Ik heb er een van Koningsvogel gekochtquote:Op woensdag 22 juli 2026 17:45 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ik heb die van conimex weleens gehad, vond het prima te doen! Bij de toko heb je wel meer keuze. Maar kan me niet herinneren dat ik die nu veel lekkerder vond
Preciesquote:Op woensdag 22 juli 2026 18:30 schreef Fred_B het volgende:
[..]
In Phantasialand ben je ook al gauw drie minuten onderweg naar een andere hoek inderdaad
Ik ben blij dat de Belgen hem al kiezen.quote:Op woensdag 22 juli 2026 11:40 schreef Fred_B het volgende:
Mark van Bommel als coach van de Belgen. Dat is een verrassende keuze.
Het is wel lekker dat hij het dan niet van Nederland wordt
Gister Rikscha was 5 minuten, dus die hebben we meegepakt en Villa Volta 10 minuten.quote:Op woensdag 22 juli 2026 18:39 schreef H_T het volgende:
Phantasialands versie van Villa Volta is wel behoorlijk matig en Geister Rikscha zou ik ook niet meer dan tien minuten voor in de rij gaan staan. Gelukkig is dat ook nog nooit voorgekomen
Ja, maar blijkbaar vond iedereen dat.quote:Op woensdag 22 juli 2026 18:31 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Oei, Taron is wat mij betreft wel DE attractie van Phantasialand. Ondanks nog een paar andere mooie dingen.
Het is sowieso wel bijzonder dat Villa Volta na elke mislukte versie in een ander park weer een beetje beter wordt. Het lijkt niet zo moeilijk, maar op de één of andere manier is die in de Efteling toch altijd superieur.quote:Op woensdag 22 juli 2026 18:39 schreef H_T het volgende:
Phantasialands versie van Villa Volta is wel behoorlijk matig en Geister Rikscha zou ik ook niet meer dan tien minuten voor in de rij gaan staan. Gelukkig is dat ook nog nooit voorgekomen
Ja, en Toverland heeft ook mooie achtbanenquote:Op woensdag 22 juli 2026 19:08 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ja, maar blijkbaar vond iedereen dat.![]()
Volgende keer die weer doen.
Alleen was dat een fan van Manchester United.quote:Op woensdag 22 juli 2026 00:28 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Ik gun het die kerel die zijn haar laat groeien wel een knipbeurt (nee niet Erling Haa(r)land)
quote:Op woensdag 22 juli 2026 21:23 schreef Strani het volgende:
[..]
Alleen was dat een fan van Manchester United.
https://www.telegraaf.nl/(...)pelen/159075188.htmlquote:De initiatiefnemers stellen dat scheidsrechter Slavko Vinčić ’een controversiële en corrupte rol heeft gespeeld’ tijdens de wedstrijd en beweren zelfs dat hij ’zou zijn omgekocht om de uitslag te beïnvloeden’.
Wow. Jij bent een uniek mensquote:Op woensdag 22 juli 2026 21:36 schreef NailQueen het volgende:
Ik was 31 jaar toen ik er achter kwam dat er een Manchester City en een Manchester United bestond
Willen ze dan ook alle wedstrijden waarbij Argentinië geholpen is door de scheidsrechter laten overspelen?quote:Op woensdag 22 juli 2026 21:53 schreef AgnesGru het volgende:
Niet De Speld:
Argentijnse supporters verzamelen handtekeningen om verloren WK-finale tegen Spanje te laten overspelen
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)pelen/159075188.html
Gewoon nul zelfreflectie hè...quote:Op woensdag 22 juli 2026 21:53 schreef AgnesGru het volgende:
Niet De Speld:
Argentijnse supporters verzamelen handtekeningen om verloren WK-finale tegen Spanje te laten overspelen
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)pelen/159075188.html
Jup, te triest voor woorden eigenlijk.quote:
Dat kennen ze daar niet.quote:
Iedereen kan daar een petitie opzetten. En als het Nederlands elftal verliest, dan kijken veel mensen ook naar de scheidsrechter (Nu niet, nu hadden we een andere zondebok gevonden). Dit klinkt eerder als fophef.quote:Op woensdag 22 juli 2026 21:53 schreef AgnesGru het volgende:
Niet De Speld:
Argentijnse supporters verzamelen handtekeningen om verloren WK-finale tegen Spanje te laten overspelen
[..]
https://www.telegraaf.nl/(...)pelen/159075188.html
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |