk stiekem van mening zijn dat ze het aantal asielzoekers flink willen verminderen dan moeten ze dat toch even wat beter communiceren - nogal wat mensen die dat er niet in lezen.
En dat is doelbewust stimuleren van asielinstroom?
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:03:59 #252
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212798714
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:44 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Ik meende te herinneren dat in het program van GroenLinks/PvdA wordt gepleit voor veilige routes voor asielzoekers naar en door Europa. Het kleine beetje regulering wat er nu nog is zal op die manier teniet worden gedaan en dus zal het de immigratie nog verder doen aanzwengelen.

Ook moeten volgens verschillende linkse partijen vluchtelingen 'ruimhartig en humaan' worden opgevangen. Nergens iets over aanscherping of terughoudendheid van beleid.

Het gaat niet om waar ze letterlijk voor pleiten maar om de consequenties die hun lakse beleid in de praktijk zal gaan hebben. Het is veel interessanter om daar naar te kijken in plaats er vanuit gaan dat als het er niet letterlijk staat het niet zal gebeuren.
En dat is doelbewust stimuleren van asielinstroom?
pi_212798734
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:03 schreef Zelva het volgende:

[..]
En dat is doelbewust stimuleren van asielinstroom?
Doelbewust of niet, dat maakt toch niet uit? Het effect bij laks en ruimhartig beleid is onder de streep simpelweg hetzelfde: een nog veel grotere instroom.
De uil van Minerva spreidt zijn vleugels bij 't vallen van de avond.
pi_212798752
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:03 schreef Zelva het volgende:

[..]
En dat is doelbewust stimuleren van asielinstroom?
Zwijgen/niks doen impliceert toch wel een beetje dat het zo wel prima is? De asielstroom neemt de laatste jaren enkel toe en dat zien ze daar ook wel. Dus ja, niks doen is in dit geval doelbewust stimuleren van de asielinstroom.

quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:03 schreef Pleun2011 het volgende:

[..]
CU is helemaal niet rechts. Die zijn m.b.t. immigratie nogal links, op het onnozele af.
M'n post was ietwat sarcastisch. Ik weet overigens te weinig af van CU (naast dat ik er nooit op zal stemmen), dus geen idee of ze links of rechts zijn. Dat ze progressief zijn op het gebied van asiel is vrij duidelijk ja.
pi_212798792
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 08:07 schreef Erno-BE het volgende:
Ik vind de Europese verkiezingen best een lastige. Ik wil graag een deel van de sancties tegen Rusland opheffen of in ieder geval afzwakken, aangezien het in mijn ogen hypocriet is, want er wordt wel gehandeld en gereisd met en naar landen waar de mensenrechten nog vele malen slechter zijn als in Rusland.
Dat komt omdat dit een veiligheidsvraagstuk is, het gaat hier niet om mensenrechten.
Putin wil Oekraďne veroveren, daarbij ook Moldavië. Daarnaast wil hij ook de Baltische Staten innemen.

Overigens zijn de mensenrechten niet veel slechter in andere landen als Rusland.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:15:32 #256
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212798821
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:58 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Gevolgen zijn anti democratie en anti rechtsstaat beleid

En deze beschuldiging over totalitait is ook weer de bekende propaganda-truuk van een ander beschuldigen van jouw slechtheden.
Het blijven jouw woorden grote vriend.
Heel veel sambal
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:38:30 #257
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212799032
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:08 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Zwijgen/niks doen impliceert toch wel een beetje dat het zo wel prima is? De asielstroom neemt de laatste jaren enkel toe en dat zien ze daar ook wel. Dus ja, niks doen is in dit geval doelbewust stimuleren van de asielinstroom.
Je begrijpt het woord doelbewust blijkbaar niet. Het doel van GroenLinks is dus volgens jou, omdat ze niet direct de grenzen dicht willen gooien en niet alle asielzoekers naar Siberië willen sturen en ze niet op een plank in de Middellandse Zee willen laten dobberen, om actief, ze doen hun uiterste best, zoveel mogelijk asielzoekers naar Nederland te halen?

De asielinstroom neemt overigens ook niet enkel en alleen maar toe, dat is ook weer zo'n lekker makkelijke onderbuikuitspraak.

[ Bericht 2% gewijzigd door Zelva op 12-03-2024 15:45:31 ]
  dinsdag 12 maart 2024 @ 15:39:44 #258
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_212799043
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:38 schreef Zelva het volgende:

Nou nee hoor, hoeft niet per se op papier te staan, maar een concreet voorbeeld waarbij een partij er naar streeft om zoveel mogelijk mensen binnen te halen, lijkt me bij dit soort boude uitspraken echt niet te veel gevraagd.
Maar waarom worden termen zoals "deporteren" dan wel als waarheid aangenomen?
pi_212799600
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:38 schreef Zelva het volgende:

[..]
Je begrijpt het woord doelbewust blijkbaar niet. Het doel van GroenLinks is dus volgens jou, omdat ze niet direct de grenzen dicht willen gooien en niet alle asielzoekers naar Siberië willen sturen en ze niet op een plank in de Middellandse Zee willen laten dobberen, om actief, ze doen hun uiterste best, zoveel mogelijk asielzoekers naar Nederland te halen?

De asielinstroom neemt overigens ook niet enkel en alleen maar toe, dat is ook weer zo'n lekker makkelijke onderbuikuitspraak.
Er zit een verschil tussen ''niet asielzoekers naar Siberië willen sturen en ze niet op een plank in de Middellandse Zee willen laten dobberen'' en helemaal niks doen, wetende dat er steeds meer asielzoekers deze kant op komen. Je hebt ook nog opties die er tussen vallen. Strengere procedures, mensen sneller wegsturen als ze zijn afgekeurd zonder ze ruimte te geven om er meerdere keren tegen in te gaan; hopend op een ander vonnis, asielzoekers die onrust veroorzaken/naar geweld grijpen uitzetten, asiel intrekken als blijkt dat een ''vluchteling'' wel rustig op vakantie gaat naar zijn oude land omdat het daar blijkbaar wel veilig genoeg voor is, asielzoekers aanpakken die liegen als ze hier binnen komen, om maar wat voorbeelden te noemen.

Onderbuik uitspraak? https://www.vluchtelingen(...)nd-europa-wereldwijd

quote:
In 2023 vragen 38.377 mensen voor het eerst asiel aan in Nederland. Dat is een stijging van 2.842 ten opzichte van 2022, toen 35.535 mensen bescherming zochten. Een derde van de asielaanvragen is van Syriërs, daarna zijn de grootste groepen Turken en Eritreeër
quote:
884.985 asielzoekers vragen in 2022 bescherming in een EU-land, een stijging van 347.355 (bijna 65%) ten opzichte van 2021: 537.630. 15% daarvan is afkomstig uit Syrië, 13% uit Afghanistan.
Om nog maar te zwijgen over alle drama rondom Ter Apel. Allemaal niet meegekregen? Lijkt me duidelijk dat er groei in zit, maar als jij feiten wil negeren vind ik dat verder prima hoor.
pi_212799840
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 14:39 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Oh ik ben zelf ook geen kaaskop. Wel en trotse Indonesiër. :P

Maar het is moeilijk waardering op te brengen voor dit weekdieren/white guilt wereldbeeld. Voel zo nu en dan gewoon plaatsvervangende schaamte voor dit soort progressieve rariteiten.

Wat is er in godsnaam met jullie Nederlanders gebeurt zeg.
Je snapt het niet. Hexagon heeft juist die pude Nederlandse koloniale mentaliteit. Jij als Indo bent een huisdier. Je hond trap je niet, maar geef je brokjes als die iets goeds heeft gedaan.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 17:02:11 #261
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212800075
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 16:41 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Je snapt het niet. Hexagon heeft juist die pude Nederlandse koloniale mentaliteit. Jij als Indo bent een huisdier. Je hond trap je niet, maar geef je brokjes als die iets goeds heeft gedaan.
Dat zal best. Maar als hij niet opschiet met mijn brokjes heeft dat gevolgen
Heel veel sambal
pi_212800219
quote:
De radicaal-rechtse partijen in Europa vinden elkaar in hun verzet tegen de EU. Of het nu gaat om klimaat, de rechtsstaat of de asielcrisis. Zo pleit de PVV van Geert Wilders voor een 'opt-out clausule' voor afspraken over asiel en migratie bij een volgende verdragswijziging van de EU. "Het is tijd om weer controle over de eigen grens terug te nemen", verklaarde de PVV.
Dan hoop ik dat de PVV linkse mensen in dienst nemen en bewapenen om de grenzen te bewaken.
pi_212800244
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:17 schreef torentje het volgende:

[..]
Dan hoop ik dat de PVV linkse mensen in dienst nemen en bewapenen om de grenzen te bewaken.
Veel te duur, mijnenvelden zijn effectiever en goedkoper.
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212800445
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:02 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Dat zal best. Maar als hij niet opschiet met mijn brokjes heeft dat gevolgen
Uiteraard. Net zoals met huisdieren die alles smerig maken, en je toch van ze blijft houden.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 17:44:00 #265
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212800485
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:38 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Uiteraard. Net zoals met huisdieren die alles smerig maken, en je toch van ze blijft houden.
Af en toe het vrouwtje rijen.
Heel veel sambal
pi_212800574
quote:
6s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:44 schreef Nyamuk het volgende:

[..]
Af en toe het vrouwtje rijen.
Nu laat je je wel erg kennen. Dit is letterlijk een meme.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 17:59:34 #267
505619 Origami94
#FreeKlopkoek
pi_212800649
quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
- Veiligheid van Europa in het geding. Je weet nooit wat die gekken aan de linkerkant van de oceaan gaan doen of die eenzame dictator rechts.

- Grote mondiale/lokale problemen als de wooncrisis, migratie en liberale waarden gaan niet opgelost worden

- Persvrijheid en de rechtstaat. Wie weet wordt Nederland een tweede Hongarije.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 18:00:05 #268
405562 Erno-BE
Make the U.S.S.R. Great Again!
pi_212800654
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:12 schreef grrrrg het volgende:

[..]
Dat komt omdat dit een veiligheidsvraagstuk is, het gaat hier niet om mensenrechten.
Putin wil Oekraďne veroveren, daarbij ook Moldavië. Daarnaast wil hij ook de Baltische Staten innemen.

Overigens zijn de mensenrechten niet veel slechter in andere landen als Rusland.
Het lot van Oekraďne, Moldavië, Georgië en de Baltische Staten kan mij eigenlijk niets schelen. Ik wil goedkoop Russisch gas en alle andere sancties tegen Rusland en Belarus eraf. Wat mij betreft worden de Baltische Staten ook uit de Europese Unie en de NAVO gezet.
Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!
  dinsdag 12 maart 2024 @ 18:05:51 #269
504728 Nyamuk
Sambal bij
pi_212800722
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:52 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Nu laat je je wel erg kennen. Dit is letterlijk een meme.
Ik doe geen moeite. :P
Heel veel sambal
pi_212800739
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 17:19 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Veel te duur, mijnenvelden zijn effectiever en goedkoper.
Zal wel angst van rechts zijn dat zij de linkse mensen niet willen bewapenen, want dan hoeft rechts geen grote mond meer op te zetten tegen echt linkse mensen.
pi_212800848
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:06 schreef torentje het volgende:

[..]
Zal wel angst van rechts zijn dat zij de linkse mensen niet willen bewapenen, want dan hoeft rechts geen grote mond meer op te zetten tegen echt linkse mensen.
Normale linkse mensen werken en moet je niet onnodig een grens laten bewaken, vooral niet omdat er al zoveel vacatures te vervullen zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door Digi2 op 12-03-2024 18:33:14 ]
Geld maakt meer kapot dan je lief is.
Het zijn sterke ruggen die vrijheid en weelde kunnen dragen
pi_212800849
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:00 schreef Erno-BE het volgende:

[..]
Het lot van Oekraďne, Moldavië, Georgië en de Baltische Staten kan mij eigenlijk niets schelen. Ik wil goedkoop Russisch gas en alle andere sancties tegen Rusland en Belarus eraf. Wat mij betreft worden de Baltische Staten ook uit de Europese Unie en de NAVO gezet.
Ja, bedankt voor je bijdrage.
When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Hey, my girl, why don't you just let it flow?
  Forum Admin dinsdag 12 maart 2024 @ 18:21:26 #273
334798 crew  Straatcommando.
Je zuster op een houtvlot
pi_212800969
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:00 schreef Erno-BE het volgende:

[..]
Het lot van Oekraďne, Moldavië, Georgië en de Baltische Staten kan mij eigenlijk niets schelen. Ik wil goedkoop Russisch gas en alle andere sancties tegen Rusland en Belarus eraf. Wat mij betreft worden de Baltische Staten ook uit de Europese Unie en de NAVO gezet.
:')
''Tuurlijk is het een onoogelijk lelijk spuugding. Kun je d'r toch nog wel aan gehecht zijn? Je houdt toch ook van je moeder?''
pi_212801023
Gewoon "Europapa" in alle Europese talen vertalen en meteen buigt iedereen naar de blauwe vlag met de 12 sterren in een cirkel.
pi_212801963
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:00 schreef Erno-BE het volgende:

[..]
Het lot van Oekraďne, Moldavië, Georgië en de Baltische Staten kan mij eigenlijk niets schelen. Ik wil goedkoop Russisch gas en alle andere sancties tegen Rusland en Belarus eraf. Wat mij betreft worden de Baltische Staten ook uit de Europese Unie en de NAVO gezet.
Goedkoop Russisch gas kan je sowieso wel schudden
  dinsdag 12 maart 2024 @ 19:39:16 #276
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_212801991
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:26 schreef ToT het volgende:
Gewoon "Europapa" in alle Europese talen vertalen en meteen buigt iedereen naar de blauwe vlag met de 12 sterren in een cirkel.
Ik heb op wat andere posts op FOK! na echt geen idee wat Europapa is :').
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_212802044
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 19:39 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ik heb op wat andere posts op FOK! na echt geen idee wat Europapa is :').
Ooit New Kids gekeken?
Beeld je in dat die blonde knakker een liedje zit te zingen met wat wazige verwijzingen naar Duitsland, Frankrijk, Italië en een paar andere landen, en doet alsof hij zo blij is met Europa en dat hij op het eind tegen z'n dode vader zit te lukken, waarbij hij zijn herinneringen symbolisch in de fik steekt om door te kunnen gaan met zijn leven.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 19:43:38 #278
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_212802090
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 19:41 schreef ToT het volgende:

[..]
Ooit New Kids gekeken?
Beeld je in dat die blonde knakker een liedje zit te zingen met wat wazige verwijzingen naar Duitsland, Frankrijk, Italië en een paar andere landen, en doet alsof hij zo blij is met Europa en dat hij op het eind tegen z'n dode vader zit te lukken, waarbij hij zijn herinneringen symbolisch in de fik steekt om door te kunnen gaan met zijn leven.
Ah, klinkt echt als iets waar je je politiek door laat beďnvloeden :P.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_212802160
quote:
14s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 19:43 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ah, klinkt echt als iets waar je je politiek door laat beďnvloeden :P.
Je overschat de mensheid! _O-
pi_212802361
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:12 schreef Digi2 het volgende:

[..]
Normale linkse mensen werken en moet je niet onnodig een grens laten bewaken, vooral niet omdat er al zoveel vacatures te vervullen zijn.
Echt links mag niet bewapend de eerste viool spelen, omdat rechts dan geen grote mond meer kan geven aan mensen die in hun kleuterjaren nooit vechtsporten hebben kunnen beoefenen.
  dinsdag 12 maart 2024 @ 20:02:28 #281
405562 Erno-BE
Make the U.S.S.R. Great Again!
pi_212802418
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 19:37 schreef grrrrg het volgende:

[..]
Goedkoop Russisch gas kan je sowieso wel schudden
Tot 2022 hadden we toch wel mooi geprofiteerd van het goedkope Russische gas.
Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!
  dinsdag 12 maart 2024 @ 20:39:34 #282
502341 Rostrup
Je moet sterk zijn.
pi_212802934
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 18:26 schreef ToT het volgende:
Gewoon "Europapa" in alle Europese talen vertalen en meteen buigt iedereen naar de blauwe vlag met de 12 sterren in een cirkel.
Europa =/= de EU en de EU =/= Europa.
Met de EU is op zich niks mis, maar de focus ligt veel te veel op economie: die moet en zal groeien, ook al is daar een importtsunami voor nodig. Dat bord voor de kop zal echt weg moeten.
Als je niet gewenst bent ga dan weg.
Verlaat hen voordat ze jou verlaten.
pi_212803245
De progressiefjes dachten dat ze met de EU de populisten buitenspel hadden gezet maar nu zijn die populisten erachter gekomen dat je beter de EU van binnenuit kunt hervormen ipv eruit te stappen. Dit opent de deuren om eindelijk af te geraken van al die achterhaalde mensenrechtenverdragen die het onmogelijk maken om de massa-immigratie te bestrijden.
pi_212803524
quote:
0s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
Oeh, dat is wel opmerkelijk. Dat is heel lang een socialistisch bolwerk geweest.
Net zo oprecht links als Barroso (en Goldman Sachs)?
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
pi_212803605
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 21:24 schreef Tanatos het volgende:

[..]
Net zo oprecht links als Barroso (en Goldman Sachs)?
In elk geval corrupt links. Vandaar dat het ook zo fout is gegaan in Portugal.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212803619
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
pi_212804907
quote:
10s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 19:39 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Ik heb op wat andere posts op FOK! na echt geen idee wat Europapa is :').
Probeer dat zo te houden. Als het liedje eenmaal in je kop zit..........
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  woensdag 13 maart 2024 @ 00:33:19 #288
39333 Zelva
Fortunate observer of time
pi_212805379
quote:
7s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 16:19 schreef AlwaysHappy het volgende:

[..]
Er zit een verschil tussen ''niet asielzoekers naar Siberië willen sturen en ze niet op een plank in de Middellandse Zee willen laten dobberen'' en helemaal niks doen, wetende dat er steeds meer asielzoekers deze kant op komen. Je hebt ook nog opties die er tussen vallen. Strengere procedures, mensen sneller wegsturen als ze zijn afgekeurd zonder ze ruimte te geven om er meerdere keren tegen in te gaan; hopend op een ander vonnis, asielzoekers die onrust veroorzaken/naar geweld grijpen uitzetten, asiel intrekken als blijkt dat een ''vluchteling'' wel rustig op vakantie gaat naar zijn oude land omdat het daar blijkbaar wel veilig genoeg voor is, asielzoekers aanpakken die liegen als ze hier binnen komen, om maar wat voorbeelden te noemen.
Ik zie nog steeds helemaal niets waaruit moet blijken dat het doel van GroenLinks of andere partijen is om zoveel mogelijk asielzoekers binnen te harken.

quote:
Onderbuik uitspraak? https://www.vluchtelingen(...)nd-europa-wereldwijd
[..]
[..]
Om nog maar te zwijgen over alle drama rondom Ter Apel. Allemaal niet meegekregen? Lijkt me duidelijk dat er groei in zit, maar als jij feiten wil negeren vind ik dat verder prima hoor.
Dus omdat het nu net een jaar of twee toeneemt is dat hét bewijs dat het al járenlang alleen maar toeneemt (en dus nooit af)? Oké. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_212805587
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2024 00:33 schreef Zelva het volgende:

[..]
Ik zie nog steeds helemaal niets waaruit moet blijken dat het doel van GroenLinks of andere partijen is om zoveel mogelijk asielzoekers binnen te harken.
Ik geloof niet dat dat het expliciete doel is van het woke GroenLinks of andere partijen maar het is wel het gevolg van hun extreem-linkse doctrine namelijk "Weg Met Nederland". Geen wonder dat de kiezers in opstand zijn gekomen.
Ik discrimineer niet, voor mij zijn alle mensen met een rare mening gelijk
pi_212805588
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 21:04 schreef Cilantro het volgende:
De progressiefjes dachten dat ze met de EU de populisten buitenspel hadden gezet maar nu zijn die populisten erachter gekomen dat je beter de EU van binnenuit kunt hervormen ipv eruit te stappen. Dit opent de deuren om eindelijk af te geraken van al die achterhaalde mensenrechtenverdragen die het onmogelijk maken om de massa-immigratie te bestrijden.
Hear, hear.
Ik discrimineer niet, voor mij zijn alle mensen met een rare mening gelijk
pi_212805855
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2024 00:33 schreef Zelva het volgende:

[..]
Ik zie nog steeds helemaal niets waaruit moet blijken dat het doel van GroenLinks of andere partijen is om zoveel mogelijk asielzoekers binnen te harken.
[..]
Dus omdat het nu net een jaar of twee toeneemt is dat hét bewijs dat het al járenlang alleen maar toeneemt (en dus nooit af)? Oké. :')

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Is ook lastig te zien als je het niet wil zien natuurlijk. Ik heb genoeg voorbeelden gegeven waar dat uit blijkt. Om nog maar te zwijgen over de uitspraken van een Timmermans waar hij het heeft over zijn wens van meer diversiteit in Europa. Hoe krijg je dat? Je raadt het al. Allemaal kleine dingen, maar bij elkaar opgeteld is het vrij duidelijk dat ze de huidige instroom prima vinden.

En ja, ik had het erover dat de instroom stijgt de laatste jaren. Zal er een aantal jaren geleden ook eens een daling te zien zijn geweest? Vast wel. Veranderd het plaatje van de laatste jaren alleen niet. Kijk alleen maar naar ter Apel. Mja, kop in het zand kan ook ja.
pi_212805937
Ik zou graag willen kunnen stemmen op de Deense sociaal-democraten.
De dood gaat ons niet aan. Zolang we er zijn, is de dood er niet, en wanneer de dood er is, zijn wij er niet meer.
pi_212806033
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2024 03:12 schreef Erik_Groen het volgende:

[..]
Ik geloof niet dat dat het expliciete doel is van het woke GroenLinks of andere partijen maar het is wel het gevolg van hun extreem-linkse doctrine namelijk "Weg Met Nederland". Geen wonder dat de kiezers in opstand zijn gekomen.
Blijft toch een vreemde fantasie dit. Zeker aangezien de partijen die altijd aan de macht waren en enkele van hun afsplitsingen nu blijkbaar moeten gaan regelen dat oppositiepartij GL het beleid niet meer gaat bepalen…
Zijn dit weer van die alternatieve feiten? En hoe voorkom je dat ook dit weer compleet teleurstellend uitpakt voor de kiezers?
  woensdag 13 maart 2024 @ 10:04:49 #294
505678 MisterFox
declare(strict_types=1);
pi_212807153
MNy paws caiuse aaS ;lotr of typo'zx 🦊
pi_212807680
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 11:46 schreef Korenfok het volgende:

[..]
Hoe wordt jann uitgekleed door europa, met een kosten post van 1,7% van het bnp? Jan heeft nooit een eigen huis kunnen kopen en woonde in de jaren 60/70 met 8 kinderen in een arbeiderswoningtje met stapelbedden in de huiskamer. jan heeft het nog nooit zo goed gehad. Jan kreeg in de jaren 80 massaal linkse subsidies om een huis te kopen, toen betaalde de rijke nog 80% belasting.

Leuk al die anti eu geblaat.

Maar laten weer eerst eens de zogenaamde op mars vanrechts analyseren. Neem wilders: is in de debatten 80% genuanceerder over nexit (letterlijk het woord vermeden tijdens de debatten), Le penn geen frexit meer,
de opkomst van rechts zweden gewoon pro eu, enz. Geen partij is sinds brexit massaal op de anti eu trom gegaan en heeft daar winst meegepakt.

Dus ten eeste van die rechste partijen zijn niet anti eu. maar wel gewoon klassiek rechts. en deze opmars past heel gewoon bij het ouder worden van bevolking (dus die worden conservatiever vanaf 50-55 jaar,)
Ter aanvulling: https://www.telegraaf.nl/(...)else-mestmaatregelen

Mooi voorbeeld van keurig EU beleid.
pi_212808728
quote:
0s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 20:02 schreef Erno-BE het volgende:

[..]
Tot 2022 hadden we toch wel mooi geprofiteerd van het goedkope Russische gas.
En daarna kwam dat 'voordeel' 10x zo hard terug doordat we ineens op iets anders over moesten stappen.
Ben je met de kennis van nu nog steeds blij met dat goedkope Russische gas?
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_212808753
quote:
4s.gif Op maandag 11 maart 2024 13:19 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is daar iets mis mee dan?
Als je links bent wel. Voor de normale burger is een ruk meer naar het centrum natuurlijk enorm welkom.
pi_212808860
quote:
1s.gif Op dinsdag 12 maart 2024 15:06 schreef DeVerzamelaar het volgende:

[..]
Doelbewust of niet, dat maakt toch niet uit? Het effect bij laks en ruimhartig beleid is onder de streep simpelweg hetzelfde: een nog veel grotere instroom.
In de afgelopen jaren zijn er in de UK steeds meer procedures gekomen om asielaanvraag tegen te gaan, toch neemt het nummer daar meer toe dan in Nederland. Hoe kan dit?
pi_212808915
quote:
0s.gif Op woensdag 13 maart 2024 12:11 schreef voetbalmanager2 het volgende:

[..]
En daarna kwam dat 'voordeel' 10x zo hard terug doordat we ineens op iets anders over moesten stappen.
Ben je met de kennis van nu nog steeds blij met dat goedkope Russische gas?
Ik denk conservatief Europa wel, het heeft mooi de energietransitie vertraagd.
pi_212808964
Als conservatieve en uiterst rechtse partijen ooit echt de macht krijgen in de Commissie en het Parlement gaan ze die macht natuurlijk ook gewoon gebruiken om lidstaten hun wil op te leggen. Dan zijn ze ineens niet meer anti-EU.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')