Ik neem er twee als voorbeeld omdat het topic over Europa gaat.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:22 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Want dat zijn de enige rechtse partijen in Europa? Wij kunnen in Nederland op Le Pen stemmen en extreemrechtse Grieken op AfD?
Of BBB dom is en NSC niet populistisch of extreemrechts ligt er maar net aan aan wie je het vraagt. En wat bedoel je met je opmerking over Wilders? Die heeft toch meermaals onomwonden aangegeven dat Poetin een schurk is die vervolgd moet worden?quote:Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef Nattekat het volgende:
[..]
BBB is om hele andere redenen een belachelijk domme partij en NSC is niet populistisch. Wilders wordt in toom gehouden nu, maar het is geen geheim aan wiens kant ie staat.
Die term komt zeker niet uit de lucht vallen. Die term is op iedere nieuwe politieke partij geplakt die daadwerkelijk iets anders wil of een bedreiging begint te vormen voor de gevestigde partijen. Dus nee, die term komt zeker niet uit de lucht vallen, die term is de afgelopen 40 jaar een beproefde methode gebleken je tegenstander monddood te maken maar heeft nu zijn kracht verloren. Het werkt niet meer.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:25 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Ik neem er twee als voorbeeld omdat het topic over Europa gaat.
Laten we het dan in Nederland houden. Zijn FvD en PVV fatsoenlijk bezig met alle uitspraken die ze onderhand hebben gedaan? Die term extreem komt niet zomaar uit de lucht vallen zoals jij denkt.
Geen problemen mee hoor als VVD’er hierquote:Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als die VVD-ers nog een klein beetje verstand hebben, dan gooien ze nog per direct D66 uit hun Europese coalitie. Dit gaat ze namelijk stemmen kosten. Stem je VVD, krijg je D66 erbij.
Alleen omhooggevallen arrogante progressievelingen noemen NSC populistisch, die nemen we niet echt serieus. En ik geloof best dat BBB stemmers zichzelf niet dom vindenquote:Op maandag 11 maart 2024 18:26 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Of BBB dom is en NSC niet populistisch of extreemrechts ligt er maar net aan aan wie je het vraagt. En wat bedoel je met je opmerking over Wilders? Die heeft toch meermaals onomwonden aangegeven dat Poetin een schurk is die vervolgd moet worden?
Spreek voor jezelfquote:Op maandag 11 maart 2024 18:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Alleen omhooggevallen arrogante progressievelingen noemen NSC populistisch, die nemen we niet echt serieus. En ik geloof best dat BBB stemmers zichzelf niet dom vinden
Ik moet me eens in de partijprogramma's verdiepen. Hopelijk is er nog een partij te vinden die een veel hardere, agressievere koers wil varen tegen onderontwikkelde en misdadige barbarenvolkeren als de Russen, Palestijnen, Houthi's enz.quote:Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.
En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
Met fatsoenlijk bedoel ik inderdaad niet of ze nette herenschoenen en een goed verzorgd kapsel hebben.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:31 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Die term komt zeker niet uit de lucht vallen. Die term is op iedere nieuwe politieke partij geplakt die daadwerkelijk iets anders wil of een bedreiging begint te vormen voor de gevestigde partijen. Dus nee, die term komt zeker niet uit de lucht vallen, die term is de afgelopen 40 jaar een beproefde methode gebleken je tegenstander monddood te maken maar heeft nu zijn kracht verloren. Het werkt niet meer.
Ja, ik vind de PVV en FvD fatsoenlijk bezig. FvD is een splinterpartij die ik niet onfatsoenlijk vind maar wel compleet gestoorde standpunten , ik zal er dus niet op stemmen, maar onfatsoenlijk vind ik ze niet.
Of jij moet met onfatsoenlijk bedoelen dat ze een mening hebben die jij niet moet vinden kunnen, maar volgens mij ga jij niet over welke mening wel en niet toegestaan is.
VVD is juist de vreemde eend in de bijt bij de Europese fractie. Zijn te conservatief ervoor.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als die VVD-ers nog een klein beetje verstand hebben, dan gooien ze nog per direct D66 uit hun Europese coalitie. Dit gaat ze namelijk stemmen kosten. Stem je VVD, krijg je D66 erbij.
Niets dan inhoud in mijn post, in tegenstelling tot die van jou. Je komt niet verder dan wat oorlogshitsend Poetinvriendjesgekrijs zoals we dat kennen van bijvoorbeeld het immers achterbakse D66.quote:Op maandag 11 maart 2024 15:28 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Weer duiken en rookgordijnen trekken. Verder praat je vooral in ongrijpbare holle containerbegrippen. Ook een bekende truuk om de inhoud te kunnen ontwijken.
Ja, en Kim Jung UN kan zijn volk ook gewoon vrij laten, Saudi-Arabië kan gender affirming care betalen voor al zijn burgers en gastarbeiders,Xi Ping kan zijn sociaal kredietsysteem afbreken, al willen centrumrechts en uitgehoerd links ook zo'n systeem. Afijn, het is nog niet tot jou en jouw geestverwanten doorgedrongen dat we de wereld niet vanuit Nederland regeren en zeggen wat mensen elders zouden moeten doen nog niet betekent dat ze dat ook doen. Als Nederland en de EU hebben we doorgaans met minder democratische en minder beschaafde politici elder te maken al wordt dat verschil steeds kleiner en daar moet je dan dus effectief in opereren om oorlogen te voorkomen, niet alsof je een kind goed en kwaad aan het leren bent of als moderne predikant alsof het om milieu en gezondheid gaat.quote:Oorlog voorkomen kan prima. Gewoon niet de Oekraine binnenvallen als Rusland zijnde en hen zelf laten beslissen met wie ze vrienden willen zijn.
Het is alweer een tijdje andersom. De zogenaamd gematigde partijen zijn ook radicaal bezig waar het om de democratische rechtsstaat en totalitaire controlemiddelen gaat. Respect voor de democratie en dus het meningsverschil blijkt ook ver te zoeken. Mensen extreemrechts noemen omdat ze tegen nog meer massa-immigratie zijn werkt dan ook niet meer.quote:Nee hoor, jij wilt dat soort politiek door extreemrechts te steunen. Maar anderen beschuldigen van jouw eigen slechtheden is een bekende extreemrechtse truuk. Daar trappen we niet in.
quote:Op maandag 11 maart 2024 18:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik denk dat dit soort hysterisch taalgebruik een van de redenen is dat mensen afhaken van de "gevestigde partijen".
Alles wat afwijkt van wat de gevestigde partijen willen is altijd direct:
- extreemrechts
- Poetingeiler
- een gevaar voor de democratie
- fascistisch
- de opmaat naar een nieuwe holocaust
- etc.
Het moet altijd direct weer extreem worden versimpeld tot twee extremen. Ik schat de mensen hoger in. Die prikken daar moeiteloos doorheen en dan blijft er van het betoog niks over. Dus waar stem je dan op? Niet op links kan ik je vertellen.
Het lerend vermogen op links is echter nagenoeg nihil. De reactie op het naar rechts schuiven van de kiezer is nog harder schreeuwen dat het fascisten zijn en nog meer wokewaanzin omarmen.
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:12 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het gaat niet om het steunen van extreemrechts. Het gaat om het steunen van rechtse partijen die een ander beleid voorstaan.
D66 vindt het extreemrechts. Dat maakt het geen feit.
Ik vind dat PvDA/GroenLinks en D66 ook compleet gestoorde standpunten hebben die een bedreiging voor de rechtstaat vormen. Maakt dat hen extreem?quote:Op maandag 11 maart 2024 18:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Met fatsoenlijk bedoel ik inderdaad niet of ze nette herenschoenen en een goed verzorgd kapsel hebben.
Maar vanwege de compleet gestoorde standpunten die je zelf ook aanhaalt. Als een partij bijvoorbeeld meerdere malen heeft laten zien dat ze een bedreiging kunnen zijn voor voor de rechtstaat is het woord extreem wel gepast.
Zoals het heel lang is gegaan met de multiculturele samenleving, (arbeids)migratie en andere zaken die een diepe invloed op ons land hebben gehad?quote:Op maandag 11 maart 2024 18:49 schreef Hexagon het volgende:
[..]
[..]
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.
Ohja niet alleen D66 vind PVV, Afd of FN extreemrechts. Die partij maakt ook niet het nieuws. Dat vind iedereen behalve de partijen zelf.
1
Nee dat toont alleen aan dat jij geen idee hebt van wat een rechtsstaat inhoudt.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:52 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik vind dat PvDA/GroenLinks en D66 ook compleet gestoorde standpunten hebben die een bedreiging voor de rechtstaat vormen. Maakt dat hen extreem?
Nou, noem dan eens een concreet punt met betrekking tot het beleid wat deze partijen voorstaan waar jij je zoveel zorgen om maakt? En hou het graag bij Nederlandse partijen.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:49 schreef Hexagon het volgende:
[..]
[..]
"Een ander beleid", ja dat soort eufemismes kennen we wel. Het is gewoon rookgordijnen optrekken en duiken. Op geen enkele manier ga je in op het beleid dat dat soort partijen voorstaan met betrekking tot burgerrechten.
Ohja niet alleen D66 vind PVV, Afd of FN extreemrechts. Die partij maakt ook niet het nieuws. Dat vind iedereen behalve de partijen zelf.
Maar ieder kritisch tegengeluid moet zo veel mogelijk gesmoord worden uiteraard. Alleen nog maar lieve woordjes zeggen over extreemrechtse partijen.
Ok, nou dat is dan maar zo. Je zal het er mee moeten doen want ook ik heb stemrecht.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:54 schreef Farenji het volgende:
[..]
Nee dat toont alleen aan dat jij geen idee hebt van wat een rechtsstaat inhoudt.
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:48 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Niets dan inhoud in mijn post, in tegenstelling tot die van jou. Je komt niet verder dan wat oorlogshitsend Poetinvriendjesgekrijs zoals we dat kennen van bijvoorbeeld het immers achterbakse D66.
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.quote:Ja, en Kim Jung UN kan zijn volk ook gewoon vrij laten, Saudi-Arabië kan gender affirming care betalen voor al zijn burgers en gastarbeiders,Xi Ping kan zijn sociaal kredietsysteem afbreken, al willen centrumrechts en uitgehoerd links ook zo'n systeem. Afijn, het is nog niet tot jou en jouw geestverwanten doorgedrongen dat we de wereld niet vanuit Nederland regeren en zeggen wat mensen elders zouden moeten doen nog niet betekent dat ze dat ook doen. Als Nederland en de EU hebben we doorgaans met minder democratische en minder beschaafde politici elder te maken al wordt dat verschil steeds kleiner en daar moet je dan dus effectief in opereren om oorlogen te voorkomen, niet alsof je een kind goed en kwaad aan het leren bent of als moderne predikant alsof het om milieu en gezondheid gaat.
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.quote:Het is alweer een tijdje andersom. De zogenaamd gematigde partijen zijn ook radicaal bezig waar het om de democratische rechtsstaat en totalitaire controlemiddelen gaat. Respect voor de democratie en dus het meningsverschil blijkt ook ver te zoeken. Mensen extreemrechts noemen omdat ze tegen nog meer massa-immigratie zijn werkt dan ook niet meer.
D66 wil zielige mensen hier heen halen , niet mensen die werken willenquote:
Inderdaad, het allerbeste argument tegen democratie is een gesprek met jou.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:55 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ok, nou dat is dan maar zo. Je zal het er mee moeten doen want ook ik heb stemrecht.
Kijk, zo kennen we guurlinks weer. Alles wat afwijkt van de eigen mening moet snel verboden worden.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:59 schreef Farenji het volgende:
[..]
Inderdaad, het allerbeste argument tegen democratie is een gesprek met jou.
Onder rechts in Europa is geen meerderheid zoals jij noemt 'poetinvriendjes'. Die zal er ook niet komen als ze straks de meerderheid hebben, want onder links is de ruime meerderheid wel voorstander om Oekraine te blijven steunen.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:56 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.
[..]
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.
Maar nu die oorlog er is ook geen reden om steeds te bukken voor Rusland.
[..]
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.
Nou bijvoorbeeld het ondermijnen van de rechtsstaat met al zijn uitspraken die rechters ondermijnen. In Polen en Hongarije zagen we de uitwerking al in de praktijk.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:54 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nou, noem dan eens een concreet punt met betrekking tot het beleid wat deze partijen voorstaan waar jij je zoveel zorgen om maakt? En hou het graag bij Nederlandse partijen.
En dan doel je op D66 rechters, dat hij dat noemt?quote:Op maandag 11 maart 2024 19:04 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nou bijvoorbeeld het ondermijnen van de rechtsstaat met al zijn uitspraken die rechters ondermijnen. In Polen en Hongarije zagen we de uitwerking al in de praktijk.
Of ‘De rechtsstaat begraven’, ‘politiek proces’ en ‘laffe rechters’ als meneer zijn zin niet krijgt.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
En dan doel je op D66 rechters, dat hij dat noemt?
Wat nou verboden, waar haal je dat nou weer vandaan?quote:Op maandag 11 maart 2024 19:03 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Kijk, zo kennen we guurlinks weer. Alles wat afwijkt van de eigen mening moet snel verboden worden.
Dat maakt het geen goede reden om Poetinvriendjes te steunen.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Onder rechts in Europa is geen meerderheid zoals jij noemt 'poetinvriendjes'. Die zal er ook niet komen als ze straks de meerderheid hebben, want onder links is de ruime meerderheid wel voorstander om Oekraine te blijven steunen.
Maar ze stemmen dus wel op Poetinvriendjes.quote:Maar je loopt nu al het hele topic over poetinvriendjes te lullen terwijl al die kiezers echt niet daarom op rechts gaat stemmen.
Inb4 "Churchill was links."quote:Op maandag 11 maart 2024 19:10 schreef Farenji het volgende:
[..]
Wat nou verboden, waar haal je dat nou weer vandaan?
Het was een verwijzing naar de beroemde quote van Churchill, toch niet de meest linkse persoon dacht ik.
In het begin was je nog wel enigszins goede argumenten aan het aandragen. Je Poetin namecalling begint nu een beetje op lagere school niveau te lijken.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:10 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat maakt het geen goede reden om Poetinvriendjes te steunen.
[..]
Maar ze stemmen dus wel op Poetinvriendjes.
Zoals rechts het de afgelopen paar jaar heeft geprobeerd?quote:Op maandag 11 maart 2024 19:44 schreef Fietsenrek het volgende:
Tja oorzaak gevolg. Mensen zijn het zat dat er bepaalde dingen opgedrongen wordt en er niet geluisterd wordt. Links heeft niet gepresteerd, laat rechts het maar proberen.
Precies, laat rechts maar eens bewijzen dat zij arbeiders een stressloos bestaan gunnen.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:44 schreef Fietsenrek het volgende:
Tja oorzaak gevolg. Mensen zijn het zat dat er bepaalde dingen opgedrongen wordt en er niet geluisterd wordt. Links heeft niet gepresteerd, laat rechts het maar proberen.
Precies, rechts heeft het niet op vrijheid van meningsuiting. Openlijk voor Palestijnen zijn... brrr.. uitroeien die handel.quote:Op maandag 11 maart 2024 13:42 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het openlijke Palestijnen geschreeuw sinds de oorlog tussen Israël en Hamas is wel een eye opener geworden voor vele Europese stemmers die voorheen nooit op een radicaal rechtse en anti-EU partij zouden stemmen.
En links helpt daar actief aan mee en zorgt zo voor de eigen ondergang.
quote:Op maandag 11 maart 2024 20:00 schreef Farenji het volgende:
Some people just want to watch the world burn.
Economisch misshien. Klimaatmaatregelen en id politics totaal links.quote:Op maandag 11 maart 2024 18:23 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Is de vraag of je D66 als een linkse partij kunt wegzetten. Die zie ik meer als VVD light.
Nu al een aanfluiting, en dan hebben ze nog niet eens 1 dag geregeerd.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:09 schreef Raw85 het volgende:
Gelukkig gaat de PVV nu echt alles veranderen.
Oh nee, ze moeten terugvallen op PvdA’ers als Plasterk en Putters omdat Gom toch een dubieus figuur bleek te zijn. Ze hebben het overgrote deel van hun programma al voordat de onderhandeling zijn begonnen overboord geflikkerd. Ze hebben het netwerk van VVD’ers en NSC’ers nodig omdat ze zelf vrijwel geen capabele mensen hebben.
Maar gelukkig zeggen ze wel waar het op staat!
Je bent gewoon vrij om met je Pallie-vlag te blijven zwaaien hoor. Niemand gaat je daarin tegenhouden.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:02 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Precies, rechts heeft het niet op vrijheid van meningsuiting. Openlijk voor Palestijnen zijn... brrr.. uitroeien die handel.
Democratie geldt alleen voor gelijkgestemden.
'rechts' ahum. VVD met D66, ChristenUnie en CDA. Allemaal rechtse invloeden. Rutte praatte rechts maar ging links.quote:Op maandag 11 maart 2024 19:53 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Zoals rechts het de afgelopen paar jaar heeft geprobeerd?
Het gaat niet om een stressloos bestaan, maar een normaal bestaan. Dat normale is al een tijdje zoek namelijk.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:01 schreef torentje het volgende:
[..]
Precies, laat rechts maar eens bewijzen dat zij arbeiders een stressloos bestaan gunnen.
Als we die retoriek aanhouden, zijn de linkse rakkers die graag willen dat Israel opgeeft dan ook Hamas vriendjes? Of is dat toch anders?quote:Op maandag 11 maart 2024 18:56 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het zijn ook Poetinvriendjes. Mooier kan ik het niet maken.
[..]
Mooi staaltje victimblamen naar Oekraine.
Maar nu die oorlog er is ook geen reden om steeds te bukken voor Rusland.
[..]
Wederom bekende extreemrechtse propagandatruuk. Anderen beschuldigen van je eigen slechtheden.
Torentje is nog steeds opzoek naar de gewone man.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:52 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Het gaat niet om een stressloos bestaan, maar een normaal bestaan. Dat normale is al een tijdje zoek namelijk.
Er zijn zeker Hamas vriendjes op dat spectrum.quote:Op maandag 11 maart 2024 20:58 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Als we die retoriek aanhouden, zijn de linkse rakkers die graag willen dat Israel opgeeft dan ook Hamas vriendjes? Of is dat toch anders?
Vraag hoef je niet te beantwoorden hoor, ik weet het antwoord al wel.
Ik zeg ook niet dat het een excuus is om op een rechtse partij te stemmen. Mensen staan daar vrij in, daar is überhaupt geen excuus voor nodig. Ik wijs je er alleen op dat links nogal hypocriet kan zijn.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:08 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Er zijn zeker Hamas vriendjes op dat spectrum.
Maar geen enkel excuus om voor een extreemrechtse partij te zijn. Het is opnieuw duiken.
En wat is dit dan voor retoriek?quote:
quote:Op maandag 11 maart 2024 13:33 schreef Hexagon het volgende:
Lekker op een stelletje Poetingeilers stemmen en doen of dat normaal is
Anti extreemrechtse retoriekquote:
Nee, om hypocriet te zijn moet je een entiteit zijn en "links" is geen entiteit.quote:Op maandag 11 maart 2024 21:12 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zeg ook niet dat het een excuus is om op een rechtse partij te stemmen. Mensen staan daar vrij in, daar is überhaupt geen excuus voor nodig. Ik wijs je er alleen op dat links nogal hypocriet kan zijn.
Dus democratie is maar stom als men iets stemt wat niet in jouw persoonlijke kraam te pas komt begrijp ik?quote:Op maandag 11 maart 2024 14:09 schreef Hexagon het volgende:
Dat je blijkbaar daar voor in de plaats voor extreemrechtse Poetingeilers in de bres springt alsof het een logisch gevolg is is daarentegen wel relevant. Dat is het namelijk niet. Dat is het bekende wegduikgedrag van je.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |