Oogappels is echt waanzinnig mooiquote:Op donderdag 21 september 2023 21:01 schreef NailQueen het volgende:
De nominaties voor de televizierring zijn bekend. Ik heb alle 3 programma's nog nooit gezien
Ook met weekend vrij kan je geld claimen als je vertraging hebtquote:Op donderdag 21 september 2023 22:12 schreef Meke het volgende:
[..]
Oja ik reis ook meestal weekend vrij bedenk ik me nu hahaDat scheelt wellicht ook waarom ik daar niet zo actief mee ben
![]()
Hmm dat is wel een gek advies ja![]()
quote:Op donderdag 21 september 2023 17:47 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Catalonië?
Ik waardeer je poging om hem extra op de kast te jagenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het is een ander land.
Buren wordt doorgeschoven naar morgen
Mensen vinden wel héél snel iets. Vaak met een minimum aan kennis en een maximum aan oordeel.
Nee precies, ach ik vind 't wel primaquote:Op donderdag 21 september 2023 22:26 schreef H_T het volgende:
[..]
Ook met weekend vrij kan je geld claimen als je vertraging hebtHet is alleen nooit zoveel dan
Zuivere constatering van de feitenquote:
Het zat er helaas wel al aan te komen. Niet direct toen ik er nog zat, maar zag toen wel al wat tekenen aan de wand. Daarna collega's nog weleens gesproken waardoor het wel wat meer aan het licht kwam.quote:Op donderdag 21 september 2023 19:02 schreef Meke het volgende:
[..]
Nee ik moest ook meteen aan jou denkenGelukkig had jij het brandende schip reeds verlaten
Een ánder land dan Catalonië wat @Strani niet zou erkennen?quote:Op donderdag 21 september 2023 22:42 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik waardeer je poging om hem extra op de kast te jagenMaar het is een ander land.
Ja heel lastig lijkt me datquote:Op donderdag 21 september 2023 22:45 schreef Redefine het volgende:
[..]
Het zat er helaas wel al aan te komen. Niet direct toen ik er nog zat, maar zag toen wel al wat tekenen aan de wand. Daarna collega's nog weleens gesproken waardoor het wel wat meer aan het licht kwam.
Helaas heel erg zuur voor de ex-collega's. Daar zitten genoeg echt goede mensen tussen. Hopelijk kunnen die snel elders aan de bak.
quote:Op donderdag 21 september 2023 23:01 schreef H_T het volgende:
@:Meke mijn claim bij de NS is nu al afgewezen omdat de waarde onder de 2,30 was
Ik weet niet wat mij meer verbaasd. Dat de NS dat afwijst of dat er blijkbaar reizen zijn die je kan afleggen met de NS voor minder dan 2,30.quote:Op donderdag 21 september 2023 23:01 schreef H_T het volgende:
@:Meke mijn claim bij de NS is nu al afgewezen omdat de waarde onder de 2,30 was
zit het ff te checken, Zoetermeer naar Zoetermeer Oost, veel dichterbij elkaar kan het niet, toch Eur 2,60 enkele reisquote:Op vrijdag 22 september 2023 08:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik weet niet wat mij meer verbaasd. Dat de NS dat afwijst of dat er blijkbaar reizen zijn die je kan afleggen met de NS voor minder dan 2,30.
quote:Op vrijdag 22 september 2023 08:19 schreef Koen66 het volgende:
[..]
zit het ff te checken, Zoetermeer naar Zoetermeer Oost, veel dichterbij elkaar kan het niet, toch Eur 2,60 enkele reis
Er was een collega die met mij vandaag op kantoor wilde afspreken.quote:Op vrijdag 22 september 2023 08:34 schreef Koen66 het volgende:
bij dat ik vrijdag vanuit huis werk, geen zin vandaag
ze was niet de moeite waard voor een date?quote:Op vrijdag 22 september 2023 08:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Er was een collega die met mij vandaag op kantoor wilde afspreken.
Dat heb ik gelukkig uit haar hoofd kunnen praten.
Nope.quote:Op vrijdag 22 september 2023 08:43 schreef Koen66 het volgende:
[..]
ze was niet de moeite waard voor een date?
Ik kon maar de helft claimen omdat ik minder dan een uur vertraging had, en er ging eerst nog 40% korting vanaf. Een kaartje met een normale prijs van 7 euro geeft dan een claimbedrag van 2,10 ((0,6*7)/2=4,20/2=2,10)quote:Op vrijdag 22 september 2023 08:10 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik weet niet wat mij meer verbaasd. Dat de NS dat afwijst of dat er blijkbaar reizen zijn die je kan afleggen met de NS voor minder dan 2,30.
duidelijk.quote:Op vrijdag 22 september 2023 09:56 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik kon maar de helft claimen omdat ik minder dan een uur vertraging had, en er ging eerst nog 40% korting vanaf. Een kaartje met een normale prijs van 7 euro geeft dan een claimbedrag van 2,10 ((0,6*7)/2=4,20/2=2,10)
Ik neem aan Kosovoquote:Op donderdag 21 september 2023 22:42 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik waardeer je poging om hem extra op de kast te jagenMaar het is een ander land.
Volgens Nederland welquote:
SPOILER: Lijst van landen die Kosovo erkennenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
quote:Op vrijdag 22 september 2023 11:28 schreef H_T het volgende:
[..]
Volgens Nederland welDie lijst is intussen volgens mij wel weer wat korter, omdat een aantal landen hun erkenning later weer hebben teruggetrokken.SPOILER: Lijst van landen die Kosovo erkennenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Reality is for people who can't imagine anything better.
--------------------------------------------------------------------
Feel free to insult me.
"Ja, hoi Kosovo, wij erkennen jullie als land"quote:Op vrijdag 22 september 2023 12:27 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Die lijst is intussen volgens mij wel weer wat korter, omdat een aantal landen hun erkenning later weer hebben teruggetrokken.
Ik vind het zelf dus ook betreurenswaardig dat Catalonië nog niet officieel erkend is door de rest van de wereld, zoals ik inderdaad al in mijn post liet doorschemeren, maar ik had niet verwacht jouw steun daarin te vinden. Valt me toch weer van je mee.quote:Op vrijdag 22 september 2023 10:48 schreef Strani het volgende:
@:Roger_Epiales ik heb besloten om verder niet in te gaan op je treurenswaardige post over Catalonië maar het staat genoteerd, evenals degenen die de post geliket hebben.
Zoiets zal er helaas wel achter zitten ja.quote:Op vrijdag 22 september 2023 12:32 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
"Ja, hoi Kosovo, wij erkennen jullie als land"
"Oh onze belangrijke handelspartner, erkent het niet als land"
"Wij erkennen Kosovo niet"
Ik leef in dezelfde tijdzonequote:
da's lekker op tijdquote:
Wie is de gelukkige ontvangerquote:Op vrijdag 22 september 2023 14:23 schreef Koen66 het volgende:
zo
[..]
da's lekker op tijd
ik heb nog een paar kusjes, ik hou er om een uur of 4 mee op
Mag ik 1 van die kusjes?quote:Op vrijdag 22 september 2023 14:23 schreef Koen66 het volgende:
zo
[..]
da's lekker op tijd
ik heb nog een paar kusjes, ik hou er om een uur of 4 mee op
quote:
Welkom terugquote:Op vrijdag 22 september 2023 14:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ben hier wel vaker geweest hoor
En ook wel meegepost tijdens het ESF. Alleen afgelopen keer kon ik niet kijken
Wat een leuk ideequote:Op vrijdag 22 september 2023 14:34 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Welkom terug
Elke zaterdagavond kijken we een songfestival terug en 2023 komt ook een keer aan de beurt. Vind je het goed als we je dan taggen, zodat je misschien (even) mee kan kijken?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het is wel een leuk idee
"Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
quote:Op vrijdag 22 september 2023 14:37 schreef essnhills het volgende:
[..]
Wat een leuk idee
Maar nee, dat red ik nu nietVorige week was 1961 aan de beurt, dan valt het hard mee hoeveel lichten en geflits erin zitSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het is wel een leuk idee
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
Welkomquote:Op vrijdag 22 september 2023 14:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ben hier wel vaker geweest hoor
En ook wel meegepost tijdens het ESF. Alleen afgelopen keer kon ik niet kijken
Dat heb ik dan telkens gemitstquote:Op vrijdag 22 september 2023 14:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ben hier wel vaker geweest hoor
En ook wel meegepost tijdens het ESF. Alleen afgelopen keer kon ik niet kijken
Haha nee dat wist ik op zich ook welquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:22 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ook wel fijn om te weten dat je dus niet geadopteerd bent.
En terecht natuurlijk. Het moet wel gecontroleerd worden.quote:Op vrijdag 22 september 2023 15:27 schreef Meke het volgende:
[..]
Haha nee dat wist ik op zich ook welMaar toch fijn als bevestiging.
Een beetje net als toen ik ging stemmen, m'n broertje bij het stemkantoor zat en toch écht m'n paspoort moest zien
Denk dat het toch ff te druk is op het momentquote:Op vrijdag 22 september 2023 14:53 schreef H_T het volgende:
[..]
Vorige week was 1961 aan de beurt, dan valt het hard mee hoeveel lichten en geflits erin zit
quote:
quote:
Ja is ook wel terecht, maar het voelde zo gekquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:33 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En terecht natuurlijk. Het moet wel gecontroleerd worden.
allemaal in koorquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:49 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Ik doe mee met het moe zijn
Welkom @:essnhills
quote:
op tijd naar bed dan maarquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Morgenochtend weer vroeg op voor de F1 kwalificatie
Ja, vroeg beginnen is (meestal) ook vroeg klaar.quote:Op vrijdag 22 september 2023 14:23 schreef Koen66 het volgende:
zo
[..]
da's lekker op tijd
ik heb nog een paar kusjes, ik hou er om een uur of 4 mee op
Morgen lekker uitslapen en zondag weerquote:Op vrijdag 22 september 2023 15:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Morgenochtend weer vroeg op voor de F1 kwalificatie
Ik ben ook moequote:
Zal je ook nog beleven dat Verstappen wereldkampioen wordt na de sprintrace van Qatar. Verstappen kan nooit op een normale manier zijn wereldkampioenschap binnen halenquote:Op vrijdag 22 september 2023 16:04 schreef H_T het volgende:
[..]
Morgen lekker uitslapen en zondag weerDe race kijk ik wel met vertraging terug. Vorig jaar leverde dat én een betere nachtrust op én een tijdwinst van bijna een uur omdat ik de rode vlag kon doorspoelen
als dat een optie is zal het me niet eens verbazenquote:Op vrijdag 22 september 2023 16:07 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Zal je ook nog beleven dat Verstappen wereldkampioen wordt na de sprintrace van Qatar. Verstappen kan nooit op een normale manier zijn wereldkampioenschap binnen halen
quote:Op vrijdag 22 september 2023 14:37 schreef essnhills het volgende:
[..]
Wat een leuk idee
Maar nee, dat red ik nu nietSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar het is wel een leuk ideeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 22 september 2023 16:58 schreef BillDauterive het volgende:
[..]ThanksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Ik dit niet meer, Ik dit nooit meer
Ik niet meer kan, Niet meer ik
Dit niet meer, Ik niet meer" - Strani
Dan weet je dat voor de volgende keer en dan worden ze nóg lekkerderquote:Op vrijdag 22 september 2023 17:44 schreef ESF1Gamer het volgende:
De smaak is goed, alleen iets teveel gemberpoeder gebruikt
Al ze niet tevreden zijnn over hoe schoon je huis is, moet je ze gewoon de schoonmaakspullen geven, dan kunnen ze zich uitleven.quote:Op vrijdag 22 september 2023 17:46 schreef BillDauterive het volgende:
Ik weet niet wat ik wil eten, heb een beetje stress omdat morgen familie komt en het huis niet zo schoon is als zij willen en ga maar een patatje halen
Vergeet je de augurk niet?quote:Op vrijdag 22 september 2023 18:15 schreef NailQueen het volgende:
Ter beeldvorming. Zo maak ik mijn hamburgers:
[ afbeelding ]
Nee, het is gewoon wel schoon hoor.quote:Op vrijdag 22 september 2023 18:30 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Al ze niet tevreden zijnn over hoe schoon je huis is, moet je ze gewoon de schoonmaakspullen geven, dan kunnen ze zich uitleven.
Dat is correct en tevens juistquote:
Deze is er ookquote:
Ik ben ook al zo moequote:
Ja, dat had ik dus ook. Ik wilde me al bijna klaar voor bed gaan maken, maar 8 uur is wel erg vroeg.quote:Op vrijdag 22 september 2023 19:56 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik ben ook al zo moe
Het is ook al heel donker, ik heb het gevoel dat het al veel later is.
Misschien hebben we meer input uit de Koffie SC nodig, om ons wakker te houdenquote:
Nou met Luctor.et.Emergo en Koen hier moet dat toch haalbaar zijnquote:Op vrijdag 22 september 2023 19:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Misschien hebben we meer input uit de Koffie SC nodig, om ons wakker te houden
Luctor gaat het vroegst van iedereen naar bedquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:03 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nou met Luctor.et.Emergo en Koen hier moet dat toch haalbaar zijn
I know, ik ken Koen al een paar jaartjesquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Luctor gaat het vroegst van iedereen naar bed
Koen is wel een echte nachtbraker
Om het gemiddelde een beetje op pijl te houden.quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:05 schreef Arizona het volgende:
[..]
Luctor gaat het vroegst van iedereen naar bed
Koen is wel een echte nachtbraker
Kijk je geen Below Deck Sailing Yacht?quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik wil een film kijken, en ben nu door Disney+ aan het scrollen, maar ja. Wat ga ik kijken.
Luca.quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik wil een film kijken, en ben nu door Disney+ aan het scrollen, maar ja. Wat ga ik kijken.
Wat is er gebeurd met OUAT?quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik wil een film kijken, en ben nu door Disney+ aan het scrollen, maar ja. Wat ga ik kijken.
High School Musicalquote:Op vrijdag 22 september 2023 20:09 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik wil een film kijken, en ben nu door Disney+ aan het scrollen, maar ja. Wat ga ik kijken.
Ik vergeet dat steeds om te kijken.quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:10 schreef Arizona het volgende:
[..]
Kijk je geen Below Deck Sailing Yacht?
Edit: ow, is er niet op nu![]()
Die heb ik al afgekeken behalve het allerlaatste seizoenquote:
Volgens mij is dit de eerste keer dat ik hoor dat het gezongen wordt, in dan ook nog eens in drie verschillende talen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:27 schreef GeorgeM het volgende:
Jeetje, wat heeft België een vreselijk volkslied
Hoho! Op creatief vlak zijn de Belgen verantwoordelijk voor Tiktak, Kabouter Plop, K3, mosselen met friet, Samson, speculoospasta, chips met augurkensmaak, Gert èn Piet Piraat!quote:Op vrijdag 22 september 2023 20:56 schreef Arizona het volgende:
Geen beste wedstrijd tot nu toe, de Leeuwinnen creeëren bar weinig.
De Belgen ook niet maar dat boeit niet
Speculoospasta??quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:07 schreef H_T het volgende:
[..]
Hoho! Op creatief vlak zijn de Belgen verantwoordelijk voor Tiktak, Kabouter Plop, K3, mosselen met friet, Samson, speculoospasta, chips met augurkensmaak, Gert èn Piet Piraat!
Ja, al een tijdje ook gewoon in Nederland te koop. Nooit gehad?quote:
Het is echt wachten tot Miedema weer terug is want Beerensteyn wordt met de wedstrijd slechter. Het wordt nu een beetje pijnlijk.quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:19 schreef Arizona het volgende:
Beeresteijn is echt zo slecht als spits
quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:19 schreef Em31 het volgende:
[..]
Heb je dit tot nu toe je hele leven gemist George💔
Jawel, nu neem ik het niet meer.quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:20 schreef H_T het volgende:
[..]
Ja, al een tijdje ook gewoon in Nederland te koop. Nooit gehad?
Goed verhaal.quote:
Jaquote:
Babishquote:
quote:
quote:
Ik ben even in de geschiedenis gedoken. Een Belgische producent had het octrooi, maar mogelijk was er prior art van Oma Wapsie uit Dronten. Die is meerdere keren benaderd door partijen die het octrooi van een concurrent wilden aanvechten. Het zou dus een Nederlandse oorsprong kunnen hebbenquote:Op vrijdag 22 september 2023 21:29 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
[..]
Jawel, nu neem ik het niet meer.
Ik heb het in huis, maar ik wist niet dat het uit België kwam
Daweedikwel maar mijn reactie op dat nummer is: jaquote:
Pfieuwquote:Op vrijdag 22 september 2023 21:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik ben even in de geschiedenis gedoken. Een Belgische producent had het octrooi, maar mogelijk was er prior art van Oma Wapsie uit Dronten. Die is meerdere keren benaderd door partijen die het octrooi van een concurrent wilden aanvechten. Het zou dus een Nederlandse oorsprong kunnen hebben
Sterker nog, volgens de rechtbank van koophandel in Gent is dat gewoon zoquote:Op vrijdag 22 september 2023 21:40 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik ben even in de geschiedenis gedoken. Een Belgische producent had het octrooi, maar mogelijk was er prior art van Oma Wapsie uit Dronten. Die is meerdere keren benaderd door partijen die het octrooi van een concurrent wilden aanvechten. Het zou dus een Nederlandse oorsprong kunnen hebben
quote:Oma Wapsie is echte bedenker van speculoospasta
De rechtbank van koophandel in Gent heeft vanochtend het octrooi van Lotus Bakeries op het populaire product speculoospasta vernietigd.
[...]
Volgens de rechter was een recept op de Nederlandse receptensite Oma Wapsie om speculoospasta te maken al beschikbaar lang voor Lotus het octrooi in handen kreeg.
[...]
https://www.standaard.be/cnt/dmf20110120_029
Ik heb mijn best gedaan door even twee minuten niet te kijken.quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:48 schreef Arizona het volgende:
Het is echt zoooo saai deze wedstrijd. Ik denk dat @:roger_epiales de boel nog niet zou kunnen redden al bleef hij de hele wedstrijd in de keuken.
Dat was eigenlijk toch 1 minuut te langquote:Op vrijdag 22 september 2023 21:56 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Ik heb mijn best gedaan door even twee minuten niet te kijken.
Tevreden?
De mogelijkheid bestaat nog dat de Belgen het onafhankelijk hebben uitgevonden, maar geen octrooi kunnen krijgen omdat het te veel lijkt op iets wat al bestond. Dat wil niet zeggen dat de Belgen het recept gestolen hebben, alleen dat hun recept niet origineel genoeg is voor beschermingquote:Op vrijdag 22 september 2023 21:55 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Sterker nog, volgens de rechtbank van koophandel in Gent is dat gewoon zo
[..]
Beide goals vielen terwijl ik dat stomme artikeltje over die stomme speculoospasta zat te lezen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:57 schreef Arizona het volgende:
[..]
Dat was eigenlijk toch 1 minuut te lang
Niemand heeft je gedwongen Rozj!quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:58 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Beide goals vielen terwijl ik dat stomme artikeltje over die stomme speculoospasta zat te lezen.![]()
Volgende keer lees ik wel alleen de kop ofzo.
Dat soort details zijn in dit soort zaken natuurlijk zelden interessant. Waar het om gaat is dat zelfs volgens een Belgische rechter Nederland hier eerder mee kwam. Daarmee heeft het spul dus duidelijk een Nederlandse oorsprong en kan @GeorgeM het dus gewoon lekker blijven kopen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:57 schreef H_T het volgende:
[..]
De mogelijkheid bestaat nog dat de Belgen het onafhankelijk hebben uitgevonden, maar geen octrooi kunnen krijgen omdat het te veel lijkt op iets wat al bestond. Dat wil niet zeggen dat de Belgen het recept gestolen hebben, alleen dat hun recept niet origineel genoeg is voor bescherming
Als speculoospasta in een trechter?quote:
Precies dat ja!quote:
Niemand dwingt me ook om af en toe wat te drinken in de keuken te pakken, maar toch wordt er verdacht vaak gescoord als ik net daarmee bezig ben.quote:
Danny Verbiest (de stem van Samson) speelde in Bassie en Adriaan, die in die serie ook een langharige hond hadden. Kunnen we Samson dan ook claimen als Nederlandsch erfgoedquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat soort details zijn in dit soort zaken natuurlijk zelden interessant. Waar het om gaat is dat zelfs volgens een Belgische rechter Nederland hier eerder mee kwam. Daarmee heeft het spul dus duidelijk een Nederlandse oorsprong en kan @:GeorgeM het dus gewoon lekker blijven kopen.
Wat mij betreft wel ja.quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:05 schreef H_T het volgende:
[..]
Danny Verbiest (de stem van Samson) speelde in Bassie en Adriaan, die in die serie ook een langharige hond hadden. Kunnen we Samson dan ook claimen als Nederlandsch erfgoed?
Ik koop het af en toe voor Sjorsjina en meneer Sjors junior. Ik eet het zelf niet, teveel suikerquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:03 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat soort details zijn in dit soort zaken natuurlijk zelden interessant. Waar het om gaat is dat zelfs volgens een Belgische rechter Nederland hier eerder mee kwam. Daarmee heeft het spul dus duidelijk een Nederlandse oorsprong en kan @:GeorgeM het dus gewoon lekker blijven kopen.
Ja nee, zo werkt dat natuurlijk niet. Deze wedstrijd horen wij gewoon te winnen (ik begrijp niet dat die Belgen zich daar niet ook wat meer voor inzetten eigenlijkquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:05 schreef Arizona het volgende:
We kunnen afspreken dat de Belgen de speculoospasta mogen claimen en dat wij dan deze wedstrijd krijgen?
Ik onderhandel niet met broodbelegplagiatristenquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:05 schreef Arizona het volgende:
We kunnen afspreken dat de Belgen de speculoospasta mogen claimen en dat wij dan deze wedstrijd krijgen?
De Belgen kunnen NIKS krijgen Ari!quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:05 schreef Arizona het volgende:
We kunnen afspreken dat de Belgen de speculoospasta mogen claimen en dat wij dan deze wedstrijd krijgen?
Dat is reden genoeg.quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:07 schreef GeorgeM het volgende:
[..]
Ik koop het af en toe voor Sjorsjina en meneer Sjors junior. Ik eet het zelf niet, teveel suiker![]()
Maar ik kan weer lekker slapen
Bebogeen? Dat wil ik best afstaanquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:10 schreef Arizona het volgende:
Ok dan niet![]()
Van mij mogen ze die gore pasta hebben
Bebogemisch brrrquote:
Doe ikquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:10 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Dat is reden genoeg.![]()
Zeg morgen maar tegen Sjorsjina en meneer Sjors junior dat ze rustig nog wat extra kunnen smeren omdat het lekker toch niet Belgisch is.
Ken je die reclame van die cake?quote:
Zo ben ikquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:36 schreef H_T het volgende:
@:Meke je TT klopt weerVooruitziende blik
En ook nog tegen Schotland. Waarvan een paar speelsters voor Great Britain uitkomen op de Spelen. Die gaan dus waarschijnlijk niet zo hun best doen tegen Engeland, want dan schakelen ze zichzelf uit...quote:
Apart dat ze dan wel apart meedoen hiervoor.quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:38 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
En ook nog tegen Schotland. Waarvan een paar speelsters voor Great Britain uitkomen op de Spelen. Die gaan dus waarschijnlijk niet zo hun best doen tegen Engeland, want dan schakelen ze zichzelf uit...
Het is toch niet alleen een OS selectie dat op het spel staat?quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Apart dat ze dan wel apart meedoen hiervoor.
Engeland speelt om dat ticket. Dus als Engeland de finale van de Nations League haalt, gaat Great Britain naar de Spelen.quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:39 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
En hoe komt Great Britain aan het ticket voor de OS dan?
Engeland moet dan naar de OS, niet GB. Die hebben dat ticket niet.quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:40 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Engeland speelt om dat ticket. Dus als Engeland de finale van de Nations League haalt, gaat Great Britain naar de Spelen.
Klinkt heel logischquote:Op vrijdag 22 september 2023 22:38 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
En ook nog tegen Schotland. Waarvan een paar speelsters voor Great Britain uitkomen op de Spelen. Die gaan dus waarschijnlijk niet zo hun best doen tegen Engeland, want dan schakelen ze zichzelf uit...
Van Engelse spelers? Dat zal toch niet? Die zijn toch juist altijd extreem sportief en rekken ook nooit tijd en zo?quote:Op vrijdag 22 september 2023 22:42 schreef Koen66 het volgende:
[..]
Klinkt als kansen voor oneerlijk gedrag
Whehehehequote:Op vrijdag 22 september 2023 22:50 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Van Engelse spelers? Dat zal toch niet? Die zijn toch juist altijd extreem sportief en rekken ook nooit tijd en zo?
Ja jemig, hoe kan ik dat weten?quote:
Vroeg voor de zaterdagquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:13 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Nu slapen, want over 8,5 uur gaat weer de wekker.
Nee.quote:
Nee.quote:
Tot nu toe onbekende telepathische gaven.quote:
Ja.quote:
Ik zag vandaag een rumtopf staan in de etalage van een kringloop. Misschien was dat een tekenquote:
Iemand die zingt.quote:Op vrijdag 22 september 2023 23:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Wie gaat volgend jaar nederland vertegenwoordigen?
wow, een beter teken kan je niet verwachtenquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik zag vandaag een rumtopf staan in de etalage van een kringloop. Misschien was dat een teken
quote:
Hier staat er zelfs een op het aanrecht.quote:Op vrijdag 22 september 2023 23:34 schreef H_T het volgende:
[..]
Ik zag vandaag een rumtopf staan in de etalage van een kringloop. Misschien was dat een teken
Oh, nou dat is dan al een hele verbetering ten opzichte van dit jaar.quote:
ik heb wel wat rum te huurquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Hier staat er zelfs een op het aanrecht.![]()
Niet gevuld helaas.
quote:Op vrijdag 22 september 2023 23:36 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Hier staat er zelfs een op het aanrecht.![]()
Niet gevuld helaas.
Een Duitser.quote:
Ah, dus oma Wapsie wordt niet wéér genaaidquote:Op vrijdag 22 september 2023 23:40 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Een Duitser.
Al is het eerlijker te zeggen Meerdere Duitsers en een Zwitser.
Ik heb zelf ook rum.quote:
Om hem te kunnen vullen natuurlijk.quote:
Nee, voor zover bekend had oma Wapsie geen bouwtekeningen voor elektronenmicroscopen tussen haar speculoospastarecepten staan.quote:Op vrijdag 22 september 2023 23:41 schreef H_T het volgende:
[..]
Ah, dus oma Wapsie wordt niet wéér genaaid
En jij natuurlijk ook gefeliciteerd.quote:
Zeker!quote:Op vrijdag 22 september 2023 21:43 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
@:BillDauterive, het was een leuke film.
quote:
Gefeliciteerdquote:Op zaterdag 23 september 2023 01:54 schreef BillDauterive het volgende:
Hiep hiep hoera, ESF1Gamer is vandaag jarig!
quote:
Gefeliciteerd!!quote:Op zaterdag 23 september 2023 01:54 schreef BillDauterive het volgende:
Hiep hiep hoera, ESF1Gamer is vandaag jarig!
FTFYquote:
Inderdaad, zeg nee tegen de zon.quote:
Zonder zon, geen leven.quote:Op zaterdag 23 september 2023 10:51 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Inderdaad, zeg nee tegen de zon.
Zonder regen (waarschijnlijk) ook niet.quote:Op zaterdag 23 september 2023 10:51 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Zonder zon, geen leven.
quote:Blote voeten op het dashboard
Suzan & Freek op de Radio
(Suzan & Freek op de Radio)
En je vraagt waar ik naartoe wil rijden, hmm
Ik vind alles goed, let's go
Ik vind alles goed, let's go
Twee zeer slechte ideeën in de eerste twee regels!quote:Op zaterdag 23 september 2023 12:24 schreef Em31 het volgende:
Dat nieuwe nummer van Miss Montreal de hele week op radio 2, toch niet te doen
[..]![]()
quote:Op zaterdag 23 september 2023 12:24 schreef Em31 het volgende:
Dat nieuwe nummer van Miss Montreal de hele week op radio 2, toch niet te doen
[..]![]()
Het refrein is "ik wil dood, ik heb peak Vinexwijk bereikt"?quote:Op zaterdag 23 september 2023 12:24 schreef Em31 het volgende:
Dat nieuwe nummer van Miss Montreal de hele week op radio 2, toch niet te doen
[..]![]()
Haar oude nummers zijn nog wel aardig maar haar nederlandse muziek vind ik echt 10x niksquote:Op zaterdag 23 september 2023 12:24 schreef Em31 het volgende:
Dat nieuwe nummer van Miss Montreal de hele week op radio 2, toch niet te doen
[..]![]()
Zo ga je terugverlangen naar de teksten van blof.quote:Op zaterdag 23 september 2023 12:24 schreef Em31 het volgende:
Dat nieuwe nummer van Miss Montreal de hele week op radio 2, toch niet te doen
[..]![]()
quote:Op zaterdag 23 september 2023 13:52 schreef NailQueen het volgende:
Nog een kleine waarschuwing: Op 100%NL is het volgende week Suzan en Freek-week.
Dit helpt niet echt bij mezelf wat beter voelenquote:Op zaterdag 23 september 2023 13:52 schreef NailQueen het volgende:
Nog een kleine waarschuwing: Op 100%NL is het volgende week Suzan en Freek-week.
Je verlangt gewoon naar Engelbewaarderquote:Op zaterdag 23 september 2023 13:58 schreef AgnesGru het volgende:
[..]
Dit helpt niet echt bij mezelf wat beter voelen
Hier nietquote:
Die is vanochtend al begonnenquote:Op zaterdag 23 september 2023 15:01 schreef Strani het volgende:
Gefeliciteerd @:billdauterive en @:ESF1Gamer !
Hoe laat begint het grote volksfeest?
Oké waarom is dan nog niemand in de SC dronken?quote:Op zaterdag 23 september 2023 15:01 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Die is vanochtend al begonnen
In het F1 subforum is iedereen slaapdronken gewordenquote:Op zaterdag 23 september 2023 15:02 schreef Strani het volgende:
[..]
Oké waarom is dan nog niemand in de SC dronken?
Speciaal voor de jarigen hier.quote:Op zaterdag 23 september 2023 13:52 schreef NailQueen het volgende:
Nog een kleine waarschuwing: Op 100%NL is het volgende week Suzan en Freek-week.
Een en al feestquote:
Lachen juist, ik zou ze ook vanachter m'n woonkamerraam keihard uitlachenquote:Op zaterdag 23 september 2023 16:19 schreef NailQueen het volgende:
Thunder and lighting it's getting exciting
Behalve voor de buurtkinderen die nu aan het gillen zijn
Mooi dat je er dan deze dagen voor je vriendin hebt kunnen zijn.quote:Op zaterdag 23 september 2023 16:23 schreef Momo het volgende:
Beetje rare dagen gehad moeder van een van mijn beste vriendinnen overleden dus vooral daar geweest. Net de dienst gehad, was een mooie dienst.
Sterkte voor je vriendinquote:Op zaterdag 23 september 2023 16:23 schreef Momo het volgende:
Beetje rare dagen gehad moeder van een van mijn beste vriendinnen overleden dus vooral daar geweest. Net de dienst gehad, was een mooie dienst.
Kinderen rennen voor de regen terwijl ik lekker thuis droog zit met een zak chipsquote:Op zaterdag 23 september 2023 16:44 schreef Strani het volgende:
[..]
Lachen juist, ik zou ze ook vanachter m'n woonkamerraam keihard uitlachen
Dat zijn de momenten waar je voor leeftquote:Op zaterdag 23 september 2023 17:15 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Kinderen rennen voor de regen terwijl ik lekker thuis droog zit met een zak chips
Een stuk appeltaart had ook niet misstaanquote:Op zaterdag 23 september 2023 17:31 schreef Strani het volgende:
[..]
Dat zijn de momenten waar je voor leeft
Om naar die kinderen te gooien? Interessant idee, beetje extreem misschien, maar toch. Had ik niet direct achter jou gezocht.quote:Op zaterdag 23 september 2023 17:53 schreef H_T het volgende:
[..]
Een stuk appeltaart had ook niet misstaan
Dan doe je er wel goed aan bevroren appeltaart te nemen, want met verse heb je te veel kans dat het tijdens de vlucht desintegreertquote:Op zaterdag 23 september 2023 18:18 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Om naar die kinderen te gooien? Interessant idee, beetje extreem misschien, maar toch. Had ik niet direct achter jou gezocht.
Thumbs of approval.
Crumbs of approval.quote:Op zaterdag 23 september 2023 18:20 schreef H_T het volgende:
[..]
Dan doe je er wel goed aan bevroren appeltaart te nemen, want met verse heb je te veel kans dat het tijdens de vlucht desintegreert
Kijk, dat zijn nog eens waardevolle tips.quote:Op zaterdag 23 september 2023 18:20 schreef H_T het volgende:
[..]
Dan doe je er wel goed aan bevroren appeltaart te nemen, want met verse heb je te veel kans dat het tijdens de vlucht desintegreert
Sterkte voor je vriendin.quote:Op zaterdag 23 september 2023 16:23 schreef Momo het volgende:
Beetje rare dagen gehad moeder van een van mijn beste vriendinnen overleden dus vooral daar geweest. Net de dienst gehad, was een mooie dienst.
Ik eet NU een stukje appeltaartquote:Op zaterdag 23 september 2023 17:53 schreef H_T het volgende:
[..]
Een stuk appeltaart had ook niet misstaan
Thanks! Ik hoop dat ik vanavond alleen thuis ben. In dat geval ga ik de afterparty van het retro-topic hosten en een aantal mooie liedjes opzetten. Ik ben er al even niet geweest. Vind jij dat ok?quote:Op zaterdag 23 september 2023 13:51 schreef NailQueen het volgende:
Oh zijn er jarigen vandaag? Gefeliciteerd Billie en ESFGamer!
Ik lees dat Sable er niet is. En 1971 wilde ik al overslaan. Maar ik ben altijd voor een random afterparty!quote:Op zaterdag 23 september 2023 19:29 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Thanks! Ik hoop dat ik vanavond alleen thuis ben. In dat geval ga ik de afterparty van het retro-topic hosten en een aantal mooie liedjes opzetten. Ik ben er al even niet geweest. Vind jij dat ok?
@:ESF1Gamer, doe je mee?
Random afterparty? Billie's beste songfestivalliedjes-partyquote:Op zaterdag 23 september 2023 19:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik lees dat Sable er niet is. En 1971 wilde ik al overslaan. Maar ik ben altijd voor een random afterparty!
Ik wil Serhat, Finland dit jaar, Verka, WRS, Party is over, Imaani, Golden Boyquote:Op zaterdag 23 september 2023 19:29 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Thanks! Ik hoop dat ik vanavond alleen thuis ben. In dat geval ga ik de afterparty van het retro-topic hosten en een aantal mooie liedjes opzetten. Ik ben er al even niet geweest. Vind jij dat ok?
@:ESF1Gamer, doe je mee?
Ipv 1971 dit jaar, dan doen we ESF afterpartyquote:Op zaterdag 23 september 2023 19:32 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik lees dat Sable er niet is. En 1971 wilde ik al overslaan. Maar ik ben altijd voor een random afterparty!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |